Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1052 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне және»"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 22 қазандағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"95" деген сандар алынып тасталсын;
"197" деген сандар алынып тасталсын;
"205" деген сандардан кейін»"205-1",»"205-2", "205-3" деген сандармен толықтырылсын;
"220",»"375",»"390" деген сандар алынып тасталсын;
1) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  14-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 44195929 мың теңге (қырық төрт миллиард бір жүз тоқсан бес миллион тоғыз жүз жиырма тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 18-жолдағы»"Батыс Қазақстан облысының Мамандандырылған күзет қызметі басқармасының әкімшілік ғимаратына күрделі жөндеу жүргізу" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды: 1) Батыс Қазақстан облысының Мамандандырылған күзет қызметі басқармасының әкімшілік ғимаратында; 2) Шығыс Қазақстан облысының Мамандандырылған күзет қызметі басқармасының әкімшілік ғимараттарында; 3) Үкіметтік мекемелерді күзету жөніндегі полк полициясының әкімшілік ғимаратында және гаражында күрделі жөндеу жүргізу.";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі "2784" деген сандар "1265" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 16-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 3-жол»"Қылмыстық істер бойынша өндіру кезінде өзге де жұмыстарды және қызметтерді төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 17-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда»"жолаушы поездарында орындарды броньдеу бойынша қызметтерді төлеу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу" деген сөздер»"жолаушы поездарында орындарды броньдау жөніндегі қызметтер үшін кредиторлық берешекті өтеу," деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1052
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом Республики Казахстан от 22 октября 2007 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "95" исключить;
цифры "197" исключить;
после цифр "205" дополнить цифрами "205-1", "205-2", "205-3";
цифры "220", "375", "390" исключить;
1) по Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
в  приложении 14 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 44195929 тысяч тенге (сорок четыре миллиардов сто девяносто пять миллионов девятьсот двадцать девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", в строке, порядковый номер 18 слова "Проведение капитального ремонта в административном здании Управления специализированных служб охраны Западно-Казахстанской области." изложить в следующей редакции:
"Проведение капитального ремонта: 1) в административном здании Управления специализированной службы охраны Западно-Казахстанской области; 2) в административных зданиях Управления специализированной службы охраны Восточно-Казахстанской области; 3) в административном здании и гараже Полка полиции по охране правительственных учреждений.";
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "2784" заменить цифрами "1265";
в приложении 16 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строку, порядковый номер 3 дополнить словами "Оплата иных работ и услуг при производстве по уголовному делу.";
в приложении 17 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", в строке, порядковый номер 1 слова "оплата услуг по бронированию мест в пассажирских поездах," заменить словами "погашение кредиторской задолженности за услуги по бронированию мест в пассажирских поездах,";
в приложении 24 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 2086876 мың теңге (екі миллиард сексен алты миллион сегіз жүз жетпіс алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 3-жол»"ішкі істер органдарының қызметкерлерін оқыту" деген сөздерден кейін»"және Ресей Федерациясының оқу орындарында оқитын ішкі істер органдарының қызметкерлерін медициналық сақтандыру" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "90" деген сандар "50" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 26-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны»"Өткен жылдар өсімақысы бойынша кредиторлық берешекті өтеу. Күрделі жөндеу жүргізу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға  32-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда "- объектінің орналасқан жерін анықтау жүйелері" деген сөздерден кейін»"- "Пелена-Папка-М" шағын көлемді құрылғы;" деген сөздермен толықтырылсын;
2) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  34-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 17640678 мың теңге (он жеті миллиард алты жүз қырық миллион алты жүз жетпіс сегіз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 7-жолда "ЗИЛ базасында отын құятын орын сатып алу" деген сөздер алынып тасталсын;
3) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  42-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 14747055 мың теңге (он төрт миллиард жеті жүз қырық жеті миллион елу бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 44-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 89953 мың теңге (сексен тоғыз миллион тоғыз жүз елу үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 48-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5088284 мың теңге (бес миллиард сексен сегіз миллион екі жүз сексен төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы 5-тармақ алынып тасталсын;
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде" Мәскеу (РФ) мен Әбу-Даби (БАЭ) қалаларында 2 салынып жатқан" деген сөздер»"Әбу-Даби (БАЭ) 1 салынып жатқан" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  51-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2086876 тысячи тенге (два миллиарда восемьдесят шесть миллионов восемьсот семьдесят шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 3 после слов "обучение сотрудников органов внутренних дел в учебных заведениях Российской Федерации" дополнить словами "и медицинское страхование обучающихся сотрудников органов внутренних дел в учебных заведениях Российской Федерации";
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "90" заменить цифрами "50";
в приложении 26 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности по пене прошлых лет. Разработка проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта.";
в приложении 32 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", в строке, порядковый номер 1 после слов "- систем определения местонахождения объекта;" дополнить словами "- малогабаритного устройства "Пелена-Папка-М";";
2) по Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
в  приложении 34 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 17640678 тысяч тенге (семнадцать миллиардов шестьсот сорок миллионов шестьсот семьдесят восемь тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в строке, порядковый номер 7, слова "Приобретение топливозаправщика на базе ЗИЛ." исключить;
3) по Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в  приложении 42 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14747055 тысяч тенге (четырнадцать миллиардов семьсот сорок семь миллионов пятьдесят пять тысяч тенге).";
в приложении 44 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 89953 тысячи тенге (восемьдесят девять миллионов девятьсот пятьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 48 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5088284 тысяч тенге (пять миллиардов восемьдесят восемь миллионов двести восемьдесят четыре тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" пункт 5 исключить;
в "Прямом результате" пункта 7:
слова "2-х строящихся (в городах Москва (РФ) и" заменить словами "1-го строящегося (в городе";
4) по Министерству туризма и спорта Республики Казахстан:
в  приложении 51 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 748078 мың теңге (жеті жүз қырық сегіз миллион жетпіс сегіз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 55-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12315166 мың теңге (он екі миллиард үш жүз он бес миллион бір жүз алпыс алты мың теңге).";
5) Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  85-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында»"этномәдени орталығын және кесенесін салу үшін тұрғын үй-жайларды бұзу, бұзғаны үшін өтемақы төлеу, құрылыс алаңын дайындау" деген сөздерден кейін»"жер учаскелері мен тұрғын жайлардың құнына өтемақы төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
6) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  94-қосымшада :
"006»Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, байланыс жүйелерін жаңғырту және сатып алу" деген республикалық бюджеттік бағдарлама паспортының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"006»Қару-жарақ, әскери және басқа да техниканы, байланыс жүйелерін жаңғырту, қалпына келтіру және сатып алу";
көрсетілген қаулыға 95-қосымша алынып тасталсын;
7) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  109-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 19988355 мың теңге (он тоғыз миллиард тоғыз жүз сексен сегіз миллион үш жүз елу бес мың теңге).";
2-тармақтағы»"Агроөнеркәсіп кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" деген сөздерден кейін»"Мақта саласын дамыту туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 11-бабы" сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 7-жолда "682,0 мың сынама көлемде" деген сөздер»"шамамен 300 мың сынама" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде" "Қазақстанның мақта талшығының сапасын сараптамадан өткізуге" деген абзацтағы»"682,0 мың сынама көлемде" деген сөздер»"шамамен 300 мың сынама" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 115-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 130299 мың теңге (бір жүз отыз миллион екі жүз тоқсан тоғыз мың теңге)."
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 2-жолда»"Ауыл шаруашылығы және бағалық тәуекелді басқару жөніндегі консалтингтік компаниялардың консультациялық қызметтерін сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 125-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 748078 тысяч тенге (семьсот сорок восемь миллионов семьдесят восемь тысяч тенге).";
в приложении 55 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12315166 тысяч тенге (двенадцать миллиардов триста пятнадцать миллионов сто шестьдесят шесть тысяч тенге).";
5) по Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
в  приложении 85 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "снос жилых строений, компенсация за снос, подготовка строительной площадки под строительство этнокультурного центра и мавзолея" дополнить словами ", компенсация стоимости земельных участков и жилых строений";
6) по Министерству обороны Республики Казахстан:
в  приложении 94 к указанному постановлению:
заголовок паспорта республиканской бюджетной программы "006 "Модернизация и приобретение вооружения, военной и иной техники, систем связи" изложить в следующей редакции:
"006 "Модернизация, восстановление и приобретение вооружения, военной и иной техники, систем связи";
приложение 95 к указанному постановлению исключить;
7) по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в  приложении 109 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 19988355 тысяч тенге (девятнадцать миллиардов девятьсот восемьдесят восемь миллионов триста пятьдесят пять тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";" дополнить словами "статья 11 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 7, слова "в количестве 682,0 тысяч проб" заменить словами "порядка 300 тысяч проб";
в "Прямом результате" пункта 7 в абзаце "На экспертизу качества казахстанского хлопка-волокна:" слова "в объеме 682,0 тысяч проб" заменить словами "в объеме порядка 300,0 тысяч проб";
в приложении 115 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 130299 тысяч тенге (сто тридцать миллионов двести девяносто девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 2, слова "Приобретение консультационных услуг консалтинговых компаний по управлению сельскохозяйственными и ценовыми рисками." исключить;
в приложении 125 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 312100 мың теңге (үш жүз он екі миллион бір жүз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 2-жолда»"сыртқы қарыздар" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақтың»"Уақтылығындағы" "95" деген сандар "90" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 127-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4971425 мың теңге (төрт миллиард тоғыз жүз жетпіс бір миллион төрт жүз жиырма бес мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 2-жолда»"сумен жабдықтау объектілерін салу үшін жабдықтар алу;" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 129-қосымшада:
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "9" деген сан»"7" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 138-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 95314 мың теңге (тоқсан бес миллион үш жүз он төрт мың теңге).";
2-тармақта»"Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 1 сәуірдегі Заңы;" деген сөздерден кейін»"Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы Қарыз туралы келісімді (Ормандарды сақтау және республика аумағының орманды жерлерін көбейту жобасы) және Қазақстан Республикасы мен Ғаламдық экологиялық қордың атқарушы ұйымы ретінде қатысушы Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы Траст-қордың гранты туралы келісімді (Ормандарды сақтау және республика аумағының орманды жерлерін көбейту жобасы) ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 7 маусымдағы Заңы" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолда:
"Халықаралық консультанттардың қызметтерін және жобаны үйлестіру бойынша консультациялық қызметтерді, сондай-ақ операциялық шығындарды қоса алғанда орман шаруашылығы секторындағы қызметтерді төлеу" деген сөздер»"Операциялық шығыстарға ақы төлеуді қоса алғанда, жобаны үйлестіру жөніндегі консультациялық қызметтерге ақы төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орман питомниктеріне тауарлар мен материалдар, өртпен күресу және инфрақұрылымды ұстау үшін қол аспаптары мен жеке құрал-жабдықтарды сатып алу, орман питомниктері үшін екпе көшеттерін сатып алу." деген сөздер»"Өртпен күресу және инфрақұрылымды ұстау үшін тауарлар, материалдар және жеке жабдықтар сатып алу." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орман тұқымы станциясы мен" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
"Халықаралық консультанттардың қызметтерін және жобаны үйлестіру бойынша консультациялық қызметтерді, сондай-ақ операциялық шығындарды қоса алғанда орман шаруашылығы секторындағы қызметтерді төлеу." деген сөздер»"Операциялық шығыстарды қоса алғанда, жобаны үйлестіру жөніндегі консультациялық қызметтерге ақы төлеу." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орман питомниктеріне тауарлар мен материалдар, өртпен күресу және инфрақұрылымды ұстау үшін қол аспаптары мен жеке құрал-жабдықтарды сатып алу, орман питомниктері үшін екпе көшеттерін сатып алу." деген сөздер»"Өртпен күресу және инфрақұрылымды ұстау үшін тауарлар, материалдар және жеке жабдықтар сатып алу." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Өртті бақылау мұнараларын, тұрғын үй-жайларды, қойма мен тәжірибелік зерттеу станциясын салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу" деген сөздер»"Өртті бақылау мұнараларын салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 312100 тысяч тенге (триста двенадцать миллионов сто тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в строке, порядковый номер 2, слова "внешних займов" исключить;
в "Своевременности" пункта 7 цифры "95" заменить цифрами "90";
в приложении 127 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4971425 тысяч тенге (четыре миллиарда девятьсот семьдесят один миллион четыреста двадцать пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 2 слова "приобретение оборудования для строительства объектов водоснабжения;" исключить;
в приложении 129 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифру "9" заменить цифрой "7";
в приложении 138 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 95314 тысяч тенге (девяносто пять миллионов триста четырнадцать тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики";" дополнить словами "Закон Республики Казахстан от 7 июня 2007 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект сохранения лесов и увеличения лесистости территории республики) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития и Соглашения о гранте траст-фонда (Проект сохранения лесов и увеличения лесистости территории республики) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития, выступающим в качестве исполнительной организации Глобального Экологического Фонда".";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
слова "Оплата услуг международных консультантов и консультационных услуг по координации проекта, а также в секторе лесного хозяйства, включая оплату, операционных расходов." заменить словами "Оплата консультационных услуг по координации проекта, включая оплату операционных расходов.";
слова "Приобретение товаров и материалов для лесопитомников, ручных инструментов и персонального оборудования для борьбы с пожарами и содержания инфраструктуры, приобретение сеянцев для лесопитомников." заменить словами "Приобретение товаров, материалов и персонального оборудований для борьбы с пожарами и содержания инфраструктуры.";
слова "лесосеменной станции" исключить;
в строке, порядковый номер 3:
слова "Оплата услуг международных консультантов и консультационных услуг по координации проекта, а также в секторе лесного хозяйства, включая оплату, операционных расходов." заменить словами "Оплата консультационных услуг по координации проекта, включая оплату операционных расходов.";
слова "Приобретение товаров и материалов для лесопитомников, ручных инструментов и персонального оборудования для борьбы с пожарами и содержания инфраструктуры, приобретение сеянцев для лесопитомников." заменить словами "Приобретение товаров, материалов и персонального оборудований для борьбы с пожарами и содержания инфраструктуры.";
слова "Разработка проектно-сметной документации на строительство наблюдательных пожарных вышек, жилого помещения, склада и исследовательской опытной станции." заменить словами "Разработка проектно-сметной документации на строительство наблюдательных пожарных вышек.";
в пункте 7:
"Прямой результат" изложить в следующей редакции:

"Тікелей нәтиже: жобаны үйлестіру жөніндегі консультанттардың қызметтері, сондай-ақ орман шаруашылығы секторында 100 пайызға ұсынылды, орман питомниктері үшін сатып алынған тауарлар мен материалдар, өртпен күресуге арналған жеке жабдықтар және МОТР инфрақұрылымын ұстау 20 пайызға, үйлестіру жөніндегі топтар 90 пайызға жабдықталды, 1 өсімдік отырғызатын ауыр машина, 2 өсімдік отырғызатын жеңіл машина, 3 толық еріксіз келтірілген жеңіл машина сатып алынды. Өрт бақылау мұнаралары құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу.";
"Сапасындағы" "30" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 143-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 669359 мың теңге (алты жүз алпыс тоғыз миллион үш жүз елу тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолда "Ұлттық референттік зертхананың құрылысын жобалау және қадағалау." деген сөздер алынып тасталсын;
"Облыстық және аудандық мемлекеттік зертханалар үшін кейіннен»Республикалық ветеринарлық зертханалар" РМҚК және "Фитосанитария" РМК теңгеріміне бере отырып жабдықтар сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі "ұлттық референттік зертхананың құрылысын жобалау және қадағалау; зертханаларды жаңғырту (2 облыста және 2 ауданда)" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "Бір облыстық зертхананы жаңғырту құны - 50800 мың теңге және аудандық - 8255 мың теңге." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 145-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 22073 мың теңге (жиырма екі миллион жетпіс үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-3-жолдарда:
"және лизингтік компаниялар" деген сөздер алынып тасталсын;
"Микрокредит беру тетігі мен жүйесін әзірлеу жолымен ауылдың шағын кәсіпкерлері мен шағын тауар өндірушілеріне микрокредиттер
бөлу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге және аграрлық сектордың басқа да қатысушыларына 448000 мың теңге сомасына тікелей несиелер, микронесиелер және лизинг негізінде несиелер беру." деген сөздер»"ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне және аграрлық сектордың басқа да қатысушыларына 22073 мың теңге жалпы сомасына тікелей кредиттер және лизингтік негізде кредиттер бөлу." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 148-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"Прямой результат: услуги консультантов по координации проекта, а также в секторе лесного хозяйства предоставлены на 100 процентов, приобретены товары и материалы, персональное оборудования для лесопитомников для борьбы с пожарами и содержания инфраструктуры ГЛПР на 20 процентов, укомплектованы группы по координации на 90 процентов, поставлены: 1 тяжелая посадочная машина, 2 легкие посадочные машины, 3 полноприводные легковые машины. Разработка проектно-сметной документации на строительство наблюдательных пожарных вышек.";
в "Качестве" цифры "30" заменить цифрами "10";
в приложении 143 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 669359 тысяч тенге (шестьсот шестьдесят девять миллионов триста пятьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3:
слова "Проектирование и надзор за строительством Национальной референтной лаборатории." исключить;
слова "Закуп оборудования для областных и районных государственных лабораторий с последующей передачей на баланс РГКП "Республиканские ветеринарные лаборатории" и РГП "Фитосанитария." исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "Проектирование и надзор за строительством Национальной референтной лаборатории; модернизация лабораторий (в 2-х областях и в 2-х районах);" исключить;
в "Финансово-экономическом результате" слова "Стоимость модернизации 1-й областной лаборатории - 50800 тыс. тенге и районной - 8255 тыс. тенге." исключить;
в приложении 145 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 22073 тысячи тенге (двадцать два миллиона семьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строках, порядковые номера 2 и 3:
слова "и лизинговые компании" исключить;
слова "Выделение микрокредитов сельским микропредпринимателям и мелким товаропроизводителям путем разработки механизма и системы микрокредитования." исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "выделение кредитов и микрокредитов, кредитов на лизинговой основе сельхозтоваропроизводителям и другим участникам аграрного сектора на общую сумму 448000 тыс. тенге." заменить словами "выделение прямых кредитов и кредитов на лизинговой основе сельхозтоваропроизводителям и другим участникам аграрного сектора на общую сумму 22073 тыс. тенге.";
в приложении 148 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 349 мың теңге (үш жүз қырық тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Конкурстық құжаттамаға мемлекеттік сараптама жүргізгені үшін қызметтерге ақы төлеу.";
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесі" мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: конкурстық құжаттамаға мемлекеттік сараптама жүргізу.";.
7-тармақтың»"Уақтылығы" мынадай редакцияда жазылсын:
"Уақтылығы: шартқа сәйкес";
7-тармақтың»"Сапасы" мынадай редакцияда жазылсын:
"Сапасы: Сараптама жүргізу ережелеріне сәйкес (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 тамыздағы N 918 қаулысы).";
8) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  150-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 293156678 мың теңге (екі жүз тоқсан үш миллиард бір жүз елу алты миллион алты жүз жетпіс сегіз мың теңге).";
7-тармақта:
"1636,6" деген сандар "1635,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"0,6"»деген сандар»"0,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 151-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 73321815 мың теңге (жетпіс үш миллиард үш жүз жиырма бір миллион сегіз жүз он бес мың теңге).";
7-тармақта:
"405,5" деген сандар»"404,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"227,9" деген сандар»"223,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"9308" деген сандар»"9316" деген сандармен ауыстырылсын;
"8235" деген сандар»"8244" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 152-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 41089918 мың теңге (қырық бір миллиард сексен тоғыз миллион тоғыз жүз он сегіз мың теңге).";
7-тармақта:
"1133,8" деген сандар»"1123,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"5149" деген сандар»"5155" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 153-қосымшада:
7-тармақтағы»"105,3 мың адам" деген сөздер "103,9 мың адам" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 155-қосымшада:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже: бала тууына байланысты және бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты берілетін жәрдемақыларды төлеу.
Мемлекеттік жәрдемақы алушылардың болжамды орташа жылдық саны:
бала тууына байланысты - 258,5 мың адам;
бір жасқа дейінгі бала күтіміне байланысты - 208,5 мың адам.
Түпкі нәтиже: 1 жасқа дейінгі баланы күтетін азаматтарды мемлекет тарапынан материалдық қолдау.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бала тууына байланысты берілетін мемлекеттік жәрдемақы мөлшері - 16380 теңге.
Бір жасқа дейінгі бала күтіміне байланысты берілетін орташа жәрдемақы мөлшері - 4994 теңге.
Уақтылығы: кестеге сәйкес 25-не дейін ай сайын уақтылы төлеу.
Сапасы: бала тууына байланысты және бір жасқа толғанға дейінгі бала күтіміне байланысты тағайындалған мемлекеттік жәрдемақыларды 100 пайыз төлеу.";
көрсетілген қаулыға 156-қосымшада:
7-тармақта:

"1. Стоимость: 349 тысяч тенге (триста сорок девять тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Оплата услуг за проведение государственной экспертизы конкурсной документации.";
"Прямой результат" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: проведение государственной экспертизы конкурсной документации.";
"Своевременность" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Своевременность: согласно договору.";
"Качество" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Качество: согласно Правилам проведения экспертизы (постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 918).";
8) по Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
в  приложении 150 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 293156678 тысяч тенге (двести девяносто три миллиарда сто пятьдесят шесть миллионов шестьсот семьдесят восемь тысяч тенге).";
в пункте 7:
цифры "1636,6" заменить цифрами "1635,1";
цифры "0,6" заменить цифрами "0,3";
в приложении 151 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 73321815 тысяч тенге (семьдесят три миллиарда триста двадцать один миллион восемьсот пятнадцать тысяч тенге).";
в пункте 7:
цифры "405,5" заменить цифрами "404,7";
цифры "227,9" заменить цифрами "223,5";
цифры "9308" заменить цифрами "9316";
цифры "8235" заменить цифрами "8244";
в приложении 152 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 41089918 тысяч тенге (сорок один миллиард восемьдесят девять миллионов девятьсот восемнадцать тысяч тенге)";
в пункте 7:
цифры "1133,8" заменить цифрами "1123,1";
цифры "5149" заменить цифрами "5155";
в приложении 153 к указанному постановлению:
в пункте 7 слова "105,3 тыс. чел." заменить словами "103,9 тыс. чел.";
в приложении 155 к указанному постановлению:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: выплата пособий на рождение и по уходу за ребенком до 1 года семьям, имеющим детей. Среднегодовая прогнозная численность получателей государственных пособий:
на рождение детей - 258,5 тысяч человек;
по уходу за ребенком до 1 года - 208,5 тысяч человек.
Конечный результат: материальная поддержка со стороны государства граждан, занятых уходом за детьми до 1 года.
Финансово-экономический результат: размер государственного пособия на рождение ребенка - 16380 тенге.
Средний размер пособий по уходу за ребенком до одного года - 4994 тенге.
Своевременность: ежемесячная своевременная выплата согласно графику до 25 числа.
Качество: 100 процентная выплата назначенных государственных пособий в связи с рождением ребенка и по уходу за ребенком до одного года.";
в приложении 156 к указанному постановлению:
в пункте 7:

"25641" деген сандар»"9354" деген сандармен ауыстырылсын;
"201722" деген сандар»"219926" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 158-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 80277 мың теңге (сексен миллион екі жүз жетпіс жеті мың теңге).";
7-тармақтағы»"6435" деген сандар»"2198" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 168-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11592014 мың теңге (он бір миллиард бес жүз тоқсан екі миллион он төрт мың теңге).";
9) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  170-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1991673 мың теңге (бір миллиард тоғыз жүз тоқсан бір миллион алты жүз жетпіс үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 171-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 86249200 мың теңге (сексен алты миллиард екі жүз қырық тоғыз миллион екі жүз үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 174-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4831542 мың теңге (төрт миллиард сегіз жүз отыз бір миллион бес жүз қырық екі мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 175-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1192 мың теңге (бір миллион бір жүз тоқсан екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы»"1) АҚ»"Семейавиа;" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 176-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9430276 мың теңге (тоғыз миллиард төрт жүз отыз миллион екі жүз жетпіс алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 178-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 65077 мың теңге (алпыс бес миллион жетпіс жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 181-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 172503 мың теңге (бір жүз жетпіс екі миллион бес жүз үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 186-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 78226636 мың теңге (жетпіс сегіз миллиард екі жүз жиырма алты миллион алты жүз отыз алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 187-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 320475 мың теңге (үш жүз жиырма миллион төрт жүз жетпіс бес мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы»"ғимаратты сақтандыру" деген сөздер алынып тасталсын;

цифры "25641" заменить цифрами "9354";
цифры "201722" заменить цифрами "219926";
в приложении 158 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 80277 тысяч тенге (восемьдесят миллионов двести семьдесят семь тысяч тенге).";
в пункте 7 цифры "6435" заменить цифрами "2198";
в приложении 168 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11592014 тысяч тенге (одиннадцать миллиардов пятьсот девяносто два миллиона четырнадцать тысяч тенге).";
9) по Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
в  приложении 170 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1991673 тысячи тенге (один миллиард девятьсот девяносто один миллион шестьсот семьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 171 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 86249200 тысяч тенге (восемьдесят шесть миллиардов двести сорок девять миллионов двести тысяч тенге).";
в приложении 174 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4831542 тысячи тенге (четыре миллиарда восемьсот тридцать один миллион пятьсот сорок две тысячи тенге).";
в приложении 175 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1192 тысячи тенге (один миллион сто девяносто две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "1) АО "Семейавиа";" исключить;
в приложении 176 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9430276 тысяч тенге (девять миллиардов четыреста тридцать миллионов двести семьдесят шесть тысяч тенге).";
в приложении 178 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 65077 тысяч тенге (шестьдесят пять миллионов семьдесят семь тысяч тенге).";
в приложении 181 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 172503 тысячи тенге (сто семьдесят два миллиона пятьсот три тысячи тенге).";
в приложении 186 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 78226636 тысяч тенге (семьдесят восемь миллиардов двести двадцать шесть миллионов шестьсот тридцать шесть тысяч тенге).";
в приложении 187 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 320475 тыс. тенге (триста двадцать миллионов четыреста семьдесят пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "страхование здания" исключить;

10) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  193-1-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 600000 мың теңге (алты жүз миллион теңге).";
көрсетілген қаулыға 197-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 198-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 33764653 мың теңге (отыз үш миллиард жеті жүз алпыс төрт миллион алты жүз елу үш мың теңге).";
5-тармақтағы»"мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды орналастыру және қарыз шарттарының ережелеріне сәйкес үкіметтік қарыздарды тартқаны үшін комиссиялық сыйақыларды төлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын;
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесіндегі" "үкіметтік қарыздарды тартудың мөлшері 2600 мың теңге комиссиялық сыйақыларды төлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 200-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 480657 мың теңге (төрт жүз сексен миллион алты жүз елу жеті мың теңге).";
1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес 205-1, 205-2, 205-3-қосымшалармен толықтырылсын;
11) Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  209-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 960582 мың теңге (тоғыз жүз алпыс миллион бес жүз сексен екі мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "280" деген сандар»"160" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижедегі" "13,51" деген сандар»"13,12" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сапасындағы" "40" деген сандар»"30" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 211-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 413750 мың теңге (төрт жүз он үш миллион жеті жүз елу мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 214-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 523296 мың теңге (бес жүз жиырма үш миллион екі жүз тоқсан алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 216-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 25384 мың теңге (жиырма бес миллион үш жүз сексен төрт мың теңге).";
7-тармақтың»"Қаржы-экономикалық нәтижесі" "Mood's Investors Service" деген сөздерден кейінгі "5875" деген сандар»"8875" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 217-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1643391 мың теңге (бір миллиард алты жүз қырық үш миллион үш жүз тоқсан бір мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 220-қосымша алынып тасталсын;

10) по Министерству финансов Республики Казахстан:
в  приложении 193-1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 600000 тысяч тенге (шестьсот миллионов тенге).";
приложение 197 к указанному постановлению исключить;
в приложении 198 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 33764653 тысячи тенге (тридцать три миллиарда семьсот шестьдесят четыре миллиона шестьсот пятьдесят три тысячи тенге).";
в пункте 5 слова "оплата комиссионных вознаграждений за привлечение правительственных займов в соответствии с условиями размещения государственных эмиссионных ценных бумаг и договоров займа" исключить;
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строку, порядковый номер 3, исключить;
в "Прямом результате" пункта 7 слова "комиссионных вознаграждений за привлечение правительственных займов в размере 2600 тыс. тенге" исключить;
в приложении 200 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 480657 тысяч тенге (четыреста восемьдесят миллионов шестьсот пятьдесят семь тысяч тенге).";
дополнить приложениями 205-1, 205-2, 205-3 согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению;
11) по Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
в  приложении 209 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 960582 тысяч тенге (девятьсот шестьдесят миллионов пятьсот восемьдесят две тысячи тенге).";
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "280" заменить цифрами "160";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "13,51" заменить цифрами "13,12";
в "Качестве" цифры "40" заменить цифрами "30";
в приложении 211 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 413750 тысяч тенге (четыреста тринадцать миллионов семьсот пятьдесят тысяч тенге).";
в приложении 214 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 523296 тысяч тенге (пятьсот двадцать три миллиона двести девяносто шесть тысяч тенге).";
в приложении 216 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 25384 тысячи тенге (двадцать пять миллионов триста восемьдесят четыре тысячи тенге).";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 после слов "Moodu's Investors Service-" цифры "5875" заменить цифрами "8875";
в приложении 217 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1643391 тысяча тенге (один миллиард шестьсот сорок три миллиона триста девяносто одна тысяча тенге).";
приложение 220 к указанному постановлению исключить;

12) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  240-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1417120 мың теңге (бір миллиард төрт жүз он жеті миллион бір жүз жиырма мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 241-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9211576 мың теңге (тоғыз миллиард екі жүз он бір миллион бес жүз жетпіс алты мың теңге).";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижедегі" "84000000,0" деген сандар "81417600" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 249-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8030867 мың теңге (сегіз миллиард отыз миллион сегіз жүз алпыс жеті мың теңге).";
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде"
"7" деген сан»"4" деген санмен ауыстырылсын;
"16" деген сандар»"14" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 объект" деген сөздер»"1 объект" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу жөніндегі жұмыстардың көлемін орындау - 1 объект бойынша.";
көрсетілген қаулыға 250-қосымшада:
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"72" деген сандар»"68" деген сандармен ауыстырылсын;
"37734" деген сандар»"34974" деген сандармен ауыстырылсын;
"175" деген сандар»"145" деген сандармен ауыстырылсын;
"90888" деген сандар»"91188" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 260-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 117194 мың теңге (бір жүз он жеті миллион бір жүз тоқсан төрт мың теңге).";
5-тармақта:
"Ғарыш саласы бойынша мамандардың біліктілігін арттыру мен қайта даярлау,»"Өзін өзі тану" пәні бойынша оқытушылар дайындау." деген сөздер»"Өзін өзі тану" пәні бойынша оқытушыларды қайта даярлау." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы»"Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрінің бұйрығына сәйкес ғарыш саласы бойынша мамандардың біліктілігін арттыру мен қайта даярлау." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "7076" деген сандар»"6900" деген сандармен ауыстырылсын;
"Түпкі нәтижедегі" "Қазақстан Республикасында ғарыш саласында мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бойынша 2007 жылғы шараларды мамандармен қамтамасыз ету." деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "22214" деген сандар "16868" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 262-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 589383 мың теңге (бес жүз сексен тоғыз миллион үш жүз сексен үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы»"ғарыштық қызметтің саласы бойынша әдістемелік құралдарды әзірлеу және басып шығару;" деген сөздер алынып тасталсын;
"Республикалық қосымша білім берудің оқу-әдістемелік орталығына" деген сөздерден кейін»"Республикалық»"Оқулық" ғылыми-практикалық орталығына" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде":

12) по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в  приложении 240 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1417120 тысяч тенге (один миллиард четыреста семнадцать миллионов сто двадцать тысяч тенге).";
в приложении 241 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9211576 тысяч тенге (девять миллиардов двести одиннадцать миллионов пятьсот семьдесят шесть тысяч тенге).";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате" цифры "84000000,0" заменить цифрами "81417600";
в приложении 249 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8030867 тысяч тенге (восемь миллиардов тридцать миллионов восемьсот шестьдесят семь тысяч тенге).";
в "Прямом результате" пункта 7:
цифру "7" заменить цифрой "4";
цифры "16" заменить цифрами "14";
слова "по 3 объектам" заменить словами "по 1 объекту";
дополнить абзацем следующего содержания:
"выполнение объема работ по разработке проектно-сметной документации - по 1 объекту.";
в приложении 250 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "72" заменить цифрами "68";
цифры "37734" заменить цифрами "34974";
цифры "175" заменить цифрами "145";
цифры "90888" заменить цифрами "91188";
в приложении 260 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 117194 тысяч тенге (сто семнадцать миллионов сто девяносто четыре тысяч тенге).";
в пункте 5:
слова "Повышение квалификации и переподготовка специалистов по космической отрасли, переподготовка преподавателей по предмету "Самопознание"" заменить словами "Переподготовка преподавателей по предмету "Самопознание"";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "повышение квалификации и переподготовка специалистов по космической отрасли в соответствии с приказом Министра образования и науки Республики Казахстан;" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "7076" заменить цифрами "6900";
в "Конечном результате" слова "Обеспечение специалистами мероприятий 2007 года по реализации Государственной программы развития космической деятельности в Республике Казахстан." исключить;
в "Финансово-экономическом результате" цифры "22214" заменить цифрами "16868";
в приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 589383 тысячи тенге (пятьсот восемьдесят девять миллионов триста восемьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "разработка и издание методических пособий в области космической деятельности;" исключить;
после слов "Перечисление капитальных трансфертов для Республиканского учебно-методического центра дополнительного образования" дополнить словами ", Республиканского научно-практического центра "Учебник"";
в "Прямом результате" пункта 7:

6-2-тармақ алынып тасталсын;
9-тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 18-1-тармақпен толықтырылсын:
"18-1.»"Оқулық" Республикалық ғылыми-практикалық орталығына негізгі құралдар сатып алу - 1 бірліктен кем емес;";
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
4-тармақтағы»"454,3" деген сандар»"184,3" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақ алынып тасталсын;
10-тармақтағы»"4512,0" деген сандар»"3451" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақ алынып тасталсын;
18-тармақтағы»"72700" деген сандар»"21986" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 268-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 958579 мың теңге (тоғыз жүз елу сегіз миллион бес жүз жетпіс тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 289-1-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 15299654 мың теңге (он бес миллиард екі жүз тоқсан тоғыз миллион алты жүз елу төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жол мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) қазақстандық компаниялардың акциясын сатып алу";
көрсетілген қаулыға 291-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 541324 мың теңге (бес жүз қырық бір миллион үш жүз жиырма төрт мың теңге).";
13) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  292-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1733022 мың теңге (бір миллиард жеті жүз отыз үш миллион жиырма екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында реттік нөмірі 2-жолдағы»"Денсаулық сақтау субъектілерін аккредиттеу." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 294-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6104409 мың теңге (алты миллиард бір жүз төрт миллион төрт жүз тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы»"13453" деген сандар»"13184" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы»"110" деген сандар "88" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолда:
"11266" деген сандар»"11248" деген сандармен ауыстырылсын;
"1721" деген сандар "1481" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 300-қосымшада:
2-тармақтағы»"Төтенше жағдайлар кезінде Қазақстан Республикасында шұғыл медициналық көмек қызметін құру туралы" Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 27 қыркүйектегі N 1068 қаулысы;" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтағы»"төтенше жағдайлардан зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету," деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"317" деген сандар»"273" деген сандармен ауыстырылсын;

пункт 6-2 исключить;
пункт 9 исключить;
дополнить пунктом 18-1. следующего содержания:
"18-1. приобретение основных средств Республиканским научно-практическим центром "Учебник" не менее 1 единицы;";
в "Финансово-экономическом результате":
в пункте 4 цифры "454,3" заменить цифрами "184,3";
пункт 9 исключить;
в пункте 10 цифры "4512,0" заменить цифрами "3451";
пункт 11 исключить;
в пункте 18 цифры "72700" заменить цифрами "21986";
в приложении 268 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 958579 тысяч тенге (девятьсот пятьдесят восемь миллионов пятьсот семьдесят девять тысяч тенге).";
в приложении 289-1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15299654 тысячи тенге (пятнадцать миллиардов двести девяносто девять миллионов шестьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строку, порядковый номер 1, дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) приобретение акций казахстанских компаний";
в приложении 291 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 541324 тысячи тенге (пятьсот сорок один миллион триста двадцать четыре тысячи тенге).";
13) по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в  приложении 292 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1733022 тысячи тенге (один миллиард семьсот тридцать три миллиона двадцать две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в строке, порядковый номер 2 слова "Аккредитация субъектов здравоохранения" исключить;
в приложении 294 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6104409 тысяч тенге (шесть миллиардов сто четыре миллионов четыреста девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строки, порядковый номер 2 цифры "13453" заменить цифрами "13184";
строки, порядковый номер 5 цифры "110" заменить цифрами "88";
строки, порядковый номер 10:
цифры "11266" заменить цифрами "11248";
цифры "1 721" заменить цифрами "1 481";
в приложении 300 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 сентября 1994 года N 1068 "О создании службы экстренной медицинской помощи Республики Казахстан в чрезвычайных ситуациях;" исключить;
в пункте 5 слова "оказание медицинской помощи пострадавшим при чрезвычайных ситуациях," исключить;
в пункте 7:
цифры "317" заменить цифрами "279";

"2485,6" деген сандар "2512" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 302-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3314270 мың теңге (үш миллиард үш жүз он төрт миллион екі жүз жетпіс мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы»"Сенімгерлік басқару бойынша шетел компанияларға қызметіне ақы төлеу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"12980" деген сандар»"11490" деген сандармен ауыстырылсын;
"5105" деген сандар "2530" деген сандармен ауыстырылсын;
"840" деген сандар»"540" деген сандармен ауыстырылсын;
"149,1" деген сандар»"136,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"89,8" деген сандар "93" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 306-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11 190 054 мың теңге (он бір миллиард бір жүз тоқсан миллион елу төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Алматы қаласында 125 төсектік»"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығының демалыс корпусын," деген сөздер алынып тасталсын;
"Павлодар өңірлік кардиохирургиялық орталығының" деген сөздерден кейін»"Алматы қаласында 100 төсектік кардиохирургиялық орталығының" деген сөздермен толықтырылсын;
"Алматы қаласында 100 төсектік кардиохирургиялық орталық салу" деген сөздер»"Астана қаласында "РПК-88" трансформаторлық кіші станциядан жедел көмек станциясы бар 240 төсектік жедел медициналық көмек станциясы ҒЗИ объектісіне дейін сыртқы электр желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасын жүргізу және салу; Алматы қаласында 125 төсектік»"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығының демалыс корпусын салудың жобалау-сметалық құжаттамасын түзету және мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасын жүргізу";
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде":
"Алматы қаласында 125 төсектік»"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығының демалыс корпусын" деген сөздер алынып тасталсын;
"Астана қаласында Травматология және ортопедия ҒЗИ қабылдау бөлімшесі бар 4 қабатты операция блогын жапсарлас құрылысының жобасы бойынша," деген сөздер алынып тасталсын;
"Алматы қаласында»Педиатрия және балалар хирургиясы" деген сөздердің алдынан»"Астана қаласында Травматология және ортопедия ҒЗИ қабылдау бөлімшесі бар 4 қабатты операция блогын жапсарлас құрылысының" деген сөздермен толықтырылсын;

цифры "2485,6" заменить цифрами "2512";
в приложении 302 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 314 270 тысяч тенге (три миллиарда триста четырнадцать миллионов двести семьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "Оплата услуг иностранным компаниям по доверительному управлению" исключить;
в пункте 7:
цифры "12980" заменить цифрами "11490";
цифры "5105" заменить цифрами "2530";
цифры "840" заменить цифрами "540";
цифры "149,1" заменить цифрами "136,9";
цифры "89,8" заменить цифрами "93";
в приложении 306 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11 190 054 тыс. тенге (одиннадцать миллиардов сто девяносто миллионов пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра "Балбулак" на 125 коек в городе Алматы" исключить;
после слов "и детской хирургии" в городе Алматы" дополнить словами ", пристройки 4-х этажного операционного блока с приемным отделением НИИ травматологии и ортопедии в г. Астане";
после слов "документации проектов строительства" слова "пристройки 4-х этажного операционного блока с приемным отделением НИИ травматологии и ортопедии в г. Астане" исключить;
после слов "в г. Павлодаре" дополнить словами ", кардиохирургического центра на 100 коек в городе Алматы";
слова "строительство кардиохирургического центра на 100 коек в городе Алматы" заменить словами "разработке, проведению государственной вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации и строительству наружных электрических сетей от трансформаторной подстанции "РПК-88" до объекта НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане; корректировке и проведению государственной вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации проекта строительства спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра "Балбулак" на 125 коек в городе Алматы";
в "Прямом результате" пункта 7:
слова "и спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра "Балбулак" на 125 коек в городе Алматы," исключить;
после слов "и утверждение по проекту строительства" слова "пристройки 4-х этажного операционного блока с приемным отделением НИИ травматологии и ортопедии в г. Астане" исключить;
после слов "выполнение объема работ по строительству" дополнить словами "пристройки 4-х этажного операционного блока с приемным отделением НИИ травматологии и ортопедии в городе Астане";

"кабельдік желілерінің" деген сөздерден кейін»", Астана қаласында»"РПК-88" трансформаторлық кіші станциядан жедел көмек станциясы бар 240 төсектік жедел медициналық көмек станциясы ҒЗИ объектісіне дейін сыртқы электр желілерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
"жұмыстардың көлемін орындау" деген сөздерден кейін»"Алматы қаласында 125 төсектік»"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығының демалыс корпусын салудың түзетілген және қайта мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткен жобалау-сметалық құжаттамасы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 309-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 551608 мың теңге (бес жүз елу бір миллион алты жүз сегіз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
"тәжірибелік" деген сөз»"пилоттық" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Денсаулық сақтау саласын ақпараттандыруды стандарттау жөніндегі жұмыстар." деген сөздер алынып тасталсын;
"пайдаланушылары мен" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 313-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 518050 мың теңге (бес жүз он сегіз миллион елу мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 320-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 956154 мың теңге (тоғыз жүз елу алты миллион бір жүз елу төрт мың теңге).";
14) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  338-қосымшада :
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде":
2) тармақшада:
"37" деген сандар»"50" деген сандармен ауыстырылсын;
"62,9" деген сандар»"76,4" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы»"28" деген сандар»"10" деген сандармен
ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 340-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 59920 мың теңге (елу тоғыз миллион тоғыз жүз жиырма мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 344-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 702619 мың теңге (жеті жүз екі миллион алты жүз он тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 3-жолда:
1-тармақтың 6) тармақшасындағы»"5005" деген сандар»"3786" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде":
9) тармақшадағы»"5005" деген сандар»"3786" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 351-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
4-тармақ "4. Астана қаласында" 14 Тұрғын үй аймағы (Жаңа жол) 110/10 кВ ҚС құрылысы" деген сөздерден кейін»", оның ішінде өз құнының елу пайызынан аспайтын мөлшерде материалдар мен жабдықтарға тапсырыс беру үшін аванс аудару" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:

после слов "реки Ишим города Астаны" дополнить словами ", наружных электрических сетей от трансформаторной подстанции "РПК-88" до объекта "НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане";
после слов "утвержденной проектно-сметной документации." дополнить словами "Откорректированная и прошедшая повторную государственную вневедомственную экспертизу проектно-сметная документация по проекту строительства спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра "Балбулак" на 125 коек в городе Алматы.";
в приложении 309 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 551608 тысяч тенге (пятьсот пятьдесят один миллион шестьсот восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
слово "опытную" заменить словом "пилотную";
слова "Работы по стандартизации информатизации отрасли здравоохранения." исключить;
слова "пользователей и" исключить;
в приложении 313 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 518050 тысяч тенге (пятьсот восемнадцать миллионов пятьдесят тысяч тенге).";
в приложении 320 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 956154 тысячи тенге (девятьсот пятьдесят шесть миллионов сто пятьдесят четыре тысячи тенге).";
14) по Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
в  приложении 338 к указанному постановлению:
в "Прямом результате" пункта 7:
в подпункте 2):
цифры "37" заменить цифрами "50";
цифры "62,9" заменить цифрами "76,4";
в подпункте 3) цифры "28" заменить цифрами "10";
в приложении 340 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 59920 тысяч тенге (пятьдесят девять миллионов девятьсот двадцать тысяч тенге).";
в приложении 344 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 702619 тысяч тенге (семьсот два миллиона шестьсот девятнадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 3:
в подпункте 6) пункта 1 цифры "5005" заменить цифрами "3786";
в "Прямом результате" пункта 7:
в подпункте 9) цифры "5005" заменить цифрами "3786";
в приложении 351 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункт 4 дополнить словами ", в том числе перечисление аванса для заказа материалов и оборудования в размере не более пятидесяти процентов от его стоимости.";
дополнить пунктом 15. следующего содержания:

"15. "ПНФ" ПС 110/10 Кв кіші станциясын қайта жаңарту";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде" 2) тармақшадағы "4" деген сан»"5" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 353-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6945108 мың теңге (алты миллиард тоғыз жүз қырық бес миллион бір жүз сегіз мың теңге).";
15) Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  356-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
"Астана мен Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға" деген сөздерден кейін»және сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын;
"қаражаттар аудару" деген сөздерден кейін»"Тұрғын үй салу және сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "кредиттік" деген сөзден кейін "және/немесе сатып алынған" деген сөздермен толықтырылсын;
"Уақтылығындағы" "астамы салынады" деген сөздерден кейін "және/немесе сатып алынады" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 358-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
бірінші абзацта»"салуға" деген сөзден кейін»"және тұрғын үйлер сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзацта»"салу" деген сөзден кейін»"және/немесе тұрғын үйлер сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "берілетін" деген сөзден кейін "және/немесе тұрғын үйлер сатып алу есебінен" деген сөздермен толықтырылсын;
"Түпкі нәтижеде тарту" деген сөзден кейін "және/немесе тұрғын үйлер сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде" "салуға" деген сөзден кейін»"және тұрғын үйлер сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 365-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1312725 мың теңге (бір миллиард үш жүз он екі миллион жеті жүз жиырма бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 366-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 902951 мың теңге (тоғыз жүз екі миллион тоғыз жүз елу бір мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 367-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 163000 мың теңге (бір жүз алпыс үш миллион теңге).";
көрсетілген қаулыға 369-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 204840000 мың теңге (екі жүз төрт миллиард сегіз жүз қырық миллион теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
1) тармақшадағы»"инвестициялық жобаларды кредиттеуді және лизингтік компанияларды капиталдандыруды қамтамасыз ету;" деген сөздерден кейін»"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарына сәйкес іс-шараларды жүзеге асыру" деген сөздермен толықтырылсын;

"15. Реконструкция подстанции ПС 110/10 кВ "ПНФ.";
в "Прямом результате" пункта 7 в подпункте 2) цифру "4" заменить цифрой "5";
в приложении 353 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6945108 тысяч тенге (шесть миллиардов девятьсот сорок пять миллионов сто восемь тысяч тенге).";
15) по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
в  приложении 356 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
после слов "городов Астаны и Алматы на строительство" дополнить словами, "и покупку";
слова "Строительство доступного жилья" заменить словами "Строительство и покупка жилья";
в пункте 7:
в "Прямом результате" после слова "кредитного" дополнить словами "и/или выкупленного";
в "Своевременности" после слов "за три года будет построено" дополнить словами "и/или выкуплено";
в приложении 358 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
в абзаце первом после слова "домов" дополнить словами "и на покупку жилья";
в абзаце втором после слова "домов" дополнить словами "и/или покупка жилья";
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "1870 км" дополнить словами "и/или за счет покупки жилья";
в "Конечном результате" после слова "домов" дополнить словами "и/или покупка жилья";
в "Финансово-экономическом результате" после слова "инфраструктуры" дополнить словами "и/или покупку жилья";
в приложении 365 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1312725 тысяч тенге (один миллиард триста двенадцать миллионов семьсот двадцать пять тысяч тенге).";
в приложении 366 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 902951 тысяча тенге (девятьсот два миллиона девятьсот пятьдесят одна тысяча тенге).";
в приложении 367 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 163000 тысяч тенге (сто шестьдесят три миллиона тенге).";
в приложении 369 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 204840000 тысяч тенге (двести четыре миллиарда восемьсот сорок миллионов тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
в подпункте 1) после слов "- обеспечение кредитования инвестиционных проектов и капитализации лизинговой компании;" дополнить словами "- осуществление мероприятий в соответствии с планом первоочередных действий по обеспечению социально-экономического развития Республики Казахстан;";

мынадай мазмұндағы 7) және 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарына сәйкес іс-шараларды іске асыру мақсатында еншілес ұйым құру;
8)»"Астана-Финанс" АҚ акцияларының мемлекеттік пакетін "Қазына"»орнықты даму қоры" АҚ жарғылық капиталын төлеуге беруге байланысты пайда болған міндеттемелерді орындау.";
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесі" мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"- Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарына сәйкес іс-шараларды іске асыру мақсатында еншілес ұйым құру";
- "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-та "Астана-Финанс" АҚ акцияларының шектеуші пакетін сақтау;
көрсетілген қаулыға 375-қосымша алынып тасталсын;
16) Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 390-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға  391-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 874000 мың теңге (сегіз жүз жетпіс төрт миллион теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "2 жиынтық" деген сөздер "1 жиынтық" деген сөздермен ауыстырылсын;
17) Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты бойынша:
көрсетілген қаулыға  396-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 15043319 мың теңге (он бес миллиард қырық үш миллион үш жүз он тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 398-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 15003 мың теңге (он бес миллион үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 401-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы 1-тармақтың 17) тармақшасы алынып тасталсын;
7-тармақтың»"Тікелей нәтижесінде":
1) тармақшадағы»", Астана" деген сөз алынып тасталсын;
18) Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  406-5-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1115044 мың теңге (бір миллиард бір жүз он бес миллион қырық төрт мың теңге).";
19) Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  411-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1731390 мың теңге (бір миллиард жеті жүз отыз бір миллион үш жүз тоқсан мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 415-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2831158 мың теңге (екі миллиард сегіз жүз отыз бір миллион бір жүз елу сегіз мың теңге).";

дополнить подпунктами 7) и 8) следующего содержания:
"7) создания дочерней организации в целях реализации мероприятий в соответствии с планом первоочередных действий по обеспечению социально-экономического развития Республики Казахстан;
8) выполнения обязательств возникших в связи с передачей государственного пакета акций АО "Астана-Финанс" в оплату уставного капитала АО "Фонд устойчивого развития "Қазына".";
в "Прямом результате" пункта 7 дополнить абзацами следующего содержания:
"- создание дочерней организации в целях реализации мероприятий в соответствии с планом первоочередных действий по обеспечению социально-экономического развития Республики Казахстан;
- сохранение блокирующего пакета акций АО "Астана-Финанс" у АО "Фонд устойчивого развития "Қазына"";
приложение 375 к указанному постановлению исключить;
16) по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
приложение 390 к указанному постановлению исключить;
в приложении 391 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 874000 тысяч тенге (восемьсот семьдесят четыре миллиона тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "2 комплекта" заменить словами "1 комплект";
17) по Верховному Суду Республики Казахстан:
в  приложении 396 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15043319 тысяч тенге (пятнадцать миллиардов сорок три миллиона триста девятнадцать тысяч тенге).";
в приложении 398 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15003 тысячи тенге (пятнадцать миллионов три тысячи тенге).";
в приложении 401 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" подпункт 17) пункта 1 исключить;
в "Прямом результате" пункта 7:
в подпункте 1) слово ", Астане" исключить;
18) по Национальному космическому агентству Республики Казахстан:
в  приложении 406-5 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1115044 тысяч тенге (один миллиард сто пятнадцать миллионов сорок четыре тысяч тенге).";
19) по Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи:
в  приложении 411 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1731390 тысяч тенге (один миллиард семьсот тридцать один миллион триста девяносто тысяч тенге).";
в приложении 415 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2831158 тысяч тенге (два миллиарда восемьсот тридцать один миллион сто пятьдесят восемь тысяч тенге).";

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы 2-тармақ алынып тасталсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы 1-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы 2-тармақта»", техникалық жобаны, жұмыстық құжаттаманы және жобаның өнімін тестілеуді әзірлеу" "Ореn source" технологиялар базасында ұлттық қорғалған операциялық жүйені құру" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы 2 және 4-тармақтар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 416-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1719729 мың теңге (бір миллиард жеті жүз он тоғыз миллион жеті жүз жиырма тоғыз мың теңге).".
20) Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы бойынша:
көрсетілген қаулыға  442-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 2-жол»"2003 жылғы 29 мамырдағы N 7-237/2003" деген сөздерден кейін»"2007 жылғы 12 қыркүйектегі N 7-487-1/07 және 2007 жылғы 12 қыркүйектегі N 7-487-2/07" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 443-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы 1-тармақта»"2005 жылғы 12 шілдедегі N 2-431/05 Техникалық-экономикалық негіздемеге Мемлекеттік сараптама қорытындысы" деген сөздерден кейін»", 2007 жылғы 13 маусымдағы N 7-308/07 Техникалық-экономикалық негіздемеге Мемлекеттік сараптама қорытындысы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 445-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3978 мың теңге (үш миллион тоғыз жүз жетпіс сегіз мың теңге).";
7-тармақтағы»"824"»деген сандар "795,6" деген сандармен ауыстырылсын;
21) Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы бойынша:
көрсетілген қаулыға  450-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5119009 мың теңге (бес миллиард бір жүз он тоғыз миллион тоғыз мың теңге).";
22) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы бойынша:
көрсетілген қаулыға  452-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 174899 мың теңге (бір жүз жетпіс төрт миллион сегіз жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 458-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12608088 мың теңге (он екі миллиард алты жүз сегіз миллион сексен сегіз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 464-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2984902 мың теңге (екі миллиард тоғыз жүз сексен төрт миллион тоғыз жүз екі мың теңге).".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 6 қарашадағы
N 1052 қаулысына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2, пункт 2 исключить;
в строке, порядковый номер 7 подпункт 4) пункта 1 исключить;
в строке, порядковый номер 9 в пункте 2 слова "разработка технического проекта, рабочей документации и тестирование продукта проекта "Создание национальной защищенной операционной системы на базе технологии "open sourse" исключить;
в строке, порядковый номер 11, пункты 2 и 4 исключить;
в приложении 416 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1719729 тысяч тенге (один миллиард семьсот девятнадцать миллионов семьсот двадцать девять тысяч тенге).";
20) по Республиканской гвардии Республики Казахстан:
в  приложении 442 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строку, порядковый номер 2 дополнить словами "N 7-487-1/07 от 12 сентября 2007 года и N 7-487-2/07 от 12 сентября 2007 года";
в приложении 443 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в пункте 1 после слов "заключение Госэкспертизы на технико-экономическое обоснование от 12 июля 2005 года N 2-431/05" дополнить словами ", заключение Госэкспертизы на технико-экономическое обоснование от 13 июня 2007 года N 7-308/07).";
в приложении 445 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3978 тысяч тенге (три миллиона девятьсот семьдесят восемь тысяч тенге).";
в пункте 7 цифры "824" заменить цифрами "795,6";
21) по Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан:
в  приложении 450 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5119009 тысяч тенге (пять миллиардов сто девятнадцать миллионов девять тысяч тенге).";
22) по Управлению делами Президента Республики Казахстан:
в  приложении 452 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 174899 тысяч тенге (сто семьдесят четыре миллионов восемьсот девяносто девять тысяч тенге).";
в приложении 458 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12608088 тысяч тенге (двенадцать миллиардов шестьсот восемь миллионов восемьдесят восемь тысяч тенге).";
в приложении 464 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2984902 тысячи тенге (два миллиарда девятьсот восемьдесят четыре миллиона девятьсот две тысячи тенге).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2007 года N 1052

205-1-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшілігі
2007 жылға арналған
049 -»"Қазақстандық ипотекалық несиелерге кепілдік беру қоры"
АҚ жарғы капиталын ұлғайту"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны:  1 025 000 мың теңге (бір миллиард жиырма бес мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспары аясында екінші деңгейдегі банктердің ипотекалық несиелер беруі кезінде тұрғын үйді қаржыландыру жүйесінің тұрақтылығын сақтау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері:  "Қазақстандық ипотекалық несиелерге кепілдік беру қоры" АҚ қаржыландыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N
Бағдар-
ламаның
коды
Кіші
бағдар
-лама-
ның коды
Кіші бағдар-
ламалардың
(кіші бағдар-
ламаның)
атауы
Бағдарламаны
(кіші бағдарла-
маны) іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мер-
зімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
049
"Қазақстандық
ипотекалық
несиелерге
кепілдік беру
қоры" АҚ
жарғы капита-
лын ұлғайту
"Қазақстандық
ипотекалық
несиелерге
кепілдік беру
қоры" АҚ жарғы
капиталын
толықтыру
2007
жылғы
қара-
ша
жел-
тоқ-
сан
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы
Қаржы
министр-
лігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтижесі:»"Қазақстандық ипотекалық несиелерге кепілдік беру қоры" АҚ жарғы капиталының толығуы.
Түпкі нәтижесі: екінші деңгейдегі банктердің ипотекалық несиелер беруі кезінде тұрғын үйді қаржыландыру жүйесінің тұрақтылығын сақтау. Бұл ретте 1:20 қатынастағы капитал жеткіліктілігінің халықаралық стандарттарына сәйкес»"ҚИНКҚ" АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға көзделген 1,025 млрд. теңге 20,5 млрд. теңге мөлшерінде ипотекалық несиелендірудің жалпы көлемінің қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Қаржы-экономикалық тиімділік: ипотекалық несиелендіру кезіндегі тәуекелді төмендету жолымен»"Қазақстандық ипотекалық қоры" АҚ мен екінші деңгейдегі банктердің қаржылық тұрақтылығын арттыру.
Уақтылылығы: ақшалай қаражатты уақтылы аударылуы.
Сапасы: "Қазақстандық ипотекалық несиелерге кепілдік беру қоры" АҚ қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган белгілеген пруденциялық нормативтерді, халықаралық рейтингтік агенттіктердің ұсынымдарын және қазіргі таңдағы халықаралық стандарттарды орындауын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 6 қарашадағы
N 1052 қаулысына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 205-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
049 - "Увеличение уставного капитала АО "Казахстанский фонд
гарантирования ипотечных кредитов"
на 2007 год
1. Стоимость:  1 025 000 тысяч тенге (один миллиард двадцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  сохранение устойчивости системы жилищного финансирования при выдаче банками второго уровня ипотечных кредитов в рамках Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы:  капитализация АО "Казахстанский Фонд гарантирования ипотечных кредитов"
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
049
Увеличение
уставного
капитала АО
"Казахстан-
ский Фонд
гарантирова-
ния ипотечных
кредитов"
Пополнение устав-
ного капитала
акционерного
общества "Казах-
станский Фонд
гарантирования
ипотечных
кредитов"
Ноябрь-декабрь
2007
года
Минис-
терство
финан-
сов
Респуб-
лики
Казах-
стан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: пополнение уставного капитала АО "Казахстанский Фонд гарантирования ипотечных кредитов".
Конечный результат: сохранение устойчивости системы жилищного финансирования при выдаче банками второго уровня ипотечных кредитов. При этом в соответствии с международными стандартами достаточности капитала 1:20 предусмотренные 1,025 млрд. тенге на увеличение уставного капитала АО "КФГИК", позволят обеспечить финансовую устойчивость общего объема ипотечного кредитования в размере 20,5 млрд. тенге.
Финансово-экономическая эффективность: повышение финансовой устойчивости банков второго уровня и АО "КИК" путем разделения рисков по выданным ими ипотечным кредитам.
Своевременность: своевременность перечисления денежных средств.
Качество: обеспечение выполнения АО "Казахстанский Фонд гарантирования ипотечных кредитов" пруденциальных нормативов, установленных уполномоченным органом по регулированию и надзору финансовых рынков и финансовых организаций, рекомендаций международных рейтинговых агентств и существующих международных стандартов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2007 года N 1052

205-2-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
050 - "2007 жылға арналған»"Қазақстан ипотекалық компаниясы"
АҚ жарғылық капиталын арттыру"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны:  8 500 000 мың теңге (сегіз миллиард бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі:» "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар Жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қараша N 1039 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар Жоспары шеңберінде екінші деңгейдегі банктердің ипотекалық кредиттер беруін тұрақтандыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері:» "Қазақстан ипотекалық компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N
Бағ-
дар-
лама
-ның
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
-ның
коды
Кіші бағдар-
ламалардың
(кіші бағдар-
ламаның) атауы
Бағдарламаны
(кіші бағдар-
ламаны) іске асыру жөнінде-
гі іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
050
"Қазақстандық
ипотекалық
несиелерге
кепілдік беру
қоры" АҚ жарғы
капиталын
ұлғайту
"Қазақстандық
ипотекалық
несиелерге
кепілдік беру
қоры" АҚ жарғы
капиталын
толықтыру
2007
жылғы
қараша-
желтоқ-
сан
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы
Қаржы
министр-
лігі
7 Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтижесі: "Қазақстандық ипотекалық несиелерге кепілдік беру қоры" АҚ жарғы капиталын толықтыру.
Түпкі нәтижесі: екінші деңгейдегі банктердің ипотекалық кредит беруін тұрақтандыру. "Қазақстан ипотекалық компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға көзделген 8,5 млрд. теңгеден 3,5 млрд. теңгенің қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз етеді 5 млрд. теңгесі "Қазақстан ипотекалық компаниясы" АҚ талаптарына сәйкес екінші деңгейдегі банктер берген ипотекалық кредиттер бойынша талаптар құқығын иеленуге.
Қаржы-экономикалық тиімділік: "Қазақстан ипотекалық компаниясы" АҚ талаптарына сәйкес екінші деңгейдегі банктер берген ипотекалық кредиттер бойынша талаптар құқығын иелену жолымен өтімділігін көтеру.
Уақтылылығы: ақшалай қаражатты аудару уақтылылығы.
Сапасы:»"Қазақстан ипотекалық кредиттерге кепілдік беру қоры" АҚ қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган белгілеген пруденциялдық нормативтерді, халықаралық рейтингтік агенттіктер мен бар халықаралық стандарттардың ұсыныстарын орындауын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 6 қарашадағы
N 1052 қаулысына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 205-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
050 - "Увеличение уставного капитала АО "Казахстанская
ипотечная компания"
на 2007 год
1. Стоимость:  8 500 000 тысяч тенге (восемь миллиардов пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  стабилизация выдачи банками второго уровня ипотечных кредитов в рамках Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы:  увеличение уставного капитала АО "Казахстанская ипотечная компания"
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
050
Увеличение
уставного
капитала АО
"Казахстан-
ская ипотеч-
ная компания"
Пополнение устав-
ного капитала
акционерного
общества "Казах-
станская ипотеч-
ная компания"
Ноябрь-декабрь
2007
года
Минис-
терство
финан-
сов
Респуб-
лики
Казах-
стан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: пополнение уставного капитала АО "Казахстанская ипотечная компания".
Конечный результат: стабилизация выдачи банками второго уровня ипотечных кредитов. Из 8,5 млрд. тенге, предусмотренных на увеличение уставного капитала АО "Казахстанская ипотечная компания", 3,5 млрд. тенге будут обеспечивать его финансовую устойчивость, 5 млрд. тенге будут направлены на приобретение прав требования по ипотечным кредитам, выданным банками второго уровня, соответствующим требованиям АО "Казахстанская ипотечная компания".
Финансово-экономическая эффективность: фондирование банков второго уровня путем приобретения прав требования по выданным ими ипотечным кредитам, соответствующим требованиям АО "Казахстанская ипотечная компания".
Своевременность: своевременность перечисления денежных средств.
Качество: обеспечение выполнения АО "Казахстанская ипотечная компания" пруденциальных нормативов, установленных уполномоченным органом по регулированию и надзору финансовых рынков и финансовых организаций, а также рекомендаций международных рейтинговых агентств.
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2007 года N 1052

205-3-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
051 -»"2007 жылғы тұрғын үй құрылысын қаржыландыруға арналған
"Қазақстан ипотекалық компаниясы" АҚ кредиттеу
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1 Құны:  12 000 000 мың теңге (он екі миллиард теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі:» "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар Жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қараша N 1039 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар Жоспары шеңберінде екінші деңгейдегі банктердің ипотекалық кредиттер беруін тұрақтандыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері:  Қаржы секторының тұрақтылығын қамтамасыз ету бойынша бірінші кезектегі іс-әрекет Жоспары шеңберінде екінші деңгейдегі банктердің ипотекалық кредит беруін тұрақтандыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N
Бағ-
дар-
лама
-ның
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
-ның
коды
Кіші бағдар-
ламалардың
(кіші бағдар-
ламаның) атауы
Бағдарламаны
(кіші бағдар-
ламаны) іске асыру жөнінде-
гі іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
051
Тұрғын үй
құрылысын
қаржыландыруға
арналған
"Қазақстан
ипотекалық
компаниясы" АҚ
кредиттеу
Екінші деңгей-
дегі банктер
берген ипоте-
калық кредиттер
бойынша талап-
тар құқығын
иеленуге
"Қазақстан
ипотекалық
компаниясы" АҚ
жеңілдетілген
сыйақы ставкасы
бойынша ұзақ
мерзімді
бюджеттік
кредит беру
2007
жылғы
қараша-
желтоқ-
сан
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы
Қаржы
министр-
лігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтижесі: "Қазақстан ипотекалық компаниясы" АҚ талаптарына сәйкес екінші деңгейдегі банктер берген ипотекалық кредиттер бойынша талаптар құқығын иеленуге»"Қазақстан ипотекалық компаниясы" АҚ ұзақ мерзімді жеңілдетілген кредитін алу.
Түпкі нәтижесі: екінші деңгейдегі банктердің ипотекалық кредит беруін тұрақтандыру.
Қаржы-экономикалық тиімділік: Қаржы секторы мен әлеуметтік-экономикалық дамуды тұрақтандыру үшін екінші деңгейдегі банктердің өтімділігін көтеру.
Уақтылылығы: бюджет кредитінің уақытылы бөлінуі.
Сапасы: республикалық бюджетте көзделген кредит қаражатының толық мөлшерде бөлінуі.

ПРИЛОЖЕНИЕ 205-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
051 - "Кредитование АО "Казахстанская ипотечная компания" на
финансирование жилищного строительства
на 2007 год
1. Стоимость:  12 000 000 тысяч тенге (двенадцать миллиардов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  долгосрочное льготное кредитование АО "Казахстанская ипотечная компания" на приобретение прав требования по ипотечным кредитам, выданным банками второго уровня, соответствующим требованиям АО "Казахстанская ипотечная компания".
5. Задачи бюджетной программы:  стабилизация выдачи банками второго уровня ипотечных кредитов в рамках Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
051
Кредитование
АО "Казах-
станская
ипотечная
компания" на
финансирова-
ние жилищного
строительства
Предоставление
долгосрочного
бюджетного креди-
та по льготной
ставке вознаграж-
дения АО "Казах-
станская ипотеч-
ная компания"
бюджетного креди-
та на приобрете-
ние прав требова-
ния по ипотечным
кредитам, выдан-
ным банками
второго уровня
ноябрь-декабрь
2007
года
Минис-
терство
финан-
сов
Респуб-
лики
Казах-
стан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: приобретение АО "Казахстанская ипотечная компания" прав требования по ипотечным кредитам, выданным банками второго уровня, соответствующим требованиям АО "Казахстанская ипотечная компания".
Конечный результат: стабилизация выдачи банками второго уровня ипотечных кредитов.
Финансово-экономическая эффективность: фондирование банков второго уровня для стабилизации социально-экономического развития Республики Казахстан.
Своевременность: своевременность выделения бюджетного кредита.
Качество: выделение в полном объеме кредитных средств, предусмотренных в республиканском бюджете.