Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 340 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 13 қаңтардағыЗаңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                              К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 19 наурыздағы
№ 340 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тізбесі
1. «Ұйымдастырылған электрондық сауда-саттықта сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетiлетiн қызметтердiң тiзбесiн, сондай-ақ олардың сатып алу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 15 қарашадағы № 1084 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 43, 507-құжат).
2. «Дауыс беретiн акцияларының (қатысу үлестерiнiң) жүз пайызы мемлекетке тиесiлi, оларды иелену және пайдалану құқығын жүзеге асыратын мемлекеттiк органдар «Мемлекеттiк сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының өнiм берушiнi таңдауды және олармен мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды регламенттейтiн нормаларын қолданбай тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi сатып алатын акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысы Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 50, 567-құжат).
3. «Тың машина сынау станциясы» жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң мемлекеттiк қатысу үлесiн республикалық меншiктен Ақмола облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 17 сәуiрдегi № 542 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 19, 173-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 5-тармағы.
4. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 15 мамырдағы № 733 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 26, 232-құжат).
5. «Алматы» санаторийi» және «Оқжетпес» санаторийi» акционерлiк қоғамдарының кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 23 маусымдағы № 975 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 31, 286-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 340
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных закупок» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2012 года № 340
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2007 года № 1084 «Об утверждении перечня, а также Правил приобретения товаров, работ, услуг на организованных электронных торгах» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 43, ст. 507).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355 «Об утверждении перечня акционерных обществ и хозяйственных товариществ, сто процентов голосующих акций (долей участия) которых принадлежат государству, у которых государственные органы, осуществляющие права владения и пользования ими, приобретают товары, работы и услуги без применения норм Закона Республики Казахстан «О государственных закупках», регламентирующих выбор поставщика и заключение с ним договора о государственных закупках» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 50, ст. 567).
3. Пункт 5 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 542 «О передаче государственной доли участия товарищества с ограниченной ответственностью «Целинная машиноиспытательная станция» из республиканской собственности в коммунальную собственность Акмолинской области» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 19, ст. 173).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 733 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 26, ст. 232).
5. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 975 «Некоторые вопросы акционерных обществ «Санаторий «Алматы» и «Санаторий «Ок-Жетпес» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 31, ст. 286).

6. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi агенттiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 15 шiлдедегi № 1071 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 311-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9-тармағы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 20 шiлдедегi № 1101 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 317-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 19-тармағы.
8. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 13 тамыздағы № 1214 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 36, 345-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң қарамағындағы акционерлiк қоғамдардың кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 22 қазандағы № 1642қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 43, 419-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.
10. «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» акционерлiк қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 қазандағы № 1725 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 46, 441-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 5-тармағы.
11. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 20-тармағы.
12. «Нұркен Әбдiров атындағы спорт комбинаты жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң мемлекеттiк қатысу үлесiн республикалық меншiктен Қарағанды облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2308қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 56-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтыру мен өзгерістердің 5-тармағы.
13. «Қазақстан Республикасындағы норма шығармашылығы қызметiн жетiлдiрудiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 19 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 6, 83-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7-тармағы.

6. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2009 года № 1071 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 311).
7. Пункт 19 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1101 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 317).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2009 года № 1214 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 36, ст. 345).
9. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2009 года № 1642 «О некоторых вопросах акционерных обществ, находящихся в ведении Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 43, ст. 419).
10. Пункт 5 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1725 «О создании акционерного общества «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 441).
11. Пункт 20 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).
12. Пункт 5 дополнения и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2308 «О передаче государственной доли участия товарищества с ограниченной ответственностью «Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова» из республиканской собственности в коммунальную собственность Карагандинской области» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 56).
13. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2010 года № 19 «О некоторых вопросах совершенствования нормотворческой деятельности в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 6, ст. 83).

14. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 33 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 6, 89-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 30 наурыздағы № 245 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 196-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 4-тармағы.
16. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 31 наурыздағы № 252 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 198-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 13-тармағы.
17. «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 31 наурыздағы № 254 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 200-құжат) 3-тармағының 3) тармақшасы.
18. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 1 сәуiрдегi № 269 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 27, 210-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы.
19. «Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ұлттық Банкiнiң жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 7 мамырдағы № 396 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., 32, 258-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы.
20. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 14 мамырдағы № 416 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 33, 263-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы.
21. «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 18 мамырдағы № 427 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 268-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы.

14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2010 года № 33 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 6, ст. 89).
15. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 245 «О вопросах Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 196).
16. Пункт 13 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 252 «О некоторых вопросах Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 198).
17. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 254 «О некоторых вопросах Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 200).
18. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 269 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 27, ст. 210).
19. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2010 года № 396 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 32, ст. 258).
20. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2010 года № 416 «О некоторых вопросах Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 33, ст. 263).
21. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 427 «Вопросы Министерства связи и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 268).

22. «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 мамырдағы № 454 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 273-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 6-тармағы.
23. «Қазақстандық индустрияны дамыту институты» акционерлiк қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 3 маусымдағы № 508 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 294-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 5-тармағы.
24. «Қаржы жүйесi органдарының мамандарын даярлау, қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру орталығы» акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 16 шiлдедегi № 724 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 43, 391-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы.
25. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 19 шiлдедегi № 733 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 44, 395-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы.
26. «Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң оқ-дәрiлерiн кәдеге жарату мәселелерiн мемлекеттiк бақылау жүйесiн жетiлдiру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 3 қыркүйектегi № 882 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 50, 463-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 4-тармағы.
27. «Қазақстан Республикасында құқық қорғау қызметi мен сот жүйесiнiң тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi кейбiр шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 30 қыркүйектегi № 1009 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 510-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 14-тармағы.
28. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 8 қазандағы № 1041 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 55, 525-құжат).
29. «KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар жөнiндегi ұлттық агенттiгi» акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 24 қарашадағы № 1240 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 24-құжат) 2-тармағының 3) тармақшасы.

22. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года № 454 «Вопросы Министерства нефти и газа Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 273).
23. Пункт 5 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2010 года № 508 «О создании акционерного общества «Казахстанский институт развития индустрии» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 294).
24. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 724 «О некоторых вопросах акционерного общества «Центр подготовки, переподготовки и повышения квалификации специалистов органов финансовой системы» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 43, ст. 391).
25. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2010 года № 733 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 44, ст. 395).
26. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 882 «О совершенствовании системы государственного контроля вопросов утилизации боеприпасов Вооруженных Сил Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 50, ст. 463).
27. Пункт 14 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1009 «О некоторых мерах по повышению эффективности правоохранительной деятельности и судебной системы в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 510).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2010 года № 1041 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 55, ст. 525).
29. Подпункт 3) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2010 года № 1240 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальное агентство по экспорту и инвестициям «KAZNEX INVEST» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 24).

30. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1267 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 3-4, 41-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9-тармағы.
31. «Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 1358 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы.
32. «Түркi академиясы» коммерциялық емес акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 1369 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 6, 69-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
33. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң «Қазавиақұтқару» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 49 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 16, 186-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
34. «Мемлекет қатысатын мұнай және газ саласындағы ұйымдардың қызметiн оңтайландыру жөнiндегi кейбiр шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 62 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 16, 192-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы.
35. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 19 наурыздағы № 268 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 319-құжат).
36. «Мемлекеттiк меншiктiң мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 30 наурыздағы № 295 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 332-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы.
37. «Қазмұнайұңғымажою» акцинонерлiк қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 31 наурыздағы № 309қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 28, 339-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы.

30. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1267 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 3-4, ст. 41).
31. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2010 года № 1358 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальный аналитический центр при Правительстве Республики Казахстан».
32. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2010 года № 1369 «О некоторых вопросах некоммерческого акционерного общества «Тюркская академия» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 6, ст. 69).
33. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 49 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казавиаспас» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 16, ст. 186).
34. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 62 «О некоторых мерах по оптимизации деятельности организаций с участием государства в нефтяной и газовой сфере» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 16, ст. 192).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2011 года № 268 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 319).
36. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 295 «О вопросах государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 332).
37. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 309 «О создании акционерного общества «Казнефтескважликвид» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 28, ст. 339).

38. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 26 сәуiрдегi № 445 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 34, 416-құжат).
39. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi № 465 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 36, 431-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 11-тармағы.
40. «Қазақстандық индустрияны дамыту институты» акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 24 мамырдағы № 566 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 492-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.
41. «Дауыс беретiн акцияларының (қатысу үлестерiнiң) жүз пайызы мемлекетке тиесiлi, оларды иелену және пайдалану құқығын жүзеге асыратын мемлекеттiк органдар «Мемлекеттiк сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының өнiм берушiнi таңдауды және олармен мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды регламенттейтiн нормаларын қолданбай тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi сатып алатын акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 27 мамырдағы № 587 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 504-құжат).
42. «Назарбаев Университетi» коммерциялық емес акционерлiк қоғамы мен «Назарбаев Зияткерлiк мектептерi» акционерлiк қоғамын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 9 маусымдағы № 647 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 533-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы.
43. «Дауыс беретiн акцияларының (қатысу үлестерiнiң) жүз пайызы мемлекетке тиесiлi, оларды иелену және пайдалану құқығын жүзеге асыратын мемлекеттiк органдар «Мемлекеттiк сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының өнiм берушiнi таңдауды және олармен мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды регламенттейтiн нормаларын қолданбай тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi сатып алатын акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 23 маусымдағы № 691 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 50, 567-құжат).

38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2011 года № 445 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 34, ст. 416).
39. Пункт 11 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 465 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 36, ст. 431).
40. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 566 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казахстанский институт развития индустрии» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 492).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 587 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355 «Об утверждении перечня акционерных обществ и хозяйственных товариществ, сто процентов голосующих акций (долей участия) которых принадлежат государству, у которых государственные органы, осуществляющие права владения и пользования ими, приобретают товары, работы и услуги без применения норм Закона Республики Казахстан «О государственных закупках», регламентирующих выбор поставщика и заключение с ним договора о государственных закупках» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 504).
42. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2011 года № 647 «О реорганизации некоммерческого акционерного общества «Назарбаев Университет» и акционерного общества «Назарбаев Интеллектуальные школы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 533).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 691 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355 «Об утверждении перечня акционерных обществ и хозяйственных товариществ, сто процентов голосующих акций (долей участия) которых принадлежат государству, у которых государственные органы, осуществляющие права владения и пользования ими, приобретают товары, работы и услуги без применения норм Закона Республики Казахстан «О государственных закупках», регламентирующих выбор поставщика и заключение с ним договора о государственных закупках» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 50, ст. 567).

44. «Мемлекеттiк ұлттық ғылыми техникалық сараптама орталығы» акционерлiк қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 19 шiлдедегi № 831 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 48, 651-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 5-тармағы.
45. «Ұлттық инновациялық қор» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 шілдедегі № 836 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 49, 655-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7-тармағы.
46. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс арнайы ғылыми-зерттеу орталығы шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 941 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
47. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 1076 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы.
48. «Дауыс беретін акцияларының (қатысу үлестерінің) жүз пайызы мемлекетке тиесілі, оларды иелену және пайдалану құқығын жүзеге асыратын мемлекеттік органдар «Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының өнім берушіні таңдауды және олармен мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды регламенттейтін нормаларын қолданбай тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алатын акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1355 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 1078 қаулысы.
49. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Өнеркәсіп қауіпсіздігі проблемалары жөніндегі ұлттық ғылыми-зерттеу орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын және оның еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 1084 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.

44. Пункт 5 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2011 года № 831 «О создании акционерного общества «Национальный центр государственной научно-технической экспертизы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 48, ст. 651).
45. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2011 года № 836 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальный инновационный фонд» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 49, ст. 655).
46. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 941 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Специальный научно-исследовательский центр пожарной безопасности и гражданской обороны» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан».
47. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2011 года № 1076 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2011 года № 1078 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1355 «Об утверждении перечня акционерных обществ и хозяйствующих товариществ, сто процентов голосующих акций (долей участия) которых принадлежат государству, у которых государственные органы, осуществляющие права владения и пользования ими, приобретают товары, работы и услуги без применения норм Закона Республики Казахстан «О государственных закупках», регламентирующих выбор поставщика и заключение с ним договора о государственных закупках».
49. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2011 года № 1084 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Национальный научно-исследовательский центр по проблемам промышленной безопасности» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и его дочерних государственных предприятий и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».

50. «Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 1109қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
51. «Кейбір акционерлік қоғамдар акцияларының пакеттерін мемлекеттік органдарға сенімгерлік басқаруға және иелену мен пайдалану құқығын беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1224 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
52. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Жұмыспен қамту проблемалары жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын «Жұмыспен қамту проблемалары жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» акционерлік қоғамына қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1226 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
53. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс саласындағы басшы құрамның біліктілігін арттыру республикалық курсы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қарашадағы № 1299 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
54. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 1573 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы.
55. «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты әкімшілік ғимаратының дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қарашадағы № 106 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.

50. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2011 года № 1109 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина».
51. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1224 «О передаче пакетов акций некоторых акционерных обществ в доверительное управление и права владения и пользования государственным органам».
52. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1226 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» в акционерное общество «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости».
53. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2011 года № 1299 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканские курсы повышения квалификации руководящего состава в области чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан».
54. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1573 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
55. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 106 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция административного здания Верховного Суда Республики Казахстан».