Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2025 года № 149
Примечание ИЗПИ!
Введение в действие см. п. 4.
В соответствии со статьями 10 и 168 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему приказу, включающую в себя:
классификацию поступлений бюджета;
функциональную классификацию расходов бюджета;
экономическую классификацию расходов бюджета;
2) структуру специфик экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Отменить некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему приказу.
3. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года, действует по 31 декабря 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 апреля 2025 года № 149
Классификация поступлений бюджета
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
Налоговые поступления
01
Подоходный налог
1
Корпоративный подоходный налог
05
Корпоративный подоходный налог с юридических лиц организаций нефтяного сектора
10
Корпоративный подоходный налог с юридических лиц – субъектов крупного предпринимательства, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11
Корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора
2
Индивидуальный подоходный налог
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты
02
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
05
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты
03
Социальный налог
1
Социальный налог
01
Социальный налог
04
Hалоги на собственность
1
Hалоги на имущество
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
02
Hалог на имущество физических лиц
3
Земельный налог
02
Земельный налог
4
Hалог на транспортные средства
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
5
Единый земельный налог
01
Единый земельный налог
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
1
Hалог на добавленную стоимость
01
Hалог на добавленную стоимость на произведенные товары, выполненные работы и оказанные услуги на территории Республики Казахстан
02
Hалог на добавленную стоимость на товары, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме налога на добавленную стоимость на товары, импортируемые с территории Российской Федерации и Республики Беларусь
04
Налог на добавленную стоимость за нерезидента
14
Перечисление (возврат) налогоплательщиком суммы превышения налога на добавленную стоимость, ранее возвращенной из бюджета и не подтвержденной к возврату при проведении налоговой проверки, перечисление суммы пени
15
Налог на добавленную стоимость на товары, импортированные с территории государств-членов Евразийского экономического союза
16
Налог на добавленную стоимость с иностранных интернет компаний при осуществлении электронной торговли товарами, оказании услуг в электронной форме физическим лицам
2
Акцизы
25
Акцизы на сырую нефть, газовый конденсат от организаций нефтяного сектора
74
Все виды спирта и (или) виноматериала, алкогольной продукции, произведенных на территории Республики Казахстан
75
Табачные изделия, легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для лиц с инвалидностью), произведенные на территории Республики Казахстан
76
Табачные изделия, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза
77
Все виды спирта и (или) виноматериала, алкогольной продукции, ввозимых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза
78
Прочие виды подакцизной продукции, ввозимой на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза
79
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, ввозимых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза
80
Все виды спирта и (или) виноматериала, алкогольной продукции, импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств, не являющихся членами Евразийского экономического союза
81
Табачные изделия, импортируемые на территорию Республики Казахстан с территории государств, не являющихся членами Евразийского экономического союза
82
Прочие виды подакцизных продукций, импортируемые на территорию Республики Казахстан с территории государств, не являющихся членами Евразийского экономического союза
83
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств, не являющихся членами Евразийского экономического союза
84
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, газохол, бензанол, нефрас, смеси легких углеводородов и экологическое топливо, произведенных и реализованных на территории Республики Казахстан
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
01
Плата за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, а также сотовой связи
02
Налог на сверхприбыль, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
03
Плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников
04
Плата за лесные пользования
05
Бонусы, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
06
Налог на добычу полезных ископаемых, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
07
Рентный налог на экспорт, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
08
Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
09
Плата за использование радиочастотного спектра
11
Плата за пользование животным миром
12
Дополнительный платеж недропользователя, осуществляющего деятельность по контракту о разделе продукции, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
15
Плата за пользование земельными участками
16
Плата за негативное воздействие на окружающую среду
17
Плата за цифровой майнинг
19
Платеж по возмещению исторических затрат
22
Налог на сверхприбыль от организаций нефтяного сектора
25
Бонусы от организаций нефтяного сектора
26
Налог на добычу полезных ископаемых от организаций нефтяного сектора
27
Рентный налог на экспорт от организаций нефтяного сектора
28
Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций нефтяного сектора
29
Дополнительный платеж недропользователя, осуществляющего деятельность по контракту о разделе продукции, и альтернативный налог на недропользование от организаций нефтяного сектора
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
02
Сбор за право занятия отдельными видами деятельности (сбор за выдачу лицензий на занятие отдельными видами деятельности)
06
Сбор за проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан
13
Сбор за выдачу разрешения на использование радиочастотного спектра телевизионным и радиовещательным организациям
24
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе республиканского значения, столице в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, проходящих через территории города республиканского значения, столицы
25
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения, в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, проходящих через территорию города областного значения
28
Регистрационный сбор, зачисляемый в республиканский бюджет
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
30
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, проходящих через территории города районного значения, села, поселка, сельского округа, а также на открытом пространстве за пределами помещений вне населенных пунктов и вне полосы отвода автомобильных дорог общего пользования
31
Сбор за прохождение учетной регистрации микрофинансовых организаций и включение их в реестр микрофинансовых организаций
32
Сбор за выдачу разрешительных документов, согласия для участников банковского и страхового рынков
33
Сбор за выдачу или продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
36
Сбор за выдачу документа, подтверждающего резидентство иностранца или лица без гражданства, являющегося инвестиционным резидентом Международного финансового центра "Астана"
5
Налог на игорный бизнес
01
Налог на игорный бизнес
06
Hалоги на международную торговлю и внешние операции
1
Таможенные платежи
01
Ввозные таможенные пошлины (иные пошлины, налоги и сборы, имеющие эквивалентное действие), уплаченные в соответствии с Договором о Евразийском экономическом союзе
02
Таможенные пошлины на вывозимые товары
04
Таможенные пошлины, налоги на ввозимые физическими лицами товары для личного пользования с применением единых ставок таможенных пошлин, налогов
05
Совокупный таможенный платеж на ввозимые товары
06
Таможенные пошлины, распределенные Российской Федерацией
07
Таможенные пошлины, распределенные Республикой Беларусь
08
Суммы распределенных ввозных таможенных пошлин, перечисление которых приостановлено
09
Суммы процентов за просрочку за неисполнение, неполное и (или) несвоевременное исполнение обязательств по перечислению сумм от распределения ввозных таможенных пошлин
10
Вывозные таможенные пошлины на сырую нефть
11
Вывозные таможенные пошлины на товары, выработанные из нефти
12

Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 149 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 10 және 168-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес өзіне мыналарды:
бюджет түсімдерінің сыныптамасын;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасын;
бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасын қамтитын Қазақстан Республикасы Бірыңғай бюджеттік сыныптамасы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiктерiнiң құрылымы бекiтiлсiн.
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында оның орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады, 2025 жылғы 31 желтоқсан аралығында қолданылады және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2025 жылғы 4 сәуірдегі
№ 149 бұйрығына
1-қосымша
Бюджет түсімдерінің сыныптамасы
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
Салықтық түсімдер
01
Табыс салығы
1
Корпоративтік табыс салығы
05
Мұнай секторы ұйымдарының занды тұлғаларынан алынатын корпоративтік табыс салығы
10
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен – заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы
11
Ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы
2
Жеке табыс салығы
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
05
Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
03
Әлеуметтiк салық
1
Әлеуметтік салық
01
Әлеуметтік салық
04
Меншiкке салынатын салықтар
1
Мүлiкке салынатын салықтар
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
02
Жеке тұлғалардың мүлкiне салынатын салық
3
Жер салығы
02
Жер салығы
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
5
Бірыңғай жер салығы
01
Бірыңғай жер салығы
05
Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын iшкi салықтар
1
Қосылған құн салығы
01
Қазақстан Республикасының аумағында өндiрiлген тауарларға, орындалған жұмыстарға және көрсетілген қызметтерге салынатын қосылған құн салығы
02
Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығы
04
Резидент емес үшін қосылған құн салығы
14
Салық төлеушінің бұрын бюджеттен қайтарылған және салықтық тексеру жүргізу барысында қайтарылуы расталмаған қосылған құн салығының асып кеткен сомасын аударуы (қайтаруы), өсімпұл сомасын аударуы
15
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер аумағынан импортталған тауарларға қосылған құн салығы
16
Тауарлармен электрондық сауданы жүзеге асыру, жеке тұлғаларға электрондық нысанда қызметтер көрсету кезінде шетелдік компаниялардан түсетін қосылған құн салығы
2
Акциздер
25
Мұнай секторы ұйымдарынан шикі мұнайға, газ конденсатына акциздер
74
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттiң және (немесе) шарап материалының, алкоголь өнімдерінің барлық түрлерi
75
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген темекі өнімдері, жеңiл автомобильдер (арнайы мүгедектігі бар адамдарға арналған, қолмен басқарылатын немесе қолмен басқару бейімдегіші бар автомобильдерден басқа)
76
Қазақстан Республикасының аумағына Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан әкелінетін темекі өнімдері
77
Қазақстан Республикасының аумағына Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан әкелінетін спирттiң және (немесе) шарап материалының, алкоголь өнімдерінің барлық түрлерi
78
Қазақстан Республикасының аумағына Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан әкелінетін акцизделетін өнімнің өзге түрлері
79
Қазақстан Республикасы аумағына Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан әкелінетін бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны
80
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемлекеттердің аумағынан әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын спирттің және (немесе) шарап материалының, алкоголь өнімдерінің барлық түрлері
81
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемлекеттердің аумағынан әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын темекі өнімдері
82
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемлекеттердің аумағынан әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын акцизделетін өнімдердің өзге түрлері
83
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемлекеттер аумағынан әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны
84
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген және іске асырылған бензин (авиациялық бензинді қоспағанда), дизель отыны, газохол, бензанол, нефрас, жеңіл көмірсутектер қоспалары және экологиялық отыны
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
01
Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты бергені үшін төлемақы
02
Үстеме пайда салығы, мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерден басқа
03
Жерүсті су көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы
04
Орманды пайдаланғаны үшiн төлемақы
05
Бонустар, мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерден басқа
06
Пайдалы қазбаларды өндіруге салынатын салық, мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерден басқа
07
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, экспортқа салынатын рента салығы
08
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерден басқа, Қазақстан Республикасының жасалғанкелiсiмшарттар бойынша өнімді бөлу жөніндегі үлесi
09
Радиожиілік спектрін пайдаланғаны үшін төлем
11
Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлемақы
12
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, өнімді бөлу туралы келісімшарт бойынша қызметін жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушының қосымша төлемі
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
16
Қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы
17
Цифрлық майнинг үшін төлемақы
19
Тарихи шығындарды өтеу бойынша төлемдер
22
Мұнай секторы ұйымдарынан алынатын үстеме пайдаға салынатын салық
25
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін бонустар
26
Мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін пайдалы қазбаларды өндіруге салынатын салық
27
Мұнай секторы ұйымдарынан салынатын экспортқа рента салығы
28
Мұнай секторы ұйымдарынан жасалған келісімшарттар бойынша өнімді бөлгендегі Қазақстан Республикасының үлесі
29
Өнімді бөлу туралы келісімшарт бойынша қызметті жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушының қосымша төлемі және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін жер қойнауын пайдалануға салынатын баламалы салық
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алым (жекелеген қызмет түрлерімен айналысуға арналған лицензияларды бергені үшін алым)
06
Автокөлік құралдарының Қазақстан Республикасының аумағымен жүріп өткені үшін алым
13
Телевизия және радио хабарларын тарату ұйымдарына радиожиілік спектрін пайдалануға рұқсат бергені үшін алым
24
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы республикалық маңызы бар қаладағы, астанадағы үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтары арқылы өтетін жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырғаны үшін төлемақы
25
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте, облыстық маңызы бар қаланың аумағы арқылы өтетін жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырғаны үшін төлемақы
28
Республикалық бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
30
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте және аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумақтары арқылы өтетін жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде, сондай-ақ елді мекендерден тыс жердегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте және жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінен тыс жерде орналастырғаны үшін төлемақы
31
Микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеуден өткізгені және оларды микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізгені үшін алым
32
Банк және сақтандыру нарықтарына қатысушылар үшін рұқсат беру құжаттарын, келісім бергені үшін алым
33
Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсатты бергені немесе ұзартқаны үшін алым
34
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысуға арналға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
36
"Астана" халықаралық қаржы орталығының инвестициялық резиденті болып табылатын шетелдіктің немесе азаматтығы жоқ адамның резиденттігін растайтын құжаттыбергені үшін алым
5
Ойын бизнесіне салық
01
Ойын бизнесіне салық
06
Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар
1
Кедендік төлемдер
01
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа сәйкес төленген әкелінетін кедендік баждары (баламалы қолданылатын өзге де баждар, салықтар мен алымдар)
02
Әкетілетін тауарларға салынатын кедендік баждар
04
Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен жеке тұлғалардан өндіріп алынатын жеке пайдалануына әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары, салықтары
05
Әкелінетін тауарларға жиынтық кедендік төлем
06
Ресей Федерациясымен бөлінген кедендік баж
07
Беларусь Республикасымен бөлінген кедендік баж
08
Олар бойынша аудару тоқтатыла тұрған Қазақстан Республика аумағына импортталатын, әкелінетін тауарларға арналған кедендік баж
09
Бөлінген кедендік баждың аударылу сомалары бойынша орындалмаған, толық емес және (немесе) уақытылы орындалмаған міндеттемелердің өсім сомасы
10
Мұнайға салынатын кедендік әкету бажы
11
Мұнайдан өндірілген тауарларға салынатын кедендік әкету бажы
12

Погашение бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан до 1 января 2024 года
2
Возврат сумм бюджетных кредитов
01
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
02
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
03
Возврат из областных бюджетов, бюджетов города республиканского значения, столицы неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
04
Возврат из районных (городов областного значения) бюджетов неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета
05
Возврат местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
06
Возврат местными исполнительными органами района (города областного значения) использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из областного бюджета
07
Возврат физическими и юридическими лицами использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
08
Возврат физическими и юридическими лицами использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из местного бюджета
09
Возврат из бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
11
Возврат из бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа использованных не по целевому назначению бюджетных кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
12
Возврат из областных бюджетов, бюджетов города республиканского значения, столицы неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13
Возврат из районных (городов областного значения) бюджетов неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
14
Возврат из бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
02
Возврат требований по оплаченным государственным гарантиям
1
Возврат юридическими лицами требований по оплаченным государственным гарантиям
01
Возврат средств, направленных на исполнение обязательств по государственным гарантиям
02
Поступления от реализации имущества, полученного или взысканного в пользу государства в счет погашения задолженности по бюджетным кредитам, а также бюджетным средствам, направленным на исполнение обязательств по государственным гарантиям
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
02
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
03
Поступления от приватизации республиканской собственности
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
07
Поступления от передачи в конкурентную среду активов национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний и их дочерних, зависимых и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними
2
Поступления от продажи финансовых активов за пределами страны
01
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц международных организаций
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
1
Государственные эмиссионные ценные бумаги
01
Государственные долгосрочные казначейские обязательства
02
Государственные среднесрочные казначейские обязательства
03
Государственные краткосрочные казначейские обязательства
05
Поступления от продажи государственных эмиссионных ценных бумаг на организованном рынке ценных бумаг
09
Прочие государственные эмиссионные ценные бумаги
10
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве, а также для финансирования строительства и реконструкции канализационных очистных сооружений в рамках реализации государственных программ, концепций развития отрасли (сферы), национальных проектов
11
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами городов республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования дефицита бюджета города республиканского значения, столицы
12
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2
Договоры займа
01
Займы, получаемые Правительством Республики Казахстан
02
Займы, получаемые местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
04
Займы, получаемые аппаратом акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
02
Внешние государственные займы
1
Договоры займа
01
Кредиты от международных финансовых организаций
02
Кредиты от иностранных государств
03
Кредиты от иностранных коммерческих банков и фирм
04
Кредиты от международных финансовых организаций в национальной валюте местным исполнительным органом города республиканского значения с особым статусом для финансирования "зеленых" проектов
2
Государственные эмиссионные ценные бумаги
01
Государственные долговые обязательства, размещенные на внешних рынках капиталов
02
Прочие государственные эмиссионные ценные бумаги
03
Прочие государственные ценные бумаги в национальной валюте для обращения на площадке Международного финансового центра "Астана" выпущенные местным исполнительным органом города республиканского значения с особым статусом для финансирования "зеленых" проектов
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
01
Свободные остатки бюджетных средств
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
01
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
3
Временно привлеченные/отвлеченные остатки бюджетных денег
01
Временно привлеченные/отвлеченные остатки бюджетных денег
Функциональная классификация расходов бюджета
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

2024 жылғы 1 қаңтарға дейін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен республикалық бюджеттен бөлінетін бюджеттік кредиттерді өтеу
2
Бюджеттік кредиттердің сомаларын қайтару
01
Республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
02
Жергілікті бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
03
Республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді облыстық бюджеттерінен, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен қайтару
04
Облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен қайтару
05
Республикалық бюджеттен берілген нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған кредиттерді облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқару органдарының қайтаруы
06
Облыстық бюджеттен берілген нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған кредиттерді ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқару органдарының қайтаруы
07
Республикалық бюджеттен берілген нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған кредиттерді жеке және заңды тұлғаларлың қайтаруы
08
Жергілікті бюджеттен берілген нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған кредиттерді жеке және заңды тұлғалардың қайтаруы
09
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттерінен қайтару
11
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен берілген нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған кредиттерді аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен қайтару
12
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді облыстық бюджеттерден, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен қайтару
13
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен қайтару
14
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттерінен қайтару
02
Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды қайтару
1
Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды заңды тұлғалардың қайтаруы
01
Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға бағытталған қаражатты қайтару
02
Бюджеттік кредиттер, сондай-ақ мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға бағытталған бюджеттік қаражат бойынша берешекті өтеу есебіне мемлекет пайдасына алынған не өндіріп алынған мүлікті сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
02
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
03
Республикалық меншікті жекешелендіруден түсетін түсімдер
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
07
Ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олардың еншілес, тәуелді және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың активтерін бәсекелес ортаға беруден түсетін түсімдер
2
Қаржы активтерін елден тыс жерлерде сатудан түсетін түсімдер
01
Халқаралық ұйымдардың заңды тұлғаларының қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
7
Қарыздар түсімдері
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
1
Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар
01
Мемлекеттік ұзақ мерзімді қазынашылық міндеттемелер
02
Мемлекеттік орта мерзімді қазынашылық міндеттемелер
03
Мемлекеттік қысқа мерзімді қазынашылық міндеттемелер
05
Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды ұйымдастырылған бағалы қағаздар рыногында сатудан түсетін түсімдер
09
Өзге де мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар
10
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергiлiктi атқарушы органдарының мемлекеттік бағдарламаларды, саланы (аяны) дамыту тұжырымдамаларын, ұлттық жобаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтерлер салуды және (немесе) алуды, сатып алуды қаржыландыру үшін, сондай-ақ кәріздік тазарту құрылысжайларын салу мен реконструкциялауды қаржыландыру үшін құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер
11
Республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергiлiктi атқарушы органдарының республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджет тапшылығын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберуге шығарылатын мемлекеттiк бағалы қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдер
12
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары ішкі нарықта айналысқа шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздарды шығарудан түсетін түсімдер
2
Қарыз алу келісім-шарттары
01
Қазақстан Республикасының Үкіметі алатын қарыздар
02
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
04
Аудандық маңызы бар қалаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округінің әкімінің аппараты алған қарыздар
02
Мемлекеттік сыртқы қарыздар
1
Қарыз алу келісім-шарттары
01
Халықаралық қаржы ұйымдарынан кредиттер
02
Шетелдік мемлекеттерден кредиттер
03
Шетелдік коммерциялық банктер мен фирмалардан кредиттер
04
Ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органы "жасыл" жобаларды қаржыландыру үшін алатын халықаралық қаржы орталығынан ұлттық валютадағы кредиттер
2
Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар
01
Сыртқы капитал рыноктарында орналыстырылған мемлекеттік борыштық міндеттемелер
02
Өзге де мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар
03
Ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органы "жасыл" жобаларды қаржыландыру үшін "Астана" халықаралық қаржы орталығының алаңында айналыс үшін ұлттық валютада шығарған өзге де мемлекеттік бағалы қағаздар
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
01
Есепті кезеңнің соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
3
Бюджет ақшасының уақытша тартылған/оқшауландырылған қалдықтары
01
Бюджет ақшасының уақытша тартылған/оқшауландырылған қалдықтары
Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

101
Администрация Президента Республики Казахстан
001
Обеспечение деятельности Главы государства
104
Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства
105
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование
106
Продвижение государственной политики и инициатив Президента Республики Казахстан
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
106
Национальный центр по правам человека
001
Услуги по наблюдению за соблюдением прав и свобод человека и гражданина
100
Обеспечение деятельности Национального центра по правам человека
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа

101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
001
Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету
104
Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету
105
Архив қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
106
Мемлекеттік саясат пен Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларын ілгерілету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
106
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
001
Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының сақталуын қадағалау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету

114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
110
Аппарат маслихата области
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
110
Облыс мәслихатының аппараты
001
Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу

015
За счет средств местного бюджета
009
Обеспечение и проведение выборов акимов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009
Әкімдерді сайлауды қамтамасыз ету және өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
114
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

121
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

121
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша, ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері

128
Целевые трансферты на развитие бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
123
Аппарат акима района в городе
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
022
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета

128
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен

109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
305
Управление внутренней политики и по делам молодежи города республиканского значения, столицы
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
379
Ревизионная комиссия города реcпубликанского значения, столицы
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органның резерві қаражаты есебінен сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
305
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасы
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру

105
Обеспечение деятельности дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом
106
Строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан
111
Капитальные расходы центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан
112
Капитальные расходы дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом
123
Текущие административные расходы
005
Заграничные командировки
008
Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
019
Обеспечение реализации информационно-имиджевой политики
045
Грантовое финансирование деятельности неправительственных организаций на международном направлении
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

105
Шетелде Қазақстан Республикасы дипломатиялық өкілдіктерінің қызметін қамтамасыз ету
106
Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін салу
111
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі орталық аппаратының күрделі шығыстары
112
Шетелде Қазақстан Республикасы дипломатиялық өкілдіктерінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
005
Шетелдік іссапарлар
008
Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
019
Ақпараттық-имидждік саясаттың іске асырылуын қамтамасыз ету
045
Халықаралық бағыттағы үкіметтік емес ұйымдардың қызметін гранттық қаржыландыру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития

159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
207
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
211
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
212
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
213
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету

243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках рамочных соглашений о партнерстве
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
136
Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
624
Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба)
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
627
Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития

243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
136
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
624
Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
626
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
627
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету

164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
4
Фундаментальные научные исследования
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
208
Министерство обороны Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
217
Развитие науки
100
Государственные премии и стипендии
101
Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности

164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
652
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
4
Iргелi ғылыми зерттеулер
202
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
207
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
208
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
211
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
212
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
213
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
223
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
224
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
227
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
217
Ғылымды дамыту
100
Мемлекеттік сыйақылар және стипендиялар
101
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру

102
Грантовое финансирование научных исследований
103
Проведение государственной научно-технической экспертизы
104
Услуги по информационно-аналитическому сопровождению науки
105
Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
106
Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
107
Обеспечение реализации Соглашения о продолжении деятельности Международного научно-технического центра
108
Обеспечение деятельности Центрально-Азиатского регионального гляциологического центра под эгидой ЮНЕСКО
109
Капитальные расходы подведомственных научных организаций
119
Финансирование научных организаций, осуществляющих фундаментальные научные исследования
120
Проведение исследований по современной истории Казахстана
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
5
Планирование и статистическая деятельность
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления, развитие системы проектного управления в деятельности государственных органов
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
257
Управление финансов области
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

102
Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру
103
Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу
104
Ғылымды ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
105
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер
106
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру
107
Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың қызметін жалғастыру туралы келісімді іске асыруды қамтамасыз ету
108
ЮНЕСКО қамқорлығындағы орталық Азия аймақтық гляциологиялық орталықтың қызметін қамтамасыз ету
109
Ведомстволық бағыныстағы ғылыми ұйымдардың күрделі шығыстары
119
Іргелі ғылыми зерттеулерді жүзеге асыратын ғылыми ұйымдарды қаржыландыру
120
Қазақстанның қазіргі тарихы бойынша зерттеулер жүргізу
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
229
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
241
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
650
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
651
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
652
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру, мемлекеттік органдар қызметінде жобалық басқару жүйесін дамыту
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
257
Облыстың қаржы басқармасы
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
751
Управление финансов и государственных активов области
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
6
Общие кадровые вопросы
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
9
Прочие государственные услуги общего характера
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
101
Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
106
Обеспечение политических интересов страны в области общественного порядка
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан

169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
751
Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6
Жалпы кадрлық мәселелер
608
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
201
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін реттеу жөніндегі қызметтер
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
106
Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау

116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
130
Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
021
Обеспечение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
022
Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан
101
Создание условий для поддержки соотечественников за рубежом и этнических казахов, прибывших в Республику Казахстан
028
Создание единой информационной системы дипломатической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
130
Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
001
Услуги по координации деятельности в сфере экологии и природных ресурсов
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере экологии и природных ресурсов

116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
204
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
021
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз ету
022
Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды және қатынастарды дамытуға жәрдемдесу
101
Шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау үшін жағдай жасау
028
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қызметтің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
130
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
207
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі
001
Экология және табиғи ресурстар саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Экология және табиғи ресурстар саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету

168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
208
Министерство обороны Республики Казахстан
130
Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
001
Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта
102
Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
208
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
130
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
211
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
001
Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
102
Экономика, сауда, мемлекеттік басқару жəне тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізу, әлеуметтанушылық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, геологии, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
111
Капитальные расходы Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
229
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу

243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики,регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
102
Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Проведение оценки реализации бюджетных инвестиций и проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессии
106
Экспертиза документации по вопросам бюджетных инвестиций, бюджетного кредитования и государственно-частного партнерства, в том числе концессии, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий
108
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
111
Капитальные расходы Министерства национальной экономики Республики Казахстан
115
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
102
Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Бюджеттік инвестициялардың және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия жобаларының іске асырылуына бағалау жүргізу
106
Мемлекеттік кепілдіктер ұсыну үшін инвестициялық жобалар, бюджеттік инвестициялар, бюджеттік кредит беру және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау
108
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
111
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің күрделі шығыстары
115
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
02
Оборона
1
Военные нужды
120
Аппарат акима области
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
208
Министерство обороны Республики Казахстан
001
Услуги по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
123
Текущие административные расходы
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Повышение боевой готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
101
Тыловое обеспечение Вооруженных Сил
102
Подготовка допризывников по военно-техническим специальностям
103
Строительство объектов Вооруженных Сил за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
105
Обеспечение жильем военнослужащих
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
111
Капитальные расходы Вооруженных Сил Республики Казахстан
113
Капитальные расходы на поставку вооружения и военной техники
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
02
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
120
Облыс әкімінің аппараты
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғаныс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
208
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
001
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік әзірлігін арттыру
101
Қарулы Күштерді тылдық қамтамасыз ету
102
Әскерге шақыру жасына дейінгілерді әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау
103
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Қарулы Күштердің объектілерін салу
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
105
Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
111
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің күрделі шығыстары
113
Қару-жарақ пен әскери техниканы жеткізуге күрделі шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу

003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
120
Аппарат акима области
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маcштаба города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
001
Формирование и организация реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, государственного материального резерва

003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Аумақтық қорғанысты даярлау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғаныс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
120
Облыс әкімінің аппараты
012
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
202
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлiгi
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік, мемлекеттік материалдық резерв саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыруды ұйымдастыру

100
Формирование и организация реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, государственного материального резерва
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Организация и проведение мероприятий по предупреждению селей, снежных лавин, оползней и ликвидации их последствий, и проведение аварийно-спасательных и неотложных работ
106
Осуществление мероприятий по защите населения, объектов и территорий от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107
Оказание авиационных услуг в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций
123
Текущие административные расходы
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
102
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік, мемлекеттік материалдық резерв саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыруды ұйымдастыру
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Селдердің, қар көшкіндерінің, сырғымалардың алдын алу және олардың салдарларын жою жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу мен авариялық-құтқару және шұғыл жұмыстарды жүргізу
106
Халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
107
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласында авиациялық қызметтер көрсету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
007
Төтенше жағдайлар жөніндегі органдар мен мекемелердің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1
Правоохранительная деятельность
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
015
Обеспечение населения документами, удостоверяющими личность, водительскими удостоверениями, документами, номерными знаками для государственной регистрации транспортных средств
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
100
Услуги по обеспечению деятельности Министерства внутренних дел Республики Казахстан
101
Услуги по охране общественного порядка и обеспечению общественной безопасности
108
Осуществление процессуальных действий, а также обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
111
Капитальные расходы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
112
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
113
Стимулирование добровольной возмездной сдачи зарегистрированного и незаконно хранящихся оружия, боеприпасов и взрывчатых веществ
114
Обеспечение деятельности Национальной гвардии Республики Казахстан по обеспечению общественной безопасности
115
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение Национальной гвардии
116
Капитальные расходы Национальной гвардии Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
134
Строительство объектов общественного порядка, безопасности за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
145
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел

165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1
Құқық қорғау қызметi
201
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
015
Халықты жеке басты куәландыратын құжаттармен, жүргізуші куәліктерімен, көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттармен, нөмірлік белгілермен қамтамасыз ету
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
101
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108
Іс жүргізу әрекеттерін жүзеге асыру, сондай-ақ қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
111
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күрделі шығыстары
112
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары
113
Тіркелген және заңсыз сақталған қаруды, оқ-дәрілерді және жарылғыш заттарды ерікті түрде өтемді тапсыруды ынталандыру
114
Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының қызметін қамтамасыз ету
115
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және Ұлттық ұланды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
116
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
134
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
145
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдарының азаматтық қызметшілері қатарындағы медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

105
Обеспечение отправления правосудия местными органами судебной власти
107
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
111
Капитальные расходы органов судебной системы
114
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в судебном процессе
115
Обеспечение жильем судей
123
Текущие административные расходы
006
Строительство объектов органов судебной системы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
4
Деятельность по обеспечению законности и правопорядка
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области высшего надзора и формирования государственной правовой статистики
102
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Представление и защита интересов государства
111
Капитальные расходы органов прокуратуры
123
Текущие административные расходы

105
Жергілікті сот билігі органдарының сот төрелігін іске асыруды қамтамасыз етуі
107
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
111
Сот жүйесі органдарының күрделі шығыстары
114
Сот процесіне қатысушы адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
115
Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
006
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
4
Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
502
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
100
Уәкілетті органның жоғары қадағалау және мемлекеттік құқықтық статистика қалыптастыру саласындағы қызметін қамтамасыз ету
102
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау
111
Прокуратура органдарының күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар

139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
6
Уголовно-исполнительная система
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
100
Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
111
Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы
256
Управление координации занятости и социальных программ области
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
001
Правовое обеспечение деятельности государства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области правового обеспечения деятельности государства

139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
201
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
100
Сотталғандарды, күдіктілерді және айыпталушыларды ұстау
102
Қылмыстық - атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
111
Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
221
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
001
Мемлекет қызметін құқықтық жағынан қамтамасыз ету
100
Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
305
Управление внутренней политики и по делам молодежи города республиканского значения, столицы
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
099
Строительство крематориев с кладбищами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
305
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасы
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
099
Зираттар бар крематорийлер салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

105
Оплата услуг оператору по подушевому финансированию
107
Проведение внешней оценки качества образования
110
Размещение государственного образовательного заказа в частных организациях среднего образования
111
Капитальные расходы организаций образования
114
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
120
Выплата единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам и подготовившим их педагогам
123
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство объектов среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
126
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на размещение государственного образовательного заказа в частных организациях среднего образования
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
Дополнительное образование для детей и юношества
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
085
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

105
Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
107
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
110
Жеке орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
111
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
114
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
120
Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне және оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу
123
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде орта білім беру объектілерін салуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
126
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жекеменшік орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнаулы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
085
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
205
Строительство объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
038
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
100
Обеспечение обучения и воспитания одаренных в спорте детей
101
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
005
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
101
Обеспечение обучения и воспитания одаренных в культуре и искусстве детей
111
Капитальные расходы организаций среднего образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
768
Управление физической культуры, спорта и туризма области
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
205
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
650
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
038
Спорт саласында дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
100
Спорт саласында дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
651
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
005
Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
101
Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету
111
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын орта білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
768
Облыстың дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
208
Министерство обороны Республики Казахстан
017
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
006
Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием
100
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
101
Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования
102
Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта
103
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
108
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
110
Оплата услуг оператора по размещению государственного заказа на обеспечение студентов колледжей местами в общежитиях по принципу подушевого финансирования и координации деятельности организаций технического и профессионального, послесреднего образования по подушевому нормативному финансированию
112
Обеспечение студентов колледжей вновь вводимыми местами в общежитиях
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
072
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
253
Управление здравоохранения области
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования

032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
208
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
224
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
006
Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
100
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу
102
Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер
103
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
110
Жан басына шаққандағы қаржыландыру принципі бойынша колледж студенттерін жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру және жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының қызметін үйлестіру жөніндегі оператордың қызметтеріне ақы төлеу
112
Колледж студенттерін жатақханаларда жаңа енгізілетін орындармен қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
072
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

015
За счет средств местного бюджета
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
018
Организация профессионального обучения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
046
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
101
Обеспечение подготовки специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
111
Капитальные расходы организаций технического, профессионального образования осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
101
Администрация Президента Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
106
Национальный центр по правам человека
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
107
Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
002
Организация послевузовского образования, переподготовка и повышение квалификации судейских кадров
100
Обеспечение организации послевузовского образования, переподготовки и повышение квалификации судейских кадров
112
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
109
Аппарат Правительства Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
046
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
651
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлауды және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуді қамтамасыз ету
111
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын техникалық, кәсіптік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
106
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
107
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппараты
002
Сот кадрларына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді ұйымдастыру, оларды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
100
Сот кадрларына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді ұйымдастыру, қайта даярлау және біліктілігін арттыруын қамтамасыз етуі
112
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты

204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
100
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
101
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы "Болашак" и прохождение учеными научных стажировок за рубежом
102
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет"
103
Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования
104
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
105
Обеспечение студентов, магистрантов и докторантов вновь вводимыми местами в общежитиях
108
Услуги по развитию высшего и послевузовского образования
109
Проведение внешней оценки качества образования
110
Выплата премий по вкладам в образовательные накопления
112
Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы
113
Проведение республиканских студенческих олимпиад, конкурсов, мероприятий республиканского значения
116
Оплата услуг оператора по размещению государственного заказа на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях по принципу подушевого финансирования
118
Стипендиальные программы для обучения иностранных граждан, лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан (диаспора)
135
Услуги оператора по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием и выплате стипендий , за исключением именных стипендий, а также по подушевому финансированию
253
Управление здравоохранения области
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
082
Строительство и реконструкция объектов высшего и послевузовского образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
100
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
"Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау және ғалымдардың шетелде ғылыми тағылымдамасы
102
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
103
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
104
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
105
Студенттерді, магистранттарды және докторанттарды жатақханаларда жаңа енгізілетін орындармен қамтамасыз ету
108
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту жөніндегі қызметтер
109
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
110
Білім беру жинақтарына салымдар бойынша сыйлықақылар төлеу
112
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу
113
Республикалық студенттік олимпиадаларын, конкурстар, республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
116
Студенттерді, магистранттарды және докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру принципі бойынша орналастыру жөніндегі оператордың қызметтеріне ақы төлеу
118
Шетел азаматтарын, Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын қазақ ұлтының өкілдерін (диаспора) оқыту үшін стипендиялық бағдарламалар
135
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға және атаулы стипендияларды қоспағанда, стипендиялар төлеуге, сондай-ақ жан басына шаққандағы қаржыландыруға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру жөніндегі оператордың қызметтері
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
082
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
018
Повышение профессионального уровня и послевузовское образование сотрудников правоохранительных органов
9
Прочие услуги в области образования
120
Аппарат акима области
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
079
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
100
Обеспечение обучения, повышения квалификации и переподготовки кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
105
Строительство объектов образования
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
003
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
100
Обеспечение обучения, повышения квалификации и переподготовки кадров Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
001
Формирование и реализация государственной политики в области просвещения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области просвещения
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
123
Текущие административные расходы
010
Целевой вклад в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
502
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
018
Құқық қорғау органдары қызметкерлерінің кәсіби деңгейін жоғарылату және оларға жоғары білімнен кейінгі білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
120
Облыс әкімінің аппараты
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
079
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
100
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау қамтамасыз ету
105
Білім беру объектілерін салу
202
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлiгi
003
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
100
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кадрларын оқытуды, біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды қамтамасыз ету
224
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
001
Оқу-ағарту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Оқу-ағарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
010
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ға нысаналы салым
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу

168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
230
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
100
Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана
101
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
231
Обеспечение реализации Соглашения об условиях и порядке размещения Тюркской Академии
253
Управление здравоохранения области
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы

168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
230
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
100
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету
101
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
231
Түркі академиясын орналастыру шарттары мен тәртібі туралы келісімнің іске асырылуын қамтамасыз ету
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
034
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру

148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
045
Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
041
Подготовка кадров в области культуры и искусства
100
Обеспечение функционирования организаций образования в области культуры и искусства
103
Обеспечение образовательного процесса в области хореографии
05
Здравоохранение
1
Больницы широкого профиля
208
Министерство обороны Республики Казахстан
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
2
Охрана здоровья населения
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
012
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
002
Целевой взнос в Фонд социального медицинского страхования
100
Оплата услуг, оказанных в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
101
Взносы государства на обязательное социальное медицинское страхование за граждан Республики Казахстан, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
102
Оплата услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
108
Хранение специального медицинского резерва
111
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию и сейсмоусиление объектов здравоохранения за счет средств республиканского бюджета
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет республиканского бюджета
118
Услуги по координации инвестиционных проектов и проектов государственно-частного партнерства, направленных на развитие инфраструктуры здравоохранения

148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
650
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
045
Туризм саласында кадрлар даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
651
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
041
Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау
100
Өнер және мәдениет саласындағы білім ұйымдарының қалыптасуын қамтамасыз ету
103
Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
1
Кең бейiндi ауруханалар
208
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
2
Халықтың денсаулығын қорғау
224
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
012
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
002
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына нысаналы жарна
100
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілген қызметтерге ақы төлеу
101
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған Қазақстан Республикасының азаматтары үшін мемлекеттің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жарналары
102
Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеу
053
Арнаулы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
108
Арнаулы медицина резервін сақтау
111
Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
113
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға, реконструкциялауға және сейсмикалық күшейтуге республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
114
Республикалық бюджет есебінен республикалық деңгейде денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
118
Денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамытуға бағытталған инвестициялық жобалар мен мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын үйлестіру бойынша қызметтер

120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
130
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" за счет средств республиканского бюджета
132
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию и сейсмоусиление объектов здравоохранения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
136
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне
140
Услуги по запуску в эксплуатацию новых объектов здравоохранения на республиканском уровне
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
106
Оказание медицинской помощи больным социально значимыми заболеваниями, за исключением направлений, финансируемых через Фонд социального медицинского страхования
107
Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации
114
Услуги по координации в области трансплантологии
070
Охрана общественного здоровья
100
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
101
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
104
Пропаганда здорового образа жизни
105
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
112
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения, осуществляющих деятельность в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
114
Услуги по разработке, апробации и внедрению новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
074
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций здравоохранения местных исполнительных органов
253
Управление здравоохранения области
006
Услуги по охране материнства и детства
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
130
Облыстық бюджеттерге республикалық бюджет қаражаты есебінен "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жағынан жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға, реконструкциялауға және сейсмикалық күшейтуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
136
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жағынан жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140
Республикалық деңгейдегі жаңа денсаулық сақтау объектілерін пайдалануға беру жөніндегі қызметтер
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
106
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры арқылы қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, әлеуметтік мәні бар аурулармен ауырған науқастарға медициналық көмек көрсету
107
Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету
114
Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер
070
Қоғамдық денсаулықты сақтау
100
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
104
Саламатты өмір салтын насихаттау
105
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
112
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметтерді жүзеге асыратын денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары
114
"QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер
074
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау ұйымдары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
006
Услуги по охране материнства и детства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Пропаганда здорового образа жизни
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
015
За счет средств местного бюджета
047
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
028
Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
100
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне
101
Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан за счет средств республиканского бюджета
102
Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций
111
Капитальные расходы медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
3
Специализированная медицинская помощь
253
Управление здравоохранения области
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
5
Другие виды медицинской помощи
253
Управление здравоохранения области
029
Областные базы специального медицинского снабжения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в области здравоохранения

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
028
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
100
Республикалық деңгейде халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету
102
Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
3
Мамандандырылған медициналық көмек
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер

123
Аппарат акима района в городе
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов
100
Обеспечение лечения военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
004
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
100
Обеспечение лечения военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказание медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения и санитарно-эпидемиологического благополучия населения
024
Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет"
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін емдеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін емдеуді қамтамасыз ету
202
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлiгi
004
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеуді және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсетуді қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
013
Денсаулық сақтау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
024
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
123
Аппарат акима района в городе
056
Государственная адресная социальная помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
136
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на выплату государственной адресной социальной помощи
139
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
142
Выплата пенсий и пособий
067
Обеспечение реализации проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
256
Управление координации занятости и социальных программ области
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
056
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
213
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
136
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу
067
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
100
Детские дома и центры поддержки детей, находящихся в трудной жизненной ситуации
101
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях

005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100
Балалар үйлері және қиын өмірлік жағдайға тап болған балаларды қолдау орталықтары
101
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
034
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
035
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся лицам с инвалидностью
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения лиц с инвалидностью и детей с инвалидностью в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
103
Обеспечение лиц с инвалидностью техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
104
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
105
Реабилитация лиц с инвалидностью и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
256
Управление координации занятости и социальных программ области
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся лицам с инвалидностью
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения лиц с инвалидностью и детей с инвалидностью в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
103
Обеспечение лиц с инвалидностью техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
105
Реабилитация лиц с инвалидностью и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
068
Программа занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
035
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
101
Мүгедектігі бар мұқтаж адамдарға әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектігі бар адамдарды және мүгедектігі бар балаларды мүгедектігі бар адамдарды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емделумен қамтамасыз ету
103
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдарды техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдармен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
104
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
105
Мүгедектігі бар адамдар мен ардагерлерді оңалту
106
Протездеу, протездік-ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету және оларды пайдалануға үйрету бойынша медициналық қызметтер көрсету
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
003
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
101
Мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдардың және мүгедектігі бар балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдардың техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
105
Мүгедектігі бар адамдар мен ардагерлерді оңалту
106
Протездеу,үйрету жөнінде медициналық қызметтер көрсету протездік-ортопедиялық құралдарымен және оларды пайдалануды қамтамасыз ету
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар

037
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
038
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
039
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
111
Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
100
Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
102
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
105
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
116
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
068
Развитие продуктивной занятости
101
Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости
102
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение деятельности центров трудовой мобильности
074
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы медицинских работников центров оказания специальных социальных услуг

037
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
038
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
039
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
213
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
100
Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру
102
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
116
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
068
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту
101
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
102
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне еңбек мобильділігі орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
074
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарының медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
109
Субсидирование части ставки вознаграждения по ипотечным жилищным займам, выданным населению
120
Жилищные выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
121
Оплата услуг Оператора по осуществлению жилищных выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
125
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение жилищ коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
256
Управление координации занятости и социальных программ области
060
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
263
Управление внутренней политики области
012
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
271
Управление строительства области
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
005
За счет внутренних займов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на приобретение жилья
005
За счет внутренних займов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде

228
Тұрғын үй құрылысы саласындағы іс-шараларды іске асыру
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
109
Халыққа берген ипотекалық тұрғын үй қарыздары бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
120
Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдер
121
Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру жөніндегі оператордың қызметтеріне ақы төлеу
125
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғынжайлар сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
060
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
012
Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға кредит беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
013
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер

098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
201
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
202
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
049
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
015
За счет средств местного бюджета
055
Капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика
015
За счет средств местного бюджета
064
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на приобретение жилья
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
082
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
015
За счет средств местного бюджета
086
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов

098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
201
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
202
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
049
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Бірыңғай сәулеттік келбетін беруге бағытталған көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын күрделі жөндеу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға кредит беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
082
Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
086
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру

149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
042
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
043
Развитие благоустройства города
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
039
Целевые трансферты на развитие бюджету области Жетісу на строительство инженерно-коммуникационной сети туристско-рекреационной зоны отдыха "Балхаш" на побережье озера Балхаш с.Лепсы Сарканского района
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
042
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
043
Қаланы абаттандыруды дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
229
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
039
Жетісу облысының бюджетіне Сарқан ауданының Лепсі ауылы Балқаш көлінің жағалауында "Балқаш" туристік-рекреациялық демалыс аймағының инженерлік-коммуникациялық желісін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
100
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы канализационных очистных сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104
Оплата услуг поверенному агенту по исполнению поручения в рамках модернизации строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
121
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
123
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
002
Развитие систем теплоснабжения
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие систем теплоснабжения
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие систем теплоснабжения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
042
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения
255
Управление сельского хозяйства области
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
028
Газификация населенных пунктов
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Развитие коммунального хозяйства
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

102
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кәріздік-тазарту құрылыстары жүйесін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
104
Жылумен, сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйелерінің құрылысын жаңғырту шеңберінде берілген тапсырмаларды орындау бойынша сенім білдірілген агент қызметтеріне ақы төлеу
110
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
121
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
123
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлі кәріз жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
241
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
002
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамыту
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
102
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
042
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
028
Елді мекендерді газдандыру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие объектов культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
100
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
101
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
102
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
103
Обеспечение доступа к информации в публичных библиотеках республиканского значения
104
Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык
105
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
106
Обеспечение функционирования театрально-концертных организаций
107
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия
108
Приобретение, издание и распространение социально-важных видов литературы
109
Стимулирование деятелей в сфере культуры
110
Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати
111
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и архивного дела
118
Организация работ по поддержке и продвижению национальных фильмов
119
Обеспечение формирования и реализация государственного социального заказа неправительственным организациям в сфере культуры
137
Проведение оцифровки и реставрации кино-коллекции Республики Казахстан
049
Развитие ономастической и геральдической деятельности
100
Обеспечение развития ономастической и геральдической деятельности
740
Управление культуры и развития языков области
005
Поддержка культурно-досуговой работы
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Мәдениет объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
651
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
100
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу
101
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
103
Республикалық маңызы бар көпшілік кітапханаларда ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету
104
Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қамтамасыз ету
105
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
106
Театр-концерт ұйымдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
107
Тарихи-мәдени мұраларды сақтауды қамтамасыз ету
108
Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін сатып алу, басып шығару және тарату
109
Мәдениет саласындағы қайраткерлерді ынталандыру
110
Архив құжаттары мен баспа архивінің сақталуын қамтамасыз ету
111
Мәдениет және архив ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
118
Ұлттық фильмдерді қолдау және ілгерілету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
119
Мәдениет саласындағы үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыруды және іске асыруды қамтамасыз ету
137
Қазақстан Республикасының кино-коллекциясын цифрландыру және реставрациялау жұмыстарын жүргізу
049
Ономастикалық және геральдикалық қызметті дамыту
100
Ономастикалық және геральдикалық әрекеттің дамуды қамтамасыз ету
740
Облыстың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен

650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
035
Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта
100
Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта
101
Стимулирование деятелей в сфере спорта
036
Развитие спорта высших достижений
100
Обеспечение развития спорта высших достижений
102
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций физической культуры и спорта
104
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
111
Капитальные расходы государственных организаций в области спорта
768
Управление физической культуры, спорта и туризма области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
004
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

650
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
035
Бұқаралық спортты және ұлттық спорт түрлерін дамытуды қолдау
100
Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау көрсетуді қамтамасыз ету
101
Спорт саласындағы қайраткерлерді ынталандыру
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
100
Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету
102
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік дене шынықтыру және спорт ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
104
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
111
Спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
768
Облыстың дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасы
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру, спорт және туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
003
Әртүрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
004
Ақпараттық жүйелерді құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебіне іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

821
Отдел общественного развития района (города областного значения)
004
Услуги по проведению государственной информационной политики
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
4
Туризм
265
Управление предпринимательства и промышленности области
021
Регулирование туристской деятельности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Возмещение части затрат субъектов предпринимательства при строительстве, реконструкции объектов туристской деятельности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
072
Возмещение части затрат по приобретению автомобильных транспортных средств вместимостью более восьми мест для сидения, исключая место водителя, субъектам предпринимательства, осуществляющим туристскую деятельность
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
073
Возмещение части затрат субъектов предпринимательства по строительству объектов придорожного сервиса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
074
Субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
021
Регулирование туристской деятельности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Возмещение части затрат субъектов предпринимательства при строительстве, реконструкции объектов туристской деятельности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
042
Возмещение части затрат по приобретению автомобильных транспортных средств вместимостью более восьми мест для сидения, исключая место водителя, субъектам предпринимательства, осуществляющим туристскую деятельность
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
043
Возмещение части затрат субъектов предпринимательства по строительству объектов придорожного сервиса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
044
Субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

821
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
004
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
4
Туризм
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
021
Туристік қызметті реттеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Туристік қызмет объектілерін салу, реконструкциялау кезінде кәсіпкерлік субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
072
Туристік қызметті жүзеге асыратын кәсіпкерлік субъектілеріне сыйымдылығы жүргiзушiнiң орнын қоспағанда, сегiзден астам отыратын орны бар автомобиль көлік құралдарын сатып алу бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
073
Кәсіпкерлік субъектілерінің жол бойындағы сервис объектілерін салу бойынша шығындарының бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
021
Туристік қызметті реттеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Туристік қызмет объектілерін салу, реконструкциялау кезінде кәсіпкерлік субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
042
Туристік қызметті жүзеге асыратын кәсіпкерлік субъектілеріне сыйымдылығы жүргiзушiнiң орнын қоспағанда, сегiзден астам отыратын орны бар автомобиль көлік құралдарын сатып алу бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Кәсіпкерлік субъектілерінің жол бойындағы сервис объектілерін салу бойынша шығындарының бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
Топливо и энергетика
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
089
Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан
101
Формирование геологической информации
102
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
103
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
104
Ликвидация и консервация бесхозных нефтегазовых и самоизливающихся гидрогеологических скважин
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
036
Развитие атомных и энергетических проектов
100
Обеспечение ядерной безопасности на территории Республики Казахстан
101
Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан
102
Мониторинг ядерных испытаний
105
Прикладные научные исследования технологического характера в сфере атомной энергетики
106
Строительство стендового комплекса Казахстанского материаловедческого токамака КТМ
107
Целевые текущие трансферты бюджету Мангистауской области на обеспечение радиационной безопасности
041
Развитие тепло-, электроэнергетики
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие теплоэнергетической системы
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие теплоэнергетической системы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1
Отын және энергетика
229
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
089
Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру
101
Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
102
Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары
103
Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жерасты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
104
Иесіз мұнай-газ және өзағар гидрогеологиялық ұңғымаларын жою және консервациялау
241
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
036
Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту
100
Қазақстан Республикасы аумағында ядролық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
101
Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
102
Ядролық сынақтар мониторингі
105
Атом энергетикасы саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
106
Қазақстандық ҚТМ токамак материалтану стендтік кешенін салу
107
Маңғыстау облысының бюджетіне радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
041
Жылу-электр энергетикасын дамыту
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
107
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
771
Управление энергетики и водоснабжения области
010
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
813
Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)
038
Развитие газотранспортной системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
267
Повышение доступности знаний и научных исследований
101
Программно-целевое финансирование научных исследований и мероприятий
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
005
Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация" для реализации государственной политики по стимулированию агропромышленного комплекса
014
Кредитование областных бюджетов на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
016
Взносы в Продовольственную и сельскохозяйственную организацию Объединенных Наций
202
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на инвестиционные проекты в агропромышленном комплексе
249
Создание условий для развития животноводства и производства, реализации продукции животноводства

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
771
Облыстың энергетика және сумен жабдықтау басқармасы
010
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі
038
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
207
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі
267
Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру
101
Ғылыми зерттеулер мен іс-шараларды бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
212
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
005
Агроөнеркәсіптік кешенді ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
014
Ауыл халқының кірісін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану мақсатында ауыл халқына микрокредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит беру
016
Біріккен Ұлттардың Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымына жарналар
202
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға кредит беру
249
Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, өткізуге жағдайлар жасау

100
Диагностика заболеваний животных
101
Противоэпизоотические мероприятия, ликвидация очагов острых и хронических инфекционных заболеваний животных и птиц
102
Мониторинг, референция, лабораторная диагностика в ветеринарии
103
Обеспечение пищевой безопасности
112
Строительство объектов в сфере ветеринарии
113
Организация и проведение представителями импортирующей страны аудита системы государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора и инспектирования объектов производства, осуществляющих выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организаций по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок
115
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение противоэпизоотических мероприятий
116
Целевые текущие трансферты бюджету Мангистауской области на обеспечение ветеринарной безопасности
117
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение средств (изделий) и атрибутов для проведения идентификации сельскохозяйственных животных
250
Повышение доступности финансовых услуг
101
Субсидирование купонного вознаграждения по облигациям
104
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
108
Поддержка страхования в агропромышленном комплексе
117
Cубсидирование ставок вознаграждения финансовых институтов при кредитовании и лизинге субъектов агропромышленного комплекса
255
Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства
100
Услуги по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур
107
Защита и карантин растений
109
Организация и проведение аудита системы государственного карантинного фитосанитарного контроля и надзора и инспектирование подкарантинных объектов, зон, мест, участков производства, свободных или имеющих ограниченное распространение карантинных объектов и (или) чужеродных видов представителями страны-импортера
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений в области растениеводства
118
Возмещение расходов АО "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация" по хранению резервного запаса зерна
262
Кредитование АО "Аграрная кредитная корпорация" для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса

100
Жануарлар ауруларының диагностикасы
101
Эпизоотияға қарсы шаралар, жануарлар мен құстардың қауіпті жіті және созылмалы жұқпалы ауруларының ошақтарын жою
102
Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диагностика
103
Тағам қауіпсіздігін қамтамасыз ету
112
Ветеринария саласында объектілер салу
113
Импорттаушы ел өкілдерінің жануарлар өсіруді, жануарларды, жануарлардан алынатын өнім мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жемшөпті және жемшөп қоспаларын өндіру, сақтау және өткізу жөніндегі ұйымдарға инспекциялау және мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау мен қадағалау жүйесінің аудитін жүргізу мен ұйымдастыру
115
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
116
Маңғыстау облысының бюджетіне ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіруді жүргізуге арналған құралдарды (бұйымдарды) және атрибуттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
250
Қаржылық көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыру
101
Облигациялар бойынша купондық сыйақыны субсидиялау
104
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
108
Агроөнеркәсіптік кешенді сақтандыруды қолдау
117
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін кредиттеу және лизинг кезінде қаржы институттарының сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
255
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдайлар жасау
100
Ауыл шаруашылық дақылдарының сорттарын сынақтан өткізу жөніндегі қызметтер
107
Өсімдіктерді қорғау және өсімдіктер карантині
109
Импорттаушы ел өкілдерінің карантинді объектілер және (немесе) бөтен текті түрлер таралмаған немесе шектеулі таралған карантинге жатқызылған объектілерді, аймақтарды, орындарды, өндіріс учаскелерін инспекциялауын және мемлекеттік карантиндік фитосанитариялық бақылау мен қадағалау жүйесіне аудитті ұйымдастыру және жүргізу
111
Өсімдік шаруашылығы саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
118
Астықтың резервтік қорын сақтау бойынша "Азық-түлік келісім шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ-ның шығыстарын өтеу
262
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін "Аграрлық несие корпорациясы" АҚ-ға кредит беру

267
Повышение доступности знаний и научных исследований
100
Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
101
Программно-целевое финансирование научных исследований и мероприятий
104
Научно-практическое сопровождение и разработка рекомендаций для субъектов агропромышленного комплекса Республики Казахстан
255
Управление сельского хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Субсидирование развития семеноводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
003
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Организация санитарного убоя больных животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям

267
Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру
100
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешені субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету
101
Ғылыми зерттеулер мен іс-шараларды бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
104
Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін ғылыми-практикалық сүйемелдеу және ұсынымдар әзірлеу
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках развития продуктивной занятости
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
070
Проведение противоэпизоотических мероприятий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Обучение предпринимательству в рамках развития продуктивной занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
072
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
070
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
072
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

074
Субсидирование многолетних насаждений
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
075
Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
078
Кредитование для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
079
Кредитование для приобретения субъектами агропромышленного комплекса ирригационных систем и финансирования подготовительных работ по их установке
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
087
Кредитование на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
091
Субсидирование развития производства приоритетных культур
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
092
Кредитование инвестиционных проектов в агропромышленном комплексе
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
020
За счет кредитов из областного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

074
Көпжылдық екпелерді субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
075
Облыс аумағында ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
078
Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
079
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің ирригациялық жүйелер кешенін сатып алуы және оларды орнату жөніндегі дайындық жұмыстарын қаржыландыру үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
087
Ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
091
Басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
092
Агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебiнен
020
Облыстық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу

104
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие систем водоснабжения и водоотведения за пределами населенных пунктов
105
Организация сотрудничества с сопредельными государствами по вопросам регулирования водных отношений, рационального использования и охраны трансграничных вод
106
Программно-целевое финансирование научных исследований и мероприятий
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
119
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
120
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
121
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
122
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, на развитие систем водоснабжения и водоотведения за пределами населенных пунктов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
017
За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
005
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

104
Облыстық бюджеттерге елді мекендерден тыс жерлерге сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
105
Трансшекаралық суды ұтымды пайдалану және қорғау, су қарым-қатынастарын реттеу мәсселелері жөнінде шекаралас мемлекеттермен ынтымақтастықты ұйымдастыру
106
Ғылыми зерттеулер мен іс-шараларды бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
115
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
119
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
121
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
122
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен облыстық бюджеттерге елді мекендерден тыс жерлерге сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
017
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
005
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

015
За счет средств местного бюджета
069
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
770
Управление водных ресурсов и ирригации области
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Развитие объектов водного хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
813
Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)
069
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
3
Лесное хозяйство
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
036
Создание условий для реинтродукции туранского тигра и оказание содействия в сохранении природных и историко-культурных объектов горного массива Улытау
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
256
Управление, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
100
Обеспечение сохранения объектов природно-заповедного фонда за счет средств республиканского бюджета
101
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования лесных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
102
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования ресурсов животного мира
108
Целевые трансферты на развитие бюджету области Ұлытау на строительство лесного питомника
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в области лесного хозяйства и животного мира за счет средств республиканского бюджета
116
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
005
За счет внутренних займов

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
069
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
770
Облыстың су ресурстары және ирригация басқармасы
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі
069
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
3
Орман шаруашылығы
207
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі
036
Тұран жолбарысын реинтродукциялау үшін жағдайлар жасау және Ұлытау таулы алқабының табиғи және тарихи-мәдени объектілерін сақтауға жәрдем көрсету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
256
Орман ресурстары мен жануарлар дүниесін сақтау мен дамытуды басқару, қамтамасыз ету
100
Республикалық бюджет қаражаты есебінен табиғи қорық қоры нысандарын сақтауды қамтамасыз ету
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен орман ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
102
Жануарлар әлемі ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
108
Ұлытау облысының бюджетіне орман питомнигін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
111
Республикалық бюджет қаражаты есебінен орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
116
Облыстық бюджеттерге табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
005
Ішкі қарыздар есебінен

013
За счет кредитов из республиканского бюджета
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
006
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
005
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
010
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
024
Кредитование на реализацию инвестиционных проектов в сфере рыбного хозяйства через поверенного агента
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
034
Субсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
742
Управление рыбного хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере рыбного хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
006
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
005
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
010
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Сенім білдірілген өкіл арқылы балық шаруашылығы саласындағы инвестициялық жобаларды жүзеге асыру үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
742
Облыстың балық шаруашылығы басқармасы
001
Облыс аумағында балық шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

259
Повышение доступности информации о земельных ресурсах
100
Формирование сведений государственного земельного кадастра
105
Оказание научно-методических услуг по определению агрохимического состава почв
106
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
100
Делимитация, демаркация и редемаркация Государственной границы Республики Казахстан
101
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
102
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
251
Управление земельных отношений области
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Регулирование земельных отношений
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Возмещение убытков, причиненных собственникам земельных участков или землепользователям
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

259
Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру
100
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
105
Топырақтың агрохимиялық құрамын айқындау жөніндегі ғылыми-әдістемелік қызметтер көрсету
106
Суармалы жерлердің мелиоративтік жай-күйінің мониторингі және оны бағалау
223
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
007
Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етілу деңгейін арттыру
100
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау, демаркациялау және редемаркациялау
101
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Жер қатынастарын реттеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Жер учаскелерiнiң меншiк иелерiне немесе жер пайдаланушыларға келтiрiлген залалдарды өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
034
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
030
За счет средств республиканского бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
022
Организация оптовых рынков по торговле продукцией агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов , техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
073
Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары
015
За счет средств местного бюджета
082
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
083
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
084
Вакцинация и стерилизация бродячих животных
085
Идентификация домашних животных, владельцы которых относятся к социально уязвимым слоям населения
086
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
034
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
022
Агроөнеркәсiптiк кешен өнiмiнің саудасы бойынша көтерме базарлар ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
073
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
082
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
083
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
084
Қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыру
085
Иелері халықтың әлеуметтік осал топтарына жататын үй жануарларын сәйкестендіру
086
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

038
Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
За счет кредитов из областного бюджета
813
Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)
052
Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1
Промышленность
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
090
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
005
Увеличение уставного капитала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жезказганредмет" на развитие переработки импортного сырья в виде отходов металлургического производства сульфида рения и жаропрочных никелевых сплавов с получением рения и других редких металлов
036
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования крупных проектов обрабатывающей промышленности
057
Прикладные научные исследования технологического характера в области промышленности
030
За счет средств республиканского бюджета
090
Содействие развитию отраслей промышленности
100
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств, направленных на повышение производительности труда
102
Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан
105
Содействие развитию местного содержания
107
Информационно-аналитические и консультационные услуги в области развития промышленности
218
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" через АО "Банк Развития Казахстана" по реализации в лизинг автобусов
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
040
Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование
102
Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

038
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Облыстық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі
052
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1
Өнеркәсiп
211
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
090
Қазақстандық тауарлардың сыртқы нарыққа экспортын ілгерілетуге жәрдемдесу
229
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
005
Рений сульфиді мен ыстыққа төзімді никель қорытпалары металлургиялық өндірісінің қалдықтары түріндегі импорттық шикізатты рений және басқа жерасты металдарын ала отырып, қайта өңдеуді дамыту мақсатында "Жезқазғансирекмет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
036
Өңдеуші өнеркәсіптің ірі жобаларын қаржыландыру үшін кейіннен "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
100
Еңбек өнімділігін арттыруға бағытталған жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
102
Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер
105
Жергілікті қамтуды дамытуға жәрдемдесу
107
Өнеркәсіпті дамыту саласындағы ақпараттық-талдамалық және консультациялық қызметтер
218
Автобустарды лизингке өткізу бойынша "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ арқылы кейіннен "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
241
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
040
Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту
102
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
004
Кредитование АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" с последующим кредитованием АО "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" с последующим кредитованием АО "Пассажирские перевозки" для финансирования обновления парка пассажирских вагонов
091
Ремонт и организация содержания, направленные на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
101
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
102
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
108
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
233
Выполнение обязательств по договору доверительного управления государственным имуществом
030
За счет средств республиканского бюджета

032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
004
Жолаушылар вагондары паркін жаңартуды қаржыландыру үшін кейіннен "Жолаушылар тасымалы" АҚ-ға кредит бере отырып, кейіннен "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" АҚ-ға кредит берумен, "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ-ға кредит беру
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
101
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
102
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
108
Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
110
Республикалық бюджет қаражат есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
233
Мемлекеттік мүлікті сенімгерлік басқару шарты бойынша міндеттемелерді орындау
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен

015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
044
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
3
Водный транспорт
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
092
Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры
100
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
101
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания "река-море"
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астана
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
4
Воздушный транспорт
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
013
Субсидирование регулярных авиаперевозок
030
За счет средств республиканского бюджета
093
Развитие гражданской авиации и воздушного транспорта
104
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инфраструктуры воздушного транспорта за счет средств республиканского бюджета
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
031
Субсидирование аэропортов, находящихся в коммунальной собственности
015
За счет средств местного бюджета
051
Развитие инфраструктуры воздушного транспорта
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
014
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
044
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
3
Су көлiгi
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
092
Су көлігін және су инфрақұрылымын дамыту, күтіп-ұстау
100
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау
101
Ішкi суларда жүзетiн "өзен-теңiз" кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4
Әуе көлiгi
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
013
Тұрақты авиатасымалдарды субсидиялау
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
093
Азаматтық авиацияны және әуе көлігін дамыту
104
Республикалық бюджет қаражат есебінен облыстық бюджеттерге әуе көлігінің инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
031
Коммуналдық меншiктегi әуежайларды субсидиялау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
Әуе көлігінің инфрақұрылымын дамуы
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
014
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
014
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
014
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
051
Развитие инфраструктуры воздушного транспорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
5
Железнодорожный транспорт
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
034
Реализация мероприятий в рамках проекта "Новая транспортная система города Астаны. LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала)"
102
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство в рамках проекта "Новая транспортная система города Астаны. LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала)" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
212
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании и финансовом лизинге на приобретение вагонов перевозчиками пассажиров по социально значимым сообщениям и операторами вагонов (контейнеров)
213
Обеспечение развития городского рельсового транспорта
103
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
019
Увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
014
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
014
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
051
Әуе көлігінің инфрақұрылымын дамуы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
5
Темiр жол көлiгi
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
034
"Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
102
Астана қаласының бюджетіне "Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)" жобасы шеңберінде құрылыс үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
212
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдаушының және вагондар (контейнерлер) операторларының вагондарды сатып алуына кредит беру және қаржы лизингі кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
213
Қалалық рельстік көліктің дамуын қамтамасыз ету
103
Алматы қаласының бюджетіне метрополитен салу үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
019
Метрополитен салуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен

027
Строительство метрополитена в городе Алматы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
003
Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
100
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
103
Организация деятельности Государственной корпорации "Правительство для граждан" по вопросам осуществления функций по принципу "одного окна", по оказанию государственных услуг, по предоставлению услугополучателям информации по вопросам оказания государственных и иных информационно-коммуникационных услуг, а также Национального оператора почты по оказанию государственных услуг в сельских населенных пунктах
104
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
105
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
107
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
008
Прикладные научные исследования в области космической деятельности и информационной безопасности
102
Проведение научных исследований в рамках программно-целевого финансирования за счет средств республиканского бюджета
010
Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры
100
Обеспечение управления космическими аппаратами
102
Услуги по предоставлению космических снимков государственным органам и организациям, получаемые от космической системы дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан
103
Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
106
Услуги по предоставлению широкополосного доступа к информационно-коммуникационным системам в малонаселенных сельских пунктах Республики Казахстан с применением спутниковых технологий
011
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан

027
Алматы қаласында метрополитен салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
223
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
003
"Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
100
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
103
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының "бір терезе" қағидаты бойынша функцияларды жүзеге асыру мәселелері бойынша, мемлекеттік қызметтерді көрсету бойынша, көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік және өзге де ақпараттық-коммуникациялық қызметтер көрсету мәселелері жөнінде ақпарат ұсыну бойынша, сондай-ақ Ұлттық пошта операторының ауылдық елді мекендерде мемлекеттік қызметтер көрсету жөніндегі қызметін ұйымдастыру
104
Қазақстан Республикасының орбиталық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру
105
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау
107
Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу
008
Ғарыш қызметі және ақпараттық қауіпсіздік салаларындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен бағдарламалық мақсаттық қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми зерттеулер
010
Ғарыш инфрақұрылымының сақталуын және оның пайдаланылуын кеңейтуді қамтамасыз ету
100
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
102
Мемлекеттік органдар мен ұйымдарға Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтау жүйесінен алынатын ғарыштық суреттерді ұсыну бойынша көрсетілетін қызметтер
103
"Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
106
Жерсеріктік технологияларды пайдалана отырып, Қазақстан Республикасының халқы аз ауылдық елді мекендерінде ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
011
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
013
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және пайдалануға беру
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау

148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
005
Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом

148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
005
Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету

204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
026
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан
101
Создание условий для привлечения инвестиций
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
061
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета - Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Управление строительства области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
053
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
280
Управление индустриально-инновационного развития области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
048
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

204
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
026
Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
101
Инвестициялар тарту үшін жағдай жасау
211
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
061
Техникалық реттеу және метрология саласындағы көрсетілетін қызметтер
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
053
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
048
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
512
Управление энергетики и водоснабжения города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
518
Управление энергетики города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
771
Управление энергетики и водоснабжения области
013
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
003
Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам и предоставление гарантирования кредитов
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
087
Реализация мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
100
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала
101
Оплата услуг оператора и финансового агента
102
Информационное обеспечение предпринимателей
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие индустриальной инфраструктуры
117
Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам субъектов частного предпринимательства, осуществляющих деятельность в обрабатывающей отрасли, услугах, переработке в агропромышленном комплексе и пострадавших секторах экономики
127
Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам малого и среднего предпринимательства в наиболее пострадавших секторах экономики за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
128
Субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам субъектов частного предпринимательства
212
Субсидирование комиссии за риски по гарантиям АО "Банк Развития Казахстана", предоставляемым субъектам предпринимательства

373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
512
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және сумен жабдықтау басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
518
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
771
Облыстың энергетика және сумен жабдықтау басқармасы
013
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
211
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
003
Кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау және кредиттерге кепілдік беру
243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
087
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру
100
Кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту
101
Оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу
102
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
117
Қызметін өңдеу саласында, көрсетілетін қызметтерде, агроөнеркәсіптік кешенде қайта өңдеуде және экономиканың зардап шеккен секторларында жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
127
Экономиканың неғұрлым зардап шеккен секторларында шағын және орта кәсіпкерлік кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен субсидиялау
128
Жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау және кепілдендіру
212
Кәсіпкерлік субъектілеріне берілетін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ кепілдіктері бойынша тәуекелдер үшін комиссияны субсидиялау

120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
217
Министерство финансов Республики Казахстан
005
Организация перевода средств в Национальный фонд Республики Казахстан
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
011
Выполнение обязательств по государственным гарантиям
042
Расходы на новые инициативы
044
Погашение простых векселей
099
Целевое перечисление в АО "Администрация Международного финансового центра "Астана"
030
За счет средств республиканского бюджета
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
206
Резерв на инициативы Президента Республики Казахстан
209
Расходование средств Специального государственного фонда
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
205
Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан
100
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
103
Создание инновационной экосистемы на базе международного технологического парка "Астана Хаб"
107
Предоставление инновационных грантов
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан

120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
217
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
005
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына қаражаттарды аударуды ұйымдастыру
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
011
Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау
042
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
044
Жай вексельдерді өтеу
099
"Астана" халықаралық қаржы орталығының әкімшілігі" АҚ-ға нысаналы аударым
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
206
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резерв
209
Арнаулы мемлекеттік қордың қаражатын жұмсау
221
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
223
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
205
Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету
100
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
103
"Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі негізінде инновациялық экожүйені құру
107
Инновациялық гранттар беру
224
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
227
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
241
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі

082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах
107
Целевые трансферты на развитие бюджетам Туркестанской и Жамбылской областей для строительства и реконструкции административных зданий государственных учреждений
108
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
116
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
117
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
154
Подготовка и сопровождение проектов правительственного займа и проектов по заимствованию субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
202
Реализация мероприятий по созданию и сохранению страхового фонда документации
102
Обеспечение хранения информации
251
Управление земельных отношений области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

082
Инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру
100
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
102
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
107
Түркістан және Жамбыл облыстарының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
108
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
116
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
117
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
154
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде үкіметтік қарыз жобаларын және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қарыз алуы жөніндегі жобаларды дайындау және сүйемелдеу
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
202
Құжаттамалардың сақтандыру қорын құру және сақтау бойынша іс-шараларды іске асыру
102
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
256
Управление координации занятости и социальных программ области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Резерв местного исполнительного органа области
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории области
101
Резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов
047
Расходы на новые инициативы
015
За счет средств местного бюджета
050
Резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности районных (городов областного значения) бюджетов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100
Облыс аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
047
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiнің қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

015
За счет средств местного бюджета
299
Управление экономики и финансов области
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
452
Отдел финансов района (города областного значения)
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
015
За счет средств местного бюджета
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
751
Управление финансов и государственных активов области
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
033
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из районного (города областного значения) бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
043
Бюджетные изъятия
015
За счет средств местного бюджета
044
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
005
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдердi төлеу
101
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
013
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдердi төлеу
101
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
751
Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
15
Трансферттер
1
Трансферттер
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
033
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен берілген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Бюджеттік алып коюлар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

015
За счет средств местного бюджета
046
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
015
За счет средств местного бюджета
047
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
015
За счет средств местного бюджета
050
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
015
За счет средств местного бюджета
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
015
За счет средств местного бюджета
052
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
217
Министерство финансов Республики Казахстан
097
Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан
100
Возврат части неиспользованных средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан в виде целевого трансферта
101
Возврат части привлеченного гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
400
Субвенции
257
Управление финансов области
006
Бюджетные изъятия
015
За счет средств местного бюджета
007
Субвенции
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
015
За счет средств местного бюджета
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген өткен қаржы жылында бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
217
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
097
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару
100
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт түрінде тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару
101
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған кепілдік берілген трансферттің бір бөлігін қайтару
400
Субвенциялар
257
Облыстың қаржы басқармасы
006
Бюджеттік алып коюлар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Субвенциялар
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған реттерде, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасымен жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар іс-шаралар өткізілген жағдайларда, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

810
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
812
Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства
813
Выполнение государственных обязательств по компенсации операционных (эксплуатационных) затрат по проектам государственно-частного партнерства
814
Выполнение государственных обязательств по выплате вознаграждений за осуществление управления объектом государственно-частного партнерства

810
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
812
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
813
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша операциялық (пайдалану) шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
814
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектісін басқаруды жүзеге асырғаны үшін сыйақы төлемі бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

815
Выполнение государственных обязательств по прочим выплатам по проектам государственно-частного партнерства
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 апреля 2025 года № 149
Структура специфики экономической классификация расходов бюджета Республики Казахстан
Подкласс
Специфика
Наименование
Определение
Перечень затрат
110
Заработная плата
111
Оплата труда
Денежные выплаты работникам государственных учреждений за исполнение должностных обязанностей, доплаты, надбавки и повышения к должностному окладу, носящие постоянный характер и установленные законодательством, а также за дополнительную работу по решению руководителя государственного учреждения. Индивидуальный подоходный налог, обязательные пенсионные взносы и другие удержания из заработной платы следует перечислять с данной специфики.

815
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша өзге де төлемдер бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2025 жылғы 4 сәуірдегі
№ 149 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымы
Кіші сынып
Ерекшелiк
Атауы
Анықтама
Шығындардың тiзбесi
110
Жалақы
111
Еңбек ақы төлеу
Мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiне лауазымдық мiндеттемелерiн орындағаны үшiн ақшалай төлемдер, лауазымдық жалақыға тұрақты сипаты бар және заңнамамен белгiленген, сондай-ақ мемлекеттiк мекеме басшысының шешiмi бойынша қосымша жұмыс үшiн қосымша ақылар, үстемеақылар және көтерiлiмдер. Жеке табыс салығын, мiндеттi зейнетақы жарналарын және жалақыдан алынатын өзге де ұстап қалуларды осы ерекшелiктен аударған жөн.

Должностные оклады работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета, оклады по воинским и специальным званиям, доплаты и надбавки, установленные постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 646 дсп "Об утверждении единой системы оплаты труда работников для всех органов, содержащихся за счет государственного бюджета"; должностные оклады гражданских служащих, доплаты и надбавки, установленные постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"; оплата сверхурочной работы, работы в ночное время, в праздничные дни и выходные дни, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, доплата за совмещение должностей (расширения зон обслуживания) или выполнение обязанностей временно отсутствующего работника согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан.

Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерінің лауазымдық жалақылары, "Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылған барлық органдар үшін қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеудің бірыңғай жүйесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 646 қбп қаулысымен белгіленген әскери және арнаулы атақтар бойынша жалақылар, қосымша ақылар мен үстемеақылар; "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен белгіленген азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары, қосымша ақылары мен үстемеақылары; Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес мерзімнен тыс жұмысқа, түнгі уақыттағы, мереке күндері мен демалыс күндеріндегі жұмыстарға ақы төлеу, жыл сайынғы ақысы төленетін еңбек демалысының пайдаланылмаған күндеріне өтемақы төлемдері, лауазымдарды бірлесіп атқарғаны (қызмет көрсету аймағының кеңеюі) немесе уақытша болмаған қызметкердің міндеттерін орындағаны үшін қосымша ақы.

112
Дополнительные денежные выплаты
Денежные выплаты работникам государственных учреждений стимулирующего, поощрительного характера, бонусов, а также за дополнительную работу по решению руководителя государственного учреждения. Индивидуальный подоходный налог, обязательные пенсионные взносы в накопительные пенсионные фонды и другие удержания.
Дополнительные денежные выплаты политических и административных государственных служащих, судей, Чрезвычайных и Полномочных Послов Республики Казахстан в странах дальнего и ближнего зарубежья, работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан за границей, военнослужащих, сотрудников специальных государственных органов, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы и органов прокуратуры: надбавки к должностным окладам, установленные по решению руководителя государственного органа за счет экономии средств, предусмотренных на содержание соответствующего органа по плану финансирования; единовременные денежные вознаграждения административным государственным служащим центральных аппаратов государственных органов. Премирование депутатов Парламента Республики Казахстан осуществляется председателями палат Парламента Республики Казахстан самостоятельно за счет экономии средств, предусмотренных на содержание Парламента Республики Казахстан по плану финансирования бюджетной программы (подпрограммы). Премирование секретарей маслихатов областей, города республиканского значения, столицы, районов (городов областного значения) осуществляется председателями сессий соответствующего маслихата самостоятельно за счет экономии средств, предусмотренных на содержание аппарата маслихата по плану финансирования бюджетной программы (подпрограммы), в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан. Премирование, выплата единовременных денежных вознаграждений работников для всех органов, содержащихся за счет государственного бюджета, осуществляются по решению руководителя органа либо должностного лица, имеющего право назначения на должности и освобождения от должностей работников данных органов, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан. Единовременные денежные вознаграждения в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 646 дсп "Об утверждении единой системы оплаты труда работников для всех органов, содержащихся за счет государственного бюджета". Выплата бонусов в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года № 1127 "Об утверждении Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств государственного бюджета, а также выплаты бонусов административным государственным служащим".

112
Қосымша ақшалай төлемдер
Мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiне берiлетiн ынталандыру, көтермелеу сипатындағы, сондай-ақ мемлекеттiк мекеме басшысының шешiмi бойынша қосымша жұмыс iстегенi үшiн ақшалай төлемдер, бонустар. Жеке табыс салығы, жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы жарналары және басқа ұстаулар.
Саяси және әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлердiң, судьялардың, алыс және таяу шет елдердегi Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiлерiнiң, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шет елдердегi мекемелерi қызметкерлерiнiң, әскери қызметшiлердiң, арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің, құқық қорғау органдары, мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдары қызметкерлерiнiң қосымша ақшалай төлемдерi: қаржыландыру жоспары бойынша тиісті органды ұстауға көзделген қаражатты үнемдеу есебінен мемлекеттік орган басшысының шешімі бойынша белгіленген лауазымдық жалақыларға үстемеақылар; мемлекеттiк органдар орталық аппараттарының әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлерiне бiржолғы ақшалай сыйақылар. Қазақстан Республикасы Парламенті депутаттарына сыйлықақы беруді бюджеттік бағдарламаны (кіші бағдарламаны) қаржыландыру жоспары бойынша Қазақстан Республикасының Парламентін ұстауға көзделген қаражатты үнемдеу есебінен Қазақстан Республикасы Парламенті палаталарының төрағалары дербес жүзеге асырады. Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мәслихат хатшыларына сыйлықақы беруді бюджеттік бағдарламаны (кіші бағдарламаны) қаржыландыру жоспары бойынша мәслихат аппаратын ұстауға көзделген қаражатты үнемдеу есебінен тиісті мәслихат сессияларының төрағалары Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен дербес жүзеге асырады. Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылған барлық органдар үшін қызметкерлерге сыйлықақы беру, біржолғы ақшалай сыйақылар төлеу орган басшысының не осы органдардыңқызметкерлерін лауазымға тағайындауға және лауазымынан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғаның шешімі бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен жүзеге асырылады. "Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылған барлық органдар үшін қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеудің бірыңғай жүйесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 646 қбп қаулысымен белгіленген бiржолғы ақшалай сыйақылар. "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгілеу, сондай-ақ мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен белгіленген бонустар төлеу.

113
Компенсационные выплаты
Денежные выплаты компенсационного характера работникам государственных учреждений, перечисление удержаний из компенсационных выплат, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, производимых государственными учреждениями.
Пособие на оздоровление государственным и гражданским служащим, установленные законодательством Республики Казахстан. Компенсационные выплаты, единовременные пособия, предусмотренные законодательством Республики Казахстан. Материальная помощь, выплачиваемая по решению руководителя государственного учреждения за счет экономии бюджетных средств.

113
Өтемақы төлемдері
Мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiне берiлетiн өтемдiк сипаттағы ақшалай төлемдер, мемлекеттік мекемелер жүргізетін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өтемақы төлемдерінен ұстауларды аудару.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген мемлекеттiк және азаматтық қызметшiлердi сауықтыруға арналған жәрдемақы;
Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өтемақы төлемдерi, бiржолғы жәрдемақылар;
Бюджет қаражатын үнемдеу есебiнен мемлекеттiк мекеме басшысының шешімі бойынша төленетiн материалдық көмек.

114
Обязательные профессиональные пенсионные взносы
По данной специфике отражаются обязательные профессиональные пенсионные взносы.
116
Обязательные пенсионные взносы работодателей
По данной специфике отражаются обязательные пенсионные взносы работодателей в соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан.
120
Взносы работодателей
121
Социальный налог
Отчисления, производимые государственными учреждениями в бюджет, выплата пособий по временной нетрудоспособности.
122
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
Социальные отчисления, уплачиваемые в Государственный фонд социального страхования и пеня за несвоевременную уплату социальных отчислений государственными учреждениями в соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан.
123
Взносы на обязательное страхование
По данной специфике отражаются затраты на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств, на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами, на государственное обязательное личное страхование работников государственных учреждений, установленных действующими законодательными актами Республики Казахстан.
124
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
По данной специфике отражаются отчисления на обязательное социальное медицинское страхование в фонд социального медицинского страхования в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об обязательном социальном медицинском страховании" и пеня за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений на обязательное социальное медицинское страхование в фонд социального медицинского страхования.
130
Выплата заработной платы отдельным категориям граждан и иностранным работникам, а также отчисления взносов в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан
131
Оплата труда технического персонала и контрактных служащих
Денежные выплаты работникам, принятым по трудовому договору в соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", включая работников, лиц, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и не являющихся государственными служащими, а также подоходный налог с физических лиц, обязательные пенсионные взносы и другие удержания из заработной платы, начисляемые на выплаты.
133
Возмещение средней заработной платы депутатам маслихата по их основному месту работы
По данной специфике осуществляется возмещение средней заработной платы депутатам маслихата по их основному месту работы, перечисление удержаний из заработной платы и отчислений, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, производимых государственными учреждениями.

114
Міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары
Осы ерекшелік бойынша міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары көрсетіледі.
116
Жұмыс берушілердің міндетті зейнетақы жарналары
Осы ерекшелiк бойынша Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне сәйкес жұмыс берушілердің міндетті зейнетақы жарналары көрсетiледi
120
Жұмыс берушiлердiң жарналары
121
Әлеуметтiк салық
Мемлекеттiк мекемелер бюджетке жүргізетін аударымдар, уақытша жұмысқа жарамсыздығы бойынша жәрдемақы төлеу
122
Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне сәйкес мемлекеттiк мекемелердiң Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына төлейтiн әлеуметтік аударымдары және әлеуметтік аударымдарды уақтылы төлемегені үшін өсімпұл.
123
Мiндеттi сақтандыру жарналары
Осы ерекшелік бойынша Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамалық актілерінде белгіленген көлік құралдары иелерінің міндетті азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру, тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру, мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің мемлекеттік міндетті жеке сақтандыру шығындары көрсетіледі.
124
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
Осы ерекшелік бойынша "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әлеуметтiк медициналық сақтандыру қорына міндетті әлеуметтiк медициналық сақтандыруға аударымдар және әлеуметтiк медициналық сақтандыру қорына міндетті әлеуметтiк медициналық сақтандыруға аударымдарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұл көрсетіледі.
130
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес азаматтардың жекелеген санаттарына және шетелдік жұмыскерлерге жалақы төлеу, сондай-ақ жарналар аудару
131
Техникалық персоналдың және келісімшарттық қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу
Техникалық қызметті көрсетуді жүзеге асыратын және мемлекеттік органдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ететін және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерді, тұлғаларды қоса алғанда, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес еңбек шарты бойынша қабылданған қызметкерлерге ақшалай төлемдер, сондай-ақ жеке тұлғалардан алынатын табыс салықтары, міндетті зейнетақы жарналары және төлемдерге есептелетін басқа жалақыдан ұстаулар.
133
Негізгі жұмыс орны бойынша мәслихат депутаттарына орташа жалақыны өтеу
Осы ерекшелік бойынша негізгі жұмыс орны бойынша мәслихат депутаттарына орташа жалақыны өтеу, еңбекақыдан ұсталымдарды және мемлекеттік мекемелер жүргізетін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген аударымдарды аудару жүзеге асырылады.

134
Выплата вознаграждений присяжным заседателям
По данной специфике осуществляется выплата вознаграждений присяжным заседателям, перечисление удержаний из выплат и отчислений, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, производимых государственными учреждениями.
Выплата вознаграждений присяжным заседателям осуществляется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О присяжных заседателях".
135
Взносы работодателей по техническому персоналу и контрактным служащим
Отчисления, производимые государственными учреждениями в бюджет по социальному налогу, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование в фонд социального медицинского страхования, выплата пособий по временной нетрудоспособности. По данной специфике также отражаются обязательные профессиональные пенсионные взносы, обязательные пенсионные взносы работодателей и пеня за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений на обязательное социальное медицинское страхование в фонд социального медицинского страхования.
Отчисления, уплачиваемые в Государственный фонд социального страхования государственными учреждениями в соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан".
136
Командировки и служебные разъезды внутри страны технического персонала и контрактных служащих
Затраты на служебные командировки в пределах Республики Казахстан работников, принятых по трудовому договору в соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", включая работников, лиц, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и не являющихся государственными служащими.
Суточные за время нахождения в командировке; расходы по проезду к месту назначения и обратно; расходы по найму жилого помещения; прочие затраты, установленные законодательством.
137
Командировочные расходы присяжных заседателей
Затраты на командировки присяжных заседателей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
139
Оплата труда иностранных работников государственных органов
Денежные выплаты иностранным работникам государственных органов.
Удержания в соответствии с законодательством Республики Казахстан из заработной платы перечисляются по данной специфике.
140
Приобретение запасов
141
Приобретение продуктов питания
Оплата государственными учреждениями поставщикам или розничным продавцам за приобретенные продукты питания для собственных нужд. Оплата питания отдельных учреждений в столовых. Затраты на питание контингента (учащихся, военнослужащих срочной службы, курсантов) при их участии в выездных мероприятиях осуществляются по 169 специфике.

134
Алқа билерге сыйақылар төлеу
Осы ерекшелік бойынша алқа билерге сыйақылар төлеу, төлемдерден ұсталымдарды және мемлекеттік мекемелер жүргізетін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген аударымдарды аудару жүзеге асырылады.
Алқабилерге сыйақылар төлеу "Алқабилер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жүзеге асырылады.
135
Техникалық персонал және келісімшарттық қызметшілер бойынша жұмыс берушілердің жарналары
Мемлекеттік мекемелер әлеуметтік салық бойынша бюджетке жүргізетін аударымдар, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, уақытша жұмысқа қабілетсіздігі бойынша жәрдемақылар төлеу. Осы ерекшелік бойынша сондай-ақ міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары, жұмыс берушілердің міндетті зейнетақы жарналары және әлеуметтiк медициналық сақтандыру қорына міндетті әлеуметтiк медициналық сақтандыруға аударымдарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұл көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекеттік мекемелер Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына төлейтін аударымдар.
136
Техникалық персоналдың және келісімшарттық қызметшілердің ел ішіндегі іссапарлары мен қызметтiк жол жүрулері
Техникалық қызметті көрсетуді жүзеге асыратын және мемлекеттік органдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ететін және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерді, тұлғаларды қоса алғанда, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес еңбек шарты бойынша қабылданған қызметкерлердің Қазақстан Республикасы шегіндегі қызметтік іссапарларға арналған шығындар
Іссапарда болған уақытына тәуліктік; баратын жеріне және кері қайтуға жол жүру бойынша шығыстар; тұрғын үй-жай жалдау бойынша шығыстар; заңнамада белгіленген басқа да шығындар.
137
Алқабилердің іссапарлық шығыстары
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес алқабилердің іссапарларына шығындар
139
Мемлекеттік органдардың шетелдік жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу
Мемлекеттік органдардың шетелдік жұмыскерлеріне ақшалай төлемдер.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес еңбекақыдан ұсталымдар осы ерекшелік бойынша аударылады.
140
Қорлар сатып алу
141
Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу
Мемлекеттiк мекемелердiң жеткiзушiлерге немесе бөлшектеп сатушыларға жеке қажеттілік үшiн сатып алынған тамақ өнiмдерi үшiн ақы төлеуi. Жекелеген мекемелердiң асханаларда тамақтанғанына ақы төлеу. Контингент (оқушылар, мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерi, курсанттар) көшпелі iс-шараларға қатысқан кезде оларды тамақтандыруға арналған шығындар 169-ерекшелiк бойынша жүзеге асырылады.

Приобретение и хранение продуктов питания государственными учреждениями для собственного использования; специальное питание; питание животных; приобретение питания для спасателей профессиональных и добровольных аварийно-спасательных служб и формирований в период проведения спасательных и неотложных работ; оплата питания военнослужащих срочной службы, курсантов военных учебных заведений, учебных заведений правоохранительных органов, других военнослужащих в случаях, предусмотренных статьей 44 Закона Республики Казахстан "О воинской службе и статусе военнослужащих", а также осужденных, подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений; обеспечение продовольствием курсантов специальных (военных) учебных заведений, находящихся на казарменном положении и отдельные категории сотрудников специальных государственных органов в соответствии с Законом Республики Казахстан "О специальных государственных органах Республики Казахстан"; приобретение продуктов питания в школьных столовых в случае, если в штатной численности государственного учреждения предусмотрены повара. Если по штатной численности не предусмотрены повара, то услуги по организации питания для учащихся осуществляются по договору со сторонним юридическим лицом и данные затраты отражаются по специфике 159.
142
Приобретение лекарственных средств и прочих изделий медицинского назначения
Затраты государственных учреждений на приобретение лекарственных средств и прочих изделий медицинского назначения одноразового и многоразового использования.
Также по данной специфике отражаются затраты на приобретение ветеринарных препаратов, атрибутов и изделий ветеринарного назначения.
Приобретение лекарственных средств и перевязочных средств, медицинских инструментов и прочие;
приобретение крови;
приобретение биопрепаратов;
приобретение ветеринарных препаратов и изделий ветеринарного назначения.
143
Приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого имущества и другого форменного и специального обмундирования
Затраты на приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого имущества и другого форменного и специального обмундирования, предусмотренные законодательством Республики Казахстан, форменного и специального обмундирования.
144
Приобретение топлива, горюче-смазочных материалов
Затраты на приобретение топлива, горюче-смазочных материалов, включая затраты на приобретение, перевозку, погрузку, разгрузку и хранение топлива всех видов.
149
Приобретение прочих запасов
Затраты на приобретение материалов и других запасов не предусмотренных по спецификам 141, 142, 143 и 144. Также по данной специфике отражаются затраты на приобретение предметов и материалов военного назначения.
Приобретение строительных материалов, материалов для учебных, научных исследований и других целей, хозяйственных материалов и канцелярских принадлежностей, запасных частей, прочих запасов.

Жеке пайдалану үшiн мемлекеттiк мекемелердiң азық-түлiк өнiмдерiн сатып алуы және сақтауы; арнайы тағам; жануарлардың тағамы; құтқару және шұғыл жұмыстарды жүргiзу кезеңінде кәсiби және ерiктi апаттан құтқару қызметтерiнiң және құрылымдардың құтқарушылары үшiн тағам сатып алу; мерзiмдi әскери қызметшiлердiң, әскери оқу орындары, құқық қорғау органдарының оқу орындары курсанттарының, "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 44-бабында көзделген жағдайларда басқа әскери қызметшілердің, сондай-ақ сотталғандардың, қылмыс жасауда күдiктiлер мен айыпталушылардың тамақтануына ақы төлеу; казармалық жағдайдағы оқу орындарында арнаулы (әскери) қурсанттарды және "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттiк органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес арнайы мемлекеттік органдардың қызметкерлерінің жекелеген санаттарын азық-түлікпен қамтамасыз ету; мемлекеттік мекеменің штат санында аспаздар көзделген жағдайда мектеп асханаларына тамақ өнімдерін сатып алу. Егер штат санында аспаздар көзделмеген болса, онда оқушылар үшін тамақтануды ұйымдастыру бойынша қызметтерді шарт бойынша басқа заңды тұлға жүзеге асырады және бұл шығындар 159- ерекшелiк бойынша көрсетiледi.
142
Дәрілік заттар және медициналық мақсаттағы өзге де бұйымдарды сатып алу
Мемлекеттiк мекемелердiң дәрілік заттар мен бiр жолғы және бiрнеше рет пайдаланылатын медициналық мақсаттағы өзге де бұйымдарды сатып алуға арналған шығындары;
Сондай-ақ, осы ерекшелік бойынша ветеринарлық препараттар, атрибуттар мен ветеринарлық мақсаттағы заттарды сатып алуға арналған шығындар көрсетіледі.
Дәрілік заттар мен байлап-таңу құралдарын, медициналық құрал-саймандарды және өзгелердi сатып алу;
қан сатып алу;
биопрепараттар сатып алу;
ветеринарлық препараттар мен ветеринарлық мақсаттағы заттарды сатып алу.
143
Заттай мүлiктердi, басқа да киім нысанын және арнаулы киім-кешектер сатып алу, тiгу және жөндеу
Нысанды киiм және айыру белгiлерiн сатып алуға, тiгуге және жөндеуге арналған шығындар және басқа заттай мүлiктi, нысанды және арнаулы киiм-кешектердi, Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген, сондай-ақ заттай мүлiктi, нысанды және арнаулы киiм-кешектердi сатып алудың орнына ақшалай өтемақылар.
144
Отын, жанар-жағар май материалдарын сатып алу
Барлық отын түрлерiн сатып алуға, тасымалдауға, тиеуге, түсiруге және сақтауға арналған шығындарды қоса алғанда, отын, жанар-жағар май материалдарын сатып алуға арналған шығындар.
149
Өзге де қорларды сатып алу
141, 142, 143 және 144-ерекшелiктер бойынша көзделмеген материалдар мен басқа да қорларды сатып алуға арналған шығындар. Сондай-ақ осы ерекшелік бойынша әскери мақсаттағы заттар мен материалдар сатып алуға арналған шығындар көрсетіледі.
Құрылыс материалдарын, оқу, ғылыми-зерттеулер мен басқа да мақсаттар үшін материалдар, шаруашылық материалдары мен кеңсе заттарын, қосалқы бөлшектер, басқа да қорлар сатып алу.

150
Приобретение услуг и работ
151
Оплата коммунальных услуг
Затраты на оплату коммунальных услуг (за воду, газ и его транспортировку, электроэнергию и отопление). В случаях аренды государственными учреждениями зданий, помещений у организаций, не являющихся государственными учреждениями (балансодержатель), государственное учреждение (арендатор) средства на оплату за коммунальные услуги перечисляет на счет балансодержателя по данной специфике.
Плата за горячую, холодную воду, канализацию; плата за газ и его транспортировку, электроэнергию; плата за теплоэнергию; пеня за несвоевременную оплату коммунальных услуг.

150
Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу
151
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
Коммуналдық қызметтерге (суға, газға және оны тасымалдау, электр энергиясы және жылытуға) төлеуге арналған шығындар. Мемлекеттiк мекемелер ғимараттар мен үй-жайларды, мемлекеттiк мекеме болып табылмайтын ұйымдардан (теңгерiм ұстаушыдан) жалға алған жағдайда, мемлекеттiк мекеме (жалгер) осы ерекшелiк бойынша коммуналдық қызметке ақы төлеуге арналған қаражатты теңгерiм ұстаушының шотына аударады.
Ыстық, суық суға, кәрiзге ақы төлеу; газға және оны тасымалдау, электр энергияға ақы төлеу; тұтынылған; қызметтерге уақтылы ақы төлемегенi үшiн өсiмпұл.

152
Оплата услуг связи
Оплата услуг всех видов связи, в том числе услуги по установлению (подключению, расширению), отключению каналов связи, оказываемые поставщиком услуг связи.
абонентная плата за телефоны;
междугородние переговоры;
сотовая связь;
почтово-телеграфные затраты;
правительственная связь;
факс;
электронная почта;
спец связь;
спутниковая связь;
телетайп;
радио;
и другие виды связи.
153
Оплата транспортных услуг
Затраты на транспортные услуги, оказываемые государственным учреждениям юридическими и физическими лицами, включая затраты на услуги железнодорожного, морского, грузового, воздушного и автомобильного транспорта. Сюда также входят затраты на подготовку предметов для транспортировки.
аренда транспорта;
оплата за перевозку оборудования, материалов, специального контингента, вооружения, военной техники, призывников и прочие перевозки.
154
Оплата услуг по исследованиям
Затраты на оплату исследований (в том числе социологические, аналитические и научные исследования).
155
Оплата услуг в рамках государственного социального заказа
Оплата услуг в рамках государственного социального заказа, оказываемых неправительственными организациями по социальным программам и проектам.
156
Оплата консалтинговых услуг
Затраты на оплату консалтинговых услуг по определению и оценке проблем, возможностей, возникающих в процессе деятельности государственного органа либо по детальному анализу ситуации; по разработке эффективных рекомендаций по коррекции дальнейших действий для повышения финансовой и управленческой эффективности работы (в рамках следующих основных видов услуг: управленческий консалтинг, административно - кадровый консалтинг, финансовый консалтинг, IT-консалтинг, юридический консалтинг, специализированный консалтинг, консалтинг в области обороны, технические консалтинговые услуги).
157
Оплата услуг на проведение форумов, семинаров, конференций и на имиджевые мероприятия
Оплата услуг на проведение форумов, семинаров, конференций и на имиджевые мероприятия, связанные с повышением имиджа государственного органа, например: подготовка брошюр , роликов и т.д.
158
Оплата работ и услуг в сфере информатизации
Перечень работ и услуг определенный уполномоченным органом в сфере информатизации
159
Оплата прочих услуг и работ
По данной специфике отражаются затраты по оплате услуг, работ, оказываемых юридическими и физическими лицами, не отражаемых в спецификах 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 и 158, в том числе: услуги по содержанию, обслуживанию зданий, помещений, оборудования, транспортных и других основных средств; текущий ремонт зданий, помещений, системы теплоснабжения, водоснабжения и канализации, находящихся в республиканской или коммунальной собственности, а также текущий ремонт оборудования, транспортных и других основных средств. Приобретение товаров, материалов необходимых для обслуживания и содержания зданий, помещений, транспортных и других основных средств и их текущим ремонтом отражаются по специфике 149 "Приобретение прочих запасов", за исключением случаев, когда в стоимость услуг, работ, оказываемых юридическими и физическими лицами, входит приобретение товаров, материалов.
В данных случаях приобретение товаров, материалов осуществляется по специфике 159 "Оплата прочих услуг и работ".
По данной специфике отражается плата за аренду помещений, зданий. Затраты на содержание арендуемого помещения, здания коммунальные услуги, затраты на электроэнергию, отопление классифицируются по соответствующим спецификам.
По данной специфике отражается оплата услуг оценщиков.
Кроме того, по данной специфике предоставляется образовательный грант по оплате высшего образования, образовательный грант Президента Республики Казахстан "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы". По данной специфике также осуществляется перечисление удержаний, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, с сумм, подлежащих оплате физическим лицам, за оказанные ими услуги и работы.

152
Байланыс қызметтерiне ақы төлеу
Байланыстың барлық түрлерiнiң қызметтерiне, оның iшiнде байланыс қызметтерiн жеткiзушi көрсететiн байланыс арналарын орнату (қосу), үзiп тастау жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу.
телефондар үшiн абоненттiк ақы;
қалааралық сөйлесу;
ұялы байланыс;
почта-телеграф шығындары;
үкiметтiк байланыс;
факс;
электрондық почта;
арнайы байланыс;
спутниктi байланыс;
телетайп;
радио және байланыстың басқа да түрлері.
153
Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу
Темiр жол, теңiз, жүк, әуе және автомобиль көлiгiнiң қызметтерiне арналған шығындарды қоса алғанда, мемлекеттiк мекемелерге заңды және жеке тұлғалар көрсететiн көлiктiк қызметтерге арналған шығындар. Бұған, сондай-ақ тасымалдау үшiн заттарды дайындауға арналған шығындар кiредi.
Көлiктi жалдау;
жабдықтарды, материалдарды, арнайы контингенттi, қару-жарақ, әскери техниканы, әскерге шақырылғандарды тасымалдауға ақы төлеу және өзге де тасымалдар.
154
Зерттеулер бойынша қызметтерге ақы төлеу
Зерттеулерді (оның ішінде социологиялық, талдамалық және ғылыми зерттеулер) төлеуге шығындар.
155
Мемлекеттiк әлеуметтiк тапсырыс шеңберiнде қызметтерге ақы төлеу
Әлеуметтiк бағдарламалар мен жобалар бойынша үкiметтiк емес ұйымдар көрсететiн мемлекеттiк әлеуметтiк тапсырыс шеңберiндегi қызметтерге ақы төлеу.
156
Консалтингтік қызметтерге ақы төлеу
Мемлекеттік орган қызметі процесінде туындайтын проблемаларды, мүмкіндіктерді айқындау және бағалау жөніндегі не ахуалды егжей-тегжейлі талдау; жұмыстың қаржылық және басқарушылық тиімділігін (мынадай негізгі қызмет түрлері шеңберінде: басқару консалтингі, әкімшілік-кадрлық консалтинг, қаржылық консалтинг, ІТ-консалтинг, заң консалтингі, мамандандырылған консалтинг, қорғаныс саласындағы консалтинг, техникалық консалтингтік қызметтер) арттыру үшін одан әрі іс-қимылды түзеу бойынша тиімді ұсынымдар әзірлеу бойынша консалтингтік қызметтерге ақы төлеуге арналған шығындар
157
Форумдар, семинарлар, конференциялар өткізуге және имидждік іс-шараларға арналған қызметтерге ақы төлеу
Форумдар, семинарлар, конференциялар өткізуге және мемлекеттік органның имиджін арттыруға байланысты имидждік іс-шараларға арналған қызметтерге ақы төлеу, мысалы: брошюралар, бейнероликтер дайындау және т.б.
158
Ақпараттандыру саласындағы жұмыстар мен қызметтерге ақы төлеу
Ақпараттандыру саласындағы уәкілетті органмен айқындалған жұмыстар мен қызметтер тізімі
159
Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу
Осы ерекшелiк бойынша 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 және 158 ерекшелiктерде көрсетiлмейтін, заңды және жеке тұлғалар көрсететін қызметтерге, жұмыстарға ақы төлеу жөніндегі шығындар көрсетiледi, оның ішінде:
ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтарды, көлiк және басқа да негiзгi құралдарды ұстау, қызмет көрсету жөнiндегi қызметтер;
республикалық немесе коммуналдық меншiкте тұрған ғимараттар мен үй-жайларды, жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау және кәрiз жүйесiн ағымдағы жөндеу, сондай-ақ жабдықтарды, көлік және басқа негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу.
Заңды және жеке тұлғалар көрсететін қызметтердің, жұмыстардың құнына тауарларды, материалдарды сатып алу кіретін жағдайларды қоспағанда, ғимараттарды, үй-жайларды, көлік және басқа да негізгі құралдарға қызмет көрсету және ұстау және оларды ағымдағы жөндеу үшін қажетті тауарларды, материалдарды сатып алу 149 "Басқа қорларды сатып алу" ерекшелігі бойынша көрсетіледі. Бұл жағдайларда тауарларды, материалдарды сатып алу 159 "Басқа қызметтерді сатып алу" ерекшелігі бойынша жүзеге асырылады.
Бұл ерекшелiк бойынша үй-жайларды, ғимараттарды жалға алғаны үшiн төлемақы көрсетiледi. Жалға алынған үй-жайды, ғимаратты ұстауға, коммуналдық қызметтерге арналған шығындар, электр энергиясына, жылуға арналған шығындар тиiстi ерекшелiктер бойынша жiктеледi.
Бұл ерекшелiк бойынша бағалаушылардың қызметтеріне ақы төлеу көрсетіледі.
Бұдан басқа, осы ерекшелік бойынша жоғары білімді төлеу жөніндегі білім беру гранты, "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" дербес бiлiм беру ұйымдарында дарынды балалардың оқуын төлеу үшiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Өркен" бiлiм беру гранты беріледі.
Осы ерекшелік бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген төлеуге жататын заңды және жеке тұлғалар көрсететін қызметтерге, жұмыстарға сомалардан ұсталымдарды аудару қызметіне ақы төлеу шығыстары асырылады.

160
Другие текущие затраты
161
Командировки и служебные разъезды внутри страны
Затраты на служебные командировки в пределах Республики Казахстан.
Суточные за время нахождения в командировке;
расходы по проезду к месту назначения и обратно;
расходы по найму жилого помещения;
прочие затраты, установленные законодательством.
162
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
Затраты на служебные командировки за пределы Республики Казахстан.
Суточные за время нахождения в командировке;
расходы по проезду к месту назначения и обратно;
расходы по найму жилого помещения;
прочие затраты, установленные законодательством.

160
Басқа да ағымдағы шығындар
161
Ел iшiндегi iссапарлар мен қызметтiк сапарлар
Қазақстан Республикасы шегiндегi қызметтiк iс-сапарларға арналған шығындар.
Iс-сапарда болған уақыт үшiн тәулiктiк шығыстар;
баратын жерге және керi жол жүру жөнiндегi шығыстар;
тұрғын үй-жайды жалдау жөнiндегi шығыстар;
заңнамада белгiленген басқа да шығыстар
162
Елден тыс жерлерге iссапарлар мен қызметтiк сапарлар
Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге қызметтiк iс-сапарларға арналған шығындар.
Iс-сапарда болған уақыт үшiн тәулiктiк шығыстар;
баратын жерге және керi жол жүру жөнiндегi шығыстар;
тұрғын үй-жайды жалдау жөнiндегi шығыстар;
заңнамада белгiленген басқа да шығыстар

163
Затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования
Затраты на оказание финансовой и материальной помощи категориям обучающихся и воспитанников общеобразовательных школ и школ, получающих государственный образовательный заказ на среднее образование.
Приобретение одежды, обуви, учебников, учебных пособий, школьно-письменных принадлежностей; обеспечение питания в школах; оказание денежной помощи; приобретение путевок в санаторно-курортные учреждения и лагеря отдыха; финансовое обеспечение участия в культурно-массовых и спортивных мероприятиях школьников, организация дополнительных занятий по общеобразовательным предметам.

163
Жалпыға бiрдей мiндеттi орта бiлiм қорының шығындары
Орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын алатын жалпы білім беретін мектептер мен мектептердің білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің санаттарына қаржылай және материалдық көмек көрсетуге арналған шығындар
Киiмдердi, аяқ киiмдердi, оқулықтарды, оқу құралдарын, мектеп жазба керек жарақтарын сатып алу; ақшалай көмек көрсету; санаторий-курорттық мекемелерге және демалыс лагерлерiне жолдамалар сатып алу; оқушылардың мәдени бұқаралық және спорттық iс-шараларға қатысуын қаржылық қамтамасыз ету, жалпы білім беретін пәндер бойынша қосымша сабақтар ұйымдастыру

164
Оплата обучения стипендиатов за рубежом
Оплата обучения стипендиатов за рубежом по реализации международных программ подготовки кадров за рубежом, в том числе международной стипендии Президента Республики Казахстан.
Оплата обучения и прохождения стажировок стипендиатов в рамках международных программ подготовки кадров за рубежом, в том числе оплата обучения международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак".

164
Шетелдегi стипендиаттардың оқуына ақы төлеу
Шетелде кадрларды даярлаудың халықаралық бағдарламасын iске асыру бойынша шетелдегi стипендиаттардың оның ішінде Қазақстан Республикасы Президентінің халықаралық стипендиаттарының оқуына ақы төлеу.
Шетелде кадрларды даярлаудың халықаралық бағдарламасы шеңберінде стипендиаттарды оқыту және тағылымдамадан өту ақысын төлеу, оның ішінде Қазақстан Республикасы Президентінің "Болашақ" халықаралық стипендиясы бойынша оқу ақысын төлеу.

165
Исполнение исполнительных документов, судебных актов
По данной специфике отражаются затраты по исполнению исполнительных документов.
Затраты по оплате привлекаемых юристов, консультантов отражаются по специфике 159, уплата государственной пошлины в бюджет отражается по специфике 169.
166
Целевой вклад
Безвозмездные и безвозвратные платежи из бюджета в деятельность автономных организаций образования и (или) в некоммерческую организацию, создаваемую в организационно-правовой форме фонда исключительно для обеспечения финансирования деятельности автономных организаций образования и их организаций или организаций, осуществляющих деятельность по организации и проведению международной специализированной выставки на территории Республики Казахстан.

165
Атқарушылық құжаттарының, сот актiлерiнiң орындалуы
Бұл ерекшелiк бойынша атқару құжаттарын орындау жөнiндегi шығындар көрсетiледi.
Тартылатын заңгерлерге, консультанттарға ақы төлеу жөнiндегi шығындар 159-ерекшелiк бойынша көрсетiледi, мемлекеттiк баж төлеу 169-ерекшелiкте көрсетiледi.
166
Нысаналы салым
Дербес білім беру ұйымдарының қызметіне және (немесе) қордың ұйымдық-құқықтық нысанында құрылатын коммерциялық емес ұйымға тек қана дербес білім беру ұйымдары мен олардың ұйымдарының немесе Қазақстан Республикасының аумағында халықаралық мамандандырылған көрмені ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың қызметін қаржыландыруды қамтамасыз ету үшін бюджеттен төленетін өтеусіз және қайтарымсыз төлемдер.

167
Особые затраты
Особые затраты в правоохранительных органах, специальных государственных органах, органах обороны, органах оборонной промышленности и государственного оборонного заказа.
Затраты на мероприятия, реализуемые государственными органами в соответствии с задачами и полномочиями, предусмотренными законодательными актами Республики Казахстан, регулирующими вопросы государственных секретов, осуществления оперативно-розыскной, контрразведывательной деятельности, обеспечения обороноспособности и национальной безопасности страны, обеспечение исполнения государственного оборонного заказа.

167
Ерекше шығындар
Құқық қорғау органдарындағы, арнайы мемлекеттік органдарындағы, қорғаныс органдарындағы, қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс органдарындағы ерекше шығындар.
Мемлекеттiк құпиялар, жедел -iздестiру, қарсы барлау қызметiн жүзеге асыру, елдiң қорғаныс қабiлетi мен ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты орындауды қамтамасыз ету мәселелерiн реттейтiн Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде көзделген мiндеттер мен өкiлеттiктерге сәйкес мемлекеттiк органдар iске асыратын iс-шараларға арналған шығындар.

169
Прочие текущие затраты
В данной специфике отражаются текущие затраты, не отнесенные к другим спецификам.
Затраты на погребение военнослужащих, сотрудников специальных государственных органов, органов внутренних дел, финансовой полиции, лиц, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены и осужденных; затраты на погребение опекаемых домов-интернатов органов социальной защиты населения; представительские затраты; пеня, штраф за несвоевременное перечисление индивидуального подоходного налога; пеня за несвоевременную у плату обязательных пенсионных взносов; штрафы, неустойка, комиссионные платежи, вступительные взносы; плата за негативное воздействие на окружающую среду, государственная пошлина, налоги и другие обязательные платежи в бюджет, пеня и штрафы по ним (кроме социального налога, уплачиваемого по 121 специфике); финансирование деятельности политических партий; проведение выборов: выступления кандидатов в государственных средствах массовой информации; проведение публичных предвыборных мероприятий кандидатов и выпуск агитационных материалов; транспортные затраты кандидатов (аренда транспорта, горюче-смазочные материалы); призы, памятные подарки, денежные вознаграждения победителям и участникам культурных, спортивных и других мероприятий в соответствии с законодательными актами, другие денежные выплаты физическим лицам; приобретение проездных билетов для лиц, освобождаемых от отбывания наказания в виде ограничения свободы, ареста или лишения свободы, до места жительства; затраты, связанные с проведением выездных мероприятий (проезд, проживание, питание), кроме командировочных расходов работников государственных учреждений; затраты по питанию призывников на областных (города республиканского значения, столицы) сборных пунктах; расходы на компенсацию льготного проезда в каникулярный период отдельным категориям обучающихся в рамках государственного образовательного заказа; предоставление гранта "Лучшая организация среднего образования"; предоставление государственных грантов субъектам социального предпринимательства; затраты по обязательному техническому осмотру автотранспортных средств; расходы на привлечение зарубежных специалистов в высшие учебные заведения Казахстана, в рамках Концепции развития высшего образования и науки в Республике Казахстан на 2023 – 2029 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2023 года № 248; предоставление инновационных грантов; прочие затраты, не классифицируемые по другим спецификам.

169
Өзге де ағымдағы шығындар
Бұл ерекшелiкте басқа ерекшелiктерге жатқызылмаған ағымдағы шығындар көрсетiледi.
Әскери қызметшілерді, арнаулы мемлекеттiк органдардың, iшкi iстер органдарының, қаржы полициясының қызметкерлерiн, арнаулы атағы мен сыныптық шені, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқығы жойылған адамдарды және сотталғандарды жерлеуге арналған шығындар; халықты әлеуметтiк қорғау органдарының мектеп-интернаттарының қамқорындағыларды жерлеуге арналған шығындар; өкілдік шығындар; жеке табыс салығын уақтылы аудармағаны үшiн өсiмпұл, айыппұл; мiндеттi зейнетақы жарналарын уақтылы төлемегенi үшiн өсiмпұл; айыппұлдар, тұрақсыздық айыбы , комиссиялық төлемдер, кiру жарналары; қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшiн төлемақы, мемлекеттiк баж, салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер, олар бойынша өсiмпұл және айыппұлдар (121-ерекшелiгі бойынша төленетiн әлеуметтiк салықтан басқа); саяси партиялардың қызметiн қаржыландыру. сайлаулар өткiзу: кандидаттардың мемлекеттiк бұқаралық ақпарат құралдарында сөйлеуi; кандидаттардың сайлау алдындағы көпшiлiк iс-шаралар өткiзуi және үгiттеу материалдарын шығаруы; кандидаттардың көлiктiк шығындары (көлiк жалдау, жанар-жағармай материалдары); заңнамалық актiлерге сәйкес мәдени, спорттық және басқа да iс-шаралардың жеңiмпаздары мен қатысушыларына жүлделер, естелiк сыйлықтар, ақшалай сыйақылар, қызметкерлерге, жеке тұлғаларға, басқа да ақшалай төлемдер; бостандығын шектеу, қамау немесе бостандығынан айыру түрiнде жазасын өтеуден босатылатын тұлғалар үшiн тұратын жерiне дейiн жол жүру билеттерiн сатып алу; мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерінің iс сапар шығыстарынан басқа, көшпелі iс-шаралар өткізуге байланысты шығындар (жол жүру, тұру, тамақтану); облыстық ( республикалық маңызы қаланың, астананың) жинақтау пункттерінде әскерге шақырылғандарды тамақтандыру бойынша шығындар; мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы шеңберiнде оқитындардың жекелеген санаттарына демалыс кезеңiнде жеңiлдiкпен жүруiн өтеуге арналған шығыстар; "Үздік орта білім беру ұйымы" грантын беру; әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілері үшін мемлекеттік гранттар беру; автокөлік құралдарын міндетті техникалық тексеру бойынша шығындар; Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 248 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасында жоғары білімді және ғылымды дамытудың 2023 – 2029 жылдарға арналған тұжырымдамасы шеңберiнде Қазақстанның жоғарғы оқу орындарына шетел дік мамандарды тартуға арналған шығыстар шеңберiнде Қазақстанның жоғарғы оқу орындарына шетел дік мамандарды тартуға арналған шығыстар; инновациялық гранттарды беру; басқа ерекшелiктер бойынша жiктелмейтiн өзге де шығыстар.

170
Возмещение расходов по негосударственным займам
171
Возмещение расходов по негосударственным займам под государственные гарантии
По данной специфике отражается возмещение расходов на приобретение товаров (продукции) военного назначения, товаров (продукции) двойного назначения (применения), работ военного назначения и услуг военного назначения, предназначенных для нужд обороны, обеспечения безопасности и правопорядка за счет средств негосударственного займа под государственную гарантию
210
Выплаты вознаграждений по внутренним займам
211
Выплаты вознаграждений по внутренним займам Правительства Республики Казахстан
Выплаты вознаграждений за пользование средствами, заимствованными на внутренних рынках капитала (в форме размещения государственных эмиссионных ценных бумаг, кредитов от банков второго уровня и других формах).
212
Выплаты вознаграждений по займам, полученным из вышестоящего бюджета местными исполнительными органами
Выплаты вознаграждений по займам, полученным из вышестоящего бюджета местными исполнительными органами.
213
Выплаты вознаграждений по внутренним займам местных исполнительных органов
По данной специфике осуществляются выплаты вознаграждений по внутренним займам местных исполнительных органов.
220
Выплаты вознаграждений по внешним займам
221
Выплаты вознаграждений по внешним займам Правительства Республики Казахстан
Выплаты вознаграждений за пользование средствами, заимствованными на внешних рынках капитала (в форме размещения государственных эмиссионных ценных бумаг, кредитов от международных финансовых организаций, правительств иностранных государств, иностранных коммерческих банков и фирм).
222
Выплаты вознаграждений по внешним займам местных исполнительных органов города республиканского значения с особым статусом
Выплаты вознаграждений за пользование средствами, заимствованными на внешних рынках капитала (в форме размещения государственных эмиссионных ценных бумаг, кредитов от международных финансовых организаций местных исполнительных органов города республиканского значения с особым статусом).
310
Бюджетные субсидии
311
Субсидии физическим и юридическим лицам, в том числе крестьянским (фермерским) хозяйствам
Субсидии крестьянским (фермерским) хозяйствам, физическим и юридическим лицам, не являющимся государственными учреждениями и общественными объединениями
320
Трансферты физическим лицам
321
Жилищные выплаты сотрудникам специальных государственных органов, органа по противодействию коррупции, органов внутренних дел и военнослужащим
По данной специфике отражаются затраты по жилищным выплатам в соответствии с законами Республики Казахстан "О специальных государственных органах Республики Казахстан", "О жилищных отношениях", "О воинской службе и статусе военнослужащих" и "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".

170
Мемлекеттік қарыздар бойынша шығыстарды өтеу
171
Мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздар бойынша шығыстарды өтеу
Осы ерекшелікте мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыз қаражаты есебінен қорғаныс, қауіпсіздік пен құқық тәртібін қамтамасыз ету мұқтаждары үшін әскери мақсаттағы тауарларды (өнімдерді), қосарланған мақсаттағы (қолданыстағы) тауарларды (өнімдерді), әскери мақсаттағы жұмыстарды және әскери мақсаттағы көрсетілетін қызметтерді сатып алуға арналған шығыстарды өтеу көрсетіледі
210
Iшкi қарыздар бойынша сыйақы төлемдерi
211
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iшкi қарыздары бойынша сыйақыларды төлеу
Iшкi капитал рыноктарында қарызға алынған қаражатты пайдаланғаны үшiн сыйақы төлемдерi (мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздарды, екiншi деңгейдегi банктерден алынған кредиттердi орналастыру нысанында және басқа да нысандарда).
212
Жоғары тұрған бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақы төлемдерi
Жоғары тұрған бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақы төлемдерi.
213
Ішкі қарыздары бойынша сыйақыларды төлеу
Бұл ерекшелiкте жергілікті атқарушы органдардың ішкі қарыздары бойынша сыйақыларды төлеу іске асырылады
220
Сыртқы қарыздар бойынша сыйақылар төлеу
221
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыртқы қарыздары бойынша сыйақы төлемдерi
Сыртқы капитал рыноктарында қарызға алынған қаражатты пайдаланғаны үшiн сыйақы төлемдерi (мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздарды, халықаралық қаржы ұйымдарынан, шетел мемлекеттерiнiң үкiметтерiнен, шетелдiк коммерциялық банктер мен фирмалардан алынған кредиттердi орналастыру нысанында).
222
Ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органның сыртқы қарыздары бойынша сыйақы төлемдері
Қаражатты сыртқы нарықтарда қарыз алған капиталды пайдаланғаны үшін сыйақы төлемдері (ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды, халықаралық қаржы ұйымдарынан кредиттерді орналастыру нысанында).
310
Бюджеттік субсидиялар
311
Жеке және заңды тұлғаларға, оның ішінде шаруа (фермерлік) қожалықтарына берілетін субсидиялар
Мемлекеттік мекемелер және қоғамдық бірлестіктер болып табылмайтын заңды және жеке тұлғаларға және шаруа (фермерлік) қожалықтарына берілетін субсидиялар.
320
Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер
321
Арнайы мемлекеттік органдардың, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органының, ішкі істер органдарының қызметкерлеріне және әскери қызметшілерге тұрғын үй төлемдері
Осы ерекшелік бойынша "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы", "Тұрғын үй қатынастары туралы", "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" және "Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес тұрғын үй төлемдері бойынша шығындар көрсетіледі.

322
Трансферты физическим лицам
Платежи физическим лицам в денежной форме, предназначенные для увеличения их располагаемого дохода, либо для полной или частичной компенсации определенных видов затрат или ущерба. При установлении местными представительными органами порядка оказания жилищной помощи, предусматривающего перечисление пособий по письменному заявлению физического лица (получателя) на счета поставщиков услуг, данные затраты производятся по данной специфике. Удержания из компенсации перечисляются по данной специфике. Возмещение гарантированной суммы стоимости товаров и /или услуг в соответствии со статьей 166 Социального кодекса Республики Казахстан производится по заявлению физического лица (получателя услуг) путем перечисления на счета поставщиков, реализовавших товары или услуги через портал социальных услуг, осуществляется по данной специфике.
социальные выплаты; социальная помощь; социальная защита лиц с инвалидностью; возмещение ущерба, причиненного рабочим и служащим увечьем либо иным повреждением здоровья, связанного с исполнением ими трудовых обязанностей, в соответствии с законодательством; денежная компенсация взамен продовольственного пайка, выплачиваемая военнослужащим срочной службы, курсантам военных (специальных) учебных заведений при убытии в отпуск, на каникулы; возмещение затрат и компенсации в случаях, предусмотренных Законами Республики Казахстан "О воинской службе и статусе военнослужащих" и "О специальных государственных органах Республики Казахстан"; другие трансферты физическим лицам.

322
Жеке тұлғаларға берiлетiн трансферттер
Жеке тұлғаларға олардың қолдағы кірістерін ұлғайтуға немесе шығындардың немесе залалдардың белгілі бір түрлерін толық немесе ішінара өтеуге арналған төлемдер. Жергілікті өкілді органдар жеке тұлғаның (алушының) жазбаша өтініші бойынша жәрдемақыны көрсетілетін қызметті берушілердің шоттарына аударуды көздейтін тұрғын үй көмегін ұсыну тәртібін белгілеген кезде осы шығындар осы ерекшелікке сәйкес келтіріледі. Осы ерекшелікке сәйкес өтемақылардан шегерімдер келтірілген. Тауарлар және/ немесе қызметтер құнының кепілдік берілген сомасын өтеу Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 166 бабына сәйкес тауарлар немесе қызметтерді әлеуметтік қызметтер порталы арқылы іске асырған жеткізушілердің шотына аудару арқылы жеке тұлғаның (қызмет алушы) өтініші бойынша аталған ерекшелік бойынша жүзеге асырылады.
Әлеуметтік төлемдер; әлеуметтік көмек; мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау заңнамаға сәйкес қызметкерлер мен қызметшілерге олардың еңбек міндеттерін атқаруға байланысты мертігуден не денсаулығының өзгеде зақымдалуынан келген залалдың орнын толтыру; мерзімді әскери қызметшілерге, әскери (арнайы) оқу орындарының курсанттарына демалысқа ( каникулға) кеткен кезде азық-түлік үлесінің орнына берілетін ақшалай өтемақы; "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" және "Қазақстан Республикасының арнайы мемлекеттік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңдарда көзделген жағдайларда шығындар мен өтемақылардың орнын толтыру; жеке тұлғаларға берілетін басқа да трансферттер.

323
Пенсии
По данной специфике отражаются выплаты пенсии.
324
Стипендии
По данной специфике отражаются затраты по выплате стипендий студентам, магистрантам, интернам, слушателям подготовительного отделения и резидентуры, докторантам, обучающимся в организациях образования и здравоохранения, культуры и спорта, а также затраты по выплате стипендий, денежного довольствия слушателей, магистрантов, докторантов военных (специальных) учебных заведений, обучающихся по очной форме обучения из числа офицерского состава органов внутренних дел, Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований.
325
Компенсация потерпевшим из Фонда компенсации потерпевшим
Выплата компенсации потерпевшим из Фонда компенсации потерпевшим в соответствии с Законом Республики Казахстан "О Фонде компенсации потерпевшим"
330
Текущие трансферты другим уровням государственного управления
331
Субвенции
Субвенции из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам города республиканского значения, столицы, из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам, из районного (города областного значения) бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов.
332
Бюджетные изъятия
Бюджетные изъятия из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов в районный (города областного значения) бюджет, из районных (городов областного бюджета) бюджетов в областной, из областного бюджета и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет.
336
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
339
Текущие трансферты другим уровням государственного управления
Трансферты между различными уровнями бюджетов, не классифицируемые по спецификам 331, 332, 336 и 338.
338
Возврат целевых трансфертов
Возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, а также возврат целевых трансфертов использованных не по целевому назначению.
340
Текущие трансферты за границу
341
Текущие трансферты за границу
Затраты, связанные с членством республики в международных организациях.
долевое содержание международных организаций;
членские взносы;
донорские взносы;
вступительные взносы в международные организации и многосторонние конвенции.

323
Зейнетақылар
Бұл ерекшелiк бойынша зейнетақы төлемдерi көрсетiледi.
324
Стипендиялар
Осы ерекшелік бойынша білім беру және денсаулық сақтау, мәдениет және спорт ұйымдарында оқитын студенттерге, магистранттарға, интерндерге, дайындық бөлімшесі мен резидентура тыңдаушыларына, докторанттарға стипендиялар төлеу жөніндегі шығындар, сондай-ақ ішкі істер органдарының, Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың офицерлер құрамы қатарынан күндізгі оқу нысаны бойынша білім алатын әскери (арнаулы) оқу орындары тыңдаушыларының, магистранттарының, докторанттарының стипендияларын, ақшалай ризығын төлеу жөніндегі шығындар көрсетіледі.
325
Жәбірленушілерге өтемақы қорынан өтемақы
"Жәбірленушілерге өтемақы қоры туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жәбірленушілерге өтемақы қорынан жәбірленушілерге өтемақы төлеу
325
Жәбірленушілерге өтемақы қорынан жәбірленушілерге өтемақы
330
Мемлекеттiк басқарудың басқа деңгейлерiне берiлетiн ағымдағы трансферттер
331
Субвенциялар
Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiне, облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне, аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерінен аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берiлетiн субвенциялар.
332
Бюджеттiк алып қоюлар
Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне, аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен облыстық бюджетке, облыстық бюджеттен және республикалық маңызы бар қала, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке алынатын бюджеттiк алып қоюлар.
336
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
Бюджет заңнамасымен көзделген жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
338
Нысаналы трансферттерді қайтару
Жоғары тұрған бюджетке пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару, сондай-ақ нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару.
339
Мемлекеттiк басқарудың басқа деңгейлерiне берiлетiн ағымдағы трансферттер
Бюджеттердiң 331, 332, 336 және 338-ерекшелiктері бойынша жiктелмейтiн әр түрлi деңгейлерi арасындағы трансферттер.
340
Шетелге берiлетiн ағымдағы трансферттер
341
Шетелдегi ұйымдарға ағымдағы трансферттер
Республиканың халықаралық ұйымдардағы мүшелiгiне байланысты шығындар.
Халықаралық ұйымдарды үлестiк ұстау;
мүшелiк жарналар;
донорлық жарналар;
халықаралық ұйымдарға кiру жарналары және көпжақты конвенциялар.

350
Прочие текущие трансферты
352
Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан
Возврат в Национальный фонд Республики Казахстан части неиспользованных средств, привлеченных в виде целевого трансферта и возврат части привлеченного гарантированного трансферта. Также по данной специфике осуществляется возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан.
359
Прочие текущие трансферты
Трансферты из областного бюджета, бюджета города республиканского значения, столицы другим областным бюджетам, бюджетам города республиканского значения, столицы в случаях, предусмотренных пунктом 3 статьи 42 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
360
Целевой взнос
361
Целевой взнос
Безвозмездные и безвозвратные платежи из республиканского бюджета в фонд социального медицинского страхования
410
Приобретение основных средств, нематериальных и биологических активов
411
Приобретение земли
Затраты на приобретение любого вида земли, лесов, внутренних вод и месторождений полезных ископаемых государством.
Если на приобретенной государством земле находится сооружение, и стоимость сооружения может быть отдельно оценена от стоимости земли, затраты на приобретение сооружения должны быть отнесены в специфику 412.
Если же затраты на приобретение сооружения не могут быть отделены от затрат на покупку земли, необходимо отнести стоимость земли и сооружения либо в данную специфику, либо в специфику 412 в зависимости от того, что является наиболее ценным - земля или сооружение.
Затраты на компенсацию по выкупу земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества, включенные в стоимость проекта строительства, отражаются по данной специфике.
412
Приобретение помещений, зданий и сооружений, передаточных устройств
Затраты на приобретение помещений, зданий и сооружений, передаточных устройств, а также затраты на приобретение земли, на которой размещены помещения, здания и сооружения. Если в стоимость приобретенных помещений, зданий и сооружений включается стоимость активов, приобретенных вместе со зданием, например, оборудование, то затраты на них отражаются здесь.
413
Приобретение транспортных средств
Затраты на приобретение транспортных средств. Также по данной специфике отражаются затраты на приобретение транспортных средств военного назначения.

350
Өзге де ағымдағы трансферттер
352
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт түрінде тартылған пайдаланылмаған қаражаттың бір бөлігін қайтару және тартылған кепілдік берілген трансферттің бір бөлігін қайтару. Сондай-ақ осы ерекшелік бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді жоғары тұрған бюджетке сомасын қайтару жүзеге асырылады.
359
Өзге де ағымдағы трансферттер
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 42-бабы 3-тармағында көзделген жағдайларда облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қала, астана бюджетiнен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiне берiлетiн трансферттер.
360
Нысаналы жарна
361
Нысаналы жарна
Республикалық бюджеттен әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына өтеусіз және қайтарымсыз төлемдер
410
Негiзгi құралдарды, материалдық емес және биологиялық активтерді сатып алу
411
Жер сатып алу
Мемлекеттің жердің, ормандардың, ішкі сулардың және пайдалы қазбалардың кен орындарының кез келген түрлерін сатып алуына жұмсалатын шығындар.
Егер мемлекет сатып алған жерде құрылыс тұрған болса, құрылыстың құны жердің құнынан бөлек бағалануы тиіс, құрылысты сатып алуға жұмсалатын шығындар 412 ерекшелікке жатқызылуы тиіс.
Егерде құрылысты сатып алуға жұмсалатын шығындарды жерді сатып алуға жұмсалатын шығындардан бөлу мүмкін болмаса жердің және құрылыстың құнын не осы ерекшелікке не, жердің немесе құрылыстың бағасы неғұрлым құнды болуына қарай, 412 ерекшелікке жатқызылуы қажет.
Құрылыс жобасының құнына енгізілген мемлекет қажеттілігі үшін жер учаскелерін сатып алу бойынша өтемақыға жұмсалатын шығындар және осымен байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру осы ерекшелік бойынша көрсетіледі.
412
Үй-жайлар, ғимараттар мен құрылыстарды, беру қондырғыларын сатып алу
Үй-жайлар, ғимараттар және құрылыстар, беру қондырғыларын сатып алуға жұмсалатын шығындар, сондай-ақ үй-жайлар, ғимараттар мен құрылыстар орналасқан жердi сатып алуға жұмсалатын шығындар.
Егер сатып алынған үй-жайлардың, ғимараттардың және құрылыстардың құны ғимаратпен бiрге сатып алынған, мысалы жабдықтар, активтердiң құнына енгізілсе, онда оларға жұмсалатын шығындар осында көрсетiледi.
413
Көлік құралдарын сатып алу
Көлік құралдарын сатып алуға жұмсалатын шығындар. Сондай-ақ осы ерекшелік бойынша әскери мақсаттағы жабдықтарды сатып алу жұмсалатын шығындар көрсетіледі.

414
Приобретение машин, оборудования, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря
Затраты на приобретение машин, оборудования, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря. Также по данной специфике отражаются затраты на приобретение оборудования военного назначения.
416
Приобретение нематериальных активов
Затраты на приобретение нематериальных активов.
417
Приобретение биологических активов
Затраты на приобретение биологических активов.
418
Материально-техническое оснащение государственных предприятий
Финансирование государственных предприятий, находящихся в республиканской или коммунальной собственности для приобретения основных средств и нематериальных активов.
419
Приобретение прочих основных средств
Затраты на приобретение прочих основных средств, не отраженных по спецификам 411, 412, 413 и 414.
420
Капитальный ремонт основных средств
В данном подклассе отражаются затраты на капитальный ремонт и реставрацию помещений, зданий, сооружений, дорог. Данные затраты могут включать заработную плату рабочих (в том числе удержания из заработной платы), занятых в капитальном ремонте и реставрации, социальный налог, взносы в накопительные пенсионные фонды, приобретение предметов, материалов и оборудования, необходимых для капитального ремонта и реставрации, затраты на проектную (проектно-сметную) документацию, экспертизу проектов, инжиниринговые услуги, услуги технического надзора, а также прочие затраты, непосредственно связанные с капитальным ремонтом и реставрацией, независимо от того, каким способом производится капитальный ремонт и реставрация (хозяйственным способом или по контракту).
421
Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений, передаточных устройств
Затраты, связанные с капитальным ремонтом и реставрацией помещений, зданий, сооружений, передаточных устройств, систем и сетей водообеспечения, канализации, электрообеспечения, теплоснабжения.
422
Капитальный ремонт дорог
Затраты, связанные с капитальным ремонтом дорог и взлетно-посадочных полос аэродромов. Текущий ремонт, содержание, озеленение, а также средний ремонт (заполнение отверстий, повторное покрытие прохудившихся участков дороги) классифицируются как прочие услуги в специфике 159.
423
Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий
Затраты по финансированию государственных предприятий для проведения реставрации и капитального ремонта помещений, зданий, сооружений системы теплоснабжения, водоснабжения и канализации государственных предприятий, находящихся в республиканской или коммунальной собственности.

414
Машиналар, жабдықтар, өндірістік және шаруашылық мүккамал құралдарын сатып алу
Машиналар, жабдықтар, өндірістік және шаруашылық мүккамал құралдарын сатып алу. Сондай-ақ осы ерекшелік бойынша әскери мақсаттағы көлік құралдарды сатып алу жұмсалатын шығындар көрсетіледі.
416
Матери алдық емес активтерді сатып алу
Материалдық емес активтерді сатып алу.
417
Биологиялық активтерді сатып алу
Биологиялық активтерді сатып алуға жұмсалатын шығындар.
418
Мемлекеттік кәсіпорындарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтерді сатып алу үшін республикалық немесе коммуналдық меншіктегі мемлекеттік кәсіпорындарды қаржыландыру.
419
Өзге де негізгі құралдарды сатып алу
411, 412, 413 және 414 ерекшеліктер бойынша көрсетілмеген өзге де негізгі құралдарын сатып алуға жұмсалатын шығындар
420
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
Бұл кіші сыныпта үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстар мен жолдарды күрделi жөндеуге және қалпына келтіруге арналған шығындар көрсетiледi. Осы шығындар күрделi жөндеумен және қайта жаңартумен айналысатын жұмысшылардың жалақысын (оның iшiнде жалақыдан ұстап қалу), әлеуметтiк салықты, жинақтаушы зейнетақы қорларына түсетiн жарналарды, күрделi жөндеу және қайта жаңарту үшiн қажеттi заттар, материалдар мен жабдықтар сатып алуды, жобалау (жобалау-сметалық) құжаттамасына арналған шығындарды, жобаларды сараптауды, инжинирингтік қызметтерді, техникалық қадағалау қызметтерін, сондай-ақ күрделi жөндеу және қалпына келтіру шаруашылық тәсiлмен немесе келiсiм-шарт бойынша жүргiзiлуiне қарамастан, күрделi жөндеумен және қалпына келтірумен тiкелей байланысты басқа да шығындарды қамтуы мүмкiн.
421
Жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды, беру қондырғыларын күрделі жөндеу
Жайларды, үйлерді, құрылыстарды, беру қондырғыларын, сумен қамту жүйелері мен желілерін, кәрізді, электрмен қамтамасыз етуді, жылумен қамтамасыз етуді күрделi жөндеуге және қайта жаңғыртуға байланысты шығындар.
422
Жолдарды күрделі жөндеу
Әуеайлақ жолдарын және ұшу-қону жолақтарын күрделі жөндеуге байланысты шығындар. Ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, сондай-ақ орташа жөндеу (ойықтарды толтыру, сүйірленген жол учаскелерінің қайта төсеу) 159-ерекшелікте өзге қызметтер ретінде жіктеледі.
423
Мемлекеттiк кәсiпорындардың жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу
Республикалық немесе коммуналдық меншiкте тұрған мемлекеттік кәсіпорындардың жайларын, ғимараттарын, жылумен жабдықтау жүйесінің, сумен жабдықтау және кәріз жүйелерінің имараттарын қалпына келтіру және күрделі жөндеу жүргізу үшін қаржыландыру.

429
Капитальный ремонт прочих основных средств
Затраты на капитальный ремонт других объектов, не отраженных по спецификам 421 и 422. Также по данной специфике отражаются затраты на модернизацию машин и оборудования.
430
Капитальные затраты, направленные на развитие
В данном подклассе отражаются все затраты, связанные со строительной деятельностью по созданию основных фондов производственного и непроизводственного назначения путем возведения новых и (или) изменения (расширения, модернизации, технического перевооружения, реконструкции) существующих объектов (зданий, сооружений и их комплексов, коммуникаций), монтажа (демонтажа) связанного с ними технологического и инженерного оборудования, изготовления (производства) строительных материалов, изделий и конструкций, а также осуществления работ по консервации строительства незавершенных объектов и постутилизации объектов, выработавших свой ресурс, кроме реставрации и капитального ремонта, а также отражаются затраты на создание, внедрение и развитие информационных систем. По данному подклассу отражаются затраты на разработку и экспертизу проектной (проектно-сметной) документации.
Затраты на разработку и экспертизу предпроектной (технико-экономического обоснования) документации, классифицируются по специфике 159 "Оплата прочих услуг и работ"

429
Өзге де негізгі қаражатты күрделі жөндеу
421 және 422 – ерекшеліктер бойынша көрсетілмеген басқа да объектілерді күрделі жөндеуге арналған шығындар. Сондай-ақ осы ерекшелік бойынша машиналар мен жабдықтарды жаңғыртуға арналған шығындар көрсетіледі.
430
Дамуға бағытталған күрделі шығындар
Осы кіші сыныпта қолданыстағы объектілердің (ғимараттар, құрылыстар және олардың кешендері, коммуникациялар) жаңаларын салу және (немесе) өзгерту (кеңейту, жаңғырту, техникалық қайта жарақтандыру, реконструкциялау), оларға байланысты технологиялық және инженерлік жабдықты монтаждау (бұзу), құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларды жасау (өндіру), аяқталмаған объектілер құрылысын консервациялау және өз ресурсын шығарған объектілерді постулизациялау бойынша жұмысты жүзеге асыру арқылы өндірістік және өндірістік емес негізгі қорларды құру бойынша құрылыс қызметіне байланысты барлық шығындар көрсетіледі, сондай-ақ қайта жаңғырту мен күрделі жөндеуден басқа, сол сияқты ақпараттың жүйелерді құруға, енгізуге және дамытуға және бюджеттен бірлесіп қаржыландыру шарттарында концессиялық жобаларды icкe асыруға арналған шығындар көрсетіледі. Осы кіші сынып бойынша жобалық (жобалау-сметалық) құжаттамаларды әзірлеу мен сараптауға арналған шығындар көрсетіледі.
Жобалау алдындағы (техникалық-экономикалық негіздеме) құжаттамаларды әзірлеу мен сараптауға арналған шығындар 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарды төлеу" ерекшелігі бойынша сыныпталады.

431
Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов
Затраты на строительство новых объектов и реконструкцию имеющихся объектов, в том числе объектов военного назначения, кроме капитального ремонта и реставрации. Затраты в рамках реализации пилотного национального проекта в области образования "Комфортная школа"
432
Строительство дорог
Затраты на строительство, реконструкцию дорог, кроме капитального ремонта.
433
Строительство и доставка судов
Строительство и доставка судов
434
Создание, внедрение и развитие информационных систем
Затраты на оплату услуг по созданию, внедрению и развитию информационных систем, а также затраты по приобретению основных средств и нематериальных активов, предусмотренных в технико-экономическом обосновании инвестиционного проекта.
435
Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов государственных предприятий
Финансирование государственных предприятий, находящихся в республиканской или коммунальной собственности, для строительства зданий и сооружений, кроме капитального ремонта и реставрации
По данной специфике будет осуществляться финансирование расходов по вновь заключаемым и по ранее заключенным государственными предприятиями долгосрочным договорам.
440
Целевые трансферты на развитие
441
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления
Затраты на трансферты различным уровням государственного управления.
450
Капитальные трансферты за границу
451
Капитальные трансферты международным организациям и правительствам иностранных государств
Затраты на трансферты международным организациям и правительствам иностранных государств на капитальные цели.
460
Расходование средств Специального государственного фонда
461
Расходование средств Специального государственного фонда
Расходование средств Специального государственного фонда
510
Внутренние бюджетные кредиты
511
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам, за исключением бюджетных кредитов на реализацию бюджетных инвестиционных проектов
Предоставление бюджетных средств на возвратной основе местным исполнительным органам, аппаратам акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов, за исключением бюджетных кредитов на реализацию бюджетных инвестиционных проектов.
512
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов
Предоставление бюджетных средств на реализацию бюджетных инвестиционных проектов на возвратной основе местным исполнительным органам, аппаратам акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов.

431
Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау
Жаңа объектілерді салуға және қолдағы объектілерді реконструкциялауға, оның ішінде күрделі жөндеуден және қайта жаңғыртудан басқа әскери мақсаттағы объектілерге арналған шығындар. "Жайлы мектеп" білім беру саласындағы пилоттық ұлттық жобаны жүзеге асыру щеңберіндегі шығындар
432
Жолдар салу
Күрделі жөндеуден басқа жолдарды салуға, реконструкциялауға арналған шығындар.
433
Кемелерді салу және жеткізу
Кемелерді салу және жеткізу.
434
Ақпараттық жүйелерді құру, енгізу және дамыту
Ақпараттық жүйелерді құру, енгізу және дамыту бойынша қызметтерді төлеуге арналған шығындар, сондай-ақ инвестициялық жобаның техникалық-экономикалық негіздемесінде көзделген негізгі қаражаттар мен материалдық емес активтерді сатып алу бойынша шығындар.
435
Мемлекеттік кәсіпорындардың жаңа объектілерін салу және қолдағы бар объектілерін реконструкциялау
Күрделі жөндеуден және қайта жаңғыртудан басқа ғимараттар мен құрылыстарды салу үшін республикалық немесе коммуналдық меншiкте тұрған мемлекеттік кәсіпорындарды қаржыландыру.
Осы ерекшелік бойынша мемлекеттік мекемелердің қайта жасаған және бұрын жасаған ұзақ мерзімді шарттары бойынша шығыстарды қаржыландыру жүзеге асырылатын болады.
440
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
441
Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерін дамытуға арналған нысаналы трансферттер
Мемлекеттік басқарудың әртүрлі деңгейлерінің трансферттеріне арналған шығындар.
450
Шетелге күрделi трансферттер
451
Халықаралық ұйымдарға және шетелдiк мемлекеттердiң үкiметтерiне күрделi трансферттер
Халықаралық ұйымдарға және шет мемлекеттердiң үкiметтерiне күрделi мақсаттар үшiн берiлетiн трансферттерге арналған шығындар.
460
Арнаулы мемлекеттік қордың қаражатын жұмсау
461
Арнаулы мемлекеттік қордың қаражатын жұмсау
Арнаулы мемлекеттік қордың қаражатын жұмсау.
510
Iшкi бюджеттiк кредиттер
511
Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған бюджеттік кредиттерді қоспағанда, жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер
Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған бюджеттік кредиттерді қоспағанда, жергілікті атқарушы органдарға, аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттарына бюджет қаражатын қайтарымды негiзде беру.
512
Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер
Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған бюджеттік кредиттерді жергілікті атқарушы органдарға, аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттарына бюджет қаражатын қайтарымды негiзде беру.

513
Бюджетные кредиты специализированным организациям
Предоставление бюджетных средств на возвратной основе специализированным организациям.
514
Бюджетные кредиты физическим лицам
Предоставление бюджетных средств на возвратной основе физическим лицам
519
Прочие внутренние бюджетные кредиты
Бюджетные средства, предоставляемые на возвратной основе, не классифицируемые по спецификам 511, 512, 513 и 514.
520
Внешние бюджетные кредиты
521
Бюджетные кредиты иностранным государствам
Бюджетные средства, предоставляемые на возвратной основе иностранным государствам.
530
Поручительство государства
531
Поручительство государства
Обязательство Правительства Республики Казахстан перед заимодателем погасить полностью или частично долг заемщика по займу, привлеченному в рамках договора концессии в соответствии с договором поручительства.
540
Государственная гарантия
541
Государственная гарантия
Обязательство Правительства Республики Казахстан перед заимодателем полностью или частично погасить задолженность в случае неуплаты заемщиком-резидентом Республики Казахстан причитающейся с него суммы в установленный срок.
610
Приобретение финансовых активов
611
Приобретение долей участия, ценных бумаг юридических лиц
Расходы бюджета на приобретение долей участия, ценных бумаг юридических лиц.
612
Формирование и увеличение уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора
Расходы бюджета, на формирование и увеличение уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора.
620
Приобретение финансовых активов за пределами страны
621
Приобретение акций международных организаций
Расходы бюджета, на приобретение акций международных организации.
710
Погашение основного долга по внутренним займам
711
Погашение основного долга перед вышестоящим бюджетом
Погашение суммы основного долга по займам, полученным из вышестоящего бюджета.
712
Погашение основного долга по государственным эмиссионным ценным бумагам, размещенным на внутреннем рынке
Погашение суммы основного долга по государственным эмиссионным ценным бумагам, размещенным на внутреннем рынке.
713
Погашение основного долга по внутренним договорам займа
Погашение суммы основного долга по внутренним договорам займа.
714
Возврат не использованных сумм бюджетных кредитов
Возврат не использованных сумм бюджетных кредитов, полученных из вышестоящего бюджета.
715
Возврат сумм нецелевого использования бюджетных кредитов
Возврат сумм нецелевого использования бюджетных кредитов, полученных из вышестоящего бюджета.

513
Мамандандырылған ұйымдарға бюджеттік кредиттер
Мамандандырылған ұйымдарға қайтарымды негізде бюджет қаражатын беру.
514
Жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер
Жеке тұлғаларға қайтарымды негізде бюджет қаражатын беру.
519
Өзге де ішкі бюджеттік кредиттер
511, 512, 513 және 514 - ерекшеліктері бойынша сыныпталмайтын қайтарымда негізде берілетін бюджет қаражаты.
520
Сыртқы бюджеттік кредиттер
521
Шет мемлекеттерге берiлетiн бюджеттiк кредиттер
Шет мемлекеттерге қайтарымды негiзде берiлетiн бюджет қаражаты.
530
Мемлекет кепiлгерлiгi
531
Мемлекет кепiлгерлiгi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кепiлгерлiк шартына сәйкес концессиялық шарты шеңберiнде тартылған, қарыз бойынша қарыз берушi алдындағы қарыз алушының борышын толық немесе iшiнара өтеу мiндеттемесi.
540
Мемлекеттiк кепiлдiк
541
Мемлекеттiк кепiлдiк
Қазақстан Республикасының қарыз алушы резидентi одан алынатын соманы белгiленген мерзiмде төлемеген жағдайда Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң берешектi толық немесе iшiнара өтеуге қарыз берушiнiң алдындағы мiндеттемесi.
610
Қаржы активтерiн сатып алу
611
Заңды тұлғалардың қатысу үлесiн, бағалы қағаздарын сатып алу
Заңды тұлғалардың қатысу үлестерiн, заңды тұлғалардың бағалы қағаздарын сатып алуға арналған бюджет шығыстары.
612
Квазимемлекеттік сектордың жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту
Квазимемлекеттік сектордың жарғылық капиталдарын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджет шығыстары.
620
Елден тысқары жерлерден қаржы активтерiн сатып алу
621
Халықаралық ұйымдардың акцияларын сатып алу
Халықаралық ұйымдардың акцияларын сатып алуға арналған бюджет шығыстары.
710
Ішкі қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу
711
Жоғары тұрған бюджеттің алдында негiзгi борышты өтеу
Жоғары тұрған бюджеттен алынатын қарыздар бойынша негiзгi борышты өтеу сомасы.
712
Iшкi нарықта орналастырылған мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негiзгi борышты өтеу
Iшкi нарықта орналастырылған мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негiзгi борыш сомасын өтеу.
713
Ішкі қарыз шарты бойынша негiзгi борышты өтеу
Iшкi қарыз шарты бойынша негiзгi борыш сомасын өтеу.
714
Бюджет кредиттерiнiң пайдаланылмаған сомаларын қайтару
Жоғарыда тұрған бюджеттен алынған бюджет кредиттерiнiң пайдаланылмаған сомасын қайтару.
715
Бюджеттiк кредиттердi мақсатсыз пайдаланудың сомаларын қайтару
Жоғарыда тұрған бюджеттен алынған бюджет кредиттерiнiң мақсатсыз пайдаланылған сомаларын қайтару.

720
Погашение основного долга по внешним займам
721
Погашение основного долга по государственным эмиссионным ценным бумагам, размещенным на внешнем рынке
Погашение суммы основного долга по государственным эмиссионным ценным бумагам, размещенным на внешнем рынке.
722
Погашение основного долга по внешним договорам займа
Погашение суммы основного долга по внешним договорам займа.
810
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

720
Сыртқы қарыздар бойынша негiзгi борышты өтеу
721
Сыртқы нарықта орналастырылған мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негiзгi борышты өтеу
Сыртқы нарықта орналастырылған мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негiзгi борыш сомасын өтеу.
722
Сыртқы қарыз шарттары бойынша негiзгi борышты өтеу
Сыртқы қарыз шарттары бойынша негiзгi борыш сомасын өтеу.
810
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

812
Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства
Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов
813
Выполнение государственных обязательств по компенсации операционных (эксплуатационных) затрат по проектам государственно-частного партнерства
Выполнение государственных обязательств по компенсации операционных (эксплуатационных) затрат по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов

812
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін орындау
813
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша операциялық (пайдалану) шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша операциялық (пайдалану) шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін орындау

814
Выполнение государственных обязательств по выплате вознаграждений за осуществление управления объектом государственно-частного партнерства
Выполнение государственных обязательств по выплате вознаграждений за осуществление управления объектом государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов
815
Выполнение государственных обязательств по прочим выплатам по проектам государственно-частного партнерства
Выполнение государственных обязательств по прочим выплатам по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов
Приложение 3 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 апреля 2025 года № 149
Перечень некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан, подлежащие отмене
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 июля 2021 года № 687 "О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 августа 2021 года № 821 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 сентября 2021 года № 1002 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
4. Приказ исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 29 октября 2021 года № 1117 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
5. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2021 года № 1251 "О внесении дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
6. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2021 года № 1297 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".

814
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектісін басқаруды жүзеге асырғаны үшін сыйақы төлемі бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектісін басқаруды жүзеге асырғаны үшін сыйақы төлемі бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін орындау
815
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша өзге де төлемдер бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша өзге де төлемдер бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін орындау
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2025 жылғы 4 сәуірдегі
№ 149 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күшi жойылуға жататын кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 687 бұйрығы.
2. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 16 тамыздағы № 821 бұйрығы.
3. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 1002 бұйрығы.
4. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 1117 бұйрығы.
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 1251 бұйрығы.
6. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 1297 бұйрығы.

7. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2021 года № 1334 "О внесении дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
8. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года № 1349 "О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
9. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2022 года № 137 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
10. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2022 года № 197 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
11. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 463 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
12. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 527 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
13. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 26 мая 2022 года № 531 "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
14. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 24 июня 2022 года № 622 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
15. Приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 10 августа 2022 года № 810 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
16. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 9 сентября 2022 года № 937 "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".

7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 1334 бұйрығы.
8. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 1349 бұйрығы.
9. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 137 бұйрығы.
10. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 22 ақпандағы № 197 бұйрығы.
11. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 463 бұйрығы.
12. ""Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 527 бұйрығы.
13. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 531 бұйрығы.
14. ""Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 24 маусымдағы № 622 бұйрығы.
15. ""Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 10 тамыздағы № 810 бұйрығы.
16. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 937 бұйрығы.

17. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 28 сентября 2022 года № 1000 "О внесении дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
18. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 27 октября 2022 года № 1095 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
19. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2022 года № 1192 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
20. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2022 года № 1250 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
21. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2022 года № 1306 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан".
22. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2023 года № 77 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
23. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2023 года № 145 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
24. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2023 года № 207 "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".

17. ""Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 1000 бұйрығы.
18. ""Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 1095 бұйрығы.
19. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 1192 бұйрығы.
20. ""Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 1250 бұйрығы.
21. ""Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 1306 бұйрығы.
22. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 77 бұйрығы.
23. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қорының, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының және Еуразиялық экономикалық одаққамүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 8 ақпандағы № 145 бұйрығы.
24. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 24 ақпандағы № 207 бұйрығы.

25. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 13 марта 2023 года № 269 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
26. Приказ исполняющего обязанности Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2023 года № 314 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
27. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 425 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
28. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 2023 года № 461 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
29. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 14 июня 2023 года № 656 "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".

25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қорының, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының және Еуразиялық экономикалық одаққамүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 269 бұйрығы.
26. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қорының, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің міндетін атқарушы 2023 жылғы 31 наурыздағы № 314 бұйрығы.
27. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 425 бұйрығы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қорының, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 461 бұйрығы.
29. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 14 маусымдағы № 656 бұйрығы.

30. Приказ исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 24 июля 2023 года № 788 "О внесении дополнений и изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
31. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 31 июля 2023 года № 821 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
32. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 8 сентября 2023 года № 951 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
33. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 19 октября 2023 года № 1108 "О внесении изменения и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
34. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2023 года № 1234 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
35. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 7 декабря 2023 года № 1266 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".

30. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушы 2023 жылғы 24 шілдедегі № 788 бұйрығы.
31. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 821 бұйрығы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қорының, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 951 бұйрығы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қоры, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қоры, Арнаулы мемлекеттік қор және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 1108 бұйрығы.
34. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 28 қарашадағы № 1234 бұйрығы.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қоры, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қоры, Арнаулы мемлекеттік қор және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 1266 бұйрығы.

36. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2024 года № 83 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
37. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 апреля 2024 года № 216 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
38. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 2024 года № 258 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
39. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 мая 2024 года № 285 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
40. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 июня 2024 года № 394 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
41. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 июля 2024 года № 412 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
42. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 сентября 2024 года № 603 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".

36. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 83 бұйрығы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қоры, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қоры, Арнаулы мемлекеттік қор және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 216 бұйрығы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қоры, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қоры, Арнаулы мемлекеттік қор және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 3 мамырдағы № 258 бұйрығы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 13 мамырдағы № 285 бұйрығы.
40. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 25 маусымдағы № 394 бұйрығы.
41. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 3 шілдедегі № 412 бұйрығы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қоры, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қоры, Арнаулы мемлекеттік қор және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 4 қыркүйектегі № 603 бұйрығы.

43. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 октября 2024 года № 678 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
44. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 ноября 2024 года № 776 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
45. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 декабря 2024 года № 804 "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
46. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2024 года № 811 "О внесении изменений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"".
47. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2024 года № 850 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
48. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2025 года № 91 "О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
49. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2025 года № 129 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".

43. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 8 қазандағы № 678 бұйрығы.
44. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 776 бұйрығы.
45. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 804 бұйрығы.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қоры, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қоры, Арнаулы мемлекеттік қор және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 811 бұйрығы.
47. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 850 бұйрығы.
48. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 27 ақпандағы № 91 бұйрығы.
49. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 19 наурыздағы № 129 бұйрығы.