Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Примечание РЦПИ: Постановление Правительства РК от 10 апреля 2003 г. N 347 ДСП "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 г. N 1429" в РЦПИ не поступало.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 10, 11, 12, 13, 14, 14-1, 15;
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Национального центра по правам человека согласно приложениям 24, 25, 26;
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложениям 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложениям 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149-1, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188-1, 189, 190, 191;
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложениям 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219;
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 245-1, 247, 254, 255, 256, 258, 259, 260, 261, 261-1;
Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложениям 262, 263, 263-1, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 296-1, 296-2, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 310-1;

2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің ;
10, 11, 12, 13, 14, 14-1, 15-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламенті Шаруашылық басқармасының ;
16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің ;
24, 25, 26-қосымшаларға сәйкес Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықтың ;
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің;
67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің;
94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің;
115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149-1, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188-1, 189, 190, 191-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің;
192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің;
220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 245-1, 247, 254, 255, 256, 258, 259, 260, 261, 261-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің;<*>
746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгiнiң ; <*>
262, 263, 263-1, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 296-1, 296-2, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 310-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің;

Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан согласно приложениям 311, 312, 313, 314, 315, 316 (секретно), 317, 317-1, 317-2, 317-3, 318, 319, 320, 321, 322;
Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложениям 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 332-1, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349;
Министерства образования и науки Республики Казахстан согласно приложениям 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 405-1, 405-2, 406, 407, 408, 409, 410, 411;
Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложениям 412, 412-1, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 (секретно), 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 453-1, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 462-1, 463, 464;
Министерства культуры , информации и общественного согласия Республики Казахстан согласно приложениям 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496;
Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложениям 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525;
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложениям 526, 527, 528 (секретно), 529, 530, 531, 531-1, 532, 533, 534 (секретно), 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 548-1, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568;
Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложениям 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583;
Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям согласно приложениям 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601;
Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета согласно приложениям 602, 603, 604, 605, 606;
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложениям 607, 608 (секретно), 609;

311, 312, 313, 314, 315, 316 (құпия), 317, 317-1, 317-2, 317-3, 318, 319, 320, 321, 322-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің;
323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 332-1, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің;
350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 405-1, 405-2, 406, 407, 408, 409, 410, 411-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің;
412, 412-1, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 (құпия), 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 453-1, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 462-1, 463, 464-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің;
465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мәдениет , ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің;
497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің;
526, 527, 528 (құпия), 529, 530, 531, 531-1, 532, 533, 534 (құпия), 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 548-1, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің;
569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің;
584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің;
602, 603, 604, 605, 606-қосымшаларға сәйкес Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің ;
607, 608 (құпия), 609-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің;

Верховного Суда Республики Казахстан согласно приложениям 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616;
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623;
Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии согласно приложениям 624, 625, 626, 627, 628, 629;
Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложениям 630, 631, 632, 633, 634;
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 635, 636, 637, 638, 639;
Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам согласно приложениям 640, 641, 642, 643, 644, 645;
Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту согласно приложениям 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662;
Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложениям 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670;
Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам согласно приложениям 671, 672, 673, 674, 674-1, 675, 676;
Агентства финансовой полиции Республики Казахстан согласно приложениям 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690;
Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложениям 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 700-1, 701, 702;
Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции согласно приложениям 703, 704, 705, 706, 707, 708;
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложениям 709, 710, 711, 712;
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 713, 714, 715, 716;
Службы охраны Президента Республики Казахстан согласно приложению 717;
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложениям 718, 719, 720, 721, 722, 723;
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 743-1, 744, 745;
Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложениям 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760. <*>
Сноска. Пункт 1 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г ; от 20 октября 2003 г. N 150з .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

610, 611, 612, 613, 614, 615, 616-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының ;
617, 618, 619, 620, 621, 622, 623-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының;
624, 625, 626, 627, 628, 629-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөніндегі агенттігінің;
630, 631, 632, 633, 634-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің;
635, 636, 637, 638, 639-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің;
640, 641, 642, 643, 644, 645-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігінің;
646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің;
663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің;
671, 672, 673, 674, 674-1, 675, 676-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігінің;
677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің;
691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 700-1, 701, 702-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің;
703, 704, 705, 706, 707, 708-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің;
709, 710, 711, 712-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің;
713, 714, 715, 716-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының агенттігінің;
717-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің;
718, 719, 720, 721, 722, 723-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының;
724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 743-1, 744,  745-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының 2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 1 шілдедегі N 150г қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 1 қазандағы N 150з қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі