О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 573
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2015 года № 573
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1349 «О маркировке (перемаркировке) отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными марками и акцизными марками» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 49, ст. 560).
2. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2041 «О некоторых вопросах маркировки (перемаркировки) алкогольной продукции учетно-контрольными марками» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 497).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2010 года № 912 «Об утверждении форм решений по классификации товаров, о классификации товара в несобранном виде и принятия предварительного решения относительно определения страны происхождения товара при применении преференциального и непреференциального режимов» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 475).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2010 года № 1016 «Об утверждении Правил отбора проб и образцов товаров должностными лицами таможенных органов» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 54, ст. 514).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 1418 «Об утверждении Правил выдачи квалификационного аттестата специалиста по таможенному декларированию» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 7, ст. 90).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2011 года № 8 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1349» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 13, ст. 160).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 807 «Об утверждении формы, Правил и сроков представления деклараций по обороту биотоплива» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 636).

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 23 шілдедегі № 573 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 23 шілдедегі
№ 573 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау таңбаларымен және акциздік таңбалармен таңбалау (қайта таңбалау) туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1349 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 49, 560-құжат).
2. «Алкоголь өнімін есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалаудың (қайта таңбалаудың) кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2041 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 497-құжат).
3. «Тауарларды сыныптау жөніндегі, тауарды жинақталмаған түрде сыныптау туралы шешімдердің және преференциялдық және преференциялдық емес режимдерді қолдану кезінде тауар шығарылған елді айқындауға қатысты алдын ала шешімді қабылдау нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қыркүйектегі № 912 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 475-құжат).
4. «Кеден органдары лауазымды адамдарының тауарлардың сынамалары мен үлгілерін іріктеп алу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 қазандағы № 1016 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 54, 514-құжат).
5. «Кедендік декларациялау жөніндегі маманның біліктілік аттестатын беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1418 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 7, 90-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1349 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 8 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 13, 160-құжат).
7. «Биоотын айналымы бойынша декларациялардың нысанын, оларды табыс ету қағидасы мен мерзімдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 807 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 636-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1174 «Об утверждении формы налоговой учетной политики для налогоплательщиков, применяющих специальный налоговый режим для субъектов малого бизнеса, специальный налоговый режим для крестьянских или фермерских хозяйств» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 813).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 1293 «Об утверждении Правил представления деклараций по производству и обороту этилового спирта и алкогольной продукции» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 1, ст. 11).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 1294 «Об утверждении формы, правил и сроков представления декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 1, ст. 12).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2011 года № 1300 «Об утверждении формы и правил представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 1, ст. 15).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2011 года № 1382 «Об утверждении перечня необходимых сведений для паспорта производства этилового спирта и алкогольной продукции» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 70).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2011 года № 1442 «Об утверждении Правил предоставления в налоговый орган акимами поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов отчетов об использовании квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком – физическим лицом, а также о сдаче сумм налогов в банк или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 103).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1571 «Об утверждении Правил оформления и использования сопроводительных накладных на этиловый спирт и (или) алкогольную продукцию» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 172).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1572 «Об утверждении Правил хранения и реализации (отгрузки, приемки) этилового спирта» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 173).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1657 «Об утверждении Правил отзыва заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 14, ст. 240).

8. «Шағын бизнес субъектілеріне арналған арнаулы салық режимін, шаруа немесе фермер қожалықтарына арналған арнаулы салық режимін қолданатын салық төлеушілер үшін салықтық есепке алу саясатының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1174 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 813-құжат).
9. «Этил спирті және алкоголь өнімін өндіру мен олардың айналымы жөніндегі декларацияларды табыс ету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қарашадағы № 1293 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 11-құжат).
10. «Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары және (немесе) айналымы туралы декларация нысанын, қағидалары мен тапсыру мерзiмдерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қарашадағы № 1294 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 12-құжат).
11. «Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтердің, нысанын және табыс ету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қарашадағы № 1300 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 15-құжат).
12. «Этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндіру паспорты үшін қажетті мәліметтер тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 1382 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 70-құжат).
13. «Кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтер әкімдерінің салық органына салық төлеуші жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралы салықтары мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды пайдалану туралы, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 1442 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 103-құжат).
14. «Этил спиртіне және (немесе) алкоголь өніміне ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу мен пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1571 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 172-құжат).
15. «Этил спиртін сақтау мен өткізу (тиеп-жөнелту, қабылдап алу) қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1572 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 173-құжат).
16. «Тауарларды әкелу және жанама салықтардың төленгені туралы өтінішті кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1657 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 14, 240-құжат).

17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1705 «Об утверждении Правил применения уплаты налога на добавленную стоимость методом зачета по товарам, импортируемым на территорию Республики Казахстан с территории государств–членов Таможенного союза» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 269).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1706 «Об утверждении Правил подтверждения налоговыми органами факта уплаты налога на добавленную стоимость по импортированным товарам и акциза по импортированным подакцизным товарам с территории государств-членов Таможенного союза либо мотивированного отказа в подтверждении» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 270).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1709 «Об утверждении Правил присвоения персональных идентификационных номеров-кодов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 272).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1710 «Об утверждении формы и Правил ведения журнала учета движения нефтепродуктов на автозаправочной станции» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 273).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1713 «Об утверждении Правил контроля за уплатой налога на добавленную стоимость по выставочно-ярмарочной торговле» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 275).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 30 «Об утверждении требований по оснащению технологических линий производства этилового спирта спиртоизмеряющими аппаратами, производства алкогольной продукции (кроме виноматериала и пива) – контрольными приборами учета, обеспечивающими автоматизированную передачу уполномоченному органу в режиме реального времени данных об объемах выработки, а также порядка по контролю за их функционированием и осуществлением учета этилового спирта и алкогольной продукции» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 22, ст. 314).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 40 «Об утверждении Правил реализации товаров в магазинах беспошлинной торговли, дополнительных условий включения в реестр владельцев магазинов беспошлинной торговли» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 23, ст. 319).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 61 «Об утверждении Правил организации деятельности акцизных постов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 24, ст. 330).

17. «Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын тауарлар бойынша есепке жатқызу әдісімен қосылған құн салығын төлеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1705 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 269-құжат).
18. «Салық органдарының Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталған тауарлар бойынша қосылған құн салығын және импортталған акцизделетін тауарлар бойынша акцизді төлеу фактісін растау не растаудан дәлелді бас тарту қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1706 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 270-құжат).
19. «Дербес сәйкестендіру нөмір-кодтарын беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1709 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 272-құжат).
20. «Автожанармай құю станциясындағы мұнай өнімдерінің қозғалысын есепке алу журналының нысанын және оны жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1710 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 273-құжат).
21. «Көрме-жәрмеңкелік сауда бойынша қосылған құн салығының төленуін бақылау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1713 қаулысы (Қазақстан Ресубликасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 275-құжат).
22. «Этил спиртін өндірудің технологиялық желілерін спирт өлшейтін аппараттармен, алкоголь өнімін (шарап материалынан және сырадан басқа) өндіруді – уәкілетті органға нақты уақыт режимінде өндіру көлемі туралы деректерді автоматты түрде беруді қамтамасыз ететін есептеуші бақылау аспаптарымен жарақтау жөніндегі талаптарды, сондай-ақ олардың жұмыс істеуін және этил спирті мен алкоголь өнімінің есепке алынуын жүзеге асыруды бақылау тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 30 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 22, 314-құжат).
23. «Бажсыз сауда дүкендерінде тауарларды өткізу қағидаларын, бажсыз сауда дүкендері иелерінің тізіліміне енгізудің қосымша шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 40 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 23, 319-құжат).
24. «Акциздік постылардың қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 61 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 24, 330-құжат).

25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 62 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1349 «О маркировке (перемаркировке) отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными марками и акцизными марками» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 24, ст. 331).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 135 «Об утверждении Правил оформления, получения, выдачи, учета, хранения и представления сопроводительных накладных» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 384).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 197 «Об утверждении форм, Правил представления и составления деклараций по обороту нефтепродуктов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 32, ст. 415).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2012 года № 465 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1705 «Об утверждении Правил применения уплаты налога на добавленную стоимость методом зачета по товарам, импортируемым на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 43, ст. 582).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1619 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1572 «Об утверждении Правил хранения и реализации (отгрузки, приемки) этилового спирта» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 74).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 278 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1174 «Об утверждении формы налоговой учетной политики для налогоплательщиков, применяющих специальный налоговый режим для субъектов малого бизнеса, специальный налоговый режим для крестьянских или фермерских хозяйств» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 22, ст. 358).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 332 «Об утверждении Правил представления уведомления о ввозе (вывозе) товаров и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 24, ст. 388).
32. Пункт 11 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2013 года № 574 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 535).

25. «Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау таңбаларымен және акциздік таңбалармен таңбалау (қайта таңбалау) туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1349 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 62 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 24, 331-құжат).
26. «Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу, алу, беру, есепке алу, сақтау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 135 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 384-құжат).
27. «Мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларациялардың нысандарын, оларды ұсыну және жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 197 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 32, 415-құжат).
28. «Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын тауарлар бойынша есепке жатқызу әдісімен қосылған құн салығын төлеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1705 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 465 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 43, 582-құжат).
29. «Этил спиртін сақтау мен өткізу (тиеп-жөнелту, қабылдап алу) қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1572 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1619 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 74-құжат).
30. «Шағын бизнес субъектілеріне арналған арнаулы салық режимін, шаруа немесе фермер қожалықтарына арналған арнаулы салық режимін қолданатын салық төлеушілер үшін салықтық есепке алу саясатының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1174 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 278 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 22, 358-құжат).
31. «Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаны беру қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 332 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 24, 388-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 маусымдағы № 574 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 535-құжат).

33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2013 года № 1052 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 1418 «Об утверждении Правил выдачи квалификационного аттестата специалиста по таможенному декларированию» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 58, ст. 796).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 188 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1349 «О маркировке (перемаркировке) отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными марками и акцизными марками» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 130).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 758 «Об утверждении Правил возмещения кредитором по налогам и другим обязательным платежам в бюджет административных расходов, связанных с возбуждением дела о банкротстве и проведением процедуры банкротства» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 438).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 760 «Об утверждении Правил проведения камерального контроля за деятельностью администраторов в реабилитационной процедуре и процедуре банкротства» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 440).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 761 «Об утверждении Правил представления администратором текущей и запрашиваемой информации о ходе осуществления реабилитационной процедуры или процедуры банкротства» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 441).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2014 года № 771 «Об утверждении Правил и сроков направления уведомлений об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения, по результатам камерального контроля деятельности администратора, представления отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора, а также форм уведомлений об устранении нарушений, выявленных по результатам проверки деятельности предыдущего администратора, отстраненного за эти нарушения, по результатам камерального контроля деятельности администратора, отчета об исполнении уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля деятельности администратора» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 447).

33. «Кедендік декларациялау жөніндегі маманның біліктілік аттестатын беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1418 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 қазандағы № 1052 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 58, 796-құжат).
34. «Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау таңбаларымен және акциздік таңбалармен таңбалау (қайта таңбалау) туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1349 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 188 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, 130-құжат).
35. «Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша кредитордың банкроттық туралы іс қозғауға және банкроттық рәсімін жүргізуге байланысты әкімшілік шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 758 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 438-құжат).
36. «Оңалту рәсімі мен банкроттық рәсімінде әкімшілердің қызметіне камералдық бақылау жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 760 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 440-құжат).
37. «Әкімшінің оңалту рәсімінің немесе банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы ағымдағы және сұратылатын ақпаратты ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 761 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 441-құжат).
38. «Қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламаларды жіберу, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есепті беру қағидалары және мерзімдері, сондай-ақ қызметін тексеру нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар үшін шеттетілген алдыңғы әкімшінің осы бұзушылықтарын, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою туралы хабарламалардың, әкімшінің қызметін камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның орындалуы туралы есептің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 шілдедегі № 771 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 447-құжат).

39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2014 года № 818 «Об утверждении Правил документооборота счетов-фактур, выписываемых в электронном виде» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 477).

39. «Электрондық түрде жазып берілетін шот-фактуралардың құжат айналымының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 818 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 477-құжат).