Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнің кейбiр шешімдерi мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкімдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысы
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр өкiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 17 наурыздағы
N 258 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Темiр жол көлігіндe жолаушыларды, жүктерді және ауыр жүктердi тасымалдау тарифi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 24 ақпандағы N 203 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 7, 80-құжат):
мәтiндегі "Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттік комитетi", "мемлекетаралық қатынаста", "республика iшінен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегі агенттiгі", "халықаралық қатынаста", "республикалық" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"Мемлекетаралық" деген сөздiң алдынан "Жолаушыларды, жүктерді және ауыр жүктердi республикалық қатынаста Қазақстан Республикасы темiр жол поездары мен вагондарында тасымалдауды қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жолаушыларды, жүктердi және ауыр жүктердi республикалық қатынаста Қазақстан Республикасының темiр жол поездары мен вагондарында тасымалдау кезiнде мемлекетаралық жолаушылар тарифi валютасын (швейцар франкiн) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің 2002 жылғы 1 қазандағы ресми бағамы бойынша теңгемен қайта есептеу жүргiзiледi.".
2. "Байланыс қызметiнiң тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 мамырдағы N 732 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 18, 208-құжат):
мәтіндегi "Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегі мемлекеттiк комитетiнің", "Қазақстан Pecпубликасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттік комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөнiндегі агенттігiнiң", "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 17 марта 2003 года N 258
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2003 года N 258
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1995 года N 203 "О тарифах на перевозки пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 7, ст. 80):
в тексте слова "Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике", "межгосударственном сообщении", "во внутриреспубликанском" заменить словами "Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции", "международном сообщении", "в республиканском";
в пункте 5:
дополнить словами ", кроме перевозки пассажиров, багажа и грузобагажа в республиканском сообщении в поездах и вагонах железных дорог Республики Казахстан";
дополнить абзацем следующего содержания:
"При перевозке пассажиров, багажа и грузобагажа в республиканском сообщении в поездах и вагонах железных дорог Республики Казахстан производится пересчет валюты межгосударственного пассажирского тарифа (швейцарского франка) в тенге, по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан на 1 октября 2002 года.".
2. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1995 года N 732 "О тарифах на услуги связи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 208):
в тексте слова "Государственным комитетом Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике", "Государственный комитет Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике" заменить словами "Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции", "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции".

3. (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.27. N 586 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен).
4. (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.27. N 586 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 17 наурыздағы
N 258 қаулысына
қосымша
Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнiң және Қазақстан Pecпубликасы Премьер-Министрінің күші жойылған кейбiр шешiмдерінің тiзбесi
1. Қазақ CCP Министрлер Кабинетi Премьер-Министрінің 1991 жылғы 20 мамырдағы N 74 өкімi.
2. "Қазақ CCP Президентiнің "Жeкe тұрғын үй құрылысы мен тұрғын үй кооперациясын одан әрі дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1991 жылғы 19 наурыздағы Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетінiң 1991 жылғы 30 мамырдағы N 345 қаулысы (ҚазССР ҚЖ, 1991 ж., N 13, 86-құжат).
3. "Шетел валютасында баға белгiлеу тәртібi туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 9 қыркүйектегi N 512 қаулысы (ҚазССР ҚЖ, 1991 ж., N 21, 149-құжат).
4. "Мемлекеттiк басқару органдарының Қазақ ССР Президентiнің "Жеке тұрғын үй құрылысы мен тұрғын үй кооперациясын одан әрі дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1991 жылғы 19 наурыздағы Жарлығын және Қазақ ССР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 30 мамырдағы N 345 қаулысын нақты жүзеге асыру жөнiндегi мiндеттерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 3 ақпандағы N 89 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 5, 83-құжат).
5. "1992 жылға электр және энергиясының тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 18 ақпандағы N 120 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 6, 98-құжат).
6. "Тұрғын үйді жекешелендiруге байланысты азаматтардың жекелеген санаттары үшін қосымша жеңілдіктер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 23 сәуiрдегі N 374 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 17, 264-құжат).
7. "Мұнай және мұнай өнiмдерінің бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 25 мамырдағы N 460 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 20, 460-құжат).
8. "Екiбастұзкөмiр" өндiрiстiк бiрлестiгi көмiр өнiмдерiнің бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 1 маусымдағы N 483 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 21, 346-құжат).
9. "Энергия ресурстарының және өнiмдер мен көрсетiлетiн қызметтердiң басқа да түрлерінің бағасын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 1 маусымдағы N 484 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 22, 349-құжат).

3. Утратил силу - постановлением Правительства РК от 27.04.2009  N 586 (порядок введения в действие см. п.3 ).
4. Утратил силу - постановлением Правительства РК от 27.04.2009  N 586 (порядок введения в действие см. п.3 ).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2003 года N 258
Перечень утративших силу
некоторых решений Правительства Республики Казахстан
и Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Кабинета Министров Казахской ССР от 20 мая 1991 г. N 74.
2. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 30 мая 1991 года N 345 "О реализации Указа Президента Казахской ССР от 19 марта 1991 года "О дополнительных мерах по дальнейшему развитию индивидуального жилищного строительства и жилищной кооперации" (СП КазССР, 1991 г., N 13, ст. 86).
3. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 9 сентября 1991 года N 512 "О порядке установления цен в иностранной валюте" (СП КазССР, 1991 г., N 21, ст. 149).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 февраля 1992 года N 89 "О задачах государственных органов управления по практической реализации Указа Президента Казахской ССР от 19 марта 1991 г. "О дополнительных мерах по дальнейшему развитию индивидуального жилищного строительства и жилищной кооперации" и постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 30 мая 1991 г. N 345" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 5, ст. 83).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 февраля 1992 года N 120 "О тарифах на электрическую и тепловую энергию на 1992 год" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 6, ст. 98).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 апреля 1992 года N 374 "О введении дополнительных льгот отдельным категориям граждан в связи с приватизацией жилья" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 17, ст. 264).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 мая 1992 года N 460 "О ценах на нефть и нефтепродукты" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 20, ст. 460).
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1992 года N 483 "О ценах на угольную продукцию производственного объединения "Экибастузуголь" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 21, ст. 346).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1992 года N 484 "О государственном регулировании цен на энергоносители и другие виды продукции и услуги" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 22, ст. 349).

10. "Энергия pecурстарының және өнiмдер мен көрсетiлетiн қызметтердің басқа да түрлерінің бағасын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 1 маусымдағы N 44 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 28 тамыздағы N 713 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 34, 518-құжат).
11. "Байланыстың зейнетақы мен жәрдемдi төлеу жөнiнде көрсететiн қызметiнiң реттелетiн тарифiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 28 тамыздағы N 715 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 34, 520-құжат).
12. "Сауда және жабдықтау-өткізу ұйымдары бойынша сауда үстемелерiнің мөлшерлерi мен рентабельділіктің шекті деңгейлерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 2 қыркүйектегi N 735 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 35, 530-құжат).
13. "Темiржол көлігінде жүк тиеу-түсiру жұмыстарының тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 16 қыркүйектегi N 768 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 35, 544-құжат).
14. "Энергия көздерінің және өнімдер мен көрсетiлетiн қызметтердің басқа да түрлерінің бағасын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 30 қазандағы N 905 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 41, 613-құжат).
15. "Зейнеткерлердi әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 7 желтоқсандағы N 1027 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 47, 705-құжат).
16. "Республикааралық қатынаста темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдау тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 қаңтардағы N 23 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 1, 18-құжат).
17. "Энергия көздерінің бағасын мемлекеттiк реттеу және тұрғын үй-коммуналдық қызметтерге тарифтердiң қымбаттауына байланысты халықты әлеуметтiк қолдау туралы" Қазақстан Pecпубликасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 28 қаңтардағы N 68 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 2, 29-құжат).
18. "Темiр жолда жолаушыларды, багаж бен жүк багажын тасымалдау тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 4 наурыздағы N 162 қаулысы (Қазақстан Peспубликасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 6, 79-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 30 қазандағы N 905 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 наурыздағы N 191 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 8, 93-құжат).

10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 августа 1992 года N 713 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1992 г. N 484 "О государственном регулировании цен на энергоносители и другие виды продукций и услуги" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 34, ст. 518).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 августа 1992 года N 715 "Об утверждении регулируемого тарифа на услугу связи по выплате пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 34, ст. 520).
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 сентября 1992 года N 735 "О размерах торговых надбавок и предельных уровнях рентабельности по торговым и снабженческо-сбытовым организациям" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 530).
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 сентября 1992 года N 768 "О тарифах на погрузочно-разгрузочные работы на железнодорожном транспорте" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 544).
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 года N 905 "О государственном регулировании цен на энергоносители и другие виды продукции и услуги" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 41, ст. 613).
15. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1992 года N 1027 "О социальной защите пенсионеров" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 47, ст. 705).
16. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 января 1993 года N 23 "О тарифах на перевозки грузов в межреспубликанском сообщении железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 18).
17. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 января 1993 года N 68 "О государственном регулировании цен на энергоносители и социальной поддержке населения в связи с удорожанием тарифов на жилищно-коммунальные услуги" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 2, ст. 29).
18. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 марта 1993 года N 162 "О тарифах на перевозки пассажиров, багажа и грузобагажа жезезнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 6, ст. 79).
19. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1993 года N 191 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 г. N 905" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 93).

20. "Темiр жол көлігімен жүк тасымалдаудың тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 наурыздағы N 238 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 9, 113-құжат).
21. "Темiр жолда жолаушыларды, жүктер мен қол жүгiн тасымалдау тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 сәуiрдегi N 261 қаулысы (Қазақстан Pecпубликасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 11, 132-құжат).
22. "Темiр жол көлігімен жүк тасымалдау тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 сәуiрдегi N 294 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 12, 151-құжат).
23. "Темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдағаны және басқа да қызмет көрсеткені үшiн уақтылы ақы төлемеген жағдайда кәсiпорындар мен ұйымдардың жауапкершiлігі туралы" Қазақстан Pecпубликасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 14 сәуiрдегi N 306 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 13, 158-құжат).
24. "Темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдау тарифтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 6 мамырдағы N 365 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 16, 189-құжат).
25. "Мұнайдың ренталық төлемдерінің ставкаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 мамырдағы N 379 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 18, 197-құжат).
26. "Пәтерге (тұрғын үйге) жеке меншiк құқығы куәлiк нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 3 маусымдағы N 456 қаулысы (Қазақстан Рecпубликасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 21, 263-құжат).
27. "Тұрғын үй кооперативінің үйiнен тұрғын үй-жай алуға арналған ордер нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 3 маусымдағы N 457 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 21, 264-құжат).
28. "Тұрғын үй-жайларды пайдалану, тұрғын үйдi және үй іргесіндегі аумақты ұстау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 3 маусымдағы N 459 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 21, 266-құжат).
29. "Энергия көздерiнің мемлекеттік реттелетiн бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 5 тамыздағы N 678 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 32, 368-құжат).
30. "Нанның, нан-тоқаш өнiмдерінің, тарының, ұнтақ, жарманың және халыққа пiсiрілген нан орнына сатылатын ұнның бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 30 тамыздағы N 745 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 34, 390-құжат).

20. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1993 года N 238 "О тарифах на перевозку грузов железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 9, ст. 113).
21. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля 1993 года N 261 "О тарифах на перевозки пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 11, ст. 132).
22. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 апреля 1993 года N 294 "О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 12, ст. 151).
23. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1993 года N 306 "Об ответственности предприятий и организаций при несвоевременной оплате за перевозку грузов и другие виды услуг железнодорожного транспорта" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 13, ст. 158).
24. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 мая 1993 года N 365 "О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 16, ст. 189).
25. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1993 года N 379 "Об установлении ставок рентных платежей на нефть" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 197).
26. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 456 "Об утверждении формы свидетельства о праве собственности на квартиру (жилой дом)" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 21, ст. 263).
27. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 457 "Об утверждении формы ордера на занятие жилого помещения в доме жилищного кооператива" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 21, ст. 264).
28. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 459 "Об утверждении Правил пользования жилыми помещениями, содержания жилого дома и придомовой территории" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 21, ст. 266).
29. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 августа 1993 года N 678 "О государственных регулируемых ценах на энергоносители" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 32, ст. 368).
30. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 августа 1993 года N 745 "О ценах на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную и муку, реализуемую населению взамен печеного хлеба" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 34, ст. 390).

31. "Теміржол көлiгiмен жүк және жолаушы тасымалдауға арналған тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 10 қыркүйектегi N 861 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 37, 430-құжат).
32. "Темiр жолмен жүк тасымалдау тарифтерi туралы" Қазақстан Pecпубликасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 26 қазандағы N 1059 қаулысы (Қазақстан Pecпубликасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 42, 506-құжат).
33. "Теміржол тарифтерiн ұлттық валютамен қайта есептеу тәртібi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 23 қарашадағы N 1173 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 45, 544-құжат).
34. "Қазақстан Республикасы Экономика министрлігі жанындағы Баға комитетiне қосымша қызметкерлер санын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 26 қарашадағы N 1191 қаулысы .
35. "Жүктердi, жолаушыларды, багажды және жүк-багажды темiржол көлігiмен тасымалдауға арналған тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 23 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 1, 10-құжат).
36. "Темiржол тарифтерiн ұлттық валютаға қайта есептеудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 24 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 1, 11-құжат).
37. "Мемлекетаралық қатынаста темiржол көлiгiмен жүк тасымалына арналған тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 23 наурыздағы N 287 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 15, 144-құжат).
38. "Энергия ресурстарына бағаны ырықтандыру және кейбiр қызмет түрлерінің тарифтерін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 23 наурыздағы N 288 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 15, 145-құжат).
39. "Көмiр өнеркәсiбi кәсіпорындарының жұмысын тұрақтандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 5 мамырдағы N 482 қаулысы .
40. "Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiнде аэронавигациялық қызмет көрсетудiң тәртібі мен шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 10 мамырдағы N 489 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 21, 217-құжат).
41. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 1994 жылғы 10 қазандағы N 412 өкiмi .
42. "Нанның, нан-тоқаш тағамдарының, тарының, ұнтақ жарманың, пiсiрілген нан орнына сатылатын ұнның және құрама жемнің бағасын ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 қазандағы N 1163 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 44, 472-құжат).

31. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 сентября 1993 года N 861 "О тарифах на перевозки грузов и пассажиров железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 37, ст. 430).
32. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 октября 1993 года N 1059 "О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 42, ст. 506).
33. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 ноября 1993 года N 1173 "О порядке пересчета железнодорожных тарифов на национальную валюту" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 45, ст. 544).
34. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1993 года N 1191 "О выделении дополнительной численности Комитету цен при Министерстве экономики Республики Казахстан".
35. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 года N 23 "О тарифах на перевозки грузов, пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1994 г. N 1, ст. 10).
36. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 года N 24 "О порядке пересчета железнодорожных тарифов на национальную валюту" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 1, ст. 11).
37. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1994 года N 287 "О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом в межгосударственном сообщении" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст. 144).
38. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1994 года N 288 "О либерализации цен на энергоресурсы и регулировании тарифов на отдельные виды услуг" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст. 145).
39. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1994 года N 482 "О дополнительных мерах по стабилизации работы предприятий угольной промышленности".
40. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 мая 1994 года N 489 "О порядке и условиях аэронавигационного обслуживания воздушного пространства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 21, ст. 217).
41. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 1994 года N 412.
42. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 года N 1163 "О либерализации цен на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную, муку, реализуемую взамен печеного хлеба, и комбикорма" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 472).

43. "Шаруашылық жүргізуші субъектiлер - табиғи монополияшылардың өнiмдерiне бағаны реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 44, 474-құжат).
44. "Мұнай өнiмдерiне бағаны босату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 4 қарашадағы N 1224 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 45, 486-құжат).
45. "Мұнай бағасын ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 15 желтоқсандағы N 1416 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 48, 530-құжат).
46. "Нанға, нан-тоқаш тағамдарына, тарыға, ұнтақ жармаға, пісірілген нан орнына сатылатын ұнға және құрама жемге сауда үстемесiн ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 сәуірдегі N 437 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 12, 144-құжат).
47. "Байланыс қызметінің тарифтері туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 мамырдағы N 732 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 18 208-құжат).
48. "Байланыс қызметiнiң тарифтері туралы" Қазақстан Pеспубликасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 мамырдағы N 732 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 тамыздағы N 1201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 29, 357-құжат).
49. "Pecпубликаның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 4 қазандағы N 1299 қаулысы (Қазақстан Pecпубликасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 32, 400-құжат).
50. "Өнеркәсіп пен ауыл шаруашылығын дамытуды ынталандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 қазандағы N 1311 қаулысы (Қазақстан Pecпубликасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 32, 405-құжат), 7-тармағын қоспағанда.
51. "Тауарлар мен қызмет көрсетулер үшін қолма-қол ақшамен есеп айырысуды ұйымдастыруды жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1995 жылғы 18 қазандағы N 1342 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 33, 416-құжат).
52. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң 1995 жылғы 15 желтоқсандағы N 513 өкiмi .
53. "Электр энергиясына арналған тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 102 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 6, 33-құжат).
54. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылдың 19 қазандағы N 1171 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1996 жылғы 12 наурыздағы N 301 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 12, 89-құжат).

43. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 года N 1171 "О регулировании цен на продукцию хозяйствующих субъектов - естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 474).
44. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 ноября 1994 года N 1224 "О либерализации цен на нефтепродукты" (САПП Республики Казахстан, 1994 г. N 45, ст. 486).
45. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 декабря 1994 года N 1416 "О либерализации цен на нефть" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 530).
46. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 апреля 1995 года N 437 "О либерализации торговой надбавки на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную, муку, реализуемую взамен печеного хлеба, и комбикорма" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 12, ст. 144).
47. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1995 г. N 732 "О тарифах на услуги связи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 208).
48. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 августа 1995 года N 1201 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1995 года N 732 "О тарифах на услуги связи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 357).
49. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 года N 1299 "О мерах по развитию жилищно-коммунального хозяйства республики" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 400).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1995 года N 1311 "О дополнительных мерах по стимулированию развития промышленности и сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 405), за исключением пункта 7.
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 1995 года N 1342 "О совершенствовании организации расчетов наличными деньгами за товары и услуги" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 33, ст. 416).
52. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 декабря 1995 года N 513.
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 1996 года N 102 "О тарифах на электрическую энергию" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 6, ст. 33).
54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 года N 301 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 года N 1171" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 12, ст. 89).

55. "Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттік комитетiнің жұмысындағы кемшiліктеp туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 426 қаулысы .
56. "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын монополиясыздандыру және тұрғын үй-коммуналдық қызмет көрсетулерi үшiн есеп айырысуды тәртіпке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 мамырдағы N 587 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 20, 177-құжат).
57. "Баға түзудегі бағаның өсуi мен мониторинг белгілеудiң негiзділігінe бақылау жасауды күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 17 шiлдедегi N 910 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 31, 286-құжат).
58. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 13 мамырдағы N 587 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 23 шілдедегi N 922 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 32, 292-құжат).
59. "Электр энергиясындағы мемлекеттiк реттеуші комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 25 шілдедегi N 929 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 32, 295-құжат).
60. "Темiр жол қызметiне арналған тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 26 тамыздағы N 1054 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., 35, 334-құжат).
61. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 8 мамырдағы N 811 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 78, 169-құжат).
62. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 13 мамырдағы N 828 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 19, 175-құжат).
63. "Жылуды, ыстық және суық суды тұтыну нормаларын қолдануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 29 мамырдағы N 889 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 23, 204-құжат).
64. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 1997 жылғы 30 мамырдағы N 155 өкiмi .
65. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 1997 жылғы 30 мамырдағы N 159 өкiмi .
66. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 25 шілдедегі N 929 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 17 маусымдағы N 981 қаулысы .
67. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 204 өкiмi .

55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 года N 426 "О недостатках в работе Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике".
56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 года N 587 "О демонополизации жилищно-коммунального хозяйства и упорядочении расчетов за жилищно-коммунальные услуги" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 20, ст. 177).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1996 года N 910 "О мерах по усилению контроля за обоснованностью роста цен и установлению мониторинга в ценообразовании" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 31, ст. 286).
58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1996 года N 922 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 587" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, ст. 292).
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 года N 929 "О Государственной регулирующей комиссии в электроэнергетике" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, ст. 295).
60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1996 года N 1054 "О тарифах на услуги железной дороги" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 334).
61. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 года N 811 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 78, ст. 169).
62. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1997 года N 828 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 19, ст. 175).
63. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 года N 889 "Об упорядочении применения норм потребления тепла, горячей и холодной воды" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 23, ст. 204).
64. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 1997 года N 155.
65. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 1997 года N 159.
66. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1997 года N 981 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 г. N 929".
67. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 1997 года N 204.

68. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 29 мамырдағы N 889 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 шілдедегi N 1091 қаулысы (Қазақстан Pеcпубликасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 31, 284-құжат).
69. "Қазақстан Республикасында тұтынушылардың құқықтарын қорғауды күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 7 тамыздағы N 1238 қаулысы (Қазақстан Pеcпубликасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 36, 342-құжат).
70. "Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 8 тамыздағы N 1243 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 36, 345-құжат).
71. "Қолданып жүрген заңдарға сәйкес азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер беру кезiнде отын босату нормалары, тұрғын үй-коммуналдық қызметтерiн және байланыс қызметтерін тұтыну туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 19 тамыздағы N 1266 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 38, 362-құжат).
72. "Тұрғын үй қорының сақталуын қамтамасыз ету және ұсынылатын тұрғын үй-коммуналдық қызметтердiң сапасын арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 17 қыркүйектегi N 1348 қаулысы .
73. "Коммуналдық қызмет көрсетулер үшін төлем ақы белгілеудің тәртiбi туралы" Қазақстан Pecпубликасы Үкiметiнің 1997 жылғы 29 қыркүйектегi N 1377 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 44, 404-құжат).
74. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 25 шілдедегі N 929 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 15 сәуiрдегi N 338 қаулысы .
75. "Табиғи монополияшы шаруашылық жүргізуші субъектiлердiң қызметін реттеу жөнiндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 15 сәуiрдегi N 339 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 11, 89-құжат).
76. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөнiндегi комитетiнің орталық аппараты штатының саны туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1998 жылғы 30 шілдедегі N 724 қаулысы .
77. "Қазақстан Pecпубликасы Yкіметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 280 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнің кейбiр шешімдерiне енгiзілетiн өзгертулердің 3, 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 11, 80-құжат).

68. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1997 года N 1091 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 года N 889" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 31, ст. 284).
69. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1997 года N 1238 "О мерах по усилению защиты прав потребителей в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 36, ст. 342).
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 1997 года N 1243 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 36, ст. 345).
71. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1997 года N 1266 "О нормах отпуска топлива, потребления жилищно-коммунальных услуг и услуг связи при предоставлении льгот отдельным категориям граждан в соответствии с действующим законодательством" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 38, ст. 362).
72. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1997 года N 1348 "О мерах по обеспечению сохранности жилищного фонда и повышению качества предоставляемых жилищно-коммунальных услуг".
73. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1997 года N 1377 "О порядке установления платы за коммунальные услуги" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 44, ст. 404).
74. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1998 года N 338 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 г. N 929".
75. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1998 года N 339 "О дополнительных мерах по регулированию деятельности хозяйствующих субъектов - естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 11, ст. 89).
76. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1998 года N 724 "О штатной численности центрального аппарата Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции".
77. Пункты 3, 4 Изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 280 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 11, ст. 80).