О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2022 года № 34.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 2022 года № 34
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих и определении канала связи с Азиатским Банком Инфраструктурных Инвестиций":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить представителями Республики Казахстан в Советах Управляющих:
1) Международного Валютного Фонда:
Управляющим – Председателя Национального Банка Республики Казахстан Досаева Ерболата Аскарбековича (по согласованию),
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы;
2) Международного Банка Реконструкции и Развития:
Управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Куантырова Алибека Сакеновича,
заместителем Управляющего – вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Абдикаримова Абзала Алиевича;
3) Европейского Банка Реконструкции и Развития:
Управляющим – Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра торговли и интеграции Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича,
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы;
4) Азиатского Банка Развития:
Управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Куантырова Алибека Сакеновича,
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы;
5) Азиатского Банка Инфраструктурных Инвестиций:
Управляющим – Министра национальной экономики Республики Казахстан Куантырова Алибека Сакеновича,
заместителем Управляющего – вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан Баймишева Руслана Нурашевича;
6) Исламского Банка Развития:
Управляющим – Управляющего Международным финансовым центром "Астана" Келимбетова Кайрата Нематовича (по согласованию),
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы.".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 34 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 28 қаңтардағы
№ 34 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Басқарушылар кеңестерiндегі Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау және Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкімен байланыс арнасын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерi болып тағайындалсын:
1) Халықаралық Валюта Қоры:
Басқарушы – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы Ерболат Асқарбекұлы Досаев (келісу бойынша),
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбеил;
2) Халықаралық Қайта құру және Даму банкі:
Басқарушы – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Әлібек Сәкенұлы Қуантыров,
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Абзал Әлиұлы Әбдікәрімов;
3) Еуропа Қайта құру және Даму банкi:
Басқарушы – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов,
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбеил;
4) Азия Даму Банкi:
Басқарушы – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Әлібек Сәкенұлы Қуантыров,
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбеил;
5) Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкі:
Басқарушы – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Әлібек Сәкенұлы Қуантыров,
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі Руслан Нұрашұлы Баймишев;
6) Ислам Даму Банкi:
Басқарушы – "Астана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы Қайрат Нематұлы Келімбетов (келісу бойынша),
Басқарушының орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбеил.".

2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года № 1194 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Программе Центрально-Азиатского Регионального Экономического Сотрудничества":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Программе Центрально-Азиатского Регионального Экономического Сотрудничества вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Абдикаримова Абзала Алиевича.".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669":
в приложении 4:
в составе Совета директоров акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына":
строку:
"Бозумбаев Канат Алдабергенович – Помощник Президента Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Сулейменов Тимур Муратович – Первый Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан";
строки:
"Ким Вячеслав Константинович – независимый директор
Акишев Данияр Талгатович – Помощник Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" исключить.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
после строки "Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)";
строку "Ергожин Даулет Едилович − заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)" исключить.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2013 года № 516 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 571 "О некоторых мерах по оптимизации системы управления институтами развития, финансовыми организациями и развития национальной экономики":
приложение 5 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящим изменениям и дополнениям.
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 27 "О некоторых вопросах Евразийского банка развития и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить:

2. "Орталық Азия Өңiрлiк Экономикалық Ынтымақтастық бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестiрушiнi тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 1194 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Орталық Азия Өңiрлiк Экономикалық Ынтымақтастық бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан Ұлттық үйлестіруші болып Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Абзал Әлиұлы Әбдікәрімов тағайындалсын.".
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысында:
4-қосымшада:
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің құрамында:
мына:
"Бозымбаев Қанат Алдабергенұлы – Қазақстан Республикасы Президентінің Көмекшісі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Сүлейменов Тимур Мұратұлы – Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары";
мына:
"Ким Вячеслав Константинович – тәуелсіз директор
Ақышев Данияр Талғатұлы − Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының көмекшісі" деген жолдар алып тасталсын.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша)";
"Дәулет Еділұлы Ерғожин - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)" деген жол алып тасталсын.
5. "Даму институттарын, қаржы ұйымдарын басқару жүйесін оңтайландыру және ұлттық экономиканы дамыту жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2013 жылғы 22 мамырдағы № 571 Жарлығын іске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 мамырдағы № 516 қаулысында:
көрсетілген қаулыға 5-қосымша осы өзгерiстер мен толықтыруларға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
6. "Еуразия даму банкінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 27 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:

1) полномочным представителем Республики Казахстан в Совете Евразийского банка развития Премьер-Министра Республики Казахстан Смаилова Алихана Асхановича;
2) заместителем полномочного представителя Республики Казахстан в Совете Евразийского банка развития Министра финансов Республики Казахстан Жамаубаева Ерулана Кенжебековича.".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2017 года № 100 "О переименовании акционерного общества "Национальное агентство по экспорту и инвестициям "KAZNEX INVEST":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящим изменениям и дополнениям.
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 146 "О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd.":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Рекомендовать Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке избрать в состав совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd.":
Смаилова Алихана Асхановича – Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем;
Султанова Бахыта Турлыхановича – Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра торговли и интеграции Республики Казахстан;
Тлеуберди Мухтара Бескенулы – Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра иностранных дел Республики Казахстан;
Жамаубаева Ерулана Кенжебековича – Министра финансов Республики Казахстан.".
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2019 года № 475 "О некоторых вопросах Совета директоров акционерного общества "Институт экономических исследований":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Министерству национальной экономики Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Министра национальной экономики Республики Казахстан Куантырова Алибека Сакеновича в состав Совета директоров акционерного общества "Институт экономических исследований.".
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 996 "Отдельные вопросы составов советов директоров некоторых акционерных обществ":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Министерству индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание в составы советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "КазАвтоЖол" и "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry" Ускенбаева Каирбека Айтбаевича – Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.".

1) Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Әлихан Асханұлы Смайылов Еуразия даму банкінің кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілетті өкілі;
2) Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаев Еуразия даму банкінің кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілетті өкілінің орынбасары болып тағайындалсын.".
7. "KAZNEX INVEST" экспорт және инвестициялар жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 100 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы өзгерiстер мен толықтыруларға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
8. "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 146 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне заңнамада белгіленген тәртіппен "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесінің құрамына:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Әлихан Асханұлы Смайыловты төраға етіп;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтановты;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі Мұхтар Бескенұлы Тілеубердіні;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаевты сайлау ұсынылсын.".
9. "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № 475 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Әлібек Сәкенұлы Қуантыровты "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамына сайлауды қамтамасыз етсін.".
10. "Кейбір акционерлік қоғамдардың директорлар кеңестері құрамдарының жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 996 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" және "QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдарына Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі Қайырбек Айтбайұлы Өскенбаевты сайлауды қамтамасыз етсін.".

11. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 141-р "О создании Межведомственного совета по вопросам управления водными ресурсами Казахстана":
в составе Межведомственного совета по вопросам управления водными ресурсами Казахстана, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр сельского хозяйства Республики Казахстан, председатель;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан, заместитель председателя;
председатель Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, секретарь;" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, заместитель председателя;
председатель Комитета по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, секретарь;";
после строки "вице-министр финансов Республики Казахстан;" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;".
12. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике":
в составе Совета по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "Министр торговли и интеграции Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"первый вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан".
13. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 3:
в составе Консультационного совета по вопросам налогообложения, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "Министр торговли и интеграции Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"первый вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан".
14. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 2017 года № 24-р "Об образовании Координационного совета по вопросам экономической интеграции":
в составе Координационного совета по вопросам экономической интеграции, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;";
строку "заместитель Министра юстиции Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр юстиции Республики Казахстан".

11. "Қазақстанның су ресурстарын басқару мәселелері жөнінде ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 141-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстанның су ресурстарын басқару мәселелері жөніндегі ведомствоаралық кеңестің құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі, төрағаның орынбасары;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің төрағасы, хатшы;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі, төрағаның орынбасары;
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің төрағасы, хатшы;";
"Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі;" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі;".
12. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция бірінші вице-министрі".
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімінде:
3-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция бірінші вице-министрі".
14. "Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 24-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға";
"Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі".

15. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель";
строку "заместитель Министра юстиции Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр юстиции Республики Казахстан".
16. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 40-р "Об образовании Совета по экспортной политике при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Совета по экспортной политике при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "председатель правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (по согласованию);" исключить.
17. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2017 года № 76-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 2:
в составе Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"вице-министр энергетики Республики Казахстан, секретарь
Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию) или помощник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы (по согласованию)
Помощник Президента Республики Казахстан по вопросам развития реального сектора экономики (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"первый вице-министр энергетики Республики Казахстан, секретарь
Первый Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию) или помощник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы (по согласованию)
советник Президента Республики Казахстан (по согласованию)";
после строки "председатель правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)" дополнить строкой следующего содержания:
"председатель правления акционерного общества "Национальная компания "QazaqGaz" (по согласованию)".
18. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 114-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;";
после строки "директор Департамента Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан, секретарь;" дополнить строками следующего содержания:
"заместитель председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан (по согласованию);";
строку "заместитель Министра юстиции Республики Казахстан;" изложить в следующей редакции:
"вице-министр юстиции Республики Казахстан;";
строку "заместитель председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан;" исключить.

15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға";
"Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі".
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Экспорттық саясат жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 40-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Экспорттық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша);" деген жол алып тасталсын.
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 76-ө өкімінде:
2-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары (келісім бойынша) немесе Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін көмекшісі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президентінің экономиканың нақты секторын дамыту мәселелері жөніндегі көмекшісі (келісім бойынша)" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Энергетика бірінші вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының Бірінші орынбасары (келісім бойынша) немесе Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін көмекшісі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі (келісім бойынша)";
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"QazaqGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)".
18. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 114-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға;";
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі департаментінің директоры, хатшы;" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша);
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісу бойынша);
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары (келісу бойынша);";
"Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі;";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының орынбасары;" деген жол алып тасталсын.

19. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2017 года № 156-р "Об образовании Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель".
20. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2018 года № 38-р "О создании Комиссии по вопросам определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора":
в составе Комиссии по вопросам определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан − Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, председатель";
строку "вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан".
21. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 143-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития":
в составе Координационного совета по целям устойчивого развития, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан − Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, председатель;";
строку "Министр торговли и интеграции Республики Казахстан;" изложить в следующей редакции:
"первый вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан;".
22. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 146-р "О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, председатель".
23. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2020 года № 42-р "О создании рабочей группы по укреплению сотрудничества в области инвестиций с немецкими инвесторами":
в составе рабочей группы по укреплению сотрудничества в области инвестиций с немецкими инвесторами, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Скляр Роман Васильевич − Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель" изложить в следующей редакции:
"Скляр Роман Васильевич − Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель".

19. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 156-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясының құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға".
20. "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 38-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі".
21. "Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 143-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі, төраға;";
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция бірінші вице-министрі;".
22. "Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 146-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Кәсіпкерлік кызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі, төраға".
23. "Неміс инвесторларымен инвестиция саласындағы ынтымақтастықты нығайту жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 42-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген неміс инвесторларымен инвестиция саласындағы ынтымақтастықты нығайту жөніндегі жұмыс тобының құрамында:
"Скляр Роман Васильевич − Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Скляр Роман Васильевич − Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші".

24. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2021 года № 55-р "О создании рабочей группы по поэтапному переводу отдельных структур, принадлежащих национальным компаниям, из иностранных юрисдикций в Международный финансовый центр "Астана":
в составе рабочей группы по поэтапному переводу отдельных структур, принадлежащих национальным компаниям, из иностранных юрисдикций в Международный финансовый центр "Астана", утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, руководитель".
25. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2021 года № 64-р "О создании Совета по вопросам привлечения инвесторов (инвестиционный штаб)":
в составе Совета по вопросам привлечения инвесторов (инвестиционный штаб), утвержденном указанным распоряжением:
строку "Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, Управляющий Международным финансовым центром "Астана" (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
Управляющий Международным финансовым центром "Астана" (по согласованию)".
26. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 октября 2021 года № 174-р "О создании рабочей группы по укреплению инвестиционного сотрудничества с Республикой Корея":
в составе рабочей группы по укреплению инвестиционного сотрудничества с Республикой Корея:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель".
27. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 января 2022 года № 2-р "Об образовании Правительственной комиссии по вопросам ликвидации последствий, причиненных в результате беспорядков в отдельных регионах":
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Председателю Комиссии – Первому заместителю Премьер-Министра Республики Казахстан Скляру Роману Васильевичу доложить о результатах работы Комиссии и принимаемых мерах.";
в составе Правительственной комиссии по вопросам ликвидации последствий, причиненных в результате беспорядков в отдельных регионах, утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"
Скляр
Роман Васильевич
-
исполняющий обязанности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель Комиссии
Ускенбаев
Каирбек Айтбаевич
-
первый вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель председателя Комиссии
Буркитбаев
Жандос Конысович
-
исполняющий обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан
Ильин
Юрий Викторович
-
исполняющий обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
"
изложить в следующей редакции:
"
Скляр
Роман Васильевич
-
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель Комиссии
Ускенбаев
Каирбек Айтбаевич
-
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель председателя Комиссии
Буркитбаев
Жандос Конысович
-
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
Ильин
Юрий Викторович
-
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
".
_________________________
Приложение 1
к изменениям и дополнениям,
которые вносятся в некоторые
решения Правительства
Республики Казахстан и
распоряжения Премьер-
Министра Республики Казахстан
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2013 года № 516
Представители государственных органов для избрания в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель Совета директоров
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, член Совета директоров
Первый Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан или Помощник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы (по согласованию), член Совета директоров
Министр национальной экономики Республики Казахстан, член Совета директоров
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, член Совета директоров
Министр финансов Республики Казахстан, член Совета директоров
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан, член Совета директоров
_________________________
Приложение 2
к изменениям и дополнениям,
которые вносятся в некоторые
решения Правительства
Республики Казахстан и
распоряжения Премьер-
Министра Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2017 года № 100
Представители государственных органов для избрания в состав Совета директоров акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST"
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель Совета директоров
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, член Совета директоров
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр иностранных дел Республики Казахстан, член Совета директоров
Министр национальной экономики Республики Казахстан, член Совета директоров
Министр финансов Республики Казахстан, член Совета директоров
_________________________

24. "Ұлттық компанияларға тиесілі жекелеген құрылымдарды шетелдік юрисдикциялардан "Астана" халықаралық қаржы орталығына кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 55-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген ұлттық компанияларға тиесілі жекелеген құрылымдарды шетелдік юрисдикциялардан "Aстана" халықаралық қаржы орталығына кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі жұмыс тобының құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі, жетекші".
25. "Инвесторларды тарту мәселелері жөнінде кеңес (инвестициялық штаб) құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 64-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Инвесторларды тарту мәселелері жөніндегі кеңестің (инвестициялық штабтың) құрамында:
"Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы, "Aстана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
"Aстана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы (келісу бойынша)".
26. "Корея Республикасымен инвестициялық ынтымақтастықты нығайту бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 26 қазандағы № 174-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Корея Республикасымен инвестициялық ынтымақтастықты нығайту бойынша жұмыс тобының құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші".
27. "Жекелеген өңірлердегі тәртіпсіздіктер нәтижесінде келтірілген зардаптарды жою мәселелері жөніндегі үкіметтік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 қаңтардағы № 2-ө өкімінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Комиссияның төрағасы – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Роман Васильевич Скляр Комиссия жұмысының нәтижелері мен қабылданып жатқан шаралар туралы баяндасын.";
көрсетілген өкіммен бекітілген Жекелеген өңірлердегі тәртіпсіздіктер нәтижесінде келтірілген зардаптарды жою мәселелері жөніндегі үкіметтік комиссияның құрамында:
мына:
"
Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасарының міндетін атқарушы, Комиссияның төрағасы
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму бірінші вице-министрі, Комиссия төрағасының орынбасары
Бүркітбаев
Жандос Қонысұлы
-
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушы
Ильин
Юрий Викторович
-
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушы
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, Комиссияның төрағасы
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Комиссия төрағасының орынбасары
Бүркітбаев
Жандос Қонысұлы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Ильин
Юрий Викторович
-
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
".
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларға
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 25 мамырдағы
№ 516 қаулысына
5-қосымша
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамына сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Директорлар кеңесінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары немесе Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін көмекшісі (келісу бойынша), Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларға
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 1 наурыздағы
№ 100 қаулысына
қосымша
"KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамына сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Директорлар кеңесінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі