О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 665.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 665
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 марта 1991 года N 147 P910147_ "Об утверждении стипендий Бауыржана Момыш-улы" (СП КазССР, 1991 г., N 8, ст. 59).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 мая 1991 года N 330 P910330_ "О квотах для сельской молодежи при приеме в высшие и средние специальные учебные заведения" (СП КазССР, 1991 г., N 13, ст. 84).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1991 года N 425 P910425_ "Об упорядочении подготовки специалистов в высших и средних специальных учебных заведениях республики".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 августа 1992 года N 704 P920704_ "О социально-правовой защищенности выпускников высших и средних специальных учебных заведений" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 33, ст. 507).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 августа 1992 года N 720 P920720_ "О натуральных нормах расходов на обмундирование и питание студентов высших, учащихся средних специальных и профессионально-технических учебных заведений" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 34, ст. 521).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 июня 1993 года N 540 P930540_ "О Совете попечителей Казахского государственного национального университета им. Аль-Фараби" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 25, ст. 303).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 сентября 1993 года N 873 P930873_ "Об утверждении Положения об аккредитации высших учебных заведений и Положения об автономии высшего учебного заведения" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 37, ст. 435).
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1994 года N 477 P940477_ "О порядке разработки и утверждения государственных стандартов образования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 21, ст. 212).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1994 года N 541 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 августа 1992 г. N 704" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 22, ст. 233).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 маусым N 665
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 17 маусымдағы
N 665 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТІЗБЕСІ
1. "Бауыржан Момышұлы атындағы стипендиялар тағайындау туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 1 наурыздағы N 147 қаулысы (Қазақ КСР ҮКЖ, 1991 ж., N 8, 59-құжат).
2. "Жоғары және арнаулы орта оқу орындарына қабылдау кезiнде село жастарына арналған квота туралы" Қазақ KCP Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 27 мамырдағы N 330 қаулысы (Қазақ КСР ҮКЖ, 1991 ж., N 13, 84-құжат).
3. "Республиканың жоғары және арнаулы орта оқу орындарында мамандар даярлауды реттеу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 12 шiлдедегi N 425 қаулысы.
4. "Жоғары және арнаулы орта оқу орындары түлектерiнiң әлеумет-құқылық қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 25 тамыздағы N 704 P920704_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 33, 507-құжат).
5. "Жоғары, арнаулы орта және кәсiптiк-техникалық оқу орындарының студенттерi мен оқушыларын киiндiру және тамақтандыруға арналған шығындардың заттай мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 28 тамыздағы N 720 P920720_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 34, 521-құжат).
6. "Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнiң Қамқоршылар кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 25 маусымдағы N 540 P930540_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж. N 25, 303-құжат).
7. "Жоғары оқу орындарын аккредитациялау туралы ереже мен жоғары оқу орындарын автономияландыру туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 қыркүйектегі N 873 P930873_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 37, 435-құжат).
8. "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк бiлiм стандарттарын әзiрлеу және бекiту тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 мамырдағы N 477 P940477_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 21, 212-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 25 тамыздағы N 704 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 мамырдағы N 541 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 22, 233-құжат).

10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 сентября 1994 года N 982 P940982_ "О реформировании структуры подготовки специалистов в системе непрерывного образования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 37, ст. 405).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 января 1995 года N 65 P950065_ "Об утверждении Положения о подготовке научно-педагогических и научных кадров в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст.40).
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 августа 1995 года N 1066 P951066_ "О создании Межведомственной комиссии по направлению студентов и аспирантов на учебу в зарубежные центры обучения" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 319).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1996 года N 615 P960615_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 июня 1993 г. N 540" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 22, ст.193).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1996 года N 1078 P961078_ "Об утверждении нормы учебной (педагогической) нагрузки отдельным категориям педагогических работников" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 36, ст. 340).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1996 года N 1400 P961400_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 июня 1993 года N 540" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 47, ст. 456).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 1996 года N 1448 P961448_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1996 года N 1078" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 47, ст. 462).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1997
года N 492
P970492_
"О предоставлении творческих отпусков для написания
учебников и учебных пособий" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14,
ст. 112).
18. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 17
июня 1997 года N 982
P970982_
"Об оплате труда преподавателей и
сотрудников Казахского государственного национального университета имени
Аль-Фараби".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2000
года N 1106
P001106_
"Об особом статусе Республиканского государственного
предприятия "Казахский государственный национальный университет имени
Аль-Фараби" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 30, ст. 373).
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)

10. "Қазақстан Республикасының Үздiксiз бiлiм беру жүйесiнде мамандар даярлау құрылымын реформалау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 1 қыркүйектегi N 982 P940982_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 37, 405-құжат).
11. "Қазақстан Республикасында ғылыми-педагогикалық және ғылыми кадрларды даярлау туралы ереженi бекiту жөнiнде" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 қаңтардағы N 65 P950065_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 3, 40-құжат).
12. "Студенттер мен аспиранттарды шет елдердiң оқу орталықтарына оқуға жiберу жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 тамыздағы N 1066 P951066_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 27, 319-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 25 маусымдағы N 540 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 мамырдағы N 615 P960615_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 22, 193-құжат).
14. "Педагогикалық қызметкерлердiң жекелеген санаттарына оқу
(педагогикалық) жүктемесi нормасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 қыркүйектегi N 1078
P961078_
қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 36, 340-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 25
маусымдағы N 540 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қарашадағы N 1400
P961400_
қаулысы
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 47, 456-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 2 қыркүйектегi N
1078 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 26 қарашадағы N 1448
P961448_
қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 47, 462-құжат).
17. "Оқулықтар мен оқу құралдарын жазу үшiн шығармашылық демалыстар
беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 сәуiрдегi N
492
P970492_
қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 14,
112-құжат).
18. "Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттік ұлттық университетiнiң
оқытушылары мен қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 982
P970982_
қаулысының
1-тармағы.
19. "Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетi"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының ерекше мәртебесi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 25 шiлдедегi N 1106
P001106_
қаулысы
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 30, 373-құжат).
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Омарбекова А.Т.