Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Администрация Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан
от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
101 - Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Главы государства"
на 2005 год
1. Стоимость: 864543 тысячи тенге (восемьсот шестьдесят четыре миллиона пятьсот сорок три тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:
Бюджетный  кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Конституционный закон Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года " О судебной системе  и статусе судей Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан" от 23 июля 1999 года " О государственной службе ", Закон Республики Казахстан от 28 мая 2001 года " О Высшем Судебном Совете  Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года " О государственных закупках ", Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1996 года  N 2955  "О Положении о специальном Представителе Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур", Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1999 года  N 317  "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих", Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года  N 702  "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года  N 805  "Об утверждении Положения об Администрации Президента Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года  N 1282  "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года  N 1284  "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года  N 1327  "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года  N 1706
"О Концепции обучения государственных служащих".

2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет  кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
1-ҚОСЫМША
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.11.22. N  509v қаулыларымен.
101 - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Мемлекет басшысының қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 864543 мың теңге (сегiз жүз алпыс төрт миллион бес жүз қырық үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексi , "Қазақстан Республикасының сот жүйесi және судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Конституциялық  Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы , "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 28 мамырдағы  Заңы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң арнаулы өкiлi туралы ереже туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегі N 2955  Жарлығы , "Мемлекеттiк саяси қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмi мен мемлекеттiк саяси қызметшiлерге тәртiптiк жаза қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 15 қазандағы N 702  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 805  Жарлығы , "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшілігінiң штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327  Жарлығы , "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Главы государства и функционирования Президентской формы правления.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов Администрации Президента Республики Казахстан и Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур", обеспечение деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих аппарата, материально-техническое оснащение Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
___________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответст-
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|венные
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |испол-
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |нители
|     |     |раммы)    |                         |      |
-------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |   7
-------------------------------------------------------------------
1    001       Обеспечение
деятельности
Главы
государства
2        001   Аппарат       Содержание аппарата     в те-  Адми-
центрального  центрального органа с   чение  нистра-
целью выполнения        года   ция
возложенных на                 Прези-
государственный орган          дента
функций в пределах             Рес-
штатной численности в          пуб-
количестве 370 единиц.         лики
Обеспечение деятельности       Казах-
Высшего Судебного              стан
Совета Республики Казахстан
3        007   Повышение     Обеспечение проведения  в те-  Адми-
квалификации  мероприятий согласно    чение  нистра-
государствен- плану повышения         года   ция
ных служащих  квалификации                   Прези-
государственных служащих       дента
в количестве 96 единиц         Респуб-
лики
Казах-
стан
4        009   Материально-  Приобретение ксерокса и  в те- Специ-
техническое   аппарата по уничтожению  чение альный
оснащение     бумаг                    года  пред-
государствен-                                стави-
ных органов                                  тель
Прези-
дента
Респуб-                                                             лики
Казах-
стан на
космо-
дроме
"Байко-
нур"
5        017  Обеспечение     Приобретение принтера, в те-  Специа-
функционирова-  техническое обслужива- чение  льный
ния информа-    ние 1 компьютера,      года   пред-
ционных систем  приобретение расходных        стави-
и информацион-  материалов, услуг             тель
но-техническое  доступа сети Интернет         Прези-
обеспечение                                   дента
государственных                               Респуб-
органов                                       лики
Казах-
стан на                                                             космод-                                                              роме
"Байко-
нур"

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекет басшысының қызметiн және Президенттiк басқару нысанының жұмыс істеуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң және "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң арнаулы өкiлiнiң аппараттарын ұстау, Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесiнiң қызметiн қамтамасыз ету, аппараттағы мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру, "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президенттің Арнаулы өкiлiнiң аппаратын материалдық-техникалық жарақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
___________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |Кiшi бағдар. |Бағдарламаны iске | Іске   |Жауапты
п/п|дар.|бағ. | ламалардың  | асыру жөнiндегi  | асыру  |орындау.
|лама|дарла|   атауы     |   іс-шаралар     | мерзімі| шылар
|коды|ма   |             |                  |        |
|    |коды |             |                  |        |
___________________________________________________________________
1   2     3          4              5                6        7
___________________________________________________________________
1  001        Мемлекет
басшысының
қызметiн
қамтамасыз ету
2      001    Орталық       Мемлекеттiк орган-   жыл     Қазақстан
органның      ға жүктелген         бойына  Респуб-
аппараты      функцияларды орын-           ликасы
дау мақсатында 370           Президен-
бiрлiк мөлшерiн-             тiнiң
дегi штат саны               Әкiмшiлiгі
шегiнде орталық
органның аппаратын
ұстау. Қазақстан
Республикасы Жоғары
Сот Кеңесiнiң қыз-
метiн қамтамасыз
ету
3      007    Мемлекеттiк   96 адам мөлшерiнде   жыл     Қазақстан
қызметшiлер-  мемлекеттiк қызмет-  бойына  Республи-
дiң бiлiктi-  шiлердiң бiлiктi-            касы
лiгiн артты-  лiгiн арттыру жос-           Президент-
ру            парына байланысты            інің
шаралардың жүргі-            Әкімшілігі
зілуін қамтамасыз
ету
4      009    Мемлекеттiк   Ксерокс және қағаз-  жыл     "Байқоңыр"
органдарды    дарды жоятын аппарат бойына   ғарыш ай-
материалдық-  сатып алу                     лағындағы
техникалық                                  Қазақстан
жарақтандыру                                Pecпубли-
касы
Президен-
тiнiң
Арнаулы
өкiлi
5      017    Ақпараттық    Принтер сатып алу,   жыл      "Байқоңыр"
жүйелердiң    1 компьютерге тех-   бойына   ғарыш ай-
жұмыс iстеуiн никалық қызмет                лағындағы
қамтамасыз    көрсету, жұмсалатын           Қазақстан
ету және      материалдарды,                Респуб-
мемлекеттiк   Интернет желiсiне             ликасы
органдарды    қол жеткiзу қызмет-           Президен-
ақпараттық-   терiн сатып алу               тiнiң
техникалық                                  Арнаулы
қамтамасыз                                  өкiлi
ету

6        100  Аппарат специ-  Содержание аппарата    в те-  Специ-
ального пред-   специального предста-  чение  альный
ставительства   вительства на космод-  года   пред-
на космодроме   роме "Байконур"               стави-
"Байконур"      с целью выполнения            тель
функций, возложенных          Прези-
на государственный            дента
орган, в пределах             Респуб-
штатной численности           лики
в количестве 6 единиц         Казах-
стан на
космо-
дроме
"Байко-
нур"
____________________________________________________________________
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 ноября 2005 года N  509в .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Администрацию Президента Республики Казахстан и Высший Судебный Совет Республики Казахстан функций и задач.
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
101 - Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства"
на 2005 год
1. Стоимость: 70980 тысяч тенге (семьдесят миллионов девятьсот восемьдесят тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:     Бюджетный  кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года " О государственных закупках ", Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года  N 1235  "О создании Казахстанского института стратегических исследований", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года  N 3614  "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1999 года  N 130  "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года  N 977  "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2004 года N 41 "О системе оплате труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий".

6      100   "Байқоңыр"     Мемлекеттiк органға  жыл      "Байқоңыр"
ғaрыш айлағын- жүктелген функция-   бойына   ғарыш
дағы арнайы    ларды орындау мақ-            айлағын-
өкiлдiктiң     сатында "Байқоңыр"            дағы
аппараты       ғарыш айлағындағы             Қазақстан
Қазақстан Республи-           Республи-
касы Президентiнiң            касы
Арнаулы өкiлiнiң              Президен-
аппаратын 6 бiрлiк            тінің
мөлшерiндегi штат             Арнаулы
санының шегiнде               өкілі
ұстау
_________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне және Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесiне жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әрi уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
2-ҚОСЫМША
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 қаулысымен.
101 - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық
аспектiлерiн болжамды-талдамалық қамтамасыз ету"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 70980 мың теңге (жетпiс миллион тоғыз жүз сексен мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет  кодексi , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977  қаулысы , "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной техникой и другим основным оборудованием Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: разработка научно-аналитических предложений по актуальным проблемам внешней и внутренней политики с позиции обеспечения национальной безопасности государства, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной техникой и другим основным оборудованием Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответст-
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|венные
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |испол-
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |нители
|     |     |раммы)    |                         |      |
-------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Прогнозно-  Обеспечение содержания    в те-  Казах-
аналитичес- Казахстанского института  чение  ский
кое обеспе- стратегических исследова- года   институт
чение стра- ний при Президенте               страте-
тегических  Республики Казахстан в           гических
аспектов    пределах штатной                 исследо-
внутренней  численности 49 единиц.           ваний
и внешней   Приобретение товаров             при Пре-
политики    по докомплектации                зиденте
государства оборудования для                 Респуб-                            синхронного перевода,            лики
фальцевального оборудования,     Казах-
брошюровального аппарата,        стан
принтеров в количестве
21 штуки, ксерокса,
сканера, 10 компьютеров,
7 накопителей, 4 источников
бесперебойного питания,
2 серверов
____________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной техникой  и другим основным оборудованием Казахстанского института
стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
101 - Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование" на 2005 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық аспектiлерiн болжамды-талдамалық қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру техникасымен және басқа да негiзгi жабдықтармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiң ұлттық қауiпсiздiгін қамтамасыз ету тұрғысынан iшкi және сыртқы саясаттың өзектi мәселелерi жөнiнде ғылыми-талдамалық ұсыныстар әзiрлеу, Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру техникасымен және басқа да негiзгі жабдықтармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
___________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |Кiшi бағдар. |Бағдарламаны iске | Іске   |Жауапты
п/п|дар.|бағ. | ламалардың  | асыру жөнiндегi  | асыру  |орындау.
|лама|дарла|   атауы     |   іс-шаралар     | мерзімі| шылар
|коды|ма   |             |                  |        |
|    |коды |             |                  |        |
___________________________________________________________________
1   2     3          4              5                6        7
___________________________________________________________________
1  002        Мемлекеттiң    Қазақстан Республи- жыл     Қазақстан
iшкi және      касының Президентi  бойына  Республи-
сыртқы саяса-  жанындағы Қазақстан         касының
тының страте-  стратегиялық зерт-          Президентi
гиялық аспек-  теулер институтын           жанындағы
тiлерiн бол-   49 бiрлiк штат саны         Қазақстан
жамды-талдама- шегiнде ұстауды             страте-
лық қамтамасыз қамтамасыз ету.             гиялық
ету            Ілеспе аударма,             зерттеулер
бүгу-бүктеу жаб-            институты
дықтары, брошюралау
аппараты, 21 дана
көлемiнде принтер-
лер, ксерокс,
сканер, 10 компью-
тер, 7 жинақтауыш,
4 iркiлiссiз қуат
көзi, 2 cepвep үшiн
толықтырып жарақ-
тандыру бойынша
тауарлар сатып алу
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтына жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әрi уақтылы орындау, Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру техникасымен және басқа да негізгi жабдықтармен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
3-ҚОСЫМША
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 қаулысымен.
101 - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын
қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 73183 тысячи тенге (семьдесят три миллиона сто восемьдесят три тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:
Бюджетный  кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О национальном архивном фонде и архивах", Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года " О государственной службе ", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года " О государственных закупках ", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года  N 1502  "О создании Архива Президента Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1999 года  N 317  "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года  N 1282  "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года  N 1284  "О единой системе оплате труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан", распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июня 1999 года  N 52  "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2004 года N 41 "О системе оплате труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: постоянное государственное хранение архивных документов Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, обеспечение сохранности документов на всех видах носителей информации, государственный учет документов, хранящихся в Архиве Президента Республики Казахстан, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной и компьютерной техникой Архива Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: комплектование документами, управление документацией Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, выполнение функций в сфере архивного обеспечения деятельности Президента Республики Казахстан, организация использования документов в государственной политике, экономике, науке и социально-культурных целях, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной и компьютерной техникой Архива Президента Республики Казахстан.

1. Құны: 73183 мың теңге (жетпiс үш миллион бір жүз сексен үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексi , "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы  Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502  Жарлығы , "Мемлекеттік саяси қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмi мен мемлекеттiк саяси қызметшiлерге тәртiптiк жаза қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317  Жарлығы , "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52  өкiмi , "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Президент Әкiмшiлігі мен Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттiк органдардың мұрағат құжаттарын тұрақты мемлекеттік сақтау, ақпарат тасығыштардың барлық түрiндегі құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатында сақталатын құжаттарды мемлекеттiк есепке алу, Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру және компьютерлiк техникасымен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: құжаттарды толықтыру, Президент Әкiмшiлігі мен Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттiк органдардың құжаттамаларын басқару, Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн мұрағаттық қамтамасыз ету саласындағы функцияларды орындау, құжаттарды мемлекеттiк саясатта, экономикада, ғылыми және әлеуметтiк-мәдени мақсаттарда пайдалану, Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру және компьютерлiк техникасымен қамтамасыз ету.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
___________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответст-
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|венные
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |испол-
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |нители
|     |     |раммы)    |                         |      |
-------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Обеспечение  Обеспечение содержания  в те- Архив
сохранности  Архива Президента       чение Президента
архивного    Республики Казахстан    года  Респуб-
фонда,       в пределах штатной чис-       лики
печатных из- ленности 86 единиц.           Казах-
даний и их   Приобретение 13 компью-       стан
специальное  теров с учетом
использова-  комплектующих, 12 прин-
ние          теров, цифровой фотокамеры,
мобильного проектора,
брошюровального аппарата,
мини-типографии, системы
видеонаблюдения, мини-АТС,
40 кондиционеров,
2 факсов, устройства принтер-
копи-сканер в количестве 2 шт.,
2 комп. Фильтров по очистке
кондиционеров.
____________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:      качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Архив Президента Республики Казахстан, укрепление материально-технической базы и обеспечение организационной и компьютерной техникой Архива Президента Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
101 - Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Хранение историко-культурных ценностей"
на 2005 год
1. Стоимость: 109985 тысяч тенге (сто девять миллионов девятьсот восемьдесят пять тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный Закон Республики Казахстан от 20 июля 2000 года
О Первом Президенте  Республики Казахстан", Бюджетный  кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Закон Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании  историко-культурного  наследия", Закон Республики Казахстан от
24 декабря 1996 года " О культуре ", Закон Республики Казахстан
от 23 июля 1999 года " О государственной службе ", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года " О государственных закупках ", Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1999 года  N 317  "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года  N 1282  "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января
2004 года  N 1284  "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года  N 1431
"О создании Музея Первого Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января
2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, должностей работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий по категориям".

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
___________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |Кiшi бағдар. |Бағдарламаны iске | Іске   |Жауапты
п/п|дар.|бағ. | ламалардың  | асыру жөнiндегi  | асыру  |орындау.
|лама|дарла|   атауы     |   іс-шаралар     | мерзімі| шылар
|коды|ма   |             |                  |        |
|    |коды |             |                  |        |
___________________________________________________________________
1   2     3          4              5                6        7
___________________________________________________________________
1  003        Мұрағат қоры-  Қазақстан Респу-    жыл     Қазақстан
ның, баспа     бликасы Президен-   бойына  Респуб-
басылымдарының тiнiң Мұрағатын 86          ликасы
сақталуын      бiрлiк штат саны            Президен-
қамтамасыз ету шегінде ұстауды             тiнiң
және оларды    қамтамасыз ету.             Мұрағаты
арнайы         Құрауыштарымен
пайдалану      қоса 13 компьютер,
12 принтер, цифрлық
фотокамера, ұтымды
проектор, брошюра-
лау аппараты, шағын-
баспахана, бейнебай-
қау жүйелерi, шағын
ATC, 40 кондицио-
нер, 2 факс, 2 дана
принтер-көшiру-
сканер құрылғысы,
кондиционер таза-
лайтын сүзгiнiң 2
жиынтығын сатып алу
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатына жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы және уақтылы орындау, Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту, ұйымдастыру және компьютерлiк техникасымен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
4-ҚОСЫМША
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 қаулысымен.
101 - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау" деген
004 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 109985 мың теңге (бір жүз тоғыз миллион тоғыз жүз сексен бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi Конституциялық  Заңы , Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексi , "Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шiлдедегi  Заңы , "Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 24 желтоқсандағы  Заңы , "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы , "Мемлекеттiк саяси қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмi мен мемлекеттiк саяси қызметшiлерге тәртiптiк жаза қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 26 желтоқсандағы N 317  Жарлығы , "Мемлекеттік әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентiнiң Мұражайын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1431  Жарлығы , "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности, учета, комплектования, изучения и использования историко-культурного наследия.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение сохранности историко-культурных ценностей на республиканском уровне.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. ___________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответст-
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|венные
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |испол-
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |нители
|     |     |раммы)    |                         |      |
-------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |   7
-------------------------------------------------------------------
1   004         Хранение    Обеспечение содержания    в те- Музей
историко-   Музея Первого Президента  чение Первого
культурных  Республики Казахстан в    года  Прези-
ценностей   пределах штатной числен-        дента
ности 40 единиц.                Респуб-
Приобретение материалов,        лики
книг для пополнения             Казах-
фондов Музея,                   стан
компьютеров-8 комплектов,
факсов-2 шт., электронные
весы-2 шт., ксерокс-1 шт.,
телевизоров с
видеомагнитофонами-9 шт.,
цифровой видеокамеры-1 шт.,
видеоаппаратуры-1 шт.,
профессионального цифрового
фотоаппарата-1 шт.
(в том числе фотовспышка
2 ед., сумка для
фотоаппарата, объектив).
____________________________________________________________________      7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
культурологическое и научно-методическое обеспечение процесса аккумуляции и изучения историко-культурной и социально-политической информации на основе комплексного сбора, систематизации, хранения, исследования и популяризации материалов, касающихся жизни, государственной и общественной деятельности Первого Президента Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тарихи-мәдени мұраны сақтауды, есепке алуды, жинақтауды, зерделеу мен пайдалануды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: тарихи-мәдени құндылықтардың республикалық деңгейде сақталуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
___________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |Кiшi бағдар. |Бағдарламаны iске | Іске   |Жауапты
п/п|дар.|бағ. | ламалардың  | асыру жөнiндегi  | асыру  |орындау.
|лама|дарла|   атауы     |   іс-шаралар     | мерзімі| шылар
|коды|ма   |             |                  |        |
|    |коды |             |                  |        |
___________________________________________________________________
1   2     3          4              5                6        7
___________________________________________________________________
1  004        Тарихи-мәдени  Қазақстан Респу-    жыл     Қазақстан
құндылықтарды  бликасы Тұңғыш     бойына   Респуб-
сақтау       Президентінің               ликасы
Мұражайын 40 бiр-           Тұңғыш
лiк штат саны               Президен-
шегiнде ұстауды             тiнiң
қамтамасыз ету.             Мұражайы
Мұражай қорын
толықтыру үшiн
материалдар,
кiтаптар, компью-
тер - 8 жиынтық,
факс - 2 дана,
электрондық
таразы - 2 дана,
көбейту аппа-
раты - 1 дана,
бейнемагнитофон
қосылған 9 теле-
дидар, цифрлық
бейнекамера - 1
дана, бейнеаппара-
тура - 1 дана,
цифрлы профессио-
налдық фотоап-
парат - 1 дана
(соның iшiнде
фотовспышка - 2
дана, фотоаппарат-
қа арналған қап,
объектив)
сатып алу
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң өмiрiне, мемлекеттiк және қоғамдық қызметiне қатысты материалдарды кешендi түрде жинау, жүйелеу, сақтау, зерттеу және жұртшылыққа танымал ету негiзiнде тарихи-мәдени және әлеуметтiк-саяси ақпаратты жинақтау және зерделеу процесiн мәдениеттану және ғылыми-әдiстемелiк тұрғыдан қамтамасыз ету.