"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 8 тамыздағы № 132-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары мен Астана қаласының әкімдігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 6 тамыздағы
№ 132-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2013 года № 132-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта» (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан и акимату города Астаны:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                           С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 августа 2013 года № 132-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях

«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 22.11.2013 № 184-ө өкімімен.
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Метрополитенмен жолаушыларды тасымалдау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, Алматы қ. әкімдігі
2013 жылғы қыркүйек
2.
Теміржол вокзалдары қызметінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
3.
Теміржол көлігімен әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша көрсетілетін жолаушыларды тасымалдау қызметтеріне бағаларды айқындау әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ТМРА, Еңбекмині
2014 жылғы шілде
4.
Теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ӨДМ, ТМРА
2013 жылғы қазан
5.
Тасымалдаушы мен Ұлттық инфрақұрылым операторының қарауындағы әскерилендірілген күзетуге жататын темiржол көлiгi объектiлерiнің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ІІМ
2013 жылғы қыркүйек
6.
«Темір жол жылжымалы құрамын тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 1351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
7.
Жолаушыларға және көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдарға, олардың алып жүретін заттарына, оның ішінде қол жүгі мен багажына тексеріп қарауды жүргізу қағидалары мен талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2014 жылғы сәуір
8.
Көлік қызметі субъектілерін Жолаушылар мен көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдар, олардың алып жүретін заттарын, оның ішінде қол жүгі мен багажын тексеріп қарауды жүргізу қағидалары мен талаптарына сәйкестігіне аттестаттау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2014 жылғы сәуір
9.
Жолаушылар мен көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдар, олардың алып жүретін заттарын, оның ішінде қол жүгі мен багажын тексеріп қарау кезінде қолданылатын техникалық құралдарға қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2014 жылғы сәуір
10.
Тексеріп қарау жүргізілетін көлік инфрақұрылымы объектілерінің, оларға қатысты тексеріп қарау жүргізілмейтін адамдардың, сондай-ақ көлік инфрақұрылымы объектілеріне әкелуге тыйым салынған заттар мен құралдардың тізбелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2014 жылғы сәуір
11.
Мемлекеттік уәкілетті органға және (немесе) құқық қорғау органдары мен арнайы мемлекеттік органдарға ресімделген және (немесе) броньға қойылған билеттер туралы мәліметтерді беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2014 жылғы сәуір
12.

реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2013 года «О
внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам транспорта»
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 22.11.2013 № 184-р.
№ п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Государственные органы, ответственные за исполнение
Срок исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении Правил перевозок пассажиров метрополитеном
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, акимат г. Алматы
сентябрь 2013 года
2.
О некоторых вопросах деятельности железнодорожных вокзалов
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
3.
Об утверждении методики определения цен за услуги перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям железнодорожным транспортом
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, АРЕМ, МТСЗН
июль 2014 года
4.
О некоторых вопросах лицензирования деятельности по перевозке грузов железнодорожным транспортом
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МРР, АРЕМ
октябрь
2013 года
5.
Об утверждении перечня объектов железнодорожного транспорта, находящихся в ведении перевозчика и Национального оператора инфраструктуры, подлежащих военизированной охране
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МВД
сентябрь 2013 года
6.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2011 года № 1351 «Об утверждении Правил регистрации железнодорожного подвижного состава»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
7.
Об утверждении Правил и требований к проведению досмотра пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МВД, КНБ (по согласованию)
апрель
2014 года
8.
Об утверждении Правил аттестации субъектов транспортной деятельности на соответствие Правилам и требованиям по проведению досмотра пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МВД, КНБ (по согласованию)
апрель
2014 года
9.
Об утверждении требований к техническим средствам, применяемым при досмотре пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МВД, КНБ (по согласованию)
апрель
2014 года
10.
Об утверждении перечня объектов транспортной инфраструктуры, на которых производится досмотр, перечня лиц, в отношении которых не производится досмотр, перечня веществ и предметов, запрещенных к вносу на объекты транспортной инфраструктуры
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МВД, КНБ (по согласованию)
апрель
2014 года
11.
Об утверждении Правил передачи сведений об оформленных и (или) забронированных билетах в уполномоченный государственный орган и (или) правоохранительные и специальные государственные органы
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МВД, КНБ (по согласованию)
апрель
2014 года
12.

«Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 767 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
13.
«Автомобиль көлiгiмен қауіптi жүктердi тасымалдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 наурыздағы № 316 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
14.
«Автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 826 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
15.
«Жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауды ұйымдастырудың үлгі шартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 716 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
16.
Кеме қатынайтын гидротехникалық құрылыстарды (шлюздерді) техникалық пайдалану, тексеру және жөндеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
17.
Теңіз көлігі мамандарын даярлау куәліктерінің тізбесі мен нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
18.
Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, Қаржымині
2013 жылғы қыркүйек
19.
«Темір жол көлігіндегі қауіпсіздік ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 қыркүйектегі № 825 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2014 жылғы қазан
20.
«Кеме құжаттарының тізбесін, нысандарын және Кеме құжаттарын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы
26 шілдедегі № 856 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
21.
«Кемелер мен оларға құқықтарды мемлекеттік тiркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 49 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
22.
«Жүргізушілердің еңбегі мен тынығуын ұйымдастыру, сондай-ақ тахографтарды қолдану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 493 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
23.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 767 «Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
13.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2004 года № 316 «О некоторых вопросах по перевозке опасных грузов автомобильным транспортом»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
14.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 826 «Об утверждении Правил перевозок грузов автомобильным транспортом»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
15.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 716 «Об утверждении Типового договора организации регулярных автомобильных перевозок пассажиров и багажа»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
16.
Об утверждении Правил технической эксплуатации, обследования и ремонта судоходных гидротехнических сооружений (шлюзов)
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
17.
Об утверждении перечня и форм свидетельств подготовки специалистов морского транспорта
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
18.
Об утверждении Правил государственной регистрации транспортных средств городского рельсового транспорта
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МФ
сентябрь 2013 года
19.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября
2007 года № 825 «Об утверждении Правил безопасности на железнодорожном транспорте»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
октябрь
2014 года
20.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 856 «Об утверждении перечня, форм судовых документов и Правил ведения судовых документов»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
21.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 49 «Об утверждении Правил государственной регистрации судов и прав на них»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
22.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2011 года № 493 «Об утверждении Правил организации труда и отдыха водителей, а также применения тахографов»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
23.

«Қазақстан Республикасында автомобиль тасымалдарының рұқсат беру жүйесін халықаралық қатынаста қолдану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 тамыздағы № 923 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
24.
«Қазақстан Республикасының аумағы арқылы автокөлік құралдарының жүріп өтуін регламенттейтін кейбір мәселелер туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
25.
«Бөлiнбейтiн iрi көлемдi және ауыр салмақты жүктердi Қазақстан Республикасының аумағында тасымалдауды ұйымдастыру және жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 51 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
26.
«Кемені, оның ішінде шағын көлемді кемені және оған құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 1058 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
27.
Аэронавигациялық ұйымның әуе қозғалысына қызмет көрсету органын және (немесе) радиотехникалық жабдықты пайдалану және байланыс қызметін сертификаттау және сертификат беру қағидаларын, сондай-ақ аэронавигациялық ұйымның әуе қозғалысына қызмет көрсету органдарына және (немесе) радиотехникалық жабдықты пайдалану және байланыс қызметтеріне қойылатын сертификаттық талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ТМРА
2013 жылғы қыркүйек
28.
Қазақстан Республикасының азаматтық авиация ұйымдарын азаматтық авиация саласындағы халықаралық ұйымдардың авиациялық стандарттарын қолдануға жіберу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
29.
Мемлекеттік авиация инспекторларын кәсіптік даярлау және олардың біліктілігін ұстау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
30.
«Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану қағидасын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1525 қаулысына өзгеріс енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 мамырдағы № 506 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, Қорғанысмині
2013 жылғы қыркүйек
31.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2011 года № 923 «Об утверждении Правил применения разрешительной системы автомобильных перевозок в Республике Казахстан в международном сообщении»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
24.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1345 «Некоторые вопросы, регламентирующие проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
25.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 51 «Об утверждении Правил организации и осуществления перевозок неделимых крупногабаритных и тяжеловесных грузов на территории Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
26.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 1058 «Об утверждении Правил государственной регистрации судна, в том числе маломерного судна, и прав на него»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
27.
Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата органа обслуживания воздушного движения и (или) службы эксплуатации радиотехнического оборудования и связи аэронавигационной организации, а также сертификационных требований, предъявляемых к органам обслуживания воздушного движения и (или) службам эксплуатации радиотехнического оборудования и связи аэронавигационной организации
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, АРЕМ
сентябрь 2013 года
28.
Об утверждении Правил допуска организаций гражданской авиации Республики Казахстан к применению авиационных стандартов международных организаций в сфере гражданской авиации
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
29.
Об утверждении Правил профессиональной подготовки и поддержания квалификации государственных авиационных инспекторов
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
30.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2011 года № 506 «Об утверждении Правил использования воздушного пространства Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1525 и о признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МО
сентябрь 2013 года
31.

«Азаматтық әуе кемесі данасын сертификаттау және оның ұшуға жарамдылық нормаларына сәйкестігіне куәлік беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қазандағы № 1341 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
32.
«Аса жеңіл авиация саласында сертификаттау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 318 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
33.
«Сертификаттау және азаматтық әуе кемелерін пайдаланушы сертификатын беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 1070 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
34.
«Сертификаттау және үлгі сертификатын беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 678 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
35.
«Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемесінің ұшуға жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 962 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
36.
«Азаматтық авиацияның авиациялық техникасына техникалық қызмет көрсететін және оны жөндейтін ұйымды  сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 440 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
37.
«Азаматтық авиацияның авиациялық оқу орталығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 674 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
38.
«Әуеайлақтың (тікұшақ айлағының) жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 760 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
39.
«Әуежайдың авиациялық қауіпсіздік қызметінің қарап тексеруді ұйымдастыруын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 646 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
40.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2012 года № 1341 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи удостоверения соответствия экземпляра гражданского воздушного судна нормам летной годности»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
32.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 318 «Об утверждении Правил сертификации в сфере сверхлегкой авиации»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
33.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 1070 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата эксплуатанта гражданских воздушных судов»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
34.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 678 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата типа»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
35.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 962 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата летной годности гражданского воздушного судна Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
36.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 440 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата организации по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники гражданской авиации»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
37.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 674 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата авиационного учебного центра гражданской авиации»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
38.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 760 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата годности аэродрома (вертодрома)»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
39.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2011 года № 646 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата по организации досмотра службой авиационной безопасности аэропорта»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
40.

«Қазақстан Республикасының аумағында ұшуды іздестіру-құтқарумен қамтамасыз етуді ұйымдастыру жөніндегі қағидаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қарашадағы № 1296 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ТЖМ, Қорғанысмині,  ҰҚК (келісім бойынша)
2013 жылғы қыркүйек
41.
«Қазақстан Республикасының азаматтық және эксперименттік авиациясы әуе кемелерінің экипаж мүшелерінің жұмыс уақыты мен демалысын ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 437 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, Еңбекмині
2013 жылғы қыркүйек
42.
«Пайдаланушыны авиациялық жұмыстарға жіберу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 1069 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
43.
«Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз етуге тікелей қатысатын авиация персоналын кәсіптік даярлау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 512 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
44.
Авиациялық қауіпсіздіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ІІМ, Қаржымині, СІМ, Қорғанысмині,  ҰҚК (келісім бойынша)
2013 жылғы қыркүйек
45.
Тарифтік жеңілдіктер берілетін тауарлардың тізбесін, сондай-ақ Тарифтік жеңілдіктер беру қағидалары мен шарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ, ККМ, Қаржымині
2013 жылғы қыркүйек
46.
«Темір жол және әуе көлігінде өрт қауіпсіздігі жөніндегі алдын алу жұмыстарын жүргізу және өрт салдарларын жою ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 ақпандағы № 148 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ, ТЖМ
2013 жылғы қыркүйек
47.
«Жолаушыларды, багажды және жүк-багажды темір жол көлігімен тасымалдау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 799 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
48.
«Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау бойынша біліктілік комиссиялары туралы ережені және Кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 тамыздағы № 915 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
49.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 1296 «Об утверждении Правил по организации поисково-спасательного обеспечения полетов на территории Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МЧС, МО, КНБ (по согласованию)
сентябрь 2013 года
41.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2011 года № 437 «Об утверждении Правил организации рабочего времени и отдыха членов экипажей воздушных судов гражданской и экспериментальной авиации Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МТСЗН
сентябрь 2013 года
42.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 1069 «Об утверждении Правил допуска эксплуатанта к авиационным работам»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
43.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 512 «Об утверждении Правил профессиональной подготовки авиационного персонала, непосредственно участвующего в обеспечении безопасности полетов»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
44.
О некоторых вопросах обеспечения авиационной безопасности
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МВД, МФ, МИД, МО, КНБ (по согласованию)
сентябрь 2013 года
45.
Об утверждении перечня товаров, в отношении которых предоставляются тарифные льготы, а также Правил и условий предоставления тарифных льгот
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭБП, МТК, МФ
сентябрь 2013 года
46.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2008 года № 148 «Об утверждении Правил проведения профилактических работ по пожарной безопасности и ликвидации последствий пожаров на железнодорожном и воздушном транспорте»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК, МЧС
сентябрь 2013 года
47.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 799 «Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
48.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 915 «Об утверждении Положения о квалификационных комиссиях по дипломированию и аттестации лиц командного состава судов и Правил дипломирования и аттестации лиц командного состава судов, подлежащих государственной регистрации в Государственном судовом реестре Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
49.

«Магистралдық темір жол желісін пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 сәуірдегі № 424 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
50.
«Темір жол көлігін техникалық пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 87 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
51.
«Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігінiң мәселелерi» туралы  Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 қарашадағы № 1232 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
52.
Метрополитеннің қауiптiлігі жоғары аймақта болу және онда жұмыстар жүргiзу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
53.
«Ішкі су көлігіндегі кеме құжаттарының нысандарын, оларды беру және жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 8 шілдедегі № 781 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
54.
Азаматтық авиация саласында ұшу қауіпсіздігі жөніндегі бағдарламаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2015 жылғы желтоқсан
55.
Халықаралық әуе тасымалдары кезіндегі формальдылықты оңайлату бағдарламасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ
2014 жылғы желтоқсан
56.
Қазақстан Республикасында теміржол көлігінде жол жүру құжаттарын (билеттерді) сатуды ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
57.
Теміржол вокзалдарының тізбесін олардың класына сәйкес бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
58.
«Теміржол вокзалдары класын анықтау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының  2012 жылғы 3 тамыздағы № 490 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
59.
Арнайы автоматтандырылған өлшеу құралдарын пайдалану қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
60.
Кемелердің командалық құрамының адамдарына арналған дипломның нысанын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
61.
Кеме қатынайтын су жолдарымен кемелердің жүзуі туралы есептіліктің нысандары мен мерзімдерін, сондай-ақ оны жасау тәртібін бекіту туралы
бұйрық
ККМ, СА
2013 жылғы қыркүйек
62.
Ішкі су көлігі кемелеріндегі еңбек қауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы қағидаларды бекіту
бұйрық
ККМ, Еңбекмині
2013 жылғы қыркүйек
63.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2004 года № 424 «Об утверждении Правил пользования магистральной железнодорожной сетью»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
50.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2013 года № 87 «Об утверждении Правил технической эксплуатации железнодорожного транспорта»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
51.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2004 года № 1232 «Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
52.
Об утверждении Правил нахождения в зоне повышенной опасности метрополитена и проведения в ней работ
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
53.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 781 «Об утверждении форм, Правил выдачи и ведения судовых документов на внутреннем водном транспорте»
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
сентябрь 2013 года
54.
Об утверждении Программы по безопасности полетов в сфере гражданской авиации
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
декабрь 2015 года
55.
Об утверждении программы упрощения формальностей при международных воздушных перевозках
постановление Правительства Республики Казахстан
МТК
декабрь 2014 года
56.
Об утверждении Правил организации продажи проездных документов (билетов) на железнодорожном транспорте в Республике Казахстан
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
57.
Об утверждении перечня железнодорожных вокзалов согласно их классу
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
58.
О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 августа 2012 года № 490 «Об утверждении Методики определения класса железнодорожных вокзалов»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
59.
Об утверждении Правил использования специальных автоматизированных измерительных средств
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
60.
Об утверждении формы диплома для лиц командного состава судов
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
61.
Об утверждении форм и сроков, а также Правил составления отчетности о плавании судов по судоходным водным путям
приказ
МТК, АС
сентябрь 2013 года
62.
Об утверждении Правил в области безопасности и охраны труда на судах внутреннего водного транспорта
приказ
МТК, МТСЗН
сентябрь 2013 года
63.

«Қазақстан Республикасының аумағындағы көліктік бақылау посттарының жұмысын ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 362 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
64.
Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз етуге қатысатын авиация персоналының кәсіптік даярлығының үлгілік бағдарламаларын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
65.
Радиотелефон байланысында пайдаланылатын тілді меңгеру дәрежесін айқындауға арналған тестілеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
66.
Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында медициналық куәландыру қағидаларын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ККМ, ДСМ
2013 жылғы қыркүйек
67.
Аэровокзал кластары мен аэровокзал класын айқындау әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
68.
Авиация персоналының біліктілік деңгейін айқындауға құқығы бар жеке тұлғаларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
69.
«Қазақстан Республикасының ішкі және халықаралық авиабағыттарындағы тұрақты рейстердің кестелерін бекіту жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 363 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
70.
«Авиация персоналы куәлігін беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 14 наурыздағы № 138 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
71.
Шет мемлекеттердің мемлекеттік және эксперименттік әуе кемелерінің халықаралық ұшуы, сондай-ақ шет мемлекеттердің әскери құралымдарын, қару-жарақтарын және әскери техникасын тасымалдауға арналған әуе кемелерінің халықаралық ұшуы үшін ашылған әуежайларды айқындау туралы
бұйрық
ККМ, Қорғанысмині
2013 жылғы қыркүйек
72.
«Әуе кемелерін пайдаланушыларды тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 611 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ, ӨДМ
2013 жылғы қыркүйек
73.
«Қазақстан Республикасы азаматтық әуе кемелерін, оларға арналған құқықтарды және олармен жасалатын мәмілелерді, сондай-ақ оларға құқықты куәландыратын құжаттар нысандарын мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 613 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
74.
Ішкі су жолдарында кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі жол жұмыстарын жоспарлау және жүргізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
75.

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 362 «Об утверждении правил организации работы постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
64.
Об утверждении типовых программ профессиональной подготовки авиационного персонала, участвующего в обеспечении безопасности полетов
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
65.
Об утверждении Правил тестирования на определение уровня владения языком, используемом в радиотелефонной связи
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
66.
Об утверждении Правил медицинского освидетельствования в гражданской авиации Республики Казахстан
совместный приказ
МТК, МЗ
сентябрь 2013 года
67.
Об утверждении классов аэровокзалов и методики определения класса аэровокзала
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
68.
Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к физическим лицам, имеющим право определять уровень квалификации авиационного персонала
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
69.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 363 «Об утверждении Инструкции по утверждению расписания регулярных рейсов на внутренних и международных авиамаршрутах Республики Казахстан»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
70.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 марта 2011 года № 138 «Об утверждении Правил выдачи свидетельств авиационного персонала»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
71.
Об определении аэропортов, открытых для международных полетов государственных и экспериментальных воздушных судов иностранных государств, а также международных полетов воздушных судов для перевозки воинских формирований, вооружений и военной техники иностранных государств
приказ
МТК, МО
сентябрь 2013 года
72.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 611 «Об утверждении форм проверочных листов эксплуатантов воздушных судов»
приказ
МТК, МРР
сентябрь 2013 года
73.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 613 «Об утверждении Правил государственной регистрации гражданских воздушных судов Республики Казахстан, прав на них и сделок с ними, а также форм документов, удостоверяющих права на них»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
74.
Об утверждении Правил планирования и проведения путевых работ по обеспечению безопасности судоходства на внутренних водных путях
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
75.

«Теңіз портының капитаны туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 10 ақпандағы № 55-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
76.
«Табиғи монополиялар субъектілерінің өзге қызметті жүзеге асыруға келісім беру туралы өтініштерін ұсыну және оны қарау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 4 наурыздағы № 70-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
бұйрық
ТМРА, ККМ
2013 жылғы қыркүйек
77.
«Барлық немесе жекелеген операцияларды орындау үшін темір жол станцияларын ашу және жабу ережелерiн бекіту туралы» Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі № 283-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
78.
Кірме жолдармен жүру қауiпсiздiгі талаптарының сақталуын тексеру, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың багажды, жүктер мен жүк-багажды тиеу, түсіру (босату) жөніндегі қызметті жүзеге асыруы кезінде тасымалдаушы мен Ұлттық инфрақұрылым операторының қатысу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
79.
«Темір жол станцияларының жұмыс режиміне қойылатын талаптарды бекіту туралы» Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі № 366-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
80.
«Әуе кемелерінің халықаралық ұшуын қамтамасыз етуге арналған әуежайларды ашу және жабу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы
27 қазандағы № 651 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
81.
Қаржы-экономикалық жағдай туралы ақпараттың нысанын бекіту туралы
бұйрық
ККМ
2013 жылғы қыркүйек
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
ӨДМ - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
ТМРА - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі
СА - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 февраля 2004 года № 55-I «Об утверждении Положения о капитане морского порта»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
76.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 4 марта 2005 года № 70-ОД «Об утверждении Правил представления и рассмотрения ходатайств о даче согласия на осуществление субъектами естественных монополий иной деятельности»
приказ
АРЕМ, МТК
сентябрь 2013 года
77.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 июля 2004 года № 283-I «Об утверждении Правил открытия и закрытия железнодорожных станций для выполнения всех или отдельных операций»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
78.
Об утверждении Правил участия перевозчика и Национального оператора инфраструктуры при проверке соблюдения требований безопасности движения по подъездным путям, а также осуществлении физическими и юридическими лицами деятельности по погрузке, выгрузке (разгрузке) багажа, грузов и грузобагажа
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
79.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года № 366-I «Об утверждении Требований к режиму работы железнодорожных станций»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
80.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 октября 2011 года № 651 «Об утверждении Правил открытия и закрытия аэропортов для обеспечения международных полетов воздушных судов»
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
81.
Об утверждении формы информации о финансово-экономическом положении
приказ
МТК
сентябрь 2013 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МРР - Министерство регионального развития Республики Казахстан
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
АС – Агентство Республики Казахстан по статистике
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан