Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Министерство иностранных дел Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 67
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 4199778 тысяч тенге (четыре миллиарда сто девяносто девять миллионов семьсот семьдесят восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности". <*>
Сноска. Пункт 2 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата и аппарата органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии) Министерства иностранных дел Республики Казахстан, а также представителя Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в городе Женева по вопросам вступления во Всемирную Торговую Организацию для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.

2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің 2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
67-қосымша
ЕСКЕРТУ. 67-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған "Әкімшілік шығыстар"
001 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4199778 мың теңге (төрт миллиард бiр жүз тоқсан тоғыз миллион жетi жүз жетпiс сегіз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурызындағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік бюджет есебiнен қамтамасыз етiлетін Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiнiң еңбегіне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi "Штаттық сан лимиттерін бекiту туралы" N 314 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінің орталық аппаратына және шетелдегі мекемелерiне жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуын қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Дүниежүзiлiк Сауда Ұйымына (Женева қаласындағы Штаб-пәтерi) кіруінің мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі өкілінің аппаратын ұстау.

5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата и аппарата органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии) Министерства иностранных дел Республики Казахстан, а также представителя Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в городе Женева по вопросам вступления во Всемирную Торговую Организацию.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 001 Админи-
стративные
затраты
2. 001 Аппарат Содержание центрального В те- Минис-
централь- аппарата Министерства чение терство
ного иностранных дел Респуб- года иност-
органа лики Казахстан в соответ- ранных
ствии с утвержденным дел
лимитом штатной числен- Респуб-
ности в количестве 299 лики
единиц. Казах-
стан
3. 004 Аппарат Содержание 56 аппарата Минис-
органов в органов Министерства терство
других иностранных дел Респуб- иност-
странах лики Казахстан в других ранных
(посоль- cтранах (посольства, дел
ства, представительства, Респуб-
предста- дипломатические миссии) лики
вительст- в соответствии с Казах-
ства, утвержденным лимитом стан и
диплома- штатной численности в его заг-
тические количестве 511 единиц, раничные
миссии) а также 1 единицы учрежде-
Постоянного представи- ния
теля по вопросам
вступления во Всемирную
Торговую Организацию в
городе Женева, с целью
выполнения возложенных
на него функций.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на центральный аппарат и аппарат органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии) Министерства иностранных дел Республики Казахстан, а также представителя Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в городе Женева по вопросам вступления во Всемирную Торговую Организацию.
Приложение 68
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Выполнение обязательств прошлых лет"
на 2003 год

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шетел мемлекеттерiмен және халықаралық ұйымдармен қарым-қатынастарда Қазақстан Республикасы сыртқы саясатының, Қазақстан Республикасы өкiлдiгiнiң тұжырымдамалары мен негiзгi бағыттарын әзiрлеу. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң орталық аппараты және басқа елдердегi аппаратын (елшiлiктер, өкiлдiктер, дипломатиялық миссиялар) қаржыландыру, сондай-ақ Дүниежүзiлiк Сауда Ұйымына кiру мәселелерi жөнiндегi Женева қаласындағы Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң өкiлiн қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
001 Әкімшілік
шығыстар
001 Орталық Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
орган ликасының Сыртқы ішінде Республика.
аппараты істер министрлік. сының Сыртқы
тің бекітілген істер
штаттық санының министрлігі
лимитіне сәйкес
299 адам орталық
аппаратты ұстау.
004 Басқа Басқа елдердегi
елдердегi Қазақстан Респуб.
органдардың ликасының Сыртқы
аппараттары iстер министрлiгi
(елшiлiктер, органдарының 56
өкiлдiктер, аппаратын
дипломатиялық (елшiлiктер,
миссиялар) өкiлдiктер,
дипломатиялық
миссиялар) 511
бiрлiк бекiтiлген
штаттық санына
сәйкес, сондай-ақ
Женева қаласындағы
Дүниежүзiлiк Сауда
Ұйымы мәселелерi
жөнiндегi бойынша
оған жүктелген
функциялардың
орындалуы мақсатында
1 бiрлiк тұрақты
өкiлдiктi ұстау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: орталық аппаратына және бacқa елдердегі Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi органдарының аппаратына (елшiлiктер, өкiлдiктер, дипломатиялық миссиялар), сондай-ақ Дүниежүзiлiк Сауда Ұйымына кiру мәселелерi жөнiндегi Женева қаласындағы Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiнiң өкiлiне жүктелген функциялардың сапалы және уақтылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
68-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау"
006 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 201894 тысячи тенге (двести один миллион восемьсот девяносто четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 893 "О приобретении в собственность Республики Казахстан здания в Брюсселе для размещения Посольства Республики Казахстан в Королевстве Бельгия"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1997 года N 1431а "О приобретении в собственность Республики Казахстан объектов недвижимости в Вашингтоне (округ Колумбия) США"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1222-73.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: погашение задолженности по ранее приобретенным объектам недвижимости в собственность Республики Казахстан за рубежом.
5. Задачи бюджетной программы: выполнение обязательств прошлых лет по приобретению объектов недвижимости в собственность Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки, Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии, Королевстве Бельгия, для административного размещения дипломатических представительств Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 006 Выполнение В те- Минис-
обязательств чение терство
прошых года иност-
лет ранных
2. 030 Выполнение Выполнение обязательств дел
обязатель- Республики Казахстан по Респуб-
ств по погашению кредитов, лики
погашению полученных на приобрете- Казах-
кредитов, ние объектов недвижимости стан и
полученных в собственность Республи- его
на приоб- ки Казахстан в: Соединен- загра-
ретение ных Штатах Америки ничные
объектов (г. Вашингтон); Соединен- учрежде-
недвижи- ном Королевстве Великоб- ния
мости в ритании и Северной
собствен- Ирландии (г. Лондон);
ность Королевстве Бельгия
Республики (г. Брюссель).
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременные выплаты по долгосрочным обязательствам.
Приложение 69
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год

1. Құны: 201894 мың теңге (екi жүз бiр миллион сегiз жүз тоқсан төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы "Бельгия Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн орналастыру үшiн Брюссельде Қазақстан Республикасының меншiгiне ғимарат сатып алу туралы" N 893 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 қазандағы "Вашингтонда (Колумбия округi) АҚШ Қазақстан Республикасының меншiгiне жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу туралы" N 1431а қаулысы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 9 тамыздағы N 1222-73 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: Қазақстан Республикасының меншiгiне шет елде бұрын сатып алынған жылжымайтын мүлiктер үшiн қарыздарды өтеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының өз меншiгiне Америка Құрама Штаттарында, Ұлыбритания Бiрiккен Корольдiгi мен Солтүстiк Ирландияда, Бельгия Корольдiгiнде жылжымайтын мүліктер сатып алу жөнiндегi өткен жылдардағы мiндеттемелерiн opындaу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 006 Өткен жылдар. Жыл Қазақстан
дың мiндет. ішінде Республика.
темелерін сының Сыртқы
орындау істер
министрлігі
030 Қазақстан Рес. Қазақстан Респуб. және оның
публикасының ликасының меншi. шетелдік
меншiгiне гiне жылжымайтын мекемелері
жылжымайтын объектiлердi
объектiлердi сатып алу үшiн
сатып алу алынған Америка
үшін алынған Құрама Штаттарында
несиені өтеу (Вашингтон қаласы);
жөнiндегi Ұлыбритания
міндеттемеле. Бiрiккен Король.
рін орындау. дiгiнде және
Солтүстiк Ирлан.
дияда (Лондон
қаласы); Бельгия
Корольдiгiнде
(Брюссель қаласы)
несиенi өтеу
жөнiндегi Қазақстан
Республикасының
мiндеттемелерiн
орындау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Ұзақ мерзiмдi мiндеттемелер бойынша төлемдердi уақытылы өтеу.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
69-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау"
010 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 21672 тысячи тенге (двадцать один миллион шестьсот семьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 550 "О государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1996 года N 1102 "О создании Дипломатической Академии Министерства иностранных дел Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2000 года N 1589 "О реорганизации Республиканских государственных казенных предприятий "Евразийский университет имени Л.Н. Гумилева" Министерства образования и науки Республики Казахстан и "Дипломатическая академия" Министерства иностранных дел Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение высококвалифицированными специалистами в области международных отношений и повышение квалификации сотрудников центрального аппарата.
5. Задачи бюджетной программы: повышение квалификации и подготовка Чрезвычайных и Полномочных Послов и работников в области международных отношений и повышение квалификации работников центрального аппарата.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 010 Повышение
квалифика-
ции и
перепод-
готовка
кадров
2. 005 Повышение Проведение курсов по В те- Агент-
квалифика- повышению квалификации чение ство
ции госу- сотрудников центрального года Респуб-
дарствен- аппарата Министерства лики
ных слу- иностранных дел Республи- Казах-
жащих ки Казахстан, без отрыва стан по
от основной работы. государ-
Среднегодовое количество ственной
слушателей - до 120. службе
3. 030 Повышение Проведение тематических В те- Минис-
квалифика- лекций, практических и чение терство
ции и семинарских занятий, года иност-
перепод- зачетов и экзаменов в ранных
готовка соответствии с утвержден- дел
кадров для ным планом. Среднегодовое Респуб-
выполнения количество слушателей, лики
государст- обучающихся в Дипломати- Казах-
венных ческой академии с отрывом стан
функций от производства - до 30
слушателей
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 21672 мың теңге (жиырма бiр миллион алты жүз жетпiс екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 7 ақпандағы "Тiлдердi қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" N 550 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық академиясын құру туралы" N 1102 қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Л.Н.Гумилев атындағы Еуразиялық университетi" мен "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық академиясы" Республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы" N 1589 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Халықаралық қатынастар саласындағы жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету және орталық аппарат қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Төтенше және Өкiлеттi Елшiлердiң және халықаралық қатынастар саласындағы қызметкерлердiң бiлiктiлiгi мен даярлығын арттыру және орталық аппарат қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 010 Кадрлардың
бiлiктiлiгiн
арттыру және
қайта даярлау
2. 005 Мемлекеттiк Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
қызметкерлер. ликасы Сыртқы ішінде Республика.
дiң бiлiктi. iстер министрлi. сының
лiгiн арттыру гiнiң қызметкер. мемлекеттік
лерiн негiзгi қызмет
жұмыстарынан қол жөніндегі
үздiрмей бiлiктi. агенттігі
лiгiн арттыру
жөнiндегi курстар
жүргiзу Тыңдаушы.
лардың жылдық
орта саны - 120-ға
дейiн.
3. 030 Мемлекеттiк Бекiтiлген жоспарға Жыл Қазақстан
функцияларды сәйкес тақырыптық ішінде Республика.
орындау үшiн лекциялар, тәжiри. сының
кадрлардың белiк және Сыртқы істер
бiлiктiлiгiн семинарлық сабақтар, министрлігі
арттыру және сынақтар мен
қайта даярлау емтихандар өткiзу.
Дипломатиялық
академияда
өндiрiстен қол үзiп
оқитын тыңдаушылар.
дың орташа жылдық
саны - 30 тыңдаушыға
дейiн.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня квалифицированных специалистов в области внешнеполитических отношений, увеличение сотрудников, профессионально подготовленных и эффективно выполняющих возложенные на них функции в центральном аппарате Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 70
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Участие в уставных и других органах СНГ"
на 2003 год
1. Стоимость: 244259 тысяч тенге (двести сорок четыре миллиона двести пятьдесят девять тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Алматинская Декларация "О создании Содружества Независимых Государств" от 21 декабря 1991 года, Соглашение Совета глав государств СНГ от 6 июля 1992 года "Положение об Экономическом Суде Содружества Независимых Государств", Решение Совета глав правительств от 12 апреля 1996 года "О Положении о Межгосударственном статистическом комитете Содружества Независимых Государств", Решение от 29 ноября 2001 года "О едином бюджете органов СНГ, финансируемых за счет бюджетных средств государств-участников Содружества Независимых Государств на 2002 год", Решение Межгосударственного Совета от 14 сентября 2001 года "О бюджете Евразийского экономического сообщества на 2002 год", постановление Совета Межпарламентской Ассамблеи от 25 марта 2002 года N 22 "О финансировании деятельности Межпарламентской Ассамблеи государств-участников СНГ", Соглашение глав правительств СНГ от 2 марта 1993 года "Об учреждении Межгосударственного Совета по нефти и газу", Соглашение глав правительств СНГ от 9 сентября 1994 года "О сотрудничестве в области химии и нефтехимии", Решение глав государств Центральной Азии от 28 февраля 1997 года "О формировании средств Международного Фонда спасения Арала", Решение Совета глав правительств СНГ "О Межгосударственной комплексной программе реабилитации ветеранов войн, участников локальных конфликтов и жертв терроризма на 2001-2005 годы", Декларация о создании "Шанхайской организации сотрудничества" от 15 июня 2001 года, постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2001 года N 1418 "Вопросы финансирования и материально-технического обеспечения Постоянного представителя Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе и его аппарата", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2002 года N 1302 "О Сарсекове Б.С.", Решение Совета глав правительств СНГ от 30 мая 2002 года "О порядке финансирования расходов на пребывание и деятельность постоянных полномочных представителей государств-участников Содружества Независимых Государств при органах Содружества Независимых Государств. <*>
Сноска. Пункт 2 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: сыртқы саяси қатынастар саласындағы бiлiктi мамандар деңгейiн көтеру, кәсiби даярланған және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің орталық аппаратында өздеріне жүктелген функцияларды тиімді орындап жүрген қызметкерлер қатарының өсе түсуi.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
70-қосымша
ЕСКЕРТУ. 70-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарына қатысу"
030 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 244259 мың теңге (екі жүз қырық төрт миллион екi жүз елу тоғыз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: 1991 жылғы 21 желтоқсандағы "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығын құру туралы" Алматы Декларациясы, 1992 жылғы 6 шілдедегі "Экономикалық Сот жөніндегі Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы" ережесi ТМД мемлекет басшылары Кеңесінiң келiсiмі, 1996 жылғы 12 көкектегі "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығын Yкiметаралық статистикалық комитеті жөніндегі Ереже туралы" үкiмет басшылары Кеңесiнiң шешімі, 2001 жылғы 29 қарашадағы "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерден бюджеттік қаражаты есебiнен қаржыландырылатын ТМД органдарының бiрыңғай бюджетi туралы" шешімі, 2001 жылғы 14 қыркүйектегі Үкiметаралық Кеңестiң "Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың 2002 жылға арналған бюджетi туралы" шешімі, 2002 жылғы 25 наурыздағы Парламентаралық Ассамблея Кеңесiнiң "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Парламентаралық Ассамблеясының қызметін қаржыландыру туралы" қаулысы, 1993 жылғы 2 наурыздағы ТМД мемлекет басшыларының "Мұнай және газ жөніндегі Мемлекетаралық Кеңесiн құру туралы" келісiмі, 1994 жылғы 9 қыркүйектегі ТМД мемлекет басшыларының "Химия және мұнайхимия жайындағы ынтымақтастық туралы" келісімі, 1997 жылғы 28 ақпандағы Орталық Азия мемлекет басшыларының "Аралды қорғау Халықаралық қаражат қорын құру туралы" шешiмi, ТМД мемлекет басшылары Кеңесiнiң "2001-2005 жылдарға Мемлекетаралық соғыс ардагерлерiне, локальдық қақтығыстарға және терроризм құрбандығына қатысқандарға жинақтық бағдарлама туралы" шешiмi, 2001 жылғы 15 маусымдағы "Шанхай ынтымақтастық ұйымын" құру туралы Декларация, 2001 жылғы 8 қарашадағы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң N 1418 "Еуразиялық экономикалық қауымдастықтағы Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкiлiн және оның аппаратын материалды-техникалық жабдықтау және қаржыландыру сұрақтары" қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 желтоқсандағы "Б.С. Сарсеков туралы" N 1302 қаулысы. Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы органдары жанындағы Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң тұрақты өкiлеттi өкiлдерiнiң болуы мен қызметiне арналған шығыстарды қаржыландыру тәртiбi туралы" ТМД үкiметтерi басшылары Кеңесiнiң 2002 жылғы 30 мамырдағы шешiмi.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление сотрудничества Республики Казахстан с государствами СНГ, в целях повышения эффективности решения экономических, социальных, экологических и научно-технических вопросов.
5. Задачи бюджетной программы: выплата вступительных и долевых взносов Республики Казахстан на содержание уставных и других органов СНГ и на содержание Постоянного представителя Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе и его аппарата.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 030 Участие в
уставных и
других
органах
СНГ
2. 030 Долевые Выплата вступительных и В те- Минис-
взносы в долевых взносов на содер- чение терство
уставные и жание уставных и других года иност-
другие органов СНГ, членом ранных
органы которых является Респуб- дел
СНГ лика Казахстан - 19 Респуб-
органов. лики
Казах-
стан
3. 031 Содержание Содержание Постоянного В те- Минис-
аппарата представителя Республики чение терство
Постоянно- Казахстан при Евразийском года иност-
го пред- экономическом сообществе ранных
ставителя и его аппарата. Утвер- дел
Республики жденная штатная числен- Респуб-
Казахстан ность составляет 5 лики
при Евра- единиц. Казах-
зийском стан,
экономи- аппарат
ческом Постоян-
сообществе ного
предста-
вителя
Респуб-
лики
Казах-
стан при
ЕврАзЭс
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие Республики Казахстан, как члена международного сообщества в решении региональных и глобальных проблем, развитие торгово-экономических, научно-технических и культурных связей с государствами СНГ.
Приложение 71
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Участие в международных организациях"
на 2003 год

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының экономикалық, әлеуметтiк, экологиялық және ғылыми-техникалық мәселелердi шешудiң тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында ТМД мемлекеттерiмен ынтымақтастығын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ТМД-ның жарғылық және өзге де органдарын ұстауға және Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкiлi мен оның аппаратын ұстауға арналған Қазақстан Республикасының кiру және үлестiк жарналарын төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 030 ТМД-ның
жарғылық және
басқа да
органдарына
қатысу
2. 030 ТМД-ның ТМД-ның жарғылық Жыл Қазақстан
жарғылық және және өзге де iшiнде Республика.
басқа да органдарын ұстауға сының
органдарына арналған Қазақстан Сыртқы істер
үлестiк Республикасының кiру министрлігі
жарналар және үлестiк
жарналарын төлеу -
19 органдар.
3. 031 Қазақстан Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
Республика. ликасының iшiнде Республика.
сының Еуразиялық сының Сыртқы
Еуразиялық экономикалық істер
экономикалық қоғамдастық министрлігі,
қоғамдастық жанындағы Қазақстан
жанындағы Тұрақты өкiлiн Республика.
Тұрақты және оның сының
Өкiлiнiң аппаратын ұстау. Еуразиялық
аппаратын Бекiтiлген штаттық экономикалық
ұстау саны 5 бiрлiктi қоғамдастық
құрайды. жанындағы
Тұрақты
өкілінің
аппараты
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының халықаралық қоғамдастықтың мүшесi ретiнде аймақтық және ғаламдық проблемаларды шешуге қатысуы, ТМД мемлекеттерiмен сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени байланыстарды дамыту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
71-қосымша
ЕСКЕРТУ. 71-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Халықаралық ұйымдарға қатысу"
031 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 857944 тысячи тенге (восемьсот пятьдесят семь миллионов девятьсот сорок четыре тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 31 октября 1997 года "О присоединении Республики Казахстан к Уставу Международной организации гражданской обороны", Закон Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "О ратификации Дополнительного Протокола к Уставу Всемирного почтового союза", Закон Республики Казахстан от 13 июня 1996 года "О ратификации Конвенции Международной организации труда (МОТ)", Закон Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции о международной торговле видами дикой флоры и фауны (СИТЕС)", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 1997 года "О ратификации Соглашения о ввозе материалов, относящихся к образованию, науке и культуре и Протокола к нему", Закон Республики Казахстан от 24 июня 1999 года "О ратификации Конвенции о запрещении разработки, производства, накопления и применения химического оружия и о его уничтожении", Закон Республики Казахстан от 29 июня 1998 года "О ратификации Соглашения о юридическом статусе Организации Экономического Сотрудничества (ЭКО), представителей стран-членов и международного персонала", Закон Республики Казахстан от 18 октября 1996 года "О ратификации Соглашения о транзитной торговле Организации Экономического Сотрудничества, подписанного в Исламабаде 15 марта 1995 года", Закон Республики Казахстан от 10 апреля 2001 года "О ратификации Основного соглашения о сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Детским Фондом Организации Объединенных Наций", Закон Республики Казахстан от 7 июля 1997 года "О ратификации Конвенции Организации Объединенных Наций по борьбе с опустыниванием", Закон Республики Казахстан от 30 октября 1997 года "О присоединении Республики Казахстан к Венской конвенции об охране озонового слоя", Указ Президента Республики Казахстан от 18 октября 1995 года N 2537 "О ратификации Договора к Энергетической Хартии и Протокола к Энергетической Хартии по вопросам энергетической эффективности и сопутствующим экологическим аспектам", Указ Президента Республики Казахстан от 19 июня 1995 года N 2344 "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Международным агентством по атомной энергии о применении гарантий в связи с Договором о нераспространении ядерного оружия", Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1995 года N 2260 "О ратификации рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 629 "О мероприятиях в связи с вступлением Республики Казахстан в Международную организацию уголовной полиции (Интерпол)", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 марта 1994 года N 244 "О присоединении Республики Казахстан к Международным конвенциям, принятым под эгидой Международной морской организации (ИМО) и к конвенции об ИМО", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 мая 1994 года N 506 "О присоединении Республики Казахстан к международным конвенциям, принятым под эгидой международной организации гражданской авиации (ИКАО)", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 марта 1994 года N 26-15/2164 "О вступлении в Международное эпизоотическое бюро (МЭБ)", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1993 года N 296 "О присоединении к Конвенции Всемирной Метеорологической Организации", постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2001 года N 1103 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Организацией Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры (ЮНЕСКО) по проекту сохранения и консервации древнего города Отрар", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1997 года N 1067 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан "О реализации Ташкентской декларации глав тюркоязычных государств, проекта ЮНЕСКО и Всемирной Туристской организации по развитию инфраструктуры туризма на Великом Шелковом пути в Республике Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 мая 1995 года N 737 "Об утверждении Договора о структуре и принципах функционирования ТЮРКСОЯ", постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 25 июня 1993 года N 538 "О вступлении в Межпарламентский Союз Содружества Независимых Государств", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 августа 1994 года N 918 "Об одобрении Республикой Казахстан Конвенции о биологическом разнообразии и организации выполнения предусмотренных ею обязательств", Решение Содружества Независимых Государств от 21 декабря 1991 года "О членстве в Организации Объединенных Наций", Резолюция 46 Сессии Генеральной Ассамблеи Организации Объединенных Наций от 2 марта 1992 года "О подтверждении членства Республики Казахстан в Организации Объединенных Наций", письмо Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 1992 года N 10921 "О вступлении во Всемирную Таможенную Организацию", заявление Премьер-Министра Республики Казахстан "О вступлении во Всемирный Почтовый Союз", заявление Премьер-Министра Республики Казахстан "О вступлении в Международный союз электросвязи".

1. Құны: 857944 мың теңге (сегiз жүз елу жетi миллион тоғыз жүз қырық төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 31 қазандағы "Қазақстан Республикасының Халықаралық азаматтық қорғаныс ұйымы Жарғысына қосылуы туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы "Қосымша хаттаманың Дүниежүзiлiк почта одағы Жарғысына бекiтiлуi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 13 маусымдағы "Дүниежүзiлiк еңбек ұйымы Конвенциясының бекiтiлуi туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 26 сәуiрдегi "Қазақстан Республикасының жабайы флора және фауна сипаттағы халықаралық сауда Конвенциясына қосылуы туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 5 желтоқсандағы N 197 "Бiлiм, ғылым және мәдениетке байланысты мәлiметтердi және оларға хаттамаларды тасып әкелу Келiсiмiн бекiту туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 24 маусымдағы "Химиялық қаруды iстеуге, өндiруге, жинақтауға және пайдалануға тыйым салу және оны құрту жөнiндегi Конвенцияны бекiту туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 29 маусымдағы N 240 "Экономикалық ынтымақтастық Ұйымының, ел-мүшелерiнiң өкiлдiктерi мен халықаралық қызметкерлердiң заңды мәртебесi жөнiндегi Келiсiмдi бекiту туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 қазандағы "Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымының транзиттiк сауда жөнiндегi 1995 жылдың 15 наурызында Исламабадта қол қойылған Келiсiмін бекiту туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 10 сәуiрдегi N 176 "Қазақстан Республикасы Үкiметi мен БҰҰ Балалар қоры арасындағы ынтымақтастық жөнiндегi Негiзгi келiсiмдi бекiту туралы" Заңы , "Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 шiлдедегi "БҰҰ босқалғанмен күресу Конвенциясын бекiту туралы Заңы , 1997 жылғы 30 қазандағы "Қазақстан Республикасының озон қабаттарын қорғау жөнiндегi Вена Конвенциясына қосылуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы , 1995 жылғы 18 қазандағы N 2537 "Энергетикалық Хартия және Энергетикалық Хартияның энергетикалық тиiмдiлiкпен пен экологиялық аспектілермен бiрге жүру Шартын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы, 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2344 "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық атомдық энергия және ядролық қаруды таратпау шарты жөнiндегi байланыс гарантын пайдалану агенттiгi туралы Келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , 1995 жылғы 4 мамырдағы N 2260 "БҰҰ климат өзгерiстерi жайындағы рамалық конвенциясын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 629 "Қазақстан Республикасының Дүниежүзiлiк қылмыстық полициясына кiруiне байланысты iс-шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы , 1994 жылғы 4 наурыздағы N 244 "Қазақстан Республикасының Халықаралық теңiз ұйымы қамқорлығымен қабылданған теңiз ұйымы конвенциясына қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы , 1994 жылғы 13 мамырдағы N 506 "Қазақстан Республикасының халықаралық азаматтық авиациясы қамқорлығымен қабылданған халықаралық конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы , 1994 жылғы 25 наурыздағы N 26-15/2164 "Халықаралық эпизоотикалық бюроға кiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы, 1993 жылғы 13 сәуiрдегi N 296 "Дүниежүзiлiк Метеорологиялық Ұйымы Конвенциясына қосылу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы , 2001 жылғы 25 тамыздағы N 1103 "Қазақстан Республикасы Үкiметi мен БҰҰ бiлiм, ғылым және мәдениет, ежелгi Отрар қаласын сақтап қалу, консервациялау жобасы жайындағы сұрақтарын қорытындылау Келiсiмi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулысы, 1997 жылғы 7 шiлдедегi N 1067 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Түркiтiлдес мемлекеттер басшыларының Ташкенттiк Декларациясын iске асыру ЮНЕСКО жобасын және Дүниежүзiлiк Саяхат құрылымының Қазақстан Республикасында, Ұлы Жiбек жолында саяхат инфрақұрылымын ұйымдастыру шарттарын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулысы , 1995 жылғы 24 мамырдағы N 737 "ТЮРКСОЙ-дың құрылымы және жұмыс iстеу қағидалары жөнiндегi Шартты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы , 1993 жылғы 25 маусымдағы N 538 "Тәуелсiз Мемлекеттер Достығының Парламентаралық Одағына кiру туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Советiнiң қаулысы, 1994 жылғы 19 тамыздағы N 918 "Қазақстан Республикасының биологиялық әртүрлi және оның алған мiндеттемелерiнiң орындалуын ұйымдастыру Конвенциясын мақұлдауы жөнiндегi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы , 1991 жылғы 21 желтоқсандағы "Бiрiккен Ұлттар Ұйымының мүшелiгi туралы" Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының шешiмi, 1992 жылғы 2 наурыздағы "Қазақстан Республикасының БҰҰ мүшелiгiн растау туралы" БҰҰ Бас Ассамблеясы сессиясының 46 қарары, 1992 жылғы 15 маусымдағы N 10921 "Дүниежүзiлiк Таможнялық Ұйымға кiру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң хаты, "Дүниежүзiлiк Почта Одағына кiру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң арызы, "Халықаралық электрбайланыс одағына кiру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң арызы, 1992 жылғы 22 мамырдағы Қазақстан Республикасының мүшелiгiн растайтын ЮНЕСКО нотасы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями в целях повышения эффективности решения экономических, социальных, экологических и научно-технических вопросов.
5. Задачи бюджетной программы: участие в финансировании деятельности международных организаций, членом которых является Республика Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 031 Участие Оплата вступительных, В те- Минис-
в между- долевых взносов и погаше- чение терство
народных ние задолженности в года иност-
организа- международные организа- ранных
циях ции, участником которых дел
является Республика Респуб-
Казахстан - 62 организа- лики
ции. Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие Республики Казахстан как члена международного сообщества в решении региональных и глобальных программ, обеспечение прав и свобод граждан Республики Казахстан. Развитие и укрепление многостороннего сотрудничества в области политики, экономики, науки и культуры с иностранными государствами и международными организациями.
Приложение 72
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Консульские услуги по оформлению документов"
на 2003 год
1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217 "Об утверждении Консульского Устава Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiң бағдарламаның мақсаты: экономикалық, әлеуметтiк, экологиялық және ғылыми-техникалық мәселелердiң тиiмдi шешiлуiн арттыру мақсатындағы Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастығын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы мүшесi болып табылатын халықаралық ұйымдардың қызметiн қаржыландыруға қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 031 Халықаралық Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
ұйымдарға ликасы мүшесi iшiнде Республика.
қатысу болып табылатын сының Сыртқы
халықаралық істер
ұйымдарға кiрiстiк министрлігі
және үлестiк жарна
төлеу, қарызды
өтеу - 62 ұйым.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен тетiктерiн қамтамасыз ету барысындағы аймақтық және ғаламдық бағдарламалардың шешiлуiне Қазақстан Республикасының дүниежүзiлiк қоғамдастық мүшесi ретiнде қатысуы. Шет мемлекеттермен және халықаралық ұйымдармен саясат, экономика, ғылым және мәдениет саласындағы көп жақты ынтымақтастықты дамыту және нығайту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
72-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Құжаттарды ресiмдеу жөнiндегі консулдық қызмет көрсетулер"
035 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі:
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 27 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының Консулдық Жарғысын бекiту туралы" N 217 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: защита прав и интересов юридических и физических лиц Республики Казахстан, содействие развитию дружественных отношений Республики Казахстан с другими государствами, развитие экономических, торговых, научно-технических, культурных связей и туризма.
5. Задачи бюджетной программы: выполнение консульских действий на территории Республики Казахстан и в консульских пунктах аэропортов городов Алматы, Астаны, Атырау, Уральск, Усть-Каменогорск.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 035 Консуль- Оплата услуг по: В те- Минис-
ские 1) выдаче 14500 виз; чение терство
услуги 2) первичной обработке года иност-
по документов по визовым ранных
оформле- вопросам (заполнение и дел
нию перевод анкет иностранных Респуб-
доку- посольств); лики
ментов 3) оформлению формуляров Казах-
ф-1; стан
4) подготовке документов
к оформлению материалов
по гражданству, оставле-
нию на постоянное
жительство за границей,
истребованию документов
социально-правового
характера;
5) консультация граждан
по вопросам въезда и
выезда за границу,
использование почтово-
телеграфных услуг;
6) программное обслужи-
вание и модернизация
автоматизированной
электронной системы
"Консул";
7) приобретение
канцелярских товаров,
бланочной продукции;
8) оформление различных
справок служебных,
дипломатических паспортов.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оперативное выполнение консульских действий на территории Республики Казахстан и в консульских пунктах аэропортов городов Алматы, Астана, Атырау, Уральск, Усть-Каменогорск и обеспечение поступления консульских сборов в доходную часть республиканского бюджета.
Приложение 73
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Делимитация государственной границы"
на 2003 год

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының заңды және жеке тұлғаларының құқықтық және мүддесiн қорғау, Қазақстан Республикасының басқа мемлекеттермен достық қатынастарды дамытуына жәрдемдесу экономикалық, сауда, ғылыми-техникалық, мәдени байланыстарды және туризмді дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттері: Қазақстан Республикасының аумағында және Алматы, Астана, Атырау, Орал, Өскемен қалаларының әуежайларындағы консулдық пункттерде консулдық қызметтерді орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 035 Құжаттарды Қызметтік ақы Жыл Қазақстан
pәсімдеу төлеу: ішінде Республика.
жөнiндегi 1) 14500 виза сының Сыртқы
консулдық беру; істер
қызмет 2) визалық мәсе. министрлігі
көpсетулер лелер бойынша
құжаттардың
бастапқы өңдеуге
(шетелдiк елші.
лiктердiң анкета.
ларын толтыру
және тәржімелеу);
3) ф-1 формулярын
ресімдеуге;
4) азаматтық алу,
шетелде тұрақты
тұруға қалдыру
жөніндегі матери.
алдарды pecімдеу
үшiн құжаттарды
даярлауға,
әлеуметтік-құқықтық
сипаттағы құжат.
тарды сұратып алуға;
5) шетелге бару
және келу мәселелері
бойынша азаматтарға
консультациялар бepу,
пошта - телеграф
қызметтерін
пайдалануға;
6) "консул" автомат.
тандырылған электрон.
дық жүйелерін бағ.
дарламалық қамтамасыз
етуге;
7) кеңселік тауарлар,
бланк өнiмдерiн
сатып алу;
8) әртүрлі қызметтiк,
дипломатиялық
паспорттардың
анықтамасын peciмдеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы аумағында және Алматы, Астана, Атырау, Орал, Өскемен қалаларының әуежайларындағы консулдық пункттерiнде консулдық қызметтердi шапшаң орындау және республикалық бюджеттiң кiрiс бөлiгiне консулдық алымдардың түсуiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
73-қосымша
ЕСКЕРТУ. 73-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Мемлекеттiк шекараны делимитациялау"
039 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 63241 тысяча тенге (шестьдесят три миллиона двести сорок одна тысяча тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 марта 1999 года "О государственных секретах", Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года N 542.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение суверенитета, безопасности и территориальной целостности и нерушимости границ Республики Казахстан, укрепление национальной безопасности Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: юридическое оформление государственной границы с сопредельными государствами в соответствии с законодательством Республики Казахстан, с общепринятыми нормами международного права, проведение переговоров по вопросу делимитации государственной границы с сопредельными государствами в соответствии с нормами международного права.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 039 Делимита- В те- Минис-
ция госу- чение терство
дарствен- года иност-
ной ранных
границы дел
2. 030 Делимита- Оплата услуг по обновле- Респуб-
ция госу- нию топографической лики
дарствен- карты, описанию прохож- Казах-
ной дения линии государствен- стан
границы ной границы протяженностью
2500 погонных км. и
нанесения ее на топогра-
фические карты.
3. 031 Проведение Командировочные и
перегово- представительские расходы
ров по по организации встреч,
делимита- для проведения перегово-
ции госу- ров по вопросам делимита-
дарствен- ции государственной
ной грани- границы
цы
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: нанесение линии государственной границы Республики Казахстан на топографические карты, ее описание и заключение межгосударственных договоров.
Приложение 74
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
040 "Демаркация государственной границы"
на 2003 год

1. Құны: 63241 мың теңге (алпыс үш миллион екi жүз қырық бiр мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы "Мемлекеттiк құпиялар туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 мамырдағы N 542 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының егемендiгiн, қауiпсiздiгi мен аумақтық тұтастығы және шекараларының берiктiгiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының заңдарына, халықаралық құқықтың жалпыға бiрдей қабылданған нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттiк шекараны заңды ресiмдеу, халықаралық құқық нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттiк шекараны делимитациялау мәселесi бойынша келiссөздер жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 039 Мемлекеттiк Жыл Қазақстан
шекараны ішінде Республика.
делимитациялау сының Сыртқы
істер
030 Мемлекеттік Топографиялық министрлігі
шекараны карталарды жаңарту,
делимитация. ұзақтығы 2500 км
лау құрайтын мемле.
кеттiк шекараның
өту сызығын
сипаттау және оны
топографиялық
картаға түсіру
жұмыстарына ақы
төлеу.
3. 031 Мемлекеттiк Мемлекеттiк
шекараны шекараны
делимитация. делимитациялау
лау туралы мәселелерi бойынша
келiссөздер келiссөздер
жүргiзу жүргiзу үшiн
кездесулер ұйым.
дастыру, iссапарлық
және өкiлдiк
шығыстары.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: екi жақты келiсiмдердiң хаттамалық шешiмдерiмен бекiтiлген, сондай-ақ көршiлес мемлекеттермен қол жеткiзiлген уағдаластықтарға сәйкес мемлекеттiк шекараның нақты сипаттамасы.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
74-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Мемлекеттiк шекараны демаркациялау"
040 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 55238 тысяч тенге (пятьдесят пять миллионов двести тридцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 марта 1999 года "О государственных секретах", Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года N 542.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение территориальной целостности и нерушимости границ, укрепление национальной безопасности Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: закрепление линий границы пограничными знаками, проведение переговоров по вопросу демаркации государственной границы с сопредельными государствами в соответствии с общепринятыми нормами международного права.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
040 Демаркация В те- Минис-
государ- чение терство
ственной года иност-
границы ранных
030 Демаркация 1. Составление техничес- дел
государ- кого проекта на производ- Респуб-
ственной ство работ; лики
границы 2. Закрепление линии Казах-
государственной границы стан
пограничными знаками -
120 знаков;
3. Техническая приемка
полевых работ с проведе-
нием контрольных
определений координат и
высот погранзнаков.
031 Проведение Командировочные и
перегово- представительские расходы
ров по по согласованию демарка-
демаркации ционных вопросов с
государ- сопредельной стороной.
ственной
границы
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: закрепление линии государственной границы Республики Казахстан пограничными знаками в соответствии с достигнутыми договоренностям.
Приложение 75
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 041
"Заграничные командировки" на 2003 год

1. Құны: 55 238 мың теңге (елу бес миллион екi жүз отыз сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы "Мемлекеттiк құпиялар туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 мамырдағы N 542 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының аумақтық тұтастығын және шекаралық берiктiгiн, ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шекара сызықтарын шекаралық белгiлермен бекiту, халықаралық құқықтың жалпыға бiрдей қабылданған нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттiк шекараны демаркациялау мәселесi бойынша келiссөздер жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 040 Мемлекеттiк Жыл Қазақстан
шекараны ішінде Республика.
демаркациялау сының
Сыртқы істер
030 Мемлекеттiк 1. Жұмыстарды министрлігі
шекараны жүргiзудiң техни.
демаркациялау калық жобасын
жасау.
2. Мемлекеттiк
шекара сызығын
120 шекаралық
белгiлермен
бекiту.
3. Шекаралық
белгiлер коорди.
наттары мен
биiктiктерiн
бақылаулық
анықтама жүргiзу
арқылы далалық
жұмыстарды
техникалық
қабылдау
3. 031 Мемлекеттiк Шектес тараппен
шекараны демаркациялау
демаркациялау мәселелерiн келiсу
жөнiнде жөнiнде iссапарлық
келiссөздер және өкiлдiк
жүргiзу шығыстары.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының мемлекеттi шекара сызығын шекаралық белгiлермен қол жеткiзiлген уағдаластықтарға сәйкес бекiту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
75-қосымша
ЕСКЕРТУ. 75-қосымша өзгерді- Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған "Шетелдiк iссапарлар"
041 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 378000 тысяч тенге (триста семьдесят восемь миллионов тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 410 "О правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе 041 "Заграничные командировки".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение выполнения мероприятий, связанных с зарубежными визитами должностных лиц государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет республиканского бюджета.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования командировочных расходов за границу должностных лиц государственных органов и официальных делегаций Республики Казахстан, содержащихся за счет республиканского бюджета.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 041 Загранич- Оплата расходов, связан- В те- Минис-
ные коман- ных с командированием чение терство
дировки должностных лиц государ- года иност-
ственных органов и прави- ранных
тельственных делегаций за дел
рубеж. Респуб-
В особых случаях оплата лики
литерных рейсов Казах-
стан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: осуществление задач по поддержанию и развитию дружественных отношений с иностранными государствами, а также развитию торгово-экономических, научно-технических и культурных отношений, осуществление представления должностных лиц государственных органов и правительственных делегаций на должном уровне за рубежом.
Приложение 76
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 042
"Представительские затраты" на 2003 год

1. Құны: 378000 мың теңге (үш жүз жетпiс сегiз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 сәуiрдегi "Республикалық бюджетте 041 "Шетелдiк iссапарлар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесi туралы" N 410 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк органдардың лауазымды адамдарының шетелдiк сапарларына байланысты iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк органдар мен Қазақстан Республикасының ресми делегацияларының шетелдiк сапарларға жiберiлген лауазымды адамдарын iссапарлық шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 041 Шетелдік Мемлекеттік ор. Жыл Қазақстан
iссапарлаp гандар мен үкімет. ішінде Республика.
тік делегациялар. сының
дың лауазымды Сыртқы істер
адамдарын шетелге министрлігі
іссапарға жіберуге
байланысты
шығыстарын өтеу.
Ерекше жағдайларда
литерлiк рейстерге
ақы төлеу <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетін нәтижелер: Шет мемлекеттермен достық қатынастарды қолдау және дамыту, сондай-ақ сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық, және мәдени қатынастарды дамыту, шетелге мемлекеттік органдардың лауазымды адамдары мен үкіметтiк делегациялардың жоғары деңгейде ұсынылуы жөніндегі міндеттердi жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
76-қосымша
ЕСКЕРТУ. 76-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған "Өкілдiк шығындар"
042 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 224935 тысяч тенге (двести двадцать четыре миллиона девятьсот тридцать пять тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года N 377 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе 042 "Представительские затраты@, и норм представительских затрат".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: организация проведения представительских мероприятий центральными государственными и исполнительными органами Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение проведения приемов официальных делегаций, совещаний и семинаров, торжественных и официальных мероприятий в Республике Казахстан, а также представительские затраты во время зарубежных визитов Президента, Премьер-Министра и Государственного Секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 042 Представи- Организация проведения В те- Минис-
тельские официальных представи- чение терство
затраты тельских мероприятий, года иност-
связанных с приемом ранных
иностранных делегаций, дел
совещаний и семинаров, Респуб-
торжеств, а также пред- лики
ставительские расходы Казах-
при выезде Президента, стан
Премьер-Министра и
Государственного
Секретаря - Министра
иностранных дел
Республики Казахстан с
официальными визитами
за границу.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение мероприятий на должном уровне в соответствии со статусом прибывающей делегации и поддержание дружественных отношений, укрепление внешнеполитического сотрудничества.
Приложение 77
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 044
"Поддержание связи с загранучреждениями"
на 2003 год

1. Құны: 224935 мың теңге (екi жүз жиырма төрт миллион тоғыз жүз отыз бес мың теңге). <*>
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 16 шілдедегі "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколын бекiту туралы" N 173 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1578 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 30 наурыздағы "2002 жылға арналған республикалық бюджетте 042 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесi мен өкілдiк шығындардың нормаларын бекiту туралы" N 377 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: Қазақстан Республикасының орталық мемлекеттiк және атқару органдарының өкілдік іс-шараларды өткізуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасында ресми делегациялар қабылдауларын, жиналыстар мен семинарларды, салтанатты ic-шараларды өткізу, сондай-ақ Президенттiң, Премьер-Министрдiң және Мемлекет хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң Министрдiң шетелдерге ресми сапарлары кезiндегi өкiлдiк шығыстар.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 042 Өкiлдiк Шетелдiк делега. Жыл Қазақстан
шығындар цияларды қабыл. iшiнде Республика.
дауға, кеңестер сының
мен семинарларға, Сыртқы істер
салтанатты министрлігі
жиындарға,
сондай-ақ Прези.
денттiң, Премьер
-Министрдiң және
Мемлекет хатшысы
- Қазақстан
Республикасының
Сыртқы iстер
министрлiгiнiң
Министрдiң,
шетелдерге ресми
сапарларға шығуына
қатысты өкiлдiк
шығыстарға
байланысты ресми
өкiлдiк iс-
шараларды өткiзудi
ұйымдастыру.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: iс-шараларды келген делегациялардың мәртебесiне сәйкес тиiстi деңгейде өткiзу және достық қарым-қатынастарды қолдау, сыртқы саясат ынтымақтастығын нығайту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
77-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Шетелдiк мекемелермен байланыс ұстау"
044 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 35739 тысяч тенге (тридцать пять миллионов семьсот тридцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение телекоммуникационными видами связи по передаче информационных и других материалов в заграничные учреждения Министерства иностранных дел Республики Казахстан и в иностранные дипломатические представительства, аккредитованные в Республике Казахстан, для качественного и оперативного обмена информацией.
5. Задачи бюджетной программы: создание необходимых условий для эффективной деятельности, качественное и своевременное получение телекоммуникационных услуг по обмену информацией Министерства иностранных дел Республики Казахстан с загранучреждениями и иностранными дипломатическими представительствами, аккредитованными в Республике Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 044 Поддержа- Обеспечение телекоммуни- В те- Минис-
ние связи кационными видами связи чение терство
с загран- Министерства иностранных года иност-
учрежде- дел Республики Казахстан, ранных
ниями в т.ч. с 51 загранучреж- дел
дениями и иностранными Респуб-
дипломатическими предста- лики
вительствами, аккредито- Казах-
ванными в Республике стан
Казахстан:
1) электронной связью
(хранение информации WWW,
поддержка виртуального
домена, WEB и DNS
сервера);
2) факсимильной связью;
3) междугородней и между-
народной телефонной
связью;
4) абонентная плата и
обслуживание, выход на
сотовую связь;
5) почтово-телеграфных
услуг;
6) услуг сети Интернет;
7) приобретение оборудо-
вания и программного
обеспечения для системы
электронной почты;
8) аренда телекоммуни-
кационных каналов связи.
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 35739 мың теңге (отыз бес миллион жетi жүз отыз тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзі: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiн ақпараттық және басқа да материалдарды Қазақстан Республикасының шетелдiк мекемелерiне және Қазақстан Республикасында тiркелген шетелдiк өкiлдiктерге беру және олардан сапалы, шапшаң айырбас ақпарат алу кезiнде телекоммуникациялық байланыс түрiн пайдалануды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының шетелдiк мекемелерiмен және Қазақстан Республикасындағы тiркелген шетелдiк дипломатиялық өкiлдiктерiмен айырбас ақпарат алу кезiнде сапалы да шапшаң телекоммуникациялық қызметтi пайдалану және тиiмдi қызмет жасау үшiн тиiстi жағдайлар туғызу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 044 Шетелдiк Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
мекемелермен ликасы Сыртқы ішінде Республика.
байланыс iстер министрлiгiн сының
ұстау телекоммуникация. Сыртқы істер
лық байланыс министрлігі
түрлерiмен
қамтамасыз ету,
соның iшiнде:
Қазақстан Респуб.
ликасының шетелдiк
51 мекемелерiмен
және Қазақстан
Республикасында
тiркелген шетелдiк
дипломатиялық
өкiлдiктерiмен:
1) электрондық
байланыс (WWW
ақпаратын сақтау,
WEB және DNS
серверлерiн,
виртуалды домендi
ұстау);
2) факсимильдiк
байланыспен
қамтамасыз ету;
3) қала және
халықаралық телефон
байланысы;
4) абоненттiк төлем
және қызмет
көрсету, ұялы
байланысқа шығу;
5) пошта-телеграфтық
қызметтер;
6) интернет
қызметтерi;
7) Электрондық пошта
жүйесi үшiн
жабдықтар және
жеткiлiктi
бағдарлама сатып
алу;
8) телекоммуникациялық
байланыс арналарын
жалдау.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественный и своевременный обмен информацией Министерства иностранных дел Республики Казахстан с загранучреждениями и иностранными дипломатическими представительствами, создание необходимых условий для эффективной деятельности Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 78
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 046
"Реализация национальной имиджевой стратегии"
на 2003 год
1. Стоимость: 153520 тысяч тенге (сто пятьдесят три миллиона пятьсот двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 5 , 6 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", послание Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 30 сентября 1998 года "О положении в стране и основных направлениях внутренней и внешней политики: демократизация общества, экономическая и политическая реформа в новом столетии", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление комплекса мер, создающих условия для поддержания положительного имиджа Республики Казахстан на международной арене.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение направлений имиджевой стратегии Республики Казахстан на осуществление информационно-пропагандистской деятельности как внутри страны, так и за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 046 Реализация 1. Проведение социологи- В те- Минис-
националь- ческих исследований - до чение терство
ной имид- 4 мероприятий; года иност-
жевой 2. Подготовка и размеще- ранных
стратегии ние в зарубежных печатных дел
и электронных средствах Респуб-
массовой информации пози- лики
тивных материалов о Казах-
Республике Казахстан в стан
приоритетных зонах: США,
Германия, Великобритания,
Франция, Россия и т.д.
(очерки, статьи, выступ-
ления, интервью, видео-
фильмы, видеоочерки - до
12);

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiмен оның шетелдiк мекемелерiмен, Қазақстан Республикасындағы шетелдiк өкiлдiктермен сапалы және өз уақтылы ақпараттық айырбас, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң нәтижелi қызметiне қажеттi жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
78-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Ұлттық имидждiк стратегияны iске асыру"
046 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 153520 мың теңге (бiр жүз елу үш миллион бес жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңының 5, 6 баптары, 1998 жылғы 30 қыркүйектегi "Елдегi iшкi және сыртқы саясаттың негiзгi бағыттары: қоғамды демократияландыру, жаңа жүзжылдықтағы экономикалық және саяси реформа туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына Жолдауы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгінiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: халықаралық сахнада Қазақстан Республикасының оң сипатты имиджiн қолдау үшiн жағдайлар жасайтын шаралар кешенiн жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: елiмiздiң iшiндегi және шет елдегi ақпараттық-насихаттық қызметiн жүзеге асыруға арналған Қазақстан Республикасының имидждiк стратегиясы бағыттарын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 046 Ұлттық 1. әлеуметтiк Жыл Қазақстан
имидждiк зерттеулер жүргiзу iшiнде Республика.
стратегияны - 4 iс-шараға сының
іске асыру дейiн; Сыртқы істер
2. Шетелдiк баспа. министрлігі
сөзге электрондық
бұқаралық ақпарат
құралдарына Қазақ.
стан Республикасы
туралы айқындама
материалдар, басым
сипатта: АҚШ,
Германия,
Ұлыбритания,
Франция, Ресей
Федерациясы және
т.б. (очерктер,
мақалалар, сөз
сөйлеулер, сұхбаттар,
бейнефильмдер,
бейнеочерктер)
әзiрлеу және
үлестiру - 12 дейiн;

3. Проведение международ-
ных конференций и семина-
ров по актуальным пробле-
мам внешней и внутренней
политики - 4 конференции;
4. Участие в проведении
международного форума
"Евразийский Медиа
Форум"; сопутствующих
пресс-конференций,
брифингов с привлечением
более 300 руководителей и
ведущих журналистов
Евроазиатской прессы,
общенациональных СМИ - 1
мероприятие;
5. Участие в международ-
ных конференциях,
семинарах, чтение лекций
за рубежом с целью
пропаганды достижений
Республики Казахстан -
до 5;
6. Подготовка материалов
фотовыставок о Казах-
стане для загранучрежде-
ний Республики Казахстан
- 50 комплектов (32-35
фотографий);
7. Выпуск имиджевого
журнала на казахском,
английском, русском
языках - 1 журнал (тираж
1000 экземпляров на
каждом языке);
8. Выпуск ежеквартального
журнала по международной
тематике для распростра-
нения за рубежом - 4
журнала (1500
экземпляров);
9. Формирование и поддер-
жание на постоянной
основе корпоративной базы
данных Министерства
иностранных дел Республи-
ки Казахстан - ежедневное
информационное обеспече-
ние (REUTERS, ИТАР-ТАСС
и т.д.);
10. Издание монографичес-
ких исследований,
аналитических журналов,
фотоальбомов имиджевого
характера, книг, посвя-
щенных достижениям
Республики Казахстан в
области внутренней и
внешней политики - до 20
изданий;
11. Приобретение и
направление за рубеж
книг, фотоальбомов и
другой печатной продукции
имиджевого характера -
на постоянной основе;
12. Издание оперативных
систематических материа-
лов: пресс-релизов до 52;
дайджестов - до 12;
бюллетеней - до 4; статей
- на постоянной основе,
посвященных внутренней и
внешней политике РК,
событиям, происходящим в
государствах геополити-
ческого периметра
Республики Казахстан, а
также в США, Европе, АТР;
13. Производство и
направление в другие
страны видеокассет,
компакт-дисков об эконо-
мике, истории и культуре
Республики Казахстан на
иностранных языках;
14. Реконструкция и
формирование Веб-сайта
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
имиджевого направления,
дизайн и разработка
концепции, обновление на
регулярной основе, а
также другие мероприятия
имиджевого характера;
15. Иные мероприятия,
направленные на формиро-
вание положительного
имиджа Республики
Казахстан.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание положительного имиджа Республики Казахстан в общественном мнении зарубежных стран как современного, динамичного и высокоразвитого в экономическом отношении правового государства с демократической политической системой, межнациональным согласием, развитой сетью институтов гражданского общества, свободной прессой, высокоэффективной системой науки и образования, древней культурой и т.д.
Приложение 79
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 051
"Изготовление визовых наклеек" на 2003 год

3. Iшкi және сыртқы
саясаттың көкейкестi
проблемалары бойынша
халықаралық
конференциялар мен
семинарлар өткiзу
- 4 конференция;
4. Халықаралық форум
"Евразиялық Медиа
Форум" өткiзiлуiне
қатысу осыған iлеспе
ақпарат конференция.
ларын, брифингтер
300-ден аса басшылар
және Евразиялық
ақпараттың жетекшi
журналистерiн жалпы
ұлттық ақпарат
құралдарын қатыстыру
- 1 iс-қимыл;
5. Қазақстан Респуб.
ликасының жетiстiк.
терiн насихаттау
мақсатында халықаралық
конференцияларға,
семинарларға қатысу,
шетелдерде ашық
лекциялар оқу - 5 мәрте
қатысуға дейiн;
6. Қазақстан Респуб.
ликасының шетелдiк
мекемелерi үшiн
Қазақстан туралы
суреткөрмелер
материалдарын әзiрлеу
- 50 жиынтық
(32-35 суреттер);
7. имидждiк журналын
қазақ, ағылшын, орыс
тiлдерiнде шығару - 1
журнал (әр тiлде 1000
данадан);
8. Шет елдерде тарату
үшiн халықаралық
тақырыптар бойынша
қазақ, ағылшын, орыс
тiлдерiнде тоқсан
сайынғы журнал шығару
- 4 журнал (1500
данадан);
9. Қазақстан Респуб.
ликасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң
корпоративтi деректер
базасын тұрақты
негiзде қалыптастыру
және қолдау - күнбе
күн ақпараттық
қамтамасыз ету;
(REUTERS, ИТАР-ТАСС
және т.б.);
10. Iшкi және сыртқы
саясат облысындағы
Қазақстан Республика.
сының жетiстiктерiн
насихаттау мақсатында
ғылыми зерттеу
басылымдарын, талдағыш
журналдарын, имидждiк
суретальбомдарын,
кiтап шығару - 20
данаға дейiн;
11. Имидждiк бағытта
шетелдерге кiтап,
суретальбомдар және
басқа баспа өнімдерiн
сатып алу және жiберу
- әрдайым;
12. Қазақстан Респуб.
ликасының iшкi және
сыртқы саясатына,
Қазақстан Республика.
сының геосаяси
периметрiндегi
мемлекеттердегi
оқиғаларға, сонымен
қатар АҚШ, Европа,
АТР арналған жылдам
реттi басылым
деректерiн шығару:
пресс-релиз 52 данаға
дейiн; дайджест -
12 данаға дейiн;
бюллетень - 4 данаға
дейiн; мақала -
әрдайым;
13. Басқа елдерге
Қазақстан Республика.
сының экономикасы,
тарихы және мәдениетi
туралы шет тiлiнде
бейне таспалар,
компакт-дискiлерiн
өндiру және жіберу;
14. Қазақстан Респуб.
ликасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң
имидждiк бағыттағы
Веб-сайтын құру және
қалыптастыру,
дизайнын, тұжырым.
дамаларын әзiрлеу,
тұрақты негiзде
жаңарту, сондай-ақ
имидждiк сипаттағы
басқа-да iс-шаралар;
15. Қазақстан Респуб.
ликасы туралы оң
сипаттағы имидждiк
бағытқа басқа да
iс-қимылдар.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелерi: шет мемлекеттердiң қоғамдық пiкiрiнде Қазақстан Республикасының демократиялық саяси жүйесi, ұлтаралық татулық, дамыған азаматтық қоғам институттары жүйесi, еркiн баспасөзi, ғылым мен бiлiм берудiң жоғары тиiмдi жүйесi, көне мәдениетi бар осы заманғы экономикалық тұрғыдан серпiндi және жоғары дамыған құқықтық мемлекет ретiндегi және т.б. берiк оң имиджiн жасау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
79-қосымша
ЕСКЕРТУ. 79-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Визалық жапсырмаларды әзiрлеу"
051 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 79427 тысяч тенге (семьдесят девять миллионов четыреста двадцать семь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан", Таможенный кодекс Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года. <*>
Сноска. Пункт 2 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение дипломатических и консульских учреждений Министерства иностранных дел бланками визовых наклеек.
5. Задачи бюджетной программы: изготовление визовых наклеек с высокой степенью защиты, соответствующей современным международным стандартам, и приобретение оборудования для автоматизации учета, оплата таможенных платежей и налогов за таможенное оформление визовых наклеек и оборудования. <*>
Сноска. Пункт 5 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 051 Изготовле- Изготовление визовых В те- Минис-
ние визо- наклеек единого образца, чение терство
выз нак- совместимых с используе- года иност-
леек мым со структурными ранных
подразделениями Министер- дел
ства внутренних дел Респуб-
Республики Казахстан, для лики
введения в действие Казах-
Единой информационной стан
системы "Беркут".
Приобретение специального
оборудования - принтеров
(включая комплектующие и
запасные части) и
программного продукта, для
заполнения визовых наклеек
- 70 штук.
Оплата таможенных платежей
и налогов за таможенное
оформление визовых наклеек
и оборудования.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: введение единого образца визовых наклеек, организация автоматического учета и контроля иностранных граждан в период их пребывания на территории Республики Казахстан.
Приложение 80
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 052
"Обеспечение службы Государственного протокола
Республики Казахстан средствами связи"
на 2003 год

1. Құны: 79427 мың теңге (жетпiс тоғыз миллион төрт жүз жиырма жетi мың теңгe).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының болуын құқықтық реттеудiң жекелеген мәселелерi" атты Қаулысы, 2003 жылғы 5 сәуiрдегi "Қазақстан Республикасының Кеден кодексi.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Сыртқы iстер министрлiгiнiң дипломатиялық және консулдық мекемелерiн визалық жапсырма бланкiлерiмен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы заманғы халықаралық стандарттарға сай қорғаудың жоғарғы дәрежесiндегi визалық жапсырмаларды әзiрлеу және есептi автоматтандыру, визалық жапсырмалар мен жабдықтарды кедендiк ресiмдеуге арналған кедендiк төлемдер мен салықтардың төлемi үшiн жабдық сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 051 Визалық Бiрыңғай үлгiлi Жыл Қазақстан
жапсырмаларды визалық жапсырма. ішінде Республика.
әзiрлеу ларды әзiрлеу, сының
Қазақстан Респуб. Сыртқы істер
ликасының iшкi министрлігі
iстер министрлi.
гінiң құрылым
бөлiмшесiнiң
қосушылығымен
бiрыңғай
ақпараттық
"Бүркiт" жүйесiн
енгiзу iс-
әрекетiн iске
асыру.
Визалық
жапсырмаларды
толтыру үшiн
арнайы
жабдықталған
принтерлер
(жинақтаушы және
қосалқы
бөлшектерiмен
бiрге) және
бағдарлама өнiмiн
сатып алу - 70
дана.
визалық жапсырмалар
мен жабдықтарды кедендiк
ресiмдеуге арналған кедендiк
төлемдер мен салықтардың
төлемi
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: бiрыңғай үлгiлi визалық жапсырмаларды енгiзу, шетел азаматтарын Қазақстан Республикасының аумағына келген мезгiлiн автоматтық есепке алуы мен қадағалауын ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
80-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протокол қызметiн
байланыс құралдарымен қамтамасыз ету"
052 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 900 тысяч тенге (девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 г. N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для оперативной работы Государственного протокола Республики Казахстан при проведении протокольных мероприятий.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение средствами связи службы Государственного протокола Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 052 Обеспече- 1. Приобретение станции В те- Минис-
ние службы транкинговой радиосвязи чение терство
Государст- 5 штук и 10 единиц года иност-
венного переговорных устройств ранных
протокола для радиосвязи (микрофоны дел
средствами с наушниками) Респуб-
связи 2. Оплата услуг связи: лики
- транкинговая связь; Казах-
- сотовая связь - на стан
предоставляемые помесячно
номера телефонов.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение оперативности Государственного протокола Республики Казахстан при организации и осуществлении протокольных мероприятий.
Приложение 81
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 054
"Оплата услуг международной почтовой связи"
на 2003 год
1. Стоимость: 42646 тысяч тенге (сорок два миллиона шестьсот сорок шесть тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1995 года N 1581 "О доставке правительственной и дипломатической корреспонденции".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

1. Құны: 900 мың теңге (тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколын бекiту туралы" Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк протоколының протоколдық iс-шараларды жүргiзу кезiнде жұмыстарының шапшаңдығын арттыруға жағдай жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк протоколын қызметiн байланыс құралдарымен жабдықтау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 052 Мемлекеттiк 1. Транкингтi Жыл Қазақстан
протокол радиобайланыс ішінде Республика.
қызметiн станциясын 5 дана, сының
байланыс радиобайланыс үшiн Сыртқы істер
құралдарымен сөйлесу құрылымының министрлігі
қамтамасыз 10 бiрлiгiн
ету (микрофон құлақшы.
нымен) сатып алу;
2. Байланыс қызме.
тiнiң ақысын төлеу:
транкингтi
байланыс;
ұялы байланыс - ай
сайынғы берiлген
телефон номерлерiне
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелерi: протоколдық iс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру барысында шапшаңдықты арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
81-қосымша
ЕСКЕРТУ. 81-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Халықаралық пошта байланысының қызметiне ақы төлеу"
054 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 42646 мың теңге (қырық екi миллион алты жүз қырық алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзі: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 21 қарашадағы "Үкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарларды жеткiзу туралы" N 1581 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: обеспечение оперативной доставки и гарантированной сохранности отправляемой правительственной и дипломатической корреспонденции, для осуществления функций возложенных на Министерство иностранных дел Республики Казахстан и его заграничные учреждения.
5. Задачи бюджетной программы: качественное и оперативное оказание услуг по доставке отправляемой правительственной и дипломатической корреспонденции Министерства иностранных дел Республики Казахстан и его заграничных учреждений, своевременное обеспечение командировочными расходами дипломатических курьеров Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 054 Оплата В те- Минис-
услуг меж- чение терство
дународной года иност-
почтовой ранных
связи дел
2. 030 Оплата Оплата услуг по доставке Респуб-
услуг меж- правительственной и лики
дународной дипломатической коррес- Казах-
почтовой понденции, в том числе стан и
связи дипломатических и его
правительственных грузов загра-
Министерства иностранных ничные
дел Республики Казахстан учрежде-
и его заграничных учреж- ния
дений. Приобретение
специального оборудования
для хранения, взвешивания
и проверки правительст-
венной и дипломатической
корреспонденции.
3. 031 Обеспече- Оплата командировочных
ние дос- расходов дипломатических
тавки курьеров Министерства
прави- иностранных дел Республи-
тельст- ки Казахстан, связанных
венной и с доставкой правительст-
дипломати- венной и дипломатической
ческой корреспонденции в 56
корреспон- загранучреждение Минис-
денции в терства иностранных дел
загрануч- Республики Казахстан.
реждения
Республики
Казахстан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оперативная доставка и гарантированная сохранность отправляемой правительственной и дипломатической корреспонденции Министерства иностранных дел Республики Казахстан и его заграничных учреждений.
Приложение 82
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 055
"Медицинское страхование сотрудников во время
длительной загранкомандировки" на 2003 год

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне және оның шетелдiк мекемелерiне жүктелген мiндеттердi жүзеге асыру үшiн үкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарлардың жеткiзiлуi кезiнде шапшаңдығын әрi кепiлдi түрде сақтандырылуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң және оның шетелдiк мекемелерiнiң мемлекеттiк және дипломатиялық хат-хабарларын жiберу, жеткiзу кезiнде сапалы және шапшаң қызмет көрсету, халықаралық пошталық байланыс қызметтерiне және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң дипломатиялық курьерлерiнiң iссапарлық шығыстарына ақы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 054 Халықаралық Жыл Қазақстан
пошта ішінде Республика.
байланысының сының
қызметiне Сыртқы істер
ақы төлеу министрлігі
және оның
2. 030 Халықаралық Yкiметтiк және шетелдік
пошта дипломатиялық мекемелері
байланысының хат-хабарды
қызметiне жеткiзу қызметiне
ақы төлеу ақы төлеу, оның
iшiнде: Қазақстан
Республикасының
Сыртқы iстер
министрлiгi мен
оның шетелдiк
мекемелерiнiң
дипломатиялық және
үкіметтiк жүктерi.
Сақтау, өлшеу
және мемлекеттiк,
дипломатиялық
корреспонденция.
ларды тексеру
үшiн арнайы
жабдықтар сатып
алу.
3. 031 Қазақстан Қазақстан Респуб.
Республика. ликасы Сыртқы
сының iстер министрлiгiнiң
шетелдiк шетелдiк 56 мекеме.
мекемелерiне сiне үкiметтiк және
үкіметтік дипломатиялық хат
және -хабарларды
дипломатиялық жеткiзуге байланысты
хат-хабарлар. Қазақстан Республи.
ды жеткiзудi касы Сыртқы iстер
қамтамасыз министрлiгiнiң
ету дипломатиялық
курьерлерiнiң
iссапарлық
шығыстарына ақы
төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлiгінің және оның шетелдік мекемелерінің үкіметтік және дипломатиялық хат-хабарларын шапшаң және кепiлдi, амандық түрде жеткiзу.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
82-қосымша
ЕСКЕРТУ. 82-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Қызметкерлердiң ұзақ мерзiмді шетелдiк iссапар кезiндегі
медициналық сақтандыруы" 055 республикалық бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 135205 тысяч тенге (сто тридцать пять миллионов двести пять тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 32 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 г. N 577 "Об утверждении правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение медицинским страхованием персонала дипломатической службы Республики Казахстан и членов их семей во время длительной загранкомандировки.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение гарантированной медицинской помощи персоналу дипломатической службы Республики Казахстан и членам их семей во время длительной загранкомандировки.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 055 Медицин- Заключение договоров со В те- Минис-
ское стра- страховыми компаниями, чение терство
хование получение постоянных года иност-
сотрудни- медицинских услуг и ранных
ков во консультаций персоналом дел
время дипломатической службы Респуб-
длительной Республики Казахстан за лики
загранко- границей и членов их Казах-
мандировки семей. стан и
его
загра-
ничные
учрежде-
ния
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предоставление качественного медицинского обслуживания персоналу дипломатической службы Республики Казахстан и членам их семей во время длительной загранкомандировки.
Приложение 83
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 057
"Обеспечение исполнения Государственного
протокола Республики Казахстан" на 2003 год

1. Құны: 135205 мың теңге (бiр жүз отыз бес миллион екi жүз бес мың теңге). <*>
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасының шетелдегi қызметшілерінің еңбек жағдайы туралы ережелерiн бекіту туралы" N 577 қаулысы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігінің мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметкерлерінің және олардың жанұясының ұзақ мерзімді шетелдiк іссапарда денсаулығын сақтауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық қызметкерлерiне және олардың жанұясына ұзақ мерзімді шетелдiк іссапарда қажеттi медициналық көмек үшiн қаржылай жәрдем көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 055 Қызметкерлердi Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
ұзақ мерзiмдi ликасының шетел. ішінде Республика.
шетелдiк дегi дипломатиялық сының
iссапар қызметкерлерiнiң Сыртқы істер
кезiнде және жанұясының министрлігі
медициналық заңнамаларға сәйкес және
сақтандыру сақтандыру компа. Қазақстан
нияларымен шарттар Республика.
жасасу, тұрақты сының
медициналық қызмет шетелдік
көpceтулер және мекемелері
консультациялар алу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының шетелдегi дипломатиялық қызметкерлерiне және олардың жанұяларына ұзақ мерзiмдi шетелдiк iссапары кезiнде сапалы медициналық қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
83-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколының
атқарылуын қамтамасыз ету"
057 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 25000 тысяч тенге (двадцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе", Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 824 "О статусе и полномочиях Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение Государственного протокола Республики Казахстан предметами изобразительного и декоративно-прикладного искусства, сувенирной и другой продукцией для проведения внутригосударственных и международных протокольных мероприятий Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение предметов изобразительного и декоративно-прикладного искусства, сувенирной и другой продукции для обеспечения исполнения Государственного протокола Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 057 Обеспече- Приобретение предметов В те- Минис-
ние испол- изобразительного и деко- чение терство
нения ративно-прикладного года иност-
Государст- искусства, сувенирной и ранных
венного другой продукции для дел
протокола обеспечения службы Госу- Респуб-
Республики дарственного протокола лики
Казахстан Республики Казахстан в Казах-
количестве: стан,
- книги, альбомы, загра-
открытки - до 1500 штук; ничные
- картины - до 150 штук; учрежде-
- ювелирные изделия, часы ния
- до 500 штук; Респуб-
- национальные сувениры в лики
ассортименте - до 2500 Казах-
штук; стан
- национальная одежда -
до 200 штук;
- ковровые изделия до
50 штук;
- металлоискатели - до
3 штук;
- приобретение прочих
товаров.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: соблюдение международной практики и правил проведения внутригосударственных и международных протокольных мероприятий Республики Казахстан.
Для служебного пользования
Приложение 84
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Документ с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Законодательство".
Приложение 85
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201
"Материально-техническое оснащение
дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом" на 2003 год

1. Құны: 25 000 мың теңге (жиырма бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколын бекiту туралы" N 173 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 12 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк хатшысы - Сыртқы iстер министрiнiң мәртебесi мен өкiлеттiгi туралы" N 824 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк протокол қызметiн және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мемлекет iшiндегi және халықаралық протоколды iс-шаралар өткiзу үшiн бейнелеушi және декоративтi-қолданбалы кәдесыйлық бұйымдарымен және ұлттық безендiрулермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк протоколының орындалуы үшiн бейнелеуші заттарды және декоративтi-қолданбалы жасанды, кәдесыйлық бұйымдарды және басқа да заттарды сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 057 Қазақстан Мемлекеттiк про. Жыл Қазақстан
Республикасы токол қызметiн ішінде Республика.
Мемлекеттiк қамтамасыз ету сының
протоколының үшiн бейнелеушi, Сыртқы істер
атқарылуын декоративтi министрлігі,
қамтамасыз жасанды қолданбалы Қазақстан
ету кәдесыйлық және Республика.
басқа да бұйымдар сының
сатып алу: шетелдегі
- кiтаптар, мекемелері
альбомдар,
открыткалар - 1500
данаға дейiн;
- суреттер - 150
данаға дейiн;
- зергерлiк
бұйымдар, сағаттар
- 500 данаға дейiн;
- ұлттық кәдесый.
лардың түр-түрi -
2500 данаға дейiн;
ұлттық киiм - 200
данаға дейiн;
- тоқыма бұйымдары
- 50 данаға дейiн;
- темiр iздегiш - 3
данаға дейiн;
- және басқа да
ескерткiш сыйлықтар.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелерi: Қазақстан Республикасының мемлекетiшiлiк және халықаралық протоколдық iс-шараларын өткiзудiң халықаралық тәжiрибесi мен ережелерiн сақтау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
84-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 84-қосымшасы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
85-қосымша
ЕСКЕРТУ. 85-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының шет елдегi дипломатиялық
өкiлдiктерiн материалдық-техникалық жабдықтандыру"
201 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 218324 тысячи тенге (двести восемнадцать миллионов триста двадцать четыре тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 24 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577 "Об утверждении правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для укрепления материально-технической базы дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение основных средств для материально-технического оснащения дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 201 Материаль- Материально-техническое В те- Минис-
но-техни- обеспечение дипломатичес- чение терство
ческое ких представительств года иност-
оснащение Республики Казахстан в ранных
дипломати- том числе: дел
ческих 1. Организационная Респуб-
представи- техника - до 94 единиц, лики
тельств в том числе: Казах-
Республики - копировальная техника стан и
Казахстан - 45 штук; его заг-
за рубежом - факсимильный аппарат раничные
- 23 штуки. учрежде-
- компьютеры - 26 комплектов ния.
2. Мебель в комплекте -
до 275 единиц.
3. Оборудование - до 46
единиц, в том числе:
- Газонокосилки - 21
штука;
- Электрогенераторы -
15 штук;
- Охранные системы.
4. Бытовая техника - до
63 единиц, в том числе:
- кондиционеры - 28 штук;
- пылесосы - 15 штук;
- холодильники - 10 шт;
- электроплиты - 10 штук.
5. Автотранспорт - до 47
единиц.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .

1. Құны: 218324 мың теңге (екi жүз он сегiз миллион үш жүз жиырма төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызмет туралы" Заңының 24-бабы , Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасының шет елдегi қызметшiлерiнiң еңбек жағдайы туралы ереженi бекiту туралы" N 577 қаулысы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігінiң шетелдiк мекемелерiне материалды-техникалық базасын нығайту үшiн жағдай туғызу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiн материалдық-техникалық жабдықтау үшiн негiзгi құралдарды сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 201 Қазақстан Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
Республикасы ликасының шет ішінде Республика.
Сыртқы iстеp елдегi дипломатия. сының
министрлiгi. лық өкiлдiктерiн Сыртқы істер
нің шетелдегi материалдық- министрлігі
дипломатиялық техникалық және
өкiлдiктерiн жабдықтандыру: Қазақстан
материалдық- 1. Ұйымдастыру Республика.
техникалық техникасы - 94 сының
жабдықтандыру бiрлiкке дейiн, шетелдік
оның iшiнде: мекемелері
- көшiрмелi
техника - 45
дана;
- факсимилдiк
аспап - 23 дана;
компьютерлер - 26
жиынтық.
2. Жиһаз
жиынтықпен - 275
бiрлiкке дейiн;
3. Жабдықтар - 46
бiрлiкке дейiн,
оның iшiнде:
- шөпшапқыш - 21
дана;
- электрогенера.
торлар - 15 дана;
- күзет жүйесі.
4. Тұтыну техникасы
- 63 бiрлiкке
дейiн, оның
iшiнде:
- кондиционерлер
- 28 дана;
шаңсорғыштар - 15
дана;
- электроплиталар
- 10 дана;
тоңазытқыштар - 10 дана.
5. Автокөлiк - 47
бiрлiкке дейiн. ------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: укрепление материально-технической базы для обеспечения деятельности дипломатических представительств Республики Казахстан.
Приложение 86
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 202
"Приобретение недвижимости за рубежом для
размещения дипломатических представительств
Республики Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость: 1435002 тысячи тенге (один миллиард четыреста тридцать пять миллионов две тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 "Положение о порядке приобретения, долгосрочной аренды недвижимого имущества, капитального строительства зданий, сооружений, проведения их текущих и капитальных ремонтов загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: расширение перечня объектов недвижимости, находящихся в собственности Республики Казахстан за рубежом.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение и строительство объектов недвижимости, в том числе жилых помещений за рубежом, для административного размещения дипломатических представительств.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 202 Приобрете- Приобретение администра- В те- Минис-
ние недви- тивных зданий, жилых чение терство
жимости за помещений, земельных года иност-
рубежом, участков и строительство ранных
для разме- объектов в: Швейцарской дел
щения Конфедерации, Респуб-
дипломати- Исламской лики
ческих Республике Пакистан, Казах-
представи- Республике Узбекистан, стан и
тельств Китайской Народной его
Республики Республике, Турецкой загра-
Казахстан Республике. ничные
Оплата работ и услуг, учрежде-
связанных с приобретением ния
и строительством
недвижимости за рубежом.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 ноября 2003 г. N 150н .

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының шетелдiк мекемелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету үшiн материалдық-техникалық базасын күшейту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
86-қосымша
ЕСКЕРТУ. 86-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 86-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қарашадағы N 150n қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
орналастыру үшiн шет елдерде жылжымайтын мүлiк сатып алу"
202 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1435002 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз отыз бес миллион екi мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiнiң жылжымайтын мүлiктi сатып алу, ұзақ мерзімді жалға алу, ғимараттар мен үйлердi салу, оларды ағымдағы және күрделi жөндеулерден өткiзу тәртiбi туралы ереже" атты N 1144 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шет елдерде орналасқан Қазақстан Республикасы меншiгiндегi жылжымайтын объектiлердiң тiзбесiн кеңейту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шет елдерде дипломатиялық өкiлдiктердi және тұрғын-жайларды әкiмшiлiк тұрғыдан орналастыру үшiн жылжымайтын объектiлердi сатып алу және құрылыс жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 202 Қазақстан Рес. Швейцария Конфе. Жыл Қазақстан
публикасының дерациясында, ішінде Республика.
дипломатиялық Пакистан Ислам сының
өкiлдiктерiн Республикасында, Сыртқы істер
орналастыру Өзбекстан министрлігі
үшiн шет елде Республикасында, және
жылжымайтын Қытай Халық Қазақстан
мүлiк сатып Республикасында, Республика.
алу Түрік Республика. сының
сында әкiмшiлiк шетелдік
ғимараттар, мекемелері
тұрғын жайлар,
жер телiмдерiн
сатып алу және
құрылыс объектi.
лерiн жүргiзу.
Шет елдегi
жылжымайтын
мүлiктi сатып
алуға және
құрылысқа байла.
нысты қызмет
көрсетулерге ақы
төлеу. <*>
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: размещение дипломатических представительств в собственных зданиях, сокращение административных расходов, предусмотренных на расходы по аренде жилья и служебных помещений.
Приложение 87
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 204
"Приобретение автомашин для посольств"
на 2003 год
1. Стоимость: 70000 тысяч тенге (семьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 24 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577 "Об утверждении правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение автомобилями соответствующего класса, необходимых для осуществления деятельности загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение автомобилей для загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 204 Приобрете- Приобретение легковых В те- Минис-
ние авто- автомашин с объемом чение терство
машин для двигателя свыше 2000 года иност-
посольств кб.см. для дипломатичес- ранных
ких представительств дел
Республики Казахстан за Респуб-
рубежом - 25 единиц лики
Казах-
стан и
его
загра-
ничные
учрежде-
ния
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обновление парка автомашин загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 88
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 301
"Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности"
на 2003 год

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: дипломатиялық өкiлдiктердi өз меншiгiндегi ғимараттарға орналастыру, әкiмшiлiк ғимараттарын және тұрғын жайларды жалдап алуға арналған әкiмшiлiк шығындарын қысқарту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
87-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Елшiлiктерге автокөлiктер сатып алу"
204 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 70000 мың теңге (жетпiс миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзі: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңының 24 бабы , Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 31 мамырдағы N 577 "Қазақстан Республикасының шетелдегi қызметшiлерiнiң еңбек жағдайы туралы ережелерiн бекіту туралы" қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiн жұмыстарын iске асыру барысында лайықты автокөлiктермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiне автокөлiктер сатып алу үшiн.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 204 Елшiлiктерге Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
автокөлiктер ликасының шетел. ішінде Республика.
сатып алу дегі дипломатия. сының
лық өкiлдiктерiне Сыртқы істер
ауқымы 2000 кб.см. министрлігі
асатын жеңiл және оның
автокөлiктер сатып шетелдік
алу - 25 дана. мекемелері
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдегi мекемелерiнiң автокөлiк паркiн жаңарту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
88-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған "Шет елдерде орналасқан республикалық
меншiктегi дипломатиялық өкiлдiктер ғимараттарын қайта құру
және күрделi жөндеу" 301 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 88315 тысяч тенге (восемьдесят восемь миллионов триста пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 "Положение о порядке приобретения, долгосрочной аренды недвижимого имущества, капитального строительства зданий, сооружений, проведения их текущих и капитальных ремонтов загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание соответствующих условий для нормального функционирования загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: реконструкция и капитальный ремонт зданий дипломатических представительств за рубежом, находящихся в собственности Республики Казахстан, аренде и на паритетной основе.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 301 Реконст- Проведение капитального В те- Минис-
рукция и ремонта административных чение терство
капиталь- зданий и жилых помещений года иност-
ный ремонт Посольств Республики ранных
зданий Казахстан в Австрийской дел
дипломати- Республике, Федеративной Респуб-
ческих Республике Германия, лики
представи- Венгерской Республике, Казах-
тельств за Итальянской Республике и стан и
рубежом, Китайской Народной его
находя- Республике (г.Урумчи); загра-
щихся в Командировочные расходы, ничные
республи- заработная плата казах- учрежде-
канской станских строительных ния
собствен- бригад, в том числе за
ности оформление виз (в случае
заключения договоров с
казахстанскими
строителями).
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание условий для работы персонала дипломатической службы Республики Казахстан и поддержание соответствующего статуса зданий дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом.
Приложение 89
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 303
"Строительство административного здания Министерства
иностранных дел Республики Казахстан в городе Астане"
на 2003 год

1. Құны: 88315 мың теңге (сексен сегiз миллион үш жүз он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1992 жылғы 2 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы, 1996 жылғы 19 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерінің жылжымайтын мүліктi сатып алу, ұзақ мерзімді жалға алу, ғимараттар мен үйлерді салу, оларды ағымдағы және күрделi жөндеулерден өткiзу тәртiбi туралы ереже" атты N 1144 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi:
республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiнiң қалыпты жұмыс iстеуi үшiн тиiстi жағдайлар туғызу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шет елдерде орналасқан Қазақстан Республикасының меншiгiндегi дипломатиялық өкiлдiктер ғимараттарын, жалға алынған және паритеттiк негiздегi ғимараттарын қайта құру және күрделi жөндеуден өткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 301 Шетелдерде Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
орналасқан ликасының Австрия ішінде Республика.
Қазақстан Республикасындағы, сының
Республикасы Германия Федеративтi Сыртқы істер
меншiгiндегi Республикасындағы, министрлігі
дипломатиялық Венгрия Республика. және
өкiлдiктер сындағы, Италия Қазақстан
ғимараттарын Республикасындағы, Республика.
жаңғырту және Қытай Халық Респуб. сының
күрделi ликасындағы (Үрiмчi шетелдік
жөндеу қаласы) Елшiлiктер. мекемелері
iнiң әкiмшiлiк
ғимараттары мен
тұрғын үйлерін
күрделi жөндеулер.
ден өткiзу;
Қазақстан құрылыс
бригадаларының
жалақы төлемi
және iссапарлық
қаражаты, соның
iшiнде визаларды
ресiмдеу (Қазақстан
құрылысшыларымен
шарттар жасасқан
жағдайда).
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметкерлерiнiң жұмысына қажеттi жағдай жасау үшiн және шет елдерде орналасқан Қазақстан Республикасының меншiгiндегi дипломатиялық өкiлдiктер ғимараттарының мәртебелiк қалпын сақтап отыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
89-қосымша
ЕСКЕРТУ. 89-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң әкiмшiлiк ғимараты құрылысын салу"
303 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 1503000 тысяч тенге (один миллиард пятьсот три миллиона тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сотрудников дипломатической службы Республики Казахстан административным зданием на левом берегу реки Ишим в городе Астане.
5. Задачи бюджетной программы: строительство нового административного здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 303 Строитель- Строительство администра- В те- Минис-
ство адми- тивного здания Министер- чение терство
нистратив- ства иностранных дел года иност-
ного здания Республики в соответствии ранных
Министер- с проектно-сметной доку- дел
ства ино- ментацией, прошедшей в Респуб-
странных установленном порядке лики
дел Рес- государственную эксперти- Казах-
публики зу и утверждение. стан
Казахстан
в городе
Астане
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства административного здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан в соответствии с утвержденной в установленном порядке проектно-сметной документацией.
Приложение 90
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 305
"Строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в городе Астане"
на 2003 год
1. Стоимость: 371 620 тысяч (триста семьдесят один миллион шестьсот двадцать тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".

1. Құны: 1503000 мың теңге (бiр миллиард бес жүз үш миллион теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы дипломатиялық қызметiнiң қызметкерлерiн Астана қаласындағы Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында әкiмшiлiк ғимаратпен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттері: Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің жаңа әкiмшiлiк ғимараты құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 303 Астана қала. Белгіленген тәр. Жыл Қазақстан
сында Қазақ. тiппен мемлекеттiк ішінде Республика.
стан Респуб. сараптама мен сының
ликасы Сыртқы бекітуден өткен Сыртқы істер
істер мини. жобалық-сметалық министрлігі
стрлігінiң құжаттамаға
әкімшілік сәйкес Қазақстан
ғимаратының Республикасы
құрылысын Сыртқы істер
салу министрлігінiң
әкімшілік ғимара.
тының құрылысын
салу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: белгіленген тәртіппен бекітілген жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлiгінің әкiмшiлiк ғимаратының құрылысын салуды аяқтау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
90-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету
объектiлерiнiң құрылысын салу"
305 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 371 620 мың (үш жүз жетпiс бiр миллион алты жүз жиырма мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение дипломатического городка объектами социальной инфраструктуры, что является основным условием реализации концепции передислокации иностранных дипломатических представительств в город Астану.
5. Задачи бюджетной программы: строительство объектов обслуживания дипломатического городка в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 305 Строитель- Строительство объектов В те- Минис-
ство обслуживания дипломати- чение терство
объектов ческого городка в городе года иност-
обслужива- Астане в соответствии с ранных
ния дипло- проектно-сметной докумен- дел
матическо- тацией, прошедшей в Респуб-
го городка установленном порядке лики
в городе государственную эксперти- Казах-
Астане зу и утверждение: стан
- строительство здания
офиса посольств;
- завершение строитель-
ства 4-х контрольно-
пропускных пунктов;
- благоустройство,
озеленение территории
административного здания,
здания технологического
обслуживания, 2-х
трансформаторных
подстанций.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных строительно-монтажных работ по строительству здания офиса посольств дипломатического городка в соответствии с утвержденной в установленном порядке проектно-сметной документацией и ввод 4-х контрольно-пропускных пунктов.
Приложение 91
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 306
"Строительство инженерных сетей 2-ой очереди
дипломатического городка в городе Астане"
на 2003 год
1. Стоимость: 1 700 000 тысяч тенге (один миллиард семьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дипломатиялық қалашықты әлеуметтік инфрақұрылым объектiлерiмен қамтамасыз ету, мұның өзi шетелдік дипломатиялық өкілдіктердi Астана қаласына көшiру тұжырымдамасын іске асырудың негізгi шарты болып табылады.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету объектілерiнiң құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 305 Астана Белгiленген тәр. Жыл Қазақстан
қаласында тіппен мемлекет. ішінде Республика.
дипломатиялық тiк сараптама сының
қалашыққа мен бекiтуден Сыртқы істер
қызмет көрсету өткен жобалық- министрлігі
объектiлер. сметалық құжат.
iнiң құрылысын тамаға сәйкес
салу Астана қаласында
дипломатиялық
қалашыққа қызмет
көрсету объекті.
лерінiң құрылысын
салу:
- елшіліктер
кеңселері ғимарат.
тарының құрылысын
салу;
- 4 бақылау-өткізу
пункттерінің
салуды аяқтау;
- әкімшілік
ғимараттың,
технологиялық
қызмет көрсету
ғимаратының, 2
трансформаторлық
кіші станциялар
аумақтарын
абаттандыру,
көгалдандыру.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: белгiленген тәртiппен бекітiлген жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес дипломатиялық қалашық елшiліктерiнің кеңселерi ғимараттарының құрылысын салу жөнiндегі орындалған құрылыс-монтаж жұмыстарының көлемi және 4 бақылау-өткiзу пункттерiн салуды аяқтау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
91-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың екiншi кезектегі
инженерлiк жүйелерiнің құрылысын салу"
306 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 700 000 мың (бip миллиард жетi жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: инженерное обеспечение дипломатического городка в городе Астане.
5. Задачи бюджетной программы: строительство инженерных сетей дипломатического городка в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 306 Строитель- Строительство инженерных В те- Минис-
ство инже- сетей 2-ой очереди чение терство
нерных дипломатического городка года иност-
сетей 2-ой в соответствии с ранных
очереди проектно-сметной докумен- дел
дипломати- тацией, прошедшей в Респуб-
ческого установленном порядке лики
городка в государственную экспер- Казах-
городе тизу и утверждение: стан
Астане - водопроводная сеть -
2,735 км;
- бытовая канализация -
2,966 км;
- дренажная канализация
- 6,39 км;
- трансформаторные
подстанции - 2 шт;
- другие работы в
соответствии с проектно-
сметной документацией.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение работ по строительству инженерных сетей и инфраструктуры дипломатического городка в соответствии с проектно-сметной документацией - 83% стоимости проекта.
Приложение 92
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение информационных систем
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость: 5000 тысяч тенге (пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықты инженерлiк тұрғыдан қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың инженерлiк жүйелерiнiң құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 306 Астана Белгiленген Жыл Қазақстан
қаласындағы тәртiппен ішінде Республика.
дипломатиялық мемлекеттiк сының
қалашықтың сараптама мен Сыртқы істер
екiншi бекiтуден өткен министрлігі
кезектегi жобалық-сметалық
инженерлiк құжаттамаға сәйкес
жүйелерiнiң дипломатиялық
құрылысын қалашықтың екiншi
салу кезектегi инженер.
лiк жүйелерiнiң
құрылысын салу:
- суқұбыры жүйесi
- 2,735 км;
- тұрмыстық кәрiз
- 2,966 км;
- суқашыртқы кәрiз
- 6,39 км;
- трансформатор
кiшiстанциялары -
2 дана;
- жобалық-сметалық
құжаттамаларға
сәйкес басқа да
жұмыстар.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес дипломатиялық қалашықтың инженерлiк жүйелерi мен инфрақұрылымын салу жөнiндегi жұмыстардың жобалық құнының 83% орындау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
92-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң ақпараттық жүйесiн қостау"
500 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5000 мың теңге (бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 "Қазақстан Республикасының 2000-2003 жылдарға арналған ақпараттық қауiпсiздiкті қамтамасыз ету жөнiндегi мемлекеттiк жоспары туралы" Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы N 1578 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сопровождение и внедрение информационных систем и систем безопасности вычислительной сети, обеспечение техническим и системным обслуживанием, а также расходными материалами организационной техники центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение сопровождения информационных систем, осуществление системно-технического обслуживания средств организационной техники, информационной безопасности вычислительной сети, в том числе защиты при обработке секретной информации, обеспечение запасными частями и расходными материалами организационной техники.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 500 Сопровож- 1. Обеспечение техничес- В те- Минис-
дение ин- кого и системного обслу- чение терство
формацион- живания организационной года иност-
ных систем техники и локально- ранных
Минис- вычислительных сетей дел
терства - компьютеры - 300 штук; Респуб-
иностран- - лазерные принтеры-252 лики
ных дел штук; Казах-
Республики - копировальный аппарат-4 стан
Казахстан единицы;
- факсимильный аппарат
- 15 единиц.
2. Сопровождение
информационных систем:
- электронная почта -
50 пользователей;
- Интернет - 30 пользова-
телей;
- антивирусное программное
обеспечение и оборудование
защиты сервера.
3. Обеспечение запасными
частями и расходными
материалами организацион-
ной техники Министерства.
4. Обучение информацион-
ным технологиям - 2
слушателя
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание информационной защиты вычислительной сети Министерства иностранных дел Республики Казахстан, бесперебойное функционирование организационной техники.
Приложение 93
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 601
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства иностранных дел
Республики Казахстан" на 2003 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Орталық аппаратының ақпараттық жүйесiн iлеспелеу, нығайту және есептiк желiсi жүйесiнiң қауiпсiздiгiн, техникалық және жүйелiк қызметiн, сонымен бiрге ұйымдық құралдарды қосымша бөлшектермен, тұтыну материалдарымен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпарат жүйесiнiң iлеспелiгiн, ұйымдық техниканы жүйелi-техникалық қызметтен өткiзу, ақпараттық есептiк желiнiң, қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету оның iшiнде жабық ақпаратты өңдеу кезiнде, қосалқы бөлшектермен тұтыну материалдарымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 500 Қазақстан 1. Ұйымдық техни. Жыл Қазақстан
Республикасы касының және iшiнде Республика.
Сыртқы iстер локалды-есептегiш сының
министрлiгi. жел жүйесiн Сыртқы істер
нің ақпарат. техникалық және министрлігі
тық жүйесін жүйелi түрде
қостау қызмет көрсетуiн
қамтамасыз ету:
- компьютерлер
300 дана;
- лазерлiк
принтерлер - 252
дана;
көшiргi аспап - 4
дана;
- факсимил аспабы
- 15 дана.
2. Ақпарат жүйе.
сiнiң iлеспесi:
- электронды пошта
- 50 пайдаланушы;
- интернет - 30
пайдаланушы;
- iндетке қарсы
бағдарламасымен
және сервердi
қорғау құралымен
қамтамасыз ету.
3. Министрлік
ұйымдық техникаларын
қосалқы бөлшектермен
және тұтыну мате.
риалдарымен қамтамасыз
ету.
4. Информациялық
технологияға
мақсатты үйрету -
2 тыңдаушы.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Сыртқы iстер министрлiгiнде есептегiш желiн ақпараттық қорғауды құру, ұйымдық техниканың үздiксiз қызмет жасауы, электрондық поштаның тиiмдi пайдалануына мүмкiндiк, Министрлiк ақпарат жүйесiнiң қолданбалы және жүйелi, тиiмдi жұмысын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
93-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарлама әкімшісі
2003 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiн
есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету"
601 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан современной вычислительной и организационной техникой, программными продуктами для осуществления качественной обработки информационных материалов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение современной вычислительной и организационной техники, компьютерных программных продуктов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 601 Обеспече- Приобретение современной В те- Минис-
ние вычис- вычислительной и органи- чение терство
лительной зационной техники, а года иност-
и органи- также программных продук- ранных
зационной тов: дел
техникой - компьютеры - до 20 штук; Респуб-
Минис- - мониторы - до 20 штук; лики
терства - принтеры - до 10 штук; Казах-
иностран- - сканеры - до 5 штук; стан
ных дел - источники бесперебой-
Республики ного питания - до 20 штук;
Казахстан - сетевые фильтры
до 20 штук;
- копировальные аппараты
- до 4 штук;
- факсимильные аппараты
- до 2 штук;
антивирусные и сетевые
программные продукты.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обновление организационной техники, создание условий по осуществлению качественной обработки информационных материалов для нормального функционирования деятельности центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан.

1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 2002 жылғы 7 наурыздағы "Қазақстан Республикасының Дипломатиялық қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "2000-2003 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ақпараттық материалдардың сапалы өңделуiн жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң орталық аппаратын осы заманғы есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен, бағдарламалық өнiмдермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы заманғы есептегiш және ұйымдастырушылық техниканы, компьютерлiк бағдарламалық өнiмдердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның! Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдар.!(кіші бағдарлама ! асыру ! орындаушы
!лама!дар.! ламаның) ! ны) іске асыру !мерзімі!
!коды!лама! атауы ! жөніндегі ! !
! !коды! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 601 Қазақстан Осы заманғы Жыл Қазақстан
Республика. есептегiш және iшiнде Республика.
сының ұйымдастырушылық сының
Сыртқы iстер техниканы, Сыртқы істер
министрлiгiн сондай-ақ бағдар. министрлігі
есептегiш ламалық өнiмдердi
және ұйымдас. сатып алу:
тырушылық - компьютерлер -
техникамен 20 данаға дейiн.
қамтамасыз - мониторлар - 20
ету данаға дейiн.
- принтерлер - 10
данаға дейiн.
- сканерлер - 5
данаға дейiн.
- үздiксiз қуат
беру көздерi -
20 данаға дейiн.
- желiлiк сүзгiлер
- 20 данаға дейiн.
- көшiрмелiк
аппараттар - 4
данаға дейiн.
- факсимильдiк
аппараттар - 2
данаға дейiн;
- антивирустық және
желілік бағдарла.
малық өнiмдер.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: ұйымдастырушылық техниканы жаңғырту, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң орталық аппараты қызметiнiң қалыпты жұмыс iстеуi үшiн ақпараттық материалдарды сапалы өңдеудi жүзеге асыру жөнiнде жағдайлар жacaу.