1. "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы органдары аппаратының санын және оны ұстауға арналған шығыстарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қарашадағы N 1425  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қарашадағы N 1425 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 ақпандағы N 215  қаулысы
3. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң Кеңсесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 наурыздағы N 337  қаулысы
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қарашадағы N 1425 және 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1742 қаулыларына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 5 маусымдағы N 930  қаулысының 1-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 наурыздағы N 337 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 шiлдедегi N 1083  қаулысы
6. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 қазандағы N 1466  қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 47, 438-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын iске асыру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551  қаулысы
8. "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 қарашадағы N 1642  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 51, 470-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 27 қаңтардағы N 39  қаулысының 1-тармағының жиырма төртiншi - жиырма алтыншы абзацтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 3, 14-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 30 қаңтардағы N 55  қаулысы
11. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 және 1997 жылғы 22 қарашадағы N 1642 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 ақпандағы N 63  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 4, 22-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 ақпандағы N 136  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 7, 38-құжат).

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 года № 1425 P961425_ "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание центральных исполнительных органов Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1997 года № 215 P970215_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 г. № 1425 P961425_ ".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 года № 337 P970337_ "О Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
4. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1997 года № 930 P970930_ "О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 г. № 1425 и от 31 декабря 1996 г. № 1742 P961742_ ".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997 года № 1083 P971083_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 г. № 337".
6. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1997 года № 1466 P971466_ "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 47, ст. 438).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года № 1551 P971551_ "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. № 3655 U973655_ ".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1997 года № 1642 P971642_ "Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 51, ст. 470).
9. Абзацы двадцать четвертый - двадцать шестой пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 января 1998 года № 39 P980039_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 3, ст. 14).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 1998 года № 55 P980055_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. № 1551".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1998 года № 63 P980063_ "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. № 1551 P971551_ и от 22 ноября 1997 г. № 1642 P971642_ " (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 4, ст. 22).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 года № 136 P980136_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 7, ст.38).

13. "Қазпатент" патенттер және тауар белгiлерi жөнiндегi республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 ақпандағы N 142  қаулысының 1-тармағының төртiншi-он сегiзiншi абзацтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 7, 42-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 наурыздағы N 185  қаулысы
15. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 7 сәуiрдегi N 288  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 10, 76-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 10 сәуiрдегi N 317  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 11, 87-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 22 шiлдедегi N 680  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 23, 200-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Ұлттық статистика агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 907  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 33, 294-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Көлiктiк бақылау комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1322  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулардың 8, 9-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 49, 444-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 қарашадағы N 1403 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 желтоқсандағы N 1348  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 49, 457-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 қаңтардағы N 31  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 9-құжат).

13. Абзацы четвертый - восемнадцатый пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 года № 142 P980142_ "Вопросы Республиканского государственного предприятия по патентам и товарным знакам "Казпатент" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 7, ст.42).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1998 года № 185 P980185_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1998 года № 288 P980288_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 10, ст.76).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1998 года № 317 P980317_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. № 1551" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 11, ст.87).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 года № 680 P980680_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 23, ст.200).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 907 P980907_ "Вопросы Национального статистического агентства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 33, ст.294).
19. Пункты 8, 9 Изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1322 P981322_ "Вопросы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст.444).
20. Пункт 4 Изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года № 1348 P981348_ "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года № 1403 P961403_ " (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст.457).
21. Пункт 8 Изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года № 31 P990031_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст.9).

22. "Штаттық сан лимитiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 ақпандағы N 132  қаулысы
23. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кірiс министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 173  қаулысының 2-тармағы.
24. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 ақпандағы N 132 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 222 қаулысы.
25. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 8, 63-құжат).
26. "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 сәуiрдегi N 443  қаулысының 2-тармағының екiншi-төртiншi абзацтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 14, 136-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 16 ақпандағы N 132 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi N 480  қаулысы
28. "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң штаттық санын ұлғайту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 шiлдедегi N 1001  қаулысының 3-тармағы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті мен Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің және олардың аумақтық бөлімшелерінің штат саны лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 шілдедегі N 1071  қаулысы .
30. "Қазақстан Республикасы Шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігінің штаттық санын ұлғайту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 тамыздағы N 1112  қаулысының 2-тармағы.

22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года № 132 P990132_ "Об утверждении лимита штатной численности".
23. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 173 P990173_ "Вопросы Министерства государственных доходов Республики Казахстан".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года № 222 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года № 132".
25. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года № 223 P990223_ "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 8, ст.63).
26. Абзацы второй-четвертый пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 443 P990443_ "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 14, ст.136).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 480 P990480_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года № 132".
28. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 1001  P991001_   "Об увеличении штатной численности Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан".
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 1999 года № 1071  P991071_   "Об утверждении лимитов штатной численности Комитета казначейства и Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и их территориальных подразделений".
30. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1999 года № 1112  P991112_   "Об увеличении штатной численности Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса".