Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Агентство таможенного контроля Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложениям 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 691
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 691 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 2412352 тысячи тенге (два миллиарда четыреста двенадцать миллионов триста пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21-25  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ  Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 981 "Вопросы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства таможенного контроля и территориальных подразделений для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и его территориальных подразделений.
6. Планы мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысы.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
691-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығындар"
001 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2412352 мың теңге (екi миллиард төрт жүз он екi миллион үш жүз елу екi мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 453-1 Заңының 21-25-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 6 қыркүйектегi N 981 қаулысы , "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегі N 314 қаулысы . <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүктелген функцияларды барынша тиiмдi атқаруға қол жеткiзу үшін Кедендiк бақылау агенттiгiнiң орталық аппараты мен аумақтық бөлiмшелерi қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң аппараты мен оның аумақтық бөлiмшелерiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
001        Админист-
ративные
затраты
001   Аппарат    Содержание центрального   В те-  Агентст-
централь-  аппарата Агентства        чение  во тамо-
ного       таможенного контроля      года   женного
органа     Республики Казахстан             контроля
согласно утвержденному           Респуб-
лимиту штатной численнос-        лики
ти в количестве 250              Казах-
единиц                           стан
002   Аппараты   Содержание территориаль-  В те-  Агент-
террито-   ных подразделений         чение  ство
риальных   Агентства таможенного     года   таможен-
органов    контроля Республики              ного
Казахстан согласно               контроля
утвержденному лимиту             Респуб-
штатной численности в            лики
количестве 5580 единицы          Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство таможенного контроля Республики Казахстан функций.
Приложение 692
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 8 445 тысяч тенге (восемь миллионов четыреста сорок пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 981 "Вопросы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задача бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
001 Әкімшілік
шығындар
001 Орталық 250 бiрлiк мөлшерiнде Жыл Қазақстан
органның бекiтілген штат ішінде Республика.
аппараты санының лимитiне сының
сәйкес Қазақстан Кедендік
Республикасы Кедендік бақылау
бақылау агенттігінiң агенттігі
орталық аппаратын
ұстау
002 Аумақтық 5580 бiрлік мөлшерінде Жыл Қазақстан
органдар. бекiтілген штат саны. ішінде Республи.
дың аппа. ның лимитiне сәйкес касының
раттары Қазақстан Республикасы Кедендік
Keдендік бақылау агент. бақылау
тiгiнiң аумақтық агенттігі
бөлiмшелерiн ұстау
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігіне жүктелген функцияларды сапалы және уақытылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
692-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кадрлардың бiлiктiлiгiн көтеру
және қайта даярлау" 010 республикалық бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 8 445 мың теңге (сегіз миллион төрт жүз қырық бес мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 8-бабы , "Шетел валютасындағы iссапарлық шығыстарын өтеудiң нормалары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 29 қыркүйектегi N 967 қаулысы , "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы , Кеден iстерiндегi ынтымақтастық пен өзара көмек туралы 1994 жылғы 15 сәуiрдегi келісiм.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгі қызметкерлерiнiң кәсіптік деңгейiн көтеру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігiнiң кадрларының бiлiктілік деңгейiн көтеру және қайта даярлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   010        "Повышение Приобретение услуг по     В те-  Агентст-
квалифика- повышению квалификации    чение  во тамо-
ции и      государственных служащих  года   женного
перепод-   согласно утвержденному           контроля
готовка    плану повышения квалифи-         Респуб-
кадров"    кации, в том числе               лики
обучение государственному        Казах-
языку.                           стан
005   "Повышение Среднегодовое количество
квалифика- государственных служащих,
ции госу-  проходящих курсы повыше-
дарствен-  ния квалификации, - 877.
ных служа-
щих"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 693
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Обеспечение таможенных органов нормативными
правовыми актами" на 2003 год
1. Стоимость: 1 896 тысяч тенге (один миллион восемьсот девяносто шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 8  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение уровня профессионализма и правовой культуры сотрудников Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
5. Задача бюджетной программы: обеспечение нормативными правовыми актами центрального аппарата Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и его структурных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 "Кадрлар. Бекiтiлген жоспарға Жыл Қазақстан
дың бiлiк. сәйкес мемлекеттiк iшінде Республика.
тiлігiн қызметшілердің бі. сының
көтеру лiктiлігін көтеру Кедендік
және қайта жөнiндегi қызметтердi бақылау
даярлау" сатып алу, бiлiктi. агенттігі
лiгiн көтеру, оның
005 "Мемле. iшінде мемлекеттiк
кеттiк тiлге оқыту.
қызметшi. Бiлiктiлiгiн көтеру
лердiң курстарынан өтетiн
бiлiктi. мемлекеттiк қызмет.
лiгiн шiлердiң бiр жылдық
көтеру" орташа саны 877.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi органдарының жоғары кәсiптi, бiлiктi кадрлармен қамтамасыз етiлушiлiгi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
693-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кеден органдарын нормативтік
құқықтық кесiмдермен қамтамасыз ету"
030 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 896 мың теңге (бip миллион сегiз жүз тоқсан алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 453-1 Заңының 8-бабы , "Шетел валютасындағы iссапарлық шығыстарын өтеудiң нормалары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 29 қыркүйектегi N 967 қаулысы , "Мемлекеттік қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi қызметкерлерiнің кәсiптік деңгейi мен құқықтық мәдениетiн көтеру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң орталық аппараты мен оның құрылымдық бөлiмшелерiн нормативтiк құқықтық кесiмдермен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
030        "Обеспече- Приобретение нормативно-  В те-  Агентст-
ние тамо-  правовых актов (Товарная  чение  во тамо-
женных     Номенклатура внешнеэконо- года   женного
органов    мической деятельности)           контроля
норматив-  - 29 комплектов;                 Респуб-
ными пра-  Приобретение нормативно-         лики
вовыми     правовых актов - 8000            Казах-
актами"    экземпляров.                     стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионализма сотрудников Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
Приложение 694
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Обеспечение таможенного контроля с применением
служебно-розыскных собак" на 2003 год
1. Стоимость: 30 949 тысяч тенге (тридцать миллионов девятьсот сорок девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон  Республики Казахстан от 20 июля 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2001 года N 394 "Об утверждении Государственной программы по борьбе с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2000-2003 годы"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 230 "О создании государственного учреждения "Кинологический центр" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение профессионального мастерства специалистов-кинологов, дальнейшая дрессировка служебно-розыскных собак и проведение тренировочных и проверочных занятий со специалистами и служебно-розыскными собаками по различным направлениям службы.
5. Задачи бюджетной программы: содержание и развитие Кинологического центра Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (далее - Кинологический центр), обучение специалистов-кинологов, воспроизводство, выращивание, ветеринарное обслуживание и соответствующая подготовка служебно-розыскных собак для поиска наркотических средств, взрывчатых веществ и оружия, участие в международных выставках и соревнованиях со служебно-розыскными собаками, проведение внутренних соревнований и смотров, обеспечение таможенных органов Республики Казахстан запаховыми заменителями наркотических средств (взрывчатых веществ), специальным снаряжением для служебно-розыскных собак, дальнейшее развитие и совершенствование учебно-материальной базы Кинологического центра, в частности, Кинологической службы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 030 "Кеден Нормативтік құқықтық Жыл Қазақстан
органда. кесімдер (Сыртқы эко. ішінде Республика.
рын норма. номикалық қызметтің сының
тивтiк тауарлық номенклату. Кедендік
құқықтық расы) сатып алу - 29 бақылау
кесiмдер. жиынтық; агенттігі
мен қам. Нормативтік құқықтық
тамасыз кесімдер сатып алу -
ету" 8000 дана;
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi қызметкерлерiнiң кәсiптiк шеберлiгiн көтеру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
694-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қызметтiк iздестiру иттерін қолдана
отырып кедендiк бақылауды қамтамасыз ету" 031
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 30 949 мың теңге (отыз миллион тоғыз жүз қырық тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Заңының 9-бабы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 мамырдағы N 395 Жарлығы, "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Кинологиялық орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 ақпандағы N 230 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: кинолог-мамандардың кәсiптiк шеберлiгiн арттыру, қызметтiк iздестiру иттерiн одан әрi үйрету және мамандармен және қызметтiк iздестiру иттерiмен қызметтiң әр түрлi бағыттары бойынша жаттығу және тексеру сабақтарын өткiзу.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінiң Кинологиялық орталығын (бұдан әрі - Кинологиялық орталық) ұстау және дамыту, кинолог-мамандарды оқыту, есiрткi құралдарын, жарылғыш заттарды және қаруды iздестiру үшiн қызметтiк-iздестiру иттерiн ұдайы өсiру, малдәрiгерлік қызмет көрсету және тиiсті дайындық, қызметтік iздестіру-иттерiмен халықаралық көрмелерге және жарыстарға қатысу, iшкi жарыстар мен байқаулар өткiзу, Қазақстан Республикасының кеден органдарын есiрткi құралдарының (жарылғыш заттардың) иiстiк ауыстырғыштарымен, қызметтiк iздестiру иттерiне арналған арнайы жабдықтармен қамтамасыз ету, Кинологиялық орталықтың оқу-материалдық базасын, атап айтқанда ҚP КБА Кинологиялық қызметiн одан әрi дамыту және жетілдіру.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
031        "Обеспече- Содержание 40 штатных     В те-  Агентст-
ние тамо-  единиц в соответствии с   чение  во тамо-
женного    лимитом штатной числен-   года   женного
контроля с ности Кинологического            контроля
примене-   центра.                          Респуб-
нием слу-  Обучение кинологов - 100         лики
жебно-     человек.                         Казах-
розыскных  Приобретение заменителей         стан
собак"     наркотических средств -
030   "Киноло-   10 комплектов, замените-
гический   лей взрывчатых веществ
центр"     - 10 комплектов.
Приобретение служебно-
розыскных собак - 25
голов.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: увеличение числа подготовленных специалистов, улучшение качества таможенного контроля, пресечение контрабанды, увеличение количества изъятых наркотических средств, взрывчатых веществ и оружия с применением собак, организационно-штатное укрепление Кинологической службы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан, укрепление национальной безопасности Республики Казахстан.
Приложение 695
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 032
"Оплата вознаграждения независимому эксперту
за дополнительно поступившие таможенные
платежи и налоги в бюджет" на 2003 год
1. Стоимость: 600 000 тысяч тенге (шестьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 123  Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 453 "О мерах по осуществлению независимой экспертизы таможенной стоимости импортируемых товаров в Республику Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы".

6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
031 Қызметтiк-
iздестiру
иттерiн
қолдана
отырып
кедендiк
бақылауды
қамтамасыз
ету
030 Кинология. Кинологиялық орталық Жыл Қазақстан
лық штат санының лимитiне iшiнде Республика.
орталық сәйкес 40 штат бiрлiк сының
ұстау. Кедендiк
Кинологтарды оқыту - бақылау
100 адам. агенттiгi
Есірткі құралдарының
алмастырғыштарын -
10 жиынтық, жарылғыш
заттардың алмастырғыш.
тарын - 10 жиынтық
сатып алу.
Қызметтік-іздестіру
иттерін сатып алу -
25 бас.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: даярланған кинолог-мамандардың санын ұлғайту, кедендік бақылаудың сапасын арттыру, контрабанданың жолын кесу, иттерді қолдана отырып, тартып алынған есірткі құралдарының, жарылғыш заттар мен қару санын ұлғайту, ҚР КБА Кинологиялық қызметін ұйымдық-штаттық нығайту, Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігін нығайту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
695-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Бюджетке қосымша түскен кеден
төлемдерi мен салықтары үшін тәуелсiз сарапшыға сыйақы
төлеу" 032 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 600 000 мың теңге (алты жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегі N 2368 Заңының 123-бабы , "Қазақстан Республикасына импортталатын тауарлардың кедендiк құнын тәуелсіз сараптауды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 453 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуірдегі N 470 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности контроля за определением таможенной стоимости товаров, импортируемых в Республику Казахстан.
5. Задача бюджетной программы: сокращение потерь средств государственного бюджета от занижения (завышения) таможенной стоимости ввозимых товаров, увеличение поступления таможенных платежей и налогов, а также отражение в итогах таможенной статистики реальных объемов импортируемой продукции.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   032        "Оплата    Привлечение независимого  В те-  Агентст-
вознаграж- эксперта для осуществле-  чение  во тамо-
дения не-  ния независимой эксперти- года   женного
зависимому зы соответствия таможен-         контроля
эксперту   ной стоимости товаров,           Респуб-
за допол-  импортируемых в Респуб-          лики
нительно   лику Казахстан, их               Казах-
поступив-  качеству и количеству.           стан
шие тамо-
женные
платежи и
налоги в
бюджет"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: увеличение таможенных платежей и налогов, усиление контроля за осуществлением таможенных процедур.
Приложение 696
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 033
"Обеспечение деятельности таможенной службы
Республики Казахстан за рубежом" на 2003 год
1. Стоимость: 8 500 тысяч тенге (восемь миллионов пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ  Президента Республики Казахстан от 15 сентября 1995 года N 2459 "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о единстве управления таможенными службами"; Соглашения  между Республикой Казахстан и Российской Федерацией "О единстве управления таможенными службами" от 16 мая 1995 года.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасына импортталатын тауарлардың кедендiк құнын айқындауға бақылаудың тиiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк бюджет қаражатының әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнын төмендетуден (көтеруден) болатын шығындарын қысқарту, кеден төлемдерi мен салықтарының түсуiн арттыру, сондай-ақ кедендiк статистика қорытындыларында импортталатын өнiмдердің нақты көлемдерiн көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 032 "Бюджетке Қазақстан Республика. Жыл Қазақстан
қосымша сына импортталатын ішінде Республика.
түскен тауарлардың кедендік сының
кеден құнының олардың сапасы Кедендік
төлемдері мен санына сәйкестігіне бақылау
мен тәуелсіз сараптаманы агенттігі
салықтары жүзеге асыру үшін
үшін тәуелсіз сарапшы тарту.
тәуелсіз
сарапшыға
сыйақы
төлеу"
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: кеден төлемдері мен салықтарын ұлғайту, кедендік рәсімдердің жүзеге асырылуына бақылауды күшейту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
696-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы кеден
қызметiнiң шетелдегi қызметiн қамтамасыз ету" 033
республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 8 500 мың теңге (сегiз миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Кеден қызметтерiн басқарудың бiртұтастығы туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1995 жылғы 15 қыркүйектегi N 2459 Жарлығы , Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы "Кеден қызметтерiн басқарудың бiртұтастығы туралы" 1995 жылғы 16 мамырдағы келiсiм.

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Представительства таможенной службы Республики Казахстан при Таможенной службе Российской Федерации для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций, а именно развитие связей в области таможенного дела, обеспечение оперативного взаимодействия таможенных служб Республики Казахстан и Российской Федерации, участие в мероприятиях по пресечению незаконного оборота наркотических и психотропных средств, проведение мероприятий по пересечению несанкционированного экспорта из Казахстана в Россию, из России импорта в Казахстан вооружения и военной техники.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Представительств Таможенной службы Республики Казахстан при таможенных службах за рубежом, внедрение в практику таможенной деятельности современных международных стандартов и установление информационного обмена с таможенными службами других государств.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   033        "Обеспече- Расходы, связанные с      В те-  Агентст-
ние дея-   деятельностью Представи-  чение  во тамо-
тельности  тельства Таможенной службы года  женного
Таможенной Республики Казахстан при         контроля
службы     таможенной службе                Респуб-
Республики Российской Федерации             лики
Казахстан                                   Казах-
за рубе-                                    стан
жом"
030   "Предста-
вительство
таможенной
службы
Республики
Казахстан
при Тамо-
женной
службе
Российской
Федерации"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Представительство Таможенной службы Республики Казахстан при Таможенной службе Российской Федерации функций.
Приложение 697
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 034
"Совершенствование экспертной службы
таможенных органов" на 2003 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшін Ресей Федерациясы Кеден қызметiнiң жанындағы Қазақстан Республикасы Кеден қызметi өкiлдiгiнiң қызметiн қамтамасыз ету, атап айтқанда кеден iсi саласындағы байланыстарды дамыту, Қазақстан Республикасы мен Peceй Федерациясы кеден қызметтерiнiң өзара жедел iс-қимылын қамтамасыз ету, есiрткi және психотроптық заттардың заңсыз айналымының жолын кесу жөнiндегi iс-шараларға қатысу, қару-жарақ пен әскери техникалардың Қазақстаннан Ресейге рұқсатсыз экспортының, Ресейден Қазақстанға импортының жолын кесу жөнiндегi iс-шараларды жүргiзу.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: шетелдегi кеден қызметтерiнiң жанындағы Қазақстан Республикасы Кеден қызметi өкілдiктерiн ұстау, кеден қызметi практикасына қазiргi заманғы халықаралық стандарттарды енгiзу және басқа мемлекеттердiң кеден қызметтерiмен ақпарат алмасушылық орнату.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 033 "Қазақстан Ресей Федерациясы Жыл Қазақстан
Республи. Кеден қызметiнiң iшiнде Республика.
касы кеден жанындағы Қазақстан сының
қызметiнiң Республикасының Кеден Кедендік
шетелдегi қызметiнiң 3 өкілін бақылау
қызметiн ұстау агенттігі
қамтамасыз
ету"
030 "Ресей Фе.
дерациясы
Кеден қыз.
метінің
жанындағы
Қазақстан
Республикасы
Кеден
қызметi
өкілдігі"
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Ресей Федерациясы Кеден қызметінің жанындағы Қазақстан Республикасы Кеден қызметі өкілдігіне жүктелетін функцияларды сапалы және уақытылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
697-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кеден органдарының сараптама қызметiн
жетілдіру" 034 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 21 000 тысяч тенге (двадцать один миллион тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон  Республики Казахстан от 20 июля 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 301 "Об одобрении концепции совершенствования таможенной службы Республики Казахстан на 2000-2002 годы"; стандарт Республики Казахстан 7.0-99 "Система аккредитации Республики Казахстан. Основные положения"; стандарт Республики Казахстан 3.2-94 "Государственная система сертификации Республики Казахстан. Требования к органам сертификации и порядок их аккредитации".
3. Источник финансирования бюджетной программ: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: совершенствование системы таможенной экспертизы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан, развитие Центральной лаборатории, создание и развитие региональных таможенных лабораторий, расширение возможности проведения таможенной экспертизы, достоверное определение кодов товаров в соответствии с Товарной номенклатурой внешней экономической деятельности, правильное применение защитных мер, обеспечение полноценного поступления таможенных платежей в бюджет, недопущение ввоза недоброкачественных товаров и исключение ввоза и транзита радиационно опасных грузов.
5. Задачи бюджетной программы: проведение аккредитации Центральной таможенной лаборатории, аттестации региональных лабораторий, получение лицензии на право работы с источниками ионизирующего излучения и рентгенотехникой, разработка методических основ и научно-прикладных методов обеспечения проведения таможенных экспертиз и исследований при осуществлении таможенного контроля и оформления товаров.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   034        "Совершен- Проведение аккредитации   В те-  Агентст-
ствование  Центральной таможенной    чение  во тамо-
экспертной лаборатории.              года   женного
службы     Проведение работ по              контроля
таможенных независимой экспертной           Респуб-
органов"   оценки лаборатории.              лики
Внесение в Государствен-         Казах-
ный реестр учета средств         стан
измерений Республики
030   "Централь- Казахстан приборов и
ная тамо-  оборудования - 8 штук.
женная ла- Поверка приборов - 7
боратория" штук.
Ремонт приборов.
Аренда помещения под ла-
бораторное оборудование.
Аттестация методик испы-
таний в Государственной
стандартизации Республики
Казахстан - 3 штуки.
Проведение аттестации
региональных лабораторий.
Проведение работ по
технической оценке
готовности лаборатории к
аттестации.
Получение лицензии на
работы с радиоизотопными
приборами и рентгеновской
техникой.
Проведение обучения
должностных лиц таможен-
ных органов Республики
Казахстан для получения
лицензии - 6 сотрудников.
Приобретение учебно-
методической литературы,
химикатов, химической
посуды, лабораторного
оснащения и стандартных
лабораторных образцов.
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 21 000 мың теңге (жиырма бiр миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шілдедегi N 2368 Заңы , "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жетiлдiрудiң 2000-2002 жылдарға арналған тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 ақпандағы N 301 қаулысы , Қазақстан Республикасының стандарты 7.0-99 "Қазақстан Республикасының аккредитациясы. Негiзгi ережелер", Қазақстан Республикасының стандарты 3.2-94 "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сертификаттау жүйесi. Сертификаттау органдарына қойылатын талаптар және оларды аккредитациялаудың тәртібi".
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң кедендiк сараптама жүйесiн жетiлдiру, Орталық кеден зертханасын дамыту, аймақтық кеден зертханаларын құру және дамыту, кедендiк сараптама жүргiзу мүмкiндiгiн кеңейту, тауарлардың кодтарын Сыртқы экономикалық қызметтiң Тауарлық номенклатурасына сәйкес дұрыс айқындау, қорғаныстық шараларды дұрыс қолдану, кеден төлемдерiнiң бюджетке толық түсуiн қамтамасыз ету, сапасыз тауарлардың әкелiнуiне жол бермеу және радиациялық қауiптi жүктердің әкелiнуiн және транзитін болдырмау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Орталық кеден зертханасын аккредитациялауды, аймақтық зертханаларды аттестациялауды жүргiзу, иондаушы сәулелену көздерiмен және рентген техникасымен жұмыс iстеу құқығына лицензия алу, тауарларға кедендік бақылау мен ресiмдеуді жүзеге асыру кезiнде кедендік сараптамалар мен зерттеулер жүргiзудi қамтамасыз етудiң әдiстемелік негіздерi мен ғылыми-қолданбалы әдiстердi әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 034 "Кеден Орталық кеден зерт. Жыл Қазақстан
органдар. ханасына аккредитация ішінде Республика.
ының са. жүргізу. Зертхананы сының
раптама тәуелсiз сараптамалық Кедендік
қызметiн бағалау жөнiндегі бақылау
жетiлдiру" жұмыстарды жүргізу. агенттігі
030 "Орталық Қазақстан Республика.
кеден сының өлшеу құралдар.
зертханасы" ының есебiн жүргізу.
дiң мемлекеттік ті.
зiлімiне аспаптар
мен жабдықтарды
енгiзу - 8 дана.
Аспаптарды тексеру -
7 дана.
Аспаптарды жөндеу.
Зертханалық жабдық.
тарға үй-жайды жалға
алу.
Қазақстан Республика.
сының Мемлекеттiк
стандарттауында
сынақтар әдістемесін
аттестациялау - 3
дана.
Аймақтық зертханаларды
аттестациядан өткiзу.
Зертханалардың аттес.
тацияға дайындығын
техникалық бағалау
жөніндегі жұмыстарды
жүргізу.
Радиоизотоптық аспап.
тармен және рентгендік
техникалармен жұмыс
iстеуге арналған
лицензия алу.
Қазақстан Республикасы
кеден органдарының
лауазымды адамдарын
лицензия алу үшiн
оқытуды жүргізу - 6
қызметкер.
Оқу-әдістемелік
әдебиеттер, химикаттар,
химиялық ыдыс,
зертханалық жарақтар
мен стандартты
зертханалық үлгiлер
сатып алу.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: значительное расширение возможностей проведения таможенных экспертиз, полноценного поступления в бюджет таможенных платежей и налогов, исключение ввоза и транзита радиационно опасных грузов, исключение ввоза недоброкачественной, фальсифицированной продукции, защита интересов республиканских потребителей ввозимых товаров, охрана окружающей среды.
Приложение 698
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 104
"Государственная программа борьбы с наркоманией
и наркобизнесом" на 2003 год
1. Стоимость: 61 900 тысяч тенге (шестьдесят один миллион девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Послание  Президента народу Казахстана "Казахстан - 2030. Процветание, безопасность и улучшение благосостояния всех казахстанцев" от 10 октября 1997 года; Стратегия борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденная Указом  Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 394; Закон  Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 176 "Об утверждении Плана приоритетных мероприятий борьбы с наркоманией в Республике Казахстан на 2001-2005 годы"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2001 года N 829 "Об утверждении Программы "Лечение и медицинская профилактика наркомании"; п.1.1.9 протокола заседания Совета Безопасности Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года; постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 736 "Программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2002-2003 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление основных звеньев системы эффективного государственного и общественного противодействия дальнейшему распространению наркомании и наркобизнеса в Республике Казахстан, техническое оснащение таможенных органов.
5. Задачи бюджетной программы: развитие механизма противодействия незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, укрепление международного сотрудничества в области контроля незаконного оборота наркотиков и злоупотребления ими, улучшение качества таможенного досмотра на предмет выявления контрабанды наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Кедендік сараптамалар жүргізудің, кедендік төлемдер мен салықтардың бюджетке толық түсуінің мүмкіндіктерін елеулі түрде кеңейту, радиациялық қауіпті жүктердің әкелінуі мен транзитін болдырмау, сапасыз, жасанды өнімдердің әкелінуін болдырмау, әкелінетін тауарларды республикалық тұтынушылардың мүдделерін қорғау, қоршаған ортаны қорғау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
698-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Бюджетке қосымша түскен кеден
төлемдерi мен салықтары үшiн тәуелсiз сарапшыға
сыйақы төлеу" 104 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 61 900 мың теңге (алпыс бiр миллион тоғыз жүз теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан 2030. Барлық қазақстандықтардың өсiп-өркендеуi, қауіпсiздiгі және әл-ауқатының артуы" туралы 1997 жылғы 10 қазандағы Президенттiң Қазақстан Халқына Үндеуi , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 16 мамырындағы N 394 Жарлығымен бекiтiлген; "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған стратегиясы; "Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымымен терiс пайдалануына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi N 279-1 Заңы , "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған басым iс-шараларының жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 ақпандағы N 176 қаулысы , "Нашақорлықты емдеу және медициналық алдын алу" бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 маусымдағы N 829 қаулысы ; 2002 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң Отырысы Хаттамасының 1.1.9 тармағы; "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2002-2003 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі N 736 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында нашақорлық пен eciрткi бизнесiнiң одан әрі таралуына қарсы тиiмдi мемлекеттiк және қоғамдық іc-қимыл жүйесiнiң негiзгi буындарын нығайту, кеден органдарын техникалық жарақтандыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: есірткі құралдарының, психотроптық заттардың және пpекурсоpлардың заңсыз айналымына қарсы іс-қимылдың тетігін дамыту, есірткілердің заңсыз айналымын және оларды теріс пайдаланушылықты бақылау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты нығайту, есірткі құралдарының, психотроптық заттардың және прекурсорлардың контрабандасын анықтау нысанасына кедендік тексерудің сапасын жақсарту.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
104        "Государ-  Публикация материалов     В те-  Агентст-
ственная   антинаркотического        чение  во тамо-
программа  характера в республикан-  года   женного
борьбы с   ских периодических               контроля
наркома-   печатных изданиях 2 раза         Респуб-
нией и     в месяц.                         лики
наркобиз-  Производство видео-              Казах-
несом"     роликов хронометражем 60         стан
секунд, рассылка по
областным телестанциям.
Приобретение рентгено-
телевизионного комплекса
"Шмель-240 ТВ" в коли-
честве 2 штук.
Приобретение детектора
изменения плотности типа
ДИП-01 (Россия), Бустер
(США) в количестве 20
штук.
Приобретение детектора
для обнаружения наркоти-
ческих веществ в коли-
честве 3 штуки.
Приобретение автомашин
повышенной проходимости
ВАЗ-21213 "Нива" в
количестве 15 штук.
Приобретение комплекта
экспресс-анализа
наркотических веществ в
количестве 27 штук.
Приобретение племенного
ядра для Кинологического
центра в количестве 2
собак.
Приобретение запаховых
заменителей наркотических
средств для дрессировки
собак - 150 комплектов и
взрывчатых веществ
(6 видов) - 22 комплекта.
Строительство строевых
досмотров для содержания
служебно-розыскных собак
для территориальных
подразделений Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан в
Костанайской и Восточно-
Казахстанской областей.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: укрепление национальной безопасности Республики Казахстан, улучшения качества таможенного контроля, увеличения количества изъятых из незаконного оборота наркотических средств с применением служебно-розыскных собак.
Приложение 699
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 699 с изменениями - постановлениями Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г  ; от 21 октября 2003 г. N 150е  .
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 200
"Материально-техническое обеспечение
таможенных органов" на 2003 год

6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 104 "Нашақор. Республикалық мерзiмдi Жыл Қазақстан
лыққа және баспасөз басылымдарын. ішінде Республи.
есiрткi да есiрткiге қарсы касының
бизнесiне сипаттағы материалдар. Кедендік
қарсы ды айына 2 рет жариялау. бақылау
күрес 60 секундтық хрономет. агенттігі
мемлекет. ражды бейне роликтер
тiк бағ. шығару, облыстық теле.
дарламасы" станцияларға жіберу.
2 дана мөлшерінде
"Шмель-240 ТВ" рент.
гендік-телевизиялық
кешен сатып алу. 20
дана мөлшерiнде ДИП-01
(Ресей), Бустер (АҚШ)
үлгісіндегі тығыздықты
өлшеу детекторын сатып
алу.
3 дана мөлшерінде
есірткі заттарын
анықтауға арналған
детектор сатып алу.
15 дана мөлшерінде
жоғары өтушілік
қабілетi бар ВАЗ-21213
"Нива" автомашинасын
сатып алу.
27 дана мөлшерiнде
eciрткі заттарын
экспрес талдау
жиынтығын сатып алу.
Кинологиялық орталық
үшін 2 ит мөлшерінде
тұқымдық негiз сатып
алу.
Иттерді үйретуге
арналған 150 жиынтық
есiрткi құралдарының
иістік алмастырғыш.
тарын және 22 жиынтық
жарылғыш заттардың
алмастырғыштарын (6
түрiн) сатып алу.
Қазақстан Республикасы
Кедендiк бақылау
агенттiгiнің Қостанай
және Шығыс Қазақстан
облыстарындағы
аумақтық бөлiмшелерi
үшін қызметтiк
iздестiру иттерiн
ұстауға арналған
тексеру құрылыстарын
салу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiгiн нығайту, кедендік бақылаудың сапасын жақсарту, қызметтік iздестiру иттерiн қолдана отырып заңсыз айналымнан алынған есiрткi құралдарының мөлшерiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
699-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кеден органдарын материалдық-техникалық
қамтамасыз ету" 200 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 676822 тысячи тенге (шестьсот семьдесят шесть миллионов восемьсот двадцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Таможенный кодекс  Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года, постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1247 "Об утверждении перечня форменной одежды и знаков различия должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие и модернизация процесса таможенного контроля; обеспечение безопасности экономических интересов государства; укрепление и развитие материально-технической базы таможенных органов; соблюдение правил ношения форменной одежды.
5. Задачи бюджетной программы: внедрение передовых досмотровых технологий в процесс таможенного контроля; усиление борьбы с незаконным оборотом взрывчатых и наркотических веществ, оружия и контрабандных товаров; повышение качества таможенного досмотра; сокращение времени таможенного досмотра; проведение таможенного контроля без вскрытия содержимого ручной клади, багажа и негабаритных грузов; увеличение пропускной способности таможенных пунктов пропуска; оснащение таможенных подразделений автотранспортом; обеспечение форменным обмундированием; оснащение таможенных лабораторий необходимым оборудованием и материалами.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   200        "Мате-     Приобретение материально- В те-  Агентст-
риально-   технических средств       чение  во тамо-
техничес-  таможенного контроля:     года   женного
кое обес-  поисковый дозиметр - 80          контроля
печение    штук, досмотровый                Респуб-
таможенных эндоскоп - 19 комплектов,        лики Ка-
органов"   экспресс-тест наркотичес-        захстан
ких веществ - 200
комплектов, экспресс-тест
взрывчатых веществ - 200
комплектов, прибор
ночного видения - 30
штук.
Приобретение средств
радиационного контроля
- 80 штук.
Приобретение средств
радиосвязи - 145 штук.
Приобретение средств
рентгенографического
контроля - 7 штук.
Приобретение лаборатор-
ного оборудования - 48
штук.
Приобретение весового
оборудования - 32
предмета.
Приобретение форменного
обмундирования - 2500
комплектов.
Приобретение автотранс-
порта - 3 единицы.
Приобретение автомати-
ческого шлагбаума - 2
штуки.
Приобретение офисной
техники: принтеры - 3
штуки, компьютеры - 6
комплектов, радиомодем
- 1 штука, факсимильный
аппарат - 1 штука,
множительный аппарат - 1
штука.
Приобретение и монтаж
рентгенографической
установки для сканирования
грузовых автотранспортных
средств - 1 комплект.
Приобретение и монтаж
электронных весов для
взвешивания грузовых
автотранспортных средств -
8 комплектов.
Приобретение офисной
мебели - 115 комплектов
Приобретение системы
контроля доставки товаров -
3 комплекта
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 676822 мың теңге (алты жүз жетпiс алты миллион сегiз жүз жиырма екi мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Кеден кодексi , "Қазақстан Республикасы кеден органдарының лауазымды адамдарының нысанды киiмi мен айырым белгiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1247 қаулысы ". <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Кедендiк бақылау процесiн дамыту және жаңарту. Мемлекеттің экономикалық мүдделерiнiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету; кеден органдарының материалдық-техникалық базасын нығайту және дамыту; нысанды киiм кию ережелерiн сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Кедендiк бақылау процесiне озық тексеру технологияларын енгiзу; жарылғыш және есiрткi құралдарының, қару-жарақ пен контрабандалық тауарлардың заңсыз айналымына қарсы күрестi күшейту; кедендiк тексерудiң сапасын арттыру; кедендiк тексерудiң уақытын қысқарту; кедендiк бақылауды қол жүгiнiң, жол жүгiнiң және габаритсiз жүктердің ішiндегілерiн ашпастан жүргiзу; кедендiк өткiзу пункттерiнiң өткiзушiлiк қабiлетiн ұлғайту; кеден бөлiмшелерiн автокөлiкпен жарақтандыру; нысанды киiммен қамтамасыз ету; кеден зертханаларын қажеттi жабдықтармен және материалдармен жарақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 200 "Кеден Материалдық-техникалық Жыл Қазақстан
органдарын құралдарды сатып алу: ішінде Республика.
материал. iздеу дозиметрi - 80 сының
дық-техни. дана тексеру эндоскопы Кедендік
калық қам. - 19 жиынтық, есірткі бақылау
тамасыз заттарының экспресс агенттігі
ету" тестi - 200 жиынтық,
жарылғыш заттардың
экспресс тестi - 200
жиынтық, түнде көру
құралы - 30 дана.
Радиациялық бақылау
құралдарын сатып алу
- 80 дана.
Радиобайланыс құрал.
дарын сатып алу -
145 дана.
Рентгенграфикалық
бақылау құралдарын
сатып алу - 7 дана.
Зертхана жабдықтарын
сатып алу - 48 дана.
Таразы жабдықтарын
сатып алу - 32 зат.
Нысанды киiм сатып
алу - 2 500 жиынтық
Автокөлiк сатып алу
- 3 бірлік.
Автоматты шлагбаум
сатып алу - 2 дана.
Офистік техникалар
сатып алу:
Принтерлер - 3 дана,
компьютерлер - 6
жиынтық, радиомодем 1
дана, факсимильдi
аппарат - 1 дана,
көбейту аппараты
- 1 дана.
Жүк автокөлiк құрал-
дарын сканерлеу үшiн
рентгенографиялық қон-
дырғыны сатып алу және
монтаждау - 1 жиынтық.
Жүк автокөлiк құралдарын
өлшеу үшiн электронды
таразыларды сатып алу
және монтаждау - 8
жиынтық. Офистiк жиhаз
сатып алу - 115 жиынтық.
Тауарлардың жеткізілуін
бақылау жүйесін сатып
алу - 3 жиынтық. <*> ------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.10.21. N 150e қаулысымен .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: модернизация и повышение качественного уровня технической оснащенности таможенных органов, сокращение времени таможенного досмотра, увеличение поступлений налогов и платежей в республиканский бюджет, защита экономических интересов Республики Казахстан.
Приложение 700
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 300
"Строительство здания таможенного поста
на территории СЭЗ "Морпорт Актау"
на 2003 год
1. Стоимость: 35 000 тысяч тенге (тридцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ  Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау"; Закон  Республики Казахстан от 26 января 1996 года "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 20 июня 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение таможенного контроля за перемещением товаров и транспортных средств, ввозимых на территорию специальной экономической зоны.
5. Задачи бюджетной программы: соблюдение условий помещения товаров под таможенный режим свободной таможенной зоны на территорию специальной экономической зоны "Морпорт Актау", ведение учета и отчетности об использовании товаров, оформленных в режиме свободной таможенной зоны на территории специальной экономической зоны "Морпорт Актау".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
300        "Строи-    1. Разработка проектно-   В те-  Агентст-
тельство   сметной документации.     чение  во тамо-
здания     2. Проведение государст-  года   женного
таможен-   венной экспертизы                контроля
ного поста проекта.                         Респуб-
на терри-  3. Строительство здания          лики
тории СЭЗ  таможенного поста с              Казах-
"Морпорт   прилегающей асфальтиро-          стан
Актау"     ванной площадкой, 2
жилых модулей для разме-
щения контрольно-
пропускных пунктов в
соответствии с утвержден-
ной проектно-сметной
документацией.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтiлетін нәтижелер: жаңарту және кеден органдарының техникалық жарақтандырылуының сапалық деңгейiн арттыру, кедендік тексерудiң уақытын қысқарту, республикалық бюджетке салықтар мен төлемдердiң түсуiн арттыру, Қазақстан Республикасының экономикалық мүдделерiн қорғау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
700-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Ақтау теңiз порты" АЭА аумағында
кеден бекетiнiң ғимаратын салу" 300 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 35 000 мың теңге (отыз бес миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ақтау теңiз порты арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 2002 жылғы 26 сәуiрдегi N 853 Жарлығы , "Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2823 Заңы , "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шілдедегi N 2368 Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: арнайы экономикалық аймақтың аумағына әкелінетін тауарлар мен көлiк құралдарының өткiзiлуiне кедендік бақылауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағының аумағына тауарларды еркiн кеден аймағы кедендiк режимiмен орналастыру шарттарын сақтау, "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағының аумағында еркiн кеден аймақ режимiнде ресiмделген тауарлардың пайдаланылғандығы туралы есеп пен есептiлiктi жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
300 "Ақтау 1. Жоба-сметалық құ. Жыл Қазақстан
теңiз жаттама әзiрлеу. ішінде Республика.
порты" 2. Жобаның мемлекеттiк сының
АЭА аума. сараптамасын жүргiзу. Кедендік
ғында 3. Жанында асфальт бақылау
кеден бе. төселген алаңы бар агенттігі
кетiнiң кеден бекетiнiң
ғимаратын ғимаратын, өткiзу-
салу" бақылау пункттерiн
орналастыруға арналған
2 тұрғын модуль салу
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства таможенного поста, осуществление качественного таможенного контроля и таможенного оформления за перемещением товаров и транспортных средств через границы специальной экономической зоны.
Приложение 700-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429   <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 700-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г ; с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 150аy .
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 301
"Строительство таможенных постов и объектов таможенной
инфраструктуры" на 2003 год
1. Стоимость: 355 631 тысяча тенге (триста пятьдесят пять миллионов шестьсот тридцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Таможенный кодекс  Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года; Закон  Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие приоритетных приграничных таможенных постов по всему периметру таможенной границы Республики Казахстан и объектов инфраструктуры, совершенствование структуры обслуживания международных перевозок.
5. Задачи бюджетной программы: строительство и обустройство пунктов пропуска на границе Республики Казахстан и объектов таможенной инфраструктуры.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   301        Строитель- В соответствии с утверж-  В те-  Агент-
ство тамо- денной в установленном    чение  ство
женных     порядке проектно-сметной  года   таможен-
постов и   документацией:                   ного
объектов   Строительство сетей              контроля
таможенной электроснабжения к 4             Респуб-
инфраст-   таможенным постам, в             лики
руктуры    Северо-Казахстанской,            Казах-
Павлодарской, Алматинской        стан
областях;
Строительство 1 контроль-
но-пропускного пункта на
территории СЭЗ "Морпорт
Актау";
Строительство 2 таможен-
ных постов в Западно-
Казахстанской, Актюбин-
ской областях;
Завершение строительства
информационного таможен-
ного поста в городе
Астана, Учебно-методического
центра в городе Атырау;
Строительство объектов
таможенной инфраструк-
туры: залов таможенного
оформления в Восточно-
Казахстанской области и
города Астана, здания
контейнерного досмотра на
таможне "Коргас".
Разработка проектно-
сметной документации
объектов таможенной
инфраструктуры.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение эффективности и качества таможенного контроля, безопасности и защиты государственной границы Республики Казахстан, создание социально-бытовых условий для работников контрольных органов, сервисных услуг для участников внешнеэкономической деятельности, ускорение таможенного оформления товаров и транспортных средств, социально-экономическое развитие приграничных районов, увеличение поступлений в доход государства.
Приложение 701
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение таможенной информационной системы "ТАИС"
на 2003 год

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Арнайы экономикалық аймақтың шекарасы арқылы тауарлар мен көлiк құралдарының өткiзiлуіне сапалық кедендiк бақылау мен кедендік ресiмдеудi жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
700-1-қосымша
Ескерту. 700-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Ескерту. 700-1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.29. N 150ау қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
_________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кеден бекеттерiн және кедендiк инфрақұрылым нысандарын салу" 301 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 355 631 мың теңге (үш жүз елу бес миллион алты жүз отыз бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi N 401-II Кеден кодексi ; Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы кеден шекарасының бүкiл периметрi бойынша шекара маңындағы басым кеден бекеттерi мен инфрақұрылым объектiлерiн дамыту, халықаралық тасымалдарға қызмет көрсету құрылымын жетiлдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының шекарасында өткiзу пункттерi мен кедендiк инфрақұрылым объектiлерiнiң құрылысын салу және жайластыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|Бағдарламаларды (кіші| Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | бағдарламаларды) |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
| |лама.|бағдарла.| іс-шара | |
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 301 Кеден Белгiленген тәртiппен Жыл Қазақстан
бекеттерi бекiтiлген жобалық- ішінде Республика.
және сметалық құжаттамаға сының
кедендiк сәйкес: Кедендік
инфрақұ. Солтүстiк Қазақстан, бақылау
рылым ны. Павлодар, Алматы агенттігі
сандарын облыстарындағы 4
салу кеден бекетiн электр.
мен жабдықтау желiле.
рiнiң құрылысы;
"Ақтау теңiз порты"
АЭА аумағында 1
бақылау-өткiзу
пунктінiң құрылысы;
Батыс Қазақстан,
Ақтөбе облыстарында
2 кеден бекетiнiң
құрылысы;
Астана қаласындағы
ақпараттық кеден
бекетiнiң, Атырау
қаласындағы оқу-
әдістемелік орталықтың
құрылысын аяқтау;
Кеден инфрақұрылымы
объектiлерiнiң
құрылысы: Шығыс
Қазақстан облысындағы
және Астана қаласын.
дағы кедендiк
ресiмдеу залдары,
"Қорғас" кеденіндегі
контейнерлік тексеру
ғимараты Кедендiк
инфрақұрылым объектi-
лерiнiң жобалық-сметалық
құжаттамасы. <*>
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
701-қосымша
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйенi
алып жүру" 500 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 359 980 тысяч тенге (триста пятьдесят девять миллионов девятьсот восемьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ  Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 301 "Об одобрении Концепции совершенствования таможенной службы Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: дальнейшее внедрение Таможенной автоматизированной информационной системы таможенной службы Республики Казахстан, автоматизация процессов таможенного оформления с целью повышения отчислений таможенных сборов и платежей в бюджет, борьба с коррупцией, централизованное формирование баз данных электронных копий грузовых таможенных деклараций, ведение на основе формируемых баз статистики внешней торговли Республики Казахстан, мониторинг основных показателей деятельности таможенных органов Республики Казахстан для предоставления заинтересованным министерствам и ведомствам.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение устойчивого функционирования информационной системы таможенной службы Республики Казахстан, сопровождение информационных систем.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   500        Сопровож-  Техническое обслуживание  В те-  Агентст-
дение та-  79 серверов баз данных.   чение  во тамо-
моженной   Оплата системно-техничес- года   женного
информа-   кой поддержки (сопровож-         контроля
ционной    дение) серверов баз              Респуб-
системы    данных, обеспечение              лики
"ТАИС"     гарантийного ремонта             Казах-
серверов баз данных,             стан
активного сетевого обору-
дования.
Оплата работ по сопровож-
дению компьютерного
оборудования, работающего
в рамках Таможенной
автоматизированной
информационной системы
- более 2000 единиц
вычислительной и офисной
техники.
Сопровождение прикладного
программного обеспечения
ТАИС, доработка и
актуализация модулей
прикладного программного
обеспечения в соответст-
вии с законодательной
базой Республики
Казахстан.
Оплата предоставления
каналов связи.
Обслуживание телекоммуни-
кационного оборудования
Республиканской сети
передачи данных.
Проведение работ по
поддержке системы
управления баз данных
Informix. Сопровождение
аппаратно-программного
комплекса ROLAP-центра,
обеспечение устойчивого
функционирования системы,
своевременного обновления
средств аналитики.
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 359 980 мың теңге (үш жүз елу тоғыз миллион тоғыз жүз сексен мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жетiлдiрудiң 2000-2002 жылдарға арналған тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 ақпандағы N 301 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы кеден қызметiнiң Кедендiк автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн одан әрi енгiзу, кеден алымдары мен бюджетке төлемдер аударымдарын көтеру мақсатында кедендік ресiмдеу процестерiн автоматтандыру, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес, жүктiк кедендік декларациялардың электронды көшірмелерiнiң дерекқорын орталықтандырып қалыптастыру, жасалған қорлардың негiзiнде Қазақстан Республикасы сыртқы саудасының статистикасын жүргiзу, мүдделi министрлiктер мен ведомстволарға беруге арналған Қазақстан Республикасының кеден органдары қызметiнiң негiзгi көрсеткіштерінің мониторингi.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының кеден қызметі ақпараттық жүйесінің тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелерді алып жүру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 500 "КААЖ" Дерекқордың 79 сервері. Жыл Қазақстан
кедендік не техникалық қызмет ішінде Республика.
ақпарат. көрсeту. Дерекқордың сының
тық жүйе. серверлерiн жүйелі Кедендік
ні алып техникалық қолдауға бақылау
жүру (алып жүруге) төлем, агенттігі
дерекқорлардың сервер.
лерiне кепілдіктi
жөндеудi қамтамасыз
ету.
Кедендiк автоматтанды.
рылған ақпарат жүйесi
шеңберiнде жұмыс iс.
тейтін компьютерлiк
жабдықтарды алып жүру
жөніндегi жұмыстарға
төлем - 2000 данадан
астам есептеуiш және
офистiк техникалар.
КААЖ қолданбалы бағдар.
ламалық қамтамасыз
етудi алып жүру, Қазақ.
стан Республикасының
заңнамалық базасына
сәйкес қолданбалы
бағдарламалық қамта.
масыз етудiң модуль.
дерiн өңдеу және
жаңғырту.
Байланыс арналарының
берiлуіне ақы төлеу.
Республикалық деректер
беру желiсiнің теле.
коммуникациялық жаб.
дықтарына қызмет
көрсету.
Informix дерекқорының
басқару жүйесiн қолдау
жөнiндегi жұмыстарды
жүргiзу. ROLAP-орталық
аппараттық бағдарламалық
кешенiн алып жүру,
жүйенiң тұрақты жұмыс
iстеуiн, талдау құрал.
дарының уақытылы жаңар.
тылуын қамтамасыз ету.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: использование аналитики при построении прогнозов развития внешней экономики Республики Казахстан, оснащение таможенных органов Республики Казахстан вычислительной и офисной техникой, модернизация системно-технической платформы ТАИС, внедрение системы видеоконтроля за пересечением автотранспортных средств через границу Республики Казахстан.
Приложение 702
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Развитие таможенной информационной системы "ТАИС"
на 2003 год
1. Стоимость: 162 078 тысяч тенге (сто шестьдесят два миллиона семьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ  Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 301 "Об одобрении Концепции совершенствования таможенной службы Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: дальнейшее внедрение Таможенной автоматизированной информационной системы таможенной службы Республики Казахстан, автоматизация процессов таможенного оформления с целью повышения отчислений таможенных сборов и платежей в бюджет, борьба с коррупцией, централизованное формирование баз данных электронных копий грузовых таможенных деклараций, ведение на основе формируемых баз статистики внешней торговли Республики Казахстан, мониторинг основных показателей деятельности таможенных органов Республики Казахстан для предоставления заинтересованным министерствам и ведомствам.
5. Задачи бюджетной программы: внедрение информационных технологий в Таможенную автоматизированную информационную систему, дальнейшее развитие таможенной информационной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы сыртқы экономикасының дамуын болжауды құру кезiнде талдағыштарды пайдалану, Қазақстан Республикасының кеден органдарын есептеу және офистiк техникалармен жарақтандыру, КААЖ-дың жүйелік-техникалық тұғырнамасын жаңғырту, автокөлiк құралдарының Қазақстан Республикасының шекарасы арқылы өтуiн бейне бақылау жүйесiн енгiзу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
702-қосымша
Ескерту. 702-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.14. N 150т қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Keдендік бақылау агенттiгі
_________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн
дамыту" 600 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 162 078 мың теңге (жүз алпыс екi миллион жетпiс сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жетiлдiрудiң 2000-2002 жылдарға арналған тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 ақпандағы N 301 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы кеден қызметiнiң Кедендiк автоматтандырылған ақпарат жүйесiн одан әрi енгiзу, кеден алымдары мен бюджетке төлемдер аударымдарын көтеру мақсатында кедендiк ресiмдеу процестерiн автоматтандыру, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес, жүктiк кедендік декларациялардың электронды көшірмелерiнiң дерекқорын орталықтандырып қалыптастыру, жасалған қорлардың негiзiнде Қазақстан Республикасы сыртқы саудасының статистикасын жүргiзу, мүдделi министрлiктер мен ведомстволарға беруге арналған Қазақстан Республикасының кеден органдары қызметiнiң негiзгi көрсеткіштерiнiң мониторингi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Кедендiк автоматтандырылған ақпарат жүйесіне ақпараттық технологиялар енгізу, кедендiк ақпарат жүйелерiн одан әрi дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бағдарламаларды (кіші !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың ! бағдарламаларды) !асыру!орындаушылар
с! коды !дар. !(кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама.!бағдарла.! іс-шара !зімі !
! !ның !малардың)! ! !
! !коды !атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
600        "Развитие  Создание локальных        В те-  Агентст-
таможенной дополнительных вычисли-   чение  во тамо-
информа-   тельных сетей в количест- года   женного
ционной    ве 170 точек в таможенных        контроля
системы    органах. Замещение               Респуб-
"ТАИС"     выведенной из эксплуата-         лики
ции вычислительной               Казах-
техники в количестве 100         стан
единиц. Закупка оборудо-
вания в рамках ТАИС:
серверов-доменов - 10
штук; персональные
компьютеры - 75 штук.
Разработка дополнительных
модулей прикладного
программного обеспечения,
в связи с созданием
Кодекса таможенной службы
и изменением схем бизнес-
процессов в программном
обеспечении. Модернизация
кабельных систем на 170
точках. Модернизация
волоконных линий связи
на 5 объектах.
Оплата налога на добавленную
стоимость, начисленного на
остаточную стоимость
приобретенного оборудования
по Проекту создания Единой
автоматизированной
информационной системы
таможенных органов.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 ноября 2003 г. N 150т  .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение развития модулей прикладного программного обеспечения, расширение функциональных возможностей прикладного программного обеспечения ТАИС, осуществление взаимодействия с Национальным Банком Республики Казахстан, другими информационными системами государственных органов Республики Казахстан.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 "КААЖ" Кеден органдарында 170 Жыл Қазақстан
кeдендік нүкте көлеміндегі қо. ішінде Республи.
ақпарат сымша жергілікті есеп. касының
жүйесін теу желілерін құру. Кедендік
дамыту 101 бірлік мөлшеріндегі бақылау
пайдаланудан шығарылған агенттігі
есептеу техникаларын
ауыстыру. КААЖ шеңбе.
рiндегi жабдықтарды:
сервер-домен - 10 дана;
дербес компьютерлер -
75 дана сатып алу.
Кеден қызметiнiң
кодексiн жасауға және
бағдарламалық қамтамасыз
етудегi бизнес процес.
тердің сызбаларын
өзгертуге байланысты
қолданбалы бағдарламалық
қамтамасыз етудiң
қосымша модульдерiн
әзiрлеу.
170 нүктедегi кабель
желілерiн жаңғырту.
5 объектiде талшықтық
байланыс желiсiн жаңарту.
Кеден органдарының Бiр-
ыңғай автоматтандырылған
ақпарат жүйесiн құру
жобасы бойынша сатып
алынған жабдықтың қалдық
құнына есептелген қосымша
құн салығын төлеу. <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қолданбалық бағдарламалық қамтамасыз ету модульдерiнiң дамуын қамтамасыз ету, КААЖ қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етудiң функционалдық мүмкiндiктерiн кеңейту, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен, Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының басқа да ақпараттық жүйелерiмен өзара iс-қимылды жүзеге асыру.