Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 8-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 19-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес:
1. Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 10.04.2019 № 52-ө өкімімен.
2. Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 10.04.2019 № 52-ө өкімімен.
3. Осы өкімге 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
4. Осы өкімге 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 26 қаңтардағы
8-ө өкіміне
1-қосымша
Экспорттық-импорттық операцияларға арналған "бірыңғай терезе" тетігін енгізу жөніндегі комиссияның құрамы
Ескерту. 1-қосымша алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 10.04.2019 № 52-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 26 қаңтардағы
№ 8-ө өкіміне
2-қосымша
Экспорттық-импорттық операцияларға арналған "бірыңғай терезе" тетігін енгізу жөніндегі комиссия туралы ереже
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 10.04.2019 № 52-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 26 қаңтардағы
№ 8-ө өкіміне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 15.06.2020 № 83-ө өкімімен.
2. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 16-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаментінің директоры, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі "Электрондық үкімет" және мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаментінің директоры, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)";
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Астана қаласы әкімінің орынбасары
Павлодар облысы әкімінің орынбасары";
көрсетілген өкіммен бекітілген "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:

О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 8-р.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 19 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан":
1. Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 10.04.2019 № 52-р.
2. Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 10.04.2019 № 52-р.
3. Внести изменения и дополнения в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему распоряжению.
4. Признать утратившими силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению 4 к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 января 2018 года № 8-р
Состав
Комиссии по внедрению механизма "единого окна" для экспортно-импортных операций
Сноска. Приложение 1 исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 10.04.2019 № 52-р.
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 января2018 года № 8-р
Положение
о Комиссии по внедрению механизма "единого окна" для экспортно-импортных операций
Сноска. Приложение 2 исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 10.04.2019 № 52-р.
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 января 2018 года № 8-р
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Утратил силу распоряжением Премьер-Министра РК от 15.06.2020 № 83-р.
2. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2016 года № 16-р "О Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан":
в составе Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан", утвержденном указанным распоряжением:
строку "директор Департамента по развитию государственных услуг Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"директор Департамента по развитию "электронного правительства" и государственных услуг Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь";
строку "заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции" изложить в следующей редакции:
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)";
после строки "заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)" дополнить строками следующего содержания:
"заместитель акима города Астаны заместитель акима Павлодарской области";
в Положении о Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан", утвержденном указанным распоряжением:

5 және 6-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Комиссия отырыстары жылына кемінде екі рет өткізіледі.
6. Комиссияның негізгі міндеті "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) арқылы көрсетілуге жататын, мемлекеттік қызметтердің тізбесін қарау нәтижелері бойынша, Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу, сондай-ақ мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді оңтайландыру және автоматтандыру жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу болып табылады.".
3. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары";
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 43-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі, төрағаның орынбасары".
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімінде:
1-тармақтың 7) тармақшасы, 2-тармақтың 7) тармақшасы алып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары";
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі".
6. "Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі комиссия құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға".

пункты 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"5. Заседания Комиссии проводятся не менее чем два раза в год.
6. Основной задачей Комиссии является выработка предложений и рекомендаций по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация), по результатам рассмотрения перечня государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию, а также оптимизации и автоматизации государственных услуг.".
3. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике":
в составе Совета по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"заместители Премьер-Министра Республики Казахстан";
4. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2016 года № 43-р "О Национальном координационном совете по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Национального координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Министр здравоохранения Республики Казахстан, председатель"; строку "Министр здравоохранения Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"вице-министр здравоохранения Республики Казахстан, заместитель председателя".
5. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
подпункт 7) пункта 1, подпункт 7) пункта 2 исключить;
в составе Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"заместители Премьер-Министра Республики Казахстан";
строку "Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".
6. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере":
в составе Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель".

7. "Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 24-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің кұрамында:
"Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі".
8. "Бюджет қаражатын тиімді пайдалану жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 28-ө өкімінде:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, басшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, басшы";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.А. Досаевқа жүктелсін.".
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкімінде:
Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі" деген жолдар алып тасталсын.
10. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің 22.04.2019 № 68-ө өкімімен.
11. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 76-ө өкімінде:
1-тармақтың 1) және 3) тармақшалары алып тасталсын;
2-тармақтың 1) және 3) тармақшалары алып тасталсын.
12. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 114-ө өкімінде:
1-тармақтың 1) және 3) тармақшалары алып тасталсын;
2-тармақтың 1) және 3) тармақшалары алып тасталсын;
Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға";
"Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының орынбасары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
Қазақстан Республикасының "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

7. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 2017 года № 24-р "Об образовании Координационного совета по вопросам экономической интеграции":
в составе Координационного совета по вопросам экономической интеграции, утвержденном указанным распоряжением:
после строки "вице-министр энергетики Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан".
8. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 2017 года № 28-р "О создании Комиссии по эффективному использованию бюджетных средств":
в пункте 1 строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Досаева Е.А.".
9. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи:
строки "заместитель Министра обороны Республики Казахстан
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан" исключить.
10. Утратил силу распоряжением Премьер-Министра РК от 22.04.2019 № 68-р.
11. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2017 года № 76-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
подпункты 1) и 3) пункта 1 исключить; подпункты 1) и 3) пункта 2 исключить.
12. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 114-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
подпункты 1) и 3) пункта 1 исключить;
подпункты 1) и 3) пункта 2 исключить;
в составе Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель"; после строки "заместитель Министра юстиции Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан"; после строки "заместитель председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)";
в Положении о Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Комиссияның негізгі міндеті тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің экспортын ілгерілету және сыртқы сауданы реттеу құралдарын қолдануды, халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуды, халықаралық шарттар жасасуды, үшінші елдермен сауда мәселелерін реттеуді қоса алғанда, Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу, оның ішінде:
1) кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу шараларын қолдану жөнінде ұсыныстар әзірлеу;
2) уақытша шараларды қоса алғанда, арнайы қорғау, демпингке қарсы, өтемақылық шараларды қолданудың орындылығы туралы ұсыныстарды қарау;
3) жауап шараларды қолдану, сондай-ақ халықаралық санкцияларға қатысу шеңберінде қолданылатын шараларды қолдану жөнінде ұсыныстар әзірлеу;
4) Дүниежүзілік сауда ұйымына және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болу шеңберінде сыртқы сауда мәселелері жөнінде Қазақстан Республикасының келіссөздік ұстанымына ұсыныстар әзірлеу;
5) Дүниежүзілік сауда ұйымының Сауда рәсімдерін жеңілдету бойынша келісімін іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу болып табылады".
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 26 қаңтардағы
№ 8-ө өкіміне
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің күші жойылатын шешімдерінің тізбесі
1. "Өнеркәсіптік өнімнің заңсыз айналымына қарсы іс-қимыл жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 66-ө өкімі.
2. "Қазақстан Республикасының дамуға ресми көмегі мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 127-ө өкімі.
3. "Қазақстан Республикасында міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 22-ө өкімі.
4. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын талдамалық және әлеуметтанушылық зерттеулердің және шетелдік ұйымдармен бірлескен зерттеулердің тақырыбын қарау мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 60-ө өкімі.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 79-ө өкімінің 1-тармағының 1) тармақшасы, 2-тармағының 1) тармақшасы.
6. "Халықаралық гуманитарлық құқық және адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 110-ө өкімі.

"5. Основной задачей Комиссии является выработка предложений по продвижению экспорта товаров и услуг и вопросам внешнеторговой политики Республики Казахстан, включая применение инструментов регулирования внешней торговли, участия в международных экономических организациях, заключения международных договоров, регулирования вопросов торговли с третьими странами, в том числе:
1) выработка предложений по применению мер таможенно-тарифного и нетарифного регулирования;
2) рассмотрение предложений о целесообразности применения специальных защитных, антидемпинговых, компенсационных мер, включая временные;
3) выработка предложений по применению ответных мер, а также мер, применяемых в рамках участия в международных санкциях;
4) выработка предложений к переговорной позиции Республики Казахстан по вопросам внешней торговли в рамках членства во Всемирной торговой организации и Евразийском экономическом союзе;
5) выработка предложений по реализации Соглашения Всемирной торговой организации по упрощению процедур торговли.".
Приложение 4
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 января 2018 года № 8-р
Перечень решений Премьер-Министра Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 августа 2015 года № 66-р "Об образовании Межведомственной комиссии по противодействию незаконному обороту промышленной продукции".
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 127-р "О создании Комиссии по вопросам официальной помощи развитию Республики Казахстан".
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 апреля 2016 года № 22-р "О Комиссии по вопросам внедрения обязательного социального медицинского страхования в Республике Казахстан".
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2016 года № 60-р "О создании Комиссии по вопросам рассмотрения тематики аналитических и социологических исследований, финансируемых из республиканского бюджета, и совместных исследований с зарубежными организациями".
5. Подпункт 1) пункта 1, подпункт 1) пункта 2 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 2017 года № 79-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан".
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 августа 2017 года № 110-р "Об образовании Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву и международным договорам по правам человека".

7. "Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 112-ө өкімі.
8. "Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО және ИСЕСКО істері жөніндегі ұлттық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 123-ө өкімі.
9. "Қазақстан Республикасының резиденттері - жеке және заңды тұлғалардың КСРО Сыртқыэкономбанкі шоттарында оқшауландырылған қаражатын қайтару мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 2 қыркүйектегі № 125-ө өкімі.
10. "Қазақстан Республикасында міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 22-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 126-ө өкімі.
11. "Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың жобаларын қарау жөніндегі ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 131-ө өкімі.

7. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 112-р "Об образовании Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями".
8. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 123-р "Об образовании Национальной комиссии Республики Казахстан по делам ЮНЕСКО и ИСЕСКО".
9. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 сентября 2017 года № 125-р "О Межведомственной комиссии по вопросам возврата средств физических и юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, заблокированных на счетах Внешэкономбанка СССР".
10. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2017 года № 126-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 апреля 2016 года № 22-р "О Комиссии по вопросам внедрения обязательного социального медицинского страхования в Республике Казахстан".
11. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 2017 года № 131-р "Об образовании Межведомственного совета по рассмотрению проектов Международного научно-технического центра".