Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Министерство внутренних дел Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 6782578 тысяч тенге (шесть миллиардов семьсот восемьдесят два миллиона пятьсот семьдесят восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443 "Об утверждении лимита штатной численности системы органов внутренних дел Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 274 "О мерах по упорядочению командирования работников государственных органов за рубеж"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 329 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 483 "О перечне должностей военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкi iстер министрлiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
27-қосымша
ЕСКЕРТУ.27-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығыстар" деген 001
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 6782578 мың теңге (алты миллиард жетi жүз сексен екi миллион бес жүз жетпiс сегiз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерiнiң бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 ақпандағы N 180-7 қаулысы; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары жүйесiнiң штаттық сан лимитiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1443 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 329 қаулысы ; "Тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет көрсетулер үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы бар Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, iшкi iстер органдарының қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 31 наурыздағы N 483 қаулысы ; "Мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiн шетелдерге iссапарға жiберудi ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 наурыздағы N 274 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасы шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитета внутренних войск, территориальных органов и подразделений для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по охране общественного порядка и обеспечению общественной безопасности, предупреждению и пресечению преступных и иных противоправных посягательств на права и свободы человека и гражданина, интересы общества и государства.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитета внутренних войск, территориальных органов и подразделений для выполнения возложенных на них функций по предупреждению, выявлению, пресечению преступлений и административных правонарушений, раскрытию и расследованию преступлений, а также розыск преступников; по осуществлению предварительного следствия, дознания и административного производства в пределах их компетенции, установленной законодательством; по государственному надзору и контролю за обеспечением безопасности дорожного движения; по охране государственных и иных объектов, физических лиц, конвоирование арестованных и осужденных, участию в пресечении актов терроризма, освобождению заложников.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Админист- Минис-
ративные терство
затраты внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
001 Аппарат Содержание аппарата Еже- Минис-
централь- Министерства внутренних месяч- терство
ного дел Республики Казахстан, но внутрен-
органа Комитета внутренних войск них дел
в пределах штатной Респуб-
численности в количестве лики
1458 единиц. Казах-
стан
Комитет
внутрен-
них
войск
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
002 Аппараты Содержание территориаль- Еже- Минис-
террито- ных органов и подразде- месяч- терство
риальных лений Министерства но внутрен-
органов внутренних дел Республики них дел
Казахстан в пределах Респуб-
штатной численности в лики
количестве 19138 единиц. Казах-
стан,
Главные
управле-
ния
внутрен-
них дел
облас-
тей,
Управле-
ния
внутрен-
них дел
облас-
тей,
Главные
управле-
ния
внутрен-
них дел
городов
Алматы и
Астаны,
Главное
управле-
ние
внутрен-
них дел
на тран-
спорте и
его под-
разделе-
ния,
Военно-
следст-
венные
управле-
ния и
отделы,
подраз-
деления
специ-
альной
полиции.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қоғамдық тәртiптi сақтау мен қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету, адам және азамат құқықтары мен бостандықтарына, қоғам және мемлекет мүдделерiне қылмыстық және өзге де құқыққа қарсы қол сұғушылықтардың алдын алу мен жолын кесу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң орталық аппаратына, Iшкi әскерлер комитетiне, аумақтық органдары мен бөлiмшелерiне жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: әкiмшiлiк құқық бұзушылықтар мен қылмыстардың алдын алу, оларды анықтау мен жолын кесу, қылмыстарды ашу және тергеу, сондай-ақ қылмыскерлердi iздестiру жөнiндегi; олардың құзыретi шегiнде заңнамада белгiленген тәртiппен алдын ала тергеудi, анықтауды және әкiмшiлiк өндiрiстi жүзеге асыру жөнiндегi; жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудегi мемлекеттiк қадағалау мен бақылау жөнiндегi; мемлекеттiк және өзге де объектілердi, жеке тұлғаны күзету, сезiктiлер мен айыпталушыларды айдауылдау, террористiк актiлердiң жолын кесуге қатысу, кепiлдiкке алынғандарды босату жөнiндегi өздерiне жүктелген мiндеттердi орындау үшiн Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң орталық аппаратын, Iшкi әскерлер комитетiн, аумақтық органдары мен бөлiмшелерiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 Әкiмшiлiк Қазақстан
шығыстар Республикасы.
ның Ішкі істер
министрлігі
001 Орталық Қазақстан Респуб. Ай сайын Қазақстан
орган ликасы Ішкі істер Республикасы.
аппараты министрлiгiнiң ның Ішкі істер
орталық аппаратын, министрлігі,
Iшкi әскерлер Қазақстан
комитетiн 1458 Республикасы
бiрлiктен тұратын Ішкі істер
штаттық сан министрлігінің
шегінде ұстау. Ішкі әскерлер
комитеті
002 Аумақтық Қазақстан Респуб. Ай сайын Қазақстан
органдардың ликасы Iшкi iстер Республикасы.
аппараттары министрлiгiнiң ның Ішкі істер
аумақтық органдарын министрлігі,
19138 бiрлiктен облыстардағы
тұратын штаттық Ішкі істер бас
сан шегінде ұстау. басқармалары,
Iшкi iстер
басқармалары,
Алматы және
Астана қала.
ларының Iшкі
iстер бас
басқармалары,
көлiктегi Iшкi
iстер бас
басқармасы және
оның
бөлiмшелерi,
Әскери-тергеу
басқармалары
мен бөлiмдерi,
арнайы полиция
бөлiмшелерi.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных функций и задач на Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Комитета внутренних войск, территориальных органов и подразделений.
Приложение 28
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Оплата труда адвокатов на следствии" на 2003 год
1. Стоимость: 95101 тысяча тенге (девяносто пять миллионов сто одна тысяча тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Уголовно-процессуальный кодекс Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 1997 года "Об адвокатской деятельности"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года N 1247 "О правилах оплаты юридической помощи, оказываемой адвокатами, и возмещения расходов, связанных с защитой и представительством, за счет средств республиканского бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение исполнения своевременного и полного осуществления реализации гарантированного государством и закрепленного Конституцией Республики Казахстан прав человека на защиту своих прав, свобод и получение квалифицированной юридической помощи.
5. Задачи бюджетной программы: оплата за оказанные услуги адвокатами по уголовным делам в целях защиты и содействия в реализации прав, свобод и законных интересов граждан, а также прав и законных интересов юридических лиц, осуществляющих свою деятельность методами и средствами, не запрещенными законодательством.
6. План мероприятий по реализации:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
004 Оплата Оплата юридической помо- Еже- Минис-
труда щи, оказываемой адвоката- месяч- терство
адвокатов ми лицам, освобожденным но внутрен-
на следст- от ее оплаты в соответст- них дел

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне, Iшкi әскерлер комитетiне, аумақтық органдары мен бөлiмшелерiне жүктелген функциялар мен мiндеттердің сапалы және уақытында орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
28-қосымша
ЕСКЕРТУ. 28-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Tepгeу жүргiзу кезiнде адвокаттарға
еңбекақы төлеу" деген 004 республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 95101 мың теңге (тоқсан бес миллион бiр жүз бiр мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Қылмыстық iс жүргізу кодексi ; "Адвокаттық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы , "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Республикалық бюджет қаражаты есебiнен адвокаттар көрсететiн заң көмегiне ақы төлеу және қорғаумен және өкілдiк етумен байланысты шығыстарды өтеудің тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1247 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекет кепілдiк берген және Қазақстан Республикасының Конституциясында бекітілген өз құқықтарын, бостандықтарын қорғаудағы және бiлікті заң көмегін алудағы адам құқықтарын iске толық асыруды және мемлекеттiк тапсырыстың уақытында орындалуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: адвокаттар көрсеткен қызметке ақы төлеу және қылмыстық iстер бойынша қорғау мақсатында заңды мүдделерiн қорғаудағы және iске асырудағы адвокаттар қызметiн ұйымдастыру; адвокаттық қызметтердi заңнамада тыйым салынбаған әдiстермен және құралдармен жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 004 Тергеу Қазақстан Республи. Ай Қазақстан Рес.
жүргiзу касы Қылмыстық iс сайын публикасының
кезiнде жүргізу кодексiнің Ішкі істер

вии вии со статьями 71 , 72 Респуб-
Уголовно-процессуального лики
кодекса Республики Казах-
Казахстан и пунктом 2 стан,
статьи 5 Закона Республики Главные
Казахстан "Об адвокатской управле-
деятельности" и возмещение ния
расходов, связанных с внутрен-
защитой и представитель- них дел
ством в этих случаях, облас-
производимых на основании тей,
постановления органа, Управле-
ведущего уголовный ния
процесс, и определения внутрен-
суда, в производстве них дел
которых находится дело, облас-
(количество часов - не тей,
более 449598), выполне- Главные
ние обязательств прошлых управ-
лет по гражданско-правовым ления
договорам, зарегистриро- внутрен-
ванных в установленном них дел
порядке в территориальных городов
органах Казначейства. Алматы и
Астаны,
Главное
управле-
ние
внутрен-
них дел
на тран-
спорте и
его под-
разделе-
ния,
Военно-
следст-
венные
управле-
ния и
отделы,
подраз-
деления
специ-
альной
полиции.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
7. Ожидаемые результаты бюджетной программы: обеспечение граждан квалифицированной юридической помощью, гарантированной законодательством на защиту прав человека.
Приложение 29
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Выполнение обязательств прошлых лет"
на 2003 год
1. Стоимость: 159 700 тысяч тенге (сто пятьдесят девять миллионов семьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 44 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 1 июля 1999 года; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий работы для сотрудников центрального аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: погашение кредиторской задолженности по строительству административного здания Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Астана.
6 План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

адвокаттар. 71, 72-баптарына министрлігі,
ға еңбекақы және "Адвокаттық облыстардағы
төлеу қызмет туралы" Ішкі істер бас
Қазақстан Республи. басқармалары,
касы Заңының 5- Ішкі істер
бабындағы 2-тармақ. басқармалары,
қа сәйкес ақы Алматы және
төлеуден босатылған Астана
адамдарға көрсеткен қалаларының
заң көмегi үшiн Ішкі істер бас
адвокаттарға ақы басқармалары,
төлеу және бұл көліктегі Ішкі
жағдайларда істер бас
өндiрiсiнде iс басқармалары
болатын (сағат саны және оның
- 449 598-ден бөлімшелері,
аспайтын) қылмыстық Әскери-тергеу
істі жүргізуші орган басқармалары
қаулысының және сот мен бөлімдері,
ұйғарымының негiзiнде арнайы полиция
қорғаумен және бөлімшелері.
өкiлдiкпен байланысты
шығыстарды өтеу,
Қазынашылықтың
аумақтық орган.
дарында белгiленген
тәртiппен тiркелген
азаматтық-құқықтық
шарттар бойынша
өткен жылдардың
мiндеттемелерiн
орындау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: азаматтарды адам құқықтарын қорғауда заңнама кепілдік берген білікті заң көмегiмен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
29-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Өткен жылдардағы мiндеттемелердi
орындау" деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 159 700 мың теңге (бiр жүз елу тоғыз миллион жетi жүз теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 1999 жылғы 1 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң 44-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы , "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi орталық аппаратының жеке құрамына тиiстi тұрмыстық жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi әкiмшiлiк ғимаратының құрылысы бойынша кредиторлық қарызды өтеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 006 Выполнение Минис-
обяза- терство
тельств внутрен-
прошлых них дел
лет Респуб-
лики
Казах-
стан
031 Погашение Завершение расчетов с Январь Минис-
кредитор- поставщиками за выполнен- 2003 терство
ской ные работы и услуги по г. внутрен-
задолжен- строительству администра- них дел
ности по тивного здания Министер- Респуб-
строи- ства внутренних дел лики
тельству Республики Казахстан Казах-
админист- стан
ративного
здания
Министер-
ства внут-
ренних дел
Республики
Казахстан
в городе
Астане
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение кредиторской задолженности по строительству административного здания Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Астана.
Приложение 30
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием" на 2003 год
1. Стоимость: 291 555 тысяч тенге (двести девяносто один миллион пятьсот пятьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 года N 721 "О преобразовании учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 года N 1136-51; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 года N 59-3; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 02 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 006 Өткен 2003 Қазақстан Рес.
жылдардағы жылғы публикасының
мiндеттеме. қаңтар. Ішкі істер
лердi дан министрлігі
орындау бастап
031 Қазақстан Қазақстан Респуб. Қазақстан Рес.
Республика. ликасының Iшкi публикасының
сының Астана iстер министрлiгi Ішкі істер
қаласында әкiмшiлiк ғимара. министрлігі
Iшкi iстер тының құрылысы
министрлiгi бойынша орындалған
әкiмшiлiк қызмет көрсетулер
ғимаратының үшiн жеткiзiп
құрылысы берушiлермен есеп
бойынша айырысуларды аяқтау
кредиторлық
қарызды
өтеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Астана қаласында Iшкi iстер министрлiгi әкiмшiлiк ғимаратының құрылысы бойынша кредиторлық қарызды өтеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
30-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кәсiби орта бiлiмi бар мамандарды
даярлау" деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 291 555 мың теңге (екi жүз тоқсан бiр миллион бес жүз елу бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттiк бюджеттің есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерінің бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындарын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 721 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1136-51 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 348 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 59-3 қаулысы; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности средних учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по подготовке для органов внутренних дел квалифицированных специалистов со средним специальным образованием, имеющих необходимые теоретические знания и практические навыки по специальности.
5. Задачи бюджетной программы: содержание средних учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по постоянному совершенствованию качества подготовки специалистов с учетом требований, предъявляемых к кадрам Министерства внутренних дел Республики Казахстан; физическая подготовка и осуществление мероприятий по укреплению здоровья курсантов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 007 Подготовка Минис-
специалис- терство
тов со внутрен-
средним них дел
профессио- Респуб-
нальным лики
образова- Казах-
нием стан
030 Актюбин- Содержание Актюбинского Ежеме- Минис-
ский юри- юридического колледжа, в сячно терство
дический пределах штатной внутрен-
колледж численности - 130 единиц. них дел
Обеспечение продоволь- Респуб-
ствием, медикаментами, лики
вещевым имуществом, Казах-
горюче-смазочными мате- стан,
риалами, мягким инвен- Акюбин-
тарем, товаро-материаль- ский
ными ценностями, стипен- юриди-
дией. ческий
Количество обучающихся колледж
очно - 281 единица, Минис-
заочно - 155 единиц. терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казахстан
033 Шымкент- Содержание Шымкентского Ежеме- Минис-
ский юридического колледжа, в сячно терство
юридичес- пределах штатной числен- внутрен-
кий ности-214 единиц. Обеспе- них дел
колледж чение продовольствием, Респуб-
медикаментами, мягким лики
инвентарем, вещевым Казах-
имуществом, горюче-смазоч- стан,
ными материалами товаро- Шымкент-
материальными ценностями, ский
стипендией. юриди-
Количество обучающихся ческий
очно-300 единиц, заочно- колледж
250 единиц. Минис- очно - 281 единица, терства
заочно - 155 единиц. внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казахстан
034 Семипала- Содержание Семипалатин- Ежеме- Минис-
тинский ского юридического сячно терство
юридичес- колледжа, в пределах внутрен-
кий штатной численности - 160 них дел
колледж единиц. Обеспечение Респуб-
продовольствием, мягким лики
инвентарем, товаро-мате- Казах-
риальными ценностями, стан,
медикаментами, вещевым Семипа-
имуществом, горюче-смазоч- латин-
ными материалами, кий
стипендией. Количество юриди-
обучающихся очно-319 ческий
единиц, заочно-229 единиц. колледж
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казахстан
035 Алматин- Содержание Алматинского Ежеме- Минис-
ский юридического колледжа, в сячно терство
юридичес- пределах штатной внутрен-
кий численности-134 единиц. них дел
колледж Обеспечение продовольст- Респуб-
вием, медикаментами, лики
вещевым имуществом, мягким Казах-
инвентарем, товаро-мате- стан,
риальными ценностями, Алматин-
горюче-смазочными материа- ский
лами, стипендией. юриди-
Количество обучающихся ческий
очно-154 единиц, заочно- колледж
150 единиц. Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казахстан
------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдары үшiн мамандығы бойынша қажеттi теориялық бiлiмi мен тәжiрибелiк дағдысы бар, арнаулы орта бiлiмдi, бiлiктi мамандарды дайындау жөнiнде Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң орта оқу орындарына жүктелген функциялардың орындалуына барынша тиiмдi қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кадрларына қойылатын талаптарды ескере отырып, мамандар дайындығының сапасын ұдайы жетiлдіруде Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң орта оқу орындарына жүктелген функциялардың орындалуы үшiн оларды ұстау; дене шынықтыру дайындығы және курсанттардың денсаулығын нығайту жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 007 Кәсiби орта Қазақстан Рес.
бiлiмi бар публикасының
мамандарды Ішкі істер
даярлау. министрлігі
030 Ақтөбе заң Ақтөбе заң Ай Қазақстан Рес.
колледжi колледжiн 130 сайын публикасының
бiрлiктен тұратын Ішкі істер
штаттық сан шегiнде министрлігі,
ұстау. Азықтүлiкпен, Қазақстан Рес.
дәрi-дәрмектермен, публикасы Ішкі
заттай мүлiктермен, істер
жанар-жағар май министрлігінің
материалдарымен, Ақтөбе заң
жұмсақ инвентарьмен, колледжі
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
Колледждiң кiтап.
ханалық қорын
толықтыру. Күндiзгi
бөлiмде оқитындар
саны - 281 бiрлiк,
сырттай бөлiмде -
155 бiрлiк.
033 Шымкент заң Шымкент заң Ай Қазақстан Рес.
колледжі колледжiн 214 сайын публикасының
бiрлiктен тұратын Ішкі істер
штаттық сан шегiнде министрлігі,
ұстау. Қазақстан
Азық-түлiкпен, Республикасы
дәрi-дәрмектермен, Ішкі істер
заттай мүлiктермен, министрлігінің
жанар-жағар май Шымкент заң
материалдарымен, колледжі
жұмсақ инвентарьмен,
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
Күндiзгi бөлiмде
оқитындар саны -
300 бiрлiк, сырттай
бөлiмде - 250
бiрлiк.
034 Семей заң Семей заң колледжiн Ай Қазақстан Рес.
колледжі 160 бiрлiктен сайын публикасының
тұратын штаттық сан Ішкі істер
шегiнде ұстау. министрлігі,
Азық-түлiкпен, Қазақстан
дәрi-дәрмектермен, Республикасы
заттай мүлiктермен, Ішкі істер
жанар-жағар май министрлігінің
материалдарымен, Семей заң
жұмсақ инвентарьмен, колледжі
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
Күндiзгi бөлiмде
оқитындар саны -
319 бiрлiк, сырттай
бөлiмде - 229
бiрлiк.
035 Алматы заң Алматы заң колледжiн Ай Қазақстан Рес.
колледжі 160 бiрлiктен сайын публикасының
тұратын штаттық сан Ішкі істер
шегiнде ұстау. министрлігі,
Азық-түлiкпен, Қазақстан
дәрi-дәрмектермен, Республикасы
заттай мүлiктермен, Ішкі істер
жанар-жағар май министрлігінің
материалдарымен, Алматы заң
жұмсақ инвентарьмен, колледжі
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
Колледждің кітап.
ханалық қорын
толықтыру.
Күндiзгi бөлiмде
оқитындар саны -
154 бiрлiк, сырттай
бөлiмде - 150
бiрлiк.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение органов внутренних дел Республики Казахстан квалифицированными специалистами со средним специальным образованием с планируемым выпуском: Актюбинский юридический колледж - очно 150 единицы, заочно - 75 единицы; Шымкентский юридический колледж - очно 155 единицы, заочно - 100 единиц; Семипалатинский юридический колледж - очно 159 единиц, заочно - 80 единиц; Алматинский юридический колледж - очно 70 единиц, заочно - 47 единиц.
Приложение 31
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 009
"Подготовка кадров в высших учебных заведениях"
на 2003 год
1. Стоимость: 989 487 тысяч тенге (девятьсот восемьдесят девять миллионов четыреста восемьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1997 года N 349 "О создании Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 675 "О создании государственного учреждения "Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1427 "Отдельные вопросы, связанные с финансированием подготовки кадров для правоохранительных органов, деятельности правоохранительных органов и социальной защиты военнослужащих войск правительственной связи"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының ішкі iстер органдарын арнаулы орта білiмi бар бiлiктi мамандармен жоспарлы түрде қамтамасыз ету: Ақтөбе заң колледжiнiң күндiзгi бөлiмiнен 150 бiрлiк, сырттай бөлiмiнен 75 бірлік; Шымкент заң колледжінің күндiзгi бөлiмiнен 155 бiрлiк, сырттай бөлiгiнен 100 бiрлiк; Семей заң колледжiнiң күндізгі бөлімінен 159 бiрлiк, сырттай бөлiмiнен 80 бiрлiк; Алматы заң колледжiнiң күндiзгi бөлiмiнен 70 бірлік, сырттай бөлiмiнен 47 бiрлiк.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
31-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" деген 009 республикалық бюджет бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 989 487 мың теңге (тоғыз жүз сексен тоғыз миллион төрт жүз сексен жетi мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерінің бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және әлеуметтiк қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнің Жоғары әскери училищесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 наурыздағы N 349 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Академиясы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 маусымдағы N 675 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 348 қаулысы ; "Құқық қорғау органдары үшiн кадрлар даярлауды құқық қорғау органдарының қызметiн және үкiметтiк байланыс әскерлерi әскери қызметшілерiн әлеуметтiк қорғауды қаржыландыруға байланысты жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1427 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности высших учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по подготовке квалифицированных кадров для органов внутренних дел и внутренних войск, на высоком профессиональном уровне организовать работу по охране общественного порядка, обеспечению общественной безопасности и борьбе с преступностью, обладающих глубокими гуманитарными, юридическими специальными знаниями.
5. Задачи бюджетной программы: содержание высших учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по проведению фундаментальных и прикладных исследований актуальных проблем деятельности органов внутренних дел, и подготовки для них специалистов с целью внедрения полученных результатов в учебный процесс и практику органов внутренних дел; подготовка и издание учебной, научной, учебно-методической и информационно-справочной литературы; разработка и внедрение системы стимулирования активного участия в учебно-воспитательном процессе постоянного и переменного состава.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 009 Подготовка Минис-
кадров в терство
высших внутрен-
учебных них дел
заведениях. Респуб-
лики
Казах-
стан
032 Костанай- Содержание Костанайского Минис-
ский юридического института, терство
юридичес- в пределах штатной внутрен-
кий численности - 300 единиц. них дел
институт Обеспечение продовольст- Респуб-
вием, медикаментами, лики
вещевым имуществом, Казах-
мягким инвентарем, горюче- стан,
смазочными материалами, Коста-
товаро-материальными найский
ценностями, стипендией. юриди-
Количество обучающихся ческий
очно-753 единиц, институт
заочно-784 единиц. Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казахстан
033 Высшее Содержание Высшего Ежеме- Минис-
военное военного училища внутрен- сячно терство
училище них войск, в пределах внутрен-
внутренних штатной численности - 591 них дел
войск, единица, в том числе Респуб-
город Пет- замещено военнослужащими лики
ропавловск срочной службы 159 единиц. Казах-
Обеспечение продовольст- стан,
вием, медикаментами, Высшее
вещевым имуществом, военное
горюче-смазочными материа- училище
лами, товаро-материальными внутрен-
ценностями, стипендией. них
Количество обучающихся войск
курсантов - 880 единиц. Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казахстан
034 Академия Содержание Академии Ежеме- Минис-
Министер- Министерства внутренних сячно терство
ства внут- дел Республики Казахстан, внутрен-
ренних дел в пределах штатной чис- них дел
Республики ленности - 678 единиц. Респуб-
Казахстан Обеспечение продовольст- лики
вием, медикаментами, Казах-
вещевым имуществом, стан,
горюче-смазочными мате- Академия
риалами товаро-материаль- Минис-
ными ценностями, стипен- терства
дией. Приобретение внутрен-
спецсредств, арттехвоору- них дел
жения для проведения Республи-
практических учебных ки Казах-
занятий: патронов к писто- стан
лету "Макарова" 9 мм -
198814 единиц, патронов
автоматных холостых
5,45мм (7,62мм) - 14510
единицы, сигнальных
патронов 15 мм - 406
единиц, реактивных патро-
нов 30 мм - 858 единиц,
взрывпакетов - 635 единиц,
дымовых шашек - 5 единиц,
ручных дымовых гранат
- 50 единиц, изделий ПР73
- 1000 единиц, бронещитков
- 85 единиц, изделий БР-С
- 130 единиц, противоудар-
ных щитов - 850 единиц,
изделий "Черемуха 4" - 262
единиц, изделий "Черемуха
6" - 262 единиц, изделий
"Черемуха 10" - 262 еди-
ниц, лопат пехотных - 60
единиц, лопат саперных -
262 единиц, лом - 10
единиц, топоров пожарных
- 10 единиц, лестниц-
палок - 5 единиц, багры -
10 единиц, спец.веревок -
200 единиц, легких защит-
ных жилетов - 415 единиц,
спецсредств "Сирень12" -
253 единицы. Количество
обучающихся очно-1303
единицы, заочно-1381
единица.
035 Караган- Содержание Карагандин- Ежеме- Минис-
динский ского юридического сячно терство
юридичес- института Министерства внутрен-
кий внутренних дел Республики них дел
институт Казахстан, в пределах Респуб-
Министер- штатной численности - 501 лики
ства единица. Обеспечение Казах-
внутрен- продовольствием, медика- стан
них дел ментами, вещевым имущест- Караган-
Республики вом, горюче-смазочными динский
Казахстан материалами, товаро-мате- юриди-
риальными ценностями, ческий
стипендией. институт
Количество обучающихся Министер-
очно-870 единиц, ства
заочно-738 единиц. внутрен-
них дел
Республи-
ки Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлер үшiн кадрлар дайындау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жоғары оқу орындарына жүктелген функциялардың орындалуына барынша тиiмдi қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету, терең гуманитарлық, заңгерлiк арнаулы бiлiмi бар кадрлардың қоғамдық тәртiптi сақтау, қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету және қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi жұмыстарын жоғары кәсiби деңгейде ұйымдастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Iшкi iстер органдары қызметiнiң өзектi проблемаларына фундаменталды және қолданбалы зерттеулердi жүргiзу және алынған нәтижелердi iшкi iстер органдарының оқу процесi мен тәжiрибесiне енгiзу мақсатында iшкi iстер органдары үшiн мамандар дайындау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жоғары оқу орындарына жүктелген функцияларды орындау үшiн оларды ұстау; оқу, ғылыми, оқу-әдiстемелік және анықтамалық-ақпараттық әдебиеттердi дайындау; оқу-тәрбие процесiне ұдайы және ауыспалы құрамның белсендi қатысуын ынталандыру жүйесiн әзiрлеу және енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 009 Жоғары оқу- Ай Қазақстан Рес.
орындарында сайын публикасының
кадрларды Ішкі істер
даярлау министрлігі
032 Қостанай Қостанай заң Ай Қазақстан Рес.
заң институтының 300 сайын публикасының
институты бiрлiктен тұратын Ішкі істер
штаттық сан шегiнде министрлігі,
ұстау. Қазақстан
Азық-түлікпен, Республикасы
дәрi-дәрмектермен, Ішкі істер
заттай мүлiктермен, министрлігінің
жұмсақ инвентарьмен, Қостанай заң
жанар-жағар май институты
материалдарымен,
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
Институттың
кiтапханалық қорын
толықтыру. Күндiзгi
бөлiмде оқитындар
саны - 753 адам,
сырттай бөлiмде -
784 адам.
033 Iшкi Ішкі әскерлердің Ай Қазақстан Рес.
әскерлердiң Жоғары әскери сайын публикасының
Жоғары училищесінің 591 Ішкі істер
әскери бірліктен тұратын министрлігі,
училищесі, штаттық сан шегінде Қазақстан
Петропавл ұcтау, оның iшiнде Республикасы
қаласы 159 бiрлiктi Ішкі істер
құрайтын мерзiмдi министрлігінің
қызметтегi әскери ішкі әскерлердің
қызметшiлермен Жоғары әскери
ауыстырылған. училищесі.
Азық-түлiкпен,
дәрi-дәрмектермен,
заттай мүлiктермен,
жанар-жағар май
материалдарымен,
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
034 Қазақстан Оқып жүрген Ай Қазақстан Рес.
Республика. курсанттар саны - сайын публикасының
сы Ішкі 880 адам. Қазақстан Ішкі істер
істер мини. Республикасы Iшкi министрлігі,
стрлігінің iстер министрлiгiнiң Қазақстан
Академиясы Академиясын 678 Республикасы
бiрлiктен тұратын Ішкі істер
штаттық сан шегiнде министрлігінің
ұстау. Академиясы
Азық-түлiкпен,
дәрi-дәрмектермен,
заттай мүлiктермен,
жанар-жағармай
материалдарымен,
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
Практикалық оқу
сабақтарын өткiзу
үшiн арнайы
құралдарды арттех.
қару-жарақты:
198814 бiрлiктен
тұратын 9 мм
"Макаров"
тапаншасының
патрондарын, 14510
бiрлiктен тұратын
5,45 мм (7,62 мм)
автоматтық бос
патрондарды, 406
бiрлiктен тұратын
15 мм дабыл белгi
беру патрондарын,
858 бiрлiктен
тұратын 30 мм
реактивтi
патрондарды, 635
бiрлiк жарылыс.
пакеттердi, 5
бiрлiктен тұратын
түтiн шашкаларын,
50 бiрлiктен
тұратын қол түтiн
гранаталарын, 1000
бiрлiктен тұратын
ПР73 бұйымдарды,
85 бiрлiктен тұратын
бронды қалқаншаларды,
130 бiрлiктен
тұратын БР-С
бұйымдарды, 850
бiрлiктен тұратын
соққы әсер етпейтiн
қалқандарды, 262
бiрлiктен тұратын
"Черемуха 4"
бұйымдарын, 262
бiрлiктен тұратын
"Черемуха 6"
бұйымдарын, 262
бiрлiктен тұратын
"Черeмуха 10"
бұйымдарын, 60
бiрлiктен тұратын
пехоталық күректердi,
262 бiрлiктен
тұратын саперлiк
күректердi, 10
бiрлiктен тұратын
ломды, 10 бiрлiктен
тұратын өртке
қарсы қолданылатын
балталарды, 5
бiрлiктен тұратын
таяқ-сатыларды,
10 бiрлiктен
тұратын iлгектi,
200 бiрлiктен
тұратын арнайы
арқанды, 415 бiрлiк
жеңiл қорғау
жилеттерін, 253
бiрлiк "Сирень 12"
арнайы құралдарын
сатып алу.
035 Қазақстан Күндiзгi бөлiмде Ай Қазақстан Рес.
Республикасы оқитындар саны - сайын публикасының
Iшкі iстер 1303 адам, сырттай Ішкі істер
министрлігі. бөлiмде - 1381 адам. министрлігі,
нiң Қазақстан Республи. Қазақстан
Қарағанды касы Iшкi iстер Республикасы
заң министрлігінiң Ішкі істер
институты Қарағанды заң министрлігінің
институтын 501 Қарағанды заң
бiрлiктен тұратын институты
штаттық сан шегiнде
ұстау.
Азық-түлiкпен,
дәрi-дәрмектермен,
заттай мүлiктермен,
жанар-жағармай
материалдарымен,
тауар-материалдық
бағалы заттармен,
стипендиямен
қамтамасыз ету.
Күндiзгi бөлiмде
оқитындар саны -
870 адам, сырттай
бөлiмде - 738 адам.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение высококвалифицированными специалистами органов внутренних дел и внутренних войск Республики Казахстан с планируемым выпуском: Костанайский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 176 единиц, заочно - 238 единиц; Высшее военное училище внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 159 единиц; Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 349 единицы, заочно - 426 единиц; Карагандинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 185 единиц, заочно - 148 единиц.
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 34 285 тысяч тенге (тридцать четыре миллиона двести восемьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995г. N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1997 года N 847 "О профессиональной подготовке лиц, впервые поступающих на службу, и сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарын және iшкi әскерлерiн жоғары бiлiктiлiктi мамандармен жоспарлы түрде қамтамасыз ету: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қостанай заң институтының күндiзгi бөлiмiнен 176 бiрлiк, сырттай бөлiмiнен 238 бiрлiк; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi Жоғары әскери училищесiнiң күндiзгi бөлiмiнен 159 бiрлiк; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Академиясының күндiзгi бөлiмiнен 349 бiрлiк, сырттай бөлiмiнен 426 бiрлiк; Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қарағанды заң институтының күндiзгi бөлiмiнен 185 бiрлiк, сырттай бөлiмiнен 148 бiрлiк.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
32-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кадрлардың бiлiктiлiгiн жоғарылату
және оларды қайта даярлау" деген 010 республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 34 285 мың теңге (отыз төрт миллион екi жүз сексен бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерiнiң бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қызметке алғашқы рет қабылданатын адамдарды және Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қызметкерлерiн кәсiби даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 мамырдағы N 847 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттің қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасы шегiндегi қызметтік iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Училища профессиональной подготовки Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по первоначальной подготовке личного состава, повышению квалификации и переподготовке рядового, младшего и среднего начальствующего состава органов внутренних дел, первоначальной подготовке гражданских лиц, рекомендуемых подразделениями для прохождения службы в органах внутренних дел на должностях рядового, младшего и среднего начальствующего состава.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Училища профессиональной подготовки Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение Минис-
квалифика- терство
ции и пе- внутрен-
реподго- них дел
товка Респуб-
кадров лики
Казах-
стан
030 Училище Содержание Училища Ежеме- Минис-
профессио- профессиональной подго- сячно терство
нальной товки Министерства внутрен-
подготовки внутренних дел Республики них дел
Казахстан, в пределах Респуб-
штатной численности - 94 лики
единиц. Казах-
Обеспечение продовольст- стан,
вием, медикаментами, Училище
вещевым имуществом, профес-
горюче-смазочными мате- сиональ-
риалами и другими товаро- ной под-
материальными ценностями. готовки
Количество обучающихся Министер-
всего (единиц) - 1000, в ства
том числе по категориям внутрен-
слушателей первоначальная них дел
подготовка - 600, повышение Респуб-
квалификации - 300, лики
переподготовка - 100. Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное своевременное выполнение Училищем профессиональной подготовки Министерства внутренних дел Республики Казахстан основных задач в плановом обучении: курсантов первоначальной подготовки - 600 единиц; слушателей повышения квалификации - 300 единиц; слушателей переподготовки кадров - 100 единиц.
Приложение 33
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 012
"Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей"
на 2003 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдарының жеке құрамын бастапқы даярлықтан өткiзу, қатардағы, кішi және орта құрамның бiлiктілігiн жоғарылату және оларды қайта даярлау, бөлiмшелер iшкi iстер органдарына қатардағы, кiшi және орта басшы құрам лауазымдарында қызмет өткеруге ұсынған әскери емес азаматтарды бастапқы дайындықтан өткiзу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң Кәсiби дайындау училищесiне жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн оның қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Кәсiби дайындау училищесiне жүктелген мiндеттердiң орындалуы үшiн оны ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың Қазақстан Рес.
бiлiктiлiгiн публикасының
жоғарылату Ішкі істер
және оларды министрлігі.
қайта
даярлау
030 Кәсiби Қазақстан Республи Ай Қазақстан Рес.
даярлау касы Iшкi iстер сайын публикасының
училищесi министрлiгiнің Ішкі істер
Кәсiби даярлау министрлігі,
училищесiн 94 Қазақстан
бiрлiктен тұратын Республикасы
штаттық сан шегiнде Ішкі істер
ұстау. министрлігінің
Азық-түлiкпен, Кәсіби даярлау
дәрi-дәрмектермен, училищесі
заттай мүлiктермен,
жанар-жағар май
материалдарымен
және басқа да
тауар-материалдық
бағалы заттармен
қамтамасыз ету.
Барлық оқитындар
саны (бiрлiк) -
1000, оның iшінде
тыңдаушылар санаты
бойынша: бастапқы
дайындықта - 600,
бiлiктiлiгiн
жоғарылатуда - 300,
қайта даярлауда
- 100.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Кәсiби даярлау училищесiнiң жоспарлы: 600 бiрлiктi құрайтын бастапқы дайындау курсанттарын; 300 бiрлiктi құрайтын бiлiктiлiгiн жоғарылату тыңдаушыларын; 100 бiрлiктi құрайтын кадрларды қайта даярлау тыңдаушыларын оқытудағы негiзгi мiндеттердi сапалы әрi уақытында орындауы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
33-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Әскери қызметшілердi, құқық қорғау
органдарының қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн
емдеу" деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 121 539 тысяч тенге (сто двадцать один миллион пятьсот тридцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 8 июля 1994 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении Положения о прохождении службы рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1433 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Центрального госпиталя с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по оказанию комплексной квалифицированной, специализированной, консультативно-диагностической, профилактической и стационарной помощи военнослужащим и сотрудникам органов внутренних дел и внутренних войск, членам их семей, проживающих с ними и пенсионерам органов внутренних дел.

1. Құны: 121 539 мың теңге (бip жүз жиырма бiр миллион бес жүз отыз тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық амандығы туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 8 шiлдедегi Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттiк бюджеттің есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерiнің бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы ішкі iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1433 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасы шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртіптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдарының және iшкi әскерлерiнің әскери қызметшiлерi мен қызметкерлерiне, олардың бiрге тұратын отбасы мүшелерiне және iшкi iстер органдарының зейнеткерлерiне кешендi бiлiктi, мамандандырылған, кеңестiк-диагностикалық, профилактикалық және стационарлық көмек көрсету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Емханалы орталық госпиталiне жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Центрального госпиталя с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций организации и проведения комплекса профилактических мероприятий, направленных на снижение всех видов заболеваемости, инвалидности и смертности; изучение и внедрение передовых форм и методов работы по профилактике, диагностике и лечению; организации и проведению мероприятий по пропаганде здорового образа жизни; повышения квалификации врачей и среднего персонала медицинских работников; организация научно-методических, организационных и практических мероприятий, осуществляемых в целях оптимального комплектования правоохранительных органов; осуществления контроля по материалам военно-врачебной экспертизы, за организацией, проведением и результатами лечебно-диагностической работы в ведомственных медицинских и военно-медицинских учреждениях; обеспечения соблюдения действующего санитарного законодательства, санитарных правил и норм, гигиенических нормативов в подразделениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан; разработка и осуществление санитарно-противоэпидемических мероприятий, направленных на предупреждение и ликвидацию загрязнения окружающей среды; создания условий для укрепления состояния здоровья спецконтингента, содержащегося в спецучреждениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан. Ежемесячная оплата за медицинские услуги, оказываемые Республиканским государственным казенным предприятием "Лечебный комплекс "Казахстан" военнослужащим и сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей, проживающих с ними и пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: аурулардың барлық түрлерiн, мүгедектiктi және өлiмдi кемiтуге бағытталған профилактикалық iс-шаралардың кешенiн ұйымдастыру және жүргiзу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Емханалы орталық госпиталiнiң аппаратына жүктелген мiндеттердiң орындалуы үшiн оны қамтамасыз ету; қазiргi заманғы емдеу-диагностикалық жабдықтарымен жарақтандыру, профилактика, диагностика және емдеу жұмысының озық түрлерi мен тәсiлдерiн зерттеу және енгiзу; салауатты өмiр салтын насихаттау жөнiндегi iс-шараларды ұйымдастыру және жүргiзу; дәрiгерлердiң және орта буындағы медициналық қызметкерлердiң бiлiктiлiгiн жоғарылату; құқық қорғау органдарын қолайлы жасақтау мақсатында жүзеге асырылатын ұйымдастырушылық және iс жүзiндегi шараларды жүргiзу ведомстволық медициналық және әскери-медициналық мекемелердегi емдеу-диагностикалық жұмыстардың ұйымдастырылуын, жүргiзiлуiн және олардың нәтижелерiн әскери-дәрiгерлiк сараптау материалдарын бақылауды жүзеге асыру; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің бөлiмшелерiнде iс жүзiндегi санитарлық заңнаманың, санитарлық ережелер мен нормалардың, гигиеналық нормативтердің сақталуын қамтамасыз ету; қоршаған ортаның ластануын болдырмауға және жоюға бағытталған санитарлық iндетке қарсы шараларды даярлау және жүзеге асыру; iшкi iстер органдарының және iшкi әскерлер қызметкерлерiнің, олардың отбасы мүшелерiнің, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң арнаулы мекемелерiнде ұсталатын арнайы контингенттiң денсаулығын нығайту үшiн жағдай жасау; iшкi iстер органдарының әскери қызметшiлерi мен қызметкерлерiне, олардың бiрге тұратын отбасы мүшелерiне және iшкi iстер органдарының зейнеткерлерiне "Қазақстан" емдеу кешенi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны көрсететiн медициналық қызмет үшiн ай сайын ақша төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 012 Лечение Минис-
военнослу- терство
жащих, внутрен-
сотрудни- них дел
ков право- Респуб-
охрани- лики
тельных Казах-
органов и стан
членов их
семей.
030 Госпиталь Содержание Госпиталя с Ежеме- Минис-
с поликли- поликлиникой, в пределах сячно терство
никой штатной численности - 241 внутрен-
единица. Обеспечение них дел
деятельности госпиталя с Респуб-
поликлиникой продуктами лики
питания, медикаментами, Казах-
прочими средствами стан,
медицинского назначения, Госпи-
постельными принадлежнос- таль с
тями, специальным обмун- поликли-
дированием, товаро- никой
материальными ценностями,
горюче-смазочными
материалами.
031 Оказание Оказание медицинских Ежеме- Минис-
медицин- услуг военнослужащим и сячно терство
ской помо- сотрудникам органов внутрен-
щи военно- внутренних дел, членам их них дел
служащим и семей, проживающим с ними Респуб-
сотрудни- и пенсионерам органов лики
кам орга- внутренних дел, в коли- Казах-
нов внут- честве 24497 койко-дней. стан,
ренних Респуб-
дел, чле- ликан-
нам их ское
семей, государ-
проживаю- ственное
щих с ними казенное
и пенсио- пред-
нерам приятие
органов "Лечеб-
внутрен- ный
них дел комплекс
Казах-
стан"
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных функций на Центральный госпиталь с поликлиникой Министерства внутренних Республики Казахстан в оказании комплексной квалифицированной, специализированной, консультативно-диагностической профилактической и стационарной помощи военнослужащим и сотрудникам членам их семей и пенсионерам, органов внутренних дел и внутренних войск. Предоставление койко-дней в количестве - 24 497 на лечение военнослужащих и сотрудников органов внутренних дел, членам их семей, проживающих с ними и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск.
Приложение 34
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. В приложение 34 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 35
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 021
"Охрана общественного порядка и обеспечение общественной
безопасности на республиканском уровне" на 2003 год
1. Стоимость: 4 164 665 тысяч тенге (четыре миллиарда сто шестьдесят четыре миллиона шестьсот шестьдесят пять тысяч тенге).

1 012 Әскери Қазақстан Рес.
қызметшiлердi, публикасының
құқық қорғау Ішкі істер
органдарының министрлігі
қызметкерлерiн
және олардың
отбасы
мүшелерiн
емдеу
030 Емханалы Емханалы госпи. Ай Қазақстан Рес.
госпиталь тальдi 241 бiрлiгi сайын публикасының
бар штаттық сан Ішкі істер
шегiнде ұстау. министрлігі,
Емханалы госпиталь. Емханалы
дiң қызметiн госпиталь
азық-түлiк
өнiмдерiмен,
дәрi-дәрмектермен,
басқа да
медициналық мақсат.
тағы құралдармен,
төсек орынмен,
арнайы киiм-
кешекпен, тауар-
материалдық бағалы
заттармен, жанар-
жағар май
материалдарымен
қамтамасыз ету.
031 Iшкi iстер Iшкі iстер Ай Қазақстан Рес.
органдарының органдарының әскери сайын публикасының
әскери қызметшiлерi мен Ішкі істер
қызметшiлерi қызметкерлеріне, министрлігі,
мен қызмет. олардың бiрге Қазақстан Рес.
керлерiне, тұратын отбасы публикасының
олардың бiрге мүшелерiне және Ішкі істер
тұратын iшкi iстер министрлігінің
отбасы органдарының "Қазақстан"
мүшелерiне зейнеткерлерiне емдеу кешені"
және iшкi 24497 күндiк республикалық
iстер орган. төсек-орындық мемлекеттік
дарының зей. медициналық қазыналық
неткерлерiне қызметтер көрсету кәсіпорны
медициналық
көмек көрсету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: iшкi iстер органдарының әскери қызметшiлерi мен қызметкерлерiне, олардың бiрге тұратын отбасы мүшелерiне және iшкi iстер органдарының зейнеткерлерiне кешендi бiлiктi, мамандандырылған, кеңестiк-диагностикалық профилактикалық және стационарлық көмек көрсету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің Емханалы орталық госпиталiне жүктелген мiндеттердiң сапалы және уақытында орындалуы. Iшкi iстер органдарының әскери қызметшiлерi мен қызметкерлерiнiң, олардың бiрге тұратын отбасы мүшелерiнің және iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлер зейнеткерлерiнің емделуi үшiн 24497 күндiк-төсек орынды ұсыну.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
34-қосымша
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен
34-қосымшаның қазақша мәтінінің аудармасы жоқ орысша мәтіннен қараңыз.
ЕСКЕРТУ. 34-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
35-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Республикалық деңгейде қоғамдық
тәртiптi сақтау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету"
деген 021 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4 164 665 мың теңге (төрт миллиард бiр жүз алпыс төрт миллион алты жүз алпыс бес мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443 "Об утверждении лимита штатной численности системы органов внутренних дел Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000г N 483 "О перечне должностей военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 762 "Об утверждении норм по видам тылового обеспечения"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi істер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерінің бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және әлеуметтiк қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары жүйесiнiң штаттық сан лимитiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1443 қаулысы ; "Тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет көрсетулер үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы бар Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, iшкi iстер органдарының қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 наурыздағы N 483 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Тылдық қамтамасыз етудiң түрлерi бойынша нормаларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 19 мамырдағы N 762 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности соединений и частей внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по обеспечению безопасности личности, общества и государства, защиты прав и свобод человека и гражданина от преступных и иных противоправных посягательств.
5. Задачи бюджетной программы: содержание соединений и частей внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций: по охране государственных и иных объектов, физических лиц, конвоирование арестованных и осужденных, участие в охране общественного порядка, пресечения массовых и групповых нарушений, освобождение заложников, участие в ликвидации последствий чрезвычайных обстоятельств (стихийных бедствий, крупных аварий и катастроф).
6. План мероприятий по реализации:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 021 Охрана Минис-
обществен- терство
ного по- внутрен-
рядка и них дел
обеспече- Респуб-
ние обще- лики
ственной Казах-
безопас- стан
ности на
республи-
канском
уровне
030 Соединения Содержание соединений и Ежеме- Комитет
и части частей внутренних войск, сячно внутрен-
внутренних в пределах штатной них
войск численности - 21227 войск
единиц, в том числе МВД РК,
военнослужащие срочной соедине-
службы -15296 единиц. ния и
Обеспечение деятельности части
внутренних войск продо- внутрен-
вольствием, медикамента- них
ми, вещевым имуществом, войск
мягким инвентарем, горюче- Минис-
смазочными материалами и терства
другими товаро-материаль- внутрен-
ными ценностями. них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных функций на соединения и части внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в обеспечении охраны государственных объектов, конвоировании арестованных и осужденных, участии в охране общественного порядка путем несения патрульно-постовой службы.
Приложение 36
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. В приложение 36 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 37
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Изготовление паспортов и удостоверений личности
граждан Республики Казахстан" на 2003 год

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жеке адамның, қоғам мен мемлекеттiң қауiпсiздiгiн, адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарын қылмыстық және өзге де құқыққа қарсы қол сұғудан қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi Қазақстан Республикасының Iшкiiсминi iшкi әскерлерiнің құрамалары мен бөлiмдерiне жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк және өзге де объектiлердi, жеке адамдарды күзету, тұтқынға алынғандар мен сотталғандарды айдауылдау қоғамдық тәртiптi сақтауға қатысу жаппай және топтасқан тәртiп бұзушылықтардың жолын кесу, кепiлдiкке алынғандарды босату, төтенше жағдайлардың (табиғи апаттардың, iрi апаттар мен катастрофалардың) зардаптарын жоюға қатысу жөнiндегi Қазақстан Республикасының Iшкiiсминi iшкi әскерлерiнің құрамалары мен бөлiмдерiне жүктелген мiндеттердi орындау үшiн оларды ұстау.
6. Іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 021 Республикалық Қазақстан Рес.
деңгейде публикасының
қоғамдық Ішкі істер
тәртіптi министрлігі
сақтау және
қоғамдық
қауiпсiздіктi
қамтамасыз ету
030 Iшкi Iшкi әскерлердiң Ай Қазақстан
әскерлердiң құрамалары мен сайын Республикасы
құрамалары бөлiмдерiн 21227 Ішкі істер
мен бөлiмдерi штаттық сан министрлігінің
шегiнде ұстау, Ішкі әскерлер
оның iшiнде: комитеті,
15296 бiрлiктi Қазақстан Рес.
құрайтын мерзiмдi публикасының
қызметтегi әскери Ішкі істер
қызметшiлермен министрлігі
ауыстырылған. ішкі
Iшкi әскерлердiң әскерлерінің
қызметiн құрамалары мен
азық-түлiкпен, бөлімдері
дәрi-дәрмектермен,
заттай мүлiктермен,
жұмсақ инвентарьмен,
жанар-жағар май
материалдарымен
және басқа да
тауар-материалдық
бағалы заттармен
қамтамасыз ету.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк объектiлердi күзетудi қамтамасыз етуде, тұтқынға алынғандар мен сотталғандарды айдауылдауда, патрульдiк-күзет қызметiн атқару арқылы қоғамдық тәртiптi сақтауға қатысуда Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң құрамалары мен бөлiмдерiне жүктелген мiндеттердiң сапалы және уақытында орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
36-қосымша
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 36-қосымшаның қазақша мәтінінің аудармасы жоқ орысша мәтіннен қараңыз.
ЕСКЕРТУ. 36-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 36-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
37-қосымша
ЕСКЕРТУ. 37-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы азаматтарының
төлқұжаттарын және жеке куәлiктерiн әзiрлеу" деген 035
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 529150 тысяч тенге (пятьсот двадцать девять миллионов сто пятьдесят тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 1999 года N 134 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1063 "Об утверждении Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение изготовления паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан, для реализации конституционных прав граждан на свободу передвижения и выбора места жительства, совершенствования системы документирования и учета населения.
5. Задачи бюджетной программы: изготовление бланков паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 035 Изготовле- Выполнение обязательств Ежеме- Минис-
ние пас- по гражданско-правовым сячно терство
портов и договорам, зарегистриро- внутрен-
удостове- ванных в установленном них дел
рений порядке в территориальных Респуб-
личности органах Казначейства на лики
граждан изготовление 465225 штук Казах-
Республики паспортов и 1524116 штук стан,
Казахстан удостоверений личности Респуб-
граждан Республики ликан-
Казахстан. ское
государ-
ственное
пред-
приятие
"Инфор-
мацион-
но-
произ-
водст-
венный
центр"
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реализация конституционных прав граждан на свободу передвижения и выбора места жительства, регистрация граждан.
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 037
"Обеспечение политических интересов страны
в области общественного порядка" на 2003 год
1 Стоимость: 5510 тысяч тенге (пять миллионов пятьсот десять тысяч тенге).

1. Құны: 529150 мың теңге (бес жүз жиырма тоғыз миллион бiр жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру мен тiркеу ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 шiлдедегi N 1063 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 1999 жылғы 17 ақпандағы N 134 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: азаматтардың еркiн жүрiп-тұру мен тұрғылықты жердi таңдаудағы конституциялық құқықтарын жүзеге асыру халықты құжаттандыру және есепке алу жүйесiн жетiлдiру үшiн Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен жеке куәлiктерiн әзiрлеудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен жеке куәлiктерiн әзiрлеу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 035 Қазақстан Қазынашылықтың Ай Қазақстан Рес.
Республикасы аумақтық органда. сайын публикасының
азаматтар. рында белгіленген Ішкі істер
ының тәртiппен тiркелген министрлігі,
төлқұжаттары азаматтық-құқықтық Қазақстан
мен жеке шарттар бойынша Республикасы
куәлiктерiн Қазақстан Респуб. Ішкі істер
әзiрлеу ликасының азамат. министрлігінің
тарына төлқұжаттар "Ақпараттық-
465225 дана және өндірістік
жеке куәлiктер орталық"
1524116 дана
республикалық
әзiрлеуге арналған мемлекеттік
өткен жылдардың кәсіпорны.
мiндеттемелерiн
орындау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: азаматтардың еркiн жүріп-тұру мен тұрғылықты жердi таңдаудағы конституциялық құқықтарын iске асыру, азаматтарды тiркеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
38-қосымша
ЕСКЕРТУ. 38-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Елiмiздiң қоғамдық тәртiп саласындағы
саяси мүдделерiн қамтамасыз ету" деген
037 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года "О ратификации Устава Содружества Независимых Государств", постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: координация борьбы с организованной преступностью и иными видами правонарушений на территории Содружества Независимых Государст.
5. Задачи бюджетной программы: информационное обеспечение Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств, в том числе Бюро по координации и борьбы с организованной преступностью и иными опасными видами преступлений на территориях государств-участников Содружества Независимых Государств; обеспечение информационного взаимодействия органов внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств с учетом общих интересов в деле развития сотрудничества в борьбе с преступностью; формирование единого информационного пространства органов внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств и обеспечение их оперативного доступа к имеющимся информационным ресурсам.
6. План мероприятий по реализации:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 037 Обеспече- Минис-
ние поли- терство
тических внутрен-
интересов них дел
страны в Респуб-
области лики
обществен- Казах-
ного стан
порядка
030 Бюро по Долевые взносы на содер- Ежеме- Минис-
координа- жание Бюро по координации сячно терство
ции борьбы борьбы с организованной внутрен-
с органи- преступностью (количество них дел
зованной сотрудников Бюро по Респуб-
преступ- координации борьбы с лики
ностью организованной преступнос- Казах-
тью - 30 человек, в том стан
числе представителей
Республики Каэахстан - 1
человек).
-------------------------------------------------------------------

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 31 наурыздағы қаулысы; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының аумағында ұйымдасқан қылмысқа және құқық бұзушылықтардың өзге де түрлерiне қарсы күрестi үйлестiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттердiң Iшкi iстер министрлерi кеңесiн, оның iшiнде Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттер аумағындағы Ұйымдасқан қылмысқа және қылмыстардың өзге де қауiптi түрлерiне қарсы күрестi үйлестiру жөнiндегi бюроны ақпараттық қамтамасыз ету; қылмысқа қарсы күресте ынтымақтастықты дамыту iсiнiң ортақ мүдделерiн ескере отырып, Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттер iшкi iстер органдарының өзара ақпараттық iс-қимыл жасасуын қамтамасыз ету; Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттердің iшкi iстер органдарының бiртұтас ақпараттық кеңiстiгiн қалыптастыру және олардың қолда бар ақпараттық ресурстарға жедел қол жеткiзуін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 037 Елiмiздiң Қазақстан Рес.
қоғамдық публикасының
тәртiп Ішкі істер
саласындағы министрлігі
саяси
мүдделерiн
қамтамасыз
ету.
030 Ұйымдасқан Ұйымдасқан қылмысқа Ай Қазақстан Рес.
қылмысқа қарсы күрестi сайын публикасының
қарсы үйлестiру жөнiндегi Ішкі істер
күресті бюроны ұстауға министрлігі
үйлестіру арналған үлестік
жөніндегі жарналар (Ұйымдасқан
бюро қылмысқа қарсы
күресті үйлестіру
жөніндегі бюро
қызметкерлерінің
саны - 30 адам,
оның ішінде Қазақстан
Республикасының өкілі
- 1 адам).
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты бюджетной программы: обеспечение эффективной борьбы с преступностью на территориях государств-участников Содружества Независимых Государств, осуществление принципа неотвратимости наказания за совершенное преступление; получение информации о поведении, образе жизни, связях и преступной деятельности лиц, подозреваемых в подготовке или совершении преступлений и принудительном доставлении преследуемого подозреваемого, обвиняемого, подсудимого или осужденного лица в правоохранительный орган Стороны, на территории которой осуществлено задержание.
Приложение 39
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Оперативно-розыскная деятельность" на 2003 год
1. Стоимость: 923 738 тысяч тенге (девятьсот двадцать три миллиона семьсот тридцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 сентября 1994 года "Об оперативно-розыскной деятельности"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 483 "О перечне должностей военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год"; приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 1 июля 1999 года N 0014; приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 11 ноября 2000 года N 003; приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 096; приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 5 мая 2001 года N 007.

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттер аумағында ұйымдасқан қылмысқа қарсы күрестiң тиiмділiгiн қамтамасыз ету қылмыс жасағаны үшiн жазаланбай қалмау қағидатын жүзеге асыру; қылмыс жасауға әзiрленуде немесе оны жасауда сезiктi адамдардың мінез-құлқы, өмiр салты, байланыстары мен қылмыстық әрекеттерi туралы ақпарат алу және қудаланатын сезiктi, айыпталушыны, сотталушыны немесе сотталған адамды соның аумағында ұсталған Тараптың құқық қорғау органына мәжбүрлi түрде жеткiзу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
39-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Жедел-iздестiру қызметi" деген 039
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 923 738 мың теңге (тоғыз жүз жиырма үш миллион жетi жүз отыз сегiз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жедел-iздестiру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 15 қыркүйектегi Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерінің бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет көрсетулер үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы бар Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, iшкi iстер органдарының қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 наурыздағы N 483 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің 1999 жылғы 1 шiлдедегi N 0014 бұйрығы; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2000 жылғы 11 қарашадағы N 003 бұйрығы; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің 2001 жылғы 14 маусымдағы N 096 бұйрығы; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2001 жылғы 05 мамырдағы N 007 бұйрығы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности органов внутренних дел Республики Казахстан, осуществляющих оперативно-розыскную деятельность для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по обеспечению защиты жизни, здоровья, прав, свобод, законных интересов граждан и собственности (независимо от форм) от противоправных посягательств.
5. Задачи бюджетной программы: содержание подразделений органов внутренних дел Республики Казахстан, осуществляющих оперативно-розыскную деятельность для выполнения возложенных на них функций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 039 Оператив- Минис-
но-розыск- терство
ная дея- внутрен-
тельность них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
030 Оператив- Содержание подразделений Ежеме- Минис-
но-розыск- органов внутренних дел сячно терство
ная дея- Республики Казахстан, внутрен-
тельность осуществляющих оператив- них дел
органов но-розыскную деятельность, Респуб-
внутренних контрольный закуп нарко- лики
дел тических средств, затраты Казах-
на проведение оперативных стан,
мероприятий. Главные
управле-
ния
внутрен-
них дел
облас-
тей,
Управле-
ния
внутрен-
них дел
облас-
тей,
Главные
управ-
ления
внутрен-
них дел
городов
Алматы и
Астаны,
Главное
управле-
ние
внутрен-
них дел
на тран-
спорте и
его под-
разделе-
ния,
подраз-
деления
специ-
альной
полиции.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных функций на органы внутренних дел Республики Казахстан, осуществляющих оперативно-розыскную деятельность.
Приложение 40
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 040
"Организация автотранспортного обслуживания
органов внутренних дел" на 2003 год
1. Стоимость: 158143 тысячи тенге (сто пятьдесят восемь миллионов сто сорок три тысячи тенге).
2 Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими", постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2002 года N 812 "О создании отдельных государственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жедел-iздестiру қызметiн жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарына жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн азаматтардың өмiрiн, денсаулығын, құқықтарын, бостандықтарын, заңды мүдделерiн және меншiктi (олардың түрлерiне қарамастан) құқыққа қарсы қол сұғудан қорғау жөнiндегi олардың қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жедел-iздестiру қызметiн жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының бөлiмшелерiн оларға жүктелген мiндеттердiң орындалуы үшiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 039 Жедел- Қазақстан Рес.
iздестiру публикасының
қызметi Ішкі істер
министрлігі
030 Ішкi iстер Жедел-iздестiру Ай Қазақстан Рес.
органдар. қызметiн жүзеге сайын публикасының
ының жедел- асыратын Қазақстан Ішкі істер
iздестiру Республикасы iшкi министрлігі,
қызметi iстер органдарының облыстардағы
бөлiмшелерiн ұстау, Ішкі істер бас
есiрткi құралдары. басқармалары,
ның бақылау ретiнде Ішкі істер
сатып алу, жедел басқармалары,
iс-шараларды Алматы және
жүргізуге арналған Астана
шығыстар қалаларының
Ішкi істер бас
басқармалары,
көліктегі ішкі
істер бас
басқармасы және
оның
бөлiмшелері,
арнайы полиция
бөлiмшелерi.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: жедел-iздестiру қызметi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарына жүктелген мiндеттердің сапалы және уақытында орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
40-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Iшкi iстер органдарына автокөлiктік
қызмет көрсетілуiн ұйымдастыру" деген 040
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 158 143 мың теңге (бiр жүз елу сегiз миллион бiр жүз қырық үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджеттің есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерiнiң Бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің жекелеген мемлекеттік мекемелерiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 22 шілдедегі N 812 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы , "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарын, ішкі әскерлерiнің бөлiмдерi мен бөлiмшелерiн материалдық-техникалық қамтамасыз етудiң нормалары және тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности учреждения автотранспортного обслуживания Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по своевременному и качественному обеспечению нужд Министерства внутренних дел Республики Казахстан в автотранспортных услугах, обеспечению служебной и мобилизационной готовности автомобильного транспорта.
5. Задачи бюджетной программы: содержание учреждения автотранспортного обслуживания Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по обеспечению оперативно-служебной и хозяйственной деятельности центрального аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 040 Организа- Минис-
ция авто- терство
транспорт- внутрен-
ного них дел
обслужи- Респуб-
вания лики
органов Казах-
внутренних стан
дел
030 Учреждение Содержание учреждения Ежеме- Минис-
автотранс- автотранспортного обслу- сячно терство
портного живания Министерства внутрен-
обслужива- внутренних дел Республики них дел
ния Казахстан, в пределах Респуб-
штатной численности - 159 лики
единиц. Обеспечение Казах-
горюче-смазочными мате- стан,
риалами, товаро-материаль- Учрежде-
ными ценностями, необхо- ние
димыми для обслуживания и Авто-
содержания транспортных транс-
средств, проведение портного
технического осмотра обслужи-
транспортных средств. вания
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное оказание автотранспортных услуг для обеспечения оперативно-служебной и хозяйственной деятельности центрального аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Приложение 41
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы 043
"Возмещение процессуальных издержек" на 2003 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң автокөлiктiк қызметтердi қажет етуiн уақытында және сапалы қамтамасыз ету, автомобиль көлiктерiнiң қызметтiк және мобилизациялық дайындығын қамтамасыз ету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің автокөлiктiк қызмет көрсету мекемесiне жүктелген мiндеттердің барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi орталық аппаратының жедел-қызметтік және шаруашылық қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi жүктелген функцияларды орындау үшiн Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің автокөлiктiк қызмет көрсету мекемесiн ұстау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 040 Iшкi iстер Қазақстан Рес.
органдарына публикасының
автокөлiктiк Iшкi iстер
қызмет министрлiгi
көрсетілуiн
ұйымдастыру
030 Автокөлiктiк Қазақстан Республи. Ай Қазақстан Рес.
қызмет касы Iшкi iстер сайын публикасының
көрсету министрлiгiнiң Ішкі істер
мекемесi автокөлiктiк қызмет министрлігі,
көрсету мекемесiн Қазақстан
159 бiрлiктен Республикасы
тұратын штаттық сан Ішкі істер
шегiнде ұстау. министрлігінің
Көлiк құралдарына автокөліктік
қызмет көрсетуге қызмет көрсету
және оларды ұстауға мекемесі
қажеттi жанар-жағар
май материалдарымен,
тауар-материалдық
бағалы заттармен
қамтамасыз ету,
көлік құралдарын
техникалық байқауды
өткiзу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi орталық аппаратының жедел-қызметтiк және шаруашылық қызметiн қамтамасыз ету үшін дер кезiнде автокөлiктiк қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
41-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Процессуалдық шығындарды өтеу"
деген 043 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 7 000 тысяч тенге (семь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 174, 175, 176 Уголовно-процессуального Кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременная доставка свидетелей и потерпевших на судебный процесс, оказание услуг переводчиков, специалистов и экспертов при выполнении ими работ.
5. Задачи бюджетной программы: возмещение расходов, понесенных при производстве уголовных дел лицам, участвующим в уголовном процессе.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 043 Возмещение Возмещение расходов, Ежеме- Минис-
процес- понесенные в ходе сячно терство
суальных производства уголовного внутрен-
издержек дела потерпевшему, них дел
гражданскому истцу, Респуб-
гражданскому ответчику и лики
другим лицам, участвующим Казах-
в уголовном судопроизвод- стан,
стве (в среднем 350 Главные
человек): управле-
1) расходы по явке по ния
вызову органа, ведущего внутрен-
уголовный процесс: них дел
стоимость проезда на облас-
железнодорожном или тей, Уп-
автомобильном транспорте; равления
стоимость найма жилого внутрен-
помещения по нормам, них дел
принятым для оплаты облас-
служебных командировок. тей,
2) суточные, при Главные
необходимости для этих управле-
лиц проживать по ния
требованию органа, внутрен-
ведущего уголовный них дел
процесс, вне места городов
постоянного жительства. Алматы и
3) оплата услуг Астаны,
переводчиков, специалистов Главное
и экспертов при выполнении управле-
ими работ и услуг. ние
внутрен-
них дел
на тран-
спорте и
его под-
разделе-
ния
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное рассмотрение уголовных дел в судах.
Приложение 42
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 045
"Охрана дипломатических представительств"
на 2003 год

1. Құны: 7 000 мың теңге (жетi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Қылмыстық iс-жүргiзу кодексiнің 174, 175, 176-баптары .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: куәгерлер мен зардап шеккендерді сот процесіне уақытында жеткiзу, аудармашылар, мамандар мен сарапшылар жұмыс атқарған кезде олардың қызмет көрсетулерiне ақы төлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қылмыстық процесске қатысушы адамдарға қылмыстық iс жүргiзу кезiнде келтiрiлген шығындарды өтеу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 043 Процессуал. Зардап шеккен Ай Қазақстан Рес.
дық адамға, азаматтық сайын публикасының
шығындарды iс бойынша талап Ішкі істер
өтеу қоюшыға, азаматтық министрлігі,
iс бойынша жауап облыстардағы
берушiге және Ішкі істер бас
қылмыстық сот басқармалары,
өндiрiсiне Ішкі істер
қатысушы басқа да басқармалары,
адамдарға (орташа Алматы және
есеппен 350 адам) Астана
қылмыстық істі қалаларының
жүргізу барысында Ішкі істер бас
келтiрiлген басқармалары,
шығындарды көліктегі Ішкі
республикалық істер бас
бюджет қаражаты басқармалары
есебiнен өтеу: және оның
1) қылмыстық бөлімшелері
процестi жүргiзушi
органның шақыруы
бойынша келу
шығындары:
- темiржол немесе
автомобиль
көлігінде жол жүру
құны;
- қызметтiк
iссапарларды төлеу
үшiн қабылданған
нормалар бойынша
тұрғын үйдi жалға
алу құны.
2) қылмыстық
процестi жүргiзушi
органның талабы
бойынша осы
адамдардың тұрақты
жерiнен тысқары
жерде орналасуы
қажет болғанда
оларға берiлетiн
тәулiктiк үлес.
3) аудармашылар,
мамандар мен
сарапшылар жұмыс
атқарған және
қызмет көрсеткен
кезде олардың
қызмет көрсетулерiне
ақы төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: қылмыстық iстердің соттарда уақытында қаралуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
42-қосымша
ЕСКЕРТУ. 42-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Дипломатиялық өкiлдiктердi күзету"
деген 045 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 260 212 тысяч тенге (двести шестьдесят миллионов двести двенадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года N 1433 "Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443 "Об утверждении лимита штатной численности системы органов внутренних дел Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета", постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 483 "О перечне должностей военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение охраны дипломатических представительств иностранных государств, аккредитованных в Республике Казахстан.

1. Құны: 260 212 мың теңге (екi жүз алпыс миллион екi жүз он екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 19 қазандағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерiнiң бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 қарашадағы N 1433 қаулысы ; "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары жүйесiнiң штаттық сан лимитін бекiту тypалы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1443 қаулысы ; "Тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет көpceтулер үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы бap Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, iшкi iстер органдарының қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 сәуiрдегi N 483 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнің Қазақстан Республикасы шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында бекiтiлген шетел мемлекеттерiнiң дипломатиялық өкiлдiктерiн күзетудi қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности Полка полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан по охране дипломатических представительств для выполнения возложенных на них функций по осуществлению охраны дипломатических представительств; поддержанию общественного порядка и пресечение правонарушений на территории, прилегающей к охраняемым объектам; принятию совместно с территориальными органами внутренних дел неотложных мер по организации обороны и отражения нападения на дипломатические представительства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Дипломатиялық өкiлдiктердi күзетудi, күзетiлетiн объектiлерге жалғасып жатқан аумақтардағы қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етудi және құқық бұзушылықтардың жолын кесудi жүзеге асыру аумақтық iшкi iстер органдарымен бiрлесiп дипломатиялық өкiлдiктердi қорғауды және оларға жасалған шабуылды тойтаруды ұйымдастыру жөнiндегi шұғыл шараларды қабылдау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Полиция полкiне дипломатиялық өкiлдiктердi күзету бойынша жүктелген мiндеттердiң орындау үшiн оның қызметiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 045 Охрана Содержание Полка полиции Ежеме- Минис-
дипломати- Министерства внутренних сячно терство
ческих дел Республики Казахстан внутрен-
представи- по охране дипломатических них дел
тельств представительств, в пре- Респуб-
делах штатной численности лики
- 826 единиц. Казах-
Обеспечение деятельности стан,
Полка полиции горюче- Полк по-
смазочными материалами, лиции
товарно- МВД РК
материаль- по охра-
ными не дип-
ценностями ломати-
(количество постов, ческих
дислоцирующихся в городе пред-
Астане - 23, городе стави-
Алматы - 122, городе тельств
Уральске - 2
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение охраны дипломатических представительств иностранных государств, аккредитованных в Республике Казахстан (количество постов, дислоцирующихся в городе Астане - 21, городе Алматы - 123).
Приложение 43
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 44
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 047
"Специальные перевозки" на 2003 год
1. Стоимость: 50 906 тысяч тенге (пятьдесят миллионов девятьсот шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение воинских, специальных и иных перевозок Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: организация и оперативное управление воинскими, специальными и иными перевозками; обеспечение круглосуточного контроля и ускоренного продвижения воинских эшелонов, транспортов и других учетных единиц; недопущение срыва судебных заседаний, своевременное выполнение постановлений судов по отбыванию наказаний осужденными.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 045 Дипломатиялық Қазақстан Респуб. Ай Қазақстан Рес.
өкiлдiктердi ликасы Iшкi iстер сайын публикасының
күзету министрлiгiнiң Ішкі істер
полиция полкiн министрлігі,
штаттық сан Қазақстан
шегiнде ұстау. Республикасы
Полиция полкінiң Ішкі істер
қызметiн жанар- министрлігінің
жағар май Дипломатиялық
материалдарымен, өкілдіктерді
тауар-материалдық күзету
бағалы заттармен жөніндегі
қамтамасыз ету полиция полкі.
(орналасқан күзет
орындарының caны:
Астана қ. - 23,
Алматы қ. - 122,
Орал қаласы - 2) <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасында бекiтілген шетел мемлекеттерінің дипломатиялық өкілдiктерiн күзетудi қамтамасыз ету (орналасқан күзет орындарының саны: Астана қ. - 21, Алматы қ. - 123).
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 43-қосымшаның қазақша мәтінінің аудармасы жоқ орысша мәтіннен қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
44-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Арнайы тасымалдаулар" деген 047
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50 906 мың теңге (елу миллион тоғыз жүз алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Iшкiісминінiң әскери, арнайы және өзге де тасымалдауларын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: әскери, арнайы және өзге де тасымалдауларды ұйымдастыру және жедел басқару; әскери эшелондардың, көлiктердің және басқа да сандық бiрлiктердiң жылдам жүруiн және оларды тәуліктік бақылауды қамтамасыз ету; сот мәжілістерiнiң болмай қалуына жол бермеу; сотталғандардың жаза өтеуi бойынша сот қаулыларын уақытында орындау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 047 Специаль- Оплата за транспортные Ежеме- Минис-
ные услуги по перевозке (в сячно терство
перевозки том числе по Южно-Ураль- внутрен-
ской железной дороге) них дел
спецконтингента, грузов и Респуб-
иных перевозок: аренда 16 лики
специальных вагонов для Казах-
осуществления перевозок стан
(485 рейсов в год по 13
маршрутам).
Техобслуживание передвиж-
ного командного пункта -
вагона N 70109.
Оплата за аренду помещения
для службы специальных
воинских перевозок и
соответственно коммуналь-
ные услуги, услуги связи,
электроэнергия и тепло-
энергии.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение выполнения графиков движения и безопасности воинских и государственных воинских перевозок по территории Республики Казахстан; обеспечение перевозок спецконтингента в соответствии с требованиями действующего уголовно-исполнительного законодательства.
Приложение 45
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 46
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 050
"Изготовление водительских удостоверений,
документов, номерных знаков для государственной
регистрации транспортных средств" на 2003 год
1. Стоимость: 1 275 109 тысяч тенге (один миллиард двести семьдесят пять миллионов сто девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения", постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение установленных законодательством государственных функций по допуску водителей и транспортных средств к участию в дорожном движении.
5. Задачи бюджетной программы: организация изготовления и реализации специальной продукции дорожной полиции, включая государственные регистрационные номерные знаки, свидетельства о регистрации транспортных средств и водительские удостоверения.

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 047 Арнайы Арнайы контингент. Ай Қазақстан Рес.
тасымалдаулар тi, жүктердi сайын публикасының
тасымалдау (оның Ішкі істер
iшінде Оңтүстiк министрлігі
Орал темiржолы
бойынша) жөнiндегi
көлiк қызметiн
көрсетулерге ақы
төлеу және өзге
де тасымалдауларды
жүзеге асыру үшiн
16 арнайы
вагондарды жалға
алу (жылына 13
бағыттағы 485
рейс); арнайы
вагондарға
техникалық қызмет
көрсету.
N 70109 вагонның
жылжымалы бастапқы
пунктiне техникалық
қызмет көрсету.
Арнайы әскери
тасымалдау
қызметтерi үшiн
үйжайларды жалға
алуға және
коммуналдық қызмет
көрсетулерге
байланыс
қызметтерiне,
электр энергиясына
ақы төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының аумағында әскери және мемлекеттік әскери тасымалдаулардың қозғалыс кестесінің орындалуын және олардың қауіпсiздiгiн қамтамасыз ету; қолданыстағы қылмыстық-атқару заңнамасының талаптарына сәйкес арнайы контингенттiң тасымалдануын қамтамасыз ету.
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 45-қосымшаның қазақша мәтінінің аудармасы жоқ орысша мәтіннен қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
46-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Жүргiзушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын
мемлекеттiк тiркеуге алу үшiн құжаттарды, нөмiрлiк белгiлердi
әзiрлеу" деген 050 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 275 109 мың теңге (бip миллиард екi жүз жетпiс бес миллион бiр жүз тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жол қозғалысы қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шiлдедегi Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүргiзушiлердiң және көлiк құралдарының жол қозғалысына қатысуына рұқсат беру жөнiндегi заңнамада белгiленген мемлекеттiк функцияларды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: мемлекеттiк тiркеудің нөмiрлiк белгiлерiн, көлiк құралдарын тiркеу туралы куәлiктер мен жүргiзушi куәлiктерiн қоса алғандағы жол полициясының арнайы өнiмдерiн әзiрлеудi және өткiзудi ұйымдастыру.

1 050 Изготовле- Ежеме- Минис-
ние води- сячно терство
тельских внутрен-
удостове- них дел
рений, Респуб-
докумен- лики
тов, Казах-
номерных стан
знаков для
государст-
венной
регистра-
ции транс-
портных
средств
030 Изготовле- Выполнение обязательств Ежеме- Минис-
ние госу- по гражданско-правовым сячно терство
дарствен- договорам, зарегистриро- внутрен-
ных ванных в установленном них дел
регистра- порядке в органах Казна- Респуб-
ционных чейства за 299965 комп- лики
номерных лектов, соответствующих Казах-
знаков стандарту СТ стан
Республики Казахстан
986-95 "Знаки государст-
венные регистрационные
со световозвращающим
покрытием для транспорт-
ных средств и их
прицепов" и техническим
условиям ТУ 640 Республики
Казахстан 3042787-1-95
"Заготовки на регистра-
ционные номерные знаки
для транспортных средств".
031 Изготов- Выполнение обязательств Ежеме- Минис-
ление по гражданско-правовым сячно терство
свиде- договорам, зарегистриро- внутрен-
тельств ванных в установленном них дел
о регист- порядке в органах Казна- Респуб-
рации чейства за 300000 единиц, лики
транспорт- соответствующих техничес- Казах-
ных ким условиям ТУ 640 стан
средств. Республики Казахстан -
3042787-3-96.
032 Изготов- Выполнение обязательств Ежеме- Минис-
ление во- по гражданско-правовым сячно терство
дительских договорам, зарегистриро- внутрен-
удостове- ванных в установленном них дел
рений порядке в органах Казна- Респуб-
чейства на водительские лики
удостоверения за 243637 Казах-
единиц, соответствующих стан
техническим условиям ТУ
640 Республики Казахстан -
3042787-2-96.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реализация установленных законодательством государственных функций по допуску водителей и транспортных средств к участию в дорожном движении. Изготовление специальной продукции дорожной полиции: государственных регистрационных номерных знаков на автомобили - 213387 единиц, государственных регистрационных номерных знаков на мототранспорт и прицепы к автомобилям - 39128 единиц, государственных регистрационных номерных знаков (транзит) для перегона транспортных средств - 4593 единиц, свидетельств о регистрации транспортных средств - 251727 единиц и водительских удостоверений - 228819 единиц.
Приложение 47
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 052
"Обеспечение органов внутренних дел и внутренних
войск Министерства внутренних дел Республики
Казахстан материально-техническими ресурсами,
военной техникой и специальными средствами"
на 2003 год

1 050 Жүргiзушi Ай Қазақстан Рес.
куәліктерiн сайын публикасының
көлiк Ішкі істер
құралдарын министрлігі
мемлекеттік
тіркеуге
алу үшін
құжаттарды,
нөмірлік
белгілерді
әзірлеу.
030 Мемлекеттiк Қазынашылықтың Ай Қазақстан Рес.
тiркеудің аумақтық сайын публикасының
нөмiрлiк органдарында Ішкі істер
белгiлерiн белгiленген министрлігі
әзiрлеу. тәртіппен тiркелген
азаматтық-құқықтық
шарттар бойынша
299965 комплект
үшiн
"Көлік құралдары
мен олардың
тiркемелерiне
арналған жарық
қайтарғышы бар
мемлекеттiк тiркеу
белгілерi" деген
ҚР СТ 986-95
стандартына және
"Көлiк құралдарына,
тiркеудің нөмiрлік
белгiлерiне
арналған әзiрлемелер"
деген ҚР 640 ТШ-
3042787-1-95
техникалық шарттарына
сәйкес өткен
жылдардың
мiндеттемелерiн
орындау
031 Көлік ҚP 640 TШ-3042787- Ай Қазақстан Рес.
құралын 3-96 техникалық сайын публикасының
тiркеу шарттарына сәйкес Ішкі істер
туралы 300000 бiрлiк министрлігі
куәлiктердi әзiрлеу үшiн
әзiрлеу. қазынашылықтың
аумақтық
органдарында
белгiленген
тәртiппен тiркелген
азаматтық-құқықтық
шарттар бойынша
өткен жылдардың
міндеттемелерiн
орындау
032 Жүргiзушi ҚP 640 TШ-3042787 Ай Қазақстан Рес.
куәлiктерiн -2-96 техникалық сайын публикасының
әзiрлеу. шарттарына сәйкес Ішкі істер
243637 бiрлiк министрлігі
жүргiзушi
куәлiктерiн әзiрлеу
үшiн қазынашылықтың
аумақтық
органдарында
белгiленген
тәртiппен тiркелген
азаматтық-құқықтық
шарттар бойынша
өткен жылдардың
міндеттемелерін
орындау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: жүргiзушiлердің және көлiк құралдарының жол қозғалысына қатысуына рұқсат беру жөнiндегi заңнамада белгiленген мемлекеттiк функцияларды iске асыру. Жол полициясының арнайы өнiмдерiн әзiрлеу: автомобильдерге арналған мемлекеттiк тiркеудің нөмiрлiк белгілерi - 213387 бiрлiк, мотокөлiк және автомобиль тiркемелерiне арналған мемлекеттiк тiркеудің нөмiрлiк белгiлерi - 39128 бiрлiк, көлiк құралдарын айдап әкелуге арналған мемлекеттiк тiркеудің нөмiрлiк белгiлерi (транзит) - 4593 бiрлiк, көлiк құралдарын тiркеу туралы куәлiктер - 251727 бiрлiк және жүргiзушi куәлiктерi - 228819 бiрлiк.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
47-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгiнің iшкi iстер органдарын және ішкі әскерлерiн
материалдық-техникалық ресурстармен, әскери техникамен
және арнайы құралдармен қамтамасыз ету" деген 052
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 30 090 тысяч тенге (тридцать миллионов девяносто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О государственном оборонном заказе"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2002 года N 723 "Отдельные вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности баз военного и специального снабжения Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций оборонного заказа для нужд обороны и безопасности Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: содержание баз военного и специального снабжения Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по приемке, хранению материальных ценностей военного и специального назначения, материально-технических средств двойного назначения и других товарно-материальных ценностей; централизованному снабжению товарно-материальными ценностями подразделений органов внутренних дел, внутренних войск, учебных заведений и других потребителей Министерства внутренних дел Республики Казахстан; хранение установленных материальных запасов на период чрезвычайных обстоятельств в мирное время и особый период, обеспечение функционирования оружейно-пулеметной мастерской.

1. Құны: 30 090 мың теңге (отыз миллион тоқсан мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерінің бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың жекелеген мәселелерi туралы" 2002 жылғы 5 шiлдедегi N 723 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасы шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауiпсiздiгiнiң қажеттiлiктерi үшiн қорғаныстық тапсырыстарды iске асыру жөнiндегi өздерiне жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң әскери және арнайы жабдықтау базаларының қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: әскери және арнайы мақсаттағы бағалы заттарды, екi түрлi мақсатта пайдаланылатын материалдық-техникалық құралдарды және басқа да тауар-материалдық бағалы заттарды қабылдап алу, сақтау; iшкi iстер органдарының iшкi әскерлердiң бөлiмшелерiн, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындары мен басқа да тұтынушыларын тауар-материалдық бағалы заттармен бiр орталықтан жабдықтау; төтенше жағдайлар кезеңiнде, бейбiтшiлiк уақытта және ерекше кезеңде белгiленген материалдық қорларды сақтау, қару-оқшашарлық шеберхананың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету жөнiндегi өздерiне жүктелген мiндеттердi орындау үшiн Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң әскери және арнайы жабдықтау базаларын ұстау.

1 052 Обеспече- Минис-
ние орга- терство
нов внут- внутрен-
ренних дел них дел
и внутрен- Респуб-
них войск лики
Министер- Казах-
ства внут- стан
ренних дел
Республики
Казахстан
материаль-
но-техни-
ческими
ресурсами,
военной
техникой и
специаль-
ными сред-
ствами.
030 База Содержание баз военного и Ежеме- Минис-
военного и специального снабжения сячно терство
специаль- Министерства внутренних внутрен-
ного иму- дел Республики Казахстан, них дел
щества в пределах штатной Респуб-
численности - 52 единицы. лики
Обеспечение деятельности Казах-
баз военного и специаль- стан,
ного снабжения горюче- База
смазочными материалами и военного
другими товарно-материаль- и спе-
ными ценностями. циально-
Проведение текущего го снаб-
ремонта складов, хранилищ, жения
зданий и сооружений. "Южная"
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан.
База
военного
и спе-
циально-
го снаб-
жения
"Север-
ная"
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: централизованное снабжение вещевым имуществом, вооружением, военной техникой, товарно-материальными ценностями подразделений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для осуществления органами внутренних дел поставленных перед ними задач.
Приложение 48
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 053
"Обеспечение миграционными карточками иностранных
лиц, прибывающих в Республику Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 11000 тысяч тенге (одиннадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: учет иностранцев, въезжающих в страну, совершенствование системы контроля за пребыванием в стране иностранных граждан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение миграционными карточками иностранных лиц, прибывающих в Республику Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 052 Қазақстан Қазақстан Рес.
Республикасы публикасының
Iшкi iстер Iшкi iстер
министрлi. министрлiгі
гiнiң iшкi
iстер
органдарын
және iшкi
әскерлерiн
материалдық-
техникалық
ресурстармен,
әскери
техникамен
және арнайы
құралдармен
қамтамасыз
ету.
030 Әскери және Қазақстан Респуб. Ай Қазақстан Рес.
арнайы мүлiк ликасы Iшкi iстер сайын публикасының
базасы. министрлiгiнiң Ішкі істер
әскери және министрлігі,
арнайы жабдықтау Қазақстан
базаларын 52 Республикасы
бiрлiктен тұратын Ішкі істер
штаттық сан шегiнде министрлігінің
ұстау. "Южная" әскери
Әскери және арнайы және арнайы
жабдықтау жабдықтау
базаларының базасы.
қызметiн жанар- Қазақстан
жағар май Республикасы
материалдарымен Ішкі істер
және басқа да министрлігінің
тауар-материалдық "Северная"
бағалы заттармен әскери және
қамтамасыз ету. арнайы
Қоймаларды, жабдықтау
сақтау орындарын, базасы.
ғимараттарды және
құрылыстарды
ағымдағы жөндеуден
өткiзу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: iшкi iстер органдарының алдына қойылған мiндеттердi жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң бөлiмшелерiн заттай мүлiктермен, қару-жарақпен, әскери техникамен, тауар-материалдық бағалы заттармен бiр орталықтан жабдықтау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
48-қосымша
ЕСКЕРТУ. 48-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасына келетiн
шетелдiк адамдарды көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз ету"
деген 053 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 11 000 мың теңге (он бiр миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: елiмiзге кiретiн шетелдiктердi есепке алу, шетелдiк азаматтардың елiмiзде болуына бақылау жасау жүйесiн жетілдiру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасына келетiн шетелдiк адамдарды көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 053 Обеспече- Оплата услуг по изготов- С ян- Минис-
ние миг- лению миграционных варя терство
рационными карточек- 7788319 единиц. 2003 внутрен-
карточками Расходы по доставке г. них дел
иностран- миграционных карточек. Респуб-
ных лиц, лики
прибываю- Казах-
щих в Рес- стан
публику
Казахстан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: совершенствование системы контроля за пребыванием в стране иностранных граждан.
Приложение 49
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 056
"Обеспечение деятельности органов внутренних дел
по борьбе с наркобизнесом с применением
служебно-розыскных собак" на 2003 год
1. Стоимость: 22 007 тысяча тенге (двадцать два миллиона семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 361 "О создании государственного учреждения "Кинологический центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 053 Қазақстан 7788319 бiрлiктен 2003 Қазақстан Рес.
Республика. тұратын көшi-қон жылғы публикасының
сына карточкаларын қаңтар. Ішкі істер
келетiн әзiрлеу қызмет дан министрлігі
шетелдiк ақысы. бастап
адамдарды Көшi-қон карточка.
көшi-қон ларын жеткiзу
карточка. шығындары. <*>
ларымен
қамтамасыз
ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: шетелдiк азаматтардың елiмiзде болуына бақылау жасау жүйесiн жетiлдiру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
49-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қызметтік-iздестiру иттерiн қолдану
арқылы iшкi iстер органдарының есiрткi бизнесiне қарсы
күрес жөнiндегi қызметiн қамтамасыз ету" деген 056
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 22 007 мың теңге (жиырма екi миллион жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерiнiң бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Кинологиялық орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" 2002 жылғы 27 наурыздағы N 361 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Қазақстан Республикасында нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 1999-2001 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1938 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының нашақорлық пен есiрткi бизнесіне қарсы күрестің 1999-2001 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности органов внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций в сфере борьбы с незаконным оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан с применением служебно-розыскных собак.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Кинологического центра Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по проведению теоретических и практических занятий по кинологической службе и практических занятий по дрессировке служебных собак; внедрению передовых методов дрессировки собак; проведение оперативно-розыскных мероприятий с применением служебных собак, предназначенных для поиска наркотических средств, взрывчатых веществ и оружия.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 056 Обеспече- Минис-
ние дея- терство
тельности внутрен-
органов них дел
внутренних Респуб-
дел по лики
борьбе с Казах-
наркобиз- стан
несом с
примене-
нием слу-
жебно-ро-
зыскных
собак
030 Кинологи- Содержание Кинологичес- Ежеме- Минис-
ческий кого центра Министерства сячно терство
центр внутренних дел Республи- внутрен-
ки Казахстан, в пределах них дел
штатной численности - 75 Респуб-
единиц. лики
Обеспечение деятельности Казах-
Кинологического центра стан,
продуктами питания, Киноло-
медикаментами, снаряже- гический
нием для служебных собак, центр
горюче-смазочными Минис-
материалами, товарно- терства
материальными ценностями, внутрен-
повышение квалификации 60 них дел
специалистов кинологов и Респуб-
обучение 60 служебных лики
собак на поиск наркотичес- Казах-
ких средств. стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: переподготовка и повышение квалификации 60 специалистов кинологов и обучение 60 служебных собак на поиск наркотических средств; качественное и своевременное выполнение возложенных функций на органы внутренних дел Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом.
Приложение 50
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 061
"Служба оперативного реагирования" на 2003 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: есiрткiлердiң заңсыз айналымына қарсы күрес саласында Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi жүктеген мiндеттердi қызметтiк-iздестiру иттерiн қолдану арқылы барынша тиiмдi орындау үшiн Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Кинологиялық қызмет жөнiндегi теориялық және практикалық сабақтар және қызметтiк иттердi баулу жөнiндегi практикалық сабақтар өткiзу; иттердi баулудың алдыңғы қатарлы әдiстерiн енгiзу бойынша өзiне жүктелген функцияларды орындау; есiрткi құралдарын, жарылғыш заттар мен қаруды iздеуге арналған қызметтiк иттердi пайдалана отырып, жедел-iздестiру iс-шараларын жүргiзу үшiн Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Кинологиялық орталығын ұстау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 056 Қызметтiк- Қазақстан Рес.
iздестiру публикасының
иттерiн Ішкі істер
қолдану министрлігі
арқылы
есiрткi
бизнесiне
қарсы күрес
жөнiндегi
iшкi iстер
органдарының
қызметiн
қамтамасыз
eту.
030 Кинологиялық Қазақстан Респуб. Ай Қазақстан Рес.
орталық. ликасы Ішкi iстер сайын публикасының
министрлiгінің Ішкі істер
Кинологиялық министрлігі,
орталығын 75 Қазақстан
бiрлiктен тұратын Республикасы
штаттық сан Ішкі істер
шегiнде ұстау. министрлігінің
Кинологиялық Кинологиялық
орталықтың қызметiн орталығы
азық-түлiкпен,
дәрi-дәрмектермен,
қызметтiк иттерге
арналған құрал-
жабдықтармен,
жанар-жағар май
материалдарымен,
тауар-материалдық
бағалы заттармен
қамтамасыз ету,
60 кинолог
мамандардың
білiктiлiгiн
арттыру және 60
қызметтiк иттердi
есiрткi құралдарын
iздеуге баулу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: 60 кинолог мамандардың қайта даярлау мен бiлiктiлiгiн арттырудан және 60 қызметтік иттердiң есiрткi құралдарын iздеуге баулу; нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес бойынша Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарына жүктелген мiндеттердi сапалы және уақытылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
50-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Жедел қимыл көрсету қызметi" деген
061 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 82 913 тысяч тенге (восемьдесят два миллиона девятьсот тринадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 января 1996 года N 10-1; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443 "Об утверждении лимита штатной численности системы органов внутренних дел Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 274 "О мерах по упорядочению командирования работников государственных органов за рубеж"; постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1999 года N 483 "О перечне должностей военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1999 года N 1032-61; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2002 года N 812 "О создании отдельных государственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".

1. Құны: 82 913 мың теңге (сексен екi миллион тоғыз жүз он үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасының органдары қызметкерлерiнің бiрыңғай еңбекақы жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің жекелеген мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 22 шiлдедегi N 812 ; "Мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 4 қаңтардағы N 10-1 қаулысы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 шiлдедегi N 1032-61 қаулысы; "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары жүйесiнiң штаттық сан лимитiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1443 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасы шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "Мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiн шетелдерге iссапарға жiберудi ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 наурыздағы N 274 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдардың электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет көрсетулер үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы бар Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, iшкi iстер органдарының қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 сәуiрдегi N 483 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарын, iшкi әскерлерiнiң бөлiмдерi мен бөлiмшелерiн материалдық-техникалық қамтамасыз етудiң нормалары және тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности подразделения специального назначения "Сункар" Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по обеспечению конституционных прав граждан, защиты их от преступных посягательств на жизнь, здоровье и собственность.
5. Задачи бюджетной программы: содержание подразделения специального назначения "Сункар" Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по проведению специальных операций по обезвреживанию преступников, проникших на объекты государственного, оборонно-хозяйственного, экологически опасного значения (атомные электростанции, гидроэлектростанции, предприятия химической и оборонной промышленности и т.п.); освобождению заложников, захваченных осужденными элементами в следственных изоляторах, изоляторах временного содержания Министерства внутренних дел Республики Казахстан; участию в локализации и пресечении массовых беспорядков, а также межнациональных конфликтов; участию в мероприятиях по обеспечению и соблюдению режима чрезвычайного положения (ликвидация последствий стихийных бедствий, техногенных катастроф, эпидемий и т.д.) введенного на территории Республики Казахстан или отдельных регионах.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 061 Служба Минис-
оператив- терство
ного внутрен-
реагирова- них дел
ния Респуб-
лики
Казах-
стан
030 Подразде- Содержание подразделения Ежеме- Минис-
ления специального назначения сячно терство
специаль- "Сункар" Министерства внутрен-
ного наз- внутренних дел Республики них дел
начения Казахстан, в пределах Респуб-
"Сункар" штатной численности - 139 лики
единиц. Казах-
Обеспечение деятельности стан,
подразделения специального подраз-
назначения "Сункар" деление
медикаментами, вещевым специ-
имуществом, горюче-смазоч- ального
ными материалами, другими назна-
товарно-материальными чения
ценностями. "Сункар"
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Азаматтардың конституциялық құқықтарын, оларды өмiрiне, денсаулығына және меншiгiне қылмыстық қол сұғудан қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмшесiне жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн оның қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк, қорғаныс-шаруашылық, экологиялық қаупi бар маңызды объектiлерге (атомэлектр станциялары, гидроэлектр станциялары, химиялық және қорғаныс өндiрiстiк кәсiпорындары және т.с.с.) енген қылмыскерлердi залалсыздандыру жөнiндегi арнайы операцияларды жүргiзу; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң тергеу изоляторларында, уақытша ұстау изоляторында сотталған элементтер кепiлдiкке алған адамдарды босату; жаппай тәртiпсiздiктердi, сондай-ақ ұлтаралық қақтығыстарды басуға және олардың жолын кесуге қатысу; Қазақстан Республикасы аумағында немесе оның жекелеген аймақтарында жарияланған төтенше жағдай (зiлзала, техногендiк апаттар, эпидемиялар және т.б. зардаптарын жою) режимiн қамтамасыз ету және сақтау жөнiндегi iс-шараларға қатысу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмшесiне жүктелген мiндеттердің барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн оның қызметiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 061 Жедел қимыл Қазақстан Рес.
көрсету публикасының
қызметi Ішкі істер
министрлігі.
030 "Сұңқар" Қазақстан Респуб. Ай Қазақстан Рес.
арнайы ликасы Iшкi iстер сайын публикасының
мақсаттағы министрлiгінің Ішкі істер
бөлiмшесi "Сұңқар" 139 министрлігі,
бiрлiктен тұратын Қазақстан
штаттық сан Республикасы
шегінде ұстау. Ішкі істер
"Сұңқар" арнайы министрлігінің
мақсаттағы "Сұңқар" арнайы
бөлiмшесiнiң мақсаттағы
қызметiн бөлімшесі
дәрi-дәрмектермен,
заттай
мүлiктермен,
жанар-жағар май
материалдарымен,
басқа да тауар-
материалдық бағалы
заттармен
қамтамасыз eту.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: локализация и пресечение актов терроризма, освобождение заложников и ликвидация организованных преступных группировок, вооруженных преступников.
Приложение 51
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 062
"Противодействие эпидемии СПИДа в следственных
изоляторах" на 2003 год
1. Стоимость: 1000 тысяч тенге (один миллион тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207 "Программа по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: предупреждение распространения в Республике Казахстан ВИЧ-инфекции.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление эффективных профилактических мероприятий, в первую очередь среди лиц рискованного поведения в отношении заражения ВИЧ. Первоочередное обеспечение информацией по вопросам профилактики ВИЧ-инфекции следственно-арестованных лиц. Повышение результативности образовательных программ по вопросам здорового образа жизни.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 062 Противо- Обеспечение внедрения С мар- Минис-
действие программы обучения лично- та терство
эпидемии го состава следственных 2003 внутрен-
СПИДа в изоляторов, подозреваемых г. них дел
следствен- и обвиняемых в совершении Респуб-
ных изоля- преступлений принципам лики
торах. борьбы с ВИЧ/СПИД, защите Казах-
прав и свобод с повышен- стан,
ным риском заражения ВИЧ следст-
и ВИЧ-инфицированных. венные
Оплата услуг по изготов- изолято-
лению анкет - 6900 единиц, ры
плакатов - 700 единиц, Минис-
буклетов - 7000 единиц, терства
брошюр - 1700 единиц. внутрен-
Приобретение медицинских них дел
изделий гигиенического Респуб-
назначения - 15000 единиц, лики
проведение тренингов для Казах-
обучения - 5 единиц. стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: террористiк актiлердi басу және жолын кесу кепiлге алынғандарды босату және ұйымдасқан қылмыстық топтарды, қарулы қылмыскерлердi жою.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
51-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Тергеу изоляторларында ЖҚТБ
эпидемиясына қарсы әрекет жасау" деген 062
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1000 мың теңге (бip миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы; "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ эпидемиясына қарсы әрекет жасау жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1207 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында АҚТВ инфекциясының таралуының алдын алу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тиiмдi алдын алу шараларын, бiрiншi кезекте АҚТВ жұқтыру қаупi бар адамдар арасында жүзеге асыру. АҚТВ инфекциясының алдын алу мәселелерi жөнiнде тергеу қамауындағы адамдарды бiрiншi кезекте ақпаратпен қамтамасыз ету. Салауатты өмiр салты мәселелерi бойынша бiлім беру бағдарламаларының нәтижелiлігін арттыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 062 Тергеу Тергеу изолятор. 2003 Қазақстан Рес.
изолятор. ларының жеке жылғы публикасының
ларында құрамына, қылмыстың нау. Ішкі істер
ЖҚТБ жасалуына рыздан министрлігі,
эпидемиясына күдiктiлер мен бастап Қазақстан
қарсы әрекет айыпталушыларға Республикасы
жасау АҚТВ-ЖҚТБ-ға қарсы Ішкі істер
күресу, АҚТВ-ны министрлігінің
жұқтыру қаупi тергеу
жоғары және ЖҚТБ-ға изоляторлары
шалдыққандардың
құқықтары мен
бостандықтарын
қорғау қағидаттарын
оқып-үйрену
бағдарламасының
енгiзілуiн
қамтамасыз ету.
6900 бiрлiктен
тұратын сауалнама.
ларды, 700 бірліктен
тұратын плакаттарды,
7000 бiрлiктен
тұратын
буклеттердi, 1700
бiрлiктен тұратын
брошюраларды әзiрлеу
қызмет ақысы.
15000 бiрлiктен
тұратын гигиеналық
мақсаттағы
медициналық
бұйымдарды сатып
алу, 5 бiрлiктен
тұратын оқып үйретуге
арналған тренингтердi
өткiзу.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: противодействие распространению ВИЧ/СПИДА в следственных изоляторах.
Приложение 52
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 063
"Обеспечение форменным обмундированием сотрудников
и военнослужащих центрального аппарата и
территориальных органов" на 2003 год
1. Стоимость: 119 594 тысяч тенге (сто девятнадцать миллионов пятьсот девяносто четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности деятельности органов внутренних дел и Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение форменным обмундированием сотрудников и военнослужащих органов внутренних дел до норм положенности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 063 Обеспече- Приобретение и пошив С фев- Минис-
ние фор- форменного обмундирования раля терство
менным об- для сотрудников и военно- 2003 внутрен-
мундирова- служащих органов внутрен- г. них дел
нием сот- них дел: головные уборы Респуб-
рудников и не менее 10732 единицы; лики
военнослу- обмундирование не менее Казах-
жащих 21793 единицы; обувь не стан,
централь- менее 5800 единиц; белье Комитет
ного аппа- не менее 12285 единиц; внутрен-
рата и снаряжение не менее 1200 них
террито- единиц; погоны, фурнитура, войск
риальных индивидуальный пошив и МВД РК,
органов компенсация за форменное Главные
обмундирование не менее управле-
65000 единиц. ния
внутрен-
них дел
облас-
тей, Уп-
равления
внутрен-
них дел
облас-
тей,
Главные
управле-
ния
внутрен-
них дел
городов
Алматы и
Астаны,
Главное
управле-
ние
внутрен-
них дел
на тран-
спорте и
его под-
разделе-
ния,
Военно-
следст-
венные
управле-
ния и
отделы,
подраз-
деления
специ-
альной
полиции.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: тергеу изоляторларында АҚТВ/ЖҚТБ-ның таралуына қарсы әрекет жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
52-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Орталық аппаратының және аумақтық органдарының қызметкерлер мен әскери қызметкерлердi нысанды
киiм-кешектермен қамтамасыз ету" деген 063
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 119 594 мың теңге (бip жүз он тоғыз миллион бес жүз тоқсан төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Ішкі iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетiнің мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары мен Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетi қызметiнiң тиiмділігiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: iшкi iстер органдарының қызметкерлерiн және әскери қызметшiлерiн тиесiлiк нормаларына дейiн нысанды киiм-кешектермен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 063 Орталық Iшкi iстер 2003 Қазақстан Рес.
аппаратының органдарының жылғы публикасының
және қызметкерлерiне ақпан. Iшкi iстер
аумақтық және әскери нан министрлiгi,
органдарының қызметшiлерiне бастап облыстардағы
қызметкерлер нысанды киiм- Ішкi iстер бас
мен әскери кешектер: кемiнде басқармалары,
қызметкер. 10732 бiрлiк бас Ішкі істер
лерді киімдep, кемiнде басқармалары,
нысанды киім 21793 бiрлiк киiм- Алматы және
кешектермен кешек; кемінде Астана
қамтамасыз 5800 бiрлiк аяқ қалаларының
ету киiм; кемiнде 12285 Ішкі істер бас
бiрлiк iш киiм; басқармалары,
кемiнде 1200 бiрлік көліктегі Ішкі
жабдық сатып алу; істер бас
погондар, фурнитура, басқармасы
жеке тiгу және және оның
кемінде 65000 бөлімшелері,
бiрлiк нысанды Әскери-тергеу
киiм-кешек үшiн округтері,
өтемақы төлеу басқармалары
мен бөлімдері,
арнайы полиция
бөлімшелері.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение форменным обмундированием сотрудников и военнослужащих центрального аппарата и территориальных органов.
Приложение 53
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 064
"Компенсация расходов на содержание жилища и
коммунальные услуги сотрудникам центрального
аппарата и территориальных органов" на 2003 год
1. Стоимость: 709 228 тысяч тенге (семьсот девять миллионов двести двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 483 "О перечне должностей военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение социального обеспечения военнослужащих и сотрудников органов внутренних дел и внутренних войск.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение компенсацией расходов на содержание жилища и коммунальные услуги военнослужащих и сотрудников органов внутренних дел.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi орталық аппаратының, аумақтық органдарының және Iшкi әскерлер комитетiнiң қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiн нысанды киiм-кешектермен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
53-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Орталық аппаратының және аумақтық органдары қызметкерлерiнің тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық
қызмет көрсетулер үшiн ақшалай өтемақының шығындары"
деген 064 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 709 228 мың теңге (жетi жүз тоғыз миллион екi жүз жиырма сегiз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнің Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057 қаулысы ; "Тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет көрсетулер үшiн ақшалай өтемақы алуға құқығы бар Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерi, iшкi iстер органдарының қызметкерлерi лауазымдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 сәуiрдегi N 483 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлер қызметкерлерінiң және әскери қызметшілерінің әлеуметтiк жағдайын жақсартуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: iшкi iстер органдарының қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiнiң тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет көрсетулер үшiн ақшалай өтемақының шығындарымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 064 Компенса- Выплата сотрудникам и Ежеме- Минис-
ция рас- военнослужащим органов сячно терство
ходов на внутренних дел централь- внутрен-
содержа- ного аппарата Министер- них дел
ние жилища ства внутренних дел Респуб-
и комму- Республики Казахстан, лики
нальные территориальных органов и Казах-
услуги подразделений органов стан,
сотрудни- внутренних дел компенса- Комитет
кам цент- ции расходов на содержание внутрен-
рального жилища и коммунальные них
аппарата и услуги - 17179 единиц. войск
террито- МВД РК,
риальных Главные
органов управле-
ния
внутрен-
них дел
облас-
тей, Уп-
равления
внутрен-
них дел
облас-
тей,
Главные
управле-
ния
внутрен-
них дел
городов
Алматы и
Астаны,
Главное
управле-
ние
внутрен-
них дел
на тран-
спорте и
его под-
разделе-
ния,
Военно-
следст-
венные
управле-
ния и
отделы,
подраз-
деления
специ-
альной
полиции.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: социальное обеспечение военнослужащих и сотрудников органов внутренних дел и Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Приложение 54
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 55
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. В приложение 55 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 56
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 57
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 206
"Оснащение следственных изоляторов оборудованием, средствами связи и автотранспортом" на 2003 год <*>
Сноска. Наименование программы в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
1. Стоимость: 91774 тысячи тенге (девяносто один миллион семьсот семьдесят четыре тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153 "О Государственной программе "Здоровье народа"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53.

1 064 Орталық Қазақстан Респуб. Ай Қазақстан Рес.
аппаратының ликасы Iшкi iстер сайын публикасының
және министрлiгiнiң Ішкі істер
аумақтық орталық аппаратын. министрлігі,
органдары дағы, iшкi iстер Қазақстан
қызметкер. органдарының Республикасы
лерiнiң аумақтық органдары Ішкі әскерлер
тұрғын үйді мен бөлiмшелерiн. комитеті,
ұстау және дегi, iшкi iстер облыстардағы
коммуналдық органдарының Ішкі істер бас
қызмет қызметкерлерi мен басқармалары,
көрсетулер әскери қызметшi. Ішкі істер
үшін ақшалай лерiне тұрғын үйдi басқармалары,
өтемақының ұстау және Алматы және
шығындары коммуналдық қызмет Астана
көрсету шығыстары қалаларының
үшiн 17179 Ішкі істер бас
бiрлiктен тұратын басқармалары,
өтемақы төлеу көліктегі Ішкі
істер бас
басқармасы
және оның
бөлімшелері,
Әскери-тергеу
басқармалары
мен бөлімдері,
арнайы полиция
бөлімшелері.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: iшкi iстер органдарының және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлер комитетiнiң әскери қызметшiлерi мен қызметкерлерiн әлеуметтiк қамтамасыз ету.
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 54, 55, 56-қосымшалардың қазақша мәтінінің аудармасы жоқ, орысша мәтіннен қараңыз.
ЕСКЕРТУ. 55-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
57-қосымша
ЕСКЕРТУ. 57-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150г қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 57-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Tepгeу изоляторларын жабдықтармен, байланыс құралдарымен және автокөлiкпен жарақтандыру" 206 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 91774 мың теңге (тоқсан бiр миллион жетi жүз жетпiс төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Халық денсаулығы" Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы следственных изоляторов МВД Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 4 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
5. Задачи бюджетной программы: оснащение медицинским оборудованием для профилактики и предупреждения туберкулеза и других заболеваний подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, а также современным кухонным и бытовым оборудованием, средствами связи и автотранспортом следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 5 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 206 Оснащение Приобретение флюорогра- С фе- Минис-
следствен- фических установок - раля терство
ных изоля- 6 единиц 2003 внутрен-
торов ме- множительной техники - г. них дел
дицинским 6 единиц, паровых Респуб-
оборудова- котлов для котельной - лики
нием. 2 единицы, Казах-
стоматологических стан,
кресел - 8 единиц, следст-
промышленных стиральных венные
машин - 10 единиц, изоля-
картофелечисток - торы
11 единиц, сухожаровых Минис-
шкафов - 11 единиц, терства
мини АТС - 9 единиц, внутрен-
холодильных камер - них дел
2 единицы, автомобилей Респуб-
- 15 единиц, лики
электрокотлов варочных Казах-
- 10 единиц, стан.
бинокулярных
микроскопов - 12 единиц,
электрокардиографов -
14 единиц,
дизельэлектростанции - 2
единицы, вытяжных шкафов
- 14 единиц. ------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлениями Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г ; от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предотвращение заболеваний подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений в местах содержания под стражей, а также улучшение материально-технической базы следственных изоляторов органов внутренних дел. <*>
Сноска. Пункт 7 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Приложение 58
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. В приложение 58 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 59
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 211
"Материально-техническое оснащение
административного здания" на 2003 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының IIМ тергеу изоляторларының материалдық-техникалық базасын нығайту.<*>
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң тергеу изоляторларын қылмыстың жасалуына күдiктiлер мен айыпталушыларды туберкулезден және басқа да аурулардан сақтандыру және осы аурулардың алдын алу үшiн медициналық жабдықтармен, сондай-ақ қазiргi заманғы ас үй және тұрмыстық жабдықтармен, байланыс құралдарымен және автокөлiкпен жарақтандыру. <*>
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 206 Тергеу 6 бiрлiктен 2003 Қазақстан Рес.
изоляторларын тұратын жылғы публикасының
медициналық флюорографиялық ақпан. Ішкі істер
жабдықтармен қондырғыны кө- нан министрлігі,
жарақтау бейту техникасы - бастап Қазақстан
6 бірлік, қазан- Республикасы
дықтарға арналған Iшкi iстер
бу қазаны - 2 бір. министрлiгiнің
лік, стоматология- тергеу
лық орындық - 8 изоляторлары
бірлік, өндірістік
кір жуатын машина-
лар - 10 бірлік, кар-
топаршығыш - 11 бір.
лік, құрғақтай қуыру
шкафы - 11 бірлік,
шағын АТС - 9 бірлік,
тоңазытқыш камерасы -
2 бірлік, автомобиль
- 15 бірлік, тамақ
пісіретін электр
қазандығы - 10 бірлік,
бинокулярлық микроскоп
- 12 бірлік, электро-
кардиограф - 14 бірлік
сатып алу, дизельэлект-
рстанциялары - 2 бiрлiк,
суырмалы шкафтар - 14
бiрлiк. <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: қамауда ұстау орындарындағы қылмыстың жасалуына күдiктiлермен айыпталушылардың ауруларға шалдығуын болдырмау, сондай-ақ iшкi iстер органдары тергеу изоляторларының материалдық-техникалық базасын жақсарту. <*>
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 58-қосымшаның қазақша мәтінінің аудармасы жоқ орысша мәтіннен қараңыз.
Ескерту. 58-қосымшаға ҚР Үкіметінің 2003.04.10. N 347 қаулысымен өзгеріс енгізілді, аталған қаулы РҚАО-ға түскен жоқ.
ЕСКЕРТУ. 58-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
59-қосымша
ЕСКЕРТУ. 59-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк ғимаратты материалдық-техникалық жарақтау" деген 211
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 191 455 тысяч тенге (сто девяносто один миллион четыреста пятьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для функционирования центрального аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое оснащение административного здания Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 211 Материаль- Приобретение оборудования С ян- Минис-
но-техни- связи: варя терство
ческое телефонизация здания - 1 2003 внутрен-
оснащение система, телефонная года них дел
админист- станция Коралл-1 комп- Респуб-
ративного лект, пассивное оборудо- лики
здания вание компьютерной сети- Казах-
1 система, активное стан
сетевое оборудование -
1 система, система
дистанционного управления
УКВ радиостанциями - 1
система, система
виброакустической защиты
"Шорох-1" - 1 система,
устройство защиты проводных
коммуникаций типа МП - 150
единиц, шумогенератор "ГШ
- К - 1000" - 22 единицы,
сетевой помехоподавляющий
фильтр ФСПК - 40 - 3 единицы,
сетевой помехоподавляющий
фильтр ФСП-ЗФ-10А - 20 единиц,
активное ВЧ ТВ сетевое
оборудование - 1 комплект.
Расширение структурированной
кабельной сети центрального
аппарата с учетом инсталляции
и расширения телекоммуникаци-
онной сети проводной связи
центрального аппарата.
Кабельная продукция UTP для
структурированной кабельной
сети (коробка 300 м) - 3
наименования в количестве 15
штук, коммутационная розетка
для структурированной
кабельной сети (1 - портовая,
настенная) - 2 наименования
в количестве 465 штук,
соединительный шнур для
структурированной кабельной
сети - 4 наименования в
количестве 717 штук,
коммутационная панель для
структурированной кабельной
сети - 1 наименование в
количестве 27 штук, сканер
для структурированной
кабельной сети на 320 портов
- 1 штука, аксессуары для
структурированной кабельной
сети - 3 наименования в
количестве 60 штук, кабельный
канал для структурированной
кабельной сети - 2
наименования в количестве
3750 метров, аксессуары для
кабельного канала - 2
наименования в количестве
30 штук, 8 - волоконный
оптический кабель - 2000 метров,
аксессуары для оптического
кабеля в количестве 30 штук,
устройство типа "пилот" для
шкафа, 5 розеток в количестве -
2 штук, активное сетевое
оборудование (коммутатор
рабочих групп на 48 портов)
в количестве 2 штук, блок
бесперебойного питания для
активного сетевого оборудо-
вания - 2 штуки, оконечный
мультиплексор ввода/вывода
30 абонентских линий -
2 штуки, аксессуары для
оконечного мультиплексора
ввода/вывода 30 абонентских
линий - 4 наименования в
количестве 34 штук,
мультиплексор ввода/вывода -
2 штуки, аксессуары для
мультиплексора ввода/вывода -
2 штуки, конвертор волоконно-
оптического кабеля - 2 штуки,
прикладное программное
обеспечение для
функционирования структуриро-
ванной кабельной сети - 10
наименований в количестве 82
штук, монтажно -
инсталляционные работы.
Приобретение мебели: столов
- 9 наименований в количестве
1147 единиц, кресел - 6
наименований в количестве
331 единицы, стула полумягкого -
1000 единиц, стула мягкого -
14 единиц, шкафов - 8
наименований в количестве
557 единиц, стойки-вешалки
для гардероба - 12 единиц,
набора руководителя - 15
комплектов, уголка отдыха -
15 комплектов, дорожек
ковровых - 1000 метров;
портьер (полузанавесок,
штор) - 200 комплектов,
бытовой техники 3
наименований в количестве -
10 единиц, офисной мебели -
10 комплектов, тумб - 3
наименований в количестве -
6 единиц, грязезащитного
покрытия 44 кв.м., жалюзи -

1. Құны: 191 455 мың теңге (бiр жүз тоқсан бiр миллион төрт жүз елу бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының ішкі iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi орталық аппаратының жұмыс iстеуi үшiн қажеттi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің әкімшілiк ғимаратты материалдық-техникалық жарақтау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 211 Әкiмшiлiк Байланыс жабдықта- 2003 Қазақстан Рес.
ғимаратты рын сатып алу: ғи- жылғы публикасының
материалдық- мараттарға телефон қаңтар. Ішкі істер
техникалық орнату - 1 жүйе, дан министрлігі
жарақтау Коралл телефон бастап
станциясы - 1 жиын-
тық, компьютерлік
желiнiң пассивті
жабдығы - 1 жүйе,
белсенді желілік
жабдық - 1 жүйе,
радиостанцияларды УҚТ
қашықтықтан басқару
жүйесi - 1 жүйе,
"Шорох-1" виброакус-
тикалық қорғаныс жү-
йесі - 1 жүйе, МП
үлгісіндегі сымды
коммуникацияларды
қорғау құрылғысы -
150 бiрлiк, "ГШ-К-
1000" шу генераторы
- 22 бірлiк, ФСПК-40
желілік кедергі жоюшы
фильтр - 3 бiрлiк, ФСП
-3Ф-10А желiлік кедергі
жоюшы фильтр - 20 бiрлiк,
белсендi ВЧ TB жүйелiк
жабдығы - 1 жиынтық. Ор-
талық аппараттың сымдық
байланысының телекоммуни-
кациялық желісін инстал-
ляциялауды және кеңейтудi
ecкepe отырып, орталық
аппаратының құрылымды ка-
бель желісін кеңейту.
Саны 15 дана 3 атаулы
құрылымды кабель желiсiне
арналған UTP кабель өнiмi
(қорабы 300 м), саны 465
дана 2 атаулы құрылымды
кабель желісіне арналған
коммутациялық розетка
(1 портты, қабырғадағы),
саны 717 дана 4 атаулы
құрылымды кабель желiсiне
арналған жалғаушы бау,
саны 27 дана 1 атаулы
құрылымды кабель желiсiне
арналған коммутациялық
тақта, 320 портқа құры-
лымды кабель желiсіне
арналған сканер - 1 дана,
саны 60 дана 3 атаулы
құрылымды кабель желiсіне
арналған аксессуарлар,
саны 3750 метр 2 атаулы
құрылымды кабель желiсiне
арналған кабель арнасы,
саны 30 дана 2 атаулы
кабель арнасына арналған
аксессуарлар, 8 талшықты
оптикалық кабель - 2000
метр, саны 30 дана опти-
калық кабельге арналған
аксессуарлар, шкафқа
арналған "пилот" үлгісін-
дегі құрылғы, саны 2 дана
5 розетка, саны 2 дана
белсендi желілік жабдық
(48 портқа арналған жұмыс
топтарының коммутаторы),
белсенді желілік жабдыққа
арналған үздіксіз қоректен-
діру блогы - 2 дана, 30
абоненттiк желінің енгiзу
/шығару шеткі мультиплексоры
- 2 дана, саны 34 дана 4
атаулы 30 абоненттік желінің
енгізу/шығару шеткі мультип-
лексорына арналған аксессуарлар,
енгiзу/шығару мультиплексоры
- 2 дана, енгізу/шығару муль-
типлексорына арналған аксес-
суарлар - 2 дана, оптикалық-
талшықты кабельдiң конверторы
- 2 дана, саны 82 дана 10
атаулы құрылымды кабель желi-
сiн жұмыс iстетуге арналған
қолданбалы бағдарламалық
қамтамасыз ету, монтажды-
инсталляциялық жұмыстар.
Жиһаздарды сатып алу: саны
1147 бiрлiк 9 атаулы үстел,
саны 331 бiрлiк 6 атаулы
кресло, жартылай жұмсақ
орындық - 1000 бiрлiк, жұмсақ
орындық - 14 бiрлiк, саны
657 бiрлiк 8 атаулы шкаф,
киiм ілетiн орынға арналған
тiк ілгiш - 12 бiрлiк, басшы
жинағы - 15 жиынтық, демалыс
бұрышы - 15 жиынтық, кілем
төсеніштерi - 1000 метр,
портьер (жартылай перделер,
перделер) - 200 жиынтық,
саны 10 бiрлiк 3 атаулы тұр-
мыстық техника, офистік жиһаз
- 10 жиынтық, саны 6 бiрлік
3 атаулы тумба, 44 шаршы метр
кiрден қорғайтын жабуын,

116,25 кв. метров, цветов
искусственных.
Монтаж трубной, ВЧ
кабельной и кабельной
разводки, радиофикация
здания; монтаж антенно-
фидерного и аппаратного
комплекса радиосвязи на
здания; монтаж выноса
телефонной станции Коралл;
монтаж агрегата аварийного
электропитания; монтаж
структурированной кабельной
сети; монтаж активного
сетевого оборудования;
сертификация компьютеров
для защиты систем связи.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание надлежащих условий для жизнедеятельности центрального аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Приложение 60
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 304
"Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт следственных изоляторов" на 2003 год
1. Стоимость: 998 900 тысяч тенге (девятьсот девяносто восемь миллионов девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 30 марта 1999 года "О порядке и условиях содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2001 года N 92 "О Программе улучшения материально-технической базы исправительных учреждений Республики Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание материально-технической базы, необходимой для обеспечения условий содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, определенных законодательством.
5. Задачи бюджетной программы: строительство следственных изоляторов, монтаж технологического, кухонного, банно-прачечного оборудования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

116,25 шаршы метр желбезектер,
жасанды гүлдер.
Түтiктi, ВЧ кабельдi және
кабельдi сым орамдарын мон-
таждау, ғимараты радиофикация-
лау; ғимараттарда радиобайла-
ныстың антенналық- фидерлiк
және аппараттық кешенiн мон-
таждау; Коралл телефон стан-
циясын шығаруды монтаждау;
авариялық электрмен қоректен-
дiру агрегатын монтаждау;
құрылымды кабель желiсiн мон-
таждау; белсендi жетiлiк жаб-
дықты монтаждау; байланыс
жүйелерiн қорғауға арналған
компьютерлердi сертификаттау;<*> ------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi орталық аппаратының тыныс-тiршiлiгi үшiн қажеттi жағдайлар жасау әкiмшiлік ғимаратты материалдық-техникалық жарақтау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
60-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Тергеу изоляторларының құрылысы, оларды
қайта құру және күрделі жөндеуден өткiзу" деген 304
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 998 900 мың теңге (тоғыз жүз тоқсан сегiз миллион тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қылмыстың жасалуына сезiктiлер мен айыпталушыларды күзетте ұстаудың тәртiбi мен шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 30 наурыздағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Қазақстан Республикасы түзеу мекемелерінің материалдық-техникалық базасын жақсартудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 92 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қылмыстың жасалуына сезiктiлер мен айыпталушыларды күзетте ұстаудың заңнамада белгiленген шарттарын қамтамасыз етуге қажеттi материалдық-техникалық базаны құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тергеу изоляторларының құрылысы, технологиялық, ас үй, монша-кiр жуу жабдықтарын монтаждау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 304 Строитель- 1) Строительно-монтажные С ян- Минис-
ство, ре- работы по следственному варя терство
конструк- изолятору в городе Актау 2003 внутрен-
ция и ка- согласно утвержденной года них дел
питальный проектно-сметной Респуб-
ремонт документации; лики
следствен- 2) Строительно-монтажные Казах-
венных работы по следственному стан,
изолято- изолятору в городе Шымкент Главные
ров. согласно утвержденной управле-
проектно-сметной докумен- ния
тации; внутрен-
3) Строительно-монтажные них дел
работы по следственному област-
изолятору в городе Алматы тей,
согласно утвержденной Управле-
проектно-сметной докумен- ния
тации; внутрен-
4) Строительно-монтажные них дел
работы по следственному облас-
изолятору в городе тей,
Павлодар согласно Главное
утвержденной проектно- управле-
сметной документации. ние
внутрен-
них дел
города
Алматы,
Следст-
венные
изоля-
торы
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: строительство следственных изоляторов в городе Алматы, городе Шымкент, городе Павлодар, городе Актау в соответствии с проектно-сметной документацией, утвержденной приказами Министерства внутренних дел Республики Казахстан, в том числе: город Алматы - приказом от 27 апреля 2001 года N 237, город Шымкент - приказом от 21 апреля 2000 года N 217, город Павлодар - приказом от 3 октября 2001 года N 457, город Актау - приказом от 14 мая 2001 года N 273.
Приложение 61
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 306
"Реконструкция питомника Кинологического центра"
на 2003 год
1. Стоимость: 40 400 тысяч тенге (сорок миллионов четыреста тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 361 "О создании государственного учреждения "Кинологический центр МВД Республики Казахстан".

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 304 Тергеу 1) бекiтiлген 2003 Қазақстан Рес.
изоляторлар. жобалық-cметалық жылғы публикасының
ының құжаттамаға сәйкес қаңтар. Ішкі істер
құрылысы, Ақтау қаласындағы дан министрлігі,
оларды қайта тергеу изоляторы бастап облыстардағы
құру және бойынша құрылыстық Ішкі істер бас
күрделi -монтаждау басқармалары,
жөндеуден жұмыстар; Ішкі істер
өткiзу 2) бекiтiлген басқармалары,
жобалық-сметалық Алматы
құжаттамаға сәйкес қаласының Ішкі
Шымкент қаласындағы істер бас
тергеу изоляторы басқармасы,
бойынша құрылыстық Қазақстан
-монтаждау жұмыстар; Республикасы
3) бекiтiлген Ішкі істер
жобалық-сметалық министрлігінің
құжаттамаға сәйкес тергеу
Алматы қаласындағы изоляторлары.
тергеу изоляторы
бойынша құрылыстық
-монтаждау жұмыстар;
4) бекiтiлген
жобалық-cметалық
құжаттамаға сәйкес
Павлодар қаласын.
дағы тергеу
изоляторы бойынша
құрылыстық-монтаждау
жұмыстар.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: Алматы, Шымкент, Павлодар, Ақтау қалаларында Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң бұйрықтарымен бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес тергеу изоляторларын салу, оның iшiнде: Алматы қаласы - 2001 жылғы 27 сәуiрдегi N 237 бұйрығымен, Шымкент қаласы - 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 217 бұйрығымен, Павлодар қаласы - 2001 жылғы 3 қазандағы N 437 бұйрығымен, Ақтау қаласы - 2001 жылғы 14 мамырдағы N 273 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
61-қосымша
ЕСКЕРТУ. 61-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003.12.20. N 150aи қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кинологиялық орталықтың питомнигін
қайта жаңарту" деген 306 республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 40 400 мың теңге (қырық миллион төрт жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзі: "Мемлекеттік сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ішкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Iшкіiсминiнiң Кинологиялық орталығы мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 27 наурыздағы N 361 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Кинологического центра Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: строительство и реконструкция Кинологического центра Департамента по борьбе с наркобизнесом Министерства внутренних дел Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 5 - в редакции постановления Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 306 Реконст- Проектные и строительно- С ян- Минис-
рукция монтажные работы по Кино- варя терство
питомника логическому центру 2003 внутрен-
Кинологи- согласно утвержденной года них дел
ческого проектно-сметной Респуб-
центра документации. лики
Казах-
стан,
Киноло-
гический
центр
МВД РК
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение проектных и строительно-монтажных работ по Кинологическому центру - 16,5 % сметной стоимости с начала строительства. <*>
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аи .
Приложение 62
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 309
"Строительство главного учебного корпуса Актюбинского
юридического колледжа Министерства внутренних
дел Республики Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость: 20 000 тысяч тенге (двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Кинологиялық орталығының материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi департаментiнiң Кинологиялық орталығын салу және қайта жаңарту. <*>
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 306 Кинологиялық Бекiтілген жобалау 2003 Қазақстан Рес.
орталықтың -сметалық құжатта- жылғы публикасының
питомнигiн маға сәйкес Кино- қаңтар. Ішкі істер
қайта гиялық орталық дан министрлігі,
жаңарту бойынша жобалау бастап Қазақстан
және құрылыс- Республикасы
монтаж жұмыстары; Ішкі істер
министрлігінің
Кинологиялық
орталығы
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетін нәтижелер: Кинологиялық орталық бойынша жобалау және құрылыс-монтаж жұмыстарын орындау - құрылыс басталғаннан бастап сметалық құнның 16,5 %. <*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
62-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгiнiң Ақтөбе заң колледжi негiзгi оқу
корпусының құрылысы" деген 309 республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 20 000 мың теңге (жиырма миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындары туралы" 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 348 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление учебно-материальной базы, создание надлежащих условий для учебного процесса Актюбинского юридического колледжа.
5. Задачи бюджетной программы: строительство главного учебного корпуса Актюбинского юридического колледжа.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 309 Строитель- Строительно-монтажные С ян- Минис-
ство глав- работы по главному варя терство
ного учеб- корпусу Актюбинского 2003 внутрен-
ного кор- юридического колледжа года них дел
пуса Актю- согласно утвержденной Респуб-
бинского проектно-сметной докумен- лики
юридичес- тации. Казах-
кого стан,
колледжа Актюбин-
Минис- ский
терства юриди-
внутренних ческий
дел Рес- колледж
публики МВД РК
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение строительно-монтажных работ по главному корпусу Актюбинского юридического колледжа - 21 % сметной стоимости с начала строительства.
Приложение 63
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 313
"Строительство учебно-жилищного комплекса
в Петропавловском высшем военном училище
внутренних войск" на 2003 год
1. Стоимость: 57 000 тысяч тенге (пятьдесят семь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1997 года N 349 "О создании Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ақтөбе заң колледжiнің оқу-материалдық базасын нығайту, оқу процесi үшін қажеттi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Ақтөбе заң колледжiнiң негiзгi оқу корпусын салу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 309 Қазақстан Бекiтiлген жобалық 2003 Қазақстан Рес.
Республикасы -cметалық құжат. жылғы публикасының
Iшкi iстер тамаға сәйкес қаңтар. Ішкі істер
министрлi. Ақтөбе заң коллед. дан министрлігі,
гiнің Ақтөбе жiнің негiзгi бастап Қазақстан
заң колледжi корпусы бойынша Республикасы
негiзгi оқу құрылыстық-монтаждау Ішкі істер
корпусының жұмыстар министрлігінің
құрылысы Ақтөбе заң
колледжi
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Құрылыс басталған кезiнен 21% сметалық құнынан - Ақтөбе заң колледжiнің негiзгi корпусы бойынша құрылыстық-монтаждау жұмыстарды орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
63-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Iшкi әскерлердiң Петропавл жоғары
әскери училищесiндегi оқу-тұрғын үй кешенiнің құрылысы"
деген 313 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 57 000 мың теңге (елу жетi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңы ; "Мемлекеттік сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң жоғары әскери училищесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1997 жылғы 18 наурыздағы N 349 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для жизнедеятельности высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Петропавловск.
5. Задачи бюджетной программы: завершение строительства учебно-жилищного комплекса Петропавловского высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 313 Строитель- Завершение строительства С ап- Комитет
ство учеб- учебно-жилищного комплек- реля внутрен-
но-жилищ- са, согласно проектно- 2003 них
ного сметной документации года войск
комплекса (5-ти этажное здание с МВД РК,
в Петро- общей площадью 3416 Высшее
павловском квадратных метров). военное
высшем училище
военном внутрен-
училище них
внутренних войск
войск МВД РК,
город
Петро-
павловск
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства учебно-жилищного комплекса высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Петропавловске; 100 % выполнение с начала строительства.
Приложение 64
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 501
"Сопровождение информационных систем органов
внутренних дел" на 2003 год
1. Стоимость: 23 655 тысяч тенге (двадцать три миллиона шестьсот пятьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "Государственная программа формирования и развития национальной инфраструктуры Республики Казахстан".

4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Петропавл қаласындағы Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң жоғары әскери училищесiнiң тыныс-тiршілiгi үшiн қажеттi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi Петропавл жоғары әскери училищесiнің оқу-тұрғын үй кешенi құрылысын аяқтау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 313 Iшкi (3416 шаршы метр 2003 Қазақстан
әскерлердің жалпы алаңымен 5 жылғы Республикасы
Петропавл этажды ғимаратын) сәуiрден Ішкі істер
жоғары жобалық-сметалық бастап министрлігінің
әскери құжаттамаға сәйкес Ішкі әскерлер
училище. оқу-тұрғын үй комитеті,
сіндегі кешенінің Қазақстан Рес.
оқу-тұрғын құрылысын аяқтау. публикасының
үй кешенi. Ішкі істер
нің министрлігі
құрылысы ішкі әскерле.
рінің жоғары
әскери
училищесi
Петропавл
қаласы
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: Петропавл қаласындағы Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi жоғары әскери училищесінің оқу-тұрғын үй кешенi құрылысын аяқтау; құрылыс басталған кезiнен 100% орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
64-қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Iшкi iстер органдарының ақпараттық
жүйелерiн сүйемелдеу" деген 501 республикалық бюджеттiк
бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 23 655 мың теңге (жиырма үш миллион алты жүз елу бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 Заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: качественное и бесперебойное функционирование системы информационного обеспечения деятельности органов внутренних дел.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение, развитие и доработка программных продуктов информационных систем, эксплуатируемых в подразделениях органов внутренних дел.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 501 Сопровож- Оплата услуг (работ) по С фев- Минис-
дение ин- сервисному сопровождению раля терство
формацион- центрального комплекса 2003 внутрен-
ных систем автоматизированной года них дел
органов дактилоскопической Респуб-
внутренних системы; сопровождение лики
дел автоматизированных Казах-
информационно-поисковых стан
систем и интегрированного
банка данных, а также
расширение баз данных и
доработка.
-------------------------------------------------------------------
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение устойчивого функционирования единой информационно-телекоммуникационной системы органов внутренних дел Республики Казахстан.
Приложение 65
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. В приложение 65 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2003 г. N 150аз .
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Для служебного пользования
Приложение 66
к постановлению Правительства

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: ішкі істер органдарының қызметін ақпараттық қамтамасыз ету жүйесінің сапалы және үздіксіз жұмыс істеуі.
5. Бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттерi: ішкі істер органдарының бөлімшелерінде пайдаланылатын ақпараттық жүйелердің бағдарламалық өнімдерін сүйемелдеу, дамыту және қайта әзірлеу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кiшi!Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың ! (кіші !асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші бағ. ! бағдарламаны) !мерзім.!
!коды!лама!дарламалар.! іске асыру !дері !
! !коды!дың) атауы ! жөніндегі ! !
! ! ! ! іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 501 Iшкi істер Автоматтандырыл. 2003 Қазақстан
органдары. ған дактилоскопия. жылғы Республикасының
ның ақпар лық жүйенің орта. ақпан. Ішкі істер
аттық жүйе. лық кешенін сер. нан министрлігі
лерін сүйе. вистік сүйемелдеу бастап
мелдеу жөніндегі қызмет
көрсетулерге (жұ.
мыстарға) ақы төлеу;
автоматтандырылған
ақпаратты іздеу
жүйелері мен шоғыр.
ландырылған дерек.
тер банкін сүйемел.
деу, сондай-ақ
деректер базаларын
кеңейту және қайта
әзірлеу
------------------------------------------------------------------
. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының біртұтас ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесін құру.
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 65, 66-қосымшалардың қазақша мәтінінің аудармасы жоқ, орысша мәтіннен қараңыз.