О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 марта 2016 года № 308
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А.К.) обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет- портале государственных органов;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр                                    А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
____________ Т. Дуйсенова
"__" _______ 2016 года
Приложение
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
от 30 марта 2016 года № 308
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
1. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 447 «об утверждении профессионального стандарта «Аппаратчики в производстве фосфорной продукции» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9381, опубликованный 18 июля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
2. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 448 «Об утверждении профессионального стандарта «Аппаратчики в производстве продукции хромовых соединений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9382, опубликованный 18 июля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).

Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 308 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабынның 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (А.Қ. Ержанов):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықты мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан  Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
___________ Т. Дүйсенова
2016 жылғы "____"_________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2016 жылғы 30 наурыздағы
№ 308 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар
министрлігінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму
министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Фосфор өнімдерін өндірудегі аппаратшылар» кәсіби стандартын  бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 447 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9381 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. «Хромды қосылысты өнімдерін өндірудегі аппаратшылар» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін аткарушының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 448 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9382 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 449 «Об утверждении профессионального стандарта «Аппаратчики в производстве хлор щелочной продукции» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9380, опубликованный 18 июля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
4. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 450 «Об утверждении профессионального стандарта «Аппаратчики в производстве азотной продукции» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9383, опубликованный 18 июля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
5. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 6 января 2014 года № 2 «Об утверждении профессионального стандарта «Производство асбестовых технических изделий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9428, опубликованный 8 августа 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
6. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 6 января 2014 года № 4 «Об утверждении профессионального стандарта «Производство строительных изделий и конструкций» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9429, опубликованный 8 августа 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
7. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 74 «Об утверждении профессионального стандарта «Приборостроение» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9392, опубликованный 11 июля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
8. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 75 «Об утверждении профессионального стандарта «Технология машиностроения (по видам)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9389, опубликованный 11 июля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
9. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 76 «Об утверждении профессионального стандарта «Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9402, опубликованный 11 июля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).

3. «Хлор сілтілі өнімдерін өндірудегі аппаратшылар» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 449 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9380 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. «Азот өнімдерін өндірудегі аппаратшылар» кәсіби стандартын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін аткарушының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 450 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9383 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. «Асбест техникалық бұйымдарының өндірісі» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 2 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9428 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 тамызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. «Құрылыс бұйымдары мен құрастырылымдарының өндірісі» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9429 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 тамызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. «Аспап жасау» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 74 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9392 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. «Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 75 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9389 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. «Машина жасаудағы механикалық өңдеу, бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 76 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9402 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

10. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 77 «Об утверждении профессионального стандарта «Гибкие автоматические линии» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9401, опубликованный 5 февраля 2015 года в газете «Казахстанская правда» № 23 (27899).
11. Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 94 «Об утверждении профессионального стандарта «Лифтовое хозяйство и эскалаторы» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9356, опубликованный 11 сентября 2014 года в газете «Казахстанская правда» № 177 (27798).
12. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 296 «Об утверждении профессионального стандарта «Дистанционное управление в химическом производстве» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10391, опубликованный 20 марта 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
13. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 339 «Об утверждении профессионального стандарта «Производство летательных аппаратов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10668, опубликованный 27 апреля 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).

10. «Икемді автоматы желілер» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 77 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9401 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 5 ақпандағы № 23 (28501) жарияланған).
11. «Лифт шаруашылығы және эскалаторлар» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 94 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9356 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 177 (28400) жарияланған).
12. «Химия өндірісіндегі қашықтықтан басқару» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 296 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10391 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
13. «Ұшу аппараттары өндірісі» кәсіби стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 339 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10668 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 сәуірде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).