Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 12 наурызда № 9-1-121 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.03.2018 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімінің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларының" деген сөз "мөлшерлемелерінің" деген сөзбен ауыстырылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 13.08.2015 № 347 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексіне сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен айына тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қостанай қалалық мәслихаты шешімдерінің күші жойылған деп танылсын:
1) "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемдерін бекіту туралы" 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 244 шешім (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-1-45, 2006 жылғы 19 мамырдағы № 54 "Қостанай" газеті);
2) "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемдерін бекіту туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 244 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 321 шешім, (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-1-62, 2007 жылғы 19 маусымдағы № 48 "Қостанай" газеті);

Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 2 февраля 2009 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 12 марта 2009 года № 9-1-122. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28 марта 2018 года № 233
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28.03.2018 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае, в месяц (приложение).
2. Признать утратившими силу решения Костанайского городского маслихата:
1) от 5 апреля 2006 года № 244 "Об утверждении размеров ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-45, газета "Костанай" от 19 мая 2006 года № 54);
2) от 12 декабря 2006 года № 321 "О внесении изменения в решение Маслихата от 5 апреля 2006 года № 244 "Об утверждении размеров ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-62, газета "Костанай" от 19 июня 2007 года № 48);

3) "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемдерін бекіту туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 244 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 22 мамырдағы № 98 шешім, (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-1-105, 2008 жылғы 24 маусымдағы № 48 "Қостанай" газеті).
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Сессия төрағасы, № 9
сайлау округі бойынша депутаты
С. Семенов
Қалалық мәслихат хатшысы С. Төкенов
Мәслихаттың
2009 жылғы 2 ақпандағы
№ 162 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 15 ақпандағы
№ 112 шешіміне қосымша
Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі
бірлігінен тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2011.06.29 № 418 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 15.02.2013 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі); 13.08.2015 № 347 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі); 06.10.2015 № 367 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Салық салу объектісінің атауы
Айына тіркелген салық мөлшерлемесі (айлық есептік көрсеткіштерде)
1
бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2
біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
ойын жолы
25
5
карт
2
6
бильярд үстелі
10

3) от 22 мая 2008 года № 98 "О внесении изменения в решение Маслихата от 5 апреля 2006 года № 244 "Об утверждении размеров ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-105, газета "Костанай" от 24 июня 2008 года № 48).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 9
С. Семенов
Секретарь
городского Маслихата
С. Тукенов
Приложение
к решению маслихата
от 2 февраля 2009 года № 162
Приложение
к решению маслихата
от 15 февраля 2013 года № 112
Размер ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае в месяц
Сноска. Приложение - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 29 06.2011 № 418 (вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями маслихата города Костаная Костанайской области от 15.02.2013 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 06.10.2015 № 367 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование объекта налогообложения
Ставка фиксированного налога (в месячных расчетных показателях) в месяц
1
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3
персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
игровая дорожка
25
5
карт
2
6
бильярдный стол
10