О признании утратившим силу некоторых приказов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 марта 2012 года № 53-ОД
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и подпунктом 6) пункта 21 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторых приказов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Сулейменова Р.Е.):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести настоящий приказ до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий;
3) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Дуйсебаева А.Ж.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель                               М. Оспанов
Приложение
к приказу Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 27 марта 2012 года № 53-ОД
Перечень утративших силу некоторых приказов Агентства
Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
1) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 14 марта 2005 года № 81-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере аэронавигации" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2005 года № 3533, опубликованный в газете "Официальная газета" от 10 декабря 2005 года, № 51 (260);
2) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 15 ноября 2007 года № 291-ОД "О внесении изменений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 14 марта 2005 года № 81-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере аэронавигации" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2007 года № 5015, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 11 декабря 2007 года, № 189 (1392);

Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 53-НҚ бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ереженің 21-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (Р.Е. Сүлейменова):
1) оны Заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат
құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының
назарына жеткізсін.
3) бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары А.Ж. Дүйсебаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                            М. Оспанов
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі
төрағасының
2012 жылғы 27 наурыздағы
№ 53-НҚ бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізбесі
1) «Аэронавигация саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 14 наурыздағы № 81-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 31 наурызда № 3533 тіркелген, 2005 жылғы 10 желтоқсандағы № 51(259) «Ресми газетінде» жарияланған;
2) «Аэронавигация саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының міндетін атқарушысының 2005 жылғы 14 наурыздағы № 81-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 15 қарашадағы № 291-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 29 қарашадағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5015 тіркелген, 2007 жылғы 11 желтоқсандағы № 189 (1392) «Заң газетінде» жарияланған);

3) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 23 марта 2005 года № 95-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере водохозяйственной и (или) канализационной систем" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2005 года № 3523, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 января 2006 года № 8-9 (988-989);
4) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 февраля 2009 года № 66-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 23 марта 2005 года № 95-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере водохозяйственной и (или) канализационной систем" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2009 года № 5586, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 3 апреля 2009 года № 49 (1646), "Официальная газета" от 25 апреля 2009 года № 17 (435);
5) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 24 марта 2005 года № 99-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере хранения, транспортировки газа или газового конденсата по магистральным и (или) распределительным трубопроводам, эксплуатации газораспределительных установок и связанных с ними газораспределительных газопроводов" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2005 года № 3537, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 января 2006 года № 8-9 (988-989);
6) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 24 марта 2005 года № 100-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере транспортировки нефти и (или) нефтепродуктов по магистральным трубопроводам" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2005 года № 3534, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 января 2006 г. № 8-9 (988-989);
7) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 14 октября 2008 года № 316-ОД "О внесении дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 24 марта 2005 года № 100-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере транспортировки нефти и (или) нефтепродуктов по магистральным трубопроводам" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2008 года № 5341, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 17 октября 2008 года № 159 (1559); Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 15 ноября 2008 года № 11;

3) «Су шаруашылығы және (немесе) кәріз жүйелері саласында реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 23 наурыздағы № 95-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 29 наурызда № 3523 тіркелген, 2005 жылғы 20 қаңтар № 8-9(988-989) «Заң газетінде» жарияланған);
4) «Су шаруашылығы және (немесе) кәріз жүйелері саласында реттеліп көрсетілетін) қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 23 наурыздағы № 95-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 66-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 11  наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5586 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуір, № 49 (1472) «Заң газетінде» жарияланған);
5) Газды немесе газ конденсатын сақтау, магистральдық және (немесе) бөлуші труба құбырлары арқылы тасымалдау, газ бөлуші қондырғыларды және олармен байланысты газ бөлуші газ құбырларын пайдалану саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 24 наурыздағы № 99-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 31 наурызда № 3537 тіркелген, 2005 жылғы 9 шілдедегі № 28 (236) «Ресми газетінде» жарияланған);
6) «Мұнайды және (немесе) мұнай өнімдерін магистральдық труба құбырлары арқылы тасымалдау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 24 наурыздағы № 100-НҚ бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 31 наурызда № 3534 тіркелген, 2005 жылғы 9 шілдедегі № 28 (236) «Ресми газетінде» жарияланған);
7) «Мұнайды және (немесе) мұнай өнімдерін магистральдық труба құбырлары арқылы тасымалдау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 24 наурыздагы № 100-НҚ бұйрығына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2008 жылғы 14 қазандағы № 316-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 14 қазанда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5341 тіркелген, 2008 жылғы 31 қазандағы № 166 (1392), «Заң газеті» газетінде, 2008 жылғы 15 қарашадағы № 11 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);

8) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 марта 2005 года № 104-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере аэропортов (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2005 года № 3542, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 января 2006 года № 8-9 (988-989);
9) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 марта 2005 года № 105-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере портов (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2005 года № 3538, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 27 января 2006 года № 13-14 (993-994);
10) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 марта 2005 года № 112-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере передачи и (или) распределения электрической энергии" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2005 года № 3539, "Официальная газета" от 30 апреля 2005 года, № 18 (227);
11) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 марта 2005 года № 113-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере передачи и (или) распределения тепловой энергии" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2005 года № 3540, "Официальная газета" от 7 мая 2005 года, № 19 (228);
12) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 марта 2005 года № 114-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере производства тепловой энергии" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2005 года № 3541, "Официальная газета" от 4 июня 2005 года, № 23 (232);
13) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 12 апреля 2005 года № 132-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам по технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления электрической энергии" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2005 года № 3611, "Официальная газета" от 21 мая 2005 года, № 21 (230);

8) «Әуежайлар саласында реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 25 наурыздағы № 104-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 1 сәуірдегі № 3542 тіркелген, 2005 жыл 20 қаңтардағы № 8-9 (815) «Заң газетінде» жарияланған);
9) «Порттар саласында реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 25 наурыздағы № 105-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 31 наурызда № 3538 тіркелген, 2006 жыл 27 қаңтардағы № 13-14(820) «Заң газетінде» жарияланған);
10) «Электр энергиясын беру және (немесе) бөлу саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 30 наурыздағы № 112-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 30 сәуірде № 3539 тіркелген, 2005 жылғы 4 маусымдағы № 18 (227) «Ресми газетінде» жарияланған);
11) «Жылу энергиясын беру және (немесе) бөлу саласындағы
реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 30 наурыздағы № 113-НҚ бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 31 наурызда № 3540 тіркелген, 2005 жылғы 7 мамырдағы № 19 (228) «Ресми газетінде» жарияланған);
12) «Жылу энергиясын өндіру саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 30 наурыздағы № 114-НҚ бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 31 наурызда № 3541 тіркелген, 2005 жылғы 4 маусымдағы № 23 (232) «Ресми газетінде» жарияланған);
13) «Электр энергиясын желіге босатуды техникалық диспетчерлеу және тұтыну жөнінде реттеліп көрсетілетін қызметтерге қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2005 жылғы 12 сәуірдегі № 132-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 29 сәуірде № 3611 тіркелген, 2005 жылғы 4 маусымдағы № 21 (230) «Ресми газетінде» жарияланған);

14) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 7 декабря 2007 года № 321-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере подъездных путей" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 января 2008 года № 5117, опубликованный в Собрание актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 6 от 10 июня 2008 года);
15) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 11 июня 2008 года № 177-ОД "Об утверждении Правил предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере магистральной железнодорожной сети" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2008 года № 5263, опубликованный в Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 15 сентября 2008 года № 9;
16) подпункты 4)5)6)9) и 10) приложения к приказу Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 13 февраля 2009 года № 42-ОД, приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 13 февраля 2009 года № 42-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и регулируемых рынках" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2009 года № 5595, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 10 апреля 2009 года № 53 (1650); "Официальная газета" от 11 июля 2009 года № 28 (446);
17) пункты 234 и 5 приложения приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 24 февраля 2009 года № 61-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2009 года № 5616, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 17 апреля 2009 года № 57 (1654); "Официальная газета" от 27 июня 2009 года № 26 (444);
18) подпункты 2) и 3) пункта 1 приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 февраля 2009 года № 67-ОД "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2009 года № 5626, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 1 мая 2009 года № 65 (1662), "Заң газеті" 2009 жыл 1 мая № 65 (1488), "Официальная газета" от 20 июня 2009 года № 25 (443).

14) «Кірме жолдар саласында реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2007 жылғы 7 желтоқсандағы № 321-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 29 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5117 тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2008 жылғы 10 маусым № 6 жарияланған);
15) «Магистральдық темір жол желісінің саласында реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) қол жеткізуге тең жағдайлар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2008 жылғы 11 маусымдағы № 177-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 21 шілдедегі нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5263 тіркелген, 2008 жылғы № 9 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
16) «Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 13 ақпандағы № 42-НҚ бұйрығы қосымшасының 4)5)6)9) және  10) тармақшалары (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 18 наурызда Нормативтік құқықтық, кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5595 тіркелген, 2009 жылғы 10 сәуір, № 53 (1476) «Заң газетінде жарияланған);
17) «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 24 ақпандағы № 61-НҚ бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 2 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5616 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуір № 57 (1480) «Заң газетінде» жарияланған);
18) «Табиғи монополиялар салаларындағы және реттелетін нарықтардағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 67-НҚ бұйрығының 1-тамағының 2) және 3)тармақшалары (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 10 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5626 тіркелген, 2009 жылғы 1 мамыр № 65 (1488) «Заң газетінде» жарияланған).