Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылдың 18 мамырдағы № 362 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                  С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылдың 18 маусымдағы
№ 362 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының күші жойылуы тиіс бұйрықтарының тізбесі
1. «Туберкулезге қарсы санаторийларда санаторийлық-курорттық емдеуді жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2004 жылғы 28 маусымдағы № 510 бұйрығы.
2. «Гигиеналық нормативтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 24 наурыздағы № 139 бұйрығы.
3. «Қазақстан Республикасында дезинфекциялық қызметті жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 11 мамырдағы № 224 бұйрығы.
4. «Санитарлық-эпидемиологиялық қызметінің жұмысын сапалық бағалау көрсеткіштерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 15 қыркүйектегі № 447 бұйрығы.
5. «Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау органдарының қызметіне жаңа жұмыс түрлерін енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 23 наурыздағы № 128 бұйрығы.
6. «Кәсіпкерлік субъектілері болып табылмайтын мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық бақылау объектілерін тексерудің еселілігін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2008 жылғы 2 маусымдағы № 318 бұйрығы.
7. «Жолаушылар вагондарының ішін әрлеу үшін қолданылатын полимерлік құрылыс материалдарына, бұйымдарға және құрылмаларға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 10 шілдедегі № 398 бұйрығы.

Об отмене некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2012 года № 362
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить отдельные приказы Министра здравоохранения, и.о.  Министра здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственного санитарно-зпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан обеспечить направление копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания
Министр                                    С. Каирбекова
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 18 мая 2012 года №362
Перечень приказов Министра здравоохранения Республики
Казахстан, и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан,
подлежащих отмене
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июня 2004 года № 510 «О совершенствовании санитарно-курортного лечения в противотуберкулезных санаториях».
2. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 139 «Об утверждении гигиенических нормативов».
3. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 мая 2005 года № 224 «О мерах по совершенствованию дезинфекционной деятельности в Республике Казахстан».
4. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 сентября 2005 года № 447 «Об утверждении показателей качественной оценки деятельности санитарно-эпидемиологической службы».
5. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 марта 2006 года № 128 «О внедрении новых форм в деятельности государственных органов санитарно-эпидемиологической службы».
6. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 июня 2008 года № 318 «Об установлении кратности проверок объектов государственного санитарно-эпидемиологического контроля, не являющиеся субъектами предпринимательства».
7. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 июля 2008 года № 398 «Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм «Санитарно-эпидемиологические требования к полимерным строительным материалам, изделиям и конструкциям, применяемых для внутренней отделки пассажирских вагонов».

8. «Жолаушылар вагондарына техникалық қызмет көрсетуді, қайта жаңартуды және жаңғыртуды жүзеге асыратын объектілерді пайдалануға және күтіп-ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының  2009 жылғы 2 наурыздағы № 113 бұйрығы.
9. «Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын күтіп ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 13 бұйрығы.
10. «Стоматологиялық объектілерді күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 136 бұйрығы.
11. «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 533 бұйрығы.
12. «Балалар сүт асханасын күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 537 бұйрығы.
13. «Жолаушы поезының вагон-мейрамханасына және ұйымдастырылған балалар ұжымдарын темір жол көлігімен тасымалдау жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 550 бұйрығы.
14. «Темір жол көлігі объектілеріне санитариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 551 бұйрығы.
15. «Әлеуметтік-мәдени мақсаттағы объектілеріне және парфюмерлік-косметикалық өнімдер мен ауыз қуысы гигиенасының құралдарын өндіруіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 553 бұйрығы.
16. «Су көздеріне, шаруашылық- ауыз сумен жабдықтауға, мәдени-тұрмыстық су пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 554 бұйрығы.
17. «Коммуналдық мақсаттағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 555 бұйрығы.

8. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 марта 2009 года № 113 «Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации объектов, осуществляющих техническое обслуживание, реконструкцию и модернизацию пассажирских вагонов».
9. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 января 2010 года № 13 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации дошкольных организаций образования».
10. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 136 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации стоматологических объектов».
11. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 533 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения».
12. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 537 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации детских молочных кухонь».
13. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 550 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к вагону-ресторану пассажирского поезда и условиям перевозки организованных детских коллективов железнодорожным транспортом».
14. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 551 «Об утверждении санитарных правил к объектам железнодорожного транспорта».
15. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 553 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам социально-культурного назначения и производству парфюмерно-косметической продукции и средств гигиены полости рта».
16. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 554 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, хозяйственно-питьевому водоснабжению, местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов».
17. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 555 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам коммунального назначения».

18. «Мұнай өндіретін өнеркәсіп объектілеріне арналған санитариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 561 бұйрығы.
19. «Әуе кемелері экипаждарының мүшелерін және авиажолаушыларды борттық тамақтандыру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 562 бұйрығы.
20. «Темір жол көлігі объектілеріне санитариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 563 бұйрығы.
21. «Радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 565 бұйрығы.
22. «Балалар ойынына және ойыншықтарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 30 шілдедегі № 577 бұйрығы.
23. «Азық-түлікті бөлшек және көтерме сауда нысандарына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 30 шілдедегі № 578 бұйрығы.
24. «Әуе көлігінің объектілеріне арналған санитариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 3 тамыздағы № 586 бұйрығы.
25. «Темір жол көлігі объектілеріне және жүктерді тасымалдау жағдайларына санитариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 3 тамыздағы № 587 бұйрығы.
26. «Тамақ өнімін қайта өңдеу және өндіру бойынша объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 3 тамыздағы № 588 бұйрығы.
27. «Балалардың сауықтыру объектілерін күтіп ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 3 тамыздағы № 593 бұйрығы.
28. «Техникалық, кәсіптік және жоғары білім беру оқу орындарын күтіп-ұстауға, пайдалануға және оқытуды ұйымдастыруға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 594 бұйрығы.

18. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 561 «Об утверждении санитарных правил к объектам нефтедобывающей промышленности».
19. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 562 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам бортового питания авиапассажиров и членов экипажей воздушных судов».
20. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 563 «Об утверждении санитарных правил к объектам железнодорожного транспорта».
21. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 565 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к обеспечению радиационной безопасности».
22. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июля 2010 года № 577 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к детским играм и игрушкам».
23. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июля 2010 года № 578 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукции».
24. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 586 «Об утверждении санитарных правил воздушного транспорта».
25. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 587 «Об утверждении санитарных правил к объектам железнодорожного транспорта и условиям перевозки грузов».
26. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 588 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по переработке и производству пищевой продукции».
27. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 593 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации детских оздоровительных объектов».
28. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 594 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию, эксплуатации и условиям обучения учебных заведений технического, профессионального и  высшего образования».

29. «Сыра және алкогольсіз сусындарды өндіру жөніндегі объектілерге қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 4 тамыздағы № 597 бұйрығы.
30. «Тамақ өнімдеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 6 тамыздағы № 611 бұйрығы.
31. «Өнеркәсіптің бірқатар салаларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 11 тамыздағы № 628 бұйрығы.
32. «Сәулелік диагностика және терапия кабинеттерін жобалауға, күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 12 тамыздағы № 633 бұйрығы.
33. «Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 636 бұйрығы.
34. «Туберкулез ошақтарында санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды өткізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазакстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 649 бұйрығы.
35. «Қоғамдық тамақтану объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 656 бұйрығы.
36. «Вирустық гепатиттермен ауыратын науқастарға қатысты санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 661 бұйрығы.
37. «Дербес компьютерлерге, бейнетерминалдарға және олармен жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушы 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 767 бұйрығы.
38. «Өндірістік объектілердің санитариялық-қорғаныш аймағын белгілеу бойынша санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушы 2010 жылғы 6 қазандағы № 795 бұйрығы.

29. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 597 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по производству пива и безалкогольных напитков».
30. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 августа 2010 года № 611 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к пищевой продукции».
31. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 августа 2010 года № 628 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к ряду отраслей промышленности».
32. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 633 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к проектированию, содержанию и эксплуатации кабинетов лучевой диагностики и терапии».
33. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 636 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники».
34. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 649 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий в очагах туберкулеза».
35. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 656 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам общественного питания».
36. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 661 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий в отношении больных вирусными гепатитами».
37. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 767 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к эксплуатации персональных компьютеров, видеотерминалов и условиям работы с ними».
38. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 октября 2010 года № 795 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования по установлению санитарно-защитной зоны производственных объектов».

39. «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 533 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 25 қазандағы № 828 бұйрығы.
40. «Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын күтіп ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 13 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 25 қазандағы № 833 бұйрығы.
41. «Жалпы білім беретін және интернаттық ұйымдардың құрылымына, күтіп-ұстауға және оқыту жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 25 қазандағы № 834 бұйрығы.
42. «Радиоэлектрондық құралдарды пайдалануға және электромагниттік сәуле көздерімен жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 11 қарашадағы № 885 бұйрығы.
43. «Қоршаған орта объектілеріндегі сұйық зымыран отындары компоненттерінің және олардың трансформация өнімдерінің рұқсат етілген шекті шоғырланулары» гигиеналық нормативтерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 18 қарашадағы № 899 бұйрығы.
44. «Зираттарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 19 қарашадағы № 902 бұйрығы.
45. «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 533 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 72 бұйрығы.
46. «Объектіге және көлік құралына санитариялық паспорт беру, есепке алу және жүргізу ережесін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 18 қарашадағы № 731 бұйрығына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 89 бұйрығы.

39. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 октября 2010 года № 828 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 533 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения».
40. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 октября 2010 года № 833 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 января 2010 года № 13 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации дошкольных организаций образования».
41. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 октября 2010 года № 834 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к устройству, содержанию и условиям обучения в общеобразовательных и интернатных организациях».
42. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2010 года № 885 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к эксплуатации радиоэлектронных средств и условиям работы с источниками электромагнитного излучения».
43. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 ноября 2010 года № 899 «Об утверждении гигиенических нормативов «Предельно допустимые концентрации компонентов жидких ракетных топлив и продуктов их трансформации в объектах окружающей среды».
44. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 ноября 2010 года № 902 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к кладбищам».
45. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 72 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 533 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения».
46. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 февраля 2011 года № 89 «О внесении дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 731 «Об определении Правил выдачи, учета и ведения санитарного паспорта на объект и транспортное средство».

47. «Өндірістік объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 209 бұйрығы.
48. «Дербес компьютерлерге, бейнетерминалдарға және олармен жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар санитариялық ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 767 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 217 бұйрығы.
49. «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 533 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 маусымдағы № 361 бұйрығы.
50. «Микробиологиялық, паразитологиялық зертханаларды жобалауға, салуға, реконструкциялауға, күтіп-ұстауға және жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 385 бұйрығы.
51. «Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 636 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 21 маусымдағы № 419 бұйрығы.
52. «Хризотил-асбест өндіретін және қайта өңдейтін, құрамында хризотил бар бұйымдар мен материалдарды өндіретін объектілерді күтіп-ұстауға және пайдалануға, олармен жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық- эпидемиологиялық талаптар» санитариялық ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 1 шілдедегі № 440 бұйрығы.
53. «Жіті ішек инфекцияларымен, сальмонеллезбен, іш сүзегімен және қылаумен сырқаттанушылықтың алдын алу жөніндегі санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу бойынша санитариялық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 1 шілдедегі № 442 бұйрығы.

47. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 апреля 2011 года № 209 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к производственным объектам».
48. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 217 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 767 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к эксплуатации и персональных компьютеров, видеотерминалов и условиям работы с ними».
49. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 361 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 533 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения».
50. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 июня 2011 года № 385 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к проектированию, строительству, реконструкции, содержанию и условиям работы микробиологических и паразитологических лабораторий».
51. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 июня 2011 года № 419 «О внесении изменений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 636 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначении и медицинской техники».
52. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 440 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации объектов по добыче и переработке хризотил - асбеста, производству хризотилсодержащих изделий и материалов, условиям работы с ними».
53. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 442 «Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению заболеваемости острыми кишечными инфекциями, сальмонеллезом, брюшным тифом и паратифами».