О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 369
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 20, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Усть-Каменогорска согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Юридическому отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в недельный срок сообщить в орган юстиции о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии настоящего постановления.
3. Общему отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области", государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" в недельный срок сообщить в источники официального опубликования о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шурманова Е.А.
Аким города
Усть-Каменогорска Е. Аймукашев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогосрка
от 24.05 2016 года
№ 369
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска
1. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года № 4852 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3314, опубликовано 29 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", 22 мая 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
2. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 августа 2014 года № 6714 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3482, опубликовано 16 сентября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", 02 октября 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
3. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03 сентября 2014 года № 6812 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3493, опубликовано 30 сентября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", 02 октября 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").

Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 369 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сай Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің заңгерлік бөлімі апта мерзімінде әділет органына осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен, әкімдіктің қаулысының күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімі, "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі апта мерзімінде ресми жариялау көздеріне қаулының көшірмесін қоса ұсынумен, әкімдік қаулысының күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Е.А. Шурмановқа жүктелсін.
Өскемен қаласының
әкімі Е. Аймұқашев
Өскемен қаласы әкімдігінің
"24" 05 2016 жылғы
№ 369 қаулысына
қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 4852 "Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылдың 22 мамырда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
2. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 6714 "Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 тіркелген, 2014 жылғы 16 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылдың 02 қазанда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
3. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 03 қыркүйектегі № 6812 "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3493 тіркелген, 2014 жылғы 30 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылдың 02 қазанда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2014 года № 8225 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 августа 2014 года № 6714 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3579, опубликовано 30 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", 25 декабря 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
5. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2014 года № 8226 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3596, опубликовано 16 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 08 января 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
6. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2014 года № 8234 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3587, опубликовано 16 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 01 января 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
7. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2014 года № 8235 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 апреля 2014 года № 4852 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3578, опубликовано 30 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", 25 декабря 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
8. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2014 года № 9028 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3668, опубликовано 13 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 12 февраля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").

4. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 8225 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 6714 "Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3579 тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылдың 25 желтоқсанда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
5 Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 8226 "Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3596 тіркелген, 2015 жылғы 16 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 08 қаңтарда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
6. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 8234 "Өскемен қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3587 тіркелген, 2015 жылғы 16 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 01 қаңтарда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
7. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 8235 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 4852 "Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3578 тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылдың 25 желтоқсанда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
8. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 9028 "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3668 тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 12 ақпанда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).

9. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2015 года № 9811 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3721, опубликовано 20 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 12 марта 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
10. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 10373 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3873, опубликовано 24 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 23 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
11. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 10405 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищной инспекции города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3872, опубликовано 24 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 23 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
12. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 апреля 2015 года № 10431 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3850, опубликовано 24 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 16 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
13. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 апреля 2015 года № 10481 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений и сельского хозяйства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3871 опубликовано 20 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 23 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
14. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2015 года № 11216 "О внесении дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 30 декабря 2014 года № 9028 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4001, опубликовано 29 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 21 июля 2015 года в газете "Дидар", 22 июля 2015 года в газете "Рудный Алтай").

9. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 9811 "Өскемен қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3721 тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 12 наурызда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
10. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 10373 "Өскемен қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3873 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 23 сәуірде "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
11. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 10405 "Өскемен қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3872 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 23 сәуірде "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
12. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 10431 "Өскемен қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 16 сәуірде "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
13. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 10481 "Өскемен қаласының жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттiк мекемесi туралы Ережені бекiту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3871 тіркелген, 2015 жылғы 20 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 23 сәуірде "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
14. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 11216 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 9028 "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4001 тіркелген, 2015 жылғы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 21 шілдеде "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 22 шілдеде "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).

15. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 11361 "О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 августа 2014 года № 6714 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4002, опуб-ликовано 01 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 21 июля 2015 года в газете "Дидар", 22 июля 2015 года в газете "Рудный Алтай").
16. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 11468 "О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 03 сентября 2014 года № 6812 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4010, опубликовано 13 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 23 июля 2015 года "Өскемен", 24 июля 2015 года в газете "Усть-Каменогорск").
17. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 07 июля 2015 года № 11919 "О внесении дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 апреля 2014 года № 4852 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4086, опубликовано 20 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 27 августа 2015 года в газете "Дидар", 26 августа 2015 года в газете "Рудный Алтай").
18. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 августа 2015 года № 12616 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4149, опубликовано 15 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 03 октября 2015 года в газете "Дидар", 05 октября 2015 года в газете "Рудный Алтай").
19. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2015 года № 13393 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4220, опубликовано 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 24 ноября 2015 года в газете "Дидар", 25 ноября 2015 года в газете "Рудный Алтай").

15. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 11361 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 6714 "Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 тіркелген, 2015 жылғы 01 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 21 шілдеде "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 22 шілдеде "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).
16. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 11468 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 03 қыркүйектегі № 6812 "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4010 тіркелген, 2015 жылғы 13 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 23 шілдеде "Өскемен" газетінде, 2015 жылдың 24 шілдеде "Усть-Каменогорск" газетінде жарияланған).
17. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 11919 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 4852 "Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4086 тіркелген, 2015 жылғы 20 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 27 тамызда "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 26 тамызда "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).
18. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 12616 "Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4149 тіркелген, 2015 жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 03 қазанда "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 05 қазанда "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).
19. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 13393 "Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4220 тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 25 қарашада "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 24 қарашада "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).

20. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 09 ноября 2015 года № 13608 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 13 ноября 2014 года № 8226 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4258, опубликовано 23 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 26 декабря 2015 года в газете "Дидар", 25 декабря 2015 года в газете "Рудный Алтай").
21. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2015 года № 13623 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 02 апреля 2015 года № 10431 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4265, опубликовано 23 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 26 декабря 2015 года в газете "Дидар", 25 декабря 2015 года в газете "Рудный Алтай").
22. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2015 года № 13854 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4255, опубликовано 23 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 26 декабря 2015 года в газете "Дидар", 25 декабря 2015 года в газете "Рудный Алтай").
23. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года № 14343 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4394, опубликовано 1 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 3 марта 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка").
24. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 14470 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4403, опубликовано 01 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 7 апреля 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка").
Руководитель аппарата акима
города Усть-Каменогорска Е. Шурманов

20. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 13608 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 8226 "Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4258 тіркелген, 2015 жылғы 23 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 26 желтоқсанда "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 25 желтоқсанда "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).
21. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 13623 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 10431 "Өскемен қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4265 тіркелген, 2015 жылғы 23 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 26 желтоқсанда "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 25 желтоқсанда "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).
22. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 13854 "Өскемен қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4255 тіркелген, 2015 жылғы 23 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 26 желтоқсанда "Дидар" газетінде, 2015 жылдың 25 желтоқсанда "Рудный Алтай" газетінде жарияланған).
23. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 14343 "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4394 тіркелген, 2016 жылғы 1 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 3 наурызда "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған).
24. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 14470 "Өскемен қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4403 тіркелген, 2016 жылғы 01 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 7 сәуірде "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған).
Өскемен қаласы әкімі
аппаратының басшысы Е. Шурманов