О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 13 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования миграционных процессов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2020 года № 118-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования миграционных процессов" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и не позднее 10 числа следующего месяца проинформировать Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан обобщить представленную информацию по итогам квартала и не позднее 20 числа месяца следующего квартала проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 августа 2020 года № 118-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования миграционных процессов"
Сноска. Перечень с изменениями, внесеными распоряжениями Премьер-Министра РК от 03.11.2020 № 141-р; от 08.11.2021 № 182-р.
п/п
Наименование
правового акта
Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесение правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 198 "О Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
2.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2016 года № 240 "Об утверждении Консульского устава Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
МИД
*
Нурышев Ш.Ш.
3.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 802 "Об утверждении Правил установления квоты на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан и ее распределение между регионами Республики Казахстан, определение лиц, для осуществления трудовой деятельности которых не требуется разрешения местных исполнительных органов на привлечение иностранной рабочей силы, и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
4.

"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне көші-қон процестерін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 118-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне көші-қон процестерін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамамен белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын және келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігін хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі тоқсанның қорытындысы бойынша ұсынылған ақпаратты жинақтасын және келесі тоқсандағы айдың 20-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 27 тамыздағы
№ 118-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне көшi-қон процестерiн реттеу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 03.11.2020 № 141-ө; 08.11.2021 № 182-ө өкімдерімен.
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен қабылдануына жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 198 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
2.
"Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 240 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
СІМ
*
Ш.Ш. Нұрышев
3.
"Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған квотаны белгілеу және оны Қазақстан Республикасының өңірлері арасында бөлу қағидаларын бекіту, еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдардың шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған рұқсаттары талап етілмейтін адамдарды айқындау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 802 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
4.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2019 года № 967 "Об установлении региональной квоты приема оралманов и переселенцев на 2020 год"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
5.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 984 "Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2020 год"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
6.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2017 года № 81 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
7.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
8.
Иключен распоряжением Премьер-Министра РК от 08.11.2021 № 182-р.
9.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2017 года № 602 "Об утверждении Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2017 – 2021 годы и Плана мероприятий по реализации Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2017 – 2021 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
10.
Иключен распоряжением Премьер-Министра РК от 08.11.2021 № 182-р.
11.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2018 года № 513 "Об утверждении Правил предоставления государственных грантов для реализации новых бизнес-идей участникам Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
12.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1176 "Об утверждении размеров фактических затрат на копирование или печать и порядка их оплаты обладателю информации, а также порядка освобождения социально уязвимых слоев населения от оплаты фактических затрат на копирование или печать"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
13.

"Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың 2020 жылға арналған өңірлік квотасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 967 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
5.
"Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2020 жылға арналған квотаны белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 984 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
6.
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгінiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 ақпандағы № 81 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
7.
"Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
8.
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 08.11.2021 № 182-ө өкімімен.
9.
"Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2017 - 2021 жылдарға арналған тұжырымдамасын және Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2017 - 2021 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 602 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
10.
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 08.11.2021 № 182-ө өкімімен.
11.
"Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасына қатысушыларға жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға арналған мемлекеттік гранттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 тамыздағы № 513 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
12.
"Көшірме жасауға немесе басып шығаруға жұмсалатын нақты шығындардың мөлшерін және оларды ақпарат иеленушіге төлеу тәртібін, сондай-ақ халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарын көшірме жасауға немесе басып шығаруға жұмсалатын шығындарды төлеуден босату тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1176 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
13.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2014 года № 341 "Об утверждении Правил выполнения гарантий государства получателям пенсионных выплат по сохранности обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде в размере фактически внесенных обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
14.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2018 года № 157 "Об установлении ставок сбора за выдачу и (или) продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
15.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 148 "Об утверждении Правил въезда и пребывания иммигрантов в Республике Казахстан, а также их выезда из Республики Казахстан и Правил осуществления миграционного контроля, а также учета иностранцев и лиц без гражданства, незаконно пересекающих Государственную границу Республики Казахстан, незаконно пребывающих на территории Республики Казахстан, а также лиц, которым запрещен въезд на территорию Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
16.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2017 года № 175 "Об утверждении Правил выдворения за пределы Республики Казахстан иностранца или лица без гражданства в принудительном порядке"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
17.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 734 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства и изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
18.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 852 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства и удостоверения беженца"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
19.

"Зейнетақы төлемдерін алушыларға бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мөлшерінде сақталуы бойынша мемлекет кепілдіктерін инфляцияның деңгейін ескере отырып, орындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 341 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
14.
"Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсатты бергені және (немесе) ұзартқаны үшін алым мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 157 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
15.
"Көшіп келушілердің Қазақстан Республикасына келуінің және онда болуының, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасынан кетуінің қағидаларын және Көші-қон бақылауын жүзеге асыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасынан заңсыз өтетін, Қазақстан Республикасының аумағында заңсыз болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағына келуге тыйым салынған адамдарды есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 148 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
16.
"Шетелдікті немесе азаматтығы жоқ адамды Қазақстан Республикасының шегінен тыс мәжбүрлеу тәртібімен шығарып жіберу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 175 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
17.
"Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру қағидаларын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 734 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
18.
"Қазақстан Республикасы азаматының паспортын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты, азаматтығы жоқ адамның куәлігі мен босқын куәлігін ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 852 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
19.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 361 "Об утверждении Правил оформления документов на выезд за пределы Республики Казахстан на постоянное место жительства"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
20.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2017 года № 296 "Об утверждении типовых правил регулирования миграционных процессов в областях, городах республиканского значения, столице"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
21.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
22.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2013 года № 684 "Об утверждении образцов паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства, удостоверения беженца и требований к их защите"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
23.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 596 "Об утверждении Правил обеспечения кандидата в космонавты, космонавта ежегодными профилактическими осмотрами, медицинским и санаторно-курортным лечением"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
*
Шоранов М.Е.
24.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2019 года № 421 "Об утверждении перечня медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
*
Шоранов М.Е.
25.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
*
Шоранов М.Е.
26.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 372 "Об утверждении Правил приведения в соответствие сведений о физическом лице в информационных системах"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
*
Оспанов А.Е.
27.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1162 "Об определении поставщиков печатной продукции, требующей специальной степени защиты, а также утверждении перечня такой продукции, приобретаемой у них, и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
НБ
*
Биртанов Е.А.
28.

"Қазақстан Республикасының шегінен тыс тұрақты тұрғылықты жерге кетуге арналған құжаттарды ресімдеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 361 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
20.
"Облыстардағы, республикалық маңызы бар қалалардағы, астанадағы көші-қон процестерін реттеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 296 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
21.
"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
22.
"Қазақстан Республикасының азаматы паспортының, Қазақстан Республикасының азаматы жеке куәлігінің, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхаттың, азаматтығы жоқ адамның куәлігінің, босқын куәлігінің үлгілерін және оларды қорғауға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 шілдедегі № 684 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
23.
"Ғарышкерлікке кандидаттың, ғарышкердің жыл сайынғы профилактикалық тексерілуін, медициналық және санаторийлік-курорттық емделуін қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 596 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
*
М.Е. Шоранов
24.
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық көмектің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 421 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
*
М.Е. Шоранов
25.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
*
М.Е. Шоранов
26.
"Ақпараттық жүйелердегi жеке тұлға туралы мәлiметтердi сәйкес келтіру қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 372 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
*
А.Е Оспанов
27.
"Арнайы қорғау дәрежесін талап ететін баспа өнімін берушілерді айқындау, сондай-ақ олардан сатып алынатын осындай өнімнің тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1162 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰБ
*
Е.А. Біртанов
28.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2019 года № 668 "Об утверждении Правил взаимодействия государственных органов Республики Казахстан в случае проведения расследования, предшествующего применению компенсирующей меры государством-членом Евразийского экономического союза в отношении товаров, происходящих из Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
*
Торебаев К.К.
29.
Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 03.11.2020 № 141-р.
30.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 990 "Об утверждении Государственной программы развития регионов на 2020 – 2025 годы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
*
Иргалиев А.А.
31.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673 "Об утверждении Правил приватизации жилищ из государственного жилищного фонда"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
*
Ускенбаев К.А.
32.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2014 года № 396 "Об утверждении Концепции социального развития Республики Казахстан до 2030 года и Плана социальной модернизации на период до 2016 года"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
*
Ускенбаев К.А.
33.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2007 года № 984 "О некоторых вопросах Министерства образования и науки Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
34.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
*
Нурышев Ш.Ш.
35.
О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 6С-27-2 "Об областном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
36.
О внесении изменений в решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 137 "Об установлении стоимости разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, а также для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках"
решение
акимат Костанайской области
*
37.
О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/166-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Восточно-Казахстанской области"
решение
акимат Восточно-Казахстанской области
ноябрь 2021 года
38.

"Қазақстан Республикасынан шығатын тауарларға қатысты Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің өтемақы шарасын қолдануы алдында тергеп-тексеру жүргізілген жағдайда, Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының өзара іс-қимыл жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 668 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
*
Қ.Қ. Төребаев
29.
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 03.11.2020 № 141-ө өкімімен.
30.
"Өңірлерді дамытудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 990 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
*
Ә.А. Ерғалиев
31.
"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
*
Қ.А. Өскенбаев
32.
"Қазақстан Республикасын әлеуметтік дамытудың 2030 жылға дейінгі тұжырымдамасын және Әлеуметтік жаңғыртудың 2016 жылға дейінгі кезеңге арналған жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 396 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
*
Қ.А. Өскенбаев
33.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 қазандағы № 984 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
34.
"Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
*
Ш.Ш. Нұрышев
35.
"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
36.
"Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін, сондай-ақ базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
37.
"Шығыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/166-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
2021 жылғы қараша
38.

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области"
решение
акимат Акмолинской области
*
39.
О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года № 13-2 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Западно-Казахстанской области"
решение
акимат Западно-Казахстанской области
*
40.
О внесении изменений в решение маслихата Северо-Казахстанской области от 29 августа 2017 года № 15/7 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Северо-Казахстанской области"
решение
акимат Северо-Казахстанской области
*
41.
О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 25 августа 2017 года № 142/15 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Павлодарской области"
решение
акимат Павлодарской области
*
42.
О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 23 августа 2017 года № 148-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Атырауской области"
решение
акимат Атырауской области
*
43.
О внесении изменений в решение маслихата Костанайской области от 16 августа 2017 года № 180 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Костанайской области"
решение
акимат Костанайской области
*
44.
О внесении изменений в решение маслихата Актюбинской области от 14 августа 2017 года № 194 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Актюбинской области"
решение
акимат Актюбинской области
*
45.
О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 134 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Кызылординской области"
решение
акимат Кызылординской области
*
46.
О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 356/45-VI "Об утверждении правил регулирования миграционных процессов в городе Астане"
решение
акимат города Нур-Султана
ноябрь 2021 года
47.
О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-129 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Алматинской области"
решение
акимат Алматинской области
ноябрь 2021 года
48.
О внесении изменений в решение ХI сессии Карагандинского областного маслихата от 3 ноября 2017 года № 247 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Карагандинской области"
решение
акимат Карагандинской области
*
49.
О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2017 года № 15/194-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Южно-Казахстанской области"
решение
акимат Туркестанской области
*
50.

"Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
39.
"Батыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
*
40.
"Солтүстік Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 15/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
*
41.
"Павлодар облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 тамыздағы № 142/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Павлодар облысының әкімдігі
*
42.
"Атырау облысындағы көші-қон процестерін реттеудің Қағидаларын бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 тамыздағы № 148-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Атырау облысының әкімдігі
*
43.
"Қостанай облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 16 тамыздағы № 180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
44.
"Ақтөбе облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 тамыздағы № 194 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақтөбе облысының әкімдігі
*
45.
"Қызылорда облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
46.
"Астана қаласының көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 356/45-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі
2021 жылғы қараша
47.
"Алматы облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-129 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Алматы облысының әкімдігі
2021 жылғы қараша
48.
"Қарағанды облысында көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы ХI сессиясының № 247 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қарағанды облысының әкімдігі
*
49.
"Оңтүстік Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 15/194-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Түркістан облысының әкімдігі
*
50.

О внесении изменений в решение маслихата Жамбылской области от 6 октября 2017 года № 15-10 "Об утверждении правил регулирования миграционных процессов в Жамбылской области"
решение
акимат Жамбылской области
*
51.
О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 13/158 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Мангистауской области"
решение
акимат Мангистауской области
*
52.
О внесении изменений в решение XХI сессии Маслихата города Алматы VI созыва от 15 сентября 2017 года № 152 "Об утверждении правил регулирования миграционных процессов в городе Алматы"
решение
акимат города Алматы
*
53.
О внесении изменений в решение маслихата Костанайской области от 11 декабря 2015 года № 471 и постановление акимата Костанайской области от 11 декабря 2015 года № 6 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Костанайской области"
решение
акимат Костанайской области
*
54.
О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 17 октября 2019 года № 39-4 "Об определении размеров и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Жамбылской области"
решение
акимат Жамбылской области
*
55.
О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 апреля 2020 года № 55-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
решение
акимат Кызылординской области
*
56.
О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
решение
акимат Кызылординской области
*
57.
О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 7 ноября 2017 года № 15/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
решение
акимат Кызылординской области
*
58.
О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28 августа 2017 года № 97 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
решение
акимат Кызылординской области
*
59.
О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 8 августа 2017 года № 05-16/148 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
решение
акимат Кызылординской области
*
60.

"Жамбыл облысында көші-қон процестерін реттеудің қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 15-10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Жамбыл облысының әкімдігі
*
51.
"Маңғыстау облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 13/158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Маңғыстау облысының әкімдігі
*
52.
"Алматы қаласындағы көшi-қон процестерiн реттеу қағидаларын бекiту туралы" VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХI сессиясының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 152 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Алматы қаласының әкімдігі
*
53.
"Қостанай облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 471 шешімі және Қостанай облысының әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
54.
"Жамбыл облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 39-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Жамбыл облысының әкімдігі
*
55.
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
56.
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 150 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
57.
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қарашадағы № 15/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
58.
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 97 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
59.
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 05-16/148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
60.

О внесении изменений в решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 декабря 2018 года № 322/37 "Об Экибастузском городском бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Павлодарской области
*
61.
О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 26 марта 2020 года № 315-58/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
решение
акимат Кызылординской области
*
62.
О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 20 сентября 2017 года № 117 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
решение
акимат Кызылординской области
*
63.
О внесении изменений в решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 30 декабря 2019 года № 337 "О районном бюджете Узункольского района на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
64.
О внесении изменений в решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26 декабря 2019 года № 290 "О районном бюджете Камыстинского района на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
65.
О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 1/47 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
66.
О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 "О бюджете города на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
67.
О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С42-2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
68.
О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-59-2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
69.
О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-49/1 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
70.
О внесении изменений в решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 26 декабря 2018 года № 207 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
71.
О внесении изменений в решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 10 января 2020 года № 2 "О бюджете Денисовского района на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
72.

"2019 - 2021 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 322/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Павлодар облысының әкімдігі
*
61.
"Әлеуметтiк көмек көрсету, оның мөлшерлерiн белгiлеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындау Қағидаларын бекiту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 315-58/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
62.
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қызылорда облысының әкімдігі
*
63.
"Ұзынкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
64.
"Қамысты ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
65.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/47 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
66.
"2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
67.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С42-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
68.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-59-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
69.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-49/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
70.
"Жангелдин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 207 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
71.
"Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
72.

О внесении изменений в решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2019 года № 370 "О районном бюджете Житикаринского района на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
73.
О внесении изменений в решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 декабря 2019 года № 436 "О бюджете города Костаная на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
74.
О внесении изменений в решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 декабря 2019 года № 406/51 "Об Экибастузском городском бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Павлодарской области
*
75.
О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 49-318 "О бюджете Зерендинского района на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
76.
О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № С 49-1 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
77.
О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № С-51/2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
78.
О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 48/2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
79.
О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-46/2-19 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
80.
О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
81.
О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
82.
О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № С-40/2 "О городском бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
83.
О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 6С-27-2 "Об областном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
84.
О внесении изменений в решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 254 "О районном бюджете Житикаринского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
85.

"Жітіқара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 370 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
73.
"Қостанай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 436 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
74.
"2020 – 2022 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 406/51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Павлодар облысының әкімдігі
*
75.
"Зеренді ауданының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 49-318 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
76.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
77.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-51/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
78.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
79.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-46/2-19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
80.
"2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
81.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
82.
"2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-40/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
83.
"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
84.
"Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
85.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № С-26/6 "О городском бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
86.
О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
87.
О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 34/193 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Северо-Казахстанской области
*
88.
О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 25-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
решение
акимат Северо-Казахстанской области
*
89.
О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 6С-40-2 "Об областном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
90.
О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Восточно-Казахстанской области
*
91.
О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Восточно-Казахстанской области
*
92.
О внесении изменений в решение маслихата города Костаная Костанайской области от 20 декабря 2018 года № 310 "О бюджете города Костаная на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
93.
О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2018 года № С 33-1 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
94.
О внесении изменений в решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 205 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
95.
О внесении изменений в решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 250 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
96.
О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № 6С-33/1 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
97.

"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
86.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
87.
"2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
*
88.
"2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
*
89.
"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-40-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
90.
"2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
*
91.
"2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
*
92.
"Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
93.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № С 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
94.
"Алтынсарин ауданының 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
95.
"Әулиекөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
96.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-33/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
97.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № 32-229 "О бюджете Зерендинского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
98.
О внесении изменений в решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 235 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
99.
О внесении изменений в решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 220 "О бюджете города Аркалыка на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
100.
О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 261/38-6 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
101.
О внесении изменений в решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 декабря 2018 года № 245 "О районном бюджете Узункольского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
102.
О внесении изменений в решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 24 декабря 2018 года № 276 "О районном бюджете Карасуского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
103.
О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С 26/2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
104.
О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № С-35/2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
105.
О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 41/2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
106.
О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С-37/1 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
107.
О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № С-33/3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
108.
О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 33/2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
109.
О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 "О бюджете города на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*

"Зеренді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-229 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
98.
"Бейімбет Майлин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
99.
"Арқалық қаласының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
100.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
101.
"Ұзынкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 245 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
102.
"Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
103.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 26/2" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
104.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-35/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
105.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
106.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
107.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-33/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
108.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
109.
"2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*

110.
О внесении изменений в решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 253 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
111.
О внесении изменений в решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 212 "О районном бюджете Камыстинского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
112.
О внесении изменений в решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 328 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
113.
О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 1/36 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
114.
О внесении изменений в решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 26 декабря 2018 года № 245 "О бюджете Денисовского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
115.
О внесении изменений в решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 26 декабря 2018 года № 336 "О районном бюджете Костанайского района на 2019 – 2021 годы"
решение
акимат Костанайской области
*
116.
О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № С-40/2 "О городском бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
117.
О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
118.
О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
119.
О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-46/2-19 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
решение
акимат Акмолинской области
*
120.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 85 "Об утверждении Правил приема, оформления и рассмотрения органами внутренних дел ходатайств (заявлений) по вопросам приема в гражданство Республики Казахстан и восстановления в гражданстве Республики Казахстан, в том числе в упрощенном (регистрационном) порядке, выхода из гражданства, утраты, лишения гражданства и определения принадлежности к гражданству Республики Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.

110.
"Амангелді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
111.
"Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
112.
"Қарабалық ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 328 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
113.
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
114.
"Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 245 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
115.
"Қостанай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 336 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Қостанай облысының әкімдігі
*
116.
"2020–2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-40/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
117.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
118.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
119.
"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-46/2-19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
шешім
Ақмола облысының әкімдігі
*
120.
"Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру, оның ішінде жеңілдетілген тәртіппен (тіркеу тәртібімен), азаматтықтан шығу, азаматтықты жоғалту мен одан айыру және Қазақстан Республикасының азаматтығына жататындығын айқындау мәселелері бойынша өтінішхаттарды (өтініштерді) ішкі істер органдарының қабылдау, ресімдеу және қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 85 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев

121.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 259 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Оформление документов на выезд за пределы Республики Казахстан на постоянное место жительства"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
122.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 992 "Об утверждении Правил выдачи иностранцам и лицам без гражданства разрешения на временное и постоянное проживание в Республике Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
123.
Об утверждении Правил по определению правового статуса лиц, находящихся на территории Республики Казахстан, не являющихся гражданами Республики Казахстан и не имеющих доказательства своей принадлежности к гражданству иного государства
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
124.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 мая 2016 года № 583 "Об утверждении формы и Правил оформления, заполнения, учета, хранения, передачи, расходования, уничтожения формуляра для изготовления документов, удостоверяющих личность (кроме удостоверения беженца)"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
125.
О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 391 "Об утверждении правил выдачи проездного документа беженцев"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
126.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 января 2012 года № 10 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка приемников-распределителей органов внутренних дел"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
август 2020 года
Кожаев М.Ш.
127.
О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 августа 2013 года № 493 "Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
128.
Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача проездного документа"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
*
Кожаев М.Ш.
129.
О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 503 "Об утверждении Правил выдачи или продления справок иностранцу или лицу без гражданства о соответствии его квалификации для самостоятельного трудоустройства, перечня приоритетных отраслей (видов экономической деятельности) и востребованных в них профессий для самостоятельного трудоустройства иностранцев и лиц без гражданства"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
сентябрь 2020 года
Шапкенов С.Ж.

121.
"Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұру үшін шығуға арналған құжаттарды ресімдеу бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 259 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
122.
"Шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында уақытша және тұрақты тұруға рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 992 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
123.
Қазақстан Республикасының аумағында жүрген, Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын және өзінің өзге мемлекеттің азаматтығына жататындығына дәлелдемелері жоқ адамдардың құқықтық мәртебесін анықтау жөнінде қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
124.
"Жеке басты куәландыратын құжаттарды (босқын куәлігінен басқа) дайындау үшін формулярдың нысанын және оны ресімдеу, толтыру, есепке алу, сақтау, тапсыру, жұмсау, жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 583 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
125.
"Босқындардың жол жүру құжаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 391 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
126.
"Ішкі істер органдары қабылдау-тарату орындарының ішкі тәртіп ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 10 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2020 жылғы тамыз
М.Ш. Қожаев
127.
"Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 12 тамыздағы № 493 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
128.
"Жол жүру құжаттарын беру" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
*
М.Ш. Қожаев
129.
"Өз бетінше жұмысқа орналасуы үшін шетелдікке немесе азаматтығы жоқ адамға біліктілігінің сәйкестігі туралы анықтама беру немесе ұзарту қағидаларын, шетелдіктің немесе азаматтығы жоқ адамның өз бетінше жұмысқа орналасуы үшін басым салалардың (экономикалық қызмет түрлерінің) және олардағы сұранысқа ие кәсіптердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 503 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы қыркүйек
С.Ж. Шапкенов

130.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 июня 2016 года № 559 "Об утверждении Правил и условий выдачи и (или) продления разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы, а также осуществления внутрикорпоративного перевода"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
сентябрь 2020 года
Шапкенов С.Ж.
131.
О внесении изменения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 328-Ө-М "Об утверждении Правил первичного расселения этнических казахов и членов их семей, по их желанию, до присвоения статуса оралмана в центрах временного размещения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
132. 2
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 329-Ө-М "Об утверждении Правил присвоения или продления статуса оралмана"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
133. 2
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 330-Ө-М "Об утверждении Правил деятельности центров адаптации и интеграции оралманов, Правил деятельности центров временного размещения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
134. 2
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 331-Ө-М "Об утверждении Правил и сроков проживания оралманов и членов их семей в Центре адаптации и интеграции оралманов, а также Правил оказания оралманам и членам их семей адаптационных и интеграционных услуг"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
135. 2
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 6 января 2016 года № 7 "Об утверждении Типовых правил оплаты единовременных пособий оралманам и членам их семей, переселившимся в Республику Казахстан вне региональной квоты приема оралманов"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
136. 2

130.
"Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және (немесе) ұзарту, сондай-ақ корпоративішілік ауыстыруды жүзеге асыру қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 27 маусымдағы № 559 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы қыркүйек
С.Ж. Шапкенов
131.
"Этникалық қазақтарды және олардың отбасы мүшелерін оралман мәртебесін алғанға дейін олардың қалауы бойынша уақытша орналастыру орталықтарына алғашқы қоныстандыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 328-ө-м бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
132.
"Оралман мәртебесін беру немесе ұзарту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 329-ө-м бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
133.
"Оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталықтары қызметінің қағидаларын және Уақытша орналастыру орталықтарының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 330-ө-м бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
134.
"Оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің Оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығында тұру мерзімдері мен қағидаларын, сондай-ақ оралмандар мен олардың отбасы мүшелеріне бейімдеу және ықпалдастыру қызметтерін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 331-ө-м бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
135.
"Қазақстан Республикасына оралмандарды қабылдаудың өңірлік квотасынан тыс қоныс аударған оралмандарға және олардың отбасы мүшелеріне біржолғы жәрдемақыларды төлеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 7 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
136.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 20 "Об утверждении Правил включения в региональную квоту приема оралманов и переселенцев"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
137. 2
Об утверждении перечня профессий для осуществления трудовой деятельности сезонных иностранных работников
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
сентябрь 2020 года
Шапкенов С.Ж.
138. 2
Об установлении и распределении региональной квоты приема оралманов и переселенцев на 2020 год
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
139. 2
Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2020 год
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
август 2020 года
Шапкенов С.Ж.
140.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 6 января 2016 года № 4 "Об утверждении Типового положения комиссии по включению в региональную квоту приема оралманов"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
141.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 312 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных и пояснений по их заполнению"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
142.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 515 "Об утверждении Правил добровольного переселения лиц для повышения мобильности рабочей силы"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
143.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 июля 2015 года № 631 "Об утверждении минимальных социальных стандартов в сферах труда и социального обеспечения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Сарбасов А.А.

"Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың өңірлік квотасына енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 20 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
137.
Маусымдық шетелдік жұмыскерлердің еңбек қызметін жүзеге асыруы үшін кәсіптердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы қыркүйек
С.Ж. Шапкенов
138.
Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың 2020 жылға арналған өңірлік квотасын белгілеу және бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
139.
Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2020 жылға арналған квотаны белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2020 жылғы тамыз
С.Ж. Шапкенов
140.
"Оралмандарды қабылдаудың өңірлік квотасына енгізу жөніндегі комиссияның үлгілік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
141.
"Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды және оларды толтыру бойынша түсіндірмелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 312 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
142.
"Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аудару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 515 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
143.
"Еңбек және әлеуметтік қамсыздандыру салаларындағы ең төмен әлеуметтік стандарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 29 шілдедегі № 631 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
А.Ә. Сарбасов

144.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 августа 2013 года № 403-Ө-М "Об утверждении Перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Сарбасов А.А.
145.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 319 "Об утверждении Правил назначения и выплаты государственных пособий семьям, имеющим детей"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Аукенов Е.М.
146.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 516 "О некоторых вопросах содействия занятости населения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
147.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 320 "Об утверждении Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Аукенов Е.М.
148.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 223 "Об утверждении Правил предоставления государственной базовой пенсионной выплаты за счет бюджетных средств, а также назначения и осуществления пенсионных выплат по возрасту, государственных социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца, государственных специальных пособий"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Сарбасов А.А.
149.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 236 "Об утверждении Правил назначения, исчисления (определения), перерасчета размеров социальных выплат из Государственного фонда социального страхования, а также их осуществления"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Сарбасов А.А.
150.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 18 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-198/2020 "Об утверждении правил проведения экспертизы временной нетрудоспособности, а также выдачи листа или справки о временной нетрудоспособности"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
ноябрь 2021 года
Гиният А.

144.
"Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 28 тамыздағы № 403-ө-м бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
А.Ә. Сарбасов
145.
"Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау және төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 319 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
Е.М. Әукенов
146.
"Халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 516 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
147.
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi тағайындау және төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 320 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
Е.М. Әукенов
148.
"Мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiн бюджет қаражаты есебiнен беру, сондай-ақ жасына байланысты зейнетақы төлемдерін, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды, мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды тағайындау және жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 223 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
А.Ә. Сарбасов
149.
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдерді тағайындау, мөлшерін есептеу (айқындау), қайта есептеу, сондай-ақ олардың жүзеге асырылу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 236 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
А.Ә. Сарбасов
150.
"Еңбекке уақытша жарамсыздыққа сараптама жүргізу, сондай-ақ еңбекке уақытша жарамсыздық парағын немесе анықтамасын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 18 қарашадағы № ҚР ДСМ-198/2020 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2021 жылғы қараша
А. Ғиният

151.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 17 марта 2020 года № 100 "Об утверждении Правил ведения персонифицированного учета участников системы обязательного социального страхования и их социальных отчислений и социальных выплат"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Сарбасов А.А.
152.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 19 "Об утверждении Правил предоставления статистической и иной отчетной информации Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Сарбасов А.А.
153.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 11 июня 2020 года № 224 "О некоторых вопросах системы социального страхования и оказания государственных услуг в социально-трудовой сфере"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Сарбасов А.А.
154.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 июня 2016 года № 576 "Об утверждении формы индивидуальной карты занятости и правила ее ведения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
155.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 714 "Об утверждении профессионального стандарта "Содействие занятости (центр занятости)"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Шапкенов С.Ж.
156.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 63 "О некоторых вопросах сопровождения и доступа к информационным системам и базам данных"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Оспанов Е.Д.
157.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2020 года № 109 "О некоторых вопросах оказания государственных услуг в социально-трудовой сфере и обеспечения продуктово-бытовым набором некоторых категорий населения на период чрезвычайного положения"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
*
Оспанов Е.Д.

151.
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушыларды және олардың әлеуметтік аударымдары мен әлеуметтік төлемдерін дербестендірілген есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 100 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
А.Ә. Сарбасов
152.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорацияның зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 19 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
А.Ә. Сарбасов
153.
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінің және әлеуметтік-еңбек саласында мемлекеттік қызметтер көрсетудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 224 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
А.Ә. Сарбасов
154.
"Жұмыспен қамтудың жеке картасын және оны толтыру нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 576 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
155.
"Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу (жұмыспен қамту орталығы)" кәсіптік стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 714 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
С.Ж. Шапкенов
156.
"Ақпараттық жүйелер мен дерекқорларды қолдап отырудың және оларға қол жеткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 63 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
Е.Д. Оспанов
157.
"Төтенше жағдай және шектеу іс-шаралары кезеңінде әлеуметтік-еңбек саласында мемлекеттік қызметтер көрсетудің және халықтың жекелеген санаттарын азық-түлік және тұрмыстық жиынтығымен қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 25 наурыздағы № 109 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
*
Е.Д. Оспанов

158.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 478 "Об утверждении Правил и сроков исчисления (удержания) и перечисления отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование и Правил осуществления возврата плательщикам излишне (ошибочно) зачисленных сумм отчислений, взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
*
Шоранов М.Е.
159.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 665 "Об утверждении Правил оказания иммигрантам медицинской помощи"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
*
Шоранов М.Е.
160.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 612 "Об утверждении перечня, форм, сроков представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
*
Шоранов М.Е.
161.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 июня 2011 года № 383 "Об утверждении Положения о наркологической организации для принудительного лечения и Правил внутреннего распорядка в наркологической организации для принудительного лечения"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
*
Бюрабекова Л.В.
162.
О внесении изменений в совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 ноября 2018 года № ҚР ДСМ-32 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 ноября 2018 года № 70 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сферах качества оказания медицинских услуг, обращения лекарственных средств и медицинских изделий"
совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МЗ МНЭ
*
Бюрабекова Л.В., Джумабеков А.Д.
163.
О внесении изменений в приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 147 "Об утверждении Правил учета обращений физических и юридических лиц"
приказ Генерального прокурора Республики Казахстан
ГП
*
Жакипбаев К.Т.
164.
О внесении изменений в приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 10 октября 2014 года № 114 "Об утверждении Инструкции по формированию централизованного учета данных об административных правонарушениях и лицах, их совершивших"
приказ Генерального прокурора Республики Казахстан
ГП
*
Жакипбаев К.Т.

158.
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдарды және (немесе) жарналарды есептеу (ұстап қалу) және аудару қағидалары мен мерзімдерін және Аударымдардың, жарналардың және (немесе) аударымдарды және (немесе) жарналарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұлдың артық (қате) есепке жатқызылған сомаларын төлеушілерге қайтаруды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 478 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
*
М.Е. Шоранов
159.
"Көшіп келушілерге медициналық көмек көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 665 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
*
М.Е. Шоранов
160.
"Бақылау функцияларын қамтамасыз ету үшін әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қаржылық және өзге де есептілігінің тізбесін, нысандарын, оларды ұсыну мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 612 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
*
М.Е. Шоранов
161.
"Мәжбүрлеп емдеуге арналған наркологиялық ұйым туралы ереже мен Мәжбүрлеп емдеуге арналған наркологиялық ұйымдағы ішкі тәртіп қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы
10 маусымдағы № 383 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
*
Л.В. Бюрабекова
162.
"Медициналық қызметтерді көрсету, дәрілік заттар, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техника айналысының сапасы салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № ҚР ДСМ-32 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 70 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі мен Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
ДСМ ҰЭМ
*
Л. В. БюрабековаА.Д. Жұмабеков.
163.
"Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 147 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП
*
К.Т. Жақыпбаев
164.
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар және оларды жасаған адамдар туралы орталықтандырылған деректер есебін жүргізу жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2014 жылғы 10 қазандағы № 114 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП
*
К.Т. Жақыпбаев

165.
О внесении изменений в приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 25 апреля 2016 года № 84 "Об утверждении форм судебных отчетов в уголовно-правовой сфере, электронных информационных учетных документов и Инструкции по их формированию"
приказ Генерального прокурора Республики Казахстан
ГП
*
Жакипбаев К.Т.
166.
О внесении изменений в приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 89 "Об утверждении Правил приема и регистрации заявления, сообщения или рапорта об уголовных правонарушениях, а также ведения Единого реестра досудебных расследований"
приказ Генерального прокурора Республики Казахстан
ГП
*
Жакипбаев К.Т.
167.
О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 24 января 2017 года № 28 "Об утверждении Правил воинского учета военнообязанных и призывников"
приказ Министра обороны Республики Казахстан
МО
*
Бектанов М.К.
168.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 255 "Об утверждении Правил предоставления прав на земельные участки под индивидуальное жилищное строительство"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
*
Ускенбаев К.А.
169.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 июля 2018 года № 540 "Об утверждении Правил реализации построенного и (или) приобретенного у частных застройщиков жилья в рамках Государственной программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
*
Ускенбаев К.А.
170.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
август 2020 года
Оспанов А.Е.
171.
О внесении изменений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 3 июля 2018 года № 304 "Об утверждении Типовой архитектуры "электронного акимата"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
*
Оспанов А.Е.
172.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1279 "Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности государственных органов по применению информационно-коммуникационных технологий"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
*
Оспанов А.Е.

165.
"Қылмыстық-құқықтық саладағы сот статистикалық есептерінің, электрондық ақпараттық есепке алу құжаттарының нысандарын және оларды қалыптастыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 84 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП
*
К.Т. Жақыпбаев
166.
"Қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы арызды, хабарды немесе баянатты қабылдау және тіркеу, сондай-ақ Сотқа дейінгі тергеп-тексерулердің бірыңғай тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 89 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП
*
К.Т. Жақыпбаев
167.
"Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 28 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бұйрығы
Қорғанысмині
*
М.К. Бектанов
168.
"Жеке тұрғын үй құрылысы үшін жер учаскелеріне құқықтар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 255 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
*
Қ.А. Өскенбаев
169.
"Нұрлы жер" мемлекеттік тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде жеке құрылыс салушылар салған және (немесе) олардан сатып алынған тұрғын үйлерді өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушы 2018 жылғы 31 шiлдедегi № 540 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
*
Қ.А. Өскенбаев
170.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушы 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2020 жылғы тамыз
А.Е. Оспанов
171.
"Электрондық әкімдіктің" үлгілік архитектурасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 304 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
*
А.Е. Оспанов
172.
"Мемлекеттік органдардың ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану жөніндегі қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1279 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
*
А.Е. Оспанов

173.
Об утверждении методики финансирования строительства, реконструкции объектов среднего образования за счет бюджетных средств
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
август 2020 года
Асылова Б.А.
174.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 66 "Об утверждении Правил распределения мест в общежитиях организаций образования"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
175.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 июля 2017 года № 324 "Об утверждении Правил организации учета детей дошкольного и школьного возраста до получения ими среднего образования"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
176.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 661 "Об утверждении Правил организации международного сотрудничества, осуществляемого организациями образования"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
177.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 468 "Об утверждении Правил получения предшкольного, начального, основного среднего и общего среднего образования иностранцами и лицами без гражданства, постоянно проживающими в Республике Казахстан"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
178.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 октября 2018 года № 578 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
179.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 апреля 2016 года № 303 "Об утверждении минимального социального стандарта высшего образования, получаемого на конкурсной основе"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
ноябрь 2021 года
Асылова Б.А.
180.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 ноября 2018 года № 646 "Об утверждении Правил организации и финансирования подготовки кадров с техническим и профессиональным образованием, краткосрочного профессионального обучения, по проекту "Мәңгілік ел жастары – индустрияға!" ("Серпін"), переподготовки трудовых ресурсов и сокращаемых работников, подготовки квалифицированных кадров по востребованным специальностям на рынке труда в рамках проекта "Жас маман" по принципу "100/200", а также обучения основам предпринимательства в организациях технического и профессионального, послесреднего образования, высшего и (или) послевузовского образования"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
ноябрь 2021 года
Асылова Б.А.

173.
Бюджет қаражаты есебінен орта білім беру объектілерін салуды, реконструкциялауды қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2020 жылғы тамыз
Б.А. Асылова
174.
"Білім беру ұйымдарының жатақханаларындағы орындарды бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 66 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
175.
"Мектепке дейінгі жастағы және мектеп жасындағы балалар орта білім алғанға дейін оларды есепке алуды ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушы 2017 жылғы 11 шілдедегі № 324 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
176.
"Білім беру ұйымдары жүзеге асыратын халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2007 жылғы
27 желтоқсандағы № 661 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
177.
"Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктердің және азаматтығы жоқ тұлғалардың мектепалды, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 468 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
178.
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 578 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
179.
"Конкурстық негізде алынатын жоғары білімнің ең төмен әлеуметтік стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 303 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2021 жылғы қараша
Б.А. Асылова
180.
"Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауды, қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды, "Мәңгілік ел жастары–индустрияға!" ("Серпін") жобасы бойынша кадрлар даярлауды, еңбек ресурстарын және қысқартылатын жұмыскерлерді қайта даярлауды, "100/200" қағидаты бойынша "Жас маман" жобасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие білікті кадрлар даярлау, сондай-ақ колледждер мен ЖОО-ларда кәсіпкерлік негіздеріне оқытуды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 646 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2021 жылғы қараша
Б.А. Асылова

181.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 570 "Об утверждении форм административных данных в рамках образовательного мониторинга"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
ноябрь 2021 года
Асылова Б.А.
182.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 октября 2017 года № 553 "Об утверждении типовых учебных программ и типовых учебных планов по специальностям технического и профессионального образования"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
183.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 апреля 2013 года № 115 "Об утверждении типовых учебных программ по общеобразовательным предметам, курсам по выбору и факультативам для общеобразовательных организаций"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
*
Асылова Б.А.
184.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 2018 года № 617 "Об утверждении формы декларации об активах и обязательствах физического лица и Правил ее составления"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
*
Баедилов К.Е.
185.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
*
Баедилов К.Е.
186.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении статистических форм ведомственных статистических наблюдений и инструкций по их заполнению, разработанных Министерством здравоохранения и социального развития Республики Казахстан"
приказ руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
БНС
АСПР
(по согласованию)
ноябрь 2021 года
Айдапкелов Н.С.
187.
О внесении изменений в приказ председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 112 "Об утверждении Методики по формированию показателей, отражающих трудовую миграцию по итогам общегосударственного статистического наблюдения "Анкета выборочного обследования занятости населения"
приказ председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
*
Иргалиев А.А.

181.
"Білім беру мониторингінің шеңберінде әкімшілік деректер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 570 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2021 жылғы қараша
Б.А. Асылова
182.
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 553 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
183.
"Жалпы білім беру ұйымдарына арналған жалпы білім беретін пәндердің, таңдау курстарының және факультативтердің үлгілік оқу бағдарламаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 115 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
*
Б.А. Асылова
184.
"Жеке тұлғаның активтері мен міндеттемелері туралы декларацияның нысанын және оны жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 617 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
ҚМ
*
К.Е. Баеділов
185.
"Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
ҚМ
*
К.Е. Баеділов
186.
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі әзірлеген ведомстволық статистикалық байқаулардың нысандары мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 227 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2021 жылғы қараша
Н.С. Айдапкелов
187.
"Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы" жалпы мемлекеттік статистикалық байқаудың қорытындылары бойынша еңбек көші-қонын сипаттайтын көрсеткіштерді қалыптастыру бойынша әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2017 жылғы 3 тамыздағы № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының бұйрығы
ҰЭМ
*
Ә.А. Ерғалиев

188.
О внесении изменений в приказ председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 7 сентября 2020 года № 34 "Об утверждении статистических форм общегосударственных статистических наблюдений по статистике труда и занятости и инструкций по их заполнению"
приказ руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
БНС
АСПР
(по согласованию)
ноябрь 2021 года
Айдапкелов Н.С.
189.
О внесении изменений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 75 "Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса "Б" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
*
Джумабеков А.Д.
190.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 августа 2018 года № 1315 "Об утверждении Правил внесения сведений и их изменений в Государственный реестр прав на объекты, охраняемые авторским правом, и формы свидетельства, подтверждающего внесение в него сведений, и их изменений"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
*
Ахметова А.Е.
191.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 сентября 2018 года № 1463 "Об утверждении правил учета гарантированной государством юридической помощи в виде правового консультирования, оказанной адвокатом"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
*
Мадалиев А.К.
192.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 сентября 2018 года № 1453 "Об утверждении формы соглашения об оказании гарантированной государством юридической помощи"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
*
Мадалиев А.К.
193.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 114 "Об утверждении перечня документов, подтверждающих права лиц на получение гарантированной государством юридической помощи"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
*
Мадалиев А.К.
194.
О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2019 года № 41 "Об утверждении типового договора временного возмездного землепользования (аренды) земельного участка сельскохозяйственного назначения для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
*
Сапаров А.С.

188.
"Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша жалпы мемлекеттік статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 7 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2021 жылғы қараша
Н.С. Айдапкелов
189.
"Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы
7 наурыздағы № 75 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
*
А.Д. Жұмабеков
190.
"Авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізіліміне мәліметтерді және олардың өзгерістерін енгізу қағидаларын және оған мәліметтер мен олардың өзгерістерін енгізуді растайтын куәліктің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 28 тамыздағы № 1315 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
*
А.Е. Ахметова
191.
"Адвокат көрсеткен құқықтық консультация беру түріндегі мемлекет кепілдік берген заң көмегін есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 1463 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
*
А.К. Мадалиев
192.
"Мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету туралы келісім нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 1453 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
*
А.К. Мадалиев
193.
"Мемлекет кепілдік берген заң көмегін алуға тұлғалардың құқықтарын растайтын құжаттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 114 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
*
А.К. Мадалиев
194.
"Шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесін уақытша өтеулі жер пайдаланудың (жалға алудың) үлгі шартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 41 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
*
А.С. Сапаров

195.
О внесении изменений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 ноября 2016 года № 11-1-2/555 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 ноября 2016 года № 1100 "Об утверждении Правил оформления приглашений, согласования приглашений на въезд иностранцев и лиц без гражданства в Республику Казахстан, выдачи, аннулирования, восстановления виз Республики Казахстан, а также продления и сокращения сроков их действия"
совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан и Министра внутренних дел Республики Казахстан
МИД
МВД
*
Нурышев
Ш.Ш., Кожаев М.Ш.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан;
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан;
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
МТИ – Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан;
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан;
БНС АСПР – Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
* – срок принятия НПА в течение двух месяцев после подписания Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и совершенствования инвестиционного климата".

195.
"Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына келуіне шақыруларын ресімдеу, шақыруларын келісу, Қазақстан Республикасының визаларын беру, күшін жою, қалпына келтіру, сондай-ақ олардың қолданылу мерзімдерін ұзарту және қысқарту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 24 қарашадағы № 11-1-2/555 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 1100 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрі және Ішкі істер министрінің бірлескен бұйрығы
СІМ ІІМ
*
Ш.Ш. Нұрышев М.Ш. Қожаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі;
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі.
БП – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы;
ДСМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрілігі;
Еңбекмині – Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;
ИИДМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі;
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі;
СИМ – Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі;
ҰБ – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі;
СЖРА ҰСБ – Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі;
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі;
* – НҚА-ны қабылдау мерзімі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және инвестициялық ахуалды жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына қол қойылғаннан кейін екі ай ішінде.