Об утверждении Состава сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) по сотрудничеству с зарубежными странами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 594. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 января 2003 г. N 21
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Состав сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) по сотрудничеству с зарубежными странами.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2002 года N 594
Состав
сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий (комитетов, советов)
по сотрудничеству с зарубежными странами
Казахстанско-азербайджанская    - Школьник Владимир Сергеевич -
комиссия по экономическому        Министр энергетики и минеральных
сотрудничеству                    ресурсов Республики Казахстан
Казахстанско-армянская          - Кожаков Асан Егинбаевич -
комиссия по торгово-              Председатель Комитета по делам
экономическому сотрудничеству     Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-белорусская        - Школьник Владимир Сергеевич -
комиссия по торгово-              Министр энергетики и минеральных
экономическому сотрудничеству     ресурсов Республики Казахстан
Казахстанско-грузинская         - Киинов Ляззат Кетебаевич -
комиссия по торгово-              президент ЗАО "НК "КазМунайГаз"
экономическому сотрудничеству
Казахстанско-кыргызская         - Масимов Карим Кажимканович -
совместная комиссия               Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-молдавская         - Нуркадилов Заманбек Калабаевич -
смешанная комиссия по             Председатель Агентства Республики
экономическому сотрудничеству     Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-российская         - Масимов Карим Кажимканович -
комиссия по сотрудничеству        Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-российская         - Андрющенко Александр Иванович -
подкомиссия по приграничному      первый вице-Министр экономики и
сотрудничеству                    торговли Республики Казахстан
Казахстанско-российская         - Школьник Владимир Сергеевич -
подкомиссия по комплексу          Министр энергетики и минеральных
"Байконур"                        ресурсов Республики Казахстан
Казахстанско-российская         - Нагманов Кажмурат Ибраевич -
подкомиссия по транспорту         Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Казахстанско-таджикская         - Школьник Владимир Сергеевич -
комиссия по экономическому        Министр энергетики и минеральных
сотрудничеству                    ресурсов Республики Казахстан
Казахстанско-туркменская        - Нагманов Кажмурат Ибраевич -
совместная комиссия по            Министр транспорта и коммуникаций
экономическому сотрудничеству     Республики Казахстан
Казахстанско-узбекская          - Масимов Карим Кажимканович -
комиссия по двустороннему         Заместитель Премьер-Министра
сотрудничеству                    Республики Казахстан
Казахстанско-украинская         - Школьник Владимир Сергеевич -
комиссия по экономическому        Министр энергетики и минеральных
сотрудничеству                    ресурсов Республики Казахстан
Казахстанско-американская       - Школьник Владимир Сергеевич -
специальная комиссия по           Министр энергетики и минеральных
партнерству в области             ресурсов Республики Казахстан
энергетики
Казахстанско-болгарская         - Карагусова Гульжан Джанпеисовна -
комиссия по торгово-              Министр труда и социальной защиты
экономическим связям и            населения Республики Казахстан
научно-техническому
сотрудничеству
Казахстанско-британский         - Масимов Карим Кажимканович -
торгово-промышленный совет        Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-венгерская         - Есимов Ахметжан Смагулович -
комиссия по торгово-              Заместитель Премьер-Министра
сотрудничеству                    Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Казахстанско-вьетнамская        - Елеманов Болат Далдаевич -
совместная комиссия по            первый вице-Министр энергетики и
торгово-экономическому            минеральных ресурсов Республики
сотрудничеству                    Казахстан
Казахстанско-германская         - Есенбаев Мажит Тулеубекович -
рабочая группа по торгово-        Министр экономики и торговли
экономическому сотрудничеству     Республики Казахстан
Рабочая группа                  - Оразбаков Галым Избасарович -
"Казахстан-Нижняя Саксония"       вице-Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Казахстанско-германская         - Мухамеджанов Бауржан Алимович -
межправительственная              Заместитель Премьер-Министра
комиссия по вопросам              Республики Казахстан
этнических немцев, проживающих
в Республике Казахстан
Казахстанско-германская         - Кул-Мухаммед Мухтар Абрарулы -
смешанная комиссия по вопросам    Министр культуры, информации и
культурного сотрудничества        общественного согласия Республики
Казахстан
Казахстанско-греческая          - Есенбаев Мажит Тулеубекович -
комиссия по экономическому и      Министр экономики и торговли
технологическому сотрудничеству   Республики Казахстан
Совет сотрудничества            - Есимов Ахметжан Смагулович -
"Республика Казахстан-            Заместитель Премьер-Министра
Европейский Союз"                 Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Комитет Сотрудничества          - Идрисов Ерлан Абильфаизович -
"Республика Казахстан-            первый вице-Министр иностранных дел
Европейский Союз"                 Республики Казахстан
Казахстанско-египетская         - Кул-Мухаммед Мухтар Абрарулы -
межправительственная комиссия     Министр культуры, информации и
по торгово-экономическому,        общественного согласия Республики
культурно-гуманитарному и         Казахстан
научно-техническому
сотрудничеству
Казахстанско-израильская        - Павлов Александр Сергеевич -
комиссия по торгово-              Заместитель Премьер-Министра
экономическим связям              Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан
Межправительственная            - Школьник Владимир Сергеевич -
казахстанско-индийская            Министр энергетики и минеральных
совместная комиссия по торгово-   ресурсов Республики Казахстан
экономическому, научно-
техническому, промышленному и
культурному сотрудничеству
Казахстанско-иранская           - Нагманов Кажмурат Ибраевич -
межправительственная комиссия     Министр транспорта и коммуникаций
по торгово-экономическому,        Республики Казахстан
научно-техническому и
культурному сотрудничеству
Межправительственная            - Какимжанов Зейнулла Халидоллович -
казахстанско-испанская комиссия   Министр государственных доходов
по торгово-экономическому         Республики Казахстан
сотрудничеству
Межправительственная            - Павлов Александр Сергеевич -
казахстанско-итальянская          Заместитель Премьер-Министра
рабочая группа по промышленному   Республики Казахстан - Министр
и экономическому сотрудничеству   финансов Республики Казахстан
и обмену
Казахстанско-катарская          - Кул-Мухаммед Мухтар Абрарулы -
совместная комиссия на высоком    Министр культуры, информации и
уровне                            общественного согласия Республики
Казахстан
Казахстанско-китайская          - Масимов Карим Кажимканович -
межправительственная комиссия     Заместитель Премьер-Министра
по торгово-экономическому         Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-латвийская         - Есенбаев Мажит Тулеубекович -
межправительственная комиссия     Министр экономики и торговли
по торгово-экономическому         Республики Казахстан
сотрудничеству
Совместная                      - Беркимбаева Шамша Копбаевна -
казахстанско-ливийская            Министр образования и науки
межправительственная комиссия     Республики Казахстан
Казахстанско-литовская          - Есенбаев Мажит Тулеубекович -
межправительственная комиссия     Министр экономики и торговли
по торгово-экономическому         Республики Казахстан
сотрудничеству
Совместный                      - Куанышев Дулат Оразбекович -
казахстанско-малазийский          вице-Министр иностранных дел
торгово-экономический комитет     Республики Казахстан
Межправительственная            - Беркимбаева Шамша Копбаевна -
казахстанско-монгольская          Министр образования и науки
комиссия по торгово-              Республики Казахстан
экономическому, научно-
техническому и культурному
сотрудничеству
Межправительственная            - Карагусова Гульжан Джанпеисовна -
казахстанско-пакистанская         Министр труда и социальной защиты
совместная комиссия по            населения Республики Казахстан
торгово-экономическому,
научно-техническому и
культурному сотрудничеству
Казахстанско-палестинская       - Дунаев Арман Галиаскарович -
комиссия по торгово -             вице-Министр финансов Республики
экономическому сотрудничеству     Казахстан
Казахстанско-польская           - Павлов Александр Сергеевич -
комиссия по торгово-              Заместитель Премьер-Министра
экономическому сотрудничеству     Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан
Казахстанско-румынская          - Нуркадилов Заманбек Калабаевич -
комиссия по торгово-              Председатель Агентства Республики
экономическому и научно-          Республики по чрезвычайным ситуациям
техническому сотрудничеству
Казахстанско-саудовская         - Есенбаев Мажит Тулеубекович -
комиссия по торгово-              Министр экономики и торговли
экономическому, научно-           Республики Казахстан
техническому и культурному
сотрудничеству
Казахстанско-словацкая комиссия - Идрисов Ерлан Абильфаизович -
по торгово-экономическому         первый вице-Министр иностранных дел
и научно-техническому             Республики Казахстан
сотрудничеству
Межправительственная            - Куанышев Дулат Оразбекович -
казахстанско-таиландская          вице-Министр иностранных дел
совместная комиссия по            Республики Казахстан
торгово-экономическому
сотрудничеству
Межправительственная            - Мухамеджанов Бауржан Алимович -
казахстанско-турецкая             Заместитель Премьер-Министра
экономическая комиссия            Республики Казахстан
Казахстанско-финская            - Идрисов Ерлан Абильфаизович -
комиссия по торгово-              первый вице-Министр иностранных дел
экономическому сотрудничеству     Республики Казахстан
Казахстанско-французская        - Павлов Александр Сергеевич -
межправительственная рабочая      Заместитель Премьер-Министра
группа по экономическому          Республики Казахстан - Министр
сотрудничеству                    финансов Республики Казахстан
Казахстанско-чешская комиссия   - Елеманов Болат Далдаевич -
по торгово-экономическому         первый вице-Министр энергетики и
сотрудничеству                    минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Казахстанско-швейцарская        - Куанышев Дулат Оразбекович -
комиссия по торгово-              вице-Министр иностранных дел
экономическому сотрудничеству     Республики Казахстан
Казахстанско-эмиратская         - Шукпутов Андарь Маулешевич -
совместная комиссия по            Министр природных ресурсов и охраны
торгово-экономическому            окружающей среды Республики
сотрудничеству                    Казахстан
Казахстанско-эстонская          - Есенбаев Мажит Тулеубекович -
межправительственная комиссия     Министр экономики и торговли
по торгово-экономическому         Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-южнокорейская      - Мухамеджанов Бауржан Алимович -
комиссия по торгово-              Заместитель Премьер-Министра
экономическому и научно-          Республики Казахстан
техническому сотрудничеству
Казахстанско-японский комитет   - Тасмагамбетов Имангали Нургалиевич -
по экономическому                 Премьер-Министр Республики
сотрудничеству                    Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2002 года N 594
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың (комитеттердің, кеңестердің) қазақстандық бөлігінің тең төрағалары құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 мамыр N 594 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.01.15. N 21 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың (комитеттердің, кеңестердің) қазақстандық бөлігінің тең төрағалары құрамы бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 29 мамырдағы
N 594 қаулысымен
бекітілген
Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен
үкіметаралық комиссиялардың (комитеттердің, кеңестердің)
қазақстандық бөлігінің тең төрағалары құрамы
Қазақстан-әзербайжан         - Школьник Владимир Сергеевич -
экономикалық                   Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Энергетика және минералдық
комиссиясы                     ресурстар министрі
Қазақстан-армян              - Қожақов Асан Егінбайұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Сыртқы істер министрлігі
комиссиясы                     Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы істері жөніндегі
комитетінің төрағасы
Қазақстан-белорус            - Школьник Владимир Сергеевич -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Энергетика және минералдық
комиссиясы                     ресурстар министрі
Қазақстан-грузин             - Қиынов Ләззат Кетебайұлы -
сауда-экономикалық             "ҚазМұнайГаз" ұлттық
ынтымақтастық жөніндегі        компаниясы" ЖАҚ-ның президенті
комиссиясы
Қазақстан-қырғыз             - Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы -
бірлескен комиссиясы           Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан-молдова            - Нұрқаділов Заманбек Қалабайұлы -
экономикалық                   Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық жөніндегі        Төтенше жағдайлар жөніндегі
аралас комиссиясы              агенттігінің төрағасы
Қазақстан-ресей              - Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы -
ынтымақтастық жөніндеuі        Қазақстан Республикасы
комиссиясы                     Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан-ресей              - Андрющенко Александр Иванович -
шекаралық ынтымақтастық        Қазақстан Республикасының
жөніндегі шағын                Экономика және сауда
комиссиясы                     бірінші вице-министрі
Қазақстан-ресей              - Школьник Владимир Сергеевич -
"Байқоңыр" кешені              Қазақстан Республикасының
жөніндегі шағын                Энергетика және минералдық
комиссиясы                     ресурстар министрі
Қазақстан-ресей              - Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы -
көлік жөніндегі                Қазақстан Республикасының
шағын комиссиясы               Көлік және коммуникациялар
министрі
Қазақстан-тәжік              - Школьник Владимир Сергеевич -
экономикалық                   Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Энергетика және минералдық
комиссиясы                     ресурстар министрі
Қазақстан-түркімен           - Нағыманов Қажымұрат Ыбырайұлы -
экономикалық                   Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Көлік және коммуникациялар
бірлескен комиссиясы           министрі
Қазақстан-өзбек              - Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы -
екі жақты ынтымақтастық        Қазақстан Республикасы
жөніндегі комиссиясы           Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан-украин             - Школьник Владимир Сергеевич -
экономикалық                   Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндег         Энергетика және минералдық
комиссиясы                     ресурстар министрі
Қазақстан-американ           - Школьник Владимир Сергеевич -
энергетика саласындағы         Қазақстан Республикасының
әріптестік бойынша             Энергетика және минералдық
арнайы комиссиясы              ресурстар министрі
Қазақстан-болгар             - Қарағұсова Гүлжан Жанпейісқызы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
байланыстар және               Еңбек және халықты әлеуметтік
ғылыми-техникалық              қорғау министрі
ынтымақтастық жөніндегі
комиссиясы
Қазақстан-британ             - Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы -
сауда-өнеркәсіп кеңесі         Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан-венгр              - Есімов Ахметжан Смағұлұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық жөніндегі        Премьер-Министрінің орынбасары -
комиссиясы                     Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан-вьетнам            - Еламанов Болат Далдайұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Энергетика және минералдық
бірлескен комиссиясы           ресурстар бірінші вице-министрі
Қазақстан-герман             - Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Экономика және сауда министрі
жұмыс тобы
"Қазақстан-Төменгі           - Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы -
Саксония" жұмыс тобы           Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда
вице-министрі
Қазақстан Республикасында    - Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы -
тұратын этникалық              Қазақстан Республикасы
немістер мәселелері            Премьер-Министрінің орынбасары
жөніндегі қазақстан-герман
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-герман             - Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы -
мәдени ынтымақтастық           Қазақстан Республикасының
мәселелері жөніндегі аралас    Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
комиссиясы                     келісім министрі
Қазақстан-грек               - Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы -
экономикалық және              Қазақстан Республикасының
технологиялық ынтымақтастық    Экономика және сауда министрі
жөніндегі комиссиясы
"Қазақстан Республикасы      - Есімов Ахметжан Смағұлұлы -
Еуропалық Одақ"                Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық кеңесі           Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
"Қазақстан Республикасы      - Ыдырысов Ерлан Әбілфайызұлы -
Еуропалық Одақ"                Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық комитеті         Сыртқы істер бірінші
вице-министрі
Қазақстан-египет             - Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
мәдени-гуманитарлық және       Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
ғылыми-техникалық              келісім министрі
ынтымақтастық жөніндегі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-израиль            - Павлов Александр Сергеевич -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасы
байланыстар жөніндегі          Премьер-Министрінің орынбасары -
комиссиясы                     Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Қазақстан-үндістан           - Школьник Владимир Сергеевич -
сауда-экономикалық,            Қазақстан Республикасының
ғылыми-техникалық,             Энергетика және минералдық
өнеркәсіп және мәдени          ресурстар министрі
ынтымақтастық жөніндегі
үкіметаралық бірлескен
комиссиясы
Қазақстан-иран               - Нағманов Қажымұрат Ыбырайұлы -
сауда-экономикалық,            Қазақстан Республикасының
ғылыми-техникалық және         Көлік және коммуникациялар
мәдени ынтымақтастық           министрі
жөніндегі үкіметаралық
комиссиясы
Қазақстан-испан             - Кәкімжанов ЗейноллаХалидоллаұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Мемлекеттік кіріс министрі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-итальян            - Павлов Александр Сергеевич -
өнеркәсіптік және              Қазақстан Республикасы
экономикалық ынтымақтастық     Премьер-Министрінің орынбасары -
пен алмасу жөніндегі           Қазақстан Республикасының
үкіметаралық жұмыс тобы        Қаржы министрі
Қазақстан-катар              - Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы -
жоғары деңгейдегі              Қазақстан Республикасының
бірлескен комиссиясы           Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрі
Қазақстан-қытай              - Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық жөніндегі        Премьер-министрінің орынбасары
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-латвия             - Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Экономика және сауда министрі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-ливия              - Беркімбаева Шәмша Көпбайқызы -
бірлескен үкіметаралық         Қазақстан Республикасының
комиссиясы                     Білім және ғылым министрі
Қазақстан-литва              - Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Экономика және сауда министрі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-малайзия           - Қуанышев Дулат Оразбекұлы -
бірлескен сауда-               Қазақстан Республикасының
экономикалық комитеті          Сыртқы істер вице-министрі
Қазақстан-моңғол             - Беркімбаева Шәмша Көпбайқызы -
сауда-экономикалық,            Қазақстан Республикасының
ғылыми-техникалық және         Білім және ғылым министрі
мәдени ынтымақтастық
жөніндегі үкіметаралық
комиссиясы
Қазақстан-пәкістан           - Қарағұсова Гүлжан Жанпейісқызы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ғылыми-техникалық және         Еңбек және халықты әлеуметтік
мәдени ынтымақтастық           қорғау министрі
жөніндегі үкіметаралық
бірлескен комиссиясы
Қазақстан-палестина          - Дунаев Арман Ғалиасқарұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Қаржы вице-министрі
комиссиясы
Қазақстан-пояк               - Павлов Александр Сергеевич -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық жөніндегі        Премьер-Министрінің орынбасары -
комиссиясы                     Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Қазақстан-румын              - Нұрқаділов Заманбек Қалабайұлы -
сауда-экономикалық және        Қазақстан Республикасы
ғылыми-техникалық              Төтенше жағдайлар жөніндегі
ынтымақтастық жөніндегі        агенттігінің төрағасы
комиссиясы
Қазақстан-сауд               - Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы -
сауда-экономикалық,            Қазақстан Республикасының
ғылыми-техникалық және         Экономика және сауда министрі
мәдени ынтымақтастық
жөніндегі комиссиясы
Қазақстан-словак             - Ыдырысов Ерлан Әбілфайызұлы -
сауда-экономикалық және        Қазақстан Республикасының
ғылыми-техникалық              Сыртқы істер бірінші
ынтымақтастық жөніндегі        вице-министрі
комиссиясы
Қазақстан-таиланд            - Қуанышев Дулат Оразбекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Сыртқы істер вице-министрі
үкіметаралық бірлескен
комиссиясы
Қазақстан-түрік              - Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы -
үкіметаралық                   Қазақстан Республикасы
экономикалық                   Премьер-Министрінің орынбасары
комиссиясы
Қазақстан-фин                - Ыдырысов Ерлан Әбілфайызұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Сыртқы істер бірінші
комиссиясы                     вице-министрі
Қазақстан-француз            - Павлов Александр Сергеевич -
экономикалық                   Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық жөніндегі        Премьер-Министрінің орынбасары -
үкіметаралық жұмыс тобы        Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Қазақстан-чех                - Еламанов Болат Далдайұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Энергетика және минералдық
комиссиясы                     ресурстар бірінші вице-министрі
Қазақстан-швейцария          - Қуанышев Дулат Оразбекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Сыртқы істер вице-министрі
комиссиясы
Қазақстан-әмірлік            - Шоқпытов Андар Мәулешұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Табиғи ресурстар және қоршаған
бірлескен комиссиясы           ортаны қорғау министрі
Қазақстан-эстон              - Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Экономика және сауда министрі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-Оңтүстік Корея     - Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы -
сауда-экономикалық және        Қазақстан Республикасы
ғылыми-техникалық              Премьер-Министрінің орынбасары
ынтымақтастық жөніндегі
комиссиясы
Қазақстан-жапон           - Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы -
экономикалық                   Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі        Премьер-Министрі
комитеті
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 мамырдағы
N 594 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күші жойылған
кейбiр шешімдерiнiң
тiзбесi

1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1992 года N 992 P920992_ "О создании межправительственной Казахско- Пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно- техническому и культурному сотрудничеству".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 января 1993 года N 17 P930017_ "О создании межправительственной Казахско- Израильской совместной экономической комиссии".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1993 года N 64 P930064_ "О создании межправительственной Казахско-Иранской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 сентября 1993 года N 849 P930849_ "О создании межправительственной комиссии по экономическому, торговому, научно-техническому и культурному сотрудничеству между Республикой Казахстан и Арабской Республикой Египет".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 сентября 1993 года N 932 P930932_ "О создании межправительственной казахско-монгольской комиссии по торгово-экономическому, научно- техническому и культурному сотрудничеству".
6. Пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1995 года N 62 P950062_ "О межправительственных комиссиях (комитетах, советах) по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1995 года, N 3, ст. 38).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 года N 459 "О межправительственных комиссиях по сотрудничеству с зарубежными странами".
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 года N 986 P950986_ "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам создания и деятельности межправительственных комиссий".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1995 года N 1562 P951562_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1995 года N 62".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 января 1996 года N 12 P960012_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1993 года N 64".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 1996 года N 94 P960094_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1992 года N 992".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 года N 980 P960980_ "О председателях межправительственных комиссий (комитетов, советов) по сотрудничеству с зарубежными странами".

1. "Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi үкіметаралық Қазақ-Пәкiстан бiрлескен комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 қарашадағы N 992 қаулысы .
2. "Үкіметаралық Қазақ-Израиль бiрлескен экономикалық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 қаңтардағы N 17 қаулысы .
3. "Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi қазақ-иран бiрлескен үкiметаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 25 қаңтардағы N 64 қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы мен Египет Араб Республикасы арасындағы экономикалық, сауда, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 9 қыркүйектегi N 849 қаулысы .
5. "Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi Қазақстан-Моңғолия үкіметаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 қыркүйектегi N 932 қаулысы .
6. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi Үкiметаралық комиссиялар (комитеттер, кеңестер) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 қаңтардағы N 62 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 жыл, N 3, 38-құжат).
7. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссиялар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 459 қаулысы.
8. "Yкiметаралық комиссияларды құру және олардың қызметi мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шілдедегi N 986 P950986_ қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 қаңтардағы N 62 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 17 қарашадағы N 1562 қаулысы .
10. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 25 қаңтардағы N 64 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қаңтардағы N 12 қаулысы .
11. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 қарашадағы N 992 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 қаңтардағы N 94 қаулысы .
12. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссиялардың (комитеттер, кеңестер) төрағалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыздағы N 980 қаулысы .

13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 года N 1332 P961332_ "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 года N 980".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1997 года N 114 P970114_ "О председателях межправительственных комиссий (комитетов, советов) по сотрудничеству с зарубежными странами".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1997 года N 928 P970928_ "О назначении председателя казахстанской части межправительственной казахстанско-украинской Комиссии по торгово- экономическому сотрудничеству".
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 1998 года N 706 P980706_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года N 1036 P981036_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1105 P981105_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1154 P981154_ "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1998 года N 1163 P981163_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года N 1319 P981319_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 1999 года N 8 P990008_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 686 P990686_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года N 1418 P991418_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".

13. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыздағы N 980 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 1 қарашадағы N 1332 қаулысы .
14. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссиялардың (комитеттер, кеңестер) төрағалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 114 қаулысы .
15. "Үкiметаралық қазақстан-украин сауда-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi комиссияның қазақстандық жағының төрағасын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 5 маусымдағы N 928 қаулысы .
16. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысы .
17. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 27 шілдедегі N 706 қаулысы .
18. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 14 қазандағы N 1036 қаулысы .
19. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылдың 19 наурызындағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 қазандағы N 1105 қаулысы .
20. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1154 қаулысы.
21. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 17 қарашадағы N 1163 қаулысы .
22. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1319 қаулысы. .
23. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 қаңтардағы N 8 қаулысы .
24. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 маусымдағы N 686 қаулысы .
25. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 қыркүйектегi N 1418 қаулысы .

26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1424 P991424_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1715 P991715_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 681 P000681_ "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231" (САПП Республики Казахстан, 2000 года, N 22, ст. 244).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1434 P001434_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231" (САПП Республики Казахстан, 2000 года, N 41, ст. 463).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 403 P010403_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231" (САПП Республики Казахстан, 2001 года, N 12, ст. 134).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 938 P010938_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231" (САПП Республики Казахстан, 2001 года, N 26, ст.322).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года N 1124 P011124_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2001 года N 1693 P011693_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231".

26. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1424 қаулысы .
27. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1715 қаулысы .
28. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 мамырдағы N 681 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 жыл, N 22, 244-құжат).
29. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1434 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 жыл, N 41, 463-құжат).
30. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 403 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 жыл, N 12, 134-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 шілдедегi N 938 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 жыл, N 26, 322-құжат).
32. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 тамыздағы N 1124 қаулысы .
33. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 1693 қаулысы .