2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі. P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналардың:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 (өте құпия), 41-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң 2004 жылға арналған республикалық-бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
33-қосымша
Ескерту. 33-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к қаулысымен .
204 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Сыртқы саяси қызметтi қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 7508401 мың теңге (жеті миллиард бес жүз сегіз миллион төрт жүз бip мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 11 шiлдедегi "Қазақстан Республикасындағы тiлдер туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 27 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысын бекiту туралы" N 217 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк протоколын бекiту туралы" N 173 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңде арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" N 574 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 9 сәуiрдегi "Тiлдердi қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың 2003-2004 жылдарға арналған жоспары туралы" N 344 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" N 314 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы "Шетел азаматтарының Қазақстан Республикасында болуын құқықтық реттеудiң жекелеген мәселелерi" атты N 136 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 21 қарашадағы "Үкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарларды жеткiзу туралы" N 1581 қаулысы, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасы қызметкерлерiнiң шетелдегi еңбек жағдайлары туралы ережелердi бекiту туралы" N 577 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 маусымдағы N 906-55 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдегi мекемелерiнiң жылжымайтын мүлiктi сатып алуының және ұзақ мерзiмдi жалдауының, олардың ағымдағы және күрделi жөндеуiн жүргiзудiң тәртiбi туралы ереже" атты N 1144 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы "Қазақстан Республикасының Бельгия Корольдiгiндегi Елшiлiгiн орналастыру үшiн Қазақстан Республикасының меншiгiне Брюссельде ғимарат сатып алу туралы" N 893 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 9 қазандағы "Қазақстан Республикасының меншiгiне Вашингтонда (Колумбия округi, АҚШ) жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу туралы" N 1431a қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 9 тамыздағы N 1222-73 қаулысы.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Министерство иностранных дел Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см.  P031327
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40 (совершенно секретно), 41.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 33
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1327
204 - Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение внешнеполитической деятельности"
на 2004 год
1. Стоимость: 7508401 тысяча тенге (семь миллиардов пятьсот восемь миллионов четыреста одна тысяча тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 11 июля 1997 года "О языках в Республике Казахстан",  Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе",  Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан",  Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан",  Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217 "Об утверждении Консульского устава Республики Казахстан",  Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана",  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577 "Об утверждении Правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1995 года N 1581 "О доставке правительственной и дипломатической корреспонденции",  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 "О приобретении и аренде объектов недвижимости, капитальном строительстве и ремонте зданий и сооружений учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан за границей",  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 893 "О приобретении в собственность Республики Казахстан здания в Брюсселе для размещения Посольства Республики Казахстан в Королевстве Бельгии", постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1997 года N 1431а "О приобретении в собственность Республики Казахстан объектов недвижимости в Вашингтоне (округ Колумбия) США",  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1222-73, постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2002 года N 906-55,  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 344 "О плане мероприятий на 2003-2004 годы по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001-2010 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы сыртқы саяси ведомствосының және оның дипломатиялық өкiлдiктерi мен оған теңестiрiлген шетелдегi өкiлдiктердiң қызметiн қамтамасыз ету, министрлiктiң орталық аппарат қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының заңды және жеке тұлғаларының құқықтары мен мүдделерiн қорғау бойынша жүктелген мiндеттердi неғұрлым тиiмдi iске асыру үшiн Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң аппаратын, Орталық аппаратты және басқа елдердегi шетелдiк мекемелерiн (елшiлiктер, тұрақты өкiлдiктер, дипломатиялық миссиялар және консулдық мекемелер) ұстау; Қазақстан Республикасының басқа мемлекеттермен достық қарым-қатынасын дамытуға атсалысу, экономикалық, сауда, ғылыми-техникалық, мәдени байланыстарын және туризмдi дамыту; Министрлiктiң Орталық Аппараты қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру; Орталық аппаратты және басқа елдердегi органдар аппараттарын сапалы, жедел түрдегi және қорғалған ақпаратты (оның iшiнде дипломатиялық хат-хабарларды) алмасу үшiн телекоммуникация түрлерiмен қамтамасыз ету, халықаралық сахнада Қазақстан Республикасының оң сипаттағы беделiн арттыру үшiн жағдайлар жасау, қазiргi заманғы халықаралық стандарттарға сай келетiн қорғалу деңгейi жоғары визалық жапсырмаларды әзiрлеу, Мемлекеттiк протоколдың жедел жұмыс iстеуiне жағдайлар жасау, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдегi мекемелерiне үкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарлардың жедел түрде жеткiзiлуiн және олардың кепiлдi түрде сақталуын қамтамасыз ету; дамыған материалдық-техникалық базамен, автокөлiкпен, есептегiш және ұйымдастыру техникасымен, заманға сай бағдарламалық өнiмдермен, бiрыңғай ақпараттық қаржылық жүйемен қамтамасыз ету; шетелдегi дипломатиялық қызмет персоналын және олардың отбасы мүшелерiн тұрмыстық және қызметтiк үй-жайлармен, медициналық қызметпен қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасының меншiгiне жататын шетелдегi жылжымайтын мүлiк объектiлерiн ұстау, қызмет көрсету және ағымдық жөндеуден өткiзу, ұзақ мерзiмдiк жалға алу және АҚШ-та, Англияда, Бельгияда Қазақстан Республикасының меншiгiне жылжымайтын мүлiктi сатып алу бойынша өткен жылдардың мiндеттемелерiн тепе-теңдiк негiзде орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности внешнеполитического ведомства Республики Казахстан и его дипломатических и приравненных к ним представительств за рубежом, повышение квалификации сотрудников центрального аппарата министерства.
5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата и аппарата Министерства иностранных дел и загранучреждений Республики Казахстан в других странах (посольства, постоянные представительства, дипломатические миссии и консульские учреждения) для достижения максимально эффективного выполнения возложенных задач по защите прав и интересов юридических и физических лиц Республики Казахстан; содействие развитию дружественных отношений Республики Казахстан с другими государствами, развитие экономических, торговых, научно-технических, культурных связей и туризма; повышение квалификации сотрудников центрального аппарата министерства; обеспечение центрального аппарата и аппарата органов в других странах телекоммуникационными видами связи для качественного, оперативного и защищенного обмена информацией (в том числе дипломатической корреспонденцией); осуществление комплекса мер, создающих условия для поддержания положительного имиджа Республики Казахстан на международной арене; изготовление визовых наклеек с высокой степенью защиты, соответствующей современным международным стандартам; создание условий для оперативной работы Государственного протокола; обеспечение оперативности и гарантированной сохранности правительственной и дипломатической корреспонденции при доставке в загранучреждения Министерства иностранных дел Республики Казахстан; материально-техническое обеспечение, обеспечение автотранспортом, вычислительной и организационной техникой, современными программными продуктами, единой информационно-финансовой системой; обеспечение персонала дипломатической службы и членов их семей за границей жилыми и служебными помещениями, медицинским обслуживанием; содержание, обслуживание, текущий ремонт объектов недвижимости, находящихся в собственности Республики Казахстан и в долгосрочной аренде за границей, и на паритетной основе, а также выполнение обязательств прошлых лет по приобретению недвижимости в собственность Республики Казахстан в США, Англии, Бельгии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.  <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   001       Сыртқы саяси
қызметтi
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық       Қазақстан           Жыл     Қазақстан
органның      Республикасының     ішінде  Республи.
аппараты      Сыртқы iстер                касының
министрлігі орталық         Сыртқы
аппаратының қызмет          iстер
етуiн қамтамасыз            министрлiгi.
ету, оның iшiнде:
- Қазақстан
Республикасының
Сыртқы iстер
министрлiгi орталық
аппаратын
бекiтiлген штат
саны лимитiнiң 299
бiрлiк көлемiне
сәйкес ұстау;
- тиiстiк
нормативiне сәйкес
автокөлiктi ұстау
және жалдау 12
бiрлiк көлемiнде;
- консулдық
iс-әрекеттердiң
орындалуын
қамтамасыз ету;
- телекоммуникациялық
байланыс түрлерiнiң
үздiксiз жұмысын,
байланыс
құралдарының
бағдарламалық және
техникалық
жаңартылуын
қамтамасыз ету;
- Қазақстан
Республикасының
дипломатиялық және
консулдық
мекемелерiн визалық
жапсырмалардың
бланкiлерiмен
қамтамасыз ету;
- ел iшiнде және
одан тыс жерлерде
Қазақстан
Республикасының оң
сипаттағы беделiн
қалыптастыруға
бағытталған
ақпараттық-
насихаттық қызмет
бойынша iс-шаралар
жүргiзу;
- үкiметтiк және
дипломатиялық
хат-хабарлардың,
оның iшiнде
дипломатиялық және
үкіметтік жүктердiң
жеткiзiлуiн
қамтамасыз ету;
- Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк
протоколын орындау
және қамтамасыз
ету;
- Есептеу және
ұйымдастыру
техникасына, оқшау
есептегiш жүйесiне
компьютерлiк
ұйымдастыру
техникасына жүйелiк
және техникалық
қызмет көрсетудi
қамтамасыз ету
299 бiрлiк
көлемiнде;
3        007  Мемлекеттiк   Бекiтiлген          Жыл     Қазақстан
қызмет.       бiлiктiлiгiн        iшiнде  Республи.
шiлердiң      арттыру жоспарына           касының
бiлiктiлiгiн  сәйкес                      Сыртқы
арттыру       Министрлiктiң               iстер
Орталық Аппарат             министрлiгi.
қызметкерлерiнiң
бiлiктiлiгiн
арттыру жөнiндегi
қызмет көрсетудi
игеру, оның iшiнде
тiлдердi үйрену.
Бiлiктiлiгiн
арттыру курсынан
өтетiн
қызметкерлердiң
саны - 120 бiрлiк.
4        009  Мемлекеттiк   Қазақстан           Жыл     Қазақстан
органдарды    Республикасы        iшiнде  Республи.
материалдық-  Сыртқы iстер                касының
техникалық    министрлiгiнiң              Сыртқы
жарақтандыру  орталық аппаратын           iстер
және шетелдiк
мекемелерiн
материалдық-                министрлiгi
техникалық                  және
қамтамасыз ету,             Қазақстан
соның iшiнде:               Республи.
- компьютерлiк              касының
жиынтықты сатып             шетелдегi
алу (соның iшiнде           мекемелерi.
монитор, жүйелiк
блок, принтер,
үздiксiз
қамтамасыз ету
құралы) - 120
бiрлiк;
ұйымдастыру
техникасы -
133 бiрлiкке дейiн;
- 21 бiрлiк
көлемiндегi
лицензияланған
бағдарламалық
өнiмдердi сатып алу
бiрыңғай
ақпараттық-қаржылық
жүйеге арналған
бағдарламалық
қамтамасыз ету,
коммуникациялық
құрал-жабдықтар
сатып алу -
32 бiрлiк және
серверлiк
жабдықтарды
сатып алу - 9
бiрлiк көлемiнде;
- "Консул"
автоматтандырылған
жүйесi үшiн
серверлiк жабдықтар
сатып алу -
1 бiрлiк;
- Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк
протоколын байланыс
құралдарымен
қамтамасыз ету;
- үкiметтiк және
дипломатиялық
поштаны, оның
iшiнде
дипломатиялық және
үкiметтiк
жүктердi сақтау,
тасымалдау және
жеткiзу үшiн
жабдықтар мен
техникалық құралдар
сатып алу;
- кеңселiк және
тұрғын үйлiк
жиhаздарды
жиынтықты түрде
сатып алу - 318
бiрлiкке дейiн;
- кондиционерлер
сатып алу - 18
бiрлiк;
- күзет жүйелерiн
сатып алу және
орнату - 15
бiрлiкке дейiн;
- спутниктiк
жабдықтарды сатып
алу және орнату
- 5 бiрлiкке
дейiн;
- тұрмыстық
техника сатып
алу - 50 бiрлiкке
дейiн;
- автокөлiк
сатып алу - 53
бiрлiкке дейiн;
- офистік жабдық
сатып алу - 100
бiрлiк.
Америка Құрама
Штаттарында
(Вашингтон қаласы),
Ұлыбритания және
Солтүстiк Ирландия
Құрама
Корольдiгiнде
(Лондон қаласы)
және Бельгия
Корольдiгiнде
(Брюссель қаласы)
Қазақстан
Республикасының
меншiгiне
жылжымайтын мүлiк
объектiлерiн сатып
алу үшiн алынған
несиелердi өтеу
бойынша Қазақстан
Республикасының
мiндеттемелерiн
орындауды
қамтамасыз ету.

1   001        Обеспе-
чение
внешнепо-
литической
деятель-
ности
2         001  Аппарат    Обеспечение деятельности  В те-  Минис-
централь-  центрального аппарата     чение  терство
ного       Министерства иностранных  года   иност-
органа     дел Республики Казахстан,        ранных
в том числе:                     дел
- содержание центрального        Респуб-
аппарата Министерства            лики
иностранных дел Респуб-          Казах-
лики Казахстан в соответ-        стан
ствии с утвержденным ли-
митом штатной численности
в количестве 299 единиц;
- содержание и аренда
автотранспорта в коли-
честве 12 единиц, согласно
утвержденному нормативу
положенности;
- обеспечение выполнения
консульских действий;
- обеспечение бесперебойной
работы телекоммуникацион-
ных видов связи, обновле-
ние технических, программ-
ных средств связи;
- обеспечение дипломати-
ческих и консульских уч-
реждений Республики Казах-
стан бланками визовых
наклеек;
- проведение мероприятий
по информационно-пропа-
гандистской деятельности,
направленной на продвиже-
ние положительного имиджа
Республики Казахстан как
внутри страны так и за
рубежом;
- обеспечение доставки
правительственной и дип-
ломатической корреспон-
денции, в том числе
дипломатических и прави-
тельственных грузов;
- обеспечение и исполне-
ние Государственного про-
токола Республики Казах-
стан;
- обеспечение системно-
технического обслуживания
локально-вычислительных
сетей, компьютерно-орга-
низационной техники в
количестве 299 единиц;
- обеспечение расходными
материалами и запасными
частями к компьютерному
оборудованию.
3         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Минис-
квалифи-   повышению квалификации    чение  терство
кации      сотрудников центрального  года   иност-
государ-   аппарата министерства,           ранных
ственных   согласно утвержденному           дел
служащих   плану повышения квали-           Респуб-
фикации, в том числе             лики
обучение языкам. Средне-         Казах-
годовое количество со-           стан
трудников, проходящих
курсы повышения квалифи-
кации - 120 единиц.
4         009  Мате-      Материально-техническое   В те-  Минис-
риально-   обеспечение Министерства  чение  терство
техни-     иностранных дел и загран- года   иност-
ческое     учреждений Республики            ранных
оснаще-    Казахстан, в том                 дел
ние        числе:                           Респуб-
госу-      - приобретение                   лики
дар-       комплектов                       Казах-
ствен-     компьютерной техники             стан
ных        (в том числе монитор,            и
органов    системный блок, принтер,         загран-
источник бесперебойного          уч-
питания) - 120 единиц;           реж-
- организационной техники -      дения
133 единиц;                      Респуб-
- приобретение 21 комп-          лики
лекта лицензионного прог-        Казах-
раммного обеспечения;            стан
- приобретение серверного
оборудования в количестве
9 единиц, коммуникацион-
ного оборудования в коли-
честве 32 единиц и прог-
раммного обеспечения для
единой информационно-
финансовой системы;
- приобретение серверного
оборудования для автома-
тизированной системы
"Консул" - 1 единица;
- обеспечение Государст-
венного протокола Респуб-
лики Казахстан средствами
связи в количестве 1
единицы;
- приобретение оборудова-
ния и технических средств
для хранения, перевозки и
доставки правительственной
и дипломатической почты,
в том числе дипломатичес-
ких и правительственных
грузов;
- приобретение офисной и
жилой мебели в комплекте -
318 единиц;
- приобретение кондиционе-
ров - 18 единиц;
- приобретение и установка
охранных систем - 15 еди-
ниц;
- приобретение и установка
спутникового оборудования -
5 единиц;
- приобретение бытовой
техники - 50 единиц;
- приобретение автотран-
спорта - 53 единицы.
Обеспечение выполнения
обязательств Республики
Казахстан по погашению
кредитов полученных на
приобретение объектов нед-
вижимости в собственность
Республики Казахстан в:
Соединенных Штатах Америки
(г. Вашингтон); Соединен-
ном Королевстве Великоб-
ритании и Северной Ирлан-
дии (г. Лондон); Королев-
стве Бельгия (г. Брюссель);
- приобретение офисного
оборудования - 100 единиц.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының экономикалық, әлеуметтiк, экологиялық және ғылыми-техникалық мәселелердiң тиiмдi шешiлуiн арттыру мақсатындағы халықаралық ұйымдармен және шетел мемлекеттерiмен ынтымақтастығын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы мүшесi болып табылатын халықаралық ұйымдардың қызметiн қаржыландыруға қатысу, ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарын ұстауға кiру және үлестiк жарналарын төлеу және Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы жанындағы Тұрақты Өкiлiн және оның аппаратын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   002       Халықаралық
ұйымдарға
және
басқа да
халықаралық
органдарға
қатысу
2        100  Халықаралық   Қазақстан           Жыл     Қазақстан
ұйымдарға     Республикасы        iшiнде  Республи.
қатысу        мүшесi болып                касының
табылатын                   Сыртқы
халықаралық                 iстер
ұйымдарға                   министрлiгi
кiрiстiк және
үлестiк
және ерiктi қаржы
жарналарын  төлеу
және қарызды
өтеу - 63 ұйым.
3        101  ТМД-ның       Қазақстан           Жыл     Қазақстан
жарғылық      Республикасы        iшiнде  Республи.
және басқа    мүшесi болып                касының
да органда.   табылатын ТМД-ның           Сыртқы
рына қатысу   жарғылық және өзге          iстер
де органдарын               министрлiгi.
ұстауға арналған
Қазақстан
Республикасының
кiру, үлестiк
жарналарын төлеу
және қарызды
өтеу - 16 орган,
соның iшiнде:
ТМД-ның жарғылық
органдары (4 орган);
ЕЭҚ-тың
интерграциялық
комитетi, ТМД-ның
Парламентаралық
ассамблеясы,
халықаралық Аралды
құтқару қоры;

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями и иностранными государствами в целях повышения эффективности решения экономических, социальных, экологических и научно-технических вопросов.
5. Задачи бюджетной программы: участие в финансировании деятельности международных организаций, членом которых является Республика Казахстан, выплата вступительных и долевых взносов Республики Казахстан на содержание уставных и других органов СНГ и на содержание Постоянных представителей Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе и его аппарата, в Антитеррористическом центре СНГ и в Комиссии при экономическом совете.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.  <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Участие в
междуна-
родных
организа-
циях и
других
междуна-
родных
органах
2         100  Участие    Оплата вступительных,     В те-  Минис-
в меж-     долевых и добровольных    чение  терство
дуна-      финансовых взносов и по-  года   иност-
родных     гашение задолженности в          ранных
органи-    международные организа-          дел
зациях     ции, участником которых          Рес-
является Республика              пуб-
Казахстан - 63 органи-           лики
заций.                           Казах-
стан
3         101  Участие в  Выплата вступительных,    В те-  Минис-
уставных   долевых взносов и пога-   чение  терство
и других   шение задолженности на    года   иност-
органах    содержание уставных и            ранных
СНГ        других органов СНГ, чле-         дел
ном которых является             Респуб-
Республика Казахстан -           лики
16 органов, в том числе:         Казах-
уставные органы СНГ              стан
(4 органа); Интеграцион-
ный комитет ЕврАзЭС,
Межпарламентская ассамб-
лея СНГ, Международный
фонд спасения Арала,
Межгосударственная комп-
лексная программа реаби-
литации ветеранов войн,
участников локальных
конфликтов и жертв терро-

2001-2005 жылдарға
арналған
Мемлекетаралық
соғыс ардагерлерiне,
жергiлiктi
қақтығыстар мен
терроризм
құрбандарын
реабилитациялаудың
мемлекетаралық
кешендi бағдарламасы,
ТМД-ға қатысушы
мемлекеттердiң
Көлiктiк кеңес
үйлестiрудiң атқару
комитетi, Мемлекет.
аралық авиациялық
комитет, мұнай және
газ жөнiндегi
Мемлекетаралық
Кеңес, химия және
мұнай химиясы
жөнiндегi Кеңес,
Мемлекетаралық
радионавигациялық
бағдарлама, ТМД-ға
қатысушы
мемлекеттердiң Бас
прокурорларының
үйлестiрушi Кеңесi,
байланыс
саласындағы
аймақтық
қоғамдастық, БАЫ
жанындағы
ақпараттандыру
жөнiндегi
үйлестiру Кеңесi.
4        102  Қазақстан     Қазақстан           Жыл     Қазақстан
Республи.     Республикасының     ішінде  Республи.
касының       Еуразиялық                  касының
Еуразиялық    экономикалық                Сыртқы
экономикалық  қоғамдастық                 iстер
қоғамдастығы  жанындағы                   министрлiгi,
жанындағы     Тұрақты Өкiлiн              Қазақстан
тұрақты       және оның                   Pecпубли.
өкiлiнiң      аппаратын ұстау.            касының
аппаратын     Бекiтiлген штаттық          Еуразиялық
ұстау         саны 5 бiрлiктi             экономи.
құрайды.                    калық
қоғамдастық
жанындағы
Тұрақты
өкiлiнiң
аппараты
5        103  ТМД           Қазақстан           Жыл     Қазақстан
терроризмге   Республикасының     iшiнде  Республи.
қарсы         ТМД-ның                     касының
орталығындағы Терроризмге қарсы           Сыртқы
және ТМД      Орталығындағы               iстер
Экономикалық  (Б.С.Сарсеков)              министрлігі
Кеңесi        және ТМД-ның
жанындағы     Экономикалық Кеңесі
экономикалық  жанындағы
мәселелер     экономикалық
жөнiндегi     мәселелер жөніндегі
комиссияда    Комиссиядағы
Қазақстан     өкiлдерiн
Республи.     (B.Б.Темiрбаев)
касының       өкiлдерiн ұстау.
өкiлдерін
ұстау
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен ерiктерiн қамтамасыз ету барысындағы аймақтық және ғаламдық бағдарламалардың шешiлуiне Қазақстан Республикасының дүниежүзілік қоғамдастық мүшесi ретiнде қатысуы; Шет мемлекеттермен, ТМД-ға қатысушы мемлекеттермен және халықаралық ұйымдармен саясат, экономика, ғылым және мәдениет саласындағы көп жақты ынтымақтастықты дамыту және нығайту.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
35-қосымша
Ескерту. 35-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к қаулысымен .
204 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк шекараны делимитациялау және демаркациялау"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты

ризма на 2001-2005 годы,
Исполнительный комитет
координации транспортного
совещания государств-
участников СНГ, Межгосу-
дарственный авиационный
комитет, Межгосударствен-
ный Совет по нефти и газу,
Совет по химии и нефтехи-
мии, Межгосударственная
радионавигационная прог-
рамма, Координационный
Совет генеральных проку-
роров государств-участни-
ков СНГ, Региональное
сообщество в области свя-
зи, Координационный совет
по информатизации при
РСС.
4         102  Содержание Содержание Постоянного    В те-  Минис-
аппарата   представителя Республики  чение  терство
Постоянно- Казахстан при Евразийском года   иност-
го пред-   экономическом сообществе         ранных
ставителя  и его аппарата. Утвер-           дел
Респуб-    жденная штатная числен-          Респуб-
лики       ность составляет 5 еди-          лики
Казахстан  ниц.                             Казах-
при Евра-                                   стан,
зийском                                     аппарат
экономи-                                    Постоян-
ческом                                      ного
сообществе                                  предста-
вителя
Респуб-
лики
Казах-
стан
при Ев-
разий-
ском
экономи-
ческом
сооб-
ществе
5         103  Содержание Содержание Постоянных     В те-  Минис-
представи- представителей Республики чение  терство
телей Рес- Казахстан в Антитеррорис- года   иност-
публики    тическом центре СНГ              ранных
Казахстан  (Сарсеков Б.С.) и в              дел
в Анти-    Комиссии по экономическим        Респуб-
террорис-  вопросам при Экономичес-         лики
тическом   ком Совете СНГ (Темирбаев        Казах-
центре СНГ В.Б.)                            стан
и в Ко-
миссии по
экономи-
ческим
вопросам
при Эконо-
мическом
Совете СНГ
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие Республики Казахстан, как члена международного сообщества, в решении региональных и глобальных программ, обеспечении прав и свобод граждан Республики Казахстан; развитие и укрепление многостороннего сотрудничества в области политики, экономики, науки и культуры с иностранными государствами, международными организациями и государствами СНГ.
Приложение 35
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1327
204 - Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Делимитация и демаркация государственной границы"
на 2004 год

1. Құны: 193082 мың теңге (бір жүз тоқсан үш миллион сексен екi мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы "Мемлекеттiк құпиялар туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 мамырдағы N 542 қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен Мемлекеттiк шекарасын делимитациялау жөнiндегi Қазақстан Республикасының Үкiметтiк комиссиясы туралы" N 1283 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 сәуiрдегi "Республикалық бюджетте "Шетелдiк iссапарлар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесi туралы" N 410 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 19 желтоқсандағы "Трансшекаралық өзендердi пайдалану және қорғау жөнiндегi Қазақстан-Қытай бiрлескен комиссиясының қазақстандық бөлiгiнiң құрамын бекiту туралы" N 1324 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 наурыздағы "Республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесiн және өкiлдiк шығындар нормаларын бекiту туралы" N 281 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 16 қазандағы "Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен Мемлекеттiк шекарасын делимитациялау жөнiндегi бiрлескен комиссиялардағы Қазақстан Республикасының үкiметтiк делегациясы туралы" N 1058 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының егемендiгiн, аумақтық тұтастығын және шекараларының мызғымастығын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiгiн нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ресей Федерациясымен мемлекеттiк шекараны заңдық тұрғыдан ресiмдеу, Каспий теңiзiнiң құқықтық мәртебесiн анықтау, трансшекаралық өзендердi пайдалану және қорғау мәселелерiн реттеу, жергілiктi жерлерде мемлекеттiк шекара сызығын шекаралық белгiлермен бекiту, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және халықаралық құқықтық нормаларына сәйкес осы мәселелер бойынша келiссөздер жүргiзудi ұйымдастыру және қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   003       Мемлекеттiк   1. көлемi 100       Жыл     Қазақстан
шекараны      парақ баспа         iшiнде  Республи.
делими.       түпнұсқаларына              касының
тациялау      мемлекеттiк                 Сыртқы
және          шекараны түсiру             iстер
демаркациялау және тексеру                министрлiгi
(делимитация);
2. 100 парақ
көлемдегi масштабы
1:100000
делимитациялық
картаны
(делимитация) басып
шығаруға дайындау
және басып шығару;

1. Стоимость: 193082 тысячи тенге (сто девяносто три миллиона восемьдесят две тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 15 марта 1999 года "О государственных секретах",  Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года N 542,  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1283 "О Правительственной Комиссии Республики Казахстан по делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 410 "О правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Заграничные командировки",  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1324 "Об утверждении состава казахстанской части Казахстанско-китайской совместной комиссии по использованию и охране трансграничных рек",  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 281 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Представительские затраты" и норм представительских затрат",  постановлени е Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2003 года N 1058 "О правительственной делегации Республики Казахстан в Совместных комиссиях по демаркации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Туркменистаном и Республикой Узбекистан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение суверенитета, территориальной целостности и нерушимости границ Республики Казахстан, укрепление национальной безопасности Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: юридическое оформление государственной границы с Российской Федерацией, определение правового статуса Каспийского моря, урегулирование вопросов использования и охраны трансграничных рек, закрепление линии государственной границы пограничными знаками на местности, а также организация и обеспечение проведения переговоров по данным вопросам в соответствии с законодательством Республики Казахстан и нормами международного права.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы (под!                         !зации !испол-
!     !раммы!программы)!                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Делимита-  1. Проверка и нанесение   В те-  Минис-
ция и де-  границы на издательские   чение  терство
маркация   оригиналы в объеме 100    года   иност-
государ-   листов (делимитация);            ранных
ственной   2. Подготовка к изданию          дел
границы    и издание делимитационных        Респуб-
карт масштаба 1:100 000          лики
в объеме 100 листов              Казах-
(делимитация);                   стан

3. Мемлекеттiк
шекара сызығын
шекаралық
белгiлермен
(демаркация) бекiту
- 580 белгi;
4. Шекаралық
белгiлердiң
(демаркация)
координаттары мен
биiктiгiн бақылау
мақсатындағы
анықтауды жүргiзе
отырып, дала
жұмыстарын
техникалық тұрғыдан
жарақтандыру және
қабылдау;
5. Мемлекеттiк
шекараны
делимитациялау
және демаркациялау,
Каспий теңiзiнiң
құқықтық мәртебесiн
анықтау,
трансшекаралық
өзендердi пайдалану
және қорғау
мәселелерi жөнiндегi
келiссөздер процесiн
жүргiзу бойынша
iссапарлық және
өкiлдiк шығыстарды
қамтамасыз ету және
өтемақысын төлеу.
6. Байланыс
қызметiне ақы төлеу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясымен мемлекеттiк шекара сызығын, сондай-ақ Каспий теңiзi табанының аражiгiн ажыратудың орта сызығын, олардың сипаттамасын топографиялық карталарға түсiрудi аяқтау, трансшекаралық өзендердi пайдалану мен қорғау мәселелерiн реттеу, қол жеткiзiлген уағдаластықтарға сәйкес Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекара сызығын жергiлiктi жерлерде шекаралық белгiлермен бекiту және Қазақстан Республикасының мемлекетаралық шарттарын жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
36-қосымша
Ескерту. 36-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к қаулысымен .
204 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
министрлiгi объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 2560190 мың теңге (екі миллиард бес жүз алпыс миллион бiр жүз тоқсан мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы "Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы туралы" N 574 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң қызметін қамтамасыз ету үшін жағдай жасау, дипломатиялық қалашықты әлеуметтiк инфрақұрылым объектiлерiмен қамтамасыз ету, Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықты инженерлiк тұрғыдан қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң жаңа әкiмшiлiк ғимаратының Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету объектiлерiнiң және дипломатиялық қалашықтың инженерлiк жүйелерiнiң және инфрақұрылымның құрылысын салу.

3. Закрепление линии
государственной границы
пограничными знаками -
580 знаков (демаркация);
4. Техническое оснащение
и приемка полевых работ
с проведением контрольных
определений координат и
высот погранзнаков
(демаркация);
5. Обеспечение и компен-
сация командировочных и
представительских расхо-
дов по проведению пере-
говорного процесса по
вопросам делимитации и
демаркации государствен-
ной границы, определению
правового статуса Каспий-
ского моря, использованию
и охране трансграничных
рек;
6. Оплата услуг связи.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение нанесения линии государственной границы Республики Казахстан с Российской Федерацией, а также срединной линии разграничения дна Каспийского моря на топографические карты, их описание, урегулирование вопросов использования и охраны трансграничных рек, закрепление на местности линии государственной границы Республики Казахстан пограничными знаками в соответствии с достигнутыми договоренностями и заключение межгосударственных договоров Республики Казахстан.
Приложение 36
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1327
204 - Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Строительство и реконструкция объектов
Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
на 2004 год
1. Стоимость: 2560190 тысяч тенге (два миллиарда пятьсот шестьдесят миллионов сто девяносто тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для обеспечения деятельности Министерства иностранных дел Республики Казахстан, обеспечение дипломатического городка объектами социальной инфраструктуры, инженерное обеспечение дипломатического городка в городе Астане.
5. Задачи бюджетной программы: строительство здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан, объектов обслуживания, инженерных сетей и инфраструктуры дипломатического городка в городе Астане.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   004       Қазақстан     Қазақстан           Жыл     Қазақстан
Республи.     Республикасы        iшiнде  Республи.
касының       Үкiметiнiң 2003             касының
Сыртқы        жылғы 12                    Сыртқы
iстер         желтоқсандағы               iстер
министрлiгi   "2004 жылға                 министрлiгi
объектiлерiн  арналған
салу және     республикалық
қайта         бюджеттi
жаңарту       iске асыру
туралы" N 1260
қаулысының
2 қосымшасына
сәйкес сома
көлемiнде
инвестициялық
жобаларды
iске асыру:
1) Қазақстан
Республикасының
Сыртқы iстер
министрлiгiнiң
әкiмшiлiк ғимаратын
салу (2003 жылғы
31 шiлдедегi
N 2-374/03
мемлекеттiк
сараптама тұжырымы
және Қазақстан
Республикасының
Индустрия және
сауда министрлiгi
Құрылыс icтepi
жөнiндегi
комитетiнiң 2003
жылғы 1 тамыздағы
N 309 ПИР бұйрығы);
2) құрылыс
жөнiндегi шараларға
бекiтiлген
жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
дипломатиялық
қалашыққа қызмет
көрсету объектiлерiн
салу, оның iшiнде:
а)- дипломатиялық
өкiлдiктер
кеңселерiнiң
ғимараты (2002 жылғы
28 желтоқсандағы
N 2-621/2002
мемлекеттiк
сараптама тұжырымы
және Қазақстан
Республикасының
Индустрия және
сауда министрлiгi
құрылыс iстерi
жөнiндегi
комитетiнiң 2003
жылғы 4 ақпандағы
N 50 ПИР бұйрығы);
б) 4 Бақылау-өткiзу
бекетi (2002 жылғы
31 сәуiрдегi
N 2-214/2002
мемлекеттiк
сараптама тұжырымы
және Қазақстан
Республикасының
Индустрия және
сауда министрлiгi
Құрылыс iстерi
жөнiндегi
комитетiнiң
2002 жылғы
31 сәуiрдегi
N 115 бұйрығы);
3) бекiтiлген
жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
дипломатиялық
қалашықтың
инженерлiк желiлерi
мен инфрақұрылымын
салу (2002 жылғы
20 желтоқсандағы
N 2-602/2002
мемлекеттiк
сараптама
тұжырымы және
Қазақстан
Республикасының
Индустрия және
сауда министрлiгi
Құрылыс iстерi
жөнiндегi
комитетiнiң
2003 жылғы
8 қаңтардағы
N 3 ПИР бұйрығы)
бiрiншi кезектегі
құрылыс бойынша

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.  <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы (под!                         !зации !испол-
!     !раммы!программы)!                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   004        Строитель- Реализация инвестиционных В те-  Минис-
ство и ре- проектов в пределах сумм  чение  терство
конструк-  согласно приложению 2 к   года   иност-
ция объек-  постановлению Правитель-        ранных
тов Минис- ства Республики Казахстан        дел
терства    от 12 декабря 2003 года          Респуб-
иностран-  N 1260 "О реализации             лики
ных дел    Закона Республики Казах-         Казах-
Респуб-    стан "О республиканском          стан
публики    бюджете на 2004 год":
Казахстан  1) Строительство здания
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
в соответствии с утвер-
жденной проектно-сметной
документацией (заключение
государственной экспер-
тизы от 31.07.2003 года
N 2-374/03 и приказ Коми-
тета по делам строитель-
ства Министерства индуст-
рии и торговли Республики
Казахстан N 309 ПИР от
01.08. 2003 года);
2) Строительство объектов
обслуживания Дипломати-
ческого городка в соответ-
ствии с утвержденной
проектно-сметной докумен-
тацией на мероприятия по
строительству:
а) здания офисов диплома-
тических представительств
(заключение государствен-
ной экспертизы от
28.12.2002 года
N 2-621/2002 и приказ
Комитета по делам строи-
тельства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан от
4.02.2003 года N 50 ПИР);
б) 4-х контрольно-пропуск-
ных пунктов (заключение
государственной эксперти-
зы от 31.05.2002 года
N 2-214/2002 и приказ
Комитета по делам строи-
тельства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан от
31.05.2002 года N 115);
3) Строительство инженер-
ных сетей и инфраструктуры
Дипломатического городка
в соответствии с утвер-
жденной проектно-сметной
документацией (приказы
Комитета по делам строи-
тельства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан об
утверждении рабочих проек-
тов от 15.10.2002 года
N 310 ПИР, от 8.01.2003
года N 3 ПИР) на мероприя-
тия по: первой очереди

шаралар - 317,7
млн теңге; екiншi
кезектегi құрылыс
- 98,75 млн. теңге.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң әкiмшiлiк ғимаратының, Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету объектiлерiнiң және инженерлiк жүйелерi мен инфрақұрылымның құрылысын салуды аяқтау және пайдалануға беру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
37-қосымша
Ескерту. 37-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к қаулысымен .
204 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Шетелдiк iссапарлар"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 571906 мың теңге (бес жүз жетпiс бір миллион тоғыз жүз алты мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 сәуiрдегi "Республикалық бюджетте "Шетелдiк iссапарлар" 041 бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесi туралы" N 410 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 ақпандағы "Шетелдiк iссапарларға арналған валюталық қаражатты жұмсауды республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" N 148 қаулысы , Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1998 жылғы 16 қарашадағы "Шетелдiк валютадағы iссапарлық шығыстардың орнын толтыру туралы" N 534 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру кездерi: республикалық бюджеттiң қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Республикалық бюджет есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының лауазымды адамдарының шетелдiк сапарларына байланысты iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк органдардың шетелдiк iс-сапарларға жiберiлген лауазымды адамдарын қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________

строительства - 317,7 млн.
тенге; второй очереди
строительства - 98,75
млн. тенге.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства и ввод в эксплуатацию административного здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан, объектов обслуживания, инженерных сетей и инфраструктуры дипломатического городка в городе Астане.
Приложение 37
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1327
204 - Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Заграничные командировки" на 2004 год
1. Стоимость: 571906 тысяч тенге (пятьсот семьдесят один миллион девятьсот шесть тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 410 "О правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе 041 "Заграничные командировки",  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 148 "О мерах по упорядочению расходования валютных средств на заграничные командировки за счет средств республиканского и местных бюджетов", приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 534 "О возмещении командировочных расходов в иностранной валюте".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение выполнения мероприятий, связанных с зарубежными визитами должностных лиц государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет республиканского бюджета.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования командировочных расходов за границу должностных лиц государственных органов, содержащихся за счет средств республиканского бюджета.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под !                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   005       Шетелдік      Мемлекеттiк         Жыл     Қазақстан
іссапарлар    органдардың         iшiнде  Республи.
лауазымды,                  касының
адамдарын шетелге           Сыртқы
iссапарға жiберуге          iстер
байланысты                  министрлiгi
шығыстарға ақы
төлеу және өтеу,
сондай-ақ, Қазақ-
стан Республикасы
Үкіметінің мүшелері
басқаратын Қазақс-
тан Республикасы-
ның делегациялары
шетелге жол жүрген
кездегі арнайы рейс-
тердің шығыстарына
ақы төлеу. <*>
__________________________________________________________________
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.02.19. N 197 қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Шет мемлекеттермен достық қатынастарды орнатуға, қолдауға және дамытуға, сондай-ақ сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени қатынастарды дамытуға, мемлекеттiк органдардың лауазымды адамдары мен үкiметтiк делегациялардың шетелде тиiстi деңгейде ұсынылуына қатысты мiндеттердi жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
38-қосымша
204 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Өкiлдiк шығындар"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 397512 мың теңге (үш жүз тоқсан жетi миллион бес жүз он екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк протоколын бекiту туралы" N 173 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 20 наурыздағы "Республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесi мен өкiлдiк шығындардың нормаларын бекiту туралы" N 281 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шетелдiк ресми делегациялардың қатысуымен ресми iс-шараларды (кеңестер, семинарлар, салтанатты жиындар және т.б.) өткiзудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасында шетелдiк ресми делегациялардың қатысуымен кеңестер мен семинарларды, салтанатты және өзге де ресми іс-шараларды өткiзудi қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентiнiң, Премьер-Министрінің, Мемлекеттiк хатшысының және Сыртқы iстер министрiнiң шетелдiк сапарлары кезiндегi өкiлдiк шығыстар.

1   005        Загранич-  Оплата и компенсация рас- В те-  Минис-
ные коман- ходов, связанных с коман- чение  терство
дировки    дированием должностных    года   иност-
лиц государственных              ранных
органов за рубеж, а также,       дел
оплата расходов специальных      Респуб-
рейсов при выезде за рубеж       лики
делегаций Республики             Казах-
Казахстан, возглавляемых         стан
членами Правительства
Республики Казахстан.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 февраля 2004 г.  N 197 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: осуществление задач по установлению, поддержанию и развитию дружественных отношений с иностранными государствами, а также развитию торгово-экономических, научно-технических и культурных отношений, обеспечение представления должностных лиц государственных органов и правительственных делегаций за рубежом на соответствующем уровне.
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1327
204 - Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Представительские затраты" на 2004 год
1. Стоимость: 397512 тысяч тенге (триста девяносто семь миллионов пятьсот двенадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан,  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 281 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Представительские затраты", и норм представительских затрат".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение проведения официальных мероприятий (совещания, семинары, торжества и др.) с участием иностранных официальных делегаций.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение проведения совещаний и семинаров, торжественных и иных официальных мероприятий в Республике Казахстан с участием иностранных официальных делегаций, а также представительские затраты во время зарубежных визитов Президента, Премьер-Министра, Государственного секретаря и Министра иностранных дел Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   006       Өкілдік       Шетелдiк ресми      Жыл     Қазақстан
шығындар      делегацияларды      iшiнде  Республи.
қабылдауға                  касының
байланысты ресми            Сыртқы
өкiлдiк                     iстер
iс-шараларды                министрлiгi
(кеңестер,
семинарлар,
салтанатты жиындар
және т.б.) өткiзуге
қатысты өкiлдiк
шығындарды
қамтамасыз ету
және өтемақы төлеу,
сондай-ақ
Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң,
Премьер-Министрiнің,
Мемлекеттiк
хатшысының және
Сыртқы iстер
министрiнiң
сапарлары кезiндегi
өкiлдiк шығыстар.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: іс-шараларды келетiн делегациялардың мәртебесiне сәйкес тиiстi деңгейде өткiзу және достық қарым-қатынастарды қолдау, сыртқы саяси ынтымақтастықты нығайту.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
39-қосымша
204 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Дипломатиялық қызмет органдары үшiн
мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 24772 мың теңге (жиырма төрт миллион жетi жүз жетпiс екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 10 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық академиясын құру туралы" N 1102 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2000 жылғы 24 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Л.Н.Гумилев атындағы Еуразиялық университетi" мен "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң "Дипломатиялық академиясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы" N 1589 қаулысы .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы (под!                         !зации !испол-
!     !раммы!программы)!                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   006        Представи- Обеспечение и компенсация В те-  Минис-
тельские   представительских затрат  чение  терство
затраты    по проведению официальных года   иност-
представительских меро-          ранных
приятий (совещаний, семи-        дел
наров, торжеств и др.),          Респуб-
связанных с приемом              лики
иностранных официальных          Казах-
делегаций, а также пред-         стан
ставительские затраты при
выезде Президента,
Премьер-Министра, Госу-
дарственного секретаря и
Министра иностранных дел
Республики Казахстан за
границу.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение мероприятий на должном уровне в соответствии со статусом прибывающей делегации и поддержание дружественных отношений, укрепление внешнеполитического сотрудничества.
Приложение 39
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1327
204 - Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Переподготовка государственных служащих
для органов дипломатической службы" на 2004 год
1. Стоимость: 24772 тысячи тенге (двадцать четыре миллиона семьсот семьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1996 года N 1102 "О создании Дипломатической Академии Министерства иностранных дел Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2000 года N 1589 "О реорганизации Республиканских государственных казенных предприятий "Евразийский университет имени Л.Н. Гумилева" Министерства образования и науки Республики Казахстан и "Дипломатическая академия" Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дипломатиялық қызмет органдарын халықаралық қатынастар саласындағы жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Төтеншe және Өкілетті Елшілердің және халықаралық қатынастар саласындағы қызметкерлердің бiлiктiгi мен даярлығын арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   007       Дипломатиялық Бекiтiлген          Жыл     Қазақстан
қызмет        жоспарға сәйкес     iшiнде  Республи.
органдары     тақырыптық                  касының
үшiн          лекциялар,                  Сыртқы
мемлекеттiк   тәжiрибелiк және            iстер
қызметшiлердi семинарлық                  министрлiгi
қайта даярлау сабақтар, сынақтар
мен емтихандар
өткiзу.
Дипломатиялық
академияда
өндірістен қол
үзіп оқитын
тыңдаушылардың
орташа жылдық
саны - 30
тыңдаушыға дейiн.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сыpтқы саяси қатынастар саласындағы мамандардың деңгейi мен бiлiктілiгiн көтеру, кәсіби даярланған және өздерiне жүктелген функцияларды тиiмдi орындап жүрген қызметкерлер қатарын өсiру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
41-қосымша
Ескерту. 41-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к қаулысымен .
204 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық
өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелдегi жылжымайтын
мүлiк объектiлерiн сатып алу және салу"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 1950676 мың теңге (бір миллиард тоғыз жүз елу миллион алты жүз жетпiс алты мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 19 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiнiң жылжымайтын мүлiктi сатып алу, ұзақ мерзiмдi жалға алу, ғимараттарды, құрылыстарды салу, оларды ағымдағы және күрделi жөндеулерден өткiзу тәртiбi туралы ереже" атты N 1144 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение органов дипломатической службы высококвалифицированными специалистами в области международных отношений.
5. Задачи бюджетной программы: повышение квалификации и подготовка Чрезвычайных и Полномочных Послов и работников в области международных отношений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы (под!                         !зации !испол-
!     !раммы!программы)!                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Перепод-   Проведение тематических   В те-  Минис-
готовка    лекций, практических и    чение  терство
государ-   семинарских занятий, за-  года   иност-
ственных   четов и экзаменов в соот-        ранных
служащих   ветствии с утвержденным          дел
для орга-  планом. Среднегодовое            Респуб-
нов дип-   количество слушателей            лики
ломатичес- обучающихся в Дипломати-         Казах-
кой службы ческой академии с отрывом        стан
от производства - до 30
слушателей.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня и квалификации специалистов в области внешнеполитических отношений, увеличение числа сотрудников, профессионально подготовленных и эффективно выполняющих возложенные на них функции.
Приложение 41
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1327
204 - Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 009
"Приобретение и строительство объектов недвижимости
за рубежом для размещения дипломатических представительств
Республики Казахстан" на 2004 год
1. Стоимость: 1950676 тысяч тенге (один миллиард девятьсот пятьдесят миллионов шестьсот семьдесят шесть тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан",  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 "Положение о порядке приобретения, долгосрочной аренды недвижимого имущества, капитального строительства зданий, сооружений, проведения их текущих и капитальных ремонтов загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының меншiгiне жататын шетелдердегi жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң тiзбесiн кеңейту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шет елдерде дипломатиялық өкiлдiктердi әкiмшiлiк және қызметтiк тұрғыдан орналастыру үшiн жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу және құрылысын жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   009       Қазақстан     - Швейцария         Жыл     Қазақстан
Республи.     Конфедерациясындағы iшiнде  Республи.
касының       қызметтiк ғимарат           касының
дипломатиялық құрылысын аяқтау;           Сыртқы
өкiлдiктерiн  - Италия                    істер
орналастыру   Республикасында             министрлігі
үшiн          жер учаскесiн
шетелдегi     caтып алу;
жылжымайтын   - Италия
мүлiк         Республикасындағы
объектiлерiн  резиденция
caтып алу     мен қызметтiк
және салу     ғимарат құрылысын
салу және жобалау;
- Қырғыз
Республикасында
қызметтiк
ғимаратты жобалау
және салу.
Шетелдердегi
жылжымайтын мүлiктi
салуға және сатып
алуға байланысты
шығыстарды өтеу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының шетелдiк мекемелерiн өз меншiгiндегi ғимараттарға орналастыру, тұрғын үйлер мен қызмет бабындағы жайларды жалға алуға арналған әкiмшiлiк шығыстарды қысқарту.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: расширение перечня объектов недвижимости, находящихся в собственности Республики Казахстан за рубежом.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом, для административного и служебного размещения дипломатических представительств.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы (под!                         !зации !испол-
!     !раммы!программы)!                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   009        Приобрете- - завершение строитель-   В те-  Минис-
ние и      ства служебного здания в  чение  терство
строитель- Швейцарской Конфедерации; года   иност-
ство       - приобретение земельного        ранных
объектов   участка в Итальянской            дел
недвижи-   Республике;                      Респуб-
мости за   - проектирование и строи-        лики
рубежом    тельство служебного зда-         Казах-
для раз-   ния и резиденции в Ита-          стан
мещения    льянской Республике;
дипломати- - проектирование и строи-
ческих     тельство служебного зда-
предста-   ния в Кыргызской Респуб-
вительств  лике. Оплата услуг свя-
Республики занных с приобретением и
Казахстан  строительством недвижи-
мости за рубежом.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: размещение загранучреждений Республики Казахстан в собственных зданиях, сокращение административных расходов, предусмотренных на аренду жилья и служебных помещений.