Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 наурыздағы № 54 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 наурызда № 7497-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы 7 наурыздағы № 54
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар режиміне теріс әсер ететін шаруашылық қызметтер мен тиісті аумақтарды белгілеу туралы" 2010 жылғы 25 ақпандағы № 31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3039 болып тіркелді);
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар режиміне теріс әсер ететін шаруашылық қызметтер мен тиісті аумақтарды белгілеу туралы" 2010 жылғы 25 ақпандағы № 31 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2010 жылғы 9 тамыздағы № 179 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3050 болып тіркелді);
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар режиміне теріс әсер ететін шаруашылық қызметтер мен тиісті аумақтарды белгілеу туралы" 2010 жылғы 25 ақпандағы № 31 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 65 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3080 болып тіркелді);
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 болып тіркелді);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 марта 2025 года № 54. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 14 марта 2025 года № 7497-07
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 7 марта 2025 года № 54
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2010 года № 31 на государственном языке, на русском языке не принималось;
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 августа 2010 года №179 на государственном языке, на русском языке не принималось;
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года №65 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2010 года № 31 "Об установлении видов хозяйственной деятельности, отрицательно влияющих на режим особо охраняемых природных территорий и прилегающих территорий области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3080);
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 166 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3097);

5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 374 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4254 болып тіркелді);
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" 2016 жылғы 29 наурыздағы № 80 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4378 болып тіркелді);
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы елді мекендерінің көшелерін күтіп-ұстау, ағымдағы, орташа және күрделі жөндеу кезінде орындалатын жұмыстар түрлерінің сыныптамасын бекіту туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 128 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4422 болып тіркелді);
8. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 80 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 19 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4693 болып тіркелді);
9. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 ақпандағы № 45 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5550 болып тіркелді);
10. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 19 қарашадағы № 300 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5861 болып тіркелді);
11. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 300 "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 69 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6171 болып тіркелді);
12. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 29 шілдедегі № 141 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29037 болып тіркелді);

5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 374 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 166 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4254);
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года №80 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4378);
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года №128 "Об утверждении классификации видов работ, выполняемых при содержании, текущем, среднем и капитальном ремонтах улиц населенных пунктов Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4422).
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 января 2017 года №19 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года № 80 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4693);
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2019 года №45 "Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5550);
10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 ноября 2019 года №300 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5861);
11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2020 года №69 "О внесении изменений в постановление акимата Западно–Казахстанской области от 19 ноября 2019 года №300 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6171);
12. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 июля 2022 года №141 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года №166 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №29037);

13. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 83 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7139-07 болып тіркелді);
14. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 19 қарашадағы № 300 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 8 желтоқсандағы №309 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7293-07 болып тіркелді);
15. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 166 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 9 ақпандағы № 24 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7325-07 болып тіркелді).

13. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2023 года №83 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 166 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7139-07);
14. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2023 года №309 "О внесении изменения в постановление акимата Западно–Казахстанской области от 19 ноября 2019 года № 300 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7293-07);
15. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2024 года №24 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года № 166 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7325-07).