Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 мамырдағы N 434 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Республикалық бюджеттен берілген несиелердi, сондай-ақ мемлекет кепiлдiк берген қарыздардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Аушарипов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Виталий Серикович министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi
кредит беру басқармасының бастығы,
хатшы
Сыздықов - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Тито Уахапұлы Мәжілiсi Қаржы және бюджет комитетiнiң
мүшесi (келiсiм бойынша)
Кравченко - Қазақстан Республикасының Индустрия
Иван Михайлович және сауда бiрiншi вице-министрi
Исақов - Қазақстан Республикасы Президентi
Нұржан Әзiмханұлы Әкiмшілiгiнiң құқық қорғау және сот
жүйесi мәселелерi бөлiмiнiң бас
инспекторы (келiсiм бойынша)
Рахымов - "Қазақстанның Даму Банкi"
Сейiтқали Сайлаубайұлы акционерлiк қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Кәрiмов - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
Ержан Балықбайұлы акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
"Беркiнбаев Сабыржан Омарханұлы - "Медетшi қор" жабық акционерлiк қоғамы президентiнiң мiндетiн атқарушы (келiсiм бойынша)" деген жолдағы "жабық акционерлiк қоғамы президентiнiң мiндетiн атқарушы" деген сөздер "акционерлiк қоғамының президентi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Аманбаев Мұрат Ермұханұлы - Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi төрағасының орынбасары" деген жолдағы "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi төрағасының орынбасары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан: Мамин Асқар Ұзақбайұлы, Весенин Виктор Николаевич, Ыбырайымов Рүстембек Қуатәлiұлы, Свечников Вячеслав Иванович, Сәпиев Еркебұлан Оңалбекұлы, Сембин Асқар Болатұлы шығарылсын;
көрсетілген қаулымен бекiтілген Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ мемлекет кепiлдiк берген қарыздардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:

О внесении изменений и дополнения и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2005 года N 434. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов":
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденный указанным постановлением:
Аушарипова Виталия Сериковича - начальника управления кредитования
Комитета казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарем
Сыздыкова Тито Уахаповича - члена Комитета Мажилиса Парламента
Республики Казахстан по финансам
и бюджету (по согласованию)
Кравченко Ивана Михайловича - первого вице-министра индустрии
и торговли Республики Казахстан
Исакова Нуржана Азимхановича - главного инспектора отдела
по вопросам правоохранительной
и судебной систем Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Рахимова Сейткали Сайлаубаевича - вице-президента акционерного
общества "Банк Развития
Казахстана" (по согласованию)
Каримова Ержана Балыкбаевича - заместителя председателя
правления акционерного общества
"Фонд развития малого
предпринимательства"
(по согласованию)
в строке "Беркинбаев Сабыржан Омарханович - исполняющий обязанности президента закрытого акционерного общества "Реабилитационный фонд" (по согласованию)" слова "исполняющий обязанности президента закрытого" заменить словом "президент";
в строке "Аманбаев Мурат Ермуханович - заместитель Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" слова "заместитель Председателя Агентства таможенного контроля" заменить словами "первый заместитель председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов";
вывести из указанного состава: Мамина Аскара Узакпаевича, Веснина Виктора Николаевича, Ибраимова Рустембека Куаталиновича, Свечникова Вячеслава Ивановича, Сапиева Еркебулана Оналбековича, Сембина Аскара Болатовича;
в Положении о Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденном указанным постановлением:

мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ мемлекет кепiлдiк берген қарыздар шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайта құрылымдау мәселесiн енгiзу үшiн Комиссия отырысының күн тәртiбiне қарыз алушы Комиссияның жұмыс органына мынадай құжаттарды ұсынады:
бизнес-жоспар;
сенiм білдiрілген өкiлдiң (агенттің) қорытындысы;
құзыретiне бизнес-жоспарда көрсетілген мәселелер кiретiн мемлекеттік органның қорытындысы";
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 520 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 520 қаулысымен.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 6 мамырдағы
N 434 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
күші жойылған шешімдерiнiң тiзбесi
1. "1998 жылға арналған республикалық бюджеттi (шығыс бөлiгiн) қалыптастыру жөнiндегi арнаулы комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 маусымдағы N 961 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 26, 237-238-құжаттар).
2. "Кредиторлық берешектi өтеудi ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 18, 197-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 маусымдағы N 804 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 28, 265-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 1047 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 38, 325-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 23 қыркүйектегi N 1448 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 48, 444-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 12 қазандағы N 1548 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 49, 468-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 қазандағы N 1593 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 49, 476-құжат).

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Для включения вопроса реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, в повестку дня заседания Комиссии заемщик представляет в рабочий орган Комиссии следующие документы:
бизнес-план;
заключение поверенного (агента);
заключение государственного органа, в компетенцию которого входят вопросы, отраженные в бизнес-плане";
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 520.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2005 года N 434
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 года N 961 "О создании Специальной комиссии по формированию республиканского бюджета (расходной части) на 1998 год" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 26, ст. 237-238).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 18, ст. 197).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1999 года N 804 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 28, ст. 265).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1047 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 38, ст. 325).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1999 года N 1448 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 444).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 1999 года N 1548 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N№49, ст. 468).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года N 1593 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 49, ст. 476).

8. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 маусымдағы N 569 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қарашадағы N 1750 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 51, 501-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 желтоқсандағы N 1867 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 529-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Салық кодексiнiң жобасын әзiрлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52 қаулысы .
11. "Кредиторлық берешектi өтеудi ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 1 наурыздағы N 337 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 11-12, 124-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 1 наурыздағы N 337 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 21 наурыздағы N 430 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 16, 166-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 сәуiрдегi N 591 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 маусымдағы N 913 қаулысы .
15. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 1 наурыздағы N 337 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 27 шiлдедегі N 1134 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 31, 385-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 93 қаулысы .
17. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 509 қаулысы .
18. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасындағы темiр жол өткiзу пункттерінде бiрыңғай бақылау-өткiзу пункттерiн жайластыру және дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қарашадағы N 1118 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 43, 457-құжат).
19. "Қазақстан Республикасының қаржы жүйесiн реформалау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 маусымдағы N 630 қаулысы .

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1999 года N 1750 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 501).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1999 года N 1867 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 529).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52 "О разработке проекта Налогового кодекса Республики Казахстан".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 337 "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 11-12, ст. 124).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2000 года N 430 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 337" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 16, ст. 166).
13. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 591 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 913 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1134 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 337" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 385).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 93 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 509 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2003 года N 1118 "Об образовании Межведомственной комиссии по выработке предложений по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в железнодорожных пунктах пропуска на Государственной границе Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 43, ст. 457).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года N 630 "О создании Межведомственной комиссии по реформированию финансовой системы Республики Казахстан".

20. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 маусымдағы N 630 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 20 тамыздағы N 872 қаулысы .

20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 872 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года N 630".