О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 мая 2016 года № 136
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Алимкулова Е.А.
Аким области Б.Атамкулов
Сатыбалды Д.А.
Садыр Е.А.
Садибеков У.С.
Туякбаев С.К.
Мендебаев К.Н.
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от "16" мая 2016 года
№ 136
Перечень утративших силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Южно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2770, опубликовано 21 августа 2014 года в газете "Южный Казахстан").
2. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 августа 2014 года № 277 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2803, опубликовано 26 сентября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
3. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 октября 2014 года № 314 "Об утверждении Регламента акимата Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2863, опубликовано 18 ноября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
4. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 октября 2014 года № 315 "Об утверждении Регламента аппарата акима Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2864, опубликовано 18 ноября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
5. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 октября 2014 года № 339 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2869, опубликовано 11 ноября 2014 года в газете "Южный Казахстан").

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 136 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Е.А.Әлімқұловқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б. Атамқұлов
Д.А.Сатыбалды
Е.Ә.Садыр
Ұ.С.Сәдібеков
С.Қ.Тұяқбаев
К.Н.Мендебаев
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2016 жылғы
"16" мамырдағы
№ 136 қаулысына
қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр күші жойылған нормативтік құқықтық қаулыларының тiзбесi
1. "Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 246 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2770-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 21 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. "Оңтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 277 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2803-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
3. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қазандағы № 314 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2863-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
4. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қазандағы № 315 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2864-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
5. "Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 339 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2869-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

6. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2014 года № 343 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2879, опубликовано 14 ноября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
7. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 352 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2883, опубликовано 14 ноября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
8. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 402 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2971, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
9. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 января 2015 года № 3 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 352 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3024, опубликовано 27 февраля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
10. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 17 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2989, опубликовано 4 февраля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
11. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 18 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3009, опубликовано 11 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
12. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 марта 2015 года № 51 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2014 года № 343 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3089, опубликовано 3 апреля 2015 года в газете "Южный Казахстан").

6. "Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 343 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2879-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 14 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
7. "Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 352 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2883-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 14 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
8. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 402 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2971-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
9. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 352 "Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы мемлекеттік мекемесі туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3024-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
10. "Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 17 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2989-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 4 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
11. "Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 18 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3009-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 11 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
12. "Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 343 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 51 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3089-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

13. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 марта 2015 года № 52 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 августа 2014 года № 277 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3118, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
14. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 4 мая 2015 года №133 "О внесении дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2014 года № 348 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3189, опубликовано 30 мая 2015 года в газете "Южный Казахстан").
15. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2015 года № 183 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3267, опубликовано 30 июля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
16. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 267 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 402 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3344, опубликовано 29 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
17. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года № 299 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3408, опубликовано 6 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
18. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 334 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3424, опубликовано 19 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").

13. "Оңтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 277 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 52 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
14. "Оңтүстік Қазақстан облысының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 348 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 133 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3189-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
15. "Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 183 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3267-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
16. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 402 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 267 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3344-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
17. "Оңтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 299 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3408-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 06 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
18. "Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 246 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 334 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3424-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 19 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

19. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 ноября 2015 года № 351 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 октября 2014 года № 314 "Об утверждении Регламента акимата Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3457, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Южный Казахстан").
20. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 ноября 2015 года № 357 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 352 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3446, опубликовано 9 декабря 2015 года в газете "Южный Казахстан").
21. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 439 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 402 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3524, опубликовано 19 января 2016 года в газете "Южный Казахстан").
22. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 431 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление финансов Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3535, опубликовано 29 января 2016 года в газете "Южный Казахстан").
23. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 432 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление архивов и документации Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3543, опубликовано 2 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
24. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 24 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3569, опубликовано 16 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
25. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 23 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление земельной инспекции Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3570, опубликовано 16 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").

19. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қазандағы № 314 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 351 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3457-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
20. "Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 352 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 357 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3446-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 9 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
21. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 402 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 439 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3524-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
22. "Оңтүстік Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 431 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3535-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
23. "Оңтүстік Қазақстан облысының архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 432 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3543-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
24. "Оңтүстік Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 24 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3569-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
25. "Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 23 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3570-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

26. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 25 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589, опубликовано 20 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
27. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 21 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3572, опубликовано 12 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
28. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 22 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по вопросам молодежной политики Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3580, опубликовано 16 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
29. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 27 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление внутренней политики Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3577, опубликовано 12 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
30. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 28 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 17 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3594, опубликовано 24 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
31. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2016 года № 26 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по делам религий Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3583, опубликовано 11 марта 2016 года в газете "Южный Казахстан").
32. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 31 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3591, опубликовано 20 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").

26. "Оңтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы "Оңтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 25 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3589-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 20 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
27. "Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 1 ақпандағы № 21 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3572-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 12 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
28. "Оңтүстік Қазақстан облысының жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 22 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3580-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
29. "Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 27 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3577-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 12 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
30. "Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 17 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 28 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3594-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 24 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
31. "Оңтүстік Қазақстан облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 26 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3583-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 12 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
32. "Оңтүстік Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 5 ақпандағы № 31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3591-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 20 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

33. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 32 "О внесении дополнения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 402 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3609, опубликовано 18 марта 2016 года в газете "Южный Казахстан").
34. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 33 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 18 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3593, опубликовано 20 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
35. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 34 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 432 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление архивов и документации Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3603, опубликовано 27 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
36. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 41 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление культуры Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3629, опубликовано 18 марта 2016 года в газете "Южный Казахстан").
37. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 48 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3637, опубликовано 2 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
38. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 42 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по инспекции труда Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3651, опубликовано 2 пареля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
39. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 43 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3607, опубликовано 5 марта 2016 года в газете "Южный Казахстан").

33. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 402 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 32 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3609-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
34. "Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 18 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 33 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3593-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 20 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
35. "Оңтүстік Қазақстан облысының архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 432 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 34 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3603-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 27 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
36. "Оңтүстік Қазақстан облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 41 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3629-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
37. "Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 48 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3637-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 2 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
38. "Оңтүстік Қазақстан облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 25 ақпандағы № 42 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 2 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
39. "Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 246 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 25 ақпандағы № 43 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3607-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 5 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

40. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 40 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление строительства Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3636, опубликовано 18 марта 2016 года в газете "Южный Казахстан").
41. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 49 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года № 299 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3639, опубликовано 3 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
42. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 марта 2016 года № 53 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 октября 2014 года № 339 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3680, опубликовано 6 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
43. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 марта 2016 года № 72 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 352 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3707, опубликовано 18 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан").

40. "Оңтүстік Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 40 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3636-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
41. "Оңтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазаңдағы № 299 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 49 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3639-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 30 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
42. "Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 339 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 наурыздағы № 53 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3680-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 6 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
43. "Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 352 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 72 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3707-нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 18 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).