О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 94
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые акты Президента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему Указу.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
Астана, Акорда,       2018 года
№
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от      2018 года
Изменения, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан
1. В Указе Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана – новый город" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 270):
пункт 2 исключить.
2. В Указе Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 94):
пункт 2 исключить.
3. В Указе Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605 "О создании специальной экономической зоны "Оңтүстiк" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 344):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2011 года "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:";
пункт 2 исключить.
4. В Указе Президента Республики Казахстан от 29 марта 2007 года № 304 "О некоторых мерах по дальнейшему проведению административной реформы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 9, ст. 98):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях повышения эффективности деятельности государственных органов и обеспечения качественного выполнения возложенных на них функций и задач ПОСТАНОВЛЯЮ:".

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 94 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2018 жылғы
№ Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер
1. "Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 22, 270-құжат):
2-тармақ алып тасталсын.
2. "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 10, 94-құжат):
2-тармақ алып тасталсын.
3. "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 28, 344-құжат):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" 2011 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:";
2-тармақ алып тасталсын.
4. "Әкiмшiлiк реформаны одан әрi жүргiзу жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 304 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 9, 98-құжат):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік органдар қызметінің тиімділігін арттыру және оларға жүктелген функциялар мен мiндеттердiң сапалы орындалуын қамтамасыз ету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:".

5. В Указе Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2008 года № 657 "О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853 и 18 августа 2003 года № 1166" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 38, ст. 404):
подпункт 1) пункта 1 исключить.
6. В Указе Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 873 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 40, ст. 388):
подпункты 1) и 2) пункта 1 исключить.
7. В Указе Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 186 "О создании специальной экономической зоны "Павлодар" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 47):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2011 года "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:";
пункт 2 исключить.
8. В Указе Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 457 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам специальных экономических зон" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 148):
пункты 1 и 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, исключить.
9. В Указе Президента Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 872 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам специальных экономических зон" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 472):
подпункты 1) и 2) пункта 1 исключить.
10. В Указе Президента Республики Казахстан от 25 ноября 2016 года № 377 "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 61-62, ст. 389):
подпункты 1), 2), 4) и 8) пункта 1 исключить.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от " "       2018 года
Перечень утративших силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 1, ст. 1).
2. Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года № 1022 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 8, ст. 79).

5. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 және 2003 жылғы 18 тамыздағы № 1166 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 19 қыркүйектегі № 657 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 38, 404-құжат):
1-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № 873 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 40, 388-құжат):
1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары алып тасталсын.
7. "Павлодар" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 186 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 47-құжат):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" 2011 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:";
2-тармақ алып тасталсын.
8. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына арнайы экономикалық аймақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 457 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 148-құжат):
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 3-тармақтары алып тасталсын.
9. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына арнайы экономикалық аймақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 872 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 472-құжат):
1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары алып тасталсын.
10. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 қарашадағы № 377 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 61-62, 389-құжат):
1-тармақтың 1), 2), 4) және 8) тармақшалары алып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2018 жылғы " "
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған кейбір актілерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 1, 1-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 11 ақпандағы № 1022 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 8, 79-құжат).

3. Указ Президента Республики Kазахстан от 15 ноября 2003 года № 1226 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 44, ст. 469).
4. Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1267 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 49, ст. 558).
5. Для служебного пользования.
6. Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года № 1350 "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 234).
7. Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 1466 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 543).
8. Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 1530 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 11, ст. 100), за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
9. Подпункт 7) пункта 3 Указа Президента Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 1598 "О дисциплинарных советах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в городах Астане и Алматы, областях и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 329).
10. Подпункт 5) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 13 июля 2005 года № 1614 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 380).
11. Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года № 1691 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284".
12. Подпункт 6) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 131 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 23, ст. 229).

3. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 15 қарашадағы № 1226 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 44, 469- құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы № 1267 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 49, 558-құжат).
5. Қызмет бабында пайдалану үшін.
6. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі № 1350 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 19, 234-құжат).
7. "Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлік басқаруға беруге болатын су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 1 қарашадағы № 1466 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 543-құжат).
8. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 24 наурыздағы № 1530 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 11, 100-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Астана және Алматы қалаларындағы, облыстардағы тәртіптік кеңестері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбiр жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 30 маусымдағы № 1598 Жарлығының 3-тармағының 7) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 329-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 шілдедегі № 1614 Жарлығының 1-тармағының 5) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 380-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы № 1691 Жарлығы.
12. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 6 маусымдағы № 131 Жарлығының 1-тармағының 6) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 23, 229-құжат).

13. Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 196 "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 420).
14. Подпункт 3) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 20 октября 2006 года № 206 "О внесении изменения и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 39, ст. 429).
15. Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2007 года № 279 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 3, ст. 35).
16. Указ Президента Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года № 291 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 4, ст. 50), за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
17. Для служебного пользования.
18. Указ Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года № 337 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827".
19. Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2007 года № 342 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 18, ст. 197).
20. Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 352 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 22, ст. 245).
21. Для служебного пользования.
22. Для служебного пользования.
23. Указ Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года № 446 "О внесении дополнений и изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 43, ст. 499).
24. Для служебного пользования.
25. Подпункт 2) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 14 марта 2008 года № 553 "О внесении дополнений и изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 14, ст. 123).
26. Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2008 года № 587 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 23, cт. 212).

13. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 196 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 420-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қазандағы № 206 Жарлығының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 39, 429-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 7 ақпандағы № 279 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 3, 35-құжат).
16. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 26 ақпандағы № 291 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 4, 50-құжат).
17. Қызмет бабында пайдалану үшін.
18. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 4 маусымдағы № 337 Жарлығы.
19. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 5 маусымдағы № 342 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 18, 197-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 маусымдағы № 352 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 22, 245-құжат).
21. Қызмет бабында пайдалану үшін.
22. Қызмет бабында пайдалану үшін.
23. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 қарашадағы № 446 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 43, 499-құжат).
24. Қызмет бабында пайдалану үшін.
25. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 наурыздағы № 553 Жарлығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 123-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2008 жылғы 12 мамырдағы № 587 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 23, 212-құжат).

27. Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2008 года № 614 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 281).
28. Указ Президента Республики Казахстан от 23 октября 2008 года № 683 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 455), за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
29. Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 702 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 44, ст. 495), за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
30. Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 722 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 46, ст. 523), за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
31. Указ Президента Республики Kазахстан от 25 февраля 2009 года № 750 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284".
32. Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 18, ст. 155).
33. Для служебного пользования.
34. Для служебного пользования.
35. Подпункт 16) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2009 года № 815 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 234).
36. Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 30, ст. 259).
37. Указ Президента Республики Казахстан от 1 июля 2009 года № 837 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 293).
38. Для служебного пользования.
39. Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 36, ст. 342).

27. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 маусымдағы № 614 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 281-құжат).
28. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қазандағы № 683 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 455-құжат).
29. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 28 қарашадағы № 702 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 44, 495-құжат).
30. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 722 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 46, 523-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 25 ақпандағы № 750 Жарлығы.
32. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 18, 155-құжат).
33. Қызмет бабында пайдалану үшін.
34. Қызмет бабында пайдалану үшін.
35. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 815 Жарлығының 1-тармағының 16) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 234-құжат).
36. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 30, 259-құжат).
37. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2009 жылғы 1 шілдедегі № 837 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 293-құжат).
38. Қызмет бабында пайдалану үшін.
39. "Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 36, 342-құжат).

40. Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871 "Об утверждении Правил составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 39, ст. 871).
41. Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 20-21, ст. 150).
42. Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 185).
43. Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2010 года № 1008 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 38, ст. 326).
44. Подпункт 5) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2010 года № 1066 "О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 августа 2010 года № 1039" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 466).
45. Пункт 4 Указа Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1113 "Об утверждении Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 – 2015 годы".
46. Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1123 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 7, ст. 87).
47. Указ Президента Республики Казахстан от 26 января 2011 года № 1141 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 15, ст. 177), за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
48. Подпункт 2) пункта 6 Указа Президента Республики Казахстан от 2 мая 2011 года № 67 "О совершенствовании органов внешнего государственного финансового контроля в регионах" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 37, ст. 438).
49. Для служебного пользования.
50. Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2011 года № 75 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 37, ст. 441).

40. "Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 39, 871-құжат).
41. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 20-21, 150-құжат).
42. "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 185-құжат).
43. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 21 маусымдағы № 1008 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 38, 326-құжат).
44. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 17 тамыздағы № 1039 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 1066 Жарлығының 4-тармағының 5) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 466-құжат).
45. "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1113 Жарлығының 4-тармағы.
46. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1123 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 7, 87-құжат).
47. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 1141 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 15, 177-құжат).
48. "Өңірлерде сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылау органдарын жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 2 мамырдағы № 67 Жарлығының 6-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 37, 438-құжат).
49. Қызмет бабында пайдалану үшін.
50. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 75 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 37, 441-құжат).

51. Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 164 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 58, ст. 822).
52. Для служебного пользования.
53. Для служебного пользования.
54. Указ Президента Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 199 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 171).
55. Указ Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 213 "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан".
56. Для служебного пользования.
57. Для служебного пользования.
58. Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 311 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 47, ст. 626).
59. Указ Президента Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 314 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана – новый город".
60. Для служебного пользования.
61. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 344 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 58, ст. 793).
62. Пункты 1 и 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 27 августа 2012 года № 371 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 976).
63. Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2012 года № 372 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 977).

51. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2011 жылғы 20 қазандағы № 164 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 58, 822-құжат).
52. Қызмет бабында пайдалану үшін.
53. Қызмет бабында пайдалану үшін.
54. "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 171-құжат)
55. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 213 Жарлығы.
56. Қызмет бабында пайдалану үшін.
57. Қызмет бабында пайдалану үшін.
58. "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 311 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 47, 626-құжат).
59. "Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 314 Жарлығы.
60. Қызмет бабында пайдалану үшін.
61. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 344 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 58, 793-құжат).
62. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 27 тамыздағы № 371 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, 976-құжат).
63. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2012 жылғы 28 тамыздағы № 372 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, 977-құжат).

64. Указ Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 74, ст. 1070).
65. Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года № 419 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 77-78, ст. 1128).
66. Для служебного пользования.
67. Для служебного пользования.
68. Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 464 "О Государственной программе "Информационный Казахстан – 2020" и внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 200).
69. Указ Президента Республики Казахстан от 1 марта 2013 года № 511
"О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 19, ст. 316).
70. Для служебного пользования.
71. Пункт 21 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 533 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 22, ст. 351).
72. Для служебного пользования.
73. Для служебного пользования.
74. Указ Президента Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 575 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 33, ст. 496).
75. Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2013 года № 582 "О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан" и от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 529).
76. Для служебного пользования.

64. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 74, 1070-құжат).
65. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № 419 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 77-78, 1128-құжат).
66. Қызмет бабында пайдалану үшін.
67. Қызмет бабында пайдалану үшін.
68. "Ақпаратты Қазақстан – 2020" мемлекеттік бағдарламасы және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 464 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 200-құжат).
69. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3827 Жарлығына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 1 наурыздағы № 511 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 19, 316-құжат).
70. Қызмет бабында пайдалану үшін.
71. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 533 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістердің 21-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 22, 351-құжат).
72. Қызмет бабында пайдалану үшін.
73. Қызмет бабында пайдалану үшін.
74. "Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 575 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 33, 496-құжат).
75. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 13 маусымдағы № 582 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 529-құжат).
76. Қызмет бабында пайдалану үшін.

77. Указ Президента Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 604 "Об утверждении Правил применения оружия и боевой техники по воздушным судам-нарушителям воздушного пространства Республики Казахстан".
78. Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 644 "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 55, ст. 768).
79. Указ Президента Республики Казахстан от 7 октября 2013 года № 663 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 60, ст. 819).
80. Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 670 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 831).
81. Указ Президента Республики Казахстан от 31 октября 2013 года № 681 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана – новый город" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 835).
82. Для служебного пользования.
83. Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 2013 года № 698 "О внесении изменения и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 906).
84. Указ Президента Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 716 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 75, ст. 984).
85. Пункт 18 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 750 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам организации деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 29).

77. "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін бұзушы әуе кемелеріне қару мен жауынгерлік техниканы қолдану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 604 Жарлығы.
78. "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 644 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 55, 768-құжат).
79. "Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 7 қазандағы № 663 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 60, 819-құжат).
80. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 670 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 831-құжат).
81. "Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 31 қазандағы № 681 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 835-құжат).
82. Қызмет бабында пайдалану үшін.
83. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 22 қарашадағы № 698 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 906-құжат).
84. "Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 20 қаңтардағы 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 716 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 75, 984-құжат).
85. "Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметін ұйымдастыру мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 750 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 18-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 29-құжат).

86. Для служебного пользования.
87. Подпункт 3) пункта 1 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, и перечень утративших силу некоторых указов Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 767 "О некоторых вопросах государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 124).
88. Указ Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2014 года № 811 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета".
89. Указ Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2014 года № 812 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 30, ст. 256).
90. Для служебного пользования.
91. Для служебного пользования.
92. Для служебного пользования.
93. Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 840 "О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан" и от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 40-41, ст. 374).
94. Для служебного пользования.
95. Для служебного пользования.
96. Для служебного пользования.
97. Указ Президента Республики Казахстан от 25 июля 2014 года № 866 "О внесении изменений и дополнения в указы Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 1466 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение" и от 5 марта 2007 года № 294 "О перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 46-47, ст. 458).
98. Пункт 4 Указа Президента Республики Казахстан от 1 августа 2014 года № 874 "Об утверждении Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы и о внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 49-50, ст. 501).

86. Қызмет бабында пайдалану үшін.
87. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 767 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгеріс пен толықтырулар және Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған кейбір актілері тізбесінің 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, 124-құжат).
88. "Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 811 Жарлығы.
89. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 812 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 30, 256-құжат).
90. Қызмет бабында пайдалану үшін.
91. Қызмет бабында пайдалану үшін.
92. Қызмет бабында пайдалану үшін.
93. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 840 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 40-41, 324-құжат).
94. Қызмет бабында пайдалану үшін.
95. Қызмет бабында пайдалану үшін.
96. Қызмет бабында пайдалану үшін.
97. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" 2004 жылғы 1 қарашадағы № 1466 және "Концессияға беруге жатпайтын объектілердің тізбесі туралы" 2007 жылғы 5 наурыздағы № 294 жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 866 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 46-47, 458-құжат).
98. "Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 1 тамыздағы № 874 Жарлығының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 49-50, 501-құжат).

99. Пункты 3 и 6 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 888 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам организации деятельности консультативно-совещательных органов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 51, ст. 510).
100. Указ Президента Республики Казахстан от 12 августа 2014 года № 894 "О перечне объектов, не подлежащих отчуждению" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 52-53, ст. 526).
101. Пункты 1 и 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 900 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 54, ст. 532).
102. Для служебного пользования.
103. Указ Президента Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 947 "О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871 "Об утверждении Правил составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 69-70, ст. 634).
104. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 954 "О мерах по дальнейшему совершенствованию деятельности органов национальной безопасности Республики Казахстан".
105. Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 958 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 71, ст. 640).
106. Указ Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 973 "О создании Попечительского совета инновационного кластера "Парк инновационных технологий" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 75, ст. 665).
107. Для служебного пользования.
108. Указ Президента Республики Казахстан от 18 февраля 2015 года № 1005 "О внесении изменений и дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан" и от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 3, ст. 14).

99. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың қызметін ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 888 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістердің 3 және 6-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 51, 510-құжат).
100. "Иеліктен шығаруға жатпайтын объектілердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № 894 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 52-53, 526-құжат).
101. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2014 жылғы 29 тамыздағы № 900 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 11-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 54, 532-құжат).
102. Қызмет бабында пайдалану үшін.
103. "Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 947 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 69-70, 634-құжат).
104. "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 954 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7-тармағы.
105. "Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 958 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 71, 640-құжат).
106. "Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің қамқоршылық кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 973 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 75, 665-құжат).
107. Қызмет бабында пайдалану үшін.
108. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 1005 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 3, 14-құжат).

109. Пункт 4 Указа Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 1030 "Об утверждении Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015 – 2019 годы и внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 18-19, ст. 93).
110. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 15 "О создании Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 29-30, ст. 184.)
111. Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 22 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 29-30, ст. 190).
112. Пункты 1 и 2 изменений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 73 "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан".
113. Для служебного пользования.
114. Указ Президента Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 120 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 59-60-61, ст. 477).
115. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 137 "О мерах по совершенствованию деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 62, ст. 486).
116. Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 147 "Об утверждении Концепции укрепления и развития казахстанской идентичности и единства".
117. Подпункт 7) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 72-73-74, ст. 534).
118. Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 155 "Об утверждении Правил проведения внешнего анализа коррупционных рисков" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 572).

109. "Инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттік бағдарламасын бекіту және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 1030 Жарлығының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 18-19, 93-құжат).
110. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 15 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 29-30, 184-құжат).
111. "Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 22 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 29-30, 190-құжат).
112. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 73 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістердің 1 және 2-тармақтары.
113. Қызмет бабында пайдалану үшін.
114. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 120 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 59-60-61, 477-құжат).
115. "Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің қызметін жетілдіру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 62, 486-құжат).
116. "Қазақстандық бірегейлік пен бірлікті нығайту және дамыту тұжырымдамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 147 Жарлығы.
117. "Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығының 1-тармағының 7) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 72-73-74, 534-құжат).
118. "Сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне сыртқы талдау жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 155 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 572-құжат).

119. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 158 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 575).
120. Для служебного пользования.
121. Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2016 года № 166 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 1-2, ст. 4).
122. Пункты 3, 4 и 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 11 января 2016 года № 169 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 1-2, ст. 7).
123. Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2016 года № 171 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 1-2, ст. 8).
124. Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 173 "О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 3-4, ст. 12).
125. Пункт 4 Указа Президента Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 176 "Об утверждении Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Денсаулық" на 2016 – 2019 годы и внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 5-6, ст. 19).
126. Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2016 года № 182 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 5-6, ст. 23).

119. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 575-құжат).
120. Қызмет бабында пайдалану үшін.
121. "Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 166 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 1-2, 4-құжат).
122. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 169 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3, 4 және 5-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 1-2, 7-құжат).
123. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 171 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 1-2, 8-құжат).
124. "Қазақстан Республикасындағы кәсiптiк және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 173 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 3-4, 12-құжат).
125. "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016 – 2019 жылдарға арналған "Денсаулық" мемлекеттік бағдарламасын бекіту және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 176 Жарлығының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 5-6, 19-құжат).
126. "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 182 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 5-6, 23-құжат).

127. Пункт 10 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 8 февраля 2016 года № 191 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 14, ст. 54).
128. Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 202 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871 "Об утверждении Правил составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 15-16, ст. 67).
129. Для служебного пользования.
130. Для служебного пользования.
131. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 1 июня 2016 года № 272 "Некоторые вопросы республиканского государственного учреждения "Служба центральных коммуникаций" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 34, ст. 188).
132. Пункт 13 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 9 июня 2016 года № 275 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 34, ст. 189).
133. Абзацы второй, третий и девятый пункта 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 13 июля 2016 года № 298 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам государственной службы и противодействия коррупции" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 39, ст. 231).
134. Для служебного пользования.
135. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 316 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 48, ст. 296).

127. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 191 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 14, 54-құжат).
128. "Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 202 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 15-16, 67-құжат).
129. Қызмет бабында пайдалану үшін.
130. Қызмет бабында пайдалану үшін.
131. "Орталық коммуникациялар қызметі" республикалық мемлекеттік мекемеcінің кейбір мәcелелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 272 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 34, 188-құжат).
132. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 9 маусымдағы № 275 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістердің 13-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 34, 189-құжат).
133. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 298 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағының екінші, үшінші және тоғызыншы абзацтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 39, 231-құжат).
134. Қызмет бабында пайдалану үшін.
135. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 316 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 48, 296-құжат).

136. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 5 октября 2016 года № 349 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 49, ст. 310).
137. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 27 октября 2016 года № 362 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 52, ст. 335).
138. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 366 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 52, ст. 336).
139. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2016 года № 369 "О некоторых вопросах государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 54, ст. 344).
140. Для служебного пользования.
141. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 22 ноября 2016 года № 373 "О мерах по дальнейшему совершенствованию деятельности органов национальной безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 58, ст. 370).
142. Пункт 2 Указа Президента Республики Казахстан от 9 декабря 2016 года № 388 "Об утверждении Правил проведения предварительной оценки проекта республиканского бюджета по основным направлениям его расходов и внесении изменений и дополнения в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 65, ст. 427).
143. Пункт 4 Указа Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2017 года № 420 "Об утверждении Государственной программы развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2017-2021 годы и внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 4, ст. 20).

136. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 349 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 49, 310-құжат).
137. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 362 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 52, 335-құжат).
138. "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 366 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 52, 336-құжат).
139. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 4 қарашадағы № 369 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 54, 344-құжат).
140. Қызмет бабында пайдалану үшін.
141. "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 373 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 58, 370-құжат).
142. "Республикалық бюджет жобасына оның шығыстарының негізгі бағыттары бойынша алдын ала бағалау жүргізу қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 388 Жарлығының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 65, 427-құжат).
143. "Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешенін дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 420 Жарлығының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 4, 20-құжат).

144. Для служебного пользования.
145. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206).
146. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 июня 2005 года № 555 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537".
147. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 марта 2006 года № 30 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 10, ст. 88).
148. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года № 81 "О внесении дополнения и изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 529).
149. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 93 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 2, ст. 22).
150. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года № 123 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 146).
151. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2007 года № 166 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 45, ст. 528).
152. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 января 2008 года № 180 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 1).
153. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 мая 2008 года № 234 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 28, ст. 263).
154. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года № 318 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 21, ст. 186).
155. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 июля 2009 года № 337 "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 295).

144. Қызмет бабында пайдалану үшін.
145. "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 206-құжат).
146. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 8 маусымдағы № 555 өкімі.
147. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 наурыздағы № 30 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 10, 88-құжат).
148. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 81 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 529-құжат).
149. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi № 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 93 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 2, 22-құжат).
150. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі № 123 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 13, 146-құжат).
151. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 1 қарашадағы № 166 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 45, 528-құжат).
152. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы № 180 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 1-құжат).
153. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 234 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 28, 263-құжат).
154. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 318 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 21, 186-құжат).
155. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 шілдедегі № 337 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 295-құжат).

156. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 422 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 31, ст. 235).
157. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 26 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 575).
158. Подпункт 2) распоряжения Президента Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года № 87 "О внесении изменений в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 40).
159. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 131 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1092).

156. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 422 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 31, 235-құжат).
157. "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 26 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 575-құжат).
158. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 16 ақпандағы № 87 өкімінің 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 40-құжат).
159. "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 131 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1092-құжат).