О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2016 года № 24
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Западно-Казахстанской области Токжанова М.Л.
Аким области Н.Ноғаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 9 февраля 2016 года №24
Перечень утративших силу постановлений акимата Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 ноября 2001 года №48 "Об установлении материальной помощи лицам, ранее являвшимся персональными пенсионерами местного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1143, опубликованное 1 декабря 2001 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2009 года №29 на русском языке не принято;
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года №261 "Об утверждении правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3410, опубликованное 8 февраля 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2014 года №298 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3700, опубликованное 20 декабря 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года №99 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3910, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 15 мая 2015 года);

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 24 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы М.Л.Тоқжановқа жүктелсін.
Облыс әкімі Н.Ноғаев
2016 жылғы 9 ақпандағы №24
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. 2001 жылғы 13 қарашадағы №48 "Бұрын жергілікті маңызы бар дербес зейнеткер болған адамдарға материалдық көмектер белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1143 тіркелген, 2001 жылғы 1 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
2. 2009 жылғы 26 қаңтардағы №29 "Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3020 тіркелген, 2009 жылғы 26 ақпандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
3. 2013 жылғы 10 желтоқсандағы №261 "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3410 тіркелген, 2014 жылғы 8 ақпанда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
4. 2014 жылғы 11 қарашадағы №298 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3700 тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсанда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
5. 2015 жылғы 13 сәуірдегі №99 "2015 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3910 тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;

6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2015 года №101 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3916, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 28 мая 2015 года);
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2015 года №115 "Об установлении объемов субсидий по районам и городу Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3929, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 16 июня 2015 года);
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2015 года №116 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур в 2015 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3924, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 10 июня 2015 года);
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 мая 2015 года №130 "Об установлении размеров должностного оклада, системы премирования и иного вознаграждения руководителя, его заместителей и главного бухгалтера медицинских организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3928, опубликованное 16 июня 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года №171 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2015 года №115 "Об установлении объемов субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3959, опубликованное 30 июля 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года №237 "Об установлении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4068 , опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 22 октября 2015 года);
12. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года №238 "Об утверждении норм субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4071, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 15 октября 2015 года);

6. 2015 жылғы 21 сәуірдегі №101 "Су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3916 тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
7. 2015 жылғы 5 мамырдағы №115 "2015 жылға арналған аудандар мен Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3929 тіркелген, 2015 жылғы 16 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
8. 2015 жылғы 5 мамырдағы №116 "2015 жылы бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3924 тіркелген, 2015 жылғы 10 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
9. 2015 жылғы 26 мамырдағы №130 "Медициналық ұйымдар басшысының, оның орынбасарларының және бас бухгалтерінің лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін, оларғы сыйлықақы және өзге де сыйақы беру жүйесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3928 тіркелген, 2015 жылғы 16 маусымда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
10. 2015 жылғы 16 шілдедегі №171 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы №115 "2015 жылға арналған аудандар бойынша субсидиялар көлемін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3959 тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдеде "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
11. 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №237 "2015 жылға субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4068 тіркелген, 2015 жылғы 22 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
12. 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №238 "2015 жылға жеміс-жидек дақылдарының көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4071 тіркелген, 2015жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;

13. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №257 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Государственного учреждения "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" и областных исполнительных органов финансируемых из республиканского бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4090, опубликованное 17 октября 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
14. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года №354 "Об установлении объемов субсидий на приобретение семян пшеницы третьей репродукции в 2015 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4186, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2016 года).

13. 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №257 "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын облыстық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4090 тіркелген, 2015 жылғы 17 қазанда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
14. 2015 жылғы 9 желтоқсандағы №354 "2015 жылы үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға субсидиялар көлемдерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4186 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы.