Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 646 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің және Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күші жойылған өкімдерінің тізбесі
1. "Еңбекті қорғау бойынша мамандардың бүкілодақтық ассоциациясының мәселелері" туралы КСРО Министрлер Кеңесінің және БКООК-нің 1989 жылғы 5 желтоқсандағы N 1088 қаулысын іске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің және Қазақ Республикалық Кәсіптік одақтар кеңесінің 1990 жылғы 4 қаңтардағы N 5 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1990 ж., N 6, 26-құжат).
2. Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 6 наурыздағы N 43-ө өкімі.
3. Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 18 сәуірдегі N 84-ө өкімі.
4. "Кейбір санаттағы азаматтардың өмір сүру жағдайларын жақсарту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 29 мамырдағы N 213 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1990 ж., N 15, 85-құжат).
5. "Шаруа қожалығындағы еңбек туралы үлгі шартты және Шаруа қожалығындағы еңбек туралы үлгі шартты жасау ережесін бекіту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің және Қазақ Республикалық кәсіптік одақтар Кеңесінің 1990 жылғы 28 қыркүйектегі N 394 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1990 ж., N 22, 121-құжат).
6. "30-40-ыншы жылдар кезеңінде және 50-ыншы жылдардың басында орын алған әлеуметтік-саяси себептерімен қылмыстық жауапкершілікке негізсіз тартылған және басқа да сот және соттан тыс қуғын-сүргінге тартылған азаматтардың материалдық-тұрмыстық жағдайларын жақсарту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 16 қарашадағы N 448 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, N 3, 110-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан и распоряжений Совета Министров Казахской ССР, Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 646
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Совета Министров Казахской ССР,
Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства
Республики Казахстан и распоряжения Совета Министров Казахской ССР, Премьер-Министра
Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 июля 2006 года N 646
Перечень утративших силу некоторых решений Совета
Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Казахской ССР,
Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства
Республики Казахстан и распоряжений Совета Министров
Казахской ССР, Премьер-Министра Республики Казахстан
1.  Постановление  Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского
совета профессиональных Союзов от 4 января 1990 года N 5 "О реализации постановления Совета Министров СССР и ВЦСПС от 5 декабря 1989 г. N 1088 "Вопросы Всесоюзной ассоциации специалистов по охране труда" (СП Каз ССР, 1990 г., N 6, ст. 26).
2.  Распоряжение  Совета Министров Казахской ССР от 6 марта 1990 года N 43-р.
3.  Распоряжение  Совета Министров Казахской ССР от 18 апреля 1990 года N 84-р.
4.  Постановление  Совета Министров Казахской ССР от 29 мая 1990 года N 213 "О дополнительных мерах по улучшению условий жизни некоторых категорий граждан" (СП Каз ССР, 1990 г., N 15, ст. 85.).
5.  Постановление  Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского совета профессиональных союзов от 28 сентября 1990 года N 394 "Об утверждении Типового договора о труде в крестьянском хозяйстве и Правил заключения Типового договора о труде в
крестьянском хозяйстве" (СП Каз ССР, 1990 г., N 22, ст. 121).
6.  Постановление  Совета Министров Казахской ССР от 16 ноября 1990 года N 448 "О
дополнительных мерах по улучшению материально-бытовых условий граждан, необоснованно
привлекавшихся к уголовной ответственности и подвергавшихся другим судебным и внесудебным
репрессиям по социально-политическим мотивам, имевшим место в период 30-40-х и начала 50-х годов" (СП Каз ССР, 1991 г., N 3, ст. 110).

7. "Авторлық құқықтың экспорты және импорты саласындағы монополиясыздандыру жөніндегі шаралар туралы" КСРО Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 26 қазандағы N 1095 қаулысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 27 желтоқсандағы N 530 қаулысы.
8. "Қазақ КСР Көлік министрлігінің мәселелері" туралы Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 8 сәуірдегі N 224 қаулысы.
9. "Орманды авиациялық қорғау қызметкерлеріне жеңілдіктер белгілеу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 22 мамырдағы N 321 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, N 15, 92).
10. "Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуде жоспарлы үнемдеудің нормаларын белгілеу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 20 маусымдағы N 385 қаулысы.
11. "Қазақ КСР-інде ауылды, селоны және агроөнеркәсіптік кешенді дамытудың басымдылығы туралы" Қазақ КСР Заңын орындауда селолық автомобиль жолдарын салуды және ұстауды қамтамасыз ету туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 20 маусымдағы   N 386 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 15, 98-құжат).
12. "Қазақ КСР Әділет министрлігінде Қазақ КСР аумағында әрекет ететін қоғамдық бірлестіктер мен діни ұйымдардың жарғыларын тіркеу жөніндегі арнаулы қызметті құру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 5 қыркүйектегі N 511 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 21, 148-құжат).
13. "Қазақ КСР Туризм, дене шынықтыру және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 27 қыркүйектегі N 567 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 22, 164-құжат).
14. "Қазақ КСР Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 30 қыркүйектегі N 575 қаулысы.
15. "Қазақ КСР Байланыс министрлігінің мәселелері" туралы Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 12 қарашадағы N 688 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 16 желтоқсандағы N 793 қаулысының 5-тармағы.
17. "Қазақстан Республикасының көлiк кешенiн басқаруды жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 3 ақпандағы N 90 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 5, 84-құжат).
18. "Азаматтардың Қазақстан Республикасы жинақ банкi мекемелерiнде жинақтарын сақтауға қызығушылығын арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 ақпандағы N 108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 5, 93-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы темiр жол көлiгiнiң тұрақты жұмысын қамтамасыз ету жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 ақпандағы N 129 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 6, 101-құжат).

7.  Постановление  Совета Министров Казахской ССР от 27 декабря 1990 года N 530 "О постановлении Совета Министров СССР от 26 октября 1990 года N 1095 "О мерах по демонополизации в области экспорта и импорта авторских прав".
8.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 8 апреля 1991 года N 224 "Вопросы Министерства транспорта Казахской ССР".
9.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 22 мая 1991 года N 321 "Об установлении льгот работникам авиационной охраны лесов" (СП Каз ССР, 1991 г., N 15, ст. 92).
10.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 20 июня 1991 года N 385 "Об установлении нормы плановой экономии на капитальном и среднем ремонте автомобильных дорог".
11.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 20 июня 1991 года N 386 "Об обеспечении строительства и содержания сельских автомобильных дорог во исполнение Закона Казахской ССР "О приоритетности развития аула, села и агропромышленного комплекса в Казахской ССР" (СП Каз ССР, 1991 г., N 15, ст. 98).
12.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 5 сентября 1991 года N 511 "О создании специальной службы в Министерстве юстиции Казахской ССР по регистрации уставов общественных объединений и религиозных организаций, действующих на территории Казахской ССР" (СП Каз ССР, 1991 г., N 21, ст. 148).
13.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 27 сентября 1991 года N 567 "Вопросы Министерства туризма, физической культуры и спорта Казахской ССР" (СП Каз ССР, 1991 г., N 22, ст. 164).
14.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 30 сентября 1991 года N 575 "О некоторых вопросах деятельности Министерства финансов Казахской ССР".
15.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 12 ноября 1991 года N 688 "Вопросы Министерства связи Казахской ССР".
16.  Пункт  5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1991 года N 793 "О государственной фельдъегерской службе Республики Казахстан".
17.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 февраля 1992 года N 90 "О мерах по совершенствованию управления транспортным комплексом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 5, ст. 84).
18.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 февраля 1992 года N 108 "О повышении заинтересованности граждан в хранении сбережений в учреждениях сберегательного банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 5, ст. 93).
19.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 февраля 1992 года N 129 "О неотложных мерах по обеспечению стабильной работы железнодорожного транспорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 6, ст. 101).

20. "Қазақстан Республикасы Материалдық ресурстар министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 наурыздағы N 167 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 8, 151-құжат).
21. "Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолданысқа енгiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысын орындау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 наурыздағы N 178 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 9, 163-құжат).
22. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1992 жылғы 3 наурыздағы N 39-ө өкiмi.
23. "Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 11 наурыздағы N 216 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 10, 183-құжат).
24. "Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 наурыздағы N 221 қаулысы.
25. "Жайық-Каспий бассейнiнде уылдырық шашатын бекiре балықтарын қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 7 сәуiрдегi N 314 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 14, 240-құжат).
26. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Бiрiншi орынбасарының 1992 жылғы 21 сәуiрдегi N 44-4-ө өкiмi.
27. "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 сәуiрдегi N 368 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 16, 261-құжат).
28. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң санаторийлерiне жолдамалардың құнын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 16 шiлдедегi N 602  қаулысы .
29. "Нарыққа өту жағдайында денсаулық сақтауды жетiлдiрудiң шұғыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 5 тамыздағы N 657  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 31, 482-құжат).
30. "Iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң меншiгiне тұрғын үйлердi өтеусiз беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 21 қыркүйектегi N 779  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 36, 548-құжат).
31. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң санаторийлерiне жолдамалардың құнын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 қазандағы N 896  қаулысы .

20.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1992 года N 167 "Вопросы Министерства материальных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 8, ст. 151).
21.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1992 года N 178 "О выполнении постановления Верховного Совета Республики Казахстан "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 9, ст. 163).
22.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 1992 года N 39-р.
23.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 марта 1992 года N 216 "Вопросы Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 10, ст. 183).
24.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 марта 1992 года N 221 "О Министерстве науки и новых технологий Республики Казахстан".
25.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 апреля 1992 года N 314 "Об охране нерестующих осетровых рыб в Урало-Каспийском бассейне" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 14, ст. 240).
26.  Распоряжение  Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 1992 года N 44-4 р.
27.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1992 года N 368 "Вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 261).
28.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 июля 1992 года N 602 "Об утверждении стоимости путевок в санатории лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан".
29.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 августа 1992 года N 657 "О неотложных мерах по совершенствованию здравоохранения в условиях перехода к рынку" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 31, ст. 482).
30.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 сентября 1992 года N 779 "О безвозмездной передаче жилья в собственность работникам органов внутренних дел" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 36, ст. 548).
31.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 октября 1992 года N 896 "Об утверждении стоимости путевок в санатории Лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан".

32. "Қарағанды қаласында тұрмыстық тоңазытқыштарды шығаруды ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 14 желтоқсандағы N 1054 қаулысы.
33. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң жұмысшылары мен қызметшiлерiн әлеуметтiк қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 желтоқсандағы N 1063  қаулысы .
34. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 желтоқсандағы N 1089  қаулысы .
35. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 желтоқсандағы N 1089 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 18 қаңтардағы N 39 қаулысы.
36. "Жатақханалардың құқықтық мәртебесiн ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 сәуiрдегi N 277  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 11, 139-құжaт).
37. "Қарағанды қаласында тұрмыстық тоңазытқыштар өндiрiсiн ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 14 желтоқсандағы N 1054 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 сәуiрдегi N 318 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 13, 162-құжат).
38. "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау жүйесiндегi курстар мен басқа да оқу орындарының тыңдаушыларының шығыстарын төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 23 сәуiрдегi N 327  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 13, 168-құжат).
39. "Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгi қызметкерлерiнiң айырым белгiлерi және формалы киiмдердiң сипаттамасы, оларды беру нормалары мен формалы киiм-кешек алуға құқы бар лауазымды категориялардың табелiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 6 мамырдағы N 366  қаулысы .
40. "Қазақстан Республикасы қаржы-экономика техникумдарының бағыныстылығы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 мамырдағы N 399  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 17, 205-құжат).
41. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк салық инспекцияларының штатының санын ұлғайту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 24 маусымдағы N 536  қаулысы .
42. "Қазақстан Республикасының iшкi әскерi Әскери кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 9 шiлдедегi N 583 қаулысы.

32.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1992 года N 1054 "Об организации производства бытовых холодильников в г. Караганде".
33.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1992 года N 1063 "О мерах по обеспечению социальной защиты рабочих и служащих Министерства обороны Республики Казахстан".
34.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1992 года N 1089 "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".
35. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1993 года N 39 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1992 года N 1089".
36.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 апреля 1993 года N 277 "Об упорядочении правового статуса общежитий" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 11, ст. 139).
37. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1993 года N 318 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря N 1992 года N 1054 "Об организации производства бытовых холодильников в г. Караганде" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 13, ст. 162).
38.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 апреля 1993 года N 327 "Об оплате расходов слушателей курсов и других учебных заведений системы повышения квалификации и переподготовки кадров" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 13, ст. 168).
39.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 мая 1993 года N 366 "Об утверждении описания знаков различия и форменной одежды, норм их выдачи и табеля должностных категорий работников Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан, имеющих право на получение форменного обмундирования".
40.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1993 года N 399 "О подчиненности финансово-экономических техникумов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 17, ст. 205).
41.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 24 июня 1993 года N 536 "Об увеличении штатной численности государственных налоговых инспекций Республики Казахстан".
42. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 июля 1993 года N 583 "О составе Военного совета внутренних войск Республики Казахстан".

43. "Қазақстан Республикасында көлiк басқаруды жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 шiлдедегi N 610  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 29, 344-құжат).
44. "Төтенше жағдайлардың алдын алу мен сондай жағдайларда халықты және мамандарды iс-қимыл жасауға үйрету жүйесiн құру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 969  қаулысы .
45. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 қазандағы N 1043 қаулысының төртiншi абзацы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 42, 502-құжат).
46. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 14 наурыздағы N 264 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 13, 128-құжат).
47. Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң бiрiншi    орынбасарының 1994 жылғы 4 сәуiрдегi N 4-7 ө  өкiмi
48. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жеке құрамының ақшалай үлесi (еңбек ақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 28 сәуiрдегi 442 қаулысы.
49. "Teмip жолдардың әскериленген күзет қызметi қасында жүруге және күзетуге жататын жүктер тiзбесiн бекiту тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 маусымдағы N 697  қаулысы .
50. "Қазақстан Республикасы өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 шiлдедегi N 856  қаулысы .
51. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi кеден органдарының дербес атақтары бойынша жалақылар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қазандағы N 1129  қаулысы .
52. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1994 жылғы 16 қарашадағы N 457-ө  өкiмi .
53. "Қазақстан Республикасы Зейнетақы қоры қызметiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 қарашадағы N 1329  қаулысы .
54. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жеке құрамының ақшалай үлесi (еңбек ақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 желтоқсандағы N 1343  қаулысы .
55. "Қазақстан Республикасының Ғылым және техника жөнiндегi жоғары консультативтiк кеңесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 желтоқсандағы N 1428  қаулысы .

43.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 15 июля 1993 года N 610 "О совершенствовании управления транспортом в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 29, ст. 344).
44.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 969 "О мерах по созданию системы обучения населения и специалистов по предупреждению и действиям в чрезвычайных ситуациях".
45. Абзац четвертый постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1993 года N 1043 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 42, ст. 502).
46. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 марта 1994 года N 264 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 13, ст. 128).
47.  Распоряжение  Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 апреля 1994 года N 4-7-р.
48.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 года N 442 "О денежном содержании (заработной плате) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
49.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1994 года N 697 "О порядке утверждения перечня грузов, подлежащих сопровождению и охране службой военизированной охраны железных дорог".
50.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июля 1994 года N 856 "Вопросы Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан".
51.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 года N 1129 "Об окладах по персональным званиям таможенных органов Министерства финансов Республики Казахстан".
52.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 1994 года N 457-р.
53.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 ноября 1994 года N 1329 "Об отдельных вопросах деятельности Пенсионного фонда Республики Казахстан".
54.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 года N 1343 "О денежном содержании (заработной плате) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
55.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 декабря 1994 года N 1428 "Вопросы Высшего консультативного совета по науке и технике Республики Казахстан".

56. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк iшкi су жолдары туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 желтоқсандағы N 1429  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 48, 536-құжат).
57. "Cу тоғандарын әуе көлiгiнiң мұқтажы үшiн пайдалану тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1491  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 49, 560-құжат).
58. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 115 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 32-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 5, 62-құжат).
59. "Франциядағы Қазақстан Республикасы Сауда-экономикалық өкiлдiгiнiң жұмысы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 наурыздағы N 322  қаулысы .
60. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк санитариялық-эпидемиологиялық қызметi туралы ереженi бекiту жөнiнде" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 сәуiрдегi N 547  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 14, 166-құжат).
61. "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiн құрылымдық қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 813  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 20, 234-құжат).
62. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi оқу орындарының мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 мамырдағы N 628  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 22, 196-құжат).
63. "Жер реформасын жеделдету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 маусымдағы N 709  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 26, 222-құжат).
64. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 285-ө  өкiмi .
65. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 28 тамыздағы N 408-ө  өкiмi .
66. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 813 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 қыркүйектегi N 1177   қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 39, 370-құжат).
67. "Зейнетақы қорына мiндеттi төлемдер бойынша мерзiмi өткен берешектi төмендету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 қазандағы N 1215  қаулысы .

56.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 декабря 1994 года N 1429 "Об утверждении Положения о государственных внутренних водных путях Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 536).
57.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 года N 1491 "О порядке пользования водоемами для нужд воздушного транспорта" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 49, ст. 560).
58. Пункт 32 изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля 1995 года N 115 "О внесении изменений и дополнений в решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 5, ст. 62).
59.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1995 года N 322 "О работе торгово-экономического Представительства Республики Казахстан во Франции".
60.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 апреля 1995 года N 547 "Об утверждении Положения о Государственной санитарно-эпидемиологической службе Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 14, ст. 166).
61.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 года N 813 "О структурной перестройке Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 234).
62.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 года N 628 "О вопросах учебных заведений Государственного следственного комитета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 22, ст. 196).
63.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 709 "О мерах по ускорению земельной реформы" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 26, ст. 222).
64.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 285-р.
65.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 1996 года N 408-р.
66.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1996 года N 1177 "О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 года N 813" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 39, ст. 370).
67.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 года N 1215 "О мерах по снижению просроченной задолженности по обязательным платежам в Пенсионный фонд".

68. "Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 1429  қаулысы .
69. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 сәуiрдегi N 505  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 15, 121-құжат).
70. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 18 сәуiрдегi N 106-ө  өкiмi .
71. "Қазақстан Республикасында зейнетақы төлеу жөнiндегi берешектердi жою туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 маусымдағы N 1022  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 258-құжат).
72. "Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгiнiң Гидрометеорология және табиғи орта мониторингi жөнiндегi агенттiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 5 тамыздағы N 1216  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 35, 332-құжат).
73. "Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгiнiң биологиялық ресурстарды мемлекеттiк экологиялық бақылау, қорғау, ұлғайту мен пайдалану жөнiндегi агенттiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 қыркүйектегi N 1350  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 42, 393-құжат).
74. "Қазақстан Республикасында май құю станцияларын ұстау мен пайдалану жөнiндегi кәсiпкерлiк қызметтi лицензиялау туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 19 қыркүйектегi N 1352  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 4, 393-құжат).
75. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 3 маусымдағы N 100-ө  өкiмi .
76. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 27 сәуiрдегi N 3928 Жарлығын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 шiлдедегi N 651  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 22, 190-құжат).
77. "Қазақстан Республикасы Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Астана қаласына орналасуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 шiлдедегi N 722  қаулысы .
78. "Қазақстан Республикасының 1998 - 2000 жылдарға арналған мемлекеттiк стандарттау және сертификаттау жүйелерiн жетiлдiру бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қазандағы N 991  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 35, 318-құжат).

68.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 1429 "Вопросы Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету".
69.  Пункт  6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 года N 505 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 15, ст. 121).
70.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 1997 года N 106-р.
71.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1997 года N 1022 "О ликвидации задолженности по выплатам пенсий в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 258).
72.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 августа 1997 года N 1216 "Об утверждении Положения "Об Агентстве по гидрометеорологии и мониторингу природной среды Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 35, ст. 332).
73.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1997 года N 1350 "Об утверждении Положения об Агентстве по государственному экологическому контролю, охране, воспроизводству и использованию биологических ресурсов Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 42, ст. 393).
74.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1997 года N 1352 "Об утверждении Положения о лицензировании предпринимательской деятельности по содержанию и эксплуатации заправочных станций в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 4, ст. 394).
75.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 1998 года N 100-р.
76.  Пункт  7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года N 651 "О реализации указа Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998   года N 3928" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 22, ст. 190).
77.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 722 "О передислокации Государственного комитета Республики Казахстан по инвестициям в город Астану".
78.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 октября   1998   года N 991 "Об утверждении Программы совершенствования государственных систем стандартизации и сертификации Республики Казахстан   на 1998-2000 годы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 35, ст. 318).

79. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 16 қазандағы N 197-ө  өкiмi .
80. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 12 қарашадағы N 223-ө  өкiмi .
81. "Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгiнiң Көлiктiк бақылау комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1322  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 49, 444-құжат).
82. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының және Мемлекеттiк халықты жұмыспен қамту қызметiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 2, 17-құжат).
83. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68 қаулысына толықтыру енгiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 наурыздағы N 257  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 9, 74-құжат).
84. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 сәуiрдегi N 469  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 146-құжат).
85. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 813 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 сәуiрдегi N 510  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 16, 165-құжат).
86. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 маусымдағы N 708  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 26, 243-құжат).
87. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Сыбайлас жемқорлыққа қарсы әрекет етудiң әлеуметтiк-экономикалық және қаржылық шараларын iске асыру жөнiндегi iс-қимыл бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 шiлдедегi N 1015  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 35, 315-құжат).

79.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 197-р "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы   государственных органов Республики Казахстан".
80.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 1998   года N 223-р "Отдельные вопросы Министерства государственных доходов   Республики Казахстан".
81.  Пункт  2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года N 1322 "Вопросы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан"(САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 444).
82.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 68 "Вопросы Государственного фонда содействия занятости и Государственной службы занятости населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 2, ст. 17).
83.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 257 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 68 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 9, ст. 74).
84.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 469 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 68" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 146).
85.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года N 510 "О внесении изменений и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 года N 813" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 16, ст. 165).
86.  Пункт  2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 708 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 26, ст. 243).
87.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года N 1015 "Об утверждении Программы действий Правительства Республики Казахстан по реализации социально-экономических и финансовых мер противодействия коррупции" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 35, ст. 315).

88. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 30 шiлдедегi N 1085  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 39, 341-құжат).
89. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 қыркүйектегi N 1315  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 45, 408-құжат).
90. "Әскери қызметшiлер, iшкi iстер органдары қызметкерлерiн сақтандыру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 28 қыркүйектегi N 1462  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 48, 446-құжат).
91. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген заемдарын тiркеу және есепке алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 маусымдағы N 819  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 22, 278-құжат).
92. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1468  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 40, 509-құжат).
93. "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 мамырдағы N 600  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 16, 173-құжат).
94. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 мамырдағы N 600 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 қазандағы N 1147  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 36, 384-құжат).
95. "Азаматтық қоғамды одан әрi демократияландыру мен дамыту жөнiндегi ұсыныстарды тұжырымдау бойынша тұрақты жұмыс iстейтiн кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1391  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 46 475-құжат).
96. "Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430  қаулысы  (Қазақстан Республикасы Үкіметінің ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 48, 484-құжат).
97. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1274 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1216  қаулысының  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 45, 499-құжат).

88.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года N 1085 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 68" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 39, ст. 341).
89.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года N 1315 "О внесении изменения и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 45, ст. 408).
90.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1462 "Вопросы страхования военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 446).
91.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 819 "Об утверждении Правил регистрации и учета государственных и гарантированных государством займов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 22, ст. 278).
92.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1468 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 68" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 40, ст. 509).
93.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 600 "О Плане мероприятий по реализации Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 16, ст. 173).
94.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2002 года N 1147 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 600" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 36, ст. 384).
95.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1391 "О постоянно действующем Совещании по выработке предложений по дальнейшей демократизации и развитию гражданского общества" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 46, ст. 475).
96.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430 "О Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2003-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 48, ст. 484).
97.  Подпункт  2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1216 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года N 1274 и от 29 декабря 2002 года N 1430" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 45, ст. 499).

98. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 маусымдағы N 651  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 24, 309-құжат).

98.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 651 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 24, ст. 309).