О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 28 октября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования агропромышленного комплекса"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2019 года № 220-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 28 октября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования агропромышленного комплекса" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и проинформировать Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Местным исполнительным органам областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента разработать и в установленном законодательством Республики Казахстан порядке внести в соответствующие маслихаты проекты правовых актов согласно перечню и проинформировать Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан о принятых мерах.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обобщать представленную информацию и не позднее месячного срока со дня принятия правовых актов информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 ноября 2019 года №220-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 28 октября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования агропромышленного комплекса"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1 2 3 4 5 6
1
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" и от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ,
МНЭ
декабрь 2019 года
Исаева Г.С., Шаимова А.А.
2

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешенді реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 28 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 28 қарашадағы № 220-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешенді реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 28 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігін хабардар етсін.
3. Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тиісті мәслихаттарға енгізсін және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ұсынылған ақпаратты жинақтасын және құқықтық актілер қабылданған күннен бастап бір ай мерзімнен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 28 қарашадағы
№ 820-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешенді реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 28 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 және "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ, ҰЭМ
2019 жылғы желтоқсан
Г.С. Исаева, А.А. Шайымова
2

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
декабрь 2019 года
Сапаров А С.
3
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
декабрь 2019 года
Шаимова А.А.
4
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2019 года № 479 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
декабрь 2019 года
Нысанбаев Е.Н.
5
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 24 "0 мерах по дапьнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
декабрь 2019 года
Оразбек А.Е.
6
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 497 "О мерах по реализации указов Президента Республики Казахстан от 17 нюня2019 года № 17 и от 1 июля 2019 года № 46 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
декабрь 2019 года
Аскарұлы А.
7
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2011 года № 575 "Об утверждении Правил базового, грантового, программно-целевого финансирования научной и (или) научно-технической деятельности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
декабрь 2019 года
Каринова Ш.Т.
8
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП,
МСХ,
МЭГПР
декабрь 2019 года
Оспанов А.Е., Сапаров А.С., Нысанбаев Е.Н.
9
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 172 "Об утверждении Правил перевода земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
декабрь 2019 года
Нысанбаев Е.Н.
10

"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2019 жылғы желтоқсан
А.С. Сапаров
3
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2019 жылғы желтоқсан
А.А. Шайымова
4
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 479 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2019 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
5
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2019 жылғы желтоқсан
А.Е. Оразбек
6
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 және 2019 жылғы 1 шілдедегі № 46 жарлықтарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 497 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2019 жылғы желтоқсан
А. Асқарұлы
7
"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметті базалық, гранттық, бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 575 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2019 жылғы желтоқсан
Ш.Т. Каринова
8
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ, АШМ, ЭГТРМ
2019 жылғы желтоқсан
А.Е. Оспанов, А.С. Сапаров, Е.Н. Нысанбаев
9
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерін босалқы жерге ауыстыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 ақпандағы № 172 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2019 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
10

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года № 993 "Об утверждении Правил консервации земель"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
декабрь 2019 года
Курманов Р.Ж.
11
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2006 года № 1063 "Об утверждении Правил осуществления туристской и рекреационной деятельности в государственных национальных природных парках"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
декабрь 2019 года
Нысанбаев Е.Н.
12
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2016 года № 452 "Об определении регистратора зерновых расписок" и от 28 октября 2015 года № 852 "Об определении лицензиара по осуществлению лицензирования деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
декабрь 2019 года
Сапаров А.С.
13
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
декабрь 2019 года
Сапаров А.С.
14
О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2125 "Об утверждении Правил предоставления водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" и от 20 июля 2012 года № 952 "Об утверждении перечня особо опасных вредителей и болезней леса за исключением карантинных видов, и Правил борьбы с ними"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
декабрь 2019 года
Нысанбаев Е.Н.
15
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июля 2019 года № 252 "Об утверждении Правил организации и проведения мониторинга использования земель сельскохозяйственного назначения, предоставленных для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
16
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 декабря 2014 года № 159 "Об утверждении Правил ведения мониторинга земель и пользования его данными в Республике Казахстан"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
17
Об утверждении Правил выдачи административным органом разрешений на импорт на территорию Республики Казахстан, экспорт и (или) реэкспорт с территории Республики Казахстан объектов растительного мира, их частей и дериватов, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
18
Об утверждении перечня особо опасных вредителей и болезней леса, за исключением карантинных видов, и Правил борьбы с ними
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
19
Об утверждении Правил проведения в государственном лесном фонде работ, не связанных с ведением лесного хозяйства и лесопользованием
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
20
Об утверждении Правил рекультивации нарушенных земельных участков на землях государственного лесного фонда и их передачи лесовладельцу при добыче урана методом подземного скважинного выщелачивания
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е Н
21

"Жерді сақтап қою ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қыркүйектегі № 993 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2019 жылғы желтоқсан
Р.Ж. Құрманов
11
"Мемлекеттік ұлттық табиғи парктерде туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қарашадағы № 1063 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2019 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
'2
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық қолхаттарын тіркеушіні айқындау туралы" 2016 жылғы 5 тамыздағы № 452 және "Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялауды жүзеге асыратын лицензиарды айқындау туралы" 2015 жылғы 28 қазандағы № 852 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2019 жылғы желтоқсан
А.С. Сапаров
13
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2019 жылғы желтоқсан
А.С. Сапаров
14
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Су объектілерін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2125 және "Карантиндік түрлерді қоспағанда, орманның аса қауіпті зиянкестері мен ауруларының тізбесі және оларға қарсы күрес қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 20 шілдедегі № 952 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2019 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
15
"Шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін берілген ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерді пайдалану мониторингін ұйымдастыру мен жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 3 шілдедегі № 252 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
16
"Қазақстан Республикасында жер мониторингін жүргізу және оның деректерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 159 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
17
Әкімшілік органның Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның күші қолданылатын өсімдіктер дүниесі объектілерін, олардың бөліктері мен дериваттарын Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға, Қазақстан Республикасының аумағынан экспорттауға және (немесе) кері экспорттауға арналған рұқсаттар беруі қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
18
Карантиндік түрлерді қоспағанда, орманның аса қауіпті зиянкестері мен ауруларының тізбесін және оларға қарсы күрес қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
19
Мемлекеттік орман қорында орман шаруашылығын жүргізу мен орман пайдалануға байланысты емес жұмыстарды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
20
Уранды жерасты ұңғымасында шайып сілтісіздендіру әдісімен өндіру кезінде мемлекеттік орман қоры жерінде бүлінген жер учаскелерін рекультивациялау және оларды орман иеленушіге беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
21

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 октября 2015 года № 18-02/896 "Об утверждении Правил проведения тендеров по предоставлению лесных ресурсов на участках государственного лесного фонда в долгосрочное лесопользование"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
декабрь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
22
О внесении изменений в приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 января 2015 года № 18-02/45 "Об утверждении Правил перевода из категории земель лесного фонда в земли других категорий для целей, не связанных с ведением лесного хозяйства" и исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18- 02/163 "Об утверждении Правил ведения государственного учета лесного фонда, государственного лесного кадастра, государственного мониторинга лесов и лесоустройства на территории государственного лесного фонда"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
23
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
Громов С.Н.
24
Об утверждении критериев безопасности водохозяйственных систем и сооружений, Правил определения критериев безопасности водохозяйственных систем и сооружений
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
25
Об утверждении Правил предоставления водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
26
Об утверждении Правил эксплуатации водохозяйственных, гидромелиоративных систем и сооружений
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
27
Об утверждении Правил выполнения многофакторного обследования гидротехнических сооружений и основного оборудования
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
28
О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 июня 2009 года № 326 "Об утверждении Правил проведения паспортизации гидромелиоративных систем и водохозяйственных сооружений и формы паспорта"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
29

"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман ресурстарын ұзақ мерзімді орман пайдалануға беру жөнінде тендерлер өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 қазандағы № 18-02/896 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы желтоқсан
22
"Орман қоры жері санатынан орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттар үшін басқа санаттардағы жерге ауыстыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 18-02/45 және "Мемлекеттік орман қоры аумағында орман қорының мемлекеттік есебін, мемлекеттік орман кадастрын, ормандардың мемлекеттік мониторингін және орман орналастыруды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-02/163 бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
23
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
24
Су шаруашылығы жүйелері мен құрылысжайларының қауіпсіздігі өлшемшарттарын, Су шаруашылығы жүйелері мен құрылысжайларының қауіпсіздігі өлшемшарттарын айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
25
Су объектілерін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
26
Су шаруашылығы, гидромелиорациялық жүйелер мен құрылысжайларды пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
27
Гидротехникалық құрылысжайлар мен негізгі жабдықты көпфакторлы зерттеп-қарауды орындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
28
"Гидромелиорациялық жүйелер мен су шаруашылығы құрылыстарының паспорттарын жүргізу ережесін және паспорт нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 4 маусымдағы № 326 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
29

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 14-1/549 "Об утверждении режима использования водных объектов и источников питьевого водоснабжения"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
30
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
31
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 19-1/718 "Об утверждении Правил ведения государственного учета вод и их использования, государственного водного кадастра и государственного мониторинга водных объектов"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
32
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 19-1/1051 "Об утверждении формы заявления на получение разрешения на специальное водопользование и формы разрешения на специальное водопользование"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Громов С.Н.
33
Об утверждении Правил отнесения водных объектов к категории судоходных и перечня судоходных водных путей
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
январь 2020 года
Каматиев Б.С.
34
О внесений изменений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 7-1/1130 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 802 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области ветеринарии"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ,
МНЭ
январь 2020 года
Исаева Г.С., Мадиев Ж.Х.
35
О внесении изменений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 259 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 63 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области регулирования рынка зерна, безопасности и качества хлопка"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ,
МНЭ
январь 2020 года
Сапаров А.С., Мадиев Ж.Х.
36

"Су объектілерін және ауыз Қазақстан сумен жабдықтау көздерін пайдалану режимін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 14-1/549 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
30
"Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
31
"Суларды және олардың пайдаланылуын мемлекеттік есепке алуды, мемлекеттік су кадастрын және су объектілерінің мемлекеттік мониторингін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 19-1/718 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
32
"Арнайы су пайдалануға рұқсат алуға өтініштің нысанын және арнайы су пайдалануға рұқсаттың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 19-1/1051 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
С.Н. Громов
33
Су объектілерін кеме қатынасы санатына жатқызу қағидаларын және кеме қатынасы су жолдарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2020 жылғы қаңтар
Б.С. Қамалиев
34
"Ветеринария саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-1/1130 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 802 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева, Ж.Х. Мәдиев
35
"Астық нарығын реттеу, мақтаның қауіпсіздігі мен сапасы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 259 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 63 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров, Ж.Х. Мәдиев
36

О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 194 "Об утверждении Правил выявления земельных участков, не используемых в соответствующих целях или используемых с нарушением законодательства Республики Казахстан"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
37
Об утверждении карантинных фитосанитарных требований
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
38
Об утверждении Правил возмещения физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово - ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
39
Об утверждении Правил проведения анализа фитосанитарного риска
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
40
Об утверждении Правил использования материальных средств, технических средств для фото- и видеофиксации при осуществлении государственного карантинного фитосанитарного контроля и надзора
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
41
Об утверждении перечня карантинных объектов и чужеродных видов, по отношению к которым мероприятия по локализации и ликвидации очагов распространения осуществляются за счет бюджетных средств
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
42
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-4/176 "Об утверждении Правил создания и хранения запаса пестицидов (ядохимикатов) для проведения мероприятий по карантину растений"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
43
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 15-08/590 "Об утверждении Правил по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
44
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июня 2015 года № 15-2/509 "Об утверждении натуральных норм обеспечения форменной одеждой (без погон) должностных лиц, непосредственно осуществляющих государственный контроль и надзор в области карантина растений"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ,
МФ
январь 2020 года
Исаева Г.С., Савельева Т.М.
45

"Тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасы бұзыла отырып пайдаланылатын жер учаскелерін анықтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 194 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
37
Карантиндік фитосанитариялық талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
38
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіруге шығындарын өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
39
Фитосанитариялық тәуекелге талдау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
40
Мемлекеттік карантиндік фитосанитариялық бақылау мен қадағалауды жүзеге асыру кезінде материалдық құралдарды, фото- және бейнетіркеуге арналған техникалық құралдарды пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
41
Таралу ошақтарын оқшаулау және жою жөніндегі іс-шаралар бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын карантинді объектілер мен бөтен текті түрлердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
42
"Өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін пестицидтердің (улы химикаттардың) қорын құру және сақтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-4/176 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
43
"Қазақстан Республикасының аумағын карантиндік объектілерден және бөтен текті түрлерден қорғау жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 15-08/590 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
44
"Өсімдіктер карантині саласында мемлекеттік бақылауды және қадағалауды тікелей жүзеге асыратын лауазымды адамдарды нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 маусымдағы № 15-2/509 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ, Қаржымині
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева, Т.М. Савельева
45

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 3-3/997 "Об утверждении Правил рассмотрения заявки на проведение экспертизы"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
46
Об утверждении технического регламента о безопасности средств защиты растений (пестицидов)
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
47
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 4-4/61 "Об утверждении Правил проведения регистрационных, производственных испытаний и государственной регистрации пестицидов (ядохимикатов)"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ,
МЭГПР,
М3
январь 2020 года
Исаева Г.С., Примкулов А.А., Надыров К.Т.
48
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 сентября 2015 года № 15-05/844 "Об утверждении норматива запаса по видам пестицидов (ядохимикатов) и Правил его использования"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
49
0 внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 15-05/864 "Об утверждении Правил обезвреживания пестицидов (ядохимикатов)"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ,
МЭГПР,
МЗ
январь 2020 года
Исаева Г.С., Примкулов А.А., Надыров К.Т.
50
Об утверждении сметных норм, расценок, цен на аэросъемочные, топографо-геодезические и картографические работы, выполняемые за счет бюджетных средств
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
март 2020 года
Оразбек А.Е.
51
Об утверждении Правил о техническом обеспечении проведения делимитации и демаркации Государственной границы Республики Казахстан
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП,
КНБ
(по согласованию)
январь 2020 года
Оразбек А.Е.
52
Об утверждении периодичности обновления картографической продукции, создаваемой за счет бюджетных средств
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
январь 2020 года
Оразбек А.Е.
53
Об утверждении инструкций по созданию картографической продукции за счет бюджетных средств
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
март 2020 года
Оразбек А.Е.
54
Об утверждении инструкций. Правил, регламентирующих порядок создания, обновления, использования Национальной инфраструктуры пространственных данных
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
март 2020 года
Оразбек А.Е.
55
Об утверждении отраслевой системы поощрения
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
январь 2020 года
Оразбек А.Е.
56

"Сараптама жүргізуге арналған өтінімді қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 3-3/997 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
46
Өсімдіктерді қорғау құралдарының (пестицидтердің) кауіпсіздігі туралы техникалық регламентін бекіту
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
47
"Пестицидтердің (улы химикаттардың) тіркеу, өндірістік сынақтарын жүргізу және мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4-4/61 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ, ЭГТРМ. ДСМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С, Исаева, А.А.Прімқұлов, К.Т. Надыров
48
"Пестицидтердің (улы химикаттардың) түрлері бойынша қор нормативін және оны пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 15-05/844 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
49
"Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 15-05/864 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ, ЭГТРМ, ДСМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева, А.А.Прімқұлов, К.Т. Надыров
50
Бюджет қаражаты есебінен орындалатын аэротүсірілім, топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстардың сметалық нормаларын, бағаларын, құнын әзірлеу және бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2020 жылғы қаңтар
А.Е. Оразбек
51
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын межелеу мен шегендеуді жүргізуді техникалық қамтамасыз ету туралы қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2020 жылғы қаңтар
А.Е. Оразбек
52
Бюджет қаражаты есебінен жасалатын картографиялық өнімді жаңартып отыру мерзімділігін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2020 жылғы қаңтар
А.Е. Оразбек
53
Бюджет қаражаты есебінен картографиялық өнімді жасау жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2020 жылғы наурыз
А.Е. Оразбек
54
Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру, жаңартып отыру, пайдалану тәртібін регламенттейтін нұсқаулықтарды, қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2020 жылғы наурыз
А.Е. Оразбек
55
Салалық көтермелеу жүйесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2020 жылғы қаңтар
А.Е. Оразбек
56

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 767 "Об утверждении Правил деления территории на зоны"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
57
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 7-1/611 "Об утверждении Правил проведения апробации ветеринарного препарата и кормовых добавок"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
58
Об утверждении формы протокола об административных правонарушениях в области ветеринарии, а также Правил его составления и вынесения
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
59
Об утверждении методики расчета целевых индикаторов в области ветеринарии для оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
60
Об утверждении Правил депонирования штаммов микроорганизмов, ведения Национальной коллекции депонированных штаммов микроорганизмов
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
61
Об утверждении Правил ведения реестра скотомогильников (биотермических ям)
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
62
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 16-07/333 "Об утверждении форм предписаний, порядка их составления и выдачи государственными ветеринарно-санитарными инспекторами, государственными ветеринарными врачами"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
63
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 7-1/273 "Об утверждении Типового положения о подразделениях местных исполнительных органов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
64
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 7-1/394 "Об утверждении Правил ведения, представления ветеринарного учета и отчетности"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
65

"Аумақты аймақтарға бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 767 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
57
"Ветеринариялық препарат пен жемшөп қоспаларын байқаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 7-1/611 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
58
Ветеринария саласындағы әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы хаттама нысанын, сондай-ақ оны толтыру және шығару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
59
Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау үшін ветеринария саласындағы нысаналы индикаторларды есептеу әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
60
Микроорганизмдердің штамдарын депонирлеу, Микроорганизмдердің депонирленген штамдарының ұлттық коллекциясына жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
61
Мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
62
"Мемлекеттік ветеринариялык-санитариялық инспекторлардың, мемлекеттік ветеринариялық дәрігерлердің нұсқамаларының нысандарын, оларды жасау және беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 16-07/333 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
63
"Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 7-1/273 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
64
"Ветеринариялық есепке алу мен есептілікті жүргізу, ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 7-1/394 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
65

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 7-1/587 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
66
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 7-1/559 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
67
О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 4-4/282 "Об утверждении перечня карантинных объектов и чужеродных видов, по отношению к которым устанавливаются и осуществляются мероприятия по карантину растений, и перечня особо опасных вредных организмов"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
68
Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые государственными учреждениями в сфере сортоиспытания
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
69
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июля 2015 года № 4-2/602 "Об утверждении Правил проведения сортоиспытания сельскохозяйственных растений"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
70
Об утверждении требований к оптовораспределительным центрам
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ,
МСХ
январь 2020 года
Аскарұлы А., Курманов Р.Ж.
71
Об утверждении Правил мониторинга рыб и других водных животных
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
72
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-03/143 "Об утверждении Правил выдачи административным органом разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
73
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-03/146 "Об утверждении Положения о государственной охране животного мира"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
74
Об утверждении Правил перевода рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, закрепленных для ведения промыслового рыболовства в рыбохозяйственные водоемы и (или) участки для ведения рыбоводства (аквакультуры)
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
75

"Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 7-1/587 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
66
"Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 7-1/559 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
67
"Өздеріне катысты өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шаралар белгіленетін және жүзеге асырылатын карантинді объектілер мен бөтен текті түрлердің тізбесін және аса қауіпті зиянды организмдер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 4-4/282 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
68
Сұрып сынағын өткізу саласындағы мемлекеттік мекемелер өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін кызметтердің) бағасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
69
"Ауыл шаруашылығы өсімдіктерін сұрыптық сынақтан өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 4-2/602 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
70
Көтерме-тарату орталықтарына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ, АШМ
2020 жылғы қаңтар
А. Асқарұлы, Р.Ж. Құрманов
71
Балықтар мен басқа да су жануарларының мониторингі қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
72
"Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның күші қолданылатын жануарлар түрлерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге әкімшілік органның рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-03/143 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
73
"Жануарлар дүниесін мемлекеттік қорғау туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-03/146 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
74
Кәсіпшілік балық аулауды жүргізу үшін бекітіп берілген балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін балық өсіруді (акваөсіруді) жүргізуге арналған балық шаруашылығы су айдындарына және (немесе) учаскелеріне ауыстыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
75

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 25-03-01/82 "Об утверждении Инструкции по проведению учета видов животных на территории Республики Казахстан"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
76
О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 304 "Об утверждении формы справки о происхождении вылова"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
77
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18- 03/157 "Об утверждении Правил охоты"
приказ Министра экологии, геологии и природных
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
78
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 18-04/245 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
декабрь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
79
О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 августа 2017 года № 354 "Об утверждении Правил содержания животных в неволе и (или) полувольных условиях"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
80
Об утверждении типовой формы соглашения (меморандума) по вопросу диверсификации структуры посевных площадей сельскохозяйственных культур
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
81
Об утверждении Типовых правил выпаса сельскохозяйственных животных
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
82
Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных
решение маслихатов областей, городов республиканского значения столицы
МИО
областей, городов республиканского значения столицы
январь 2020 года
курирующие заместители акимов областей, городов республиканского значения и столицы
83
Об утверждении Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах
решение маслихатов областей, городов республиканского значения, столицы
МИО
областей, городов республиканского значения, столицы
январь 2020 года
курирующие заместители акимов областей, городов республиканского значения и столицы
84
Об утверждении перечня вредных организмов, борьба с которыми осуществляется за счет бюджетных средств, и Правил проведения фитосанитарных мероприятий
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
85
Об утверждении перечня сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
86
Об утверждении Правил проведения конкурса "Лучший по профессии в агропромышленном комплексе"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
87
Об утверждении Правил оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
88
Об утверждении тарифов на оказываемые платные виды услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
89
Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Сапаров А С.
90

"Қазақстан Республикасының аумағында жануарлар түрлерін есепке алуды жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 25-03-01/82 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
76
"Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 304 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
77
"Аң аулау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-03/157 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
78
"Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөнінде конкурс өткізу қағидаларын және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 18-04/245 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
79
"Жануарларды еріксіз және (немесе) жартылай ерікті жағдайларда ұстау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 354 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
80
Ауыл шаруашылығы дақылдары егіс алаңдарының кұрылымын әртараптандыру мәселесі бойынша келісімнің (меморандумның) үлгілік нысанын бекіту туралы 1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
81
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың үлгілік қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
82
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы
облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана мәслихаттарының шешімі
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың ЖАО
2020 жылғы қаңтар
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астана әкімдерінің жетекшілік ететін орынбасарлары
83
Елді мекендерде ауыл шаруашылығы жануарларын асырау қағидаларын
облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана мәслихаттарының шешімдері
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың ЖАО
2020 жылғы қаңтар
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астана әкімдерінің жетекшілік ететін орынбасарлары
84
Қарсы күрес бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын зиянды организмдердің тізбесін және Фитосанитариялық іс-шаралар жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
85
Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін ауыл шаруашылығы өнімінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
86
"Агроөнеркәсіптік кешендегі үздік кәсіп иесі" конкурсын өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Саларов
87
Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
88
Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеме көрсететін ақылы кызмет түрлеріне арналған тарифтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АПІМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
89
Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
90

О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 октября 2018 года № 436 "Об утверждении Правил субсидирования ставок вознаграждения по кредитам и лизингу технологического оборудования, на приобретение сельскохозяйственных животных, а также лизингу сельскохозяйственной техники"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
91
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 205 "Об утверждении Правил субсидирования процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
. 92
Об утверждении Правил субсидирования купонного вознаграждения по облигациям
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
93
Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на разработку и внедрение научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Сапаров А.С.
94
Об утверждении Правил субсидирования страховых премий
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
95
Об утверждении Правил разработки и утверждения страховых продуктов
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Курманов Р.Ж.
96
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 9-3/271 "Об утверждении Правил субсидирования заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Сапаров А.С.
97
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 марта 2015 года № 4-6/181 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации услуг государственным учреждением в сфере агрохимического обслуживания сельскохозяйственного производства и расходования им денег от реализации услуг"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Сапаров А.С.
98
Об утверждении Правил осуществления любительского (спортивного) рыболовства, мелиоративного лова, научно-исследовательского лова, лова в воспроизводственных целях на водных объектах, входящих в состав особо охраняемых природных территорий со статусом юридического лица
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
99
О внесении изменений в некоторые приказы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по вопросам хлопковой отрасли
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
март 2020 года
Сапаров А.С.

"Кредиттер және технологиялық жабдықтың, ауыл шаруашылығы малын сатып алудың лизингі, сондай-ақ ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 436 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
91
"Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 205 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
92
Облигациялар бойынша купондық сыйақыны субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
93
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды әзірлеу және ендіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
94
Сақтандыру сыйлықақыларын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
95
Сақтандыру өнімдерін әзірлеу және бекіту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Р.Ж. Құрманов
96
"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 9-3/271 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
97
"Ауыл шаруашылығы өндірісіне агрохимиялық кызмет көрсету саласындағы мемлекеттік мекеменің көрсетілетін кызметтерді өткізу бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсету және оның көрсетілетін қызметтерді өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 4-6/181 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
98
Заңды тұлға мәртебесі бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың құрамына кіретін орналасқан су объектілерінде әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, мелиорациялық аулауды, ғылыми-зерттеу үшін аулауды, өсімін молайту мақсатында аулауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
99
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің мақта саласындағы мәселелер жөніндегі кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы наурыз
А.С. Сапаров

100
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июля 2015 года № 4-4/631 "Об утверждении форм и Правил представления производителями биотоплива отчетов в уполномоченный орган в области производства биотоплива, необходимых для осуществления мониторинга производства биотоплива"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
MCX
январь 2020 года
Сапаров А.С.
101
О внесении изменений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 августа 2016 года № 358 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 августа 2016 года № 381 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере государственного контроля в области производства биотоплива"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
MCX,
МНЭ
январь 2020 года
Сапаров А.С., Мадиев Ж.Х.
102
Об утверждении Правил аккредитации республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, а также общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
январь 2020 года
Нысанбаев Е.Н.
103
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 мая 2016 года № 230 "Об утверждении Правил производства и оборота органической продукции"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Исаева Г.С.
104
О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
105
О внесении изменений в некоторые приказы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
январь 2020 года
Сапаров А.С.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан;
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МИО - местный исполнительный орган;
МИИР - Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
МТИ - Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан;
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП - Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической Промышленности Республики Казахстан;
МЭГПР - Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.

100
"Биоотын өндірушілердің биоотын өндірісінің мониторингін жүзеге асыру үшін қажетті есептер ұсыну нысандары мен оларды биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті органға ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 шілдедегі № 4-4/631 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
101
"Биоотын өндірісі бойынша мемлекеттік бақылау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 358 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 381 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров, Ж.Х. Мәдиев
102
Аңшылар және аңшылық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын, сондай-ақ балық аулаушылар және балық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің қауымдастықтарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2020 жылғы қаңтар
Е.Н. Нысанбаев
103
"Органикалық енім өндіру мен оның айналымы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 230 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
Г.С. Исаева
104
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
105
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2020 жылғы қаңтар
А.С. Сапаров
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі;
БҒМ - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі;
ДСМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі;
ЖАО - жергілікті атқарушы орган;
ИИДМ - Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі;
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
СИМ - Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі;
ҰҚК - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті;
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі;
ЦДИАӨМ - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ЭГТРМ - Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі.