Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 28 қарашадағы № 187-ө өкімі.
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 28 қарашадағы
№ 187-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі";
мына:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі енгізілсін" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
2. "Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі, төраға орынбасары
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Дін істері комитетінің төрағасы, хатшы" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі, төраға орынбасары
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Дін істері комитетінің төрағасы, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлейтін комиссияның ережесінде:

О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2023 года № 187-р.
Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утверждены распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 ноября 2023 года № 187-р
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан";
строки:
"Министр культуры и спорта Республики Казахстан
Министр информации и общественного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр культуры и информации Республики Казахстан
Министр туризма и спорта Республики Казахстан";
в Положении о Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
2. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере":
в составе Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"Министр информации и общественного развития Республики Казахстан, заместитель председателя
председатель Комитета по делам религий Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"Министр культуры и информации Республики Казахстан, заместитель председателя
председатель Комитета по делам религий Министерства культуры и информации Республики Казахстан, секретарь";
строку "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"вице-министр транспорта Республики Казахстан
вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан
вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
строку "вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр туризма и спорта Республики Казахстан";
в Положении о Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере, утвержденном указанным распоряжением:

3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Комиссия өз қызметінде Қазақстан Республикасының Конституциясын, "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының Заңын және Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілерін, сондай-ақ осы Ережені басшылыққа алады.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.".
3. "Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 24-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі" деген жол алып тасталсын;
мына:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министрі
Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі";
"Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік кеңесінің Жалпы мәселелер бөлімінің сектор меңгерушісі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық мониторинг бөлімінің сектор меңгерушісі (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық саясат бөлімінің сектор меңгерушісі (келісу бойынша)";
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
4. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 114-ө өкімінде:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:

пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"3. Комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, а также настоящим Положением.
4. Рабочим органом Комиссии является Министерство культуры и информации Республики Казахстан.".
3. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 2017 года № 24-р "Об образовании Координационного совета по вопросам экономической интеграции":
в составе Координационного совета по вопросам экономической интеграции, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр культуры и информации Республики Казахстан";
строку "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
строки:
"вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр туризма и спорта Республики Казахстан
вице-министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан";
после строки "вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
вице-министр транспорта Республики Казахстан
вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
строку "заведующий сектором Отдела общих вопросов безопасности Совета безопасности Республики Казахстан" исключить;
строку "заведующий сектором Отдела социально-экономического мониторинга Администрации Президента Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"заведующий сектором Отдела социально-экономической политики Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)";
в Положении о Координационном совете по вопросам экономической интеграции, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
4. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 114-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 19-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес:";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары (келісу бойынша)" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
5. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 156-ө өкімінде:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабының 3-тармағына сәйкес:";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шекараны күзету департаментінің бастығы (келісу бойынша), хатшы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі";
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясы туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 19 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан:";
в составе Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, председатель
Заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель Заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан";
строку "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"вице-министр транспорта Республики Казахстан
вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
в Положении о Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
5. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2017 года № 156-р "Об образовании Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан":
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 4 Закона Республики Казахстан "О Государственной границе Республики Казахстан:";
в составе Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
после строки "начальник Департамента охраны границы Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), секретарь" дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
строку "Министр иностранных дел Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан";
после строки "Министр обороны Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" исключить;
в Положении о Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"6. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
6. "Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық одаққа қатысуы бойынша талдамалық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 15 қазандағы № 169-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық одаққа қатысуы бойынша талдамалық кеңес туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Кеңестің жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық одаққа қатысуы бойынша талдамалық кеңестің құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі, тең төраға
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары, тең төраға (келісу бойынша)" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, тең төраға
Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі, тең төраға (келісу бойынша)";
"Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің құрылымдық бөлімшелері (Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшылығы, Қауіпсіздік Кеңесінің Талдау бөлімі, Қауіпсіздік Кеңесінің Ахуалдық орталығы, Әлеуметтік-экономикалық мониторинг бөлімі, Сыртқы саясат орталығы, Стратегиялық әзірлемелер және талдау орталығы) (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің құрылымдық бөлімшелері (Қауіпсіздік Кеңесінің Талдау бөлімі, Қауіпсіздік Кеңесінің Ахуалдық орталығы, Әлеуметтік-экономикалық саясат бөлімі, Сыртқы саясат бөлімі) (келісу бойынша)";
мына:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (келісу бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі".

"6. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
6. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2021 года № 169-р "Об образовании Аналитического совета по участию Республики Казахстан в Евразийском экономическом союзе":
в Положении об Аналитическом совете по участию Республики Казахстан в Евразийском экономическом союзе, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок работы Совета осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.";
в составе Аналитического совета по участию Республики Казахстан в Евразийском экономическом союзе, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, сопредседатель
Первый заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, сопредседатель (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, сопредседатель
Помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам, сопредседатель (по согласованию)";
строку "структурные подразделения Администрации Президента Республики Казахстан (Секретариат Совета Безопасности, Аналитический отдел Совета Безопасности, Ситуационный центр Совета Безопасности, Отдел социально-экономического мониторинга, Центр внешней политики, Центр стратегических разработок и анализа) (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"структурные подразделения Администрации Президента Республики Казахстан (Аналитический отдел Совета Безопасности, Ситуационный центр Совета Безопасности, Отдел социально-экономической политики, Отдел внешней политики) (по согласованию)";
строку "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Национальный Банк Республики Казахстан (по согласованию)" дополнить строками следующего содержания:
"Министерство транспорта Республики Казахстан
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
строки:
"Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
Министерство просвещения Республики Казахстан".

7. "Қазақстанның су кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 47-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстанның су кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация бірінші вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Энергетика министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі";
мына:
"Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитетінің төрағасы
Нұрлан Бақытжанұлы Атшабаров – Қазақстан Республикасы су шаруашылығы кәсіпорындары және ұйымдары қауымдастығының президенті (келісу бойынша)
Әмірхан Қадырбекұлы Кеншімов – Қазақстан Республикасында Халықаралық Аралды құтқару қорының атқарушы дирекциясы бөлімінің басшысы (келісу бойынша)" деген жолдар алып тасталсын;
"Саят Құрбанбайұлы Әлімқұлов – "География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Жигули Молдақалықұлы Дайрабаев – Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісу бойынша)
Дулат Қажкенұлы Қалитов – "Геотерм" өндірістік компаниясының бас директоры (келісу бойынша);
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстанның су кеңесі туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі Кеңестің жұмыс органы болып табылады.";
6-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) су ресурстары саласында қоршаған ортаны қорғау жөніндегі стандарттарды айқындау;";
7) тармақшадағы "тұжырымдау болып табылады." деген сөздер тұжырымдау;" деген сөзбен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жерасты суларын зерделеу, оларды ұтымды пайдалану, сарқылудан және ластанудан қорғау саласындағы ұлттық басымдықтарды айқындау болып табылады.".
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Кеңестің жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".

7. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2022 года № 47-р "О создании Водного совета Казахстана":
в составе Водного совета Казахстана, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"первый вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан, секретарь";
после строки "Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр энергетики Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр транспорта Республики Казахстан";
строки:
"председатель Комитета по водным ресурсам Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Атшабаров Нурлан Бакытжанович – президент ассоциации водохозяйственных предприятий и организаций Республики Казахстан (по согласованию)
Кеншимов Амирхан Кадирбекович – руководитель отдела исполнительной дирекции Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан
(по согласованию)" исключить;
после строки "Алимкулов Саят Курбанбаевич – заместитель председателя правления акционерного общества "Институт географии и водной безопасности
(по согласованию)" дополнить строками следующего содержания:
"Дайрабаев Жигули Молдакалыкович – депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Калитов Дулат Кажкенович – генеральный директор производственной компании "Геотерм" (по согласованию)";
в Положении о Водном совете Казахстана, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Рабочим органом Совета является Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.";
в пункте 6:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) определения стандартов по защите окружающей среды в сфере водных ресурсов;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) определение национальных приоритетов в области изучения подземных вод, их рационального использования, защиты от истощения и загрязнения.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок работы Совета осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".

8. "Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономиканы монополиясыздандыру жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Энергетика министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономиканы монополиясыздандыру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Технологиялық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 83-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Технологиялық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі";
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының вице-президенті (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының вице-президенті (келісу бойынша)";
"TaskRabbit" стратегия және даму жөніндегі басшысы (келісу бойынша)" деген жол алып тасталсын.
10. "Өнеркәсіптік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 89-ө өкімінде:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 19-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына және "Өнеркәсіптік саясат" Қазақстан Республикасының Заңы 1-бабының 18) тармақшасына сәйкес:";
көрсетілген өкіммен бекітілген Өнеркәсіптік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мына:
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Өнеркәсіптік саясат департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі Өнеркәсіптік саясат департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Өнеркәсіптік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

8. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики":
в составе Комиссии по демонополизации экономики, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Министр информации и общественного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр культуры и информации Республики Казахстан";
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр энергетики Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
в Положении о Комиссии по демонополизации экономики, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
9. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 83-р "Об образовании Совета по технологической политике при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Совета по технологической политике при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
строку "вице-президент Национальной академии наук Республики Казахстан (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"вице-президент Национальной академии наук Республики Казахстан при Президенте Республики Казахстан (по согласованию)";
строку "руководитель по стратегии и развитию "TaskRabbit" (по согласованию)" исключить.
10. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 апреля 2022 года № 89-р "О Межведомственной комиссии по промышленной политике":
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 19 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" и подпунктом 18) статьи 1 Закона Республики Казахстан "О промышленной политике":";
в составе Межведомственной комиссии по промышленной политике, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента промышленной политики Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь
вице-министр образования и науки Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента промышленной политики Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан, секретарь
вице-министр науки и высшего образования Республики Казахстан";
в Положении о Межведомственной комиссии по промышленной политике, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
11. "Қазақстан Республикасында әскери және қосарланған мақсаттағы өнімдерді, технологияларды, көрсетілетін қызметтерді экспорттық бақылау және қорғаныстық-өнеркәсіптік кешен мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 25 тамыздағы № 127-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери және қосарланған мақсаттағы өнімдерді, технологияларды, көрсетілетін қызметтерді экспорттық бақылау және қорғаныстық-өнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери және қосарланған мақсаттағы өнімдерді, технологияларды, көрсетілетін қызметтерді экспорттық бақылау және қорғаныстық-өнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Индустриялық даму комитетінің төрағасы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі Индустриялық даму комитетінің төрағасы";
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің төрағасы" деген жол алып тасталсын.
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 176-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі комиссияның құрамында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі комиссияның құрамы";
мына:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі
Споткай Максим Александрович – Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Аппараты Басшысының орынбасары (келісу бойынша)" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі
Споткай Максим Александрович – Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Аппаратының Басшысы (келісу бойынша)";
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі комиссия құру туралы ережеде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі комиссия туралы ереже";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"4. Рабочим органом Комиссии является Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
11. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2022 года № 127-р "О создании Комиссии по вопросам экспортного контроля продукции, технологий, услуг военного и двойного назначения и оборонно-промышленного комплекса в Республике Казахстан":
в Положении о Комиссии по вопросам экспортного контроля продукции, технологий, услуг военного и двойного назначения и оборонно-промышленного комплекса в Республике Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Рабочим органом Комиссии является Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан.";
в составе Комиссии по вопросам экспортного контроля продукции, технологий, услуг военного и двойного назначения и оборонно-промышленного комплекса в Республике Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан, секретарь";
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр транспорта Республики Казахстан";
строку "председатель Комитета индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"председатель Комитета индустриального развития Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан";
строку "председатель Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить.
12. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2022 года № 176-р "Об образовании Комиссии по реализации государственной языковой политики при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Комиссии по реализации государственной языковой политики, утвержденном указанным распоряжением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Состав Комиссии по реализации государственной языковой политики при Правительстве Республики Казахстан";
строки:
"Министр информации и общественного развития Республики Казахстан
Министр культуры и спорта Республики Казахстан
Споткай Максим Александрович – заместитель руководителя аппарата Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"Министр культуры и информации Республики Казахстан
Министр туризма и спорта Республики Казахстан
Споткай Максим Александрович – руководитель аппарата Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)";
в Положении о Комиссии по реализации государственной языковой политики, утвержденном указанным распоряжением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение о Комиссии по реализации государственной языковой политики при Правительстве Республики Казахстан";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
13. "Биологиялық қауіпсіздік мәселелері жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 201-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Биологиялық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі кеңестің құрамында:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі";
мынадай мазмұндағы 9-1 және 9-2-тармақтармен толықтырылсын:
"9-1. Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі
9-2. Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министрі".

"7. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
13. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 декабря 2022 года № 201-р "О создании Совета по вопросам биологической безопасности":
в составе Совета по вопросам биологической безопасности, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Вице-министр культуры и информации Республики Казахстан";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Вице-министр транспорта Республики Казахстан";
дополнить пунктами 9-1 и 9-2 следующего содержания:
"9-1. Вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан
9-2. Вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан".
_______________________________