Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 29 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 30 қаңтардағы
№ 29 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының аумағында айналымға шығарылатын автокөлік құралдарының зиянды (ластаушы) заттар шығарындыларына қойылатын талаптар туралы техникалық регламентті бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 633-құжат).
2. "Шырындар мен шырын өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 ақпандағы № 199 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 10, 109-құжат).
3. "Сүт және сүт өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 230 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 124-құжат).
4. "Буып-түюге, таңбалауға, затбелгі жапсыруға және оларды дұрыс түсіруге қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 наурыздағы № 277 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 16, 146-құжат).
5. "Ет және ет өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 336 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 181-құжат).
6. "Астық қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 337 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 20, 183-құжат).
7. "Ұн-жарма өнеркәсібі өнімдерінің, крахмалдар мен крахмал өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 сәуірдегі № 392 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 207-құжат).
8. "Тағамдық қоспалардың, оларды өндіру мен айналымының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы № 410 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 23, 215-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2017 года № 29.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2017 года № 29
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 "Об утверждении Технического регламента о требованиях к выбросам вредных (загрязняющих) веществ автотранспортных средств, выпускаемых в обращение на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 633).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2008 года № 199 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности соков и соковой продукции" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 10, ст. 109).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года № 230 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности молока и молочной продукции" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 14, ст. 124).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2008 года № 277 "Об утверждении Технического регламента "Требования к упаковке, маркировке, этикетированию и правильному их нанесению" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 16, ст. 146).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 336 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности мяса и мясной продукции" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 181).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 337 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности зерна" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 20, ст. 183).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2008 года № 392 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности продуктов мукомольно-крупяной промышленности, крахмалов и крахмальной продукции" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 207).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года № 410 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности пищевых добавок, их производства и оборота" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 23, ст. 215).

9. "Балалар, диеталық және емдік-алдын алу тағамы өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы № 411 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 23, 216-құжат).
10. "Нанның және нан-тоқаш, кондитерлік өнімдердің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы № 496 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 27, 256-құжат).
11. "Мұнай базалары мен автожанармай құю станцияларының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № 514 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 28, 267-құжат).
12. "Жемістер, көкөністер, түйнекжемістілер мен оларды қайта өңдеу өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы № 541 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 282-құжат).
13. "Ыдыстарға құйылған ауыз судың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 551 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 289-құжат).
14. "Автокөлік құралдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 шілдедегі № 675 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 32, 334-құжат).
15. "Өндірістік объектілердегі сигналдық түстерге, белгілеулерге және қауіпсіздік белгілеріне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 803 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 37, 400-құжат).
16. "Автоматты емес салмақ өлшейтін аспаптарға қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 1195 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 1269 қаулысы.
18. "Ауыл шаруашылығы және орман ағаштарын дайындайтын тракторлардың, тіркемелер мен машиналардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 1295 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 526-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года № 411 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности продуктов детского, диетического и лечебно-профилактического питания" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 23, ст. 216).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года № 496 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности хлеба и хлебобулочных, кондитерских изделий" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 27, ст. 256).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года № 514 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности нефтебаз и автозаправочных станций" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 28, ст. 267).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года № 541 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности плодов, овощей, корнеплодов и продуктов их переработки" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 282).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 551 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности питьевой воды, расфасованной в емкости" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 289).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2008 года № 675 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности автотранспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 32, ст. 334).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 803 "Об утверждении Технического регламента "Требования к сигнальным цветам, разметкам и знакам безопасности на производственных объектах" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 37, ст. 400).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 1195 "Об утверждении Технического регламента "Требования к неавтоматическим весоизмерительным приборам".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1269 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 1295 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности сельскохозяйственных и лесозаготовительных тракторов, прицепов и машин" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 526).

19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 13 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 2 және 7-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 1-2, 5-құжат).
20. "Металлургия өндірісі үдерістерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 41 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 5, 14-құжат).
21. "Төменвольтті жабдықтар қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 42 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 5, 15-құжат).
22. "Бу және ыстық су құбырының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 49 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 6-7, 20-құжат).
23. "Метрополитендердің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № 109 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 9, 42-құжат).
24. "Желдеткіш жүйелерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы № 234 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 13, 89-құжат).
25. "Газ құятын станциялар мен газ шығыны қондырғыларының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 248 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 13, 96-құжат).
26. "Газбен жабдықтау жүйелерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 259 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 14, 98-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 230 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 371 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 16, 136-құжат).
28. "Май өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 шілдедегі № 1043 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 302-құжат).

19. Пункты 2 и 7 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2009 года № 13 "О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 1-2, ст. 5).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 41 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности процессов металлургических производств" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 5, ст. 14).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 42 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности низковольтного оборудования" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 5, ст. 15).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 49 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности трубопроводов пара и горячей воды" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 6-7, ст. 20).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года № 109 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности метрополитенов" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 9, ст. 42).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2009 года № 234 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности вентиляционных систем" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 13, ст. 89).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 248 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности газозаправочных станций и газорасходных установок" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 13, ст. 96).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 259 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности систем газоснабжения" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 14, ст. 98).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 371 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года № 230" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 16, ст. 136).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2009 года № 1043 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности масложировой продукции" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 302).

29. "Тамаққа қосылатын биологиялық белсенді қоспалардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 шілдедегі № 1073 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 312-құжат).
30. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 шілдедегі № 1109 қаулысының 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 319-құжат).
31. "Кенді, кенсіз және ұсақ тау жынысты кен орындарын ашық тәсілмен игеру үдерістерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қарашадағы № 1939 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 56, 478-құжат).
32. "Шахталық көтергіш қондырғыларға қойылатын қауіпсіздік талаптары" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қарашадағы № 1940 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 56, 479-құжат).
33. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 2071 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 58, 504-құжат).
34. "Көтергіш-көлік құралдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2117 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 516-құжат).
35. "Жарылғыш материалдарды өндіру үдерістерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2118 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 517-құжат).
36. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы № 541 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2119 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 518-құжат).
37. "Су жылытатын және бу қазандықтарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2126 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 524-құжат).
38. "Қысыммен жұмыс істейтін жабдықтың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2157 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 1, 2-құжат).

29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2009 года № 1073 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности биологически активных добавок к пище" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 312).
30. Подпункты 1) и 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2009 года № 1109 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 319).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 1939 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности процессов разработки рудных, нерудных и россыпных месторождений открытым способом" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 56, ст. 478).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 1940 "Об утверждении технического регламента "Требования безопасности к шахтным подъемным установкам" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 56, ст. 479).
33. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 2071 "О внесении дополнений и изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 58, ст. 504).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2117 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности подъемно-транспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 516).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2118 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности процессов производства взрывчатых материалов" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 517).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2119 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года № 541" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 518).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2126 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности водогрейных и паровых котлов" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 524).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2157 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности оборудования, работающего под давлением" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 1, ст. 2).

39. "Стационарлық компрессорлық тоңазытқыш қондырғыларының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2160 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 1, 4-құжат).
40. "Кенді, кенсіз және ұсақ тау жынысты кен орындарын жер асты тәсілімен игеру үдерістерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 2207 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж, № 2, 17-құжат).
41. "Мұнай-газ кәсіпшілігі, бұрғылау, геологиялық барлау және геофизикалық жабдықтар қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2231 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 3, 25-құжат).
42. "Техникалық регламенттерді әзірлеу жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2243 қаулысы.
43. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 29-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат).
44. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 230 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 21 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 6, 84-құжат).
45. "Жанғыш, уытты, сұйытылған газ құбыржолдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 36 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 6, 91-құжат).
46. "Имплантанттардың биологиялық қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 47 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 101-құжат).
47. "Бензин, дизель отыны және мазут қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 153 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 20-21, 158-құжат).
48. "Лифтілердің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 наурыздағы № 172 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 24, 174-құжат).

39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2160 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности стационарных компрессорных холодильных установок" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 1, ст. 4).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2207 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности процессов разработки рудных, нерудных и россыпных месторождений подземным способом" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 2, ст. 17).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2231 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности нефтегазопромыслового, бурового, геологоразведочного и геофизического оборудования" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 3, ст. 25).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2243 "Об утверждении Плана по разработке технических регламентов".
43. Пункт 29 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2010 года № 21 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года № 230" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 6, ст. 84).
45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2010 года № 36 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности трубопроводов горючих, токсичных, сжиженных газов" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 6, ст. 91).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 47 "Об утверждении технического регламента "Требования к биологической безопасности имплантантов" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 101).
47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 153 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности бензина, дизельного топлива и мазута" и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 20-21, ст. 158).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2010 года № 172 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности лифтов" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 24, ст. 174).

49. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 шілдедегі № 675 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 526 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 307-құжат).
50. "Ауыл шаруашылығы шикізатын өңдеуге арналған жабдықтар қауіпсіздігіне қойылатын талаптар. Мал шаруашылығы өнімі" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 маусымдағы № 552 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 322-құжат).
51. "Автомобиль көлік құралдарына арналған жағармайлар мен арнайы сұйықтықтардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 маусымдағы № 563 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 323-құжат).
52. "Ауыл шаруашылығы шикізатын өңдеуге арналған жабдықтар қауіпсіздігіне қойылатын талаптар. Өсімдік шаруашылығы өнімі" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 маусымдағы № 588 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 337-құжат).
53. "Бензиндерге арналған телімдердің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 634 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 348-құжат).
54. "Жолаушыларды, багажды, жүктерді, жүк-багажды және пошта жөнелтімдерін темір жол көлігімен, тасымалдау қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 792 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 46, 423-құжат).
55. "Электромагниттік үйлесімділік" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 тамыздағы № 812 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 48, 438-құжат).
56. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 337 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 қыркүйектегі № 904 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 474-құжат).
57. "Гемотрансфузиялық терапияда пайдаланылатын қанның және оның компоненттерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2243 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 932 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 487-құжат).

49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 526 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2008 года № 675" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 307).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2010 года № 552 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности оборудования для переработки сельскохозяйственного сырья. Продукция животноводства" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 322).
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2010 года № 563 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности смазок и специальных жидкостей для автомобильных транспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 323).
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2010 года № 588 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности оборудования для переработки сельскохозяйственного сырья. Продукция растениеводства" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 337).
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 634 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности присадок к бензинам" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 348).
54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 792 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности перевозок пассажиров, багажа, грузов, грузобагажа и почтовых отправлений железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 46, ст. 423)
55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2010 года № 812 "Об утверждении Технического регламента "Электромагнитная совместимость" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 48, ст. 438).
56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2010 года № 904 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 337" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 474).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2010 года № 932 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности крови и ее компонентов, используемых в гемотрансфузионной терапии" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2243" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 487).

58. "Балалар мен жасөспірімдерге арналған тамақ өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 935 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 488-құжат).
59. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1372 және 2010 жылғы 1 наурыздағы № 153 қаулыларына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 977 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 502-құжат).
60. "Балдың және ара шаруашылығы өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1160 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 572-құжат).
61. "Жұмыртқа және жұмыртқа өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1161 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 573-құжат).
62. "Мүгедектерді оңалтудың техникалық құралдарына қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 1191 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 60, 591-құжат).
63. "Консервілер, пресервілер қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 1201 қаулысының 2-тармағының 1) және 2) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 60, 596-құжат).
64. "Ғимараттар мен құрылыстардың, құрылыс материалдары мен бұйымдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қарашадағы № 1202 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 1, 3-құжат).
65. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1372 және 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 977 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1413 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 6, 84-құжат).
66. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 25 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1, 2, 4, 5, 6 және 7-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 14, 172-құжат).

58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 935 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности пищевой продукции, предназначенной для детей и подростков" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 488).
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 977 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 и от 1 марта 2010 года № 153" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 502).
60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1160 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности меда и продуктов пчеловодства" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 572).
61. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1161 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности яиц и яичных продуктов" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 573).
62. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 1191 "Об утверждении технического регламента "Требования к техническим средствам реабилитации инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 60, ст. 591).
63. Подпункты 1) и 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2010 года № 1201 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности консервов, пресервов" и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 60, ст. 596).
64. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2010 года № 1202 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности зданий и сооружений, строительных материалов и изделий" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 1, ст. 3).
65. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 1413 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 и от 24 сентября 2010 года № 977" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 6, ст. 84).
66. Пункты 1, 2, 4, 5, 6 и 7 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 25 "О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 14, ст. 172).

67. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № 514 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 ақпандағы № 108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 221-құжат).
68. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 451 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1, 2 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 35, 421-құжат).
69. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының аумағында айналымға шығарылатын автокөлік құралдарының зиянды (ластаушы) заттар шығарындыларына қойылатын талаптар туралы техникалық регламентті бекіту туралы" 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 және 2010 жылғы 1 наурыздағы № 153 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 977 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 737 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 587-құжат).
70. "Қазақстан Республикасының аумағында айналымға шығарылатын автокөлiк құралдарының зиянды (ластаушы) заттар шығарындыларына қойылатын талаптар туралы техникалық регламенттi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1634 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж,. № 11, 220-құжат).
71. "Ет және ет өнiмдерiнiң қауiпсiздiгiне қойылатын талаптар" техникалық регламентiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 336 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № 567 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 641-құжат).
72. "Автокөлік құралдарының қауiпсiздiгiне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 9 шiлдедегi № 675 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 1001 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 902-құжат).
73. "Қазақстан Республикасының аумағында айналымға шығарылатын автокөлік құралдарының зиянды (ластаушы) заттар шығарындыларына қойылатын талаптар туралы техникалық регламентті бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 6 ақпандағы № 97 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 256-құжат).

67. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2011 года № 108 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года № 514" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 221).
68. Пункты 1, 2 и 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2011 года № 451 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 35, ст. 421).
69. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 737 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 "Об утверждении Технического регламента о требованиях к выбросам вредных (загрязняющих) веществ автотранспортных средств, выпускаемых в обращение на территории Республики Казахстан" и от 24 сентября 2010 года № 977 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 и от 1 марта 2010 года № 153" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 587).
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1634 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 "Об утверждении Технического регламента о требованиях к выбросам вредных (загрязняющих) веществ автотранспортных средств, выпускаемых в обращение на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 11, ст. 220).
71. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2012 года № 567 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 336 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности мяса и мясной продукции" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 641).
72. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 1001 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2008 года № 675 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности автотранспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 902).
73. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2013 года № 97 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 "Об утверждении Технического регламента о требованиях к выбросам вредных (загрязняющих) веществ автотранспортных средств, выпускаемых в обращение на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 256).

74. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 17, 19, 23, 29, 30 және 31-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
75. "Автокөлік құралдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 шілдедегі № 675 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 1396 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 74, 970-құжат).
76. "Қазақстан Республикасының аумағында айналымға шығарылатын автокөлік құралдарының зиянды (ластаушы) заттар шығарындыларына қойылатын талаптар туралы техникалық регламентті бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 57 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 42-құжат).
77. "Автокөлік құралдарының қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 шілдедегі № 675 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 413 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 31, 270-құжат).

74. Пункты 17, 19, 23, 29, 30 и 31 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
75. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 1396 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2008 года № 675 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности автотранспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 74, ст. 970).
76. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 57 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 "Об утверждении Технического регламента о требованиях к выбросам вредных (загрязняющих) веществ автотранспортных средств, выпускаемых в обращение на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 42).
77. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2014 года № 413 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2008 года № 675 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности автотранспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 31, ст. 270).