Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 10 маусымдағы N 561 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 10 маусымдағы
N 561 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.01.2009 N 45 (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада :
II "Шығындар" бөлімінде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
"127434697" деген сандар "127367735" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясында:
"30935040" деген сандар "30919835" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі" әкімшісі бойынша:
"1726296" деген сандар "1711091" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"1473982" деген сандар "1458777" деген сандармен ауыстырылсын;
"009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру 245" деген жол алынып тасталсын;
"017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету 173" деген жол алынып тасталсын;
100 "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдіктің аппараты" кіші бағдарламасында "16963" деген сандар "2176" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" ішкі функциясында:
"11327666" деген сандар "11271102" деген сандармен ауыстырылсын;
606 "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі" әкімшісі бойынша:
"7380437" деген сандар "7323873" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Статистика саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"3435301" деген сандар "3378737" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "2594080" деген сандар "2537948" деген сандармен ауыстырылсын;
007 "Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру" ішкі бағдарламасында "23269" деген сандар "22837" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер" ішкі функциясында:

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2008 года N 561
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые дополнения и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 2008 года N 561
Дополнения и изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
цифры "127434697" заменить цифрами "127367735";
в подфункции 01 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
цифры "30935040" заменить цифрами "30919835";
по администратору 101 "Администрация Президента Республики Казахстан":
цифры "1726296" заменить цифрами "1711091";
в программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства":
цифры "1473982" заменить цифрами "1458777";
строку "009 Материально-техническое оснащение государственных органов 245" исключить;
строку "017 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов 173" исключить;
в подпрограмме 100 "Аппарат специального представительства на космодроме "Байконур" цифры "16963" заменить цифрами "2176";
в подфункции 05 "Планирование и статистическая деятельность":
цифры "11327666" заменить цифрами "11271102";
по администратору 606 "Агентство Республики Казахстан по статистике":
цифры "7380437" заменить цифрами "7323873";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области статистики":
цифры "3435301" заменить цифрами "3378737";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "2594080" заменить цифрами "2537948";
в подпрограмме 007 "Повышение квалификации государственных служащих" цифры "23269" заменить цифрами "22837";
в подфункции 09 "Прочие государственные услуги общего характера":

"7787043" деген сандар "7791850" деген сандармен ауыстырылсын;
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі" әкімшісі бойынша:
"5718480" деген сандар "5723287" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Ақпараттандыру және байланыс саласындағы уәкілетті орган қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"590925" деген сандар "595732" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "120482" деген сандар "125289" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
"172732906" деген сандар "172699993" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру" ішкі функциясында:
"25510406" деген сандар "25477493" деген сандармен ауыстырылсын;
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" әкімшісі бойынша:
"25510406" деген сандар "25477493" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Төтенше жағдайлардың алдын алу, жою және мемлекеттік материалдық резерв жүйесін басқару саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"5184692" деген сандар "5151779" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "3613161" деген сандар "3580248" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
"44517782" деген сандар "44557025" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
"33742138" деген сандар "33781381" деген сандармен ауыстырылсын;
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" әкімшісі бойынша:
"33512605" деген сандар "33551848" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Энергетика және минералдық ресурстар саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"810590" деген сандар "849833" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "228262" деген сандар "267505" деген сандармен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
"115414450" деген сандар "115374585" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қоршаған ортаны қорғау" ішкі функциясында:
"12085972" деген сандар "12055176" деген сандармен ауыстырылсын;
234 "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі" әкімшісі бойынша:
"6168006" деген сандар "6137210" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:

цифры "7787043" заменить цифрами "7791850";
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
цифры "5718480" заменить цифрами "5723287";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области информатизации и связи":
цифры "590925" заменить цифрами "595732";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "120482" заменить цифрами "125289";
в функциональной группе 02 "Оборона":
цифры "172732906" заменить цифрами "172699993";
в подфункции 02 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
цифры "25510406" заменить цифрами "25477493";
по администратору 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
цифры "25510406" заменить цифрами "25477493";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области предупреждения, ликвидации чрезвычайных ситуаций и управления системой государственного материального резерва":
цифры "5184692" заменить цифрами "5151779";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "3613161" заменить цифрами "3580248";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
цифры "44517782" заменить цифрами "44557025";
в подфункции 09 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
цифры "33742138" заменить цифрами "33781381";
по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
цифры "33512605" заменить цифрами "33551848";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере энергетики и минеральных ресурсов":
цифры "810590" заменить цифрами "849833";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "228262" заменить цифрами "267505";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
цифры "115414450" заменить цифрами "115374585";
в подфункции 05 "Охрана окружающей среды":
цифры "12085972" заменить цифрами "12055176";
по администратору 234 "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан":
цифры "6168006" заменить цифрами "6137210";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области охраны окружающей среды":

"1531515" деген сандар "1500719" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "859057" деген сандар "828902" деген сандармен ауыстырылсын;
007 "Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру" кіші бағдарламасында "7134" деген сандар "6493" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Жер қатынастары" ішкі функциясында:
"3819007" деген сандар "3809938" деген сандармен ауыстырылсын;
614 "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі" әкімшісі бойынша:
"3819007" деген сандар "3809938" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Жер ресурстарын мемлекеттік басқаруды қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"469822" деген сандар "460753" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "260927" деген сандар "251868" деген сандармен ауыстырылсын;
007 "Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру" кіші бағдарламасында "2295" деген сандар "2285" деген сандармен ауыстырылсын;
12 "Көлік және коммуникация" функционалдық тобында:
"192888699" деген сандар "192927486" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Көлік және коммуникация саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
"6264477" деген сандар "6303264" деген сандармен ауыстырылсын;
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі" әкімшісі бойынша:
"3200556" деген сандар "3196962" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Көлік және коммуникация саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"2120946" деген сандар "2117352" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "670987" деген сандар "667393" деген сандармен ауыстырылсын;
601 "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі" әкімшісі бойынша:
"3063921" деген сандар "3106302" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Ғарыш саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"95038" деген сандар "137419" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "65874" деген сандар "108255" деген сандармен ауыстырылсын;
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
"297287081" деген сандар "297348791" деген сандармен ауыстырылсын;
04 "Табиғи монополияларды реттеу" ішкі функциясында:
"1230408" деген сандар "1271979" деген сандармен ауыстырылсын;
203 "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі" әкімшісі бойынша:
"1230408" деген сандар "1271979" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Табиғи монополия субъектілерінің қызметін реттеуді, бақылауды қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"1230408" деген сандар "1271979" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "1531515" заменить цифрами "1500719";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "859057" заменить цифрами "828902";
в подпрограмме 007 "Повышение квалификации государственных служащих" цифры "7134" заменить цифрами "6493";
в подфункции 06 "Земельные отношения":
цифры "3819007" заменить цифрами "3809938";
по администратору 614 "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами":
цифры "3819007" заменить цифрами "3809938";
в программе 001 "Обеспечение государственного управления земельными ресурсами":
цифры "469822" заменить цифрами "460753";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "260927" заменить цифрами "251868";
в подпрограмме 007 "Повышение квалификации государственных служащих" цифры "2295" заменить цифрами "2285";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
цифры "192888699" заменить цифрами "192927486";
в подфункции 09 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
цифры "6264477" заменить цифрами "6303264";
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
цифры "3200556" заменить цифрами "3196962";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области транспорта и коммуникаций":
цифры "2120946" заменить цифрами "2117352";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "670987" заменить цифрами "667393";
по администратору 601 "Национальное космическое агентство Республики Казахстан":
цифры "3063921" заменить цифрами "3106302";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области космической деятельности":
цифры "95038" заменить цифрами "137419";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "65874" заменить цифрами "108255";
в функциональной группе 13 "Прочие":
цифры "297287081" заменить цифрами "297348791";
в подфункции 04 "Регулирование естественных монополий":
цифры "1230408" заменить цифрами "1271979";
по администратору 203 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий":
цифры "1230408" заменить цифрами "1271979";
в программе 001 "Обеспечение регулирования, контроля деятельности субъектов естественной монополии":
цифры "1230408" заменить цифрами "1271979";

001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "709281" деген сандар "712718" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "239502" деген сандар "277636" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Басқалар" ішкі функциясында:
"289513810" деген сандар "289533949" деген сандармен ауыстырылсын;
220 "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" әкімшісі бойынша:
"700000" деген сандар "715205" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 008-бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"008 "Байқоңыр" кешеніндегі Қазақстан Республикасы Президентінің арнайы өкілінің қызметін қамтамасыз етуге арналған Қызылорда облысының облыстық бюджетіне ағымдағы мақсатты трансферттер 15205";
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" әкімшісі бойынша:
"2142470" деген сандар "2147404" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
"1906230" деген сандар "1911164" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "241460" деген сандар "246394" деген сандармен ауыстырылсын.
3. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысында :
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1458777 мың теңге (бір миллиард төрт жүз елу сегіз миллион жеті жүз жетпіс жеті мың теңге)";
2-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327 Жарлығы" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"; Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 533 Жарлығы";
6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмірлері 4, 5-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жолдың 6-бағанындағы "Жыл бойы" деген сөздер "қаңтар-ақпан" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың Тікелей нәтижесіндегі "- "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілдікті материалдық-техникалық және ақпараттық-техникалық жарақтандыруды қамтамасыз ету" деген сөздер алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 33-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5151779 мың теңге (бес миллиард бір жүз елу бір миллион жеті жүз жетпіс тоғыз мың теңге)";
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 41-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "709281" заменить цифрами "712718";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "239502" заменить цифрами "277636";
в подфункции 09 "Прочие":
цифры "289513810" заменить цифрами "289533949";
по администратору 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
цифры "700000" заменить цифрами "715205";
дополнить бюджетной программой 008 следующего содержания:
"008 Целевые текущие трансферты областному бюджету Кызылординской области на обеспечение деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур" 15 205";
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
цифры "2142470" заменить цифрами "2147404";
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли":
цифры "1906230" заменить цифрами "1911164";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "241460" заменить цифрами "246394".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
по Администрации Президента Республики Казахстан:
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1458777 тысяч тенге (один миллиард четыреста пятьдесят восемь миллионов семьсот семьдесят семь тысяч тенге)";
в пункте 2:
слова "Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан" исключить;
дополнить словами следующего содержания:
"; Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года N 533 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан";
в таблице пункта 6:
строки, порядковые номера 4, 5, исключить;
в графе 6 строки, порядковый номер 6 слова "В течение года" заменить словами "январь-февраль";
в Прямом результате пункта 7 слова "- обеспечение материально-технического и информационно-технического оснащения специального представительства на комплексе "Байконур" исключить;
по Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
в приложении 33 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5151779 тысяч тенге (пять миллиардов сто пятьдесят один миллион семьсот семьдесят девять тысяч тенге)";
по Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий:
в приложении 41 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 1271979 мың теңге (бір миллиард екі жүз жетпіс бір миллион тоғыз жүз жетпіс тоғыз мың теңге)";
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 164-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2117352 мың теңге (екі миллиард бір жүз он жеті миллион үш жүз елу екі мың теңге)";
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 290-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 849833 мың теңге (сегіз жүз қырық тоғыз миллион сегіз жүз отыз үш мың теңге)";
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 315-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1911164 мың теңге (бір миллиард тоғыз жүз он бір миллион бір жүз алпыс төрт мың теңге)";
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 340-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1500719 мың теңге (бір миллиард бес жүз миллион жеті жүз он тоғыз мың теңге)";
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 364-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 137419 мың теңге (бір жүз отыз жеті миллион төрт жүз он тоғыз мың теңге)";
7-тармақтың Қаржы-экономикалық нәтижесіндегі "1646,85" деген сандар "1202,83" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 373-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 595732 мың теңге (бес жүз тоқсан бес миллион жеті жүз отыз екі мың теңге)";
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 379-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3378737 мың теңге (үш миллиард үш жүз жетпіс сегіз миллион жеті жүз отыз жеті мың теңге)";
7-тармақтың Тікелей нәтижесіндегі "1205" деген сандар "1169" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 393-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 460753 мың теңге (төрт жүз алпыс миллион жеті жүз елу үш мың теңге).".
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 342 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларда:
4-тармақтың жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырқыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші абзацтары алынып тасталсын.

"1. Стоимость: 1271979 тысяч тенге (один миллиард двести семьдесят девять миллионов девятьсот семьдесят девять тысяч тенге)";
по Министерству транспорта и коммуникации Республики Казахстан:
в приложении 164 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2117352 тысячи тенге (два миллиарда сто семнадцать миллионов триста пятьдесят две тысячи тенге)";
по Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
в приложении 290 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 849833 тысячи тенге (восемьсот сорок девять миллионов восемьсот тридцать три тысячи тенге)";
по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
в приложении 315 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1911164 тысячи тенге (один миллиард девятьсот одиннадцать миллионов сто шестьдесят четыре тысячи тенге)";
по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
в приложении 340 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1500719 тысяч тенге (один миллиард пятьсот миллионов семьсот девятнадцать тысяч тенге)";
по Национальному космическому агентству Республики Казахстан:
в приложении 364 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 137419 тысяч тенге (сто тридцать семь миллионов четыреста девятнадцать тысяч тенге)";
в Финансово-экономическом результате пункта 7 цифры "1646,85" заменить цифрами "1202,83";
по Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи:
в приложении 373 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 595732 тысячи тенге (пятьсот девяносто пять миллионов семьсот тридцать две тысячи тенге)";
по Агентству Республики Казахстан по статистике:
в приложении 379 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3378737 тысяч тенге (три миллиарда триста семьдесят восемь миллионов семьсот тридцать семь тысяч тенге)";
в Прямом результате пункта 7 цифры "1205" заменить цифрами "1169";
по Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами:
в приложении 393 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 460753 тысячи тенге (четыреста шестьдесят миллионов семьсот пятьдесят три тысячи тенге)".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 342 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан":
в изменениях и дополнениях , которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
абзацы двадцать седьмой, двадцать восьмой, двадцать девятый, тридцатый, тридцать первый, тридцать второй, тридцать третий, тридцать четвертый, тридцать пятый, тридцать шестой, тридцать седьмой, тридцать восьмой, тридцать девятый, сороковой, сорок первый, сорок второй, сорок третий пункта 4 исключить.