Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекiтiлсін.
2. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 9 сәуірдегі
№ 329 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.03.2022 № 114 қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.03.2022 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. "Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкіметі өкілдерінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы № 1305 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 48, 437-құжат):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік-экономикалық және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссия құрамына Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері мынадай лауазымдық құрамда тағайындалсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі.".

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 апреля 2014 года № 329
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан и распоряжения
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.03.2022 № 114.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года № 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 48, ст. 437):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить представителями Правительства Республики Казахстан в состав Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социально-экономических и трудовых отношений в следующем должностном составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан вице-министр юстиции Республики Казахстан первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан вице-министр финансов Республики Казахстан вице-министр нефти и газа Республики Казахстан.".

7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 9, 70-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулықта:
6-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Комиссияның құрамы және қажет болған жағдайда ол туралы ереже Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітіледі.
Бекітілген лауазымдық құрам негізінде комиссияның дербес құрамы хаттамалық шешіммен айқындалады.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Комиссиялардың/жұмыс топтарының лауазымдық құрамына комиссияға/жұмыс тобына жүктелген міндеттерді шешу заңнамаға сәйкес құзыретіне кіретін министрліктердің, ведомстволар мен ұйымдардың өкілдері енгізіледі.
Жекелеген жағдайларда комиссиялардың/жұмыс топтарының құрамына өздерімен келісім бойынша ғылыми, үкiметтік емес және басқа да ұйымдардың өкiлдерi, ғалымдар, мамандар және өзге де адамдар енгiзiлуi мүмкiн.
Комиссиялардың/жұмыс топтарының мүшелері олардың қызметіне ауыстыру құқығынсыз қатысады.";
15-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Комиссияның жұмыс органы комиссия жұмысын ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асырады, оның ішінде комиссия отырысының күн тәртібі бойынша ұсыныстарды, қажетті құжаттарды, материалдарды дайындайды, олар комиссия отырысы өткізілгенге дейін үш жұмыс күні қалғанда хаттама жобасымен қоса комиссия мүшелеріне жіберілуі тиіс.";
17-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Комиссияның/жұмыс тобының отырыстары өткізілгеннен кейін комиссияның/жұмыс тобының хатшысы хаттама ресімдейді.";
18 және 19-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Егер Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шешiмiнде өзгеше белгiленбесе, жұмыс тобының жұмысын ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді оны құруға бастамашылық жасаған мемлекеттік орган жүзеге асырады, ол жұмыс тобы отырысының күн тәртібі бойынша ұсыныстарды, қажетті құжаттарды, материалдарды дайындап, жұмыс тобының отырысы өткізілгенге дейін үш жұмыс күні қалғанда хаттама жобасымен қоса жұмыс тобының мүшелеріне жібереді.
19. Комиссияның/жұмыс тобының шешімдері ашық дауыс беру арқылы қабылданады және оған комиссия/жұмыс тобы мүшелерінің жалпы санының басым көпшілігі дауыс берген жағдайда қабылданды деп есептеледі. Дауыс беру комиссияның/жұмыс тобының отырысында осы Нұсқаулыққа қосымшаға сәйкес нысан бойынша дауыс беру парағын толтыру жолымен өткізіледі. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға/жетекшi дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.
Комиссия/жұмыс тобы мүшелерінің ерекше пікір білдіруге құқығы бар, олай болған жағдайда, ол жазбаша түрде баяндалуы және осы Нұсқаулықтың 24-тармағында көзделген комиссияның/жұмыс тобының есеп-хатына қоса тіркелуі тиіс.
Комиссияның/жұмыс тобының отырыстарын өткізу нәтижелері бойынша және дауыс беру парақтарының негізінде үш жұмыс күні ішінде хаттама жасалады, оған төраға мен хатшы қол қояды.
Дауыс беру қорытындысы бойынша хаттама жобасының мазмұны өзгерген жағдайда, комиссияның/жұмыс тобының хатшысы қабылданған шешімнің нақтыланған редакциясы бар дауыс беру парағын комиссияның/жұмыс тобының мүшелеріне келісу үшін жібереді.
Комиссиялардың/жұмыс топтарының мүшелері дауыс беру парағын алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде келісу не себептерін негіздей отырып, келіспеу туралы жауап береді.";

7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247 "Об утверждении Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 9, ст. 70):
в Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп, утвержденной указанным постановлением:
часть первую пункта 6 изложить в следующей редакции:
"6. Состав и при необходимости положение о комиссии утверждаются постановлением Правительства Республики Казахстан.
Персональный состав комиссий на основе утвержденного должностного состава определяется протокольным решением.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. В должностной состав комиссий/рабочих групп включаются представители тех министерств, ведомств и организаций, в компетенцию которых в соответствии с законодательством входит решение задач, возложенных на комиссию/рабочую группу.
В отдельных случаях в состав комиссий/рабочих групп могут быть персонально включены представители научных, неправительственных и других организаций, ученые, специалисты и иные лица по согласованию с ними.
Члены комиссий/рабочих групп принимают участие в их деятельности без права замены.";
часть вторую пункта 15 изложить в следующей редакции:
"Рабочий орган Комиссии осуществляет организационно-техническое обеспечение работы Комиссии, в том числе готовит предложения по повестке дня заседания Комиссии, необходимые документы, материалы, которые должны быть направлены членам Комиссии за три рабочих дня до проведения заседания Комиссии с приложением проекта протокола.";
часть первую пункта 17 изложить в следующей редакции:
"17. После проведения заседания комиссии/рабочей группы секретарь комиссии/рабочей группы оформляет протокол.";
пункты 18 и 19 изложить в следующей редакции:
"18. Если иное не установлено в решении Премьер-Министра Республики Казахстан, организационно-техническое обеспечение работы рабочей группы осуществляет государственный орган, инициировавший, ее создание, который готовит предложения по повестке дня заседания рабочей группы, необходимые документы, материалы и направляет их членам рабочей группы за три рабочих дня до проведения заседания рабочей группы с приложением проекта протокола.
19. Решения Комиссии/рабочей группы принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Комиссии/рабочей группы. Голосование проводится путем заполнения на заседании Комиссии/рабочей группы листа голосования по форме согласно приложению к настоящей Инструкции. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель/руководитель.
Члены комиссии/рабочей группы имеют право на особое мнение, которое, в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к письму-отчету Комиссии/рабочей группы, предусмотренному пунктом 24 настоящей Инструкции.
По результатам проведения заседаний комиссии/рабочей группы и на основании листов голосования в течение трех рабочих дней составляется протокол, подписываемый председателем и секретарем.
При изменении по итогам голосования содержания проекта протокола секретарь комиссии/рабочей группы направляет лист голосования с уточненной редакцией принятого решения членам комиссии/рабочей группы для согласования.
Члены комиссий/рабочих групп после получения листа голосования направляют в течение одного рабочего дня ответ о согласии либо несогласии с обоснованием причин.";

23. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
24. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 419 қаулысымен.
25. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
26. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2015 № 800 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
28. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 25.04.2016 № 244 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
29. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 N 1173 қаулысымен.
31. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 765 қаулысымен.
32. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
33. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Ахметов - Қазақстан Республикасының Премьер-
Cepiк Нығметұлы Министрі, төраға"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсімов - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы Министрі, төраға".
34. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
35. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
36. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.07.2016 № 436 қаулысымен.
37. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен.
38. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 553 қаулысымен
39. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
40. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2017 № 512 қаулысымен.
41. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
42. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
43. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
44. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 901 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) қаулысымен
45. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
46. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.05.2017 № 318 қаулысымен.
47. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2017 № 595 қаулысымен.
48. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

23. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
24. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 419.
25. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
26. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 800 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
27. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
28. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2016 № 244 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
29. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
30. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1173.
31. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 765.
32. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
33. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458):
в приложении к указанному постановлению строку:
"Ахметов - Премьер-Министр Республики
Серик Ныгметулы Казахстан, председатель"
изложить в следующей редакции:
"Масимов - Премьер-Министр Республики
Карим Кажимканович Казахстан, председатель".
34. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
35. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
36. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.07.2016 № 436.
37. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
38. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 553.
39. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
40. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2017 № 512.
41. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
42. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
43. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
44. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 901(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
45. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
46. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2017 № 318.
47. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.09.2017 № 595.
48. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

49. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.10.2024 № 826 қаулысымен.
50. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
51. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.11.10 № 1182 (01.01.2017 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
52. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
53. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.04.2017 № 206 қаулысымен.
54. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
55. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 541 қаулысымен
56. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.08.2017 № 487 қаулысымен
57. "ҚАЗСТАТ: Ұлттық статистика жүйесін нығайту жөніндегі жоба" жобасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық үйлестіру жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 251 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 52-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "ҚАЗСТАТ: Ұлттық статистика жүйесін нығайту жөніндегі жоба" жобасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық үйлестіру жұмыс тобы туралы ережеде:
5, 6, 7-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Жұмыс тобының шешімдері ашық дауыс беру арқылы қабылданады және оларға жұмыс тобы мүшелерінің жалпы санының көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыс беру жұмыс тобының отырысында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулыққа (бұдан әрі – Нұсқаулық) қосымшаға сәйкес нысан бойынша дауыс беру парағын толтыру жолымен өткізіледі. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.
Жұмыс тобы мүшелерiнiң ерекше пiкiр білдіруге құқығы бар, оны бiлдiрген жағдайда, ол жазбаша түрде жазылуы және Нұсқаулықтың 24-тармағында көзделген жұмыс тобы отырысының есеп-хатына қоса берілуі тиiс.
Жұмыс тобының отырыстарын өткізу нәтижелері бойынша және дауыс беру парақтары негізінде үш жұмыс күні ішінде хаттама жасалады, оған төраға мен хатшы қол қояды.
Дауыс беру қорытындысы бойынша хаттама жобасының мазмұны өзгерген жағдайда, жұмыс тобының хатшысы қабылданған шешімнің нақтыланған редакциясы бар дауыс беру парағын жұмыс тобының мүшелеріне келісу үшін жібереді.
Жұмыс тобының мүшелері дауыс беру парағын алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде келісу не себептерін негіздей отырып, келіспеу туралы жауап береді.

49. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.10.2024 № 826.
50. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
51. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.11.2014 № 1182 (вводится в действие с 01.01.2017).
52. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
53. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.04.2017 № 206.
54. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
55. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 541.
56. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.08.2017 № 487.
57. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2012 года № 251 "О создании межведомственной координационной рабочей группы по реализации Проекта КАЗСТАТ: Проект по укреплению национальной статистической системы":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 52 к настоящему постановлению;
в Положении о межведомственной координационной рабочей группе по реализации Проекта "КАЗСТАТ: Проект по укреплению национальной статистической системы, утвержденном указанным постановлением:
пункты 5, 6, 7 изложить в следующей редакции:
"5. Решения рабочей группы принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов рабочей группы. Голосование проводится путем заполнения на заседании рабочей группы листа голосования по форме согласно приложению к настоящей Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп (далее – Инструкция), утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал руководитель рабочей группы.
Члены рабочей группы имеют право на особое мнение, которое, в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к письму-отчету Комиссии, предусмотренному пунктом 24 Инструкции.
По результатам проведения заседаний рабочей группы и на основании листов голосования в течение трех рабочих дней составляется протокол, подписываемый председателем и секретарем.
При изменении по итогам голосования содержания проекта протокола секретарь рабочей группы направляет лист голосования с уточненной редакцией принятого решения членам рабочей группы для согласования.
Члены рабочей группы после получения листа голосования направляют в течение одного рабочего дня ответ о согласии либо несогласии с обоснованием причин.

6. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі жұмыс тобынының жұмыс органы болып табылады.
Жұмыс органы жұмыс тобының жұмысын ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асырады, оның ішінде жұмыс тобы отырысының күн тәртібі бойынша ұсыныстарды, қажетті құжаттарды, материалдарды дайындайды, олар жұмыс тобының отырысы өткізілгенге дейін үш жұмыс күні қалғанда хаттама жобасымен қоса жұмыс тобының мүшелеріне жіберілуі тиіс.
7. Жұмыс тобының отырысы өткізілгеннен кейін жұмыс тобының хатшысы хаттама ресімдейді. Хатшы жұмыс тобының мүшесі болып табылмайды.";
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Дауыс беру парақтарымен қоса, комиссия материалдары мен хаттамалық шешімдерін есепке алуды және сақтауды жұмыс тобының жұмыс органы жүзеге асырады.".
58. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
59. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 756 қаулысымен.
60. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
61. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
62. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
63. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2017 № 208 қаулысымен.
64. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
65. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.02.2017 № 77 қаулысымен.
66. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1141 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
67. "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 436 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 62-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
7, 8-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.
Жұмыс органы Комиссия жұмысын ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асырады, оның ішінде Комиссия отырысының күн тәртібі бойынша ұсыныстарды, қажетті құжаттарды, материалдарды дайындайды, олар комиссия отырысы өткізілгенге дейін үш жұмыс күні қалғанда хаттама жобасымен қоса Комиссия мүшелеріне жіберілуі тиіс.
8. Комиссия отырысы өткізілгеннен кейін Комиссия хатшысы хаттама ресімдейді. Хатшы Комиссия мүшесі болып табылмайды.";
9, 11-тармақтар алынып тасталсын:
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Комиссия шешімдері ашық дауыс беру арқылы қабылданады және егер оларға комиссия мүшелерінің жалпы санының көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыс беру Комиссия отырысында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулыққа (бұдан әрі – Нұсқаулық) қосымшаға сәйкес нысан бойынша дауыс беру парағын толтыру жолымен жүргізіледі. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.
Комиссия мүшелерінің ерекше пікір білдіруге құқығы бар, оны білдірген жағдайда ол жазбаша түрде баяндалуға және Нұсқаулықтың 24-тармағында көзделген комиссияның есеп-хатына қоса берілуі тиіс.
Комиссия отырыстарын өткізу нәтижелері бойынша және дауыс беру парақтарының негізінде үш жұмыс күні ішінде хаттама жасалады, оған төраға мен хатшы қол қояды.
Дауыс беру қорытындысы бойынша хаттама жобасының мазмұны өзгерген жағдайда, Комиссия хатшысы қабылданған шешімнің нақтыланған редакциясы бар дауыс беру парағын Комиссия мүшелеріне келісу үшін жібереді.
Комиссия мүшелері дауыс беру парағын алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде келісу не себептерін негіздей отырып, келіспеу туралы жауап береді.";
14-тармақ алынып тасталсын;

6. Рабочим органом рабочей группы является Агентство Республики Казахстан по статистике.
Рабочий орган осуществляет организационно-техническое обеспечение работы рабочей группы, в том числе готовит предложения по повестке дня заседания рабочей группы, необходимые документы, материалы, которые должны быть направлены членам рабочей группы за три рабочих дня до проведения заседания рабочей группы с приложением проекта протокола.
7. После проведения заседания рабочей группы секретарь рабочей группы оформляет протокол. Секретарь не является членом рабочей группы.";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Учет и хранение материалов и протокольных решений рабочей группы с приложением листов голосования осуществляет рабочий орган рабочей группы.".
58. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
59. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 756.
60. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
61. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
62. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
63. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2017 № 208.
64. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
65. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.02.2017 № 77.
66. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1141 (вводится в действие с 01.01.2016).
67. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 436 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам международных договоров Республики Казахстан":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 62 к настоящему постановлению;
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам международных договоров Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункты 7, 8 изложить в следующей редакции:
"7. Рабочим органом Комиссии является Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Рабочий орган осуществляет организационно-техническое обеспечение работы Комиссии, в том числе готовит предложения по повестке дня заседания Комиссии, необходимые документы, материалы, которые должны быть направлены членам Комиссии за три рабочих дня до проведения заседания Комиссии с приложением проекта протокола.
8. После проведения заседания Комиссии секретарь Комиссии оформляет протокол. Секретарь не является членом Комиссии.";
пункты 9, 11 исключить;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Решения Комиссии принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Комиссии. Голосование проводится путем заполнения на заседании Комиссии листа голосования по форме согласно приложению к настоящей Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп (далее – Инструкция), утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель.
Члены Комиссии имеют право на особое мнение, которое, в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к письму-отчету Комиссии, предусмотренному пунктом 24 Инструкции.
По результатам проведения заседаний Комиссии и на основании листов голосования в течение трех рабочих дней составляется протокол, подписываемый председателем и секретарем.
При изменении по итогам голосования содержания проекта протокола секретарь Комиссии направляет лист голосования с уточненной редакцией принятого решения членам Комиссии для согласования.
Члены Комиссии после получения листа голосования направляют в течение одного рабочего дня ответ о согласии либо несогласии с обоснованием причин.";
пункт 14 исключить;

мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. Дауыс беру парақтарымен қоса Комиссия материалдары мен хаттамалық шешімдерін есепке алуды және сақтауды Комиссияның жұмыс органы жүзеге асырады.".
68. "Даму институттарын, қаржы ұйымдарын басқару жүйесін оңтайландыру және ұлттық экономиканы дамыту жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 мамырдағы
№ 571 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 мамырдағы № 516 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 514-құжат):
7-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік органдар өкілдерінің "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамына сайлануын заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін.";
көрсетілген қаулыға 4-қосымша алынып тасталсын;
осы қаулыға 63-қосымшаға сәйкес көрсетілген қаулыға 5-қосымшамен толықтырылсын.
69. "Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2013 жылғы Алматы қаласындағы (Қазақстан Республикасы) жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы 3-Еуразиялық спорт ойындарына, 2014 жылғы Сочидегі (Ресей Федерациясы) XXII қысқы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына, 2014 жылғы Инчеондағы (Корей Республикасы) 17-жазғы Азия ойындарына, 2016 жылғы Рио-де-Жанейродағы (Бразилия Республикасы) ХХХІ жазғы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына және 2017 жылғы Саппородағы (Жапония) 8-қысқы Азия ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 578 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2013 жылғы Алматы қаласындағы (Қазақстан Республикасы) жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы 3-Еуразиялық спорт ойындарына, 2014 жылғы Сочидегі (Ресей Федерациясы) XXII қысқы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына, 2014 жылғы Инчеондағы (Корей Республикасы) 17-жазғы Азия ойындарына, 2016 жылғы Рио-де-Жанейродағы (Бразилия Республикасы) ХХХІ жазғы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына және 2017 жылғы Саппородағы (Жапония) 8-қысқы Азия ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы осы қаулыға 64-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
70. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
71. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.02.2015 № 42 қаулысымен.

дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учет и хранение материалов и протокольных решений Комиссии с приложением листов голосования осуществляет рабочий орган Комиссии.".
68. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2013 года № 516 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 571 "О некоторых мерах по оптимизации системы управления институтами развития, финансовыми организациями и развития национальной экономики" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 514):
подпункт 3) пункта 7 исключить;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание представителей государственных органов в состав совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" согласно приложению 5 к настоящему постановлению.";
приложение 4 к указанному постановлению исключить;
дополнить приложением 5 к указанному постановлению согласно приложению 63 к настоящему постановлению.
69. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 578 "О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных 3-х Евразийских спортивных играх среди юношей и девушек 2013 года в городе Алматы (Республика Казахстан), XXII зимних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2014 года в Cочи (Российская Федерация), 17-х летних Азиатских играх 2014 года в Инчеон (Республика Корея), XXXI летних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2016 года в Рио-де-Жанейро (Республика Бразилия) и 8-х зимних Азиатских играх 2017 года в Саппоро (Япония)":
состав Организационного комитета по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных 3-х Евразийских спортивных играх среди юношей и девушек 2013 года в городе Алматы (Республика Казахстан), XXII зимних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2014 года в Cочи (Российская Федерация), 17-х летних Азиатских играх 2014 года в Инчеон (Республика Корея), XXXI летних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2016 года в Рио-де-Жанейро (Республика Бразилия) и 8-х зимних Азиатских играх 2017 года в Саппоро (Япония), утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению 64 к настоящему постановлению.
70. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
71. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.02.2015 № 42.

72. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.12.2016 № 910 қаулысымен.
73. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
74. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
75. "Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі республикалық басқару орталығын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге 1-қосымша осы қаулыға 69-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген өкімге 2-қосымша осы қаулыға 70-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
76. "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі мүдделі мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен компаниялардың қызметін үйлестіруге арналған жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 37-ө өкімінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі мүдделі мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен компаниялардың қызметін үйлестіруге арналған жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) мынадай құрамда құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі, жетекшінің орынбасары
Маңғыстау облысының әкімі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының аға көмекшісі (келісім бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" барлау және өндіру" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Премьер-Миинстрі Кеңсесінің Өңірлік даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

72. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 910.
73. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
74. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
75. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р "О создании Республиканского управляющего центра по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан":
приложение 1 к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению 69 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению 70 к настоящему постановлению.
76. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 37-р "О создании рабочей группы для координации деятельности заинтересованных государственных органов, национальных холдингов и компаний по решению проблемных вопросов города Жанаозен Мангистауской области":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Создать рабочую группу для координации деятельности заинтересованных государственных органов, национальных холдингов и компаний по решению проблемных вопросов города Жанаозен Мангистауской области (далее – рабочая группа) в следующем составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, заместитель руководителя
аким Мангистауской области, заместитель руководителя
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь
вице-министр внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
ответственный секретарь Министерства юстиции Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр нефти и газа Республики Казахстан
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
вице-министр культуры Республики Казахстан
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
старший помощник Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
управляющий директор акционерного общества "Фонд Национального Благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Разведка и добыча "КазМунайГаз" (по согласованию)
заместитель заведующего Отделом регионального развития Канцелярии Премьер-Миинстра Республики Казахстан.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі жұмыс тобының жұмыс органы болып табылады.".
77. "Мүдделі мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен компаниялардың Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жөніндегі қызметін үйлестіруге арналған жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 17 шілдедегі № 127-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге қосымша осы қаулыға 71-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
78. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
79. "Қазақстан Республикасында көпір салу сапасы мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 11 шілдедегі № 107-ө өкімінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің ғылым және жұмыстардың сапасын бақылау басқармасының басшысы, хатшы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасының басшысы
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы филиалының Жол және ғимарат департаментінің бас инженері (келісім бойынша)
"ҚазжолҒЗИ" акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)
"ҚазАвтоЖол" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Мостоотряд №1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісім бойынша)
"Алматы көпірлік конструкциялар зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің инновациялар бойынша директоры (келісім бойынша)
"Қазақстан автожолшыларының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісім бойынша).".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 9 сәуірдегі
№ 329 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешімдерiнiң тізбесі
1. "Қолданыстағы заңнаманы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бөлігінде жетілдіру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 наурыздағы № 193 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 8, 92-құжат).

"3. Рабочим органом рабочей группы определить Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.".
77. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июля 2012 года № 127-р "О создании рабочей группы для координации деятельности заинтересованных государственных органов, национальных холдингов и компаний по развитию Щучинско-Боровской курортной зоны в Акмолинской области":
приложение к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению 71 к настоящему постановлению.
78. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
79. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июля 2013 года № 107–р "О создании рабочей группы по вопросам качества мостостроения в Республике Казахстан":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Министр регионального развития Республики Казахстан, руководитель;
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, заместитель руководителя;
руководитель управления науки и качества работ Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь;
председатель Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
председатель Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
председатель Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан;
руководитель управления государственного архитектурно-строительного контроля Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан;
главный инженер Департамента пути и сооружений филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" (по согласованию);
президент акционерного общества "КаздорНИИ" (по согласованию);
заместитель председателя правления акционерного общества "ҚазАвтоЖол" (по согласованию);
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Мостоотряд № 1" (по согласованию);
директор по инновациям товарищества с ограниченной ответственностью "Алматинский завод мостовых конструкций" (по согласованию);
исполнительный директор объединения юридических лиц "Ассоциация автодорожников Казахстана" (по согласованию).".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 апреля 2014 года № 329
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2007 года № 193 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования действующего законодательства в части противодействия коррупции" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 8, ст. 92).

2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 наурыздағы № 193 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі № 309 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы № 905 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 37, 419-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 323 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 172-құжат).
5. "Мемлекеттік статистика мәселелері жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 245-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 587 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 30, 302-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1248 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы № 728 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25, 228-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 шілдедегі № 1085 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 315-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы № 1707 қаулысы 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 46, 438-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 632 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 347-құжат).

2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года № 309 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2007 года № 193".
3. Пункт 8 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года № 905 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 419).
4. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2008 года № 323 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 172).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459 "О создании Совета по вопросам государственной статистики" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 245).
6. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 587 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 302).
7. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1248 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
8. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 728 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 228).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2009 года № 1085 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 315).
10. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1707 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 438).
11. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 632 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 347).

12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 797 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 47, 430-құжат).
13. "Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1320 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1422 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 7, 94-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 600 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 510-құжат).
16. "Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасын Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 630 қаулысы.
17. "Мемлекеттік статистика мәселелері жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасын Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 698 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 562-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 705 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 566-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 994 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 566-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 41 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҰАЖ-ы, 2012 ж., № 23, 320-құжат).

12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 797 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 47, ст. 430).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1320 "Об образовании Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 1422 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 7, ст. 94).
15. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 600 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 510).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 630 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 698 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459 "О создании Совета по вопросам государственной статистики" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 562).
18. Пункт 10 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2011 года № 705 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 566).
19. Подпункт 1) пункта 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 994 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 566).
20. Пункт 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 41 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 23, ст. 320).

21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 194 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 412-құжат).
22. "Мемлекеттік статистика мәселелері жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 252 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 442-құжат).
23. "Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 630 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 328 қаулысы.
24. "Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1320 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 370 қаулысы.
25. "Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 630 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 882 қаулысы.
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 17, 26-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
27. "Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 630 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қарашадағы № 1451 қаулысы.
28. "Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 630 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 мамырдағы № 511 қаулысы.

21. Пункт 10 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 194 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 412).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2012 года № 252 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459 "О создании Совета по вопросам государственной статистики" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 442).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 328 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 630 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 370 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1320 "Об образовании Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения".
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 882 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 630 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан".
26. Пункты 17, 26 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 79, ст. 1166).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2012 года № 1451 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 630 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан".
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 511 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 630 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан".