О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие после официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2009 года № 2305
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года № 93 "Об отраслевой программе "Питьевая вода" на 2002-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 4, ст. 27):
в отраслевой программе "Питьевая вода" на 2002-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзацах пятом и десятом подраздела 5.8 слова "веб-сайт", "веб-сайта" заменить словами "интернет-ресурс", "интернет-ресурса".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.07.2014 777 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2015 № 1090 (вводится в действие с 01.01.2016).
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 645 "О некоторых вопросах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 25, ст. 257):
в Правилах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце четвертом подпункта 1) пункта 50 слова "веб-сайта" заменить словами "интернет-ресурса".
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.08.2011 № 964.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2006 года № 1063 "Об утверждении Правил предоставления в аренду земельных участков на территории государственных национальных природных парков для осуществления регулируемого туризма и рекреации" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 41, ст. 451):
в Правилах предоставления в аренду земельных участков на территории государственных национальных природных парков для осуществления регулируемого туризма и рекреации, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "веб-сайтах" заменить словами "интернет-ресурсах".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 2305 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. "2002 - 2010 жылдарға арналған "Ауыз су" салалық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы № 93 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 4, 27-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген 2002 - 2010 жылдарға арналған "Ауыз су" салалық бағдарламасында:
5.8-кіші бөлімнің бесінші және оныншы абзацтарында "веб-сайты", "веб-сайт" деген сөздер "интернет-ресурсы", "интернет-ресурс" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.07.2014 № 777 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2015 № 1090 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. "Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 645 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 25,257-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдаудың ережесінде:
50-тармақтың 1) тармақшасының төртінші абзацындағы "веб-сайты" деген сөздер "интернет-ресурсы" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.08.25 № 964 Қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
9. "Реттелмелі туризм мен рекреацияны жүзеге асыру үшін мемлекеттік ұлттық табиғи парктер аумағындағы жер учаскелерін жалға беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қарашадағы № 1063 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 41, 451-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Реттелмелі туризм мен рекреацияны жүзеге асыру үшін мемлекеттік ұлттық табиғи парктер аумағындағы жер учаскелерін жалға беру ережесінде:
4-тармақтағы "веб-сайттарда" деген сөздер "интернет-ресурстарда" деген сөздермен ауыстырылсын.

10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года № 1153 "Об утверждении Программы развития архивного дела и систем документации Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 43, ст. 477):
в Программе развития архивного дела и систем документации Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзаце двенадцатом раздела 3 "Анализ современного состояния архивного дела и систем документации", абзаце пятом подраздела 5.2 "Обеспечение доступности к архивной информации" слова "Web-сайт", "веб-сайт" заменить словами "интернет-ресурс";
в графе 2 строки, порядковый номер 10, подраздела 2 раздела 8 "План мероприятий по реализации Программы развития архивного дела и систем документации Республики Казахстан на 2007-2009 годы" слова "Web-сайта" заменить словами "интернет-ресурса".
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.12.2010 N 1324.
12. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1308 "Об утверждении Программы развития и защиты конкуренции в Республике Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 540):
в Программе развития и защиты конкуренции в Республике Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзаце сотом раздела 3 "Анализ современного состояния и проблемы развития конкуренции в Казахстане", подразделе 5.6 "Обеспечение прозрачности и открытого принципа работы антимонопольного органа" слова "WEB-сайта", "WEB-сайт", "WEB-сайте", "Интернет-сайте" заменить словами "интернет-ресурса", "интернет-ресурс", "интернет-ресурсе";
в графе 2 строки, порядковый номер 10, раздела 8 "План мероприятий по реализации Программы" слова "WEB-сайта" заменить словами "интернет-ресурса".
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.11.2010 № 1199.
14. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2007 года № 592 "О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 278):
в подпункте 6) пункта 7 слова "веб-сайтах" заменить словами "интернет-ресурсах".

10. "Қазақстан Республикасының мұрағат ісі мен құжаттама жүйелерін дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы № 1153 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 43, 477-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мұрағат ісі мен құжаттама жүйелерін дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Мұрағат ісі мен құжаттама жүйесінің қазіргі жай-күйін талдау" деген 3-бөлімнің он екінші абзацындағы, "Мұрағаттық ақпаратқа қол жетімділікті қамтамасыз ету" деген 5.2-кіші бөлімнің бесінші абзацындағы "Web-сайты" деген сөздер "интернет-ресурсы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының мұрағат ісі мен құжаттама жүйелерін дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының" 8-бөлімнің 2-кіші бөлімі реттік нөмірі 10-жолдың 2-бағанындағы "Web-сайтының" деген сөздер "интернет-ресурсының" деген сөздермен ауыстырылсын.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.08 № 1324 Қаулысымен.
12. "Қазақстан Республикасында бәсекелестікті дамыту мен қорғаудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы № 1308 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 540-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында бәсекелестікті дамыту мен қорғаудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстандағы бәсекелестікті дамытудың қазіргі заманғы жай-күйін және проблемаларын талдау" деген 3-бөлімнің бір жүзінші абзацындағы, "Монополияға қарсы органның жұмысы қағидатының айқындығы мен ашықтығын қамтамасыз ету" деген 5.6-кіші бөлімде "WEB-сайттың", "WEB-сайтын", "WEB-сайты", "Интернет-сайтында", "WEB-сайттан", "WEB-сайтта" деген сөздер "интернет-ресурстың", "интернет-ресурсын", "интернет-ресурсы", "интернет-ресурсында", "интернет-ресурстан", "интернет-ресурста" деген сөздермен ауыстырылсын.
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімнің реттік нөмірі 10-жолының 2-бағанындағы "WEB-сайтын" деген сөздер "интернет-ресурсын" деген сөздермен ауыстырылсын.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.12 № 1199 Қаулысымен.
14. "Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімімен молықтыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі № 592 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 278-құжат):
7-тармақтың 6) тармақшасындағы "веб-сайттарда" деген сөздер "интернет-ресурстарда" деген сөздермен ауыстырылсын.

15. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
16. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 628 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
17. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 867 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 407):
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строках порядковые номера 1.13, 4.3 слова "веб-сайтах", "веб-сайте" заменить словами "интернет-ресурсах", "интернет-ресурсе".
18. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
19. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
20. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.03.2012 № 340 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
21. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.07.2011 № 747.
22. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1139 "Об утверждении Правил приобретения товаров, работ и услуг при проведении операций по недропользованию" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 44, ст. 521):
в Правилах приобретения товаров, работ и услуг при проведении операций по недропользованию, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 14, 20 и 62 слова "веб-сайте" заменить словами "интернет-ресурсе".
23. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 1143 "Об утверждении Плана мероприятий по работе с международными рейтинговыми агентствами":
в Плане мероприятий по работе с международными рейтинговыми агентствами, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 2, слова "веб-сайтах" заменить словами "интернет-ресурсах".
24. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
25. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 380.
26. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2015 № 1086 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

15. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 628 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
17. "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 867 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 407-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрлысының 2008 — 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 1.13, 4.3-жолдардағы "веб-сайтында" деген сөздер "интернет-ресурсында" деген сөздермен ауыстырылсын.
18. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
20. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.19 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
21. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.07.01 № 747 Қаулысымен.
22. "Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы № 1139 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,2007 ж., № 44, 521-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу ережесінде:
14, 20 және 62-тармақтардағы "веб-сайтында", "веб-сайтына" деген сөздер "интернет-ресурсында", "интернет-ресурсына" деген сөздермен ауыстырылсын.
23. "Халықаралық рейтингтік агенттіктермен жұмыс жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы № 1143 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық рейтингтік агенттіктермен жұмыс жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 2-жолдың 3-бағанындағы "веб-сайттарындағы" деген сөздер "интернет-ресурстарындағы" деген сөздермен ауыстырылсын.
24. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 380 Қаулысымен.
26. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 28.12.2015 № 1086 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

27. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.03.2012 № 391 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
28. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 791 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
29. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
30. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.03.2019 № 108.
31. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.09.2010 N 978(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
32. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
33. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2008 года № 754 "Об утверждении Правил субсидирования ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, перерабатывающего оборудования и специальной техники, предоставляемых лизинговыми компаниями и банками второго уровня субъектам агропромышленного комплекса":
в Правилах субсидирования ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, перерабатывающего оборудования и специальной техники, предоставляемых лизинговыми компаниями и банками второго уровня субъектам агропромышленного комплекса, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 5 слова "веб-сайте" заменить словами "интернет-ресурсе".
34. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2008 года № 1116 "О Программе по праворазъяснительной работе, повышению уровня правовой культуры, правового обучения и воспитания граждан на 2009-2011 годы":
в Программе по праворазъяснительной работе, дальнейшему повышению уровня правовой культуры, правового обучения и воспитания граждан на 2009-2011 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзаце пятнадцатом раздела 3, графе 2 строки, порядковый номер 11, подраздела 4 раздела 8 слова "web-сайтов", "WEB-сайтов" заменить словами "интернет-ресурсов".
35. Утратил силу постановлением Правительства РК от 03.08.2023 № 639 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
36. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.09.2023 № 759 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
37. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2019 № 861 (вводится в действие с 01.01.2020).

27. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.30 № 391 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
28. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 791 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
29. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
30. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 14.03.2019 № 108 қаулысымен.
31. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.25 № 978 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
32. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
33. "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне лизингтік компаниялар және екінші деңгейдегі банктер ұсынатын ауыл шаруашылығы техникасы, қайта өңдейтін жабдықтар мен арнайы техникалар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 тамыздағы № 754 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне лизингтік компаниялар және екінші деңгейдегі банктер ұсынатын ауыл шаруашылығы техникасы, қайта өңдейтін жабдықтар мен арнайы техникалар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау ережесінде:
5-тармақтың 1) тармақшасындағы "веб-сайтында" деген сөздер "интернет-ресурсында" деген сөздермен ауыстырылсын.
34. "Құқықтық түсіндіру жұмысы, құқықтық мәдениет деңгейін арттыру, азаматтарды құқықтық оқыту мен тәрбиелеу жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 қарашадағы № 1116 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Құқықтық түсіндіру жұмысы, құқықтық мәдениет деңгейін арттыру, азаматтарды құқықтық оқыту мен тәрбиелеу жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған бағдарламада:
3-бөлімнің он бесінші абзацындағы, 8-бөлімнің 4-кіші бөлімі реттік нөмірі 11-жолдың 2-бағанындағы "web-сайттың", "web-сайттарын" деген сөздер "интернет-ресурстың", "интернет-ресурстарын" деген сөздермен ауыстырылсын.
35. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.08.2023 № 639 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
36. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2023 № 759 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
37. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2019 № 861 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.