Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Ә. Жеңісов) осы бұйрықтың
көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігіне бір апталық мерзімде жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 17 қаңтардағы
№ 10-1/18 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің күші жойылды деп танылған бұйрықтардың тізімі
1) «Астық рыногы мониторингін жүргізу Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2001 жылғы 31 шілдедегі № 232 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 1662 тіркелген, 2001 жылғы № 40-41, ст.522 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
2) «Ветеринариялық құқықтық нормативтік кейбір актілерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 30 қарашадағы № 351 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 2105 тіркелген, 2003 жылғы № 9-140, 807-құжат Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
3) «Жеке және заңды тұлғалардың міндетті түрде орындайтын ветеринариялық шараларын ұйымдастыру мен жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 14 қарашадағы № 367 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 2088 тіркелген);
4) «Қазақстан Республикасында пестицидтердің (улы химикаттардың) тіркеулік, өндірістік сынақтарын және мемлекеттік тіркеуін жүргізудің Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы № 432 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 2127 тіркелген, 2003 жылғы 29 қараша № 48 (152) «Ресми газет» газетінде жарияланған);
5) «Қазақстан Республикасында пестицидтердің (улы химикаттардың) тіркеулік сынақтарын және мемлекеттік тіркеуін жүргізудің Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы № 432 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 18 қарашадағы № 661 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5971 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыз, № 37 (1659) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту правового обеспечения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (А. Женисов) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 17 января 2012 года № 10-1/18
Перечень приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 июля 2001 года № 232 "Об утверждении Правил проведения мониторинга зернового рынка" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 1662, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., № 40-41, ст. 522);
2) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года № 351 "Об утверждении некоторых нормативных правовых актов по ветеринарии" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 2105, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2003 г., № 9-10, ст. 807);
3) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года № 367 "Об утверждении Правил организации и осуществления ветеринарных мероприятий, обязательных для исполнения физическими и юридическими лицами" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 2088, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2003 г., № 7, ст. 790);
4) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года № 432 "Об утверждении Правил проведения регистрационных, производственных испытаний и государственной регистрации пестицидов (ядохимикатов) в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2003 года за № 2127, опубликован в газете "Официальная газета" от 29 ноября 2003 г. № 48 (153));
5) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 661 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года № 432 "Об утверждении Правил проведения регистрационных испытаний и государственной регистрации пестицидов (ядохимикатов) в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5971, опубликован в газете "Юридическая газета" от 12 марта 2010 г. № 37 (1833));

6) «Еттерге таңба басу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 140 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 2236 тіркелген);
7) «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 140 «Еттерге таңба басу ережесін бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 765 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6736 тіркелген, 2011 жылғы 2 сәуір № 124-127 (26529) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
8) «Қой мен ешкілердің ауруларының алдын алу және жою
нұсқаулықтарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Министрлігінің 2003 жылғы 14 мамырдағы № 263 бұйрығы (Қазақстан
Республикасының Әділет министрлігінде № 2352 тіркелген);
9) «Тракторларды және олардың базасында жасалған өзі жүретін
шассилер мен механизмдерді, олардың тіркемелерін, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерді, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды мемлекеттік тіркеу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі № 467 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 2564 тіркелген);
10) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 217 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4192 тіркелген, 2006 жылғы 12 мамыр № 84-85 (891) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
11) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № 732 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5407 тіркелген, 2008 жылғы 26 желтоқсан № 195 (1421) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

6) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 140 "Об утверждении Правил по ветеринарному клеймению мяса" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2236);
7) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 765 "О внесении изменений и дополнения в приказ заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 140 "Об утверждении правил по ветеринарному клеймению мяса" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6736, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 февраля 2011 г. № 42-43 (26463-26464));
8) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 263 "Об утверждении Инструкций по профилактике и ликвидации инфекционных заболеваний овец" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 2352, опубликован в газете "Официальная газета" от 19 июля 2003 года № 29 (134));
9) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 467 "Об утверждении Правил государственной регистрации тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 2564, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2003 г., № 43-48, ст. 902);
10) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 217 "О внесении дополнений и изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4192, опубликован в газете "Юридическая газета" от 12 мая 2006 г. № 84-85 (1064-1065));
11) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 732 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5407, опубликован в газете "Юридическая газета" от 26 декабря 2008 г. № 195 (1595));

12) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 92 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6089 тіркелген, 2010 жылғы 26 наурыз № 108-110 (25956) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
13) «Тракторларды және олардың базасында жасалған өзі жүретін шассилер мен механизмдерді, олардың тіркемелерін, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерді, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік жэне жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды мемлекеттік тіркеу ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі № 467 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 21 мамырдағы № 342 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6256 тіркелген);
14) «Тракторларды және олардың базасында жасалған өзі жүретін шассилер мен механизмдерді, олардың тіркемелерін, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерді, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды мемлекеттік тіркеу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары -Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі № 467 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігінің 2010 жылғы 13 қазандағы № 652 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6623 тіркелген, 2011 жылғы 3 ақпан № 35 (26437) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
15) «Тракторларға және олардың базасында жасалған өзі жүретін шассилер мен механизмдерге, олардың тіркемелеріне, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерге, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдеріне, сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарға жыл сайынғы мемлекеттік байқау өткізу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі № 468 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 2563 тіркелген);

12) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 92 "О внесении дополнений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6089, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 20 марта 2010 г. № 66-68 (26127-26129));
13) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 342 "О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 467 "Об утверждении Правил государственной регистрации тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6256, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 11 ноября 2010 г. № 303-305 (26364-26366));
14) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 октября 2010 года № 652 "О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 467 "Об утверждении Правил государственной регистрации тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6623, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 25 декабря 2010 г. № 351-353 (26412-26414));
15) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 468 "Об утверждении Правил проведения ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2563, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2003 г., № 43-48, ст. 901);

16) «Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау жүргізу Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 135 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 2786 тіркелген);
17) «Астық сапасының сараптамасы тәртібіне және астық сапасының паспортын беруге қойылатын талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі № 226 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 2841 тіркелген);
18) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 28 мамырдағы № 355 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4756 тіркелген, 2007 жылғы 7 тамыз № 119 (1148) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
19) «Тұқымның сапасын сараптауды жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 19 мамырдағы № 287 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 2899 тіркелген, 2005 жылғы № 19, 171-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
20) «Фитосанитарлық есеп жүргізу және есеп беру нысандарын
тапсырудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің 2004 жылғы 25 маусымдағы № 334 бұйрығы
(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2964
тіркелген, 2005 жылғы № 15, 112-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
21) «Құстардың жұқпалы ауруларын алдын алу және жою шаралары туралы Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 18 тамыздағы № 448 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3094 тіркелген, 2005 жылғы 16 қараша, № 148 (772) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
22) «Құстардың жұқпалы ауруларын алдын алу және жою шаралары туралы Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 18 тамыздағы № 449 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3093 тіркелген, 2005 жылғы 16 қараша, № 148 (772) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

16) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 135 "Об утверждении Правил проведения аттестации физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2786, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 г., № 29-32, ст. 962);
17) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года № 226 "Об утверждении Требований к порядку экспертизы качества зерна и выдаче паспорта качества зерна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2841, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 г., № 29-32, ст.965);
18) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 мая 2007 года № 355 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4756, опубликован в газете "Юридическая газета" от 7 августа 2007 г. № 119 (1322));
19) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 мая 2004 года № 287 "Об утверждении Правил проведения экспертизы качества семян" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2899, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, октябрь 2005 г., № 19, ст. 171);
20) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года № 334 "Об утверждении Правил представления форм фитосанитарного учета и отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2964, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2005 г., № 15, ст. 112);
21) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 августа 2004 года № 448 "Об утверждении Правил о мероприятиях по профилактике и ликвидации инфекционных заболеваний птиц" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3094, опубликован в газете "Юридическая газета" от 10 ноября 2005 г. № 208 (942));
22) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 августа 2004 года № 449 "Об утверждении Правил о мероприятиях по профилактике и ликвидации инфекционных заболеваний птиц" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных и правовых актов Республики Казахстан за № 3093, опубликован в газете "Юридическая газета" от 11 ноября 2005 г. № 209-210 (943-944));

23) «Сорттық және тұқымдық бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 тамыздағы № 454 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3082 тіркелген, 2005 жылғы 30 қараша, № 158 (782) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
24) «Сорттық және тұқымдық бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» 2004 жылғы 23 тамыздағы № 454 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы № 5 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5528 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуір № 57 (1480) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
25) «Зертханалық сорттық сынау жүргізу ережесін бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 тамыздағы № 455 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3085 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазандағы № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
26) «Жануарлардың инфекциялық ауруларының алдын алу және жою бойынша ветеринариялық шараларды жүзеге асыру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 2 қыркүйектегі № 467 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3130 тіркелген, 2005 жылғы 21 қазан, № 131-132 (756) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
27) «Жануарлардың инфекциялық және инвазиялық ауруларының алдын алу және жою бойынша ветеринариялық шараларды жүзеге асыру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 2 қыркүйектегі № 468 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3126 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
28) «Жануарлардың инфекциялық және инвазиялық ауруларының алдын алу және жою бойынша ветеринариялық шараларды жүзеге асыру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 7 қыркүйектегі № 476 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3121 тіркелген, 2005 жылғы № 9-13, 35-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
29) «Жануарлардың инфекциялық ауруларының алдын алу және жою бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүзеге асыру Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 15 қыркүйектегі № 492 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3150 тіркелген, 2005 жылғы 27 қазан, № 133-134 (758) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

23) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 августа 2004 года № 454 "Об утверждении Правил осуществления сортового и семенного контроля" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3082, опубликован в газете "Юридическая газета" от 29 ноября 2005 г. № 222 (956));
24) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 января 2009 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 августа 2004 года № 454 "Об утверждении Правил осуществления сортового и семенного контроля" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5528, опубликован в газете "Юридическая газета" от 17 апреля 2009 г. № 57 (1654))
25) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 августа 2004 года № 455 "Об утверждении Правил проведения лабораторных сортовых испытаний" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 3085, опубликован в газете "Юридическая газета" от 16 сентября 2005 г. № 170-171 (904-905));
26) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 сентября 2004 года № 467 "Об утверждении правил по осуществлению ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации инфекционных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3130, опубликован в газете "Юридическая газета" от 27 сентября 2005 г. № 177 (911));
27) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 сентября 2004 года № 468 "Об утверждении правил по осуществлению ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации инфекционных и инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3126, опубликован в газете "Юридическая газета" от 27 сентября 2005 г. № 177 (911));
28) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 сентября 2004 года № 476 "Об утверждении правил по осуществлению ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации инфекционных и инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3121, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов РК, 2005 г., № 9-13, ст. 35);
29) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2004 года № 492 "Об утверждении Правил осуществления ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации инфекционных заболеваний животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3150, опубликован в газете "Юридическая газета" от 14 октября 2005 г. № 190-191 (924-925));

30) «Жануарлардың инфекциялық ауруларының алдын алу және жою бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүзеге асыру жөніндегі Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 15 қыркүйектегі № 493 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3151 тіркелген, 2005 жылғы № 20, 191-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
31) «Жануарлардың инвазиялық ауруларының алдын алу және жою
бойынша ветеринариялық шараларды жүзеге асыру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 15 қыркүйектегі № 494 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3141 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
32) «Ірі қараның гиподерматозы, балықтың лигулез және
дифиллоботриозының алдын алу және жою бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүзеге асыру жөніндегі ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 15 қыркүйектегі № 495 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3133 тіркелген, 2005 жылғы 18 қазан, № 128 (752) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
33) «Шошқа тілмесін алдын-алу және жою жөніндегі ветеринарлық іс-шараларды жүзеге асыру жөніндегі Ережесін бекіту туралы» Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 498 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу
тізілімінде № 3145 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
34) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кейбір инфекциялық ауруларының алдын-алу және жою бойынша шараларды жүргізудің Ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 16 қыркүйектегі № 502 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3155 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
35) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кейбір паразитарлық ауруларының алдын-алу және жою бойынша шараларды жүргізудің ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 16 қыркүйектегі № 503 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

30) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2004 года № 493 "Об утверждении Правил осуществления ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации инфекционных заболеваний животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3151, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, ноябрь 2005 г., № 20, ст. 191);
31) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2004 года № 494 "Об утверждении правил по осуществлению ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3141, опубликован в газете "Юридическая газета" от 23 сентября 2005 г. № 175-176 (909-910));
32) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2004 года № 495 "Об утверждении правил по осуществлению ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации гиподерматоза крупного рогатого скота, лигулеза и дифиллоботриоза рыб" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3133, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
33) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2004 года № 498 "Об утверждении Правил по осуществлению ветеринарных мероприятий по профилактике и ликвидации рожи свиней" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3145, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
34) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года № 502 "Об утверждении Ветеринарных правил проведения мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых инфекционных болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3155, опубликован в газете "Юридическая газета" от 23 сентября 2005 г. № 175-176 (909-910));
35) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года № 503 "Об утверждении Ветеринарных правил проведения мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых паразитарных болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3135, опубликован в газете "Юридическая газета" от 5 октября 2005 г. № 183 (917));

36) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кейбір инвазиялық ауруларының алдын-алу және жою бойынша шараларды жүргізудің Ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі № 505 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3156 тіркелген, 2005 жылғы 7 қазан, № 121-122 (746) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
37) «Жануарлардың және құстардың кейбір инвазиялық ауруларын алдын алу және жою жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 22 қыркүйектегі № 511 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3144 тіркелген);
38) «Бал араларының ауруларын алдын алу, емдеу және бал аралары
қауымының зиянкестерімен күресу жөніндегі ветеринариялық іс-шараларды
ұйымдастыру және жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 514 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3159 тіркелген, 2005 жылғы 21 қазан, № 131-132 (756) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
39) «Бал араларының ауруларын алдын алу, емдеу және бал аралары
қауымының зиянкестерімен күресу жөніндегі ветеринариялық іс-шараларды
ұйымдастыру және жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 514 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 432 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6336 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтар № 9-10 (26412) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
40) «Шошқалардың аскаридозын алдын алу және жою жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі № 523 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3178 тіркелген, 2005 жылғы 13 қазан, № 125 (749) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
41) «Шошқалардың аскаридозын алдын алу және жою жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі № 523 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 15 шілдедегі № 450 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6384 тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтар № 11 (26413) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);

36) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года № 505 "Об утверждении Ветеринарных правил проведения мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых инвазионных болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 3156, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
37) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 сентября 2004 года № 511 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации некоторых инвазионных болезней животных и птиц" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3144);
38) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 сентября 2004 года № 514 "Об утверждении Правил организации и осуществления ветеринарных мероприятий по профилактике болезней пчел, лечению и борьбе с вредителями пчелиных семей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3159, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
39) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 432 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 сентября 2004 года № 514 "Об утверждении Правил организации и осуществления ветеринарных мероприятий по профилактике болезней пчел, лечению и борьбе с вредителями пчелиных семей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6336, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 ноября 2010 г. № 306-309 (26367-26370));
40) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года № 523 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации аскаридоза свиней" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3178, опубликован в газете "Юридическая газета" от 16 сентября 2005 г. № 170-171 (904-905));
41) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июля 2010 года № 450 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года № 523 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации аскаридоза свиней" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6384, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 ноября 2010 г. № 306-309 (26367-26370));

42) «Жануарлардың кейбір инвазиялық ауруларын алдын алу және жою жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі № 524 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3166 тіркелген, 2005 жылғы 7 қазан, № 121-122 (746) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
43) «Балықтардың кейбір инвазиялық және инфекциялық ауруларын
алдын-алу және жою жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы
29 қыркүйектегі № 525 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3167 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
44) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кейбір ауруларының алдын-
алу және жою бойынша шараларды жүзеге асырудың ветеринариялық
ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрінің 2004 жылғы 11 қазандағы № 579 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3204 тіркелген, 2005 жылғы № 2 Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
45) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кейбір инфекциялық
ауруларының алдын-алу және жою бойынша іс-шараларды жүзеге асыру
жөніндегі Ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 26 қазанадағы № 605 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3211 тіркелген, 2005 жылғы 18 қараша, № 150-151 (775) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
46) «Жылқылардың инфекциялық ауруларының алдын алу және жою
бойынша ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 608 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3226 тіркелген, 2005 жылғы 11 қараша, № 145-146 (770) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
47) «Жануарлардың псороптозы мен балықтардың анизакидоз ауруларын алдын алу және жою жөніндегі Ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 2 қарашадағы № 621 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3233 тіркелген, 2005 жылғы 21 қазан, № 131-132 (756) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
48) «Малдармен құстардың туберкулезінің алдын-алу және жою
шараларын жүзеге асырудың ветеринариялық ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 3 қарашадағы № 626 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 3225 тіркелген, 2005 жылғы № 2 Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);

42) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года № 524 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации некоторых инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 3166, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
43) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года № 525 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации некоторых инфекционных и инвазионных болезней рыб" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3167, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
44) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 октября 2004 года № 579 "Об утверждении Ветеринарных правил осуществления мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3204, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2005 г., № 2, ст. 16);
45) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 октября 2004 года № 605 "Об утверждении Ветеринарных правил по осуществлению мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых инфекционных болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3211, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 ноября 2005 г. № 214-215 (948-949));
46) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 608 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней лошадей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3226, опубликован в газете "Юридическая газета" от 28 октября 2005 года № 199-200 (933-934));
47) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 ноября 2004 года № 621 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации псороптоза животных и анизакидоза рыб" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3233, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
48) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года № 626 "Об утверждении Ветеринарных правил осуществления мероприятий по профилактике и ликвидации туберкулеза животных и птиц" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3225, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2005 г., № 2, ст. 17);

49) «Адам және жануарлар үшін ортақ (бруцеллез) ауруларды алдын-алу және күресу жөніндегі ветеринариялық-санитарлық және санитарлық-эпидемиологиялық ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 5 қарашадағы № 632 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3252 тіркелген);
50) «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде шайыр, ағаш сөлдерін және екінші дәрежелі ағаш ресурстарын дайындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2004 жылғы 9 қарашадағы № 235 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3246 тіркелген);
51) «Жануарлардың инвазиялық ауруларын алдын алу және жою
жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 12 қарашада № 654 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3249 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
52) «Жануарлардың инвазиялық ауруларын алдын алу және жою
жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 12 қарашадағы № 654 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 625 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6589 тіркелген);
53) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кейбір ауруларының алдын-алу және жою бойынша шараларды жүзеге асырудың ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 12 қарашадағы № 658 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3248 тіркелген);
54) «Жануарлардың жұқпалы ауруларын алдын алу және жою жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 12 қарашадағы № 665 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3273 тіркелген, 2005 жылғы № 18, 154-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);

49) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 ноября 2004 года № 632 "Об утверждении ветеринарно-санитарных и санитарно-эпидемиологических Правил по профилактике и борьбе с заразными болезнями, общими для человека и животных (бруцеллез)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3252, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2005 г., № 3-8, ст. 24);
50) приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года № 235 "Об утверждении Правил заготовки живицы, древесных соков и второстепенных древесных ресурсов на участках государственного лесного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3246);
51) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 654 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3249, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
52) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 625 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 654 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6589, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 11 ноября 2010 г. № 303-305 (26364-26366));
53) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 658 "Об утверждении Ветеринарных правил осуществления мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3248);
54) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 665 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3273, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов РК, сентябрь 2005 г., № 18, ст. 154);

55) «Жануарлардың жұқпалы ауруларын алдын алу және жою жөніндегі ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 12 қарашадағы № 665 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 434 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6353 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтар № 6-7 (26409) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
56) «Жануарлардың санын реттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2004 жылғы
1 желтоқсандағы № 714 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3316 тіркелген, 2005 жылғы 7 қазан, № 121-122 (746) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
57) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2004 жылғы 1 желтоқсандағы № 714 «Жануарлардың санын реттеу ережесін бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 754 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5490 тіркелген, 2009 жылғы 18 ақпан № 25 (1448) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
58) «Жануарлардың инфекциялық ауруларының алдын алу және жою
бойынша ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы № 746 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3357 тіркелген, 2005 жылғы 9 қараша, № 143 (767) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
59) «Ірі қара мүйізді лейкозының алдын-алу және жою жөніндегі
ветеринариялық ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы № 747 бұйрығы
(Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 3347 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
60) «Жануарлардың және балықтың ауруларының алдын алу және жою туралы ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы № 753 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3393 тіркелген, 2005 жылғы № 19, 172-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);

55) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 434 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 665 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6353, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 ноября 2010 г. № 306-309 (26367-26370);
56) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года № 714 "Об утверждении Правил регулирования численности животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3316, опубликован в газете "Юридическая газета" от 7 октября 2005 г. № 185-186 (919-920));
57) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 754 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года № 714 "Об утверждении Правил регулирования численности животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 января 2009 года под № 5490, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 февраля 2009 г. № 25 (1622));
58) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года № 746 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3357 опубликован в газете "Юридическая газета" от 28 октября 2005 года № 199-200 (933-934));
59) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года № 747 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации лейкоза крупного рогатого скота" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных, правовых актов Республики Казахстан за № 3347, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192 (926));
60) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 753 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации заразных болезней животных и рыб" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3393, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, октябрь 2005 г., № 19, ст. 172);

61) «Жануарлардың инвазиялық ауруларының алдын алу және жою іс-шаралары бойынша ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы № 754 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3395 тіркелген, 2005 жылғы 14 қазан, № 126-127 (751) «Заң газеті» газетінде жарияланған, 2005 жылғы № 19, 173-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
62) «Жануарлардың жұқпалы ауруларын алдын алу және жою бойынша шараларды жүзеге асырудың Ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 28 желтоқсандағы № 758 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3405 тіркелген, 2005 жылғы № 18,, 155-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
63) «Жануарлардың жұқпалы ауруларын алдын алу және жою бойынша шараларды жүзеге асырудың Ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 28 желтоқсандағы № 759 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3341 тіркелген, 2005 жылғы 20 қазан, № 131-132 (756) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
64) «Ауыл шаруашылық жануарларының кейбір инфекциялық
ауруларының алдын-алу және жою бойынша шараларды жүргізудің
Ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы № 7 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3433 тіркелген, 2005 жылғы № 20, 189-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
65) «Ауыл шаруашылық жануарларының кейбір инфекциялық
ауруларының алдын-алу және жою бойынша шараларды жүргізудің
Ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы № 8 бұйрығы
(Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 3421 тіркелген, 2005 жылғы № 20, 190-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
66) «Мүйізді ірі қараның тейлериозының алдын-алу және жою бойынша ветеринариялық ережелері» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2005 жылғы 17 қаңтардағы № 36 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3437 тіркелген, 2005 жылғы 21 қазан, № 131-132 (756) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

61) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 754 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3395, опубликован в газете "Юридическая газета" от 21 октября 2005 года № 195-196 (929-930); в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, октябрь 2005 г., № 19, ст. 173);
62) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года № 758 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных заболеваний животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3405, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, сентябрь 2005 г., № 18, ст. 155);
63) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года № 759 "Об утверждении Ветеринарных правил осуществления мероприятий по профилактике и ликвидации инфекционных заболеваний животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3341, опубликован в газете "Юридическая газета" от 16 сентября 2005 г. № 170-171 (904-905));
64) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 января 2005 года № 7 "Об утверждении Ветеринарных правил проведения мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых инфекционных болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3433, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, ноябрь 2005 г., № 20, ст. 189);
65) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 января 2005 года № 8 "Об утверждении Ветеринарных правил проведения мероприятий по профилактике и ликвидации некоторых инфекционных болезней сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3421, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, ноябрь 2005 г., № 20, ст. 190);
66) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2005 года № 36 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации заразных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3437, опубликован в газете "Юридическая газета" от 16 сентября 2005 г. № 170-171 (904-905));

67) «Құстардың инфекциялық ауруларын алдын-алу және жою бойынша Ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 63 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3448 тіркелген, 2005 жылғы 14 желтоқсан № 169-170 (794) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
68) «Малдардың инфекциялық ауруларын алдын-алу және жою бойынша Ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 64 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3461 тіркелген, 2005 жылғы 15 желтоқсан № 171-172 (796) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
69) «Шошқалардың инфекциялық ауруларын алдын-алу және жою
бойынша Ветеринарлық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 65 бұйрығы
(Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 3458 тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсан № 173-174 (798) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
70) «Үй құстарының кейбір ауруларының алдын алу және жою бойынша ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 66 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3451 тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсан № 173-174 (798) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
71) «Жылқылардың инфекциялық ауруларын алдын-алу және жою
бойынша Ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 67 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3462 тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсан № 173-174 (798) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
72) «Малдардың инвазиялық ауруларын алдын-алу және жою бойынша Ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 68 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3459 тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсан № 173-174 (798) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
73) «Күзеннің инфекциялық ауруларын алдын-алу және жою бойынша Ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 69 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3447 тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсан № 173-174 (798) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

67) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 63 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней птиц" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3448, опубликован в газете "Юридическая газета" от 14 декабря 2005 г. № 233-234 (967-968));
68) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 64 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 25 февраля 2005 года под № 3461, опубликован в газете "Юридическая газета" от 15 декабря 2005 г. № 235-236 (969-970));
69) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 65 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней свиней" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3458, опубликован в газете "Юридическая газета" от 21 декабря 2005 г. № 237-238 (971-972));
70) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 66 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации некоторых болезней домашней птицы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3451, опубликован в газете "Юридическая газета" от 21 декабря 2005 г. № 237-238 (971-972));
71) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 67 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней лошадей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3462, опубликован в газете "Юридическая газета" от 21 декабря 2005 г. № 237-238 (971-972));
72) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 68 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инвазионных болезней животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 февраля 2005 года под № 3459, опубликован в газете "Юридическая газета" от 21 декабря 2005 г. № 237-238 (971-972));
73) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 69 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней норок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3447, опубликован в газете "Юридическая газета" от 21 декабря 2005 г. № 237-238 (971-972));

74) «Малдар төлінің инфекциялық ауруларын алдын-алу және жою бойынша Ветеринариялық ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 70 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3460 тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсан № 173-174 (798) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
75) «Ветеринариялық препараттарды өндіру және сату жөніндегі объектілеріне ветеринариялық-санитариялық талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2005 жылғы 3 ақпандағы № 101 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3477 тіркелген, 2005 жылғы 16 қараша, № 148 (772) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
76) «Ветеринариялық препараттарды өндіру және сату жөніндегі объектілеріне ветеринариялық-санитариялық талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 3 ақпандағы № 101 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 433 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6356 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтар № 9-10 (26412) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
77) «Астық қолхаттарын берудің, айналымының және өтеудің ережесін, астық қолхаттарының нысандарын (үлгілерін) және жазылуын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы № 112 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3486 тіркелген, 2005 жылғы № 17, 137-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
78) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің «Астық қолхаттарын берудің, айналымының және өтеудің ережесін, астық қолхаттарының нысандарын (үлгілерін) және жазылуын бекіту туралы» 2005 жылғы 11 ақпандағы № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 24 мамырдағы № 352 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3661 тіркелген, 2005 жылғы 27 қазан, № 133-134 (758) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
79) «Астық қолхаттарын берудің, айналымының және өтеудің ережесін, астық қолхаттарының нысандарын (үлгілерін) және жазылуын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 22 шілдедегі № 462 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6410 тіркелген, 2010 жылғы 9 қараша № 461-468 (26311) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);

74) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 70 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инфекционных болезней молодняка животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3460, опубликован в газете "Юридическая газета" от 21 декабря 2005 г. № 237-238 (971-972));
75) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 101 "Об утверждении ветеринарно-санитарных требований к объектам по производству и реализации ветеринарных препаратов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3477, опубликован в газете "Юридическая газета" от 16 ноября 2005 г. № 212 (946));
76) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 433 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 101 "Об утверждении ветеринарно-санитарных требований к объектам по производству и реализации ветеринарных препаратов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6356, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 ноября 2010 г. № 306-309 (26367-26370));
77) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года № 112 "Об утверждении Правил выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, форм (образцов) и описания зерновых расписок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3486, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, август 2005 г., № 17, ст. 137);
78) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года № 352 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года № 112 "Об утверждении Правил выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, форм (образцов) и описания зерновых расписок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 1 июня 2005 года под № 3661);
79) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 462 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года № 112 "Об утверждении Правил выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, форм (образцов) и описания зерновых расписок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6410, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 13 октября 2010 г. № 270 (26331));

80) «Астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2005 жылғы 11 наурыздағы № 195 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3545 тіркелген, 2005 жылғы 23 желтоқсан № 176-177 (801) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
81) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 28 мамырдағы № 355 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4756 тіркелген, 2007 жылғы 7 тамыз № 119 (1148) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
82) «Астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу ережесін бекіту
туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005
жылғы 11 наурыздағы № 195 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы»
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 15
наурыздағы № 172 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6152 тіркелген, 2010 жылғы 14 мамыр № 184-186 (26032) «Егемен Қазақстан» газетінде
жарияланған);
83) «Ағаш кесу мен орман билетінің нысандарын және Ағаш кесу мен орман билетін есепке алу, сақтау, толтыру және беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2005 жылғы 4 сәуірдегі № 93 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3626 тіркелген, 2006 жылғы № 2, 206-құжат Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған);
84) «Ауыл шаруашылығы жануарлары мен балықтардың жұқпалы
ауруларының алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырудың
ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 31 тамыздағы № 518 бұйрығы
(Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 3858 тіркелген, 2005 жылғы 16 қараша, № 148 (772) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
85) «Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдердің, монтаждалған арнайы жабдығы бар механизмдерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдердің, сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналардың кепілін тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 14 қазандағы № 597 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3928 тіркелген, 2005 жылғы 30 қараша, № 158 (782) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

80) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 марта 2005 года № 195 "Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета зерна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3545, опубликован в газете "Юридическая газета" от 23 декабря 2005 г. № 240-241 (974-975));
81) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 мая 2007 года № 355 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4756, опубликован в газете "Юридическая газета" от 7 августа 2007 г. № 119 (1322));
82) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2010 года № 172 "О внесении дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 марта 2005 года № 195 "Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета зерна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6152, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 13 мая 2010 г. № 119 (26180);
83) приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 93 "Об утверждении форм лесорубочного и лесного билета и Правил учета, хранения, заполнения и выдачи лесорубочного и лесного билета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3626, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, февраль 2006 г., № 2, ст. 206);
84) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 августа 2005 года № 518 "Об утверждении Ветеринарных правил осуществления мероприятий по профилактике и ликвидации инфекционных болезней сельскохозяйственных животных и рыб" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3858, опубликован в газете "Юридическая газета" от 11 ноября 2005 г. № 209-210 (943-944));
85) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 октября 2005 года № 597 "Об утверждении Правил регистрации залога тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3928, опубликован в газете "Юридическая газета" от 29 ноября 2005 г. № 222 (956));

86) «Құстардың зардапты тұмауын алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырудың ветеринариялық ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 25 қаңтардағы № 45 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4046 тіркелген, 2006 жылғы 24 ақпан № 33-34 (840) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
87) «Карантиндік объектілермен залалданған, залалсыздандыруға немесе қайта өңдеуге келмейтін карантинге жатқызылған өнімді алу және жою жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 шілдедегі № 465 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4370 тіркелген, 2006 жылғы 15 қыркүйек № 166 (972) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
88) «Карантиндік объектілермен залалданған, залалсыздандыруға немесе қайта өңдеуге келмейтін карантинге жатқызылған өнімді (жүктерді) алу және жою жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 шілдедегі № 465 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 13 қарашадағы № 652 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5989 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыз, № 37 (1659) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
89) «Мақта талшығы сапасы паспортының нысанын (үлгісін) бекіту
туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2007
жылғы 13 қыркүйектегі № 565 бұйрығы (Қазақстан Республикасының
Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4961 тіркелген, 2007 жылғы 1 қараша № 167 (1196) «Заң газеті» газетінде, 2007 жылғы 10 қараша № 45 (358) «Ресми газет» газетінде жарияланған);
90) «Мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі мәселелері
бойынша есеп жүргізу құжаттарының тізбесі мен нысандарын, есеп беру
мерзімдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрінің 2007 жылғы 10 қазандағы № 604 бұйрығы (Қазақстан
Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу
тізілімінде № 4983 тіркелген, 2007 жылғы 23 қараша № 180 (1209) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
91) «Мақта өңдеу ұйымын уақытша басқаруды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 17 қазандағы № 624 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4981 тіркелген, 2007 жылғы 16 қараша № 176 (1205) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

86) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 января 2006 года № 45 "Об утверждении Ветеринарных правил осуществления мероприятий по профилактике и ликвидации высокопатогенного гриппа птиц" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4046, опубликован в газете "Юридическая газета" от 24 февраля 2006 г. № 33-34 (1013-1014));
87) приказ и.о. Министра Республики Казахстан от 18 июля 2006 года № 465 "Об утверждении Правил по изъятию и уничтожению подкарантинной продукции, зараженной карантинными объектами, не подлежащей обеззараживанию или переработке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4370, опубликован в газете "Юридическая газета" от 15 сентября 2006 г. № 166 (1146));
88) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 ноября 2009 года № 652 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 июля 2006 года № 465 "Об утверждении Правил по изъятию и уничтожению подкарантинной продукции (грузов), зараженной карантинными объектами, не подлежащей обеззараживанию или переработке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5989, опубликован в газете "Юридическая газета" от 12 марта 2010 г. № 37 (1833));
89) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 сентября 2007 года № 565 "Об утверждении формы (образца) паспорта качества хлопка-волокна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4961, опубликован в газете "Юридическая газета" от 1 ноября 2007 г. № 167 (1370); в газете "Официальная газета" от 10 ноября 2007 г. № 45 (359));
90) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 октября 2007 года № 604 "Об утверждении перечня и форм документов учета, сроков представления отчетности по вопросам ведения мониторинга хлопкового рынка" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4983, опубликован в газете "Юридическая газета" от 23 ноября 2007 г. № 180 (1383));
91) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 октября 2007 года № 624 "Об утверждении Правил проведения временного управления хлопкоперерабатывающей организацией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4981, опубликован в газете "Юридическая газета" от 16 ноября 2007 г. № 176 (1379));

92) «Мақта тұқымының мемлекеттік ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 648 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5011 тіркелген);
93) «Мақта қолхаттарын берудің, айналымының, күшін жоюдың және өтеудің ережесін, мақта қолхатының нысанын (үлгісін) және жазылуын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 650 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5006 тіркелген, 2007 жылғы 28 желтоқсан № 197 (1226) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
94) Мақтаның мөлшерлік-сапалық есебін жүргізу ережесін бекіту
туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2007
жылғы 29 қазандағы № 651 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5003 тіркелген, 2007 жылғы 7 желтоқсан № 188 (1217) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
95) «Шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізу және шитті мақтаның сапасы туралы куәлікті беру ережесін, шитті мақтаның сапасы туралы куәліктің нысанын (үлгісін) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 26 қарашадағы № 710 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2011 жылғы 5 мамыр № 184-185 (26587) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
96) «Шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы өңдеу технологиялық процесін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 777 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5108 тіркелген, 2008 жылғы, 28 мамыр № 5 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
97) «Шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы қайта өңдеу жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын сақтау мәселелері бойынша есеп құжаттарының тізбесі мен нысандарын, есептілік беру мерзімдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 778 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5107 тіркелген, 2008 жылғы 28 мамыр № 5 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);

92) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 648 "Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов семян хлопчатника" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5011, опубликован в газете "Юридическая газета" от 20 декабря 2007 г. № 193 (1396));
93) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 650 "Об утверждении Правил выдачи, обращения, аннулирования и погашения хлопковых расписок, формы (образца) и описания хлопковой расписки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5006, опубликован в газете "Юридическая газета" от 28 декабря 2007 г. № 197 (1400));
94) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 651 "Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета хлопка" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5003, опубликован в газете "Юридическая газета" от 7 декабря 2007 г. № 188 (1391));
95) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2007 года № 710 "Об утверждении Правил проведения экспертизы качества хлопка-сырца и выдачи удостоверения о качестве хлопка-сырца, формы (образца) удостоверения о качестве хлопка-сырца" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5018);
96) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 777 "Об утверждении Правил организации технологического процесса первичной переработки хлопка-сырца в хлопок-волокно" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5108, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 28 мая 2008 г. № 5);
97) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 778 "Об утверждении перечня и форм документов учета, сроков представления отчетности по вопросам соблюдения требований к деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5107, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 28 мая 2008 г. № 5);

98) «Мемлекеттік табиғи қорықтар аумағындағы шудың және өзге де жасанды акустикалық әсерлердің нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы № 5 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5130 тіркелген, 2008 жылғы 29 ақпан № 32 (1258) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
99) «Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 575 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5342 тіркелген, 2008 жылғы 7 қараша № 170 (1396) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
100) «Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің м.а. 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 575 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № 15 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6062 тіркелген, 2010 жылғы 13 наурыз № 94-95 (25941) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
101) «Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 575 бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 319 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6292 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтар № 9-10 (26412) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
102) «Тікелей су объектілерінде орналасқан су шаруашылығы
құрылыстарын пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы № 746
бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді
мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5430 тіркелген, 2009 жылғы 5 ақпан № 18 (1441) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

98) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 января 2008 года № 5 "Об утверждении норм шумовых и иных акустических воздействий искусственного происхождения на территории государственных природных заповедников" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5130, опубликован в газете "Юридическая газета" от 29 февраля 2008 года № 32 (1432));
99) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 сентября 2008 года № 575 "Об утверждении Правил аттестации производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян и признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5342, опубликован в газете "Юридическая газета" от 7 ноября 2008 г. № 170 (1570));
100) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 января 2010 года № 15 "О внесении дополнений и изменений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 сентября 2008 года № 575 "Об утверждении Правил аттестации производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6062, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 13 марта 2010 года № 58-60 (26119-26121));
101) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 319 "О внесении дополнений и изменения в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 сентября 2008 года № 575 "Об утверждении Правил аттестации производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян и признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6292, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 ноября 2010 г. № 306-309 (26367-26370));
102) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 746 "Об утверждении Правил эксплуатации водохозяйственных сооружений, расположенных непосредственно на водных объектах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5430, опубликован в газете "Юридическая газета" от 5 февраля 2009 г. № 18 (1615));

103) «Байқаудан өткізушілерді аттестаттау ережесін, тұқым сарапшыларын аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 ақпандағы № 90 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 125 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5591 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуір № 49 (1472) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
104) «Байқаудан өткізушілерді аттестаттау ережесін, Тұқым сарапшыларын аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 ақпандағы № 90 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 125 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 703 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5987 тіркелген, 2010 жылғы 13 наурыз № 94-95 (25941) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
105) «Су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарының қауіпсіздік
өлшемдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрінің 2009 жылғы 31 наурыздағы № 186 бұйрығы (Қазақстан
Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу
тізілімінде № 5645 тіркелген, 2009 жылғы 8 мамыр № 69 (1492) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
106) «Жануарлар дүниесі объектілерін, олардың бөліктері мен олардан жасалған өнімдерді, оның ішінде жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген санаттарына жатқызылған түрлерін Қазақстан Республикасына әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № 435 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5768 тіркелген);
107) «Тиісті аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды есепке ала отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің экспортына, импортына және транзитіне рұқсат беру Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 594 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5851 тіркелген, 2009 жылғы 24 қараша, № 179 (1602) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

103) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 125 "Об утверждении Правил аттестации апробаторов, Правил аттестации семенных экспертов и признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года № 90" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5591, опубликован в газете "Юридическая газета" от 3 апреля 2009 г. № 49 (1646));
104) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 703 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 125 "Об утверждении Правил аттестации апробаторов, Правил аттестации семенных экспертов и признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года № 90" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5987, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 13 марта 2010 г. № 58-60 (26119-26121));
105) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2009 года № 186 "Об утверждении критериев безопасности водохозяйственных систем и сооружений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5645, опубликован в газете "Юридическая газета" от 8 мая 2009 г. № 69 (1666));
106) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 435 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы объектов животного мира, их частей и производных, в том числе видов животных, отнесенных к категории редких и находящихся под угрозой исчезновения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5768, опубликован в газете "Юридическая газета" от 18 сентября 2009 г. № 142 (1739));
107) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 октября 2009 года № 594 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5851, опубликован в газете "Юридическая газета" от 24 ноября 2009 г. № 179 (1776));

108) «Қазақстан Республикасында ортақ су пайдаланудың үлгі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 19 қазандағы № 595 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5977 тіркелген, 2010 жылғы 20 сәуір Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
109) «Судың бастапқы есебінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрдің м.а. 2009 жылғы 2 қарашадағы
№ 624 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5882 тіркелген, 2009 жылғы 10 желтоқсан, № 189 (1612) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
110) «Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілерден сынама алу Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 690 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5979 тіркелген, 2010 жылғы 20 сәуір Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
111) «Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау объектілеріне ветеринариялық құжаттарды беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 761 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6029 тіркелген, 2010 жылғы 7 шілде № 10 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
112) «Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау объектілеріне ветеринариялық құжаттарды беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 761 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 08-3/233 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6985 тіркелген, 2011 жылғы 19 шілде № 303-304 (26698) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
113) «Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің Қазақстан Республикасының аумағында тасымалдануын (орнын ауыстыруды) жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 204 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6194 тіркелген, 2010 жылғы 26 тамыз № 14 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында; 2010 жылғы 30 қараша № 506-512 (26355) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);

108) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 октября 2009 года № 595 "Об утверждении Типовых правил общего водопользования в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5977, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);
109) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 624 "Об утверждении Правил первичного учета вод" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5882, опубликован в газете "Юридическая газета" от 10 декабря 2009 года № 189 (1786));
110) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 декабря 2009 года № 690 "Об утверждении Правил отбора проб перемещаемых (перевозимых) объектов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5979, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 апреля 2010 г.);
111) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 761 "Об утверждении Правил выдачи ветеринарных документов на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6029, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 7 июля 2010 г. № 10; в газете "Казахстанская правда" от 18 ноября 2010 г. № 313 (26374));
112) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 мая 2011 года № 08-3/233 "О внесении дополнений и изменений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 761 "Об утверждении Правил выдачи ветеринарных документов на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6985, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 19 июля 2011 г. № 223 (26644));
113) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 204 "Об утверждении Правил осуществления транспортировки (перемещения) перемещаемых (перевозимых) объектов на территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6194, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 26 августа 2010 г. № 14; "Казахстанская правда" от 13 ноября 2010 г. № 310-311 (26371-26372));

114) «Жолдаманың үлгі нысанын, сондай-ақ оны беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 220 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 29 сәуірде № 6198 тіркелген, 2010 жылғы 26 тамыз № 14 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
115) «Аңшылық және балық шаруашылықтары субъектілерінің
қорықшылық қызметі туралы үлгі ережені бекіту туралы» Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі
№ 249 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6235 тіркелген, 2010 жылғы 30 қараша № 506-512 (26355) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
116) «Орман тұқымдарын дайындауды, өңдеуді, сақтауды, пайдалануды және олардың запасын бақылауды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 299 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6259 тіркелген, 2011 жылғы 19 қаңтар № 14-17 (26419) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
117) «Ормандарды молықтыру және орман өсіру үшін тұқымдар мен егу материалдарын пайдалану, тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 553 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6537 тіркелген, 2011 жылғы 1 сәуір № 120-123 (26525) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
118) «Мемлекеттік орман иеленушілердің ормандарды шолып, тексеру жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 560 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6529 тіркелген, 2011 жылғы 3 1 наурыз № 116-119 (26521) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
119) «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде кеспеағаштар іріктеу және оларды бағалау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 18 қарашадағы № 719 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6704 тіркелген, 2011 жылғы 6 сәуір «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);

114) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 220 "Об утверждении Типовой формы путевки, а также правил ее выдачи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 апреля 2010 года за № 6198, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 26 августа 2010 г. № 14; в газете "Казахстанская правда" от 12 ноября 2010 г. № 306-309 (26367-26370));
115) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 апреля 2010 года № 249 "Об утверждении типового положения о егерской службе субъектов охотничьего и рыбного хозяйств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6235, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 ноября 2010 г. 306-309 (26367-26370));
116) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 299 "Об утверждении Правил организации заготовки, переработки, хранения, использования лесных семян и контроля за их качеством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6259, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 13 ноября 2010 г. № 310-311 (26371-26372));
117) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 553 "Об утверждении Правил по использованию, перемещению семян и посадочного материала для воспроизводства лесов и лесоразведения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6537, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 29 января 2011 г. № 33-34 (26454-26455));
118) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 560 "Об утверждении Правил проведения ревизии лесных обходов государственными лесовладельцами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6529, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 13 января 2011 г. № 9-10 (26430-26431));
119) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 ноября 2010 года № 719 "Об утверждении Инструкции по отводу и таксации лесосек на участках государственного лесного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6704, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 27 января 2011 г. № 29-30 (26450-26451));

120) «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ормандарды молықтыру
мен орман өсіру және олардың сапасына бақылау жасау жөніндегі іс-шараларды жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 729 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6699 тіркелген, 2011 жылғы 18 наурыз № 94-97 (26499) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
121) «Қазақстан Республикасында жанама орман пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 26 қарашадағы № 730 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6700 тіркелген, 2011 жылғы 18 наурыз № 94-97 (26499) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
122) «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде шөп шабу және мал жаю ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 26 қарашадағы № 731 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6693 тіркелген, 2011 жылғы 31 наурыз № 116-119 (26521) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
123) «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-тұқым
шаруашылығы мақсатындағы объектілерді анықтау, құру, аттестаттау және
есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 784 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6750 тіркелген, 2011 жылғы 19 қазан № 503-504 (26896) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
124) «Қазақстан Республикасының ормандарындағы санитарлық ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 25-2-02/70 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6808 тіркелген, 2011 жылғы 11 мамыр № 190-193 (26595), 2011 жылғы 14 мамыр № 196-199 (26601) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
125) «Қазақстан Республикасының ормандарындағы өрт қауіпсіздігі
ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 25-2-02/71 бұйрығы (Қазақстан
Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу
тізілімінде № 6840 тіркелген, 2011 жылғы 14 мамыр № 196-199 (26601) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
126) «Ветеринариялық есеп пен есептілік нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 08-3/391 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7097 тіркелген, 2011 жылғы 22 қазан № 508-509 (26901), 2011 жылғы 27 қазан № 517 (26909), 2011 жылғы 29 қазан № 520-522 (26914) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған).

120) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2010 года № 729 "Об утверждении Правил проведения мероприятий на участках государственного лесного фонда по воспроизводству лесов и лесоразведению и контролю за их качеством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6699, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 15 января 2011 г. № 13-14 (26434-26435));
121) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2010 года № 730 "Об утверждении Правил побочных лесных пользований в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6700, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 15 января 2011 г. № 13-14 (26434-26435));
122) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2010 года № 731 "Об утверждении Правил сенокошения и пастьбы скота на участках государственного лесного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6693, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 15 января 2011 г. № 13-14 (26434-26435));
123) приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2010 года № 784 "Об утверждении Правил выявления, создания, аттестации и учета объектов селекционно-семеноводческого назначения на участках государственного лесного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6750, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 26 февраля 2011 г. № 72-73 (26493-26494));
124) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 25-2-02/70 "Об утверждении Санитарных правил в лесах Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6808, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 мая 2011 г. № 147 (26568));
125) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 25-2-02/71 "Об утверждении Правил пожарной безопасности в лесах Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6840, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 мая 2011 г. № 147 (26568));
126) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 июля 2011 года № 08-3/391 "Об утверждении форм ветеринарного учета и отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7097, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 22 октября 2011 г. № 337-338 (26728-26729); от 25 октября 2011 г. № 339-340 (26730-26731); от 26 октября 2011 г. № 341 (26732); от 29 октября 2011 г. № 346-347 (26737-26738)).