"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару, екінші деңгейдегі банктердің кепілдік саясатын, бағалау қызметін реттеуді және атқарушылық іс жүргізуді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар және "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 32-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 28 ақпандағы № 38-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару, екінші деңгейдегі банктердің кепілдік саясатын, бағалау қызметін реттеуді және атқарушылық іс жүргізуді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және ай сайын, келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігін хабардар етіп отырсын.
3. Жергілікті атқарушы органдар тізбеге сәйкес тиісті құқықтық актілерді қабылдасын және ай сайын, келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігін хабардар етіп отырсын.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі тоқсанның қорытындысы бойынша ұсынылған ақпаратты жинақтасын және есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-ы күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
5. "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 32-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жол алып тасталсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 28 ақпандағы
№ 38-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного управления, совершенствования залоговой политики банков второго уровня, регулирования оценочной деятельности и исполнительного производства" и внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2021 года № 32-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 февраля 2022 года № 38-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного управления, совершенствования залоговой политики банков второго уровня, регулирования оценочной деятельности и исполнительного производства" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты согласно перечню и ежемесячно, не позднее 10 числа следующего месяца, информировать Министерство национальной экономики Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Местным исполнительным органам принять соответствующие правовые акты согласно перечню и ежемесячно, не позднее 10 числа следующего месяца, информировать Министерство национальной экономики Республики Казахстан о принятых мерах.
4. Министерству национальной экономики Республики Казахстан обобщать представленную информацию по итогам квартала и не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
5. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2021 года № 32-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс Республики Казахстан", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 7, исключить.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 февраля 2022 года № 38-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару, екінші деңгейдегі банктердің кепілдік саясатын, бағалау қызметін реттеуді және атқарушылық іс жүргізуді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с № Құқықтық актінің атауы Құқықтық актінің нысаны Орындалуына жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі Құқықтық актінің сапалы және уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1 2 3 4 5 6
1.

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного управления, совершенствования залоговой политики банков второго уровня, регулирования оценочной деятельности и исполнительного производства"
п/п
Наименование правового акта Форма
правового
акта
Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1 2 3 4 5 6
1.

"Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 427 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
СЖРА (келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
Ә.Х.Өтенов
2.
Мемлекеттік сыртқы қарыздар және республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру бойынша есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.М.Кеңбейіл
3.
"Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрі пайдаланудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
М.Е. Сұлтанғазиев
4.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2022 жылғы ақпан
М.Ә. Оразаев
5.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
М.Е.Сұлтанғазиев
6.
"Заттай нормаларды әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 146 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.Е.Жанәлінов
7.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына активтерді есептеу және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын пайдалану қағидаларын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қалыптастырылуы мен пайдаланылуы туралы жылдық есепті жасау нысандары мен қағидаларын бекіту" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 267 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.Е.Жанәлінов
8.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.Е.Жанәлінов
9.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін мемлекеттік органның, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының меморандумын әзірлеу және бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1068 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Ә.Е. Әбдіқадыров
10.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 427 "О некоторых вопросах Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
Указ
Президента
Республики
Казахстан
АСПиР
(по согласованию)
февраль
2022 года
Утенов А.Х.
2.
Об утверждении правил представления отчетности по государственным внешним займам и софинансирования из республиканского бюджета
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Кенбеил Д.М.
3.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года № 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Султангазиев М.Е.
4.
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
февраль
2022 года
Оразаев М.А.
5.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2022 года
Султангазиев М.Е.
6.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 146 "Об утверждении Правил разработки натуральных норм"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Жаналинов Д.Е.
7.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 267 "Об утверждении Правил зачисления активов в Национальный фонд Республики Казахстан и использования Национального фонда Республики Казахстан, а также форм и Правил составления годового отчета о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Жаналинов Д.Е.
8.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года№ 325 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Жаналинов Д.Е.
9.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1068 "Об утверждении Правил разработки и оценки меморандума государственного органа, входящего в структуру Правительства Республики Казахстан, местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ
февраль
2022 года
Абдыкадыров А.Е.
10.

"Республикалық бюджет жобасын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 502 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.Е.Жанәлінов
11.
"Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 503 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.Е.Жанэлінов
12.
"Республикалық бюджет комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Т.М.Савельева
13.
"Арақтарға және айрықша арақтарға, күштілігі жоғары ликер-арақ бұйымдарына арналған ең төмен бөлшек сауда бағаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 187 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
М.Е.Сұлтанғазиев
14.
"Мемлекеттік сыртқы қарыздар және республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру бойынша есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 211 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.М.Кеңбейіл
15.
"Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазандағы № 9-нқ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының бұйрығы
СЖРА (келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
Ә.Х.Өтенов
16.
Кесімді бағаны айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ ҰБ (келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
А.К.Әмрин А.М.Баймағамбетов
17.
Ішкі нарыққа реттеушілік ықпал ету үшін азық-түліктік астықты өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компания шеккен шығыстарды өтеуді субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2022 жылғы наурыз
А.С.Сапаров
18.
Барлау және қарсы барлау қызметін жүзеге асыратын арнаулы мемлекеттік органдардың бюджеттік инвестицияларын жоспарлау және іске асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бұйрығы
ҰҚК (келісім бойынша) ҰЭМ Қаржымині
2022 жылғы наурыз
М.О.Қалқабаев
Ә.Е. Әбдіқадыров
Т.М.Савельева
19.
Үйден шығару (қоныстандыру), бұзу, баламен қарым-қатынас жасау тәртібі және баланың тұрғылықты жерін айқындау туралы атқарушылық құжаттарды орындау бойынша уәкілетті органдармен өзара іс-қимыл қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы ақпан
А.Қ.Мадалиев
20.
Берешектің жай-күйі туралы каржылық есептілікті жасау және ұсыну тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.М.Кеңбейіл
21.
Шоттардың бірыңғай жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қараша
Д.М.Кеңбейіл
Д.Е.Жанәлінов
22.
Жергілікті бюджетке түсетін түсімдерді болжау қағидаларын бекіту туралы
облыс, республикалық маңызы бар қала, астана әкімдігінің қаулысы
ЖАО
2022 жылғы наурыз
облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің жетекшілік ететін орынбасарлары
23.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 502 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Жаналинов Д.Е.
11.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 503 "Об утверждении Правил составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Жаналинов Д.Е.
12.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2018 года № 10 "О Республиканской бюджетной комиссии"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Савельева Т.М.
13.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2021 года № 187 "Об установлении минимальных розничных цен на водки и водки особые, крепкие ликероводочные изделия"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Султангазиев М.Е.
14.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2018 года № 211 "Об утверждении Правил представления отчетности по государственным внешним займам и софинансированию из республиканского бюджета"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль
2022 года
Кенбеил Д.М.
15.
О внесении изменения в приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нк "Об утверждении Положения Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
приказ Председателя Агентства по стратегическом у планированию и реформам Республики Казахстан
АСПиР
(по согласованию)
февраль
2022 года
Утенов А.Х.
16.
Об утверждении правил определения цены отсечения
приказ
Министра
национальной
экономики Республики
Казахстан
МНЭ,
НБ (по согласованию)
февраль
2022 года
Амрин А.К.,
Баймагамбетов А.М.
17.
Об утверждении правил субсидирования возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
приказ
Министра
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
МСХ
март
2022 года
Сапаров А.С.
18.
Об утверждении правил планирования и реализации бюджетных инвестиций специальных государственных органов, осуществляющих разведывательную и контрразведывательную деятельность
приказ
Председателя
Комитета
национальной
безопасности
Республики
Казахстан
КНБ
(по согласованию),
МНЭ,
МФ
март
2022 года
Колкобаев М.О.,
Абдыкадыров А.Е.,
Савельева Т.М.
19.
Об утверждении правил взаимодействия с уполномоченными органами по исполнению исполнительных документов о выселении (вселении), сносе, порядке общения с ребенком и определения места жительства ребенка
приказ
Министра
юстиции
Республики
Казахстан
МЮ
февраль
2022 года
Мадалиев А.К.
20.
Об утверждении правил составления и представления финансовой отчетности о состоянии задолженности
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Кенбеил Д.М.
21.
Об утверждении единого плана счетов
приказ
Министра
финансов Республики
Казахстан
МФ
ноябрь
2023 года
Кенбеил Д.М.,
Жаналинов Д.Е.
22.
Об утверждении правил прогнозирования поступлений в местный бюджет
постановление акимата области, города республиканского значения, столицы
МИО
март
2022 года
курирующие заместители акимов областей, городов республика некого значения, столицы
23.

"Бюджеттік есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 495 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
24.
"Нотариустардың нотариаттық іс-әрекет жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 31 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы наурыз
А.Х.Әмірғалиев
25.
"Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма- қол ақшаны бақылау шоты мен жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесі" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
26.
"Жергілікті бюджеттер жобаларын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылгы 31 қазандағы № 470 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
27.
"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 494 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
28.
"Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 511 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
29.
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
30.
"Мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, оған қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, іске асырылуын мониторингілеу және бағалау және бюджеттік кредиттеудің орындылығын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 129 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
Ә.Е.Әбдіқадыров
31.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 495 "Об утверждении Правил ведения бюджетного учета"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
24.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 31 "Об утверждении Правил совершения нотариальных действий нотариусами"
приказ
Министра
юстиции
Республики
Казахстан
МЮ
март
2022 года
Амиргалиев А.Х.
25.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
26.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 октября 2014 года № 470 "Об утверждении Правил разработки проектов местных бюджетов"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
27.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 494 "Об утверждении Правил составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
28.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
29.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
30.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 129 "Об утверждении Правил разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения государственного инвестиционного проекта, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций и определения целесообразности бюджетного кредитования"
приказ
Министра
национальной экономики
Республики
Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Абдыкадыров А.Е.
31.

"Бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) әзірлеу және бекіту (қайта бекіту) қағидаларын және олардың мазмұнына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 195 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.К.Әмрин
32.
"Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 9 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.К.Әмрин
33.
"Мүгедектерді оңалтудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 26 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы наурыз
Р.К.Сәкеев
34.
"Тыйым салынған мүлікті, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 100 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы наурыз
А.Қ.Мадалиев
35.
"Нысаналы даму трансферттерін карау және іріктеу қашдаларын бекіту туралы" Қазакстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 126 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
36.
"Мемлекеттік тапсырманы әзірлеу және орындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 236 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
37.
"Шарап материалы, сондай-ақ өндірістік қуаты жылына төрт жүз мың декалитрден төмен сыра және сыра сусыны өндірісінен басқа, этил спиртін және (немесе) алкоголь өнімін өндірудің технологиялық желілерін есепке алудың бақылау аспаптарымен жарақтандыру, олардың жұмыс істеу және есепке алынуын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 498 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
М.Е.Сұлтанғазиев
38.
"Шарап материалы, сондай-ақ өндірістік қуаты жылына төрт жүз мың декалитрден төмен сыра және сыра сусыны өндірісінен басқа, этил спиртін және (немесе) алкоголь өнімін өндірудің технологиялық желілерін есепке алудың бақылау аспаптарымен жарақтандыру, олардың жұмыс істеу және есепке алынуын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 498 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қараша
М.Е.Сұлтанғазиев
39.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 195 "Об утверждении Правил разработки и утверждения (переутверждения) бюджетных программ (подпрограмм) и требований к их содержанию"
приказ
Министра
национальной
экономики
Республики
Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Амрин А.К.
32.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 8 января 2015 года № 9 "Об утверждении Правил и сроков разработки прогноза социально- экономического развития"
приказ
Министра
национальной
экономики
Республики
Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Амрин А.К.
33.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 января 2015 года № 26 "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
март
2022 года
Сакеев Р.К.
34.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 100 "Об утверждении Правил реализации арестованного имущества, в том числе на торгах в форме электронного аукциона"
приказ
Министра
юстиции
Республики
Казахстан
МЮ
март
2022 года
Мадалиев А.К.
35.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 126 "Об утверждении Правил рассмотрения и отбора целевых трансфертов на развитие"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
36.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 236 "Об утверждении Правил разработки и выполнения государственного задания"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
37.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 498 "Об утверждении Правил оснащения технологических линий производства этилового спирта и (или) алкогольной продукции контрольными приборами учета, их функционирования и осуществления учета, кроме производства виноматериала, а также пива и пивного напитка, производственные мощности которых ниже четырехсот тысяч декалитров в год"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Султангазиев М.Е.
38.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 498 "Об утверждении Правил оснащения технологических линий производства этилового спирта и (или) алкогольной продукции контрольными приборами учета, их функционирования и осуществления учета, кроме производства виноматериала, а также пива и пивного напитка, производственные мощности которых ниже четырехсот тысяч декалитров в год"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
ноябрь
2023 года
Султангазиев М.Е.
39.

"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлаудың және іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 725 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
Ә.Е.Әбдіқадыров
40.
"Ақпараттандырудың сервистік моделін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 129 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы наурыз
А.С.Жамбакин
41.
"Бюджеттік мониторинг жүргізу нүсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 629 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
42.
"Мемлекеттік мекемелердің, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің, бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдардың және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік есептілікті жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 630 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
43.
"Мемлекеттік органдардың қызметіне салалық (ведомстволық) функңионалдық шолу жүргізу жөніндегі әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үлттық экономика министрінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 84 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.К.Әмрин
44.
"Бюджеттік жоспарлау және бюджеттерді атқару сатыларында азаматтық бюджетті жасау мен ұсыну кағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 15 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанэлінов
45.
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттерін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 140 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.Е.Жанәлінов
46.
"Мемлекеттік карыздар тарту есебінен іске асырылатын институционалдык жобаларды жоспарлау және іске асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 287 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
ДМ.Кеңбейіл
47.

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 725 "О некоторых вопросах планирования и реализации проектов государственно-частного партнерства"
приказ
Министра
национальной
экономики
Республики
Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Абдыкадыров А.Е.
40.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 129 "Об утверждении Правил реализации сервисной модели информатизации"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
март
2022 года
Жамбакин А.С.
41.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года № 629 "Об утверждении Инструкции по проведению бюджетного мониторинга"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
42.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 630 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной отчетности государственными учреждениями, администраторами бюджетных программ, уполномоченными органами по исполнению бюджета и аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
43.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2017 года № 84 "Об утверждении Методики по проведению отраслевых (ведомственных) функциональных обзоров деятельности государственных органов"
приказ
Министра
национальной
экономики
Республики
Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Амрин А.К.
44.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 января 2018 года № 15 "Об утверждении Правил составления и представления гражданского бюджета на стадиях бюджетного планирования и исполнения бюджетов"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
45.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 140 "Об утверждении Правил определения лимитов расходов администраторов бюджетных программ"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Жаналинов Д.Е.
46.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 287 "Об утверждении Правил планирования и реализации институциональных проектов, реализуемых за счет привлечения государственных займов"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Кенбеил Д.М.
47.

"Бағалаушылар палатасы және оның мүшелерінің қызметі туралы ақпарат нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 488 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.М.Кеңбейіл
48.
"Бағалаушылар палатасы мүшелерінің, сарапшылық кеңес мүшелерінің тізілімдерін нысандарын және оларды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 502 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы наурыз
Д.М.Кеңбейіл
49.
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің болжамды шоғырландырылған қаржылық есептілігін жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер- Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 492 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қараша
Д.Е.Жанәлінов
50.
"Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарының, азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың айналымы саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 254 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы наурыз
М.Ш.Қожаев
51.
"Елдің бес жылдық кезеңге арналған әлеуметтік-экономикалық даму көрсеткіштерін қалыптастыру үшін бюджеттік параметрлерді және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын болжау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 2 маусымдағы № 154 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы наурыз
А.К.Әмрин
52.
"Ведомстволық бюджет комиссиясын құру туралы" орталық мемлекеттік органдардың бірінші басшыларының бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
орталық мемлекеттік орган басшысының бұйрығы
ОМО
2022 жылғы наурыз
орталық мемлекеттік органдардың бірінші басшыларының жетекшілік ететін орынбасарлары
53.
"Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкімдіктерінің қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
облыс, республикалық маңызы бар қала, астана, аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің қаулысы
ЖАО
2022 жылғы наурыз
облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкімдерінің жетекшілік ететін орынбасарлары
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі;
Әділетмині - Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі;
Еңбекмині - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;
ЖАО - жергілікті атқарушы органдар;
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ОМО - орталық мемлекеттік органдар;
СЖРА - Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі;
ҰБ - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі;
ҰҚК - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті;
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі;
ЦДИАӨМ - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі.

О внесении изменения и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 апреля 2018 года № 488 "Об утверждении формы информации о деятельности палаты оценщиков и ее членов"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Кенбеил Д. М.
48.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 2018 года № 502 "Об утверждении форм и Правил ведения реестров членов палаты оценщиков, членов экспертного совета"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
март
2022 года
Кенбеил Д. М.
49.
О внесении изменения и дополнения в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 27 мая 2019 года № 492 "Об утверждении Правил составления прогнозной консолидированной финансовой отчетности администратора бюджетных программ"
приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
ноябрь
2023 года
Жаналинов Д.Е.
50.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 254 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сферах оборота гражданского и служебного оружия и патронов к нему, гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март
2022 года
Кожаев М.Ш.
51.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 июня 2021 года № 154 "Об утверждении Методики прогноза бюджетных параметров и Национального фонда Республики Казахстан для формирования показателей социально- экономического развития страны на пятилетний период"
приказ
Министра
национальной
экономики
Республики
Казахстан
МНЭ
март
2022 года
Амрин А.К.
52.
О внесении изменений в приказы первых руководителей центральных государственных органов "О создании ведомственной бюджетной комиссии"
приказ
руководителя
центрального государственного органа
ЦГО
март
2022 года
курирующие
заместители первых руководителей
центральных
государственных
органов
53.
О внесении изменений в постановления акиматов областей, городов республиканского значения, столицы, районов (городов областного значения) "Об утверждении Положения о бюджетной комиссии области, города республиканского значения, столицы, района (города областного значения)"
постановление акимата области, города республиканского значения, столицы, района (города областного значения)
МИО
март
2022 года
курирующие
заместители акимов областей, городов республика некого значения, столицы, районов (городов областного значения)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан;
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МИО - местные исполнительные органы;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
ЦГО - центральные государственные органы;
АСПиР - Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан;
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП - Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан.