О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Астаны и решения маслихата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 4 декабря 2014 года № 110-2043. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 16 января 2015 года № 876
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в постановления акимата города Астаны и решения маслихата города Астаны согласно приложению следующие изменения:
в преамбуле постановлений акимата города Астаны и решений маслихата города Астаны, указанных в приложении к настоящему постановлению и решению слова и цифры «постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 год № 281 «Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий» исключить.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Астаны
А. Джаксыбеков
Председатель сессии
маслихата города Астаны
З. Шибкенов
Секретарь
маслихата города Астаны
С. Есилов
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 4 декабря 2014 года № 110-2043
и решению маслихата
города Астаны
от 11 декабря 2014 года № 312/45-V
Перечень
некоторых постановлений акимата города Астаны
и решений маслихата города Астаны,
в которые вносятся изменения
1. Постановление акимата города Астаны от 5 декабря 2007 года № 60 и решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2007 года № 33/6-IV «О присвоении наименований, переименовании и объединении проспектов, улиц и иных составных частей города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 января 2008 года № 483, опубликовано в газетах «Астана хабары» от 2 февраля 2008 года № 13 и «Вечерняя Астана» от 31 января 2008 года № 10).
2. Постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2007 года № 61 и решение маслихата города Астаны от 25 декабря 2007 года № 46/7-IV «О присвоении наименований улицам и магистрали нового административного центра города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 января 2008 года № 484, опубликовано в газетах «Астана хабары» от 2 февраля 2008 года № 13 и «Вечерняя Астана» от 31 января 2008 года № 10).

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына және Астана қаласы мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 110-2043 қаулысы және мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 312/45-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 876 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің қаулыларына және Астана қаласы мәслихатының шешімдеріне қосымшаға сәйкес мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы қаулыда және шешімге қосымшада көрсетілген Астана қаласы әкімдігі қаулыларының және Астана қаласы мәслихаты шешімдерінің преамбулаларындағы «Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудің Тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы № 281 қаулысына» деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
_________________ Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
_________________ З. Шибкенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
_________________ С. Есілов
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 110-2043 қаулысына және
Астана қаласы мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 312/45-V шешіміне
қосымша
Өзгерістер енгізілетін кейбір Астана қаласы әкімдігі
қаулыларының және Астана қаласы мәслихаты шешімдерінің
тізбесі
1. «Астана қаласының даңғылдары, көшелері мен басқа да құрамдас бөліктеріне атау беру, қайта атау және біріктіріп атау туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 60 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/6-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 23 қаңтарда № 483 болып тіркелген, 2008 жылғы 2 ақпандағы № 13 «Астана хабары» және 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 10 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
2. «Астана қаласының жаңа әкімшілік орталық көшелеріне және магистральға атау беру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/7-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 23 қаңтарда № 484 болып тіркелген, 2008 жылғы 2 ақпандағы № 13 «Астана хабары» және 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 10 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).

3. Постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2007 года № 62 и решение маслихата города Астаны от 25 декабря 2007 года № 45/7-IV «О переименовании отдельных улиц в жилых массивах «Ондирис», «Железнодорожный», «Промышленный», «Интернациональный», «Пригородный» города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 января 2008 года № 485, опубликовано в газетах «Астана хабары» от 2 февраля 2008 года № 13 и «Вечерняя Астана» от 31 января 2008 года № 10).
4. Постановление акимата города Астаны от 19 мая 2008 года № 63 и решение маслихата города Астаны от 27 мая 2008 года № 97/15-IV «О присвоении наименований и переименовании отдельных улиц города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 июня 2008 года № 536, опубликовано в газетах «Астана хабары» от 14 июня 2008 года № 71 и «Вечерняя Астана» от 14 июня 2008 года № 71-72).
5. Постановление акимата города Астаны от 12 сентября 2008 года № 67 и решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2008 года № 148/23-IV «О присвоении наименования улице № 103 города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 октября 2008 года № 550, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 11 октября 2008 года № 120 и «Вечерняя Астана» от 11 октября 2008 года № 123).
6. Постановление акимата города Астаны от 25 июня 2009 года № 69 и решение маслихата города Астаны от 25 июня 2009 года № 231/36-IV «О переименовании отдельных улиц города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от30 июня 2009 года № 583, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 2 июля 2009 года № 72 и «Вечерняя Астана» от 2 июля 2009 года № 78).
7. Постановление акимата города Астаны от 23 ноября 2009 года № 74 и решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года № 287/42-IV «О присвоении наименований и переименовании отдельных улиц в жилых массивах и микрорайонах города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 января 2010 года № 611, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 26 января 2010 года № 8 и «Вечерняя Астана» от 26 января 2010 года № 10).
8. Постановление акимата города Астаны от 20 апреля 2010 года № 75 и решение маслихата города Астаны от 21 апреля 2010 года № 351/46-IV «О присвоении наименований и переименовании отдельных улиц города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов от 30 апреля 2010 года № 624, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 1 мая 2010 года № 46 и «Вечерняя Астана» от 1 мая 2010 года № 49).

3. «Астана қаласы «Өндіріс», «Железнодорожный», «Промышленный», «Интернациональный», «Пригородный» тұрғын алаптарының жекелеген көшелерін қайта атау туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы № 45/7-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 23 қаңтарда № 485 болып тіркелген, 2008 жылғы 2 ақпандағы № 13 «Астана хабары» және 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 10 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
4. «Астана қаласының жекелеген көшелеріне атау беру және қайта атау туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 19 мамырдағы № 63 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 27 мамырдағы № 97/15-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 9 маусымда № 536 болып тіркелген, 2008 жылғы 14 маусымдағы № 71 «Астана хабары» және 2008 жылғы 14 маусымдағы № 71-72 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
5. «Астана қаласының № 103 көшесіне атау беру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 67 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 26 қыркүйектегі № 148/23-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 8 қазанда № 550 болып тіркелген, 2008 жылғы 11 қазандағы № 120 «Астана ақшамы» және 2008 жылғы 11 қазандағы № 123 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
6. «Астана қаласының жекелеген көшелерін қайта атау туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 25 маусымдағы № 69 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 231/36-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 30 маусымда № 583 болып тіркелген, 2009 жылғы 2 шілдедегі № 72 «Астана ақшамы» және 2009 жылғы 2 шілдедегі № 78 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
7. «Астана қаласы тұрғын алаптары мен шағын аудандарының жекелеген көшелеріне атау беру және қайта атау туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 74 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 287/42-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 20 қаңтарда № 611 болып тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 8 «Астана ақшамы» және 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 10 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
8. «Астана қаласының жекелеген көшелеріне атау беру және қайта атау туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 75 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 351/46-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 30 сәуірде № 624 болып тіркелген, 2010 жылғы 1 мамырдағы № 46 «Астана ақшамы» және 2010 жылғы 1 мамырдағы № 49 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).

9. Постановление акимата города Астаны от 26 мая 2010 года № 76 и решение маслихата города Астаны от 28 мая 2010 года № 360/48-IV «О присвоении наименований отдельным улицам и парку и переименовании некоторых улиц города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 июля 2010 года № 637, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 10 июля 2010 года № 74 и «Вечерняя Астана» от 10 июля 2010 года № 79).
10. Постановление акимата города Астаны от 18 октября 2011 года № 78 и решение маслихата города Астаны от 19 октября 2011 года № 503/71-IV «О присвоении наименования улице города Астаны» (зарегистрированов Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 ноября 2011 года № 696, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 17 ноября 2011 года № 132 и «Вечерняя Астана» от 17 ноября 2011 года № 137).
11. Постановление акимата города Астаны от 25 января 2012 года № 80 и решение маслихата города Астаны от 25 января 2012 года № 4/1-V «О присвоении наименования улице города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов от 13 февраля 2012 года № 714, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 16 февраля 2012 года № 19 и «Вечерняя Астана» от 16 февраля 2012 года № 19).

9. «Астана қаласының жекелеген көшелеріне және саябағына атау беру және кейбір көшелерді қайта атау туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 мамырдағы № 76 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 28 мамырдағы № 360/48-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 3 шілдеде № 637 болып тіркелген, 2010 жылғы 10 шілдедегі № 74 «Астана ақшамы» және 2010 жылғы 10 шілдедегі № 79 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
10. «Астана қаласының көшесіне атау беру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 78 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 19 қазандағы № 503/71-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 14 қарашада № 696 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашадағы № 132 «Астана ақшамы» және 2011 жылғы 17 қарашадағы № 137 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
11. «Астана қаласының көшесіне атау беру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 80 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 4/1-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 13 ақпанда № 714 болып тіркелген, 2012 жылғы 16 ақпандағы № 19 «Астана ақшамы» және 2012 жылғы 16 ақпандағы № 19 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).