Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 42 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 27 мамырда № 20737 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Табиғи монополияларды реттеу комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Р. Даленов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрілігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2020 жылғы 22 мамырдағы
№ 42 бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұрықтардың тізбесі
1. "Сумен жабдықтауға және (немесе) суды бұруға және энергетика секторындағы табиғи монополия субъектiлерiне қызмет көрсететiн табиғи монополия субъектiлерi үшiн iске қосылған активтердiң реттелетiн базасына арналған пайда (таза табыс) ставкаларын есептеу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 27 қаңтардағы № 17-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2154 болып тіркелген, 2003 жылғы № 14 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 829-құжат).
2. "Тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртiппен бекiту ережесi туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы № 80-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2237 болып тіркелген, 2003 жылғы 17 мамырдағы № 20 "Ресми газета" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 мая 2020 года № 42. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2020 года № 20737
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по регулированию естественных монополий в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Р. Даленов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного
развития Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 22 мая 2020 года № 42
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 27 января 2003 года № 17-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли (чистого дохода) на регулируемую базу задействованных активов для субъектов естественной монополии, оказывающих услуги водоснабжения и (или) водоотведения и субъектов естественной монополии энергетического сектора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2154, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 года № 14, статья 829).
2. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года № 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет в упрощенном порядке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2237, опубликован в газете "Официальная газета" от 17 мая 2003 года № 20).

3. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 23 мамырдағы № 138-НҚ бұйрығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2357 болып тіркелген, 2003 жылғы 28 маусымдағы № 26 "Ресми газета" газетінде жарияланған).
4. "Теңіз портының реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Респубикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестік қорғау жөніндегі агенттігі төрағаның 2003 жылғы 5 қарашадағы № 262-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2598 болып тіркелген, 2003 жылғы 27 желтоқсандағы № 52 (157) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
5. "Әуежайлар мен аэронавигацияның реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 5 қарашадағы № 263-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2599 болып тіркелген, 2003 жылғы 27 желтоқсандағы № 52 (157) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
6. "Телекоммуникациялар қызметтерінің және телекоммуникациялардың қызметтер ұсынуына технологиялық байланысты қызметтерінің реттеліп көрсетілетін түрлері бойынша байланыс операторларының табыстарды, шығындар мен қолданысқа енгізілген активтерді бөлектеп есепке алуды жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы № 312-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2649 болып тіркелген).
7. "Су шаруашылығы және (немесе) канализациялық жүйелерге және энергетика секторындағы табиғи монополия субъектілеріне қызмет көрсететін табиғи монополия субъектілері үшін іске қосылған активтердің реттелетін базасына арналған пайда (таза табыс) ставкаларын есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 27 қаңтардағы № 17-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 13 ақпандағы № 70-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2767 болып тіркелген).

3. Подпункт 2) пункта 1 приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 23 мая 2003 года № 138-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2357, опубликован в газете "Официальная газета" от 28 июня 2003 года № 26).
4. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 262-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги морского порта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2598, опубликован в газете "Официальная газета" от 27 декабря 2003 года № 52 (157).
5. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 263-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги аэропортов и аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2599, опубликован в газете "Официальная газета" от 27 декабря 2003 года № 52 (157).
6. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 12 декабря 2003 года № 312-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов операторами связи по регулируемым видам услуг телекоммуникаций и услуг, технологически связанных с предоставлением услуг телекоммуникаций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2649).
7. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 13 февраля 2004 года № 70-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 27 января 2003 года № 17-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли (чистого дохода) на регулируемую базу задействованных активов для субъектов естественной монополии, оказывающих услуги водохозяйственной и (или) канализационной систем и субъектов естественной монополии энергетического сектора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2767);

8. "Табиғи газды магистральдық және (немесе) бөлуші труба құбырлары арқылы тасымалдау жөніндегі реттеліп көрсетілетін қызметтердің тарифтеріне (бағаларына, алымдар ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 25 наурыздағы № 149-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2813 болып тіркелген, 2004 жылғы 5 маусымдағы № 23 (180) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
9. "Магистралдық труба құбырлары арқылы мұнай тасымалдау бойынша қызметтер көрсетуші табиғи монополиялар субъектілерінің іске қосылған активтерінің реттелетін базасына пайда ставкасын есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 5 шілдедегі № 304-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2997 болып тіркелген, 2004 жылғы 18 қыркүйектегі № 38 (195) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
10. "Магистральдық темір жол желісі мен кірме жолдар қызметтерін көрсетуші табиғи монополиялар субъектілерінің іске қосылған активтерінің реттелетін базасына пайда ставкасын есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2004 жылғы 6 желтоқсандағы № 472-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3300 болып тіркелген, 2005 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (213) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
11. "Табиғи монополия салаларына жатқызылған телекоммуникациялардың қызметтеріне арналған іске қосылған активтердің реттелетін базасына пайда ставкасын есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 519-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3418 болып тіркелген, 2005 жылғы 2 ақпандағы № 14 (223) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
12. "Тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртiппен бекiту ережесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы № 80-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 28 ақпандағы № 62-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3517 болып тіркелген).

8. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 25 марта 2004 года № 149-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги по транспортировке природного газа по магистральным и (или) распределительным трубопроводам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2813, опубликован в газете "Официальная газета" от 5 июня 2004 года № 23 (180).
9. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 июля 2004 года № 304-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли на регулируемую базу задействованных активов субъектов естественной монополии, оказывающих услуги по транспортировке нефти по магистральным трубопроводам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2997, опубликован в газете "Официальная газета" от 18 сентября 2004 года № 38 (195).
10. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 6 декабря 2004 года № 472-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли на регулируемую базу задействованных активов субъектов естественной монополии, оказывающих услуги магистральной железнодорожной сети и подъездных путей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3300, опубликован в газете "Официальная газета" от 22 января 2005 года № 4 (213).
11. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 31 декабря 2004 года № 519-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли на регулируемую базу задействованных активов на услуги телекоммуникаций, отнесенных к сферам естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3418, опубликован в газете "Официальная газета" от 2 февраля 2005 года № 14 (223).
12. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года № 62-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года № 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3517).

13. "Табиғи монополия субъектісінің мәмілелер жасау жөнінде өтініштер беру және оны қарау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 4 наурыздағы № 71-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізілімінде № 3515 болып тіркелген, 2005 жылғы 30 сәуірдегі № 18 (227) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
14. "Теңіз портының күштерімен және құралдарымен орындалатын жүктерді ауыстырып тиеу жөніндегі қызметтер тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффиценттерін белгілеу және алып тастау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 5 қарашадағы № 262 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 11 наурыздағы № 78-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3522 болып тіркелген, 2005 жылғы 16 сәуірдегі № 16 (225) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
15. "Әуежайлар мен аэронавигация қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін белгілеу және алып тастау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 5 қарашадағы № 263-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 11 наурыздағы № 79-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3521 болып тіркелген, 2005 жылғы 16 сәуірдегі № 16 (225) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
16. "Табиғи монополиялар туралы заңнамаға және монополияға қарсы заңнамаға сәйкес реттеліп көрсетілетін телекоммуникациялар қызметтерінің түрлері бойынша байланыс операторларының табыстарды, шығындар мен қолданысқа енгізілген активтерді бөлектеп есепке алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2003 жылғы 12 желтоқсандағы № 312-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 18 наурыздағы № 90-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3532 болып тіркелген, 2005 жылғы 30 сәуірдегі № 18 (227) "Ресми газета" газетінде жарияланған).

13. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 4 марта 2005 года № 71-ОД "Об утверждении Правил представления и рассмотрения ходатайств по совершению сделок субъектом естественной монополии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3515, опубликован в газете "Официальная газета" 30 апреля 2005 года № 18 (227).
14. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 11 марта 2005 года № 78-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 262-ОД "Об утверждении Правил установления и отмены временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на услуги по перевалке грузов, выполняемые силами и средствами морского порта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3522 опубликован в газете "Официальная газета" от 16 апреля 2005 года № 16 (225).
15. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 11 марта 2005 года № 79-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 263-ОД "Об утверждении Правил установления и отмены временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на услуги аэропортов и аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3521, опубликован в газете "Официальная газета" от 16 апреля 2005 года № 16 (225).
16. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 марта 2005 года № 90-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 12 декабря 2003 года № 312-ОД "Об утверждении Правил раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов операторами связи по видам услуг телекоммуникаций, регулируемых в соответствии с законодательством о естественных монополиях и антимонопольным законодательством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3532, опубликован в газете "Официальная газета" от 30 апреля 2005 года № 18 (227).

17. "Ұсынылатын реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) тарифтерін (бағаларын, алымдар ставкаларын) немесе олардың шекті деңгейлерін көтеру немесе төмендету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 19 наурыздағы № 91-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 болып тіркелген, 2005 жыл 7 мамырдағы № 19 (228) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
18. "Табиғи газды магистралдық және (немесе) бөлуші труба құбырлары арқылы тасымалдау жөніндегі қызметтердің тарифтеріне (бағаларына, алымдар ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін белгілеу және алып тастау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 25 наурыздағы № 149-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 23 наурыздағы № 94-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3528 болып тіркелген, 2005 жылғы 20 қаңтардағы № 8-9(815) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
19. "Жалпыға қол жетімді почта байланысының қызметтерін көрсететін табиғи монополиялар субъектілерінің табыстарды, шығындар мен қолданысқа енгізілген активтерді бөлектеп есепке алуды жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 12 қыркүйектегі № 265-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3876 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2005 жылғы 6 қазанда, 2005 жылғы 5 қарашадағы № 46 (254) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
20. "Газды магистральдық таратушы құбырлары арқылы тасымалдау жөнінде қызметтер көрсететін табиғи монополия субъектілерінің қолданысқа енгізілген активтерінің реттелетін базасына пайда ставкасын есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 29 қыркүйектегі № 286-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3922 болып тіркелген, 2005 жылғы 19 қарашадағы № 48 (256) "Ресми газета" газетінде жарияланған).
21. "Есептеу құралы істен шыққан жағдайда есептеу құралдарының орташа айлық көрсеткіштері бойынша ұсынылып отырған реттеліп көрсетілетін коммуналдық қызметтер (тауарлар, жұмыстар) үшін ақы өндіріп алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы № 373-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4021 болып тіркелген, 2005 жылғы 28 қаңтардағы № 5 (266) "Ресми газета" газетінде жарияланған).

17. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 марта 2005 года № 91-ОД "Об утверждении Правил повышения или снижения тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на предоставляемые регулируемые услуги (товары, работы)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, опубликован в газете "Официальная газета" от 7 мая 2005 года № 19 (228).
18. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 23 марта 2005 года № 94-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 25 марта 2004 года № 149-ОД "Об утверждении Правил установления и отмены временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на услуги по транспортировке природного газа по магистральным и (или) распределительным трубопроводам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3528, опубликован в газете "Юридическая газета" от 20 января 2006 года № 8-9 (988-989).
19. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 12 сентября 2005 года № 265-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающих общедоступные услуги почтовой связи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3876, опубликован в газете "Юридическая газета" от 3 февраля 2006 года № 18-19 (998-999).
20. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 сентября 2005 года № 286-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли на регулируемую базу задействованных активов субъектов естественной монополии, оказывающих услуги по транспортировке газа по магистральным трубопроводам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3922, опубликован в газете "Официальная газета" от 19 ноября 2005 года № 48 (257).
21. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 декабря 2005 года № 373-ОД "Об утверждении Правил взимания платы за предоставляемые регулируемые коммунальные услуги (товары, работы) по среднемесячным показаниям приборов учета в случае выхода прибора учета из строя" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4021, опубликован в газете "Юридическая газета" от 2 февраля 2006 года № 17 (997).

22. "Магистральдық темiр жол желiсiнiң қызметтерiн көрсететiн табиғи монополиялар субъектiлерiнiң кірістерді, шығындар мен тартылған активтерді бөлек есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 30 желтоқсандағы № 384-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4060 болып тіркелген, 2006 жылғы 22 қыркүйекте № 170 (976) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
23. "Реттеліп көрсетілетін коммуналдық қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) есептеу құралдарын сатып алу және орнату үшін ақыны өндіріп алу мөлшері мен тетігін келісу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 7 тамыздағы № 192-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4358 болып тіркелген, 2006 жылғы 23 қыркүйекте № 39 (300) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
24. "Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы № 80-НҚ бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы № 196-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4366 болып тіркелген, 2006 жылғы 22 қыркүйекте № 170 (976) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
25. "Телекоммуникациялар қызметтерінің және телекоммуникациялардың қызметтер ұсынуына технологиялық байланысты қызметтерінің реттеліп көрсетілетін түрлері бойынша байланыс операторларының табыстарды, шығындар мен қолданысқа енгізілген активтерді бөлектеп есепке алуды жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2003 жылғы 12 желтоқсандағы № 312-НҚ бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи Монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 88-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4626 болып тіркелген, 2007 жылғы 18 мамырда № 74 (1103) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
26. "Табиғи монополия субъектісінің мәмілелер жасау жөнінде өтініштер беру және оны қарау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 4 наурыздағы № 71-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 18 маусымдағы № 167-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4786 болып тіркелген, 2007 жылғы 27 шілдеде № 114 (1143) "Заң газеті" газетінде жарияланған).

22. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 декабря 2005 года № 384-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающими услуги магистральной железнодорожной сети" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4060, опубликован в газете "Юридическая газета" от 22 сентября 2006 года № 170 (1150).
23. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 7 августа 2006 года № 192-ОД "Об утверждении Правил согласования размера и механизма взимания платы за приобретение и установку приборов учета регулируемых коммунальных услуг (товаров, работ)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4358, опубликован в газете "Юридическая газета" от 15 сентября 2006 года № 166 (1146).
24. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года № 196-ОД "О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года № 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4366, опубликован в газете "Юридическая газета" от 22 сентября 2006 года № 170 (1150).
25. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 5 апреля 2007 года № 88-ОД "О внесении дополнения и изменений в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 12 декабря 2003 года № 312-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов операторами связи по регулируемым видам услуг телекоммуникаций и услуг, технологически связанных с предоставлением услуг телекоммуникаций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4626, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 мая 2007 года № 74 (1277).
26. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 июня 2007 года № 167-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 4 марта 2005 года № 71-ОД "Об утверждении Правил представления и рассмотрения ходатайств по совершению сделок субъектом естественной монополии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4786, опубликован в газете "Юридическая газета" от 27 июля 2007 года № 114 (1317).

27. "Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы № 80-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігің төрағасының 2007 жылғы 26 маусымдағы № 175-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4827 болып тіркелген, 2007 жылғы 9 тамызда № 121 (1150) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
28. "Теңiз портының күштерiмен және құралдарымен орындалатын жүктердi ауыстырып тиеу жөнiндегi реттеліп көрсетілетін қызметтер тарифтерiне (бағаларына, алымдар ставкаларына) уақытша төмендету коэффициентiн бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі 2003 жылғы 5 қарашадағы № 262-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 104-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5221 болып тіркелген, (2008 жылы № 8, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).
29. "Су шаруашылығы және (немесе) канализациялық жүйелерге және энергетика секторындағы табиғи монополия субъектілеріне қызмет көрсететін табиғи монополия субъектілері үшін іске қосылған активтердің реттелетін базасына арналған пайда (таза табыс) ставкаларын есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелесті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 27 қаңтардағы № 17-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 396-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5498 болып тіркелген, 2009 жылғы 10 ақпанда, № 20 (1443) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
30. "Ұсынылатын реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) тарифтерін (бағаларын, алымдар ставкаларын) немесе олардың шекті деңгейлерін көтеру немесе төмендету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушысының 2005 жылғы 19 наурыздағы № 91-НҚ бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 4-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5547 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 наурызда № 35 (1458) "Заң газеті" газетінде жарияланған).

27. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 июня 2007 года № 175-ОД "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года № 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет в упрощенном порядке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4827, опубликован в газете "Юридическая газета" от 9 августа 2007 года № 121 (1324).
28. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 3 апреля 2008 года № 104-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 262-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги по перевалке грузов, выполняемые силами и средствами морского порта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5221, опубликован в газете "Юридическая газета" от 30 мая 2008 года № 81 (1481).
29. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 декабря 2008 года № 396-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 27 января 2003 года № 17-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли (чистого дохода) на регулируемую базу задействованных активов для субъектов естественной монополии, оказывающих услуги водохозяйственной и (или) канализационной систем и субъектов естественной монополии энергетического сектора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5498, опубликован в газете "Юридическая газета" от 10 февраля 2009 года № 20 (11617).
30. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 16 января 2009 года № 4-ОД "О внесении дополнений и изменений в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 марта 2005 года № 91-ОД "Об утверждении Правил повышения или снижения тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на предоставляемые регулируемые услуги (товары, работы)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5547, опубликован в газете "Юридическая газета" от 6 марта 2009 года № 35 (1632).

31. "Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 5 ақпандағы № 30-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5557 болып тіркелген, 2009 жылғы № 3 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдары нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде 338-құжатта жарияланған);
32. Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 жылғы 13 ақпандағы № 42-НҚ бұйрығымен бекітілген Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар тізбесінің 8) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5595 болып тіркелген, 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 53 (1476) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
33. "Табиғи монополиялар саласында және реттелетін нарықтарда басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 23 ақпандағы № 58-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5600 болып тіркелген, 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 53 (1476) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
34. "Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 67-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5626 болып тіркелген, 2009 жылғы 1 мамырдағы № 65 (1488) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
35. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 259-НҚ бұйрығы "Табиғи монополия субъектісінің мәмілелер жасау жөнінде өтініштер беру және оны қарау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 4 наурыздағы № 71-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5739 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 тамызда № 123 (1546) "Заң газеті" газетінде жарияланған).

31. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 5 февраля 2009 года № 30-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5557, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2009 год, № 3, статья 338);
32. Подпункт 8) Перечня изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и регулируемых рынках, утвержденный приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 13 февраля 2009 года № 42-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и регулируемых рынках (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5595, опубликован в газете "Юридическая газета" от 10 апреля 2009 года № 53 (1650).
33. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 23 февраля 2009 года № 58-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и регулируемых рынках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5600, опубликован в газете "Юридическая газета" от 10 апреля 2009 года № 53 (1650).
34. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 февраля 2009 года № 67-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5626, опубликован в газете "Юридическая газета" от 1 мая 2009 года № 65 (1662).
35. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 июля 2009 года № 259-ОД "О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 4 марта 2005 года № 71-ОД "Об утверждении Правил представления и рассмотрения ходатайств по совершению сделок субъектом естественной монополии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5739, опубликован в газете "Юридическая газета" от 14 августа 2009 года № 123 (1720).

36. "Табиғи газды магистральдық және (немесе) бөлуші құбыржолдары арқылы тасымалдау жөніндегі реттеліп көрсетілетін қызметтердің тарифтеріне (бағаларына, алымдар ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 25 наурыздағы № 149-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2010 жылғы 27 шілдедегі № 240-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6436 болып тіркелген, 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 366-367 (26210) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
37. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 279-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6567 болып тіркелген, 2010 жылғы 6 қарашадағы № 459-460 (26303) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
38. "Магистральдық темір жол желісі мен кірме жолдар қызметтерін көрсетуші табиғи монополиялар субъектілерінің іске қосылған активтерінің реттелетін базасына пайда ставкасын есептеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2004 жылғы 6 желтоқсандағы № 472-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 331-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6669 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 сәуірдегі № 124-127 (26529) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
39. "Әуежайлар мен аэронавигацияның реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 5 қарашадағы № 263-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 360-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттіктіркеу тізілімінде № 6919 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 маусымдағы № 255 (26653) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
40. "Әуежайлар мен аэронавигацияның реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 5 қарашадағы № 263-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2011 жылғы 7 маусымдағы № 162-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7053 болып тіркелген).

36. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 июля 2010 года № 240-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 25 марта 2004 года № 149-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги по транспортировке природного газа по магистральным и (или) распределительным трубопроводам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6436, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 22 сентября 2010 года № 249 (26310).
37. Приказ Председателя Агентства по регулированию естественных монополий от 24 сентября 2010 года № 279-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6567, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 30 октября 2010 года № 288-289 (26349-26350).
38. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 ноября 2010 года № 331-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 6 декабря 2004 года № 472-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли на регулируемую базу задействованных активов субъектов естественной монополий, оказывающих услуги магистральной железнодорожной сети и подъездных путей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6669, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 18 января 2011 года № 15-16 (26436-26437).
39. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 декабря 2010 года № 360-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 263-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги аэропортов и аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6919, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 14 июня 2011 года № 187 (26608).
40. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 7 июня 2011 года № 162-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 263-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги аэропортов и аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7053, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 23 августа 2011 года № 267 (26688).

41. "Табиғи монополия субъектісінің мәмілелері жасау жөнінде өтініштер беру және оны қару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 4 наурыздағы № 71-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 393-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7370 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2012 жылғы 5 мамырдағы № 210-215 (27289) жарияланған).
42. "Су шаруашылығы және (немесе) канализациялық жүйелерге және энергетика секторындағы табиғи монополия субъектiлерiне қызмет көрсететiн табиғи монополия субъектiлерi үшiн iске қосылған активтердiң реттелетiн базасына арналған пайда (таза табыс) ставкаларын есептеу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 27 қаңтардағы № 17-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2012 жылғы 23 шілдедегі № 170-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7824 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 қыркүйектегі, 2012 жылғы 24 қазандағы № 582-587, 696-701 (27660, 27773) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
43. "Реттелiп көрсетiлетiн коммуналдық қызметтердiң (тауарлардың, жұмыстардың) есептеу құралдарын сатып алу және орнату үшiн ақыны өндiрiп алу мөлшерi мен тетiгiн келiсу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының міндетін атқарушының 2006 жылғы 7 тамыздағы № 192-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2012 жылғы 19 қарашадағы № 289-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8199 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтарда № 34-38 (27977) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
44. "Су шаруашылығы және (немесе) канализациялық жүйелерге және энергетика секторындағы табиғи монополия субъектiлерiне қызмет көрсететiн табиғи монополия субъектiлерi үшiн iске қосылған активтердiң реттелетiн базасына арналған пайда (таза табыс) ставкаларын есептеу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 27 қаңтардағы № 17-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 69-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8391 болып тіркелген, 2013 жылғы 3 шілдедегі № 162 (28101) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).

41. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 9 декабря 2011 года № 393-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 4 марта 2005 года № 71-ОД "Об утверждении Правил представления и рассмотрения ходатайств по совершению сделок субъектом естественной монополии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7370, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 мая 2012 года № 128-129 (26947-26948).
42. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 23 июля 2012 года № 170-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 27 января 2003 года № 17-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли (чистого дохода) на регулируемую базу задействованных активов для субъектов естественной монополии, оказывающих услуги водохозяйственной и (или) канализационной систем и субъектов естественной монополии энергетического сектора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7824, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 сентября 2012 года, 24 октября 2012 года № 297-298, 366-367 (27116-27117, 27185-27186).
43. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 ноября 2012 года № 289-ОД "О внесении изменений и дополнения в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 7 августа 2006 года № 192-ОД "Об утверждении Правил согласования размера и механизма взимания платы за приобретение и установку приборов учета регулируемых коммунальных услуг (товаров, работ)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8199, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 19 января 2013 года № 20-21 (27294-27295).
44. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 февраля 2013 года № 69-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 27 января 2003 года № 17-ОД "Об утверждении Инструкции по расчету ставки прибыли (чистого дохода) на регулируемую базу задействованных активов для субъектов естественной монополии, оказывающих услуги водохозяйственной и (или) канализационной систем и субъектов естественной монополии энергетического сектора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8391, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 3 июля 2013 года № 224 (27498).

45. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) немесе олардың шекті деңгейлерін бекiту кезiнде қолданылатын шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 130-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8480 болып тіркелген, 2013 жылғы 23 қазанда № 237 (28176) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
46. "Әуежайлар мен аэронавигацияның реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 5 қарашадағы № 263-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 14 мамырдағы № 146-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8486 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 шілдедегі № 167 (28106) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
47. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) бекiту кезiнде қолданылатын шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 130-НҚ бұйрығына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 210-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8657 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 282 (28221) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
48. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтердің (бағалардың, алымдар мөлшерлемелерінің) шекті деңгейін және тарифтік сметаларды бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 213-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8625 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 қарашадағы № 257 (28196) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
49. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар ставкаларын) және тарифтік сметаларды бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 19 шілдедегі № 215-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8642 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 14 (28238) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).

45. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 апреля 2013 года № 130-ОД "Об утверждении Особого порядка формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8480, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 23 октября 2013 года № 299 (27573).
46. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 14 мая 2013 года № 146-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 263-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги аэропортов и аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8486, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 10 июля 2013 года № 229 (27503).
47. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 15 июля 2013 года № 210-ОД "О внесении дополнения и изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 апреля 2013 года № 130-ОД "Об утверждении Особого порядка формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8657, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 26 декабря 2013 года № 344 (27618).
48. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 июля 2013 года № 213-ОД "Об утверждении Правил утверждения предельного уровня тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8625, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 20 ноября 2013 года № 319 (27593).
49. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 июля 2013 года № 215-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8642, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 22 января 2014 года № 14 (27635).

50. "Ұлттық электр желісі арқылы электр энергиясын беру жөніндегі қызметтер мен басқа да қызметтерді көрсететін табиғи монополия субъектілерінің кірістерді, шығындар мен тартылған активтерді бөлек есепке алуын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 219-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8681 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 ақпандағы № 32 (28256) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
51. "Өңірлік электр желілік компаниялардағы және энергия беруші ұйымдардағы кірістерді мен шығындар бөлек есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 220-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8738 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 14 (27635) "Казахстанская правда" газетінде жарияланған).
52. "Жылу энергиясын өндіру және (немесе) беру және (немесе) тарату қызметтерін көрсететін табиғи монополиялар субъектілерінің кірістерді, шығындар мен тартылған активтерді бөлек есепке алуын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 221-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8690 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 14 (28238) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
53. "Мұнайды және (немесе) мұнай өнімдерін магистральдық құбыржолдар арқылы тасымалдау қызметтерін көрсететін табиғи монополия субъектілерінің кірістерді, шығындар мен тартылған активтерді бөлек есепке алуын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 26 шілдедегі № 227-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8690 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (28248) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
54. "Тауарлық газды сақтау, жалғастырушы магистральдық газ құбырлары және (немесе) газ тарату жүйелері арқылы тасымалдау, топтық резервуарлық қондырғыларды пайдалану, сондай-ақ шикі газды жалғастыруды газ құбырлары арқылы тасымалдау қызметтерін көрсететін табиғи монополия субъектілерінің кірістерді, шығындар мен тартылған активтерді бөлек есепке алуын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 26 шілдедегі № 231-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8712 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (28248) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).

50. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 24 июля 2013 года № 219-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающими услуги по передаче электрической энергии по национальной электрической сети и другие услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8681, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 15 февраля 2014 года № 32 (27653).
51. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 24 июля 2013 года № 220-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов и затрат в региональных электросетевых компаниях и энергопередающих организациях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8738 опубликован в газете "Казахстанская правда" от 22 января 2014 года № 14 (27635).
52. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 24 июля 2013 года № 221-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающими услуги по производству и (или) передаче и (или) распределению тепловой энергии (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8690, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 22 января 2014 года № 14 (27635).
53. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 июля 2013 года № 227-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественной монополии, оказывающими услуги по транспортировке нефти и (или) нефтепродуктов по магистральным трубопроводам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8711, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 февраля 2014 года № 24 (27645).
54. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 июля 2013 года № 231-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественной монополии, оказывающими услуги по хранению, транспортировке товарного газа по соединительным, магистральным газопроводам и (или) газораспределительным системам, эксплуатации групповых резервуарных установок, а также транспортировке сырого газа по соединительным газопроводам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8712, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 февраля 2014 года № 24 (27645).

55. "Сумен жабдықтау және (немесе) суды бұру қызметтерін көрсететін табиғи монополия субъектілерінің кірістерді, шығындар мен тартылған активтерді бөлек есепке алуын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 26 шілдедегі № 232-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8693 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 ақпандағы № 32 (28256) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
56. "Кірме жолдардың реттеліп көрсетілетін қызметтерін көрсететін табиғи монополиялар субъектілерінің кірістерді, шығындар мен тартылған активтерді бөлек есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының міндетін атқарушының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 238-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8715 болып тіркелген, 2014 жығы 18 ақпандағы № 33 (28257) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
57. "Әуежайлар саласында қызметтер көрсететін табиғи монополия субъектілерінің кірістердің, шығындар мен қолданысқа енгізілген активтердің бөлек есебін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының міндетін атқарушының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 239-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8716 тіркелген, 2014 жығы 20 ақпандағы № 35 (28259) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
58. "Аэронавигация қызметтерін көрсететін табиғи монополия субъектілерінің кірістердің, шығындар мен қолданысқа енгізілген активтердің бөлек есебін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының міндетін атқарушының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 240-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8723 болып тіркелген, 2014 жығы 10 сәуірдегі № 69 (28293) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
59. "Теңіз порттарының қызметтерін көрсететін табиғи монополиялар субъектілерінің кірістердің, шығындар мен қолданысқа енгізілген активтердің бөлек есебін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының міндетін атқарушының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 241-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8719 болып тіркелген, 2014 жығы 17 сәуірдегі № 74 (28298) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
60. "Табиғи монополия субъектілерінің жылу энергиясымен жабдықтау жөніндегі реттеліп көрсетілетін қызметтеріне тарифтер немесе олардың шектi деңгейлерiн есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушы 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 284-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8887 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 77 (28301) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).

55. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 июля 2013 года № 232-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественной монополии, оказывающими услуги водоснабжения и (или) водоотведения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8693, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 15 февраля 2014 года № 32 (27653).
56. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 31 июля 2013 года № 238-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающими регулируемые услуги подъездных путей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8715, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 18 февраля 2014 года № 33 (27654).
57. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 31 июля 2013 года № 239-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественной монополии, оказывающими услуги в сфере аэропортов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8716, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 20 февраля 2014 года № 35 (27656).
58. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 31 июля 2013 года № 240-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающими услуги аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8723, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 10 апреля 2014 года № 69 (27690).
59. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 31 июля 2013 года № 241-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающими услуги морских портов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8719, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 17 апреля 2014 года № 74 (27695).
60. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 сентября 2013 года № 284-ОД "Об утверждении Методики расчета тарифов или их предельных уровней на регулируемые услуги субъектов естественной монополии по снабжению тепловой энергией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8887, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 22 апреля 2014 года № 77 (27698).

61. "Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9120 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 82 (28306) "Егемен Қазақстан" газетінде, 2014 жылғы 17 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
62. "Есептеу құралы істен шыққан жағдайда есептеу құралдарының орташа айлық көрсеткіштері бойынша ұсынылып отырған реттеліп көрсетілетін коммуналдық қызметтер (тауарлар, жұмыстар) үшін ақы өндіріп алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы № 373-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 7-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9170 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
63. "Табиғи монополиялар салаларында басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір кемсітпейтін әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 13-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9302 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
64. "Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтарда басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 15-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9217 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
65. "Табиғи монополиялар субъектiлерiн Мемлекеттiк тiркелiмге енгiзу және одан шығару қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды қорғау агенттігі төрағасының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 64-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9404 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған).
66. "Табиғи монополиялар салаларындағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кемсiтпейтiн әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 67-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9616 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған).

61. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 3 декабря 2013 года № 372-ОД "Об утверждении некоторых методик уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9120, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 17 февраля 2014 года).
62. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 14 января 2014 года № 7-ОД "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 декабря 2005 года № 373-ОД "Об утверждении Правил взимания платы за предоставляемые регулируемые коммунальные услуги (товары, работы) по среднемесячным показаниям приборов учета в случае выхода прибора учета из строя" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9170, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 18 марта 2014 года).
63. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 20 января 2014 года № 13-ОД "Об утверждении некоторых недискриминационных методик уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9302, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 23 апреля 2014 года).
64. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 22 января 2014 года № 15-ОД "О внесении изменений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9217, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 20 марта 2014 года).
65. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 марта 2014 года № 64-ОД "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного регистра субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9404, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 12 июня 2014 года).
66. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 1 апреля 2014 года № 67-НҚ "Об утверждении недискриминационных методик уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9616, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 22 сентября 2014 года).

67. "Әуежайлар мен аэронавигацияның реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 5 қарашадағы № 263-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 17 маусымдағы№ 136-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9653 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 тамызда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған).
68. "Тұтынушыларға және өзге де мүдделі тұлғаларға реттеліп көрсетілетін қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсыну жөніндегі табиғи монополия субъектісінің қызметі туралы жыл сайынғы есепті өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Экономика министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 150 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10110 болып тіркелген 2015 жылғы 12 ақпанда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған).
69. "Табиғи монополиялар саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізудің тең жағдайларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 175 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10705 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
70. "Қуаттылығы аз табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін оңайлатылған мемлекеттік реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10512 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
71. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 186 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10469 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 31 наурызда жарияланған).
72. "Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламаларын (жобаларын) бекіту, оларды түзету, сондай-ақ олардың орындалуы туралы ақпаратқа талдау жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 194 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10459 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 3 сәуірде жарияланған).

67. Приказ Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 июня 2014 года № 136-ОД "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 5 ноября 2003 года № 263-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги аэропортов и аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9653, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 6 августа 2014 года).
68. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 150 "Об утверждении Правил проведения ежегодного отчета о деятельности субъекта естественной монополии по предоставлению регулируемых услуг (товаров, работ) перед потребителями и иными заинтересованными лицами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10110, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 12 февраля 2015 года).
69. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 175 "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10705, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 27 апреля 2015 года).
70. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 176 "Об утверждении Правил упрощенного государственного регулирования деятельности субъектов естественных монополий малой мощности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10512, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 1 апреля 2015 года).
71. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 186 "Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10469, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 31 марта 2015 года).
72. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 194 "Об утверждении Правил утверждения инвестиционных программ (проектов) субъекта естественной монополии, их корректировки, а также проведения анализа информации об их исполнении" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10459, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 3 апреля 2015 года).

73. "Реттеліп көрсетiлетiн қызметтерге тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) немесе олардың шекті деңгейлерін және тарифтік сметаларды бекіту кезінде шығындары ескерiлетiн тауарларды, жұмыстар мен көрсетiлетiн қызметтерді табиғи монополиялар субъектiлерiнiң сатып алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 18 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11014 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 21 мамырда жарияланған).
74. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтердің (бағалардың, алымдар мөлшерлемелерінің) шекті деңгейін есептеудің кемсiтпейтiн әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 43 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10354 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 сәуірде жарияланған).
75. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетілетін қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) немесе олардың шекті деңгейлерiн бекiтуге арналған өтiнiмдерді, сондай-ақ электр энергетикасы саласындағы реттелетін нарық субъектісінің тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаның жобасын қарау кезiнде жария тыңдаулар өткiзу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 219 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10742 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 сәуірде жарияланған).
76. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар ставкаларын) және тарифтік сметаларды бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 19 шілдедегі № 215-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 273 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10837 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 12 мамырда жарияланған).
77. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтердің (бағалардың, алымдар ставкаларының) шекті деңгейін және тарифтік сметаларды бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 213-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 274 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10872 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 мамырда жарияланған).

73. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 января 2015 года № 18 "Об утверждении Правил закупок субъектами естественных монополий товаров, работ и услуг, затраты на которые учитываются при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней и тарифных смет на регулируемые услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11014, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 21 мая 2015 года).
74. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 января 2015 года № 43 "Об утверждении недискриминационной методики расчета предельного уровня тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10354, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 15 апреля 2015 года).
75. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 219 "Об утверждении Правил проведения публичных слушаний при рассмотрении заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, а также проекта цены на товары (работы, услуги) субъекта регулируемого рынка в области электроэнергетики" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10742, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 30 апреля 2015 года).
76. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 273 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 июля 2013 года № 215-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10837, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 12 мая 2015 года).
77. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 274 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 июля 2013 года № 213-ОД "Об утверждении Правил утверждения предельного уровня тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10872, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 13 мая 2015 года).

78. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) бекіту кезінде қолданылатын шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 130-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 284 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10836 болып тіркелген, Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 12 мамырда жарияланған).
79. "Магистральдық темiр жол желiсiнiң қызметтерiн көрсететiн табиғи монополиялар субъектiлерiнiң табыстарды, шығындар мен қолданысқа енгiзiлген активтердi бөлектеп есепке алуды жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 30 желтоқсандағы № 384-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 472 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12050 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте жарияланған).
80. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне тарифтік сметаны орындау туралы есепті орналастыру қағидаларын, Табиғи монополия субъектісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерге тарифтік сметаны орындау барысы туралы тұтынушыларды хабардар ету қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 566 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11972 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте жарияланған).
81. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 567 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11969 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте жарияланған).
82. "Магистральдық темір жол желісінің және концессия шарттары бойынша темір жол көлігінің объектілері бар темір жолдардың реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 580 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12022 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте жарияланған).

78. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 284 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 апреля 2013 года № 130-ОД "Об утверждении Особого порядка формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10836, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 12 мая 2015 года).
79. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 472 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 декабря 2005 года № 384-ОД "Об утверждении Правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий, оказывающими услуги магистральной железнодорожной сети" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12050, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 22 сентября 2015 года).
80. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 июля 2015 года № 566 "Об утверждении Правил размещения отчета об исполнении тарифной сметы на регулируемые услуги субъектов естественных монополий, Правил уведомления потребителей о ходе исполнения субъектом естественной монополии тарифной сметы на регулируемые услуги и о внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11972, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 25 сентября 2015 года).
81. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 июля 2015 года № 567 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан по вопросам естественных монополий и регулируемых рынков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11969, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 25 сентября 2015 года).
82. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 580 "Об утверждении Правил утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги магистральной железнодорожной сети и железнодорожных путей с объектами железнодорожного транспорта по договорам концессии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12022, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 22 сентября 2015 года).

83. "Электр энергиясын беру және (немесе) желіге босатуды техникалық диспетчерлеу жөніндегі қызмет тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициентін бекіту туралы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 581 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12023 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте жарияланған).
84. "Сыртқы ауаның нақты температурасын ескере отырып, жылумен жабдықтау бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын қайта есептеу және қайта есептеу нәтижелері бойынша тұтынушыларға қаражатты қайтару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 599 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12070 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 қазанда жарияланған).
85. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 637 бұйрығымен бекітілген өзгерістер мен толықтыру енгізілетін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің бұйрықтары тізбесінің 9 және 16-тармақтары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12158 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 қазанда жарияланған).
86. "Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламаларын (жобаларын) бекіту, оларды түзету, сондай-ақ олардың орындалуы туралы ақпаратқа талдау жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 194 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 738 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12508 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған).
87. "Өз қызметін мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты, оның ішінде концессия шарты бойынша жүзеге асыратын табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) қалыптастыру және бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 743 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12526 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қаңтарда жарияланған).

83. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 581"Об утверждении Правил утверждения временного понижающего коэффициента к тарифам (ценам, ставкам сборов) на услуги по передаче электрической энергии и (или) технической диспетчеризации отпуска в сеть" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12023, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 22 сентября 2015 года).
84. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 599 "Об утверждении Правил перерасчета стоимости услуг по теплоснабжению с учетом фактической температуры наружного воздуха и возврата средств потребителям по результатам перерасчета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12070, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 1 октября 2015 года).
85. Пункты 9 и 16 Перечня приказов Министерства национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение, утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 сентября 2015 года № 637 "О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12158, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 26 октября 2015 года).
86. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 ноября 2015 года № 738 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 194 "Об утверждении Правил утверждения инвестиционных программ (проектов) субъекта естественной монополии, их корректировки, а также проведения анализа информации об их исполнении" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12508, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 31 декабря 2015 года).
87. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 743 "Об утверждении Правил формирования и утверждения тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, осуществляющих свою деятельность по договору государственно-частного партнерства, в том числе по договору концессии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12526, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 18 января 2016 года).

88. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 751 бұйрығымен бекітілген өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтары тізбесінің 1-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12694 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қаңтарда жарияланған).
89. "Табиғи монополиялар салаларындағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 752 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12866 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 ақпанда жарияланған).
90. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 186 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 765 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12726 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қаңтарда жарияланған).
91. "Табиғи монополиялар субъектiлерiн мемлекеттiк тiркелiмге енгiзу және одан шығару қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 64-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 39 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13312 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 5 наурызда жарияланған).
92. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 199 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13770 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 21 маусымда жарияланған).
93. "Қуаттылығы аз табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін оңайлатылған мемлекеттік реттеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 279 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13973 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 тамызда жарияланған).

88. Пункт 1 Перечня некоторых приказов Министра национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 751 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12694, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 18 января 2016 года).
89. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 752 "Об утверждении некоторых методик уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12866, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 4 февраля 2016 года).
90. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 765 "О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 186 "Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12726, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 18 января 2016 года).
91. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 39 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 марта 2014 года № 64-ОД "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного регистра субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13312, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 5 марта 2016 года).
92. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 199 "О внесении изменений в некоторые приказы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13770, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 21 июня 2016 года).
93. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 279 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 176 "Об утверждении Правил упрощенного государственного регулирования деятельности субъектов естественных монополий малой мощности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13973, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 4 августа 2016 года).

94. "Магистральдық темір жол желісінің және концессия шарттары бойынша темір жол көлігінің объектілері бар темір жолдардың реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 580 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 292 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14025 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 10 тамызда жарияланған).
95. "Табиғи монополиялар салаларында және реттелетін нарықтарда басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика мнистрінің міндетін атқарушының 2016 жылы 2 қыркүйектегі № 394 бұйрығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14274 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 27 қазанда жарияланған, 2017 жылғы 25 шілдеде № 140 (29121) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
96. "Электр энергиясын беру және (немесе) желіге босатуды техникалық диспетчерлеу жөніндегі қызмет тарифтеріне (бағаларына, алым ставкаларына) уақытша төмендету коэффициентін бекіту туралы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 581 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 409 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14396 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қарашада жарияланған).
97. "Табиғи монополиялар субъектiлерiн Мемлекеттiк тiркелiмге енгiзу және одан шығару қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 64-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 414 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14338 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 қарашада жарияланған).
98. "Уақытша өтемдік тарифті бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 484 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14644 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 18 қаңтарда жарияланған).

94. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 июня 2016 года № 292 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 580 "Об утверждении Правил утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги магистральной железнодорожной сети и железнодорожных путей с объектами железнодорожного транспорта по договорам концессии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14025, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 10 августа 2016 года).
95. Подпункт 2) пункта 1 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 сентября 2016 года № 394 "О внесении изменений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14274, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 27 октября 2016 года).
96. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 14 сентября 2016 года № 409 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 581 "Об утверждении Правил утверждения временного понижающего коэффициента к тарифам (ценам, ставкам сборов)на услуги по передаче электрической энергии и (или) технической диспетчеризации отпуска в сеть" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14396, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 18 ноября 2016 года).
97. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 сентября 2016 года № 414 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 марта 2014 года № 64-ОД "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного регистра субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14338, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" от 4 ноября 2016 года).
98. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 ноября 2016 года № 484 "Об утверждении Правил по утверждению временного компенсирующего тарифа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14644, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 января 2017 года).

99. "Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 752 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 17 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14830 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 11 наурызда жарияланған).
100. "Табиғи монополиялар субъектiлерiн Мемлекеттiк тiркелiмге енгiзу және одан шығару қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 64-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 91 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14910 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 29 наурызда жарияланған).
101. "Табиғи монополия субъектісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтер мен тарифтік сметалар туралы ақпаратты орналастыру қағидаларын, Табиғи монополия субъектісінің тұтынушылар және өзге де мүдделі тұлғалар алдында реттеліп көрсетілетін қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсыну жөніндегі қызметі туралы есепті жыл сайын орналастыру қағидаларын, Табиғи монополия субъектісінің тұтынушылардың және өзге де мүдделі тұлғалардың алдында реттеліп көрсетілетін коммуналдық қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсыну жөніндегі қызметі туралы есепті жыл сайын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 93 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14931 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 4 сәуірде жарияланған).
102. "Табиғи монополиялар саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізудің тең жағдайларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 175 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 95 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14949 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 14 сәуірде жарияланған).

99. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 января 2017 года № 17 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 752 "Об утверждении некоторых методик уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и регулируемых рынков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14830, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 марта 2017 года).
100. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 91 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 марта 2014 года № 64-ОД "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного регистра субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14910, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 29 марта 2017 года).
101. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 93 "Об утверждении Правил размещения субъектом естественной монополии информации о тарифах и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы), Правил ежегодного размещения субъектом естественной монополии отчета о деятельности по предоставлению регулируемых услуг (товаров, работ) перед потребителями и иными заинтересованными лицами, Правил ежегодного размещения субъектом естественной монополии отчета о деятельности по предоставлению регулируемых коммунальных услуг (товаров, работ) перед потребителями и иными заинтересованными лицами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14931, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов от 4 апреля 2017 года).
102. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 95 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 175 "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14949, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов от 14 апреля 2017 года).

103. "Табиғи монополиялар субъектілерінің инвестициялық бағдарламаларының (жобаларының) жобаларын қалыптастыру және бағалау, сондай-ақ оларды іске асыру тиімділігінің көрсеткіштерін мониторингілеу және бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 96 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14928 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 сәуірде жарияланған).
104. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 186 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 231 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15343 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 шілдеде жарияланған).
105. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 11 шілдедегі № 276 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесінің 1-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15447 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 14 тамызда жарияланған).
106. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 186 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 333 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15909 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 қазанда жарияланған).
107. "Қуаттылығы аз табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін оңайлатылған мемлекеттік реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 335 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15956 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 8 қарашада жарияланған).

103. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 96 "Об утверждении Методики формирования и оценки проектов инвестиционных программ (проектов) субъектов естественных монополий, а также мониторинга и оценки показателей эффективности их реализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14928, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов от 13 апреля 2017 года).
104. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 231 "О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 186 "Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15343, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 26 июля 2017 года).
105. Пункт 1 Перечня некоторых приказов Министра национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения утвержденного приказом Министра национальной экономию Республики Казахстан от 11 июля 2017 года № 276 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15447, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 14 августа 2017 года).
106. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 сентября 2017 года № 333 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 186 "Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15909, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 26 октября 2017 года).
107. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 сентября 2017 года № 335 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 176 "Об утверждении Правил упрощенного государственного регулирования деятельности субъектов естественных монополий малой мощности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15956, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 8 ноября 2017 года).

108. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаларды бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 19 шілдедегі № 215-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 367 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15991 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 29 қарашада жарияланған).
109. "Тиісті салада (аяда) табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің стандарттарын қалыптастыру және сапасын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 435 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16211 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 25 қаңтарда жарияланған).
110. "Тариф белгілеудің ынталандырушы әдістерін ескере отырып, тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 436 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16212 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 сәуірде жарияланған).
111. "Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттік органның бір қатар әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 13-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 437 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16208 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 15 қаңтарда жарияланған).
112. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 445 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16222 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 қаңтарда жарияланған).

108. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 октября 2017 года № 367 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 июля 2013 года № 215-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15991, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 29 ноября 2017 года).
109. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 435 "Об утверждении Методики формирования стандартов и оценки качества регулируемых услуг субъектов естественных монополий в соответствующей отрасли (сфере)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16211, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов от 25 января 2018 года).
110. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 436 "Об утверждении Методики расчета тарифа с учетом стимулирующих методов тарифообразования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16212, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года).
111. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 437 "О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 20 января 2014 года № 13-ОД "Об утверждении некоторых Методик уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и регулируемых рынках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16208, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2018 года).
112. Пункт 2 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 445 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16222, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 января 2018 года).

113. "Қазақстан Республикасы Табиғи мополияларды реттеу агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 49 бекітілген бұйрығымен өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Табиғи мополияларды реттеу агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының тізбесінің 1, 2 және 3-тармақтары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16490 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 20 наурызда жарияланған).
114."Қазақстан Республикасы Табиғи мополияларды реттеу агенттігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 50 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16526 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 19 наурызда жарияланған).
115."Табиғи монополиялар саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізудің тең жағдайларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 175 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 111 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16767 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 сәуірде жарияланған).
116. "Табиғи монополиялар салаларында басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір кемсітпейтін әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 13-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 172 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16974 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 маусымда жарияланған).
117. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 174 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16925 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 мамырда жарияланған).

113. Пункты 1, 2 и 3 Перечня некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 49 "О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16490, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 20 марта 2018 года).
114. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 50 "О внесении изменений в некоторые приказы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16526 опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 марта 2018 года).
115. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 111 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 175 "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16767, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов от 24 апреля 2018 года).
116. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 мая 2018 года № 172 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 20 января 2014 года № 13-ОД "Об утверждении некоторых недискриминационных методик уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16974, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 10 июля 2018 года № 128 (28757).
117. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 мая 2018 года № 174 "О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16925, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 мая 2018 года).

118. "Сумен жабдықтаудың және (немесе) суды бұрудың реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) немесе олардың шектi деңгейлерiн есептеудің кемсітпейтін әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 175 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16921 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 31 мамырда жарияланған).
119. "Суды магистральдық труба құбырлары және (немесе) арналар арқылы беру жөніндегі қызметтердің тарифтеріне (бағаларына, алым мөлшерлемелеріне) уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту қағидаларын және Суды магистральдық труба құбырлары және (немесе) арналар арқылы беру жөніндегі қызметтердің тарифтеріне (бағаларына, алым мөлшерлемелеріне) уақытша төмендету коэффициентінің деңгейін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 176 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16968 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 22 маусымда жарияланған).
120. "Табиғи монополия субъектілерінің жылу энергиясымен жабдықтау жөніндегі реттеліп көрсетілетін қызметтеріне тарифтер немесе олардың шектi деңгейлерiн есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 284-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 223 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17166 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 17 шілдеде жарияланған).
121. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) бекiту кезiнде қолданылатын шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 130-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 230 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17211 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 шілдеде жарияланған).

118. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 мая 2018 года № 175 "Об утверждении Недискриминационной методики расчета тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) водоснабжения и (или) водоотведения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16921, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 31 мая 2018 года).
119. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 мая 2018 года № 176 "Об утверждении Правил утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на услуги по подаче воды по магистральным трубопроводам и (или) каналам и Методики расчета уровня временного понижающего коэффициента к тарифам (ценам, ставкам сборов) на услуги по подаче воды по магистральным трубопроводам и (или) каналам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16968, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 22 июня 2018 года).
120. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 июня 2018 года № 223 "О внесении изменений и дополнения в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 сентября 2013 года № 284-ОД "Об утверждении Методики расчета тарифов или их предельных уровней на регулируемые услуги субъектов естественной монополии по снабжению тепловой энергией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17166, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 июля 2018 года).
121. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 июня 2018 года № 230 "О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 апреля 2013 года № 130-ОД "Об утверждении Особого порядка формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17211, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 июля 2018 года).

122. "Әуежайлар мен аэронавигация көрсететін қызметтер саласындағы табиғи монополия субъектісінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне арналған (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерге (бағаларға, алымдар мөлшерлемелеріне) уақытша төмендету коэффициентінің деңгейін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 3 шiлдедегi № 493 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17256 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 тамызда жарияланған).
123. "Уақытша өтемдік тарифті бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 484 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 24 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17631 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 31 қазанда жарияланған).
124. "Ұсынылатын реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) тарифтерін (бағаларын, алымдар ставкаларын) немесе олардың шекті деңгейлерін көтеру немесе төмендету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 19 наурыздағы № 91-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 98 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17909 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда жарияланған).
125. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 99 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17934 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда жарияланған).
126. "Уақытша өтемдік тарифті бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 484 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 100 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17978 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған).

122. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 3 июля 2018 года № 493 "Об утверждении Методики расчета уровня временного понижающего коэффициента к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий в области услуг аэропортов и аэронавигации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17256, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 мая 2018 года).
123. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 октября 2018 года № 24 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 ноября 2016 года № 484 "Об утверждении Правил по утверждению временного компенсирующего тарифа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17631, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 31 октября 2018 года).
124. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 декабря 2018 года № 98 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 марта 2005 года № 91-ОД "Об утверждении Правил повышения или снижения тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на предоставляемые регулируемые услуги (товары, работы)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17909, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 декабря 2018 года).
125. Подпункт 2) пункта 1 приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 декабря 2018 года № 99 "О внесении изменений в некоторые приказы Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17934, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов от 19 декабря 2018 года).
126. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 100 "О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 ноября 2016 года № 484 "Об утверждении Правил по утверждению временного компенсирующего тарифа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17978, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года).

127. "Телекоммуникациялар мен пошта байланысының қызметтері саласындағы табиғи монополиялар субъектілерінің кірістерді, шығындарды және қолданысқа енгізілген активтерді бөлек есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 121 бұйрығының қолданысын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 545 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18167 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 ақпанда жарияланған).

127. Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 545 "О приостановлении действия приказа исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 121 "Об утверждении правил ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов субъектами естественных монополий в области телекоммуникаций и универсальных услуг почтовой связи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18167, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 4 февраля 2019 года).