Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1063 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1063 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. «Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтерін бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 cәуірдегі № 423 қаулысы.
2. «Кемелермен тасымалдауға арналған қауіпті жүктердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы № 517 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 22, 272-құжат).
3. «Техникалық регламенттерді әзірлеу, сараптау, қабылдау, өзгерту және жою ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 517 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 20, 231-құжат).
4. «Сыртқы экономикалық қызметке катысушылардың (мәлімдеушілердің) фирмаішілік экспорттық бақылау жүйесіне қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1375 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 634-құжат).
5. «Импорттаушылардың (түпкі пайдаланушылардың) кепілдік міндеттемелерін ресімдеу және олардың орындалуын тексеру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 наурыздағы № 244 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 129-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 13 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 1-2, 5-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 2071 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 58, 504-құжат).
8. «Тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алудың жылдық, орта мерзімді, ұзақ мерзімді бағдарламаларын, жер қойнауын пайдаланушылардың сатып алынған тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы және кадрлардағы жергілікті қамту жөніндегі міндеттемелердің орындалуы туралы есептерін жасаудың және ұсынудың нысандары мен қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 965 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 52, 497-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1063
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2015 года № 1063
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года № 423 «Об утверждении нормативов финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 517 «Об утверждении перечня опасных грузов, предназначенных для перевозки судами» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 22, ст. 272).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 517 «Об утверждении Правил разработки, экспертизы, принятия, изменения и отмены технических регламентов» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 20, ст. 231).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1375 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к внутрифирменным системам экспортного контроля участников внешнеэкономической деятельности (заявителей)» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 634).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2008 года № 244 «Об утверждении Правил оформления гарантийных обязательств импортеров (конечных пользователей) и проверок их исполнения» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 14, ст. 129).
6. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2009 года № 13 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 1-2, ст. 5).
7. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 2071 «О внесении дополнений и изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 58, ст. 504).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2010 года № 965 «Об утверждении форм и Правил составления и предоставления годовой, среднесрочной, долгосрочной программ закупа товаров, работ и услуг, отчетов недропользователей о приобретенных товарах, работах и услугах и об исполнении обязательств по местному содержанию в кадрах» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 52, ст. 497).

9. «Пайдалы қазбалар қорларының мемлекеттік балансы бойынша мемлекеттік органдарға ақпарат беру қағидасын бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1395 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 6,
75-құжат).
10. «Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге арналған конкурс шартына енгізілетін жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде тауарлардағы, жұмыстардағы және көрсетілетін қызметтердегі ең аз жергілікті қамтуды есептеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 36 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 15, 179-құжат).
11. «Авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсетуді және жөндеуді жүзеге асыратын ұйымдарға қойылатын сертификаттау талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 446 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 35, 418-құжат).
12. «Әуеайлақтың (тікұшақ айлағының) жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 760 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 606-құжат).
13. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиация ұйымдарында авиациялық жанар-жағармай материалдары мен арнаулы сұйықтықтарды сақтаудың, құюға беруге дайындаудың және олардың сапасына бақылау жүргiзудiң қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 796 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 46, 627-құжат).
14. «Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерінің ұшуға жарамдылығының нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 859 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 50, 672-құжат).
15. «Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемесінің ұшуға жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 962 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 728-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 441 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 563-құжат).
17. «Дәлдігі жоғары спутниктік навигация жүйесі ұлттық операторының спутниктік навигациялық қызметтерді ұйымдастыру және ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 645 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, № 691-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2010 года № 1395 «Об утверждении Правил предоставления информации по государственному балансу полезных ископаемых государственным органам» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 6, ст. 75).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 36 «Об утверждении Правил исчисления минимального местного содержания в товарах, работах и услугах при проведении операций по недропользованию, включаемого в условия конкурса на предоставление права недропользования» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 15, ст. 179).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2011 года № 446 «Об утверждении сертификационных требований к организациям по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 35, ст. 418).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 760 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата годности аэродрома (вертодрома)» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 606).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 796 «Об утверждении Правил хранения, подготовки к выдаче на заправку и проведения контроля качества авиационных горюче-смазочных материалов и специальных жидкостей в организациях гражданской авиации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 46, ст. 627).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 859 «Об утверждении норм летной годности гражданских воздушных судов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 50, ст. 672).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 962 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата летной годности гражданского воздушного судна Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 728).
16. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2012 года № 441 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 563).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 645 «Об утверждении Правил организации и предоставления спутниковых навигационных услуг национальным оператором системы высокоточной спутниковой навигации» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 691).

18. «Инновациялық гранттар берудiң басым бағыттарын айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 маусымдағы
№ 800 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57,
№ 783-құжат).
19. «Қазақстан Республикасының аумағында, сондай-ақ ғарыш кеңістігінде ғарыш жүйелерін құру және пайдалану (қолдану) қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 839 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 58, № 802-құжат).
20. «Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге арналған конкурс шартына енгiзiлетiн жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзу кезiнде тауарлардағы, жұмыстардағы және көрсетiлетiн қызметтердегi ең аз қазақстандық қамтуды есептеу қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 36 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 1028 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 65, 925-құжат).
21. «Шет елде инженерлiк-техникалық персоналдың біліктілігін арттыруға, жоғары білікті шетелдік мамандарды тартуға, консалтингтік, жобалық және инжинирингтік ұйымдарды тартуға, басқарушылық және өндiрiстiк технологияларды енгiзуге инновациялық гранттар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 тамыздағы № 1035 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 66, 932-құжат).
22. «Технологияларды сатып алуға, өнеркәсіптік зерттеулер жүргізуге, бастапқы даму кезеңінде жоғары технологиялық өнiм өндiру жөніндегі қызметті қолдауға, шет елдерде және (немесе) өңірлік патенттік ұйымдарда патенттеуге инновациялық гранттар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 тамыздағы № 1036 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 66, 933-құжат).
23. «Технологияларды коммерцияландыруға арналған инновациялық гранттар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 тамыздағы № 1037 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 66, 934-құжат).
24. «Салалық конструкторлық бюролардың жұмыс істеуі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы
10 қыркүйектегі № 1170 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
2012 ж., № 70, 1013-құжат).
25. «Технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ мұндай қызметтер құнын айқындау қағидаларын бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 1226 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71,
1044-құжат).

18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2012 года № 800 «Об определении приоритетных направлений предоставления инновационных грантов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 783).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 839 «Об утверждении Правил создания и эксплуатации (применения) космических систем на территории Республики Казахстан, а также в космическом пространстве» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 58, ст. 802).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2012 года № 1028 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 36 «Об утверждении Правил исчисления минимального казахстанского содержания в товарах, работах и услугах при проведении операций по недропользованию, включаемого в условия конкурса на предоставление права недропользования» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 65, ст. 925).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2012 года № 1035 «Об утверждении Правил предоставления инновационных грантов на повышение квалификации инженерно-технического персонала за рубежом, привлечение высококвалифицированных иностранных специалистов, привлечение консалтинговых, проектных и инжиниринговых организаций, на внедрение управленческих и производственных технологий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 932).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2012 года № 1036 «Об утверждении Правил предоставления инновационных грантов на приобретение технологий, проведение промышленных исследований, поддержку деятельности по производству высокотехнологичной продукции на начальном этапе развития, патентование в зарубежных странах и (или) региональных патентных организациях» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 933).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2012 года № 1037 «Об утверждении Правил предоставления инновационных грантов на коммерциализацию технологий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 934).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2012 года № 1170 «Об утверждении Правил функционирования отраслевых конструкторских бюро» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 70, ст. 1013).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2012 года № 1226 «Об утверждении Правил оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1044).

26. «Қазақстан Республикасының аумағында ғарыш зымыран кешендерін құру және пайдалану (қолдану) қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қазандағы № 1249 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 72-73, 1053-құжат).
27. Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Тасымалдаушының әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыруына байланысты залалдарын субсидиялау ережесін бекіту туралы» 2004 жылғы 11 қарашадағы № 1188 және «Залалдары бюджет қаражаты есебінен субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар облысаралық қатынастар бойынша темір жолда жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау жөніндегі ашық тендер негізінде конкурс өткізу қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 1 тамыздағы № 886 қаулыларына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1560 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 3, 44-құжат).
28. «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 133 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 278-құжат).
29. «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 279-құжат).
30. «Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтерін бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі № 423 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 183 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 17, 304-құжат).
31. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 379 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 27, 418-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 405 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 28, 434-құжат).

26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2012 года № 1249 «Об утверждении Правил создания и эксплуатации (применения) космических ракетных комплексов на территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 72-73, ст. 1053).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1560 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1188 «Об утверждении Правил субсидирования убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям» и от 1 августа 2011 года № 886 «Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 3, ст. 44).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 133 «Об утверждении Правил приобретения товаров, работ и услуг при проведении операций по недропользованию посредством государственной информационной системы «Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 278).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 134 «Об утверждении Правил приобретения товаров, работ и услуг при проведении операций по недропользованию» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 279).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 183 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года № 423 «Об утверждении нормативов финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 17, ст. 304).
31. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2013 года № 379 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 27, ст. 418).
32. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 405 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 28, ст. 434).

33. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 533 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 518-құжат).
34. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 706 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 8910 және 11-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 603-құжат).
35. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 39 және  61-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
36. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң «Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерiнiң ұшуға жарамдылығының нормаларын бекiту туралы» 2011 жылғы 26 шiлдедегi № 859 және «Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiнде ұшудың негiзгi қағидаларын бекiту туралы» 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 103 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 752 қаулысы 1 тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 631-құжат).
37. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 1202 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 63, 873-құжат).
38. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Әуеайлақтың
(тiкұшақ айлағының) жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекiту туралы» 2011 жылғы 2 шілдедегі № 760 және
«Азаматтық авиация саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 1195 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 1257 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 67, 898-құжат).
39. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1363 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 24252632 және 33-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 951-құжат).

33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 533 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 518).
34. Пункты 8910 и 11 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 706 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 603).
35. Пункты 39 и 61 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
36. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 752 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 859 «Об утверждении норм летной годности гражданских воздушных судов Республики Казахстан» и от 18 января 2012 года № 103 «Об утверждении Основных правил полетов в воздушном пространстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 631).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 1202 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 63, ст. 873).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2013 года № 1257 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 760 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата годности аэродрома (вертодрома)» и 13 сентября 2012 года № 1195 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере гражданской авиации и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 67, ст. 898).
39. Пункты 24252632 и 33 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1363 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 951).

40. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң «Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемесiнiң ұшуға жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 25 тамыздағы № 962 және «Азаматтық авиация саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 1195 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 1392 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 74, 968-құжат).
41. «Кең таралған пайдалы қазбалары бар, конкурсқа шығарылуға тиісті жер қойнауы учаскелерін қоспағанда, жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 1416 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 74, 981-құжат).
42. «Технологияларды коммерцияландыруға инновациялық гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекiту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 85 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 5, 55-құжат).
43. «Кеме қатынайтын гидротехникалық құрылыстарды (шлюздерді) техникалық пайдалану, зерттеп-қарау және жөндеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 95 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 6, 63-құжат).
44. «Көмірсутек шикізатын қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 154 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 12, 107-құжат).
45. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi өнеркәсiп және экспорттық бақылау саласында көрсететін мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң «Өнiмнiң транзитiне рұқсат беру ережесiн бекiту туралы»
2008 жылғы 11 ақпандағы № 130 және «Импорттаушылардың (түпкі пайдаланушылардың) кепілдік міндеттемелерін ресімдеу және олардың орындалуын тексеру ережесін бекіту туралы» 2008 жылғы 12 наурыздағы
№ 244 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысының 2-тармағының
2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 12, 108-құжат).
46. 1-тармақтың 3) тармақшасын қоспағанда, «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі техникалық реттеу және метрология саласында көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 175 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 14, 121-құжат).

40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2013 года № 1392 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 962 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата летной годности гражданского воздушного судна Республики Казахстан» и от 13 сентября 2012 года № 1195 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере гражданской авиации и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 74, ст. 968).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2013 года № 1416 «Об утверждении перечня участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 74, ст. 981).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 85 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Предоставление инновационных грантов на коммерциализацию технологий» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 5, ст. 55).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 95 «Об утверждении Правил технической эксплуатации, обследования и ремонта судоходных гидротехнических сооружений (шлюзов)» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 6, ст. 63).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 154 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 12, ст. 107).
45. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан в области промышленности и экспортного контроля, внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 130 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на транзит продукции» и от 12 марта 2008 года № 244 «Об утверждении Правил оформления гарантийных обязательств импортеров (конечных пользователей) и проверок их исполнения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 12, ст. 108).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 175 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий, в области технического регулирования и метрологии и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан», за исключением подпункта 3) пункта 1 (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 14, ст. 121).

47. 1-тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда, «Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 192 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, 133-құжат).
48. «Экспорттаушы 2020» және «Өнімділік 2020» бағдарламалары шеңберінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі көрсететін мемлекеттік  қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 252 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 22, 166-құжат).
49. «Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы
26 наурыздағы № 265 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 24, 175-құжат).
50. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 14 ақпандағы № 133 және «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 602 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 37, 363-құжат).
51. «Кең таралған пайдалы қазбалары бар, конкурсқа шығарылуға тиісті жер қойнауы учаскелерін қоспағанда, жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы
28 желтоқсандағы № 1416 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 746 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 431-құжат).

47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 192 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере туризма», за исключением подпункта 2) пункта 1 (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 133).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 252 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан в рамках программ «Экспортер 2020» и «Производительность 2020» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 22, ст. 166).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 265 «О вопросах оказания государственных услуг в сфере автомобильного транспорта» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 24, ст. 175).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 602 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 133 «Об утверждении Правил приобретения товаров, работ и услуг при проведении операций по недропользованию посредством государственной информационной системы «Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей» и от 14 февраля 2013 года № 134 «Об утверждении Правил приобретения товаров, работ и услуг при проведении операций по недропользованию» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 37, ст. 363).
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 746 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2013 года № 1416 «Об утверждении перечня участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 431).