"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызмет саласында жаңа реттеушілік саясатты ендіру және Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының жекелеген функцияларын қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 2 наурыздағы № 44-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызмет саласында жаңа реттеушілік саясатты ендіру және Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының жекелеген функцияларын қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын және ай сайын, келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігін хабардар етіп тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі ұсынылған ақпаратты жинақтасын және келесі тоқсандағы айдың 20-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етіп тұрсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 2 наурыздағы
№ 44-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызмет саласында жаңа реттеушілік саясатты ендіру және Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының жекелеген функцияларын қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с № Нормативтік құқықтық актінің атауы Нормативтік құқықтық актінің нысаны Орындауға жауапты мемлекеттік органдар Орындау мерзімі Нормативтік құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуіне және енгізілуіне жауапты тұлға
1 2 3 4 5 6
1.
"Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы № 917 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Есеп комитетi (келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
Ю.Ф. Энгель
2.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам внедрения новой регуляторной политики в сфере предпринимательской деятельности и перераспределения отдельных функций органов внутренних дел Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2022 года № 44-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам внедрения новой регуляторной политики в сфере предпринимательской деятельности и перераспределения отдельных функций органов внутренних дел Республики Казахстан" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и ежемесячно, не позднее 10 числа следующего месяца, информировать Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан обобщать представленную информацию и не позднее 20 числа месяца следующего квартала информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 марта 2022 года № 44-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам внедрения новой регуляторной политики в сфере предпринимательской деятельности и перераспределения отдельных функций органов внутренних дел Республики Казахстан"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма нормативного правового акта Государственные органы, ответственные за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года № 917 "Об утверждении Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета"
Указ Президента Республики Казахстан
СК (по согласованию)
февраль 2022 года
Энгель Ю.Ф.
2.

"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қорын басқару жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 1116 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
3.
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою, есепке алу, сақтау және жою қағидаларын және Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттары берілетін Қазақстан Республикасының лауазымды адамдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 722 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰБ (келісу бойынша), СІМ
2022 жылғы наурыз
Д.В. Вагапов,
Ш.Ш. Нұрышев
4.
Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарындағы медициналық лауазымдары 2022 жылғы 1 шілдеден және 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қысқартылған, лауазымы қысқартылған кезде еңбек сіңірген жылдары үзіліссіз әскери қызметте, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарындағы қызметте, мемлекеттік фельдъегерлік қызметте кемінде он екі жыл және алты ай болған адамдарға еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдеріне жеңілдіктерді, олар қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде орналасқан медициналық ұйымдарда жұмысын жалғастырған жағдайда еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдеріне жеңілдіктерді сақтау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
5.
Реттеушілік актілері Кәсіпкерлік саласындағы міндетті талаптар тізіліміне енгізілуге жататын кәсіпкерлік қызметті реттеу салаларын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Т.М. Жақсылықов
6.
Кәсіпкерлік саласындағы міндетті талаптар тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Т.М. Жақсылықов
7.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Сарбасов
8.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің Регламенті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Т.М. Жақсылықов
9.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1117 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
10.

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2010 года № 1116 "О Совете по управлению Фондом национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Указ Президента Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
3.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2014 года № 722 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия, учета, хранения и уничтожения дипломатических и служебных паспортов Республики Казахстан и перечня должностных лиц Республики Казахстан, которым выдаются дипломатические и служебные паспорта Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
НБ (по согласованию),
МИД
март
2022 года
Вагапов Д.В.,
Нурышев Ш.Ш.
4.
Об утверждении правил сохранения льгот на пенсионные выплаты за выслугу лет лицам, медицинские должности которых сокращены в органах внутренних дел Республики Казахстан с 1 июля 2022 года и 1 января 2023 года, имевшим на момент сокращения должности выслугу лет не менее двенадцати лет и шести месяцев непрерывной воинской службы, службы в специальных государственных и правоохранительных органах, государственной фельдъегерской службе, при условии продолжения ими работы в медицинских организациях, расположенных в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
5.
Об определении сфер регулирования предпринимательской деятельности, регуляторные акты которых подлежат включению в реестр обязательных требований в сфере предпринимательства
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2022 года
Жаксылыков Т.М.
6.
Об утверждении правил ведения реестра обязательных требований в сфере предпринимательства
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2022 года
Жаксылыков Т.М.
7.
О некоторых вопросах Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сарбасов А.А.
8.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1300 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Жаксылыков Т.М.
9.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1117 "Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
10.

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.Е. Жанәлінов
11.
"Босқын мәртебесін беру, ұзарту, одан айыру және оны тоқтату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 183 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Сарбасов
12.
"Көшіп келушілердің Қазақстан Республикасына келуінің және онда болуының, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасынан кетуінің қағидаларын және Көші-қон бақылауын жүзеге асыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасынан заңсыз өтетін, Қазақстан Республикасының аумағында заңсыз болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағына келуге тыйым салынған адамдарды есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 148 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
М.Ш. Қожаев
13.
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының корпоративтік басқару кодексін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 1403 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
14.
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
15.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының арасындағы өзара іс-қимыл туралы келісімнің жобасын мақұлдау туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1599 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
16.
"Қазақстан Республикасының азаматы паспортының, Қазақстан Республикасының азаматы жеке куәлігінің, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхаттың, азаматтығы жоқ адам куәлігінің, босқын куәлігінің, жол жүру құжатының үлгілерін және оларды қорғауға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 шілдедегі № 684 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Сарбасов
17.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Жаналинов Д.Е.
11.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 183 "Об утверждении Правил присвоения, продления, лишения и прекращения статуса беженца"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сарбасов А.А.
12.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 148 "Об утверждении Правил въезда и пребывания иммигрантов в Республике Казахстан, а также их выезда из Республики Казахстан и Правил осуществления миграционного контроля, а также учета иностранцев и лиц без гражданства, незаконно пересекающих Государственную границу Республики Казахстан, незаконно пребывающих на территории Республики Казахстан, а также лиц, которым запрещен въезд на территорию Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Кожаев М.Ш.
13.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 1403 "Об утверждении кодекса корпоративного управления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
14.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
15.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1599 "Об одобрении проекта Соглашения о взаимодействии между Правительством Республики Казахстан и акционерным обществом "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
16.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2013 года № 684 "Об утверждении образцов паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства, удостоверения беженца, проездного документа и требований к их защите"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сарбасов А.А.
17.

"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2013 – 2022 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 1409 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Камалиев
18.
"Әскери қызметшiлерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1500 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
19.
"Әскери қызметшiлердің, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдары, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлерiнің, сондай-ақ арнайы атақтарға, сыныптық шендерге ие болу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдардың еңбек сiңiрген жылдарын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 129 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
20.
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының 2014-2023 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 674 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Т.М. Жақсылықов
21.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Т.М. Жақсылықов
22.
"Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға әлеуметтік-құқықтық көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 1131 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
Е.С. Сәденов
23.
"Акцияларының бақылау пакеттері мемлекетке тиесілі ұлттық басқарушы холдингтердің (Ұлттық әл-ауқат қорын қоспағанда), ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың, сондай-ақ ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің құрамына кіретін ұлттық компаниялардың (Ұлттық әл-ауқат қоры тобының құрамына кіретін ұлттық компанияларды қоспағанда) әкімшілік шығыстарының жекелеген түрлерінің лимиттерін және оларға мониторинг жүргізу тетігін айқындау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 1266 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
24.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 1409 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол" на 2013 – 2022 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
18.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1500 "Об утверждении Правил назначения и осуществления пенсионных выплат военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы, а также лицам, права которых иметь специальные звания, классные чины и носить форменную одежду упразднены с 1 января 2012 года"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
19.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 129 "Об утверждении Правил исчисления выслуги лет военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы, а также лицам, права которых иметь воинские или специальные звания, классные чины и носить форменную одежду упразднены с 1 января 2012 года"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
20.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2014 года № 674 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" на 2014 – 2023 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Жаксылыков Т.М.
21.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Жаксылыков Т.М.
22.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2014 года № 1131 "Об утверждении Правил оказания социально-правовой помощи лицам, состоящим на учете службы пробации"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Саденов Е.С.
23.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2014 года № 1266 "Об определении лимитов отдельных видов административных расходов национальных управляющих холдингов (за исключением Фонда национального благосостояния), национальных холдингов и национальных компаний, контрольные пакеты акций которых принадлежат государству, а также национальных компаний, которые входят в состав национальных управляющих холдингов (за исключением национальных компаний, которые входят в состав группы Фонда национального благосостояния), национальных холдингов и механизма проведения их мониторинга и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
24.

"QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2015-2024 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2022 жылғы ақпан
Қ.Қ. Төребаев
25.
"Жеке кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптамалық кеңестер туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1090 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Т.М. Жақсылықов
26.
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" акционерлік қоғамының 2016-2025 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 қарашадағы № 703 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
Т.А. Момышев
27.
"Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған квотаны белгілеу және оны Қазақстан Республикасының өңірлері арасында бөлу қағидаларын бекіту, еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдардың шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған рұқсаттары талап етілмейтін адамдарды айқындау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 802 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Сарбасов
28.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрліктерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
29.
"Мемлекеттік қызметшілердің және дипломатиялық қызмет персоналының іссапарға баруының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 755 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰБ (келісу бойынша),
СІМ
2022 жылғы наурыз
Д.В.
Вагапов, Ш.Ш. Нұрышев
30.
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының 2018-2028 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 қазандағы № 656 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
31.
"KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2018-2027 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 900 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2022 жылғы ақпан
А.А. Айдаров
32.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2015 года № 203 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "QazExpoCongress" на 2015 – 2024 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
февраль 2022 года
Торебаев К.К.
25.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1090 "Об утверждении Типового положения об экспертных советах по вопросам частного предпринимательства"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Жаксылыков Т.М.
26.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2016 года № 703 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология" на 2016 – 2025 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Момышев Т.А.
27.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 802 "Об утверждении Правил установления квоты на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан и ее распределение между регионами Республики Казахстан, определение лиц, для осуществления трудовой деятельности которых не требуется разрешения местных исполнительных органов на привлечение иностранной рабочей силы, и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сарбасов А.А.
28.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
29.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2017 года № 755 "О некоторых вопросах прикомандирования государственных служащих и персонала дипломатической службы"
постановление Правительства Республики Казахстан
НБ (по согласованию),
МИД
март
2022 года
Вагапов Д.В.,
Нурышев Ш.Ш.
30.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2018 года № 656 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" на 2018 – 2028 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
31.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 900 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST" на 2018 – 2027 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
февраль 2022 года
Айдаров А.А.
32.

"Экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдік беру лимитінің сомасын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 489 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Т.М. Жақсылықов
33.
"Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan engineering)" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2020 – 2029 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 969 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Ә.З. Сәрсенбаев
34.
"Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер мен ұйымдардағы мемлекеттік қатысу үлестеріне кірістер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 142 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
35.
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2022 жылғы қараша
М.Қ. Пішембаев
36.
"Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2021 – 2030 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 945 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2022 жылғы ақпан
Ж.Ә. Өсербай
37.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Бірыңғай дистрибьютордың тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды сақтау және тасымалдау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды есепке алу және өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2021 жылғы 9 ақпандағы № 47 және "Дәрілік заттарды, медициналық бұйымдарды және арнайы емдік өнімдерді тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде сатып алуды, фармацевтикалық көрсетілетін қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру және өткізу қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2021 жылғы 4 маусымдағы № 375 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2022 жылғы маусым
Ж.Қ. Бүркітбаев
38.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 489 "Об утверждении Правил определения суммы лимита предоставления государственной гарантии по поддержке экспорта"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Жаксылыков Т.М.
33.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2019 года № 969 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan engineering)" на 2020 – 2029 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Сарсенбаев А.З.
34.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 142 "О дивидендах на государственные пакеты акций и доходах на государственные доли участия в организациях"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
35.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 701 "Вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЧС
ноябрь 2022 года
Пшембаев М.К.
36.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 945 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация" на 2021 – 2030 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
февраль 2022 года
Осербай Ж.А.
37.
О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2021 года № 47 "Об утверждении Правил закупа услуг по хранению и транспортировке лекарственных средств и медицинских изделий, услуг по учету и реализации лекарственных средств и медицинских изделий единым дистрибьютором в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" и от 4 июня 2021 года № 375 "Об утверждении Правил организации и проведения закупа лекарственных средств, медицинских изделий и специализированных лечебных продуктов в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, фармацевтических услуг и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
июнь
2022 года
Буркитбаев Ж.К.
38.

"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының Қоғамдық кеңесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 828 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Әбдікәрімов
39.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарына, мемлекет акционері болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиялары мен даму жоспарларына бағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 16-НҚ нормативтік қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
Есеп комитетi (келісу бойынша)
2022 жылғы наурыз
Ю.Ф. Энгель
40.
"Кәсіпкерлік қызметті реттеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 146-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Т.М. Жақсылықов
41.
Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Еңбекмині,
ҰЭМ
2022 жығы қараша
Р.К.
Сәкеев
Т.М. Жақсылықов
42.
"Улардың айналымы саласындағы тәуекелді бағалау өлшемшарттары мен бақылау парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.К.
Қарабаев,
Т.М. Жақсылықов
43.
"Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың (азаматтықты қоспағанда) айналымы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ТЖМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.Қ.
Пішембаев
Т.М. Жақсылықов
44.
"Геодезия және картография саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЦДИА ӨМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ә.Н. Тұрысов, Т.М. Жақсылықов
45.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2021 года № 828 "Об утверждении Положения об Общественном совете акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдикаримов А.А.
39.
О внесении изменений и дополнений в нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 30 ноября 2015 года № 16-НҚ "Об утверждении Правил проведения оценки документов Системы государственного планирования Республики Казахстан, стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство"
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
март
2022 года
Энгель Ю.Ф.
40.
О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 146-р "О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности"
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
МНЭ
февраль
2022 года
Жаксылыков Т.М.
41.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов
совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТЗСН, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сакеев Р.К.,
Жаксылыков Т.М.
42.
Совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области оборота ядов"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР,
МНЭ
ноябрь 2022 года
Карабаев М.К.,
Жаксылыков Т.М.
43.
Совместный приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области взрывчатых и пиротехнических (за исключением гражданских) веществ и изделий с их применением"
совместный приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЧС, МНЭ
ноябрь 2022 года
Пшембаев М.К.,
Жаксылыков Т.М.
44.
Совместный приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области геодезии и картографии"
совместный приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП, МНЭ
ноябрь 2022 года
Турысов А.Н.,
Жаксылыков Т.М.
45.

"Өнеркәсіп саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 1161 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 789 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.К. Қарабаев, Т.М. Жақсылықов
46.
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндірудегі тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және бақылау парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 719 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 799 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан РеспубликасыЭнергетика министрінің және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ә.М. Мағауов,
Т.М. Жақсылықов
47.
"Техникалық реттеу, метрология саласындағы және Қазақстан Республикасының сәйкестiктi бағалау саласындағы аккредиттеу туралы заңнамасының сақталуы бойынша тәуекел дәрежесінің бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 1199 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 826 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
СИМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.Е. Баттақов, Т.М. Жақсылықов
48.
"Өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы тәуекел дәрежесiн бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 1206 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 814 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ТЖМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.Қ.Пішембаев, Т.М. Жақсылықов
49.
"Ғарыш қызметі саласындағы бақылау парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 1218 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 810 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЦДИАӨМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.С. Олжабеков, Т.М. Жақсылықов
50.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 1161 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 789 "Об утверждении проверочного листа в области промышленности"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Карабаев М.К.,
Жаксылыков Т.М.
46.
О внесении изменений и дополнения в совместный приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 719 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 799 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере контроля за производством отдельных видов нефтепродуктов"
совместный приказ
Министра энергетики Республики Казахстан и
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Магауов А.М.,
Жаксылыков Т.М.
47.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 1199 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 826 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области технического регулирования, метрологии и за соблюдением законодательства Республики Казахстан об аккредитации в области оценки соответствия"
совместный приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТИ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Баттаков Е.Е.,
Жаксылыков Т.М.
48.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 1206 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 814 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области промышленной безопасности"
совместный приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЧС, МНЭ
ноябрь 2022 года
Пшембаев М.К.,
Жаксылыков Т.М.
49.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 1218 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 810 "Об утверждении проверочного листа в области космической деятельности"
совместный приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП, МНЭ
ноябрь 2022 года
Олжабеков М.С.,
Жаксылыков Т.М.
50.

"Жер қойнауын зерттеу және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1222 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 796 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭГТРМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Т.А. Момышев, Т.М. Жақсылықов
51.
"Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1230 және Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 837 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.К. Қарабаев,
Т.М. Жақсылықов
52.
"Атом энергиясын пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 747 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 811 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ж.Д.
Нұрмағанбетов, Т.М. Жақсылықов
53.
"Қазақстан Республикасының магистральдық құбыр туралы заңнамасын сақтауды тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 749 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 827 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ә.М. Мағауов,
Т.М. Жақсылықов
54.
"Газ және газбен жабдықтау саласындағы тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 748 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 824 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.Ө. Жөребеков, Т.М. Жақсылықов
55.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1222 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 796 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области изучения и использования недр"
совместный приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭГПР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Момышев Т.А.,
Жаксылыков Т.М.
51.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1230 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 837 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области энергосбережения и повышения энергоэффективности"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Карабаев М.К.,
Жаксылыков Т.М.
52.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 747 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 811 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области использования атомной энергии"
совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Нурмаганбет
ов Ж.Д., Жаксылыков Т.М.
53.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 749 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 827 "Об утверждении проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о магистральном трубопроводе"
совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Магауов А.М.,
Жаксылыков Т.М.
54.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 748 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 824 "Об утверждении проверочных листов в сфере газа и газоснабжения"
совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Журебеков М.У.,
Жаксылыков Т.М.
55.

"Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасы сақталуының тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1022 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 801 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Еңбекмині,
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Ә.
Сарбасов,
Т.М. Жақсылықов
56.
"Ветеринария саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-1/1130 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 802 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Р.Ж. Құрманов,
Т.М. Жақсылықов
57.
"Баланың құқықтарын қорғау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 708 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 832 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
БҒМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.А. Асылова,
Т.М. Жақсылықов
58.
"Өсімдіктер карантині саласындағы бақылау парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05/1138 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 819 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.С. Сапаров,
Т.М.
Жақсылықов
59.
"Өсімдіктерді қорғау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлері мен бақылау парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05/1135 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 821 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ,
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.С.
Сапаров,
Т.М. Жақсылықов
60.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1022 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 801 "Об утверждении Критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением трудового законодательства Республики Казахстан"
совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТСЗН, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сарбасов А.А.,
Жаксылыков Т.М.
56.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 7-1/1130 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 802 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области ветеринарии"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Курманов Р.Ж.,
Жаксылыков Т.М.
57.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 708 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 832 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области защиты прав ребенка"
совместный приказ Министра образования и науки Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МОН, МНЭ
ноябрь 2022 года
Асылова Б.А.,
Жаксылыков Т.М.
58.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05/1138 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 819 "Об утверждении проверочных листов в области карантина растений"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сапаров А.С.,
Жаксылыков Т.М.
59.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05/1135 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 821 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области защиты растений"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ,
МНЭ
ноябрь 2022 года
Сапаров А.С.,
Жаксылыков Т.М.
60.

"Қазақстан Республикасының туристік қызмет туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1264 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 842 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық министрінің бірлескен бұйрығы
МСМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.М. Еркінбаев,
Т.М. Жақсылықов
61.
"Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молайту мен пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 835 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 721 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭГТРМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
С.С.
Қожаниязов, Т.М. Жақсылықов
62.
"Білім беру жүйесіне тексеру жүргізу бойынша тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 719 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы міндетін атқарушының № 843 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
БҒМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ш.Т.
Каринова, Т.М. Жақсылықов
63.
"Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 162 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 277 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
МСМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Н.М. Дәуешов,
Т.М. Жақсылықов
64.
"Лотерея операторына қатысты Қазақстан "Республикасының лотереялар және лотерея қызметі туралы заңнамасын сақтаудың мемлекеттік бақылау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 195 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 323 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
МСМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.М. Еркінбаев,
Т.М.
Жақсылықов
65.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1264 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 842 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о туристской деятельности"
совместный приказ
Министра культуры и спорта Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МКС, МНЭ
ноябрь 2022 года
Еркинбаев Е.М.,
Жаксылыков Т.М.
61.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 835 и Министра энергетики Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 721 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов"
совместный приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭГПР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Кожаниязов С.С.,
Жаксылыков Т.М.
62.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 719 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 843 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов по проверкам за системой образования"
совместный приказ Министра образования и науки Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МОН, МНЭ
ноябрь 2022 года
Каринова Ш.Т.,
Жаксылыков Т.М.
63.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 162 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 277 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере охраны и использования объектов историко-культурного наследия"
совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МКС, МНЭ
ноябрь 2022 года
Дауешов Н.М.,
Жаксылыков Т.М.
64.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 195 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 июля 2016 года № 323 "Об утверждении проверочного листа в сфере государственного контроля за соблюдением законодательства Республики Казахстан о лотереях и лотерейной деятельности в отношении оператора лотереи"
совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МКС, МНЭ
ноябрь 2022 года
Еркинбаев Е.М.,
Жаксылыков Т.М.
65.

"Қазақстан Республикасының ойын бизнесі туралы заңнамасын сақтаудың тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 227 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 17 тамыздағы № 373 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
МСМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.М. Еркінбаев,
Т.М. Жақсылықов
66.
"Биоотын өндірісі бойынша мемлекеттік бақылау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 358 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 24 тамыздағы № 381 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ,
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.С. Сапаров,
Т.М. Жақсылықов
67.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық архив қоры және архивтер туралы заңнамасының сақталуының тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 172 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 301 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің және Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
МСМ,
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.М. Еркінбаев,
Т.М. Жақсылықов
68.
"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 463 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 285 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ДСМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ж.Қ. Бүркітбаев,
Т.М. Жақсылықов
69.
"Қазақстан Республикасының телерадио хабарларын тарату туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 455 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 39 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АҚДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Н.Ө. Мәуберлинова,
Т.М. Жақсылықов
70.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 227 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 августа 2016 года № 373 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан об игорном бизнесе"
совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МКС, МНЭ
ноябрь 2022 года
Еркинбаев Е.М.,
Жаксылыков Т.М.
66.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 августа 2016 года № 358 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 августа 2016 года № 381 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере государственного контроля в области производства биотоплива"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ,
МНЭ
ноябрь 2022 года
Сапаров А.С.,
Жаксылыков Т.М.
67.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 172 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 14 августа 2017 года № 301 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о Национальном архивном фонде и архивах"
совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МКС,
МНЭ
ноябрь 2022 года
Еркинбаев Е.М.,
Жаксылыков Т.М.
68.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 июня 2017 года № 463 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 июля 2017 года № 285 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
совместный приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЗ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Буркитбаев Ж.К.,
Жаксылыков Т.М.
69.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 455 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 39 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о телерадиовещании"
совместный приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИОР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Мауберлинова Н.О.,
Жаксылыков Т.М.
70.

"Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдары туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 473 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 69 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АҚДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Н.Ө. Мәуберлинова,
Т.М. Жақсылықов
71.
"Медициналық қызметтерді көрсету, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдар айналысының сапасы салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № ҚР ДСМ-32 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 70 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ДСМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ж.Қ. Бүркітбаев,
Т.М. Жақсылықов
72.
"Көмірсутектер, уран өндіру саласында жер қойнауын пайдалану бойынша операцияларды жүргізу кезіндегі тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 453 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 77 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Ғ.
Хасенов, Т.М. Жақсылықов
73.
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы субъектілерге қатысты тексеру жүргізу кезіндегі сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 807 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 81 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.С. Камалиев, Т.М. Жақсылықов
74.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы және балара шаруашылығы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 481 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 89 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.С. Сапаров,
Т.М. Жақсылықов
75.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 9 ноября 2018 года № 473 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 ноября 2018 года № 69 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о средствах массовой информации"
совместный приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИОР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Мауберлинова Н.О.,
Жаксылыков Т.М.
71.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 ноября 2018 года № ҚР ДСМ-32 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 ноября 2018 года № 70 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сферах качества оказания медицинских услуг, обращения лекарственных средств и медицинских изделий"
совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЗ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Буркитбаев Ж.К.,
Жаксылыков Т.М.
72.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 23 ноября 2018 года № 453 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 ноября 2018 года № 77 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов при проведении операций по недропользованию в области углеводородов, добычи урана"
совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Хасенов А.Г.,
Жаксылыков Т.М.
73.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 ноября 2018 года № 807 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 ноября 2018 года № 81 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области архитектуры, градостроительства и строительства за деятельностью субъектов архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Камалиев Б.С., Жаксылыков Т.М.
74.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 ноября 2018 года № 481 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 ноября 2018 года № 89 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области племенного животноводства и пчеловодства"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сапаров А.С.,
Жаксылыков Т.М.
75.

"Тұқым шаруашылығы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 485 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 93 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.С.
Сапаров,
Т.М. Жақсылықов
76.
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 494 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 95 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭГТРМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ә.Л.
Шалабекова, Т.М. Жақсылықов
77.
"Жер құқығы қатынастары, жерді пайдалану мен қорғау, геодезия және картография, мемлекеттік жер кадастры мен жерлердің мониторингі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 502 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 101 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Р.Ж. Құрманов,
Т.М. Жақсылықов
78.
"Қазақстан Республикасының су қорын пайдалану және қорғау, бөгеттердің қауіпсіздігі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 135 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 30 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭГТРМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
С.С.
Қожаниязов, Т.М. Жақсылықов
79.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года № 485 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года № 93 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области семеноводства"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сапаров А.С.,
Жаксылыков Т.М.
76.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 494 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 95 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области охраны, воспроизводства и использования животного мира"
совместный приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭГПР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Шалабекова А.Л.,
Жаксылыков Т.М.
77.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 502 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 101 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области земельных правоотношений, за использованием и охраной земель, геодезии и картографии, государственного земельного кадастра и мониторинга земель"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Курманов Р.Ж.,
Жаксылыков Т.М.
78.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 апреля 2019 года № 135 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2019 года № 30 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области использования и охраны водного фонда Республики Казахстан, безопасности плотин"
совместный приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭГПР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Кожаниязов С.С.,
Жаксылыков Т.М.
79.

"Коммерциялық ұйымдар болып табылатын заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу саласында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 350 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 61 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Әділетмині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Х.
Әмірғалиев,
Т.М. Жақсылықов
80.
"Астық нарығын реттеу саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 259 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 63 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің және Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
АШМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.С. Сапаров,
Т.М. Жақсылықов
81.
"Электр энергетикасы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 26 тамыздағы № 290 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 27 тамыздағы № 78 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЭМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ж.Д. Нұрмағанбетов,
Т.М. Жақсылықов
82.
"Қазақстан Республикасының сауда қызметін реттеу туралы заңнамасының сақталуына тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 49 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
СИМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.Е. Баттақов, Т.М. Жақсылықов
83.
"Бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды өткізу саласында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 575 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 351 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
СИМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.Е. Баттақов,
Т.М. Жақсылықов
84.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 5 июля 2019 года № 350 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 61 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере регистрации юридических лиц, филиалов и представительств, являющихся коммерческими организациями"
совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Амиргалиев А.Х.,
Жаксылыков Т.М.
80.
О внесении изменений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 259 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 63 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области регулирования рынка зерна"
совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МСХ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сапаров А.С.,
Жаксылыков Т.М.
81.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 26 августа 2019 года № 290 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 августа 2019 года № 78 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области электроэнергетики"
совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЭ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Нурмаганбетов Ж.Д.,
Жаксылыков Т.М.
82.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности"
совместный приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТИ,
МНЭ
ноябрь 2022 года
Баттаков Е.Е.,
Жаксылыков Т.М.
83.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 июля 2016 года № 575 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 июля 2016 года № 351 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере реализации ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней"
совместный приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТИ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Баттаков Е.Е.,
Жаксылыков Т.М.
84.

"Ақпараттандыру, байланыс саласындағы, Қазақстан Республикасының электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № 114/НҚ және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 6 маусымдағы № 52 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЦДИАӨМ,
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Е. Оразбек,
Т.М. Жақсылықов
85.
"Нотариаттық қызмет саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 1529 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 60 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Әділетмині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Х. Әмірғалиев,
Т.М. Жақсылықов
86.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу саласында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 1 қарашадағы № 1520 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 55 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Әділетмині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Х.
Әмірғалиев, Т.М. Жақсылықов
87.
"Тауар белгісінің, қызмет көрсету белгісінің, тауар шығарылған жер атауының немесе фирмалық атаудың пайдаланылуындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 1517 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 48 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Әділетмині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Е. Ахметова,
Т.М. Жақсылықов
88.
"Күзет қызметін, жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталықтарының қызметін және күзет сигнализациясы құралдарын монтаждау, ретке келтіру және техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметті мемлекеттік бақылау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын, тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 757 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 32 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ІІМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.Ш. Қожаев,
Т.М. Жақсылықов
89.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 4 июня 2019 года № 114/НҚ и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 июня 2019 года № 52 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области информатизации, связи, за соблюдением законодательства Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи"
совместный приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП, МНЭ
ноябрь 2022 года
Оразбек А.Е.,
Жаксылыков Т.М.
85.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 6 ноября 2018 года № 1529 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2018 года № 60 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере нотариальной деятельности"
совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Амиргалиев А.Х.,
Жаксылыков Т.М.
86.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 ноября 2018 года № 1520 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 ноября 2018 года № 55 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере регистрации прав на недвижимое имущество"
совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
ноябрь
2022 года
Амиргалиев А.Х.,
Жаксылыков Т.М.
87.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 1517 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 48 "Об утверждении проверочного листа за использованием товарного знака, знака обслуживания, наименования места происхождения товара или фирменного наименования"
совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Ахметова А.Е.,
Жаксылыков Т.М.
88.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 октября 2018 года № 757 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 октября 2018 года № 32 "Об утверждении критериев оценки степени риска, проверочных листов по государственному контролю за охранной деятельностью, за деятельностью специализированных учебных центров по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должности руководителя и охранника в частной охранной организации, и за деятельностью по монтажу, наладке и техническому обслуживанию средств охранной сигнализации"
совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МВД, МНЭ
ноябрь 2022 года
Кожаев М.Ш.,
Жаксылыков Т.М.
89.

"Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 758 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 31 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ТЖМ, ҰЭМ
2022 жылғы
қараша
М.М. Күлдіков,
Т.М. Жақсылықов
90.
"Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бөлігінде ақпараттандыру саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 29 қаңтардағы № 13/НҚ және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 29 қаңтардағы № 12 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ЦДИАӨМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Е. Оразбек,
Т.М. Жақсылықов
91.
"Аудиторлық қызмет саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № 724 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 65 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Д.М. Кеңбеил,
Т.М. Жақсылықов
92.
"Заң консультанттары палаталарының қызметі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 627 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 99 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Әділетмині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Х. Әмірғалиев,
Т. М. Жақсылықов
93.
"Оңалту және банкроттық саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 11 мамырдағы № 469 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 11 мамырдағы № 38 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.Е.
Сұлтанғазиев, Т.М. Жақсылықов
94.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 октября 2018 года № 758 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 октября 2018 года № 31 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области пожарной безопасности и гражданской обороны"
совместный приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЧС, МНЭ
ноябрь 2022 года
Кульдиков М.М.,
Жаксылыков Т.М.
90.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 29 января 2019 года № 13/НҚ и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 января 2019 года № 12 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере информатизации в части обеспечения информационной безопасности"
совместный приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП, МНЭ
ноябрь 2022 года
Оразбек А.Е.,
Жаксылыков Т.М.
91.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 15 июля 2019 года № 724 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 июля 2019 года № 65 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области аудиторской деятельности"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МФ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Кенбеил Д.М.,
Жаксылыков Т.М.
92.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 627 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 99 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере деятельности палат юридических консультантов"
совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Амиргалиев А.Х.,
Жаксылыков Т.М.
93.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 11 мая 2020 года № 469 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 мая 2020 года № 38 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области реабилитации и банкротства"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МФ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Султангазиев М.Е.,
Жаксылыков Т.М.
94.

"Тәуекел дәрежесін бағалау негізінде ерекше тәртіп бойынша жүргізілетін салықтық тексеру субъектілерін (объектілерін) іріктеу үшін тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 28 қарашадағы № 1030 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 28 қарашадағы № 86 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.Е.
Сұлтанғазиев, Т.М. Жақсылықов
95.
"Ұйымдардың, әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушылардың әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу қағидаларын сақтауына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 602 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 12 тамыздағы № 72 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қорғанысмині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.Р. Құсайынов,
Т.М. Жақсылықов
96.
"Елді мекендердің шекаралары шегінде тұрғын үй қорын басқару, газ және газбен жабдықтау салаларындағы, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы әлеуметтік инфрақұрылым объектілерінде қауіпті техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалану талаптарының сақталуы бойынша тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 253 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 33 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.С. Камалиев,
Т.М. Жақсылықов
97.
"Табиғи монополиялар салаларындағы (әуежайлар мен аэронавигация қызметтері) және қоғамдық маңызы бар нарық субъектісінің баға белгілеу тәртібінің (әуежайлар қызметтері) және міндеттерінің сақталуын тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 297 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 19 мамырдағы № 40 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.С. Камалиев,
Т.М. Жақсылықов
98.

О признании утратившим силу совместного приказа Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2018 года № 1030 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 ноября 2018 года № 86 "Об утверждении критериев оценки степени риска для отбора субъектов (объектов) налоговой проверки, проводимой по особому порядку на основе оценки степени риска"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МФ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Султангазиев М.Е.,
Жаксылыков Т.М.
95.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра обороны Республики Казахстан от 6 августа 2019 года № 602 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 августа 2019 года № 72 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением правил воинского учета военнообязанных и призывников организациями, военнообязанными и призывниками"
совместный приказ Министра обороны Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МО, МНЭ
ноябрь 2022 года
Хусаинов М.Р.,
Жаксылыков Т.М.
96.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 29 апреля 2020 года № 253 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 апреля 2020 года № 33 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в пределах границ населенных пунктов на объектах социальной инфраструктуры в сферах управления жилищным фондом, газа и газоснабжения, в области промышленной безопасности по соблюдению требований безопасной эксплуатации опасных технических устройств"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Камалиев Б.С.,
Жаксылыков Т.М.
97.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 мая 2020 года № 297 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 мая 2020 года № 40 "Об утверждении проверочных листов в сферах естественных монополий (услуг аэропортов и аэронавигации) и за соблюдением порядка ценообразования и обязанностей субъекта общественно значимого рынка (услуг аэропортов)"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Камалиев Б.С.,
Жаксылыков Т.М.
98.

"Автомобиль, теміржол, ішкі су көлігі және сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқаратын 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 1205 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 823 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.С. Камалиев, Т.М. Жақсылықов
99.
"Улардың, жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың (азаматтықты қоспағанда) айналымы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 1160 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 790 бірлескен бұйрығынының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
М.К. Қарабаев, Т.М. Жақсылықов
100.
"Мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы заңнаманың сақталуы бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 31 қазандағы № 253 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 51 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
МҚІА (келісу бойынша), ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.С. Беркімбаев,
Т.М. Жақсылықов
101.
"Қаржы ұйымдарын қоспағанда, жария мүдделі ұйымдар, бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдарының және бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйымдардың қызметі үшін бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік саласындағы тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 298 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 45 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Д.М. Кеңбеил,
Т.М. Жақсылықов

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 1205 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 823 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области автомобильного, железнодорожного, внутреннего водного транспорта и торгового мореплавания"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Камалиев Б.С.,
Жаксылыков Т.М.
99.
О признании утратившим силу совместного приказа исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 1160 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 790 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области оборота ядов, взрывчатых и пиротехнических (за исключением гражданских) веществ и изделий с их применением"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Карабаев М.К., Жаксылыков Т.М.
100.
О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 31 октября 2018 года № 253 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 51 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа по соблюдению законодательства в сфере оказания государственных услуг"
совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и Министра национальной экономики Республики Казахстан
АДГС (по согласованию), МНЭ
ноябрь 2022 года
Беркимбаев Б.С.,
Жаксылыков Т.М.
101.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2021 года № 298 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 апреля 2021 года № 45 "Об утверждении проверочных листов в области бухгалтерского учета и финансовой отчетности для организаций публичного интереса, за исключением финансовых организаций, деятельности аккредитованных профессиональных организаций бухгалтеров и аккредитованных организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МФ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Кенбеил Д.М.,
Жаксылыков Т.М.

102.
"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына сауда үстемесі мен сыйақы мөлшерін сақтау бөлігінде Қазақстан Республикасының сауда қызметін реттеу туралы заңнамасының сақталуының тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2021 жылғы 30 маусымдағы № 439-НҚ және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2012 жылғы 1 шілдедегі № 68 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
СИМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Е.Е. Баттақов, Т.М. Жақсылықов
103.
"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы Қазақстан Республикасының заңнамасын сақтаудың тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының 2021 жылғы 16 тамыздағы № 7 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 16 тамыздағы № 80 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ҚМА (келісу бойынша),
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ғ.А. Садырбеков Т.М. Жақсылықов
104.
"Қазақстан Республикасының тіл туралы заңнамасын қолдану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 20 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 65 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
БҒМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ш.Т. Каринова,
Т.М. Жақсылықов
105.
"Азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 242 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 126 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық министрінің бірлескен бұйрығы
Әділетмині,
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Х. Әмірғалиев,
Т.М. Жақсылықов
106.
"Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар қызметінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 757 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 52 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ИИДМ, ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.С. Камалиев,
Т.М. Жақсылықов

102.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 30 июня 2021 года № 439-НҚ и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 июля 2021 года № 68 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности в части соблюдения размера торговой надбавки на социально значимые продовольственные товары и вознаграждения"
совместный приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТИ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Баттаков Е.Е.,
Жаксылыков Т.М.
103.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 16 августа 2021 года № 7 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 августа 2021 года № 80 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу и Министра национальной экономики Республики Казахстан
АФМ (по согласованию), МНЭ
ноябрь 2022 года
Садырбеков Г.А.,
Жаксылыков Т.М.
104.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 20 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2016 года № 65 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области применения законодательства Республики Казахстан о языках"
совместный приказ Министра образования и науки Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МОН, МНЭ
ноябрь 2022 года
Каринова Ш.Т.,
Жаксылыков Т.М.
105.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 6 марта 2017 года № 242 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 марта 2017 года № 126 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере регистрации актов гражданского состояния"
совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
ноябрь 2022 года
Амиргалиев А.Х.,
Жаксылыков Т.М.
106.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 757 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 52 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области архитектуры, градостроительства и строительства за деятельностью местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля и надзора"
совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МИИР, МНЭ
ноябрь 2022 года
Камалиев Б.С.,
Жаксылыков Т.М.

107.
"Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1021 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 807 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Еңбекмині, ҰЭМ
2022 жығы қараша
Р.К.Сәкеев
Т.М. Жақсылықов
108.
"Мемлекеттік статистика саласындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 795 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 36 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
СЖРА (келісу бойынша), ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Ә.Х. Өтенов,
Т.М. Жақсылықов
109.
"Мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызмет саласындағы заңнаманы сақтаудағы және мемлекеттік қызметшілердің қызметтік әдеп нормаларын сақтаудағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 31 қазандағы № 252 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 45 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
МҚІА (келісу бойынша), ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.С. Беркімбаев,
Т.М. Жақсылықов
110.
"Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1021 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 807 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Еңбекмині,
ҰЭМ
2022 жығы қараша
Р.К.
Сәкеев
Т.М. Жақсылықов

107.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1021 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 807 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов"
совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТСЗН, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сакеев Р.К.,
Жаксылыков Т.М.
108.
О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 36 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 795 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области государственной статистики"
совместный приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
АСПиР (по согласованию), МНЭ
ноябрь 2022 года
Утенов А.Х.,
Жаксылыков Т.М.
109.
О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 31 октября 2018 года № 252 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 45 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства в сфере государственной службы государственными органами и за соблюдением норм служебной этики государственными служащими"
совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и Министра национальной экономики Республики Казахстан
АДГС (по согласованию), МНЭ
ноябрь 2022 года
Беркимбаев Б.С.,
Жаксылыков Т.М.
110.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 472 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 42 "О внесении изменений в совместный приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1021 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 807 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов"
совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТСЗН, МНЭ
ноябрь 2022 года
Сакеев Р.К.,
Жаксылыков Т.М.

111.
Бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау жүргізудің жартыжылдық тізімдеріне өзгерістер енгізу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы (келісу бойынша)
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы қараша
Б.Б. Дембаев
112.
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің мекемелерінде ұсталатын, туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
113.
Пана іздеген адам куәлігінің үлгісін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Сарбасов
114.
Босқын мәртебесін беру туралы өтінішті тіркеу және қарау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Сарбасов
115.
Босқын мәртебесін беру, ұзарту, одан айыру және оны тоқтату рәсімдерін жүзеге асыру жөніндегі комиссия туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Сарбасов
116.
Ауруына байланысты жазаны өтеуден босатуға ұсынылатын сотталғандарды медициналық куәландырудан өткізу қағидаларын және жазаны өтеуден босатуға негіз болып табылатын аурулардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
117.
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтерін бюджет қаражаты есебінен сатып алу және олардың ақысын төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
118.
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдардың үлгілік штаттары мен штат нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
А.С. Есмағамбето
ва
119.
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде ұсталатын адамдарға бюджет қаражаты есебінен медициналық көмектің қосымша көлемі шеңберінде ұсынылатын медициналық көрсетілетін қызметтерге арналған тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов

111.
Об утверждении порядка внесения изменений в полугодовые списки проведения профилактического контроля с посещением субъекта (объекта) контроля и надзора
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
ГП (по согласованию)
ноябрь 2022 года
Дембаев Б.Б.
112.
Об утверждении правил организации оказания медицинской помощи лицам, больным туберкулезом, содержащимся в учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
113.
Об утверждении образца свидетельства лица, ищущего убежище
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март
2022 года
Сарбасов А.А.
114.
Об утверждении правил регистрации и рассмотрения ходатайства о присвоении статуса беженца
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март
2022 года
Сарбасов А.А.
115.
Об утверждении положения о комиссии по осуществлению процедуры присвоения, продления, лишения и прекращения статуса беженца
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март
2022 года
Сарбасов А.А.
116.
Об утверждении правил проведения медицинского освидетельствования осужденных, представляемых к освобождению от отбывания наказания в связи с болезнью, и перечня заболеваний, являющихся основанием освобождения от отбывания наказания
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
117.
Об утверждении правил закупа и оплаты услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, за счет бюджетных средств
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
118.
Об утверждении типовых штатов и штатных нормативов медицинских организаций, оказывающих медицинскую помощь лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Есмагамбетова А.С.
119.
Об утверждении правил и методики формирования тарифов на медицинские услуги, предоставляемые в рамках дополнительного объема медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, за счет бюджетных средств
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.

120.
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдарды медициналық техникамен және медициналық мақсаттағы бұйымдармен жарақтандырудың ең төмен нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
Ж.Қ. Бүркітбаев
121.
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмектің қосымша көлемі шеңберінде медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі жөніндегі шарттық міндеттемелерге мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
Ж.Қ. Бүркітбаев
122.
Фильтрлі, фильтрсіз сигареттер мен папиростарға ең төмен бөлшек сауда бағаларын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
М.Е.
Сұлтанғазиев
123.
Қылмыстық-атқару жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық оңалту жүргізуге арналған аурулардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
124.
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
125.
Еңбекші көшіп келушілерге рұқсаттар беру, оларды ұзарту және кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Сарбасов
126.
Мониторингтік топтар құру және мониторинг жүргізу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы наурыз
Ж.Қ. Бүркітбаев
127.
Реттеуші мемлекеттік органдардың тәуекелдерді бағалау және басқару жүйесін, тексеру парақтарының нысанын қалыптастыруы қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ,
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы шілде
Т.М. Жақсылықов
128.
Ерікті мүшелікке (қатысуға) негізделген өзін-өзі реттейтін ұйыммен қызмет нәтижелерін тану туралы келісім жасасу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Т.М. Жақсылықов
129.
Босқын мәртебесін беру, ұзарту, одан айыру және оны тоқтату рәсімдерін жүзеге асыру жөніндегі комиссия туралы үлгі ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Сарбасов

120.
Об утверждении минимальных нормативов оснащения медицинской техникой и изделиями медицинского назначения медицинских организаций, оказывающих медицинскую помощь лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Буркитбаев Ж.К.
121.
Об утверждении правил проведения мониторинга договорных обязательств по качеству и объему медицинских услуг в рамках дополнительного объема медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Буркитбаев Ж.К.
122.
Об установлении минимальных розничных цен на сигареты с фильтром, без фильтра и папиросы
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2022 года
Султангазиев М.Е.
123.
Об утверждении перечня заболеваний для проведения медицинской реабилитации лиц, содержащихся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
124.
Об утверждении правил оказания медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
125.
Об утверждении правил выдачи, продления и отзыва разрешений трудовым иммигрантам
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март
2022 года
Сарбасов А.А.
126.
Об утверждении порядка создания мониторинговых групп и проведения мониторинга
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
март
2022 года
Буркитбаев Ж.К.
127.
Об утверждении правил формирования регулирующими государственными органами системы оценки и управления рисками, формы проверочных листов
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ,
ГП (по согласованию)
июль
2022 года
Жаксылыков Т.М.
128.
Об утверждении правил заключения соглашения о признании результатов деятельности с саморегулируемой организацией, основанной на добровольном членстве (участии)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2022 года
Жаксылыков Т.М.
129.
Об утверждении типового положения о комиссии по осуществлению процедуры присвоения, продления, лишения и прекращения статуса беженца
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март
2022 года
Сарбасов А.А.

130.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы ақпан
М.Е. Шоранов
131.
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының даму жоспарының мазмұнына қойылатын ең төмен талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 127 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Әбдікәрімов
132.
"Бас бостандығынан айыруға сотталғандармен тәрбие жұмысын жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 508 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
133.
"Пробация қызметінің жұмысын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 511 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
Е.С. Сәденов
134.
"Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 517 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
Е.С. Сәденов
135.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволары мен аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 662 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
М.Қ. Баймұқашев
136.
"Қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінің iшкi тәртiптеме қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 819 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
137.
"Мемлекеттік мүлік тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 207 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е. Жанәлінов
138.
"Қауіпті өндірістік объекті қауіптілігінің жалпы деңгейін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 300 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы қараша
М.Қ. Пішембаев

130.
О внесении изменений в некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
февраль
2022 года
Шоранов М.Е.
131.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 апреля 2012 года № 127 "Об утверждении минимальных требований к содержанию плана развития акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Абдикаримов А.А.
132.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 508 "Об утверждении Правил проведения воспитательной работы с осужденными к лишению свободы"
приказ
Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
133.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 августа 2014 года № 511 "Об утверждении Правил организации деятельности службы пробации"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Саденов Е.С.
134.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 августа 2014 года № 517 "Об утверждении Правил взаимодействия служб пробации и подразделений полиции по контролю за поведением лиц, состоящих на учетах служб пробации"
приказ
Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Саденов Е.С.
135.
О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 662 "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных органах Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Баймукашев М.К.
136.
О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 819 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка учреждений уголовно-исполнительной системы"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
137.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 207 "Об утверждении Правил ведения реестра государственного имущества"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
138.
О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 300 "Об утверждении Правил определения общего уровня опасности опасного производственного объекта"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
ноябрь 2022 года
Пшембаев М.К.

139.
"Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиялары мен даму жоспарларының орындалуы жөніндегі есептерді әзірлеу және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 139 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Әбдікәрімов
140.
"Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиялары мен даму жоспарларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингілеу және бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 149 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Әбдікәрімов
141.
"Реттегіш құралдардың реттеушілік әсерін талдауды жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 748 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
Т.М. Жақсылықов
142.
"Шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында уақытша және тұрақты тұруға рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 992 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
М.Ш. Қожаев
143.
"Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасының сақталуының тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 5 наурыздағы № 128 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
БҚДА (келісу бойынша),
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Б.Қ. Сәмбетов Т.М. Жақсылықов
144.
"Табиғи монополиялар салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау және қоғамдық маңызы бар нарық субъектісінің баға белгілеу тәртібін және міндеттерді сақтау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы
26 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
А.Ә. Әбдікәрімов

139.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 февраля 2015 года № 139 "Об утверждении Правил разработки и представления отчетов по исполнению стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Абдикаримов А.А.
140.
О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 149 "Об утверждении Правил разработки, утверждения стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, а также мониторинга и оценки их реализации"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Абдикаримов А.А.
141.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 748 "Об утверждении Правил проведения и использования анализа регуляторного воздействия регуляторных инструментов"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Жаксылыков Т.М.
142.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 992 "Об утверждении Правил выдачи иностранцам и лицам без гражданства разрешения на временное и постоянное проживание в Республике Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Кожаев М.Ш.
143.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 марта 2016 года № 128 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о товарных биржах"
совместный приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию), МНЭ
ноябрь 2022 года
Самбетов Б.К.,
Жаксылыков Т.М.
144.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 июля 2016 года № 332 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сферах естественных монополий и за соблюдением порядка ценообразования и обязанностей субъекта общественно значимого рынка"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2022 года
Абдикаримов А.А.

145.
"Сотқа дейінгі пробация сатысында күдіктінің, айыпталушының жеке басын психологиялық-әлеуметтік тестіден өткізу әдістемесін және Сотқа дейінгі баяндаманы дайындау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 4 ақпандағы № 90 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
Е.С. Сәденов
146.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі қылмыстық-атқару жүйесінің мекемелерінде ұсталатын адамдардың есебін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 107 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
147.
"Қамаққа алу түріндегі жазаны орындауды жүзеге асыратын арнаулы мекемелердің қызметі мен ішкі тәртіптемесін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 504 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
148.
"Қылмыстық-атқару жүйесі тергеу изоляторларының ішкі тәртіптеме қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 505 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
Е.С. Сәденов
149.
"Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік қадағалау жөніндегі мемлекеттік инспектордың қызметтік куәлігінің, омырауға тағатын белгісінің, нөмірлік мөртабаны мен пломбирінің үлгілерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 506 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы қараша
М.Қ. Пішембаев
150.
"Ұлттық әл-ауқат қорын қоспағанда, мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардағы корпоративтік басқарудың үлгілік кодексін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 21 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.Ә. Әбдікәрімов
151.
"Ақпараттық құралдар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині, Әділетмині, ЭГТРМ, ЭМ, БҚДА (келісу бойынша),
АҚДМ, ТЖМ, ІІМ
2022 жылғы қараша
Т.М. Жақсылықов

145.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 февраля 2017 года № 90 "Об утверждении Методики проведения психосоциального тестирования личности подозреваемого, обвиняемого на стадии досудебной пробации и Методики подготовки досудебного доклада"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Саденов Е.С.
146.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 февраля 2017 года № 107 "Об утверждении Правил ведения учета лиц, содержащихся в учреждениях уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
147.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 июля 2017 года № 504 "Об утверждении Правил организации деятельности и внутреннего распорядка специальных учреждений, осуществляющих исполнение наказания в виде ареста"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
148.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 июля 2017 года № 505 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка следственных изоляторов уголовно-исполнительной системы"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Саденов Е.С.
149.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 июля 2017 года № 506 "Об установлении образцов служебного удостоверения, нагрудного знака, номерного штампа и пломбира государственного инспектора по государственному надзора в области промышленной безопасности"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
ноябрь 2022 года
Пшембаев М.К.
150.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 октября 2018 года № 21 "Об утверждении Типового кодекса корпоративного управления в контролируемых государством акционерных обществах, за исключением Фонда национального благосостояния"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Абдикаримов А.А.
151.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 107 "Об утверждении перечня информационных инструментов"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МФ, МЮ,
МЭГПР,
МЭ,
АЗРК (по согласованию),
МИОР,
МЧС, МВД
ноябрь 2022 года
Жаксылыков Т.М.

152.
"Қазақстан Республикасының жарнама туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы
29 наурыздағы № 22 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Т.М. Жақсылықов
153.
"Әскери қызметшiлерге және ішкі істер органдарында, мемлекеттік фельдъегерлік қызметте қызмет өткерген қызметкерлерге, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 94 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы мамыр
М.Қ. Баймұқашев
154.
"Денсаулық сақтау субъектілерінің ақылы қызметтер көрсету қағидаларын және ақылы медициналық көрсетілетін қызметтер (көмек) ұсыну жөніндегі шарттың үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 29 қазандағы № ҚР ДСМ-170/2020 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
М.Е. Шоранов
155.
"Медициналық көрсетілетін қызметтер (көмек) сапасына ішкі және сыртқы сараптамаларды ұйымдастыру мен жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-230/2020 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
Ж.Қ. Бүркітбаев
156.
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды сатып алу тізбесін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-324/2020 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
Ж.Қ. Бүркітбаев
157.
"Тексеруді және бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау мен қадағалауды тағайындау туралы актілерді, олардың мерзімдерін ұзарту және күшін жою туралы қосымша актілерді, тексеру және бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау мен қадағалау мерзімдерін тоқтата тұру, қайта бастау, ұзарту, қатысушылар құрамын өзгерту және тексеру және бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау мен қадағалау туралы ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну және олардың нәтижелері туралы хабарламаларды тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының міндетін атқарушының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 162 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы қараша
Б.Б. Дембаев

152.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 марта 2019 года № 22 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о рекламе"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2022 года
Жаксылыков Т.М.
153.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 февраля 2020 года № 94 "Об утверждении Инструкции по назначению и осуществлению пенсионных выплат за выслугу лет военнослужащим и сотрудникам, проходившим службу в органах внутренних дел, государственной фельдъегерской службе, а также лицам, права которых иметь специальные звания, классные чины и носить форменную одежду упразднены с 1 января 2012 года"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
май
2022 года
Баймукашев М.К.
154.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 октября 2020 года № ҚР ДСМ-170/2020 "Об утверждении правил оказания платных услуг субъектами здравоохранения и типовой формы договора по предоставлению платных медицинских услуг (помощи)"
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Шоранов М.Е.
155.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-230/2020 "Об утверждении правил организации и проведения внутренней и внешней экспертиз качества медицинских услуг (помощи)"
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Буркитбаев Ж.К.
156.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-324/2020 "Об утверждении правил формирования перечня закупа лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Буркитбаев Ж.К.
157.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 декабря 2020 года № 162 "Об утверждении Правил регистрации актов о назначении, дополнительных актов о продлении сроков проверки и профилактического контроля и надзора с посещением субъекта (объекта) контроля и надзора и их отмены, уведомлений о приостановлении, возобновлении, продлении сроков проверки и профилактического контроля и надзора с посещением субъекта (объекта) контроля и надзора, изменении состава участников и представлении информационных учетных документов о проверке и профилактическом контроле и надзоре с посещением субъекта (объекта) контроля и надзора и их результатах"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
ноябрь 2022 года
Дембаев Б.Б.

158.
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттармен және медициналық бұйымдармен қамтамасыз ету қағидаларын, сондай-ақ тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарға қажеттілікті қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-89 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы мамыр
Ж.Қ. Бүркітбаев
159.
"Босқын мәртебесiн беру туралы өтiнiшхатты тiркеу мен қараудың қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 496 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
М.Ш. Қожаев
160.
"Еңбекші көшіп келушіге рұқсатты беру, ұзарту және кері қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді дакто-, фото есепке алуды қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 8 ақпандағы № 76 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
М.Ш. Қожаев
161.
"Мемлекеттік органдардың тәуекелдерді бағалау жүйесін қалыптастыру қағидаларын және тексеру парақтарының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2018 жылғы 31 шiлдедегi № 3 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Т.М. Жақсылықов
162.
"Жеке кәсіпкерлік субъектілерін қолдау және қорғау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 49 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы қараша
Т.М. Жақсылықов
163.
"Тексерулер жүргізудің жартыжылдық кестелерінің нысанын және тексерулер жүргізудің жартыжылдық кестелеріне өзгерістер енгізу тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2021 жылғы 31 мамырдағы № 75 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокуроры ның бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы қараша
Б.Б. Дембаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚДМ
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
АШМ
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
БҒМ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
БҚДА
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
БП
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
ДСМ
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Есеп комитетi
Қазақстан Республикасы Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
ИИДМ
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қаржымині
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҚМА
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі
Қорғанысмині
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
МҚІА
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
МСМ
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
СЖРА
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
СИМ
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
СІМ
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ТЖМ
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
ҰБ
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҰЭМ
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЦДИАӨМ
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ІІМ
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЭГТРМ
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
ЭМ
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі

158.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-89 "Об утверждении правил обеспечения лекарственными средствами и медицинскими изделиями в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, а также правил и методики формирования потребности в лекарственных средствах и медицинских изделиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
май
2022 года
Буркитбаев Ж.К.
159.
О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 496 "Об утверждении Правил регистрации и рассмотрения ходатайства о присвоении статуса беженца"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Кожаев М.Ш.
160.
О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 февраля 2014 года № 76 "Об утверждении Правил выдачи, продления и отзыва разрешения трудовому иммигранту, а также формирования и ведения дакто-, фотоучетов трудовых иммигрантов"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Кожаев М.Ш.
161.
О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 июля 2018 года № 3 "Об утверждении Правил формирования государственными органами системы оценки рисков и формы проверочных листов"
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2022 года
Жаксылыков Т.М.
162.
О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 49 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области поддержки и защиты субъектов частного предпринимательства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2022 года
Жаксылыков Т.М.
163.
О признании утратившим силу приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 мая 2021 года № 75 "Об утверждении формы полугодовых графиков проведения проверок и порядка внесения изменений в полугодовые графики проведения проверок"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
ноябрь 2022 года
Дембаев Б.Б.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИОР
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
МСХ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ
Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АЗРК
Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
ГП
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МЗ
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
СК
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
МИИР
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МФ
Министерство финансов Республики Казахстан
АФМ
Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу
МО
Министерство обороны Республики Казахстан
АДГС
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
МКС
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АСПиР
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
МТИ
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
МИД
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МЧС
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
НБ
Национальный Банк Республики Казахстан
МНЭ
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МВД
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭГПР
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭ
Министерство энергетики Республики Казахстан