О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2007 года N 597
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и Законом Республики Казахстан от 5 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в  Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие дополнения и изменения:
в пункте 1:
после цифр "40" дополнить цифрами ", 40-1";
после цифр "98" дополнить цифрами ", 98-1, 98-2";
после цифр "113" дополнить цифрами ", 113-1";
цифры "118" исключить;
после цифр "138" дополнить цифрами ", 138-1";
после цифр "193" дополнить цифрами ", 193-1";
цифры "210" исключить;
после цифр "237" дополнить цифрами ", 237-1";
после цифр "259" дополнить цифрами ", 259-1";
цифры "278", "279", "280", "281" исключить;
после цифр "282" дополнить цифрами ", 282-1";
цифры "283", "289" исключить;
после цифр "289" дополнить цифрами ", 289-1, 289-2";
цифры "305" исключить;
после цифр "314" дополнить цифрами ", 314-1, 314-2";
после цифр "353" дополнить цифрами ", 353-1";
после цифр "354" дополнить цифрами ", 354-1, 354-2, 354-3";
после цифр "374" дополнить цифрами ", 374-1";
после цифр "393" дополнить цифрами ", 393-1";
после цифр "439" дополнить цифрами ", 439-1";
1) по Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
в  приложении 9 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 407 915 тысяч тенге (четыреста семь миллионов девятьсот пятнадцать тысяч тенге).";
2) по Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
в  приложении 14 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 44 244 219 тысяч тенге (сорок четыре миллиарда двести сорок четыре миллиона двести девятнадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 шілдедегі N 597 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне және "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 5 шілдедегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"40" деген цифрлардан кейін ", 40-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"98" деген цифрлардан кейін ", 98-1, 98-2" деген цифрлармен толықтырылсын;
"113" деген цифрлардан кейін ", 113-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"118" деген цифрлар алынып тасталсын;
"138" деген цифрлардан кейін ", 138-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"193" деген цифрлардан кейін ", 193-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"210" деген цифрлар алынып тасталсын;
"237" деген цифрлардан кейін ", 237-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"259" деген цифрлардан кейін ", 259-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"278", "279", "280", "281" деген цифрлар алынып тасталсын;
"282" деген цифрлардан кейін ", 282-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"283", "289" деген цифрлар алынып тасталсын;
"289" деген цифрлардан кейін ", 289-1, 289-2" деген цифрлармен толықтырылсын;
"305" деген цифрлар алынып тасталсын;
"314" деген цифрлардан кейін ", 314-1, 314-2" деген цифрлармен толықтырылсын;
"353" деген цифрлардан кейін ", 353-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"354" деген цифрлардан кейін ", 354-1, 354-2, 354-3" деген цифрлармен толықтырылсын;
"374" деген цифрлардан кейін ", 374-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"393" деген цифрлардан кейін ", 393-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
"439" деген цифрлардан кейін ", 439-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
1) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі бойынша:
көрсетілген қаулыға  9-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 407 915 мың теңге (төрт жүз жеті миллион тоғыз жүз он бес мың теңге).";
2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  14-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 44 244 219 мың теңге (қырық төрт миллиард екі жүз қырық төрт миллион екі жүз он тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:

в строке, порядковый номер 5, слова "административного бытового корпуса N 7," заменить словами "административных бытовых корпусов N 6, N 7,";
в строке, порядковый номер 6:
после слова "боеприпасов" дополнить словом ", вооружения;";
после слов "оборудование средства связи, специальной и криминалистической техники," дополнить словами "специальных средств,";
после слова "мебели" дополнить словами "и ковровых изделий";
после слова "оборудования" дополнить словами ", а также оборудования для типографии, пресс-службы";
в  приложении 16 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строку, порядковый номер 3, дополнить словами ", в том числе и за пределами страны";
строку, порядковый номер 4, дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности прошлых лет.";
в  приложении 17 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 140 442 тысячи тенге (сто сорок миллионов четыреста сорок две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1, после слов "оплата услуг по бронированию мест в пассажирских поездах" дополнить словами ", оплата услуг связи.";
в  приложении 19 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 402 870 тысяч тенге (четыреста два миллиона восемьсот семьдесят тысяч тенге).";
в  приложении 22 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 642 018 тысяч тенге (шестьсот сорок два миллиона восемнадцать тысяч тенге).";
в  приложении 23 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 122 415 тысяч тенге (сто двадцать два миллиона четыреста пятнадцать тысяч тенге).";
в  приложении 24 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 087 499 тысяч тенге (два миллиарда восемьдесят семь миллионов четыреста девяносто девять тысяч тенге).";
в  приложении 25 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 383 422 тысячи тенге (триста восемьдесят три миллиона четыреста двадцать две тысячи тенге).";
в  приложении 26 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 343 325 тысяч тенге (один миллиард триста сорок три миллиона триста двадцать пять тысяч тенге).";
в  приложении 27 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4 283 598 тысяч тенге (четыре миллиарда двести восемьдесят три миллиона пятьсот девяносто восемь тысяч тенге).";

реттік нөмірі 5-жолдағы "7 әкімшілік тұрмыстық корпусы" деген сөздер "N 6, N 7 әкімшілік тұрмыстық корпустарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда:
"оқ-дәрілерді" деген сөздерден кейін ", қару-жарақты;" деген сөздермен толықтырылсын;
"криминалистикалық техниканы," деген сөздерден кейін "арнаулы құралдарды," деген сөздермен толықтырылсын;
"жиһаз" деген сөзден кейін "және кілем бұйымдары" деген сөздермен толықтырылсын;
"құралдарын" деген сөздерден кейін "сондай-ақ баспаханаға, баспасөз қызметіне арналған жабдықтар" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 16-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жол ", оның ішінде елден тысқары" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 4-жол "Өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 17-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 140 442 мың теңге (бір жүз қырық миллион төрт жүз қырық екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағанындағы "жолаушы поездарында орындарды брондау бойынша қызметтерді төлеу" деген сөздерден кейін ", байланыс қызметтеріне ақы төлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 19-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 402 870 мың теңге (төрт жүз екі миллион сегіз жүз жетпіс мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 22-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 642 018 мың теңге (алты жүз қырық екі миллион он сегіз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 23-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 122 415 мың теңге (бір жүз жиырма екі миллион төрт жүз он бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2 087 499 мың теңге (екі миллиард сексен жеті миллион төрт жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 25-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 383 422 мың теңге (үш жүз сексен үш миллион төрт жүз жиырма екі мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 26-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 343 325 мың теңге (бір миллиард үш жүз қырық үш миллион үш жүз жиырма бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 27-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4 283 598 мың теңге (төрт миллиард екі жүз сексен үш миллион бес жүз тоқсан сегіз мың теңге).";

графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1, дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности прошлых лет.";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7:
цифры "2442" заменить цифрами "2420,76";
цифры "1090" заменить цифрами "1080,53";
цифры "300" заменить цифрами "297,39";
цифры "1287" заменить цифрами "1287,06";
в  приложении 30 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 281 154 тысячи тенге (двести восемьдесят один миллион сто пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в  приложении 32 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "- систем определения местонахождения объекта;" дополнить словами "- системы Зонт - Алматы;";
после слов "установке и инсталляции оборудования" дополнить словами "и обучение";
3) по Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
дополнить приложением 40-1 согласно  приложению 1 к настоящему постановлению;
4) по Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в  приложении 42 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14 834 055 тысяч тенге (четырнадцать миллиардов восемьсот тридцать четыре миллиона пятьдесят пять тысяч тенге).";
в  приложении 43 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 350 703 тысячи тенге (один миллиард триста пятьдесят миллионов семьсот три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2 цифры "81" заменить цифрами "82";
в строке, порядковый номер 3 цифры "21" заменить цифрами "22";
после слов "Экспертно-организационная Группа Группы высокого уровня по формированию Единого экономического пространства" дополнить словами ", План мероприятия по реализации Концепции развития социальных и медицинских основ улучшения качества жизни и профилактики потери трудоспособности ветеранов войн, участников локальных конфликтов, миротворческих операций и жертв терроризма в государствах - участниках СНГ на 2006-2010 годы, утвержденный Советом глав Правительства СНГ от 25 мая 2006 года в городе Душанбе";
в абзаце первом "Прямой результат" пункта 7 цифры "102" заменить цифрами "104";
в  приложении 45 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны "Өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтижесінде":
"2442" деген цифрлар "2420,76" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1090" деген цифрлар "1080,53" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"300" деген цифрлар "297,39" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1287" деген цифрлар "1287,06" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 30-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 281 154 мың теңге (екі жүз сексен бір миллион бір жүз елу төрт мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 32-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"- объектінің орналасқан жерін айқындау жүйелері;" деген сөздерден кейін "- Зонт-Алматы жүйесі;" деген сөздермен толықтырылсын;
"жабдықтарды орнату және инсталляциялау" деген сөздерден кейін "және оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
3) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі бойынша:
осы қаулыға  1-қосымшаға сәйкес 40-1-қосымшамен толықтырылсын;
4) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  42-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 14 834 055 мың теңге (он төрт миллиард сегіз жүз отыз төрт миллион елу бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 43-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 350 703 мың теңге (бір миллиард үш жүз елу миллион жеті жүз үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы "81" деген цифрлар "82" деген цифрлармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы "21" деген цифрлар "22" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Біртұтас экономикалық кеңістікті қалыптастыру жөніндегі жоғары деңгейдегі топтың Сарапшылық-ұйымдастыру тобы" деген сөздерден кейін ", Душанбе қаласында 2006 жылғы 25 мамырдағы ТМД Үкімет басшыларының Кеңесі бекіткен ТМД-ға қатысушы мемлекеттердегі соғыс ардагерлерінің, жергілікті қақтығыстарға, бітімгершілік операцияларға қатысушылардың және терроризм құрбандарының өмір сүру сапасын жақсартудың және еңбекке қабілеттілігін жоғалтудың алдын алудың әлеуметтік және медициналық негіздерін дамытудың 2006 - 2010 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтиже" деген бірінші абзацындағы "102" деген цифрлар "104" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 45-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 952 008 тысяч тенге (девятьсот пятьдесят два миллиона восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "Оплата и компенсация расходов, связанных с командированием должностных лиц государственных органов за рубеж" дополнить словами "и с курсами по реализации инициативы Казахстана по председательствованию в ОБСЕ";
слова "Министром иностранных дел" заменить словами "членами Правительства";
"Прямой результат" пункта 7 после слов "внедрение моделей государственно-частного партнерства," дополнить словами "продвижение казахстанской инициативы по обеспечению председательствования Республики Казахстан в ОБСЕ в 2009 г.";
цифры "422" заменить цифрами "434";
в  приложении 46 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 879 004 тысячи тенге (восемьсот семьдесят девять миллионов четыре тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить пунктом 3, следующего содержания:
"3. Организация мероприятий и визитов представителей ОБСЕ в Казахстане, участие экспертов Бюро по демократическим институтам и правам человека в рамках ОБСЕ в подготовке наблюдателей на базе консультативного центра при ЦИК.";
в "Прямом результате" пункта 7 после слов "Единого экономического пространства," дополнить словами "продвижение казахстанской инициативы по обеспечению председательствования Республики Казахстан в ОБСЕ в 2009 г.";
5) по Министерству туризма и спорта Республики Казахстан:
в  приложении 52 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 226 491 тысяча тенге (один миллиард двести двадцать шесть миллионов четыреста девяносто одна тысяча тенге).";
в  приложении 53 к указанному постановлению:
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7:
слова "604,4 тыс. тенге" заменить словами "589,08 тыс. тенге";
слова 201,2 тыс. тенге" заменить словами "221,2 тыс. тенге";
в  приложении 55 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 13 315 166 тысяч тенге (тринадцать миллиардов триста пятнадцать миллионов сто шестьдесят шесть тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) Разработка проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы строительства универсального дворца спорта на 15 тысяч мест, реконструкция высокогорного спортивного комплекса "Медеу", дворца спорта имени Б. Шолака и начало строительства комплекса лыжных трамплинов (К-90, К-120).";

"1. Құны: 952 008 мың теңге (тоғыз жүз елу екі миллион сегіз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Мемлекеттік органдардың лауазымды адамдарын шетелге іссапарға жіберуге" деген сөздерден кейін "және Қазақстанның ЕҚЫҰ-ға төрағалық ету бастамасын іске асыру бойынша курстарға" деген сөздермен толықтырылсын;
"Сыртқы істер министрі" деген сөздер "Үкімет мүшелері" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" "мемлекеттік және меншік әріптестік үлгілерін ендіру" деген сөздерден кейін ", 2009 жылы Қазақстан Республикасының ЕҚЫҰ-ға төрағалық етуі жөніндегі қазақстандық бастаманы жылжыту" деген сөздермен толықтырылсын;
"422" деген цифрлар "434" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 879 004 мың теңге (сегіз жүз жетпіс тоғыз миллион төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. ЕҚЫҰ өкілдерінің Қазақстанда іс-шаралары мен сапарларын ұйымдастыру, ЕҚЫҰ шеңберінде Демократиялық институттар мен адам құқықтары жөніндегі бюро сарапшыларының ОСК жанындағы консультативтік орталық базасында байқаушылар даярлауға қатысуы.";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде" "сарапшылар консультацияларын өткізу" деген сөздерден кейін ", 2009 жылы Қазақстан Республикасының ЕҚЫҰ-ға төрағалық етуін қамтамасыз ету жөніндегі қазақстандық бастаманы жылжыту" деген сөздермен толықтырылсын;
5) Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  52-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 226 491 мың теңге (бір миллиард екі жүз жиырма алты миллион төрт жүз тоқсан бір мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 53-қосымшада:
7-тармақтың "Қаржылық-экономикалық нәтижесінде":
"604,4 мың теңге" деген сөздер "589,08 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"201,2 мың теңге" деген сөздерден кейін "221,2 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 55-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 13 315 166 мың теңге (он үш миллиард үш жүз он бес миллион бір жүз алпыс алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) 15 мың орынға арналған әмбебап спорт сарайын салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және мемлекеттік сараптама жүргізу, "Медеу" биік таулы спорт кешенін, Балуан Шолақ атындағы спорт сарайын қайта жаңарту және шаңғы трамплині (К-90, К-120) кешенінің құрылысын бастау.";

"Прямой результат" пункта 7 дополнить словами "Разработка проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы строительства универсального дворца спорта на 15 тысяч мест, реконструкция высокогорного спортивного комплекса "Медеу", дворца спорта имени Б. Шолака и начало строительства комплекса лыжных трамплинов (К-90, К-120).";
в  приложении 57 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 110 000 тысяч тенге (сто десять миллионов тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) Разработка модели заключительного этапа подготовки вероятных кандидатов - спортсменов для участия в XXIX летних Олимпийских играх в городе Пекине (педагогические, научно-методические, медико-биологические аспекты).";
в "Прямом результате" пункта 7:
в абзаце первом слова "проведение научных исследований по 4 темам" заменить словами "проведение научных исследований по 5 темам.";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) "Разработка модели заключительного этапа подготовки вероятных кандидатов - спортсменов для участия в XXIX летних Олимпийских играх в городе Пекине (педагогические, научно-методические, медико-биологические аспекты)" - будут разработаны методические рекомендации по учебно-тренировочному процессу на заключительном этапе подготовки спортсменов с использованием медико-биологических, фармакологических и восстановительных препаратов, с учетом особенностей организма каждого индивидиума, психо-эмоциональной нагрузки и специфических условий видов спорта к началу финальных соревнований предстоящей олимпиады.";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "10 000" заменить цифрами "22 000";
в  приложении 59 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 618 903 тысячи тенге (три миллиарда шестьсот восемнадцать миллионов девятьсот три тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) конькобежного стадиона в городе Астане.";
"Прямой результат" пункта 7 дополнить словами ", утвержденная проектно-сметная документация, прошедшая Государственную вневедомственную экспертизу, и начало строительства конькобежного стадиона в городе Астане.";
в  приложении 61 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4 667 503 тысячи тенге (четыре миллиарда шестьсот шестьдесят семь миллионов пятьсот три тысячи тенге).";

7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" "15 мың орынға арналған әмбебап спорт сарайын салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және мемлекеттік сараптама жүргізу, "Медеу" биік таулы спорт кешенін, Балуан Шолақ атындағы спорт сарайын қайта жаңарту және шаңғы трамплині (К-90, К-120) кешенінің құрылысын бастау" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 57-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 110 000 мың теңге (бір жүз он миллион теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) Пекин қаласындағы XXIX жазғы Олимпиада ойындарына қатысуға ықтимал үміткер-спортшылар даярлығының қорытынды кезеңінің моделін әзірлеу (педагогикалық, ғылыми-әдістемелік, медициналық-биологиялық аспектілер).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
бірінші абзацтағы "4 тақырып бойынша ғылыми зерттеу жүргізу" деген сөздер "5 тақырып бойынша ғылыми зерттеулер жүргізу" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) Пекин қаласындағы XXIX жазғы Олимпиада ойындарын қатысуға ықтимал үміткер-спортшылар даярлығының қорытынды кезеңінің моделін әзірлеу (педагогикалық, ғылыми-әдістемелік, медициналық-биологиялық аспектілер) - спортшылар даярлығының қорытынды кезеңіндегі оқу-жаттығу процесі бойынша медициналық-биологиялық, фармакологиялық және қалпына келтіру препараттарын пайдалана отырып, жеке адам ағзасының ерекшеліктерін, психо-эмоционалдық жүктемені және алдағы олимпиаданың ақтық жарыстарының басталуына спорт түрлерінің айрықша талаптарын ескере отырып, әдістемелік ұсынымдар әзірленетін болады.";
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "10 000" деген цифрлар "27 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 59-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 618 903 мың теңге (үш миллиард алты жүз он сегіз миллион тоғыз жүз үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Астана қаласында коньки тебу стадионын салу";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" ", Мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткен бекітілген жобалау-сметалық құжаттама және Астана қаласында коньки тебу стадионының құрылысын бастау." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 61-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4 667 503 мың теңге (төрт миллиард алты жүз алпыс жеті миллион бес жүз үш мың теңге).";

в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "1307,7" заменить цифрами "1414,2";
6) по Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
в  приложении 65 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 396 122 тысячи тенге (триста девяносто шесть миллионов сто двадцать две тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строку, порядковый номер 2, дополнить словами "Открытие Международного пресс-центра в городе Астане.";
строку, порядковый номер 4, дополнить словами "Приобретение организационной техники и оборудования для Международного пресс-центра в городе Астане";
в  приложении 70 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10 663 511 тысяч тенге (десять миллиардов шестьсот шестьдесят три миллиона пятьсот одиннадцать тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить абзацами следующего содержания:
"- строительству Конгресс-холла;
- строительству Дворца творчества "Шабыт".";
"Прямой результат" пункта 7 дополнить словами "Утвержденная проектно-сметная документация, прошедшая Государственную вневедомственную экспертизу, и начало строительства Конгресс-хола и Дворца творчества "Шабыт".";
в  приложении 72 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 060 820 тысяч тенге (один миллиард шестьдесят миллионов восемьсот двадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 5, слова "Воссоздание комплекса "Резиденция Абылай хана" в Северо-Казахстанской области. Продолжение работ по установке стелы воинам в г. Минске" заменить словами "Завершение работ по воссозданию комплекса "Резиденция Абылай хана" в городе Петропавловске. Завершение работ по установке стелы воинам в городе Минске. Сооружение в городе Душанбе Монумента в честь казахстанских военнослужащих, погибших при несении службы по охране таджикско-афганской границы";
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "Воссоздание комплекса "Резиденция Абылай хана" в г. Петропавловске. Продолжение работ по установке стелы воинам в г. Минске" заменить словами "Завершение работ по воссозданию комплекса "Резиденция Абылай хана" в городе Петропавловске. Завершение работ по установке стелы воинам в городе Минске. Сооружение в городе Душанбе Монумента в честь казахстанских военнослужащих, погибших при несении службы по охране таджикско-афганской границы";

7-тармақтың "Қаржылық-экономикалық нәтижесіндегі" "1307,7" деген цифрлар "1414,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  65-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 396 122 мың теңге (үш жүз тоқсан алты миллион бір жүз жиырма екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны:
реттік нөмірі 2-жол "Астана қаласында Халықаралық баспасөз орталығын ашу." деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 4-жол "Астана қаласындағы Халықаралық баспасөз орталығы үшін ұйымдастыру техникасын және жабдықтар сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 70-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10 663 511 мың теңге (он миллиард алты жүз алпыс үш миллион бес жүз он бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"- Конгресс-холл құрылысын салу;
- "Шабыт" шығармашылық сарайын салу";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" "Мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткен бекітілген жобалау-сметалық құжаттама және Конгресс-холл мен "Шабыт" шығармашылық сарайының құрылысын бастау" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 72-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Құны: 1 060 820 мың теңге (бір миллиард алпыс миллион сегіз жүз жиырма мың тенге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 5-жолының 5-бағанындағы»"Солтүстік Қазақстан облысында»"Абылай хан Резиденциясы" кешенін қайта жаңғырту. Минск қаласында жауынгерлерге стела орнату жұмыстарын жалғастыру." деген сөздер»"Петропавл қаласында»"Абылай хан резиденциясы" кешенін қайта жаңғырту жөніндегі жұмыстарды аяқтау. Минск қаласында жауынгерлерге стела орнату жөніндегі жұмыстарды аяқтау. Душанбе қаласында тәжік-ауған шекарасын күзету жөніндегі қызметін атқару кезінде қаза болған қазақстандық жауынгерлердің құрметіне Монумент орнату" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі"«"Петропавл қаласында»"Абылай хан Резиденциясы" кешенін қайта жаңғырту. Минск қаласында жауынгерлерге стела орнату жұмыстарын жалғастыру." деген сөздер»"Петропавл қаласында»"Абылай хан резиденциясы" кешенін қайта жаңғырту жөніндегі жұмыстарды аяқтау. Минск қаласында жауынгерлерге стела орнату жөніндегі жұмыстарды аяқтау. Душанбе қаласында тәжік-ауған шекарасын күзету жөніндегі қызметін атқару кезінде қаза болған қазақстандық жауынгерлердің құрметіне Монумент орнату" деген сөздермен ауыстырылсын;

в "Финансово-экономическом результате" цифры "27,7" заменить цифрами "30,3";
в  приложении 75 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 295 923 тысячи тенге (один миллиард двести девяносто пять миллионов девятьсот двадцать три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, после слов "Проведение фотовыставки "Жемчужины Шелкового пути;" дополнить словами "Международный кинофестиваль Евразия-2007. Второй форум творческой и научной интеллигенции государств-участников СНГ;";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
слова "7 фестивалей" заменить словами "8 фестивалей";
слова "24 прочих мероприятий" заменить словами "25 прочих мероприятий";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "19 985" заменить цифрами "24 644";
в  приложении 82 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 502 164 тысячи тенге (три миллиарда пятьсот два миллиона сто шестьдесят четыре тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить абзацем следующего содержания:
"- приобретение долей участия (увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Казахское информационное агентство") для материально-технического оснащения центрального офиса и корреспондентского бюро, материально-технического оснащения центрального офиса и корреспондентского бюро за рубежом, разработки и создания информационно-аналитического пакета услуг, разработки и создания на базе web-сайта www.inform.kz, web-портала www.inform.kz.";
"Прямой результат" пункта 7 дополнить словами ", будут материально-технически оснащены центральный офис и корреспондентское бюро, центральный офис и корреспондентское бюро за рубежом, создан информационно-аналитический пакет услуг, создан на базе web-сайта www.inform.kz, web-портала www.inform.kz.";
в  приложении 84 к указанному постановлению:
заголовок программы "022 "Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на функционирование в 2007 году организаций культуры, переданных из республиканского бюджета" дополнить словами ", и поддержку сети организаций культуры";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 250 632 тысячи тенге (двести пятьдесят миллионов шестьсот тридцать две тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, дополнить словами "Проведение капитального ремонта Дома литераторов Союза писателей Казахстана.";
в пункте 7:
"Прямой результат" дополнить абзацем следующего содержания:
"Проведение капитального ремонта Дома литераторов союза писателей Казахстана";
в "Своевременности" цифру "5" исключить;
в  приложении 85 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "27,7" деген цифрлар "30,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 75-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 295 923 мың теңге (бір миллиард екі жүз тоқсан бес миллион тоғыз жүз жиырма үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағанындағы»"Жібек жолы меруерті" атты фотокөрме өткізу" деген сөздерден кейін»"Еуразия-2007 халықаралық кинофестивалі. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің шығармашылық және ғылым саласындағы зиялыларының екінші форумы;" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"7 фестивальдар" деген сөздер»"8 фестиваль" деген сөздермен ауыстырылсын;
"24 басқа да іс-шаралар" деген сөздер»"25 басқа да іс-шаралар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі"«"19 985" деген цифрлар»"24 644" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 82-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 502 164 мың теңге (үш миллиард бес жүз екі миллион бір жүз алпыс төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- орталық офис пен тілшілер бюросын материалдық-техникалық жарақтандыру, шет елдегі орталық офис пен тілшілер бюросын материалдық-техникалық жарақтандыру, ақпараттық-талдау қызметінің пакетін әзірлеу мен жасау, www.inform.kz. web-сайты негізінде www.inform.kz. web-порталын әзірлеу және жасау үшін қатысу үлесін сатып алу ("Қазақ ақпарат агенттігі" ұлттық компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" ", орталық офис пен тілшілер бюросы, шет елдегі орталық офис пен тілшілер бюросы материалдық-техникалық жарақтандырылады, www.inform.kz. web-порталының www.inform.kz. web-сайты базасы негізінде ақпараттық-талдау қызметінің пакеті жасалады." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 84-қосымшада:
"022" Алматы қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен берілген 2007 жылы мәдениет ұйымдарының жұмыс істеуіне арналған ағымдағы нысаналы трансферттер" деген бағдарламаның тақырыбында "2007 жылға арналған" деген сөздер "мәдениет ұйымдарының 2007 жылы жұмыс істеуіне және мәдениет ұйымдарының жүйесін қолдауға бөлінетін" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 250 632 мың теңге (екі жүз елу миллион алты жүз отыз екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны "Қазақстан жазушылар одағының Әдебиетшілер үйіне күрделі жөндеу жүргізу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижесі" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан жазушылар одағының Әдебиетшілер үйіне күрделі жөндеу жүргізу";
"Уақтылығындағы" "5" деген цифр алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 85-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 670 400 тысяч тенге (шестьсот семьдесят миллионов четыреста тысяч тенге).";
7) по Министерству обороны Республики Казахстан:
в  приложении 89 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 57 470 476 тысяч тенге (пятьдесят семь миллиардов четыреста семьдесят миллионов четыреста семьдесят шесть тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины" заменить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2007 года N 299 "Об утверждении Военной доктрины";
в графе 5 пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 5 в подпункте а) пункта 1 слова "и капитального" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "361" заменить цифрами "197";
слова "и 348 единицы техники" исключить;
в  приложении 90 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины" заменить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2007 года N 299 "Об утверждении Военной доктрины";
в  приложении 91 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины" заменить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2007 года N 299 "Об утверждении Военной доктрины";
в  приложении 93 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины" заменить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2007 года N 299 "Об утверждении Военной доктрины";
приложение 94 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в  приложении 95 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины" заменить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2007 года N 299 "Об утверждении Военной доктрины";
в  приложении 96 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины" заменить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2007 года N 299 "Об утверждении Военной доктрины";
в  приложении 97 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины" заменить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2007 года N 299 "Об утверждении Военной доктрины";

"1. Құны: 670 400 мың теңге (алты жүз жетпіс миллион төрт жүз мың теңге).";
7) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  89-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 57 470 476 мың теңге (елу жеті миллиард төрт жүз жетпіс миллион төрт жүз жетпіс алты мың теңге).";
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы" деген сөздер "Әскери доктринаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 наурыздағы N 299 Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 5-жолының 5-бағанында 1-тармақтың а) тармақшасындағы "және күрделі" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"361" деген цифрлар "197" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"және техниканың 348 бірлігі" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 90-қосымшада:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы" деген сөздер "Әскери доктринаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 наурыздағы N 299 Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 91-қосымшада:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы" деген сөздер "Әскери доктринаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 наурыздағы N 299 Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 93-қосымшада:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы" деген сөздер "Әскери доктринаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 наурыздағы N 299 Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
94-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 95-қосымшада:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы" деген сөздер "Әскери доктринаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 наурыздағы N 299 Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 96-қосымшада:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы" деген сөздер "Әскери доктринаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 наурыздағы N 299 Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 97-қосымшада:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекіту туралы"" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы" деген сөздер "Әскери доктринаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 21 наурыздағы N 299 Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 2:
раздел I. дополнить пунктами 28-36 следующего содержания:
"28. Организацию проведения общеобразовательного и психологического тестирования.
29. Закупка канцелярских товаров при организации сборов курсантов и офицеров-слушателей.
30. Оплата прочих товаров работ (услуг), связанных с обеспечением учебного процесса.
31. Выполнение функций и задач возложенных на ВУЗы.
32. Оплата прочих товаров, работ (услуг), связанных с содержанием ВУЗов.
33. Оплата услуг по оценке имущества.
34. Выполнение функций и задач, возложенных на ВУЗы.
35. Организация и проведение мероприятий по переводу техники на весенне-летний и осенне-зимний периоды эксплуатации.
36. Оплата услуг по оценке имущества.";
в разделе II. исключить пункты 6, 7, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
в  приложении 98 к указанному постановлению:
в пункте 2 после слов "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" дополнить словами "постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2000 года N 147 "О создании государственного учреждения "Центральный военный клинический госпиталь Министерства обороны Республики Казахстан" в городе Астане";
в пункте 4 после слов "медицинское обеспечение боевой подготовки войск" дополнить словами "; 20 процентов коечной мощности госпиталя использовать для лечения гражданского населения города на бесплатной основе.";
в пункте 7:
в "Прямом результате" после слов "в среднем в год 25 000 военнослужащих проходят лечение в военно-лечебных заведениях" дополнить словами "и 1540 человек гражданского населения.";
в "Финансово-экономическом результате" после слов "средняя стоимость лечения 1-го военнослужащего" дополнить словами "и гражданского больного";
в "Качестве" после слов "заболевшие военнослужащие" дополнить словами "и гражданское население";
дополнить приложениями 98-1, 98-2 согласно приложениям 3 и 4 к настоящему постановлению;
в  приложении 99 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 675 329 тысяч тенге (два миллиарда шестьсот семьдесят пять миллионов триста двадцать девять тысяч тенге).";
8) по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в  приложении 101 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7 509 995 тысяч тенге (семь миллиардов пятьсот девять миллионов девятьсот девяносто пять тысяч тенге).";

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 2-жолының 5-бағанында:
I бөлім мынадай мазмұндағы 28-36-тармақтармен толықтырылсын:
"28. Жалпы білім беруді және психологиялық тестілеуді өткізуді ұйымдастыру.
29. Курсанттар мен тыңдаушы офицерлердің жиынын ұйымдастыру кезінде кеңсе тауарларын сатып алу.
30. Оқу процесін қамтамасыз етуге байланысты өзге де тауарлар, жұмыстар (қызметтер) үшін ақы төлеу.
31. Жоғары оқу орындарына жүктелген функциялар мен міндеттерді орындау.
32. Жоғары оқу орындарын ұстауға байланысты басқа тауарлар, жұмыстар (қызметтер) үшін ақы төлеу.
33. Мүлікті бағалау жөніндегі қызметтерге ақы төлеу.
34. Жоғары оқу орындарына жүктелген функциялар мен міндеттерді орындау.
35. Техниканы көктем-жаз және күз-қыс кезеңдеріне пайдалануға ауыстыру жөнінде іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу.
36. Мүлікті бағалау жөніндегі қызметтерге ақы төлеу.";
II бөлімдегі мынадай 6, 7, 13, 14, 15, 17, 18, 19-тармақтар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 98-қосымшада:
2-тармақтағы "Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің мәртебесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" ҚР-ның 1993 жылғы қаңтардағы Заңы" деген сөздерден кейін "Астана қаласында "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Орталық әскери клиникалық госпиталі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 ақпандағы N 147 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтағы "әскерлердің жауынгерлік дайындығын медициналық қамтамасыз ету" деген сөздерден кейін "; госпитальдің жатын төсегінің 20 пайызы қаланың азаматтық халқын тегін негізде емдеу үшін пайдалану." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "жылына орташа 25 000 әскери қызметші" деген сөздерден кейін "және 1 540 азаматтық халық" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "1 әскери қызметшіні" деген сөздерден кейін "және науқас азаматты" деген сөздермен толықтырылсын;
"Сапасындағы" "ауырған әскери қызметшілер" деген сөздерден кейін "және азаматтық халық" деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулыға 3 және 4-қосымшаларға сәйкес 98-1, 98-2-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 99-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2 675 329 мың теңге (екі миллиард алты жүз жетпіс бес миллион үш жүз жиырма тоғыз мың теңге).";
8) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  101-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7 509 995 мың теңге (жеті миллиард бес жүз тоғыз миллион тоғыз жүз тоқсан бес мың теңге).";

в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ:" строку, порядковый номер 5, исключить;
в  приложении 103 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" строки, порядковый номер 2, слова "Закуп пестицидов, зарегистрированных для применения в республике, обеспечивающих химическую обработку земель на площади порядка 2,9-3,1 млн. га" заменить словами "Закуп пестицидов, зарегистрированных для применения в республике, обеспечивающих химическую обработку земель на площади не менее 3,5 млн. га";
в пункте 7:
"Прямой результат" дополнить абзацем следующего содержания:
"пополнение запаса пестицидов против особо опасных вредных организмов на площади не менее 412 тыс. га.";
"Конечный результат" дополнить абзацем следующего содержания:
"создание запаса пестицидов против особо опасных вредных организмов в объеме не менее 54 % от необходимого объема запаса на 2008 г.";
в  приложении 107 к указанному постановлению:
заголовок программы "007 "Строительство учебного корпуса технического факультета Казахского государственного агротехнического университета им. С. Сейфуллина" изложить в следующей редакции:
"007 "Развитие объектов образования в сфере сельского хозяйства" пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 274 675 тысяч тенге (двести семьдесят четыре миллиона шестьсот семьдесят пять тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" дополнить абзацем следующего содержания:
"Разработка проектно-сметной документации на строительство общежития Казахского государственного агротехнического университета им. С. Сейфуллина (государственная экспертиза от 06.09.2006 г. N 2-480/06);
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на строительство студенческого общежития Казахского государственного агротехнического университета им. С. Сейфуллина";
"Прямой результат" пункта 7 дополнить словами "Разработка и проведение экспертизы проектно-сметной документации на строительство общежития Казахского государственного агротехнического университета им. С. Сейфуллина";
"Конечный результат" пункта 7 дополнить словами "Разработанная и утвержденная в установленном порядке проектно-сметной документации на строительство общежития Казахского государственного агротехнического университета им. С. Сейфуллина";
в  приложении 112 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 137 931 тысяча тенге (сто тридцать семь миллионов девятьсот тридцать одна тысяча тенге).";

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 5-жол алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 103-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 2-жолының 5-бағанындағы "шамамен 2,9-3,1 млн. га" деген сөздер "кемінде 3,5 млн. га" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" деген абзац мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"кемінде 412 мың га аспанға аса қауіпті зиянды организмдерге қарсы пестицидтер қорын толықтыру.";
"Түпкі нәтиже" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2008 жылға арналған қажетті қор көлемінің кемінде 54 % көлемінде аса қауіпті зиянды организмдерге қарсы пестицидтер қорын құру";
көрсетілген қаулыға 107-қосымшада:
"007 "С. Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университеті техникалық факультетінің оқу корпусын салу" бағдарламасының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"007 "Ауыл шаруашылығы саласындағы білім беру объектілерін дамыту";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 274 675 мың теңге (екі жүз жетпіс төрт миллион алты жүз жетпіс бес мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"С.Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университетінің жатақханасын салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу (06.09.2006 ж. N 2-480/06 мемлекеттік сараптама);
С.Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университетінің студенттік жатақханасын салуға жобалау-сметалық құжаттамаға мемлекеттік сараптама жүргізу";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" "С. Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университетінің жатақханасын салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және сараптама жүргізу";
7-тармақтың "Түпкі нәтижесі" "С.Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университетінің жатақханасын салуға әзірленген және белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттама";
көрсетілген қаулыға 112-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 137 931 мың теңге (бір жүз отыз жеті миллион тоғыз жүз отыз бір мың теңге).";

в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
строки, порядковый номер 2, после слов "на окружающую среду." дополнить словами "Оплата части стоимости контрактов по закупаемой организационной технике.";
строки, порядковый номер 3, после слов "на окружающую среду." дополнить словами "Закуп организационной техники для 2-х местных консультантов";
в "Своевременности" пункта 7, слова "100 процентов выполнения работ." заменить словами "75 процентов выполнения работ.";
дополнить приложением 113-1 согласно  приложению 5 к настоящему постановлению;
в  приложении 115 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 168 639 тысяч тенге (сто шестьдесят восемь миллионов шестьсот тридцать девять тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" строки, порядковый номер 2 изложить следующей редакции:
"Приобретение консультационных услуг консалтинговой компании, 3 иностранных, 3 местных индивидуальных консультантов и переводчика для оказания технической помощи и проведения обучения консультантов областного и районного уровня в рамках компонента по созданию сети сельских финансовых консультационных служб. Приобретение консультационных услуг консалтинговых компаний по управлению сельскохозяйственными и ценовыми рисками. Приобретение услуг консалтинговой компании и 2 консультантов с международным опытом для оказания технической помощи и проведения обучения кредитных сотрудников областных и районных филиалов банков 2-го уровня и лизинговых компаний по вопросам кредитования сельских инвестиционных проектов. Приобретение консультационных услуг Ассоциации микрофинансовых организаций Казахстана и консультантов с международным опытом для оказания технической помощи по повышению функциональных возможностей микрофинансовых учреждений, которые будут отобраны в рамках компонента микрофинансирования. Оплата услуг консультантов группы реализации проекта в количестве 5 человек, включая оплату операционных расходов (заработная плата и социальные отчисления, приобретение канцелярских и прочих товаров, оплата услуг связи, Internet, транспортных услуг, аренда помещения в г. Астане, командировочные расходы, обслуживание оргтехники). Приобретение 5 комплектов офисной мебели и оргтехники для 5 консультантов группы реализации проекта (5 компьютеров, 5 принтеров, 1 многофункциональный ксерокс-сканер, 1 факсимильный аппарат, 1 ноутбук, 5 источников бесперебойного питания, 1 принтер цветной лазерный). Оплата объявлений о проведении конкурсов по закупу товаров, работ и услуг.";
в пункте 7:
в "Прямом результате":

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жол "бағалауды жүргізу;" деген сөздерден кейін "Сатылып алынатын ұйымдастыру техникасы бойынша келісім-шарттар құнының бір бөлігін төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 3-жол "бағалауды жүргізу." деген сөздерден кейін "Жергілікті 2 консультант үшін ұйымдастыру техникасын сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Уақтылығындағы" "жұмысты 100 пайыз орындау" деген сөздер "жұмысты 75 пайыз орындау" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес 113-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 115-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 168 639 мың теңге (бір жүз алпыс сегіз миллион алты жүз отыз тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 2-жолының 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық қаржылық консультациялық қызметтер желісін құру жөніндегі құрамдас бөлік шеңберінде техникалық көмек көрсету және консультанттарды облыстық және аудандық деңгейде оқытуды жүргізу үшін консалтинг компанияның, 3 шетелдік және 3 жергілікті жеке консультанттың және аудармашының консультациялық қызметтерін сатып алу. Ауыл шаруашылығын және бағалық тәуекелді басқару жөніндегі консалтингтік компаниялардың консультациялық қызметтерін сатып алу. Ауылдық инвестициялық жобаларға кредит беру мәселелері бойынша 2-деңгейдегі банктердің облыстық және аудандық филиалдарының және лизингтік компаниялардың кредиттік қызметкерлеріне техникалық көмек көрсету және оларды оқыту үшін консалтингтік компанияның және халықаралық тәжірибесі бар 2 консультанттың қызметтерін сатып алу. Микроқаржыландыру құрамдас бөлігі шеңберінде іріктеп алынатын микроқаржы мекемелерінің функционалдық мүмкіндіктерін арттыру жөнінде техникалық көмек көрсету үшін Қазақстан микроқаржы ұйымдары қауымдастығының және халықаралық тәжірибесі бар консультанттардың консультациялық қызметтерін сатып алу. Операциялық шығыстарға (жалақы және әлеуметтік аударымдар, кеңсе және басқа да тауарларды сатып алу, байланыс, Internet қызметтеріне, көлік қызметтеріне ақы төлеу, Астана қаласында үй-жайды жалға алу, іссапар шығыстары, ұйымдастыру техникасына қызмет көрсету) ақы төлеуді қоса алғанда, саны 5 адам жобаны іске асыру тобы консультанттарының қызметтеріне ақы төлеу. Жобаны іске асыру тобының 5 консультанты үшін кеңсе жиһазы мен ұйымдастыру техникасының 5 жиынтығын сатып алу (5 компьютер, 5 принтер, 1 көп функциялы ксерокс-сканер, 1 факсимильді аппарат, 1 ноутбук, 5 үздіксіз қоректендіру көзі, 1 түрлі-түсті лазерлі принтер). Тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу жөнінде конкурстар өткізу туралы хабарландыруларға ақы төлеу.";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":

цифры "30" заменить цифрами "60";
цифры "400" заменить цифрами "600";
цифры "160" заменить цифрами "280";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "128" заменить цифрами "234";
цифры "2 304" заменить цифрами "3 334,5";
"Качество" изложить в следующей редакции:
"Качество: увеличение количества фермеров, удовлетворенных сельскими финансовыми консультационными службами, повышение качества представления услуг на селе микрофинансовыми учреждениями и банками второго уровня";
в  приложении 116 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12 739 138 тысяч тенге (двенадцать миллиардов семьсот тридцать девять миллионов сто тридцать восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
цифры "2 440 746" заменить цифрами "2 398 328";
цифры "6 380 000" заменить цифрами "10 340 810";
приложение 118 к указанному постановлению исключить;
в  приложении 125 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 412 100 тысяч тенге (четыреста двенадцать миллионов сто тысяч тенге).";
в  приложении 127 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в строке, порядковый номер 2, после слов "для осуществления детального проектирования" дополнить словами "и надзора за строительством";
слова "проведение финансового аудита проекта." исключить;
строку, порядковый номер 4, дополнить словами "оплата части стоимости строительных работ в рамках проекта; оплата налогов по контракту на строительные работы.";
в строке, порядковый номер 5, после слов "приобретение оборудования" дополнить словами "для строительства объектов водоснабжения;";
слова "оплата налогов и других обязательных платежей в бюджет по контрактам на услуги консультанта;" исключить;
строку, порядковый номер 6, дополнить словами "оплата строительных работ в рамках проекта.";
в  приложении 130 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 542 687 тысяч тенге (один миллиард пятьсот сорок два миллиона шестьсот восемьдесят семь тысяч тенге).";
графу 5 пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
после слов "- охрана гидротехнических сооружений;" дополнить абзацами следующего содержания:
"- государственная регистрация республиканских водохозяйственных сооружений;
- инженерно-техническое оснащение и обеспечение системами безопасности республиканских водохозяйственных сооружений;";
в пункте 7:

"30" деген цифрлар "60" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"400" деген цифрлар "600" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"160" деген цифрлар "280" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"128" деген цифрлар "234" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 304" деген цифрлар "3 334,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Сапасы" мынадай редакцияда жазылсын:
"Сапасы: Ауылдық қаржылық консультациялық қызметке қанағаттанған фермерлер санының артуы, ауылда микроқаржы мекемелері мен екінші деңгейдегі банктердің қызмет көрсету сапасы артады";
көрсетілген қаулыға 116-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12 739 138 мың теңге (он екі миллиард жеті жүз отыз тоғыз миллион бір жүз отыз сегіз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"2 440 746" деген цифрлар "2 398 328" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"6 380 000" деген цифрлар "10 340 810" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 118-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 125-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 412 100 мың теңге (төрт жүз он екі миллион бір жүз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 127-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы "нақты жобалау жұмыстарын іске асыру" деген сөздерден кейін "және құрылысты қадағалау" деген сөздермен толықтырылсын;
"; жобаның қаржы аудитін жүргізу" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 4-жол "жоба шеңберінде құрылыс жұмыстары құнының бір бөлігіне ақы төлеу; құрылыс жұмыстарына келісім-шарт бойынша салықтар төлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "жабдықтар сатып алу" деген сөздердің алдынан "сумен жабдықтау объектілерін салу үшін" деген сөздермен толықтырылсын;
"кеңесшінің қызметіне келісім-шарттар бойынша бюджетке салықтар мен міндетті төлем ақылар төлеу," деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жол "жоба шеңберінде құрылыс жұмыстарына ақы төлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 130-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 542 687 мың теңге (бір миллиард бес жүз қырық екі миллион алты жүз сексен жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны:
"гидротехникалық құрылыстарды күзету" деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"- республикалық су шаруашылығы құрылыстарын мемлекеттік тіркеу;
- республикалық су шаруашылығы құрылыстарын инженерлік-техникалық жарақтандыру және оларды қауіпсіздік жүйелерімен қамтамасыз ету;";
7-тармақта:

в "Прямом результате" цифры "118" заменить цифрами "129";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "5,5" заменить цифрами "8,9";
в  приложении 131 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в строке, порядковый номер 5, слова "Байгазинского" заменить словами "Байзакского";
после слов "Казахское государственное лесоустроительное предприятие" дополнить словами ", республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный проектно-изыскательский институт по проектированию";
в "Прямом результате" пункта 7:
в абзаце восьмом слово "Байгазинского" заменить словом "Байзакского";
в абзаце десятом после слов "Казахское лесоустроительное предприятие" дополнить словами ", республиканского государственного предприятия "Казахский государственный проектно-изыскательский институт по проектированию";
в абзаце одиннадцатом слова "подготовлена почва под посадки 2008-2009 годов - 10000 гектаров;" заменить словами "подготовлена почва под посадки 2008-2009 годов - 15000 гектаров;";
в  приложении 134 к указанному постановлению:
в "Прямом результате" пункта 7:
в абзаце четвертом слова "административное здание - 1 единица" заменить словом "здания";
приложение 137 изложить в новой редакции согласно  приложению 6 к настоящему постановлению;
в  приложении 138 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 239 654 тысяч тенге (двести тридцать девять миллионов шестьсот пятьдесят четыре тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
строки, порядковый номер 2, слова "Строительство зданий лесопитомников и жилых помещений, пожарных станций, наблюдательных пожарных вышек, оросительных каналов и ограждений лесопитомников." исключить;
в строке, порядковый номер 3:
слова "Закуп оборудования для лесосеменной станции и лесопитомников, тракторов, посадочных машин." заменить словами "Закуп оборудования для лесопитомников, тракторов, посадочных машин.";
после слов "патрулирования и ликвидации лесных пожаров." дополнить словами "Разработка проектно-сметной документации на строительство наблюдательных пожарных вышек, жилого помещения, склада и исследовательской опытной станции. Оплата единовременной комиссии займа Международного Банка Реконструкции и Развития.";
слова "Строительство зданий лесопитомников и жилых помещений, пожарных станций, наблюдательных пожарных вышек, оросительных каналов и ограждений лесопитомников." исключить;
в "Прямом результате" пункта 7:

"Тікелей нәтижедегі" "118" деген цифрлар "129" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижедегі" "5,5" деген цифрлар "8,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 131-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 5-жолдағы "Байғазин" деген сөз "Байзақ" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының" деген сөздерден кейін ", Қазақ мемлекеттік жобалау жөніндегі жобалау-іздестіру институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиженің" сегізінші абзацында:
"Байғазин" деген сөз "Байзақ" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақ орман орналастыру кәсіпорны "республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының" деген сөздерден кейін "Қазақ мемлекеттік жобалау жөніндегі жобалау-іздестіру институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының" деген сөздермен толықтырылсын;
"2008 - 2009 жылдары отырғызу үшін 10000 гектар жер дайындалды" деген сөздер "2008 - 2009 жылдары отырғызу үшін 15000 гектар жер дайындалды" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 134-қосымшада:
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
төртінші абзацтағы "1 бірлік әкімшілік ғимараты" деген сөздер "ғимараттар" деген сөзбен ауыстырылсын;
137-қосымша осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 138-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 239 654 мың теңге (екі жүз отыз тоғыз миллион алты жүз елу төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы "Орман питомниктерін, тұрғын үй-жайларды, өрт сөндіру станцияларын, өртті бақылау мұнараларын, суару арналарын және орман питомниктері қорғандарын салу." деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
"Орман тұқымы станциясы мен орман питомниктері үшін құрал-жабдықтар, тракторлар мен өсімдік отырғызатын машиналар сатып алу." деген сөздер "Орман питомниктері, тракторлар, өсімдік отырғызатын машиналар үшін құрал-жабдықтар сатып алу." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Күзетуге және орман өрттерін жоюға арналған машина құралдарын және көлік сатып алу" деген сөздерден кейін "Өртті бақылау мұнараларын, тұрғын үй-жайларды, қойма мен тәжірибелік зерттеу станциясын салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу. Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкінің біржолғы қарыз комиссиясын төлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
"Орман питомниктерін, тұрғын үй-жайларды, өрт сөндіру станцияларын, өртті бақылау мұнараларын, суару арналарын және орман питомниктері қорғандарын салу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":

слова "закуплено оборудование для лесосеменной станции и лесопитомников на 65 процентов," заменить словами "закуплено оборудование для лесопитомников на 65 процентов,";
слова "1 легковой полноприводный пикап" исключить;
слова "1 полноприводная легковая машина" заменить словами "3 полноприводные легковые машины";
дополнить предложением следующего содержания:
"Разработка проектно-сметной документации на строительство наблюдательных пожарных вышек, жилого помещения, склада и исследовательской опытной станции.";
дополнить приложением 138-1 согласно  приложению 7 к настоящему постановлению;
в  приложении 140 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 217 601 тысяча тенге (двести семнадцать миллионов шестьсот одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
цифры "27 000" заменить цифрами "135 000";
цифры "45 000" заменить цифрами "148 370";
цифры "10 000" заменить цифрами "30 500";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "27 000" заменить цифрами "135 000";
цифры "45 000" заменить цифрами "148 370";
цифры "10 000" заменить цифрами "30 500";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "300" заменить цифрами "228";
цифры "1 235" заменить цифрами "1 210,4";
цифры "300" заменить цифрами "223";
цифры "40" заменить цифрами "36";
в  приложении 143 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 820 170 тысяч тенге (восемьсот двадцать миллионов сто семьдесят тысяч тенге).";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: увеличить процент сельхозтоваропроизводителей, имеющих доступ к сельскохозяйственным знаниям и использующих современные сельскохозяйственные технологии на основе внедрения достижений аграрных научных исследований; увеличить процент сельхозтоваропроизводителей и переработчиков сельскохозяйственного сырья, имеющих доступ к обновленным и модернизированным лабораториям; увеличить количество перерабатывающих предприятий, которые будут производить продукцию, соответствующую международным стандартам.";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в строке, порядковый номер 2, слова "Закуп оборудования для областных государственных лабораторий." заменить словами "Закуп оборудования для областных государственных лабораторий с последующей передачей на баланс РГКП "Республиканские ветеринарные лаборатории" и РГП "Фитосанитария.";
строку, порядковый номер 3 изложить в новой редакции:

"орман тұқымдары станциясы мен орман питомниктері үшін құрал-жабдықтар 65 пайыз сатып алынды" деген сөздер "орман питомниктері үшін құрал-жабдықтар 65 пайызға сатып алынды" деген сөздермен ауыстырылсын;
"1 жеңіл толық еріксіз келтірілген пикап" деген сөздер алынып тасталсын;
"1 толық еріксіз келтірілген жеңіл машина" деген сөздер "3 толық еріксіз келтірілген жеңіл машина" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Өртті бақылау мұнараларын, тұрғын үй-жайларды, қойма мен тәжірибелік зерттеу станциясын салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу.";
осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес 138-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 140-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 217 601 мың теңге (екі жүз он жеті миллион алты жүз бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"27 000" деген цифрлар "135 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"45 000" деген цифрлар "148 370" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 000" деген цифрлар "30 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"27 000" деген цифрлар "135 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"45 000" деген цифрлар "148 370" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 000" деген цифрлар "30 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"300" деген цифрлар "228" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 235" деген цифрлар "1 210,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"300" деген цифрлар "223" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"40" деген цифрлар "36" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 143-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 820 170 мың теңге (сегіз жүз жиырма миллион бір жүз жетпіс мың теңге).";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: ауыл шаруашылығы білімдеріне қол жеткізе алатын және аграрлық ғылыми зерттеулердің жетістіктерін енгізу негізінде осы заманғы ауыл шаруашылығы технологияларын пайдаланатын ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің пайызын арттыру; жаңартылған және жаңғыртылған зертханаларға қол жеткізе алатын ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің және ауыл шаруашылығы шикізатын қайта өңдеушілердің пайызын ұлғайту; халықаралық стандарттарға сай келетін өнім өндіретін қайта өңдеу кәсіпорындарының санын ұлғайту.";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны:
реттік нөмірі 2-жолдағы "Облыстық зертханалар үшін құрал-жабдықтар сатып алу." деген сөздер "Республикалық ветеринариялық зертханалар" РМҚК және "Фитосанитария" РМК теңгеріміне кейіннен бере отырып, облыстық мемлекеттік зертханалар үшін құрал-жабдықтар сатып алу." деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жол жаңа редакцияда жазылсын:

"Приобретение услуг 18 местных консультантов для координации и реализации проекта, включая оплату операционных расходов. Выделение грантов по системе конкурсных грантов (СКГ) на повышение имиджа сельскохозяйственной продукции; на развитие системы по распространению и передаче знаний; на внедрение технологий и распространение знаний (в том числе услуги поверенного). Проектирование и надзор за строительством Национальной референтной лаборатории. Приобретение услуг компании для организации курсов обеспечения ключевых специалистов лабораторий за рубежом. Приобретение услуг компании для организации курсов обучения внутри страны для специалистов лабораторий Национальных тренеров/преподавателей. Привлечение 1-го международного консультанта по улучшению лабораторных методов. Разработка руководства по применению системы менеджмента безопасности пищевых продуктов. Привлечение 2-х международных консультантов для гармонизации стандартов сельскохозяйственной продукции с требованием международных стандартов. Разработка технических регламентов и гармонизированных с ними стандартов. Внедрение системы менеджмента безопасности пищевых продуктов через выделение грантов для предприятий по производству и переработке сельскохозяйственной продукции. Приобретение услуг компании по разработке концепции кампаний по имиджу. Приобретение услуг компании по организации курсов обучения по информационно-маркетинговой системе (ИМС) по модулю 1 (оплата проезда обучающихся, расходов обучающихся и методической литературы и услуг компании). Привлечение 2-х местных консультантов по содействию в разработке и по обучению модуль 1. Привлечение международного консультанта по разработке модулей 1, 2 и обучению модулю 1. Приобретение услуг компании для организации обучения по составлению конкурсных заявок. Приобретение услуг компании для организации обучения по реализации конкурсных грантов. Приобретение услуг компании для мониторинга и оценки эффективности подпроектов по системе конкурсных грантов (СКГ). Курсов обучения агентов на местах по распространению знаний. Приобретение услуг компании для организации курсов обучения агентов на местах по распространению знаний. Обеспечение деятельности системы распространения и передачи знаний на республиканском, областном, районном уровнях. Приобретение услуг компании для разработки 4-х обучающих модулей и их переводу на казахский язык с привлечением инструкторов по распространению и передаче знаний и переводчиков. Привлечение 2-х международных консультантов по разработке обучающих модулей. Приобретение услуг компании по организации рекламной кампании по распространению знаний и системы конкурсных грантов (СКГ). Поддержка пилотных консультативных советов по распространению знаний. Привлечение компании по организации обучения и стажировки за рубежом (обучение, повышение квалификации молодых ученых за рубежом, повышения квалификации и стажировки преподавателей сельскохозяйственных высших учебных заведений и колледжей за рубежом, обучение инструкторов по распространению и передаче знаний за рубежом). Операционные расходы Руководящего совета проекта. Услуги экспертов, привлекаемых для оценки проектных предложений. Приобретение услуг компании по разработке и поддержке информационно-мониторинговой системы (ИМС) проекта. Создание и поддержка веб-сайта проекта (Интернет). Проведение вводного семинара и семинара по итогам года для сотрудников координационного центра проекта. Оплата объявлений о проведении конкурсов по закупу товаров, работ и услуг. Закуп оборудования для областных и районных государственных лабораторий с последующей передачей на баланс РГКП "Республиканские ветеринарные лаборатории" и РГП "Фитосанитария". Приобретение товаров для координационного центра проекта.";
"Прямой результат" пункта 7, изложить в следующей редакции:

"Операциялық шығыстарға ақы төлеуді қоса алғанда, жобаны үйлестіру мен іске асыру үшін 18 жергілікті консультанттың қызметтерін сатып алу. Конкурстық гранттар жүйесі (КГЖ) бойынша ауыл шаруашылығы өнімдерінің имиджін арттыруға; білімді тарату және беру жөніндегі жүйені дамытуға; технологияларды енгізу мен білімді таратуға арналған гранттар бөлу (оның ішінде сенім білдірілген тұлғаның қызметтері). Ұлттық референттік зертхананың құрылысын жобалау және қадағалау. Шетелдерде зертханалардың түйінді мамандарын қамтамасыз ету курстарын ұйымдастыру үшін компанияның қызметтерін сатып алу. Ұлттық жаттықтырушылар/оқытушылар зертханаларының мамандары үшін ел ішінде оқыту курстарын ұйымдастыру үшін компанияның қызметтерін сатып алу. Зертхана әдістерін жақсарту жөніндегі 1-халықаралық консультантты тарту. Тағам өнімдерінің қауіпсіздігі менеджменті жүйесін қолдану жөнінде нұсқаулық әзірлеу. Ауыл шаруашылығы өнімінің стандарттарын халықаралық стандарттардың талаптарымен үйлестіру үшін 2 халықаралық консультантты тарту. Техникалық регламенттер және олармен үйлестірілген стандарттар әзірлеу. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндіру және өңдеу жөніндегі кәсіпорындар үшін гранттар бөлу арқылы тағам өнімдері қауіпсіздігінің менеджменті жүйесін енгізу. Имидж жөніндегі науқан тұжырымдамасын әзірлеу бойынша компанияның қызметтерін сатып алу. 1-модуль бойынша ақпараттық-маркетингтік жүйе (АМЖ) бойынша оқыту курстарын ұйымдастыру жөніндегі компанияның қызметтерін сатып алу (оқып жатқандардың жолақысына, оқып жатқандардың шығыстарына және әдістемелік әдебиет пен компания қызметтеріне ақы төлеу). 1-модульді әзірлеуге жәрдемдесу және оқыту бойынша 2 жергілікті консультантты тарту. 1, 2-модульдерді әзірлеу және 1-модульге оқыту бойынша халықаралық консультантты тарту. Конкурстық өтінімдер жасау жөніндегі оқытуды ұйымдастыру үшін компанияның қызметтерін сатып алу. Конкурстық гранттарды іске асыру жөнінде оқу ұйымдастыру үшін компанияның қызметтерін сатып алу. Конкурстық гранттар жүйесі (КГЖ) бойынша кіші жобалардың мониторингі мен тиімділігін бағалау үшін компанияның қызметтерін сатып алу. Білімді тарату бойынша агенттерді жергілікті жерлерде оқыту курстары. Білімді тарату бойынша жергілікті жерлерде агенттерді оқыту курстарын ұйымдастыру үшін компанияның қызметтерін сатып алу. Білімді тарату және беру жүйесінің қызметін республикалық, облыстық, аудандық деңгейлерде қамтамасыз ету. Білімді тарату және беру жөніндегі нұсқаушылар мен аудармашыларды тарта отырып, 4 оқыту модулін әзірлеу және оларды қазақ тіліне аудару үшін компанияның қызметтерін сатып алу. Оқыту модулін әзірлеу үшін 2 халықаралық консультанты тарту. Білімді және конкурстық гранттар жүйесін (КГЖ) тарату бойынша жарнамалық науқан ұйымдастыру жөніндегі компанияның қызметтерін сатып алу. Білімді тарату жөніндегі пилоттық консультативтік кеңестерді қолдау. Шетелде оқуды және тағылымдамадан өтуді ұйымдастыру жөніндегі компанияның қызметтерін сатып алу (жас ғалымдарды шетелдерде оқыту, біліктілігін арттыру, ауыл шаруашылығы жоғары оқу орындары мен колледждер оқытушыларының біліктілігін шетелдерде арттыру және тағылымдамадан өткізу, білімді тарату және беру жөніндегі нұсқаушыларды шетелдерде оқыту). Жобаның басшы кеңесінің операциялық шығыстары. Жобалық ұсыныстарды бағалау үшін тартылатын сарапшылардың қызметтері. Жобаның ақпараттық-мониторингтік жүйесін (АМЖ) әзірлеу және қолдау жөніндегі компанияның қызметтерін сатып алу. Жобаның web-сайтын (Интернет) жасау және қолдау. Жобаның үйлестіру орталығының қызметкерлері үшін кіріспе семинар және жыл қорытындылары бойынша семинар өткізу. Тауарлар, жұмыстар мен қызметтер сатып алу жөнінде конкурстар өткізу туралы хабарландыруларға ақы төлеу. Облыстық және аудандық мемлекеттік зертханалар үшін кейіннен "Республикалық ветеринариялық зертханалар" РМҚК және "Фитосанитария" РМК теңгеріміне бере отырып жабдықтар сатып алу. Жобаны үйлестіру орталығы үшін тауарлар сатып алу.";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" мынадай редакцияда жазылсын:

"Прямой результат: проектирование и надзор за строительством национальной референтной лаборатории; модернизация лабораторий (в 2-х областях и 2-х районах); гармонизация технических регламентов; создание системы по распространению и передаче знаний и технологий на областном и районном уровнях; выделение грантов.";
в  приложении 145 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 448 000 тысяч тенге (четыреста сорок восемь миллионов тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в строке, порядковый номер 2:
слова "Предоставление кредитных ресурсов участвующим микрофинансовым учреждениям для микрокредитования сельского населения, мелких крестьянских (фермерских) хозяйств, занимающихся или намеревающихся заниматься предпринимательской деятельностью." исключить;
дополнить словами "Выделение микрокредитов сельским микропредпринимателям и мелким товаропроизводителям путем разработки механизма и системы микрокредитования";
в строке, порядковый номер 3:
слова "Предоставление кредитных ресурсов участвующим микрофинансовым учреждениям для микрокредитования сельского населения, мелких крестьянских (фермерских) хозяйств, занимающихся или намеревающихся заниматься предпринимательской деятельностью." исключить;
дополнить словами "Выделение микрокредитов сельским микропредпринимателям и мелким товаропроизводителям путем разработки механизма и системы микрокредитования";
в "Прямом результате" пункта 7 слова "1 100 000 тыс. тенге." заменить словами "448 000 тыс. тенге.";
в  приложении 148 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 550 446 тысяч тенге (пятьсот пятьдесят миллионов четыреста сорок шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
слова "основного и лабораторного корпусов, энергоблока, объектов энергетического хозяйства, начато сооружение наружных инженерных сетей и благоустройство территории Национального хранилища генетических ресурсов растений и животных на стадии грунтовых, щебеночных оснований" заменить словами "основного корпуса с лабораториями, сооружение наружных инженерных сетей Национального хранилища генетических ресурсов растений и животных";
"Прямой результат" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: подготовительные работы (освобождение территорий участка от зеленых насаждений, снятие и хранение плодородного слоя, возведение временных зданий и сооружений), будет начато строительство основного корпуса с лабораториями, наружных инженерных сетей (внеплощадочных).";

"Тікелей нәтиже: ұлттық референттік зертхананың құрылысын жобалау және қадағалау; зертханаларды жаңғырту (2 облыста және 2 ауданда); техникалық регламенттерді үйлестіру; облыстық және аудандық деңгейлерде білімді және технологияларды тарату мен беру жөнінде жүйе құру; гранттар бөлу.";
көрсетілген қаулыға 145-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 448 000 мың теңге (төрт жүз қырық сегіз миллион теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолда:
"Микронесие алу жолымен кіші бизнеспен шұғылданатын немесе шұғылданғысы келетін ауыл тұрғындарына кіші шаруақожалық (фермер) шаруашылықтарына берулері үшін, несие ресурстарын микроқаржылық мекемелерге ұсыну." деген сөздер алынып тасталсын;
"Микрокредит беру тетігі мен жүйесін әзірлеу жолымен ауылдың шағын кәсіпкерлері мен шағын тауар өндірушілеріне микрокредиттер бөлу" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
"Микронесие алу жолымен кіші бизнеспен шұғылданатын немесе шұғылданғысы келетін ауыл тұрғындарына кіші шаруақожалық (фермер) шаруашылықтарына берулері үшін, несие ресурстарын микроқаржылық мекемелерге ұсыну." деген сөздер алынып тасталсын;
"Микрокредит беру тетігі мен жүйесін әзірлеу жолымен ауылдың шағын кәсіпкерлері мен шағын тауар өндірушілеріне микрокредиттер бөлу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі" "1 100 000 мың теңге" деген сөздер "448 000 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 148-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 550 446 мың теңге (бес жүз елу миллион төрт жүз қырық алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"негізгі және лабораториялық корпустарды, энергоблокты, энергетикалық шаруашылық объектілерін салу, сыртқы инженерлік жүйелерінің құрылысын бастау және өсімдіктер мен жануарлардың гендік ресурстарының ұлттық қоймасының аумағын грунттығы, қиыршықтастық негізі сатысында абаттандыру" деген сөздер "зертханалары бар негізгі корпусты, Өсімдіктер мен жануарлардың гендік ресурстарының ұлттық қоймасының сыртқы инженерлік желілерін салу" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: дайындық жұмыстары (учаске аумағын көк өскіндерден босату, құнарлы қабатты алу және сақтау, уақытша ғимараттар мен құрылыстар тұрғызу), зертханалары, сыртқы инженерлік желілері (алаңнан тыс) бар негізгі корпустың құрылысы басталатын болады.";

9) по Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
в  приложении 149 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 987 226 тысяч тенге (один миллиард девятьсот восемьдесят семь миллионов двести двадцать шесть тысяч тенге).";
в  приложении 150 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 293 661 678 тысяч тенге (двести девяносто три миллиарда шестьсот шестьдесят один миллион шестьсот семьдесят восемь тысяч тенге).";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "1 641,8" заменить цифрами "1 636,6";
цифры "5,7" заменить цифрами "0,6";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "10 905" заменить цифрами "10 855";
в  приложении 151 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 73 621 815 тысяч тенге (семьдесят три миллиарда шестьсот двадцать один миллион восемьсот пятнадцать тысяч тенге).";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "411,8" заменить цифрами "405,5";
цифры "237,9" заменить цифрами "227,9";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "8 922" заменить цифрами "9 308";
цифры "7 820" заменить цифрами "8 235";
в  приложении 152 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "1129,3" заменить цифрами "1 133,8";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "5107" заменить цифрами "5149";
в  приложении 155 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 16 723 500 тысяч тенге (шестнадцать миллиардов семьсот двадцать три миллиона пятьсот тысяч тенге).";
в пункте 7:
в абзаце четвертом "Прямом результате" цифры "254,5" заменить цифрами "207,4";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "4095" заменить цифрами "4778";
в  приложении 156 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4 682 512 тысяч тенге (четыре миллиарда шестьсот восемьдесят два миллиона пятьсот двенадцать тысяч тенге).";
в "Прямом результате" пункта 7 цифры "226 327" заменить цифрами "201 722";
в  приложении 160 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
пункты 1, 4, 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"1. Оценка качества применяемых на предприятиях средств индивидуальной защиты от воздействия опасных и вредных производственных факторов.
4. Научное обоснование требований к проведению внутреннего контроля по безопасности и охране труда.
5. Разработка научных принципов проведения независимого аудита безопасности и охраны труда.

9) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  149-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 987 226 мың теңге (бір миллиард тоғыз жүз сексен жеті миллион екі жүз жиырма алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 150-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 293 661 678 мың теңге (екі жүз тоқсан үш миллиард алты жүз алпыс бір миллион алты жүз жетпіс сегіз мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"1 641,8" деген цифрлар "1 636,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5,7" деген цифрлар "0,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "10905" деген цифрлар "10855" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 151-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 73 621 815 мың теңге (жетпіс үш миллиард алты жүз жиырма бір миллион сегіз жүз он бес мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"411,8" деген цифрлар "405,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"237,9" деген цифрлар "227,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"8 922" деген цифрлар "9308" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"7 820" деген цифрлар "8235" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 152-қосымшада:
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "1129,3" деген цифрлар "1133,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "5107" деген цифрлар "5149" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 155-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 16 723 500 мың теңге (он алты миллиард жеті жүз жиырма үш миллион бес жүз мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" төртінші абзацтағы "254,5" деген цифрлар "207,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "4095" деген цифрлар "4778" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 156-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4 682 512 мың теңге (төрт миллиард алты жүз сексен екі миллион бес жүз он екі мың теңге).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі" "226 327" деген цифрлар "201 722" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 160-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
1, 4, 5 және 6-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кәсіпорындарда қолданылатын қауіпті және зиянды өндірістік факторлардың әсерінен жеке қорғану құралдарының сапасын бағалау.
4. Еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау бойынша ішкі бақылау жүргізуге қойылатын талаптарды ғылыми негіздеу.
5. Еңбек қауіпсіздігі мен еңбекті қорғауға тәуелсіз аудит жүргізудің ғылыми қағидаттарын әзірлеу.

6. Изучение физиологических изменений и адаптации организма работников, не достигших восемнадцатилетнего возраста, к физическим нагрузкам и регламентации производственных нагрузок при перемещении и подъеме тяжестей вручную в реальных производственных условиях.";
в  приложении 164 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 267 424 тысячи тенге (один миллиард двести шестьдесят семь миллионов четыреста двадцать четыре тысячи тенге).";
в  приложении 167 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" строки, порядковый номер 1, слова "-приобретение оборудования для технического перевооружения" заменить словами "-перечисление капитальных трансфертов на приобретение оборудования для технического перевооружения Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский центр экспериментального протезирования Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" в соответствии с перечнем, утверждаемым приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.";
10) по Министерству транспорта и коммуникации Республики Казахстан:
в  приложении 170 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
подпункт 7) строки, порядковый номер 4 изложить в следующей редакции:
"7) прогрессивные технологии и организация строительства, реконструкции, ремонта автомобильных дорог.";
в  приложении 171 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 88 249 200 тысяч тенге (восемьдесят восемь миллиардов двести сорок девять миллионов двести тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в строке, порядковый номер 3:
в подпункте 2) после слова "реконструкции" дополнить словами "и проектно-изыскательским работам";
подпункт 4) дополнить словами "N 2-732/06 от 29.12.06 г., N 2-733/06 от 29.12.06 г., N 2-741/06 от 30.12.06 г., N 2-751/06 от 30.12.06 г., N 2-86/07 от 28.02.07 г.";
подпункт 5) дополнить словами "N 12-118/07 от 14.05.2007 г.";
в подпункте 9) после слов "(на Астрахань)" дополнить словами "и переносу линий электропередач";
дополнить подпунктами 10), 11), 12), 13) и 14) следующего содержания:
"; 10) реконструкция автодороги Карабутак - Иргиз - граница Кызылординской области (заключение экспертизы N 2-582/06 от 01.11.06 г., N 2-630/06 от 30.11.06 г., N 2-82/07 от 28.02.07 г., N 2-126/07 от 26.03.07 г., N 2-194/07 от 14.04.07 г.";

6. Он сегіз жасқа толмаған қызметкерлер ағзасының қол күші жұмысынан физиологиялық өзгерулері мен бейімделуін және нақты өндірістік жағдайларда ауыр жүктерді қолмен тасымалдау және көтеру кезіндегі өндірістік жүктемелердің регламенттелуін зерттеу.";
көрсетілген қаулыға 164-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 267 424 мың теңге (бір миллиард екі жүз алпыс жеті миллион төрт жүз жиырма төрт мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 167-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағанындағы "Техникалық қайта жарақтандыру үшін құрал жабдықтар сатып алу" деген сөздер "- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "республикалық эксперименталды протездеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын техникалық қайта жарақтандыру үшін Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығымен бекітілетін тізбеге сәйкес жабдықтар сатып алуға күрделі трансферттер аудару." деген сөздермен ауыстырылсын;
10) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  170-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 4-жолдың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) автомобиль жолдарын салудың, қайта жаңартудың, жөндеудің прогрессивті технологиялары және оларды ұйымдастыру.";
көрсетілген қаулыға 171-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 83 249 200 мың теңге (сексен үш миллиард екі жүз отыз тоғыз миллион екі жүз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолда:
2) тармақшадағы "қайта жаңарту" деген сөздерден кейін "және жобалау-іздестіру жұмыстары" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша "2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 2-732/06, 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 2-733/06, 2006 жылғы 30 желтоқсандағы N 2-741/06, 2006 жылғы 30 желтоқсандағы N 2-751/06, 2007 жылғы 28 ақпандағы 2-86/07" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақша "2007 жылғы 14 мамырдағы N 12-118/07" деген сөздермен толықтырылсын;
9) тармақшадағы "көпірдің құрылысы" деген сөздерден кейін "және электр беру желілерін ауыстыру" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 10), 11), 12), 13) және 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"; 10) Қарабұтақ - Ырғыз - Қызылорда облысының шекарасы автожолын қайта жаңарту (2006 жылғы 1 қарашадағы N 2-582/06, 2006 жылғы 30 қарашадағы N 2-630/06, 2007 жылғы 28 ақпандағы N 2-82/07, 2007 жылғы 26 наурыздағы N 2-126/07, 2007 жылғы 14 сәуірдегі N 2-194/07 сараптаманың қорытындысы);

"11) разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство автодороги граница Узбекистана - Шымкент - Тараз - Алматы - Хоргос;
12) разработка проектно-сметной документации и выкупу земельных участков по проекту "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД);
13) разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция автодороги Алматы - Талдыкорган";
14) разработка проектно-сметной документации автодороги "Ушарал-Достык";
подпункт 4) строки, порядковый номер 4 дополнить словами ", приобретение оборудования. Разработка ПСД по проекту "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД).";
в  приложении 172 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 20 376 916 тысяч тенге (двадцать миллиардов триста семьдесят шесть миллионов девятьсот шестнадцать тысяч тенге).";
в  приложении 174 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4 840 907 тысяч тенге (четыре миллиарда восемьсот сорок миллион девятьсот семь тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" строки, порядковый номер 2 дополнить подпунктами 3) и 4) следующего содержания:
"3) разработка проектно-сметной документации по реконструкции искусственной взлетно-посадочной полосы аэропорта города Костаная;
4) разработка проектно-сметной документации по реконструкции взлетно-посадочной полосы и переоснащению сервисной и аэродромной спецтехникой аэропорта "Коркыт Ата" города Кызылорды";
в  приложении 175 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 913 тысяч тенге (один миллион девятьсот тринадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" подпункт 3) исключить;
в  приложении 179 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6 000 000 тысяч тенге (шесть миллиардов тенге).";
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "99" заменить цифрами "222";
в  приложении 180 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 44 057 тысяч тенге (сорок четыре миллиона пятьдесят семь тысяч тенге).";
в  приложении 182 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
после слов "Затраты на содержание государственного учреждения," дополнить словами "капитальный ремонт здания,";
после слов "приобретение химикатов," дополнить словами "лабораторного оборудования,";
в  приложении 186 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

11) "Өзбекстанның шекарасы - Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас автожолын салу" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу;
12) "Үлкен Алматы айналмалы автомобиль жолы (ҮАААЖ)" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және жер учаскелерін сатып алу;
13) "Алматы - Талдықорған автожолын қайта құру" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу;
14) "Үшарал - Достық автожолын салу" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу.";
реттік нөмірі 4-жолдың 4) тармақшасы ", жабдықтар сатып алу. Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы (ҮАААЖ) жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 172-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 20 376 916 мың теңге (жиырма миллиард үш жүз жетпіс алты миллион тоғыз жүз он алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 174-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4 840 907 мың теңге (төрт миллиард сегіз жүз қырық миллион тоғыз жүз жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 2-жолының 5-бағаны мынадай мазмұндағы 3) және 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) "Қостанай қаласы әуежайының жасанды ұшу-қону жолағын қайта жаңарту" жөнінде жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу;
4) Қызылорда қаласының "Қорқыт Ата" әуежайының ұшу-қону жолағын қайтадан жаңарту және сервистік және әуеайлақ арнаулы техникасымен қайта жарақтандыру жөнінде жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу";
көрсетілген қаулыға 175-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1913 мың теңге (бір миллион тоғыз жүз он үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы 3) тармақша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 179-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6 000 000 мың теңге (алты миллиард теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "99" деген цифрлар "222" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 180-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 44 057 мың теңге (қырық төрт миллион елу жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 182-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"мемлекеттік мекемені ұстауға," деген сөздерден кейін "ғимаратты күрделі жөндеуге" деген сөздермен толықтырылсын;
"жинақтауыштарды" деген сөзден кейін ", зертхана жабдығын" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 186-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 78 602 314 тысяч тенге (семьдесят восемь миллиардов шестьсот два миллиона триста четырнадцать тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" строки, порядковый номер 1 изложить в следующей редакции:
"Перечисление целевых трансфертов на развитие, направленных на развитие автомобильных дорог в пределах сумм, согласно  постановлению Правительства Республики Казахстан "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" в соответствии с утвержденной в установленном порядке проектно-сметной документацией на мероприятия по:
строительству первой очереди метрополитена в городе Алматы (заключения государственных экспертиз от 31 декабря 2004 года N 7-588/2004; от 5 января 2004 года N 7-3/2004 г.);
строительству транспортной развязки на пересечении проспекта Рыскулова - улицы Кудерина (Розыбакиева) в городе Алматы (заключение государственной экспертизы от 23 декабря 2005 года N 7-652/05);
строительству транспортной развязки на пересечении проспекта Рыскулова - улиц Сейфуллина и Жансугурова в городе Алматы (заключение государственной экспертизы от 4 ноября 2005 года N 7-563/05);
строительству транспортной развязки на пересечении проспекта Рыскулова и улицы Бокейханова в городе Алматы (заключение государственной экспертизы от 4 января 2006 года N 7-2/06);
строительству магистральной автодороги Центр левого берега - проспект Абылайхана с автодорожным мостом М-1 через реку Ишим (магистральная автодорога улиц N 12, N 13) в городе Астане;
строительству улицы N 23 от улицы Сарыарка до улицы N 36 (на град, комплексы и к улице Гастелло) в городе Астане (Заключение государственной экспертизы от 21 июня 2005 года N 2-361/05);
строительству транспортной развязки в районе улиц А. Иманова и Л. Гумилева в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 13 декабря 2005 года N 2-855/05);
реконструкции моста по проспекту Кабанбай-батыра через реку Ишим (район ТЦ "Рамстор") в городе Астане;
реконструкции проспекта Богенбая на участке от улицы Сарыарка до транспортной развязки на Северном объезде в городе Астане. 3 участок от начала эстакады до конца транспортной развязки в двух уровнях на пересечении с улицей Угольная (заключение государственной экспертизы от 20 ноября 2006 года N 2-618/06);
строительству участка улицы Сарыарка от улицы N 4 до улицы N 23 в городе Астане (заключения государственных экспертиз от 29 декабря 2004 года N 2-741/04 и от 21 июня 2005 года N 2-361/05);
строительству нового моста М-2 через реку Ишим в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 24 июня 2005 года N 2-368/05);

"1. Құны: 78 602 314 мың теңге (жетпіс сегіз миллиард алты жүз екі миллион үш жүз он төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес сома шегінде автомобиль жолдарын дамытуға жіберілген нысаналы даму трансферттерін мыналар жөніндегі іс-шараларға белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес аудару:
Алматы қаласында метрополитеннің бірінші кезегін салу (мемлекеттік сараптамалардың 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 7-588/2004; 2004 жылғы 5 қаңтардағы N 7-3/2004 қорытындылары);
Алматы қаласында Рысқұлов даңғылы - Кудерин (Розыбакиев) көшесі қиылысында көлік айрығын салу (мемлекеттік сараптаманың 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 7-652/05 қорытындысы);
Алматы қаласында Рысқұлов даңғылы - Сейфуллин мен Жансүгіров көшелерінің қиылысында көлік айрығын салу (мемлекеттік сараптаманың 2005 жылғы 4 қарашадағы N 563/05 қорытындысы);
Алматы қаласында Рысқұлов даңғылы және Бөкейханов көшесінің қиылысында көлік айрығын салу (мемлекеттік сараптаманың 2006 жылғы 4 қаңтардағы N 7-2/06 қорытындысы);
Астана қаласында Есіл өзені арқылы М-1 автожол көпірі бар Сол жақ жағалаудың орталығы - Абылай хан даңғылы магистральды автожолын салу (N 12, N 13 көшелердің магистральды автожолы);
Астана қаласында Сарыарқа көшесінен N 36 көшеге дейін N 23 көшені салу (қала құрылысы кешендеріне және Гастелло көшесіне) (мемлекеттік сараптаманың 2005 жылғы 21 маусымдағы N 2-361/05 қорытындысы);
Астана қаласында А. Иманов және Л. Гумилев көшелерінің ауданында көлік айрығын салу (мемлекеттік сараптаманың 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 2-855/05 қорытындысы);
Астана қаласында Есіл өзені арқылы Қабанбай батыр даңғылымен көпірді қайта жаңарту ("Рамстор" СО-ның ауданы);
Астана қаласында Сарыарқа көшесінен бастап Солтүстік айналма жолдағы көлік айрығына дейінгі учаскеде Бөгенбай даңғылын қайта жаңарту. 3 учаске эстакаданың басынан бастап Угольная көшесінің қиылысындағы екі деңгейдегі көлік айрығының соңына дейін (мемлекеттік сараптаманың 2006 жылғы 20 қарашадағы N 2-618/06 қорытындысы);
Астана қаласында N 4 көшеден N 23 көшеге дейін Сарыарқа көшесінің учаскесін салу (мемлекеттік сараптамалардың 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 2-741/04 және 2005 жылғы 21 маусымдағы N 2-361/05 қорытындылары);
Астана қаласында Есіл өзені арқылы М-2 жаңа көпірін салу (мемлекеттік сараптаманың 2005 жылғы 24 маусымдағы N 2-368/05 қорытындысы);

строительству моста М-3 в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 25 декабря 2004 года N 2-721/04);
строительству улицы Гастелло от улицы N 19 до аэропорта в городе Астане;
строительству транспортной развязки на пересечении улиц 19 и Гастелло в городе Астане;
строительству улицы Гастелло на участке от улицы N 12 - N 1 и улицы N 2 - N 19 в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 24 декабря 2003 года N 2-677/03);
строительству улицы Гастелло на участке от моста М-2 до реки Акбулак (с устройством шумозащитных экранов) в городе Астане;
строительству моста через реки Акбулак по улице Гастелло в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 5 октября 2006 года N 2-526/06);
реконструкции проспекта Богенбая на участке от улицы Сарыарка до транспортной развязки на Северном объезде IV-V участок от конца транспортной развязки в двух уровнях на пересечении с улицей Угольная до транспортной развязки на автодороге "Обход города Астана" (заключения государственных экспертиз от 22 июля 2005 года N 2-471/05 и от 16 сентября 2005 года N 2-657/05);
строительству улицы N 41 от улицы Манаса до улицы N 12 в городе Астане;
строительству улицы N 42 от улицы Манаса до улицы N 19 в городе Астане;
реконструкции проспект Тлендиева на участке от улицы Кумисбекова до Северо-западного обхода города Астаны;
строительству моста через реку Иртыш в городе Семее Восточно-Казахстанской области;
продолжению работ по строительству мостового перехода через реку Урал в городе Атырау (заключение государственной экспертизы от 16 марта 2006 года N 2-128/06);
реконструкции автомобильной дороги "Петровка - Каменка - Острогорка с выходом на дорогу Мариновка - Мадениет" в Акмолинской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 19/176-2006 от 29.05.06 г.);
реконструкции мостового перехода через реку Уил на участке 163-169 км автодороги "Шубаркудук - Уил - Кобда - Соль - Илецк" Актюбинской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 6-111/07 от 19.03.07 г.);
строительству подъезда к железнодорожной станции Хромтау в Актюбинской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 6-111/06 от 03.03.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги "Талдыкорган - Текели", 0-31 км в Алматинской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 7-554/06 от 24.10.06 г.);
строительству автомобильной дороги "Объездная дорога города Риддер", км 0-13,4 в Восточно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 9-774/05 от 30.11.05 г.);
строительству автомобильной дороги "Каракемер-Карасай батыра", 0-28,8 км в Жамбылской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 10-98 от 24.03.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги "Просторное - Жарык - Аксу Аюлы - Актогай - Балхаш", 258-265 км в Карагандинской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 12-210/06 от 21.09.06 г.);

Астана қаласында М-3 жаңа көпірін салу (мемлекеттік сараптаманың 2004 жылғы 25 желтоқсандағы N 2-721/04 қорытындысы);
Астана қаласында N 19 көшеден әуежайға дейін Гастелло көшесін салу;
Астана қаласында N 19 және Гастелло көшелерінің қиылысында көлік айрығын салу;
Астана қаласында N 12-N 1 көшесінен және N 2-N 19 көшесі учаскесінде Гастелло көшесін салу (мемлекеттік сараптаманың 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 2-677/03 қорытындысы);
Астана қаласында М-2 көпірінен Ақбұлақ өзеніне дейінгі учаскеде Гастелло көшесін салу (шудан қорғау экрандарын орнатып);
Астана қаласында Гастелло көшесінің бойынан Ақбұлақ өзені арқылы көпір салу (мемлекеттік сараптаманың 2006 жылғы 5 қазандағы N 2-526/06 қорытындысы);
"Астана қаласында Сарыарқа көшесінен бастап Солтүстік айналма жолындағы ІV-V учаске көлік айрығына дейінгі Угольная көшесінің қиылысындағы екі деңгейлі көлік айрығының соңынан бастап "Астана қаласын айналу" автожолындағы көлік айрығына дейінгі учаскеде Бөгенбай даңғылын қайта жаңарту (мемлекеттік сараптамаларын 2005 жылғы 22 шілдедегі N 2-471/05 және 2005 жылғы 16 қыркүйектегі N 2-657/05 қорытындылары);
Астана қаласында Манас көшесінен бастап N 12 көшеге дейін N 41 көшені салу;
Астана қаласында Манас көшесінен бастап N 19 көшеге дейін N 42 көшені салу;
Күмісбеков көшесінен бастап Астана қаласының солтүстік-батыс айналымына дейінгі учаскеде Тілендиев даңғылын қайта жаңарту;
Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу;
Атырау қаласында Жайық өзені арқылы өтетін көпір өткелін салу жөніндегі жұмыстарды жалғастыру (мемлекеттік сараптаманың 2006 жылғы 16 наурыздағы N 2-128/06 қорытындысы);
Ақмола облысында "Мариновка-Мәдениет жолына шығатын "Петровка - Каменка - Острогорка" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 29.05.06 ж. N 19/176-2006 қорытындысы);
Ақтөбе облысының "Шұбарқұдық - Ойыл - Қобда - Соль - Илецк" автожолының 163-169 км учаскесінде Ойыл өзені арқылы өтетін көпір өткелін қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 19.03.07 ж. N 6-111/07 қорытындысы);
Ақтөбе облысында Хромтау темір жол станциясына кіреберісті салу (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 03.03.06 ж. N 6-111/06 қорытындысы);
Алматы облысында 0-31 км "Талдықорған-Текелі" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 24.10.06 ж. N 7-554/06 қорытындысы);
Шығыс Қазақстан облысында 0-13,4 км "Риддер қаласының айналма жолы" автомобиль жолын салу (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 30.11.05 ж. N 9-774/05 қорытындысы);
Жамбыл облысында 0-28,8 км "Қаракемір - Қарасай батыр" автомобиль жолын салу (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 24.03.06 ж. N 10-98 қорытындысы);
Қарағанды облысында 255-265 км "Просторное - Жарық - Ақсу - Аюлы - Ақтоғай - Балқаш" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 21.09.06. ж. N 12-209/06 қорытындысы);

реконструкции автомобильной дороги "Караганда - Шахтинск-Есенгельды - Щербаковский - Киевка" 106-113 км в Карагандинской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 12-209/06 от 21.09.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги "Федоровка - Ленино - Вишневка" 0-86 км в Костанайской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 2-724/05 от 26.10.05 г.);
реконструкции автомобильной дороги "Койбагор - Карасу - Севостопольский", 0-63 км в Костанайской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 2-84/06 от 17.02.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги "Карасу - Большая Чураковка", 0-114,09 км в Костанайской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 2-962/05 от 29.12.05 г.);
реконструкции автомобильной дороги "Узунколь - Сарыколь", 0-79 км в Костанайской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 2-963/05 от 29.12.05 г.);
реконструкции автомобильной дороги КНА-9 "М32 Самара - Шымкент - Камыстыбас - Аманоткель - Бугень", 0-68 км в Кызылординской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 13-307/06 от 30.10.06 г.);
строительству автодороги "Тущыкудук - Шебир в Мангистауской области 17 км" (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 15-088/07 от 14.03.07 г.);
реконструкции автомобильной дороги Ивановка - Трофимовка, 74-80 км в Павлодарской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 16-118/06 от 18.03.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги Шакат - Восточное - Шалдай, 82-86 км в Павлодарской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 16-117/06 от 18.03.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги КТ-1 "М-51-Петерфельд-Новокаменка-А-16" 34 км в Северо-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 17-699/26 от 06.11.06 г.);
строительству мостового перехода через реку Келес на 31 км автодороги "Дербисек - Курорт Сарыагаш - Арынши" в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-104/2006 от 17.03.06 г.);
строительству моста через реку Келес у поселка Ушбулак в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-102/2006 от 17.03.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги ОК-37 "Шымкент - Туетас - Сарыбулак" в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-105/2006 от 17.03.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги "Каратобе - Г. Муратбаева" 0-8 км в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-389/2006 от 16.08.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги Р/Д А-15 "Бозсу - Куйган - Кияжол" 0-8 км в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-386/2006 от 16.08.06 г.);

Қарағанды облысында 106-113 км "Қарағанды - Шахтинск - Есенгелді - Щербаковский - Киевка" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 21.09.06 ж. N 12-209/06 қорытындысы);
Қостанай облысында 0-86 км "Федоровка - Ленин - Вишневка" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 26.10.05 ж. N 2-724/05 қорытындысы);
Қостанай облысында 0-63 км "Қойбағар - Қарасу - Севастопольский" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 17.02.06 ж. N 2-84/06 қорытындысы);
Қостанай облысында 0-114,09 км "Қарасу - Большая Чураковка" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 29.12.05 ж. N 2-962/05 қорытындысы);
Қостанай облысында 0-79 км "Ұзынкөл - Сарыкөл" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 29.12.05 ж. N 2-963/05 қорытындысы);
Қызылорда облысында 0-68 км "М32 Самара - Шымкент - Қамыстыбас - Аманөткел - Бөген" КНА-9 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 30.10.06 ж. N 13-307/06 қорытындысы);
Маңғыстау облысында Тұщықұдық - Шебір автожолын салу (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 14.03.07 ж. N 15-088/07 қорытындысы);
Павлодар облысында 74-80 км Ивановка-Трофимовка автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 18.03.06 ж. N 16-118/06 қорытындысы);
Павлодар облысында 82-86 км Шақат - Восточное - Шалдай автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 18.03.06 ж. N 16-117/06 қорытындысы);
Солтүстік Қазақстан облысында "М-51-Петерфельд - Новокаменка -А-16" КТ-1 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 06.11.06 ж. N 17-699/26 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында "Дербісек - Сарыағаш шипажайы - Арыншы" автожолының 31 км-де Келес өзені арқылы өтетін өтпелі көпір салу (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 17.03.06 ж. N 18-104/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында Үшбұлақ кентінің жанынан Келес өзені арқылы өтетін көпір салу (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 17.03.06 ж. N 18-102/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында "Шымкент - Түйетас - Сарыбұлақ" ОК-37 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 17.03.06 ж. N 18-105/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында 0-8 км "Қаратөбе - Ғ. Мұратбаев" автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 16.08.06 ж. N 18-389/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында 0-8 км "Бозсу - Құйған - Қияжол" Р/Д А-15 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 16.08.06 ж. N 18-386/2006 қорытындысы);

реконструкции автомобильной дороги Р/Д А-2 "Алматы - Ташкент подъезд к селе Кызыл - Саркырама" 0-8,6 км в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-387/2006 от 16.08.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги ОК-50 "Подъезд к селе Достык-2" 3-7 км в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-385/2006 от 16.08.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги ОК-50 "Подъезд к селу 20 лет Казахстана" 0-5 км в Южно-Казахстанской области (Заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-384/2006 от 16.08.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги ОК-52 "Капланбек - Жибек - Жолы" 4-10,5 км в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-377/2006 от 15.08.06 г.);
реконструкции автомобильной дороги ОК-50 "Дербисек - курорт Сарыагаш - Канагат - Арыншы" 41-56 км в Южно-Казахстанской области (заключение государственной экспертизы на ТЭО N 18-388/2006 от 16.08.06 г.).
Транспортная развязка на пересечении улиц Саина - Шаляпина в Аэузовском районе города Алматы (заключение государственной экспертизы от 21.02.2007 г. N 7-82/07);
строительство транспортной развязки на пересечении улиц Саина - Жандосова в городе Алматы;
строительство транспортной развязки на пересечении улиц Саина - проспекта Абая в городе Алматы;
реконструкция проспекта Абая от реки Акбулак до микрорайона Юго-Восток в городе Астане, участок от ручья Акбулак до улицы N 12;";
строительство магистральной дороги, проходящей по улицам Угольная, N 14, N 12 и Бейсековой в городе Астане;
реконструкция транспортной развязки на пересечении проспекта Республики и улицы Бараева в городе Астане.";
11) по Министерству финансов Республики Казахстан:
в  приложении 188 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 31 300 779 тысяч тенге (тридцать один миллиард триста миллионов семьсот семьдесят девять тысяч тенге).";
в  приложении 193 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетных программ" строки, порядковый номер 2:
в пункте 2 слова "Оборудование серверного помещения." исключить;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Приобретение компьютерного оборудования и оборудования серверных помещений.";
дополнить приложением 193-1, согласно  приложению 8 к настоящему постановлению;
в  приложении 195 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 20 237 035 тысяч тенге (двадцать миллиардов двести тридцать семь миллионов тридцать пять тысяч тенге).";
в  приложении 199 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

Оңтүстік Қазақстан облысында 0-8,6 км Алматы - Ташкент, Қызыл - Сарқырама ауылына кіреберіс" Р/Д А-2 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 16.08.06 ж. N 18-387/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында 3-7 км "Достық-2 ауылына кіреберіс" ОК-50 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 16.08.06 ж. N 18-385/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында 0-5 км "Қазақстанға 20 жыл ауылына кіреберіс" ОК-50 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 16.08.06 ж. N 18-384/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында 4-10,5 км "Қапланбек - Жібек жолы" ОК-52 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 15.08.06 ж. N 18-377/2006 қорытындысы);
Оңтүстік Қазақстан облысында 41-56 км "Дербісек - Сарыағаш шипажайы - Қанағат - Арыншы" ОК-50 автомобиль жолын қайта жаңарту (ТЭН-ге мемлекеттік сараптаманың 16.08.06 ж. N 18-388/2006 қорытындысы);
Алматы қаласының Әуезов ауданында Сайн - Шаляпин көшелерінің қиылысындағы көлік айрығы (мемлекеттік сараптаманың 2007 жылғы 21 ақпандағы N 7-82/07 қорытындысы);
Алматы қаласында Саин - Жандосов көшелерінің қиылысында көлік айрығын салу;
Алматы қаласында Саин көшесі - Абай даңғылы қиылысында көлік айрығын салу;
Астана қаласында Абай даңғылын Ақбұлақ өзенінен Оңтүстік Шығыс шағын ауданына дейін, Ақбұлақ өзенінен N 12 көшеге дейінгі учаскені қайта жаңарту;
Астана қаласында Угольная, N 14, N 12 және Бейсекова көшелерімен өтетін магистральды жол салу;
Астана қаласында Республика даңғылы мен Бараев көшесі қиылысындағы көлік айрығын қайта жаңарту.";
11) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  188-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 31 300 779 мың теңге (отыз бір миллиард үш жүз миллион жеті жүз жетпіс тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 193-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 2-жолының 5-бағанында:
2-тармақтағы "Серверлік үй-жайды жабдықтау." деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Компьютерлік жабдық және серверлік үй-жай жабдығын сатып алу.";
осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес 193-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 195-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 20 237 035 мың теңге (жиырма миллиард екі жүз отыз жеті миллион отыз бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 199-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 669 400 тысяч тенге (шестьсот шестьдесят девять миллионов четыреста тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 1:
слова "продажи госпакетов акций акционерных обществ на фондовой бирже" заменить словами "продажи объектов приватизации, в том числе на фондовой бирже";
слова "Закупка услуг финансового советника" заменить словами "Закупка услуг организатора торгов, финансового советника,";
в  приложении 201 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 54 933 тысяч тенге (пятьдесят четыре миллиона девятьсот тридцать три тысячи)";
в графе 6 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" слова "до 20 февраля" заменить словами "до конца третьего квартала 2007 года";
в  приложении 202 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 29 666 165 тысяч тенге (двадцать девять миллиардов шестьсот шестьдесят шесть миллионов сто шестьдесят пять тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами ", Закон Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 219 "Об игорном бизнесе", Закон Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 220 "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса.";
в пункте 4:
слова "10 % и" заменить словами "10 %,";
дополнить словами ", и отмены акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет.";
в  приложении 204 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
в пункте 3 слова "-"Морпорт Актау" Мангистауской области (заключение госэкспертизы по технико-экономическому обоснованию N 7-74-9/06 от 17.02.2006 года);" исключить;
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Строительство Департамента таможенного контроля с центром таможенного контроля с центром таможенного оформления в городе Актау Мангистауской области (заключение госэкспертизы по технико-экономическому обоснованию N 15-102/07 от 24 марта 2007 года).";
в "Прямом результате" пункта 7:
слова ""Морпорт Актау" Мангистауской области" исключить;
дополнить словами "и объем выполненных работ по строительству Департамента таможенного контроля с центром таможенного оформления в городе Актау Мангистауской области.";
в  приложении 207 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 669 400 мың теңге (алты жүз алпыс тоғыз миллион төрт жүз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағанында:
"қор биржасында акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакетін сату" деген сөздер "жекешелендіру объектілерін, оның ішінде қор биржасында сату" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы кеңесшісінің қызметтерін сатып алу" деген сөздер "Сауда-саттық ұйымдастырушының, қаржы кеңесшінің қызметтерін сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 201-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 54 933 мың теңге (елу төрт миллион тоғыз жүз отыз үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 6-бағанындағы "20 ақпанға дейін" деген сөздер "2007 жылдың үшінші тоқсанының соңына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 202-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 29 666 165 мың теңге (жиырма тоғыз миллиард алты жүз алпыс алты миллион бір жүз алпыс бес мың теңге).";
2-тармақ "2006 жылғы 7 шілдедегі Заңы" деген сөздерден кейін ", "Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 219 Заңы, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ойын бизнесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 220 Заңы" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақта:
"10 % және" деген сөздер "10 %," деген сөздермен толықтырылсын;
"алып тастаудан" деген сөздерден кейін "және жергілікті бизнеске түсетін ойын бизнесіне арналған акцизді жоюдан" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 204-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
3-тармақтағы "- Маңғыстау облысының "Морпорт Ақтау" (17.02.2006 жылғы N 7-74-1/06 техникалық-экономикалық негіздеме бойынша мемлекеттік сараптаманың қорытындысы);" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. Маңғыстау облысының Ақтау қаласында кедендік ресімдеу орталығы, кедендік бақылау орталығы бар Кедендік бақылау департаментін салу (техникалық-экономикалық негіздеме бойынша мемлекеттік сараптаманың 2007 жылғы 24 наурыздағы N 15-102/07 қорытындысы).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"Маңғыстау облысының" "Морпорт Ақтау"," деген сөздер алынып тасталсын;
"орындалған жұмыстардың көлемі" деген сөздерден кейін "және Маңғыстау облысының Ақтау қаласында кедендік ресімдеу орталығы бар Кедендік бақылау департаментін салу бойынша орындалған жұмыстардың көлемі" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 207-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 3 259 520 тысяч тенге (три миллиарда двести пятьдесят девять миллионов пятьсот двадцать тысяч тенге).";
12) по Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
в  приложении 209 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 962 265 тысяч тенге (девятьсот шестьдесят два миллиона двести шестьдесят пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 5:
слова "Модернизация WEB-сайта" исключить;
дополнить словами "Доступ к онлайновой базе данных, включающей статистику и обзоры рынка основных товаров, рейтингов компаний ведущих стран и отраслей, а также источников информации основных индустрии и стран мира.";
в пункте 7:
в абзаце третьем "Прямом результате" после слов "40 человек." дополнить словами "Прямой доступ к международной деловой информации.";
в "Конечном результате" после слов ", среднесрочного экономического и бюджетного планирования." дополнить предложением "Выработка предложений по повышению конкурентоспособности экспортных возможностей Казахстана на мировом рынке.";
в "Финансово-экономическом результате" после слов "12,0 тыс. тенге." дополнить предложением "Снижение затрат труда и времени по поиску, обзору, систематизации международной деловой информации (статистика, аналитические отчеты).";
приложение 210 к указанному постановлению исключить;
в  приложении 214 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 950 699 тысяч тенге (девятьсот пятьдесят миллионов шестьсот девяносто девять тысяч тенге).";
в  приложении 215 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 178 000 тысяч тенге (сто семьдесят восемь миллионов тенге).";
в  приложении 216 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 22 384 тысяч тенге (двадцать два миллиона триста восемьдесят четыре тысячи тенге).";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7:
цифры "5 850" заменить цифрами "5 875";
цифры "5 850" заменить цифрами "6 166";
в  приложении 218 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4 533 728 тысяч тенге (четыре миллиарда пятьсот тридцать три миллиона семьсот двадцать восемь тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "в управлении государственным сектором экономики";" дополнить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 1149 "Об утверждении Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1471 "Об утверждении Государственной программы "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2006 года N 519 "Об утверждении Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы.";

"1. Құны: 3 259 520 мың теңге (үш миллиард екі жүз елу тоғыз миллион бес жүз жиырма мың теңге).";
12) Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  209-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 962 265 мың теңге (тоғыз жүз алпыс екі миллион екі жүз алпыс бес мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 5-жолының 5-бағанында:
"WEB-сайтты жаңарту," деген сөздер алынып тасталсын;
"Негізгі тауарлар нарығының статистикасы мен шолуын, жетекші елдер компаниялары мен салалардың рейтингтерін, сондай-ақ негізгі индустриялар мен әлем елдерінің ақпарат көздерін қамтитын онлайн дерекқорына қол жеткізу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" үшінші абзацтағы "40 адам." деген сөздерден кейін "Халықаралық іскерлік ақпаратқа тікелей қол жеткізу." деген сөздермен толықтырылсын;
"Түпкі нәтижедегі" ", орта мерзімді экономикалық және бюджеттік жоспарлау саласындағы мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету жөніндегі алға қойылған міндеттерді іске асыру." деген сөздерден кейін "Қазақстанның экспорттық мүмкіндіктерінің әлемдік нарықтағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижедегі" "12,0 мың теңге." деген сөздерден кейін "Халықаралық іскерлік ақпаратты (статистика, талдамалық есептер) іздеу, шолу, жүйелеу бойынша еңбек пен уақыт шығынын азайту." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 210-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 214-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 950 699 мың теңге (тоғыз жүз елу миллион алты жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 215-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 178 000 мың теңге (бір жүз жетпіс сегіз миллион теңге).";
көрсетілген қаулыға 216-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 22 384 мың теңге (жиырма екі миллион үш жүз сексен төрт мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтижесінде":
"5 850" деген цифрлар "5 875" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 850" деген цифрлар "6 166" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 218-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4 533 728 мың теңге (төрт миллиард бес жүз отыз үш миллион жеті жүз жиырма сегіз мың теңге).";
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 қаңтардағы N 50 Жарлығы;" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 1149 Жарлығы; "Қазақстан Республикасында "электрондық үкімет" қалыптастырудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1471 Жарлығы; "Қазақстан Республикасының телекоммуникация саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 519 қаулысы." деген сөздермен толықтырылсын;

пункт 4 дополнить словами "; обеспечение сельского населения доступом к универсальным услугам телекоммуникаций, телефонизация 356 нетелефонизированных сельских населенных пунктов, с населением численностью более 50 человек.";
пункт 5 дополнить абзацами следующего содержания:
- приобретение, монтаж и установка 172 спутниковых станций, 150 радиоудлинителей, 29 базовых станций;
- строительство 545,9 километра волоконно-оптической линии связи (ВОЛС), 445 километров цифровой радиорелейной линии связи (ЦРРЛ);
- модернизация 25 автоматических телефонных станций (АТС);
- приобретение и установка 20 000 абонентских терминалов;
- внедрение технологии CDMA;
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 1 дополнить словами "; телефонизация нетелефонизированных сельских населенных пунктов с населением численностью более 50 человек и модернизацию сети телекоммуникаций путем создания дочерней инвестиционной компании АО Холдинг "Самрук".";
в пункте 7:
"Прямой результат" дополнить абзацем следующего содержания:
"; приобретение и монтаж телекоммуникационного оборудования для телефонизации 356 сельских населенных пунктов и модернизации существующей инфраструктуры телекоммуникаций в сельской местности";
"Конечный результат" дополнить абзацем следующего содержания:
"; телефонизация 356 нетелефонизированных сельских населенных пунктов с населением численностью более 50 человек при одновременной модернизации существующей инфраструктуры телекоммуникаций в сельской местности, повышение уровня телефонной плотности, снижение информационного неравенства в Республике Казахстан.";
"Финансово-экономический результат" изложить в следующей редакции:
"Финансово-экономический результат: содействие наращиванию совокупного дохода почтово-сберегательной системы на 4-6 % и, соответственно, повышению заработной платы работников Общества на 5-7 %, росту налоговых поступлений бюджет на 4-6 %; способствование снижению миграционных процессов и улучшению качества жизни сельского населения, будут обеспечены предпосылки для роста инфокоммуникационных показателей и совокупного дохода телекоммуникационной отрасли.";
в "Качеству" дополнить абзацем следующего содержания:
"; оказание услуг местной, междугородной/международной связи, доступ к сети Интернет, повышение уровня жизни сельского населения.";
в  приложении 220 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10 000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

4-тармақ "; ауыл халқының әмбебап телекоммуникация қызметтеріне қол жеткізуін қамтамасыз ету, халқының саны 50 адамнан астам телефон орнатылмаған 356 ауылдық елді мекенге телефон орнату." деген абзацтармен толықтырылсын;
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
- 172 спутниктік станция, 150 радио ұзартқыш, 29 базалық станция сатып алу, монтаждау және орнату;
- 545,9 километр талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ), 445 километр цифрлы радио релелі байланыс желісін (ЦРБЖ) салу;
- 25 автоматтандырылған телефон станциясын (АТС) жаңғырту;
- 20 000 абоненттік терминал сатып алу және орнату;
- СDМА технологиясын енгізу;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны "; халқының саны 50 адамнан астам телефон орнатылмаған ауылдық елді мекендерге телефон орнату және "Самұрық" холдингі" АҚ еншілес инвестициялық компаниясын құру жолымен телекоммуникациялар желісін жаңғырту." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"; 356 ауылдық елді мекенге телефон орнату және ауылдық жердегі жұмыс істеп тұрған телекоммуникация инфрақұрылымын жаңғырту үшін телекоммуникация жабдығын сатып алу және монтаждау";
"Түпкі нәтиже" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"; ауылдық жердегі жұмыс істеп тұрған телекоммуникация инфрақұрылымын бір мезгілде жаңғырту кезінде халқының саны 50 адамнан астам телефон орнатылмаған ауылдық елді мекендерге телефон орнату, телефон тығыздығының деңгейін арттыру, Қазақстан Республикасындағы ақпараттық теңсіздікті азайту." деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже" мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржы-экономикалық нәтиже: почта-жинақтау жүйесінің жиынтық кірісін 4-6%-ға өсіруге және тиісінше Қоғам қызметкерлерінің жалақысын 5-7%-ға арттыруға, бюджетке салықтық түсімдерді 4-6%-ға өсіруге жәрдемдесу; көші-қон үдерістерін азайтуға және ауыл халқының тұрмыс сапасын жақсартуға ықпал ету, телекоммуникация саласының инфокоммуникациялық көрсеткіштері мен жиынтық табысының өсуі үшін алғышарттар қамтамасыз етілетін болады.";
"Сапасы" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"; жергілікті, қалааралық/халықаралық байланыс қызметтерін көрсету, Интернет желісіне қол жеткізу, ауыл халқының тұрмыс деңгейін арттыру.";
көрсетілген қаулыға 220-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10 000 мың теңге (он миллион теңге).";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Задачи бюджетной программы: подготовить проект Концепции Национального ситуационного центра, адаптированный к модернизации государственного (стратегического, экономического, бюджетного) планирования.";
в пункте 7:
"Прямой результат" изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: Подготовка проекта Концепции Национального ситуационного центра.";
"Конечный результат" изложить в следующей редакции:
"Конечный результат: Создание Национального ситуационного центра";
13) по Министерству юстиции Республики Казахстан:
в  приложении 221 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7 638 582 тысячи тенге (семь миллиардов шестьсот тридцать восемь миллионов пятьсот восемьдесят две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпункт 4) строки, порядковый номер 2, после слов "международных арбитражах." дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности прошлых лет по защите интересов государства в судах иностранных государств.";
строки, порядковый номер 9, дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности прошлых лет по компенсационным выплатам, обязательным пенсионным взносам в накопительные пенсионные фонды, командировочным расходам.";
в  приложении 223 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 13 662 378 тысяч тенге (тринадцать миллиардов шестьсот шестьдесят два миллиона триста семьдесят восемь тысяч тенге).";
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 строки, порядковый номер 1, дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности прошлых лет по командировочным расходам.";
в графе 6 таблицы слова "в течение года" исключить;
в  приложении 229 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8 813 637 тысяч тенге (восемь миллиардов восемьсот тринадцать миллионов шестьсот тридцать семь тысяч тенге).";
в  приложении 231 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 320 275 тысяч тенге (три миллиарда триста двадцать миллионов двести семьдесят пять тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 1, дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности прошлых лет по командировочным расходам.";
дополнить приложением 237-1, согласно  приложению 9 к настоящему постановлению;
14) по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в  приложении 240 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Мемлекеттік (стратегиялық, экономикалық, бюджеттік) жоспарлауды жаңғыртуға бейімделген ұлттық ахуалдық орталық тұжырымдамасының жобасын дайындау.";
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: Ұлттық ахуалдық орталық тұжырымдамасының жобасын дайындау.";
"Түпкі нәтиже" мынадай редакцияда жазылсын:
"Түпкі нәтиже: Ұлттық ахуалдық орталық құру.";
13) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  221-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7 638 582 мың теңге (жеті миллиард алты жүз отыз сегіз миллион бес жүз сексен екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдың 4) тармақшасы "құқықтық қорғауды қамтамасыз ету." деген сөздерден кейін "Шет мемлекеттердің соттарында мемлекеттің мүдделерін қорғау бойынша өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 9-жол "Өтемақы төлемдері, жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы жарналары, іссапар шығыстары бойынша өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 223-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 13 662 378 мың теңге (он үш миллиард алты жүз алпыс екі миллион үш жүз жетпіс сегіз мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінде:
реттік нөмірі 1-жолдың 5-бағаны "Іссапар шығыстары бойынша өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
6-бағандағы "Жыл бойы" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 229-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8 813 637 мың теңге (сегіз миллиард сегіз жүз он үш миллион алты жүз отыз жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 231-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 320 275 мың теңге (үш миллиард үш жүз жиырма миллион екі жүз жетпіс бес мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны "Іссапар шығыстары бойынша өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес 237-1-қосымшамен толықтырылсын;
14) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 240-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 1 472 553 тысячи тенге (один миллиард четыреста семьдесят два миллиона пятьсот пятьдесят три тысячи тенге).";
в пункте 2 после слов "О государственной службе";" дополнить словами  Закон Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан";";
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
графу 5 строки, порядковый номер 2, дополнить словами "Проведение социологических исследований в области охраны прав детей.";
дополнить строкой, порядковый номер 2-1, следующего содержания:
"
2-1
002
Аппарат
террито-
риальных
органов
Содействие в
реализации
Конвенции ООН
о правах ребенка,
конституционных
прав, законных
интересов детей с
учетом социально-
экономического
положения
регионов;
оказание содейст-
вия в создании
условий для
улучшения качества
жизни детей,
оказавшихся в
сложных ситуациях;
разработка и
реализация
региональных
программ по
защите прав и
законных интересов
детей.
в
течение
года
Комитет по
охране прав
детей
Министерства
образования
и науки
Республики
Казахстан,
областные
управления
по защите
прав детей
";
в  приложении 241 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
строки, порядковый номер 2 слова "Проведение фундаментальных научных исследований центрами и институтами в соответствии с 6 приоритетными основными научными направлениями" заменить словами "Проведение фундаментальных научных исследований центрами и институтами по 6 программам в соответствии с 5 приоритетными научными направлениями";
строки, порядковый номер 5:
слова "Павлодарский государственный университет имени Торайгырова" заменить словами "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана";
слова "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова" заменить словами "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати";
слова "Карагандинский государственный университет имени Е. Букетова" заменить словами "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Д. Серикбаева";
в  приложении 242 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6 763 тысячи тенге (шесть миллионов семьсот шестьдесят три тысячи тенге).";
в абзаце первом "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "8843,05" заменить цифрами "9393";
в  приложении 244 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 408 838 тысяч тенге (четыреста восемь миллионов восемьсот тридцать восемь тысяч тенге).";
в абзаце третьем "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "2 214,0" заменить цифрами "2 220,0";
в  приложении 248 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 1 472 553 мың теңге (бір миллиард төрт жүз жетпіс екі миллион бес жүз елу үш теңге).";
2-тармақтағы "1999 жылғы 23 шілдедегі Заңы;" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамыздағы Заңы;" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмірі 2-жолдың 5-бағаны "Балалардың құқықтарын қорғау саласында социологиялық зерттеулер жүргізу.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-1-жолмен толықтырылсын:
2-1 002
2-1
002
Аумақтық
органдардың
аппараты
БҰҰ-ның бала құқықтары
туралы конвенциясын,
өңірлердің әлеуметтік-
экономикалық жағдайын
ескере отырып, балалардың конституциялық
құқықтарын, заңды
мүдделерін іске асыруға
жәрдемдесу; ауыр жағдайда
қалған балалардың тұрмыс
сапасын жақсарту үшін
жағдай жасауға жәрдемдесу;
балалардың құқықтары мен
заңды мүдделерін қорғау
жөнінде өңірлік
бағдарламаларды әзірлеу
және іске асыру.
жыл
бойы
Қазақстан
Республикасы
Білім және
ғылым
министрлігі-
нің Балалар-
дың құқық-
тарын қорғау
комитеті,
облыстық
балалардың
құқықтарын
қорғау
басқармалары
көрсетілген қаулыға 241-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы "Негізгі ғылыми бағыттардың 6 басымдығына сәйкес орталықтар мен институттармен іргелі ғылыми ізденістерді жүргізу" деген сөздер "Орталықтардың және институттардың 5 басымды ғылыми бағыттарға сәйкес 6 бағдарлама бойынша іргелі ғылыми зерттеулер жүргізуі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда:
"С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" деген сөздер "Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті" деген сөздер "М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Е. Бекетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" деген сөздер "Д.Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 242-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6 763 мың теңге (алты миллион жеті жүз алпыс үш мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржылық-экономикалық нәтижесінде" бірінші абзацтағы "8843,05" деген цифрлар "9393" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 244-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 408 838 мың теңге (төрт жүз сегіз миллион сегіз жүз отыз сегіз мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржылық-экономикалық нәтижесінде" үшінші абзацтағы "2 214,0" деген цифрлар "2 220,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 248-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 377 801 тысяча тенге (триста семьдесят семь миллионов восемьсот одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" после слов "Проведение республиканского конкурса для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей" дополнить словами "и первого национального открытого конкурса";
в  приложении 249 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8 667 071 тысяча тенге (восемь миллиардов шестьсот шестьдесят семь миллионов семьдесят одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
слова "перечисление капитальных трансфертов на строительство библиотеки Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева (заключение государственной экспертизы на технико-экономическое обоснование проекта N 2-207/04 от 15.04.2005 года" исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"; завершение строительства "Институт гармоничного развития человека" (школа "Мирас" на 240 мест в г. Алматы) (ГЭ N 7-667/06 от 08.12.2006 г.);
строительство машиностроительного факультета и учебно-производственного центра Западно-Казахстанского аграрного технического университета имени Жангир-хана;
строительство здания учебного корпуса инженерно-технического института в составе студенческого городка Актауского государственного университета (заключение государственной экспертизы по рабочему проекту от 15.06.2007 года N 7-314/07);
реконструкция и строительство объектов республиканского эстрадно-циркового колледжа имени Ж. Елебекова в городе Алматы (заключение государственной экспертизы по рабочему проекту от 09.12.2005 года N 7-630/05).";
в "Прямом результате" пункта 7:
цифру "5" заменить цифрой "7";
цифры "13" заменить цифрами "16";
после слов " проектно-сметная документация - по 3 объектам." дополнить словами "количество вводимых в эксплуатацию объектов образования - 6 объектов; выполнение объема строительно-монтажных работ по - 14 объектам;";
в  приложении 250 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 32 425 627 тысяч тенге (тридцать два миллиарда четыреста двадцать пять миллионов шестьсот двадцать семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" после слов "городов Астаны и Алматы на" дополнить словами "повторное применение рабочих проектов для осуществления привязки и";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "55" заменить цифрами "72";

"1. Құны: 377 801 мың теңге (үш жүз жетпіс жеті миллион сегіз жүз бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "Жетім балаларға және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған республикалық конкурстарды" деген сөздерден кейін "және бірінші ұлттық ашық конкурс" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 249-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8 667 071 мың теңге (сегіз миллиард алты жүз алпыс жеті миллион жетпіс бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында: "Л.Н. Гумилев атындағы Евразия ұлттық университетінің кітапханасының құрылысын жалғастыруға капиталды трансферттерді аудару (технико-экономикалық негіздемесі бойынша 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 2-207/04 мемлекеттік сараптаманың қорытындысы)" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын;
"; "Адамның үйлесімді даму институты" құрылысын аяқтау (Алматы қаласында 240 орындық "Мирас" мектебі) 08.12.2006 жылғы N 7-667/06 МС);
Жәңгір-хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетінің машина жасау факультеті мен оқу-өндірістік орталығын салу;
Ақтау мемлекеттік университетінің студенттер қалашығының құрамында инженерлік-техникалық институт оқу корпусының ғимаратын салу (жұмыс жобасы бойынша мемлекеттік сараптаманың 15.06.2007 жылғы N 7-314/07 қорытындысы);
Алматы қаласындағы Ж. Елебеков атындағы Республикалық эстрада-цирк колледжінің объектілерін қайта жаңарту және салу (жұмыс жобасы бойынша мемлекеттік сараптаманың 09.12.2005 жылғы N 7-630/05 қорытындысы).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"5" деген цифр "7" деген цифрмен ауыстырылсын;
"13" деген цифрлар "16" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"жобалық-сметалық құжаттама - 3 объект бойынша." деген сөздерден кейін "пайдалануға берілген білім беру объектілерінің саны - 6 объект; құрылыс-монтаждау жұмыстарының көлемін орындау - 14 объект бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 250-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 32 425 627 мың теңге (отыз екі миллиард төрт жүз жиырма бес миллион алты жүз жиырма жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "білім беру нысандарын" деген сөздерден кейін "орналастыруды жүзеге асыру үшін жұмыс жобаларын қайта қолдану және" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"55" деген цифрлар "72" деген цифрлармен ауыстырылсын;

цифры "29359" заменить цифрами "37734";
цифру "7" заменить цифрой "8";
цифры "1335" заменить цифрами "1500";
цифры "92" заменить цифрами "175";
цифры "51270" заменить цифрами "90888";
в "Качестве":
дополнить абзацем первым следующего содержания:
"ликвидируются школы с 3-х сменным обучением;";
слова "на 9 процентов" заменить словами "на 27,7 процента";
в  приложении 253 к указанному постановлению:
в пункте 7:
"Прямой результат" изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: в 2007 году будут обеспечены не менее 747 кабинетами физики, в том числе:
Акмолинская область - не менее 81 единицы;
Актюбинская область - не менее 74 единиц;
Алматинская область - не менее 81 единицы;
Восточно-Казахстанская область - не менее 102 единиц;
Жамбылская область - не менее 35 единиц;
Западно-Казахстанская область - не менее 56 единиц;
Карагандинская область - не менее 63 единиц;
Кызылординская область - не менее 18 единиц;
Костанайская область - не менее 27 единиц;
Павлодарская область - не менее 57 единиц;
Северо-Казахстанская область - не менее 78 единиц;
Южно-Казахстанская область - не менее 75 единиц";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "4230,0" заменить цифрами "3480";
в  приложении 258 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 47 177 186 тысяч тенге (сорок семь миллиардов сто семьдесят семь миллионов сто восемьдесят шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
строки, порядковый номер 9:
слова "Казахский национальный университет имени аль-Фараби" заменить словами "Южно-Казахстанский государственный университет имени Ауэзова";
дополнить словами ", Казахский национальный педагогический университет имени Абая";
в "Прямом результате" пункта 7:
цифры "110 045" заменить цифрами "103714";
цифры "4555" заменить цифрами "4309";
цифры "85 955" заменить цифрами "83 136";
цифры "3 679" заменить цифрами "3 004";
цифры "2 867" заменить цифрами "2 331";
цифры "110 490" заменить цифрами "104 045";
дополнить приложением 259-1 согласно  приложению 10 к настоящему постановлению;
в  приложении 261 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 221 944 тысячи тенге (двести двадцать один миллион девятьсот сорок четыре тысячи тенге).";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "2 991,3" заменить цифрами "3 699,1";
в  приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"29359" деген цифрлар "37734" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"7" деген цифр "8" деген цифрмен ауыстырылсын;
"1335" деген цифрлар "1500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"92" деген цифрлар "175" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"51270" деген цифрлар "90888" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Сапасында":
мынадай мазмұндағы бірінші абзацпен толықтырылсын:
"3 ауысыммен оқитын мектептер жойылады;";
"9 пайызға" деген сөздер "27,7 пайызға" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 253-қосымшада:
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: 2007 жылы кемінде 747 физика кабинетімен қамтамасыз етіледі, оның ішінде:
Ақмола облысы - кемінде 81 бірлік;
Ақтөбе облысы - кемінде 74 бірлік;
Алматы облысы - кемінде 81 бірлік;
Шығыс Қазақстан облысы - кемінде 102 бірлік;
Жамбыл облысы - кемінде 35 бірлік;
Батыс Қазақстан облысы - кемінде 56 бірлік;
Қарағанды облысы - кемінде 63 бірлік;
Қызылорда облысы - кемінде 18 бірлік;
Қостанай облысы - кемінде 27 бірлік;
Павлодар облысы - кемінде 57 бірлік;
Солтүстік Қазақстан облысы - кемінде 78 бірлік;
Оңтүстік Қазақстан облысы - кемінде 75 бірлік";
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"4230,0" деген цифрлар "3480" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 258-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 47 177 186 мың теңге (қырық жеті миллиард бір жүз жетпіс жеті миллион бір жүз сексен алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 9-жолда:
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" деген сөздер "Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
", Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"110045" деген цифрлар "103714" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"4 555" деген цифрлар "4 309" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"85 955" деген цифрлар "83 136" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3 679" деген цифрлар "3 004" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 867" деген цифрлар "2 331" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"110 490" деген цифрлар "104 045" деген цифрлармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес 259-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 261-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 221 944 мың теңге (екі жүз жиырма бір миллион тоғыз жүз қырық төрт мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржылық-экономикалық нәтижесінде" "2 991,3" деген цифрлар "3 699,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 262-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 652 553 тысячи тенге (шестьсот пятьдесят два миллиона пятьсот пятьдесят три тысячи тенге).";
в пункте 5 слова "Проведение аккредитации профессиональных образовательных программ." заменить словами "Проведение институциональной и специализированной аккредитации; разработка стандартов, критериев и печатных процедур для проведения институциональной и специализированной аккредитации; участие в международных сетях по обеспечению качества; разработка нормативных документов и участие в мероприятиях, связанных с реализацией Лиссабонской конвенции по признанию и нострификации документов об образовании.";
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
в графе 5:
слова "доработка методики обучения на основе системы оценки уровня знаний по казахскому языку в организациях образования с русским языком обучения;" исключить;
слова "институциональная аккредитация вузов и аккредитация профессиональных образовательных программ" заменить словами "проведение мероприятий, направленных на реализацию задач по созданию и внедрению институциональной и специализированной аккредитации по международной модели через обучение экспертов; проведение семинаров; разработка стандартов и критериев, методических пособий; проведение процедур обследования качества; поддержка центров для признания и нострификации документов об образовании; информационная поддержка процедуры аккредитации путем пополнения веб-сайта";
после слов "Проведение независимой оценки профессиональной подготовленности, подтверждения и присвоения квалификации рабочих кадров и специалистов технического обслуживающего труда." дополнить словами "Разработка, издание методических пособий, сборников и другой печатной продукции, проведение мероприятий по методологическому обеспечению в сфере защиты прав детей в соответствии с приказом Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан.";
графу 7 дополнить словами "Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан";
в "Прямом результате" пункта 7:
пункт 5 исключить;
в пункте 6 цифры "324" заменить цифрами "116";
дополнить пунктами 6-1 и 6-2 следующего содержания:
"6-1. Разработка и издание методических пособий, сборников и другой печатной продукции в сфере охраны прав и защиты интересов детей в Республике Казахстан;
6-2. Проведение экспертизы программ повышения квалификации педагогических кадров, действующих нормативных правовых актов Республики Казахстан в части охраны прав детей";
пункт 16 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 652 553 (алты жүз елу екі миллион бес жүз елу үш мың теңге).";
5-тармақтағы "Кәсіптік білім бағдарламаларын аккредиттеуді өткізу." деген сөздер "Институционалды және мамандандырылған аккредиттеуді жүргізу; институционалды және мамандандырылған аккредиттеуді жүргізу үшін стандарттар, өлшемдер мен баспа ресімдерін әзірлеу; сапаны қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық желілерге қатысу; білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау жөніндегі Лиссабон конвенциясын іске асыруға байланысты нормативтік құжаттарды әзірлеу және іс-шараларға қатысу." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағанда:
"орыс тілінде оқытатын білім беру ұйымдарында қазақ тілінің біліктілігі деңгейін жүйесі негізінде оқыту әдісін жетілдіру;" деген сөздер алынып тасталсын;
"жоғары оқу орындарын институционалды аккредиттеу және кәсіптік білім бағдарламаларын аккредиттеу" деген сөздер "сарапшыларды оқыту арқылы халықаралық модель бойынша институционалды және мамандандырылған аккредиттеуді құру және енгізу бойынша міндеттерді іске асыруға бағытталған іс-шараларды жүргізу; семинарлар өткізу; стандарттар мен өлшемдер, әдістемелік құралдар әзірлеу; сапаны зерттеу рәсімдерін жүргізу; білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау жөніндегі орталықтарды қолдау; web-сайтты толтыру жолымен аккредиттеу рәсімін ақпараттық қолдау" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жұмысшы кадрлар мен қызмет көрсету еңбегінің техникалық мамандарының біліктілігін растау және беру, кәсіптік дайындығына тәуелсіз бағалау өткізу." деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің бұйрығына сәйкес балалардың құқықтарын қорғау саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету жөніндегі әдістемелік оқулықтарды, жинақтарды және басқа да баспа өнімін әзірлеу, шығару, іс-шараларды өткізу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-баған "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
5-тармақ алынып тасталсын;
6-тармақтағы "324" деген цифрлар "116" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1 және 6-2-тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. Қазақстан Республикасында балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғау саласында әдістемелік оқулықтар, жинақтар және басқа да баспа өнімін әзірлеу және шығару;
6-2. Педагог кадрлардың біліктілігін арттыру бағдарламаларының, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерінің балалардың құқықтарын қорғау бөлігінде сараптамасын жүргізу;";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"16. Повышение качества деятельности вузов;";
в "Финансово-экономическом результате":
пункт 5 исключить;
в пункте 6 цифры "514,6" заменить цифрами "683,3";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Создание национальной модели процедуры аккредитации в соответствии с международными стандартами (институциональной и специализированной); внедрение и проведение национальной институциональной аккредитации по международной модели; повышение качества деятельности высших учебных заведений; интеграция системы высшего образования Казахстана в международное образовательное пространство - 26706,0 тыс. тенге.";
дополнить пунктом 18 следующего содержания:
"18. Разработка, издание методических пособий, сборников и другой печатной продукции, проведение мероприятий по методологическому обеспечению в сфере защиты прав детей в соответствии с приказом Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан - 72 700 тыс. тенге.";
в  приложении 271 к указанному постановлению:
в "Прямом результате" пункта 7 слова "город Алматы - 182 школы" заменить словами "город Алматы - 180 школ";
в  приложении 277 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами "постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2006 года N 1187 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы патриотического воспитания граждан Республики Казахстан на 2006-2008 годы";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 1, слова "Участие в национальных молодежных Дельфийских играх государств-участников Содружества Независимых Государств" заменить словами "Проведение международного конкурса сочинений и рисунков "След Великой Победы в моей семье";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
в абзаце втором слова "16 общереспубликанских мероприятий" заменить словами "15 общереспубликанских мероприятий";
в абзаце десятом слова "12 республиканских мероприятий, направленных на развитие системы патриотического воспитания граждан;" заменить словами "13 республиканских мероприятий, направленных на развитие системы патриотического воспитания граждан;";
в "Финансово-экономическом результате" слова "8,9 тыс. тенге" заменить словами "8,3 тыс. тенге";
"Своевременность" изложить в следующей редакции:
"Своевременность: проведение мероприятий в соответствии со сроками, установленными планами мероприятий";

"16. Жоғары оқу орындары қызметінің сапасын арттыру;";
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
5-тармақ алынып тасталсын;
6-тармақтағы "514,6" деген цифрлар "683,3" цифрлармен ауыстырылсын;
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Халықаралық стандарттарға (институционалды және мамандандырылған) сәйкес аккредиттеу рәсімінің ұлттық моделін құру; халықаралық модель бойынша ұлттық институционалды аккредиттеуді енгізу және жүргізу; жоғары оқу орындары қызметінің сапасын арттыру; Қазақстанның жоғары білім беру жүйесін халықаралық білім кеңестігіне интеграциялау - 26 706,0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 18-тармақпен толықтырылсын:
"18. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің бұйрығына сәйкес балалардың құқықтарын қорғау саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету жөніндегі әдістемелік оқулықтарды, жинақтарды және басқа баспа өнімдерін әзірлеу, шығару және іс-шараларды өткізу - 72 700,0 мың теңге.";
көрсетілген қаулыға 271-қосымшада:
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі" "Алматы қаласы - 182 мектеп" деген сөздер "Алматы қаласы - 180 мектеп" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 277-қосымшада:
2-тармақ "Қазақстан Республикасының азаматтарын патриоттық тәрбиелеу жөніндегі 2006 - 2008 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 200 Жарлығы" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының азаматтарына патриоттық тәрбие берудің 2006 - 2008 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 желтоқсандағы N 1187 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағанындағы "Тәуелсіз мемлекеттер достастығы қатысушы мемлекеттердің ұлттық жастар Дельфийлік ойындарына қатысу" деген сөздер "Менің отбасымдағы Ұлы Жеңістің ізі" атты шығармалар мен суреттердің халықаралық конкурсын өткізу" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
екінші абзацтағы "жалпы республикалық 16 іс-шара" деген сөздер "15 жалпыреспубликалық іс-шара" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жүйесін дамытуға бағытталған 12 республикалық іс-шара;" деген сөздер "азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жүйесін дамытуға бағытталған 13 республикалық іс-шара;" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "8,9 мың теңге" деген сөздер "8,3 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Уақтылығы" мынадай редакцияда жазылсын:
"Уақтылығы: іс-шаралар жоспарларында белгіленген мерзімдерге сәйкес іс-шаралар өткізу";

приложения 278, 279, 280, 281, 283 к указанному постановлению исключить;
дополнить приложением 282-1, согласно  приложению 11 к настоящему постановлению;
в  приложении 284 к указанному постановлению:
в графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить словами "Обеспечение условий для подготовки и переподготовки специалистов технического и обслуживающего труда.";
в  приложении 285 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 65 082 тысячи тенге (шестьдесят пять миллионов восемьдесят две тысячи тенге).";
в  приложении 288 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
слово "Пополнение" заменить словом "Формирование";
после слов "Фонд науки" для:" дополнить цифрой "1)";
после слов "рискового характера;" дополнить цифрой "2)";
после слов "научных исследований;" дополнить цифрой "3)";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) обеспечение деятельности АО "Фонд науки";
приложение 289 к указанному постановлению исключить;
дополнить приложениями 289-1, 289-2 согласно  приложениями 12 и  13 к настоящему постановлению;
15) по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в  приложении 292 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 782 022 тысячи тенге (один миллиард семьсот восемьдесят два миллиона двадцать две тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить словами "Восстановление денежных средств по проекту Азиатского банка развития JFRP N 9052-REG "Устойчивая фортификация продуктов питания в странах Центральной Азии и Монголии".";
в  приложении 294 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6 179 709 тысяч тенге (шесть миллиардов сто семьдесят девять миллионов семьсот девять тысяч тенге).";
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
в графе 5 строки, порядковый номер 4, цифры "11 472" заменить цифрами "11 602";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "50" заменить цифрами "70";
цифры "83" заменить цифрами "86";
цифры "92" заменить цифрами "90";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "22 564" заменить цифрами "29 359";
цифры "17 685" заменить цифрами "23 000";
цифры "16 466" заменить цифрами "22 041";
цифры "16 466" заменить цифрами "22 041";
в  приложении 295 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

көрсетілген қаулыға 278, 279, 280, 281, 283-қосымшалар алынып тасталсын;
осы қаулыға 11-қосымшаға мазмұндағы 282-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 284-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "Техникалық және қызмет көрсету еңбегі мамандарын даярлау және қайта даярлау үшін жағдайды қамтамасыз ету." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 285-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 65 082 мың теңге (алпыс бес миллион сексен екі мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 288-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"толықтыру" деген сөз "қалыптастыру" деген сөзбен ауыстырылсын;
"үшін:" деген сөзден кейін "1)" деген цифрмен толықтырылсын;
"жұмыстарын жүргізу;" деген сөздерден кейін "2)" деген цифрмен толықтырылсын;
"жұмыстарды дамыту;" деген сөздерден кейін "3)" деген цифрмен толықтырылсын;
мынадай мағынадағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) "Ғылым қоры" АҚ-ның қызметін қамтамасыз ету";
көрсетілген қаулыға 289-қосымша алынып тасталсын;
осы қаулыға 12 және 13-қосымшаларға сәйкес 289-1, 289-2-қосымшалармен толықтырылсын;
15) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  292-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 782 022 мың теңге (бір миллиард жеті жүз сексен екі миллион жиырма екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "Азия даму банкінің JFRP N 9052-RЕG "Орталық Азия елдері мен Монғолиядағы азық-түлік өнімдерін орнықты фортификациялау" жобасы бойынша ақша қаражатын қалпына келтіру." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 294-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6 179 709 мың теңге (алты миллиард бір жүз жетпіс
тоғыз миллион жеті жүз тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмірі 4-жолдың 5-бағанындағы "11 472" деген цифрлар "11 602" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"50" деген цифрлар "70" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"83" деген цифрлар "86" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"92" деген цифрлар "90" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"22 564" деген цифрлар "29 359" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"17 685" деген цифрлар "23 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"16 466" деген цифрлар "22 041" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"16 466" деген цифрлар "22 041" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 295-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 22 740 211 тысяч тенге (двадцать два миллиарда семьсот сорок миллионов двести одиннадцать тысяч тенге).";
в  приложении 296 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 250 666 тысяч тенге (два миллиарда двести пятьдесят миллионов шестьсот шестьдесят шесть тысяч тенге).";
в  приложении 298 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость 16 271 тысяч тенге (шестнадцать миллионов двести семьдесят одна тысяча тенге).";
в  приложении 300 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9 349 500 тысяч тенге (девять миллиардов триста сорок девять миллионов пятьсот тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" слова "Оплата услуг иностранной компании по доверительному управлению." исключить;
в пункте 7:
в абзаце первом "Прямом результате" цифры "34 476" заменить цифрами "34 143";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "104,7" заменить цифрами "101,9";
цифры "2 854,5" заменить цифрами "4 502,8";
цифры "157,1" заменить цифрами "156,6";
в  приложении 301 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 957 228 тысяч тенге (девятьсот пятьдесят семь миллионов двести двадцать восемь тысяч тенге).";
в  приложении 302 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 805 135 тысяч тенге (три миллиарда восемьсот пять миллионов сто тридцать пять тысяч тенге).";
в пункте 7:
в абзаце первом "Прямом результате" цифры "15688" заменить цифрами "12980";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "149,5" заменить цифрами "149,1";
в  приложении 304 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 147 275 тысяч тенге (один миллиард сто сорок семь миллионов двести семьдесят пять тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами ", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года N 102 "Об утверждении Программы развития кардиологической и кардиохирургической помощи в Республике Казахстан на 2007-2009 годы";
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "14 753" заменить цифрами "14 836";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "2 033,7" заменить цифрами "3 244,5";
приложение 305 к указанному постановлению исключить;
в  приложении 306 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11 407 242 тысячи тенге (одиннадцать миллиардов четыреста семь миллионов двести сорок две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":

"1. Құны: 22 740 211 мың теңге (жиырма екі миллиард жеті жүз қырық миллион екі жүз он бір мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 296-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2 250 666 мың теңге (екі миллиард екі жүз елу миллион алты жүз алпыс алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 298-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 16 271 мың теңге (он алты миллион екі жүз жетпіс бір мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 300-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9 349 500 (тоғыз миллиард үш жүз қырық тоғыз миллион бес жүз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "Сенімгерлік басқару бойынша шетелдік компанияның қызметіне ақы төлеу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" бірінші абзацтағы "34 476" деген цифрлар "34 143" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"104,7" деген цифрлар "101,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 854,5" деген цифрлар "4 502,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"157,1" деген цифрлар "156,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 301-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 957 228 мың теңге (тоғыз жүз елу жеті миллион екі жүз жиырма сегіз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 302-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 805 135 мың теңге (үш миллиард сегіз жүз бес миллион бір жүз отыз бес мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" бірінші абзацтағы "15688" деген цифрлар "12980" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "149,5" деген цифрлар "149,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 304-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 147 275 мың теңге (бір миллиард бір жүз қырық жеті миллион екі жүз жетпіс бес мың теңге).";
2-тармақ ", "Қазақстан Республикасында кардиологиялық және кардиохирургиялық көмекті дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 ақпандағы N 102 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "14 753" деген цифрлар "14 836" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "2 033,7" деген цифрлар "3 244,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 305-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 306-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11 407 242 мың теңге (он бір миллиард төрт жүз жеті миллион екі жүз қырық екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы:

слова "на 2006 год" заменить словами "на 2007 год";
дополнить абзацами следующего содержания:
"Строительство кабельной линии от ПС "Новая" по РПК-88 на левом берегу города Астаны (для медицинского кластера);
строительство кардиохирургического центра на 100 коек в городе Алматы";
в "Прямом результате" пункта 7 после слов "кардиохирургического центра на 50 коек в городе Павлодаре" дополнить словами ", кардиохирургического центра на 100 коек в городе Алмате, кабельной линии от ПС "Новая" до РПК-88 на левом берегу реки Ишим города Астаны";
в  приложении 312 к указанному постановлению:
"1. Стоимость: 1 020 274 тысячи тенге (один миллиард двадцать миллионов двести семьдесят четыре тысячи тенге).";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "4 813" заменить цифрами "4 732";
дополнить приложениями 314-1, 314-2, согласно  приложениями 14 и  15 к настоящему постановлению;
в  приложении 318 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4 997 571 тысяча тенге (четыре миллиарда девятьсот девяносто семь миллионов пятьсот семьдесят одна тысяча тенге).";
в  приложении 324 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 848 767 тысяч тенге (три миллиарда восемьсот сорок восемь миллионов семьсот шестьдесят семь тысяч тенге).";
в "Прямом результате" пункта 7:
цифры "4 341 551" заменить цифрами "4 334 863";
цифры "4 299 169" заменить цифрами "4 277 339";
16) по Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
в  приложении 332 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 887 653 тысячи тенге (восемьсот восемьдесят семь миллионов шестьсот пятьдесят три тысячи тенге).";
в  приложении 342 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 82 943 тысячи тенге (восемьдесят два миллиона девятьсот сорок три тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить пунктами 6 и 7 следующего содержания:
"6. Компьютерная архивация текстовых геологических отчетов, хранящихся в геологическом фонде Республики Казахстан.
7. Компьютерная архивация графических геологических материалов, хранящихся в геологическом фонде Республики Казахстан.";
в пункте 7:
"Прямой результат" дополнить словами "заархивировано за период с 2002 года по 2007 год:
- 12203 текстовых геологических отчета, в том числе в 2007 году - не менее 608 отчетов, что составляет 34,6 % от общего количества отчетов;
- графических приложений по 1763 отчетам, в том числе в 2007 году - не менее 882 отчетов, что составляет 5 % от общего количества отчетов, содержащих графические приложения.";
"Финансово-экономический результат" дополнить абзацами следующего содержания:

"2006 жылға" деген сөздер "2007 жылға" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Астана қаласының сол жақ жағалауында (медициналық кластер үшін) "Жаңа" КС-дан РПК-88 аралығында кәбіл желісін салу;
Алматы қаласында 100 төсектік кардиохирургиялық орталық салу";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі" "Павлодар өңірлік кардиохирургиялық орталығының ғимаратының" деген сөздерден кейін ", Алматы қаласындағы 100 төсектік кардиохирургия орталығының, Астана қаласындағы Есіл өзенінің сол жақ жағалауында "Жаңа" КС-дан РПК-88 дейін кабельдік желілерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 312-қосымшада:
"1. Құны: 1 020 274 мың теңге (бір миллиард жиырма миллион екі жүз жетпіс төрт мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржылық-экономикалық нәтижесіндегі" "4 813" деген цифрлар "4 732" деген цифрлармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 14 және 15-қосымшаларға сәйкес 314-1, 314-2-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 318-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4 997 571 мың теңге (төрт миллиард тоғыз жүз тоқсан жеті миллион бес жүз жетпіс бір мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 324-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 848 767 мың теңге (үш миллиард сегіз жүз қырық сегіз миллион жеті жүз алпыс жеті мың теңге).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"4 341 551" деген цифрлар "4 334 863" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"4 299 169" деген цифрлар "4 277 339" деген цифрлармен ауыстырылсын;
16) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  332-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 887 653 мың теңге (сегіз жүз сексен жеті миллион алты жүз елу үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 342-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 82 943 мың теңге (сексен екі миллион тоғыз жүз қырық үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 6 және 7-тармақтармен толықтырылсын:
"6. Қазақстан Республикасының геологиялық қорында сақтаулы мәтіндік геологиялық есептерді компьютерлік мұрағаттау.
7. Қазақстан Республикасының геологиялық қорында сақтаулы графикалық геологиялық материалдарды компьютерлік мұрағаттау.";
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" "2002 жылдан бастап - 2007 жыл кезеңінде:
- 12203 мәтіндік геологиялық есеп, оның ішінде 2007 жылы - есептердің жалпы санының 34,6%-ын құрайтын кемінде 608 есеп;
- 1763 есеп бойынша графикалық қосымшалар, оның ішінде 2007 жылы - графикалық қосымшаларды қамтитын есептердің жалпы санының 5%-ын құрайтын кемінде 882 есеп мұрағатталды." деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтиже" мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

"затраты на компьютерную архивацию текстовых данных геологических отчетов составят в среднем за 1000 стр. формата А4 - 11549,19 тенге;
затраты на компьютерную архивацию графических приложений составят в среднем за 1 кв.м черно-белых носителей - 170,44 тенге, цветного - 224,87 тенге;";
в  приложении 343 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 372 769 тысяч тенге (три миллиарда триста семьдесят два миллиона семьсот шестьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 3, пункт 2 исключить;
в "Прямом результате" пункта 7 слова "предварительная оценка запасов выявленных залежей на участке Приаральский" исключить;
в  приложении 347 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 125 810 тысяч тенге (сто двадцать пять миллионов восемьсот десять тысяч тенге).";
в  приложении 351 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 31 565 046 тысяч тенге (тридцать один миллиард пятьсот шестьдесят пять миллионов сорок шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 1:
пункт 7 исключить;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Разработка проектно-сметной документации и модернизация существующих мощностей котельных и ТЭЦ, сохранившихся в схеме центрального теплоснабжения, реконструкция тепловых сетей в городе Семее Восточно-Казахстанской области (заключение РГП "Госэкспертиза" по ТЭО от 15 марта 2006 г. N 2-122/06)";
пункт 11 исключить;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Строительство и реконструкция тепловых сетей города Кентау Южно-Казахстанской области (заключение РГП "Госэкспертиза" на ТЭО от 7 февраля 2007 года N 18-33/2007);";
дополнить подпунктами 13) и 14) следующего содержания:
"13. Строительство объектов электроснабжения города Атырау и Атырауской области (заключение РГП "Госэкспертиза" по ТЭО от 6 марта 2006 года N 2-113/06);
14. Реконструкция тепловых сетей АО "Алматинские тепловые сети" в городе Алматы";
в "Прямом результате" пункта 7:
подпункты 5) и 8) исключить;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) утвержденная ПСД и модернизация существующих мощностей котельных и ТЭЦ, сохранившихся в схеме центрального теплоснабжения, реконструкция тепловых сетей в городе Семее Восточно-Казахстанской области;";
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) строительство и реконструкция тепловых сетей города Кентау Южно-Казахстанской области;";

"А4 форматтағы орта есеппен 1000 астам беттен тұратын геологиялық есептердің мәтіндік деректерін компьютерлік мұрағаттауға арналған шығындар - 11549,19 теңге;
орта есеппен 1 шаршы м қара-ақ жеткізгіштерден тұратын графикалық ережелерді компьютерлік мұрағаттауға арналған шығындар - 170,44 теңгені, түрлі түсті - 224,84 теңгені құрайды;";
көрсетілген қаулыға 343-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 372 769 мың теңге (үш миллиард үш жүз жетпіс екі миллион жеті жүз алпыс тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 3-жолының 5-бағанындағы 2-тармақ алынып тасталсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі" "Арал маңы учаскесінде табылған шоғыр қорларын алдын ала бағалау" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 347-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны. 125 810 мың теңге (бір жүз жиырма бес миллион сегіз жүз он мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 351-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 31 565 046 (отыз бір миллиард бес жүз алпыс бес миллион қырық алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 1-реттік нөмірі жолының 5-бағанында:
7-тармақ алынып тасталсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласында орталық жылумен жабдықтау схемасында сақталған жұмыс істеп тұрған қазандықтар мен ЖЭО-ның қуаттарының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оларды жаңғырту, жылу желілерін қайта жаңарту ("Мемсараптама" РМК-нің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 2-122/06 қорытындысы)";
11-тармақ алынып тасталсын;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының жылу желілерін салу және қайта жаңарту (ТЭН-ге "Мемсараптама" РМК-нің 2007 жылғы 7 ақпандағы N 18-33/2007 қорытындысы);";
мынадай мазмұндағы 13) және 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) Атырау қаласы мен Атырау облысының электрмен жабдықтау объектілерін салу (ТЭН бойынша "Мемсараптама" РМК-нің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 2-113/06 қорытындысы);
14) Алматы қаласындағы "Алматы жылу желілері" АҚ-ның жылу желілерін қайта жаңарту.";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
5) және 8) тармақшалар алынып тасталсын;
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) бекітілген ЖСҚ және Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласындағы орталық жылумен жабдықтау схемасында сақталған жұмыс істеп тұрған қазандықтар мен ЖЭО-ның қуаттарын жаңғырту, жылу желілерін қайта жаңарту,";
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының жылу желілерін салу және қайта жаңарту;";

дополнить подпунктами 10) и 11) следующего содержания:
"10) строительство объектов электроснабжения города Атырау и Атырауской области;
11) реконструкция тепловых сетей АО "Алматинские тепловые сети" в городе Алматы.";
в  приложении 353 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7 380 000 тысяч тенге (семь миллиардов триста восемьдесят миллионов тенге).";
в пунктах 4 и 5 слова "в осенне-зимний период" исключить;
в подпункте 1) графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программе" слова "(ноябрь-декабрь 2006 года)" заменить словами "(январь-май, ноябрь-декабрь 2006 года);";
в "Прямом результате" цифры "2852" заменить цифрами "2962";
в "Качестве" слова "осенне-зимний период" исключить;
дополнить приложениями 353-1, 354-1, 354-2, 354-3 согласно  приложениям 16 ,  17,   18,   19  к настоящему постановлению;
17) по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
в  приложении 355 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 369 741 тысяч тенге (два миллиарда триста шестьдесят девять миллионов семьсот сорок одна тысяча тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 8 дополнить предложением "Погашение кредиторской задолженности.";
в  приложении 356 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 23 800 000 тысяч тенге (двадцать три миллиарда восемьсот миллионов тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" цифры "22 000 000" заменить цифрами "23 800 000";
в  приложении 358 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 30 500 000 тысяч тенге (тридцать миллиардов пятьсот миллионов тенге).";
в  приложении 363 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5 000 000 тысяч тенге (пять миллиардов тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
после слов "Увеличение уставного капитала акционерного общества "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос" на следующие мероприятия" дополнить словами ", предусмотренные утвержденным технико-экономическим обоснованием:";
пункт 2 дополнить словами следующего содержания ", ограждение территории и другие работы;";
пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"3. Проектирование и строительство административно-технического центра "Северный", другие работы;
4. Водоотведение (канализация), водоснабжение, электроснабжение, теплоснабжение, телефонизация";
в пункте 5 слово "Строительство" заменить словами "Проектирование и строительство";

мынадай мазмұндағы 10) және 11) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Атырау қаласы мен Атырау облысының электрмен жабдықтау объектілерін салу;
11) Алматы қаласындағы "Алматы жылу желілері" АҚ жылу желілерін қайта жаңарту.";
көрсетілген қаулыға 353-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7 380 000 мың теңге (жеті миллиард үш жүз сексен миллион теңге).";
4 және 5-тармақтардағы "күзгі-көктемгі кезеңдерде" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында 1) тармақшадағы "(2006 жылғы қараша-желтоқсан)" деген сөздер "(2006 жылғы қаңтар-мамыр, қараша-желтоқсан)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Тікелей нәтижедегі" "2852" деген цифрлар "2962" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Сапасындағы" "күзгі-қысқы кезеңдеріндегі" деген сөздер алынып тасталсын;
осы қаулыға 16, 17, 18, 19-қосымшаларға сәйкес 353-1, 354-1, 354-2, 354-3-қосымшалармен толықтырылсын;
17) Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  355-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2 369 741 мың теңге (екі миллиард үш жүз алпыс тоғыз миллион жеті жүз қырық бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 8-жолының 5-бағаны "Кредиторлық берешекті өтеу." деген сөйлеммен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 356-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 23 800 000 мың теңге (жиырма үш миллиард сегіз жүз миллион теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "22 000 000" деген цифрлар "23 800 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 358-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 30 500 000 мың теңге (отыз миллиард бес жүз миллион теңге).";
көрсетілген қаулыға 363-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5 000 000 мың теңге (бес миллиард теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығының халықаралық орталығы" Акционерлік Қоғамының жарғылық капиталын" деген сөздерден кейін "бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелерде көзделген" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақ ", аумақты қоршау және басқа да жұмыстар;" деген сөздермен толықтырылсын;
3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"3. "Солтүстік" әкімшілік-техникалық орталығын жобалау және салу, басқа да жұмыстар;
4. Су бөлу (кәріз), сумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, жылумен жабдықтау, телефон орнату";
5-тармақтағы "Құрылыс" деген сөз "Жобалау және құрылыс" деген сөздермен ауыстырылсын;

пункты 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 исключить;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Строительство нового моста;";
в пункте 14 слова "(дамбы, каналы, габионы и так далее)" исключить;
в  приложении 365 к указанному постановлению:
в абзаце одиннадцатом "Прямом результате" пункта 7 после слов "государственного имущества" дополнить словами ", а также приобретение и установка 2 ячеек 10 Кв на ПС 110/10 "Левобережное";
в  приложении 366 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 992 951 тысяча тенге (девятьсот девяносто два миллиона девятьсот пятьдесят одна тысяча тенге).";
графу 5 таблицы пункт 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, дополнить пунктом 3.7., следующего содержания:
"3.7. разработка типовых проектов (с завершением в I полугодии 2008 года) объектов здравоохранения по заданию Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
в пункте 7:
"Прямой результат" дополнить пунктом 7 следующего содержания:
"7. разработка не менее 15 типовых проектов (с завершением в I полугодии 2008 года) объектов здравоохранения";
в "Финансово-экономическом результате" слова "от 6815,0 тыс. тенге до 13170,9 тыс. тенге" заменить словами ": зданий для районных и городских отделов внутренних дел - 6815,0 тыс. тенге; объектов образования - 13170,9 тыс. тенге; объектов здравоохранения - 50463,0 тыс. тенге.";
в  приложении 369 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 82 840 000 тысяч тенге (восемьдесят два миллиарда восемьсот сорок миллионов тенге).";
графу 5 таблицы пункт 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" изложить в следующей редакции:
"Увеличение уставного капитала АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" для:
1) увеличения уставных капиталов и/или кредитования институтов развития на основании решения о распределении средств, принятого в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, для:
- обеспечения кредитования инвестиционных проектов и капитализации лизинговой компании;
- создания и внедрения инноваций путем долевого неконтрольного участия в уставном капитале инвестируемых компаний; приобретения высокотехнологичных start-up компаний; неконтрольного участия в уставном капитале инновационных фондов и инвестиционных фондов, осуществляющих финансирование создания и внедрения инноваций; финансирования опытно-конструкторских работ; развития инновационной инфраструктуры;
- развития сети микрокредитования и гарантирования кредитов субъектов малого предпринимательства, проектного финансирования субъектов малого предпринимательства, в том числе по программе обусловленного размещения средств в банках второго уровня;

6, 7, 8, 10, 11, 12, 13-тармақтар алынып тасталсын;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Жаңа көпір салу;";
14-тармақтағы "(бөгеттер, арналар, габиондар және басқа)" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 365-қосымшада:
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде" мемлекеттік тілдегі мәтін мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
технологиялық жабдықтың, ғимараттың үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік мүліктің сақталуын қамтамасыз ету, сондай-ақ "Сол жақ жағалау" КС 110/10-ға 10 Кв 2 ұяшықты сатып алу және орнату;";
көрсетілген қаулыға 366-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 992 951 мың теңге (тоғыз жүз тоқсан екі миллион тоғыз жүз елу бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны мынадай мазмұндағы 3.7-тармақпен толықтырылсын:
"3.7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің тапсырмасы бойынша денсаулық сақтау объектілерінің үлгі жобаларын әзірлеу (2008 жылдың I жарты жылдығында аяқталады)";
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" мынадай мазмұндағы 7-тармақпен толықтырылсын:
"7. Денсаулық сақтау объектілерінің кемінде 15 үлгі жобасын әзірлеу (2008 жылдың 1 жарты жылдығында аяқталады)";
"Қаржылық-экономикалық нәтижедегі" "6815,0 мың теңгеден 13170,9 мың теңгеге дейін" деген сөздер ": аудандық және қалалық ішкі істер бөлімдері үшін ғимараттар - 6815,0 мың теңге; білім беру объектілері - 13170,9 мың теңге; денсаулық сақтау объектілері - 50463 мың теңге." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 369-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 82 840 000 мың теңге (сексен екі миллиард сегіз жүз қырық миллион теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қабылданған қаражатты бөлу туралы шешім негізінде даму институттарының жарғылық капиталдарын және/немесе оларды кредиттеуді ұлғайту үшін:
- инвестициялық жобаларды кредиттеуді және лизингтік компанияларды капиталдандыруды қамтамасыз ету;
- инвестицияланатын компаниялардың жарғылық капиталында бақыланбайтын үлестік қатысу жолымен инновацияларды құру және енгізу; жоғары технологиялық start-uр компанияларды сатып алу; инновацияларды құру мен енгізуді қаржыландыруды жүзеге асыратын инновациялық қорлар мен инвестициялық қорлардың жарғылық капиталына бақыланбайтын қатысу; тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды қаржыландыру; инновациялық инфрақұрылымды дамыту;
- микрокредиттеу желісін дамыту және шағын кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттеріне кепілдік беру; шағын кәсіпкерлік субъектілерін, оның ішінде қаражатты екінші деңгейдегі банктерде негізделген орналастыру бағдарламасы бойынша жобалық қаржыландыру;

2) проведения исследований по актуальным для Республики Казахстан направлениям;
3) обеспечения деятельности АО "Фонд устойчивого развития "Қазына";
4) финансирования других мероприятий с целью выполнения актов Президента Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан, целей и задач, поставленных перед АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" и институтами развития;
5) создания АО "Kazyna Capital Management" по принципу Фонда фондов;
6) создания АО "Социальные инновационные технологии".";
в "Прямом результате" пункта 7:
абзацы третий, седьмой и десятый исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"- создание АО "Kazyna Capital Management";
- создание АО "Социальные инновационные технологии";
(Данные дополнения и изменения вносятся в соответствии с протоколами Республиканской бюджетной комиссии от 30 апреля 2007 года N 4 и от 14 мая 2007 года N 6)";
в  приложении 370 к указанному постановлению:
заголовок программы "019 "Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Оңтүстік" на 2007 год" изложить в следующей редакции:
"019 "Целевые трансферты на развитие акимату Южно-Казахстанской области на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Оңтүстік" на 2007 год";
в  приложении 374 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11 222 493 тысячи тенге (одиннадцать миллиардов двести двадцать два миллиона четыреста девяносто три тысячи тенге).";
таблицу пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить строкой, порядковый номер 2-1, следующего содержания:
"
2-1
005
Реализация
проекта
за счет
внутренних
источников
Перечисление за
счет внутренних
целевых трансфер-
тов на развитие
бюджету города
Астаны для
реализации проекта
"Реконструкция
второй нитки
водовода с
Вячиславского
водохранилища
в городе Астане
июль-
декабрь
Министерство
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан,
акимат города
Астаны
";
в "Прямом результате" пункта 7:
слова "по проекту" заменить словами "по проектам";
дополнить словами ", реконструкции второй нитки водовода с Вячеславского водохранилища в городе Астане.";
дополнить приложением 374-1, согласно  приложению 20 к настоящему постановлению;
в  приложении 377 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12 027 507 тысяч тенге (двенадцать миллиардов двадцать семь миллионов пятьсот семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
дополнить подпунктами 6) и 7) следующего содержания:
"6) строительство объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры к новым жилым кварталам в городе Актобе;

2) Қазақстан Республикасы үшін өзекті бағыттар бойынша зерттеулер жүргізу;
3) "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның қызметін қамтамасыз ету;
4) Қазақстан Республикасы Президентінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің актілерін, "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның және даму институттарының алдына қойылған мақсаттар мен міндеттерді орындау мақсатында басқа да іс-шараларды қаржыландыру;
5) Қорлар қоры қағидаты бойынша "Kazyna Capital Management" АҚ құру;
6) "Әлеуметтік инновациялық технологиялар" АҚ құру үшін.";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
үшінші, жетінші және оныншы абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Kazyna Capital Management" АҚ құру;
"Әлеуметтік инновациялық технологиялар" АҚ құру;
(Осы толықтырулар мен өзгерістер Республикалық бюджет комиссиясының 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 4 және 2007 жылғы 14 мамырдағы N 6 хаттамаларына сәйкес енгізіліп отыр)";
көрсетілген қаулыға 370-қосымшада:
"019 "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын
дамыту" бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"019" Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігіне "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға бөлінетін нысаналы даму трансферттері";
көрсетілген қаулыға 374-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11 222 493 мың теңге (он бір миллиард екі жүз жиырма екі миллион төрт жүз тоқсан үш мың теңге).";
Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-1-жолмен толықтырылсын:
"
2-1
005
Жобаны
ішкі
көздер
есебінен
іске
асыру
Астана қаласының
бюджетіне "Астана
қаласында Вячеслав
су қоймасы
суағарының екінші
желісін қайта
жаңарту" жобасын
іске асыру үшін
нысаналы даму
трансферттерін
аудару";
шілде-
желтоқ-
сан
Қазақстан
Республикасы
Индустрия және
сауда
министрлігі,
Астана
қаласының
әкімдігі
";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"жөнінде" деген сөз ", Астана қаласында Вячеслав су қоймасынан суағардың екінші желісін қайта жаңарту жобалары бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 374-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 377-қосымшада:
1 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12 027 507 мың теңге (он екі миллиард жиырма жеті миллион бес жүз жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
мынадай мазмұндағы 6) және 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) Ақтөбе қаласында жаңа тұрғын үй махаллаларына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін салу;

7) строительство и реконструкция инженерно-коммуникационной инфраструктуры в городе Атырау";
"Прямой результат" пункта 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"; строительство объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры к новым жилым кварталам в городе Актобе; строительство объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в городе Атырау";
в  приложении 378 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 17 001 473 тысячи тенге (семнадцать миллиардов один миллион четыреста семьдесят три тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"; 7) строительство парка вдоль реки Ишим (заключение Госэкспертизы на ТЭО N 2-934/05 от 26 декабря 2005 года).";
"Прямой результат" пункта 7, после слов "парка Арай," дополнить словами "парка вдоль реки Ишим,";
18) по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
в  приложении 382 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 953 388 тысяч тенге (один миллиард девятьсот пятьдесят три миллиона триста восемьдесят восемь тысяч тенге).";
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 6:
графу 5 дополнить словами "Приобретение морского судна с лабораторным оборудованием для проведения аналитического контроля акватории казахстанского сектора Каспийского моря";
графу 6 дополнить словом "июль";
19) по Счетному комитету по контролю за исполнением республиканского бюджета:
в  приложении 392 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 310 993 тысячи тенге (триста десять миллионов девятьсот девяносто три тысячи тенге).";
дополнить приложением 393-1, согласно  приложению 21 к настоящему постановлению;
20) по Комитету национальной безопасности Республики Казахстан:
в приложении 394 к указанному постановлению:
секретно;
в приложении 395 к указанному постановлению:
секретно;
21) по Верховному Суду Республики Казахстан:
в  приложении 396 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15 108 319 тысяч тенге (пятнадцать миллиардов сто восемь миллионов триста девятнадцать тысяч тенге).";
в  приложении 399 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 709 033 тысячи тенге (семьсот девять миллионов тридцать три тысячи тенге).";
в  приложении 401 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 413 500 тысяч тенге (один миллиард четыреста тринадцать миллионов пятьсот тысяч тенге).";

7) Атырау қаласында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу және қайта жаңарту";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"; Ақтөбе қаласында жаңа тұрғын үй махалларына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін салу; Атырау қаласында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін салу";
көрсетілген қаулыға 378-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 17 001 473 мың теңге (он жеті миллиард бір миллион төрт жүз жетпіс үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"; 7) Есіл өзенінің бойында парк салу (ТЭН-ге арналған Мемсараптаманың 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 2-934/05 қорытындысы)";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" "Арай саябағының," деген сөздерден кейін "Есіл өзені бойындағы парктің" деген сөздермен толықтырылсын;
18) Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  382-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 953 388 мың теңге (бір миллиард тоғыз жүз елу үш миллион үш жүз сексен сегіз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 6-жолында:
5-баған "Каспий теңізінің қазақстандық секторының акваторийіне талдамалық бақылау жүргізу үшін зертханалық жабдықтары бар теңіз кемесін сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
6-баған "шілде" деген сөзбен толықтырылсын;
19) Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылайтын есеп комитеті бойынша:
көрсетілген қаулыға  392-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 310 993 мың теңге (үш жүз он миллион тоғыз жүз тоқсан үш мың теңге).";
осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес 393-1-қосымшамен толықтырылсын;
20) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті бойынша:
көрсетілген қаулыға 394-қосымшада:
құпия;
көрсетілген қаулыға 395-қосымшада:
құпия;
21) Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты бойынша:
көрсетілген қаулыға  396-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 15 108 319 мың теңге (он бес миллиард бір жүз сегіз миллион үш жүз он тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 399-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 709 033 мың теңге (жеті жүз тоғыз миллион отыз үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 401-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 413 500 мың теңге (бір миллиард төрт жүз он үш миллион бес жүз мың теңге).";

графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить подпунктами 16) и 17) следующего содержания:
"16) разработка проектно-сметной документации строительства зданий администратора судов Павлодарской области;
17) разработка проектно-сметной документации строительства зданий городского суда с участием присяжных заседателей и двух районных судов на левом берегу реки Ишим города Астаны";
в "Прямом результате" пункта 7:
подпункт 1) дополнить словами "Астана";
22) по Генеральной прокуратуре Республики Казахстан:
в  приложении 402 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9 135 388 тысяч тенге (девять миллиардов сто тридцать пять миллионов триста восемьдесят восемь тысяч тенге).";
23) по Агентству Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы:
в  приложении 405 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 544 763 тысячи тенге (пятьсот сорок четыре миллиона семьсот шестьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе":
в строке, порядковый номер 2, слова "Возмещение затрат за аудиторские проверки;" исключить;
строку, порядковый номер 4, дополнить предложением "Погашение кредиторской задолженности.";
24) по Национальному космическому агентству Республики Казахстан:
в  приложении 406-1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 67 856 тысяч тенге (шестьдесят семь миллионов восемьсот пятьдесят шесть тысяч тенге).";
таблицу пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"
3
009
Материально-
техническое
оснащение
государст-
венных
органов
Материально-
техническое
оснащение и
приобретение
основных средств
для обеспечения
деятельности
Национального
космического
агентства
Республики
Казахстан
В
течение
года
Национальное
космическое
агентство
Республики
Казахстан.
";
в пункте 7 цифры "1515,07" заменить цифрами "1696,4";
25) по Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи:
в  приложении 413 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 623 633 тысячи тенге (три миллиарда шестьсот двадцать три миллиона шестьсот тридцать три тысячи тенге).";
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "2600426" заменить цифрами "3623633";
в "Финансово-экономическом результате" цифры "5328" заменить цифрами "5928";
в  приложении 414 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 16) және 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"16) Павлодар облысының соттар әкімшісі ғимараты құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу;
17) Астана қаласының Есіл өзенінің сол жақ жағалауында алқа билер қатысатын қалалық сот пен екі аудандық соттың ғимараттары құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
1) тармақша "Атырау" деген сөзден кейін ", Астана" деген сөзбен толықтырылсын;
22) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы бойынша:
көрсетілген қаулыға  402-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9 135 388 мың теңге (тоғыз миллиард бір жүз отыз бес миллион үш жүз сексен сегіз мың теңге).";
23) Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  405-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 544 763 мың теңге (бес жүз қырық төрт миллион жеті жүз алпыс үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы "Аудиторлық тексерістер шығындарын өтеу;" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 4-жол "Кредиторлық берешекті өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
24) Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  406-1 қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 67 856 мың теңге (алпыс жеті миллион сегіз жүз елу алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"
3
009
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникалық
жарақтандыру
Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғарыш
агенттігінің
қызметін қамтамасыз
ету үшін материалдық-
техникалық
жарақтандыру және
негізгі құралдарды
сатып алу
Жыл
бойы
Қазақстан
Республикасы
Ұлттық ғарыш
агенттігі
";
7-тармақтағы "1 515,07" деген цифрлар "1 696,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
25) Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  413-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 623 633 мың теңге (үш миллиард алты жүз жиырма үш миллион алты жүз отыз үш мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі "2600426" деген цифрлар "3623633" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижедегі" "5328" деген цифрлар "5928" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 414-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 29 673 тысячи тенге (двадцать девять миллионов шестьсот семьдесят три тысячи тенге).";
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "37 386" заменить цифрами "33 840";
в "Финансово-экономическом результате:":
цифры "3276" заменить цифрами "828";
цифры "273" заменить цифрами "69";
в  приложении 415 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 211 289 тысяч тенге (три миллиарда двести одиннадцать миллионов двести восемьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" строки, порядковый номер 10, слова "для ГО и управление проектом "Исследование информационных процессов и ИС предоставления услуг государственных органов с целью реинжиниринга и интеграции с Веб-порталом "электронного правительства" заменить словами "по реализации электронных услуг на базе информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан";
пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"разработка комплекса мер по повышению качества электронных услуг, предоставляемых Министерством финансов.";
26) по Агентству Республики Казахстан по статистике:
в  приложении 417 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4 334 700 тысяч тенге (четыре миллиарда триста тридцать четыре миллиона семьсот тысяч тенге).";
27) по Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы:
в  приложении 429 к указанному постановлению:
графу 5 пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" после слов "Начало первого этапа строительства 1000 местного общежития" дополнить словами "и выкуп земли.";
в "Прямом результате" пункта 7 слова "начало" заменить словами "выкуп земли и начало";
28) по Агентству Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция):
дополнить приложением 439-1 согласно  приложению 22 к настоящему постановлению;
29) по Республиканской гвардии Республики Казахстан:
в  приложении 442 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 713 221 тысяча тенге (один миллиард семьсот тринадцать миллионов двести двадцать одна тысяча тенге).";
30) по Службе охраны Президента Республики Казахстан:
в приложении 448 к указанному постановлению:
секретно;
31) по Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан:
в  приложении 450 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7 544 211 тысяч тенге (семь миллиардов пятьсот сорок четыре миллиона двести одиннадцать тысяч тенге).";

"1. Құны: 29 673 мың теңге (жиырма тоғыз миллион алты жүз жетпіс үш мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "37 386" деген цифрлар "33 840" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"3276" деген цифрлар "828" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"273" деген цифрлар "69" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 415-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3 211 289 мың теңге (үш миллиард екі жүз он бір миллион екі жүз сексен тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 10-жолының 5-бағанындағы "Электрондық үкіметтің" Веб-порталымен біріктіру және реинжинирингі мақсатында мемлекеттік органдардың АЖ қызметтерін беру және ақпараттық үдерістерді зерттеу" жобаларын басқару және МО үшін" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелері базасында электрондық қызметтерді іске асыру жөніндегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
", Қаржы министрлігі ұсынатын электрондық қызметтердің сапасын арттыру жөнінде шаралар кешенін әзірлеу.";
26) Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі бойынша: көрсетілген қаулыға  417-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4 334 700 мың теңге (төрт миллиард үш жүз отыз төрт миллион жеті жүз мың теңге).";
27) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  429-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "1000 орындық жатақхана құрылысының бірінші сатысының бастамасы" деген сөздерден кейін "және жер сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі" "1000 орындық" деген сөздер "жер сатып алу және 1000 орындық" деген сөздермен ауыстырылсын;
28) Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) бойынша:
осы қаулыға  22-қосымшаға сәйкес 439-1-қосымшамен толықтырылсын;
29) Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы бойынша: көрсетілген қаулыға  442-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1 713 221 мың теңге (бір миллиард жеті жүз он үш миллион екі жүз жиырма бір мың теңге).";
30) Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі бойынша:
көрсетілген қаулыға 448-қосымшада:
құпия;
31) Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы бойынша:
көрсетілген қаулыға  450-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7 544 211 мың теңге (жеті миллиард бес жүз қырық төрт миллион екі жүз он бір мың теңге).";

32) по Управлению делами Президента Республики Казахстан:
в  приложении 451 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14 332 869 тысяч тенге (четырнадцать миллиардов триста тридцать два миллиона восемьсот шестьдесят девять тысяч тенге).";
в  приложении 454 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 321 654 тысячи тенге (два миллиарда триста двадцать один миллион шестьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить словами "Проведение капитального ремонта 3-х этажей под хирургическое отделение в Больнице медицинского центра в городе Астане.";
в  приложении 458 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12 970 964 тысячи тенге (двенадцать миллиардов девятьсот семьдесят миллионов девятьсот шестьдесят четыре тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программе" дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14) следующего содержания:
"7) реконструкция русла реки Есил на территории Резиденции Президента Республики Казахстан "Кызыл Жар" в городе Астане (заключение РГП "Госэкспертиза" на ТЭО N 2-481/06 от 8 сентября 2006 года);
8) резиденция Президента Республики Казахстан "Нура". Благоустройство участка N 1 в городе Астане ("Госэкспертиза" на ПСД N 2-142/07 от 4 апреля 2007 года);
9) диагностический центр с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане (заключение РГП "Госэкспертиза" на ТЭО N 2-151/07 от 5 апреля 2007 года);
10) реконструкция и расширение санатория "Алматы" в Карасайском районе Алматинской области (заключение РГП "Госэкспертиза" на ТЭО N 7-130/07 от 19 марта 2007 года);
11) строительство детского сада на 240 мест в городе Астане;
12) строительство сельскохозяйственного кластера по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории с. Красноярка Целиноградского района Акмолинской области;
13) Дворец Мира и Согласия на правом берегу реки Есил в городе Астане (заключение РГП "Госэкспертиза" на ПСД N 2-684/06 от 15 декабря 2006 года);
14) строительство ангара для воздушного судна А-319.";
"Прямой результат" пункта 7 дополнить словами "утвержденная в установленном порядке проектно-сметная документация, прошедшая госэкспертизу по:
строительству диагностического центра с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане, детского сада на 240 мест в городе Астане, сельскохозяйственного кластера по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области, реконструкции и расширению санатория "Алматы" в Карасайском районе Алматинской области;

32) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы бойынша:
көрсетілген қаулыға  451-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 14 332 869 мың теңге (он төрт миллиард үш жүз отыз екі миллион сегіз жүз алпыс тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 454-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2 321 654 мың теңге (екі миллиард үш жүз жиырма бір миллион алты жүз елу төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "Астана қаласында Медициналық орталықтың ауруханасында хирургия бөліміне арнап 3 қабатқа күрделі жөндеу жүргізу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 458-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12 970 964 мың теңге (он екі миллиард тоғыз жүз жетпіс миллион тоғыз жүз алпыс төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) Қазақстан Республикасы Президентінің Астана қаласындағы "Қызыл Жар" резиденциясының аумағындағы Есіл өзенінің арнасын қайта жаңарту (ТЭН-ге "Мемсараптама" РМК-нің 2006 жылғы 8 қыркүйектегі N 2-481/06 қорытындысы)";
8) Қазақстан Республикасы Президентінің "Нұра" резиденциясы. Астана қаласындағы N 1 учаскені абаттандыру (ЖСҚ-ға "Мемсараптама" РМК-нің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 2-142/07 қорытындысы);
9) Астана қаласында N 31 және N 35 көшелерінің ауданында Есіл өзенінің сол жақ жағалауындағы көп бейінді клиникасы бар диагностикалық орталық (ТЭН-ге "Мемсараптама" РМК-нің 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 2-151/07 қорытындысы);
10) Алматы облысының Қарасай ауданындағы "Алматы" санаторийін қайта жаңарту және кеңейту (ТЭН-ге арналған "Мемсараптама" РМК-нің 2007 жылғы 19 наурыздағы N 7-130/07 қорытындысы);
11) Астана қаласында 240 орындық балабақша салу;
12) Ақмола облысының Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімін өндіру, қайта өңдеу және өткізу жөнінде ауыл шаруашылығы кластерін салу;
13) Астана қаласында Есіл өзенінің оң жақ жағалауындағы Бейбітшілік және Келісім сарайы (ЖСҚ-ға "Мемсараптама" РМК-нің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 2-684/06 қорытындысы);
14) А-319 әуе кемесіне ангар салу.";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" "мыналар бойынша мемсараптамадан өткен белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттама:
Астана қаласында N 31 және N 35 көшелерінің ауданында Есіл өзенінің сол жақ жағалауындағы көп бейінді клиникасы бар диагностикалық орталық, Астана қаласындағы 240 орынға арналған балабақша, Ақмола облысының Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімін өндіру, қайта өңдеу және өткізу жөнінде ауыл шаруашылығы кластерін салу, Алматы облысының Қарасай ауданындағы "Алматы" санаторийін қайта жаңарту және кеңейту;

завершению реконструкции русла реки Есил на территории Резиденции Президента Республики Казахстан "Кызыл Жар" в городе Астане, благоустройству участка N 1 Резиденции Президента Республики Казахстан "Нура" в городе Астане, строительству Дворца Мира и Согласия в городе Астане, строительству авиационного ангара для воздушного судна А-319";
в  приложении 459 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 560 024 тысячи тенге (пятьсот шестьдесят миллионов двадцать четыре тысячи тенге).";
в "Прямом результате" пункта 7 цифры "12" заменить цифрами "45";
в  приложении 463 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 185 049 тысяч тенге (два миллиарда сто восемьдесят пять миллионов сорок девять тысяч тенге).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 40-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
202 - Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ
по инженерной защите населения, объектов и территорий
от природных стихийных бедствий"
1. Стоимость:  711 689 тысяч тенге (семьсот одиннадцать миллионов шестьсот восемьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 451 "О мерах по предотвращению чрезвычайных происшествий на территории республики".
3. Источник финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4.   Цель бюджетной программы:  обеспечение безопасности от природных стихийных бедствий населения и природно-хозяйственных объектов на территории озера Алаколь в Алматинской и Восточно-Казахстанской областях.
5.   Задачи бюджетной программы:  строительство инженерных защитных берегоукрепительных сооружений на территории озера Алаколь в Алматинской и Восточно-Казахстанской областях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрог-
рамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответ-
ственные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
012
Целевые
трансферты
на развитие
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
проведение
работ по
инженерной
защите
населения,
объектов и
территорий
от природных
стихийных
бедствий
Реализация
инвестиционных
проектов в преде-
лах сумм согласно
приложению 3 к
постановлению
Правительства
Республики
Казахстан от 14
декабря 2006 года
N 1204 "О
реализации
Закона Республики
Казахстан "О
республиканском
бюджете на 2007
год" в соответствии
с утвержденным в
установленном
законодательством
порядке:

Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің "Қызыл Жар" резиденциясының аумағындағы Есіл өзенінің арнасын қайта жаңартуды аяқтау, Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің "Нұра" резиденциясының N 1 учаскесін абаттандыру, Астана қаласында Бейбітшілік және Келісім сарайын салу, А-319 әуе кемесіне авиациялық ангар салу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 459-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 560 024 мың теңге (бес жүз алпыс миллион жиырма төрт мың теңге).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі" "12" деген цифрлар "45" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 463-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2 185 049 мың теңге (екі миллиард бір жүз сексен бес миллион қырық тоғыз мың теңге).".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
40-1-ҚОСЫМША
202-Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
012»"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи дүлей апаттардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге арналған нысаналы даму трансферттері"»
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны :   711 689 мың теңге (жеті жүз он бір миллион алты жүз сексен тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "Республика аумағындағы төтенше оқиғалардың алдын алу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 451 өкімі.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көзі :   республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   Алматы және Шығыс Қазақстан облыстарындағы Алакөл көлінің аумағындағы халықты және табиғи шаруашылық объектілерін табиғи дүлей апаттардан қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеті :   Алматы және Шығыс Қазақстан облыстарындағы Алакөл көлінің аумағына инженерлік қорғаныштық жағалауды бекітетін құрылыстар салу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ- дар- лама- ның коды
Кіші бағ- дар- лама-
ның
коды
Бағдарла- маның
(Кіші
бағдарла-
маның
коды)
Бағдарламаны (кіші
бағдарламаны) іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты орындау-
шылар
1
012
Облыстық бюджет- терге, Астана және Алматы қалалары- ның бюд- жеттеріне халықты, объекті- лерді және аумақтар- ды табиғи
дүлей апаттар- дан инженер- лік қорғау жөніндегі жұмыстар- ды жүргізуге арналған нысаналы даму трансферт-тері
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы"»Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы"»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы
14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына 3-қосымшаға сәйкес белгіленген заңнамалық тәртіппен бекітілген сомалар шегінде инвестициялық
жобаларды іске асыру:

1. по разработке
проектно-сметной
документации
(ПСД) и начало
строительства
берегоукрепительных
инженерных сооруже-
ний на территории
озера Алаколь в
Восточно-
Казахстанской
области.
2. по разработке
проектно-сметной
документации (ПСД)
по строительству
берегоукрепительных
инженерных сооруже-
ний на территории
озера Алаколь в
Алматинской
области.
июль-
де-
кабрь
Министерство
по чрезвы-
чайным
ситуациям
Республики
Казахстан,
аким
Восточно-
Казахстанской
области,
аким
Алматинской
области
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: утвержденная проектно-сметная документация (ПСД), прошедшая государственную вневедомственную экспертизу по строительству берегоукрепительных инженерных сооружений на территории озера Алаколь в Алматинской и Восточно-Казахстанской областях.
Конечный результат: ввод в эксплуатацию объектов по инженерной защите населения, объектов на территории озера Алаколь в Алматинской и Восточно-Казахстанской областях.
Своевременность: согласно графика производства работ и заключенных договоров на проведение работ по инженерной защите населения, объектов на территории озера Алаколь в Алматинской и Восточно-Казахстанской областях
Качество: согласно строительных норм и правил.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 94
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: приложение с грифом "ДСП" в базу данных "Закон" не вводится.
Для служебного пользования
ПРИЛОЖЕНИЕ 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 98-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Примечание РЦПИ: приложение с грифом "ДСП" в базу данных "Закон" не вводится.
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 113-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
212 - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем"
на 2007 год
1. Стоимость : 9 560 тысяч тенге (девять миллионов пятьсот шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  постановление Правительства Республики Казахстан о подписании Письма-соглашения между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития о выделении гранта на подготовку 2-ой фазы проекта "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем" от 2 августа 2006 года N 804; соглашение о гранте N TF054598 от 2 августа 2005 года между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития.

1. Жобалық-сметалық құжаттаманы (ЖСҚ) әзірлеу және Алматы және Шығыс Қазақстан облыстарындағы Алакөл көлінің аумағына инженерлік қорғаныштық жағалауды бекітетін құрылыстар салуды бастау бойынша.
2. Алматы облысында Алакөл көлінің аумағында инженерлік қорғаныштық жағалауды бекітетін құрылыс бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу бойынша
шілде- желтоқ-сан
Қазақстан,Республи- касы Төтенше жағдайлар министрлі-гі, Шығыс Қазақстан облысының әкімі, Алматы облысының әкімі
7. Бюджеттік бағдарлама орындалған жағдайда күтілетін нәтижелер :   Тікелей нәтиже: Алматы және Шығыс Қазақстан облыстарындағы Алакөл көлінің аумағында инженерлік қорғаныштың жағалауды бекітетін құрылыстар бойынша мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткен, бекітілген жобалық-сметалық құжаттама (ЖСҚ).
Түпкі нәтиже: Алматы және Шығыс Қазақстан облыстары Алакөл көлінің аумағындағы халықты, объектілерді инженерлік қорғау бойынша объектілерді пайдалануға беру.
Уақтылығы: Алматы және Шығыс Қазақстан облыстары Алакөл көлінің аумағындағы халықты, объектілерді инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізуге өндірістің жұмыс кестесіне және жасалған шарттарға сәйкес.
Сапасы: құрылыс салу нормалары мен ережелеріне сәйкес.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
94-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қызметтік қолдану үшін
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
4-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
98-2-ҚОСЫМША
РҚАО-ның ескертуі. "Қызметтік қолдану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
5-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
113-1-ҚОСЫМША
212-Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Бюджеттік бағдарлама әкімшілігі
2007 жылға арналған
014 "Жерді суландыру және дренаждық жүйелерді жетілдіру"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны :   9 560 мың теңге (тоғыз миллион бес жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативті-құқықтық негізі : Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы "Жерді суару және дренаж жүйелерін жетілдіру" жобасының екінші кезеңін дайындауға грант бөлу туралы келісім-хатқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 тамыздағы N 804 қаулысы; Қазақстан Республикасы Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы 2006 жылғы 2 тамыздағы N ТҒ054 598 грант туралы келісім.

3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : повышение экономической и финансовой устойчивости деятельности сельхозтоваропроизводителей.
5. Задачи бюджетной программы : завершение разработки технико-экономического обоснования второй фазы проекта "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
014
Усовершенст-
вование
ирригацион-
ных и
дренажных
систем
2
018
За счет
гранта
а) приобретение
консультационных
услуг по разработке
технико-экономичес-
кого обоснования;
б) оплата комиссион-
ного сбора банкам
второго уровня.
июль-
де-
кабрь
Комитет
по водным
ресурсам
Министер-
ства
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: получение всех положительных экспертиз по разработанному технико-экономическому обоснованию проекта.
Конечный результат: повышение экономической и финансовой устойчивости деятельности сельхозтоваропроизводителей.
Финансово-экономическая эффективность: выход проектных земель, включенных в ТЭО на каждые 1 000 тыс. тенге не менее 2 500 га.
Своевременность: 100 % запланированных работ.
Качество: доработка с учетом замечаний технико-экономического обоснования 2-ой фазы проекта "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем".
ПРИЛОЖЕНИЕ 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 137
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
212 - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
043 "Увеличение уставного капитала АО "Национальный
холдинг "КазАгро"
на 2007 год
1. Стоимость : 27 275 600 тысяч тенге (двадцать семь миллиардов двести семьдесят пять миллионов шестьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  статья 16 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне";  статьи 11 ,  36,   53  Закона Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах";  статьи 3 6, 9,  10,   11,   14,   15  Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";  Указ Президента Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 1149 "О Государственной программе развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы;  распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 сентября 2006 года N 66 "О плане мероприятий по реализации мер, направленных на совершенствование системы государственного управления";  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 394 "Об утверждении правил формирования, хранения, освежения, перемещения и использования государственных ресурсов зерна";  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 137 "О вопросах кредитования аграрного сектора";  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2001 года N 1168 "О создании закрытого акционерного общества "Мал онимдери корпорациясы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 220 "О создании открытого акционерного общества "Казагромаркетинг";  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 470 "О некоторых вопросах системы гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам";  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 654 "О плане мероприятий по реализации Концепции устойчивого развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2006-2010 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2006 года N 149 "Об утверждении Программы первоочередных мер на 2006-2008 годы по реализации Концепции устойчивого развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2006-2010 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2006 года N 337 "О Концепции развития микрокредитных организаций для кредитования сельскохозяйственных товаропроизводителей Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года N 41 "Об утверждении Плана развития акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" на 2006-2008 годы".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көзі:  республикалық бюджеттің қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаттары: ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің экономикалық және қаржылық орнықтылығын арттыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: "Жерді суару және дренаждық жүйелерді жетілдіру" жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеуді аяқтау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N
п/п
Бағ-
дар-
лама коды
Бағдар-
лама тарма- ғының
коды
Бағдарлама- ның (кіші бағдарлама- ның атауы)
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны жүзеге асыру
жөніндегі іс-шаралар
Жүзеге
асыру
мерзімі
Орындалуына
жауаптылар
1
2
3
4
5
6
7
1
014
Жерді суару және дренаждық жүйелерді жетілдіру
2
018
Грант
есебінен
a) техника-
лық-экономи-
калық негіз-
деме әзірлеу жөніндегі консультация-лық қызмет- терді сатып алу.
б) екінші деңгейлі  банктердің комиссиялық алымды төлеу.
шілде-
желтоқсан
шілде-
желтоқсан
Қазақстан Республика-
сы Ауыл шаруашылығы министрлі- гінің Су ресурстары жөніндегі комитеті
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:  тікелей нәтиже: жобаның әзірленген техникалық-экономикалық негіздемесі бойынша барлық оң сараптамаларды алу;
түпкі нәтиже: ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің экономикалық және қаржылық орнықтылығын арттыру;
қаржылық-экономикалық нәтиже: ТЭН-ге енгізілген жобалық жердің әрбір 1000 мың теңгеге шығуы кемінде 2500 га;
уақтылығы: жоспарланған жұмыстың 100%;
сапасы:»"Жерді суландыру және дренаждық жүйелерді жетілдіру" жобасының екінші фазасының техникалық-экономикалық негіздемесін ескертулерін ескере отырып пысықтау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
6-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
137-ҚОСЫМША
212-Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Бюджеттік бағдарлама әкімшілігі
2007 жылға арналған
043 "ҚазАгро Ұлттық холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту" деген республикалық бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 27275600 мың теңге (жиырма жеті миллиард екі жүз жетпіс бес миллион алты жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "Астық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 16-бабы;»"Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы Заңының 11, 36, 53-баптары; "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 3, 6, 9, 10, 11, 14, 15-баптары;»"Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 1149 Жарлығы;»"Мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіруге бағытталған шараларды іске асыру жөніндегі»Іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 қыркүйектегі N 66 өкімі;»"Мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру, сақтау, жаңарту, орнын ауыстыру және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 наурыздағы N 394 қаулысы;»"Аграрлық секторға кредит беру мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 137 қаулысы; "Мал өнімдері корпорациясы" акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 қыркүйектегі N 1168 қаулысы; "Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 ақпандағы N 220 қаулысы; "Астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру жүйесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының аграрлық өнеркәсіп кешенін тұрақты дамыту тұжырымдамасын іске асыру бойынша іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 654 қаулысы;»"2006-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының аграрлық өнеркәсіп кешенін тұрақты дамыту тұжырымдамасын іске асыру бойынша 2006-2008 жылдарға арналған бірінші кезектегі шаралар бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 149 қаулысы;»"Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге кредит беру үшін шағын кредит ұйымдарының желісін дамыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 сәуірдегі N 337 қаулысы;»"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" акционерлік қоғамын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 41 қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : дальнейшее развитие эффективной системы сельских кредитных товариществ;
обеспечение льготными кредитными ресурсами финансово-устойчивых сельских товаропроизводителей и предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции;
оказание содействия в формировании эффективной инфраструктуры на селе с целью совместного решения вопросов сбыта, хранения и переработки сельскохозяйственной продукции, снабжение товарно-материальными ценностями;
создание необходимых условий для увеличения объемов продаж сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки с целью достижения баланса производства и сбыта, являющегося главным условием стабильности производства и надежным механизмом поддержания уровня цен на его продукцию;
формирование эффективной инфраструктуры по развитию несельскохозяйственных видов предпринимательской деятельности на селе для повышения жизненного уровня сельского населения и обеспечения занятости;
расширение экспортных рынков животноводческой продукции;
формирование эффективной системы агропродовольственного сектора на основе использования рыночных механизмов инвестирования бюджетных средств в агропромышленный комплекс;
повышение уровня доходов, снижение бедности и развитие индивидуального и семейного предпринимательства сельского населения на основе микрокредитования;
обеспечение доступности субъектов агропромышленного комплекса и сельского населения к информационно-маркетинговым и консультационным услугам;
обеспечение функционирования вновь созданного акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро".
5. Задачи бюджетной программы : увеличение до 20 процентов сельхозтоваропроизводителей и предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции, обеспеченных льготными кредитными ресурсами;
стимулирование развития инфраструктуры по хранению, сбыту и переработке сельскохозяйственной продукции, снабжение товарно-материальными ценностями;
обеспечение рациональной государственной поддержки аграрного сектора экономики, направленной на развитие конкурентоспособных экспортоориентированных и импортозамещающих производств агропромышленного комплекса путем развития системы кредитования;
увеличение охвата сельских предпринимателей льготными кредитными ресурсами для дальнейшего развития малого бизнеса на селе;
организация системы инфраструктуры по обеспечению субъектов агропромышленного комплекса современной и новой сельскохозяйственной техникой, специальной техникой и технологическим оборудованием на лизинговой основе, а также финансирование приобретения оборудования по переработке сельскохозяйственной и рыбной продукции;
повышение качества и конкурентоспособности казахстанской сельскохозяйственной и рыбной продукции на основе использования современных технологий ее производства (возделывания) и переработки;
финансирование строительства мельничного комплекса в порте Баку, реконструкция загрузочного устройства зернового терминала в порту Актау;
мониторинг внешних рынков животноводческой продукции и формирования спроса на казахстанскую продукцию путем:
участия в выставках, ярмарках и аукционах;
проведения информационно-рекламных работ по продвижению животноводческой продукции на внешние рынки;
формирования и продвижения казахстанского бренда животноводческой продукции;
развития инфраструктуры экспорта животноводческой продукции и осуществления мер по повышению конкурентоспособности отечественной животноводческой продукции при ее продвижении на внешние рынки путем:
- осуществления заготовки и переработки животноводческой продукции через организацию сети заготовительных пунктов и откормочных площадок для сельскохозяйственных животных, а также работ и услуг по ее переработке;
- организации заготовки и переработки животноводческой продукции, путем привлечения третьих лиц - предприятий, перерабатывающих животноводческую продукцию на условиях совместной деятельности без образования юридических лиц;
- обеспечения защиты прав и законных интересов держателей зерновых расписок и роста инвестиционной активности в зерновой отрасли;
- обеспечение микрокредитами экономически активного сельского населения для создания и развития собственного бизнеса;
организация обучения сельского населения основам предпринимательства и эффективному использованию микрокредита;
формирование эффективной системы микрокредитования на селе;
- расширение информационно-маркетинговой и консультационной поддержки субъектов агропромышленного комплекса и сельского населения;
проведение аналитических исследований отраслей сельского хозяйства;
приобретение основных средств и покрытие административных расходов акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро";
разработка технико-экономических обоснований и проектно-сметных документации для прорывных и инвестиционных проектов, реализуемых в 2008 году.

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : ауылдық кредит серіктестіктерінің тиімді жүйесін одан әрі дамыту;
қаржылық жағдайы тұрақты ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді және ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу жөніндегі кәсіпорындарды жеңілдетілген кредит ресурстарымен қамтамасыз ету;
ауылшаруашылық өнімдерін қайта өңдеу, сақтау және өткізу мәселелерін бірлесіп шешу мақсатында, ауылда тиімді инфрақұрылым қалыптастыруға көмек көрсету, тауарлық-материалдық құндылықтармен жабдықтау;
өндіріс тұрақтылығының негізгі шарты және оның өнімдеріне баға деңгейін қолдаудың сенімді тетігі болып табылатын өндіріс теңгеріміне қол жеткізу және өткізу мақсатында ауыл шаруашылығы өнімін және оны өңдеу өнімдерін сату көлемін ұлғайту үшін қажетті жағдай жасау;
ауыл халқының тұрмыс жағдайын жақсарту және жұмыспен қамтамасыз ету үшін ауылда ауыл шаруашылығына жатпайтын кәсіпкерлік қызмет түрлерін дамыту бойынша тиімді инфрақұрылым қалыптастыру;
мал өнімдері экспортының нарығын кеңейту;
агроөнеркәсіп кешенінде бюджет қаражатын инвестициялаудың нарықтық тетіктерін пайдалану негізінде аграрлық азық-түлік секторының тиімді жүйесін қалыптастыру;
ауыл тұрғындары мен агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне ақпаратты-маркетингтік және консультациялық қолдау көрсету;
жаңадан құрылған»"ҚазАгро" Ұлттық холдингі" акционерлік қоғам қызмет етуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   жеңілдікті кредит ресурстарымен қамтамасыз етілген ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді және ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу жөніндегі кәсіпорындарды 20 пайызға дейін ұлғайту;
сату, сақтау және қайта өндіру бойынша инфрақұрылым дамуын ынталандыру, тауарлық-материалдық құндылықтармен жабдықтау;
кредит беру жүйесін жетілдіру арқылы, аграрлық өнеркәсіп кешенінің бәсекеге қабілетті экспортқа бағытталған және импорттың орнын басатын өндірісін дамытуға бағытталған экономиканың аграрлық секторын оңтайлы мемлекеттік қолдаумен қамтамасыз ету;
ауылда шағын бизнесті әрі қарай дамыту үшін жеңілдікті кредит ресурстарымен ауыл кәсіпкерлерін қамтуды ұлғайту;
агроөнеркәсіп кешені субъектілерін лизингтік негізде қазіргі заманғы және жаңа ауыл шаруашылығы техникасымен, арнайы техникамен және технологиялық жабдықтармен қамтамасыз ету арқылы, сонымен қатар ауыл шаруашылығы және балық өнімін қайта өңдеу бойынша жабдықтар сатып алуды қаржыландыру арқылы инфрақұрылым жүйесін ұйымдастыру;
өндіру (өсіру) және қайта өңдеудің қазіргі заманғы технологияларды пайдалану негізінде қазақстандық ауыл шаруашылығы және балық өнімінің сапасы мен бәсекеге қабілеттілігін арттыру;
Баку портында диірмен кешенін салуды қаржыландыру, Ақтау портындағы астық терминалының тиеу жабдығын жаңарту;
сыртқы мал өнімі рыноктарының мониторингі және қазақстандық өнімге сұраныс қалыптастыру жолдары:
аукциондар мен жәрмеңкелерге және көрмелерге қатысу;
мал өнімдерін сыртқы рыноктарға шығару үшін, жарнама ақпарат жұмыстарын жүргізу;
мал өнімдерінің қазақстандық брендін қалыптастыру және ұлғайту;
мал өнімінің экспорты және отандық мал өнімінің бәсекеге қабілеттілігін жақсарту жөніндегі шараларды жүзеге асыру және оны сыртқы рыноктарға шығару жолдары:
- дайындау пункттары және ауыл шаруашылығы малдарын бордақылау алаңдары жүйесін ұйымдастыру арқылы мал өнімін өндіруді және оны қайта өңдеу жөніндегі жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыру;
- заңды тұлға құрмай бірлесіп әрекет жасау шартымен мал өнімін қайта өңдейтін кәсіпорындарды үшінші тараптар ретінде қатыстырып мал өнімін дайындауды және қайта өңдеуді ұйымдастыру;
- астық қолхаттарын ұстаушылардың құқығын және заңды мүдделерін қорғауды және астық саласында инвестициялық белсенділіктің өсуін қамтамасыз ету;
- өз бизнесін құру және дамыту үшін экономикалық белсенді ауыл халқын шағын кредиттермен қамтамасыз ету;
- ауыл халқына кәсіпкерліктің негіздерін және шағын кредитті экономикалық тиімді пайдалануды оқытуды ұйымдастыру;
- ауыл тұрғындары мен агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне ақпараттық-маркетингтік және консультациялық қолдауды кеңейту;
- ауылшаруашылық саласында аналитикалық зерттеу жүргізу;
- "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамының әкімшілік шығындарын жабу және негізгі жабдықтарды сатып алу;
- техникалық-экономикалық негіздеме жасау және 2008 жылы жүзеге асырылатын инвестициялық және ұшқыр жобалар үшін жобалық-сметалық құжаттар дайындау.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
043
Увеличение
уставного
капитала АО
"Националь-
ный холдинг
"КазАгро"
Увеличение уставного
капитала акционерного
общества "Аграрная
кредитная корпорация"
в установленном
законодательством
порядке на
мероприятия по:
кредитованию
сельскохозяйственного
производства и
промышленности,
перерабатывающей
сельскохозяйственную
продукцию, через
систему сельских
кредитных
товариществ;
кредитованию инфра-
структуры по сбыту,
хранению, снабжению
и переработке
сельскохозяйственной
продукции, снабжению
товарно-материальными
ценностями;
кредитованию несель-
скохозяйственных
видов
предпринимательской
деятельности в
сельской местности.
Увеличение уставного
капитала акционерного
общества
"КазАгроФинанс" на
закуп для последующей
передачи в лизинг
сельскохозяйственной
техники, технологи-
ческого оборудования,
специальной техники,
а также на
финансирование
приобретения
оборудования по
переработке
сельскохозяйственной
и рыбной продукции
для субъектов
агропромышленного
комплекса.
Увеличение уставного
капитала акционерного
общества
"Продовольственная
контрактная
корпорация" на:
увеличение пропускной
способности зернового
терминала в порте
Актау;
финансирование
строительства
мельничного комплекса
в порте Баку
(Азербайджанская
Республика);
разработку технико-
экономических
обоснований и
проектно-сметных
документации для
прорывных и
инвестиционных
проектов, реализуемых
в 2008 году, в том
числе для:
строительства
зерновых терминалов
в Поти (Грузия) и
Амирабаде (Иран),
строительства заводов
по производству
биодизеля, биоэтанола
и сортового
семенного материала
хлопчатника;
строительства
оптового рынка
сельхозпродукции.
Увеличение уставного
капитала акционерного
общества "Мал
өнімдері
корпорациясы" на:
формирование
инфраструктуры
экспорта
животноводческой
продукции через
развитие сети
заготовительных
пунктов;
приобретение офиса
для центрального
аппарата Корпорации;
организацию и
проведение закупа,
производства
импортозамещающей
животноводческой
продукции, переработ-
ку, транспортировку,
хранение и реализа-
цию животноводческой
продукции и продуктов
ее переработки на
внутреннем и внешнем
рынках;
разработку технико-
экономического
обоснования и
проектно-сметной
документации для
прорывного проекта,
реализуемого в 2008
году, в том числе по
созданию откормочных
площадок с развитой
инфраструктурой
экспорта.
Увеличение уставного
капитала акционерно-
го общества "Фонд
гарантирования
исполнения
обязательств по
зерновым распискам"
для увеличения объема
гарантирования
исполнения обязатель-
ств по зерновым
распискам.
Увеличение уставного
капитала акционерно-
го общества "Фонд
финансовой поддержки
сельского хозяйства"
(далее - Фонд) в
установленном
законодательством
порядке для:
- микрокредитования
сельского населения;
- кредитования
микрокредитных
организаций для
дальнейшего
микрокредитования
сельского населения;
- организации
обучения сельского
населения основам
предпринимательства
и повышения квалифи-
кации работников
Фонда;
- материально-
технического
оснащения Фонда;
- долевого участия в
уставном капитале
вновь создаваемых
микрокредитных
организаций.
Формирование
уставного капитала
акционерного общества
"Национальный
холдинг "КазАгро"
для:
приобретения
основных средств и
покрытия администра-
тивных расходов
акционерного
общества;
проведения аналити-
ческих исследований
отраслей сельского
хозяйства.
Увеличение уставного
капитала акционерного
общества
"Казагромаркетинг"
для:
приобретения зданий
(помещений) для
областных представи-
тельств акционерного
общества
"Казагромаркетинг";
создания методичес-
кого центра;
разработки технико-
экономического
обоснования и
проектно-сметной
документации по
инвестиционному
проекту строительства
выставочно-ярмароч-
ного комплекса,
реализуемого в 2008
году.
Ян-
варь-
де-
кабрь
Министер-
ство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан

6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N
п/п
Бағ- дар-
лама
коды
Кіші
бағ- дар-
лама коды
Кіші бағдарлама- лардың атауы
Бағдарламаны
іске асыру
жөніндегі іс-
шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орын-
даушы-
лар
1
2
3
4
5
6
7
1
043
"ҚазАгро" Ұлттық холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
"Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық
капиталын
заңнамамен
белгіленген тәртіпте ұлғайту жөніндегі шаралар:
ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдейтін ауыл шаруашылығы өндірісі мен өнеркәсібіне ауылдық кредит серіктестіктер жүйесі арқылы кредит беру;
ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу, сақтау, жабдықтау және қайта өңдеу жөніндегі инфрақұрылымға кредит беру;
тауарлы-материал-
дық құндылықтармен
жабдықтау;
ауылдық жерлерде ауыл шаруашылығына
жатпайтын
кәсіпкерлік қызмет
түрлеріне кредит беру.
"Қаз-АгроҚаржы" акционерлік қоғамының жарғылық
капиталын, кейіннен лизингке беру үшін ауыл шаруашылығы техникасын,
технологиялық
жабдықтарды, арнайы техниканы,
сонымен қатар агроөнеркәсіп кешенінің субъектілеріне арналған ауыл шаруашылығы және балық өнімін қайта өңдейтін жабдықтарды сатып алуды қаржыландыру
үшін ұлғайту.
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық
капиталын ұлғайту:
Ақтау портындағы
астық терминалының
өткізу мүмкіндігін
арттыру;
Баку портында
(Әзірбайжан Республикасы) диірмен кешенін салуды
қаржыландыру;
2008 жылы жүзеге асырылатын
инвестициялық және
ұшқыр жобалардың,
оның ішінде
Потидағы (Грузия) және Амирабадтағы (Иран) астық терминалдарының құрылысының, биодизель өндірісі,
биоэтанол мен
мақталықтың
сорттық тұқым
материалы бойынша
зауыттың құрылысының, ауыл
шаруашылық
өнімдерінің
көтерме сауда
базарының
құрылысының техникалық-эконо- микалық негізде- мелерін және ұшқыр және инвестициялық жобалар үшін жобалық-сметалық құжаттарын дайындау«"Мал өнімдері корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын
ұлғайту:
дайындау пункттерін
желісін дамыту
арқылы мал
өнімдерінің экспорт
инфрақұрылымын қалыптастыруға;
Корпорацияның
орталық аппаратына
кеңсе сатып алуға;
мал өнімдерін
сатып алуды
ұйымдастыру,
өткізу және
импортты
алмастыратын мал
өнімдерін өндіру,
өңдеу, тасымалдау,
сақтау және ішкі және сыртқы
нарықтарда мал
өнімдерін, оның
өңделген өнімдерін сатуға;
2008 жылы жүзеге асырылатын
инвестициялық
және ұшқыр
жобалардың, оның
ішінде дамыған
экспорт инфрақұрылымымен бордақылау алаңдарын құру бойынша техникалық- экономикалық негіздемелерін және ұшқыр және инвестициялық жобалар үшін жобалық-сметалық құжаттарын дайындау;
Астық қолхаттары бойынша міндетте-
мелерді орындауға
кепілдік беру
көлемін ұлғайту үшін "Астық қолхаттары бойынша
міндеттемелерді
орындауға кепілдік
беру қоры" акционерлік
қоғамының жарғылық
капиталын көбейту.
Заңнамада белгіленген
тәртіппен ауыл
халқына шағын
кредит беру үшін
"Ауыл шаруашылы-
ғын қаржылай
қолдау қоры" акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қор) жарғылық
капиталын ұлғайту:
- ауыл халқына шағын кредит беруге;
- ауыл халқына ары қарай шағын кредит беру үшін шағын кредит беретін ұйымдарға кредит беру;
- ауыл халқына кәсіпкерлік негіздерін оқытуды ұйымдастыру және Қор кадрларының біліктілігін көтеруге;
- қордың материалдық- техникалық базасын дамытуға;
- жаңа құрылған
микронесиелік ұйымдардың жарғылық капиталына
үлестік қатынасы.
"ҚазАгро" ұлттық холдингі акционерлік қоғамының әкімшілік шығындарын жабу және негізгі жабдықтарды сатып алу үшін акционерлік қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру;
ауылшаруашылық
саласында
аналитикалық зерттеулер жүргізу.
"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының жарғылық қорын ұлғайту:
"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының облыстық
өкілеттіктеріне
ғимарат (ғимарат) сатып алуға;
методикалық орталық құруға; 2008 жылы жүзеге асырылатын инвестициялық жоба бойынша көрме-жәрмеңке
кешенінің құрылысының техникалық-эконо- микалық негіздемелерін және ұшқыр және инвестициялық жобалар үшін жобалық-сметалық құжаттарын дайындау.
Қаңтар-
желтоқ- сан
Қазақс-
тан
Респу-
бликасы
Ауыл
шаруа-
шылығы
минист-
рлігі

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы :
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Аграрная кредитная корпорация".
Прямой результат: увеличение на 20 % сельхозтоваропроизводителей и предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции, обеспеченных льготными кредитными ресурсами;
создание и стимулирование сельскохозяйственных объединений в виде сельских потребительских кооперативов и товариществ с ограниченной ответственностью;
увеличение охвата сельских предпринимателей льготными кредитными ресурсами для дальнейшего развития малого бизнеса на селе.
Конечный результат: создание условий для дальнейшего развития системы сельских кредитных товариществ и предоставление им льготных кредитных ресурсов;
стимулирование сельскохозяйственных объединений в виде сельских потребительских кооперативов и товариществ с ограниченной ответственностью путем льготного кредитования;
обеспечение рациональной государственной поддержки аграрного сектора экономики путем кредитования субъектов инфраструктуры по сбыту, хранению и переработке сельскохозяйственной продукции, снабжение товарно-материальными ценностями;
увеличение количества объектов малого бизнеса на селе путем предоставления льготных кредитных ресурсов.
Финансово-экономический результат: кредитование сельских кредитных товариществ - 6 508,9 млн. тенге;
кредитование инфраструктуры по сбыту, хранению и переработке сельскохозяйственной продукции, снабжению товарно-материальными ценностями - 2 000 млн. тенге;
кредитование несельскохозяйственных видов предпринимательской деятельности в сельской местности - 1 000 млн. тенге.
Своевременность: кредитование сельскохозяйственного производства и промышленности, перерабатывающей сельскохозяйственную продукцию, через систему сельских кредитных товариществ до конца сентября 2007 года;
кредитование инфраструктуры по сбыту, хранению и переработке сельскохозяйственной продукции, снабжение товарно-материальными ценностями до конца ноября 2007 года;
кредитование несельскохозяйственных видов предпринимательской деятельности в сельской местности до конца декабря 2007 года.
Качество: развитие эффективной сети сельских кредитных товариществ;
снижение доли импортируемой сельскохозяйственной продукции и увеличение доли экспорта;
формирование эффективной инфраструктуры по развитию несельскохозяйственного бизнеса на селе.
Увеличение уставного капитала акционерного общества "КазАгроФинанс".
Прямой результат: обновление машинно-тракторного парка на 6,3 %;
создание конкурентоспособного производства по переработке сельскохозяйственной и рыбной продукции;
сокращение физически и морально устаревшего машинно-тракторного парка.
Конечный результат: повышение конкурентоспособности продукции казахстанских сельхозтоваропроизводителей;
повышение уровня импортозамещения продуктов сельхозпереработки за счет улучшения качества и конкурентоспособности отечественных товаров.
Финансово-экономический результат: увеличение объема производства и урожайности возделываемых сельхозкультур;
снижение потерь при уборке урожая за счет применения высокотехнологичной техники;
развитие новых технологий в области переработки сельскохозяйственной и рыбной продукции;
увеличение производительности труда за счет применения новой высокопроизводительной сельхозтехники и оборудования;
создание постоянно действующей и эффективной инфраструктуры по масштабной модернизации машинотракторного парка аграрного сектора и его технического обслуживания (гарантийного и пост гарантийного).
Своевременность: поставка сельхозтехники производится к началу проведения соответствующих сельскохозяйственных и технологических операций.
Качество: наличие возможности передавать технику и оборудование только финансово-устойчивым субъектам агропромышленного комплекса;
поставка техники и оборудования производится по заявкам в соответствии с нуждами субъектов агропромышленного комплекса;
закуп сельхозтехники и оборудования производится, в основном, непосредственно у заводов изготовителей по ценам ниже рыночных с гарантийным обслуживанием.
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация".
Прямой результат: увеличение пропускной способности зернового терминала в порте Актау;
строительство мельничного комплекса в порте Баку;
разработка технико-экономических обоснований и проектно-сметных документации для прорывных и инвестиционных проектов, реализуемых в 2008 году, в том числе для: строительства зерновых терминалов в Поти (Грузия) и Амирабаде (Иран); строительства заводов по производству биодизеля, биоэтанола и сортового семенного материала хлопчатника; строительства оптового рынка сельхозпродукции.
Конечный результат: увеличение экспортных возможностей Казахстана, наличие зерновых терминалов в портах Актау, Баку обеспечит возможность бесперебойной перевалки зерна при его поставках морским путем в страны прикаспийского региона и транзитом через них в Грузию, Молдавию и европейские страны, расширит возможности казахстанских экспортеров зерна, будет способствовать стабилизации и развитию всего зернового сектора экономики Республики Казахстан, экспортирование в Азербайджан и Грузию и реализация продуктов переработки Казахстанского зерна;
утверждение технико-экономических обоснований и проектно-сметных документации для прорывных и инвестиционных проектов, реализуемых в 2008 году, в том числе для: строительства зерновых терминалов в Поти (Грузия) и Амирабаде (Иран); строительства заводов по производству биодизеля, биоэтанола и сортового семенного материала хлопчатника; строительства оптового рынка сельхозпродукции.

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер : "Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту.
Тікелей нәтиже: жеңілдікті кредит ресурстарымен қамтамасыз етілген ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу жөніндегі кәсіпорындарды 20% дейін ұлғайту;
ауылдық тұтынушы кооперативтер және жауапкершілігі шектеулі серіктестік ретінде ауыл шаруашылық бірлестіктерді құру және көтермелеу;
ауылда шағын бизнесті әрі қарай дамыту үшін жеңілдікті кредит ресурстарымен ауыл кәсіпкерлерін қамтуды ұлғайту.
Түпкі нәтиже: ауылдық кредит серіктестіктері жүйесін әрі қарай дамыту үшін жағдай жасау және жеңілдігі бар кредит ресурстарымен қамтамасыз ету;
жеңілдікпен кредит беру арқылы жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер мен ауылдық тұтынушылар кооперативтері түрінде ауыл шаруашылық бірлестіктерін көтермелеу;
ауыл шаруашылығы өнімдерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу жөніндегі инфрақұрылым субъектілеріне кредит беру арқылы экономиканың аграрлық секторын оңтайлы мемлекеттік қолдаумен қамтамасыз ету, тауарлы-материалдық құндылықтармен жабдықтау;
жеңілдікпен кредит ресурстарын беру арқылы ауылда шағын бизнес объектілерінің санын ұлғайту.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: мынадай бағыттар бойынша бюджет қаражатын игеру жоспарын орындау:
ауылдық кредит серіктестіктеріне кредит беру - 6 508,9 млн. теңге;
ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу, сақтау және қайта өңдеу жөніндегі инфрақұрылымға, тауарлы-материалдық құндылықтармен жабдықтауға кредит беру - 2 000 млн. теңге;
ауылдық жерде ауыл шаруашылығынан тыс кәсіпкерлік қызметтің түрлеріне кредит беру - 1 000 млн. теңге.
Уақтылығы: 2007 жылғы қыркүйектің соңына дейін ауылдық кредит серіктестіктері жүйесі арқылы ауыл шаруашылығы өнімдерін өндіретін ауыл шаруашылығы өндірісіне және өнеркәсіпке кредит беру;
2007 жылғы қарашаның соңына дейін ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу, сақтау және қайта өңдеу жөніндегі инфрақұрылымға, тауарлы-материалдық құндылықтарды жабдықтауға кредит беру;
2007 жылғы желтоқсанның соңына дейін ауылдық жерде ауыл шаруашылығына жатпайтын кәсіпкерлік қызметтің түрлеріне кредит беру.
Сапасы: тиімді ауылдық кредит серіктестіктерінің желісін құру;
импорттық ауыл шаруашылығы өнімдерінің үлесін азайту және экспорт үлесін ұлғайту;
ауылда ауыл шаруашылығынан тыс бизнесті дамыту бойынша тиімді инфрақұрылым қалыптастыру.
"ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту.
Тікелей нәтиже: машина-трактор паркін және ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдейтін жабдықтарды 6,3%-ға жаңарту;
ауыл шаруашылығы және балық өнімдерін қайта өңдеу бойынша бәсекеге қабілетті өндірісті құру;
нақты және моральды тұрғыдан ескірген машина-трактор паркін қысқарту.
Түпкі нәтиже: қазақстандық ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер өнімінің бәсекеге қабілеттілігін жоғарлату;
отандық тауарлардың сапасын және бәсеке қабілеттілігін жақсарту есебінен ауыл шаруашылығы қайта өңдеу өнімдерінің импорт алмастыру деңгейін жоғарлату.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: өсірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарын өндірудің және өнімділіктің көлемін жоғарлату;
өнімділігі жоғары техниканы қолдану есебінен өнімді жинау кезіндегі болатын шығындарды төмендету;
ауыл шаруашылығы және балық өнімдерін қайта өңдеу саласында жаңа технологиялардың дамуы;
жаңа жоғарғы технологиялық ауыл шаруашылығы техникасын және жабдықтарды қолдану есебінен еңбек өнімділігін жоғарлату;
аграрлық сектордың машина-трактор паркін ауқымды жаңарту және оған техникалық қызмет көрсету (кепілдік және кепілдіктен кейінгі) бойынша тұрақты қызмет ететін және нәтижелі инфрақұрылымды құру.
Уақтылығы: ауыл шаруашылығы техникасы тиісті ауыл шаруашылық агротехнологиялық операцияларды іске асырудың басталуына жеткізіледі.
Сапасы: техниканы және жабдықтарды агроөнеркәсіп кешендерінің қаржылық тұрақты субъектілеріне ғана беру мүмкіндігінің болуы;
техника және жабдықтар агроөнеркәсіп субъектілерінің қажеттіліктеріне сәйкес сұранымдар бойынша жеткізіледі;
ауыл шаруашылығы техникасын және жабдықтарды сатып алу, негізінен, тікелей өндіруші зауыттарда нарықтық бағалардан төмен бағамен және кепілдік қызметпен сатып алынады.
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту:
Тікелей нәтиже: Ақтау портындағы астық терминалының өткізу мүмкіндігін арттыру;
Баку портында диірмен кешенін салу;
2008 жылы жүзеге асырылатын инвестициялық және ұшқыр жобалардың, оның ішінде Потидағы (Грузия) және Амирабадтағы (Иран) астық терминалдарының құрылысының, биодизель өндірісі, биоэтанол мен мақталықтың сорттық тұқым материалы бойынша зауыттың құрылысының, ауылшаруашылық өнімдерінің көтерме сауда базарының құрылысының техникалық-экономикалық негіздемелері мен жобалық-сметалық құжаттарын дайындау.
Түпкі нәтиже: Қазақстанның экспорттық мүмкіндіктерін арттыру, Ақтау, Баку порттарындағы астық терминалдары теңіз жолдарымен тасымалдау кезінде астықты Каспий өңірі аймағындағы елдерге және олар арқылы транзитпен Грузияға, Молдавияға және еуропалық елдерге үздіксіз асыру мүмкіндігін қамтамасыз етеді, қазақстандық астық экспорттаушыларының мүмкіндіктерін кеңейтеді, Қазақстан Республикасы экономикасының бүкіл астық секторының тұрақтануы мен дамуына септігін тигізеді, Әзірбайжанға, Грузияға Қазақстандық астықты экспорттау және осы елдерде қазақстандық астықтың қайта өңдеу өнімдерін сату.
2008 жылы жүзеге асырылатын инвестициялық және ұшқыр жобалардың, оның ішінде Потидағы (Грузия) және Амирабадтағы (Иран) астық терминалдарының құрылысының, биодизель өндірісі, биоэтанол мен мақталықтың сорттық тұқым материалы бойынша зауыттың құрылысының, ауылшаруашылық өнімдерінің көтерме сауда базарының құрылысының техникалық-экономикалық негіздемелері мен жобалық-сметалық құжаттарын бекіту.

Финансово-экономическая эффективность: увеличение реальной годовой пропускной способности терминала в порте Актау до 500-600 тыс. тонн зерна в год (текущая пропускная способность 300-350 тыс. тонн в год), что необходимо для увеличения объемов экспорта казахстанского зерна;
ежегодное, стабильное экспортирование в Азербайджанскую Республику уже в ближайшие годы порядка 100 тыс. тонн пшеницы, ежегодное производство для рынка Азербайджана от 25 до 75 тыс. тонн высококачественных продуктов переработки зерна в ассортименте, финансирование строительства и оснащения приемного зернового терминала в порте города Баку в сумме 0,4 млрд. тенге позволит профинансировать 50 % участия Корпорации в совместном с азербайджанской стороной предприятии.
Своевременность: выполнение плана мероприятий согласно графикам строительства.
Качество: увеличение пропускной способности зернового терминала в морском порту Актау;
зерновой терминал в порту Актау на ближайшие десятилетия имеет возможность стать основным перевалочным пунктом по экспорту зерна в страны Каспийского региона и Закавказья;
строительство мельничного комплекса в порте Баку.
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Мал өнімдері корпорациясы".
Прямой результат: расширение оказываемых услуг для сельхозтоваропроизводителей, сельского населения и перерабатывающих предприятий, осуществление заготовки и переработки животноводческой продукции в период массового производства по более низкой цене;
увеличение объемов экспорта конкурентоспособной отечественной продукции, т.е. довести удельный вес в экспорте до: по мясу - 25 %, молокопродуктам - 35 %, шерсти - 8 % и кожсырью - 11 %;
- осуществление заготовки и переработки животноводческой продукции посредством самостоятельного ее закупа, а также работ и услуг по ее переработки и доведение объемов закупа до: по мясу - 0,7 %, молоку - 1,6 %, шерсти - 5,1 % и кожсырью - 7,1 % от общего объема производства товарной продукции;
увеличение удельного веса Корпорации в производстве импортозамещающей животноводческой продукции от общего объема производства по республике до: масло животное до 10 %, сухое молоко - 50 %, сыры и творог - 7 %;
развитие инфраструктуры экспорта животноводческой продукции путем организации 16 пунктов по заготовке шерсти, кожсырья;
разработка технико-экономического обоснования и проектно-сметной документации для прорывного проекта, реализуемого в 2008 году, в том числе по созданию откормочных площадок с развитой инфраструктурой экспорта.
Конечный результат: развитие и повышение эффективности, конкурентоспособности животноводческого сектора агропромышленного комплекса;
разработка технико-экономического обоснования и проектно-сметной документации для прорывного проекта, реализуемого в 2008 году, в том числе по созданию откормочных площадок с развитой инфраструктурой экспорта.
Финансово-экономический результат: увеличение закупа животноводческой продукции в 2 раза и повышение экспортного потенциала продукции животноводства;
рост производства импортозамещающей глубокопереработанной продукции животноводства.
Своевременность: организация закупа и промышленной переработки животноводческой продукции до декабря 2007 года.
Качество: сельхозтоваропроизводители и население сельских районов получат возможность реализовывать животноводческое сырье и продукцию перерабатывающим предприятиям без посредников, также увеличится доход сельхозтоваропроизводителей;
развитие заготовительной инфраструктуры по заготовке экспортоориентированной животноводческой продукции;
организация производства конкурентоспособной импортозамещающейся продукции;
снижение доли импортируемой животноводческой продукции и увеличение доли экспорта.
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам".
Прямой результат: увеличение объема гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам хлебоприемных предприятий - участников Фонда.
Конечный результат: увеличение объемов постурожайного кредитования сельхозтоваропроизводителей под залог зерновых расписок.

Қаржылық-экономикалық нәтиже: Ақтау портындағы терминалдың нақты өткізу мүмкіндігін жылына 500-600 мың тонна астыққа дейін арттыру (қазіргі өткізу мүмкіндігі - жылына 300-350 мың тонна), бұл қазақстандық астықтың экспорттау киімдерін арттыру үшін қажет;
тақау жылдарда Әзірбайжан Республикасына жыл сайын, тұрақты түрде шамамен 100 мың тонна астықты экспортқа шығарып отыру, жыл сайын Әзірбайжан рыногы үшін 25-тен 75 мың тоннаға дейін астықтың әртүрлі жоғары сапалы қайта өңдеу өнімдерін өндіру, Баку портындағы астық қабылдау терминалының құрылысы мен жабдықталуын 0,4 млрд. теңге сомасына қаржыландыру»"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" акционерлік қоғамының әзірбайжан тарапымен бірлескен кәсіпорынға қатысуын 50%-ға қаржыландыруға мүмкіндік береді.
Уақтылығы: Іс-шаралар жоспарын құрылыс кестесіне сай жүргізу.
Сапасы: Ақтау теңіз портындағы астық терминалының өткізу мүмкіндігін арттыру;
Ақтау портындағы астық терминалының тақау онжылдықтарда астықты Каспий өңірі мен Кавказ күнгей елдеріне экспортқа шығару жөніндегі негізгі асыру пунктына айналуы мүмкіндігі бар;
Баку портында диірмен кешенін салу;
"Мал өнімдері корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту.
Тікелей нәтиже: ауыл шаруашылық өндірушілеріне, ауыл тұрғындарына және өңдеу өнеркәсіптеріне, қызмет көрсетуді ұлғайту және жаппай өндіру кезеңінде мал өнімдерін дайындауды және өңдеуді төмен бағамен жүзеге асыру;
отандық мал өнімдерінің экспортының үлесін ұлғайту, оның көлемін экспортта ет бойынша жеткізу - 25%, сүт өнімдері - 35%, жүн  - 8% және мал терісі - 11% дейін;
дайындау және мал өнімдерінің өндірісін ұйымдастыру өздігімен оны сатып алу, оның үлесін өндірісте жеткізу ет бойынша - 0,7%, сүт - 1,6%, жүн - 5,1% және де мал терісі - 7,1% дейін;
Корпорацияның импортты алмастыратын өнімдерінің өндірісін ұйымдастыру үлесін республика бойынша ұлғайту:
сары май - 10%, құрғақ сүт - 50%, ірімшік және сүзбе - 7% дейін;
жүн, тері дайындау бойынша 16 пункттер ұйымдастыру жолымен мал шаруашылығы өнімдерінің экспорттық инфрақұрылымын қалыптастыру.
2008 жылы жүзеге асырылатын инвестициялық және ұшқыр жобалардың, оның ішінде дамыған экспорт инфрақұрылымымен бордақылау алаңдарын құру бойынша техникалық-экономикалық негіздемелері мен жобалық-сметалық құжаттарын дайындау.
Түпкі нәтиже: аграрлы-өнеркәсіп кешені малшаруашылық секторының, бәсекеге қабілеттілігін тиімділігін дамыту және арттыру.
2008 жылы жүзеге асырылатын инвестициялық және ұшқыр жобалардың, оның ішінде дамыған экспорт инфрақұрылымымен бордақылау алаңдарын құру бойынша техникалық-экономикалық негіздемелері мен жобалық-сметалық құжаттарын дайындау.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бюджеттік қаржының бөлінуі мал өнімдерін сатып алуды екі есеге ұлғайтады және мал өнімдерінің экспорттық потенциалын көтереді;
импортты алмастыратын өңделген мал өнімдерін өндіруді өсіру.
Уақтылығы: мал өнімдерін сатып алуды және өндірістік өңдеуді 2007 жылдың желтоқсан айына дейін ұйымдастыру.
Сапасы: ауылшаруашылық тауар өндірушілер мен ауыл тұрғындары өңдеу кәсіпорындарына делдалсыз мал шикізатын және өнімдерді өткізу мүмкіндігін алады, сонымен қатар ауылшаруашылық тауар өндірушілерінің табысын ұлғайтады;
мал өнімдерін дайындау, өңдеу, сақтау үшін дайындау инфрақұрылымын дамыту;
бәсекелесе алатын импортты алмастыру өнімдерді өндіруді ұйымдастыру;
импорттық мал өнімдерінің үлесін төмендету және экспорттың үлесін ұлғайту.
"Астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын көбейту.
Тікелей нәтиже: қордың қатысушылары - астық қабылдаушы кәсіпорындардың астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру көлемін көбейту.
Түпкі нәтиже: астық қолхаттарын кепілге қою арқылы ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді өнім жинағаннан кейінгі несиелендіру көлемін ұлғайту.

Финансово-экономический результат: обеспечение сохранности зерна на хлебоприемных предприятиях - участниках Фонда порядка 2500,0 тыс. тонн.
Своевременность: освоение бюджетных средств, выделенных из республиканского бюджета.
Качество: недопущение фактов ухудшения качества зерна или его утраты на хлебоприемных предприятиях - участниках Фонда и увеличение объемов кредитования по программе зерновых расписок.
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства".
Прямой результат: количество домохозяйств, получивших микрокредиты через филиалы Фонда в 2007 году - 9692 человека, в 2008 году - 16154 человека;
увеличение количества обученного сельского населения основам предпринимательства в 2007 году - 26000 человек;
создание и развитие сети микрокредитных организаций в сельской местности.
Конечный результат: увеличение дохода сельского населения, создание дополнительных рабочих мест, повышение предпринимательских способностей сельского населения.
Финансово-экономический результат: затраты Фонда по предоставлению микрокредита на 1 заемщика в 2007 году - 7,5 тыс. тенге, в 2008 году - 5,3 тыс. тенге.
Своевременность: освоение бюджетных средств, выделенных из республиканского бюджета,
количество проведенных семинаров согласно плана в 2007 году - 1300.
Качество: охват микрокредитованием домашних хозяйств через филиалы Фонда в 2007 году - 0,9 %, в 2008 году через филиалы Фонда - 1,6 %.
Формирование уставного капитала акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро".
Прямой результат: найм высококвалифицированного персонала, закуп материально-технических средств (офисной мебели, транспорта, организационной техники и других) и услуг (аренда офиса, коммунальные услуги и другие);
проведение аналитических исследований отраслей сельского хозяйства.
Конечный результат: обеспечение эффективного функционирования акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро", осуществление финансового и управленческого менеджмента специальными организациями, оптимизация деятельности переданных в акционерное общество "Национальный холдинг "КазАгро" специализированных организаций; определение приоритетных и потенциальных ниш развития в сельскохозяйственной промышленности.
Финансово-экономический результат: повышение инвестиционной привлекательности аграрного сектора за счет синергетического эффекта.
Выполнение в установленные сроки возлагаемых на акционерное общество "Национальный холдинг "КазАгро" задач и покрытие неотложных затрат.
Качество: модернизация государственного управления на принципах корпоративного управления и транспарентности.
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Казагромаркетинг".
Прямой результат: обеспечение эффективного функционирования акционерного общества "Казагромаркетинг" путем приобретения зданий (помещений) для 16 областных представительств акционерного общества "Казагромаркетинг" и создания методического центра;
разработка технико-экономического обоснования и проектно-сметной документации по инвестиционному проекту строительства выставочно-ярмарочного комплекса, реализуемого в 2008 году.
Конечный результат: обеспечение доступа субъектов агропромышленного комплекса к информационным ресурсам;
повышение уровня информированности и знаний субъектов агропромышленного комплекса и сельского населения;
утверждение технико-экономического обоснования и проектно-сметной документации по инвестиционному проекту, строительства выставочно-ярмарочного комплекса, реализуемого в 2008 году.
Финансово-экономический результат: снижение до 10 % уровня затрат областных представительств акционерного общества "Казагромаркетинг";
создание благоприятных условий для реализации инициатив предпринимательской среды путем организации обеспечения субъектов агропромышленного комплекса и сельского населения дополнительный источник получения информации;
повышение качества и оперативности предоставляемых услуг акционерного общества "Казагромаркетинг".
Своевременность: выполнение в установленные сроки плана мероприятий по реализации бюджетной программы.
Качество: обеспечение субъектов агропромышленного комплекса и сельского населения информационно-маркетинговыми и консультационными услугами по основным направлениям развития агропромышленного комплекса.
ПРИЛОЖЕНИЕ 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

Қаржылық-экономикалық нәтиже: қорға қатысушылар - астық қабылдау кәсіпорындарындағы 2500,0 мың тонна мөлшеріндегі астықтың сақталуын қамтамасыз ету.
Уақтылығы: республикалық бюджеттен бөлінген бюджет қаражаттарын толықтай және дер уақытында игеру.
Сапасы: қордың қатысушылары - астық қабылдау кәсіпорындарындағы астық сапасының төмендеу немесе оны жоғалту фактілеріне жол бермеу және астық қолхаттары бағдарламасы бойынша несиелендіру көлемін көбейту.
"Ауыл шаруашылығы қаржылай қолдау қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту:
Тікелей нәтиже: қор филиалдары арқылы шағын кредит алған үй шаруашылығының саны: 2007 жылы - 9 692 адам, 2008 жылы - 16154 адам;
кәсіпкерліктің негіздерін үйренген ауыл халқының санын ұлғайту 2007 жылы - 26 000 адам;
шағын кредиттік ұйымдардың желісін ауылдық жерлерде құру және дамыту.
Түпкі нәтиже: ауыл халқының табысын ұлғайту, қосымша жұмыс орындарын құру, ауыл халқының кәсіпкерлік қабілетін жетілдіру.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: 1 қарыз алушыға шағын кредит беру бойынша Қордың шығындары: 2007 жылы - 7,5 мың теңге, 2008 жылы - 5,3 мың теңге.
Уақтылығы: республикалық бюджеттен бөлінген бюджетті қаражатты игеру;
жоспарға сәйкес өткізілген семинарлардың саны: 2007 жылы - 1300.
Сапасы: үй шаруашылығын Қор филиалдары арқылы шағын кредитпен қамту: 2007 жылы - 0,9%, 2008 жылы - 1,6%.
"ҚазАгро" Ұлттық холдингі акционерлік қоғамының жарғылық капиталын құру:
Тікелей нәтиже: жоғары кәсіби мамандарды жалдау, материалдық-техникалық құндылықтарды (кеңсе жиhазы, көлік, ұйымдастыру техникасы және тағы басқа) және қызметтерді (кеңсе жалдау, коммуналдық қызметтер және тағы басқа) сатып алу;
ауылшаруашылық саласында аналитикалық зерттеулер жүргізу.
Түпкі нәтиже:»"ҚазАгро" Ұлттық холдинг" акционерлік қоғамының тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету, арнайы ұйымдарға қаржылық және басқару менеджментін жүзеге асыру, арнайы ұйымдардың»"ҚазАгро" Ұлттық холдинг" акционерлік қоғамына берілген қызметін ынталандыру, ауыл шаруашылық өнеркәсібінің дамуында басыңқы және әлеуетті текшелерді анықтау.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: синергетикалық тиім есебінен аграрлық сектордың инвестициялық тартымдылығын арттыру.
Уақыттылығы: белгіленген мерзімдерде»"ҚазАгро" Ұлттық холдинг" акционерлік қоғамына жүктелген мәселелерді орындау және шұғыл шығындарды жабу.
Сапасы: корпоративті басқару және траспаренттік принциптер негізінде мемлекеттік басқаруды модернизациялау.
"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту:
Тікелей нәтиже: 16 облыстық өкілдерге ғимарат сатып алу және әдістемелік орталық құру арқылы "Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының жүйесінің тиімді жұмыс атқаруын қамтамасыз ету.
2008 жылы жүзеге асырылатын көрме-жәрмеңке кешендерінің құрылысының инвестициялық жобалар бойынша техникалық-экономикалық және жобалық-сметалық құжаттарын дайындау.
Түпкі нәтиже: агроөнеркәсіп кешенінің субъектілері ақпарат көздеріне қол жеткізуін қамтамасыз ету;
ауыл тұрғындары және агроөнеркәсіп кешенінің субъектілері ақпараттандырылуы және білім деңгейін жоғарлату.
2008 жылы жүзеге асырылатын көрме-жәрмеңке кешендерінің құрылысының инвестициялық жобалар бойынша техникалық-экономикалық және жобалық-сметалық құжаттарын бекіту.
Қаржылық-экономикалық нәтиже:»"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының облыстық өкілдіктері шығыны деңгейін 10% төмендету;
ауыл тұрғындары және агроөнеркәсіп кешенінің субъектілеріне қосымша ақпарат көздерін алуға қамтамасыз етуді ұйымдастыру жолымен кәсіпкерлік ортаның бастауларына іске асыруға қолайлы жағдай жасау;
"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамымен ұсынылып отырған қызметтердің жылдамдығы мен сапасын арттыру;
Уақтылығы: іс-шаралар жоспары бойынша бюджеттік бағдарламаның жүзеге асырылуын бекітілген уақытта атқару.
Сапасы: агроөнеркәсіп кешенінің дамуының негізгі бағыттары бойынша ауыл тұрғындары мен агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің ақпаратты-маркетингтік және кеңестік қызметтерін қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
7-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 138-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
212 - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
045 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение деятельности
по охране, защите, воспроизводству лесов и лесоразведению"
на 2007 год
1. Стоимость : 300 000 тысяч (триста миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 53 "Об утверждении норм и нормативов по охране, защите, воспроизводству лесов и лесоразведению на участках государственного лесного фонда",  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года N 632 "Об утверждении Программы "Жасыл ел" на 2005-2007 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : материально-техническое обеспечение государственных учреждений лесного хозяйства.
5. Задачи бюджетной программы : эффективность работы лесоохранных учреждений по охране, защите и воспроизводству лесов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
045
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
обеспечение
деятельности
по охране,
защите,
воспроиз-
водству
лесов и
лесоразве-
дению
Оснащение
материально-
технической базы
учреждений по
охране лесов и
животного мира
Костанайской
области.
Июль-
декабрь
Комитет
лесного и
охотничьего
хозяйства
Министерства
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы :   Прямой результат: лесоохранные учреждения по Костанайской области будут оснащены следующей техникой: пожарная автомашина - 8 единиц; патрульная машина - 3 единицы; трактор класса 5-6 т - 3 единицы; трактор класса 3 т - 23 единицы; трактор класса 1,4 т - 5 единиц; экскаватор - 1 единица; бульдозер - 7 единиц; самосвал 3-5 т - 2 единицы; плуг четырехкорпусный - 10 единиц; борона дисковая - 11 единиц; лесопосадочная машина - 9 единиц.
Конечный результат: обеспеченность в соответствии с нормативами в противопожарной техники и оборудования, патрульными машинами, средств тушения пожара.
Финансово-экономический результат: увеличение воспроизводства лесов.
Своевременность: проведение противопожарных работ и мероприятий по воспроизводству лесов.
Качество: сокращение количества лесных пожаров и незаконных рубок леса.
ПРИЛОЖЕНИЕ 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

138-1-ҚОСЫМША
212 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
045 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне ормандарды күзету, қорғау, молайту әрі орман
өсіру жөніндегі берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны:  300 000 мың (үш жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ормандарды күзету, қорғау, молайту әрі орман өсіру жөніндегі нормалар мен нормативтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 53 қаулысы;»"2005-2007 жылдарға арналған»"Жасыл ел" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы N 632 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : орман шаруашылығының мемлекеттік мекемелерін материалдық-техникалық қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   ормандарды күзету, қорғау, молайту жөніндегі орман қорғау мекемелері жұмысының тиімділігі.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N
п/п
Бағ- дар-
лама
коды
Кіші
бағ- дар-
лама
коды
Кіші
бағдар-
ламалардың
атауы
Бағдарламаны
іске асыру
жөніндегі
іс-шаралар
Іске  асыру
мерзімі
Жауапты
орындау- шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
045
Облыстық
бюджеттер- ге, Астана
және Алматы
қалалары- ның бюджет-  теріне орман- дарды күзету, қорғау, молайту әрі орман өсіру жөніндегі берілетін ағымдағы нысаналы трансферт- тер
Қостанай облысы орман және жануарлар дүниесін қорғау мекемелерінің материалды- техникалық базасын жарақтандыру.
шілде- желтоқсан
Қазақстан Республика- сы Ауыл шаруашылығы министрлігі- нің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :   Тікелей нәтиже: Қостанай облысының орман қорғау мекемелері мынадай техникамен жабдықталатын болады: өрт сөндіру машинасы - 8 бірлік; күзет машинасы - 3 бірлік; 5-6 тонналық трактор - 3 бірлік; 3 тонналық трактор - 23 бірлік; 1,4 тонналық трактор - 5 бірлік; экскаватор - 1 бірлік; бульдозер - 7 бірлік; 3-5 тонналық самосвал - 2 бірлік; төрткорпусты соқа - 10 бірлік; дискілі мала - 11 бірлік; орман ағашын отырғызатын машина - 9 бірлік.
Түпкі нәтиже: нормативтерге сәйкес өртке қарсы техника және құрал-жабдықтармен, күзет машиналарымен, өрт сөндіру құралдарымен қамтамасыз етілу.
Қаржы-экономикалық нәтиже: ормандарды молайтуды ұлғайту.
Уақыттылығы: өртке қарсы жұмыстарды және ормандарды молайту іс-шараларын жүргізу.
Сапасы: орман өрттерінің және заңсыз ағаш кесу көлемін қысқарту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
8-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 193-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Повышение финансовой грамотности населения"
на 2007 год
1. Стоимость : 800 000 тысяч тенге (восемьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Послание Президента Республики Казахстан Народу Казахстана от 28 февраля 2007 года,  Закон Республики Казахстан от 2 июля 2003 года "О рынке ценных бумаг", Концепция развития финансового сектора Республики Казахстан на 2007-2011 годы, одобренная  постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 1284, пункт 11.3  постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : повышение инвестиционной культуры и обеспечение участия сбережений населения в экономическом росте страны.
5. Задачи бюджетной программы : разработка программы по повышению инвестиционной культуры и финансовой грамотности населения Казахстана через широкую пропаганду инвестиционных возможностей финансовых инструментов. В рамках программы - создание и продвижение единой концепции по привлечению средств населения республики в финансовый сектор экономики с использованием необходимых и достаточных средств коммуникаций, максимально охватывающих целевую аудиторию. Выбор оптимальных решений по воздействию на инвестиционное сознание населения посредством реализации простых и эффективных креативных идей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименова-
ние
программ
(под-
программ)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Повышение
финансовой
грамотности
населения
Определение целевых
групп на основе
статистических
данных для создания
и продвижения
единой PR-кампании
информационного
воздействия на
население, учитываю-
щей уровень его
подготовленности и
территориально-
региональные
особенности.
Составление
медиа-плана.
Разработка общей
PR-концепции
программы, единого
стиля.
Разработка и
производство видео
и аудио рекламы,
программ и передач
на ТВ и радио,
текстовых рекламных
и информационных
сообщений для
прессы и наружной
рекламы, материалов
для обучающей
литературы, написа-
ние сценариев для
проведения лекций,
игр, викторин,
промо-акций.
Разработка дизайна
и pre-press для
наружной рекламы,
полиграфии и суве-
нирной продукции.
Производство и
размещение телепере-
дач и роликов по
вопросам инвестиро-
вания в ценные
бумаги на русском и
казахском языках.
Размещение
рекламных модулей,
статей, материалов
в прессе.
Размещение и
производство
наружной рекламы.
Производство и
распространение
рекламной и обучаю-
щей полиграфической
продукции.
Проведение лекций,
промо-акций, игр,
викторин.
Интернет реклама, в
том числе создание
финансового портала.
Организация и
обеспечение
функционирования на
базе трансфер-
агентсткой сети
АО "Казпочта"
информационных
центров.
Открытие и
функционирование в
городе Алматы "call-
центра" по вопросам
фондового рынка.
Организация курсов
повышения квалифи-
кации преподавателей
организаций
образования, дающих
среднее профессио-
нальное и высшее
профессиональное
образование на базе
Казахстанского
экономического
университета им.
Т.Рыскулова
июль-
де-
кабрь
Министерство
финансов
Республики
Казахстан

193-1-ҚОСЫМША
217-Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Халықтың қаржы сауаттылығын арттыру"
деген 008 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 800 000 мың теңге (сегіз жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негіздері : Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан халқына Жолдауы,»"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 2 шілдедегі Заңы, Қазақстан Республикасының қаржы секторын дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған тұжырымдамасы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 1284 қаулысымен мақұлданған, "Мемлекет басшысының 2005-2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысы 11.3 тармағы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Инвестициялық мәдениетті арттыру және елдің экономикалық өсуіне халықтың жинақ ақшасының қатысуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   қаржы құралдарының инвестициялық мүмкіндіктерін кеңінен насихаттау арқылы Қазақстан халқының инвестициялық мәдениеті мен қаржылық сауаттылығын арттыру жөніндегі бағдарламаларды әзірлеу. Бағдарлама шеңберінде - нысаналы аудиторияны барынша қамтитын қажетті және жеткілікті коммуникация құралдарын қолдана отырып, республика халқының қаражатын экономиканың қаржы секторына тарту жөніндегі бірыңғай тұжырымдама құру және ілгері жылжыту. қарапайым және тиімді креативті идеяларды іске асыру арқылы халықтың инвестициялық санасына әсер ету бойынша оңтайлы шешімдерді таңдау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Бағдар- ламаның (кіші бағдар- ламаның атауы)
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар (кіші бағдарламалар)
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Халықтың қаржы сауатты- лығын арттыру
Халықтың дайындық деңгейін және аумақтық-өңірлік ерекшелігін ескеретін, халыққа ақпараттық іс-қимылдың бірыңғай РR-компаниясын құру және ілгері жылжыту үшін статистикалық деректер негізінде нысаналы топтарды айқындау.
Медиа-жоспар жасау.
Бағдарламаның жалпы
РR-тұжырымдамасын, бірыңғай стилін әзірлеу.
Бейне және аудио жарнама, ТД мен радиоға бағдарламалар
мен хабарлар; баспасөз бен сыртқы жарнама үшін, тақырыптық жарнамалық
және ақпараттық
хабарламалар; оқыту әдебиетіне арналған материалдарды әзірлеу және шығару; лекциялар, ойындар, викториналар, промо-акциялар өткізу
үшін сценариялар жазу.
Сыртқы жарнама үшін дизайн мен рrе-рrеss,
полиграфия мен кәде
сый өнімдерін әзірлеу. Бағалы қағаздарға
инвестициялау
мәселелері бойынша телебағдарламалар мен роликтерді орыс және қазақ тілдерінде
әзірлеу және орналастыру.
Баспасөзде жарнамалық
модульдерді, мақалаларды, материалдарды орналастыру. Сыртқы жарнаманы орналастыру
және шығару.
Жарнамалық және оқыту полиграфиялық өнімдерін өндіру және тарату. Лекция, промо-акциялар, ойындар, викториналар
өткізу. Интернет
жарнама, оның ішінде қаржы порталын құру.
"Қазпочта" Акционерлік қоғамының
трансфер-агенттік желісі базасында ақпараттық орталықтардың жұмыс істеуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету.
Қор нарығының мәселелері бойынша Алматы қаласында
"саll-орталығын" ашу
және жұмыс істеу.
Тұрар Рысқұлов атындағы Қазақстан Экономикалық университетінің базасында орташа
кәсіптік және жоғары кәсіптік білім
беретін білім ұйымдары
оқытушыларының
біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру.
шілде- желтоқсан
Қазақстан Республи-касының Қаржы министр- лігі

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: Увеличение доли населения, пользующегося механизмами инвестирования на фондовом рынке. Создание положительного имиджа Инвестиционных процессов на отечественном рынке. Увеличение средств населения, вовлеченного в инвестиционные проекты. Привлечение денежных средств населения в экономику в целях ускорения экономического развития. Повышение прозрачности финансовых потоков. Снижение зависимости накоплений граждан республики от рисковых инвестиционных операций в недвижимость. Развитие финансовой инфраструктуры.
Конечный результат: Повышение благосостояния населения, а также привлечение его сбережений в экономику республики посредством повышения его инвестиционной культуры и финансовой грамотности.
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий согласно установленным графикам.
Качество: создание условий для привлечения населения к участию на фондовом рынке.
ПРИЛОЖЕНИЕ 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 237-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
020 "Организация и осуществление реабилитации лиц,
отбывших уголовные наказания"
на 2007 год
1. Стоимость : 79 928 тысяч тенге (семьдесят девять миллионов девятьсот двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  статья 11 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : социальная реабилитация лиц, освобожденных из мест лишения свободы.
5. Задачи бюджетной программы : создание условий для социальной реабилитации лиц, освобожденных из мест лишения свободы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про- гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия
по реализа-
ции программы
(подпрограммы)
Сроки реали-
зации
Ответствен-
ные испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
20
Организация
и осуществ-
ление
реабилита-
ции лиц,
отбывших
уголовные
наказания
Оказание социаль-
ной помощи лицам,
освободившимся из
мест лишения
свободы при
реинтеграции в
общество.
В
тече-
ние
года
Министерство
юстиции
Республики
Казахстан,
Комитет
уголовно-
исполнитель-
ной системы
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан и
Центры
реабилита-
ции.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: содержание 200 человек, освобожденных из мест лишения свободы, в двух Центрах реабилитации.
Конечный результат: создание условий лицам, отбывшим уголовное наказание, для адаптации в обществе и восстановления социальных связей.

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :   тікелей нәтиже: Қор нарығында инвестициялау тетігін пайдаланатын халықтың үлесін арттыру. Отандық нарықтағы инвестициялық процестердің оң имиджін құру. Инвестициялық жобаларға тартылған халықтың қаражатын арттыру. Экономикалық дамуды жеделдету мақсатында халықтың ақша қаражатын экономикаға тарту. Қаржы ағымының ашықтығын арттыру. Республика азаматтарының жинақ ақшаларының жылжымайтын мүлкін тәуекелді инвестициялық операцияларға тәуелділігін төмендету. Қаржылық инфрақұрылымды дамыту;
түпкі нәтиже: халықтың әл-ауқатын көтеру, сондай-ақ инвестициялық мәдениеті мен қаржылық сауаттылықты арттыру арқылы республика экономикасына оның жинақ ақшасын тарту;
уақтылығы: белгіленген кестеге сәйкес іс-шараларды уақтылы орындау;
сапасы: қор нарығына халықтың қатысуын тарату үшін жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
9-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
237-1-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
020 "Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" деген республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 79 928 мың теңге (жетпіс тоғыз миллион тоғыз жүз жиырма сегіз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының 11-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды әлеуметтік оңалту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды әлеуметтік оңалту үшін жағдайлар жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама коды
Кіші
бағ
дар
лама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
20
Қылмыс-
тық
жазасын
өтеген
адамдар-
ды оңал-
туды
ұйымдас-
тыру және
жүзеге
асыру
Бас бостандығынан
айыру орындарынан
босатылған адамдарға
қоғамға қайта
бірігуінде әлеуметтік
жәрдем көрсету.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі, Қазақстан Республикасы Әділет министр-
лігі
Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті және Оңалту
орталық-
тары
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : тiкелей нәтиже: екі Оңалту орталықтарда бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған 200 адамды ұстау;
соңғы нәтиже: қылмыстық жазаны өтеген адамдарға қоғамда бейімделуге және әлеуметтік байланыстарын қалпына келтіруге жағдай жасау;

Финансово-экономический результат: условные затраты на содержание одного человека, содержащегося в Центре реабилитации, в год - 399,6 тыс. тенге.
Своевременность: проведение мероприятий в соответствии со сроками реализации.
Качество: доля лиц, прошедших социальную реабилитацию, от общего числа - 100 процентов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 259-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
022 "Внедрение новых технологий государственной системы
в сфере образования"
на 2007 год
1. Стоимость : 21 800 тысяч тенге (двадцать один миллион восемьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  статья 8 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании",  Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 310 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : создание условий для поэтапного перехода к новому уровню образования, повышение качества образования, развитие информатизации образования, формирование у учащихся и учителей информационной культуры.
5. Задачи бюджетной программы : создание единой образовательной информационной среды системы образования; повышение качества образования Республики Казахстан с целью интеграции его в мировое информационное образовательное пространство; внедрение системы интерактивного обучения в систему образования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
022
Внедрение
новых
технологий
государст-
венной
системы в
сфере
образования
В
течение
года
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан
100
Внедрение
системы
интерактив-
ного
обучения в
государст-
венной
системе
среднего
общего
образования
Приобретение
услуг по созданию
сети VPN для
проведения
видеоконференц-
связи.
Приобретение
услуг по созданию
видеоролика о
достижениях
Казахстана в годы
независимости и
становлении города
Астаны, а также
по трансляции
открытого
интерактивного
урока посредством
телевидения для
школ республики.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: будет проведен интерактивный урок для школ республики 1 сентября 2007 года.
Конечный результат: формирование патриотизма у молодого поколения, развитие информационной культуры учащихся. Проведение интерактивных уроков.
Финансово-экономический результат: расходы по проведению интерактивного открытого урока составят 21800 тыс. тенге.
Своевременность: обеспечение выполнения мероприятий до 1 сентября 2007 года.
Качество: обеспечение организациям среднего общего образования высокоскоростного доступа к глобальным информационным ресурсам. Развитие дистанционного обучения.
ПРИЛОЖЕНИЕ 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

қаржы-экономикалық нәтиже: Оңалту орталығында ұсталынған бір адамды ұстауға, жылына - 399,6 мың теңге мөлшерінде шартты шығындар;
уақтылылық: iске асыру мерзiмдерiне сәйкес iс-шаралар өткiзу;
сапасы: әлеуметтік оңалтудан өткен адамдардың жалпы саннан үлесі 100 пайыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы« 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
10-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
259-1-ҚОСЫМША
225 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
022»"Білім беру саласына мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу" деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны:  21 800 мың теңге (жиырма бір миллион сегіз жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:» "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 8-бабы, "Қазақстанның»2030 жылғы дейінгі Даму стратегиясын одан әрі жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 310 Жарлығы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  білім берудің жаңа деңгейіне кезең-кезеңмен көшуге жағдай жасау, білім сапасын арттыру, білім беруді ақпараттандыруды дамыту, оқушылар мен мұғалімдер арасында ақпараттық мәдениетті қалыптастыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   білім беру жүйесінің біріңғай білім беретін ақпараттық орта құру; Қазақстан Республикасының білім беру сапасын әлемдік ақпараттық білім беру кеңістігіне интеграциялау мақсатында арттыру; білім беру жүйесіне интерактивтік оқыту жүйесін енгізу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағ-
дар-
лама коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Кіші бағдар- лама- лардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындау- шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
022
Білім беру саласына жаңа технология-лардың мемлекеттік жүйесін енгізу
жыл бойы
Қазақстан Республи- касы Білім және ғылым министр- лігі
100
Мемлекеттік жалпы орта білім беру жүйесіне интерактив-тік оқыту жүйесін енгізу
Байланыс арқылы бейнеконференция өткізу үшін VPN желісін құру бойынша қызметтерді сатып алу. Қазақстанның тәуелсіздік жылдарында жеткен жетістіктері туралы және Астана қаласының салынуы жөнінде видеоролик жасау жөніндегі, сондай-ақ республиканың мектептері үшін теледидар арқылы ашық интерактивті сабақты тікелей трансляциялау жөніндегі қызметтерді сатып алу.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
тікелей нәтиже: 2007 жылғы 1 қыркүйекте республика мектептерінде интерактивті сабақ өткізіледі.
Түпкілікті нәтиже: жас ұрпақтың патриотизмін қалыптастыру, оқушылардың ақпараттық мәдениетін дамыту. Интерактивтік сабақтарды өткізу.
Қаржы-экономикалық нәтиже: интерактивтік ашық сабақты өткізу бойынша шығындар 21800 мың теңге.
Уақтылығы: 2007 жылғы 1 қыркүйекке дейін іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз ету.
Сапасы: жалпы орта білім беру ұйымдарының жаһандық ақпарат ресурстарына жоғары қарқынмен қол жетімділіктерін қамтамасыз ету. Қашықтықтан оқытуды дамыту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы»13 шілдедегі
N 597 қаулысына
11-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 282-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
046 "Развитие социальной инфраструктуры государственной
системы образования"
на 2007 год
1. Стоимость : 12 467 398 тысяч тенге (двенадцать миллиардов четыреста шестьдесят семь миллионов триста девяносто восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Указ Президента Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 1149 "О Государственной программе развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы",  Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года N 1459 "О Государственной программе развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы",  Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2006 года N 111 "О Государственной программе социально-экономического развития города Алматы на 2006-2010 годы",  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 2007 года N 67-р "Об утверждении Плана мероприятий по реализации проекта "Строительство 100 школ и 100 больниц на основе государственно-частного партнерства" на 2007-2010 годы.
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : Обеспечение доступности качественных образовательных услуг для населения.
5.   Задачи бюджетной программы:  Создание новой инфраструктуры типовых общеобразовательных школ, обеспечение условий для обучающихся в соответствии с нормативными требованиями.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
046
Развитие
социальной
инфраструк-
туры госу-
дарственной
системы
образования
100
Развитие
социальной
инфраструк-
туры
среднего
общего
образования
Перечисление
авансового платежа
в размере 30 % для
реализации проекта
строительства 44
школ на основе
государственно-
частного
партнерства
июль-
декабрь
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан,
акимы Южно-
Казахстанской
области,
городов
Астаны и
Алматы
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы :
Прямой результат:
- выполнение строительно-монтажных работ на 44 объектах с проектной мощностью 38 440 ученических мест.
Конечный результат: начало строительства 44 объектов образования для обеспечения доступности общеобразовательных услуг для населения, создание социально-экономических условий для полного охвата детей школьного возраста обучением и воспитанием.
Своевременность: согласно графику производства работ и заключенным договорам.
ПРИЛОЖЕНИЕ 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

282-1-ҚОСЫМША
225 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
046»"Мемлекеттік білім беру жүйесінің әлеуметтік инфрақұрылымын дамыту" деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 12 467 398 мың теңге (он екі миллиард төрт жүз алпыс жеті миллион үш жүз тоқсан сегіз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі :
"Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 1149 Жарлығы; "Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 қазандағы N 1459 Жарлығы; "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 мамырдағы N 111 Жарлығы; "2007-2010 жылдарға арналған»Мемлекеттік - жеке серіктестік негізінде 100 мектеп және 100 аурухана салу" жобасын асыру жөнінде Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 наурыздағы N 67-ө өкімі.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :
республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : халыққа сапалы білім беру қызметтеріне қол жетімділігін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері : типтік жалпы білім беру мектептердің жаңа инфрақұрылымын жасақтау, оқушыларға нормативтік талаптарға сәйкес жағдайлар жасау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар-лама коды
Кіші бағдарлама- лардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
046
Мемлекеттік білім беру жүйесінің әлеуметтік инфрақұрылы- мын дамыту
100
Жалпы орта білім берудің әлеуметтік инфрақұрылы-мын дамыту
Мемлекеттік - жеке меншік әріптестік негізінде 44 мектепті салу жобасын жүзеге асыруға 30% мөлшерде аванстық төлемдер аудару
шілде- желтоқ-сан
Қазақстан Республи-касының Білім және ғылым министр- лігі, Оңтүстік  Қазақстаноблысы, Астана және Алматы қалалары-ның әкімдері
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
тікелей нәтиже:
- жобалық қуаты 38 440 оқушы орны бар 44 объектіде, құрылыстық-монтаждық жұмыстарды атқару.
Түпкілікті нәтиже: халыққа жалпы білім берудің қол жетімділігін қамтамасыз ету үшін 44 білім беру объектілерінің құрылысын бастау, мектепке дейінгі және мектеп жасындағы балаларды толығымен қамту үшін әлеуметтік-экономикалық жағдай жасау.
Уақтылығы: Жұмыс жүргізу кестесіне және жасалған шарттарға сәйкес.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
12-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 289-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
057 "Увеличение уставного капитала АО "Национальный
научно-технологический холдинг "Самгау"
на 2007 год
1. Стоимость : 3 099 654 тысячи тенге (три миллиарда девяносто девять миллионов шестьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Закон Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации";  Закон Республики Казахстан "Об акционерных обществах" от 13 мая 2003 года;  Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 310 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года";  Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 311 "О мерах по дальнейшему научно-технологическому развитию Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2007 года N 375 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 311";  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1997 года N 1419 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия телевещания, радиовещания и радиосвязи "Казтелерадио";  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года "О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия телевещания, радиовещания и радиосвязи "Казтелерадио" и Республиканского государственного предприятия "АРТПС" в открытое акционерное общество "Казтелерадио".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : Создание условий для научно-технологического развития путем:
- обеспечения эффективного управления государственными активами, переданными в АО "Национальный научно-технологический холдинг "Самғау";
- создания благоприятных условий для формирования и развития конкурентоспособного сектора телекоммуникаций, в том числе путем внедрения современных технологий передачи данных.
5. Задачи бюджетной программы : 1. Определение стратегических приоритетов по научно-технологическому развитию в отдельных отраслях экономики, разработка соответствующих программ развития, корпоративной модели управления группой компаний, входящих в АО "Национальный научно-технологический холдинг "Самгау", оплата административных расходов АО "Национальный научно-технологический холдинг "Самгау";

289-1-ҚОСЫМША
225 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
057 "Самғау" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту" деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 3 099 654 мың теңге (үш миллиард тоқсан тоғыз миллион алты жүз елу төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 217 Заңы; "Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы N 415 Заңы; Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 310 "Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясын одан әрі іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Жарлығы; "Қазақстан Республикасының ғылыми-технологиялық одан әрі дамуы жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі Жарлығы; "Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 311 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 мамырдағы 375 қаулысы; "Теледидар, радиохабары және радиобайланысы республикалық қазыналық кәсіпорынын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 7 қазандағы N 1419 қаулысы; "Қазақтелерадио", телехабарларды, радио хабарларын тарату және радио байланысы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны мен "АРТБС" республикалық мемлекеттік кәсіпорынын "Қазақтелерадио" ашық акционерлік қоғамына қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпанындағы N 298 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   Ғылыми-технологиялық даму үшін:
- "Самғау" Ұлттық ғылыми-тенхнологиялық холдингі" АҚ-ға берілген мемлекеттік активтерді тиімді басқаруды қамтамасыз ету;
- телекоммуникацияның бәсекеге қабілетті секторларын қалыптастыру және дамыту үшін, оның ішінде деректер берудің қазіргі заманғы технологияларын енгізу жолымен қолайлы жағдайлар жасау арқылы.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :
1. Экономиканың жекелеген салаларында ғылыми-техникалық даму бойынша стратегиялық басымдықтарды айқындау, "Самғау" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ-ға кіретін компаниялар тобын басқарудың тиісті даму бағдарламасын, корпоративтік моделін әзірлеу, "Самғау" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ-ның әкімшілік шығыстарын төлеу.

2. Создание инфо- и телекоммуникационной инфраструктуры, охватывающей все области Республики Казахстан, включая областные и районные центры, а также города областного подчинения, содействие развитию телерадиокоммуникаций путем осуществления комплекса мероприятий по обеспечению устойчивого функционирования и технической модернизации сети телерадиовещании, включая расходы на финансирование собственной деятельности в рамках выполнения указанных мероприятий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
057
Увеличение
уставного
капитала АО
"Националь-
ный научно-
технологи-
ческий
холдинг
"Самгау"
Увеличение
уставного
капитала АО
"Национальный
научно-технологи-
ческий холдинг
"Самгау" для:
1) проведения
работ по
определению
стратегических
приоритетов по
научно-технологи-
ческому развитию
в отдельных
отраслях
экономики;
2) для пополнения
уставного капитала
дочерней
организации АО
"Казтелерадио".
июль-
декабрь
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: пополнение уставного капитала АО "Национальный научно-технологический холдинг "Самгау".
Конечный результат:
определение стратегических приоритетов по научно-технологическому развитию в отдельных отраслях экономики;
возможность финансирования капитальных вложений АО "Национальный научно-технологический холдинг "Самгау"; повышение надежности и качества трансляции телевизионных и радиопрограмм на территории Республики Казахстан путем их технического оснащения и модернизации, что обеспечит устойчивое функционирование сети телерадиовещании:
- увеличение отношения сигнала яркости к фоновой помехе не менее чем в два раза (3 дБ);
- повышение защищенности канала звукового сопровождения от псофометрического шума не менее чем в два раза (3 дБ);
- снижение длительности технических остановок радиотелевизионного оборудования при аварии энергоснабжения на 80 %;
- снижение длительности технических остановок радиотелевизионного оборудования при аварии на антенно-фидерных системах на 50 % к 2009 году.
Своевременность:
выполнение мероприятия будет осуществлено согласно установленному сроку в соответствии с утвержденными графиками;
снижение расходов на производство ремонтных и аварийно-восстановительных работ, повышение доходов от трансляции телевизионных и радиопрограмм.
Качество:
повышение эффективности деятельности компаний, вошедших в состав АО "Холдинг "Самгау";
повышение эффективности деятельности АО "Казтелерадио" путем обеспечения и модернизации современными технологиями сети телерадиовещании;

2. Қазақстан Республикасының барлық облыстарын қамтитын, облыс және аудан орталықтарын, сондай-ақ облыстық бағыныстағы қалаларды қоса алғанда, ақпараттық және телекоммуникациялық инфрақұрылымдар құру, телерадио хабарлары желісін орнықты жұмыс істету және техникалық жаңғыруды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар кешенін жүзеге асыру арқылы телерадио коммуникацияларын дамытуға жәрдемдесу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N п/п
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Кіші бағдарлама- лардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
057
"Самғау" Ұлттық ғылыми- технологиялық холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
1) Экономика-
ның жекелеген
салаларында
ғылыми
технологияны
дамыту бойынша
стратегиялық
басымдықтарды
айқындау
жұмыстарын
жүргізу;
2) "Қазақтеле-
радио" АҚ-ның
жарғылық
капиталын
толықтыру үшін
"Самғау"
ғылыми-техно-
логиялық
холдинг"
ұлттық АҚ-ның
жарғылық
капиталын
ұлғайту.
шілде- желтоқсан
Қазақстан Республи-касының Білім және ғылым министр- лігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
тікелей нәтиже: "Самғау" ұлттық ғылыми-технолгиялық холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын толықтыру;
түпкі нәтиже: экономиканың жекелеген салаларындағы ғылыми-технологиялық даму жөніндегі стратегиялық басымдықтарды анықтау;
"Самғау" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ-ның капиталдық салымдарын қаржыландыру мүмкіндігі;
Техникалық жабдықтау және жаңғырту арқылы Қазақстан Республикасының аумағындағы теледидар және радиобағдарламаларды трансляциялаудың сенімділігі мен сапасын арттыру;
- жарықтар дабылының аялық кедергіге қатынасын кем дегенде екі есе (3 дБ) ұлғайту;
- дыбыстық сүйемелдеу арналарын псофометриялық шудан қорғануын алып жүруде кем дегенде екі есе (3 дБ) арттыру;
- радиотеледидарлық жабдықтардың техникалық үзіліс ұзақтығын электржабдықтау авариясы кезінде 80 пайызға төмендету;
- радиотеледидарлық жабдықтардың техникалық үзіліс ұзақтығын антенналық-фидерлік жүйесінің авариясы кезінде 2009 жылға қарай 50 пайызға төмендету;
ұзақтығы:
Іс-шараларды орындау бекітілген кестеге сәйкес белгіленген мерзімде жүзеге асырылатын болады;
жөндеу және авариялық қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу шығыстарын төмендету, теледидарлық және радио бағдарламаларын трансляциялаудан түсетін кірісті арттыру. сапасы:
"Самғау" холдингі" АҚ құрамына енген компаниялар қызметтерінің тиімділігін арттыру;
"Қазтелерадио" АҚ қызметінің тиімділігін телерадио хабар тарату жүйелерін қазіргі заманғы технологиялармен қамтамасыз ету және жаңғырту арқылы арттыру;

увеличение охвата отдаленного сельского населения республики программами телевидения и радиовещания на 0,8 %.
ПРИЛОЖЕНИЕ 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 289-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
076 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение новых
технологий государственной системы в сфере образования"
на 2007 год
1. Стоимость : 1 024 543 тысяч тенге (один миллиард двадцать четыре миллиона пятьсот сорок три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  статья 8 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании",  Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 310 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : создание условий для поэтапного перехода к новому уровню образования, повышение качества образования, развитие информатизации образования, формирование у учащихся и учителей информационной культуры.
5. Задачи бюджетной программы : создание единой образовательной информационной среды системы образования, улучшение информатизации системы образования и повышение качества образования Республики Казахстан с целью интеграции его в мировое информационное образовательное пространство; предоставление организациям среднего общего образования средств доступа к глобальным информационным ресурсам посредством подключения школы к Интернету.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
076
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
внедрение
новых
технологий
государст-
венной
системы в
сфере
образования.
2
100
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
внедрение
системы
интерактив-
ного
обучения в
государст-
венной
системе
среднего
общего
образования.
Перечисление
целевых текущих
трансфертов из
республиканского
бюджета областным
бюджетам,
бюджетам городов
Астаны, Алматы на
внедрение системы
интерактивного
обучения в
государственной
системе среднего
общего образования
согласно решению
Правительства
Республики
Казахстан.
Обеспечение
внедрения системы
интерактивного
обучения в
государственной
системе среднего
общего
образования.
В
течение
года
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы

шалғай жатқан ауыл халқын республикалық теледидар және радиохабар бағдарламаларымен қамтуды 0,8 пайызға ұлғайту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
13-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
289-2-ҚОСЫМША
225 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
045 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне білім беру мемлекеттік жүйенің жаңа
технологиялық енгізуге берілетін нысаналы трансферттер"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 1 024 543 мың теңге (бір миллиард жиырма төрт мың бес жүз қырық үш теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 8-бабы, "2030 жылға дейінгі Қазақстанның Даму стратегиясын одан әрі іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 310 Жарлығы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : білім берудің жаңа деңгейіне кезең-кезеңімен көшу үшін жағдайлар жасау, білім беру сапасын арттыру, білім беруді ақпараттандыруды, оқушылар мен мұғалімдердің ақпараттық мәдениет қалыптастыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері : білім беру жүйесінің бірыңғай білім беру ақпараттық ортасын құру, әлемдік ақпараттық білім беру кеңістігіне интеграциялану мақсатында Қазақстан Республикасының білім беруді ақпараттандыру жүйесін жақсарту және білім беру сапасын арттыру; жалпы орта білім беретін ұйымдарды мектептерді Интернет желісіне қосу арқылы жаһандық ақпараттық ресурстарға қол жеткізу құралдарымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N
п/
п
Бағдар-лама
коды
Кіші
бағдар-лама коды
Кіші бағдарлама- лардың атауы
Бағдарла-
маны іске
асыру  жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
076
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне білім беру саласына
мемлекеттік
жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивтік оқытуды енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
Республи- калық бюджеттен
облыстық
бюджеттер-ге, Астана және Алматы қалалық
бюджет- теріне жалпы орта білім берудің мемлекет- тік жүйесіне интерак- тивтік оқыту жүйесін енгізуге арналған нысаналы ағымдағы трансферт-терді Қазақстан Республи- касы Үкіметі- нің шешіміне сәйкес аудару, Жалпы орта
білім берудің мемлекет- тік жүйесіне интерак- тивтік оқыту жүйесін енгізуді қамтама- сыз ету.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республи- касы Білім және ғылым министрлі-гі
Облыстар- дың, Астана, Алматы қалалары- ның әкімдері

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы :* Прямой результат: в 2007 году будет приобретено оборудование и программное обеспечение, а также осуществлена абонентская оплата не менее 1000 школ, в том числе:
Акмолинская область - не менее 30 школ, Актюбинская область - не менее 40 школ, Алматинская область - не менее 85 школ, Атырауская область - не менее 36 школ, Восточно-Казахстанская область - не менее 78 школ, Жамбылская область - не менее 80 школ, Западно-Казахстанская область - не менее 40 школ, Карагандинская область - не менее 84 школ, Костанайская область - не менее 72 школ, Кызылординская область - не менее 68 школ, Мангыстауская область - не менее 18 школ, Павлодарская область - не менее 55 школ, Северо-Казахстанская область - не менее 60 школ, Южно-Казахстанская область - не менее 108 школ, город Алматы - не менее 113 школ, город Астана - не менее 33 школ.
В 2007 году будут приобретены модемы и подключены к ADSL-линии не менее 307 школ, в том числе:
Акмолинская область - 15 школ, Алматинская область - 30 школ, Атырауская область - 36 школ, Восточно-Казахстанская область - 40 школ, Жамбылская область - 13 школ, Западно-Казахстанская область - 20 школ, Костанайская область - 20 школ, Кызылординская область - 30 школ, Мангыстауская область - 10 школ, Павлодарская область - 53 школы, Северо-Казахстанская область - 20 школ, Южно-Казахстанская область - 20 школ.
Будут проведены курсы по обучению информационно-коммуникационным технологиям не менее 2000 педагогов.
Будет приобретено оборудование, необходимое для создания многофункциональной системы "Мультисервисная информационно-коммуникационная образовательная сеть", а также услуги по его установке и подключению.
Конечный результат: 1 сентября 2007 года будет проведена трансляция открытого урока для школ республики.
Финансово-экономический результат: планируемый средний расход на: приобретение 1 единицы оборудования, необходимого для создания многофункциональной системы "Мультисервисная информационно-коммуникационная образовательная сеть" составит 938,33 тыс. тенге, приобретение модема для 1 школы составит 18,0 тыс. тенге, подключение к ADSL-линии 1 школы составит 11,685 тыс. тенге, абонентскую оплату в месяц составит 12,017 тыс. тенге, обучение 1 педагога составит 1,227 тыс. тенге.
Своевременность: внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования согласно заключенным договорам.
Качество: обеспечение организациям образования высокоскоростного доступа к глобальным информационным ресурсам.
* Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
ПРИЛОЖЕНИЕ 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
*тікелей нәтиже: 2007 жылы жабдықтар мен бағдарламалық қамтамасыз ету сатып алынады, сондай-ақ кем дегенде 1000 мектепке, абоненттік төлемдер жүзеге асырылатын болады, оның ішінде:
Ақмола облысы - кем дегенде 30 мектеп, Ақтөбе облысы - кем дегенде 40 мектеп, Алматы облысы - кем дегенде 85 мектеп, Атырау облысы - кем дегенде 36 мектеп, Шығыс Қазақстан облысы - кем дегенде 78 мектеп, Жамбыл облысы - кем дегенде 80 мектеп, Батыс Қазақстан облысы - кем дегенде 40 мектеп, Қарағанды облысы - кем дегенде 84 мектеп, Қостанай облысы - кем дегенде 72 мектеп, Қызылорда облысы - кем дегенде 68 мектеп, Маңғыстау облысы - кем дегенде 18 мектеп, Павлодар облысы - кем дегенде 55 мектеп, Солтүстік Қазақстан облысы - кем дегенде 60 мектеп, Оңтүстік Қазақстан облысы - кем дегенде 108 мектеп, Алматы қаласы - кем дегенде 113 мектеп, Астана қаласы - кем дегенде 33 мектеп.
2007 жылы кем дегенде 307 мектепке модемдер алынып және олар ADSL жүйесіне қосылады, оның ішінде: Ақмола облысы - 15 мектеп, Алматы облысы - 30 мектеп, Атырау облысы - 36 мектеп, Шығыс Қазақстан облысы - 40 мектеп, Жамбыл облысы - 13 мектеп, Батыс Қазақстан облысы - 20 мектеп, Қостанай облысы - 20 мектеп, Қызылорда облысы - 30 мектеп, Маңғыстау облысы - 10 мектеп, Павлодар облысы - 53 мектеп, Солтүстік Қазақстан облысы - 20 мектеп, Оңтүстік Қазақстан облысы - 20 мектеп.
Кем дегенде 2000 педагог ақпараттық-коммуникациялық технологиялар бойынша оқыту курстарынан өткізілетін болады.
"Мультисервисті ақпараттық-коммуникативтік білім беру желісі" көпфункционалды жүйені құруға қажетті жабдықтар сатып алынатын болады.
Түпкі нәтиже: 2007 жылдың 1 қыркүйегінен бастап республика мектептерінде ашық сабақтарды трансляциялау жүргізілетін болады.
Қаржы-экономикалық нәтиже: жоспарланатын орташа шығысы: "Мультисервисті ақпараттық-коммуникативтік білім беру желісі" көпфункционалды жүйесін құруға қажетті жабдықтың 1 бірлігін сатып алуға 938,33 мың теңге, 1 мектепке модем сатып алуға 18,0 мың теңге, 1 мектепті ADSL жүйесіне қосуға 11,685 мың теңге, 1 айға абоненттік төлем 12,017 мың теңге, 1 педагогты оқытуға 1,227 мың теңгені құрайды.
Уақтылығы: жасалған шарттарға сәйкес жалпы орта білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивтік оқыту жүйесін енгізу.
Сапасы: Білім беру ұйымдарын ғаламдық ақпараттық ресурстарға жоғары жылдамдықпен қол жеткізуін қамтамасыз ету.
* Республикалық бюджеттен бөлінетін трансферттерді игеру шеңберінде іске асырылатын іс-шаралардың тізбесі, күтілетін нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткіштер тиісті жергілікті бюджеттік бағдарламаның паспортында көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
14-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 314-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
226 - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
025 "Формирование уставного капитала РГП "Республиканский
детский реабилитационный центр"
на 2007 год
1. Стоимость : 10920 тысяч тенге (десять миллионов девятьсот двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан";  Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года N 1438 "О Государственной программе реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1050 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : создание РГП "Республиканский детский реабилитационный центр".
5. Задачи бюджетной программы : формирование уставного капитала республиканского государственного предприятия.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Срок
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
025
Формирование
уставного
капитала РГП
"Республикан-
ский детский
реабилитаци-
онный центр"
Формирование
уставного капитала
республиканского
государственного
предприятия на
праве хозяйствен-
ного ведения
"Республиканский
детский
реабилитационный
центр"
июль-
сентябрь
Министерство здравоохра-
нения
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: формирование уставного капитала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский детский реабилитационный центр".
Конечный результат: создание РГП "Республиканский детский реабилитационный центр".
Финансово-экономический результат: минимальный уставной капитал в размере 10 тысяч кратного месячного расчетного показателя.
ПРИЛОЖЕНИЕ 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 314-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
226 - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
026 "Строительство и реконструкция объектов образования"
на 2007 год

314-1 ҚОСЫМША
226  - Қ азақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Республикалық балаларды оңалту орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру"
деген 025 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 10920 мың теңге (он миллион тоғыз жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі :
"Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулық жағдайын жақсарту жөніндегі бірінші кезекті шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956 Жарлығы; "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 1438 Жарлығы; "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы N 1050 қаулысы.
3.   Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   "Республикалық балаларды оңалту орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын құру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   республикалық мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын қалыптастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
р/с N
Бағдар- лама- ның коды
Кіші бағдар- ламаның коды
Бағдарла- маның (кіші бағдарла- маның) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындау-
шылар
1
2
3
4
5
6
7
1
025
"Республи- калық балаларды  оңалту орталығы"  РМК-нің жарғылық капиталын қалыптас- тыру
"Республикалық  балаларды оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын қалыптастыру.
шілде- қыркүйек
Қазақстан Республи-касы Денсаулық сақтау министр- лігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
Тікелей нәтиже: "Республикалық балаларды оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын қалыптастыру.
Түпкілікті нәтиже: "Республикалық балаларды оңалту орталығы" РМК құру.
Қаржы-экономикалық нәтиже: 10 мың есе айлық есептік көрсеткіші мөлшеріндегі ең аз жарғылық капитал.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
15-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
314-2 ҚОСЫМША
226 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту"
деген 026 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость : 191 138 тысяч тенге (сто девяносто один миллион сто тридцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1050 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : повышение качества подготовки медицинских кадров для создания эффективно действующей системы профессионального образования и медицинской науки, направленной на удовлетворение долгосрочных стратегических потребностей отрасли здравоохранения, сохранение и улучшение здоровья населения.
5. Задачи бюджетной программы : формирование инфраструктуры путем расширения и реконструкции объекта образования для создания и улучшения условий подготовки специалистов в отрасли здравоохранения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Срок
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
026
Строительство
и рекон-
струкция
объектов
образования
Реализация
бюджетного
инвестиционного
проекта в пределах
суммы согласно
приложению к
постановлению
Правительства
Республики
Казахстан от 14
декабря 2006 года
N 1204 "О реализа-
ции Закона
Республики
Казахстан "О
республиканском
бюджете на 2007
год" на мероприя-
тия по расширению
и реконструкции
Казахской
государственной
медицинской
академии по улице
Бейбитшилик в
городе Астане
июль-
декабрь
Министерство здравоохра-
нения
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: расширение и реконструкция Казахской государственной медицинской академии по улице Бейбитшилик в городе Астане в соответствии с проектно-сметной документацией, прошедшей в установленном законодательством порядке государственную вневедомственную экспертизу и утверждение.
Конечный результат: завершение расширения и реконструкции Казахской государственной медицинской академии по улице Бейбитшилик в городе Астане.
Своевременность: выполнение объема работ по расширению и реконструкции объекта, согласно заключенным договорам с поставщиком услуг.
Качество: расширение и реконструкция Казахской государственной медицинской академии по улице Бейбитшилик в городе Астане в соответствии с СНиП РК.
ПРИЛОЖЕНИЕ 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

1. Құны :   191 138 мың теңге (бір жүз тоқсан бір миллион бір жүз отыз сегіз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы N 1050 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   денсаулық сақтау саласының ұзақ мерзімді стратегиялық қажеттіліктерін қанағаттандыруға, халық денсаулығын сақтау мен жақсартуға бағытталған кәсіптік білім беру мен медицина ғылымының қолданыстағы жүйесін тиімді құру үшін медицина кадрларын даярлаудың сапасын арттыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   денсаулық сақтау саласының мамандарын даярлау үшін жағдайларды жақсарту үшін білім беру объектілерін салу мен қайта жаңарту арқылы инфрақұрылымды қалыптастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
р/с N
Бағ- дар- лама- ның коды
Кіші бағ- дар- лама- ның коды
Бғадар- ламаның (кіші бағдар- ламаның  атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындау- шылар
1
2
3
4
5
6
7
026
Білім беру объекті- лерін салу және қайта жаңарту
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына 3-қосымшаға сәйкес сома шегінде Астана қаласының Бейбітшілік
көшесіндегі Қазақ
мемлекеттік медицина
академиясын кеңейту
және қайта жаңарту
жөніндегі іс-шараларға
арналған бюджеттік
инвестициялық
жобаларды іске асыру
шілде- желтоқ- сан
Қазақстан Республи-касы Денсаулық сақтау министр- лігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
Тікелей нәтиже: заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткен жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласының Бейбітшілік көшесіндегі Қазақ мемлекеттік медицина академиясын кеңейту және қайта жаңарту.
Түпкілікті нәтиже: Астана қаласының Бейбітшілік көшесіндегі Қазақ мемлекеттік медицина академиясын кеңейту мен қайта жаңартуды аяқтау.
Уақтылылығы: қызмет көрсетушілермен жасалған шартқа сәйкес кеңейту және объектілерін қайта жаңарту жұмыстарының көлемін орындау.
Сапасы: Астана қаласының Бейбітшілік көшесіндегі Қазақ мемлекеттік медицина академиясын ҚР ҚНЕ-ге сәйкес кеңейту және қайта жаңарту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
16-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 353-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
231  Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
027 "Целевые трансферты для организации эксплуатации
тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности
областей или районов (городов областного значения)"
на 2007 год
1. Стоимость : 500000 тысяч тенге (пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы : постановление Парламента Республики Казахстан "О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" (второе чтение) от 19 июня 2007 года N 94-III ПРК.
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : обеспечение функционирования объектов теплоснабжения города Аркалыка в отопительный сезон 2007-2008 годов.
5. Задачи бюджетной программы : создать условия для обеспечения топливом объектов теплоснабжения города Аркалыка Костанайской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
027
Целевые
трансферты
для
организации
эксплуатации
тепловых
сетей, нахо-
дящихся в
коммунальной
собственнос-
ти областей
или районов
(городов
областного
значения)
Перечисление
целевых трансфер-
тов областному
бюджету
Костанайской
области на
приобретение
топочного мазута
для ГКП
"Аркалыкская ТЭК"
на отопительный
период 2007-2008
годов.
Июль-
декабрь
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан;
акимат
Костанайской
области,
акимат
города
Аркалыка
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: приобретение топочного мазута в объеме не менее 22,3 тыс. тонн для обеспечения теплоснабжения в городе Аркалыке на отопительный сезон 2007-2008 годов.
Конечный результат: эффективное функционирование и бесперебойное предоставление услуг теплоснабжения ГКП "Аркалыкская ТЭК".
Финансово-экономическая эффективность: экономический эффект для республики достигается посредством реализации мероприятий по улучшению теплоснабжения города Аркалыка Костанайской области.
Своевременность: согласно плану-графику работ в соответствии с заключенными договорами.
Качество: согласно нормам и правилам.
ПРИЛОЖЕНИЕ 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

353-1-ҚОСЫМША
231  Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
027 "Облыстардың немесе аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін
пайдалануды ұйымдастыруға арналған нысаналы трансферттер"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 500 000 мың теңге (бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы" (екінші оқылым) 2007 жылғы 19 маусымдағы N 94-ІІІ ҚРҮ Қазақстан Республикасы Парламентінің қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   2007-2008 жылдардағы жылу беру маусымына Арқалық қаласының жылумен жабдықтау объектілерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   Қостанай облысы Арқалық қаласының жылумен жабдықтау объектілерін отынмен қамтамасыз ету үшін жағдай жасау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар- лама  коды
Кіші бағдарла- малардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушы- лар
1
2
3
4
5
6
7
1
027
Облыстардың немесе аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру-
ға арналған
нысаналы
трансферттер
"Арқалық ЖЭК" МКК үшін 2007-2008 жылдарда жылу беру маусымына отындық мазутты сатып алуға Қостанай облысының облыстық бюджетіне нысаналы трансферттер-ді аудару.
шілде - желтоқ- сан
Қазақстан Республика- сы Энергетика  және минералдық ресурстар министрлігіҚостанай облысының әкімдігі, Арқалық қаласының әкімдігі.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер : тікелей нәтиже: 2007-2008 жылдарда жылу беру маусымына Арқалық қаласында жылумен жабдықтауды қамтамасыз ету үшін 22,3 мың тоннадан кем емес көлемде отындық мазут сатып алу.
Түпкілікті нәтиже: "Арқалық ЖЭК" МКК-нің тиімді жұмыс істеуі және жылумен жабдықтау қызметтерін үздіксіз ұсынуы.
қаржы-экономикалық тиімділігі: республика үшін экономикалық тиімділікке Қостанай облысының Арқалық қаласын жылумен жабдықтауды жақсарту жөніндегі іс-шараларды іске асыру жолымен қол жеткізіледі.
Уақытылығы: жасалған шарттарға сәйкес жұмыстардың жоспар-кестесіне сәйкес.
Сапасы: нормалар мен ережелерге сәйкес.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
17-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 354-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
231  Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
029 "Реализация инициативы прозрачности деятельности
добывающих отраслей в Республике Казахстан"
на 2007 год
1. Стоимость : 13 000 тысяч тенге (тринадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  статья 63 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании",  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222 "О сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы", пункт 52. постановления Правительства Республики Казахстан "О сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы" от 31 марта 2006 года N 222.
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : реализация "Меморандума о взаимопонимании в отношении реализации Инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан" от 5 октября 2005 года.
5. Задачи бюджетной программы:  повышение транспарентности деятельности добывающих отраслей и доходов Республики Казахстан, получаемых от добывающих компаний.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
029
Реализация
инициативы
прозрачности
деятельности
добывающих
отраслей в
Республике
Казахстан
1. Привлечение
аудиторской
компании для
проведения сверок
отчетов о
поступлениях и
платежах в бюджет,
представленных
добывающими
компаниями и
Правительством
Республики
Казахстан.
Второе
полу-
годие
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: независимый отчет аудиторской компании о поступлениях и платежах в бюджет, представленных добывающими компаниями и Правительством РК, который будет опубликован в прессе.
Конечный результат: повышение транспарентности деятельности добывающих отраслей и доходов Республики Казахстан, получаемых от добывающих компаний.
Финансово-экономическая эффективность: повышение рейтинга страны и привлечение инвестиций в добывающую отрасль.
Своевременность: в соответствии со сроками, определенными договором и техническими заданиями.
Качество: оказание услуг в полном объеме и в установленные сроки.
ПРИЛОЖЕНИЕ 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

354-1-ҚОСЫМША
231  Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
029 "Қазақстан Республикасында өндіру салалары қызметтерінің ашықтық бастамаларын іске асыру"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 13 000 мың теңге (он үш миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі :   "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 63-бабы, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі жалпы ұлттық іс-шаралар жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудың желілік кестесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудың желілік кестесінің 52-тармағы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : 2005 жылғы 5 қазандағы "Қазақстан Республикасында өндіруші салалар қызметінің ашықтығы бастамасын іске асыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   өндіруші салалар қызметінің және Қазақстан Республикасына өндіруші компаниялардан түсетін кірістің транспаренттігін арттыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
№N п/п
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Кіші бағдарлама- лардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
029
Қазақстан Республика- сында өндіру салалары қызметтері- нің ашықтық
бастамала- рын іске асыру
1. Қазақстан Республикасы Үкіметі мен өндіруші компаниялар ұсынған бюджетке түсетін төлемдердің есептерін салыстыруға аудиторлық компания тарту.
Екінші жарты жылдық
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер : тікелей нәтиже: баспасөзде жарияланатын Қазақстан Республикасы Үкіметі мен өндіруші компаниялар ұсынған бюджетке түсімдер мен төлемдер туралы аудиторлық компанияның тәуелсіз есебі.
Түпкілікті нәтиже: өндіруші салалар қызметінің және Қазақстан Республикасына өндіруші компаниялардан түсетін кірістің транспаренттігін арттыру.
Қаржылық-экономикалық тиімділігі: елдің рейтингін көтеру және өндіруші салаларға инвестиция тарту.
Уақтылылығы: шартпен және техникалық тапсырмалармен анықталған мерзімдерге сәйкес.
Сапасы: толық көлемде және белгіленген мерзімде қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
18-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 354-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
231  Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
036 "Проведение мероприятий по выплате долгов
юридических лиц Республики Казахстан перед
хозяйствующими субъектами Туркменистана"
на 2007 год
1. Стоимость : 1 849 826 тысяч тенге (один миллиард восемьсот сорок девять миллионов восемьсот двадцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" от 8 декабря 2006 года N 194-III ЗРК.
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : урегулирование долговых обязательств и требований.
5. Задачи бюджетной программы : погашение задолженности перед организациями Туркменистана.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
036
Проведение
мероприятий
по выплате
долгов
юридических
лиц
Республики
Казахстан перед хозяй-
ствующими
субъектами
Туркменистана
Формирование
уставного капитала
АО "Достык Энерго"
на мероприятия по
выкупу прав требо-
ваний по долгам
Республиканского
государственного
предприятия "НЭС
Казахстанэнерго"
перед хозяйствую-
щими субъектами
Туркменистана:
1) ТГЭК "Кувват"
за поставленную в
1996-1997 годах
электроэнергию;
2) Ассоциацией по
хлебопродуктам
"Туркменгалланум-
лери" за
потребление газа
и электроэнергию
в 1993-1994 годах.
Июль-
декабрь
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: формирование уставного капитала акционерного общества.
Конечный результат: погашение долгов перед хозяйствующими субъектами Туркменистана.
Своевременность: исполнение плана мероприятий согласно п.6 данного паспорта.
Качество: погашение долговых обязательств.
ПРИЛОЖЕНИЕ 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 354-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
231  Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
049 "Подготовительная работа по развитию атомной энергетики"
на 2007 год

354-2-ҚОСЫМША
231 - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
036 "Түркменстан шаруашылық жүргізуші субъектілер алдында Қазақстан Республикасы заңды тұлғаларының борышын өтеу жөнінде іс-шараларды жүргізу" деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны :   1849826 мың теңге (бір миллиард сегіз жүз қырық тоғыз миллион сегіз жүз жиырма алты мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заң жобасы туралы" Қазақстан Республикасы Парламентінің 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 194-III ҚРП қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   борыш міндеттемелері мен талаптарын реттеу.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   Түркменстан ұйымдарының алдында берешектерді өтеу.
6. Бюджеттік бағдарламаның іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
N р/с
Бағ- дар- лама коды
Кіші
бағ- дар- лама коды
Кіші бағдарла- малардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушы- лар
1
2
3
4
5
6
7
1
036
Түркменстан
шаруашылық
жүргізуші субъектіле-рі алдында Қазақстан Республи- касы заңды тұлғалары- ның борышын
өтеу жөнінде іс-шаралар-ды  жүргізу
Түркменстан шаруашылық жүргізуші субъектілері алдында "Қазақстанэнер- гия ҮЭЖ" республикалық мемлекеттік кәсіпорынының берешектері бойынша талаптар құқығын сатып алу жөніндегі іс-шараларға "ДостықЭнерго" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру;
Олар:
1) 1996-1997 жылдары жеткізілген электр энергиясы үшін "Кувват" ТГЭК;
2) 1993-1994 жылдары газ және электр энергиясын тұтыну үшін мөлшері "Туркменгалланумлеи" нан өнімдері ассоциациясына.
шілде- желтоқ- сан
Қазақстан Республи- касы Энергетика  және минералдық ресурстар министрлігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
Тікелей нәтиже: акционерлік қоғамның жарғылық капиталын қалыптастыру.
Түпкілікті нәтиже: Түркменстанның шаруашылық жүргізуші субъектілер алдында борышты өтеуі.
Уақытылығы: осы паспорттың 6-тармағына сәйкес іс-шаралар жоспарын орындау.
Сапасы: борыш міндеттемелерін өтеу.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
19-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
354-3-ҚОСЫМША
231  Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшілігі
2007 жылға арналған
049 "Атомэнергетикасын дамыту жөніндегі дайындық жұмысы"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость : 151 974 тысяч тенге (сто пятьдесят один миллион девятьсот семьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Закон Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года "Об использовании атомной энергии";  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы".
3. Источники финансировании бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : Разработка Декларации о Намерениях и технико-экономического обоснования (далее ДоН и ТЭО) для принятия решения о целесообразности дальнейшего инвестирования и достижения намечаемых технико-экономических показателей.
5. Задачи бюджетной программы : Получение обоснованных данных для принятия решения о хозяйственной необходимости, технической возможности, коммерческой, экономической и социальной целесообразности инвестиций в строительство, получения акта выбора площадки строительства АЭС и выполнения дальнейших работ по реализации проекта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
049
Подготови-
тельная
работа по
развитию
атомной
энергетики
1. Разработка
Технического
задания (ТЗ) на
проект атомной
электростанции,
на технические
проекты Реакторной
установки (РУ),
Турбинной
установки (ТУ),
Автоматизированной
системы управления
технологическим
процессом (АСУ
ТП).
2. Разработка
Декларации о
намерениях (ДоН).
июль-
декабрь
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан,
совместное
Казахстан-
ско-Россий-
ское
предприятие
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: разработанные технические задания на проект АЭС, реакторную установку, турбинную установку, автоматизированную систему управления технологическим процессом. Декларация о намерениях.
Конечный результат: полученные обоснованные данные позволят принять решение о хозяйственной необходимости, технической возможности, коммерческой, экономической и социальной целесообразности инвестиций в строительство, получения акта выбора площадки строительства АЭС и выполнения дальнейших работ по реализации проекта.
Финансово-экономическая эффективность: строительство АЭС внесет существенный вклад в социально-экономическое развитие страны поскольку обеспечит не только развитие сектора атомной энергетики, но и других секторов экономики Республики Казахстан, являющихся потребителями электроэнергии, позволит обеспечить создание новых рабочих мест с высоким уровнем квалификации занятого персонала. При этом благоприятно складывающаяся конъюнктура мирового рынка по строительству АЭС малой и средней мощности создает реальные предпосылки для продвижения проекта АЭС с энергоблоками ВБЭР-300 на международные рынки с использованием накопленного опыта в проектировании, строительстве и эксплуатации указанной АЭС в Республике Казахстан в качестве референтного.
Своевременность: актуальность проекта обусловлена вопросами обеспечения электроэнергией Мангистауской, Атырауской, Западно-Казахстанской, Актюбинской областей, устойчивой тенденцией роста мировых цен на органическое топливо, истощением его запасов, а также повышением роли атомной энергетики в мировом энергопроизводстве.
Качество: работы будут выполнены в соответствии с нормативной документацией, действующей в РК, РФ и рекомендациями МАГАТЭ.
ПРИЛОЖЕНИЕ 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

1. Құны : 151974  мың теңге (бір жүз елу бір миллион тоғыз жүз жетпіс төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі :   "Атом энергиясын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылдың 14 сәуірдегі Заңы; "Мемлекет басшысының 2005-2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуір N 319 қаулысы.        3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   Жоспарланып отырған техникалық-экономикалық негіздемеге қол жеткізу және одан әрі инвестициялаудың орындылығы туралы шешімді қабылдау үшін Ниет туралы декларацияны және техникалық-экономикалық негіздеме (бұдан әрі НтД және ТЭН) әзірлеу.
5.   Бюджеттік бағдарламаның міндеті : Құрылыс инвестицияларының шаруашылық қажеттілігі, техникалық мүмкіндігі, коммерциялық, экономикалық және әлеуметтік орындылығы туралы шешім қабылдау үшін, АЭС құрылысының таңдауға актісін алу және жобаны іске асыру жөніндегі алдағы жұмыстарды орындау үшін нақты мәліметтер алу негізделген.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N р/р
Бағ- дар- лама-ның коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Бағдар- ламаның (кіші бағдар- ламаның) аталуы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар (кіші бағдарламаны)
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындау- шылар
1
2
3
4
5
6
7
049
Атом энерге- тикасын дамыту жөнінде- гі дайындық жұмысы
1. Атом электр станциясы жобасына, реакторлық қондырғы (РУ), турбиналық қондырғы (ТУ) Технологиялық процеспен басқарудың автоматтандырыл- ған жүйесінің (ТПБАЖ) техникалық жобаларына Техникалық тапсырма (ТТ)әзірлеу.
2. Ниет туралы декларация әзірлеу.
шілде- желтоқсан
Қазақстан Республика- сының Энергетика  және минералдық ресурстар министрлігі мен бірлескен қазақстан- ресей кәсіпорны
7. Бюджеттік бағдарламаны орындауда күтілетін нәтижелері :
тікелей нәтиже: АХ, реакторлық қондырғы, трубиналық қондырғы, технологиялық процеспен басқарудың автоматтандырылған жүйесінің жобаларына әзірленген техникалық тапсырма. Ниет туралы декларация;
түпкілікті нәтиже: алынған, негізделген мәліметтер алу құрылыс инвестицияларының шаруашылық қажеттілігі, техникалық мүмкіндігі, коммерциялық, экономикалық және орындылығы туралы шешім қабылдауға, АЭС құрылысының алаңын таңдау актісін алуға және жобаны іске асыру жөніндегі алдағы жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді;
қаржылық-экономикалық тиімділігі: АЭС салу елдің әлеуметтік-экономикалық дамуына елеулі үлес қосады, өйткені ол атом энергетикасы секторын ғана қамтамасыз етіп қоймай, электр энергиясын тұтынушы Қазақстан Республикасы экономикасының басқа секторларына да, жұмыспен қамтылған біліктілігі жоғарғы деңгейдегі қызметкерлерге жаңа жұмыс орнын құруға мүмкіндік береді. Бұл ретте, шағын және орта қуатты АЭС салу бойынша. Әлемдік нарықтық қолайлы жайғасқан конъюктурасы аталған АЭС-ті референттік ретінде Қазақстан Республикасында жобалаудағы, салудағы және пайдаланудағы жинақталған тәжірибені халықаралық нарықтарға ВБЭР-300 энергоблоктары бар АЭС жобасын шығару үшін нақты алғышартын құрайды;
уақтылығы: жобаның өзекті мәселесі Маңғыстау, Атырау, Батыс Қазақстан, Ақтөбе облыстарын электр энергиясымен қамтамасыз ету мәселелеріне, органикалық отынның әлемдік бағасы өсуінің тұрақты үрдісіне, оның қорының азаюына, сондай-ақ әлемдік энергия өндіруде атом энергетикасы ролінің артуына байланысты;
сапасы: жұмыс ҚР, РФ-дағы қолданыстағы нормативтік құжаттамаларға сәйкес және де МАГАТЭ ұсыныстарымен орындалатын болады.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
20-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 374-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
233  Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
025 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
жилья государственного коммунального жилищного фонда"
на 2007 год
1. Стоимость : 64 671 тысяча тенге (шестьдесят четыре миллиона шестьсот семьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388 "О Государственной программе развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы";  постановление Правительства от 28 июня 2004 года N 715 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : обеспечение доступности нового жилья для социально защищаемых граждан.
5. Задачи бюджетной программы : расширение государственного коммунального жилищного фонда.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
025
Целевые
трансферты
на развитие
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
строительст-
во жилья
государст-
венного ком-
мунального
жилищного
фонда
Предоставление из
республиканского
бюджета трансфер-
тов бюджету
Алматинской
области на
строительство
коммунального
жилья для
сотрудников
роддома города
Жаркент.
июль-
декабрь
Министерство
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан,
Аким
Алматинской
области
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: ввод в эксплуатацию объектов коммунального жилья.
Конечный результат: решение жилищных проблем отдельных категорий социально защищаемых граждан; сокращение количества нуждающихся социально защищаемых граждан, числящихся в списках на улучшение жилищных условий.
Своевременность: в соответствии с графиком ввода в эксплуатацию жилья.
Качество: согласно СНиПам.
ПРИЛОЖЕНИЕ 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597

374-1-ҚОСЫМША
233  Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі           Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
025 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны :   64 671 мың теңге (алпыс төрт миллион алты жүз жетпіс бір теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 жарлығы; Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 715 қаулысымен бекітілген.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   халықтың әлеуметтік қорғалатын топтары үшін жаңа тұрғын үйге қол жетімділігін қамтамасыз ету.
5.   Бюджеттік бағдарламаның міндеттері:  мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорын кеңейту.
6.   Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Бағдарла- маның (кіші бағдарла- маның) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
025
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға берілетін нысаналы даму трансферт-
тері
Алматы облысының бюджетіне Жаркент қаласындағы перзентхананың қызметкерлері үшін коммуналдық тұрғын үй салуға республикалық бюджеттен трансферттер беру.
шілде- желтоқсан
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі, Алматы облысының әкімі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
тікелей нәтиже: коммуналдық тұрғын үй объектілерін пайдалануға беру.
Түпкілікті нәтиже: әлеуметтік қорғалатын азаматтардың жекелеген санаттарының тұрғын үй проблемаларын шешу; тұрғын үй жағдайларын жақсартуға арналған тізімде тұрған әлеуметтік қорғауды қажетсінетін азаматтардың санын қысқарту.
Уақтылығы: тұрғын үйді пайдалануға беру кестесіне сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормасына және ережелерге сәйкес.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
21-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

ПРИЛОЖЕНИЕ 393-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
406 - Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Формирование уставного капитала РГП "Центр
по исследованию финансовых нарушений"
на 2007 год
1. Стоимость : 10920 тысяч тенге (десять миллионов девятьсот двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  постановление Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы" от 9 февраля 2006 года N 96.
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : создание Центра по исследованию финансовых нарушений с целью предоставления услуг государственным учреждениям в изучении, предупреждении и сокращении условий, порождающих коррупционные правонарушения и преступления, устранение причин финансовых нарушений.
5. Задачи бюджетной программы : формирование уставного капитала.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наимено-
вание
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
003
Формирование
уставного
капитала РГП
"Центр по
исследованию
финансовых
нарушений"
Формирование
уставного
капитала РГП
"Центр по
исследованию
финансовых
нарушений"
июль-
де-
кабрь
Счетный
комитет по
контролю
за испол-
нением
республи-
канского
бюджета
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: формирование уставного капитала РГП "Центр по исследованию финансовых нарушений".
Конечный результат: создание Центра по исследованию финансовых нарушений.
ПРИЛОЖЕНИЕ 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2007 года N 597
ПРИЛОЖЕНИЕ 439-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
618 - Агентство Республики Казахстан по борьбе с
экономической и   коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Развитие объектов образования"
на 2007 год
1. Стоимость : 162 800 тысяч тенге (сто шестьдесят два миллиона восемьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы :  статья 43 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании";  статьи 5 и  23 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2002 года "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 643 "Некоторые вопросы государственного учреждения "Академия налоговой полиции".

393-1-ҚОСЫМША
406 - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
003 "Қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 10920 мың теңге (он миллион тоғыз жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі :   Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексі; Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көзі :   республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   мемлекеттік мекемелерге сыбайлас жемқорлық қылмыстарды және құқық бұзушылықтарды туындататын жағдайларды зерделеу, алдын алу және азайту, қаржылық бұзушылықтардың себептерін жою бойынша қызметтер көрсету мақсатында Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу орталығын құру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   жарғылық капиталды қалыптастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар :
Рет N
Бағ- дар- лама- ның  коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Бағдарлама- ның (кіші бағдарла- маның) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
003
"Қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
"Қаржылық тәртіп зерттеу орталығы" РМК-ның бұзушылықты жарғылық капиталын қалыптастыру
шілде- желтоқ- сан
Республика- лық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :   тікелей нәтиже: "Қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру.
Түпкілікті нәтиже: қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу Орталығын құру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 13 шілдедегі
N 597 қаулысына
22-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
439-1-ҚОСЫМША
618  - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
007 "Білім беру объектілерін дамыту"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны :   162800 мың теңге (жүз алпыс екі миллион сегіз жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі :   "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 43-бабы; "Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 шілдедегі Заңының 5 және 23-баптары; "Салық полициясы академиясы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 мамырдағы N 643 қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : эффективное функционирование учебного заведения органов финансовой полиции для подготовки профессиональных кадров с целью обеспечения экономической безопасности государства.
5. Задачи бюджетной программы : создание надлежащих условий учебного процесса в учебном заведении органов финансовой полиции в целях обеспечения высокого профессионального уровня подготовки слушателей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Развитие
объектов
образования
Проведение
реконструкции и
капитального
ремонта учебного
корпуса и
прилегающих к
нему помещений
Академии финансо-
вой полиции,
включая затраты
на разработку и
проведение
государственной
экспертизы
проектно-сметной
документации.
Июль-
декабрь
2007
года
Агентство
Республики
Казахстан
по борьбе с
экономической
и коррупцион-
ной
преступностью
(финансовая
полиция),
Академия
финансовой
полиции
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямые результаты: проведение реконструкции и капитального ремонта учебного корпуса Академии финансовой полиции (100 % - от общего объема необходимых работ).
Конечные результаты: улучшение условий обучения слушателей Академии финансовой полиции.
Своевременность: согласно графику производства работ и заключенным договорам.
Качество: согласно строительным нормам и правилам.

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   мемлекеттің экономикалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында кәсіби кадрлар даярлау үшін қаржы полициясы органдары оқу орындарының тиімді іс-қимыл жасауы.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   тыңдаушыларды даярлаудың жоғары кәсіби деңгейін қамтамасыз ету мақсатында қаржы полициясы органдарының оқу орнының оқу процесіне тиісті жағдайлар жасау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағ- дар- лама коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Кіші бағдар- ламалар-дың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындау- шылар
1
2
3
4
5
6
7
007
Білім беру объекті-лерін дамыту
Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптаманы өткізуге арналған шығындарды қоса алғанда, Қаржы полициясы академиясының оқу корпусын және оның жанындағы үй-жайларды қайта құру және күрделі жөндеу жүргізу.
2007 жыл шілде- желтоқ-сан
Қазақстан Республи- касы Экономика- лық қылмысқа және сыбайлас жемқорлық-қа қарсы күрес агенттігі-нің (қаржы
полициясы-ның) Қаржы
полициясы
академиясы
7 Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :   Тікелей нәтиже: Қаржы полициясы академиясының оқу корпусын қайта құру және күрделі жөндеу жүргізу (қажетті жұмыстардың жалпы көлемінен 100%).
Түпкілікті нәтиже: Қаржы полициясы академиясы тыңдаушыларының оқу жағдайларын жақсарту.
Уақтылығы: жұмысты жүргізу кестесіне және бекітілген шарттарға сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелерге сәйкес.