2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет  кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қызметтік қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
37-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi қорғау
және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 37-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
38-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Елдiң қоғамдық тәртiп саласындағы
саяси мүдделерiн қамтамасыз ету"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 11294 мың теңге (он бiр миллион екi жүз тоқсан төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттік  кодексi ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Жарлығын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 31 наурыздағы қаулысы; "Т.А.Төлеубаев туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 маусымдағы N 608 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы аумағындағы ұйымдасқан қылмысқа және құқық бұзушылықтардың өзге де түрлерiне қарсы күрестi үйлестiру; халықаралық қылмысқа қарсы күрес.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына мүше-мемлекеттерi Iшкi iстер министрлерiнiң кеңесiн ақпараттық қамтамасыз ету; қылмысқа қарсы күресте ынтымақтастықты дамыту iсiндегi ортақ мүдделердi ескере отырып, Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына мүше-мемлекеттерi iшкi iстер органдарының өзара ақпараттық iс-қимыл жасасуын қамтамасыз ету; Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына мүше-мемлекеттерi iшкi iстер органдарының бiртұтас ақпараттық кеңiстігін қалыптастыру және олардың қолда бар ақпараттық ресурстарға жедел қол жеткiзуiн қамтамасыз ету; шет елдерде жасырынған қылмыскерлердi iздестiру және оларды экстрадициялау.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Министерство внутренних дел Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Для служебного пользования
Приложение 37
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Охрана общественного порядка и обеспечение общественной
безопасности на республиканском уровне" на 2005 год
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".№
Приложение 37 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
002 "Обеспечение политических интересов страны
в области общественного порядка"
на 2005 год
1. Стоимость: 11294 тысячи тенге (одиннадцать миллионов двести девяносто четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; постановление  Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года "О ратификации Устава Содружества Независимых Государств"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2003 года N 608 "О Толеубаеве Т.А."
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: координация борьбы с организованной преступностью и иными видами правонарушений на территории Содружества Независимых Государств; борьба с международной преступностью.
5. Задачи бюджетной программы: информационное обеспечение Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств; обеспечение информационного взаимодействия органов внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств с учетом общих интересов в деле развития сотрудничества в борьбе с преступностью; формирование единого информационного пространства органов внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств и обеспечение их оперативного доступа к имеющимся информационным ресурсам; розыск скрывающихся за границей преступников и их экстрадиция.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Елдiң қоғам- Ұйымдасқан қылмыс-   Жыл   Қазақстан
дық тәртiп   қа қарсы күресті     бойы  Республикасы-
саласындағы  үйлестiру жөнiнде-         ның Ішкі істер
саяси мүд-   дегi бюроны (Ұйым-         министрлігі
делерiн      дасқан қылмысқа
қамтамасыз   қарсы күрестi
ету          үйлестiру жөнiндегi
бюро қызметкерле-
рiнiң саны 30 адам,
оның iшiнде
Қазақстан Республи-
касының өкiлі - 1
адам) ұстауға
арналған үлес жарна-
лары. Лион қаласын-
дағы (Франция)
Интерполдың Бас
Хатшылығындағы
Қазақстан Республи-
касының өкілі -
байланыс офицерiн
ұстау жөнiндегi
шығыстар.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына мүше-мемлекеттер аумағында халықаралық қылмысқа және қылмысқа қарсы күрестiң тиiмдiлiгiн қамтамасыз ету, жасалған қылмыс үшiн жазадан құтылмаушылық қағидасын жүзеге асыру; қылмысты дайындауда немесе оны жасауда күдiктi адамдардың мiнез-құлқы, өмiр салты, байланыстары мен қылмыстық әрекеттерi туралы ақпарат алу және қудаланатын күдiктiнi, айыпталушыны, сотталушыны немесе сотталған адамды соның аумағында ұсталған Тараптың құқық қорғау органына мәжбүрлі түрде жеткiзу.
Қызметтік қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
39-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары
мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
40-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Арнайы және әскери тасымалдар"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    002        Обеспечение  Долевые взносы на содер- В те-  Министерство
политических жание Бюро по координа-  чение  внутренних
интересов    ции борьбы с организо-   года   дел Республи-
страны в     ванной преступностью            ки Казахстан
области об-  (количество сотрудников
щественного  Бюро по координации
порядка      борьбы с организованной
преступностью 30 чело-
век, в том числе пред-
ставителя Республики
Казахстан - 1 человек).
Расходы по содержанию
офицера связи - предста-
вителя Республики Казах-
стан в Генеральном Сек-
ретариате Интерпола в
городе Лион (Франция) -
1 человек
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение эффективной борьбы с международной преступностью и преступностью на территориях государств-участников Содружества Независимых Государств, осуществление принципа неотвратимости наказания за совершенное преступление; получение информации о поведении, образе жизни, связях и преступной деятельности лиц, подозреваемых в подготовке или совершении преступлений и принудительное доставление преследуемого подозреваемого, обвиняемого, подсудимого или осужденного лица в правоохранительный орган Стороны, на территории которой осуществлено задержание.
Для служебного пользования
Приложение 39
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
003 "Обеспечение защиты прав и свобод лиц,
участвующих в уголовном процессе"
на 2005 год
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Приложение 40
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
004 "Специальные и воинские перевозки"
на 2005 год

1. Құны: 52286 мың теңге (елу екi миллион екi жүз сексен алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi істер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң әскери, арнайы және өзге де тасымалдауларын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: әскери, арнайы және өзге де тасымалдауларды ұйымдастыру және жедел басқару; әскери эшелондарды, көлiктер мен басқа да есепте тұрған бiрлiктердi тәулiктiк бақылауды және олардың жедел жылжуын қамтамасыз ету; сот отырыстарын бұзуға жол бермеу, сотталған адамдардың жазасын өтеуi жөнiндегi соттардың қаулыларын дер кезiнде орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   004       Арнайы және  Арнайы контингент-   жыл   Қазақстан
әскери       тi, жүктердi және    бойы  Республикасы-
тасымалдар   өзге де тасымал-           ның Iшкi iстер
дарды (оның iшiнде         министрлiгi,
Оңтүстiк Орал темiр        қалалардағы,
жолы бойынша) тасы-        облыстардағы
малдау жөнiндегі           IIББ-IIБ және
көлiктiк қызметтер         көлiктегі IIБ,
көрсетуге ақы              Қазақстан
төлеу: тасымалдау-         Республикасы
ларды (жылына 13           Iшкіiсминiнiң
бағыт бойынша 485          Әскери-тергеу
рейс) жүзеге асыру         бөлiмшелерi
үшiн 15 арнайы
вагонды жалға алу.
Жылжымалы команда-
лық пункт - N 70109
вагонға техникалық
қызмет көрсету N
70109 вагонды жөн-
деу, жету жолдарын
жөндеу. Арнайы
әскери тасымалдау
қызметi үшiн жалға
алынған үй-жайға
және тиiсiнше
байланыс қызметін
көрсетуге, электр
энергиясына, жолау-
шылар поезына
орындарды броньдау-
ға ақы төлеу,
күдiктілердi, айып-
талушыларды этапқа
жiберу шығындарын
төлеу.
___________________________________________________________________

1. Стоимость: 52286 тысяч тенге (пятьдесят два миллиона двести восемьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение воинских, специальных и иных перевозок Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: организация и оперативное управление воинскими, специальными и иными перевозками; обеспечение круглосуточного контроля и ускоренного продвижения воинских эшелонов, транспортов и других учетных единиц; недопущение срыва судебных заседаний, своевременное выполнение постановлений судов по отбытию наказаний осужденными лицами.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    004        Специальные  Оплата за транспортные   В те-  Министерство
и воинские   услуги по перевозке (в   чение  внутренних
перевозки    том числе по Южно-Ураль- года   дел Республи-
ской железной дороге)           ки Казахстан,
спецконтингента, грузов         ГУВД, УВД
и иных перевозок: аренда        городов,
15 специальных вагонов          областей и
для осуществления пере-         УВД на тран-
возок (485 рейсов в год         спорте,
по 13 маршрутов). Техни-        военно-
ческое обслуживание             следственные
передвижного командного         подразделения
пункта - вагона N 70109,        МВД Республи-
ремонт вагона N 70109,          ки Казахстан
ремонт подъездных путей.
Оплата за аренду помеще-
ния для службы специаль-
ных воинских перевозок и
соответственно услуги
связи, электроэнергию,
оплата услуг по брониро-
ванию мест в пассажирских
поездах, затраты по эта-
пированию подозреваемых,
обвиняемых.
--------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының аумағында мемлекеттiк әскери тасымалдаулардың қозғалыс кестесiнiң орындалуын және олардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету; қолданыстағы қылмыстық-атқару заңнамасының талаптарына сәйкес арнайы контингенттi тасымалдауды және өзге де тасымалдарды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
41-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қоғамдық тәртiп және қоғамдық қауiпсiздiк
объектiлерiн салу, қайта жаңарту"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 359914 мың теңге (үш жүз елу тоғыз миллион тоғыз жүз он төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  Кодексi ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң Iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 26 маусымдағы  Заңы ; "Терроризмге қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шiлдедегi  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекiту туралы" 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 16 тамыздағы N 909-42қ және 2004 жылғы 26 наурыздағы N 368-15қ қаулылары; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлер құрамалары мен бөлiмдерiнiң және "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмшесiнiң жауынгерлiк әзiрлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тауар-материалдық бағалы заттарды орналастыруға және ұстауға арналған қазiргi заманғы сақтау базаларын құру, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерiн реформалаудың iс-шараларын iске асыру үшiн Қазақстан Республикасының жалпы қолданылатын телекоммуникациялар желiсiмен байланысқан және әлуеттi министрлiктер мен ведомстволардың ұқсас телекоммуникациялық желiлерiмен кiрiгетiн қазiргi заманғы цифрлық технологиялар негiзiнде бiрыңғай ақпараттық-телекоммуникациялық жүйемен техникалық қайта жарақтандыру. Қызметтiк-iздестiру иттерiн қолдану арқылы қоғамдық тәртiптi сақтау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету. Арнайы мақсаттағы бөлiмше қызметкерлерiн оқытуға және дайындық деңгейiн арттыруға арналған спорттық-жаттығу кешенiн құру.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение выполнения графиков движения и безопасности государственных воинских перевозок по территории Республики Казахстан; обеспечение перевозок спецконтингента и иных перевозок в соответствии с требованиями действующего уголовно-исполнительного законодательства.
Приложение 41
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
007 "Строительство, реконструкция объектов общественного
порядка и безопасности"
на 2005 год
1. Стоимость: 359914 тысяч тенге (триста пятьдесят девять миллионов девятьсот четырнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный Кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 26 июня 1998 года "О национальной безопасности Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "О борьбе с терроризмом"; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 909-42с и от 26 марта 2004 года N 368-15с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение боевой готовности соединений и частей внутренних войск и подразделения специального назначения "Сункар" Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: создание современных баз хранения для размещения и содержания товаро-материальных ценностей, техническое перевооружение единой информационно-телекоммуникационной системы на основе современных цифровых технологий, взаимоувязанных с сетью телекоммуникаций общего пользования Республики Казахстан и интегрирующейся с аналогичными телекоммуникационными сетями силовых министерств и ведомств для реализации мероприятий реформирования внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан. Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности с использованием служебно-розыскных собак. Создание спортивно-тренировочного комплекса для обучения и повышения уровня подготовки сотрудников подразделений специального назначения.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   007       Қоғамдық     "2005 жылға арнал-   Жыл   Қазақстан
тәртiп және  ған республикалық    бойы  Республикасы
қоғамдық     бюджет туралы"             Iшкi iстер
қауiпсiздiк  Қазақстан Республи-        министрлiгiнiң
объектіле-   касының Заңын              Iшкi әскерлер
рiн салу,    iске асыру туралы"         комитеті,
қайта        Қазақстан Республи-        Қазақстан
жаңарту      касы Үкiметiнiң            Республикасы
2004 жылғы 8 жел-          Iшкi iстер
тоқсандағы N 1289          министрлiгi
қаулысының  2-қосым-       iшкi әскерлер-
шасына сәйкес сома         iнiң құрама-
шегiнде:                   лары мен
1. жобалау-смета-        бөлiмдерi,
лық құжаттаманың           Қазақстан
мемлекеттік сарапта-       Республикасы
масын, сондай-ақ           Iшкi iстер
Шымкент, Алматы,           министрлiгi
Қарағанды, Ақтөбе          ішкі әскерле-
қалаларында орналас-       рінің жоғары
қан iшкi әскерлердi        әскери
материалдық-техни-         училищесі,
калық қамтамасыз ету       Қазақстан
базаларын салу және        Республикасы
қалпына келтіру            Ішкі істер
жөнiндегi құрылыс-         министрлiгiнің
монтаж жұмыстарын          Көліктегі
әзiрлеу және               Орталық ІІБ,
жүргiзу;                   "Сұңқар"
2. Қазақстан               арнайы
Республикасының            мақсаттағы
Iшкi iстер министр-        бөлімшесі.
лiгi iшкi әскерлер-
інің бiрыңғай
ақпараттық-теле-
коммуникациялық
жүйесiн құру жөнiн-
дегi құрылыс-монтаж
жұмысын жүргiзу;
3. Бекiтілген жоба-
лау-сметалық құжат-
тамаға сәйкес
(жұмыс жобасына
арналған 2003 жылғы
06 қарашадағы
N 2-569/03 мемлекет-
тiк сараптаманың
қорытындысы) Астана
қаласындағы Iшкi
iстер министрлiгi-
нiң Көлiктегi Орта-
лық IIБ үшiн
қызметтiк-iздестiру
иттерiне арналған
питомник салу жөнiн-
дегi құрылыс-монтаж
жұмыстарын жүргiзу;
4. Бекiтiлген
жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
(жұмыс жобасына
арналған N мемлекет-
тiк сараптаманың
қорытындысы) Алматы
қаласында "Сұңқар"
арнайы мақсаттағы
бөлiмшесi үшiн
спорттық-жаттықтыру
кешенiн салу жөнiн-
дегi құрылыс-монтаж
жұмыстарын жүргiзу.
____________________________________________________________________

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    007        Строитель-   Реализация инвестицион-  В те-  Комитет
ство, рекон- ных проектов в пределах  чение  внутренних
струкция     сумм согласно Приложения года   войск
объектов об- 2 к постановлению  Прави-       Министерства
щественного  тельства Республики Ка-         внутренних
порядка и    захстан от 8 декабря N          дел Республи-
безопасности 1289 "О реализации Зако-        ки Казахстан,
на Республики Казахстан         соединения и
"О республиканском бюд-         части внут-
жете на 2005 год" на            ренних войск
мероприятия:                    Министерства
1. Разработка и проведе-        внутренних
ние государственной экс-        дел Республи-
пертизы проектно-сметной        ки Казахстан,
документации, а также           Высшее воен-
строительно-монтажные           ное училище
работы по строительству         внутренних
и реконструкции баз ма-         войск
териально-технического          Министерства
обеспечения внутренних          внутренних
войск с дислокацией в           дел Республи-
городах Шымкент, Алматы,        ки Казахстан,
Караганда, Актобе;              Центральное
2. Строительно-монтажные        УВД на транс-
работы по созданию еди-         порте
ной информационно теле-         Министерства
коммуникационной системы        внутренних
внутренних войск Минис-         дел Республи-
терства внутренних дел          ки Казахстан,
Республики Казахстан;           подразделение
3. Проведение строитель-        специального
но-монтажных работ по           назначения
строительству питомника         "Сункар".
служебно-розыскных собак
для Центрального УВД на
транспорте Министерства
внутренних дел в городе
Астане, в соответствии с
утвержденной проектно-
сметной документацией
(заключение государст-
венной экспертизы на
рабочий проект от
06.11.2003 года
N 2-569/03);
4.Проведение строитель-
но-монтажных работ по
строительству спортив-
но-тренировочного комп-
лекса для подразделения
специального назначения
"Сункар" в городе Алма-
ты, в соответствии с
утвержденной проектно-
сметной документацией.
--------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сақтау базаларын салу (сметалық құнның 63,8 %) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерiн материалдық- техникалық қамтамасыз ету жүйесiн және эшелондау жүйесiн жетiлдiруге мүмкiндiк бередi; тауар-материалдық бағалы заттарды қабылдау сапасы және ұзақ сақтау кезiнде мүлiктердiң сақталуы артады; байланыс және телекоммуникациялар жүйесiнiң сапасы артады; Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Көлiктегi Орталық IIБ үшiн қызметтік-iздестiру иттерiнiң питомнигiн тапсыру және iске қосу; "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмшесi үшiн спорттық-жаттығу кешенiн тапсыру және iске қосу.
Қызметтік қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
42-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Iшкi iстер органдарының ақпараттық жүйелерiн құру"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 42-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
Қызметтік қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
43-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"3-мемлекеттік жоба"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
44-ҚОСЫМША
Ескерту. 44-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау"
деген 010 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 476500 мың теңге (төрт жүз жетпiс алты миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдарының қызметкерлерi лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1283  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және ұлттық сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53қ қаулысы; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындарын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 721  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1136-51қ қаулысы; "Қазақстан Республикасы iшкi істер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң оқу орындары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 348  қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118  қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегi қызметтік iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428  қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: строительство баз хранений (63,8 % от сметной стоимости) позволит усовершенствовать систему материально-технического обеспечения внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и систему эшелонирования; повысится качество приемки товаро-материальных ценностей и сохранность имущества при длительном хранении; повысится качество систем связи и телекоммуникаций; сдача и ввод в эксплуатацию питомника служебно-розыскных собак для Центрального УВД на транспорте Министерства внутренних дел в городе Астане; сдача и ввод в эксплуатацию спортивно-тренировочного комплекса для подразделения специального назначения "Сункар".
Для служебного пользования
Приложение 42
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
008 "Создание информационных систем органов внутренних дел"
на 2005 год
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Приложение 42 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
Для служебного пользования
Приложение 43
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
009 "Государственный проект 3"
на 2005 год
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Приложение 44
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
010 "Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием"
на 2005 год
1. Стоимость: 476500 тысяч тенге (четыреста семьдесят шесть миллионов пятьсот тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53с; постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 года N 721 "О преобразовании учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 года N 1136-51с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдары үшiн мамандығы бойынша қажеттi теориялық бiлiмi мен тәжiрибелiк дағдысы, арнаулы орта бiлiмi бар, бiлiктi мамандарды дайындау жөнiнде Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң орта оқу орындарына жүктелген функциялардың орындалуына барынша тиiмдi қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кадрларына қойылатын талаптарды ескере отырып, мамандар дайындығының сапасын ұдайы жетiлдiру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң орта оқу орындарына жүктелген функцияларды орындау үшiн оларды ұстау; дене шынықтыру дайындығы және курсанттардың денсаулығын нығайту жөнiндегі ic-шараларды жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   010       Орта кәсіп-  Заң колледждерiн     Жыл   Қазақстан
тік білімді  638 бiрлiк штаттық   бойы  Республикасы-
мамандар     сан шегiнде ұстау.         ның Ішкі істер
даярлау      Азық-түлiкпен,             министрлiгi,
дәрi-дәрмекпен,            Қазақстан
заттай мүлiкпен,           Республикасы
жанар-жағар май            Iшкi iстер
материалдарымен,           министрлiгiнiң
жұмсақ мүкәммалмен,        Ақтөбе заң
ас үйлiк және              колледжi,
медициналық жабдық-        Қазақстан
тармен, жиhазбен,          Республикасы
спорт мүкәммалымен,        Iшкi iстер
және басқа да              министрлiгiнiң
тауарлы-материалдық        Семей заң
бағалы заттармен,          колледжi,
стипендиямен қамта-        Қазақстан
масыз ету.                 Республикасы
3 атаулы оқ-дәрi,          Iшкi iстер
қару-жарақ 89 бiр-         министрлiгiнiң
лiк, 1 атаулы қорға-       Б. Момышұлы
ныс және белсендi          атындағы
қорғаныс құралдары,        Шымкент заң
1 атаулы әскери-           колледжi.
химиялық мүлiктер
сатып алу. Есеп-
теуiш техникалар:
жиынтықтағы үздiк-
сiз қоректендiру
көзi бар компью-
терлер - 74 бiрлiк,
принтер - 11 бiр-
лiк, сканер - 1
бiрлiк, ақпаратты
қорғау қондырғысы
- 1 бiрлiк сатып
алу. Қазақстан
Республикасы Iшкi
iстер министрлігі-
нiң Алматы заң
колледжiнде және
Қазақстан Респуб-
ликасы Iшкi iстер
министрлiгiнiң
Б. Момышұлы атын-
дағы Шымкент заң
колледжiнде күрделi
жөндеу жұмыстарын
жүргiзу. Білім
алушылар саны:
күндiзгi бөлiмде -
901 бiрлiк, сырттай
бөлiмде - 253
бiрлiк.
___________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности средних учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по подготовке для органов внутренних дел квалифицированных специалистов со средним специальным образованием, имеющих необходимые теоретические знания и практические навыки по специальности.
5. Задачи бюджетной программы: содержание средних учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по постоянному совершенствованию качества подготовки специалистов с учетом требований, предъявляемых к кадрам Министерства внутренних дел Республики Казахстан; физическая подготовка и осуществление мероприятий по укреплению здоровья курсантов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    010        Подготовка   Содержание юридических   В те-  Министерство
специалистов колледжей, в пределах    чение  внутренних
со средним   штатной численности -    года   дел Республи-
профессио-   638 единиц.                     ки Казахстан,
нальным      Обеспечение продовольст-        Актюбинский
образованием вием, медикаментами, ве-        юридический
щевым имуществом, горю-         колледж
че-смазочными материала-        Министерства
ми, мягким инвентарем,          внутренних
кухонным, медицинским           дел Республи-
оборудованием, мебелью,         ки Казахстан,
спортивным инвентарем и         Алматинский
другими товаро-мате-            юридический
риальными ценностями,           колледж
стипендией. Приобретение        Министерства
боеприпасов - 3 наимено-        внутренних
ваний, вооружения - 89          дел Республи-
единиц, средств защиты и        ки Казахстан,
активной обороны - 1            Семипалатин-
наименования, военно-           ский юриди-
химического имущества -         ческий
1 наименования. Закуп           колледж
вычислительной техники:         Министерства
компьютеров с источни-          внутренних
ками бесперебойного пи-         дел Республи-
тания в комплекте - 74          ки Казахстан,
единицы, принтеров - 11         Шымкентский
единиц, сканеров - 1 еди-       юридический
ница, устройств защиты          колледж имени
информации - 1 единица.         Б. Момыш-Улы
Проведение капитального         Министерства
ремонта в Алматинском           внутренних
юридическом колледже            дел Республи-
Министерства внутренних         ки Казахстан
дел Республики Казахстан
и в Шымкентском юриди-
ческом колледже имени
Б. Момыш-Улы Министерст-
ва внутренних дел Рес-
публики Казахстан. Коли-
чество обучающихся очно
- 901 единица, заочно -
253 единиц.
--------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарын арнаулы орта бiлiмi бар бiлiктi мамандармен жоспарлы түрде қамтамасыз ету: Ақтөбе заң колледжi - күндiзгi бөлiмнен 99 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 77 бiрлiк; Шымкент заң колледжi - күндiзгі бөлiмнен 100 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 73 бiрлiк; Семей заң колледжi - күндiзгi бөлiмнен 132 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 70 бiрлiк; Алматы заң колледжi - күндiзгi бөлiмнен 80 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 33 бiрлiк.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
45-ҚОСЫМША
Ескерту. 45-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 75786 мың теңге (жетпiс бес миллион жетi жүз сексен алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы  Заңы ; "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 19 қаңтардағы  Заңы ; "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 7 шiлдедегi N 418қ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдарының қызметкерлерi лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмдерiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1283  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53қ қаулысы; "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарының қызметке алғаш рет түскен адамдары мен қызметкерлерiн кәсiби даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 мамырдағы N 847  қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118  қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428  қаулысы ; "Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 16 тамыздағы N 909-42қ қаулысы; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057  қаулысы ; Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі iшкi әскерлерiнiң әскери қызметшiлерiн Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында оқытуға және ұстауға арналған Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Ресей Федерациясының Қорғаныс министрлiгiмен 2003 жылғы 6 маусымдағы келiсiм-шарты.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение органов внутренних дел Республики Казахстан квалифицированными специалистами со средним специальным образованием с планируемым выпуском: Актюбинский юридический колледж - очно 99 единиц, заочно 77 единиц; Шымкентский юридический колледж - очно 100 единиц, заочно 73 единиц; Семипалатинский юридический колледж - очно 132 единиц, заочно 70 единиц; Алматинский юридический колледж - очно 80 единиц, заочно 33 единиц.
Приложение 45
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
011 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2005 год
1. Стоимость: 75786 тысяч тенге (семьдесят пять миллионов семьсот восемьдесят шесть тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 19 января 1993 года "О всеобщей воинской обязанности и военной службе"; Закон  Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 418с; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1997 года N 847 "О профессиональной подготовке лиц, впервые поступающих на службу, и сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 909-42с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; контракт от 6 июня 2003 года Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Министерством обороны Российской Федерации на обучение и содержание военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в военно-учебных заведениях Российской Федерации.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдарының жеке құрамды алғашқы даярлықтан өткiзу, қатардағы, кiшi және орта басшы құрамның бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау, бөлiмшелер iшкi iстер органдарының қатардағы, кiшi және орта басшы құрам лауазымдарында қызмет өткеруге ұсынған азаматтық адамдарды алғашқы даярлықтан өткiзу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң училищесiне жүктелген мiндеттердi барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн оның қызметiн қамтамасыз ету; iшкi әскерлердi үнемi жауынгерлiк әзiрлiкте ұстау үшiн қажеттi әскери-техникалық мамандықтар бойынша iшкi әскерлер әскери қызметшiлерiнiң кәсiби деңгейiн арттыру: iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң училищесiн ұстау, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң әскери қызметшiлерiн Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   011       Кадрлардың   Қазақстан Республи-  Жыл   Қазақстан
бiлiктілi-   касы Iшкi iстер      бойы  Республикасы-
гiн арттыру  министрлiгiнiң             ның Iшкi iстер
және қайта   училищесiн 94 бiр-         министрлiгi,
даярлау      лiк штаттық сан            Қазақстан
шегiнде ұстау.             Республикасы
Азық-түлiкпен,             Iшкi iстер
дәрi-дәрмекпен,            министрлiгiнің
заттай мүлiкпен,           Училищесі,
жанар-жағар май            Қазақстан
материалдарымен,           Республикасы
құны 40 еселiк             Ішкі істер
айлық есептiк              министрлігінің
көрсеткiштен төмен         Ішкі әскерлер
жиhазбен, оқу              комитеті
әдебиеттерiмен,
басқа да тауар-ма-
териалдық бағалы
заттармен қамтама-
сыз ету. 6 бiрлiк
компьютер сатып алу.
Қазақстан Республи-
касы Iшкi iстер
министрлiгінiң
училищесiне күрде-
лi жөндеу жүргiзу.
Барлық оқитындар
саны (бiрлiк) -
1100, оның iшiнде
тыңдаушылар санаты
бойынша: алғашқы
даярлықта - 600,
біліктiлігін артты-
руда - 450, қайта
даярлықта - 50.
Ресей Федерациясы-
ның әскери-оқу
орындарында iшкi
әскерлер әскери
қызметшілерiнiң
біліктілігін
арттыру. Оқитын
Iшкi әскерлер
әскери қызметшiле-
рiнiң саны - 8
офицер.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Училища Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по первоначальной подготовке личного состава, повышению квалификации и переподготовке рядового, младшего и среднего начальствующего состава органов внутренних дел, первоначальной подготовке гражданских лиц, рекомендуемых подразделениями для прохождения службы в органах внутренних дел на должностях рядового, младшего и среднего начальствующего состава; повышение профессионального уровня военнослужащих внутренних войск по военно-техническим специальностям необходимых для поддержания постоянной боевой готовности внутренних войск: повышение профессионального уровня сотрудников органов внутренних дел.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Училища Министерства внутренних дел Республики Казахстан; подготовка военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан по военно-техническим специальностям в военно-учебных заведениях Российской Федерации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    011        Повышение    Содержание Училища Мини- В те-  Министерство
квалификации стерства внутренних дел  чение  внутренних
и переподго- Республики Казахстан, в  года   дел Республи-
товка кадров пределах штатной числен-        ки Казахстан,
ности - 94 единицы.             Училище
Обеспечение продовольст-        Министерства
вием, медикаментами,            внутренних
вещевым имуществом, го-         дел Республи-
рюче-смазочными материа-        ки Казахстан,
лами, мебелью стоимостью        Комитет
менее 40-кратного месяч-        внутренних
ного расчетного показа-         войск
теля, учебной литерату-         Министерства
рой и другими товаро-           внутренних
материальными ценностя-         дел Республи-
ми. Закуп компьютеров -         ки Казахстан
6 единиц.
Проведение капитального
ремонта Училища МВД Рес-
публики Казахстан. Коли-
чество обучающихся всего
(единиц) - 1100, в том
числе по категориям слу-
шателей: первоначальной
подготовки - 600, повы-
шения квалификации - 450,
переподготовки - 50. По-
вышение квалификации
военнослужащих внутрен-
них войск в военно-учеб-
ных заведениях Россий-
ской Федерации. Коли-
чество обучающихся
военнослужащих внутрен-
них войск - 8 офицеров.
--------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Кәсiби даярлық училищесiнiң жоспарлы оқытудың негiзгi мiндеттерiн: 600 бiрлiк тыңдаушының алғашқы даярлығын; 450 бiрлiк тыңдаушының бiлiктiлiгiн арттыруды; 50 бiрлiк тыңдаушыны қайта даярлауды сапалы әрi уақытылы орындауы. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерiн әскери-техникалық мамандықтар бойынша бiлiктi кадрлармен қамтамасыз етудi, офицерлердiң теориялық бiлiмдерi мен практикалық дағдыларының деңгейлерiн жаңарту; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерiн ұдайы жауынгерлiк және жұмылдыру әзiрлiгiнде ұстау үшiн кәсiби мiндеттердi шешудiң қазiргi заманғы әдiстерiн, қару-жарақтың және әскери техниканың жаңа түрлерiн игеру. 8 офицердiң бiлiктiлiгiн арттыру жоспарланып отыр.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
46-ҚОСЫМША
Ескерту. 46-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Жоғары кәсiби бiлiмдi мамандар даярлау"
деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1437375 мың теңге (бір миллиард төрт жүз отыз жетi миллион үш жүз жетпiс бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы  Заңы ; "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттілiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 19 қаңтардағы  Заңы ; "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы  Заңы ; "Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекiту туралы" 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 7 шiлдедегi N 418қ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдарының қызметкерлерi лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмдерiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1283  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және ұлттық сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53қ қаулысы; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң Жоғары әскери училищесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 18 наурыздағы N 349  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 348  қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгiнiң Академиясы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 маусымдағы N 675  қаулысы ; "Құқық қорғау органдары үшiн кадрлар даярлауды, құқық қорғау органдарының қызметiн және үкiметтiк байланыс әскерлерi әскери қызметшiлерiн әлеуметтiк қорғауды қаржыландыруға байланысты жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1427  қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428  қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 тамыздағы N 909-42қ қаулысы; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057  қаулысы ; Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң әскери қызметшiлерiн Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында оқытуға және ұстауға арналған Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң Ресей Федерациясының қорғаныс министрлiгiмен 2003 жылғы 6 маусымдағы келiсiм-шарты.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение Училищем Министерства внутренних дел Республики Казахстан основных задач в плановом обучении: слушатели первоначальной подготовки - 600 единиц; слушателей повышения квалификации - 450 единиц; слушателей переподготовки кадров - 50 единиц; обеспечение внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан квалифицированными кадрами по военно-техническим специальностям, обновление уровня теоретических знаний и практических навыков офицеров; освоение современных методов решения профессиональных задач, новых видов вооружения и военной техники для поддержания постоянной боевой и мобилизационной готовности внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан. Планируется повысить квалификацию 8 офицерам.
Приложение 46
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
012 "Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием"
на 2005 год
1. Стоимость: 1437375 тысяч тенге (один миллиард четыреста тридцать семь миллионов триста семьдесят пять тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 19 января 1993 года "О всеобщей воинской обязанности и военной службе"; Закон  Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон  Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 418с; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры по категориям"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1997 года N 349 "О создании Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 675 "О создании государственного учреждения "Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1427 "Отдельные вопросы, связанные с финансированием подготовки кадров для правоохранительных органов, деятельности правоохранительных органов и социальной защиты военнослужащих войск правительственной связи"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление   Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 909-42с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; контракт от 6 июня 2003 года Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Министерством обороны Российской Федерации на обучение и содержание военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в военно-учебных заведениях Российской Федерации.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: терең гуманитарлық, арнайы заңгерлiк бiлiмi бар бiлiктi кадрлар даярлау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жоғары оқу орындарына жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу; қоғамдық тәртiптi сақтау, қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету және қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi жұмысты жоғары кәсiби деңгейде ұйымдастыру үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерiн ұдайы жауынгерлiк даярлықта ұстау үшiн оны қажеттi әскери-техникалық мамандықтар бойынша дайындалған жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: iшкi iстер органдары қызметiнiң өзектi проблемаларына iргелi және қолданбалы зерттеулер жүргiзу және алынған нәтижелердi iшкi iстер органдарының және iшкi әскерлердiң оқу процесi мен тәжiрибесiне енгiзу мақсатында iшкi iстер органдары үшiн мамандар даярлау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жоғарғы оқу орындарына жүктелген мiндеттердi орындау үшiн оларды ұстау; оқу, ғылыми, оқу-әдiстемелiк және анықтамалық-ақпараттық әдебиеттердi дайындау және басып шығару; тұрақты және ауыспалы құрамды оқу-тәрбие процесiне белсендi қатысуға ынталандыру жүйесiн әзiрлеу және енгiзу; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi жариялаған қажеттiлiкке сәйкес Ресей Федерациясының әскери оқу орындарындағы оқытудың бағдарламалары бойынша әскери қызметшiлердi әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   012       Жоғары кәсi- Заң институттары     Жыл   Қазақстан
би бiлiмдi   мен iшкi әскерлер-   бойы  Республикасы-
мамандар     дiң Жоғары әскери          ның Iшкi iстер
даярлау      училищесін 1770            министрлiгi,
бiрлiк штаттық сан         Қазақстан
шегінде ұстау.             Республикасы
Азық-түлiкпен, дәрi-       Iшкi iстер
дәрмекпен, заттай          министрлiгiнің
мүлiкпен, жұмсақ           Ішкі әскерлер
мүкәммалмен,               комитеті,
жанар-жағар май            Қазақстан
материалдарымен, ас        Республикасы-
үй және медициналық        ның Iшкi iстер
жабдықтармен, құны         министрлiгi
40 еселік айлық            Ішкі әскерле-
есептiк көрсеткiш-         рінің Жоғары
тен төмен жиhазбен,        әскери учили-
спорт мүкәммалымен,        щесі,
және басқа да              Қазақстан
тауар-материалдық          Республикасы
бағалы заттармен,          Ішкі істер
стипендиямен қамта-        министрлігінің
масыз ету. 4 атаулы        Академиясы,
оқ-дәрi, 1 атаулы          Қазақстан
броньды қалқанша           Республикасы
мен белсендi қорға-        Ішкі істер
ныс құралын, қару-         министрлігінің
жарақ 157 бiрлiк,          Бәрімбек
1 атаулы әскери-           Бейсенов
химиялық мүлiктер          атындағы
сатып алу. Есептеу-        Қарағанды
iш техникалар:             заң институты
компьютер - 105
бiрлiк, принтер - 2
бiрлiк, үздiксiз
қоректену көздерi -
65 бiрлiк сатып
алу. Қазақстан
Республикасы Iшкi
iстер министрлiгi-
нiң Академиясында
күрделi жөндеу
жұмысын жүргiзу.
Білiм алушылар
саны: күндiзгi
бөлiмде - 2791
бiрлiк, сырттай
бөлiмде - 1676 бiр-
лiк. Iшкi әскерлер-
дiң әскери қызмет-
шiлерiн Ресей
Федерациясының
әскери-оқу орында-
рында оқыту. Оқитын
ішкi әскерлер әске-
ри қызметшiлерiнiң
саны - 11 офицер.
___________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности высших учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по подготовке квалифицированных кадров, обладающих глубокими гуманитарными, юридическими специальными знаниями; для организации на высоком профессиональном уровне работу по охране общественного порядка, обеспечению общественной безопасности и борьбе с преступностью; обеспечение внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан высококвалифицированными специалистами подготовленными по военно-техническим специальностям, необходимым для поддержания постоянной боевой готовности внутренних войск.
5. Задачи бюджетной программы: содержание высших учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по проведению фундаментальных и прикладных исследований актуальных проблем деятельности органов внутренних дел, и подготовки для них специалистов с целью внедрения полученных результатов в учебный процесс и практику органов внутренних дел и внутренних войск; подготовка и издание учебной, научной, учебно-методической и информационно-справочной литературы; разработка и внедрение системы стимулирования активного участия в учебно-воспитательном процессе постоянного и переменного состава; подготовка военнослужащих по военно-техническим специальностям, согласно объявленной потребности внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан по программам обучения в военно-учебных заведениях Российской Федерации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    012        Подготовка   Содержание юридических   В те-  Министерство
специалистов институтов и Высшего     чение  внутренних
с высшим     военного училища внут-   года   дел Республи-
профессио-   ренних войск, в пределах        ки Казахстан,
нальным      штатной численности -           Комитет
образованием 1770 единиц. Обеспечение        внутренних
продовольствием, медика-        войск
ментами, вещевым имуще-         Министерства
ством, мягким инвента-          внутренних
рем, горюче-смазочными          дел Республи-
материалами, кухонным и         ки Казахстан,
медицинским оборудова-          Высшее воен-
нием, мебелью стоимостью        ное училище
менее 40-кратного месяч-        внутренних
ного расчетного показа-         войск
теля, спортинвентарем и         Министерства
другими товаро-материаль-       внутренних
ными ценностями, стипен-        дел Республи-
дией. Приобретение бое-         ки Казахстан,
припасов - 4 наименова-         Академия
ний, средств бронезащиты        Министерства
и активной обороны - 1          внутренних
наименования, вооружения        дел Республи-
- 157 единиц, военно-хи-        ки Казахстан,
мического имущества - 1         Карагандин-
наименования. Закуп вы-         ский юриди-
числительной техники:           ческий
компьютеров - 105 еди-          институт
ниц, принтеров - 2 еди-         Министерства
ницы, источников беспе-         внутренних
ребойного питания - 65          дел Республи-
единиц.                         ки Казахстан
Проведение капитального         имени
ремонта в Академии Ми-          Баримбека
нистерства внутренних           Бейсенова
дел Республики Казах-
стан. Количество обучаю-
щихся очно - 2791 еди-
ниц, заочно - 1676 еди-
ницы. Обучение военно-
служащих внутренних
войск в военно-учебных
заведениях Российской
Федерации.
Количество обучающихся
военнослужащих внутрен-
них войск - 11 офицеров.
--------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарын және iшкi әскерлерiн жоғары бiлiктi мамандармен жоспарлы түрде қамтамасыз ету: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң Жоғары әскери училищесi - күндiзгi бөлiмнен 220 бiрлiк; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң Академиясы - күндiзгi бөлiмнен 225 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 308 бiрлiк; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң Қарағанды заң институты - күндiзгi бөлiмнен 226 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 199 бiрлiк. Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында әскери-техникалық мамандықтар бойынша Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң 11 офицерiн оқыту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
47-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Бiлiм беру объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 143450 мың теңге (бip жүз қырық үш миллион төрт жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  Кодексi ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 26 маусымдағы  Заңы ; "Терроризмге қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шiлдедегi  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекiту туралы" 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 16 тамыздағы N 909-42қ және 2004 жылғы 26 наурыздағы N 368-15қ қаулылары; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 1057  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi жедел бөлiмдерiнiң жауынгерлiк мүмкiндiктерi мен жауынгерлiк әзiрлiгiн арттыру.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение высококвалифицированными специалистами органы внутренних дел и внутренних войск Республики Казахстан с планируемым выпуском: Высшее военное училище внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 220 единиц; Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 225 единиц, заочно 308 единиц; Карагандинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 226 единиц, заочно 199 единиц; обучение 11 офицеров внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан по военно-техническим специальностям в военных учебных заведениях Российской Федерации.
Приложение 47
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
013 "Строительство и реконструкция объектов образования"
на 2005 год
1. Стоимость: 143450 тысяч тенге (сто сорок три миллиона четыреста пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный Кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 26 июня 1998 года "О национальной безопасности Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "О борьбе с терроризмом"; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 909-42с и от 26 марта 2004 года N 368-15с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение боевых возможностей и боевой готовности оперативных частей внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: офицерлердi дайындаудың жоғары кәсiптiк деңгейiн қамтамасыз ету жөнiнде ведомстволық оқу орындарында оқу процесiн жүргiзу үшiн тиiсті жағдайлар жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   013       Білiм беру   "2005 жылға арнал-   Жыл   Қазақстан
объектіле-   ған республикалық    бойы  Республикасы
рiн салу     бюджет туралы"             Iшкi iстер
және қайта   Қазақстан Республи-        министрлігі-
жаңарту      касының Заңын iске         нiң, Iшкi
асыру туралы"              әскерлер
Қазақстан Республи-        комитетi,
касы Үкiметінiң            Қазақстан
2004 жылғы 8 жел-          Республикасы-
тоқсандағы N 1289          ның Iшкi iстер
қаулысының 2-қосым-        министрлiгi
шасына сәйкес              iшкi әскерле-
мынадай сомалар            рінiң құрама-
шегiнде:                   лары мен
1. Жоба-сметалық           бөлiмдерi,
құжаттаманы әзiрлеу        Қазақстан
және мемлекеттiк           Республикасы
сараптама жүргiзу-         Iшкi iстер
дi, сондай-ақ              министрлiгi
Оңтүстiк Қазақстан         Iшкi әскерле-
облысында Қазақстан        рiнiң Жоғары
Республикасы Iшкi          әскери
iстер министрлiгi-         училищесi,
нiң Iшкi әскерлер          Iшкi iстер
комитетi үшiн таулы        министрлiгінiң
аймақтағы дайындығы        Бәрiмбек
бойынша оқу орталы-        Бейсенов
ғын құру жөнiндегі         атындағы
объектiлерін салу          Қарағанды заң
және жаңарту жөнiн-        институты
дегi құрылыс-монтаж
жұмыстарын жүргізу;
2. Петропавл қала-
сындағы Қазақстан
Республикасының
Iшкi iстер министр-
лiгi iшкi әскерле-
рiнiң Жоғары әскери
училищесiнде қазiр-
гi заманғы оқудың
материалдық-техни-
калық базасын салу
жөнiндегi жобалау-
сметалық құжаттама-
ны әзiрлеу және
мемлекеттік сарап-
таманы, сондай-ақ
құрылыс-монтаж
жұмыстарын жүргiзу;
3. Қазақстан
Республикасы Iшкi
iстер министрлiгi-
нiң Бәрiмбек
Бейсенов атындағы
Қарағанды заң
институты объектi-
лерiнiң құрылысын
аяқтауға арналған
жобалау-сметалық
құжаттаманы әзiрлеу
және мемлекеттiк
сараптама жүргiзу.
____________________________________________________________________

5. Задачи бюджетной программы: создание надлежащих условий для проведения учебного процесса в ведомственных учебных заведениях, по обеспечению высокого профессионального уровня подготовки офицеров.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограммы)        !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    013        Строитель-   Реализация инвестицион-  В те-  Комитет
ство и ре-   ных проектов в пределах  чение  внутренних
конструкция  сумм согласно Приложения года   войск
объектов     2 к постановлению Прави-        Министерства
образования  тельства Республики             внутренних
Казахстан от 8 декабря          дел Республи-
2004 года N 1289  "О            ки Казахстан,
реализации Закона Рес-          соединения
публики Казахстан "О            и части
республиканском бюджете         внутренних
на 2005 год" на меро-           войск
приятия:                        Министерства
1. Разработка и прове-          внутренних
дение государственной           дел Республи-
экспертизы проектно-            ки Казахстан,
сметной документации, а         Высшее воен-
также строительно-мон-          ное училище
тажные работы по строи-         внутренних
тельству и реконструкции        войск
объектов по созданию            Министерства
учебного центра по гор-         внутренних
ной подготовке для внут-        дел Республи-
ренних войск Комитета           ки Казахстан,
внутренних войск Минис-         Карагандин-
терства внутренних дел в        ский юриди-
Южно-Казахстанской об-          ческий
ласти;                          институт
2. Разработка и проведе-        Министерства
ние государственной экс-        внутренних
пертизы проектно-сметной        дел Республи-
документации, а также           ки Казахстан
строительно-монтажные           имени
работы по строительству         Баримбека
современной учебной ма-         Бейсенова
териально-технической
базы в Высшем военном
училище внутренних войск
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
в городе Петропавловске;
3. Разработка и проведе-
ние государственной экс-
пертизы проектно-сметной
документации на заверше-
ние строительства объек-
тов Карагандинского юри-
дического института
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
имени Баримбека Бейсенова.
--------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жеке құрамның таулы аймақтардағы - жауынгерлiк әзiрлiгi мен жауынгерлiк қабiлетi артады, нәтижесiнде оларға жүктелген жауынгерлiк қызметтiк мiндеттердi (сметалық құнның 65,9 %) неғұрлым сапалы орындауға мүмкiндiк бередi; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi Жоғары әскери училищесiнiң оқу материалдық-техникалық базасын құру және дамыту офицерлердiң дайындық деңгейiн арттырады, әскери бiлiмiнiң сапасын жетiлдiредi; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң Бәрiмбек Бейсенов атындағы Қарағанды заң институты объектiлерiнiң құрылысын аяқтауға арналған мемлекеттiк сараптамадан өткен және заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттамасы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
48-ҚОСЫМША
Ескерту. 48-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн емдеу"
деген 014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 855780 мың теңге (сегiз жүз елу бес миллион жеті жүз сексен мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электронды цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгінiң мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдарының қызметкерлерi лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмдерiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1283  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiн еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53қ қаулысы; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрам адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644  қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулерді тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118  қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтiк iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң ведомстволық бағынысындағы ұйымдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1433  қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повысится боевая готовность и боеспособность личного состава в горных условиях, что в конечном итоге позволит более качественно выполнять возложенные на них служебно-боевые задачи (65,9 % от сметной стоимости); создание и развитие учебно-материальной базы Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан повысит уровень подготовки офицеров, совершенствуется качество военного образования; проектно-сметная документация, прошедшая государственную экспертизу и утвержденная в установленном законодательством порядке на завершение строительства объектов Карагандинского юридического института Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова.
Приложение 48
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
014 "Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных
органов и членов их семей"
на 2005 год
1. Стоимость: 855780 тысяч тенге (восемьсот пятьдесят пять миллионов семьсот восемьдесят тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры по категориям"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении Положения о прохождении службы рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1433 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен iшкi әскерлердiң әскери қызметшiлерiне, зейнеткерлерiне олармен бiрге тұратын олардың отбасы мүшелерiне кешендi бiлiктi, мамандандырылған, консультативтiк-диагностикалық, профилактикалық және стационарлық көмек көрсету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң Емханалы орталық госпиталiне жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету. Құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен iшкi әскерлердiң әскери қызметшiлерiне, iшкi iстер және iшкi әскерлерiнiң зейнеткерлерiне, олардың отбасы мүшелерiне медициналық қызмет көрсетуге арналған мемлекеттiк тапсырысқа ақы төлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Ішкi iстер министрлiгінiң Емханалы орталық госпиталiне, iшкi iстер органдарының аумақтық госпитальдерi мен емханаларына жүктелген мiндеттердi: аурудың барлық түрiн, мүгедектiктi және өлiмдi кемiтуге бағытталған профилактикалық iс-шаралардың кешенiн ұйымдастыру және жүргiзу; қазiргi заманғы емдеу-диагностикалық жабдықтармен жарақтандыру, профилактика, диагностика және емдеу жөнiндегi жұмыстың озық нысандары мен әдiстерiн зерделеу және енгiзу; салауатты өмiр салтын насихаттау жөнiндегi iс-шараларды ұйымдастыру және өткiзу; дәрiгерлердiң және орта буын медициналық қызметкерлердiң бiлiктiлiгiн жоғарылатуды; құқық қорғау органдарын оңтайлы жасақтау мақсатында жүзеге асырылатын ғылыми-әдiстемелiк, ұйымдастырушылық және практикалық iс-шараларды ұйымдастыруды; әскери-дәрiгерлiк сараптау материалдары бойынша ведомстволық медициналық және әскери-медициналық мекемелердегi емдеу-диагностикалық жұмыстың ұйымдастырылуын, жүргiзiлуiн және олардың нәтижелерiн бақылауды жүзеге асыруды; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң бөлiмшелерiнде қолданыстағы санитарлық заңнаманың, санитарлық ережелер мен нормалардың, гигиеналық нормативтердiң сақталуын қамтамасыз етудi; қоршаған ортаны ластаудың алдын алуға және жоюға бағытталған санитарлық-iндетке қарсы iс-шараларды әзiрлеу және жүзеге асыруды; iшкi iстер органдарының және iшкi әскерлер қызметкерлерiнiң, олардың отбасы мүшелерiнiң, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң арнаулы мекемелерiнде ұсталатын контингенттiң денсаулығын нығайту үшiн жағдай жасауды орындау үшiн олардың аппаратын ұстау. Құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiн, олардың отбасы мүшелерiн және iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлердiң зейнеткерлерiн емдеу үшiн медициналық қызметтер көрсетуге ай сайын ақы төлеу.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Центрального госпиталя с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан, территориальных госпиталей и поликлиник органов внутренних дел для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по оказанию комплексной квалифицированной, специализированной, консультативно-диагностической, профилактической и стационарной помощи сотрудникам и военнослужащим правоохранительных органов, членам их семей и пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск; оплата государственного заказа на оказание медицинских услуг сотрудникам и военнослужащим правоохранительных органов, членам их семей и пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Центрального госпиталя с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан, территориальных госпиталей и поликлиник органов внутренних дел для выполнения возложенных на них функций по организации и проведению комплекса профилактических мероприятий, направленных на снижение всех видов заболеваемости, инвалидности и смертности; оснащения современным лечебно-диагностическим оборудованием, изучения и внедрения передовых форм и методов работы по профилактике, диагностике и лечению; организация и проведение мероприятий по пропаганде здорового образа жизни; повышение квалификации врачей и среднего персонала медицинских работников; организация научно-методических, организационных и практических мероприятий, осуществляемых в целях оптимального комплектования правоохранительных органов; осуществление контроля по материалам военно-врачебной экспертизы, за организацией, проведением и результатами лечебно-диагностической работы в ведомственных медицинских и военно-медицинских учреждениях; обеспечение соблюдения действующего санитарного законодательства, санитарных правил и норм, гигиенических нормативов в подразделениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан; по разработке и осуществлению санитарно-противоэпидемических мероприятий, направленных на предупреждение и ликвидацию загрязнения окружающей среды; создания условий для укрепления состояния здоровья сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей, а также спецконтингента, содержащихся в спецучреждениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан. Ежемесячная оплата за медицинские услуги для лечения сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   014       Әскери       Iшкi iстер орган-    Жыл   Қазақстан
қызметшi-    дарының Емханалы     бойы  Республикасы-
лердi,       орталық госпита-           ның Iшкi істер
құқық        лiн, аумақтық              министрлігі,
қорғaу       госпитальдары мен          Қазақстан
органдары-   емханаларын 2014           Республикасы
ның қызмет-  бiрлiк штаттық сан         Iшкi iстер
керлерiн     шегiнде ұстау.             министрлiгiнiң
және олар-   Емханалы госпиталь-        Емханалы
дың отбасы   дерiн азық-түлiк-          орталық госпи-
мүшелерiн    термен, дәрi-дәрмек-       талi, iшкi
емдеу        термен, өзге де            iстер органда-
медициналық мақсат-        рының аумақтық
тағы төсек-орынмен,        госпитальдерi
арнайы киiмдермен,         мен емханала-
тауар-материалдық          ры.
құндылықтармен,
жанар-жағар май
материалдарымен
қамтамасыз ету, ағым-
дық және күрделi
жөндеу жұмыстарын
жүргiзу. 3 дана
лазерлiк принтерi
бар компьютер сатып
алу. Бөлiмшелерге
медициналық аспап-
тар мен құрал-жаб-
дықтарды: офтальмо-
логияға - 1 атаулы
2 бiрлiк, рентгено-
логияға - 4 атаулы
7 бiрлiк, операция-
лық бөлiмшеге - 1
атаулы 3 бiрлiк,
стоматологияға - 1
атаулы 8 бiрлiк,
функционалдық диаг-
ностика мен эндос-
копия бөлiмшесiне -
5 атаулы 9 бiрлiк,
физиотерапияға - 2
атаулы 8 бiрлiк,
зертханаға - 1 атау
сатып алу. Құқық
қорғау органдарының
қызметкерлерi мен
әскери қызметшiлер-
ге, олардың отбасы
мүшелерi мен зейнет-
керлерге 29 061
күндiк төсек -
орындық стационар-
лық медициналық
қызмет көрсету.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Iшкi iстер органдарының қызметкерлерiне және iшкi әскерлердiң қызметкерлерiне, әскери қызметшiлерi мен зейнеткерлерiне, олардың отбасы мүшелерiне кешендi бiлiктi, мамандандырылған, консультативтiк-диагностикалық профилактикалық және стационарлық көмек көрсетуде Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Емханалы орталық госпиталiне жүктелген мiндеттердiң сапалы және уақытында орындалуы. Құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен iшкi әскерлердiң әскери қызметшiлерiн, сондай-ақ зейнеткерлерi мен олардың отбасы мүшелерiн Емханалы орталық госпиталiнде емдеу үшiн саны 15 402 және iшкi iстер органдарының аумақтық госпитальдерi мен емханаларында емдеу үшiн кемiнде 95 000 күндiк-төсек орын ұсыну. Құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiн, олардың отбасы мүшелерiн және iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлердiң зейнеткерлерiн стационарлық емдеу үшiн саны кемiнде 29 061 күндiк-төсек орын ұсыну.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
49-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Жүргiзушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын мемлекеттiк тiркеу
үшiн қажет құжаттарды және нөмiр белгiлерiн дайындау"
деген 016 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    014        Лечение      Содержание Центрального  В те-  Министерство
военнослу-   госпиталя с поликлини-   чение  внутренних
жащих, со-   кой, территориальных     года   дел Республи-
трудников    госпиталей и поликлиник         ки Казахстан,
правоохрани- органов внутренних дел,         Центральный
тельных ор-  в пределах штатной чис-         госпиталь с
ганов и      ленности - 2014 единиц.         поликлиникой
членов их    Обеспечение деятельности        Министерства
семей        госпиталей с поликлини-         внутренних
кой продуктами питания,         дел Республи-
медикаментами, прочими          ки Казахстан,
средствами медицинского         территориаль-
назначения, постельными         ные госпитали
принадлежностями, спе-          и поликлиники
циальным обмундирова-           органов
нием, товарно-материаль-        внутренних
ными ценностями, горюче-        дел
смазочными материалами,
проведение текущего и
капитального ремонта.
Приобретение компьютеров
с лазерным принтером в
комплекте - 3 единицы.
Приобретение медицинских
приборов и оборудования
для отделений: офтальмо-
логии - 1 наименования 2
единиц, ренгенологичес-
кого - 4 наименований 7
единиц, операционного -
1 наименования 3 единиц,
стоматологического - 1
наименования 8 единиц,
функциональной диагнос-
тики и эндоскопии - 5
наименований 9 единиц,
физиотерапевтического -
2 наименований, лабора-
тории - 1 наименования.
Оказание стационарных
медицинских услуг военно-
служащим, сотрудникам
правоохранительных орга-
нов, членам их семей и
пенсионерам органов внут-
ренних дел и внутренних
войск, в количестве
29 061 койко-дней.
-------------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных функций на Центральный госпиталь с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан, госпиталя и поликлиники территориальных подразделений органов внутренних дел в оказании комплексной квалифицированной, специализированной, консультативно-диагностической, профилактической и стационарной помощи сотрудникам и военнослужащим правоохранительных органов, членам их семей и пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск. Предоставление койко-дней в количестве 15 402 на лечение сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск в Центральном госпитале с поликлиникой и не менее 95 000 в территориальных госпиталях с поликлиниками органов внутренних дел. Предоставление койко-дней в количестве не менее 29 061 на стационарное лечение сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск.
Приложение 49
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
016 "Изготовление водительских удостоверений, документов,
номерных знаков для государственной регистрации транспортных средств"
на 2005 год

1. Құны: 2226552 мың теңге (екi миллиард екi жүз жиырма алты миллион бес жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  Кодексi ; "Жол қозғалысы қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шiлдедегі  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүргізушiлерге және көлiк құралдарына жол қозғалысына қатысуға рұқсат беру жөнiндегі заңнамада белгiленген мемлекеттiк функцияларды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк тiркеудiң нөмiрлiк белгiлерiн, көлiк құралдарын тiркеу туралы куәлiктер мен жүргiзушi куәлiктерiн қоса алғанда жол полициясының арнайы өнiмдерiн әзiрлеудi және өткізуді ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   016       Жүргiзушi    Қазынашылық орган-   Жыл   Қазақстан
куәлiкте-    дарында белгiленген  бойы  Республикасы-
pін, көлік   тәртiппен тiркелген        ның Iшкi iстер
құралда-     азаматтық-құқықтық         министрлiгi,
рын мемле-   шарттар бойынша            облыстардағы
кеттiк       "Көлiк құралдары           iшкi iстер
тiркеу үшiн  мен олардың тірке-         басқармалары,
қажет        мелерiне арналған          Астана, Алматы
құжаттарды   жарық қайтарғышы           қалаларының
және нөмiр   бар мемлекеттiк            Iшкi iстер бас
белгілерiн   тiркеу белгiлерi"          басқармалары,
дайындау     деген Қазақстан            Байқоңыр
Республикасының СТ         қаласының
986-95 стандартына         Арнайы полиция
және "Көлiк құрал-         басқармасы
дарына арналған
тiркеудiң нөмiрлiк
белгiлерiне арнал-
ған әзiрлемелер"
деген Қазақстан
Республикасының 640

1. Стоимость: 2226552 тысячи тенге (два миллиарда двести двадцать шесть миллионов пятьсот пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение установленных законодательством государственных функций по допуску водителей и транспортных средств к участию в дорожном движении.
5. Задачи бюджетной программы: организация изготовления и реализации специальной продукции дорожной полиции, включая государственные регистрационные номерные знаки, свидетельства о регистрации транспортных средств и водительские удостоверения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    016        Изготовление Выполнение обязательств  В те-  Министерство
водительских по гражданско-правовым   чение  внутренних
удостовере-  договорам, зарегистриро- года   дел Республи-
ний, доку-   ванным в установленном          ки Казахстан,
кументов,    порядке в органах Казна-        Управления
номерных     чейства: за 383941 комп-        внутренних
знаков для   лектов соответствующих          дел областей,
государст-   стандарту СТ Республики         Главные
венной ре-   Казахстан 986-95 "Знаки         управления
гистрации    государственные реги-           внутренних
транспортных страционные со световоз-        дел городов
средств      вращающим покрытием для         Астана и
транспортных средств и          Алматы,
их прицепов" и техничес-        Управление
ким условиям ТУ 640 Рес-        специальной
публики Казахстан -             полиции

ТШ-3042787-1-95
техникалық шартта-
рына сәйкес 383941
жиынтық үшiн;
Қазақстан Республи-
касының 640
ТШ-3042787-3-96
техникалық шартта-
рына сәйкес көлiк
құралдарын тiркеу
туралы 437020 бiр-
лiк куәлiк;
Қазақстан Республи-
касының 640 TШ-
3042787-2-96 техни-
калық шарттарына
сәйкес 203489 бiрлiк
жүргiзушi куәлiгiн
әзiрлеу үшiн мiндет-
темелердi орындау.
Әзiрленген 117774
жиынтық мемлекеттiк
тiркеудiң нөмiрлiк
белгiлерi, 178493
бiрлiк көлiк құрал-
дарын тiркеу туралы
куәлiк және 106261
бiрлiк жүргiзушi
куәлiгi үшiн 2004
жылдың мiндеттеме-
лерiн орындау.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жүргiзушiлерге және көлiк құралдарына жол қозғалысына қатысуға рұқсат беру жөнiндегi заңнамада белгіленген мемлекеттiк функцияларды iске асыру.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
50-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң iшкi
әскерлерi әскери бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын арттыру"
деген 017 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
51-ҚОСЫМША
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қазақстан Республикасына келетiн шетелдiк азаматтарды
көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз ету"
деген 018 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 11000 мың теңге (он бiр миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; "Көшi-қон бақылауын күшейту жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 наурыздағы N 241  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: елiмiзге келетiн шетелдiктердi есепке алу; шетелдiк азаматтардың елде болуын бақылау жүйесiн жетiлдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасына уақытша келетiн шетелдiк адамдарды көшi-қон карточкаларымен және бланкiлерiмен қамтамасыз ету.

3042787-1-95 "Заготовки         города
на регистрационные но-          Байконыр.
мерные знаки для транс-
портных средств"; за
437020 единиц свиде-
тельств о регистрации
транспортных средств
соответствующих техни-
ческим условиям ТУ 640
Республики Казахстан -
3042787-3-96; за 203489
единиц водительских удос-
товерений соответствующих
техническим условиям ТУ
640 Республики Казахстан
- 3042787-2-96.
Выполнение обязательств
2004 года за изготовлен-
ные государственные
регистрационные номерные
знаки 117774 комплектов,
свидетельства о регистра-
ции транспортных средств
178493 единицы и води-
тельские удостоверения
106261 единица.
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реализация установленных законодательством государственных функций по допуску водителей и транспортных средств к участию в дорожном движении.
Для служебного пользования
Приложение 50
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
017 "Повышение боеготовности воинских частей внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
на 2005 год
Примечание РЦПИ: Приложение с грифом "ДСП" не вводится в базу данных "Закон".
Приложение 51
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
018 "Обеспечение миграционными карточками иностранных лиц,
прибывающих в Республику Казахстан"
на 2005 год
1. Стоимость: 11000 тысяч тенге (одиннадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2003 года N 241 "О некоторых мерах по усилению миграционного контроля".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: учет иностранцев, въезжающих в страну; совершенствование системы контроля за пребыванием в стране иностранных граждан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение миграционными карточками и бланками на временный въезд иностранных лиц, прибывающих в Республику Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   018       Қазақстан    Саны кем дегенде     Жыл   Қазақстан
Республи-    4 063 636 бiрлiк     бойы  Республикасы-
касына       көшi-қон карточка-         ның Iшкi iстер
келетiн      сын, кем дегенде           министрлiгi
шетелдiк     250 000 бiрлiк
азаматтар-   республикаға келуге
ды көшi-қон  шақыру бланкiлерiн
карточкала-  дайындау жөнiндегi
рымен        қызметке ақы төлеу.
қамтамасыз   Көшi-қон карточка-
ету          ларын және келуге
шақыру бланкiлерiн
жеткiзу жөнiндегi
шығыстар.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: шетелдiк азаматтардың елге келуiн бақылау жүйесiн жетiлдiру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
52-ҚОСЫМША
Ескерту. 52-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес"
деген 104 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 327599 мың теңге (үш жүз жиырма жетi миллион бес жүз тоқсан тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған стратегиясы туралы" 2000 жылғы 16 мамырдағы N 394  Жарлығы ; "Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi 2004-2005 жылдарға арналған бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 13 сәуiрдегi N 411  қаулысы .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    018        Обеспечение  Оплата услуг по изготов- В те-  Министерство
миграцион-   лению миграционных кар-  чение  внутренних
ными карточ- точек в количестве не    года   дел Республи-
ками иност-  менее 4 063 636 единиц,         ки Казахстан
ранных лиц,  бланков приглашений на
прибывающих  въезд в республику - не
в Республику менее 250 000 единиц.
Казахстан    Расходы по доставке
миграционных карточек и
бланков приглашений на
въезд.
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: совершенствование системы контроля за прибыванием в стране иностранных граждан.
Приложение 52
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
104 "Борьба с наркоманией и наркобизнесом"
на 2005 год
1. Стоимость: 327599 тысяч тенге (триста двадцать семь миллионов пятьсот девяносто девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 394 "О стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2001-2005 годы"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 411 "О Программе по борьбе с наркоманией и наркобизнесом на 2004-2005 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында нашақорлық пен есiрткi бизнесiнiң одан әрi таралуына қарсы мемлекеттiк және қоғамдық iс-қимыл жүйесiнiң негiзгi буындарын одан әрi қалыптастыру және нығайту, есiрткiнiң заңсыз айналымының жолын кесу жөнiнде ведомствоаралық және халықаралық ынтымақтастықты кеңейту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: есiрткi құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың заңсыз айналымына қарсы iс-қимылдар тетiгiн нығайту; iшкi iстер органдарының кинологиялық қызметтерiн, есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi бөлiмшелерiн, "Рубеж" стационарлық бекеттерiн материалдық-техникалық нығайту, есiрткiге тәуелдi адамдарды әлеуметтiк-психологиялық оңалту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   104       Нашақорлық-  Iшкi iстер орган-    Жыл   Қазақстан
қа және      дарының кинология-   бойы  Республикасы
есiрткi      лық қызметтерi мен         Iшкi iстер
бизнесiне    есiрткi бизнесiне          министрлiгiнiң
қарсы        қарсы күрес жөнiн-         Есiрткi
күpec        дегi бөлiмшелерiн          бизнесiне
материалдық-техни-         қарсы күрес
калық нығайту:             және есiрткi
- кинологтар үшiн          айналымын
арнайы киiм - 250          бақылау
бiрлiк;                    жөнiндегі
- 6 атаулы қызмет-         комитетi,
тік-iздестiру итте-        Қазақстан
рiне арналған              Республикасы
жарақтар, жарылғыш         Iшкi iстер
заттардың имитатор-        министрлiгiнiң
ларын - 46 жиынтық,        Кинологиялық
жиынтықтағы компью-        орталығы
терлiк техника - 69
бiрлiк, радиостан-
ция 7 - бiрлiк,
Шағын АТС - 1 бiр-
лiк, денеде алып
жүру бейнежүйелерi
- 22 бiрлiк, порта-
тивтік рентгендiк
флюроскоптар - 4
бiрлiк, шығыс
материалдары бар
есiрткi және жарыл-
ғыш заттардың
детекторлары - 6
бiрлiк, автореверсi
бар диктофондар -
9 бiрлiк, объектiнiң
тұрған орнын бақы-
лауға арналған
аппаратуралар - 19
бiрлiк, 6 атаулы
медициналық жабдық
- 6 бiрлiк, 18 бiр-
лiк жеңіл автомобиль
автобус - 1 бiрлiк,
жүк автомобилi - 1
бiрлiк, қызметтік
иттер - 100 бiрлiк
сатып aлу,
сондай-ақ иттердi
әртүрлi витаминдiк
препараттармен және
құрғақ азықпен
қамтамасыз ету.
Есiрткiге қарсы
тақырыптағы ақпарат-
тық материалдар
басып шығару;
нашақорлыққа және
есiрткi бизнесiне
қарсы күрес пробле-
маларына арналған
мерзiмдi журналдар
шығару; конкурстар
мен жарыстар өткiзу,
есiрткi қылмысына
қарсы күрестiң
өзектi проблемалары
бойынша дөңгелек
үстелдер, конферен-
циялар, семинар-
кеңестер өткiзу,
аталған iс-шаралар-
ға қатысушылардың
тамағын, iссапар
шығындарын, үй-жай-
ды, көлiктi,
жабдықтарды жалға
алу ақысын, кеңсе
және өзге де тауар-
ларды, кәдесыйлар
мен ескерткiш
сыйлықтарды сатып
алу ақысын төлеу,
буфет қызметiн
көрсету және кофе-
брейктермен қамта-
масыз ету;
- әдiстемелiк
ұсынымдарды басып
шығару, плакаттар,
күнтiзбелер, сырт-
қы жарнамалар
басып шығару;
- қоғамның есiрткiге
қарсы иммунитетiн
қалыптастыру мақса-
тында ақпараттық,
насихаттау және
кеңес беру жұмыста-
рын жүргiзу үшiн
бейнероликтер,
телерадио бағдарла-
маларын, бейнефильм-
дер шығару, оны
көрсету.
Мемлекеттiк орган-
дар деңгейiнде жазу
құрылғысын - 3 бiр-
лiк, жиынтықтағы
дербес техниканы -
5 бiрлiк сатып алу,
"Есiрткi, психотроп-
тық заттар мен
прекурсорлардың
заңды айналымының
деректер базасы"
деген бағдарламалық
өнiмнiң жұмыс
iстеуiн жетiлдiру,
дамыту және оған
қызмет көрсету
жөнiндегi көрсетi-
летiн қызметтер
кiретiн Деректер
базасының Ұлттық
жүйесiн (NDS)
енгізу;
Есiрткi, психотроп-
тық заттар мен
прекурсорларды
анықтау үшiн тесті-
лер дайындау.
Жиынтықтағы компью-
терлiк техника - 6
бiрлiк, ұйымдық
техника - 2 бiрлiк,
ноутбук - 3 бiрлiк,
цифрлы фотоаппарат
- 2 бiрлiк, бейнека-
мера - 1 бiрлiк, цифр-
лы бейнекамера - 1
бiрлiк, көшiру аппара-
ты - 3 бiрлiк, теле-
дидар - 1 бiрлiк, қа-
ғаз жоятын машина -
3 бiрлiк, сондай-ақ
кәсiпорындарда прекур-
сорлар айналымының
электрондық монито-
рингiн қолданысқа
енгiзу жөнiндегi
қызметтер көрсетудi
сатып алу.
Елден тысқары жер-
лерге iссапар
шығындарын төлей
отырып, Ресей
Федерациясы Iшкi
iстер министрлігі-
нiң Бүкілресейлiк
бiлiктілiктi артты-
ру институтының
базасында қызмет-
керлердiң білікті-
лiгiн арттыру.
Есiрткiге тәуелдi
адамдарды оңалту
жөнiндегі көрсетiл-
ген қызметтердiң,
сондай-ақ есiрткi-
ге тәуелдi адамдар
үшiн телефонмен
кеңес беру қызметiн
құру және жұмыс
iстеуi жөнiндегi
қызметтер көрсету-
дiң шығыстарын
төлеу.
"Рубеж" стационар-
лық бекеттерiн
материалдық-техни-
калық нығайту:
қызметтiк-iздестiру
иегерi үшiн 7
атаулы жарақ есiрткi
заттарының имитатор-
ларын - 8 жиынтық,
диктофондар - 8
бiрлiк, дүрбi - 8
бiрлiк, факсимиль-
дiк аппараттар - 8
бiрлiк, жиынтықтағы
компьютерлiк техни-
ка - 16 бiрлiк,
бейнекамералар - 8
бiрлiк, моноблоктар
- 8 бiрлiк, түнде
көру құралдары - 8
бiрлiк, портативтiк
рентгендiк флюоро-
скоптар - 8 бiрлiк,
шығыс материалдары
бар есiрткi мен
жарылғыш заттардың
детекторларын - 8
бiрлiк, денеде алып
жүру бейнежүйелерiн
- 8 бiрлiк, бағыт-
талған микрофоны
бар түнде көру
құралдарын - 8 бiр-
лiк, арнайы автокө-
лiк құралдарын - 8
бiрлiк, түнгi
камералар - 8 бiр-
лiк, 16 бiрлiк
қызметтiк иттердi
сатып алу, сондай-ақ
иттердi әртүрлi
құнарлы, витаминдiк
препараттармен
және құрғақ азықпен
қамтамасыз ету.
Қызметтiк иттер
үшін жазғы және
қысқы вольерлер
дайындау және оны
орнату.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: дальнейшее формирование и укрепление основных звеньев системы государственного и общественного противодействия дальнейшему распространению наркомании и борьбы с наркобизнесом в Республике Казахстан, расширение межведомственного и международного сотрудничества по пресечению незаконного оборота наркотиков.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление механизма противодействия незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров; материально-техническое укрепление кинологических служб, подразделений по борьбе с наркобизнесом органов внутренних дел, стационарных постов "Рубеж"; социально-психологическая реабилитация наркозависимых лиц.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    104        Борьба с     Материально-техническое  В те-  Комитет по
наркоманией  укрепление кинологичес-  чение  борьбе с
и наркобиз-  ких служб и подразделе-  года   наркобизнесом
несом        ний по борьбе с нарко-          и контролю за
бизнесом органов внут-          оборотом
ренних дел: приобретение        наркотиков
специальной одежды для          Министерства
кинологов - 250 единиц,         внутренних
снаряжения для служебно-        дел Республи-
розыскных собак - 6 наи-        ки Казахстан,
менований, имитаторов           Кинологичес-
взрывчатых веществ - 46         кий центр
комплектов, компьютерной        Министерства
техники в комплекте - 69        внутренних
единица, радиостанций -         дел Республи-
7 единиц, Мини-АТС - 1          ки Казахстан
единица, видеосистемы
нательного ношения - 22
единицы, портативных
рентгеновских флюороско-
пов - 4 единицы, детек-
торов наркотических и
взрывчатых веществ с
расходными материалами
- 6 единиц, диктофонов с
автореверсом - 9 единиц,
аппаратур для контроля
местонахождения объекта
- 19 единиц, медицинского
оборудования 6 наименова-
ний - 6 единиц, легковых
автомобилей 18 единиц,
автобус - 1 единица, гру-
зовой автомобиль - 1 еди-
ница, служебных собак -
100 единиц, а также обес-
печение собак различными
витаминными препаратами
и сухими кормами.
Издание информационных
материалов на антинарко-
тическую тематику, вы-
пуск периодического жур-
нала, посвященного проб-
лемам борьбы с наркома-
нией и наркобизнесом;
проведение конкурсов и
соревнований, круглых
столов, конференций, се-
минар-совещаний по ак-
туальным проблемам борь-
бы с наркопреступлениями
с оплатой питания участ-
никам указанных меро-
приятий, командировочных
затрат, аренды помещений,
транспорта, оборудования,
приобретением канцеляр-
ских и прочих товаров,
сувениров и памятных
призов, буфетным обслу-
живанием и кофе-брейка-
ми, выпуск методических
рекомендаций, изготовле-
ние плакатов, календарей,
наружной рекламы, произ-
водство и трансляция
видеороликов, теле-радио
программ, видеофильмов,
для проведения информа-
ционной, пропагандист-
ской и консультационной
работы в целях формиро-
вания общественного нар-
котического иммунитета.
Внедрение Национальной
Системы Баз данных (NDS)
на уровне государствен-
ных органов, включающие
затраты на приобретение
записывающего устройства
- 3 единицы, персональ-
ной техники в комплекте
- 5 единиц, услуги по
совершенствованию, раз-
витию и обслуживание
функционирования прог-
раммного продукта "Баз
данных легального оборо-
та наркотических, психо-
тропных веществ и пре-
курсоров".
Изготовление тестов для
определения наркотичес-
ких, психотропных ве-
ществ и прекурсоров.
Приобретение компьютер-
ной техники в комплекте
- 6 единиц, организа-
ционной техники - 2 еди-
ницы, ноутбуки - 3 единицы,
фотоаппарат цифровой - 2
единицы, видеокамера - 1
единица, цифровая видеока-
мера - 1 единица, копиро-
вальный аппарат - 3 единицы,
телевизор - 1 единица,
бумагоуничтожающая машина -
3 единицы, а также услуги по
вводу в действие элект-
ронного мониторинга
оборота прекурсоров на
предприятиях.
Повышение квалификации
сотрудников на базе
Всероссийского института
повышения квалификации
Министерства внутренних
дел Российской Федерации
с оплатой командировоч-
ных расходов за пределы
страны.
Оплата расходов за ока-
занные услуги по реаби-
литации наркозависимых
лиц, а также услуг по
созданию и функциониро-
ванию единой телефонной
консультативной Службы
для наркозависимых лиц.
Материально-техническое
укрепление стационарных
постов "Рубеж": приоб-
ретение снаряжения для
служебно-розыскных собак
7 наименований, имита-
торов наркотических ве-
ществ - 8 комплектов,
диктофонов - 8 единиц,
биноклей - 8 единиц,
факсимильных аппаратов
- 8 единиц, компьютер-
ной техники в комплекте
- 16 единиц, видеокамер
- 8 единиц, моноблоков
- 8 единиц, приборов
ночного видения - 8 еди-
ниц, портативных рент-
геновских флюороскопов -
8 единиц, детекторов
наркотических и взрыв-
чатых веществ с расход-
ными материалами - 8
единиц, видеосистемы
нательного ношения - 8
единиц, приборов ночного
видения с направленным
микрофоном - 8 единиц,
специальных автотранс-
портных средств - 8
единиц, камер ночных - 8
единиц, закупка служеб-
ных собак - 16 единиц,
а также обеспечение со-
бак различными питатель-
ными, витаминными препа-
ратами и сухими кормами.
Изготовление и установка
летних и зимних вольеров
для служебных собак.
-------------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: есiрткi құралдарын, психотроптық заттар мен прекурсорларды заңсыз айналымнан алу жөнiндегi қызметтi жандандыру; iшкi iстер органдарын ұйымдастырушылық және материалдық-техникалық нығайту жолымен олардың қызметiн жақсарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
53-ҚОСЫМША
Ескерту. 53-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
201 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң
басқа да көрiнiстерiне қарсы күрес"
деген 110 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 861001 мың теңге (сегiз жүз алпыс бiр миллион бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 16 наурыздағы N 1305қ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53қ қаулысы; "Тылдық қамтамасыз ету түрлерi бойынша нормаларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 19 мамырдағы N 762  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 сәуiрдегi N 483-17қ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: республика аумағында террористiк және өзге де экстремистiк көрiнiстердiң туындауын болдырмау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлер бөлiмшелерiн материалдық-техникалық жарақтандыру, республика аумағында террористiк актiлердi және экстремизм мен сепаратизмнiң өзге де көрiнiстерiн болдырмау мақсатында iшкi iстер органдарының жеке құрамын оқыту, қайта даярлау және бiлiктiлiктерiн арттыру.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: активизация деятельности по изъятию наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров из нелегального оборота; улучшение деятельности органов внутренних дел путем их организационного и материально-технического укрепления.
Приложение 53
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
110 "Борьба с терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма"
на 2005 год
1. Стоимость: 861001 тысяча тенге (восемьсот шестьдесят один миллион одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2004 года N 1305с; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 762 "Об утверждении норм по видам тылового обеспечения"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 483-17с.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: предотвращение возникновения террористических и иных экстремистских проявлений на территории республики.
5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое оснащение подразделений органов внутренних дел и внутренних войск Республики Казахстан, обучение, переподготовка и повышение квалификации личного состава органов внутренних дел в целях предотвращения террористических актов и иных проявлений экстремизма и сепаратизма на территории республики.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   110       Терроризмге  Қазақстан Республи-  Жыл   Қазақстан
және         касында терроризмге  бойы  Республикасы-
экстремизм   және экстремизм мен        ның Iшкi iстер
мен сепара-  сепаратизмнiң өзге         министрлiгi,
тизмнiң      де көрiнiстерiне           Қазақстан
басқа да     қарсы күрестiң             Республикасы
көрiнiсте-   2004-2006 жылдарға         Iшкi iстер
ріне қарсы   арналған мемлекеттік       министрлiгiнiң
күpec        бағдарламасына             Iшкi әскерлер
сәйкес iс-шаралар          комитетi,
өткiзу. 13 атаулы          Қазақстан
заттай мүлiк пен           Республикасы-
басқа да нысандық          ның Iшкi iстер
және арнайы киiм-          министрлiгi
кешек сатып алу,           iшкi әскерле-
тiгу, 17 атаулы            рінiң құрама-
саны 518 бiрлiк            лары мен
қару-жарақ, 7              бөлiмдерi
атаулы оқ-дәрi, 3
атаулы сауытты
қорғаныш құралын,
9 атаулы саны 1930
бiрлiк альпинистiк
жарақ, 6 атаулы
саны 304 тыл
мүлiгiн; 39 атаулы
саны 523 бiрлiк
ұйымдық арнайы
криминалистикалық
техника, 32 атаулы
саны 1347 байланыс
құралдары, 6 атаулы
саны 49 бiрлiк
автокөлiк, 1 атаулы
саны 3 бiрлiк
мобильдiк жұмыс
техникалық кешен;
саны 1 бiрлiк
моторлы қайық, саны
2 бiрлiк үрленетiн
моторлы қайық 1
бiрлiк, акваланг
балонына қысым
жiберу үшiн
компрессор.
Есептеуiш техника-
сын: операторлардың
жұмыс орны жиынтық-
тары мен мониторинг
орталығының арасын-
да ақпарат алмасуды
ұйымдастыру үшiн 1
атаулы арна қалып-
тастыратын жабдық-
тар жиынтығы саны
1 бiрлiк, апаттық
қоректену блогы бар
дербес электрондық
есептеуiш машинасын
саны 10 бiрлiк,
жиынтығында саны 5
бiрлiк компьютерi-
мен бiрге "жалған
айту" детектор
полиграфы, телефон
нөмiрлерiн анықтау
және белгiлеу үшiн
саны 10 бiрлiк
прибор, ақпаратты
қашықтан санау үшiн
саны 5 бiрлiк бұйым,
ақпаратқа сұрау
салу жөнiндегi
қашықтан санауды
еске сақтауға
арналған саны 5
бiрлiк бұйым, 1
атаулы үздiксiз
қоректену көзi саны
6 бiрлiк, 1 атаулы
арнайы орындалатын
ноутбуктер саны 20
бiрлiк, саны 5
бiрлiк желiге электр
тогын беретiн
электромагниттiк
импульc құралдары
бойынша дербес
компьютерлердi
блоктау үшiн саны
4 бiрлiк прибор,
саны 8 бiрлiк
дербес компьютер,
саны 1 бiрлiк
мобильдiк (ноутбук)
компьютер, саны 4
бiрлiк монитор,
саны 4 бiрлiк
сканер, саны 3
бiрлiк модем, саны
6 бiрлiк принтер,
шетел техникалық
барлауларына қарсы
әрекет ету
(УЗ-1000 желілік
фильтрi, Барьер
шу генераторы,
МГ-1 матрицалық
генераторы) құрыл-
ғылары саны 3
бiрлiк. 7 атаулы
саны 24 бiрлiк
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
сатып алу.
Терроризмге қарсы
күрес жөнiндегi
бөлiмшелердiң кадр-
лық құрамын оқыту,
қайта даярлау және
біліктілiгiн
apттыpу.
Арнайы құралдарды
жөндеу. Елден тыс
және ел iшiндегi
қызметтiк iссапар-
ларды төлеу. Опера-
тордың жұмыс орны-
ның жиынтығын
қалыптастыру және
орталық мониторинг
жабдығына қосу;
жұмыс орны жиынтық-
тарын тексеру және
тестiлеу;
кепiлдi мерзiм
ішінде жабдықтарды
жоғары деңгейде
қолдау және техни-
калық қызмет
көрсету. Iшкi жедел
байланыс желiлерi
арналарының кешенiн
кедендiк ресiмдеуге
арналған шығыстарын
төлеу.
___________________________________________________________________

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
--------------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименование!    Мероприятия по      !Сроки !Ответственные
п/п!прог-!под- ! программы  ! реализации программы   !реали-!исполнители
!раммы!прог-! (подпрог-  !  (подпрограмм)         !зации !
!     !раммы!  раммы)    !                        !      !
--------------------------------------------------------------------------
1    110        Борьба  с    Проведение мероприятий в В те-  Министерство
терроризмом  соответствии с Государ-  чение  внутренних
и иными      ственной программой      года   дел Республи-
проявлениями борьбы с терроризмом и          ки Казахстан,
экстремизма  иными проявлениями экст-        Комитет
и сепара-    ремизма и сепаратизма в         внутренних
тизма        Республике Казахстан на         войск
2004-2006 годы. Приобре-        Министерства
тение, пошив предметов          внутренних
вещевого имущества и            дел, соедине-
другого форменного и            ния и части
специального обмундиро-         внутренних
вания 13 наименований;          войск
вооружения - 17 наимено-        Министерства
ваний в количестве 518          внутренних
единиц; боеприпасов - 7         дел Республи-
наименований; средств           ки Казахстан
бронезащиты - 3 наимено-
вания; альпинисткого
снаряжения - 9 наименова-
ний в количестве 1930
единиц; тылового иму-
щества - 6 наименований
в количестве 304 едини-
цы; спецкримтехники - 39
наименований в количест-
ве 523 единицы; средств
связи - 32 наименования
в количестве 1347 еди-
ниц; автотранспорта - 6
наименований в количест-
ве 49 единиц; мобильный
работотехнический комп-
лекс - 1 наименование в
количестве 3 единиц;
моторной лодки в коли-
честве 1 единицы; надув-
ных лодок с мотором в
количестве 2 единиц;
компрессора для закачки
сжатого воздуха в балоны
акваланга в количестве 1
единицы.
Закуп вычислительной тех-
ники: комплекта канало-
образующего оборудования
для организации передачи
информации между комплек-
тами рабочих мест опера-
торов и мониторинг-цент-
ром 1 наименование в ко-
личестве 1 единицы, пер-
сонально-электронно вычис-
лительной машины с блоком
аварийного питания в
количестве 10 единиц,
полиграф "детектор лжи" в
комплекте с персональным
компьютером в количестве
5 единиц, приборов для
определения и фиксации
номеров телефонов в ко-
личестве 10 единиц, из-
делия для дистационного
считывания информации в
количестве 5 единиц,
изделия для запоминания
дистационного считывания
по запросу информации в
количестве 5 единиц, ис-
точников бесперебойного
питания 1 наименование в
количестве 6 единиц,
ноутбуков в специальном
исполнении 1 наименова-
ние в количестве 20
единиц, приборов для
блокирования персональ-
ного компьютера по сред-
ствам электромагнитного
импульса в количестве 4
единиц, приборов для
блокирования персональ-
ного компьютера по
средствам электромагнит-
ного импульса, подавае-
мого в сеть электропита-
ния в количестве 5 еди-
ниц, персональных компью-
теров в количестве 8 еди-
ниц, мобильного компью-
тера (ноутбук) в коли-
честве 1 единицы, мони-
торов - 4 единицы, скане-
ров - 4 единицы, модемов
- 3 единицы, принтеров -
6 единиц, устройства
противодействия иностран-
ным техническим разведкам
(фильтр сетевой УЗ-1000,
генератор шума Барьер,
матричный генератор МГ-1)
в количестве 3 единиц.
Приобретение программного
обеспечения 7 наименова-
ний в количестве 24 еди-
ниц.
Обучение, переподготовка
и повышение квалификации
кадрового состава подраз-
делений по борьбе с
терроризмом.
Монтаж спецоборудования.
Оплата служебных коман-
дировок за пределы и
внутри страны.
Формирование комплекта
рабочего места оператора
и подключение к оборудо-
ванию мониторинг-центра;
проверка и тестирование
комплектов рабочих мест;
поддержка и техническое
обслуживание оборудования
на высшем уровне в тече-
нии гарантийного срока.
Оплата расходов на тамо-
женное оформление комп-
лекса каналов внутренней
оперативной линии связи.
-------------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республика аумағында террористiк және өзге де экстремистiк және сепаратистiк көрiнiстердiң туындауын болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының және iшкi әскерлерiнiң iс-шаралар өткiзуi.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение мероприятий органами внутренних дел и внутренними войсками Республики Казахстан с целью предотвращения возникновения террористических и иных экстремистских и сепаратистских проявлений на территории республики.