Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Сноска. Приложения 230, 244, 246, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 257 исключены - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 247, 254, 255, 256, 258, 259, 260, 261. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 220
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 220 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 621931 тысячи тенге (шестьсот двадцать один миллион девятьсот тридцать одна тысяча тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з ; от 28 ноября 2003 г. N 150ц .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 8 , 18, 21-24 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1756 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его комитетов и их территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций и задач.

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 220-қосымша
ЕСКЕРТУ.220-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
ЕСКЕРТУ.220-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 қазандағы N 150з қаулысымен .
ЕСКЕРТУ.220-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 қарашадағы N 150ц қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
001 "Әкiмшiлiк шығындар" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 621931 мың теңге (алты жүз жиырма бiр миллион тоғыз жүз отыз бiр мың теңге). <*>
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 8 , 18, 21- 24-баптары ; "Қызмет бабында пайдалану үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өздерiне жүктелген функциялар мен мiндеттердi барынша тиiмдi орындауы үшiн Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының, оның комитеттерiнiң және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его комитетов и их территориальных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң орталық аппаратын, оның комитеттерiн және олардың аумақтық бөлiмшелерiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 001 Администра- В те- Минис-
тивные чение терство
затраты года транс-
001 Аппарат Содержание центрального порта и
централь- аппарата Министерства коммуни-
ного органа транспорта и коммуникаций каций
Республики Казахстан и Респуб-
его комитетов согласно лики
утвержденному лимиту Казахстан
штатной численности в
количестве 414 единиц.
002 Аппараты Содержание территориаль-
территори- ных органов комитетов
альных Министерства транспорта
органов и коммуникаций Республики
Казахстан согласно утвер-
жденному лимиту штатной
численности в количестве
922 единиц.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан функций и задач.
Приложение 221
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Выполнение обязательств прошлых лет"
на 2003 год
1. Стоимость: 342 671 тысяча тенге (триста сорок два миллиона шестьсот семьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации "О межгосударственных воинских перевозках пограничных войск и грузов для обеспечения в интересах охраны внешних границ государств - участников Содружества Независимых Государств" от 8 сентября 1994 года; статья 34 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" от 12 декабря 2002 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: возмещение затрат организаций транспортно-коммуникационного комплекса.
5. Задачи бюджетной программы: выполнение обязательств прошлых лет на удовлетворение требований погашения основного долга, вытекающих из правоотношений упраздненного Дорожного фонда и на возмещение затрат закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" по воинским перевозкам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 001 Әкімшілік Жыл
шығындар бойы
001 Орталық Қазақстан Республикасы Қазақстан
органның Көлiк және коммуника. Республикасының
аппараты циялар министрлiгiнiң Көлік және
орталық аппаратын және коммуникациялар
оның комитеттерiн 414 министрлігі
бiрлiк мөлшерiнде штат
санының бекiтiлген
лимитiне сәйкес ұстау
002 Аумақтық Қазақстан Республикасы.
органдардың ның Көлік және коммуни.
аппараттары кациялар министрлігі
Комитеттерінің аумақтық
органдарын 922 бiрлiк
мөлшерiнде штат санының
бекiтiлген лимитiне
сәйкес ұстау <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 221-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
006 "Өткен жылдар мiндеттемелерiн орындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 342 671 мың теңге (үш жүз қырық екі миллион алты жүз жетпiс бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы қатысушы мемлекеттердiң сыртқы шекараларын қорғау мүддесiнде оларды қамтамасыз ету үшiн шекара әскерлерi және мемлекетаралық жүктердi жауынгерлiк тасымалдау туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасындағы 1994 жылғы 9 қыркүйектегi келiсiм; "2003 жылға республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражат.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: көлік-коммуникация кешенi ұйымдарының шығындарын өтеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы бағдарламаны iске асыру таратылған Жол қорының тауарлар, жұмыстар және қызметтер жеткiзушiлерi алдындағы берешегiн өтеудi, сондай-ақ "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының жауынгерлiк тасымалы жөнiндегi шығындарын өтеудi көздейдi.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
006 Выполнение В те- Минис-
обязательств чение терство
прошлых года транс-
лет порта и
коммуни-
каций
Респуб-
лики
Казахстан
1 031 Удовлетво- Возмещение кредиторской
рение тре- задолженности упразднен-
бований по ного Дорожного фонда
погашению
основного
долга, вы-
текающих
из право-
отношений
упразднен-
ного Дорож-
ного фонда
2 034 Возмещение Подтверждение затрат по
затрат ЗАО оказанным воинским
"Националь- перевозкам за 1996-2001
ной компа- гг. путем составления
нии "Казак- акта сверки между
стан темір Министерством и ЗАО
жолы" по "Казакстан темiр жолы".
воинским Возмещение затрат
перевозкам" по воинским перевозкам.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты бюджетной программы: погашение кредиторской задолженности упраздненного Дорожного фонда, числящейся на балансе РГП "Казахавтодор", возмещение затрат ЗАО "НК "Казакстан темiр жолы" по воинским перевозкам с 1996 по 2001 годы.
Приложение 222
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 2 166 тысяч тенге (два миллиона сто шестьдесят шесть тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1756 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений, навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
006 Өткен жылдар
мiндеттеме.
лерiн орын.
дау
1 031 Таратылған Таратылған Жол қоры. жыл Қазақстан
Жол қорының ның кредиторлық бойы Республикасының
құқықтық берешегiн өтеу Көлiк және
қарым-қаты. коммуникациялар
настарынан министрлігі
пайда бола.
тын негiзгi
қарызды өтеу
жөнiндегi
талаптарды
қанағаттан.
дыру
034 "Қазақстан 1996 - 2001 жылдары
темiр жолы" көрсетiлген жауын.
ұлттық герлiк тасымал
компаниясы" бойынша шығындарды
жауынгерлiк Министрлiк және
тасымал "Қазақстан темiр
жөнiндегi жолы" ұлттық компа.
шығындарын ниясы" ЖАҚ арасында
өтеу салыстыру актiсiн
толтыру жолымен
растау.
Жауынгерлiк тасымал
бойынша шығындарды
өтеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақавтожол" РМК балансында саналатын кредиторлық берешектi өтеу, 1996 жылдан 2001 жылға дейiнгi жауынгерлiк тасымал бойынша "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" шығынын өтеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 222-қосымша
ЕСКЕРТУ.222-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 қазандағы N 150з қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды
қайта даярлау" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2166 мың теңге (екi миллион бір жүз алпыс алты мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3-бабы ; "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: теоретикалық және практикалық бiлiмдерiн жаңарту, бiлiмдік бағдарламалар жөнiндегi кәсiптiк қызмет саласында қажеттi бiлiктiлiк талаптарына сәйкес өзiнің лауазымдық міндеттерiн орындау және кәсiптiк шеберлiгiн жетілдiру үшiн тәжiрибесiн қолдану.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметкерлердің кәсiптiк бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
010 Повышение В те- Минис-
квалифика- чение терство
ции и пере- года транс-
подготовка порта и
кадров комму-
никаций
1 005 Повышение Приобретение услуг по Респуб-
квалифика- повышению квалификации лики
ции госу- государственных служащих Казах-
дарствен- согласно утвержденному стан
ных служа- плану повышения квалифи-
щих кации, в том числе обу-
чение государственному
языку. Среднегодовое
количество государствен-
ных служащих, проходящих
курсы повышения квалифи-
кации, - 414.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 223
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Субсидирование общеобразовательного обучения
на республиканском уровне"
на 2003 год
1. Стоимость: 269 695 тысяч тенге (двести шестьдесят девять миллионов шестьсот девяносто пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 43 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 389-I "Об образовании"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1237 "Об утверждении Плана развития республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение общеобразовательного обучения.
5. Задачи бюджетной программы: субсидирование закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" на обеспечение общеобразовательного обучения в организациях образования (общеобразовательные школы и школы-интернаты).
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
010 Кадрлардың Жыл Қазақстан
бiлiктiлiгiн бойы Республикасының
арттыру және Көлік және
оларды қайта коммуникациялар
даярлау министрлігі
1 005 Мемлекеттiк Бекiтiлген бiлiк.
қызметкер. тiлiктi арттыру
лердiң бiлiк. жоспарына сәйкес
тiлiгiн арт. мемлекеттiк қызмет.
тыру керлердiң бiлiктi.
лiгiн арттыру жө.
нiндегi қызметтердi
сатып алу, соның
iшiнде мемлекеттiк
тiлге оқыту.
414 бiлiктiлiгiн
арттыру курсын өткен
мемлекеттiк қызмет.
керлердiң орташа
жылдық саны. <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жаңа экономикалық жағдайлар мен мемлекеттiк ресурстардың мүмкiншiлiгiне сәйкес, кәсiптiк мемлекеттiк қызметтiң талабына жауап беретiн, мемлекеттiк қызметкерлердiң сапалы оқуының түзу жүйесiн дамыту және қалыптастыру жолымен мемлекеттiк қызметкерлердiң кәсiптiк деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 223-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
030 "Республикалық деңгейде жалпы бiлiм беретiн оқуды
субсидиялау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003
жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 269 695 мың теңге (екi жүз алпыс тоғыз миллион алты жүз тоқсан бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 43-бабы ; "Қазақстан темiр жолы" РМК дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 25 қыркүйектегi N 1237 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жалпы бiлiм беретiн оқуды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" ЖАҚ-ын бiлiм беретiн ұйымдарында жалпы бiлiм беретiн оқуды қамтамасыз етуге субсидиялау (жалпы бiлiм беретiн мектептер мен мектеп-интернаттар).
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 030 Субсидиро- Субсидирование убытков В те- Минис-
вание обще- закрытого акционерного чение терство
образова- общества "Национальная года транс-
тельного компания "Казакстан темір порта и
обучения жолы" по содержанию и коммуни-
на респуб- обеспечению функциониро- кации
ликанском вания учреждений обще- Респуб-
уровне образовательного обучения. лики
Казахстан
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение функционирования учреждений образования закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темір жолы".
Приложение 224
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 033
"Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и
содержание шлюзов"
на 2003 год
1. Стоимость: 360 431 тысяча тенге (триста шестьдесят миллионов четыреста тридцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 декабря 1994 года N 1429 "Об утверждении положения о государственных внутренних водных путях Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "Об утверждении Перечня объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение гарантированных габаритов судового хода посредством выставления и содержания знаков навигационного оборудования и инвентаря, выполнение дноуглубительных (землечерпательных), выправительных, дноочистительных работ, содержание судоходных гидротехнических сооружений (шлюзов) в безопасном состоянии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 030 Республика. Жалпы бiлiм беретiн жыл Қазақстан
лық деңгей. мекемелердi ұстау бойы Республикасының
де жалпы және жұмыс iстеуiн Көлiк және
бiлiм бере. қамтамасыз ету коммуникациялар
тiн оқуды бойынша "Қазақстан министрлігі
субсидиялау темiр жолы" ұлттық
компаниясы" ЖАҚ-ның
шығындарын қаржылан.
дыру
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" ЖАҚ-ның жалпы білiм беретiн мекемелерiнiң жұмыс iстеуiн жыл сайынғы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 224-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
033 "Су жолдарын кеме жүретiн жағдайда қамтамасыз ету
және шлюздердi ұстау" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 360 431 мың теңге (үш жүз алпыс миллион төрт жүз отыз бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтың негiзi: "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының 9-бабы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк iшкi су жолдары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 желтоқсандағы N 1429 қаулысы ; "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi су жолдарында кеме қатынасының қауіпсiздiгін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: навигациялық керек-жарақтар мен жабдықтар белгiлерiн қою және күтiп ұстау, түбiн тереңдету (жер қазу), түзету, түбiн тазарту жұмыстарын орындау арқылы кеме жүрiсiнiң кепiлдi габариттерiн қамтамасыз ету, кеме қатынасының гидротехникалық құрылыстарын (шлюздердi) қауiпсiз жағдайда ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 033 Павлодарская область: Период Минис-
Обеспечение -выставление (снятие) и нави- терство
водных пу- обслуживание знаков нави- гации транс-
тей в судо- гационного оборудования Майск- порта и
ходном сос- на участках р. Иртыш Павло- коммуни-
тоянии и протяженностью 634 км; дар с каций
содержание 25 ап- Респуб-
шлюзов реля лики
до 3 Казах-
нояб- стан
ря;
- работы по дноуглублению Павло-
(землечерпанию) в объеме дар-Клин
1250 тыс.м 3 ; с 26 ап-
реля до
1 ноября
- дноочистительные
работы - 5500 т.
-ремонт флота: В те-
-текущий ремонт 11 (ед.); чение
-средний ремонт 5 (ед.); года
-изготовление и ремонт
обстановочного имущества
и инвентаря;
Восточно-Казахстанская область:
Восточно-Казахстанское Период
предприятие водных путей: навига-
-выставление (снятие) и ции с
обслуживание знаков 25 ап-
навигационного оборудо- реля до
вания на участках р.Иртыш 10 ноября
протяженностью 796 км;
- содержание и текущий В тече-
ремонт Усть-Каменогорс- ние
кого и Бухтарминского года
шлюзов;
-работы по реализации
плана мероприятий по
обеспечению безаварийной
работы Усть-Каменогорского
и Бухтарминского шлюза;
- ремонт флота:
- текущий ремонт 15 (ед.);
- средний ремонт 2 (ед.);
- ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества;
Семипалатинское предприя- Период
тие водных путей: навига-
- выставление (снятие) ции с
и обслуживание знаков 1 мая
навигационного оборудо- до 15
вания на участках октября
р. Иртыш протяженностью
218 км;
- работы по дноуглублению
(землечерпанию) в объеме
95 тыс.м 3 ;
- выправительные работы-
40 тыс.м 3 ;
- проведение русловых
изыскательских работ на
участке от Шульбинской
ГЭС до г. Семипалатинска,
протяженностью 75 км;
- ремонт флота: В те-
- текущий ремонт 14(ед.); чение
- средний ремонт 1 (ед.); года
- ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества;
Западно-Казахстанская Период
область: навига-
- выставление (снятие) ции с 20
и обслуживание знаков апреля
навигационного оборудо- до 16
вания на участках октября
р. Урал - 623 км;
- работы по дноуглублению
(землечерпанию)-
120 тыс.м 3 ;
- дноочистительные
работы - 5200 т.;
- ремонт флота: В те-
- текущий ремонт 20(ед.); чение
- средний ремонт 3 (ед.); года
- изготовление и ремонт
обстановочного инвентаря
и имущества;
- приобретение основных
средств:
- радиостанций -
1 комплект.
Атырауская область: Период
-выставление (снятие) и навига-
обслуживание знаков нави- ции с
гационного оборудования 20
на участках реки Урал - марта
333 км; до 11
ноября
- ремонт флота: В те-
- текущий ремонт 4 (ед.); чение
- средний ремонт (2 ед.); года
- капитальный ремонт
(1 ед.);
- изготовление и ремонт
обстановочного инвентаря
и имущества;
- приобретение основных
средств и прочих активов:
- надувной спасательный
плот;
- дизель (2 шт).
Алматинская область: Период
- выставление (снятие) и навига-
обслуживание знаков ции с
навигационного оборудо- 1 апре-
вания на р. Или и Кап- ля до
чагайском водохранилище- 16 ноя-
330 км; бря
- ремонт флота: В те-
- средний ремонт 3 (ед.); чение
- текущий ремонт 1 (ед.). года
- изготовление и ремонт
обстановочного инвентаря
и имущества;
- приобретение основных
средств:
3 комплекта постовых
лодок с лодочными мото-
рами в 30 л.с. (для
обстановочных работ).
Карагандинская область: Период
-выставление (снятие) и навига-
обслуживание знаков ции с
навигационного оборудо- 14 апре-
вания на оз.Балхаш - ля до

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 033 Су жолдарын Павлодар облысы: Майск Қазақстан
кеме жүре. - Ертiс өзенiнің -Пав. Республикасының
тiн жағдай. ұзақтығы 634 км лодар Көлік және
да қамтама. учаскесінде навига. нави. коммуникациялар
сыз ету циялық жабдықтар гация министрлігі
және шлюз. белгiлерiн қою (алып кезеңі
дердi ұстау тастау) және қызмет 25 сәу.
көрсету; ірден
- 1250 мың текше м 3 қара.
көлемінде түбiн шаға
тереңдету (жер қазу) дейін;
бойынша жұмыстар; Павло.
- түбiн тазалау дар -
жұмыстары - 5500 Клин
тонна. 26 сәу.
ірден
1 қара.
шаға
дейiн
- флотты жөндеу: Жыл
- ағымдағы жөндеу 11 бойында
(бiрлiк);
- орташа жөндеу 5
(бiрлiк);
- жабдық керек-
жарақтары мен мүлiк.
тердi жасау және
жөндеу.
Шығыс-Қазақстан Нави.
облысы: гация
Шығыс-Қазақстан су кезеңі
жолы кәсіпорны: 25 сәу.
- Ертiс өзенiнің ірден
ұзақтығы 796 км 10 қа.
учаскесінде навига. рашаға
циялық жабдықтар дейін
белгiлерiн қою (алып
тастау) және қызмет
көрсету;
- Өскемен және Жыл
Бұқтарма шлюздерiн бойында
ұстау және ағымдағы
жөндеу жүргiзу;
- Өскемен және
Бұқтарма шлюздерінің
авариясыз жұмыс
iстеуiн қамтамасыз
ету жөнiндегi iс-
шаралар жоспарын iске
асыру жөнiндегi
жұмыстар;
- флотты жөндеу:
- ағымдағы жөндеу 15
(бiрлік);
- орташа жөндеу 2
(бiрлiк);
- жабдық керек-
жарақтары мен
мүлiктердi жасау және
жөндеу.
Семей су жолы Нави.
кәсiпорны: гация
- Ертiс өзенiнің кезеңі
ұзақтығы 218 км 1 ма.
учаскесінде навига. мырдан
циялық жабдықтар 15 қа.
белгiлерiн қою (алып занға
тастау) және қызмет дейін
көрсету;
- 95 мың текше м
көлемiнде түбiн
тереңдету (жер қазу)
бойынша жұмыстар;
- түзету жұмыстары -
40 мың текше м;
- Шульба ГЭС-iнен
Семейге дейiнгi
ұзақтығы 75 км
учаскеде арналық
iздестiру жұмыстарын
жүргізу
- флотты жөндеу: Жыл
- ағымдағы жөндеу 14 бойында
(бiрлiк);
- орташа жөндеу 1
(бiрлiк);
- жабдық керек-
жарақтары мен
мүлiктердi жасау және
жөндеу.
Батыс-Қазақстан
облысы:
- Орал өзенiнің Нави.
ұзақтығы 623 км гация
учаскесінде навигация. кезеңі
лық жабдықтар белгi. 20 сәу.
лерiн қою (алып тастау) ірден
және қызмет көрсету; 16 қа.
- 120 мың текше м занға
көлемде түбiн тереңдету дейін
(жер қазу) бойынша
жұмыстар;
- түбiн тазалау
жұмыстары - 5200 тонна
- флотты жөндеу: Жыл
- ағымдағы жөндеу 20 бойында
(бiрлiк);
- орташа жөндеу 3
(бiрлiк);
- жабдық керек-
жарақтары мен
мүлiктердi жасау және
жөндеу.
- негiзгi құралдарды
сатып алу:
- радиостанциялар - 1
жинақталым
Атырау облысы: Нави.
- Орал өзенiнің учас. гация
келерiнде навигация. кезеңі
лық жабдықтар белгі. 20 нау.
лерiн қою (алып тас. рыздан
тау) және қызмет 11 қа.
көрсету - 333 км; рашаға
дейін
- флотты жөндеу: Жыл
- ағымдағы жөндеу 4 бойында
(бiрлiк);
- орташа жөндеу 2
(бiрлiк);
- күрделі жөндеу 1
(бірлік)
- жабдық керек-
жарақтары мен
мүлiктердi жасау және
жөндеу.
- негiзгi құралдар
мен басқа да актив.
терді сатып алу:
- үрлемелi құтқару
салы;
- дизель 2 дана.
Алматы облысы: Нави.
- Iле өзенi мен гация
Қапшағай су қоймасында кезеңі
навигациялық жабдықтар 1 сәу.
белгiлерiн қою (алып ірден
тастау) және қызмет 16 қа.
көрсету - 330 км; рашаға
дейін
- флотты жөндеу: Жыл
- орташа жөндеу 3 бойында
(бiрлiк);
- ағымдағы жөндеу 1
(бiрлiк);
- жабдық керек-
жарақтары мен
мүлiктердi жасау және
жөндеу.
- негiзгi құралдарды
сатып алу:
30 а.к. (жабдық
жұмыстары үшiн) қайық
моторлы күзет қайық.
тарының 3 жинақталымы.
Қарағанды облысы: Нави.
- Балқаш көлiнде гация
навигациялық жабдықтар кезеңі
белгілерiн қою (алып 14 сәу.
тастау) және қызмет ірден

978 км; 9 ноя-
бря
- ремонт флота: В те-
- текущий ремонт судов чение
(3 ед.); года
- капитальный и текущий
ремонт причала и погрузо-
разгрузочной техники и
механизмов;
- капитальный ремонт
теплохода (1 ед.);
- изготовление и ремонт
обстановочного инвентаря
и имущества.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение безопасности судоходства на обслуживаемых участках протяженностью 3912 км; проведение русловых изыскательских работ от Шульбинской ГЭС до г. Семипалатинска, протяженностью 75 км; обеспечение безаварийной работы гидротехнических сооружений (Усть-Каменогорского и Бухтарминского шлюзов), выставление (снятие) и обслуживание знаков навигационного оборудования на участках водных путей протяженностью 3912 км; работы по дноуглублению (землечерпанию) в объеме 1465 тыс.м 3 ; выправительные работы в объеме 40 тыс.м 3 ; дноочистительные работы в объеме 10700 т; приобретение основных средств: радиостанции - 1 комплект, надувной спасательный плот, моторных лодок - 3 комплекта, дизеля - 2 шт.
Приложение 225
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Подготовка документов по ведению государственных
регистров воздушных судов, трасс и аэродромов для
гражданской авиации"
на 2003 год
1. Стоимость: 14 784 тысячи тенге (четырнадцать миллионов семьсот восемьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 271 "О государственном регулировании гражданской авиации"; Указ Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года N 2697 "Об использовании воздушного пространства и деятельности гражданской авиации"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года N 599 "Отдельные вопросы Комитета гражданской авиации и Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение безопасности полетов воздушных судов и предупреждение технических неисправностей объектов гражданской авиации.
5. Задачи бюджетной программы: разработка новых и совершенствование действующих нормативных правовых актов, регламентирующих вопросы использования воздушного пространства, организации воздушного движения и деятельности гражданской и экспериментальной авиации.

көрсету - 978 км; 9 қара.
шаға
дейін
флотты жөндеу: жыл
- кемелердi ағымдағы бойында
жөндеу 3 (бiрлiк);
- айлақты және жүк тиеу
-түсiру техникасы мен
механизмдерін күрделi
және орташа жөндеу;
- теплоходты күрделi
жөндеу 1 (бiрлiк);
- жабдық керек-жарақ.
тары мен мүлiктердi
жасау және жөндеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ұзақтығы 3912 км қызмет көрсетiлетiн учаскелерде кеме қатынасының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету; Шульба ГЭС-iнен Семейге дейiнгi ұзақтығы 75 км учаскеде арналық iздестiру жұмыстарын жүргiзу; гидротехникалық құрылыстардың (Өскемен және Бұқтарма шлюздерi) апатсыз жұмысын қамтамасыз ету; су жолдарының ұзақтығы 3912 км учаскесiнде навигациялық жабдықтар белгiлерiн қою (алып тастау) және ұстау; 1465 мың текше м көлемiнде түбiн тереңдету (жер қазу) бойынша жұмыстар; 40 мың текше м көлемiнде түзету жұмыстары; 10700 тонна көлемiнде түбiн тазалау жұмыстары; негiзгi құралдар сатып алу: радиостанция (1 жинақталым), үрлемелi құтқару салы, моторлы қайық - 3 жинақталым, дизельдер - 2 дана.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 225-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
035 "Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерiнiң, әуе
жолдарының және әуе айлақтарының мемлекеттiк тiзiлiмiн
жүргiзу жөнiндегi құжаттарды дайындау" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 14 784 (он төрт миллион жетi жүз сексен төрт) мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Азаматтық авиацияны мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 271 Заңы ; "Әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Азаматтық авиация комитетiнiң және Көлiктiк бақылау комитетiнің жеке мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 18 сәуiрдегi N 599 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әуе кемелерiнiң ұшу қауiпсiздiгiн арттыру және азаматтық авиация объектiлерiнiң техникалық ақаулықтарының алдын алу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: әуе кеңiстiгiн пайдалану, әуе қозғалысын ұйымдастыру және азаматтық және эксперименттiк авиация қызметiнiң мәселелерiн реттейтiн жаңа нормативтiк құқықтық актiлер әзiрлеу және қолданылып жүргендерiн жетiлдiру.

1 035 Подготовка Разработка документов: В те- Министер-
документов 1. Правила контроля чение ство
по ведению технической эксплуатации года транс-
государст- гражданских воздушных порта и
венных ре- судов; коммуни-
естров воз-2. Правила оплаты за услу- каций
душных су- ги по сертификации; Респуб-
дов, трасс 3. Положение по аэродром- лики
и аэродро- ной службе в гражданской Казахстан
мов для авиации Республики Казах-
гражданс- стан;
кой авиа- 4. Правила сертификации
ции служб гражданской авиации
Республики Казахстан;
5. Правила сертификации
воздушных трасс Республи-
ки Казахстан;
6. Правила по летной
проверке наземных средств
радиотехнического обеспе-
чения полетов и связи;
7. Правила эксплуатации
электроустановок;
8. Правила техники безо-
пасности при эксплуатации
электроустановок;
9. Методика определения
предельного состояния
изделий наземного радио-
технического оборудования
гражданской авиации;
10. Методика определения
дальности и оценки смыс-
ловой разборчивости речи
на каналах авиационной
воздушной связи диапазона
ОВЧ;
11. Инструкция по органи-
зации магнитной звуко-
записи;
12. Квалификационные
характеристики должностей
руководителей и служащих
гражданской авиации;
13. Нормы годности к
эксплуатации гражданских
аэродромов Республики
Казахстан;
14. Правила доступа к работам
повышенной опасности в
гражданской авиации;
15. Инструкция обучения по
охране труда и технике
безопасности для авиационного
персонала гражданской авиации;
16. Правила по технике
безопасности и производственной
санитарии на авиационно-
химических работах и при работе
со спецжидкостями.
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: разработка 16 новых нормативно-правовых документов в отрасли гражданской авиации Республики Казахстан, отвечающих международным нормам и стандартам организациям гражданской авиации. Повышение безопасности полетов воздушных судов и предупреждение технических неисправностей объектов гражданской авиации. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .
Приложение 226
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 036
"Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения"
на 2003 год

1 035 Азаматтық Құжаттарды әзiрлеу: Жыл Қазақстан
авиацияға 1. Азаматтық әуе бойы Республикасының
арналған кемелерiн техникалық Көлік және
әуе кемеле. пайдалануды бақылау коммуникациялар
рiнiң, әуе ережесi. министрлігі
жолдарының 2. Сертификаттау жө.
және әуе нiндегi қызметтер
айлақтары. үшiн ақы төлеу
ның мемле. ережесi.
кеттік ті. 3. Қазақстан Респуб.
зiлiмiн ликасының азаматтық
жүргiзу авиациясындағы әуе.
жөнiндегi айлақ қызметi жөнiн.
құжаттарды дегi ереже.
дайындау 4. Қазақстан Респуб.
ликасы азаматтық
авиациясының қызмет.
терiн сертификаттау
ережесi.
5. Қазақстан Респуб.
ликасының әуе жолдарын
сертификаттау ережесi.
6. Ұшуларды радиотех.
никалық қамтамасыз
етудің жер бетi құрал.
дарын және байланысты
ұшу жөнiнде тексеру
ережесi.
7. Электр қондырғы.
ларын пайдалану
ережесi.
8. Электр қондырғыла.
рын пайдалану кезiн.
дегi техника қауіп.
сiздiгiнiң ережесi.
9. Азаматтық авиа.
цияның жер бетiндегi
радиотехникалық
жабдықтары бұйымдар.
ының шектi жай-күйiн
анықтау әдiстемесi.
10. ОВЧ өрiсiндегi
авиациялық әуе бай.
ланысының арналарында
қашықтықты анықтау
және сөздің мағыналық
анықтығын бағалау
әдiстемесi.
11. Магниттiк дыбыс.
тық жазуды ұйымдастыру
жөніндегi нұсқаулық.
12. Азаматтық авиа.
цияның басшылары
мен қызметшiлерi
лауазымдарының бiлiк.
тiлiк сипаттамасы.
13. Қазақстан Респуб.
ликасы азаматтық әуе.
айлақтарының пайдала.
нуға жарамдылығының
нормалары.
14. Азаматтық авиациядағы
аса қауiптi жұмыстарға
рұқсат беру ережесi;
15. Азаматтық авиацияның
авиациялық персоналы үшiн
еңбектi қорғау және қауіпсiздік
техникасы жөнінде оқытып-үйрету
нұсқаулығы;
16. Авиациялық-химиялық
жұмыстарда және сұйықтықтармен
жұмыс iстеу кезiнде қауiпсiздiк
техникасы және өндiрiстiк
санитария жөніндегi ереже. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: азаматтық авиация ұйымдарының халықаралық нормалары мен стандарттарына жауап беретiн, Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясы саласында 16 жаңа нормативтi-құқықтық құжаттарды әзiрлеу. Әуе кемелерiнiң ұшу қауiпсiздiктерiн қамтамасыз ету және азаматтық авиация объектілерiнiң техникалық ақауларының алдын алу. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 226-қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.05.23. N 487 қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 226-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003.11.13. N 1138 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу
және оны қайта жаңарту" республикалық бюджеттік
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 9 824 950 тысяч тенге (девять миллиардов восемьсот двадцать четыре миллиона девятьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение реконструкции и строительство автомобильных дорог для интеграции в международные транспортные коммуникации.
5. Задачи бюджетной программы: строительство и реконструкция автодорог республиканского значения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
036 Строитель-
ство и ре-
конструкция
автомобиль-
ных дорог
республи-
канского
значения
1 035 Реконструк- Авторский надзор, техно- В те- Министер-
ция участка логическое сопровождение. чение ство
автомобиль- Реконструкция участков года транс-
ной дороги автодорог (отвод земель, порта и
Астана- возмещение убытков и коммуни-
Боровое потерь сельскохозяйствен- каций
ных производителей. Респуб-
Кирковка дорожного покры- лики
тия, рейсайклирование Казахстан
существующей дорожной
одежды, ремонт искусст-
венных сооружений, земля-
ные работы, устройство
основания дороги, устрой-
ство асфальтобетонного
покрытия, обочин, работы
по разметке и обстановке
пути, обустройство и
капитальный ремонт малых
архитектурных форм в
соответствии с проектно-
сметной документацией)
протяженностью - 117,50 км.
2 040 Строитель- Авторский надзор, техно- В те- Минис-
ство авто- логическое сопровождение. чение терство
мобильной Строительство автодорог года транс-
дороги в (отвод земель, возмещение порта и
городе убытков и потерь сельско- коммуни-
Риддер- хозяйственных производи- каций
граница телей. Земляные работы, Респуб-
Республики устройство основания лики
Алтай дороги и искусственных Казах-
сооружений, устройство стан
асфальтобетонного покры-
тия, обочин, работы по
разметке и обстановке
пути в соответствии с
проектно-сметной докумен-
тацией) протяженностью
29 км.

1. Құны: 9 824 950 мың теңге (тоғыз миллиард сегiз жүз жиырма төрт миллион тоғыз жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 17-бабы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: халықаралық көлiк коммуникацияларына бiрiгу үшiн автомобиль жолдарын қайта жаңартуды және салуды жүргiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автожолдарды салу және қайта жаңарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
036 Республика. Жыл
лық маңызы бойы
бар автомо.
биль жолда.
рын салу
және оны
қайта
жаңарту
1 035 Астана- Авторлық қадағалау,
Бурабай технологиялық сүйе.
автомобиль мелдеу. Автомобиль
жолын қайта жолдарын қайта
жаңарту жаңарту (жер бөлу,
ауыл шаруашылық
өндiрушiлердiң за.
лалдары мен шығын. Қазақстан
дарын өтеу. Республикасының
Жоба-сметалық құжат. Көлік және
тамаларға сәйкес жол коммуникациялар
жамылғысын қопсыту, министрлігі
қазiргi жол төсемесiн
рейсайклирлеу,
жасанды ғимаратты
жөндеу, жер жұмыстары,
жол негiзiн жайғас.
тыру, асфальт бетон
жамылғысын, жол жаға.
ларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
оның жағдайы бойынша
жұмыстар, жоба-смета.
лық құжаттамаларға
сәйкес кiшi сәулет
нысандарын жайғастыру
және күрделі жөндеу,
қашықтығы - 117,50 км.
жол.
2 040 Риддер қа. Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
ласында - технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
Алтай Рес. деу. Автомобиль жолда. Көлік және
публикасы. рын салу (жер бөлу, коммуникациялар
ның шекара. ауыл шаруашылық өндi. министрлігі
сы автомо. рушiлердің залалдары
биль жолын мен шығындарын өтеу.
салу Жобалау-сметалық құжат.
тамаға сәйкес жер жұ.
мыстары, жол негiзін
және жасанды ғимарат.
тар салу, асфальт
бетон жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу оның
мен жағдайы бойынша
жұмыстар,
қашықтығы - 29 км.
жол салу.

3 044 Мост через Авторский надзор, техно- В те- Минис-
реку Сыр- логическое сопровождение. чение терство
дарья у Строительство моста - года транс-
города 1/350,43 шт./п.м (отвод порта и
Кызылорда земель, возмещение убыт- коммуни-
ков и потерь сельскохозяй- ций
ственных производителей. Респуб-
Земляные работы, возве- лики
дение опор и пролетных Казахстан
конструкций моста,
берегоукрепительные
работы, устройство обочин
и асфальтобетонного пок-
рытия, испытание моста в
соответствии с проектно-
сметной документацией).
4 048 Реконст- Авторский надзор, техно- В те- Минис-
рукция логическое сопровождение. чение терство
автодороги Реконструкция автодороги года транс-
Бейнеу- (отвод земель, возмещение порта и
Акжигит - убытков и потерь сельско- коммуни-
граница хозяйственных производи- каций
Узбекистана телей. Кирковка дорожного Респуб-
покрытия, земляные работы, лики
устройство основания Казахстан
дороги, ремонт искусст-
венных сооружений, устрой-
ство асфальтобетонного
покрытия, обочин, работы
по разметке и обстановке
пути, проектно-изыска-
тельские работы в соот-
ветствии с проектно-
сметной документацией)
протяженностью 17 км.
5 049 Реконст- Авторский надзор, техно- В те- Минис-
рукция логическое сопровождение. чение терство
Северной Реконструкция объездной года транс-
объездной дороги (отвод земель, порта и
дороги возмещение убытков и по- коммуни-
города терь сельскохозяйственных каций
Астаны на производителей. Кирковка Респуб-
участке дорожного покрытия, лики
0-6,5 км земляные работы, устрой- Казахстан
"Северо- ство основания дороги,
западный ремонт искусственных
участок" сооружений, устройство
асфальтобетонного покры-
тия, обочин, работы по
разметке и обстановке
пути в соответствии с
проектно-сметной доку-
ментацией) протяжен-
ностью 6,2 км.
6 050 Реконст- Авторский надзор, техно- В те- Минис-
рукция логическое сопровождение. чение терство
автодороги Реконструкция автодороги года транс-
Карабутак- (отвод земель, возмещение порта и
Иргиз- убытков и потерь сельско- коммуни-
граница хозяйственных производи- каций
Кызылордин- телей. Кирковка дорожного Респуб-
ской покрытия, земляные работы, лики
области устройство основания Казахстан
дороги, ремонт искусст-
венных сооружений, уст-
ройство асфальтобетонного
покрытия, обочин, работы
по разметке и обстановке
пути в соответствии с
проектно-сметной докумен-
тацией) протяженностью
27 км.
7 051 Реконст- Авторский надзор, техно- В те- Минис-
рукция логическое сопровождение. чение терство
автодороги Реконструкция автодороги года транс-
граница (отвод земель, возмещение порта и
Российской убытков и потерь сельско- коммуни-
Федерации- хозяйственных производи- каций
Уральск- телей. Кирковка дорожного Респуб-
Актобе покрытия, земляные работы, лики
устройство основания Казахстан
дороги, ремонт искусст-
венных сооружений, уст-
ройство асфальтобетонного
покрытия, обочин, работы
по разметке и обстановке
пути в соответствии с
проектно-сметной доку-
ментацией) протяжен-
ностью 10 км. и 2 моста на
участке км 195-205 и 6,2 км
правобережный подход к
автодороге моста через р.
Урал в районе г. Уральска с
примыканием к автодороге
Уральск-Атырау (Самара-Шымкент).

3 044 Қызылорда Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
қаласының технологиялық бойы Республикасының
жанындағы сүйемелдеу. Көпiр Көлік және
Сырдария салу - 1/350,43 дана. коммуникациялар
өзені /қ.м. (жер бөлу, ауыл министрлігі
арқылы шаруашылық өндiрушi.
өтетін лердің залалдары мен
көпiр шығындарын өтеу.
Жобалау-сметалық
құжаттамаларға сәйкес
жер жұмыстары, көпiр.
дің тiрек және аралық
құрылымдарын тұрғызу,
жағалық бекiту жұмыс.
тары, жол жағалары
мен асфальт бетон
жамылғысын, көпiрдi
сынау жайғастыру. <*>
4 048 Бейнеу- Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
Ақжігіт- технологиялық бойы Республикасының
Өзбекстан сүйемелдеу. Автомобиль Көлік және
шекарасы жолдарын қайта жаңарту коммуникациялар
автомобиль (жер бөлу, ауыл министрлігі
жолын қайта шаруашылық өндiрушi.
жаңарту лердiң залалдары мен
шығындарын өтеу.
Жобалау-сметалық құжат.
тамаларға сәйкес жол
жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзiн жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
оның жағдайы бойынша
жұмыстар, жобалау-
iздестiру жұмыстары),
қашықтығы - 17 км.
автомобиль жолын
қайта жаңарту.
5 049 "Солтүстiк Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
батыс учас. технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
кесi" 0-6,5 деу. Айналма жолды Көлік және
км учаске. қайта жаңарту (жер коммуникациялар
сiндегi бөлу, ауыл шаруашылық министрлігі
Астана қа. өндiрушiлердің
ласының залалдары мен шығын.
Солтүстiк дарын өтеу.
айналма Жобалау-сметалық
жолын қайта құжаттамаларға сәйкес
жаңарту жол жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзін жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол жаға.
ларын жайғастыру, жолды
белгiлеу мен оның
жағдайы бойынша
жұмыстар, қашықтығы -
6,2 км. айналма жолын
қайта жаңарту.
6 050 "Қарабұтақ- Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
Ырғыз- технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
Қызылорда деу. Автожолдарды қайта Көлік және
облысының жаңарту (жер бөлу, ауыл коммуникациялар
шекарасы" шаруашылық өндiрушi. министрлігі
автожолын лердiң залалдары мен
қайта шығындарын өтеу.
жаңарту Жобалық-сметалық құжат.
тамаларға сәйкес жол
жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзiн жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
жағдайы бойынша
жұмыстар),
қашықтығы - 27 км.
автомобиль жолын
қайта жаңарту.
7 051 Ресей Феде. Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
рациясының технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
шекарасы- деу. Автожолдарды қайта Көлік және
Орал-Ақтөбе жаңарту (жер бөлу, ауыл коммуникациялар
автожолын шаруашылық өндiрушi. министрлігі
қайта лердiң залалдары мен
жаңарту шығындарын өтеу.
Жобалық-сметалық құжат.
тамаларға сәйкес жол
жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзiн жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
жағдайы бойынша
жұмыстар),
қашықтығы - 10 км.
автомобиль жолын
және 195-205 км учаске.
дегi 2 көпiрдi және
Орал-Атырау (Самара-
Шымкент) автожолына
жанаса отырып, Орал
қаласының ауданында
Жайық өзенi арқылы
өтетiн көпiрге шығатын
автожолға 6,2 км оң жақ
жағалаудағы кiреберiстi
қайта жаңарту. <*>

8 052 Реконст- Авторский надзор, В те- Минис-
рукция технологическое сопро- чение терство
автодороги вождение. Реконструкция года транс-
Кызылорда- автодороги (отвод земель, порта и
Жезказган возмещение убытков и коммуни-
потерь сельскохозяйствен- каций
ных производителей. Респуб-
Кирковка дорожного лики
покрытия, земляные работы, Казахстан
устройство основания
дороги, ремонт искусст-
венных сооружений, уст-
ройство асфальтобетонного
покрытия, обочин, работы
по разметке и обстановке
пути в соответствии с
проектно-сметной докумен-
тацией) протяженностью
25 км.
9 053 Реконст- Авторский надзор, В те- Минис-
рукция технологическое сопро- чение терство
автодороги вождение. года транс-
Ушарал- Реконструкция автодороги порта и
Достык (отвод земель, возмещение коммуни-
убытков и потерь сельско- каций
хозяйственных производи- Респуб-
телей. Кирковка дорожного лики
покрытия, земляные работы, Казахстан
устройство основания до-
роги, ремонт искусствен-
ных сооружений, устрой-
ство асфальтобетонного
покрытия, обочин, работы
по разметке и обстановке
пути в соответствии с
проектно-сметной докумен-
тацией. Проектно-изыска-
тельские работы)
протяженностью 18 км.
10 058 Обустрой- Авторский надзор, В те- Минис-
ство объезд- технологическое сопро- чение терство
ной дороги вождение. Обустройство года транс-
города объездной дороги порта и
Астана (проведение проектно- коммуни-
изыскательских работ, каций
отвод земель, возмещение Респуб-
убытков и потерь сельско- лики
хозяйственных производи- Казахстан
телей. Устройство осве-
щения, остановочных пло-
щадок, озеленение,
работы по разметке и
обстановке пути в соот-
ветствии с проектно-
сметной документацией)
протяженностью 36 км.
11 060 Реконст- Авторский надзор, В те- Минис-
рукция технологическое сопро- чение терство
участка вождение, проектно-изыс- года транс-
проезда кательские работы, про- порта и
через город ведение государственной коммуни-
Караганду и экологической экспертизы. каций
Реконструкция автодороги Респуб-
(отвод земель, возмещение лики
убытков и потерь сельско- Казахстан
хозяйственных производи-
телей. Земляные работы,
устройство основания
дороги и искусственных
сооружений, устройство
асфальтобетонного покры-
тия, обочин, работы по
разметке и обстановке
пути в соответствии с
проектно-сметной доку-
ментацией) протяжен-
ностью 15,4 км.
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 23 мая 2003 г. N 487 ; от 25 июля 2003 г. N 749 ; от 13 ноября 2003 г. N 1138 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства моста 1/350,43 шт./п.м, строительство и реконструкция автомобильных дорог протяженностью 307,3 км, повышение технического состояния, обеспечение безопасного и бесперебойного проезда транспортных средств по сети автодорог международного и республиканского значения Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 мая 2003 г. N 487 ; от 25 июля 2003 г. N 749 ; от 13 ноября 2003 г. N 1138
Приложение 227
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 227 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 037
"Строительство международного аэропорта в городе Астане"
на 2003 год

8 052 Қызылорда- Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
Жезқазған технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
автожолын деу. Автожолдарды қайта Көлік және
қайта жаңарту (жер бөлу, ауыл коммуникациялар
жаңарту шаруашылық өндiрушi. министрлігі
лердiң залалдары мен
шығындарын өтеу.
Жобалық-сметалық құжат.
тамаларға сәйкес жол
жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзiн жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
жағдайы бойынша
жұмыстар),
қашықтығы - 25 км.
автомобиль жолын
қайта жаңарту.
9 053 Үшарал- Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
Достық технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
автожолын деу. Автожолдарды қайта Көлік және
қайта жаңарту (жер бөлу, ауыл коммуникациялар
жаңарту шаруашылық өндiрушi. министрлігі
лердiң залалдары мен
шығындарын өтеу.
Жобалық-сметалық құжат.
тамаларға сәйкес жол
жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзiн жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
жағдайы бойынша
жұмыстар),
қашықтығы - 18 км.
автомобиль жолын
қайта жаңарту.
10 058 Астана қа. Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
ласының ай. технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
налма жолын деу. Автожолдарды қайта Көлік және
жайластыру жаңарту (жер бөлу, ауыл коммуникациялар
шаруашылық өндiрушi. министрлігі
лердiң залалдары мен
шығындарын өтеу.
Жобалық-сметалық құжат.
тамаларға сәйкес жол
жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзiн жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
жағдайы бойынша
жұмыстар),
қашықтығы - 36 км.
айналма жолын
қайта жабдықтау.
11 060 Қарағанды Авторлық қадағалау, Жыл Қазақстан
қаласы ар. технологиялық сүйемел. бойы Республикасының
қылы жүріп деу. Автожолдарды қайта Көлік және
өтетін жол жаңарту (жер бөлу, ауыл коммуникациялар
учаскесін шаруашылық өндiрушi. министрлігі
қайта лердiң залалдары мен
жаңарту шығындарын өтеу.
Жобалық-сметалық құжат.
тамаларға сәйкес жол
жамылғысын қопсыту,
жер жұмыстары, жол
негiзiн жайғастыру,
жасанды ғимаратты
жөндеу, асфальт бетон
жамылғысын, жол
жағаларын жайғастыру,
жолды белгiлеу мен
жағдайы бойынша
жұмыстар),
қашықтығы - 15,4км.
автомобиль жолын
қайта жаңарту.
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: 1/350,43 дана/қ.м. көпiр салуды аяқтау, ұзақтығы 307,3 км. автомобиль жолдарын салу және қайта жаңарту, техникалық жай-күйiн арттыру, Қазақстан Республикасының халықаралық және республикалық маңызы бар автожолдар желiсi бойынша көлiк құралдарының қауiпсiз және үздіксiз жүруiн қамтамасыз ету. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 227-қосымша
ЕСКЕРТУ.227-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
037 "Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 10283565 тысяч тенге (десять миллиардов двести восемьдесят три миллиона пятьсот шестьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 19 мая 1999 года "О ратификации Соглашения о займе по проекту реконструкции аэропорта в городе Астане между Республикой Казахстан и Международным Фондом Экономического Сотрудничества Японии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, в том числе средства правительственного внешнего займа.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение соответствия технических параметров аэропорта в городе Астане требованиям международных стандартов, качественное и комфортное обслуживание пассажиров.
5. Задачи бюджетной программы: строительство пассажирского терминала аэропорта в городе Астане и создание инфраструктуры аэропорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 037 Строитель-
ство между-
народного
аэропорта
в городе
Астане
080 Реализация Оплата консалтинговых В те- Минис-
проекта за услуг Консорциуму СН2М чение терство
счет HILL/KKA&A/PCI; года транс-
внешних Строительство зданий порта и
займов аэропорта в городе Астане коммуни-
и прилегающих к нему каций
сооружений в соответст- Респуб-
вии с детальным проек- лики
тированием. Казахстан
081 Реализация Оплата консалтинговых В те- Минис-
проекта за услуг Консорциуму СН2М чение терство
счет внут- HILL/KKA&A/PCI; года транс-
ренних Оплата налогов и тамо- порта и
источников женных пошлин. коммуни-
каций
Респуб-
лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: строительство зданий и прилегающих сооружений (в размере 80% от стоимости Контракта); качество выполненных работ определяется в соответствии со Строительными нормативами и правилами (СНиП) и нормами Международной организации гражданской авиации; увеличение количества международных и внутренних рейсов, повышение безопасности полетов, передача международного опыта и технологий местным подрядным, проектным и консультационным организациям.
Приложение 228
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 041
"Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций"
на 2003 год

1. Құны: 10283565 мың теңге (он миллиард екi жүз сексен үш миллион бес жүз алпыс бес мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық Қоры арасындағы Астана қаласындағы әуежайды қайта жаңарту жобасы жөнiндегi заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 19 мамырдағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты, оның iшiнде Үкiметтiң сыртқы заем қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласындағы әуежайдың техникалық параметрлерiнiң халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкестiгiн қамтамасыз ету, жолаушыларға сапалы және қолайлы қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы әуежайдың жолаушылар терминалын салу, әуежай инфрақұрылымын құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 037 Астана қа.
ласындағы
халықаралық
әуежай
құрылысы
080 Жобаны CH2M HILL/KKA&A/PCI Жыл Қазақстан
сыртқы Консорциумының бойы Республикасының
заемдардың консалтингтiк қыз. Көлік және
есебiнен меттерiне ақы төлеу; коммуникациялар
iске асыру Астана қаласындағы министрлігі
әуежай ғимаратын
және оған жапсарлас
құрылыстарды детальдi
жобалауға сәйкес салу
2 081 Жобаны iшкi CH2M HILL/KKA&A/PCI Жыл Қазақстан
көздердің Консорциумының бойы Республикасының
есебiнен консалтингтiк қызмет. Көлік және
iске асыру терiне ақы төлеу коммуникациялар
Салықтар мен кеден министрлігі
баждарын төлеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ғимараттар мен жапсарлас құрылыстарды салу (Келiсiм-шарт құнының 80% мөлшерiнде). Орындалған жұмыстардың сапасы СНиП және ИКАО (Халықаралық азаматтық авиация ұйымы) нормаларына сәйкес анықталады. Халықаралық және iшкi рейстердiң санын ұлғайту, ұшу қауiпсiздiгiн арттыру, халықаралық тәжiрибе мен технологияларды жергiлiктi мердiгерлiк, жобалау және консультациялық ұйымдарға беру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 228-қосымша
ЕСКЕРТУ.228-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 қазандағы N 150з қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
041 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 140 000 тысяч тенге (сто сорок миллионов тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 145 "О некоторых вопросах формирования и реализации программ прикладных научных исследований, выполняемых за счет средств республиканского бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 726 "О Концепции развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2008 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение прикладных научных исследований в области дорожной отрасли. <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
5. Задачи бюджетной программы: проведение научных разработок по совершенствованию базы данных отрасли дорожного хозяйства; внедрение данных достижений в практическую деятельность. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 041 Прикладные В те- Минис-
научные ис- чение терство
следования года транс-
в области порта и
транспорта коммуни-
и коммуни- каций
каций Респуб-
лики
Казахстан
030 Прикладные Проведение прикладных
научные ис- научных исследований в
следования области дорожной отрасли
в области по 11 темам.
дорожной
отрасли
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
7. Ожидаемые результаты бюджетной программы: обеспечение дорожной отрасли нормативно-технической документацией; научная разработка и внедрение прогрессивных новых технологий; гармонизация нормативной документации с действующими международными стандартами. Качество выполненных работ определяется заключением Научно-экспертного совета Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
Приложение 229
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 042
"Проведение проектно-изыскательских работ, модернизация
и передислокация постов транспортного контроля"
на 2003 год

1. Құны: 140 000 мың теңге (бip жүз қырық миллион теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы ; "Республикалық бюджеттің қаражаты есебiнен орындалатын қолданбалы ғылыми-зерттеулер бағдарламаларын қалыптастыру мен iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 145 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2008 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 мамырдағы N 726 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: Республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жол саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер өткiзу. <*>
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жол саласындағы дерекқорларды ғылыми әзірлеу мен дамыту; негiзгi тапсырмалар және ғылыми-техникалық бағдарламалар бағыттарын орындау. <*>
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 041 Көлiк және Жыл Қазақстан
коммуника. бойы Республикасының
циялар са. Көлік және
ласындағы коммуникациялар
қолданбалы министрлігі
ғылыми
зерттеулер
030 Жол сала. Жол саласындағы 11
сындағы тема бойынша қолдан.
қолданбалы балы ғылыми
ғылыми зерттеулер өткiзу.
зерттеулер ------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: жол саласы, нормативтiк құжаттамамен қамтамасыз ету, прогрессивтi жаңа технологияларды ғылыми әзiрлеу және өндiру; нормативтік құжаттаманы iс-әрекеттегi халықаралық стандарттармен үйлестiру; Орындалатын жұмыстардың сапасы Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi ғылыми-сараптамалық кеңесiнiң қорытындысымен анықталады. <*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 229-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
042 "Жобалау-iздестiру жұмыстарын жүргiзу, көлiктiк бақылау
бекеттерiн көшiру және жаңғырту" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 53 788 тысяч тенге (пятьдесят три миллиона семьсот восемьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 425 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"; статья 5 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан"; статья 28 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о пунктах пропуска через казахстанско-российскую границу от 23 декабря 1998 года; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2000 года N 1358 "О создании единой государственной системы контроля за автомобильными перевозками на территории Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2001 года N 1556 "Об утверждении Перечня автомобильных пунктов пропуска на государственной границе Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года N 62 "Некоторые вопросы, регламентирующие проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1334 "Вопросы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности существующей сети автомобильных дорог путем контроля за проездом крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств на постах транспортного контроля.
5. Задачи программы: проведение проектно-изыскательских работ, передислокация 7 постов, расположенных на внутренних автомобильных дорогах в пункты пропуска на государственной границе и модернизация их стационарного весового оборудования. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы: -------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 53 788 мың теңге (елу үш миллион жетi жүз сексен сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодекстiң 425-бабы; "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының 5-бабы; "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 28-бабы; Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметi арасындағы Қазақстан-Ресей мемлекеттiк шекарасы арқылы өткiзу пункттерi туралы 1998 жылғы 23 желтоқсандағы келiсiм; "Қазақстан Республикасының аумағында автомобиль тасымалдарына бiрыңғай мемлекеттiк бақылау жүйесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 8 қыркүйектегi N 1358 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы автомобильдік өткiзу бекеттерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 3 желтоқсандағы N 1556 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлiк құралдарының жүрiп өтуiн реттейтiн кейбiр мәселелер" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 қаңтардағы N 62 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Көлiктiк бақылау комитетiнің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 8 қыркүйектегi N 1334 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: көлiктiк бақылау бекеттерінде iрi көлемдi және ауыр салмақты көлiк құралдарының жүрiп өтуiне бақылау жасау арқылы автомобиль жолдарының бар желiсiнiң сақталуын қамтамасыз ету.
5. Бағдарламаның мiндеттерi: жобалау-iздестiру жұмыстарын жүргiзу, iшкi автомобиль жолдарында орналасқан 7 бекеттi мемлекеттік шекарадағы өткiзу пункттерiне көшiру және олардың тұрақты таразы жабдықтарын жаңғырту. <*>
Ескерту. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 7739131 тысяча тенге (семь миллиардов семьсот тридцать девять миллионов сто тридцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 168 "О ратификации Соглашения в форме обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Японии о намерении предоставления Японским банком международного сотрудничества займа Правительству Республики Казахстан для осуществления проекта реконструкции дорожной сети Западного Казахстана"; Закон Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 169 "О ратификации Соглашения о займе по проекту реконструкции дорожной сети Западного Казахстана между Японским банком Международного Сотрудничества и Правительством Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, в том числе средства правительственного внешнего займа.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности и надежности основной системы дорожного транспорта страны в Западном Казахстане.
5. Задачи бюджетной программы: реконструкция наиболее важных участков автодорог Западного Казахстана и повышение уровня текущего технического обслуживания благодаря оказанной технической помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 052 Реконструк-
ция авто-
дорог За-
падного
Казахстана
080 Реализация Надзор за строительством. В те- Минис-
проекта за Реконструкция автодорог чение терство
счет внеш- Западного Казахстана года транс-
них займов согласно детальному порта и
проекту и контракту с коммуни-
подрядчиками. каций
Респуб-
лики
Казахстан
081 Реализация Выплата налогов, В те- Минис-
проекта за связанных с реконструк- чение терство
счет внут- цией дорог; выплата года транс-
ренних ис- налогов, связанных порта и
точников с надзором за коммуни-
строительством; комиссии каций
банку за проведение Респуб-
банковских платежей; лики
оплата услуг технических Казахстан
переводчиков в
соответствии с условиями
контракта; отвод земель,
аренда помещения.
Реконструкция автодорог
Западного Казахстана
согласно детальному
проекту и контрактов с
подрядчиками.
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 7739131 мың теңге (жетi миллиард жетi жүз отыз тоғыз миллион бiр жүз отыз бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Жапония Үкiметiнiң арасындағы Батыс Қазақстанның жол желiсiн қайта құру жобасын жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жапония Халықаралық Ынтымақтастық Банкiнiң заем беру ниетi туралы ноталар алмасу нысанындағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 наурыздағы N 168 Заңы ; "Жапония Халықаралық Ынтымақтастық Банкi мен Қазақстан Республикасының Үкiметi арасындағы Батыс Қазақстанның жол желiсiн қайта құру жобасы бойынша заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 наурыздағы N 169 Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: Республикалық бюджет қаражаты, соның iшiнде үкiметтің сыртқы заем қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Батыс Қазақстандағы жол көлiгi негiзгi жүйесiнің тиiмдiлiгiн және сенiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Батыс Қазақстан автожолдарының аса маңызды учаскелерiн қайта жаңарту және техникалық көмек көрсету арқасында ағымдағы техникалық қызмет көрсету деңгейiн көтеру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 052 Батыс Қазақ.
станның ав.
томобиль
жолын қайта
жаңарту
080 Сыртқы Құрылыс қадағалау; Жыл Қазақстан
заемдар Мердiгермен өзара бойы Республикасының
есебiнен шарт және егжей- Көлік және
жобаны тегжей жобаға коммуникациялар
iске асыру сәйкес Батыс Қазақ. министрлігі
станның автожолдарын
қайта жаңарту.
2 052 081 Iшкi көз. Жолдарды қайта жөн. Жыл Қазақстан
дердің есе. деуге байланысты са. бойы Республикасының
бiнен жо. лықтарды төлеу; Көлік және
баны іске құрылысты қадағалау. коммуникациялар
асыру ға байланысты министрлігі
салықтарды төлеу;
банк төлемдерін
жүргізгені үшін
банкке комиссия;
келісім-шарт шарттарына
сәйкес техникалық
аудармашылардың қыз.
меттер көрсетуіне
ақы төлеу; жер
бөліп беру, үй-жайды
жалға алу.
Деталдық жоба мен
мердігерлермен келісім-
шарттарға сәйкес
Батыс Қазақстанның
автожолдарын қайта
жаңарту.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение качественного состояния сети автодорог Западного Казахстана, овладение передовым опытом организации работ отечественными дорожно-строительными, проектными и консультационными организациями.
Приложение 232
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 054
"Текущий ремонт, содержание, озеленение автодорог
республиканского значения"
на 2003 год
1. Стоимость: 2 233 429 тысяч тенге (два миллиарда двести тридцать три миллиона четыреста двадцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2000 года N 1527 "О некоторых вопросах дорожной отрасли"; Приказ Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан "Норма расхода денежных средств на работы, выполняемые при эксплуатации автомобильных дорог общего пользования в Республике Казахстан" N 245 от 13 декабря 1995 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасного и бесперебойного проезда транспортных средств по автодорогам республиканского значения.
5. Задачи бюджетной программы: проведение работ по эксплуатационному обслуживанию автомобильных дорог республиканского значения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 054 Текущий 1. Проведение работ по В те- Минис-
ремонт, содержанию автомобильных чение терство
содержа- дорог республиканского года транс-
ние, озе- значения, включая зимнее- порта и
ленение 23 046 км. комму-
автодорог 2. Проведение работ по никаций
республи- текущему ремонту по авто- Респуб-
канского дорогам республиканского лики
значения значения (ямочный ремонт- Казахстан
808 км; ликвидация проса-
док, выбоин, колей, обс-
тановка дорог - 590 км;
озеленение - 210 км) в
соответствии с дефектной
ведомостью.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Батыс Қазақстан автожолдары желiсiнiң сапалы жай-күйiн жақсарту, отандық жол-құрылыс, жобалау және консультациялық ұйымдардың жұмысты ұйымдастырудың озық әлемдiк тәжiрибесiн игеруi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 232-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
054 "Республикалық маңызы бар автожолдарды ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 233 429 мың теңге (екi миллиард екi жүз отыз үш миллион төрт жүз жиырма тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегi Заңының 17-бабы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы ; "Жол саласының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 қазандағы N 1527 қаулысы ; "Қазақстан Республикасындағы жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын пайдалану кезiнде орындалатын жұмыстарға ақша қаражатын жұмсау нормалары" атты Көлік және коммуникациялар министрлiгiнiң 1995 жылғы 13 желтоқсандағы N 245 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: республикалық маңызы бар автожолдар бойынша көлiк құралдарының қауiпсiз және үздiксiз жүруiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында пайдаланушылық қызмет көрсету бойынша жұмыстарды жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 054 "Республи. 1. Республикалық Жыл Қазақстан
калық маңызы маңызы бар автомо. бойы Республикасының
бар автожол. биль жолдарын ұстау Көлік және
дарды ағым. жөнiнде жұмыстар коммуникациялар
дағы жөндеу, жүргiзу, қысқыны министрлігі
ұстау, кө. қоса алғанда - 23046
галдандыру" км. <*>
2. Республикалық
маңызы бар автожол.
дар бойынша ақаулық
ведомостарға сәйкес
ағымдағы жөндеу
жөніндегі жұмыстарды
(шұңқырларды жөндеу
- 808 км, жол отыру.
ларын, шұңқыршаларын,
жолтабандарды жою,
жол жағдайлары - 590
км, көгалдандыру -
210 км.) жүргізу
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение работ по текущему ремонту по автодорогам республиканского значения (ямочный ремонт - 808 км; ликвидация просадок, выбоин, колей, обстановка дорог - 590 км; озеленение - 210 км) в соответствии с дефектной ведомостью. Обеспечение безопасного, безаварийного и бесперебойного круглогодичного движения участников дорожного движения по сети автомобильных дорог республиканского значения по территории Республики Казахстан.
Приложение 233
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 060
"Проектно-изыскательские работы по реконструкции
автодорог республиканского значения"
на 2003 год
1. Стоимость: 251 000 тысяча тенге (двести пятьдесят один миллион тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение проектно-сметной документацией по реконструкции автодорог республиканского значения.
5. Задачи бюджетной программы: проведение проектно-изыскательских работ по реконструкции автодорог республиканского значения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 060 Проектно-
изыскатель-
ские работы
по реконст-
рукции ав-
тодорог
республи-
канского
значения
033 Подготовка Геологические и геодези- В те- Минис-
проекта ре- ческие изыскания, инст- чение терство
конструкции рументальное обследова- года транс-
автодороги ние автодороги; разра- порта и
Омск- ботка проектно-сметной коммуни-

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Республикалық маңызы бар автожолдар бойынша ақаулық ведомостарға сәйкес ағымдағы жөндеулер жөнiндегi жұмыстарды (шұңқырларды жөндеу - 808 км, жол отыруларын, шұңқыршаларын, жолтабандарды жою, жол жағдайлары - 590 км, көгалдандыру - 210 км.) жүргiзу. Қазақстан Республикасының аумағы бойынша республикалық маңызы бар автомобиль жолдары желiсi бойынша жол қозғалысы қатысушыларының қауiпсiз, авариясыз және үзiлiссiз жүруiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 233-қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.05.23. N 487 қаулысымен .
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.20. N 1159 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
060 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта
жаңарту жөнiнде жобалық-iздестiру жұмыстарын жүргiзу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 251 000 мың теңге (екi жүз елу бiр миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 17-бабы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: Республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: республикалық маңыздағы автожолдарды қайта жаңарту жөнiндегi жобалық-сметалық құжаттамамен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңарту жөнінде жобалық-iздестiру жұмыстарын жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 060 Республика.
лық маңызы
бар автомо.
биль жолда.
рын қайта
жаңарту жө.
нінде жоба.
лық-iздес.
тiру жұмыс.
тарын жүр.
гiзу
033 "Омбы-Пав. Конкурсты өткiзу және Жыл Қазақстан
лодар-Май. қорытындылары туралы бойы Республикасының
қапшағай" хабарландыру. Геоло. Көлік және
автожолын гиялық және геоде. коммуникациялар
қайта жа. зиялық iздестiру, министрлігі
ңарту жө. автожолды аспаптық
нiнде жоба тексеру, жобалық-
дайындау сметалық құжаттама.

Павлодар- документации - 137,4 км, каций
Майкапшагай в том числе обход Респуб-
п. Кашир, проведение лики
государственной Казахстан
ной экспертизы.
Подготовка проекта и
заключения государственной
и экологической экспертизы
технико-экономического
обоснования реконструкции
автодороги.
036 Подготовка Геологические и геоде- В те- Минис-
проекта ре- зические изыскания, чение терство
конструкции инструментальное обсле- года транс-
автодороги дование автодороги; порта и
Актау - разработка проектно- коммуни-
Атырау сметной документации- каций
674 км, проведение Респуб-
государственной и лики
экологической экспертизы Казахстан
проведение работ по
переводу проектно-сметной
документации по реконст-
рукции автодороги Атырау -
Актау с русского языка на
английский язык
037 Подготовка Геологические и геоде- В те- Минис-
проекта ре- зические изыскания, чение терство
конструкции инструментальное обсле- года транс-
автодороги дование автодороги; порта и
Кызылорда- разработка проектно- коммуни-
Жезказган- сметной документации- каций
Павлодар- 132,7 км, в том числе Респуб-
Успенка- обход п. Розовка, лики
граница проведение государственной Казахстан
Российской экспертизы.
Федерации
038 Подготовка Геологические и геоде- В те- Минис-
проекта ре- зические изыскания, чение терство
конструкции инструментальное обсле- года транс-
автодороги дование автодороги; порта и
Бейнеу- разработка проектно- коммуни-
Акжигит- сметной документации- каций
граница 84 км, проведение Респуб-
Узбекистана государственной лики
экспертизы. Казахстан
040 Подготовка Геологические и геоде- В те- Минис-
проекта зические изыскания, чение терство
строитель- инструментальное обсле- года транс-
ства моста дование автодороги; порта и
через реку разработка проектно- коммуни-
Кигач сметной документации- каций
1 шт/390 п/м, прове- Респуб-
дение государственной лики
экспертизы. Казахстан
045 Оплата Оплата услуг ОАО В Министерство
объявлений "Республиканская течение транспорта и
конкурсов газета года коммуникаций
2003 года и "Казахстанская Республики
тиражирования правда" по Казахстан
конкурсной тиражированию
документации конкурсной
по объектам документации и
2004 года" опубликованию
объявлений о
проведении
тендеров по
автодорожной
отрасли
046 Подготовка Геологические и В Министерство
проекта и геодезические течение транспорта и
технико- изыскания, года коммуникаций
экономического инструментальное Республики
обоснования обследование Казахстан
реконструкции автодороги;
автодороги разработка
Астана- проектно-сметной
Костанай- документации и
Челябинск технико-
экономического
обоснования на
автодорогу "Астана-
Костанай-Челябинск"-
851 км, проведение
государственной и
экологической
экспертизы
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 мая 2003 г. N 487 ; от 25 июля 2003 г. N 749 ; от 20 ноября 2003 г. N 1159 .

ларды әзірлеу - 137,4 км,
оның iшiнде Қашыр кентiнің
айналма жолына мемлекеттiк
сараптама жүргiзу. <*>
Автожолды қайта жаңартудың
техникалық-экономикалық
негiздемесінiң жобасы мен
мемлекеттік және экологиялық
сараптамасының қорытындысын
дайындау. <*>
2 036 "Ақтау- Конкурсты өткiзу және
Атырау" қорытындылары туралы
автожолын хабарландыру. Геологи.
қайта ялық және геодезиялық
жаңарту iздестiру, автожолды
жөнiнде аспаптық тексеру,
жоба жобалық-сметалық
дайындау құжаттамаларды әзiрлеу
- 674 км, мемлекеттiк
және экологиялық
сараптама жүргiзу.
Атырау - Ақтау автожолын
қайта жаңарту бойынша
жобалау-сметалық құжат-
таманы орыс тiлiнен
ағылшын тiлiне аудару
жөнiндегi жұмыстарды
жүргізу. <*>
3 037 "Қызылорда- Конкурсты өткiзу және
Жезқазған"- қорытындылары туралы
Павлодар- хабарландыру. Геологи.
Успенка- ялық және геодезиялық
Ресей Феде. iздестiру, автожолды
рациясының аспаптық тексеру,
шекарасы" жобалық-сметалық
автожолын құжаттамаларды әзiрлеу
қайта жаңар.- 132,7 км, оның ішінде
ту жобасын Розовка кентінің айналма
дайындау жолына мемлекеттiк
сараптама жүргiзу. <*>
4 038 "Бейнеу- Конкурсты өткiзу және
Ақжігіт- қорытындылары туралы
Өзбекстан хабарландыру. Геологи.
шекарасы" ялық және геодезиялық
автожолын iздестiру, автожолды
қайта аспаптық тексеру,
жаңарту жобалық-сметалық
жөнінде құжаттамаларды әзiрлеу
жоба - 84 км, мемлекеттiк
дайындау сараптама жүргiзу.
5 040 Қиғаш өзенi Конкурсты өткізу және
арқылы қорытындылары туралы
өтетін хабарландыру. Геология.
көпiр құры. лық және геодезиялық
лысының iздестiру, автожолды
жобасын аспаптық тексеру,
дайындау жобалық-сметалық
құжаттамаларды әзiрлеу
- 1/390 дана/қ.м.,
мемлекеттік сараптама
жүргізу.
045 "2003 жылғы "Казахстанская Жыл Қазақстан
конкурстардың правда" бойы Республикасының
хабарландыру. республикалық Көлiк және
ларына және газетi" ААҚ-тың коммуникациялар
2004 жылғы конкурстық министрлiгi
объектiлер құжаттаманың
бойынша таралымын
конкурстық көбейту және
құжаттаманың автожол саласы
таралымын бойынша тендерлер
көбейтуге ақы өткiзу туралы
төлеу" хабарландыру
жариялау жөніндегі
қызметтер көрсетуіне
ақы төлеу. <*>
046 Астана - Геологиялық және Жыл Қазақстан
Қостанай - геодезиялық бойы Республикасының
Челябинск - iздестiрулер, Көлiк және
автожолын автожолды аспаптық коммуникациялар
қайта жаңарту тексеру; министрлiгi
жобасын және "Астана - Қостанай
техникалық- -Челябинск" - 851 км
экономикалық автожолына арналған
негiздемесін жобалық-сметалық
дайындау құжаттаманы және
техникалық-
экономикалық
негiздеменi әзiрлеу,
мемлекеттік және
экологиялық сараптама
жүргізу. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: получение утвержденной в установленном порядке проектно-сметной документации по реконструкции и строительству автодорог республиканского значения "Омск - Павлодар - Майкапшагай", "Кызылорда - Жезказган - Павлодар - Успенка - граница Российской Федерации", "Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана", "Актау - Атырау", "Астана-Костанай-Челябинск", обход п.Кашыр автодороги "Омск-Павлодар-Майкапшагай", п. Розовка "Павлодар-Успенка-гр. Р.Ф.", проведение государственной и экологической экспертизы автодороги "Атырау-Актау" и проведение работ по переводу проектно-сметной документации по реконструкции автодороги Атырау - Актау с русского языка на английский язык, подготовка проекта строительства моста через реку Кигач;
наличие разработанной и утвержденной проектно-сметной документации для строительства и реконструкции автомобильных дорог, позволит получить обоснованные расчеты по объемам финансирования и строительства участков международных транзитных коридоров: Узбекистан - Казахстан - Россия, с Китайской Народной Республикой, Ташкент - Шымкент - Уральск - Самара, Екатеринбург - Астана - Алматы - Бишкек, Астрахань - Атырау - гр. Узбекистана и Туркменистана, а также обеспечит кратчайшую связь между промышленными регионами Западной Сибири, регионами Восточного Казахстана и Китайской Народной Республикой, что соответственно, повлияет на рост грузооборота между соседними странами, улучшит техническое состояние автомобильных дорог. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 ; от 20 ноября 2003 г. N 1159 .
Приложение 234
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 062
"Диагностика и инструментальное обследование состояния
автодорог и мостов республиканского значения"
на 2003 год
1. Стоимость: 35 000 тысяч тенге (тридцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ежегодная диагностика и обследование состояния дорог и мостов для определения объемов предстоящих ремонтно-строительных работ в целях обеспечения безопасного и бесперебойного проезда транспортных средств по сети автодорог международного и республиканского значения Республики Казахстан.

7. Бюджеттік бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: Республикалық маңызы бар "Омбы-Павлодар-Майқапшағай", "Қызылорда - Жезқазған - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы", "Бейнеу-Ақжiгiт-Өзбекстан шекарасы", "Ақтау-Атырау", "Астана - Қостанай - Челябинск", "Омбы - Павлодар - Майқапшағай" автожолы Қашыр кентiнің, "Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы" автожолы Розовка кентiнің айналма жолы, "Атырау - Ақтау" автожолына мемлекеттiк және экологиялық сараптама жүргiзу автожолдарды қалпына келтiру және салу жөніндегi белгіленген тәртiппен бекiтілген жобалық-сметалық құжаттамаларды алу және "Атырау - Ақтау" автожолын қайта жаңарту бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы орыс тiлiнен ағылшын тiлiне аудару жөнiндегi жұмыстарды жүргiзу, "Қиғаш" өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысының жобасын дайындау. Автомобиль жолдарын салу мен қайтадан жаңарту үшiн әзiрленген және бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттаманың болуы: Өзбекстан-Қазақстан-Peceй, Қытай Халық Республикасымен, Ташкент-Шымкент-Орал-Самара, Екатеринбург-Астана-Алматы-Бiшкек, Астрахань-Атырау-Өзбекстан шекарасы және Түркiменстан халықаралық транзит дәлiздерінің учаскелерiн қаржыландыру және салу көлемi бойынша негiздеген есептi алуға мүмкiндік бередi, сондай-ақ Батыс Ciбipдің өнеркәсiптiк аймақтары, Шығыс Қазақстанның және Қытай Халық Республикасының аймақтар арасындағы қысқа байланысты қамтамасыз етеді, ол тиiсiнше көршi елдер арасында жүк айналымының өсуіне әсер етедi, автомобиль жолдарының техникалық жағдайын жақсартады. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 234-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
062 "Республикалық маңызы бар автожолдар мен көпiрлер
жай-күйінің диагностикасы және аспаптық зерттеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 35 000 мың теңге (отыз бес миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының халықаралық және республикалық маңыздағы автожолдар желiсi бойынша көлік құралдарының үздіксiз және қауіпсiз қозғалысын қамтамасыз ету мақсатында алдағы жөндеу-құрылыс жұмыстарының көлемін анықтау үшін жолдар мен көпiрлер жай-күйiнің жылсайынғы диагностикасы және зерттеу.

1 062 Диагностика Приобретение услуг по В те- Министер-
и инстру- инструментальному обсле- чение ство
ментальное дованию автодорог и мос- года транспорта
обследование тов по автодорогам: и коммуни-
состояния Шымкент-Тараз-Алматы- каций
автодорог и Хоргос, Самара-Шымкент, Республики
мостов рес- Алматы-Усть-Каменогорск, Казахстан
публиканс- Алматы-Космостанция с
кого значе- подъездом к санаториям
ния Алматы и Алма-Арасан,
Кызылорда-Павлодар-
Успенка-граница Россий-
ской Федерации.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное обследование состояния автодорог и мостов, в результате чего обеспечивается бесперебойное и безаварийное движение автотранспорта, повышение безопасности движения.
Приложение 235
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 063
"Содержание функционального имущества Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 21 186 тысяч тенге (двадцать один миллион сто восемьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 5 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан"; статья 28 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; статья 4 Закона Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О торговом мореплавании"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года N 62 "Некоторые вопросы, регламентирующие проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1334 "Вопросы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности и качества контроля на постах транспортного контроля и обеспечение бесперебойной работы инспекторских водных судов.
5. Задачи программы: содержание, обслуживание и ремонт контрольно-измерительного весового оборудования и инспекторских водных судов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 062 "Республи. Шымкент-Тараз-Алматы Жыл Қазақстан
калық маңызы -Хоргоз, Самара- бойы Республикасының
бар автожол. Шымкент, Алматы- Көлік және
дар мен Өскемен, Алматы- коммуникациялар
көпiрлер Космостанция Алматы министрлігі
жай-күйiнің және Алма-Арасан
диагности. шипажайына кiреберiс
касы және жолдарымен,
аспаптық Қызылорда-Павлодар-
зерттеу" Успенка-Ресей Феде.
рациясының шекарасы
автомобиль жолдары
бойынша автожолдар
мен көпiрлердi
аспаптық зерттеу
бойынша қызмет сатып
алу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Автожол және көпiрлердiң жағдайын өз уақытында зерттеу нәтижесiнде автокөлiктiң үзіліссiз және авариясыз қозғалысы қамтамасыз етiледi, қозғалыстың қауіпсiздігi артады.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 235-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
063 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң функционалды мүлкін ұстау республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 21 186 мың теңге (жиырма бiр миллион жүз сексен алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының 5-бабы ; "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 28-бабы ; "Сауда мақсатында теңiзде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңының 4-бабы ; "Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлiк құралдарының жүрiп өтуiн реттейтiн кейбiр мәселелер" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 қаңтардағы N 62 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Көлiктiк бақылау комитетiнің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 8 қыркүйектегi N 1334 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: көлiктiк бақылау бекеттерінде бақылаудың тиiмдiлiгi мен сапасын арттыру және инспекторлық су кемелерiнiң үздiксiз жұмысын қамтамасыз ету.
5. Бағдарламаның мiндеттерi: бақылау-өлшеу таразы жабдығын және инспекторлық су кемелерiн ұстау, қызмет көрсету және жөндеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 063 Содержание Содержание, проведение В те- Террито-
функциональ профилактических и ремон- чение риальные
ного иму- тных работ контрольно- года органы
щества Ми- измерительного весового Комитета
нистерства оборудования (77 единиц) транс-
транспорта и инспекторских водных портного
и коммуни- судов в количестве 26 контроля
каций единиц (в т.ч. 8 единиц- Министер-
Республики катера, 18 единиц - ства
Казахстан мотолодки): транспор-
- приобретение прочих та и ком-
товаров (включая ГСМ); муникаций
- проведение профилакти- Республики
ческих, ремонтных работ Казахстан
весового оборудования,
инспекторских водных
судов;
- оплата труда судового
экипажа;
- услуги физических и
юридических лиц (в том
числе по обеспечению
сохранности имущества).
оплата услуг банков (0,3 %
от суммы оплаты расходов за
услуги, оказанные физическими
лицами)
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .
7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы: содержание, проведение профилактических и ремонтных работ контрольно-измерительного весового оборудования (77 единиц) и инспекторских водных судов в количестве 26 единиц (в т.ч. 8 единиц - катера, 18 единиц - мотолодки), что в свою очередь позволит эффективный и качественный контроль соблюдения допустимых весовых параметров транспортных средств, оперативное выявление и пресечение нарушений транспортного и лицензионного законодательства. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .
Приложение 236
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 064
"Увеличение уставного капитала РГП
"Международный аэропорт Астана"
на 2003 год
1. Стоимость: 241 650 тысяч тенге (двести сорок один миллион шестьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" от 12 декабря 2002 года; Указ Президента, имеющий силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 " О государственном предприятии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение воздушного транзитного потенциала на техническую посадку в аэропорт г. Астана.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 063 Қазақстан Бақылау-өлшеу тара. Жыл Қазақстан
Республикасы зы жабдығын (77 бойы Республикасының
Көлiк және бiрлiк) және саны 26 Көлік және
коммуника. бірлік инспекторлық коммуникациялар
циялар мини. су кемелерiн оның министрлігі
стрлiгiнiң ішінде (8 бірлік - Көлiктік бақылау
функционалды катер, 18 бірлік - комитетiнiң
мүлкін ұстау мотоқайық) ұстау,про. аумақтық
филактикалық және органдары
жөндеу жұмыстарын
жүргiзу:
- өзге де тауарларды
сатып алу (ЖЖМ-ды
қоса алғанда);
- таразы жабдығына,
инспекторлық су
кемелерiне профилак.
тикалық, жөндеу
жұмыстарын жүргiзу;
- кеме экипажының
еңбегiне ақы төлеу;
- жеке және заңды
тұлғалардың қызмет
көрсетулерi (оның
ішінде мүлiктiң
сақталуын қамтамасыз
ету бойынша). <*>
банктердің қызмет
көрсетулерiне ақы төлеу
(жеке тұлғалар көрсеткен
қызметтер үшiн шығыстарға
ақы төлеу сомасының
0,3 %-ы) <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiліп отырған нәтиже: Бақылау-өлшеу таразы жабдығын (77 бiрлiк) және саны 26 бiрлiк инспекторлық су кемесiн (оның iшiнде 8 бiрлiк - катер, 18 бiрлiк - мотоқайық) ұстау, профилактикалық және жөндеу жұмыстарын жүргiзу, бұл өз кезегiнде көлiк құралдарының рұқсат етiлген салмақтық параметрлерiн сақтауына тиiмдi және сапалы бақылау жасауға, көлiктiк және лицензиялық заңнаманы бұзуларды жедел анықтауға және жолын кесуге мүмкiндiк бередi. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 236-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
064 "Астана халықаралық әуежайы" PMK жарғылық
капиталын ұлғайту республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 241 650 мың теңге (екi жүз қырық миллион алты жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Мемлекеттiк мекеме туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласының әуежайына техникалық қонуға әуе транзитi әлеуетiн арттыру.

5. Задачи программы: приобретение специальной техники для обслуживания воздушных судов, а также оборудования для контроля за точной посадкой транзитных воздушных судов для РГП "Международный аэропорт Астана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 064 Увеличение Увеличение уставного В те- Минис-
уставного капитала РГП "Международ- чение терство
капитала ный аэропорт Астана" года транс-
РГП "Между- путем: порта и
народный 1. Установки системы коммуни-
аэропорт глиссадных огней (РАРI) каций
Астана" для контроля точного Респуб-
захода ВС на посадку- лики
8 ед.: Казахстан
а) поставка оборудования,
материалов и монтаж
системы;
б) строительные работы;
в) проведение летных
проверок системы (РАРI).
2. Приобретения:
а) буксировочного трак-
тора Т-800;
б) лифта для погрузки
и разгрузки паллет;
в) наземного источника
питания С690.
3. Расширения и ремонта
перрона;
4. Поставки топливо-
заправщика ТКW-63;
5. Реконструкции
системы ГСМ:
а) поставки лаборатор-
ного оборудования;
б) реконструкции
системы ГСМ.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы: увеличение уставного капитала РГП "Международный аэропорт Астана" в целях обеспечения необходимым оборудованием для приема транзитных грузовых рейсов в аэропорту г. Астана путем приобретения лабораторного оборудования, топливозаправщика ТКW-63; приобретение лифта для погрузки и разгрузки паллет, наземного источника питания С690, буксировочного трактора Т-800, реконструкция системы ГСМ, поставки оборудования, материалов и монтаж системы глиссадных огней (РАРI), проведение работ по монтажу системы глиссадных огней (РАРI) - 8 ед., расширение и ремонт перрона, проведение летных проверок системы (РАРI).
Приложение 237
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 068
"Изготовление паспорта моряка Республики Казахстан"
на 2003 год

5. Бағдарламаның мақсаттары: әуе кемелерiне қызмет көрсету үшiн арнайы техникаларды, сондай-ақ "Астана халықаралық әуежайы" РМК үшiн транзиттiк әуе кемелерiн дәл қондыруды бақылауға арналған жабдықтарды сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 064 "Астана ха. "Астана халықаралық Ақпан Қазақстан
лықаралық әуежайы" РМК-ның Республикасының
әуежайы" РМК жарғылық капиталын Көлік және
жарғылық мынадай жолдармен коммуникациялар
капиталын өсiру: министрлігі
ұлғайту 1. ӘК дәл қонуға
кiрудi бақылау үшiн
глиссадтық оттар
жүйесiн орнату - 8
бiрлiк;
а) жабдықтарды,
материалдарды
жеткiзу және жүйе.
лердi монтаждау;
б) құрылыс жұмыс.
тары;
в) PAPI жүйелерiне
жазда тексеру
жүргiзу.
2. Сатып алу:
а) тiркеп сүйрегiш
трактор T-800;
б) паллетердi тиеу
және түcipу үшiн
лифт;
в) C690 жербетi
қоректену көзi.
3. Перронды жөндеу
және кеңейту.
4. TKW-63 отын құйғышты
жеткiзу.
5. ЖЖМ жүйесiн қайта
жаңарту:
а) лабораториялық
жабдықтарды жеткiзу;
б) ЖЖМ жүйесiн қайта
жаңарту.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтиже: Астана қаласының әуежайында транзиттi жүк рейстерiн қабылдау үшiн қажеттi жабдықтармен қамтамасыз етуде лабораториялық, TKW-63 отын құйғыш жабдықтарды сатып алу жолымен "Астана халықаралық әуежайы" РМК-ның жарғылық капиталын өсiру; паллеттi тиеу және түсiру лифтiсiн, C690 жербетi қоректену көзiн, T-800 тiркеп сүйрегiш тракторын, ЖЖМ жүйесiн қайта жаңарту, жабдықтарды, материалдарды жеткiзудi және PAPI глиссад оттары жүйелерiн монтаждауды, РАРI глиссадтық оттар жүйесiн монтаждау бойынша жұмыстар жүргiзу - 8 бiрлiкте, перронды жөндеу және кеңейтудi, PAPI жүйелерiне жазда тексеру жүргiзудi сатып алу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 237-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
068 "Қазақстан Республикасы теңiзшiсiнің паспортын дайындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 500 тысяч тенге (пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "О торговом мореплавании" от 17 января 2002 года N 284-II (статья 4 пункт 3); постановление Правительства N 757-46С от 15 июня 1999 года "О технической защите документов государственных органов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение изготовления паспорта моряка Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: изготовление паспорта моряка Республики Казахстан (в соответствии с Конвенцией 1958 года о национальных удостоверениях личности моряков) необходимых для полноценного участия национального торгового флота в международном судоходстве.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 068 Изготовле- Закупка услуг по изготов- В те- Минис-
ние пас- лению 200 экземпляров чение терство
порта паспорта моряка Респуб- года транс-
моряка лики Казахстан в РГП порта и
Республики "Казспецпредприятие" коммуни-
Казахстан Комитета национальной каций
безопасности Республики Респуб-
Казахстан лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: изготовление 200 экземпляров паспорта моряка для полноценного участия национального торгового флота в сфере мирового торгового мореплавания, а также усиление роли Казахстана в области международного судоходства.
Приложение 238
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 072
"Строительство Шульбинского шлюза"
на 2003 год
1. Стоимость: 550 000 тысяч тенге (пятьсот пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

1. Құны: 500 мың теңге (бec жүз мың теңге).
2. Бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Сауда мақсатында теңiзде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңының N 284-II ( 4-баптың 3-тармағы); "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарының құжаттарын техникалық қорғау туралы "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 757-46Қ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының теңiзшiсi паспортын дайындауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ұлттық сауда флотының халықаралық кеме қатынасында толыққанды қатысуы үшiн қажеттi Қазақстан Республикасының теңiзшiсi паспортын дайындау (Теңiзшiнiң ұлттық жеке куәлiгi туралы 1958 жылғы Конвенцияға сәйкес).
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 068 Қазақстан ҚР ҰҚК Қазмаманкә. Жыл Қазақстан
Республикасы сiпорын РМК-ға Қа. бойы Республикасының
теңiзшiсiнiң зақстан Республика. Көлік және
паспортын сының теңiзшiсi коммуникациялар
дайындау паспортының 200 да. министрлігі
насын дайындау
бойынша қызметтердi
сатып алу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ұлттық сауда флотының әлемдiк сауда мақсатында жүзу саласында толыққанды қатысу, сондай-ақ халықаралық кеме қатынасы саласында Қазақстанның ролiн күшейту үшiн 200 дана теңiзшi паспортын дайындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 238-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
072 "Шульбa шлюзiнiң құрылысы" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 550 000 мың теңге (бес жүз елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының 9-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: обеспечение сквозного судоходства на реке Иртыш.
5. Задачи бюджетной программы: строительство Шульбинского шлюза.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
072 Строитель- Выполнение комплекса работ В те- Минис-
ство Шуль- по достройке Шульбинского чение терство
бинского шлюза в соответствии с года транс-
шлюза утвержденной в установлен- порта и
ном порядке проектно- коммуни-
сметной документацией, каций
в том числе по основным Респуб-
видам работ: лики
Казахстан
земляные работы - 230,1
тыс.м 3 ;
бетонные работы:
железобетонные - 2800 м 3 ,
арматура - 73,9 т.;
приобретение и монтажно-
строительные работы
гидротехнического и
электротехнического
оборудования; водоотлив
из котлована и камеры
1 шлюза; содержание
дирекций строящегося шлюза;
другие работы в соответст-
вии с проектно-сметной
документацией.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполнения работ в соответствии с проектно-сметной документацией - 63,3% от общей сметной стоимости объекта.
Приложение 239
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 074
"Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок"
на 2003 год
1. Стоимость: 300 000 тысяч тенге (триста миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 7 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 271-II "О государственном регулировании гражданской авиации", статья 9 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение воздушного сообщения столицы Республики Казахстан города Астаны с областными центрами и городами областного значения.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ертiс өзенінде толассыз кеме қатынасын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шульбa шлюзi құрылысы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
072 Шульба Республикалық қазы. Қазақстан
шлюзiнің налық Шығыс-Қазақстан Республикасының
құрылысы су жолдары кәсiпорны Көлік және
үшiн Шульба шлюзi коммуникациялар
құрылысын аяқтаудың министрлігі
техникалық-экономика.
лық көрсеткiштерi мен
жобалық-сметалық
құжаттамада көзделген
жұмыстар кешенiнің
орындалуы, соның
iшінде негізгi жұмыс
түpлepi:
Жер жұмыстары - 230, Жыл
1 мың шаршы м; бойында
бетонды жұмыстар:
темiр бетонды - 2800
шаршы м., арматура
- 73,9 т; гидротехни.
калық және электро.
техникалық жабдықтар.
ды сатып алу және
монтаждық-құрылыс
жұмыстары; 1 шлюздiң
камерасынан және
котлованнан су төкпе;
салынып жатқан
дирекцияның мәнi;
жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
басқа да жұмыстар
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес орындалатын жұмыстың көлемi - объектiнiң жалпы сметалық құнынан 63,3%.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 239-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
074 "Жүйелi iшкi авиатасымалдарды субсидиялау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 300 000 мың теңге (үш жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Азаматтық авиацияны мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 7-бабы ; "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының 9-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының бас қаласы Астана қаласымен облыс орталықтары және облыстық деңгейдегi қалалардың арасында әуе байланысын қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: субсидирование внутренних авиамаршрутов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы: -------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 074 Субсидиро- Субсидирование регулярных В те- Минис-
вание ре- авиаперевозок по внутрен- чение терство
гулярных ним авиамаршрутам в соот- года транс-
внутренних ветствии с Правилами, порта и
авиапере- утверждаемыми Правитель- коммуни-
возок ством Республики Казахстан: каций
Респуб-
лики
Казах-
стан
- Астана - Петропавловск;
- Петропавловск - Астана;
- Астана - Жезказган;
- Жезказган - Астана;
- Астана - Талдыкорган;
- Талдыкорган - Астана;
- Астана - Тараз;
- Тараз - Астана;
- Астана - Семей;
- Семей - Астана;
- Астана - Балхаш;
- Балхаш - Астана;
- Астана - Костанай;
- Костанай - Астана;
- Астана - Усть-Каменогорск;
- Усть-Каменогорск - Астана;
- Астана - Кызылорда;
- Кызылорда - Астана;
- Астана - Павлодар;
- Павлодар - Астана;
- Астана - Актау;
- Актау - Астана;
- Астана - Актобе;
- Актобе - Астана;
- Астана - Уральск;
- Уральск - Астана;
- Астана - Шымкент;
- Шымкент - Астана.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение стабильного пассажиропотока и достаточного уровня рентабельности на внутренних маршрутах общей протяженностью 525 473 тыс. пкм, снижение стоимости тарифа на авиаперевозки в среднем на 50%, увеличение пассажиропотока в среднем на 40%, доведение численности пассажиров до 493 886 человек.
Приложение 240
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 079
"Выполнение функций лицензиаров"
на 2003 год
1. Стоимость: 25 827 тысяч тенге (двадцать пять миллионов восемьсот двадцать семь тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании"; статья 7 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 года N 1621 "Об утверждении Положения о порядке и условиях лицензирования международных перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов на автомобильном транспорте и квалификационных требований в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 714 "Об утверждении Правил лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 885 "Об утверждении положения о порядке и условиях лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов на морском и речном транспорте в Республике Казахстан". <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: iшкi авиабағыттарды субсидиялау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 074 Жүйелi iшкi Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
авиатасы. касының Үкiметi бе. бойы Республикасының
малдарды кiтетiн ережелерге Көлік және
субсидиялау сәйкес iшкi авиа ба. коммуникациялар
ғыттар бойынша тұрақ. министрлігі
ты авиатасымалдарды
субсидиялау:
- Астана - Петропавл;
- Петропавл - Астана;
- Астана - Жезқазған;
- Жезқазған - Астана;
- Астана - Талдықорған;
- Талдықорған - Астана;
- Астана - Тараз;
- Тараз - Астана;
- Астана - Семей;
- Семей - Астана;
- Астана - Балқаш;
- Балқаш - Астана;
- Астана - Қостанай;
- Қостанай - Астана;
- Астана - Өскемен;
- Өскемен - Астана;
- Астана - Қызылорда;
- Қызылорда - Астана;
- Астана - Павлодар;
- Павлодар - Астана;
- Астана - Ақтау;
- Ақтау - Астана;
- Астана - Ақтөбе;
- Ақтөбе - Астана;
- Астана - Орал;
- Орал - Астана;
- Астана - Шымкент;
- Шымкент - Астана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтиже: жалпы ұзақтығы 525 473 мың қкм iшкi бағыттарда тұрақты жолаушылар тасқынын және жеткіліктi табыстылық деңгейiн қамтамасыз ету, авиатасымалдарға тарифтiң құнын орташа есеппен 50% төмендету, жолаушылар тасқынын орташа есеппен 40% ұлғайту, жолаушылар санын 493 886 адамға жеткiзу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 240-қосымша
ЕСКЕРТУ.240-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 қазандағы N 150з қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
079 "Лицензиарлардың функцияларын орындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 25827 мың теңге (жиырма бес миллион сегiз жүз жиырма жетi мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының 9-бабы ; "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының 7-бабы ; "Қазақстан Республикасында жолаушылар мен жүктердi, қауiптi жүктердi автомобиль көлiгімен халықаралық тасымалдауды лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары және бiлiктiлiк талаптары туралы ереже" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 25 желтоқсандағы N 1621 қаулысы ; "Қазақстан Республикасында темiр жол көлiгiмен жолаушыларды және жүктердi, қауіптi жүктердi тасымалдауды лицензиялау туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 шілдедегi N 714 қаулысы ; "Қазақстан Республикасындағы теңiз және өзен көлiгiнде жолаушылар мен жүк, қауіптi жүктер тасымалын лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы N 885 қаулысы . <*>

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение выполнения функций Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в части выдачи лицензий на право осуществления лицензируемых видов деятельности в транспортно-коммуникационном комплексе.
5. Задачи бюджетной программы: выдача лицензий и иных разрешительных документов и контроль за соблюдением лицензиатами квалификационных требований к лицензируемым видам деятельности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 079 Выполнение Приобретение услуг по В те- Минис-
функций изготовлению строгой чение терство
лицензиаров отчетности, в том числе года транс-
лицензий, разрешений, порта и
учетных и прочих доку- коммуни-
ментов в количестве каций
399 700 штук. Респуб-
лики
Казах-
стан,
его Коми-
теты и
терри-
ториаль-
ные
органы
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
7. Ожидаемые результаты от реализации бюджетной программы: обеспечение условий для нормального функционирования рынка транспортных услуг, безопасности и регулярности полетов воздушных судов. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2003 г. N 150з .
Приложение 241
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 241 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 084
"Кредитование РГП "Международный аэропорт Астана"
для реализации проекта строительства международного
аэропорта в городе Астане"
на 2003 год
1. Стоимость: 2156000 тысяч тенге (два миллиарда сто пятьдесят шесть миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 19 мая 1999 года "О ратификации Соглашения о займе по проекту реконструкции аэропорта в городе Астане между Республикой Казахстан и Международным Фондом Экономического Сотрудничества Японии".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң, көлiк-коммуникация кешенiнде лицензияланатын қызмет түрлерiн жүзеге асыру үшiн құқық беретiн лицензияларды беру бөлiгiндегi функцияларын орындауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: лицензиялар мен өзге де рұқсат құжаттарын беру және лицензиаттардың лицензияланатын қызмет түрлерiне қойылатын бiлiктiк талаптарын сақтауды бақылау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.! іске асыру бойынша !мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 079 Лицензиар. Қатаң есептеме блан. жыл Қазақстан
лардың кілерiн дайындау жө. бойы Республикасының
функцияла. нiндегi қызметтердi Көлiк және
рын орындау сатып алу, оның коммуникациялар
iшiнде есептiк және министрлiгi
басқа да құжаттарды
399 700 данада <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: көліктiк қызмет көрсету рыногының, әуе кемелерiнің ұшу қауiпсiздiгi және жиiлiгiн қалыпты жұмыс iстеуi үшiн жағдайды қамтамасыз ету. <*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 241-қосымша
ЕСКЕРТУ. 241-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
084 "Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысының
жобасын iске асыру үшiн "Халықаралық Астана әуежайы"
РМК-ны несиелендiру" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2156000 мың теңге (екi миллиард бiр жүз елу алты миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық Қоры арасындағы Астана қаласындағы әуежайды қайта жаңарту жобасы жөнiндегi заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 19 мамырдағы Заңы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, в том числе средства правительственного внешнего займа.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение соответствия технических параметров аэропорта в городе Астане требованиям международных стандартов, качественное и комфортное обслуживание пассажиров.
5. Задачи бюджетной программы: строительство пассажирского терминала аэропорта в городе Астане, создание инфраструктуры аэропорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 084 Кредитова-
ние РГП
"Между-
народный
аэропорт
Астана"
для реали-
зации про-
екта стро-
ительства
международ-
ного аэро-
порта в
городе
Астане
080 Реализация Проведение строительных В те- Минис-
проекта работ по реконструкции чение терство
за счет здания аэропорта в городе года транс-
внешних Астане и прилегающих к порта и
займов нему сооружений в соот- коммуни-
ветствии с контрактом с каций
Подрядчиком (20% от Респуб-
объема стоимости конт- лики
ракта). Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качество выполненных работ определяется в соответствии со строительными нормативами и правилами (СНиП) и нормами Международной организации гражданской авиации. Увеличение количества международных и внутренних рейсов, повышение безопасности полетов, передача международного опыта и технологий местным подрядным, проектным и консультационным организациям.
Приложение 242
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 207
"Развитие материально-технической базы государственного
учреждения - балансодержателя арендованного имущества
комплекса "Байконур"
на 2003 год
1. Стоимость: 8 721 тысяча тенге (восемь миллионов семьсот двадцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Казахской ССР от 31 августа 1991 года N 410 "О переходе государственных предприятий и организаций союзного подчинения в ведение Правительства Казахской ССР"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 ноября 1991 года N 742 "Вопросы приема государственных предприятий и организаций, ранее находившихся в союзном подчинении, в ведении органов государственного управления Казахской ССР"; Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об основных принципах и условиях использования космодрома "Байконур" от 28 марта 1994 года; Договор аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 года; Закон Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года N 2732 "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года N 61 "О мерах по закреплению государственного имущества, не закрепленного за юридическими лицами".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаттары, оның iшiнде Үкiметтiң сыртқы заем қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласындағы әуежайдың техникалық параметрлерiнiң халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкестiгiн қамтамасыз ету, жолаушыларға сапалы және қолайлы қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында әуежайдың жолаушылар терминалын салу, әуежай инфрақұрылымын құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 084 Астана қала.
сындағы ха.
лықаралық
әуежай құры.
лысының жо.
басын iске
асыру үшін Мердiгермен жасасқан Жыл Қазақстан
"Халықара. келiсім-шартқа сәйкес бойы Республикасының
лық Астана (келiсiм-шарт құны Көлік және
әуежайы" көлемiнің 20%-ы) коммуникациялар
РМК-ны не. Астана қаласындағы министрлігі
сиелендіру әуежайды және оған
жапсарлас құрылыстарды
080 Жобаны қайта жаңарту жөнiн.
сыртқы дегi құрылыс жұмыс.
заемдардың тарын жүргізу
есебiнен
iске асыру
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Орындалған жұмыстардың сапасы СНиП және ИКАО (Халықаралық азаматтық авиация ұйымы) нормаларына сәйкес анықталады. Халықаралық және iшкi рейстердiң санын ұлғайту, ұшу қауіпсiздігін арттыру, халықаралық тәжiрибе мен технологияларды жергiлiктi мердiгерлiк, жобалау және консультациялық ұйымдарға беру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 242-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
"Байқоңыр" кешенiнiң жалға алынған мүлiктерiн теңгерiм
ұстаушы - мемлекеттік мекеменiң материалдық-техникалық
базасын дамыту" 207 республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 8 721 мың теңге (сегіз миллион жетi жүз жиырма бiр мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақ CCP-i Президентiнiң "Одақтық бағыныстағы мемлекеттік кәсіпорындар мен ұйымдардың Қазақ ССР-i Yкiметiнiң қарамағына көшуi туралы" 1991 жылғы 31 тамыздағы N 410 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1991 жылғы 28 қарашадағы N 742 "Бұрын одақтық бағыныста болған мемлекеттiк кәсiпорындар мен ұйымдарды Қазақ ССР-нiң мемлекеттік басқару құрамына қабылдау мәселелерi қаулысы; "Байқоңыр" ғарыш айлағын пайдаланудың негізгі принциптерi мен шарттары туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1994 жылғы 28 наурыздағы Келiсiм; Қазақстан Республикасы Үкіметi мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы "Байқоңыр" кешенiн 1994 жылғы 10 желтоқсандағы жалға алу Шарты; Қазақстан Республикасының "Бухгалтерлiк есеп және қаржылық есеп беру туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2732 Заңы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Заңды тұлғаларға бекiтiлмеген мемлекеттiк мүлiктi бекiту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 13 қаңтардағы N 61 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание и развитие материально-технической базы государственного учреждения - балансодержателя арендованного Правительством Российской Федерации имущества комплекса "Байконур".
5. Задачи бюджетной программы: приобретение оборудования для функционирования государственного учреждения - балансодержателя арендованного имущества комплекса "Байконур".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 207 Развитие Приобретение 1 легкового В те- Минис-
материаль- автомобиля, 1 микроавто- чение терство
но-техни- буса, мебели для кабинета года транс-
ческой ба- руководителя - 2 комплек- порта и
зы госу- та, компьютеров - 15 ед., коммуни-
дарствен- принтеров - 15 ед., скане- каций
ного уч- ров - 3 ед., ксерокс - 3 Респуб-
реждения- ед., 1 программное обеспе- лики
балансо- чение по созданию и веде- Казахстан
держателя нию базы данных для задач
арендован- бухгалтерского учета
ного иму- (сетевой вариант), монтаж
щества локальной сети, 1 мини-
комплекса АТС (монтаж и настройка),
"Байконур" кондиционеров - 5 ед.,
сейфы - 3 ед., компьютер-
ный стол- 13 ед., шкафы-
10 ед., столы - 13 ед.,
стулья и кресло-13 штук.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание материально-технической базы для функционирования государственного учреждения - балансодержателя арендованного имущества комплекса "Байконур".
Приложение 243
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 301
"Строительство железнодорожной линии
Алтынсарин-Хромтау"
на 2003 год
1. Стоимость: 7 539 460 тысяч тенге (семь миллиардов пятьсот тридцать девять миллионов четыреста шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 827 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ресей Федерациясы Үкiметi жалға алған "Байқоңыр" кешенi мүлiктерiн баланс ұстаушы - мемлекеттiк мекемелердiң материалдық-техникалық базасын құру және дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жалға алынған "Байқоңыр" кешенi мүлiктерiн баланс ұстаушы - мемлекеттiк мекемелердiң қызмет жасауы үшiн жабдықтар алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру бойынша !мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 207 "Байқоңыр" 1 - жеңіл автомобиль, Жыл Қазақстан
кешенiнің 1 - шағын автобус, бойына Республикасы
жалға алын. басшы кабинетi үшiн Көлік және
ған мүлiк. 2 жиынтық - жиhаз, коммуникациялар
терiн ба. 15 дана компьютер, министрлігінің
ланс ұстау. 15 дана принтер; Аэроғарыш
шы мемле. сканер 3 бiрлiк, комитеті
кеттiк ме. 1 бухгалтерлiк есеп
кеменің үшін мәлiметтер қорын
материалдық құру және жүргізу
-техникалық бағдарламасымен қам.
базасын тамасыз ету (желiлiк
дамыту. нұсқа), локалды желiнi
монтаждау, шағын АТС
(монтаждау және
қалпына келтiру),
кондиционер 5 бiрлiк,
сейф 3 бiрлiк,
компьютер столы 13
бірлік, шкаф 10
бiрлiк, столдар 13
бірлік, орындық және
кресло 13 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: жалға алынған "Байқоңыр" кешенi мүлiктерiн баланс ұстаушы - мемлекеттiк мекемелердiң қызмет iстеуi үшiн материалды-техникалық жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 243-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
301 "Алтынсарин-Хромтау" темiр жол желiсiн республикалық
деңгейде салу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7 539 460 мың теңге (жетi миллиард бес жүз отыз тоғыз миллион төрт жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 28 наурыздағы N 827 Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: завершение строительства коммуникационного тоннеля под рекой Иртыш.
5. Задачи программы: финансирование строительных работ на завершение строительства коммуникационного тоннеля под рекой Иртыш.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 403 Целевые Перечисление целевых ин- В те- Минис-
инвестици- вестиционных трансфертов чение терство
онные тран- Восточно-Казахстанскому года транс-
сферты Вос- областному бюджету для порта и
точно- завершения строительства коммуни-
Казахстан- коммуникационного тонне- каций
скому об- ля под рекой Иртыш в Респуб-
ластному городе Семипалатинске лики
бюджету в соответствии с утверж- Казахстан
для завер- денной в установленном
шения порядке проектно-сметной
строитель- документацией
ства ком-
муникацион-
ного тон-
неля под
рекой Иртыш
в городе
Семипала-
тинске
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования на завершение строительства коммуникационного тоннеля под рекой Иртыш в городе Семипалатинске.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 245-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 245-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
--------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 404
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
Атырауской области на строительство мостового перехода
через реку Урал в городе Атырау" на 2003 год
1. Стоимость: 300 000 тысяч тенге (триста миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ертiс өзенiнiң астындағы коммуникациялық тоннель құрылысын аяқтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ертiс өзенiнiң астындағы коммуникациялық тоннель құрылысын аяқтауға арналған құрылыс жұмыстарын қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 403 Семей қала. Белгiленген тәртiппен Жыл Қазақстан
сында Ертiс жобалау-сметалық бойы Республикасының
өзенi асты. құжаттамасының бекі. Көлік және
мен өтетiн тілуiне сәйкес Семей коммуникациялар
коммуника. қаласында Ертiс өзе. министрлігі
циялық тон. нiнiң астынан комму.
нельдің құ. никациялық тоннель
рылысын құрылысын аяқтау үшін
аяқтау үшін Шығыс Қазақстан об.
Шығыс Қа. лыстық бюджетiне мақ.
зақстан об. сатты инвестициялық
лыстық бюд. трансферттердi аудару
жетiне бе.
рiлетiн
мақсатты
инвестиция.
лық транс.
ферттер
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтиже: Ертiс өзенiнiң астындағы коммуникациялық тоннель құрылысын аяқтау.
Ескерту:
*) Республикалық бюджеттен трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын iске асыру жөніндегi iс-шаралар, сандық және сапалық көрсеткiштер тiзбесi тиiстi жергілiктi бюджеттік бағдарламада көрiнiс табады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
245-1-қосымша
ЕСКЕРТУ. Жаңа 245-1 қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар министрлігі
_____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
404 "Атырау қаласында Жайық өзенi арқылы өтетiн көпiр өткелiнің құрылысына үшiн Атырау облыстық бюджетiне
бөлiнген мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 300 000 мың теңге (үш жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы .

1. Стоимость: 1 515 588 тысяч тенге (один миллиард пятьсот пятнадцать миллионов пятьсот восемьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасности полетов в аэропорту города Астаны.
5. Задачи программы: реконструкция (усиление) покрытия искусственной взлетно-посадочной полосы аэропорта и переустановка светосигнального оборудования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 700 Реконструк- Реконструкция взлетно- В те- Минис-
ция взлет- посадочной полосы в соот- чение терство
но-посадоч- ветствии с утвержденной года транс-
ной полосы в установленном порядке порта и
аэропорта проектно-сметной докумен- коммуни-
в городе тацией: 1. Демонтаж и каций
Астане монтаж всего светосигналь- Респуб-
ного оборудования на лики
взлетно-посадочной по- Казахстан
лосе с обоих курсов по
метеоминимуму второй
категории.
2. Демонтаж существующей
светосигнальной системы.
3. Подготовительные
работы по усилению
взлетно-посадочной полосы.
4. Усиление взлетно-
посадочной полосы.
5. Усиление боковых полос
безопасности и струе-
защитных плит.
6. Наращивание и герме-
тизация смотровых, таль-
вежных и электрических
колодцев и их герметизация.
7. Производство земляных
работ по устройству
грунтовых сопряжений.
Агротехнические работы.
8. Строительство рулежной
дорожки 2А.
9. Установка аккустической
системы для орнитологического
обеспечения полетов
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .
7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы: завершение реконструкции взлетно-посадочной полосы в соответствии с утвержденной в установленном порядке проектно-сметной документацией.
Приложение 255
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 707
"Средний ремонт автодорог республиканского значения"
на 2003 год

1. Құны: 1 515 588 (бip миллиард бес жүз он бес миллион бес жүз сексен сегiз) мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласының әуежайында ұшу қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
5. Бағдарламаның мiндеттерi: Әуежайдың жасанды ұшу-қону жолағының жамылғысын қайта жаңарту (күшейту) және жарық сигналы жабдықтарын қайта орнату.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !(кіші бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 Жобалық-сметалық Жыл Қазақстан
құжаттамаға сәйкес бойында Республикасының
ықтан ұшу-қону жола. Көлік және
ғын қайта жөндеу коммуникациялар
1. Екiншi санаттың министрлігі
метеоминимумы бойынша
екі бағыттан ұшу-қону
жолағында жарық сиг.
налы жабдықтарын
құрастыру және
бөлшектеу
2. Қолданыстағы жарық
-сигналды жүйесiн
қайта монтаждау.
Астана қа. 3. Ұшу және қону
ласындағы жолағын күшейту
әуежайдың жөнiнде дайындық
ұшу-қону жұмыстары.
жолағын 4. Ұшу және қону
қайта жолағын күшейту.
жаңарту 5. Бүйiр жолақ
қауіпсiздiгiн және
шашуқорғаныш плитасын
күшейту.
6. Қарау, тальвеждiк
және электрлiк
құдықтарды кеңейту
және тығындау және
оларды тығындау.
7. Жерқыртысын бiрiктiру
құрылғысы жөнiнде жер
жұмыстарын жүргiзу.
Агротехникалық жұмыстар.
8. 2А рульдеу жолын салу.
9. Ұшуды орнитологиялық
қамтамасыз ету үшiн
акустикалық жүйесiн орнату. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтиже: белгiленген тәртіппен бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес ұшу-қону жолағын қайта жөндеуді аяқтау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 255-қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.05.23. N 487 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгері
707 "Республикалық маңызы бар автожолдарды орташа жөндеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 3 700 000 тысяч тенге (три миллиарда семьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасного и бесперебойного проезда транспортных средств по автодорогам республиканского значения.
5. Задачи бюджетной программы: проведение среднего ремонта автомобильных дорог республиканского значения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 707 Средний Проведение работ по сред- В те- Минис-
ремонт нему ремонту в соответст- чение терство
автодорог вии с дефектной ведомостью года транс-
республи- и сметной документа- порта и
канского цией, в том числе: коммуни-
значения Акмолинская область- каций
95 км, кроме того Респуб-
устройство берм - 41 шт., лики
ремонт ограждений - Казахстан
5614 м 2 , ремонт пучины -
1200 м 3 ;
Актюбинская область-53 км;
ремонт аварийного моста
через р. Кублей на 50 км
автодороги Кандыагаш-Эмба-
Шелкар-Иргиз;
Алматинская область -
338 км, кроме того
ремонт труб и мостов -
7/272, 1/134 шт/п.м.;
ремонт транспортной развязки
с путепроводом на 27 км
автодороги Алматы-Бишкек;
Атырауская область-61 км;
Восточно-Казахстанская
область - 68 км, кроме
того ремонт труб и мостов-
4/137 шт/п.м.;
Жамбылская область -
150 км, кроме того ремонт
труб и мостов -
1/18 шт/п.м., ремонт моста
и берегоукрепительные
работы - 400/60 м 2 3 ;
Западно-Казахстанская
область - 64 км;
Карагандинская область-
107 км, кроме того
ремонт труб и мостов -
5/90 шт/п.м.;
ремонт наиболее разрушенных
участков по автодороге
"Кызылорда-Павлодар-Успенка-
граница Российской Федерации"
км 869-872, 873-880;
Кызылординская область-
100 км;
Костанайская область-
91 км;
Мангистауская область-
43 км;
Павлодарская область-
125 км;
Северо-Казахстанская
область - 86 км;
Южно-Казахстанская
область - 82 км,
кроме того ремонт

1. Құны: 3 700 000 мың теңге (үш миллиард жетi жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 17-бабы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: республикалық маңызы бар автожолдар бойынша қауіпсiз және үздiксiз жүрудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автожолдарда орташа жөндеу жөнiнде жұмыстар жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.! іс-шаралар !мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 707 "Республи. Ақау ведомосты мен Жыл Қазақстан
калық маңызы сметалық құжат. бойы Республикасының
бар автожол. тамаларға сәйкес Көлік және
дарды орташа орташа жөндеу жөнiн. коммуникациялар
жөндеу" дегi жұмыстарды жүр. министрлігі
гiзу, соның ішінде:
Ақмола облысы - 95
км, сонымен қатар
бepм құрылғысы - 41
дана, қоршауды жөн.
деу - 5614 м2,
iсінудi жөндеу - 1200
м3;
Ақтөбе облысы - 53 км;
"Қандыағаш - Ембi -
Шалқар - Ырғыз" авто.
жолының 50 км-дегi
Күбiлей өзенi арқылы
өтетiн авариялық көпiрдi
жөндеу;
Алматы облысы - 338
км, сонымен қатар
құбыр және көпiр
жөндеу - 7/272, 1/134
дана. /қ.м.; Алматы -
Бiшкек автожолының
27 км-дегi жол өткелiмен
көлiк айырымын жөндеу;
Атырау облысы - 61 км;
Шығыс Қазақстан
облысы - 68 км,
сонымен қатар құбыр
және көпiр жөндеу -
4/137 дана./қ.м.;
Жамбыл облысы - 150
км, сонымен қатар
құбыр және көпiр
жөндеу - 1/18 шт./
п.м., құбыр жөндеу
және жағалауды бекiту
жұмыстары - 400/60
м2/м3;
Батыс Қазақстан
облысы - 64 км;
Қарағанды облысы -
107 км, 5/90 дана./
қ.м. құбыр және көпiр
жөндеу;
"Қызылорда - Павлодар
- Успенка - Ресей Феде.
рациясының шекарасы"
автожолының анағұрлым
бұзылған учаскелерiн
жөндеу, 869-872,
873-880 км;
Қызылорда облысы -
100 км;
Қостанай облысы -
91 км;
Маңғыстау облысы -
43 км;
Павлодар облысы -
125 км;
Солтүстiк Қазақстан
облысы - 86 км;
Оңтүстiк Қазақстан
облысы - 82 км,

труб и мостов - 2/209
шт./п.м.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 23 мая 2003 г. N 487 ; от 25 июля 2003 г. N 749 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: средний ремонт автомобильных дорог республиканского значения, который позволит остановить дальнейшее разрушение дорог, поддержать техническое состояние и обеспечить транспортные сообщения между регионами республики и отремонтировать средним ремонтом 1473 км дорог, труб и мостов 18 шт., что приведет к снижению стоимости автотранспортных перевозок, повысит безопасность движения. Выполнение и качество paбот контролируются территориальными органами Комитета автомобильных дорог и строительстве инфраструктурного комплекса, в соответствии с инструкцией приемки работ по среднему ремонту и классификации работ при эксплуатации автомобильных дорог общего пользования в Республике Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 мая 2003 г. N 487 ; от 25 июля 2003 г. N 749 .
Приложение 256
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 708
"Капитальный ремонт автодорог республиканского значения"
на 2003 год
1. Стоимость: 850 020 тысяч тенге (восемьсот пятьдесят миллионов двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасного и бесперебойного проезда транспортных средств по автодорогам республиканского значения.
5. Задачи бюджетной программы: проведение капитального ремонта автомобильных дорог республиканского значения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

2/209 дана./қ.м.
құбыр және көпiр
жөндеу. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикалық маңыздағы автомобиль жолдарын орташа жөндеу жолдардың одан әрi бұзылуын тоқтатуға, республика аймақтарының арасындағы көлiк қатынасының техникалық жағдайын қолдауға және қамтамасыз етуге мүмкіндік бередi және 1473 км орташа жөндеулердi, көпiр және құбырлар 18 дана, бұл автокөлiк тасымалдарының құнын төмендетуге, қозғалыс қауіпсiздігін арттыруға әкелiп соқтырады. Жұмыстың орындалуын және сапасын Қазақстан Республикасындағы жалпы қолданылатын автожолдарды пайдалану кезiндегі жіктеуге және орташа жөндеу бойынша жұмыстарды қабылдау нұсқаулығына сәйкес Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң аумақтық органдары бақылайды.
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 256-қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.05.23. N 487 қаулысымен .
ЕСКЕРТУ.256-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 қарашадағы N 150ц қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
708 Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделi жөндеу
республикалық бюджеттік бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 850 020 мың теңге (сегіз жүз елу миллион жиырма мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегі Заңының 17-бабы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: республикалық маңызы бар автожолдар бойынша көлiк құралдарының қауiпсіз және үздіксiз жүруiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автомобиль жолдарына күрделi жөндеу жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші !іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.! іс-шаралар !мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 708 Капитальный Авторский надзор, отвод В те- Минис- ремонт ав- земель, подготовка чение терство
тодорог проектно-сметной года транс-
республи- документации и техноло- порта и
канского гическое сопровождение. коммуни-
значения Проведение работ по каций
капитальному ремонту Респуб-
автодороги в соответст- лики
вии с проектно-сметной Казахстан
документацией,
в том числе:
Актюбинская область-
капремонт моста через
реку Суходол 1/18,15
шт/п.м. (ремонт берего-
вых опор, промежуточных
опор, пролетных строений,
проезжей части моста,
сопряжение моста с насыпью,
покрытия, тротуаров
и другие сопутствующие
работы) по автомобильной
дороге "Актобе-Атырау-
гр. Р.Ф. (на Астрахань)"
км 129;
Алматинская область-
ремонт автодорог 7 км,
мостов 3 шт. (ликвидация
последствий паводковых
разрушений) в том числе:
по автодорогам Алматы-
Усть-Каменогорск ремонт
моста через р. Коксу,
км 248-249, Шымкент-
Тараз-Алматы-Хоргос
через Кокпек, Коктал,
Благовещенку с подъез-
дами к границе Кыргыз-
ской Республики, вос-
становление моста
через р. Тургень, км 64,
на участке Алматы-Кокпек
-Чунджа-Хоргос
(на территории памятника
природы Чарынская
Ясеневая дача),
км 212-219, Сары-Озек-
Коктал, восстановление
моста, км 147;
проведение аварийно-
восстановительных работ по
ликвидации последствий
паводковых разрушений на
отдельных участках автодорог:
"Алматы - Хоргос" км 185-189,
191-192, 212-214, 215,
218-220, 222, 227, 236,
243, 244;
"Аксай - Чунджа - Кольжат -
граница КНР" на км 10-12,
56-58";
Восточно-Казахстанская
область - капремонт
автодорог 17 км, ремонт
мостов 2 шт. (подготовка
территории строительства,
земляные работы, устрой-
ство дорожной одежды,
устройство искусствен-
ных сооружений, устрой-
ство пересечений и
примыканий, обстановка
пути и другие сопутст-
вующие работы) по авто-
мобильным дорогам "Омск-
Павлодар-Майкапшагай"
км 1256-1259, "Усть-
Каменогорск-Зыряновск-
Большенарымск-Катон-
Карагай-Рахмановские
ключи", км 15-19,
"Алматы-Усть-Каменогорск"
км 933-943; Ликвидация
последствий паводковых
разрушений в том числе:
Ремонт мостов через
р. Бухтарма км 147 по
автодороге "Усть-
Каменогорск-Зыряновск-
Большенарымское-Катон-
Карагай-Рахмановские
ключи", мост через
р. Кендерлык км 1272
по автодороге "Омск-
Павлодар-Майкапшагай".
Костанайская область-
капремонт моста через
реку Аят 1/206,54 шт/п.м.,
автодорог 2,54 км
(капремонт береговых
опор, промежуточных
опор, пролетных строений,
проезжей части моста,
сопряжения моста с
насыпью, укрепитель-
ных работ, подходов к
мосту, устройство
объездной дороги и
другие сопутствующие
работы) по автомо-
бильным дорогам
"Карабутак-Комсомоль-
ское-Денисовка-Рудный-
Костанай" км 480,
"Костанай-Аулиеколь-
Сурган" км 33-35;
Жамбылская область -
проведение государственной
и экологической экспертизы
проектно-сметной документации
и капитальный ремонт мостового
перехода через р. Терс на а/д
"Алматы - Ташкент - Термез
571 км.;
Акмолинская область - и
подготовка проектно-сметной
документации на участки
автодорог и мостов по
автодороге "Макинск - Аксу -
Торгай", "Кокшетау - Рузаевка"
и "Кокшетау - Атбасар";
подготовка проектно-сметной
документации на капитальный
ремонт моста через реку
Громотуха в поселке Боровое.
Западно-Казахстанская область
- подготовка проектно-сметной
документации через балку
торговая км 35 "Уральск -
Теплое - гр. Р.Ф." и протоку
Илек на 142 км а/д "Подстепное
- Федоровка - гр. Р.Ф.";
Атырауская область - перерасчет
проекта обход п. Махат
протяженностью 19 км по а/д
Актобе - Астрахань" и на
устройство моста на участке
км 755;
Карагандинская область - на
путепровод через ж/д км 906
автодороги "Кызылорда - Павлодар"
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 мая 2003 г. N 487 ; от 28 ноября 2003 г. N 150ц .

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 708 Республика. Авторлық қадағалау,жер Жыл Қазақстан
лық маңызы бөлу жобалау-смета бойы Республикасының
бар авто. құжаттамасын әзiрлеу Көлік және
жолдарды және технологиялық коммуникациялар
күрделi мқамтаасыз ету. Жобалау- министрлігі
жөндеу смета құжаттамаларына
сәйкес автожолдарды
күрделi жөндеу
жөнiнде жұмыстар
жүргiзу, соның
iшiнде:
Ақтөбе облысы -
"Ақтөбе-Атырау-
(Астраханға)- РФ
шекарасын автомобиль
жолындағы 129 км
Суходол өзенiнен
өтетiн 1/18,15 дана.
/қ.м. көпiрдi күрделi
жөндеу (жағалау
тiректерiн, аралық
тiректердi, аралық
құрылыстарды, көпiрдiң
жүргiншi бөлiгiн
жөндеу, көпiрдi
үйіндімен түйіндестіру,
жаяужолдарды, жамыл.
ғыны жөндеу және басқа
жұмыстар); Алматы облысы
- 7 км автожолында 3 дана
көпiрдi жөндеу, (cу
тасқыны зардаптарын жою,
соның iшiнде:
"Алматы-Өскемен"
автожолдарындағы 248-
249 км Көксу өзенi
арқылы өтетiн көпiрдi
жөндеу, 212-219 км
Қырғыз Республикасының
шекарасына кіреберiспен,
Шымкент-Тараз-Алматы-
Хоргос, Көкпек, Көктал,
Благовещенка арқылы
өтетiн Алматы-Көкпек-
Шонжа-Хоргос учаскесiн.
дегi (Шарын Шетен
саяжайы, табиғи ескерткiш
аумағында) Түрген өзенi
арқылы өтетiн көпiрдi
қалпына келтiру, 212-219
км; Сарыөзек-Көктал 147
км. көпiрдi қалпына
келтiру;
мынадай автожолдардың
жекелеген учаскелерiнде
су тасқынының зардаптарын
жою жөнiндегi авариялық-
қалпына келтiру жұмыста-
рын жүргiзу:
"Алматы - Хоргос" 185-189,
191-192, 212-214, 215,
218-220, 222, 227, 236,
243, 244 км;
"Ақсай - Шонжы - Көлжат
- ҚХР шекарасы" 10-12,
56-58 км;
Шығыс Қазақстан облысы
- "Омбы-Павлодар-
Майқапшағай" 1256-1259
км, "Өскемен-Зырян-
Большенарым-Қатон-
Қарағай-Рахман бұлағы"
15-19 км, "Алматы-
Өскемен" 933-943 км,
автомобиль жолдарында
17 км автомобиль жолын
жөндеу, 2 дана көпiрдi
күрделi жөндеу
(құрылыс аумағын
дайындау, жер қазу
жұмыстары, жол төсемесiн
жайғастыру, жасанды
құрылыстар салу және
басқа жұмыстар);
Су тасқыны зардаптарын
жою, соның iшiнде:
"Өскемен-Зырян-
Большенарым-Қатон-
Қарағай-Рахман бұлағы"
автомобиль жолындағы
147 км, Бұқтарма
өзенiнен өтетiн
көпiрдi жөндеу "Омбы-
Павлодар-Майқапшағай"
1272 км автомобиль
жолындағы Кендiрлiк
өзенiнен өтетiн көпiрдi
жөндеу;
Қостанай облысы -
"Қарабұтақ-Комсомол-
Денисовка-Рудный-
Қостанай" 480 км,
"Қостанай-Әулиекөл-
Сұрған" 33-35 км
автомобиль жолдарындағы
Аят өзенiнен өтетiн
1/206,54 дана./қ.м.
көпiрдi, 2,54 км
автомобиль жолдарын
күрделi жөндеу (жағалау
тiректерiн, аралық
тiректердi, аралық
құрылыстарды, көпiрдiң
жүргiншi бөлiгiн күрделi
жөндеу, көпiрдi
үйiндiмен түйiндестiру,
қатайту жұмыстары,
көпiрге кiре берiстердi,
айналма жолдың
құрылғысын күрделi
жөндеу және басқа
жұмыстар).
"Жамбыл облысы - жобалау-
сметалық құжаттаманың
мемлекеттiк және
экологиялық сараптамасын
жүргiзу және "571 км
Алматы - Ташкент - Термез"
а/жолындағы Терiс өзенi
арқылы өтетiн көпiр
өткелiн күрделi жөндеу;
Ақмола облысы - және
"Макинск-Ақсу-Торғай",
"Көкшетау-Рузаев" және
"Көкшетау-Атбасар"
автожолы бойынша авто-
жолдар және көпiрлер
телiмдеріне арналған
жобалау-сметалық құжат-
таманы дайындау;
Бурабай кентiндегi
Громотуха өзені арқылы
өтетiн көпiрдi күрделi
жөндеуге арналған жобалау-
сметалық құжаттаманы дайындау.
Батыс Қазақстан облысы
- 35 км "Орал-Теплое-РФ
шекарасы" сауда балкасы
және "Подстепное-Федоровка-РФ
шекарасы" а/ж 142 км-дағы
Елек саласы арқылы жобалау-
сметалық құжаттаманы дайындау;
Атырау облысы - "Ақтөбе-
Астрахань" а/ж бойынша
қашықтығы 19 км және 755
км теліміндегі көпiрді
жайластыруға Мақат кентiн
айналып өту жобасын қайта
eceптеу;
Қарағанды облысы - 906 км
"Қызылорда-Павлодар" авто-
жолының т/ж арқылы жол
өткелiне. <*>
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 710 Учет арен- В те- Минис-
дованного чение терство
имущества года транс-
комплекса порта и
"Байконур" коммуни-
каций
Респуб-
лики
Казахстан
030 Государст- Содержание государствен-
венное уч- ного учреждения со штат-
реждение ной численностью 15 че-
балансо- ловек с целью осуществ-
держатель ления: учета и инвента-
арендован- ризации, ведение бухгал-
ного иму- терского учета имущества
щества объектов комплекса
комплекса "Байконур", арендуемых
"Байконур". Российской Федерацией в
соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: учет имущества комплекса "Байконур", арендованного Правительством Российской Федерации, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 259
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 711
"Подготовка кандидатов в космонавты Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 7 083 тысячи тенге (семь миллионов восемьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 27 "О создании Межведомственной комиссии при Правительстве Республики Казахстан по предварительному отбору кандидатов в космонавты Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обучение двух кандидатов в космонавты Республики Казахстан в Российском государственном научно-исследовательском испытательном Центре подготовки космонавтов им. Ю.А. Гагарина (г. Москва) для подготовки к полетам на Международную космическую станцию и выполнения казахстанских программ космических исследований и экспериментов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение условий для пребывания и прохождения обучения двух кандидатов в космонавты в Российском государственном научно-исследовательском центре подготовки космонавтов им. Ю.А. Гагарина (г. Москва).
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 710 "Байқоңыр" Мынадай жұмыстарды Жыл Қазақстан
кешенiнiң атқару мақсатында бойы Қазақстан
жалға берiл. штат санда 15 адам Көлiк және
ген мүлкiн болған мемлекеттiк коммуникациялар
есепке алу. мекеменi ұстау: министрлiгiнiң
Қазақстан Республи. Аэроғарыш
касының заңнамасына комитетi
сәйкес Ресей Феде.
030 "Байқоңыр" рациясының жалға
кешенiнiң алған "Байқоңыр"
жалға берiл. кешенi объектiлер.
ген мүлiкте. iнiң мүлiктерiне
рiн баланс. бухгалтерлiк есеп
та ұстаушы жүргiзу, есептеу
- мемлекет. және түгендеу
тiк мекеме.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаларын орындалуынан күтiлетiн нәтиже: Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Ресей Федерациясының Үкiметi жалға алған "Байқоңыр" кешенi мүліктерiнің есебi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 259-қосымша
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
"Қазақстан Республикасының ғарышкерiне кандидаттарды
даярлау" 711 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7 083 мың теңге (жетi миллион сексен үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 27 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан Қазақстан Республикасының ғарышкерлiгiне кандидаттарды алдын ала iрiктеу жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржылары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ю.А. Гагарин атындағы Ресейлiк ғарышкерлердi даярлау мемлекеттiк ғылыми-зерттеу сынақ орталығында (Мәскеу қ.) халықаралық ғарыш станциясында ұшу және ғарыштық зерттеулер мен тәжiрибе жасаудың қазақстандық бағдарламасының орындалуы үшiн Қазақстан Республикасының екi ғарышкерiн оқыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: екi ғарышкерге кандидаттың Ю.А. Гагарин атындағы Ресей ғарышкерлер даярлау мемлекеттiк ғылыми-зерттеу сынақ орталығына (Мәскеу қ.) келу және оқу мерзiмiн өтеу жағдайларын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Бағы.!Бағдарлама.!Бағдарламаны (бағы. !Іске ! Жауапты
!дар.!нысты!ның (бағы. !нысты бағдарламаны) !асыру! орындаушылар
!ла. !бағ. !нысты бағ. !іске асыру бойынша !мер. !
!ма. !дар. !дарламаның)!шаралар !зімі !
!ның !лама.! атауы ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 711 Подготовка Создание условий для В те- Минис-
кандидатов прохождения общекосмичес- чение терство
в космо- кой подготовки кандидатов года транс-
навты РК в космонавты в РГ порта и
Республики НИИЦПК им. Ю.А.Гагарина коммуни-
Казахстан с выплатой стипендии, каций
командировочных Респуб-
расходов, расходов на лики
проживание и Казахстан
и специальное питание,
приобретение
индивидуальной специальной
одежды и обуви, проведение
летной, парашютной
подготовки
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июля 2003 г. N 749 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: соответствие кандидатов в космонавты уровню первого года обучения общекосмической подготовки и готовность к прохождению следующего этапа.
Приложение 260
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 260 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 714
"Реабилитация автодороги Алматы-Астана"
на 2003 год
1. Стоимость: 7347216 тысяч тенге (семь миллиардов триста сорок семь миллионов двести шестнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 20 июля 1999 года N 446-I "О ратификации Соглашения о займе (Проект реструктуризации дорожно-транспортной отрасли) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития"; Закон Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 229 "О ратификации Соглашения о займе между Правительством Республики Казахстан и Фондом Развития Абу-Даби для финансирования строительства дороги Караганда - Астана, совершенного 28 апреля 2001 года"; Закон Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 28-II "О ратификации Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Исламским Банком Развития для проекта дороги "Алматы - Гульшад"; Закон Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 170 "О ратификации Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Саудовским Фондом Развития (проект "Дорога Караганда - Астана"), совершенного 5 числа месяца Шабан 1421 года Хиджры, соответствующего 1 ноябрю 2000 года"; Закон Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 102 "О ратификации Соглашения Истисна'А между Республикой Казахстан и Исламским Банком Развития по реконструкции последнего участка автодороги Караганда - Астана (секция IV между Вишневкой и Астаной)".

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 711 Қазақстан Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
Республика. касының ғарышкерiне бойына Республикасының
сының ғарыш. кандидаттарды Ю.A. Көлік және
керлiгiне Гагарин атындағы коммуникациялар
кандидат. РҒДМҒЗСО-да жалпы министрлігі
тарды даяр. ғарыштық дайындық.
лау тан өткiзу үшін,
стипендия, iссапар
және жатын-орын,
және арнайы тамақтану,
жеке арнайы киiм және
аяқ киiм сатып алу,
ұшу, парашюттық дайын.
дықты өткiзу шығындарын
өтеуге жағдай жасау. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.25. N 749 қаулысымен .
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: ғарышкерлікке кандидаттардың бiрiншi жыл оқудың жалпығарыштық дайындығы мен келесi кезеңге өтуге әзiрлiк деңгейiнің сәйкестiгi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 260-қосымша
ЕСКЕРТУ. 260-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.20. N 1159 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгері
714 "Алматы-Астана автожолын қалпына келтiру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7347216 мың теңге (жетi миллиард үш жүз қырық жетi миллион екi жүз он алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң арасындағы заем туралы келiсiмдi (Жол көлiгi саласын қайта құрылымдау жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 20 шiлдедегi N 446-І Заңы ; "Қазақстан Республикасы мен Ислам Даму Банкi арасындағы Алматы-Гүлшат жолының жобасына арналған заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 28-II Заңы ; "Қазақстан Республикасы мен Сауда Даму Қоры арасындағы, 2000 жылғы 1 қарашаға сәйкес келетiн, Қыжыраның 1421 жылғы Шабан айының 5 күнi жасалған заем туралы келiсiмдi ("Қарағанды-Астана жолының" жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 30 наурыздағы N 170 Заңы ; "Қазақстан Республикасы мен Ислам Даму Банкi арасындағы Қарағанды - Астана автожолының соңғы учаскесiн (Вишневка мен Астана арасындағы IV секция) қайта жаңарту туралы Истисна А келiсiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 13 қарашадағы N 102 Заңы ; "2001 жылғы 28 сәуiрде жасалған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Абу-Даби Даму Қорының арасындағы Қарағанды-Астана жолының құрылысын қаржыландыруға арналған заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 шiлдедегi N 229 Заңы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, в том числе средства правительственных внешних займов.
4. Цель бюджетной программы: развитие эффективной сети дорог и дорожного транспорта в Казахстане.
5. Задачи бюджетной программы: восстановление приоритетных участков автомобильных дорог республиканского значения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
714 Реабилитация
автодороги
Алматы-
Астана
1 032 Реализация Надзор за строительством; В те- Минис-
проекта на технический аудит. чение терство
участках Реконструкция года транс-
Алматы - автодороги Алматы-Кара- порта и
Гульшад и ганда-Астана-Боровое на коммуни-
Акчатау- участках Алматы-Гульшад каций
Караганда и Акчатау-Караганда Респуб-
за счет согласно детальному лики
внешних проекту и контракту с Казахстан
займов подрядчиками.
2 033 Реализация Выплата налогов, В те- Минис-
проекта на связанных с чение терство
участках реконструкцией дорог; года транс-
Алматы-Гуль- оплата услуг порта и
шад и Акча- технических переводчиков коммуни-
тау-Караган- в соответствии с каций
да за счет условиями контракта. Респуб-
внутренних Реконструкция автодороги лики
источников Алматы-Караганда-Астана- Казахстан
Боровое на участках
Алматы-Гульшад и Акчатау-
Караганда, согласно
детальному проекту и
контракту с подрядчиками.
3 034 Реализация Реконструкция автодороги В те- Минис-
проекта на Алматы-Боровое на чение терство
участке участке Алматы-Гульшад года транс-
Алматы-Гуль- (88 км) согласно деталь- порта и
шад (88 км) ному проекту и конт- коммуни-
за счет ракту с подрядчиками. каций
внешних Респуб-
займов лики
Казахстан
4 035 Реализация Выплата налогов, В те- Минис-
проекта на связанных с чение терство
участке реконструкцией дорог. года транс-
Алматы-Гуль- Реконструкция автодороги порта и
шад (88 км) Алматы-Боровое на участке коммуни-
за счет Алматы-Гульшад (88 км) каций
внутренних согласно детальному Респуб-
источников проекту и контракту с лики
подрядчиками. Казахстан
5 036 Реализация Надзор за строительством. В те- Минис-
проекта на Реконструкция автодороги чение терство
участке Караганда-Астана на года транс-
Осакаровка- участке Осакаровка- порта и
Вишневка за Вишневка согласно коммуни-
за счет детальному проекту каций
внешних и контракту с подряд- Респуб-
займов чиками. лики
Казахстан

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты, соның iшiнде үкiметтiң сыртқы заем қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қазақстандағы тиiмдi жол желiсiн және жол көлiгiн дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автомобиль жолының басым учаскелерiн қалпына келтіру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші ! (кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 714 Алматы-
Астана
автожолын
қалпына
келтiру
032 Алматы- Құрылыс қадағалау; Жыл Қазақстан
Гүлшат және Техникалық аудит; бойы Республикасының
Ақшатау- Көлік және
Қарағанды Мердігермен өзара коммуникациялар
учаскелерiн шарт және егжей- министрлігі
сыртқы тегжей жобаға сәйкес
заемдар Алматы-Гүлшат және
есебiнен Ақшатау-Қарағанды
жобаны іске учаскелерінде Алматы
асыру -Қарағанды-Астана-
Бурабай автожолын
қайта жаңарту.
033 Алматы- Жолдарды қайта жаңар. Жыл Қазақстан
Гүлшат және туға байланысты са. бойы Республикасының
Ақшатау- лықтарды төлеу; Көлік және
Қарағанды келісім-шарт шарттарына коммуникациялар
учаскелерін сәйкес техникалық аудар. министрлігі
ішкі көз. машылардың қызметтер
дердің есе. көрсетуіне ақы төлеу;
бiнен жоба.
ны iске Мердiгермен өзара
асыру шарт және егжей-
тегжей жобаға сәйкес
Алматы-Гүлшат және
Ақшатау-Қарағанды
учаскелерiнде Алматы
-Қарағанды-Астана-
Бурабай автожолын
қайта жаңарту.
3 034 Алматы- Мердiгермен өзара Жыл Қазақстан
Гүлшат (88 шарт және егжей- бойы Республикасының
км) учаске. тегжей жобаға сәйкес Көлік және
сiн сыртқы Алматы-Гүлшат учас. коммуникациялар
заемдар кесiндегі (88 км) министрлігі
есебiнен Алматы-Бурабай жолын
жобаны қайта жаңарту.
iске асыру
4 035 Алматы- Жолдарды қайта жаңар. Жыл Қазақстан
Гүлшат (88 туға байланысты бойы Республикасының
км) учас. салықтарды төлеу; Көлік және
кесiн iшкi Мердiгермен өзара коммуникациялар
көздердің шарт және егжей- министрлігі
есебiнен тегжей жобаға сәйкес
жобаны iске Алматы-Гүлшат учас.
асыру кесіндегі (88 км)
Алматы-Бурабай жолын
қайта жаңарту.
5 036 Осакаровка- Құрылыс қадағалау; Жыл Қазақстан
Вишневка Мердiгермен өзара бойы Республикасының
учаскесін шарт және егжей- Көлік және
сыртқы тегжей жобаға сәйкес коммуникациялар
заемдар Осакаровка-Вишневка министрлігі
есебiнен учаскесiндегі Қара.
жобаны ғанды-Астана автожо.
iске асыру лын қайта жаңарту.

6 037 Реализация Выплата налогов, В те- Минис-
проекта на связанных с чение терство
участке реконструкцией дорог; года транс-
Осакаровка- выплата налогов, порта и
Вишневка за связанных с надзором коммуни-
за счет за строительством. каций
внутренних Респуб-
источников лики
Казахстан
7 038 Реализация Приобретение основного В те- Минис-
проекта на оборудования. чение терство
участке Реконструкция автодороги года транс-
Вишневка- Караганда-Астана на порта и
Астана участке Вишневка-Астана коммуни-
за счет согласно детальному каций
внешних проекту и контракту с Респуб-
займов подрядчиками. лики
Казахстан
8 039 Реализация Выплата налогов, В те- Минис-
проекта на связанных с чение терство
участке реконструкцией года транс-
Вишневка- дорог, оплата порта и
Астана налога на коммуни-
за счет добавленную каций
внутренних стоимость по Респуб-
источников закупу основных лики
средств. Казахстан
9 040 Реализация Реконструкция автодороги В те- Минис-
проекта на Караганда-Астана на чение терство
участке участке Караганда- года транс-
Караганда- Осакаровка согласно порта и
Осакаровка детальному проекту и коммуни-
за счет контракту с подрядчиками. каций
внешних Респуб-
займов лики
Казахстан
10 041 Реализация Выплата налогов, В те- Минис-
проекта на связанных с чение терство
участке реконструкцией дорог. года транс-
Караганда- Реконструкция автодороги порта и
Осакаровка Караганда-Астана на коммуни-
за счет участке Караганда- каций
внутренних Осакаровка согласно Респуб-
источников детальному проекту и лики
контракту с подрядчиками. Казахстан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 ноября 2003 г. N 1159
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реабилитация автодороги Алматы-Астана. Улучшение качественного состояния автодороги, повышение уровня материально-технической оснащенности дорожных организаций, их обеспеченность современным оборудованием для содержания и текущего ремонта автомобильных дорог.
Приложение 261
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 261 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 715
"Реабилитация автодороги Алматы - Бишкек"
на 2003 год
1. Стоимость: 3351372 тысячи тенге (три миллиарда триста пятьдесят один миллион триста семьдесят две тысячи тенге).

6 037 Осакаровка- Жолдарды қайта жаңар.Жыл Қазақстан
Вишневка туға байланысты бойы Республикасының
учаскесін салықтарды төлеу; Көлік және
iшкi көз. коммуникациялар
дердің министрлігі
есебiнен
жобаны
iске асыру
7 038 Вишневка- Негізгi жабдықты Жыл Қазақстан
Астана сатып алу; бойы Республикасының
учаскесiн Мердiгермен өзара Көлік және
сыртқы шарт және егжей- коммуникациялар
заемдар тегжей жобаға сәйкес министрлігі
есебінен Вишневка-Астана
жобаны iске учаскесiндегі iшкi
асыру Қарағанды-Астана
автожолын қайта
жаңарту.
8 039 Вишневка- Жолдарды қайта жаңар. Жыл Қазақстан
Астана туға байланысты бойы Республикасының
учаскесін салықтарды төлеу; Көлік және
ішкі көз. негiзгi құралдарды коммуникациялар
дердің сатып алу бойынша министрлігі
есебiнен қосылған құн салығын
жобаны төлеу. <*>
iске асыру
9 40 Қарағанды- Мердiгермен өзара Жыл Қазақстан
Осакаровка шарт және егжей- бойы Республикасының
учаскесін тегжей жобаға сәйкес Көлік және
сыртқы Қарағанды-Осакаровка коммуникациялар
заемдар учаскесiнде Қарағанды министрлігі
есебiнен -Астана автожолын
жобаны iске қайта жаңарту жөнiнде
асыру жұмыстар жүргізу.
10 41 Қарағанды- Жолдарды қайта жаңар. Жыл Қазақстан
Осакаровка туға байланысты бойы Республикасының
учаскесін салықтарды төлеу; Көлік және
iшкi көз. Мердiгермен өзара коммуникациялар
дердiң шарт және егжей- министрлігі
есебiнен тегжей жобаға сәйкес
жобаны іске Қарағанды-Осакаровка
асыру учаскесiнде Қарағанды
-Астана автожолын
қайта жаңарту жөнінде
жұмыстар жүргiзу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер: Алматы-Астана автожолын қалпына келтіру. Орындалған жұмыстардың сапасы тендерлiк құжаттар ерекшелiктерiне сәйкес анықталады. Автожолдардың сапалық жағдайын жақсарту, қазақстандық жол ұйымдарының материалдық-техникалық жарақталу деңгейiн көтеру, олардың автожолдарды ұстау және ағымдағы жөндеу үшiн қазiргі заманғы жабдықтарын қамтамасыз етiлуi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 261-қосымша
ЕСКЕРТУ. 261-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгері
715 "Алматы-Бiшкек автожолын оңалту"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3351372 мың теңге (үш миллиард үш жүз елу бip миллион үш жүз жетпiс екi мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 288 "О ратификации Соглашения о займе по Проекту развития автодорожной отрасли между Республикой Казахстан и Европейским Банком Реконструкции и Развития"; Закон Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 289 "О ратификации Соглашения о займе (Обычные Операции) (Проект реконструкции дороги регионального значения Алматы - Бишкек) (Казахстанский компонент) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета, в том числе средства правительственных внешних займов.
4. Цель бюджетной программы: развитие эффективной сети дорог и дорожного транспорта в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: улучшение состояния автодороги и сложных участков Кордайского перевала по условиям обеспечения безопасности движения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 715 Реабилитация
автодороги
Алматы -
Бишкек
030 Реализация Реабилитация автодороги В те- Минис-
проекта на Алматы-Георгиевка на чение терство
участке участке Алматы-Узынагач года транс-
Алматы- согласно детальному порта и
Георгиевка проекту и контракту коммуни-
за счет с подрядчиками. каций
внешних Консалтинговые услуги. Респуб-
займов лики
Казахстан
2 031 Реализация Отвод земель; В те- Минис-
проекта на проведение государствен- чение терство
участке ной и экологической года транс-
Алматы- экспертизы; порта и
Георгиевка выплата налогов, коммуни-
за счет связанных с каций
внутренних реконструкцией дорог; Респуб-
источников выплата налогов, лики
связанных с Казахстан
консалтинговыми
услугами. Реабилитация
автодороги Алматы -
Георгиевка на участке
Алматы - Узынагач
согласно детальному
проекту и контракту
с подрядчиками.
3 032 Реализация Надзор за строительст- В те- Минис-
проекта на вом. Реабилитация авто- чение терство
участке дороги Алматы-Георгиевка года транс-
Узынагач- на участке Узынагач- порта и
Георгиевка Георгиевка согласно коммуни-
за счет детальному проекту и каций
внешних контракту с подрядчиками. Респуб-
займов лики
Казахстан

2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасы мен Еуропа Қайта Құру және Даму Банкi арасындағы автомобиль жолдары саласын дамыту жобасы жөнiндегi заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 288 Заңы ; "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы заем (Қарапайым операциялар) (Аймақтық маңызы бар Алматы-Бiшкек жолын қайта жаңарту жобасы) (Қазақстандық құрамдас бөлiк) туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 289 Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты, соның ішінде үкiметтің сыртқы заем қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында тиiмдi жол желiсiн және жол көлiгiн дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қозғалыс қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету шарттары бойынша Қордай асуындағы автожолдардың және күрделi учаскелердің жағдайын жақсарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!ның (кіші ! (кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарлама.!іске асыру жөніндегі!мер. !
!ма. !ла. !ның) атауы ! іс-шаралар !зімі !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
715 Алматы-
Бiшкек
автожолын
оңалту
1 030 Сыртқы Мердiгермен өзара Жыл Қазақстан
заемдар келiсiм-шартқа және бойы Республикасының
есебiнен егжей-тегжейлi Көлік және
Алматы - жобаға сәйкес коммуникациялар
Георгиевка Алматы - Ұзынағаш министрлігі
учаскесiнде учаскесiндегi Алматы-
жобаны iске Георгиевка автожолын
асыру қалпына келтiру.
Консалтингтiк қызметтер
көрсету.
2 031 Ішкi көздер Жер бөлу; Жыл Қазақстан
есебiнен Мемлекеттiк және бойы Республикасының
Алматы - экологиялық сараптау Көлік және
Георгиевка жүргiзу; коммуникациялар
учаскесiнде Жолдарды қайта жаңартуға министрлігі
жобаны iске байланысты салықтарды
асыру төлеу; консалтингтік
қызметтер көрсетуге
байланысты салықтарды
төлеу. Деталдық жобаға
және мердiгерлермен
келiсiм-шарттарға сәйкес
Алматы - Ұзынағаш учаскесiнде
Алматы - Георгиевка автожолын
оңалту.
3 032 Сыртқы Құрылысты қадағалау; Жыл Қазақстан
заемдар Мердiгермен өзара бойы Республикасының
есебiнен келiсiм-шартқа және Көлік және
Ұзынағаш- егжей-тегжейлi жобаға коммуникациялар
Георгиевка сәйкес Ұзынағаш- министрлігі
учаскесiнде Георгиевка учаске.
жобаны iске сiндегі Алматы-
асыру Георгиевка автожолын
қалпына келтiру.

4 033 Реализация Выплата налогов, В те- Минис-
проекта на связанных с чение терство
участке реконструкцией дорог; года транс-
Узынагач- выплата налогов, порта и
Георгиевка связанных с надзором коммуни-
за счет за строительством; каций
внутренних отвод земель; Респуб-
источников проведение государствен- лики
ной и экологической Казахстан
экспертизы.
Реабилитация автодороги
Алматы-Георгиевка на
участке Узынагач-
Георгиевка согласно
детальному проекту и
контракту с подрядчиками.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реабилитация автомобильной дороги Алматы-Бишкек. Улучшение социально-экономической ситуации в регионах, расположенных вдоль дороги, овладение передовым мировым опытом организации работ отечественными дорожно-строительными, проектными и консультационными организациями.
Приложение 261-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 261-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
--------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 716
"Реабилитация автодороги Боровое-Кокшетау-Петропавловск"
на 2003 год
1. Стоимость: 2 415 тысяч тенге (два миллиона четыреста пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" от 12 июня 2003 года, статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы"; Постановление Правительства Республики Казахстан N 610 от 6 июня 2002 года "О заключении соглашения о технической помощи (грант) между Правительством Республики Казахстан и Исламским Банком Развития по подготовке технико-экономического обоснования и предварительного проекта".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие эффективной сети дорог и дорожного транспорта в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: реконструкция наиболее важных участков автодороги Боровое-Кокшетау-Петропавловск и повышение технического состояния автомобильных дорог.

4 033 Iшкi көздер Жолдарды қайта жаңар. Жыл Қазақстан
есебiнен туға байланысты са. бойы Республикасының
Ұзынағаш- лықтарды төлеу; Көлік және
Георгиевка Жер бөлу; коммуникациялар
учаскесiнде Мемлекеттік және министрлігі
жобаны iске экологиялық сараптау
асыру жүргізу;
Мердiгермен өзара
келiсiм-шартқа және
егжей-тегжейлi жобаға
сәйкес Ұзынағаш-
Георгиевка учаске.
сiндегi Алматы-
Георгиевка автожолын
қалпына келтіру.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Алматы-Бiшкек автомобиль жолын қалпына келтiру. Жол бойында орналасқан аймақтардағы әлеуметтiк-экономикалық жағдайдың жақсаруы отандық жол-құрылыс, жобалау және консультациялық ұйымдардың жұмысты ұйымдастырудың озық әлемдiк тәжiрибесiн игеруi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
261-1 қосымша
ЕСКЕРТУ. Жаңа 261-1 қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
716 "Бурабай-Көкшетау-Петропавл автомобиль жолын оңалту"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2004 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 415 мың теңге (екi миллион төрт жүз он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 17-бабы; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 2003 жылғы 6 маусым N 610.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты, соның iшiнде үкіметтің сыртқы заем қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында тиiмдi жол желiсiн және жол көлiгiн дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қозғалыс қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету шарттары бойынша Қордай асуындағы Бурабай-Көкшетау-Петропавл автожолдарының аса маңызды учаскелерiн қайта жаңарту және автомобиль жолдарының техникалық жағдайын арттыру.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 716 Реабилита-
ция авто-
дороги
Боровое-
Кокшетау-
Петро-
павловск
029 Реализация Оплата налога на добав- В те- Минис-
гранта за ленную стоимость чение терство
счет внут- года транс-
ренних порта и
источников коммуни-
каций
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реабилитация автомобильной дороги Боровое-Кокшетау-Петропавловск. Улучшение социально-экономической ситуации в регионах, расположенных вдоль дороги, овладение передовым мировым опытом организации работ отечественными дорожностроительными, проектными и консультационными организациями.

6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны (кіші | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. | маның | бағдарламаны) |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іске асыру жөніндегі|мерзі.|
| |лама.|бағдарла.| іс-шаралар | мі |
| |ның | маның) | | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
716 Бурабай-
Көкшетау-
Петропавл
автомобиль
жолын
оңалту
029 Iшкi Қосымша құнға Жыл Қазақстан
көздер салынатын салықты iшiнде Республика.
есебiнен төлеу. сының Көлiк
грантты және комму.
iске никациялар
асыру министрлiгi
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Бурабай-Көкшетау-Петропавл автомобиль жолдарын қалпына келтiру. Жол бойында орналасқан аймақтардағы әлеуметтiк-экономикалық жағдайдың жақсаруы отандық жол-құрылыс, жобалау және консультациялық ұйымдардың жұмысты ұйымдастырудың озық әлемдiк тәжiрибесiн игеруi.