О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 901.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2016 года № 901
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" (САПП Республики Казахстан 1998 г., № 31, ст. 269).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2002 года № 711 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 21, ст. 220).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2002 года № 936 "Об утверждении Правил дипломирования членов экипажей морских судов" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 28, ст. 314).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2003 года № 30 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 1, ст. 12).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1462 "Об утверждении Правил организации перевозок пассажиров в международных и межобластных сообщениях" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 685).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2007 года № 71 "Об утверждении Правил и условий эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 2, ст. 31).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 130 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на транзит продукции" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 7, ст. 76).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2008 года № 203 "Об утверждении Правил технической эксплуатации автотранспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 11, ст. 112).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2008 года № 294 "Об утверждении Технического регламента "Требования безопасности при эксплуатации автомобильных дорог" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 16, ст. 155).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 901 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 901 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 31, 269-құжат)
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1998 жылғы 5 қыркүйектегi № 845 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 1 шілдедегі № 711 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 21, 220-құжат).
3. "Теңіз кемелері экипаждарының мүшелеріне диплом беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 22 тамыздағы № 936 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 28, 314-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 5 қыркүйектегi № 845 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 16 қаңтардағы № 30 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 1, 12-құжат).
5. "Халықаралық және облысаралық қатынастарда жолаушылар тасымалын ұйымдастыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1462 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 685-құжат).
6. "Ақылы автомобиль жолдарын және көпiр өткелдерiн пайдалану қағидалары мен шарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қаңтардағы № 71 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 2, 31-құжат).
7. "Өнімнің транзитіне рұқсат беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 130 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 7, 76-құжат).
8. "Автокөлік құралдарын техникалық пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 ақпандағы № 203 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 11, 112-құжат).
9. "Автомобиль жолдарын пайдалану кезінде қауіпсіздікке қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № 294 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 16, 155-құжат).

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2008 года № 307 "Об утверждении Технического регламента "Требования безопасности при проектировании автомобильных дорог" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 18, ст. 163).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2008 года № 872 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2007 года № 71" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 39, ст. 426).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1312 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 532).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1331 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности дорожно-строительных материалов" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 48, ст. 548).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 1069 "Об утверждении Правил допуска эксплуатанта к авиационным работам" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 55, ст. 533).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 1070 "Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата эксплуатанта гражданских воздушных судов" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 56, ст. 535).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1264 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам осуществления приоритетного права государства".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1512 "Об утверждении Правил организации обслуживания пассажиров в аэропортах Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 146).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1522 "Об утверждении Правил допуска к полетам эксплуатантов авиации общего назначения" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 12, ст. 152).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 193 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1331" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 22, ст. 272).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 404 "Об утверждении Правил аварийно-спасательного обеспечения полетов в аэропортах Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 400).

10. "Автомобиль жолдарын жобалау кезіндегі қауіпсіздік талаптары" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 наурыздағы № 307 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 18, 163-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қаңтардағы № 71 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қыркүйектегі № 872 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 39, 426-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1312 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 532-құжат).
13. "Жол-құрылыс материалдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1331 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 48, 548-құжат).
14. "Пайдаланушыны авиациялық жұмыстарға жіберу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 1069 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 55, 533-құжат).
15. "Сертификаттау және азаматтық әуе кемелерін пайдаланушы сертификатын беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 1070 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 56, 535-құжат).
16. "Мемлекеттің басым құқығын жүзеге асыру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасының әуежайларында жолаушыларға қызмет көрсетуді ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1512 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 146-құжат).
18. "Жалпы мақсаттағы авиация пайдаланушыларды ұшуға жіберу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 12, 152-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1331 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 193 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 22, 272-құжат).
20."Қазақстан Республикасының әуежайларында ұшуды авариялық-құтқарумен қамтамасыз ету қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 404 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 400-құжат).

21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 458 "Об утверждении Правил пожарной безопасности
в гражданской авиации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 35, ст. 424).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2011 года № 608 "Об утверждении Типового положения о производственно-диспетчерской службе организации гражданской авиации" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 513).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 678 "Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата типа" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 42, ст. 550).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2011 года № 727 "Об утверждении Правил обеспечения авиационными горюче-смазочными материалами гражданских воздушных судов" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 583).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 761 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 года, № 45, ст. 607).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 797 "Об утверждении образца мореходной книжки, подтверждения дипломов, Правил их оформления, выдачи, продления, а также изъятия" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 46, ст. 628).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 827 "Об утверждении Правил плавания и стоянки судов в морских портах Республики Казахстан и на подходах к ним" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 48, ст. 647).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2011 года № 931 "Об утверждении Правил доступа к автоматизированной системе управления пассажирскими перевозками и технологического взаимодействия при организации продажи проездных документов (билетов)" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 715).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 991 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1264 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам осуществления приоритетного права государства".
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 1057 "Об утверждении Правил аэродромного обеспечения в гражданской авиации" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 762).

21. "Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясындағы өрт қауіпсіздігі қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 458 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 35, 424-құжат).
22. "Азаматтық авиация ұйымының өндірістік-диспетчерлік қызметі туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 мамырдағы № 608 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 513-құжат).
23. "Сертификаттау және үлгі сертификатын беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 678 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 42, 550-құжат).
24. "Азаматтық әуе кемелерін авиациялық жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 727 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 583-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 761 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 607-құжат).
26. "Теңiзде жүзу кiтапшасының, дипломдарды растаудың үлгiсiн, оларды ресiмдеу, беру, мерзiмiн ұзарту, сондай-ақ алып қою қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 797 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 46, 628-құжат).
27. "Қазақстан Республикасының теңіз порттарында және оларға кіреберістерде кемелердің жүзу және тұрақта тұру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 827 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 48, 647-құжат).
28. "Жол жүру құжаттарын (билеттерiн) сатуды ұйымдастыру кезiнде жолаушы тасымалдауларын басқарудың автоматтандырылған жүйесiне қол жеткiзу және өзара технологиялық iс-қимыл жасау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 тамыздағы № 931 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 715-құжат).
29. "Мемлекеттің басым құқығын жүзеге асыру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 991 қаулысы.
30. "Азаматтық авиацияда әуеайлақтық қамтамасыз ету қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 1057 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 53, 762-құжат).

31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2011 года № 1522 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузов на воздушном транспорте" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 8, ст. 153).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2012 года № 156 "Об утверждении норм годности к эксплуатации аэродромов (вертодромов) гражданской авиации" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 390).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 410 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1264 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам осуществления приоритетного права государства".
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 490 "Об утверждении методики оценки соответствия нормам годности аэродромов (вертодромов) к эксплуатации гражданских воздушных судов" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 44, ст. 590).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2012 года № 1180 "Об утверждении формы и сроков предоставления центральными исполнительными органами отчетов по реализации государственной политики в области энергосбережения и повышения энергоэффективности" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 70, ст. 1017).
36. Пункт 25 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан, от 14 декабря 2012 года № 1607 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 70).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2013 года № 24 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1512 "Об утверждении Правил организации обслуживания пассажиров в аэропортах Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 208).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2013 года № 137 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2011 года № 1522 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузов на воздушном транспорте" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 282).

31. "Жолаушыларды, багажды және жүктердi әуе көлiгiмен тасымалдау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 1522 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 8, 153-құжат).
32. "Азаматтық авиация әуеайлақтарының (тікұшақ айлақтарының) пайдалануға жарамдылығының нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 156 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 390-құжат).
33. "Мемлекеттің басым құқығын жүзеге асыру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 410 қаулысы.
34. "Әуеайлақтардың (тікұшақ айлақтарының) азаматтық әуе кемелерін пайдалануға жарамдылығы нормаларына сәйкестігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 490 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 44, 590-құжат).
35. "Орталық атқарушы органдардың энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы мемлекеттік саясаттың іске асырылуы жөніндегі есептерінің нысанын және оларды ұсыну мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 1180 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 70, 1017-құжат).
36. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне енгізілетін өзгерістердің 25-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
37. "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1607 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 70-құжат).
38. "Қазақстан Республикасының әуежайларында жолаушыларға қызмет көрсетуді ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1512 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 24 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 208-құжат).
39. "Жолаушыларды, багажды және жүктерді әуе көлiгiмен тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 1522 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 ақпандағы № 137 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 282-құжат).

40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2013 года № 379 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 27, ст. 418).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 428 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2007 года № 71 "Об утверждении Правил эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 29, ст. 447).
42. Пункты 5, 6 и 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 507 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 34, ст. 505).
43. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 534 "О некоторых вопросах развития экспорта сжиженного углеводородного газа морским путем и внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 519).
44. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2013 года № 591 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 37, ст. 543).
45. Пункты 18, 20 и 21 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2013 года № 740 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1264 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам осуществления приоритетного права государства".
47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2013 года № 824 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2007 года № 71 "Об утверждении Правил и условий эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 48, ст. 676).

40. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 379 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 27, 418-құжат).
41. "Ақылы автомобиль жолдарын және көпір өткелдерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қаңтардағы № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 428 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 29, 447-құжат).
42. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 507 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5, 6 және 9-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 34, 505-құжат).
43. "Сұйытылған көмірсутегі газын теңіз жолымен экспорттауды дамытудың кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 534 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 519-құжат).
44. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 591 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 37, 543-құжат).
45. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 18, 20 және 21-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
46. "Мемлекеттің басым құқығын жүзеге асыру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 шілдедегі № 740 қаулысы.
47. "Ақылы автомобиль жолдарын және көпір өткелдерін пайдалану қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қаңтардағы № 71 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 тамыздағы № 824 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 48, 676-құжат).

48. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2013 года № 1390 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 73, ст. 966).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 1397 "Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата органа обслуживания воздушного движения и (или) службы эксплуатации радиотехнического оборудования и связи аэронавигационной организации, а также сертификационных требований, предъявляемых к органам обслуживания воздушного движения и (или) службам эксплуатации радиотехнического оборудования и связи аэронавигационной организации" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 74, ст. 971).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1426 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 1069 "Об утверждении Правил допуска эксплуатанта к авиационным работам" и от 13 сентября 2012 года № 1195 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере гражданской авиации и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 75, ст. 987).
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1431 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 1070 "Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата эксплуатанта гражданских воздушных судов" и от 13 сентября 2012 года № 1195 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере гражданской авиации и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 75, ст. 991).
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1476 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1264 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам осуществления приоритетного права государства".
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1513 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 678 "Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата типа" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1029).

48. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 1390 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 73, 966-құжат).
49. "Аэронавигациялық ұйымның әуе қозғалысына қызмет көрсету органын және (немесе) радиотехникалық жабдықты пайдалану және байланыс қызметін сертификаттау және сертификат беру қағидаларын, сондай-ақ аэронавигациялық ұйымның әуе қозғалысына қызмет көрсету органдарына және (немесе) радиотехникалық жабдықты пайдалану және байланыс қызметтеріне қойылатын сертификаттық талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 1397 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 74, 971-құжат).
50. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Пайдаланушыны авиациялық жұмыстарға жіберу қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 18 қазандағы № 1069 және "Азаматтық авиация саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 1195 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1426 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 75, 987-құжат).
51. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Сертификаттау және азаматтық әуе кемелерін пайдаланушы сертификатын беру қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 18 қазандағы № 1070 және "Азаматтық авиация саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 1195 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1431 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 75, 991-құжат).
52. "Мемлекеттің басым құқығын жүзеге асыру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1476 қаулысы.
53. "Сертификаттау және үлгі сертификатын беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 678 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1513 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1029-құжат).

54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2014 года № 64 "О вопросах оказания государственных услуг в сфере автомобильных дорог" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 5, ст. 45).
55. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан в области промышленности и экспортного контроля, внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 130 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на транзит продукции" и от 12 марта 2008 года № 244 "Об утверждении Правил оформления гарантийных обязательств импортеров (конечных пользователей) и проверок их исполнения" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 12, ст. 108).
56. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 175 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий, в области технического регулирования и метрологии и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 14, ст. 121).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2014 года № 240 "О вопросах оказания Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан государственных услуг в сферах деятельности аэродромов (вертодромов), иностранных перевозчиков, авиационных учебных центров и авиационного персонала, авиационной безопасности и использования воздушного пространства" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 22, ст. 160).
58. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 192 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере туризма" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 133).
59. Пункт 44 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).

54. "Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 64 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 5, 45-құжат).
55. "Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi өнеркәсiп және экспорттық бақылау саласында көрсететін мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Өнiмнiң транзитiне рұқсат беру ережесiн бекiту туралы" 2008 жылғы 11 ақпандағы № 130 және "Импорттаушылардың (түпкі пайдаланушылардың) кепілдік міндеттемелерін ресімдеу және олардың орындалуын тексеру ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 12 наурыздағы № 244 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 12, 108-құжат).
56. "Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі техникалық реттеу және метрология саласында көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 175 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 14, 121-құжат).
57. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің әуеайлақтардың (тікұшақ айлақтарының), шетел тасымалдаушыларының, авиациялық оқу орталықтары мен авиация персоналының, авиациялық қауіпсіздік пен әуе кеңістігін пайдалану қызметтері саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 240 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 22, 160-құжат).
58. "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 192 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, 133-құжат).
59. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 44-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).

60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 958 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1264 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам осуществления приоритетного права государства".

60. "Мемлекеттің басым құқығын жүзеге асыру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 958 қаулысы.