"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Мемлекет басшысының жекелеген тапсырмаларын іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 13 ақпандағы № 28-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Мемлекет басшысының жекелеген тапсырмаларын іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Президентіне және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реализации отдельных поручений Главы государства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2023 года № 28-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реализации отдельных поручений Главы государства" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президенту Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;

2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын;
3) ай сайын, 30-ы күнінен кешіктірмей тізбеге сәйкес құқықтық актілердің әзірленуі және қабылдануы туралы ақпаратты жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі көрсетілген Заңды іске асыру жөніндегі ақпаратты талдап, қорытындысын және айдың 5-і күнінен кешіктірмей жиынтық ақпаратты жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 13 ақпандағы
№ 28-ө өкімімен
бекітілген

2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню;
3) ежемесячно, не позднее 30 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации информацию о разработке и принятии правовых актов согласно перечню.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан анализировать, обобщать и не позднее 5 числа месяца размещать на общедоступном государственном объекте информатизации сводную информацию по реализации указанного Закона.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 февраля 2023 года № 28-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Мемлекет басшысының жекелеген тапсырмаларын іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с № Құқықтық актінің атауы Актінің нысаны Орындалуына жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға конкурс кезеңдерін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІА (келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
А.С. Жолманов
2.

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реализации отдельных поручений Главы государства"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
Об определении этапов отбора и конкурса на занятие административной государственной должности корпуса "Б"
Указ
Президента Республики Казахстан
АДГС
(по согласованию)
март
2023 года
Жолманов А.С.
2.

"Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 428 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БҚДА (келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
А.С. Исаков
3.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 және "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің және Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) кейбір мәселелері туралы" 2019 жылғы 22 шілдедегі № 74 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІА (келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
А.С. Жолманов
4.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтауға ұсынудың және оларды тапсырудың тәртібі туралы нұсқаулықты, Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары құжаттарының үлгілерін және Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары белгілерінің сипаттамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 8 қарашадағы № 90 өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі
МСМ
(келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
Н.М. Дәуешов
5.
Жеке кәсіпкерлік субъектілерін креативті индустрия субъектілеріне жатқызу өлшемшарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2023 жылғы наурыз
Е.М. Еркінбаев
6.
Креативті индустрияға жататын экономикалық қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2023 жылғы наурыз
Е.М. Еркінбаев
7.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде айналымға шығарылған және Қазақстан Республикасының аумағына 2022 жылғы 1 қыркүйекке дейін әкелінген көлік құралдарын бастапқы тіркеу қағидаларын, шарттары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2023 жылғы наурыз
И.Н. Лепеха
8.
Қазақстан Республикасында өндірілетін, әкелінетін және (немесе) өткізілетін әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына ең төмен көтерме бағаны белгілеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Шаққалиев
9.
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының таза табысынан "Қазақстан халқына" қоғамдық қорына қаржы бөлу ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
І.Е. Өсеров
10.
Инвестициялар тарту саласындағы ұлттық компанияны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Айдаров
11.
Басқа мемлекеттің құзыретті органында тіркелген автокөлік құралдарының Қазақстан Республикасының аумағына кіру (әкелу) және оларды Қазақстан Республикасының аумағында пайдалану тәртібі мен талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
12.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 428 "О некоторых вопросах Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан"
Указ
Президента Республики Казахстан
АЗРК
(по согласованию)
март
2023 года
Исаков А.С.
3.
О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы" и от 22 июля 2019 года № 74 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)"
Указ
Президента Республики Казахстан
АДГС
(по согласованию)
март
2023 года
Жолманов А.С.
4.
О внесении дополнения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года № 90 "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, Образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и Описания знаков государственных наград Республики Казахстан"
Распоряжение Президента Республики Казахстан
МКС
(по согласованию)
март
2023 года
Дауешов Н.М.
5.
Об утверждении критериев отнесения субъектов частного предпринимательства к субъектам креативных индустрий
постановление
Правительства Республики Казахстан
МКС
март
2023 года
Еркинбаев Е.М.
6.
Об утверждении перечня видов экономической деятельности, относящихся к креативной индустрии
постановление
Правительства Республики Казахстан
МКС
март
2023 года
Еркинбаев Е.М.
7.
Об утверждении Правил, условий и сроков первичной регистрации транспортных средств, выпущенных в обращение в государствах – членах Евразийского экономического союза и ввезенных на территорию Республики Казахстан до 1 сентября 2022 года
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
март
2023 года
Лепеха И.Н.
8.
Об утверждении Правил установления минимальной оптовой цены на производимые, ввозимые и (или) реализуемые в Республике Казахстан социально значимые продовольственные товары
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Шаккалиев А.А.
9.
Об утверждении Правил выделения средств общественному фонду "Қазақстан халқына" от чистого дохода акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Усеров И.Е.
10.
Об определении национальной компании в области привлечения инвестиций
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
март
2023 года
Айдаров А.А.
11.
Об утверждении Правил и требований въезда (ввоза) на территорию Республики Казахстан автотранспортных средств, зарегистрированных в компетентном органе другого государства, и их эксплуатации на территории Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
12.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының корпоративтік басқару кодексін бекіту туралы" 2012 жылғы 5 қарашадағы № 1403 және "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысын бекіту туралы" 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
І.Е. Өсеров
13.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
І.Е. Өсеров
14.
"Азық-түлік қауіпсіздігінің жай-күйіне мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 296 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2023 жылғы наурыз
Б.А. Бекбауов
15.
"Cыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
16.
"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
Ә.М. Мағауов
17.
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2023 жылғы наурыз
Н.М. Дәуешов
18.
"Инвестицияларды мемлекеттік қолдауды іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Айдаров
19.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Есмағамбетова
20.
"Республикалық бюджет жобасын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 502 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
21.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 1403 "Об утверждении кодекса корпоративного управления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" и от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
постановления
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 год
Усеров И.Е.
13.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 год
Усеров И.Е.
14.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2010 года № 296 "Об утверждении Правил проведения мониторинга состояния продовольственной безопасности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
март
2023 года
Бекбауов Б.А.
15.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 "Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
16.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Магауов А.М.
17.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МКС
март
2023 года
Дауешов Н.М.
18.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13 "О некоторых вопросах реализации государственной поддержки инвестиций"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИД
март
2023 года
Айдаров А.А.
19.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
М3
март
2023 года
Есмагамбетова А.С.
20.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 502 "Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
21.

"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 790 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
А.К. Әмрин
22.
"Республикалық бюджет комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Т.М. Савельева
23.
"Тауарларды таңбалау мен олардың қадағалануының бірыңғай операторын айқындау қағидаларын және тауарларды таңбалау мен олардың қадағалануының ақпараттық жүйесіне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 672 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2023 жылғы наурыз
А. А. Шаққалиев
24.
"Сауда базарларының қызметін ұйымдастыру қағидаларын, сауда базарының аумағын күтіп-ұстауға, оны жабдықтауға және жарақтандыруға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 633 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Шаққалиев
25.
"Инвестициялық міндеттемелер туралы келісімді жасасу, оған өзгерістер енгізу, оның қолданысын тоқтату қағидаларын және инвестициялық міндеттемелер туралы келісімнің үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 17 мамырдағы № 312 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Айдаров
26.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 және 2019 жылғы 1 шілдедегі № 46 жарлықтарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 497 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Шаққалиев
27.
"Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
28.
"Мемлекеттік кәсіпорынды, акционерлік қоғамды, жауапкершілігі шектеулі серіктестікті арнайы құқық субъектісі ретінде айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 30 маусымдағы № 453 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҚДА (келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
Б.Қ. Сәмбетов
29.
"Өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыру шараларын іске асыруға уәкілеттік берілген ұлттық даму институттарының және дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан көп пайызы тікелей не жанама түрде мемлекетке тиесілі өзге де заңды тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 932 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2023 жылғы наурыз
Қ.Қ. Төребаев
30.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2017 года № 790 "Об утверждении Системы государственного планирования в Республике Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Амрин А.К.
22.
О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2018 года № 10 "О Республиканской бюджетной комиссии"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Савельева Т.М.
23.
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2019 года № 672 "Об утверждении Правил определения единого оператора маркировки и прослеживаемости товаров и требований к информационной системе маркировки и прослеживаемости товаров"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Шаккалиев А.А.
24.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2020 года № 633 "Об утверждении Правил организации деятельности торговых рынков, требований к содержанию территории, оборудованию и оснащению торгового рынка"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Шаккалиев А.А.
25.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2022 года № 312 "Об утверждении Правил заключения, внесения изменений, прекращения действия соглашения об инвестиционных обязательствах и типовой формы соглашения об инвестиционных обязательствах"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
март
2023 года
Айдаров А.А.
26.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 497 "О мерах по реализации указов Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 и от 1 июля 2019 года № 46 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Шаккалиев А.А.
27.
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года № 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
28.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2022 года № 453 "Об утверждении Правил определения государственного предприятия, акционерного общества, товарищества с ограниченной ответственностью субъектом специального права"
постановление Правительства
Республики Казахстан
АЗРК (по согласованию)
март
2023 года
Самбетов Б.К.
29.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года № 932 "Об утверждении перечня национальных институтов развития и иных юридических лиц, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо либо косвенно принадлежат государству, уполномоченных на реализацию мер государственного стимулирования промышленности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Торебаев К.К
30.

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін мемлекеттік органның, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының меморандумын әзірлеу және бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1068 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
А.К. Әмрин
31.
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2023 жылғы наурыз
Н.М. Дәуешов
32.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
33.
"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2023 жылғы наурыз
И.Н. Лепеха
34.
"Қазақстан Республикасы азаматының паспортын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты, азаматтығы жоқ адамның куәлігі мен босқын куәлігін ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 852 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2023 жылғы наурыз
М.Ш. Қожаев
35.
"Қазақстан Республикасының азаматы паспортының, Қазақстан Республикасының азаматы жеке куәлігінің, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхаттың, азаматтығы жоқ адам куәлігінің, босқын куәлігінің, жол жүру құжатының үлгілерін және оларды қорғауға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 шілдедегі № 684 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2023 жылғы наурыз
М.Ш. Қожаев
36.
"Дактилоскопиялық және геномдық тіркеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 36 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2023 жылғы наурыз
Қ.И. Сөнтаев
37.
Қаржылық орнықтылығын қамтамасыз ету және (немесе) оны қалпына келтіру үшін мемлекет бюджетінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және (немесе) оның еншілес ұйымдарының қаражаты пайдаланылатын екінші деңгейдегі банктің жай және (немесе) артықшылықты акциялар және (немесе мерзімсіз) қаржы құралдары бойынша пайданы бөлу, дивидендтер есептеу, сондай-ақ меншікті акцияларды кері сатып алуды жүргізу талаптарын бекіту туралы
ҚНРДА Басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
О.Т. Қизатов
38.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларына төлемдер мен төлем жүйелері мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы
ҰБ Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
Б.Ш. Шолпанқұлов
39.
Қоғамдық тамақтандыру объектілері жанындағы жазғы алаңдарды орнату қағидаларын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің қаулысы
Алматы қаласының әкімдігі
2023 жылғы наурыз
Ә.Е. Әбдіқадыров
40.
Әуежай қызметі көрсету саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері мемлекеттік мекемесінің қызметтерді көрсету және осындай көрсетілетін қызметтерді өткізуден түсетін ақшаны пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бұйрығы
Қорғанысмині, Қаржымині
2023 жылғы наурыз
С.Б. Камалетдинов,
Т.М. Савельева
41.
Мәдениет саласында мамандандырылған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің мемлекеттік мекемесі көрсететін қызметтерге ақылы негізде ұсынылатын тарифтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бұйрығы
Қорғанысмині, Қаржымині
2023 жылғы наурыз
С.Б. Камалетдинов,
Т.М. Савельева
42.
Мәдениет саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері мемлекеттік мекемесінің қызметтерді көрсету және осындай көрсетілетін қызметтерді өткізуден түсетін ақшаны пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бұйрығы
Қорғанысмині, Қаржымині
2023 жылғы наурыз
С.Б. Камалетдинов,
Т.М. Савельева
43.
Ауыл шаруашылығы жұмыстарына мұнай өнімдерін бөлудің өңірлік операторларын айқындау тәртібін, сондай-ақ көктемгі егіс және егін жинау жұмыстары кезеңінде ауыл шаруашылығы өнімін өндірушілер үшін мұнай өнімдерінің көлемін қалыптастыру және бөлу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2023 жылғы наурыз
Ә.Ғ. Тамабек
44.
Арнайы экономикалық аймақтар аумағында жүзеге асырылатын қызметтің басым түрлерінің тізбесін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
45.
Жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша мемлекеттік тапсырыс шеңберінде Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы білім беру ұйымдарында және білім беру ұйымдарында оқуды аяқтаған адамдарға конкурс өткізбей "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасу мүмкіндігін беретін оқыту нәтижелерінің мәндерін белгілеу туралы
МҚІА төрағасының бұйрығы
МҚІА (келісу бойынша)
2023 жылғы наурыз
А.С. Жолманов
46.
Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының қаражатын бөлу, жұмсау, мониторингтеу және есептілік қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бұйрығы
ОМ
2023 жылғы наурыз
Д.Ш. Жекебаев
47.
Білім беру саласындағы пилоттық ұлттық жоба шеңберінде бюджеттік инвестицияларды жоспарлау және іске асыру қағидаларын және Білім беру саласындағы пилоттық ұлттық жобаны іске асыру кезінде бюджетті атқару рәсімдерінің қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бұйрығы
ОМ, Қаржымині, ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
Д.Ш. Жекебаев, Д.О. Темірбеков, А.К. Әмрин
48.
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының автокөлік құралдары түріндегі мүлікті айырбас шарты арқылы иеліктен шығару (сатып алу) тәртібі
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқарушысының бұйрығы
ҚР ПІБ
2023 жылғы наурыз
М.А. Дәрібаев
49.
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау үшін сауда саласындағы нысаналы индикаторларды есептеу әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Шаққалиев
50.
Ақпараттық жүйеде тіркеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2023 жылғы наурыз
Қ.Т. Балықбаев
51.
Тауарлардың нысаналы мақсатын растау қағидалары мен нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2023 жылғы наурыз
Ж.С. Күшікова
52.
Инвестициялар туралы келісімдерді жасасу, өзгерту және бұзу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2023 жылғы наурыз
А.А. Айдаров
53.
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік веб-порталының операторын айқындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
І.Е. Өсеров
54.
Бағаларды мемлекеттік реттеу белгіленген стационарлық автожанармай құю станциялары үшін мұнай өнімдерін көтерме саудада өткізуге шекті бағаларды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
Ә.М. Мағауов
55.
Квазимемлекеттік сектордың мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі ұлттық баяндамасын қалыптастыру қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы қараша
І.Е. Өсеров
56.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1068 "Об утверждении Правил разработки и оценки меморандума государственного органа, входящего в структуру Правительства Республики Казахстан, местного исполнительного органа области, города республиканского значения"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Амрин А.К.
31.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003 "Вопросы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
март
2023 года
Дауешов Н.М.
32.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
33.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
март
2023 года
Лепеха И.Н.
34.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 852 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства, удостоверения беженца и проездного документа"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
март
2023 года
Кожаев М.Ш.
35.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2013 года № 684 "Об утверждении образцов паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства, удостоверения беженца, проездного документа и требований к их защите"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
март
2023 года
Кожаев М.Ш.
36.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2018 года № 36 "Об утверждении Правил проведения дактилоскопической и геномной регистрации"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
март
2023 года
Сунтаев К.И.
37.
Об утверждении условий распределения прибыли, начисления дивидендов по простым и (или) привилегированным акциям и (или бессрочным) финансовым инструментам, а также проведения обратного выкупа собственных акций банком второго уровня, для обеспечения финансовой устойчивости и (или) оздоровления которого используются средства государственного бюджета, Национального фонда Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и (или) его дочерних организаций
постановление Правления АРРФР
АРРФР (по согласованию)
март
2023 года
Кизатов О.Т.
38.
О внесении изменений в некоторые постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан по вопросам платежей и платежных систем
постановление Правления НБ
НБ
(по согласованию)
март
2023 года
Шолпанкулов Б.Ш.
39.
Об утверждении Правил установки летних площадок при объектах общественного питания
постановление акимата города Алматы
акимат города Алматы
март
2023 года
Абдыкадыров А.Е.
40.
Об утверждении Правил оказания услуг государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области аэропортовской деятельности, и использования денег от реализации таких услуг
приказ Министра обороны Республики Казахстан
МО,
МФ
март
2023 года
Камалетдинов С.Б.,
Савельева Т.М.
41.
Об утверждении тарифов на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области культуры, предоставляемые на платной основе
приказ Министра обороны Республики Казахстан
МО,
МФ
март
2023 года
Камалетдинов С.Б.,
Савельева Т.М.
42.
Об утверждении Правил оказания услуг государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области культуры, и использования денег от реализации таких услуг
приказ Министра обороны Республики Казахстан
МО,
МФ
март
2023 года
Камалетдинов С.Б.,
Савельева Т.М.
43.
Об утверждении порядка определения региональных операторов распределения нефтепродуктов на сельскохозяйственные работы, а также формирования и распределения объемов нефтепродуктов для производителей сельскохозяйственной продукции в периоды весенне-полевых и уборочных работ
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март
2023 года
Тамабек А.Г.
44.
Об утверждении Правил ведения перечня приоритетных видов деятельности, осуществляемых на территории специальных экономических зон"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С
45.
Об установлении значений результатов обучения, предоставляющих лицам, завершившим обучение в организациях образования и организациях образования при Президенте Республики Казахстан в рамках государственного заказа по программам высшего или послевузовского образования, возможность занятия административных государственных должностей корпуса "Б" без проведения конкурса
приказ
Председателя
АДГС
АДГС
(по согласованию)
март
2023 года
Жолманов А.С.
46.
Об утверждении Правил распределения, расходования, мониторинга и отчетности средств Фонда поддержки инфраструктуры образования
приказ Министра просвещения Республики Казахстан
МП
март
2023 года
Жекебаев Д.Ш.
47.
Об утверждении Правил планирования и реализации бюджетных инвестиций в рамках пилотного национального проекта в области образования и Правил процедур исполнения бюджета при реализации пилотного национального проекта в области образования
приказ Министра просвещения Республики Казахстан
МП,
МФ,
МНЭ
март
2023 года
Жекебаев Д.Ш.,
Темирбеков Д.О.,
Амрин А.К.
48.
Об утверждении порядка отчуждения (приобретения) по договору мены имущества в виде автотранспортных средств
приказ
Управляющего делами Президента Республики Казахстан
УДП РК (по согласованию)
март
2023 года
Дарибаев М.А.
49.
Об утверждении методики расчета целевых индикаторов в области торговли для оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Шаккалиев А.А.
50.
Об утверждении Правил регистрации в информационной системе
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Балыкбаев К.Т.
51.
Об утверждении Правил и формы подтверждения целевого назначения товаров
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Кушукова Ж.С.
52.
Об утверждении Правил заключения, изменения и расторжения соглашений об инвестициях
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
март
2023 года
Айдаров А.А.
53.
Об определении оператора веб-портала государственно-частного партнерства
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Усеров И.Е.
54.
Об установлении предельных цен на оптовую реализацию нефтепродуктов для стационарных автозаправочных станций, на которые установлено государственное регулирование цен
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Магауов А.М.
55.
Об утверждении Правил формирования национального доклада по управлению государственными активами и квазигосударственным сектором
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь
2023 года
Усеров И.Е.
56.

"Қабылданған халықаралық міндеттемелер шеңберінде өңдеуші өнеркәсіптің отандық тауарлары мен көрсетілетін қызметтерін, сондай-ақ ақпараттық-коммуникациялық көрсетілетін қызметтерді сыртқы нарықтарға ілгерілету бойынша өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидаларын, өңдеуші өнеркәсіптің отандық тауарлары мен көрсетілетін қызметтерінің, сондай-ақ оларды сыртқы нарықтарға ілгерілету бойынша шығындары ішінара өтелетін ақпараттық-коммуникациялық көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің міндетін атқарушысының 2022 жылғы 1 тамыздағы № 314-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2023 жылғы наурыз
Қ.Қ. Төребаев
57.
"Қазақстан Республикасының сауда қызметін реттеу туралы заңнамасының сақталуына тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 49 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
СИМ, ҰЭМ
2023 жылғы ақпан
А.А. Шаққалиев, Т.М. Жақсылықов
58.
"Мемлекеттік органның жеке және заңды тұлғалармен өзара іс-қимылын операциялық бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 66, Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 138/НҚ, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті Төрағасының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 4 және Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 133 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МҚІА (келісу бойынша), ЦДИАӨМ, БП (келісу бойынша), АҚДМ
2023 жылғы наурыз
Б.С. Беркімбаев, А.Н. Тұрысов, Д.Р. Қадыров
59.
"Ашық диалогтың интернет-порталында жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 145 бұйрығына өзгерістер енгізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің бұйрығы
АҚДМ
2023 жылғы наурыз
Д.Р. Қадыров
60.
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 8 қазандағы № 644 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Есмағамбетова
61.

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 1 августа 2022 года № 314-НҚ "Об утверждении Правил возмещения части затрат субъектов промышленно-инновационной деятельности по продвижению отечественных товаров и услуг обрабатывающей промышленности, а также информационно-коммуникационных услуг на внешние рынки в рамках принятых международных обязательств, перечня отечественных товаров и услуг обрабатывающей промышленности, а также информационно-коммуникационных услуг, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению на внешние рынки"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
март
2023 года
Торебаев К.К.
57.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности"
совместный приказ
МТИ,
МНЭ
март
2023 года
Шаккалиев А.А.,
Жаксылыков Т.М.
58.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 19 апреля 2021 года № 66, Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 19 апреля 2021 года № 138/НҚ, Председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан от 20 апреля 2021 года № 4 и Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 20 апреля 2021 года № 133 "Об утверждении Методики операционной оценки взаимодействия государственного органа с физическими и юридическими лицами"
совместный приказ
АДГС (по согласованию),
МЦРИАП,
ГП (по согласованию),
МИОР
март
2023 года
Беркимбаев Б.С.,
Турысов А.Н.,
Кадирова Д.Р.
59.
О внесении изменений в приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 28 апреля 2021 года № 145 "Об утверждении Правил работы на интернет-портале открытого диалога"
приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан
МИОР
март
2023 года
Кадирова Д.Р.
60.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 октября 2020 года № 644 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" и его территориальных подразделений"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
март
2023 года
Есмагамбетова А.С.
61.

"Арнайы экономикалық аймақтар қатысушыларының бірыңғай тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 1 шілдедегі № 468 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
62.
"Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың басқарушы компаниясының есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2019 жылғы 11 шілдедегі № 500 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
63.
"Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар мәселелері бойынша үлгілік шарттардың, өтініш пен сауалнамалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 522 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
64.
"Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтарды құру тұжырымдамаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 30 шілдедегі № 571 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
65.
"Арнайы экономикалық немесе индустриялық аймақтың басқарушы компаниясының арнайы экономикалық немесе индустриялық аймақтың қатысушылары арасында жер учаскелерін бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 775 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
66.
"Нысаналы даму трансферттерін қарау және іріктеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 126 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
67.
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
68.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 1 июля 2019 года № 468 "Об утверждении Правил ведения единого реестра участников специальных экономических зон"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
62.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 11 июля 2019 года № 500 "Об утверждении Правил представления управляющей компанией специальной экономической и индустриальной зон отчетности"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
63.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 19 июля 2019 года № 522 "Об утверждении форм типовых договоров, заявление и анкет по вопросам специальных экономических и индустриальных зон"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
64.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 июля 2019 года № 571 "Об утверждении требований к концепциям создания специальной экономической и индустриальной зоны"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
65.
О внесении изменений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 октября 2019 года № 775 "Об утверждении Правил распределения управляющей компанией специальной экономической или индустриальной зоны земельных участков между участниками специальной экономической или индустриальной зоны"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
66.
О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 126 "Об утверждении Правил рассмотрения и отбора целевых трансфертов на развитие"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
67.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
68.

"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.М. Кеңбейіл
69.
"Бюджеттік мониторинг жүргізу нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 629 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков, А.К. Әмрин
70.
"Мемлекеттiк мекемелердiң, бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң, бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдардың және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттiк есептiлiкті жасау және ұсыну қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 630 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
71.
"Кейбір кедендік құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 110 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Е.Е. Біржанов
72.
"Республикалық бюджетке түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 7 ақпандағы № 136 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Е.Е. Біржанов
73.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы наурыз
Д.О. Темірбеков
74.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
І.Е. Өсеров
75.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Кенбеил Д.М.
69.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года № 629 "Об утверждении Инструкции по проведению бюджетного мониторинга"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МНЭ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.,
Амрин А.К.
70.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 630 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной отчетности государственными учреждениями, администраторами бюджетных программ, уполномоченными органами по исполнению бюджета и аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
71.
О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 февраля 2018 года № 110 "Об утверждении форм некоторых таможенных документов"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Биржанов Е.Е.
72.
О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2018 года № 136 "Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Биржанов Е.Е.
73.
О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2023 года
Темирбеков Д.О.
74.
О внесении изменений в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Усеров И.Е.
75.

"Қоғамдық маңызы бар нарықтарда баға белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 36 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
А.Ә. Әбдікәрімов
76.
"Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 73 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
А.Ә. Әбдікәрімов
77.
"Тарифтерді қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 90 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы наурыз
А.Ә. Әбдікәрімов
78.
"Әкімшілік рәсімге қатысушылардың мемлекеттік органдардың басшыларына және олардың орынбасарларына бейнеконференц-байланыс немесе бейнежолданым арқылы жолданым беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 213/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2023 жылғы наурыз
Ә.Н. Тұрысов
79.
"Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингі бойынша мәліметтер ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 92 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
А.Ғ. Хасенов
80.
"Тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 96 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
А.Ғ. Хасенов
81.
"Мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде ұлттық оператор сатып алатын шикі және тауарлық газдың шекті бағасын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 121 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
А.Ғ. Хасенов
82.
"Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленген мұнай өнімдерін бөлшек сауда арқылы өткізудің шекті бағаларын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 184 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
Ә.М. Мағауов
83.

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года № 36 "Об утверждении Правил ценообразования на общественно значимых рынках"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Абдикаримов А.А.
76.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 августа 2019 года № 73 "Об утверждении Правил осуществления деятельности субъектами естественных монополий"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Абдикаримов А.А.
77.
О внесении изменений и дополнения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2019 года № 90 "Об утверждении Правил формирования тарифов"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2023 года
Абдикаримов А.А.
78.
О внесении изменений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 16 июня 2021 года № 213/НҚ "Об утверждении Правил обращения посредством видеоконференцсвязи или видеообращения участников административной процедуры к руководителям государственных органов и их заместителям"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
март
2023 года
Турысов А.Н.
79.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 31 октября 2014 года № 92 "Об утверждении Правил представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Хасенов А.Г.
80.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 3 ноября 2014 года № 96 "Об утверждении Правил розничной реализации и пользования товарным и сжиженным нефтяным газом"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Хасенов А.Г.
81.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 ноября 2014 года № 121 "Об утверждении Правил определения предельной цены сырого и товарного газа, приобретаемого национальным оператором в рамках преимущественного права государства"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Хасенов А.Г.
82.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 184 "Об утверждении Правил определения предельной цены на розничную реализацию нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Магауов А.М.
83.

"Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын және Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде тауар биржаларынан тыс өткізілетін сұйытылған мұнай газының шекті бағаларын айқындау қағидалары" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 209 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
А.Ғ. Хасенов
84.
"Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленген бөлшек саудада өткізілетін мұнай өнімдеріне шекті бағаларды белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 361 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2023 жылғы наурыз
Ә.М. Мағауов
85.
"Арнайы экономикалық аймақ құру мақсаттарына сәйкес келетін, арнайы экономикалық аймақ бөлінісінде қызметтің басым түрлерінің тізбесін, сондай-ақ арнайы экономикалық аймақ құру мақсаттарына сәйкес келетін, арнайы экономикалық аймақ бөлінісінде қызметтің басым түрлерінің тізбесіне қызметтің басым түрлерін енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 142 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
86.
"Арнайы комиссияның ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 446 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
87.
"Арнайы комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 516 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2023 жылғы наурыз
А.С. Ыдырысов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі;
АШМ – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі;
БҚДА – Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі;
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі;
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі;
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі;
ҚНРДА – Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі;
МҚІА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі;
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі;
ОМ – Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі;
ПІБ – Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы;
СИМ – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі;
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі;
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі;
ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 209 "Правила определения предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан и предельных цен сжиженного нефтяного газа, реализуемого в рамках плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан вне товарных бирж"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Хасенов А.Г.
84.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 19 мая 2015 года № 361 "Об установлении предельных цен на розничную реализацию нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
март
2023 года
Магауов А.М.
85.
О признании утратившим силу приказа Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 142 "Об утверждении перечня приоритетных видов деятельности в разрезе специальных экономических зон, соответствующих целям создания специальной экономической зоны, а также Правил включения приоритетных видов деятельности в перечень приоритетных видов деятельности в разрезе специальных экономических зон, соответствующих целям создания специальной экономической зоны"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
86.
О признании утратившим силу приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 июня 2019 года № 446 "Об утверждении положения о специальной комиссии"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
87.
Об отмене приказа исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 17 июля 2019 года № 516 "Об утверждении состава специальной комиссии"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2023 года
Идырысов А.С.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан;
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
АЗРК – Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан;
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
АРРФР – Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка;
АДГС – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы;
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан;
МП – Министерство просвещения Республики Казахстан;
УДП РК – Управление Делами Президента Республики Казахстан;
МТИ – Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан;
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан.