"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 25 қарашадағы № 407/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қарашада № 25447 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19982 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміндегі:
57-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
57.
00301004
Қазақстан Республикасы аумағындағы шетелдік діни бірлестіктердің қызметін, шетелдік діни орталықтардың Қазақстан Республикасындағы діни бірлестіктерінің басшыларын тағайындауын келісу
Заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Дін істері комитеті
Мемлекеттік корпорация, АҚДМ Дін істері комитеті "электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)қағаз
"Діни қызмет саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 97 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20256 болып тіркелді.
";
83-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
83.
00403008
Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарын тегін және жеңілдікпен тамақтандыруды ұсыну
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, облыстардың,республикалық маңызы бар қалалардың және астананың білім басқармасы, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдері, білім беру ұйымдары
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың білім басқармасы, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдері, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің"веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтындарылған)/қағаз түрінде
"Отбасы және балалар саласында мемлекеттік қызметтерді көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 158 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20478 болып тіркелген.
";
97-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілмейді;

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 25 ноября 2021 года № 407/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2021 года № 25447
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39 / НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19982) следующие изменения и дополнения:
в Реестре государственных услуг, утвержденном указанным приказом:
пункт 57 изложить в следующей редакции:
"
57.
00301004
Согласование деятельности иностранных религиозных объединений на территории Республики Казахстан, назначения иностранными религиозными центрами руководителей религиозных объединений в Республике Казахстан
Юридические лица
МИОР
Комитет по делам религий МИОР
Государственная корпорация, Комитет по делам религий МИОР, веб-портал "Электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере религиозной деятельности" приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 31 марта 2020 года № 97. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20256.
";
пункт 83 изложить в следующей редакции:
"
83.
00403008
Предоставление бесплатного и льготного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, управления образования областей, городов республиканского значения и столицы, отделы образования районов, городов областного значения, организации образования
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, управления образования областей, городов республиканского значения и столицы, отделы образования районов, городов областного значения, организации образования, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере семьи и детей" приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 158. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20478.
";
пункт 97 изложить в следующей редакции:
"
97.
00404006
Назначение единовременной денежной выплаты в связи с усыновлением ребенка-сироты и (или) ребенка, оставшегося без попечения родителей
Физические лица
МОН
Управления образования городов республиканского значения и столицы, отделы образования районов, городов областного значения
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере семьи и детей" приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 158. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20478.
";

138, 139 және 140-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
138.
00601002
Дәрігердің қабылдауына жазылу
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/ қағаз түрінде
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № ҚР ДСМ -90 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24094 тіркелді.
139.
00601003
Дәрігерді үйге шақыру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/ қағаз түрінде
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № ҚР ДСМ -90 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24094 тіркелді.
140.
00601004
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/ қағаз түрінде
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № ҚР ДСМ -90 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24094 тіркелді.
";
147-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
147.
00601011
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде Қазақстан Республикасының азаматтарын шетелге емделуге жіберудің орындылығы және (немесе) емдеуді отандық медициналық ұйымдарда жүргізу үшін шетелдік мамандарды тарту мүмкіндігіне құжаттарды қабылдау және қарау
Жеке тұлғалар
ДСМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілері
Тегін
Қағаз түрінде
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде Қазақстан Республикасының азаматтарын шетелге емделуге жіберу және (немесе) емдеуді отандық медициналық ұйымдарда жүргізу үшін шетелдік мамандарды тарту қағидаларын әзірлеуді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 26 мамырдағы № ҚР ДСМ-45 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22866 тіркелді
";
160-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

пункты 138, 139 и 140 изложить в следующей редакции:
"
138.
00601002
Запись на прием к врачу
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 августа 2021 года № ҚР ДСМ-90. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24094
139.
00601003
Вызов врача на дом
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 августа 2021 года № ҚР ДСМ-90. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24094
140.
00601004
Выдача справки с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 августа 2021 года № ҚР ДСМ-90. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24094
";
пункт 147 изложить в следующей редакции:
"
147.
00601011
Прием и рассмотрение документов о целесообразности направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж и (или) привлечения зарубежных специалистов для проведения лечения в отечественных медицинских организациях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Физические лица
МЗ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Субъекты здравоохранения, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Бесплатно
Бумажная
"Об утверждении правил направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж и (или) привлечения зарубежных специалистов для проведения лечения в отечественных медицинских организациях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 мая 2021 года № ҚР ДСМ-45. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22866
";
пункт 160 изложить в следующей редакции:
"

160.
00602012
Өнімді мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
"Электрондық үкімет" веб-порталы, Мемлекеттік корпорациясы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік қызметтерді көрсетудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-336/2020 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22004 болып тіркелген.
";
мынадай мазмұндағы 163-2, 163-3-тармақтармен толықтырылсын:
"
163-2.
00602015-2
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы маман сертификатын беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электрондық (толығымен автоматтандырылған)
163-3.
00602015-3
Дәрілік заттар мен медициналық бұйыымдардың айналысы саласындағы маман сертификатын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҚР ДСМ
ҚР ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Денсаулық сақтау саласындағы маманды сертификаттауды жүргізу, шетелдік мамандарды қоса алғанда, денсаулық сақтау саласындағы маман сертификатының қолданысын растау қағидаларын, сондай-ақ Қазақстан Республикасынан тыс жерлерде медициналық білім алған адамды денсаулық сақтау саласындағы маманды сертификаттауға жіберу шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-274/2020 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21818 болып тіркелді.
";
164-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
164
0
0602016
Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі, сапасы мен тиімділігі туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК, "электрондық үкімет" веб-порталы
Ақылы
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарға сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 27 қаңтардағы № ҚР ДСМ-10 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22144 болып тіркелді.
";

160.
00602012
Выдача свидетельства о государственной регистрации продукции
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет санитарно-эпидемиологического контроля МЗ
Веб-портал "электронного правительства", Государственная корпорация
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"О некоторых вопросах оказания государственных услуг в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-336/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22004.
";
дополнить пунктами 163-2, 163-3 следующего содержания:
"
163-2.
00602015-2
Выдача сертификата специалиста в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Физические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета санитарно-эпидемиологического контроля МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
163-3.
00602015-3
Выдача сертификата специалиста в сфере обращения лекарственных средств и медицинских изделий
Физические лица
МЗ
Территориальные департаменты Комитета медицинского и фармацевтического контроля МЗ РК
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил проведения сертификации специалиста в области здравоохранения, подтверждения действия сертификата специалиста в области здравоохранения, включая иностранных специалистов, а также условия допуска к сертификации специалиста в области здравоохранения лица, получившего медицинское образование за пределами Республики Казахстан" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-274/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21818
";
пункт 164 изложить в следующей редакции:
"
1164.
00602016
Выдача заключения о безопасности, качестве и эффективности лекарственных средств и медицинских изделий
Физические и юридические лица
МЗ
РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" Комитета медицинского и фармацевтического контроля МЗ
РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" Комитета медицинского и фармацевтического контроля товаров и услуг МЗ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении правил проведения экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 января 2021 года № ҚР ДСМ-10. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22144
";

мынадай мазмұндағы 166-1, 166-2-тармақтармен толықтырылсын:
"
166-1.
00602018-1
Денсаулық сақтау саласындағы тәуелсіз сараптаманы жүзеге асыратын денсаулық сақтау субъектілерін аккредиттеу
Заңды тұлғылар
ДСМ
ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті
ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті
, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған) / қағаз түрінде
"Денсаулық сақтау саласындағы аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-299/2020 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21852 болып тіркелді
166-2.
00602018-2
Тиісті фармацевтикалық практикалардың сәйкестігіне сертификаттар беру
Жеке және заңды тұлғалар тұлғалар
ДСМ
ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылаудың комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электрондық (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Тиісті фармацевтикалық практикалар жөніндегі фармацевтикалық инспекциялар жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 27 қаңтардағы № ҚР ДСМ-9 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22143 болып тіркелді.
";
мынадай мазмұндағы 172-1, 172-2 және 172-3-тармақтармен толықтырылсын:
"
172-1.
00603007-1
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы кәсіптік қауымдастықты аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
ДСМ Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
172-2.
00603007-2
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мамандарды кәсіптік құзыреттілігіне аттестаттау
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
ДСМ Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
172-3
00603007-3
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік органдарының нысандарындағы эпидемиялық мәні жоғары нысанның халықтың санитарлық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерге сәйкестігі туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК халыктың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметті жүзеге асыратын құрылымдылық бөлімшелері
ҰҚК халыктың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметті жүзеге асыратын құрылымдылық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электрондық (ішінара автоматтандырылған)/ қағаз түрінде
";
245-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
245.
00803009
Мемлекеттік білім беру ұйымдарының бірінші басшыларын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
ҚР БҒМ
БҒМ, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының білім басқармалары, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдері
Мемлекеттік корпорация,
БҒМ, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының білім басқармалары, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде

дополнить пунктами 166-1, 166-2 следующего содержания:
"
166-1.
00602018-1
Аккредитация субъектов здравоохранения, осуществляющих независимую экспертизу в области здравоохранения
Юридические лица
МЗ
Комитет медицинского и фармацевтического контроля МЗ
Комитет медицинского и фармацевтического контроля МЗ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении правил аккредитации в области здравоохранения" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-299/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21852
166-2.
00602018-2
Выдача сертификатов на соответствие надлежащих фармацевтических практик
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет медицинского и фармацевтического контроля МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении правил проведения фармацевтических инспекций по надлежащим фармацевтическим практикам" приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 января 2021 года № ҚР ДСМ-9. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22143
";
дополнить пунктами 172-1, 172-2 и 172-3 следующего содержания:
"
172-1.
00603007-1
Аккредитация профессиональной ассоциации в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Юридические лица
МЗ
Комитет санитарно-эпидемиологического контроля МЗ
Комитет санитарно-эпидемиологического контроля МЗ
Бесплатно
Бумажная
172-2.
00603007-2
Аттестация руководителей организаций здравоохранения, осуществляющих деятельность в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Физические лица
МЗ
Комитет санитарно-эпидемиологического контроля МЗ
Комитет санитарно-эпидемиологического контроля МЗ
Бесплатно
Бумажная
172-3.
00603007-3
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения о соответствии объекта высокой эпидемической значимости нормативным правовым актам в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения на объектах органов национальной безопасности Республики Казахстан
Физические и юридические лица
КНБ
Структурные подразделения
КНБ, осуществляющие деятельность в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Структурные подразделения
КНБ, осуществляющие деятельность в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/ бумажная
";
пункт 245 изложить в следующей редакции:
"
245.
00803009
Прием документов для участия в конкурсе на назначение первых руководителей государственных организаций образования
Физические лица
МОН РК
МОН, Управления образования областей, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкента, отделы образования районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МОН, Управления образования областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, отделы образования районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная

"Мемлекеттік орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшыларын конкурстық орналастыру және мемлекеттік мектепке дейінгі, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және қосымша білім беру ұйымының басшысы лауазымына конкурстық тағайындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 57 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7495 болып тіркелген.
";
250-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
250.
00803014
Педагогтерді аттестаттаудан өткізу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
ҚР БҒМ
БҒМ, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының Білім басқармалары, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдері
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының Білім басқармалары, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың білім бөлімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білімнің білім беру бағдарламаларын және арнайы оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагогтерді және білім және ғылым саласындағы басқа да азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13317 болып тіркелген.
";
289, 290, 291 және 292-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
289.
00906008
Өндірісті ұйымдастырудың тиімділігін арттыруға арналған шығындарды өтеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"QazІndustry", қазақстандық индустрия және экспорт орталығы АҚ
"QazІndustry", қазақстандық индустрия және экспорт орталығы АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Еңбек өнімділігін арттыруға және аумақтық кластерлерді дамытуға бағытталған индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 1194 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12640 болып тіркелді.
290.
00906009
Кәсіпорынның шығындарды өтеу құзыретін арттыру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" АҚ
"QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрі
"Еңбек өнімділігін арттыруға және аумақтық кластерлерді дамытуға бағытталған индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы"

"Об утверждении Правил конкурсного замещения руководителей государственных организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования и конкурсного назначения на должность руководителя государственной организации дошкольного, среднего образования, технического и профессионального, послесреднего и дополнительного образования" приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 февраля 2012 года № 57. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7495
";
пункт 250 изложить в следующей редакции:
"
250.
00803014
Прием документов для прохождения аттестации педагогов
Физические лица
МОНРК
МОН, Управления образования областей, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент, отделы образования районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МОН, Управления образования областей, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент, отделы образования районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/ бумажная
"Об утверждении Правил и условий проведения аттестации педагогов, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего образования, образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования и специальные учебные программы, и иных гражданских служащих в области образования и науки" приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 83.
Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13317
";
пункты 289, 290, 291 и 292 изложить в следующей редакции:
"
289.
00906008
Возмещение затрат на повышение эффективности организации производства
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry"
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил предоставления государственной поддержки субъектам индустриально-инновационной деятельности, направленной на повышение производительности труда и развитие территориальных кластеров" приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 1194. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12640.
290.
00906009
Возмещение затрат на повышение компетенции предприятия
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry"
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажн

Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 1194 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12640 болып тіркелді.
291.
00906010
Технологиялық процестерді жетілдіруге арналған шығындарды өтеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
QazІndustry", қазақстандық индустрия және экспорт орталығы АҚ
"QazІndustry", қазақстандық индустрия және экспорт орталығы АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінд
"Еңбек өнімділігін арттыруға және аумақтық кластерлерді дамытуға бағытталған индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне мемлекеттік қолдау шараларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 1194 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12640 болып тіркелді.
292.
00906011
Отандық өңделген тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді ішкі нарықта жылжыту бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
"QazІndustry", қазақстандық индустрия және экспорт орталығы АҚ
"QazІndustry", қазақстандық индустрия және экспорт орталығы АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің отандық өңделген тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді ішкі нарықта ілгерілету бойынша шығындарының бір бөлігін өтеу қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 1164 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12652 болып тіркелді.
";
339, 340, 340-1, 342, 343 және 344-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
339.
01201002
Озонды бұзатын заттарды және құрамында олар бар өнімдерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемелекеттерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және (немесе) Қазақстан Республикасының аумағынан осы мемлекеттерге әкетуге лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 130 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20823 болып тіркелді

"Об утверждении Правил предоставления государственной поддержки субъектам индустриально-инновационной деятельности, направленной на повышение производительности труда и развитие территориальных кластеров" Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 1194. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12640.
291.
00906010
Возмещение затрат на совершенствование технологических процессов
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry"
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил предоставления государственной поддержки субъектам индустриально-инновационной деятельности, направленной на повышение производительности труда и развитие территориальных кластеров" приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 1194. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12640.
292.
00906011
Возмещение части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров, работ, услуг на внутреннем рынке
Физические и юридические лица
МИИР
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry"
АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry", веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажна
"Об утверждении Правил возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров, работ, услуг на внутреннем рынке" приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 1164. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12652.
";
пункты 339, 340, 340-1, 341, 342, 343 и 344 изложить в следующей редакции:
"
339.
01201002
Выдача лицензии на ввоз на территорию Республики Казахстан из государств, не являющихся членами Евразийского экономического союза, и (или) вывоза с территории Республики Казахстан в эти государства озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области охраны окружающей среды" приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 2 июня 2020 года № 130. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20823

340.
1201003
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып, жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттары бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге, озонды бұзатын заттарды тасымалдауға, сақтауға, рекуперациялауға, қалпына келтіруге, кәдеге жаратуға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып, жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттары бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге, озонды бұзатын заттарды тасымалдауға, сақтауға, рекуперациялауға, қалпына келтіруге, кәдеге жаратуға рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2021 жылғы 19 шiлдедегі № 258 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23706 болып тіркелді
340-1.
01201003-1
Озонды бұзатын заттарды және құрамында олар бар өнімдерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан осы мемлекеттерге әкетуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
ЭГТРМ Экологи-ялық реттеу және бақылау ко-митеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған) / қағаз түрінде
"Озонды бұзатын заттарды және құрамында олар бар өнімдерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан осы мемлекеттерге әкетуге рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 12 шiлдедегі № 244 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23580 болып тіркелді
341.
1201004
I санаттағы объектілер үші әсер етуге арналған экологиялық рұқсатты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Элек-трон-ды (толық авто-мат-тан-ды-рылған)
"Экологиялық рұқсаттар беру, қоршаған ортаға әсер ету туралы декларацияны ұсыну қағидаларын, әсер етуге экологиялық рұқсат бланкілерінің нысанын және оларды толтыру" тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2021 жылғы 9 тамыздағы № 319 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23928 болып тіркелді

340.
1201003
Выдача разрешения на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества, транспортировку, хранение, рекуперацию, восстановление, утилизацию озоноразрушающих веществ
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества, транспортировку, хранение, рекуперацию, восстановление, утилизацию озоноразрушающих веществ"
Приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 19 июля 2021 года № 258. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23706.
340-1.
01201003-1
Выдача разрешения на ввоз на территорию Республики Казахстан из государств – членов Евразийского экономического союза и вывоз с территории Республики Казахстан в эти государства озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная) /бумажная
"Об утверждении Правил выдачи разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан из государств – членов Евразийского экономического союза и вывоз с территории Республики Казахстан в эти государства озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 12 июля 2021 года № 244. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23580
341.
1201004
Выдача экологического разрешения на воздействие для объектов I категории
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил выдачи экологических разрешений, представления декларации о воздействии на окружающую среду, а также форм бланков экологического разрешения на воздействие и порядка их заполнения" приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 9 августа 2021 года № 319. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23928

342.
1201005
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органымен жүзеге асыратын мемлекеттік экологиялық сараптама қоры-тындысын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2021 жылғы 9 тамыздағы № 317 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23918 болып тіркелді
343.
1201006
II санаттағы объектілер үшін әсер етуге арналған экологиялық рұқсатты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Элек-тронды (толық авто-маттан-ды-рылған)
"Экологиялық рұқсаттар беру, қоршаған ортаға әсер ету туралы декларацияны ұсыну қағидаларын, әсер етуге экологиялық рұқсат бланкілерінің нысанын және оларды толтыру тәртібін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2021 жылғы 9 тамыздағы № 319 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23928 болып тіркелді
344.
1201007
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарымен жүзеге асыратын мемлекеттік экологиялық сараптама қоры-тындысын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2021 жылғы 9 тамыздағы № 317 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23918 болып тіркелді
";
346-1, 346-2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
346-1.
01201010
Қоршаған ортаға әсерді бағалау нәтижелері бойынша қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"электрондық үкіметтің"веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Қоршаған ортаны қорғау саласында мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 130 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2021 жылғы 20 тамыздағы № 337 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24073 болып тіркелді

342.
1201005
Выдача заключений государственной экологической экспертизы, осуществляемой уполномоченным органом в области охраны окружающей среды
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил проведения государственной экологической экспертизы" приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 9 августа 2021 года № 317. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23918
343.
1201006
Выдача экологического разрешения на воздействие для объектов II категории
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил выдачи экологических разрешений, представления декларации о воздействии на окружающую среду, а также форм бланков экологического разрешения на воздействие и порядка их заполнения" приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 9 августа 2021 года № 319. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23928
344.
1201007
Выдача заключений государственной экологической экспертизы, осуществляемой местными исполнительными органами
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил проведения государственной экологической экспертизы" приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 9 августа 2021 года № 317. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23918
";
пункты 346-1, 346-2 изложить в следующей редакции:
"
346-1.
01201010
Выдача заключения по результатам оценки воздействия на окружающую среду
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области охраны окружающей среды"
приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № 337. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24073

346-2.
01201010
Қоршаған ортаға әсерді бағалаудың қамту саласын айқындау туралы және (немесе) көзделіп отырған қызметтің әсер ету скринингін айқындау туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Қоршаған ортаны қорғау саласында мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 130 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2021 жылғы 20 тамыздағы № 337 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24073 болып тіркелді
";
364-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
364
01204004
Бекітілген лимиттер негізінде жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға квоталар бөлу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтары, сондай-ақ балық аулаушылар мен балық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толықавтоматтандырылған)/
"Жануарлар дүниесі объектілерін алып қою квоталарын бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-04/149 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10865 тіркелді.
";
371-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
371
01204012
Аңшы куәлігін беру
Жеке тұлғалар
ЭГТРМ
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Аңшы, балықшы және қорықшы куәліктерінің нысанын және оларды беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 60 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16463 болып тіркелді.
";
411-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
411.
01301020
Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының шешіміне сәйкес тіркеу (ұсақмөлдекті және өндірістік) сынақтарын және (немесе) ғылыми-зерттеулер жүргізу үшін өсімдіктерді қорғаудың тіркелмеген құралдарының (пестицидтердің) үлгілерін әкелуге арналған қорытынды (рұқсат құжаты) беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының шешіміне сәйкес тіркеу (ұсақмөлдекті және өндірістік) сынақтарын және (немесе) ғылыми-зерттеулер жүргізу үшін өсімдіктерді қорғаудың тіркелмеген құралдарының (пестицидтердің) үлгілерін әкелуге арналған қорытынды (рұқсат құжаты) беру" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы

346-2.
01201011
Выдача заключения об определении сферы охвата оценки воздействия на окружающую среду и (или) скрининга воздействий намечаемой деятельности
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил оказания государственных услуг в области охраны окружающей среды"
Приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № 337. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24073
";
пункт 364 изложить в следующей редакции:
"
364.
01204004
Распределение квот на изъятие объектов животного мира на основании утвержденных лимитов
Физические и юридические лица
МЭГПР
Республиканские ассоциации общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, республиканские ассоциации общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил распределения квот изъятия объектов животного мира" приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-04/149. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10865.
";
пункт 371 изложить в следующей редакции:
"
371.
01204012
Выдача удостоверения охотника
Физические лица
МЭГПР
Республиканские ассоциации общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении формы и Правил выдачи удостоверений охотника, рыбака и егеря" приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 60. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16463.
";
пункт 411 изложить в следующей редакции:
"
411.
01301020
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз образцов незарегистрированных средств защиты растений (пестицидов) для проведения регистрационных (мелкоделяночных и производственных) испытаний и (или) научных исследований в соответствии с решениями Коллегии Евразийской экономической комиссии
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз образцов незарегистрированных средств защиты растений (пестицидов) для проведения регистрационных (мелкоделяночных и производственных) испытаний и (или) научных исследований в соответствии с решениями Коллегии Евразийской экономической комиссии"

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 8 қазандағы № 309 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21404 болып тіркелді.
";
416-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
416.
01301025
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2018 жылғы 23 шілдедегі № 317 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17320 болып тіркелді.
";
430, 431-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
430.
01302003
Пестицидтерді өндіру (формуляциялау), пестицидтерді өткізу, пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Пестицидтердi өндiру (формуляциялау), пестицидтердi өткiзу, пестицидтердi аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 334 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21589 болып тіркелді.
431.
01302004
Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананыңЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы және кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2021 жылғы 1 маусымдағы № 178 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22952 болып тіркелді
";
434-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
434.
01302007
Өсімдіктерді қорғау құралдарының (пестицидтерді) импортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Өсімдіктерді қорғау құралдарының (пестицидтерді) импортына лицензия беру" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы

Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 октября 2020 года № 309. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21404.
";
пункт 416 изложить в следующей редакции:
"
416.
01301025
Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях" приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 июля 2018 года № 317. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17320.
";
пункты 430, 431 изложить в следующей редакции:
"
430.
01302003
Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов, реализацию пестицидов, применение пестицидов аэрозольным и фумигационным способами
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов, реализацию пестицидов, применение пестицидов аэрозольным и фумигационным способами" приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 ноября 2020 года № 334. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21589.
431.
01302004
Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок
Юридические лица
МСХ
МИО областей, города республиканского значения и столицы
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок" и о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов
приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 июня 2021 года № 178. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22952.
";
пункт 434 изложить в следующей редакции:
"
434.
01302007
Выдача лицензии на импорт средств защиты растений (пестицидов)
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на импорт средств защиты растений (пестицидов)"

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 299 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21494 болып тіркелді.
";
446-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
446.
01403002
Тауардың шығарылған елін, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау.
Жеке тұлғалар
СИМ
СИМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі "Тауар шығарылған елді, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторларға рұқсат беру талаптарын, оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін, сондай-ақ тауар шығарылған елді айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторлар аттестаттарының қолданысын аттестаттау, ұзарту қағидаларын бекіту туралы" Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актіні әзірледі және бекітті, және "Тауардың шығарылған елін, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау" мемлекеттік қызметін көрсету үшін Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 01.07.21 жылғы № 440-НҚ бұйрығы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23412 болып тіркелді
";
мынадай мазмұндағы 446-1-тармақпен толықтырылсын:
"
446-1.
01403002-1
Сәйкестікті растау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау
Жеке тұлғалар
СИМ
Техникалық реттеу және метрология комитеті
"Электрондық үкіметтің" Веб-порталы
Тегін
Электрондық (толық)
"Сәйкестікті растау жөніндегі сарапшы-аудиторларға қойылатын рұқсат беру талаптарын, оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін, сондай-ақ аттестаттау, сәйкестікті растау жөніндегі сарапшы-аудиторлар аттестаттарының қолданысын ұзарту және "Сәйкестікті растау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау "мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2021 жылғы 8 маусымдағы № 399-НҚ бұйрығы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22967 болып тіркелді
";
476-тармақ алынып тасталсын;
486-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
486.
01501003
Көмірсутектер саласындағы жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге арналған лицензия
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Көмірсутектер саласындағы тау-кен өндірістерін (көмірсутектер), мұнай-химия өндірістерін жобалауға (технологиялық) және (немесе) пайдалануға, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнімдері құбырларын пайдалануға арналған лицензия" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 139 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20383 болып тіркелді
";
487-тармақ алынып тасталсын;
594-тармақ алынып тасталсын;
603-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2020 года № 299. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21494.
";
пункт 446 изложить в следующей редакции:
"
446.
01403002
Аттестация эксперта-аудитора по определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара.
Физические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии МТИ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении разрешительных требований к экспертам-аудиторам по определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара, перечня документов, подтверждающих соответствие им, а также Правил аттестации, продления действия аттестатов экспертов-аудиторов по определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара и оказания государственной услуги "Аттестация эксперта-аудитора по определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара", приказ Министра торговли и интеграции республики Казахстан от 01.07.21 года за № 440-НҚ, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23412.
";
дополнить пунктом 446-1 в следующей редакции:
"
446-1.
01403002-1
Аттестация эксперта-аудитора по подтверждению соответствия
Физические лица
МТИ
Комитет технического регулирования и метрологии
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью)
"Об утверждении разрешительных требований к экспертам-аудиторам по подтверждению соответствия, перечня документов, подтверждающих соответствие им, а также правил аттестации, продления действия аттестатов экспертов-аудиторов по подтверждению соответствия и оказания государственной услуги "Аттестация эксперта-аудитора по подтверждению соответствия", приказ Министра торговли и интеграции республики Казахстан от 8 июня 2021 года № 399-НҚ, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22967
";
пункт 476 исключить;
пункт 486 изложить в следующей редакции:
"
486.
01501003
Лицензия на работы и услуги в сфере углеводородов
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Лицензия на проектирование (технологическое) и (или) эксплуатацию горных производств (углеводороды), нефтехимических производств, эксплуатацию магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов в сфере углеводородов" приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 10 апреля 2020 года № 139. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20383
";
пункт 487 исключить;
пункт 594 исключить;
пункт 603 изложить в следующей редакции:
"

603.
02101003
Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру
Заңды тұлғалар
АҚДМ
Облыстарды, Нұр-Сұлта, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Діни қызмет саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 97 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20256 болып тіркелді
";
613-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
613.
02201011
Сауда-саттықты (аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Мемлекеттік корпорация, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)/ қағаз түрінде
"Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік қызметтерді көрсету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 301 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21366 болып тіркелген.
";
631-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
631.
02303003
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік теле-, радиоарнаны есепке қою, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
АҚДМ Ақпарат комитеті
"Электрондық үкімет" веб-порталы"
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Ақпарат саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 101 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20296 болып тіркелді
";
659, 660-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
659.
02601004
Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау туралы шешім беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкімет" веб-порталы"
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Діни қызмет саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 97 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20256 болып тіркелді

603.
02101003
Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)
Юридические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере религиозной деятельности" приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 31 марта 2020 года № 97. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20256.
";
пункт 613 изложить в следующей редакции:
"
613.
02201010
Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (аукционов)
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
Государственная корпорация, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)/ бумажная
"Об утверждении Правил по оказанию государственных услуг в сфере земельных отношений" приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 октября 2020 года № 301. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21366.
";
пункт 631 изложить в следующей редакции:
"
631.
02303003
Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства иностранного теле-, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИОР
Комитет информации МИОР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области информации" приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 2 апреля 2020 года № 101. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20296
";
пункты 659, 660 изложить в следующей редакции:
"
659.
02601004
Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения
Физические и юридические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере религиозной деятельности" приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 31 марта 2020 года № 97. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20256.

660.
02601005
Үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру
Жеке және заңды тұлғалар
АҚДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкімет" веб-порталы"
Бесплатно
тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Діни қызмет саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 97 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20256 болып тіркелді
".
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік қызметтер комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) Осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың алпыс тоғызыншы, жетпіс жетінші және жетпіс тоғызыншы абзацтарын қоспағанда, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Б. Мусин

660.
02601005
Выдача решения о перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)
Физические и юридические лица
МИОР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере религиозной деятельности" приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 31 марта 2020 года № 97. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20256.
".
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев шестьдесят девять, семьдесят два и семьдесят семь пункта 1 настоящего приказа, который вводится в действие с 1 января 2022 года.
Министр цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Б. Мусин