О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1034
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 декабря 2015 года № 1034
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958 «Об утверждении Правил ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 38, ст. 389).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года № 1140 «Об утверждении Правил организации и проведения торгов (конкурсов, аукционов) по продаже земельного участка или права аренды земельного участка» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 43, ст. 464).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 208).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 12, ст. 113).
5. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 511 «Об утверждении форм идентификационных документов на земельный участок, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 21, ст. 209).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 726 «Об утверждении Правил предоставления прав на земельные участки под индивидуальное жилищное строительство».
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1323 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 726» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 550).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1034 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1034 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 38, 389-құжат).
2. «Жер учаскесiн немесе жер учаскесiн жалдау құқығын сату жөнiндегi сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) ұйымдастыру және өткiзу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы № 1140 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 43, 464-құжат).
3. «Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 208-құжат).
4. «Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзi болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 12, 113-құжат).
5. «Жер учаскесіне сәйкестендіру құжаттарының нысандарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы № 511 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 21, 209-құжат).
6. «Жеке тұрғын үй құрылысы үшiн жер учаскелеріне құқық беру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 тамыздағы № 726 қаулысы.
7. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 1 тамыздағы № 726 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы № 1323 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 550-құжат).

8. Пункт 23 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 352 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 157).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2007 года № 1000 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 41, ст. 471).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 262 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 137).
11. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 276 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 144).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 621 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 726» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 321).
13. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года № 637 «О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года № 367 и 21 апреля 2005 года № 371» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 324).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2008 года № 818 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958».
15. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 855 «О внесении дополнения и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 39, ст. 418).
16. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 426 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 17, ст. 148).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2010 года № 40 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 97).

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі № 352 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 23-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 13, 157-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қазандағы № 1000 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 41, 471-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 262 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 15, 137-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы № 276 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 15, 144-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 тамыздағы № 726 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы № 621 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 321-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі № 367 және 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы № 637 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 324-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қыркүйектегі № 818 қаулысы.
15. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі № 855 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 39, 418-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 426 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 17, 148-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 40 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 97-құжат).

18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 1036 «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на проектную деятельность», «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на строительно-монтажные работы» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 54, ст. 521).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 146 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 246).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 672 «Об утверждении Правил разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 541).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 673 «Об утверждении Правил разработки, утверждения планов развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, государственных предприятий, а также мониторинга и оценки их реализации» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 542).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 738 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 588).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 943 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 720).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 1297 «Об утверждении Правил рационального использования земель сельскохозяйственного назначения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 1 ст. 13).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1419 «Об утверждении Правил предоставления земельных участков, занятых территориальными водами, для строительства искусственных сооружений» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 87).

18. «Жобалау қызметіне лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру», «Құрылыс-монтаж жұмыстарына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 қазандағы № 1036 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 54, 521-құжат).
19. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 146 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 246-құжат).
20. «Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы бойынша есептерді әзірлеу және ұсыну қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 672 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 541-құжат).
21. «Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ оларды іске асырудың мониторингі мен оны бағалау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 673 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 542-құжат).
22. «Ішкі сауда ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 738 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 588-құжат).
23. «Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 943 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 720-құжат).
24. «Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерді ұтымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қарашадағы № 1297 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 13-құжат).
25. «Аумақтық сулар алып жатқан жер учаскелерін жасанды ғимараттар салу үшін беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1419 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 87-құжат).

26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1421 «Об утверждении Правил содержания общего имущества объекта кондоминиума» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 89).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 489 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 43, ст. 588).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2012 года № 784 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 726 «Об утверждении Правил предоставления прав на земельные участки под индивидуальное жилищное строительство» и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2002 года № 748 «Об утверждении Правил предоставления оралманам земельных участков для индивидуального жилищного строительства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 777).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1128 «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на изыскательскую деятельность», «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность по организации строительства жилых зданий за счет привлечения денег дольщиков» и внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 1036 «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на проектную деятельность», «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на строительно-монтажные работы» и от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 990).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 1201 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1032).

26. «Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 89-құжат).
27. «Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 489 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 43, 588-құжат).
28. «Жеке тұрғын үй құрылысы үшін жер учаскелеріне құқық беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 тамыздағы № 726 қаулысына өзгеріс енгізу және «Оралмандарға жеке тұрғын үй салу үшін жер телімдерін беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 шілдедегі № 748 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 784 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57, № 777-құжат).
29. «Іздестіру қызметіне лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру», «Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын ғимараттар құрылысын ұйымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жобалау қызметіне лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру», «Құрылыс-монтаж жұмыстарына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» 2010 жылғы 7 қазандағы № 1036 және «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1128 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, № 990-құжат).
30. «Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзi болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 1201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1032-құжат).

31. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1530 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности по организации строительства жилых зданий за счет привлечения денег дольщиков и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 24).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 1637 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 1297 «Об утверждении Правил рационального использования земель сельскохозяйственного назначения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 80).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 1644 «Об утверждении Правил формирования и использования, размеров гарантийного и страхового фондов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 87).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1710 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 673 «Об утверждении Правил разработки, утверждения планов развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, государственных предприятий, а также мониторинга и оценки их реализации» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 6, ст. 126).
35. Пункт 13 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2013 года № 769 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1419 «Об утверждении Правил предоставления земельных участков, занятых территориальными водами, для строительства искусственных сооружений» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 43, ст. 637).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2013 года № 1254 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 66, ст. 895).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 166 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 13, ст. 115).

31. «Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын үй ғимараттар құрылысын ұйымдастыру жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1530 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 24-құжат).
32. «Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерді ұтымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қарашадағы № 1297 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1637 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 80-құжат).
33. «Кепiлдiк беру және сақтандыру қорларын қалыптастыру және пайдалану қағидаларын, олардың мөлшерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1644 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 87-құжат).
34. «Мемлекет бақылайтын акционерлiк қоғамдардың және жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң, мемлекеттiк кәсiпорындардың даму жоспарларын әзiрлеу, бекiту, сондай-ақ оларды iске асырудың мониторингi мен оны бағалау қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 673 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1710 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 6, 126-құжат).
35. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 13-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
36. «Аумақтық сулар алып жатқан жер учаскелерін жасанды ғимараттар салу үшін беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1419 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 тамыздағы № 769 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 43, 637-құжат).
37. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 қарашадағы № 1254 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 66, 895-құжат).
38. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 166 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 13, № 115-құжат).

39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 128).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 186 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Аттестация экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 129).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 237 «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», «Выдача архитектурно-планировочного задания» и «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 21, ст. 157).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 358 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 28, ст. 233).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 32, ст. 286).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2014 года № 799 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 46-47, ст. 466).
45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2014 года № 980 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958 «Об утверждении Правил ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 542).

39. «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, № 128-құжат).
40. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында сараптамалық жұмыстар мен инжинирингтiк көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 186 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, № 129-құжат).
41. «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау жөнінде анықтама беру», «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» және «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 237 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 21, 157-құжат).
42. «Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 358 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 28, 233-құжат).
43. «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 32, 286-құжат).
44. «Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзi болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 шілдедегі № 799 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 46-47, 466-құжат).
45. «Қазақстан Республикасында мемлекеттік жер кадастрын жүргізудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 қыркүйектегі № 980 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 542-құжат).