О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2541 U952541_ "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 августа 1995 г. N 1103 "О распределении обязанностей между Премьер-министром, заместителями Премьер-министра и Руководителем Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНЫ
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 августа 1996 г. N 1031
И3МЕНЕНИЯ,
которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 23 мая 1997 г. N 877)
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 февраля 1997 г. N 203 P970203_ )
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 ноября 2004 г. N 1139 )
4. В пункте 2, абзаце шестом пункта 4, абзаце первом пункта 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 г. N 925 P920925_ "О мерах по обеспечению устойчивой хозяйственной деятельности и защиты населения в прибрежной зоне Каспийского моря, находящейся под угрозой затопления и подтопления" слова "Государственной комиссией", "Государственную комиссию", "Государственной комиссии" заменить словами "Государственным комитетом", "Государственный комитет", "Государственного комитета".
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
6. (Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
7. (Пункт 7 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 ноября 2004 г. N 1139 )
8. (Пункт 8 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 13.09.2010 N 930.
10. (Пункт 10 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
11. (Пункт 11 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 ноября 2004 г. N 1246 )
12. (Пункт 12 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 августа 1999 г. N 1116 P991116_ )
13. В пункте 24 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 ноября 1993 г. N 1166 P931166_ "О неотложных мерах по развитию Мангышлакского территориально-производственного комплекса" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 45, ст. 541) слова "Государственной комиссии" заменить словами "Государственному комитету".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарының құрылымын жетiлдiру туралы" 1995 жылғы 19 қазандағы N 2541 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлген қоса берiлiп отырған өзгертулер бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi, Премьер-Министрдiң орынбасарлары және Министрлер Кабинетi Аппараты Басшысының арасында мiндеттердi бөлу туралы" 1995 жылғы 8 тамыздағы N 1103 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 20 тамыздағы
N 1031 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулер
1. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1997.05.23 N 877 қаулысымен.
2. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1997.02.12 N 203 қаулысымен.
3. Күшi жойылған - ҚР Үкіметінің 2004.11.03 N 1139 қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Каспий теңiзi жағалауының су басу мен су жайылу хаупi төнген аймағындағы тұрақты шаруашылық қызметтi және халықты қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" 1992 жылғы 30 қазандағы N 925 қаулысының 2-тармағындағы, 4-тармағының алтыншы абзацындағы, 5-тармағының бiрiншi абзацындағы "Мемлекеттiк комиссия", "Мемлекеттiк комиссияны", "Мемлекеттiк комиссияның" сөздерi осыған сәйкес "Мемлекеттiк комитет", "Мемлекеттiк комитеттiң" сөздерiмен ауыстырылсын.
5-6. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.
7. Күшi жойылған - ҚР Үкіметінің 2004.11.03 N 1139 қаулысымен.
8. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.
9. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.13 № 930 Қаулысымен.
10. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.
11. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.30 N 1246 (2005 жылғы 1 қаңтардан күшіне енеді) қаулысымен.
12. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.09 N 1116 қаулысымен.
13. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Маңғышлақ аумақтық-өндiрiстiк кешенiн дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 1993 жылғы 22 қарашадағы N 1166 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 45, 541-бап) 24-тармағындағы "Мемлекеттiк комиссияға" сөздерi "Мемлекеттiк комитетке" сөздерiмен ауыстырылсын.

14. (Пункт 14 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 апреля 1997 г. N 672 P970672_ )
15. (Пункт 15 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781 )
16. (Пункт 16 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 апреля 1999 г. N 482 P990482_ )
17. В пункте 2, абзаце третьем пункта 3, пункте 7 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 марта 1994 г. N 298 P940298_ "Об Архиве Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст. 146) исключить слова "при Кабинете Министров".
18. В названии, пункте 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 г. N 439 P940439_ "Вопросы Национального патентного ведомства при Кабинете Министров Республики Казахстан" исключать слова "при Кабинете Министров".
19. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1994 г. N 728 P940728_ "О членстве Республики Казахстан в Международном Совете архивов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 27, ст. 300) исключить слова "при Кабинете Министров".
20. (Пункт 20 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
21. В тексте Концепции создания и развития Республиканской автоматизированной информационно-управляющей системы по чрезвычайным ситуациям, утвержденной постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 г. N 1159 P941159_ "О создании Республиканской автоматизированной информационно-управляющей системы по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 43, ст. 467), слова "Государственной комиссии", "Государственную комиссию", "Государственная комиссия" заменить словами "Государственного комитета", "Государственному комитету", "Государственный комитет";
в приложении к названной Концепции:
в пунктах 1, 3, 5, 6 слова "Штаб ГО Республики Казахстан" заменить словом "ГКЧС";
из пунктов 4, 7, 8, 9, 10 исключить слова "Штаб ГО Республики Казахстан".
22. В пунктах 3, 4, 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1238 P941238_ "О создании научно-исследовательских центров по технической безопасности для металлургической промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 45, ст. 488) исключить слова "при Кабинете Министров".
23. В пункте 7 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 ноября 1994 г. N 1300 P941300_ "Об упорядочении учета гарантий Республики Казахстан" слова "Государственному комитету финансового контроля Республики Казахстан" заменить словами "Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан".

14. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1997.04.28 N 672 қаулысымен.
15. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.27 N 781 қаулысымен.
16. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.04.27 N 482 қаулысымен.
17. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивi туралы" 1994 жылғы 25 наурыздағы N 298 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 15, 146-бап) 2-тармағындағы, 3-тармағының үшiншi абзацындағы, 7-тармағындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" деген сөздер алынып тасталсын.
18. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Ұлттық патенттiк ведомствоның мәселелерi" 1994 жылғы 28 сәуiрдегi N 439 қаулысының атауындағы, 1-тармағындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" сөздерi алынып тасталсын.
19. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Архивтердiң Халықаралық Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының мүшелiгi туралы" 1994 жылғы 29 маусымдағы N 728 қаулысындағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 27, 300-бап) "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" деген сөздер алынып тасталсын.
20. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.
21. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Төтенше жағдайлар жөнiндегi Республикалық автоматтандырылған ақпараттық-басқарушы жүйесiн құру туралы" 1994 жылғы 11 қазандағы N 1159 қаулысымен бекiтiлген, Төтенше жағдайлар жөнiндегi Республикалық автоматтандырылған ақпараттық-басқарушы жүйесiн құру және дамыту тұжырымдамасының мәтiнiндегi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 43, 467-бап) "Мемлекеттiк комиссияның", "Мемлекеттiк комиссияны", "Мемлекеттiк комиссия" деген сөздер "Мемлекеттiк комитет", "Мемлекеттiк комитеттiң", "Мемлекеттiк комитеттi","Мемлекеттiк комитет" деген сөздермен ауыстырылсын.
аталған тұжырымдаманың кiрiспесiндегi:
1, 3, 5, 6-тармақтарындағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорғаныс штабы" сөздерi "ТЖМК" сөзiмен ауыстырылсын;
4, 7, 8, 9, 10-тармақтардан "Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғаныс штабы" сөздерi алынып тасталсын.
22. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.07.28 N 1154 қаулысымен.
23. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының кепiлдiктерiн есепке алуды реттеу туралы" 1994 жылғы 16 қарашадағы N 1300 қаулысының 7-тармағындағы "және Қазақстан Республикасы Қаржылық бақылаудың мемлекеттiк комитетiне" деген сөздер "және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы қаржылық валюталық бақылау комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын.

24. (Пункт 24 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 ноября 2004 г. N 1139 )
25. (Пункт 25 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 P970851_ )
26. (Пункт 26 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 января 2004 г. N 119 )
27. (Пункт утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 ноября 2005 года N 1097 (вводится в действие со дня подписания)
28. (Пункт 28 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
29. (Пункт 29 утратил силу постановлением Правительства РК от 17 августа 1998 г. N 776. P980776_ )
30. (Пункт 30 утратил силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2003 г. N 1378 )
31. (Пункт 31 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2000 г. N 1176 P001176_ )
32. В пункте 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля 1995 г. N 119 P950119_ "О Правительственной комиссии по ликвидации стратегических наступательных вооружений на территории Республики Казахстан" слова "при Кабинете Министров" заменить словами "при Министерстве промышленности и торговли".
33. (Пункт 33 утратил силу - постановлением Правительства РК от 26 января 2004 г. N 85 )
34. В пункте 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 г. N 311 P950311_ "Об упорядочении использования и обеспечении сохранности финансовых и материальных ресурсов на предприятиях и в организациях Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 116) исключить слова "совместно с Государственным комитетом финансового контроля Республики Казахстан".
35. Утратил силу постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 301.
36. Пункт 36 утратил силу постановлением Правительства РК от 24 сентября 1998 г. N 950. P980950_
37. В абзаце первом пункта 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 470 P950470_ "Об использовании займа Экспортно-Импортного Банка Японии, параллельного Реабилитационному займу Международного Банка Реконструкции и Развития" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 12, ст. 149) слова "при Кабинете Министров" заменить словами "при Министерстве финансов".
38. (Пункт 38 утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 января 2002 г. N 62 P020062_ )
39. Пункт 39 утратил силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1749. P961749_
40. (Пункт 40 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 февраля 2004 г. N 144 )
41. (Пункт 41 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )

24. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.03 N 1139 қаулысымен.
25. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1997.05.20 N 851 қаулысымен.
26. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.01.30 N 119 қаулысымен.
27. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.11.03 N 1097 қаулысымен.
28. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.
29. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1998.08.17 N 776 қаулысымен.
30. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.12.31 N 1378 қаулысымен.
31. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03 N 1176 қаулысымен.
32. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының аумағында стратегиялық шабуыл қаруларын тарату жөнiндегi Үкiметтiк комиссия туралы" 1995 жылғы 6 ақпандағы N 119 қаулысының 3-тармағындағы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" сөздерi "Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанындағы" сөздерiмен ауыстырылсын.
33. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.01.26 N 85 қаулысымен.
34. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының кәсiпорындары мен ұйымдарында қаржы және материалдық ресурстардың пайдалануын және сақтауын қамтамасыз етудi тәртiпке келтiру туралы" 1995 жылғы 21 наурыздағы N 311 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 116-бап) 4-тармағындағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетiмен бiрлесiп" сөздерi алынып тасталсын.
35. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.13 N 301 Қаулысымен.
36. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1998.09.24 N 950 қаулысымен.
37. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкiнiң қалпына келтiру заемына қатарлас Жапон Экспорт-Импорт Банкiнiң заемын пайдалану туралы" 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 470 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 12, 149-бап) 3-тармағындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" сөздерi "Қаржы министрлiгiнiң жанындағы" сөздерiмен ауыстырылсын.
38. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.01.11 N 62 қаулысымен.
39. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1996.12.31 N 1749 қаулысымен.
40. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.02.06 N 144 қаулысымен.
41. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.

42. В пункте 2 Положения о порядке отбора государственных предприятий, хозяйственных товариществ с участием государства, рекомендуемых к ликвидации, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 652 P950652_ "О порядке отбора государственных предприятий, хозяйственных товариществ с участием государства, рекомендуемых к ликвидации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 193) слова "при Министерстве экономики" заменить словами "при Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом".
43. (Пункт 43 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 2003 г. N 467 )
44. (Пункт 44 утратил силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357)
45. В пункте 9 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 мая 1995 г. N 743 P950743_ "О мерах по обеспечению деятельности иностранных инспекционных групп в связи с сокращением стратегических и обычных вооружений на территории Республики Казахстан" исключить слова "при Кабинете Министров".
46. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 23.04.2008 N 381 )
47. В Плане мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Премьер-Министра Республики Казахстан в Канаду в марте 1995 года, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 857 P950857_ "О мерах по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Премьер-министра Республики Казахстан в Канаду в марте 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 250), слова "Комитет по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан" заменить словами "Комитет по использованию иностранного капитала при Министерстве финансов Республики Казахстан".
48. В пункте 8 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июня 1995 г. N 878 P950878_ "О реализации проекта "Строительство Карачаганакской малотоннажной установки по производству топлива" акционерного совместного предприятия "Конденсат" слова "при Кабинете Министров" заменить словами "при Министерстве финансов".
49. (Пункт 49 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 1999 г. N 251)
50. (Пункт 50 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
51. (Пункт 51 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 марта 2000 г. N 449 P000449_ )
52. В тексте постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 июля 1995 г. N 914 P950914_ "О мерах по обеспечению выполнения Соглашения об общих условиях и механизме поддержки развития производственной кооперации предприятий и отраслей государств - участников Содружества Независимых Государств и Протокола о механизме реализации этого Соглашения" исключить слова "при Кабинете Министров".

42. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Таратуға ұсынылған мемлекеттiк кәсiпорындарды, мемлекеттiң қатысуындағы шаруашылық серiктестiктерiн iрiктеудiң тәртiбi туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 193-бап) 1995 жылғы 12 мамырдағы N 652 қаулысымен бекiтiлген Таратуға ұсынылған мемлекеттiң қатысуындағы шаруашылық серiктестiктердi мемлекет қатысуымен iрiктеу тәртiбi туралы Ереженiң 2-тармағындағы "Экономика министрлiгiнiң жанындағы" сөздерi "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң жанындағы" сөздерiмен ауыстырылсын.
43. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2003.05.20 N 467 қаулысымен.
44. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2003.04.14 N 357 қаулысымен.
45. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасы аумағында стратегиялық және жай қару-жарақты қысқартуға байланысты шетелдiк инспекция топтарының қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" 1995 жылғы 25 мамырдағы N 743 қаулысының 9-тарауындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" сөздерi алынып тасталсын.
46. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2008.04.23 N 381 Қаулысымен.
47. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасы премьер-Министрiнiң 1995 жылғы наурызда Канадаға ресми сапары барысында қол жеткен келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" 1995 жылғы 22 маусымдағы N 857 қаулысымен бекiтiлген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 22, 250-бап) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы наурызда Канадаға ресми сапары барысында қол жеткен келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспарындағы "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет" сөздерi "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет" сөздерiмен ауыстырылсын.
48. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Конденсат" акционерлiк бiрлескен кәсiпорнының отын өндiру жөнiндегi Қарашығанақ шағын тоннажды қондырғысын салу" жобасын жүзеге асыру туралы" 1995 жылғы 26 маусымдағы N 878 қаулысының 8-тармағының "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" сөздерi "Қаржы министрлiгiнiң жанындағы" сөздерiмен ауыстырылсын.
49. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.03.17 N 251 қаулысымен.
50. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.
51. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.03.28 N 449 қаулысымен.
52. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң кәсiпорындары мен салаларының өндiрiстiк кооперациясын дамытуды қолдаудың жауапты шарттары мен механизмi туралы келiсiм мен осы келiсiмдi жүзеге асырудың механизмi туралы хаттаманың орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" 1995 жылғы 4 шiлдедегi N 914 қаулысының мәтiнiндегi "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" деген сөздер алынып тасталсын.

53. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.12.2009 N 2082 (порядок введения в действие см. п. 3).
54. (Пункт 54 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 мая 1998 г. N 483).
55. В пункте 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1003 P951003_ "Об утверждении Порядка реэкспорта товаров" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 25, ст. 291) исключить слова "при Кабинете Министров".
56. В пунктах 2, 3, 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июля 1995 г. N 1022 P951022_ "О создании Научно-исследовательского центра по технической безопасности для предприятий Национальной акционерной компании по атомной энергетике и промышленности "КАТЭП" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 299) исключить слова "при Кабинете Министров".
57. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 375(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
58. В абзаце третьем пункта 5, в абзаце первом пункта 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 августа 1995 г. N 1062 P951062_ "Об использовании займа Международного Банка Реконструкции и Развития для городского транспорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 318) слова "при Кабинете Министров" заменить словами "при Министерстве финансов".
59. В абзаце первом пункта 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 августа 1995 г. N 1083 P951083_ "Об использовании займа Специальных операций по проекту Специальной помощи Азиатского Банка Развития" слова "при Кабинете Министров" заменить словами "при Министерстве финансов".
60. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.06.2018 № 374 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
61. (Пункт 61 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
62. В пункте 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1154 P951154_ "О продаже части государственного пакета акций приватизированных предприятий на фондовой бирже" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 347) слова "Министерстве экономики Республики Казахстан" заменить словами "Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом".
63. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.04.2023 № 316.
64. (Пункт 64 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 февраля 1997 г. N 203 P970203_ )

53. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.11 N 2082 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
54. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1998.05.27 N 483 қаулысымен.
55. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Тауарларды реэкспорттау тәртiбiн бекiту туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 25, 291-бап) 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1003 қаулысының 2-тармағындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" деген сөздер алынып тасталсын.
56. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "КАТЭП" Атом энергетика мен өнеркәсiбi жөнiндегi ұлттық акционерлiк компаниясының кәсiпорындары үшiн Техникалық қауiпсiздiк жөнiндегi ғылыми-зерттеу орталығын құру туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26, 299-бап) 1995 жылғы 26 маусымдағы N 1022 қаулысының 2, 3, 5-тармақтарындағы "Министрлер Кабинетi жанындағы" деген сөздер алынып тасталсын.
57. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 375 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
58. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қайта жаңарту және даму халықаралық банкiнiң Қазақстан Республикасының қала көлiгiне арналған займын пайдалану туралы" 1995 жылғы 2 тамыздағы N 1062 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 27, 318-бап) 5-тармағының 3-абзацындағы, 6-тармағының 1-абзацындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" сөздерi "Қаржы министрлiгiнiң жанындағы" сөздерiмен ауыстырылсын.
59. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Азиялық Даму Банкi Арнаулы көмегiнiң жобасы жөнiндегi арнайы операциялар займын пайдалану туралы" 1995 жылғы 5 тамыздағы N 1083 қаулысының 5-тармағындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" деген сөздерi "Қаржы министрлiгiнiң жанындағы" сөздерiмен ауыстырылсын.
60. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 25.06.2018 № 374 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
61. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09 N 124 қаулысымен.
62. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Жекешелендiрiлген кәсiпорындардың мемлекеттiк акциялар пакеттерiнiң бiр бөлiгiн қор биржасында сату туралы" 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1154 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 347-бап) 2-тармағындағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң" сөздерiмен ауыстырылсын.
63. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2023 № 316 қаулысымен.
64. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1997.02.12 N 203 қаулысымен.

65. В абзаце втором пункта 3, пункте 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 сентября 1995 г. N 1236 P951236_ "О реализации инвестиционного проекта "Актауский морской торговый порт" слова "при Кабинете Министров" заменить словами "при Министерстве финансов".
66. В пункте 4, 9 Положения о Правительственной комиссии по ликвидации стратегических наступательных вооружений на территории Республики Казахстан, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 г. N 1280 P951280_ "Об утверждении Положения о Правительственной комиссии по ликвидации стратегических наступательных вооружений на территории Республики Казахстан" слова "при Кабинете Министров" заменить словами "при Министерстве промышленности и торговли".
67. (Пункт 67 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 января 1999 г. N 70 P990070_ )
68. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 23.04.2008 N 381 )
69. (Пункт 69 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 февраля 1997 г. N 203 P970203_ ).

65. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Ақтау теңiз сауда порты инвестициялық жобасын жүзеге асыру туралы" 1995 жылғы 6 қыркүйектегi N 1236 қаулысының 3-тармағының екiншi абзацындағы, 4-тармағындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" деген сөздер "Қаржы министрлiгiнiң жанындағы" деген сөздерiмен ауыстырылсын.
66. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының аумағындағы стратегиялық шабуыл жасау қаулыларын жою жөнiндегi Үкiметтiк комиссия туралы Ереженi бекiту туралы" 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 1280 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағындағы стратегиялық шабуыл жасау қаруларын жою жөнiндегi Үкiметтiк комиссия туралы Ереженiң 4,9-тармағындағы "Министрлер Кабинетiнiң жанындағы" деген сөздер "Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанындағы" сөздерiмен ауыстырылсын.
67. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.01.29 N 70 қаулысымен.
68. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2008.04.23 N 381 Қаулысымен.
69. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1997.02.12 N 203 қаулысымен.