О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 июня 2012 года № 394
В соответствии с пунктами 2 и 8 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту юридической службы и государственных закупок Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Амиргалиев Е.Р.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    С. Каирбекова
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 июня 2012 года № 394
Перечень некоторых приказов Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, утративших силу
1) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 июня 2003 года № 435 «О Правилах медицинского освидетельствования лиц с расстройствами половой идентификации» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2003 года № 2379);
2) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 октября 2009 года № 542 «Об утверждении Правил оказания восстановительного лечения и медицинской реабилитации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 ноября 2009 года под № 5853, опубликованный «Юридическая газета» от 24 ноября 2009 г. № 179 (1776));
3) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 октября 2009 года № 551 «Об утверждении Правил отнесения лекарственных средств к рецептурному или безрецептурному отпуску» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 ноября 2009 года под № 5850, опубликованный «Юридическая газета» от 26 ноября 2009 г, № 181 (1778));
4) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 556 «Об утверждении Правил выдачи гражданам листа и справки временной нетрудоспособности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 ноября 2009 года под № 5860, опубликованный «Юридическая газета» от 27 ноября 2009 года № 182 (1779));
5) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 569 «Об утверждении Правил представления отчетов производителями, импортерами табачных изделий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 ноября 2009 года под № 5857, опубликованный «Юридическая газета» от 10 декабря 2009 года № 189 (1786));

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 6 маусымдағы № 394 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2 және 8-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінін Заң қызметі және мемлекеттік сатып алу департаменті (Е.Р. Әмірғалиев) бір апталық мерзімде осы бұйрық күшіне енгеннен кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі мен ресми баспа басылымдарына бұйрықтың көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                        С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 6 маусымдағы
№ 394 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізбесі
1) «Жыныстық ұқсастыру бұзылуы бар адамдарды медидиналық куәландыру ережесі туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 3 маусымдағы № 435 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 26 маусымда № 2379 тіркелген);
2) «Қалпына келтіру емін көрсету және медициналық оңалту ережесін; бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 19 қазандағы № 542 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 11 қарашада № 5853 тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 24 қараша, № 179 (1602) жарияланған);
3) «Дәрілік заттарды рецептімен немесе рецептісіз беруге жатқызу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 21 қазандағы № 551 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 қарашада № 5850 тіркелген» «Заң газеті» 2009 жылғы 26 қараша, № 181 (1604) жарияланған);
4) «Азаматтарға уақытша еңбекке жарамсыздық парағьш және анықтамасын беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 556 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 қазанда № 5860 тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 27 қараша, № 182 (1605) жарияланған);
5) «Темекі бұйымдарын өндірушілердің, импорттаушылардың есеп беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 569 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 11 қарашада № 5857 тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 10 желтоқсан, № 189 (1.612) жарияланған);

6) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 632 «Об утверждении Правил оказания паллиативной помощи и сестринского ухода» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5941, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);
7) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 633 «Об утверждении Правил оказания консультативно-диагностической помощи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5923, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 4);
8) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 634 «Об утверждении Правил маркировки лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5897, опубликованный «Юридическая газета» от 9 декабря 2009 года № 188 (1785)):
9) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 ноября 2009 года № 645 «Об утверждении Положения о деятельности организаций и (или) структурных подразделений организаций здравоохранения, осуществляющих лабораторную диагностику, а также объема и видов проводимых ими исследований» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5912, опубликованный Бюллетень нормативных правовых актов РК, январь 2010 г., № 1, ст. 364;);
10) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 ноября 2009 года № 672 «Об утверждении Правил привлечения независимых экспертов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 ноября 2009 года под № 5870, опубликованный «Юридическая газета» от 25 декабря 2009 г. № 196 (1793));
11) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 679 «Об утверждении Правил уничтожения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники, пришедших в негодность, фальсифицированных, с истекшим сроком годности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 ноября 2009 года под № 5869, опубликованный «Юридическая газета» от 5 мая 2010 г. № 63 (1859));

6) «Паллиативтік көмек және мейірбике күтімін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 632 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5941 тіркелген);
7) «Консультациялық-диагностикалық көмек көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 633 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5923 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жыл № 4 жарияланған);
8) «Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медициналық техниканы таңбалау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 634 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5897 тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 9 желтоқсан» № 188 (1611) жарияланған);
9) «Зертханалық диагностиканы жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдарының және (немесе) осы ұйымдардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметі туралы ережені, сондай-ақ олар жүргізетін зерттеулердің көлемі мен түрлері туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 3 қарашадағы № 645 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5912 тіркелген, ҚР нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2010 ж. қаңтар, № 1, 364-құжат жарияланған);
10) «Төуелсіз сарапшыларды тарту ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 9 қарашадағы № 672 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 қарашада № 5870 тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 25 желтоқсан, № 196 (1619) жарияланған);
11) «Жарамсыз күйге түскен, жалған және жарамдылық мерзімі өткен дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медициналық техниканы жою ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 10 қарашадағы № 679 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 қарашада № 5869 тіркелген, «Заң газеті» 2010 жылғы 5 мамыр, № 63 (1685) жарияланған);

12) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 692/1 «Об утверждении Правил размещения на пачке табачного изделия, упаковке табачного изделия сведений о составе, об уровне содержания смолистых веществ, никотина и о системных ядах, канцерогенных и мутагенных веществах и предупреждения о вреде курения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5916, опубликованный «Юридическая газета» от 6 мая 2010 г. № 64 (1860));
13) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 ноября 2009 года № 708 «Об утверждении Правил запрета, приостановления или изъятия из обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5911, опубликованный «Юридическая газета» от 30 декабря 2009 г. № 198 (1795));
14) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 711 «Об утверждении Правил оптовой и розничной реализации лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5920, опубликованный Бюллетень нормативных правовых актов РК, сентябрь 2010 г., № 9);
15) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 717 «Об утверждении Типовых положений объектов в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5929, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 5);
16) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 732 «Об утверждении Правил проведения внутриаптечного контроля изготовленных лекарственных препаратов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5922, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 4);
17) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 739 «Об утверждении Правил хранения и транспортировки лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5921, опубликованный Бюллетень нормативных правовых актов РК, январь 2011 г., № 1, ст. 390);

12) «Темекі бұйымдарының қорабына, темекі бұйымдарынын қаптамасына шайырлы заттардың, никотиннің құрамы туралы, деңгейі туралы және жүйелік улар, канцерогендік және мутагендік заттар туралы мәліметтерді және темекі шегушіліктің зияны туралы ескертуді орналастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 11 қарашадағы № 692/1 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізідімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5916 тіркелген, «Заң газеті» 2010 ж. 6 мамыр № 64 (1686)) жарияланған);
13) «Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың және медициналық техниканың айналысына тыйым салу, тоқтата тұру немесе  айналыстан алып қою ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 13 қарашадағы № 708 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5911 тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 30 желтоқсан № 198 (1621) жарияланған);
14) «Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы көтерме және бөлшек саудада өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 16 қарашадағы № 711 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5920 тіркелген, ҚР нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2010 ж. қыркүйек, № 9, 382-құжат жарияланған);
15) «Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы объектілердің үлгі ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 16 қарашадағы № 717 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5929 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жыл № 5 жарияланған);
16) «Дайындалған дәрілік препараттарға дәріханаішілік бақылау жүргізудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 18 қарашадағы № 732 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізідімімде 2009 жылғы 26 қарашада № 5922 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жыл № 4 жарияланған);
17) «Дәрілік заттар, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы сақтау және тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 18 қарашадағы № 739 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5921 тіркелген, ҚР нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2011 ж. қаңтар, № 1, 390-құжат жарияланған);

18) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 ноября 2009 года № 740 «Об утверждении Правил производства и контроля качества, а также проведения испытаний стабильности и установления срока хранения и повторного контроля, лекарственных средств» изделий медицинского назначения и медицинской, техники» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5901, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 2);
19) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 ноября 2009 года № 747 «Об утверждении Правил изготовления лекарственных препаратов и изделий медицинского назначения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5905, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 2);
20) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2009 года № 763 «Об утверждении Положения о деятельности организаций и (или) структурных подразделений организаций здравоохранения, осуществляющих патологоанатомическую диагностику, и Правил проведения патологоанатомического вскрытия» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 ноября 2009 года под № 5939, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 7 июля 2010 г. № 12);
21) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 793 «Об утверждении Правил оказания скорой медицинской помощи и медицинской помощи в форме санитарной авиации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 2 декабря 2009 года под № 5950, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);
22) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 794 «Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 2 декабря 2009 года под № 5953, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);

18) «Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы өндіру және олардың сапасын бақылау, сондай-ақ тұрақтылығына сынақтар жүргізу және сақталу мерзімі мен қайта. бақылау мерзімін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 19 қарашадағы № 740 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5901 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жыл № 2 жарияланған);
19) «Дәрілік препараттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды дайындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 19 қарашадағы № 747 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5905 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жыл № 2 жарияланған);
20) «Патологиялық-анатомиялық диагностиканы жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдарының және (немесе) құрылымдық бөлімшелерінің қызметі және Патологиялық-анатомиялық ашып қарауды жүргізу туралы ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 763 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашада № 5939 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы» 7 шілде 2010 жыл № 12 жарияланған);
21.) «Жедел медициналық жәрдем және санитариялық авиация нысанындағы медициналық көмек көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 26 қарашадағы № 793 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 2 желтоқсанда № 5950 тіркелген);
22) «Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету және азаматтарды медициналық-санитариялық алғашқы көмек ұйымдарына тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 26 қарашадағы № 794 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 2 желтоқсанда № 5953 тіркелген);

23) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 795 «Об утверждении Правил оказания стационарной помощи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 3 декабря 2009 года под № 5956, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);
24) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 796 «Об утверждении видов и объемов медицинской помощи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 3 декабря 2009 года под № 5955, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);
25) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 798 «Об утверждении Правил оказания стационарозамещающей помощи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 2 декабря 2009 года под № 5951, опубликованный Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);
26) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 ноября 2010 года № 903 «О внесении изменения и дополнения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 794 «Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации, нормативных правовых актов Республики Казахстан 13 декабря 2010 года под № 6679, опубликованный «Казахстанская правда» от 5 февраля 2011 г. № 42-43 (26463-26464));
27) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 декабря 2010 года № 954 «О внесении дополнений и изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 октября 2009 года № 542 «Об утверждении Правил оказания восстановительного лечения и медицинской реабилитации»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 декабря 2010 года под № 6696, опубликованный «Казахстанская правда» от 13 января 2011 г. № 9-10 (26430-26431));
28) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 985 «О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 632 «Об утверждении Правил оказания паллиативной помощи и сестринского ухода»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 декабря 2010 года под № 6706, опубликованный «Казахстанская правда» от 29 января 2011 г. № 33-34 (26454-26455));

23) «Стационарлық көмек көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 26 қарашадағы № 795 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 3 желтоқсан № 5956 тіркелген);
24) «Медициналық көмектің түрлері мен көлемін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 26 қарашадағы № 796 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 3 желтоқсанда № 5955 тіркелген);
25) «Стационарды алмастыратын көмек көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 26 қарашадағы № 798 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 2 желтоқсан № 5951 тіркелген);
26) «Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету және азаматтарды медициналық-санитариялық алғашқы көмек ұйымдарына тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 794 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 19 қарашадағы № 903 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда № 6679 тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 18 наурыз № 94-97 (26499) жарияланған);
27) «Қалпына келтіру емін көрсету және медициналық оңалту ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы: 19 қазандағы № 542 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 954 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 21 желтоқсанда № 6696 тіркелген, «Егемен Қазақстан» 201.1 жылғы 18 наурыз № 94-97 (26499) жарияланған);
28) «Паллиативтік көмек және мейірбике күтімін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 632 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 985 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда № 6706 тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 7 сәуір № 1,34-137 (26539) жарияланған);

29) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 января 2011 года № 18 «О внесении изменения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 793 «Об утверждении Правил оказания скорой медицинской помощи и медицинской помощи в форме санитарной авиации»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 февраля 2011 года под № 6773, опубликованный «Казахстанская правда» от 6 августа 2011 г. № 247-249 (26668-26670));
30) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 109 «О внесении дополнений в некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 марта 2011 года под № 6853, опубликованным «Казахстанская правда» от 13 августа 2011 г. № 258-259 (26679-26680));
31) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 152 «Об утверждении Правил организации и проведения, внутренней и внешней экспертиз качества медицинских услуг» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 апреля 2011 года под № 6910, опубликованный Бюллетень нормативных правовых актов РК, май 2011 г., № 5, ст. 399; июнь 2011 г., № 6, ст. 406);
32) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июня 2011 года № 366 «О внесении дополнения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 634 «Об утверждении Правил маркировки лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 13 июня 2011 года под № 7011, опубликованный «Юридическая газета» от 21 июля 2011 года № 103 (2093));
33) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июня 2011 года № 368 «О внесении дополнения в приказ и.о.  Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года  № 711 «Об утверждении Правил оптовой и розничной реализации лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 июня 2011 года  под № 7016, опубликованный «Юридическая газета» от 21 июля 2011 г. № 103 (2093)).

29) «Жедел медициналық жәрдем және санитариялық авиация нысанында көмек көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 793 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылғы 6 қаңтардағы № 18 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 14 ақпанда № 6773 тіркелген, «Егемен Қазақстан» 201.1. жылғы 28 маусым № 270-273 (26671) жарияланған);
30) «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылғы 1 наурыздағы № 109 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 31 наурызда № 6853 тіркелген «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 13 тамыз № 368-372 (26766) жарияланған);
31) «Медициналық қызметтер көрсету сапасына ішкі және сыртқы сараптамаларды ұйымдастыру және жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 152 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 26 сәуірде № 6910 тіркелген, ҚР нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2011 ж. мамыр, № 5, 406-құжат; 2011 ж. маусым, № 6; 406-құжат жарияланған);
32) «Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы таңбалау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 634 бұйрығына толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылғы 8 маусымдағы № 366 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 13 маусымда № 7011 тіркелген, «Заң газеті» 2011 жылғы 21 шілде № 103 (1919) жарияланған);
33) «Дәрілік заттарды» медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы көтерме және бөлшек саудада өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі м.а. 2009 жылғы 1:6 қарашадағы № 711 бұйрығына толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылғы 8 маусымдағы № 368 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 16 маусымда № 7016 тіркелген, «Заң газеті» 2011 жылғы 21 шілде № 103 (1.919) жарияланған).